Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - kraj

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Rosja

flaga - Rosja (RUS)
Pokaż kolarzy którzy skończyli karierę


kolarzekipadata urodzenia
Danil Abkhadeev Ekipa amatorska 1986-02-25
Alexander Adelev Ekipa amatorska 1986-05-15
Anton Afonin Ekipa amatorska 1987-06-19
Mikhail Akimov Ekipa amatorska 1992-04-17
Maksim Andreev Ekipa amatorska 1995-05-28
Mikhail Antonov Ekipa amatorska 1986-01-04
Alexander Arekeev Ekipa amatorska 1982-10-12
Arkimedes Arguelyes Rodriges Ekipa amatorska 1988-07-09
Ildar Arslanov Ekipa amatorska 1994-04-06
Evgeny Bakhin Ekipa amatorska 1988-12-14
Daniil Balanev Ekipa amatorska 2001-09-21
Kirill Baranov Ekipa amatorska 1989-04-13
Vitaliy Barbas Ekipa amatorska 1990-03-23
Alexandr Barsov Ekipa amatorska 2000-05-15
Maxim Bartenev Ekipa amatorska 1993-10-07
Alexey Bauer Ekipa amatorska 1986-05-25
Alexandre Bazhenov Ekipa amatorska 1981-04-26
Vladimir Belkin Ekipa amatorska 1991-06-19
Maxim Belkov Ekipa amatorska 1985-01-09
Sergey Belykh Ekipa amatorska 1990-03-04
Nikita Bersenev Lokosphinx 2000-03-25
Alexander Bespalov Ekipa amatorska 1981-05-10
Kirill Bochkov Ekipa amatorska 1996-02-27
Igor Boev Gazprom - RusVelo 1989-11-22
Vladislav Borisov Ekipa amatorska 1978-09-05
Denis Borovik Ekipa amatorska 1995-10-20
Alexandre Botcharov Ekipa amatorska 1975-02-26
Pavel Brutt Ekipa amatorska 1982-01-29
Alexander Budaragin Ekipa amatorska 1986-09-24
Viktor Bykanov Ekipa amatorska 1998-06-11
Nicolay Cherkasov Gazprom - RusVelo 1996-09-26
Sergei Chernetckii Gazprom - RusVelo 1990-01-01
Ilya Chernetskiy Ekipa amatorska 1984-01-17
Ilya Chirkov Ekipa amatorska 1995-01-20
Kirill Chuporshnev Ekipa amatorska 1990-11-24
Denis Chuporshnev Ekipa amatorska 1992-05-27
Pavel Chursin Ekipa amatorska 1995-04-21
Dimitri Dementiev Ekipa amatorska 1978-01-17
Vladimir Dolgov Ekipa amatorska 1994-02-26
Vladislav Duyunov Ekipa amatorska 1994-06-07
Alexander Efimkin Ekipa amatorska 1981-12-02
Kirill Egorov Ekipa amatorska 1993-08-03
Artur Ershov Ekipa amatorska 1990-03-07
Nikita Eskov Ekipa amatorska 1983-01-23
Alexander Evtushenko Efapel 1993-06-30
Aleksander Fadeev Ekipa amatorska 1988-03-14
Konstantin Fast Ekipa amatorska 1976-08-28
Valeriy Fatkullin Ekipa amatorska 1998-08-07
Vladimir Feldsherov Ekipa amatorska 1989-02-10
Alexander Filippov Ekipa amatorska 1984-09-05
Sergey Firsanov Ekipa amatorska 1982-07-03
Mikhail Fokin Ekipa amatorska 1997-11-21
Alexander Foliforov Ekipa amatorska 1992-03-08
Igor Frolov Ekipa amatorska 1990-01-23
Denis Galimzyanov Ekipa amatorska 1987-03-07
Aydar Gareyshin Ekipa amatorska 1994-08-03
Ruslan Giliazov Ekipa amatorska 1994-06-23
Lev Gonov Lokosphinx 2000-01-06
Andrey Gorlov Ekipa amatorska 1988-04-14
Ilya Gorodnichev Ekipa amatorska 1987-03-09
Alexander Grigoriev Atum General - Tavira 1992-03-21
Stepan Grigoryan Ekipa amatorska 1994-03-27
Oleg Grishkine Ekipa amatorska 1975-02-10
Vladimir Gusev Ekipa amatorska 1982-07-04
Petr Ignatenko Ekipa amatorska 1987-09-27
Mikhail Ignatiev Ekipa amatorska 1985-05-07
Dimitry Ignatiev Ekipa amatorska 1988-06-27
Nikolai Iliichev Ekipa amatorska 1997-03-04
Vladislav Ilin Ekipa amatorska 1986-05-05
Vladimir Isaychev Ekipa amatorska 1986-04-21
Vitalii Ivshin Ekipa amatorska 1997-03-24
Mikhail Kalinov Ekipa amatorska 1988-06-11
Alexandre Kareev Ekipa amatorska 1978-02-17
Pavel Karpenkov Ekipa amatorska 1992-03-11
Vladimir Karpets Ekipa amatorska 1980-09-20
Artem Kartashov Ekipa amatorska 1992-10-14
Roman Katyrin Ekipa amatorska 1991-05-24
Valery Kaykov Ekipa amatorska 1988-05-07
Evgeny Kazanov Ekipa amatorska 1998-07-14
Yan Ketoev Ekipa amatorska 1985-12-23
Alexander Khatuntsev Ekipa amatorska 1985-02-11
Alexander Kholodov Ekipa amatorska 1988-08-01
Nikita Kirzhaykin Ekipa amatorska 1993-10-04
Roman Klimov Ekipa amatorska 1985-01-19
Serguei Klimov Ekipa amatorska 1980-07-07
Andrey Klyuev Ekipa amatorska 1987-06-13
Evgeny Kobernyak Ekipa amatorska 1995-01-24
Pavel Kochetkov Gazprom - RusVelo 1986-03-07
Sergey Kolesnikov Ekipa amatorska 1986-03-10
Alexandr Kolobnev Ekipa amatorska 1981-05-04
Roman Koltsov Ekipa amatorska 1981-01-07
Aleksandr Komin Ekipa amatorska 1995-04-12
Daniil Komkov Ekipa amatorska 1985-10-31
Roman Kononov Ekipa amatorska 1983-04-26
Pavel Korolev Ekipa amatorska 1988-11-16
Pavel Korzh Ekipa amatorska 1987-07-15
Dmitry Kosyakov Ekipa amatorska 1986-02-28
Ivan Kovalev Ekipa amatorska 1986-07-26
Evgeniy Kovalev Ekipa amatorska 1989-03-06
Artur Kovsh Ekipa amatorska 1992-04-15
Dmitriy Kozontchuk Ekipa amatorska 1984-04-05
Maxim Kozyrev Ekipa amatorska 1991-06-22
Roman Krasilnikov Ekipa amatorska 1985-08-07
Leonid Krasnov Ekipa amatorska 1988-01-24
Timofey Kritskiy Ekipa amatorska 1987-01-24
Evgeniy Krivosheev Ekipa amatorska 1988-11-22
Patryk Kubiak Ekipa amatorska 1994-07-17
Denis Kudashev Ekipa amatorska 1981-06-04
Serguei Kudentsov Ekipa amatorska 1978-07-29
Evgeny Kudriavtsev Ekipa amatorska 1980-07-02
Nikita Kugaevskiy Ekipa amatorska 1993-03-25
Vladislav Kulikov Ekipa amatorska 1996-07-08
Alexandr Kulikovskiy Ekipa amatorska 1997-01-02
Alexey Kunshin Ekipa amatorska 1987-10-20
Alexey Kurbatov Ekipa amatorska 1994-05-09
Stepan Kurianov Global 6 Cycling 1996-12-07
Roman Kustadinchev Ekipa amatorska 1995-08-03
Vyacheslav Kuznetsov Gazprom - RusVelo 1989-06-24
Sergey Lagutin Ekipa amatorska 1981-01-14
Alexander Lebedev Ekipa amatorska 1985-03-09
Pavel Leonov Ekipa amatorska 1995-04-25
Vladimir Likhachev Ekipa amatorska 1986-09-08
Alexander Lisitsyn Ekipa amatorska 1988-03-07
Denis Lozinskiy Ekipa amatorska 1990-01-01
Andrey Lukonin Ekipa amatorska 1995-03-02
Ivan Lutsenko Ekipa amatorska 1995-08-17
Roman Maikin Ekipa amatorska 1990-08-14
Sergey Malnev Lokosphinx 1998-08-08
Matvey Mamykin Nippo - Provence - PTS Conti 1994-10-31
Viktor Manakov Ekipa amatorska 1992-06-09
Victor Manakov Ekipa amatorska 1992-09-06
Alexei Markov Ekipa amatorska 1979-05-26
Nikita Martynov Ekipa amatorska 1999-08-26
Roman Maximov Ekipa amatorska 1988-06-02
Aleksander Mezhechev Ekipa amatorska 1993-01-10
Anton Mindlin Ekipa amatorska 1985-07-09
Alexander Mironov Ekipa amatorska 1984-01-22
Gleb Moiseev Ekipa amatorska 1984-08-24
Dmitry Mokrov Ekipa amatorska 1989-06-13
Dmitry Mukhomediyarov Lokosphinx 2000-12-05
Denis Nekrasov Gazprom - RusVelo 1997-01-19
Danil Nemykin Ekipa amatorska 1995-03-13
Vasily Neustroev Ekipa amatorska 1990-01-08
Dmitri Nikandrov Ekipa amatorska 1979-05-25
Arseny Nikiforov Lokosphinx 1998-01-29
Sergey Nikolaev Ekipa amatorska 1988-02-05
Nikita Novikov Ekipa amatorska 1989-11-10
Savva Novikov Equipo Kern Pharma 1999-07-27
Sergey Nuzhonkin Ekipa amatorska 1988-03-17
Artem Nych Gazprom - RusVelo 1995-03-21
Artem Ovechkin Terengganu Cycling Team 1986-07-11
Sergey Panfilov Ekipa amatorska 1992-10-02
Anton Parkhomenko Ekipa amatorska 1990-02-20
Evgeny Perminov Ekipa amatorska 1984-08-23
Evgeny Petrov Ekipa amatorska 1978-05-25
Alexander Petrovskiy Ekipa amatorska 1988-03-08
Maxim Pokidov Ekipa amatorska 1989-07-11
Viacheslav Polozov Lokosphinx 2001-08-09
Sergei Pomoshnikov Ekipa amatorska 1990-07-17
Evgueni Popov Ekipa amatorska 1984-09-18
Alexander Porsev Ekipa amatorska 1986-02-21
Kirill Pozdnyakov Ekipa amatorska 1989-01-20
Alexander Prishpetniy Ekipa amatorska 1987-07-18
Andrey Prostkishin Ekipa amatorska 1996-07-24
Pavel Ptashkin Ekipa amatorska 1990-06-23
Dmitri Puzanov Ekipa amatorska 1982-10-23
Maxim Razumov Ekipa amatorska 1990-12-01
Maksim Razumov Ekipa amatorska 1990-01-12
Anton Rechetnikov Ekipa amatorska 1986-05-18
Evgeny Reshetko Ekipa amatorska 1985-04-07
Petr Rikunov Gazprom - RusVelo 1997-02-24
Anton Romanov Ekipa amatorska 1990-02-03
Sergei Rostovcev Ekipa amatorska 1997-06-02
Aleksandr Rotiakov Ekipa amatorska 1991-03-03
Ivan Rovny Gazprom - RusVelo 1987-09-30
Sergey Rozin Ekipa amatorska 1995-01-05
Igor Rozovik Ekipa amatorska 1988-05-13
Sergey Rudaskov Ekipa amatorska 1984-06-21
Alexey Ryabkin Ekipa amatorska 1993-11-23
Alexander Ryabkin Ekipa amatorska 1989-05-01
Alexander Rybakov Ekipa amatorska 1988-05-17
Aleksey Rybalkin Ekipa amatorska 1993-11-16
Anton Samokhvalov Ekipa amatorska 1986-11-18
Dimitry Samokhvalov Ekipa amatorska 1986-11-18
Artem Samolenkov Ekipa amatorska 1993-11-05
Andrei Sartassov Ekipa amatorska 1975-11-10
Ivan Savitsky Ekipa amatorska 1992-03-06
Andrey Sazanov Ekipa amatorska 1994-01-25
Ivan Seledkov Ekipa amatorska 1983-01-05
Alexey Semochkin Ekipa amatorska 1994-04-13
Alexander Serebryakov Ekipa amatorska 1987-09-25
Alexander Serov Ekipa amatorska 1982-11-12
Evgeny Shalunov Gazprom - RusVelo 1992-01-08
Konstantin Shamray Ekipa amatorska 1985-11-16
Artur Shaymuratov Ekipa amatorska 1993-07-13
Alexei Shchebelin Ekipa amatorska 1981-07-13
Vladimir Shchekunov Ekipa amatorska 1987-01-08
Sergey Shcherbakov Ekipa amatorska 1987-07-21
Sergey Shilov Ekipa amatorska 1988-02-06
Viktor Shmalko Ekipa amatorska 1990-07-09
Alexey Shmidt Ekipa amatorska 1983-04-17
Boris Shpilevsky Ekipa amatorska 1982-08-20
Egor Silin Ekipa amatorska 1988-06-25
Kirill Sinitsyn Ekipa amatorska 1990-03-27
Pavel Sivakov INEOS Grenadiers 1997-07-11
Aleksandr Smirnov Lokosphinx 1998-02-10
Ivan Smirnov Lokosphinx 1999-01-14
Alexei Smirnov Ekipa amatorska 1989-02-23
Maxim Sobolev Ekipa amatorska 1989-04-07
Dmitry Sokolov Lokosphinx 1988-03-19
Evgeny Sokolov Ekipa amatorska 1984-06-11
Andrey Solomennikov Ekipa amatorska 1987-06-10
Artem Solukov Ekipa amatorska 1989-02-10
Dimitriy Sorokin Ekipa amatorska 1982-06-06
Stanislav Starodubtsev Ekipa amatorska 1987-04-23
Mamyr Stash Spor Toto Cycling Team 1993-05-04
Alexandr Stepanov Ekipa amatorska 1994-07-04
Andrey Stepanov Ekipa amatorska 1999-04-18
Dmitry Strakhov Gazprom - RusVelo 1995-05-17
Andrei Strelkov Ekipa amatorska 1994-06-21
Kirill Sveshnikov Lokosphinx 1992-02-10
Gleb Syritsa Lokosphinx 2000-04-14
Ilya Syrtsev Ekipa amatorska 1987-11-16
Gennadiy Tatarinov Ekipa amatorska 1991-04-20
Sergey Temnenko Ekipa amatorska 1993-04-06
Evgeny Tikhonin Ekipa amatorska 1998-04-01
Mikhail Timochine Ekipa amatorska 1980-11-20
Artem Timofeev Ekipa amatorska 1986-09-09
Maxim Toporishchev Ekipa amatorska 1990-07-09
Yury Trofimov Ekipa amatorska 1984-01-26
Sergey Trubetskoy Ekipa amatorska 1990-03-23
Nikolai Trussov Ekipa amatorska 1985-07-02
Alexei Tsatevich Ekipa amatorska 1989-07-05
Sergey Valynin Ekipa amatorska 1988-03-10
Valerey Valynin Ekipa amatorska 1986-12-10
Alexander Vdovin Lokosphinx 1993-08-21
Sergey Vdovin Ekipa amatorska 1993-08-21
Aleksey Velikanov Ekipa amatorska 1989-01-19
Alexander Vlasov Astana - Premier Tech 1996-04-23
Stanislav Volkov Ekipa amatorska 1988-03-05
Aleksandr Volkov Ekipa amatorska 1990-11-08
Eduard Vorganov Ekipa amatorska 1982-12-01
Anton Vorobyev Ekipa amatorska 1990-10-12
Anton Vtiurin Ekipa amatorska 2000-12-26
Konstantin Yakimov Ekipa amatorska 1991-01-13
Kirill Yatsevich Ekipa amatorska 1992-01-09
Ilnur Zakarin Gazprom - RusVelo 1989-09-15
Aydar Zakarin Ekipa amatorska 1994-04-19
Ildar Zakirov Ekipa amatorska 1987-05-15
Alexander Zdanov Ekipa amatorska 1985-01-18
Vitalii Zhuchkov Ekipa amatorska 1994-09-16
Vadim Zhuravlev Ekipa amatorska 1993-03-15
Nikolay Zhurkin Ekipa amatorska 1991-05-05
Denis Zhuykov Ekipa amatorska 1993-10-12
Evgeny Zotov Ekipa amatorska 1994-08-20
Matvey Zubov Ekipa amatorska 1991-01-22
Kirill Zukin Ekipa amatorska 1991-08-27
Evgeny Zverkov Ekipa amatorska 1993-02-02