Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - kraj

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Niemcy

flaga - Niemcy (GER)
Pokaż kolarzy którzy skończyli karierę


kolarzekipadata urodzenia
Yannick Achterberg Maloja Pushbikers 1994-01-26
Pascal Ackermann Bora - Hansgrohe 1994-01-17
Johannes Adamietz Team SKS - Sauerland NRW 1998-05-24
Timo Albiez Ekipa amatorska 1985-11-22
Henrik Albinus Ekipa amatorska 1987-04-09
Carlos Ambrosius Ekipa amatorska 1998-11-24
Rick Ampler Ekipa amatorska 1989-11-26
Leo Appelt Ekipa amatorska 1997-05-26
Nikias Arndt Team DSM 1991-11-18
Michel Aschenbrenner P&S Metalltechnik 1999-11-07
Hannes Augustin Ekipa amatorska 1997-04-10
Christian Bach Ekipa amatorska 1979-03-22
Moritz Backofen Ekipa amatorska 1995-03-21
Sébastien Baldauf Ekipa amatorska 1989-02-22
Lukas Baldinger Ekipa amatorska 2001-07-01
Maurice Ballerstedt Jumbo - Visma Development Team 2001-01-16
Richard Banusch Ekipa amatorska 1998-07-07
Tobias Barkschat Ekipa amatorska 1991-04-29
Jonas Barnick Ekipa amatorska 1996-11-21
Marcel Barth Ekipa amatorska 1986-05-22
Tim Barth Ekipa amatorska 1990-09-01
Robert Bartko Ekipa amatorska 1975-12-23
David Bartl Ekipa amatorska 1991-08-09
Lars Bartlau Ekipa amatorska 1987-09-21
Dominik Bauer Team Dauner - Akkon 1997-12-04
Sascha Bauer Ekipa amatorska 1991-09-26
Alexander Bauer Ekipa amatorska 1968-10-04
Martin Bauer Ekipa amatorska 1994-10-26
Phil Bauhaus Bahrain Victorious 1994-07-08
Lukas Baum Ekipa amatorska 1995-02-28
Eric Baumann Ekipa amatorska 1980-03-21
Hannes Baumgarten Ekipa amatorska 1986-12-05
Joschka Beck Ekipa amatorska 1993-03-22
Philipp Becker Ekipa amatorska 1987-02-09
Lars Becker Ekipa amatorska 1993-03-15
Mathias Belka Ekipa amatorska 1986-06-15
Robert Bengsch Ekipa amatorska 1983-10-06
Hans-Joachim Benning Ekipa amatorska 1992-03-09
André Benoit Ekipa amatorska 1989-08-02
Pirmin Benz Rad-Net - Rose Team 2000-11-26
Andy Beran Ekipa amatorska 1997-01-22
Patrick Bercz Ekipa amatorska 1989-09-11
Heinrich Berger Ekipa amatorska 1985-11-22
Leon Berger Ekipa amatorska 1995-05-23
Matthias Bertling Ekipa amatorska 1987-07-06
David Bertram Ekipa amatorska 1986-06-04
Raphael Bertschinger Ekipa amatorska 1984-09-25
Klaus Betzinger Team Lotto - Kern Haus 2002-09-25
Maximilian Beyer Ekipa amatorska 1993-12-28
Daniel Bichlmann Maloja Pushbikers 1988-08-18
Martin Biller Ekipa amatorska 1988-07-08
René Birkenfeld Ekipa amatorska 1983-05-19
Florian Bissinger Ekipa amatorska 1988-01-30
Hannes Blank Ekipa amatorska 1983-04-30
Moritz Bleymehl Ekipa amatorska 1988-05-16
Luca Bockelmann Ekipa amatorska 2000-06-17
Florian Bodenschatz Ekipa amatorska 1989-03-01
Yannick Bok Ekipa amatorska 1990-04-27
Jonas Bokeloh Ekipa amatorska 1996-03-16
Henning Bommel Team Dauner - Akkon 1983-02-23
Thomas Bontenackels Ekipa amatorska 1986-03-30
Alexander Boos Ekipa amatorska 1979-05-10
Benjamin Boos Ekipa amatorska 2003-08-07
Maximilian Bormann Ekipa amatorska 1993-01-05
Julian Borresch Team SKS - Sauerland NRW 2002-03-19
Erik Bothe Ekipa amatorska 1992-11-05
Wolfgang Brandl Team Skyline 1986-12-03
Stefan Brandlmeier Ekipa amatorska 1993-07-01
Nicolas Brandt Ekipa amatorska 1998-11-04
Patrick Brauckmann Ekipa amatorska 1987-01-06
Julian Braun Team SKS - Sauerland NRW 1995-09-27
Benjamin Braut Ekipa amatorska 1989-07-22
Marco Brenner Team DSM 2002-08-27
Nico Brenner Ekipa amatorska 1996-08-13
Leon Brescher Team Lotto - Kern Haus 2001-11-04
Jonas Brinkmann Ekipa amatorska 1993-07-20
Fabian Brintrup Ekipa amatorska 1995-04-17
Jan Brockhoff Ekipa amatorska 1994-12-03
Jonas Brödel Ekipa amatorska 1990-01-09
Victor Brück Ekipa amatorska 1996-07-04
Fabian Bruno Ekipa amatorska 1991-04-10
Emanuel Buchmann Bora - Hansgrohe 1992-11-18
Tobias Buck-Gramcko Rad-Net - Rose Team 2001-01-01
Bastian Bürgel Ekipa amatorska 1990-01-27
Marcus Burghardt Bora - Hansgrohe 1983-06-30
Achim Burkart Ekipa amatorska 1992-06-30
Holger Burkhardt Ekipa amatorska 1987-12-16
Björn Büttner Ekipa amatorska 1985-06-04
Maurice Calles Ekipa amatorska 1989-10-12
Lucas Carstensen Bike Aid 1994-06-16
Claudio Catania Ekipa amatorska 1992-05-04
Gerald Ciolek Ekipa amatorska 1986-09-19
Marc Clauss Ekipa amatorska 1998-09-21
Peter Clauss Ekipa amatorska 1989-05-11
Moritz Czasa Team Lotto - Kern Haus 2002-06-03
Christoph Dagartz Ekipa amatorska 1984-10-18
Sascha Damrow Ekipa amatorska 1986-10-06
Christoph Danner Ekipa amatorska 1993-11-03
Fabian Danner Ekipa amatorska 1990-04-04
Ingmar Dassler Ekipa amatorska 1985-04-12
Sebastian Deckert Ekipa amatorska 1990-08-08
John Degenkolb Lotto - Soudal 1989-01-07
Felix Dehmel Ekipa amatorska 1990-08-21
Robert Deike Ekipa amatorska 1998-07-20
Tjorden Delfs Ekipa amatorska 1982-03-07
Nico Denz Team DSM 1994-02-15
Jan Deutschmann Ekipa amatorska 1979-05-07
Jan Dieteren Ekipa amatorska 1993-04-12
Benjamin Dietrich Ekipa amatorska 1993-03-16
Calvin Dik Ekipa amatorska 2000-02-25
Norman Dimde Ekipa amatorska 1987-04-18
Jonathan Dinkler Ekipa amatorska 1995-05-08
Marc Doerrie Ekipa amatorska 1997-03-24
Tobias Dohlus Ekipa amatorska 1988-11-15
Frederik Dombrowski Bike Aid 1992-01-08
Julius Domnick Ekipa amatorska 1997-04-20
Felix Donath Ekipa amatorska 1993-07-01
Laurin Drescher Rad-Net - Rose Team 2002-02-06
Luca Dressler Team Lotto - Kern Haus 2002-01-08
Frank Dressler Ekipa amatorska 1976-09-30
Jan-Niklas Droste Ekipa amatorska 1990-07-24
Felix Drumm Ekipa amatorska 1994-11-04
Roman Duckert Team Dauner - Akkon 2002-01-12
Dominik Eberle Ekipa amatorska 1990-03-21
Leon Echtermann Ekipa amatorska 1997-06-19
Robin Eckmann Ekipa amatorska 1992-05-06
Benjamim Edmüller Ekipa amatorska 1987-08-08
Mike-Aaron Egger Ekipa amatorska 1993-02-26
Arne Egner Ekipa amatorska 1994-03-14
Frederik Einhaus Ekipa amatorska 1998-03-29
Maximilian Eisser Team SKS - Sauerland NRW 2006-10-29
Jonas Engel Ekipa amatorska 1994-08-26
Felix Engelhardt Tirol - KTM Cycling Team 2000-08-19
Tobias Erler Ekipa amatorska 1979-05-17
Julien Essers Ekipa amatorska 1992-12-24
Philipp Fahrenholz Ekipa amatorska 1991-12-04
Jacob Fiedler Ekipa amatorska 1987-06-20
Lorenz Fiege Ekipa amatorska 1992-12-09
Arnold Fiek Ekipa amatorska 1993-10-13
Dirk Finders Ekipa amatorska 1985-07-29
Marcel Fischer Ekipa amatorska 1987-10-17
Robin Fischer Ekipa amatorska 1994-01-04
Bastian Flicke Ekipa amatorska 1998-06-25
Andreas Fliessgarten Ekipa amatorska 1980-07-22
Giulio Focardi Ekipa amatorska 1973-05-08
Sven Forberger Ekipa amatorska 1984-05-26
Giulio Forcardi Ekipa amatorska 1982-05-08
Robert Förster Ekipa amatorska 1978-01-27
Thomas Fothen Ekipa amatorska 1983-04-06
Markus Fothen Ekipa amatorska 1981-09-09
Jasper Frahm Ekipa amatorska 1996-03-07
Toni Franz Lviv Cycling Team 1997-01-05
Marcel Franz Ekipa amatorska 1996-02-20
Michael Franzl Ekipa amatorska 1986-11-02
Raphael Freienstein Ekipa amatorska 1991-04-08
Ronny Freiesleben Ekipa amatorska 1987-04-14
Sebastian Frey Ekipa amatorska 1984-10-02
Bastian Frick Ekipa amatorska 2000-09-04
Kajetan Fricke Ekipa amatorska 1992-10-25
Tassilo Fricke Ekipa amatorska 1991-07-16
Matthias Friedemann Ekipa amatorska 1984-08-17
Fabian Fritz Ekipa amatorska 1994-06-08
Johannes Fröhlinger Ekipa amatorska 1985-06-09
Florian Fromm Ekipa amatorska 1980-03-05
Marcel Fröse Ekipa amatorska 1992-10-05
Sergej Fuchs Ekipa amatorska 1987-02-21
Moritz Fussnegger Ekipa amatorska 1996-02-15
Martin Gaber Ekipa amatorska 1989-09-08
Martin Gaber Ekipa amatorska 1989-09-08
Stefan Gaebel Ekipa amatorska 1986-01-01
Artur Gajek Ekipa amatorska 1985-04-18
Georg Gall Ekipa amatorska 1986-10-31
Michael Gannopolskij Ekipa amatorska 1985-10-12
Stefan Ganser Ekipa amatorska 1978-12-10
Albert Gathemann Team Dauner - Akkon 2001-03-11
Tim Gebauer Ekipa amatorska 1989-05-13
Jannick Geisler Ekipa amatorska 1992-03-16
Linus Gerdemann Ekipa amatorska 1982-09-16
Simon Geschke Cofidis 1986-03-13
Jakob Gessner Rad-Net - Rose Team 2000-02-01
Konrad Gessner Ekipa amatorska 1995-12-25
Oliver Giesecke Ekipa amatorska 1988-07-12
Michel Giesselmann Team SKS - Sauerland NRW 1999-02-17
Florian Gindhart Ekipa amatorska 1997-02-24
Björn Glasner Ekipa amatorska 1973-05-05
Micha Glowatzki Ekipa amatorska 1987-01-14
Martin Gluth Ekipa amatorska 1991-07-25
Jannick Gnoth Ekipa amatorska 1990-04-09
Alexander Gottfried Ekipa amatorska 1985-07-05
Alexander Grad Ekipa amatorska 1990-02-03
Nico Graf Ekipa amatorska 1985-05-02
Christian Grasmann Ekipa amatorska 1981-03-16
Steffen Hann Greger Ekipa amatorska 1982-10-18
Andre Greipel Israel Start-Up Nation 1982-07-16
Patrick Gretsch Ekipa amatorska 1987-04-07
Jens Grewe Ekipa amatorska 1988-03-29
Franz Gross Ekipa amatorska 2001-08-05
Matteo Gross Ekipa amatorska 2004-02-10
Felix Gross Rad-Net - Rose Team 1998-09-04
Aaron Grosser Ekipa amatorska 1996-10-06
Martin Grunder Ekipa amatorska 1988-03-02
Kai-Hendrik Günther Ekipa amatorska 1974-03-03
Frederik Hähnel Ekipa amatorska 1996-04-18
Michael Haiser Ekipa amatorska 1986-01-06
Patrick Haller Leopard Pro Cycling 1997-07-09
Hendrik Hamm Ekipa amatorska 1997-10-25
Hans Hanebeck Ekipa amatorska 1986-09-12
Sebastian Hans Ekipa amatorska 1987-01-01
Elmar Hantzsch Ekipa amatorska 1983-04-29
Luca Felix Happke Ekipa amatorska 1998-03-18
Florian Harbig Ekipa amatorska 1989-07-07
Jonas Härtig Ekipa amatorska 1997-07-03
Andreas Hartmann Ekipa amatorska 1993-02-20
Christopher Hatz Ekipa amatorska 1991-10-21
Miguel Heidemann Leopard Pro Cycling 1998-01-27
Christopher Heider Ekipa amatorska 1996-07-12
Johannes Heider Ekipa amatorska 1987-09-04
Kim Heiduk Team Lotto - Kern Haus 2000-03-03
David Heimpel Ekipa amatorska 1989-01-07
Enrico Heinowsky Ekipa amatorska 1979-03-19
Nicolas Heinrich Rad-Net - Rose Team 2001-12-02
Sebastian Heinrichs Ekipa amatorska 1979-02-08
Leon Heinschke Development Team DSM 1999-11-08
René Heinze Ekipa amatorska 1987-05-22
Christian Heinze Ekipa amatorska 1984-03-08
Elnathan Heizmann Ekipa amatorska 1982-02-17
Julian Hellmann Ekipa amatorska 1990-12-20
Mika Heming Maloja Pushbikers 2000-04-06
Andreas Henig Ekipa amatorska 1988-10-26
Milan Henkelmann Ekipa amatorska 2000-04-18
Luca Henn Ekipa amatorska 1997-12-18
Gerrit Henrich Ekipa amatorska 1980-06-27
Gerold Henrichsen Ekipa amatorska 1992-07-04
Adrian Hense Ekipa amatorska 1981-03-21
Jens Hentschel Ekipa amatorska 1974-07-25
Silvio Herklotz Ekipa amatorska 1994-05-06
Jonathan Herrmann Ekipa amatorska 1994-01-01
Serge Herz Ekipa amatorska 1983-12-25
David Hesselbarth Ekipa amatorska 1988-06-04
Nico Hesslich Ekipa amatorska 1990-10-23
Michel Hessmann Jumbo - Visma Development Team 2001-04-06
Kai Hliza Ekipa amatorska 1985-01-01
Benjamin Höber Ekipa amatorska 1982-01-11
Johannes Hodapp Team SKS - Sauerland NRW 1999-09-09
Rolf Hofbauer Ekipa amatorska 1986-12-02
Nikodemus Holler Bike Aid 1991-05-04
Juri Hollmann Movistar Team 1999-08-30
Dirk Holz Ekipa amatorska 1985-02-08
Timo Honstein Ekipa amatorska 1983-04-10
Gregor Hoops Ekipa amatorska 1984-10-15
Tobias Hornstein Maloja Pushbikers 2001-06-10
Maximilian Hornung Ekipa amatorska 1989-01-13
Lukas Huber Ekipa amatorska 1995-10-10
Jan Hugger Team Lotto - Kern Haus 1998-03-28
Michael Humbert Ekipa amatorska 1990-01-06
Joshua Huppertz Team Lotto - Kern Haus 1994-11-10
Felix Intra Ekipa amatorska 1995-01-02
Dominik Ivo Ekipa amatorska 1988-03-08
Luca Jabczynski Ekipa amatorska 2003-04-10
Robert Jägeler P&S Metalltechnik 1996-04-18
Paul Konrad Jägeler P&S Metalltechnik 2001-08-20
Jörg Jaksche Ekipa amatorska 1976-07-23
Grischa Janorschke Ekipa amatorska 1987-05-30
Mathias Jelitto Ekipa amatorska 1980-12-12
Marius Jessenberger Ekipa amatorska 1991-03-12
Matthias John Ekipa amatorska 1978-12-11
Olivier Johr Ekipa amatorska 1989-10-27
Weih Jonas Ekipa amatorska 1991-04-20
Robin Jose Ekipa amatorska 1990-06-30
Thomas Juhas Ekipa amatorska 1990-02-25
Bastian Jung Ekipa amatorska 1986-05-18
Lennart Jung Ekipa amatorska 2000-04-03
Malte Jürss Ekipa amatorska 1996-04-16
Johannes Kahra Ekipa amatorska 1990-07-18
Lennard Kamna Bora - Hansgrohe 1996-09-09
Max Kanter Team DSM 1997-10-22
Christian Karl Ekipa amatorska 1990-10-25
Fabian Kassmann Ekipa amatorska 1998-10-16
Kai Kautz Ekipa amatorska 1987-11-05
Nico Keinath Ekipa amatorska 1987-01-14
Patrick Keller Ekipa amatorska 1985-10-25
Hermann Keller Ekipa amatorska 1993-05-06
Benedikt Kendler Ekipa amatorska 1992-10-09
Arne Kenzler Ekipa amatorska 1989-04-22
Robert Kessler Ekipa amatorska 1995-10-30
Matthias Kessler Ekipa amatorska 1979-05-16
Karsten Keunecke Ekipa amatorska 1980-04-22
Pierre-Pascal Keup Team Lotto - Kern Haus 2002-02-01
Andreas Keuser Ekipa amatorska 1974-04-14
Marco Kiritschenko Ekipa amatorska 1982-04-09
Marcel Kittel Ekipa amatorska 1988-05-11
Philipp Klein Ekipa amatorska 1988-04-24
Daniel Klemme Ekipa amatorska 1991-12-29
Tim Klessa Ekipa amatorska 1987-01-03
Tim Klinger Ekipa amatorska 1984-09-22
Stephan Klingner Ekipa amatorska 1987-03-08
Christoph Klipp Ekipa amatorska 1984-07-14
Marten Klöpping Ekipa amatorska 1990-09-19
Tim Klotz Ekipa amatorska 1988-04-12
Roger Kluge Lotto - Soudal 1986-02-05
Nico Knab Ekipa amatorska 1992-02-14
Florenz Knauer Ekipa amatorska 1989-01-08
Tobias Knaup Ekipa amatorska 1993-03-17
Christian Knees Ekipa amatorska 1981-03-05
Enrico Knobloch Ekipa amatorska 1978-12-08
Jon Knolle Team SKS - Sauerland NRW 1999-09-11
Hans Koch Ekipa amatorska 1985-12-07
Michel Koch Ekipa amatorska 1991-10-15
Fritz Koch Ekipa amatorska 1991-01-19
Jonas Koch Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 1993-06-25
Christian Koch Team Lotto - Kern Haus 1996-10-29
Thomas Koep Ekipa amatorska 1990-09-15
Erik Köhler Ekipa amatorska 1989-09-13
Marco König Bike Aid 1995-07-01
Sebastian Körber Ekipa amatorska 1984-03-01
Marvin Kötting Ekipa amatorska 1995-01-16
Harry Kraft Ekipa amatorska 1990-10-23
Sven Krauss Ekipa amatorska 1983-01-06
Aaron Krauss Ekipa amatorska 1995-04-14
Florian Kretschy Ekipa amatorska 1994-12-28
Moritz Kretschy Rad-Net - Rose Team 2002-05-12
Alexander Krieger Alpecin - Fenix 1991-11-28
Alexander Kuesters Ekipa amatorska 1995-09-25
Jan Kuhn Team Lotto - Kern Haus 2000-01-28
Lars Kulbe Team SKS - Sauerland NRW 2000-03-08
Danilo Kupfernagel Ekipa amatorska 1988-05-16
Michael Kurth Ekipa amatorska 1986-11-18
Christian Kux Ekipa amatorska 1985-05-03
Simon Laib Ekipa amatorska 1995-11-12
Leif Lampater Ekipa amatorska 1982-12-22
Martin Lang Ekipa amatorska 1983-03-15
René Lausberg Ekipa amatorska 1988-09-07
Christian Leben Ekipa amatorska 1985-04-06
Thomas Lechermann Ekipa amatorska 1984-01-27
Patrick Lechner Ekipa amatorska 1988-12-12
Jonas Marc Leefmann Ekipa amatorska 1989-07-01
Jörg Lehmann Ekipa amatorska 1987-11-17
Louis Leinau Team SKS - Sauerland NRW 1995-04-02
Joann Leinau Team SKS - Sauerland NRW 1995-04-02
Daniel Leithner Yoeleo Test Team p/b 4Mind 1991-01-12
Tobias Lergenmüller Ekipa amatorska 1991-04-23
Constantin Liebenow Ekipa amatorska 1991-02-22
Tom Lindner P&S Metalltechnik 2003-05-08
Florian Lipowitz Tirol - KTM Cycling Team 2000-09-21
Lucas Liss Ekipa amatorska 1992-01-12
Timon Loderer Hrinkow - Advarics Cycleang 1991-04-20
Georg Loef Ekipa amatorska 1994-06-22
Lukas Löer Ekipa amatorska 1995-02-11
Stefan Löffler Ekipa amatorska 1982-09-02
Raven Lübbers Ekipa amatorska 1994-12-16
Dorian Lübbers Ekipa amatorska 1997-02-04
Jörg Ludewig Ekipa amatorska 1975-09-09
Luis-Joe Lührs Ekipa amatorska 2003-01-20
Leslie Lührs Tirol - KTM Cycling Team 2002-11-03
Steven Luttuschka Ekipa amatorska 1988-06-24
Christian Mager Ekipa amatorska 1992-04-08
Moritz Mainzer Ekipa amatorska 1985-09-25
Moritz Malcharek Rad-Net - Rose Team 1997-07-29
Christopher Maletz Ekipa amatorska 1984-04-04
Lukas Malgay Ekipa amatorska 1990-11-18
Philipp Mamos Ekipa amatorska 1982-12-06
John Mandrysch P&S Metalltechnik 1996-10-18
Matthias Mangertseder Team Felbermayr - Simplon - Wels 1998-11-24
Ricardo Mariense-Wickert Ekipa amatorska 1983-07-24
Lukas Markl Ekipa amatorska 2000-08-29
Niklas Märkl Team DSM 1999-03-03
Paul Martens Jumbo - Visma 1983-10-26
Thorsten Marth Ekipa amatorska 1992-11-13
Tony Martin Jumbo - Visma 1985-04-23
Jakob Massen Ekipa amatorska 1989-07-09
Marco Mathis Ekipa amatorska 1994-04-07
Oliver Mattheis Ekipa amatorska 1995-04-24
Ralf Matzka Ekipa amatorska 1989-08-24
Björn Mauersberger Ekipa amatorska 1982-06-21
Yannick Maus Ekipa amatorska 1987-02-04
Maximilian May Ekipa amatorska 1988-10-06
Sebastian May Ekipa amatorska 1988-10-06
Yannick Mayer Ekipa amatorska 1991-02-15
Marius Mayrhofer Development Team DSM 2000-09-18
Alexander Meier Ekipa amatorska 1992-01-28
Tino Meier Ekipa amatorska 1987-07-03
Martin Meiler Team Vorarlberg 1998-03-19
Lukas Meiler Team Vorarlberg 1995-02-14
Friedrich Meingast Ekipa amatorska 1985-01-01
Marcel Meisen Alpecin - Fenix 1989-01-08
Bastian Menzel Ekipa amatorska 1993-06-16
Max Merk Ekipa amatorska 1993-01-01
Dominik Merseburg Ekipa amatorska 1989-03-30
Marc Mertens Ekipa amatorska 1986-09-06
Christoph Meschenmoser Ekipa amatorska 1983-07-29
Jonas Messerschmidt Team Dauner - Akkon 2001-10-02
Andreas Miessen Ekipa amatorska 1992-07-09
Benjamin Minow Ekipa amatorska 1978-05-02
Erik Mohs Ekipa amatorska 1986-10-12
Florian Monreal Ekipa amatorska 1986-05-23
Matthias Mortka Ekipa amatorska 1990-09-23
Daniel Mrosek Ekipa amatorska 1991-03-25
Christopher Muche Ekipa amatorska 1992-02-28
Alexander Müller Ekipa amatorska 1986-10-30
Phillip Müller Ekipa amatorska 1991-11-16
Jan-Moritz Muller Ekipa amatorska 1988-01-28
Robert Müller Ekipa amatorska 1986-01-14
Nathan Müller Ekipa amatorska 1995-04-16
Boris Müller Ekipa amatorska 1972-08-14
Tony Muller Ekipa amatorska 1990-01-29
Viktor Müller Ekipa amatorska 1996-12-19
Christian Müller Ekipa amatorska 1982-03-01
Dirk Müller Ekipa amatorska 1973-08-04
Marco Müller-Sciacca Ekipa amatorska 1983-01-28
Per Münstermann Team SKS - Sauerland NRW 1999-02-09
Daniel Musiol Ekipa amatorska 1983-03-27
Patrick Nagler Ekipa amatorska 1991-09-30
Fabio Nappa Ekipa amatorska 1992-04-04
Johannes Nebauer Ekipa amatorska 1989-07-25
Tim Neffgen Team SKS - Sauerland NRW 2002-04-01
Dominik Nerz Ekipa amatorska 1989-08-25
Yannik Niebergall P&S Metalltechnik 2002-03-22
Tobias Nolde P&S Metalltechnik 1998-12-09
Alexander Nordhoff Ekipa amatorska 1989-10-25
Kim-Simon Nottebohm Ekipa amatorska 1993-03-30
Florian Nowak Ekipa amatorska 1995-01-26
Simon Nuber Ekipa amatorska 1991-03-28
Patrick Nuber Ekipa amatorska 1988-03-14
Florian Obersteiner Ekipa amatorska 1995-10-11
Felix Odebrecht Ekipa amatorska 1984-09-15
Patrick Oeben Ekipa amatorska 1991-12-27
Jan Oelerich Ekipa amatorska 1988-03-30
Tim Oelke P&S Metalltechnik 2001-04-01
Jason Osborne Ekipa amatorska 1994-03-20
Jonas Owczarek Ekipa amatorska 1978-05-23
Chris Pachale Ekipa amatorska 1990-08-21
Jasper Levi Pahlke Bike Aid 2002-07-14
Henrik Pakalski Rad-Net - Rose Team 1999-07-05
Anton Palzer Bora - Hansgrohe 1993-03-11
Sebastian Pancratz Ekipa amatorska 1984-05-04
Björn Papstein Ekipa amatorska 1975-06-05
Stefan Parinussa Ekipa amatorska 1974-07-21
Jannis Peter Rad-Net - Rose Team 2000-10-20
Ron Pfeifer Ekipa amatorska 1991-07-23
Christoph Pfingsten Jumbo - Visma 1987-11-20
Eric Pidun Ekipa amatorska 1990-09-16
Jan Pirius Ekipa amatorska 1992-01-09
Hans Pirius Ekipa amatorska 1992-01-09
Moritz Plambeck Team Dauner - Akkon 2002-06-11
Matthias Plarre Ekipa amatorska 1992-02-27
Nils Plötner Ekipa amatorska 1989-05-07
Dennis Pohl Ekipa amatorska 1986-11-11
Nils Politt Bora - Hansgrohe 1994-03-06
Olaf Pollack Ekipa amatorska 1973-09-20
Manuel Porzner Ekipa amatorska 1996-02-25
Kevin Predatsch Ekipa amatorska 1992-08-26
Sebastian Prengel Ekipa amatorska 1980-12-16
Sebastien Pristl Ekipa amatorska 1987-09-15
Ole Quast Ekipa amatorska 1989-10-09
Steffen Radochla Ekipa amatorska 1978-10-19
Julian Rammler Ekipa amatorska 1987-08-23
Tim Rapczynski Ekipa amatorska 1989-04-04
Jonas Rapp Hrinkow - Advarics Cycleang 1994-07-16
Dario Rapps Ekipa amatorska 1994-07-02
Frederik Rassmann Team Dauner - Akkon 2000-03-09
Philipp Rechenbach Ekipa amatorska 1989-04-06
Sven Redmann Team Dauner - Akkon 2003-02-05
Simon Redmers Ekipa amatorska 1996-04-30
Thomas Reichardt Ekipa amatorska 1992-11-15
Martin Reimer Ekipa amatorska 1987-06-14
Martin Reinert Ekipa amatorska 1992-02-25
Theo Reinhart Rad-Net - Rose Team 1990-09-17
Peter Renner Ekipa amatorska 1987-01-01
Tim Reske Ekipa amatorska 1994-04-04
Robert Retschke P&S Metalltechnik 1980-12-17
Rainer Rettner Ekipa amatorska 1989-05-19
Sven Reutter Ekipa amatorska 1996-08-13
Sascha Richter Ekipa amatorska 1981-05-18
Michael Riedle Ekipa amatorska 1989-02-21
Karsten Rieger Ekipa amatorska 1983-11-18
Benjamin Riemer Ekipa amatorska 1988-07-08
Philipp Ries Ekipa amatorska 1989-07-10
Kilian Rietzler Ekipa amatorska 2000-10-24
Vladi Riha Ekipa amatorska 1973-02-03
Felix Rinker Ekipa amatorska 1988-07-03
Adrian Rips Ekipa amatorska 1995-03-12
Dominik Röber P&S Metalltechnik 1999-10-12
Leon Rohde Rad-Net - Rose Team 1995-05-10
Louis Rohde Ekipa amatorska 1996-10-02
Jakob Roithmeier Ekipa amatorska 1991-10-02
David Rosch Ekipa amatorska 1988-12-05
Linus Rosner Rad-Net - Rose Team 2001-03-30
Christopher Roth Ekipa amatorska 1990-04-18
Nepomuk Roth Union Raiffeisen Radteam Tirol 2000-12-29
Paul Rudys Ekipa amatorska 1998-06-01
Jonas Rutsch EF Education - Nippo 1998-01-24
Martin Salmon Team DSM 1997-10-29
Florian Salzinger Ekipa amatorska 1983-07-05
Fabian Schaar Ekipa amatorska 1989-03-13
Maximilian Schachmann Bora - Hansgrohe 1994-01-09
Patrick Schachtner Ekipa amatorska 1990-08-14
Timo Schäfer Ekipa amatorska 1982-08-09
Stefan Schafer Ekipa amatorska 1986-01-06
Felix Schäfermeier Ekipa amatorska 1988-05-13
Moritz Schaffner Ekipa amatorska 1993-10-15
Florian Scheit Ekipa amatorska 1991-12-16
Frank Scherzinger Ekipa amatorska 1986-04-12
Frederik Scheske Ribble - Weldtite Pro Cycling 1995-09-19
Franz Schiewer Ekipa amatorska 1990-11-15
Andreas Schillinger Bora - Hansgrohe 1983-07-13
Johannes Schinnagel Team Vorarlberg 1996-05-29
Franz Schlachter Maloja Pushbikers 2001-08-27
Tim Schlichenmaier Ekipa amatorska 1991-05-16
Tim Oliver Schlichting Ekipa amatorska 1990-06-24
Jean-Mitja Schlüter Ekipa amatorska 1986-07-13
Jonas Schmeiser Ekipa amatorska 1987-07-11
Sebastian Schmiedel Ekipa amatorska 1997-02-17
Christopher Schmieg Ekipa amatorska 1989-03-03
Alexander Schmitt Ekipa amatorska 1989-08-18
Robin Schmuda Ekipa amatorska 1986-05-09
Matthias Schnapka Bike Aid 1980-07-27
Stefan Schneider Ekipa amatorska 1994-04-07
Nico Schneider Ekipa amatorska 1987-05-26
Philipp Schneider Ekipa amatorska 1989-07-20
Timo Scholz Ekipa amatorska 1972-06-30
Nils Schomber Rad-Net - Rose Team 1994-03-15
Marten Schomburg Rad-Net - Rose Team 2001-01-20
Felix Schönbach Ekipa amatorska 1995-03-13
Fabian Schormair Team Felbermayr - Simplon - Wels 1994-10-23
Joshua Schotten Ekipa amatorska 1996-09-11
Björn Schröder Ekipa amatorska 1980-10-27
Patrick Schubert Ekipa amatorska 1984-03-10
Konstantin Schubert Ekipa amatorska 1982-05-03
Tilo Schüler Ekipa amatorska 1980-04-12
Philip Schulz Ekipa amatorska 1979-10-03
Frank Schulz Ekipa amatorska 1985-04-06
Julian Schulze Ekipa amatorska 1995-01-09
Stefan Schumacher Ekipa amatorska 1981-07-21
Til Schuster Ekipa amatorska 1996-10-12
Moritz Schütz Ekipa amatorska 1984-06-19
Nikolai Schwarz Ekipa amatorska 1986-07-02
Michael Schwarzmann Bora - Hansgrohe 1991-01-07
Michael Schweizer Ekipa amatorska 1983-12-16
Christoph Schweizer Ekipa amatorska 1986-03-04
Christoph Schwerdt Ekipa amatorska 1984-08-10
Rüdiger Selig Bora - Hansgrohe 1989-02-19
Timur Selvi Ekipa amatorska 1990-06-11
Zoltan Senczyszyn Ekipa amatorska 1984-11-26
Philipp Seubert Ekipa amatorska 1986-08-14
Timon Seubert Ekipa amatorska 1987-04-23
Johannes Sickmüller Ekipa amatorska 1982-03-18
Marcel Sieberg Bahrain Victorious 1982-04-30
Sebastian Siedler Ekipa amatorska 1978-01-18
Stephan Sifflet Ekipa amatorska 1980-08-30
Patrik Sinkewitz Ekipa amatorska 1980-10-20
Carl Soballa Ekipa amatorska 1994-09-19
Jonas Sonnleitner Hrinkow - Advarics Cycleang 1997-08-27
Stephan Sporrer Ekipa amatorska 1988-03-22
Christoph Springer Ekipa amatorska 1985-10-30
Max Stahr Ekipa amatorska 1991-02-06
Immanuel Stark P&S Metalltechnik 1994-10-10
Sascha Starker Ekipa amatorska 1989-09-09
Benjamin Stauder Ekipa amatorska 1987-10-30
Andreas Stauff Ekipa amatorska 1987-01-22
Jakob Steigmiller Ekipa amatorska 1990-01-01
Kilian Steigner Team Dauner - Akkon 2000-06-16
Jannik Steimle Deceuninck - Quick Step 1996-04-04
Georg Steinhauser Tirol - KTM Cycling Team 2001-10-21
Kieron Steinmann Team Dauner - Akkon 2002-05-03
Maximilian Stier Ekipa amatorska 1993-08-11
Richard Stockhausen Ekipa amatorska 1975-08-24
Florian Stork Team DSM 1997-04-27
Manuel Straub Ekipa amatorska 1993-09-03
Daniel Strauch Ekipa amatorska 1979-12-06
Joshua Stritzinger Ekipa amatorska 1995-12-06
Simon Strobel Ekipa amatorska 1986-10-08
Fabian Süggeler Ekipa amatorska 1988-03-07
Eric Sussemlich Ekipa amatorska 1995-01-30
Jasha Sütterlin Team DSM 1992-11-04
Benjamin Sydlik Ekipa amatorska 1990-09-13
Robert Sydlik Ekipa amatorska 1986-03-25
Sebastian Sydlik Ekipa amatorska 1988-04-10
Tobias Sydlik Ekipa amatorska 1986-03-25
Paul Taebling Maloja Pushbikers 1999-12-16
Brian Takacs Ekipa amatorska 1992-09-11
Alexander Tarlton Team Lotto - Kern Haus 2000-10-06
Lars Telschow Ekipa amatorska 1991-08-29
Jan-Marc Temmen Team Dauner - Akkon 2002-08-16
Jonas Tenbrock Ekipa amatorska 1995-12-16
Florian Tenbruck Ekipa amatorska 1990-10-31
Lars Teutenberg Ekipa amatorska 1970-09-02
Sven Teutenberg Ekipa amatorska 1972-08-18
Tim Torn Teutenberg Leopard Pro Cycling 2002-07-19
Ole Theiler Team SKS - Sauerland NRW 2002-10-08
Fabian Thiel Ekipa amatorska 1992-01-06
Kersten Thiele Ekipa amatorska 1992-09-29
Willi Thielebeule Ekipa amatorska 1983-05-09
Christian Thomas Ekipa amatorska 1987-01-01
Tino Thömel Ekipa amatorska 1988-06-06
Sven Thurau Team Dauner - Akkon 1996-11-11
Björn Thurau Ekipa amatorska 1988-07-23
Joachim Tolles Ekipa amatorska 1986-04-17
Helmut Trettwer Maloja Pushbikers 1983-09-29
Pascal Treubel Ekipa amatorska 1997-02-14
Jan Tschernoster Ekipa amatorska 1996-08-31
Philipp Tutzschke Ekipa amatorska 1989-07-21
Marc-André Tzschupke Ekipa amatorska 1994-02-23
Oscar Uhlig AC Sparta Praha 2002-06-04
Henri Uhlig Rad-Net - Rose Team 2001-08-01
Erik Vater Ekipa amatorska 2000-06-17
Rolf-Martin Vieten Ekipa amatorska 1986-08-07
Mario Vogelsang Ekipa amatorska 1984-01-13
Mathias Vogl Ekipa amatorska 1988-07-20
Mario Vogt Ekipa amatorska 1992-01-17
Florian Volk Ekipa amatorska 1988-10-29
Karsten Volkmann Ekipa amatorska 1978-09-01
Mario Vonhof Ekipa amatorska 1975-07-07
Paul Voss Ekipa amatorska 1986-03-26
Lars Wackernagel Ekipa amatorska 1975-09-08
Robert Wagner Ekipa amatorska 1983-04-17
Frank Daniel Wagner Ekipa amatorska 1990-03-05
Gero Walbrül Ekipa amatorska 1990-11-01
Maximilian Walscheid Team Qhubeka - Assos 1993-06-13
Max Walsleben Ekipa amatorska 1990-06-23
Philipp Walsleben Alpecin - Fenix 1987-11-19
Robert Walther Ekipa amatorska 1991-12-08
Jan Walzlein Ekipa amatorska 1993-01-01
Niels-Wabun Warnecke Ekipa amatorska 1988-06-28
Marcel Weber Ekipa amatorska 1988-09-20
Sascha Weber Ekipa amatorska 1988-02-23
Philip Weber Ekipa amatorska 1998-07-24
Johannes Weber Ekipa amatorska 1994-07-30
Pascal Weerts Ekipa amatorska 1989-03-26
Fabian Wegmann Ekipa amatorska 1980-06-20
Michael Weicht Ekipa amatorska 1988-02-23
Alexander Weifenbach Ekipa amatorska 1990-12-02
Steffen Weigold Ekipa amatorska 1979-04-09
Domenic Weinstein Rad-Net - Rose Team 1994-08-27
Richard Weinzheimer Ekipa amatorska 1996-04-04
Nils Weispfennig Ekipa amatorska 2000-04-24
Marc Weisshaupt Ekipa amatorska 1969-07-07
René Weissinger Ekipa amatorska 1978-12-11
Maximilian Werda Ekipa amatorska 1991-10-05
Franz Werner Ekipa amatorska 2000-04-26
Daniel Westmattelmann Ekipa amatorska 1987-10-31
Carlo Westphal Ekipa amatorska 1985-11-25
Matthias Wiele Ekipa amatorska 1986-05-20
Luke Wilk P&S Metalltechnik 2002-04-12
Hannes Wilksch Development Team DSM 2001-10-30
Mike Willam Ekipa amatorska 1990-10-24
Willy Willwohl Ekipa amatorska 1994-08-31
Benjamin Winkler Ekipa amatorska 1984-05-05
Laurin Winter Ekipa amatorska 1996-09-04
Justin Wolf Bike Aid 1992-10-15
Tim Wollenberg Maloja Pushbikers 2000-02-17
Henrik Wolter Ekipa amatorska 1984-11-13
Max Wörner Ekipa amatorska 1996-09-22
Sebastian Wotschke Ekipa amatorska 1991-01-29
Steffen Wust Ekipa amatorska 1975-11-27
Rick Zabel Israel Start-Up Nation 1993-12-07
Stefan Zeidler Ekipa amatorska 1988-03-29
Ruben Zepuntke Ekipa amatorska 1993-01-29
Theo Zetzsche Ekipa amatorska 2002-09-08
Georg Zimmermann Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux 1997-10-11
Sven Zurawski Ekipa amatorska 2001-01-08
Ben Zwiehoff Bora - Hansgrohe 1994-02-22
Philipp Zwingenberger Ekipa amatorska 1993-04-06