Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - kraj

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Czechy

flaga - Czechy (CZE)
Pokaż kolarzy którzy skończyli karierę


kolarzekipadata urodzenia
Simin Adamek Ekipa amatorska 1995-10-16
Daniel Babor Tufo - Pardus - Prostejov 1999-10-22
Ondrej Bambula Ekipa amatorska 1987-07-25
Jiri Bares Ekipa amatorska 1989-05-10
Jan Bárta Elkov - Kasper 1984-12-07
Tomas Barta Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team 1999-04-28
Matej Bechyne Ekipa amatorska 1996-07-04
Radek Bečka Ekipa amatorska 1979-07-16
Petr Bencik Ekipa amatorska 1976-01-29
Martin Bina Ekipa amatorska 1983-05-21
Pavel Bittner Development Team DSM 2002-10-29
Jakub Bittner Ekipa amatorska 1994-09-15
Martin Blaha Ekipa amatorska 1977-09-12
Ludek Blinka Ekipa amatorska 1980-12-26
Michael Boros Ekipa amatorska 1992-08-09
Martin Boubal Ekipa amatorska 1984-03-15
Jakub Boucek Israel Cycling Academy 2002-11-01
Pavel Boudny Ekipa amatorska 1982-11-02
Jiri Bozak Ekipa amatorska 1990-09-14
Michal Brazda Ekipa amatorska 1997-09-26
Jiri Brazdil Ekipa amatorska 1988-09-21
Tomas Buchacek Ekipa amatorska 1978-03-07
Karel Camrda Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team 2001-06-08
Pavel Camrda Ekipa amatorska 1996-09-24
Tomas Capek Ekipa amatorska 1998-10-30
Martin Cech Ekipa amatorska 2000-07-12
Josef Cerny Deceuninck - Quick Step 1993-05-11
Marin Cerveika Ekipa amatorska 1983-09-13
Martin Cetkovsky Ekipa amatorska 1992-06-30
Dominik Chlupac Ekipa amatorska 1993-08-23
Daniel Chytil Ekipa amatorska 1997-12-01
Ondrej Cink Ekipa amatorska 1990-12-07
Tomas Danacik Ekipa amatorska 1990-10-24
Jakub Danacik Ekipa amatorska 1988-09-22
Jindrich Dlask Ekipa amatorska 1991-05-26
Petr Dlask Ekipa amatorska 1976-10-20
Vojtech Dlouhy Ekipa amatorska 1981-01-12
Radovan Dolezal Ekipa amatorska 1994-02-22
Jiri Dolezal Ekipa amatorska 1992-12-29
Marek Dolnicek Tufo - Pardus - Prostejov 1999-11-07
Jan Dostal Ekipa amatorska 1988-02-11
Jan Drbohlav Ekipa amatorska 1991-02-06
David Dvorsky Ekipa amatorska 1992-06-11
Jakub Ehrenberger Ekipa amatorska 1989-12-09
Filip Endler Ekipa amatorska 1988-01-12
Libor Erben Ekipa amatorska 1983-05-15
Ladislav Fabisovsky Ekipa amatorska 1981-03-03
Richard Faltus Ekipa amatorska 1977-01-13
Jan Faltynek Ekipa amatorska 1974-07-04
Jan Fiala Ekipa amatorska 1977-03-18
Petr Fiala Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team 1995-08-30
Jakub Filip Ekipa amatorska 1992-07-31
Roman Furst Ekipa amatorska 1991-05-05
Pavel Grässle Tufo - Pardus - Prostejov 1985-04-04
Pavel Gruber Tufo - Pardus - Prostejov 1996-04-24
Richard Habermann AC Sparta Praha 2001-05-03
Martin Hacecky Ekipa amatorska 1988-07-24
Vojtech Hacecky Ekipa amatorska 1987-03-29
Martin Hebik Ekipa amatorska 1982-11-11
Petr Hetfleis Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team 2001-02-05
Jan Hirt Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 1991-01-21
Vaclav Hlavac Ekipa amatorska 1985-12-04
Jakub Hnik Tufo - Pardus - Prostejov 2001-03-01
Karel Hnik Ekipa amatorska 1991-08-09
Jiri Hochmann Ekipa amatorska 1986-01-10
Richard Holec Ekipa amatorska 1999-01-23
Tomas Holub Ekipa amatorska 1990-09-25
Adam Homolka Ekipa amatorska 1979-02-12
Frantisek Honsa Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team 2000-05-15
Jakub Honzik Ekipa amatorska 1996-10-03
Dominik Horak AC Sparta Praha 2001-07-12
Josef Horejsi Ekipa amatorska 1995-11-13
Josef Hosek Ekipa amatorska 1991-12-23
Jiri Hradl Ekipa amatorska 1986-02-19
Tomas Hruby Ekipa amatorska 1982-06-07
Jan Hruska Ekipa amatorska 1975-02-04
Jiri Hudecek Ekipa amatorska 1986-05-19
Martin Hunal Ekipa amatorska 1989-09-08
Jakub Husek Ekipa amatorska 1989-05-11
Dominik Hynek Ekipa amatorska 1991-09-21
Tomas Jakoubek Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team 1999-12-17
Matyas Janos Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team 2001-05-29
Jiri Jezek Ekipa amatorska 1974-10-16
Jan Jobanek Ekipa amatorska 1983-12-16
Vojtech Jonas Ekipa amatorska 1989-10-23
Jiri Jurecka Ekipa amatorska 1996-02-13
Milan Kabrhel Ekipa amatorska 1999-01-22
Milan Kabrhel Ekipa amatorska 1999-01-22
Marcel Kachlir Ekipa amatorska 1971-10-07
Jan Kaduch Ekipa amatorska 1992-06-06
Jiri Kala Ekipa amatorska 1987-06-21
Tomas Kalojiros Israel Cycling Academy 1994-08-03
Petr Kaltofen Ekipa amatorska 1989-04-07
Alois Kankovsky Elkov - Kasper 1983-07-19
Petr Kelemen Elkov - Kasper 2000-11-18
Michal Kesl Ekipa amatorska 1982-05-29
Jan Klabouch Ekipa amatorska 1990-03-21
Petr Klabouch Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team 2000-02-08
Jakub Kleveta Ekipa amatorska 1997-10-22
Frantisek Kloucek Ekipa amatorska 1985-08-18
Lukas Kloucek Ekipa amatorska 1987-09-27
Lukas Kobes Ekipa amatorska 1996-03-09
Petr Kohlbeck Ekipa amatorska 1988-01-15
Michal Kohout Ekipa amatorska 1996-01-18
Martin Kohout AC Sparta Praha 1998-09-28
Pavel Kolar Ekipa amatorska 1993-12-14
Lukas Kolarik Ekipa amatorska 2002-04-06
Leopold König Ekipa amatorska 1987-11-15
Thomas Kopecky Ekipa amatorska 2000-08-04
Pavel Kopecky Ekipa amatorska 1994-11-15
Tomas Koudela Ekipa amatorska 1992-04-01
Jan Kovar Ekipa amatorska 1996-06-06
Stanislav Kozubek Ekipa amatorska 1980-06-09
Adam Kozusnik Ekipa amatorska 1993-02-18
Jakub Kratochvila Ekipa amatorska 1988-08-26
Jan Kraus Ekipa amatorska 1993-01-23
Roman Kreuziger Gazprom - RusVelo 1986-05-06
Jakub Krikava Ekipa amatorska 1997-01-10
Jiri Krivanek Ekipa amatorska 1985-11-05
Zdenek Krizek Ekipa amatorska 1987-02-15
Rostislav Krotky AC Sparta Praha 1976-10-19
Karel Kuba Ekipa amatorska 1999-06-02
Petr Kubias Ekipa amatorska 1988-12-28
Michael Kukrle Elkov - Kasper 1994-11-17
Jaroslav Kulhavy Ekipa amatorska 1985-01-08
Petr Lechner Ekipa amatorska 1984-03-14
Roman Lehky Ekipa amatorska 1996-06-30
Ludek Lichnovsky Tufo - Pardus - Prostejov 1995-02-09
Antonin Linda Ekipa amatorska 1988-04-08
Zdenek Mach Ekipa amatorska 1984-03-22
Zdenek Machac Ekipa amatorska 1987-11-18
Michal Macko Ekipa amatorska 1996-03-06
Petr Malan Ekipa amatorska 1995-12-13
Josef Manousek Ekipa amatorska 1991-09-23
Martin Mares Ekipa amatorska 1982-01-23
Athanasios Markos Ekipa amatorska 1993-03-30
Jiri Matousek Ekipa amatorska 1992-04-11
Lukas Matula Ekipa amatorska 1989-10-22
Tomas Medek Ekipa amatorska 1993-02-09
Matous Mestan Ekipa amatorska 2000-08-12
Tomas Micek Ekipa amatorska 1984-05-29
Vladimir Miksanik Ekipa amatorska 2000-10-09
Marek Mixa Ekipa amatorska 1985-06-07
Zdenek Mlynar Ekipa amatorska 1976-10-30
Vojtech Modlitba Ekipa amatorska 1996-11-25
Michal Mracek Ekipa amatorska 1992-04-28
Karel Nepras Ekipa amatorska 1990-01-07
Jiri Nesveda Ekipa amatorska 1985-05-14
Ivo Netik Ekipa amatorska 1972-03-21
Dominik Neumann Elkov - Kasper 1995-10-23
Vaclav Nezerka Ekipa amatorska 1986-08-14
Vojtech Nipl Ekipa amatorska 1993-01-14
Jakub Novak Ekipa amatorska 1990-12-30
Petr Novak Ekipa amatorska 1978-03-05
Adam Ohrál Ekipa amatorska 1992-07-17
Tomas Okrouhlicky Ekipa amatorska 1985-11-04
Jakub Otruba Elkov - Kasper 1998-01-30
Frantisek Padour Ekipa amatorska 1988-01-19
Lukas Papula Ekipa amatorska 1995-11-11
Ondrej Pavek Ekipa amatorska 1980-09-23
Lubos Pelanek Ekipa amatorska 1981-07-21
Lubomir Petrus Alpecin - Fenix Development Team 1990-07-17
Jiri Petrus Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team 1996-06-18
Nicolas Pietrula Ekipa amatorska 1995-08-05
Bartosz Piotrowski Ekipa amatorska 1995-09-09
Jan Pleva Ekipa amatorska 1998-03-22
Jiri Polnicky Ekipa amatorska 1989-12-16
Ondrej Ponikelsky Ekipa amatorska 1994-04-23
Michal Prochazka Ekipa amatorska 1999-03-21
Matej Prudek Ekipa amatorska 1997-03-13
Tomas Radolf Ekipa amatorska 1983-09-28
Jan Rajchart Ekipa amatorska 1996-05-11
Filip Reha Tufo - Pardus - Prostejov 2001-12-03
Vojtech Repa Equipo Kern Pharma 2001-02-08
Michal Rotter Ekipa amatorska 2000-03-28
Jan Rozehnal Ekipa amatorska 1999-03-18
Jan Rozehnal Ekipa amatorska 1999-03-18
Michal Rubas Ekipa amatorska 1992-04-11
Denis Rugovac Ekipa amatorska 1993-04-03
Jan Ryba AC Sparta Praha 1995-03-25
Ondrej Rybin Ekipa amatorska 1993-05-12
Michael Schlegel Elkov - Kasper 1995-05-31
Tomas Schühler Ekipa amatorska 1994-12-19
Michal Schuran AC Sparta Praha 1996-06-30
Vojtech Sedlacek Ekipa amatorska 1999-04-22
Adam Sekanina Ekipa amatorska 1995-02-03
Jiri Sibl Ekipa amatorska 1987-02-03
Jan Simek Ekipa amatorska 1986-09-07
Radomir Simunek Ekipa amatorska 1983-09-06
Marek Sipos Ekipa amatorska 1996-01-27
Frantisek Sisr Ekipa amatorska 1993-03-17
Jakub Skala Ekipa amatorska 1993-12-15
Jiri Skalicky Ekipa amatorska 1991-04-24
Rene Smekal Tufo - Pardus - Prostejov 2001-12-03
Martin Smida Ekipa amatorska 1998-06-04
Martin Smida Ekipa amatorska 1998-06-04
Lukas Smola Ekipa amatorska 1992-02-02
Vaclav Snuparek Team Novo Nordisk Development 1995-04-10
Jiri Sorm Ekipa amatorska 1997-05-16
Ondrej Sosenka Ekipa amatorska 1975-12-09
Michal Soukup Ekipa amatorska 1989-07-10
Josef Soukup Ekipa amatorska 1981-09-24
Martin Spudil Ekipa amatorska 1997-08-04
Lukas Stanek Ekipa amatorska 1984-06-23
Matej Stibingr Ekipa amatorska 1997-12-01
Bruno Stocek Tufo - Pardus - Prostejov 2001-05-07
Pavel Stöhr Israel Cycling Academy 1991-04-05
Jan Stöhr Israel Cycling Academy 1991-04-05
Matyas Strupek Ekipa amatorska 1997-10-15
Pavel Stuchlik Ekipa amatorska 1991-02-17
Zdenek Stybar Deceuninck - Quick Step 1985-12-11
Miroslav Svatek Ekipa amatorska 1997-01-09
Filip Svestka Ekipa amatorska 1990-11-15
Jiri Svoboda Ekipa amatorska 1992-10-24
Jakub Svoboda Ekipa amatorska 1975-05-23
Jan Svorada Ekipa amatorska 1992-01-20
Jan Svorada. Ekipa amatorska 1968-08-28
Matej Syrovatka Ekipa amatorska 1999-12-05
Ondrej Tkadlec Ekipa amatorska 1993-10-20
Vojtech Toman Ekipa amatorska 1996-05-01
Michal Tomas Ekipa amatorska 1994-05-05
Josef Tomek Ekipa amatorska 1990-09-26
Adam Toupalik Elkov - Kasper 1996-05-09
Jakub Toupalik Elkov - Kasper 2002-05-07
Daniel Turek Team Felbermayr - Simplon - Wels 1993-01-19
Karel Tyrpekl Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team 1999-08-14
Martin Uher Ekipa amatorska 1986-05-12
Jan Urbasek Ekipa amatorska 1994-04-09
Karel Vacek Team Qhubeka - Assos 2000-09-19
Mathias Vacek Gazprom - RusVelo 2002-06-12
Petr Vakoc Alpecin - Fenix 1992-07-11
Michael Vakoc Ekipa amatorska 1994-04-27
Daniel Valecka Ekipa amatorska 1994-09-06
Adam Vales Ekipa amatorska 1994-03-03
Jan Vastl Ekipa amatorska 1995-07-12
Dusan Vavrek Ekipa amatorska 1999-02-28
Dusan Vavrek Ekipa amatorska 1999-02-28
Jakub Vecera Ekipa amatorska 1992-09-26
Daniel Vejmelka Ekipa amatorska 1986-05-02
Ondrej Vendolsky Ekipa amatorska 1991-07-12
Vaclav Viktorin Ekipa amatorska 1993-08-11
Ondrej Vobora Ekipa amatorska 1988-08-28
Marek Volf Ekipa amatorska 1989-04-27
Michal Volf Ekipa amatorska 2000-04-21
Martin Volf AC Sparta Praha 2002-07-30
Martin Voltr Topforex - ATT Investments Pro Cycling Team 2001-12-27
Vaclav Vomacko Ekipa amatorska 1995-09-27
Viktor Vrazel Ekipa amatorska 1992-07-13
Jan Wala Ekipa amatorska 1995-03-15
Jan Wolf Ekipa amatorska 1989-05-02
Matej Zahalka Elkov - Kasper 1993-12-04
Miroslav Zakutansky Ekipa amatorska 1983-10-15
Marek Zaoral Ekipa amatorska 1989-12-07
Tomas Zechmeister Ekipa amatorska 1993-06-03
Thomas Zechmeister Ekipa amatorska 1993-06-30
Ondrej Zelinka Ekipa amatorska 1987-03-29
Pavel Zitta Ekipa amatorska 1985-04-22
Martin Zlamalik Ekipa amatorska 1982-04-19