Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - kraj

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Wielka Brytania

flaga - Wielka Brytania (GBR)
Pokaż kolarzy którzy skończyli karierę


kolarzekipadata urodzenia
Stephen Adams Ekipa amatorska 1988-12-06
Jack Adams Ekipa amatorska 1987-12-16
Dale Appleby Ekipa amatorska 1986-12-19
John Archibald Eolo - Kometa Cycling Team 1990-11-14
Thomas Armstrong Electro Hiper Europa 1994-08-27
Lewis Askey Groupama - FDJ Continental Team 2001-05-04
George Atkins Ekipa amatorska 1991-08-18
Scott Auld Ekipa amatorska 1996-08-02
Karl Baillie Ekipa amatorska 1997-02-03
Stuart Balfour Swiss Racing Academy 1997-05-13
Kevin Barclay Ekipa amatorska 1988-06-26
Yanto Barker Ekipa amatorska 1980-01-06
Tom Barras Ekipa amatorska 1978-06-21
Chris Bartlett Ekipa amatorska 1986-08-12
Sebastian Batchelor Ekipa amatorska 1990-06-30
Tom Baylis Ekipa amatorska 1996-01-03
Sebastian Baylis Ekipa amatorska 1994-02-19
Jonathan Bellis Ekipa amatorska 1988-08-16
Ryan Bevis Ekipa amatorska 1982-01-08
Ian Bibby Ekipa amatorska 1986-12-20
Daniel Bigham Ribble - Weldtite Pro Cycling 1991-10-02
William Bjergfelt SwiftCarbon Pro Cycling 1978-12-04
Adam Blythe Ekipa amatorska 1989-10-01
Adam Bonser Ekipa amatorska 1988-10-11
Matthew Bostock Canyon - dhb - SunGod 1997-07-16
Matthew Bottrill Ekipa amatorska 1977-06-28
Jason Bouttell Ekipa amatorska 1985-09-28
Edmund Bradbury Ekipa amatorska 1992-09-10
Stephen Bradbury Saint Piran 1993-10-19
Samuel Brand Team Novo Nordisk 1991-02-27
Alexander Braybrooke SwiftCarbon Pro Cycling 1997-12-08
Simon Bridge Ekipa amatorska 1970-09-02
Graham Briggs Ekipa amatorska 1983-07-14
Rhys Britton Ekipa amatorska 1999-05-13
Liam Bromiley Ekipa amatorska 1993-03-27
Jim Brown Canyon - dhb - SunGod 2000-10-02
William Brown Ribble - Weldtite Pro Cycling 1992-11-26
Steven Burke Ekipa amatorska 1988-03-04
Marcus Burnett Ekipa amatorska 1998-09-02
Germain Burton Ekipa amatorska 1995-01-29
Daniel Busbridge Ekipa amatorska 1995-07-10
Thomas Bustard Ekipa amatorska 1989-06-16
Dillon Byrne Ekipa amatorska 1990-10-27
Charley Calvert Ekipa amatorska 2000-02-14
Dante Carpenter Ekipa amatorska 1994-01-01
Lawrence Carpenter Ekipa amatorska 1993-08-02
Simon Carr EF Education - Nippo 1998-08-29
Hugh Carthy EF Education - Nippo 1994-07-09
Richard Cartland Ekipa amatorska 1979-04-22
Mark Cavendish Deceuninck - Quick Step 1985-05-21
Lloyd Chapman Ekipa amatorska 1989-08-30
Mark Christian Eolo - Kometa Cycling Team 1990-11-20
Ed Clancy Ekipa amatorska 1985-03-12
David Clarke Ekipa amatorska 1979-05-20
Damien Clayton Canyon - dhb - SunGod 1994-06-07
Matt Clinton Ekipa amatorska 1985-01-26
Neil Coleman Ekipa amatorska 1981-10-02
Ash Coning Tavfer - Measindot - Mortagua 2000-12-02
William Corbett Ekipa amatorska 1999-09-22
Alex Coutts Ekipa amatorska 1983-09-25
Jake Coward Ekipa amatorska 1996-02-23
Ashley Cox Ekipa amatorska 1982-08-22
Ross Creber Ekipa amatorska 1988-07-08
Matt Cronshaw Ekipa amatorska 1988-12-30
Gabriel Cullaigh Movistar Team 1996-04-08
Sam Culverwell Trinity Racing 2000-10-05
Michael Cuming Ekipa amatorska 1990-12-18
Michael Cumings Ekipa amatorska 1990-01-01
Stephen Cummings Ekipa amatorska 1981-03-19
Alex Dalton Ekipa amatorska 1996-11-27
Liam Davies Ekipa amatorska 1999-10-28
Scott Davies Bahrain Victorious 1995-08-05
Tristan Davies Saint Piran 2001-11-14
Lee Davis Ekipa amatorska 1970-06-18
Thomas Day SEG Racing Academy 2002-07-17
Ashley Dennis Ekipa amatorska 1995-02-04
Douglas Dewey Ekipa amatorska 1989-03-14
Jonathan Dibben Ekipa amatorska 1994-02-12
Tom Diggle Ekipa amatorska 1988-04-18
Robert Donaldson Ekipa amatorska 2002-04-08
Mark Donovan Team DSM 1999-04-03
Paul Double MG.Kvis - VPM 1996-06-25
Owain Doull INEOS Grenadiers 1993-05-02
Russell Downing Ekipa amatorska 1978-08-23
Dean Downing Ekipa amatorska 1975-01-24
Alex Dowsett Israel Start-Up Nation 1988-10-03
Nathan Draper Ekipa amatorska 1997-07-11
Owen Dudley Ekipa amatorska 1998-07-16
Daniel Duguid Ekipa amatorska 1981-03-08
Ross Edgar Ekipa amatorska 1983-01-03
Nathan Edmondson Ekipa amatorska 1990-02-03
Joshua Edmondson Ekipa amatorska 1992-07-06
Matthew Ellis Saint Piran 2000-07-22
Kian Emadi-Coffin Ekipa amatorska 1992-07-29
Jack Escritt Ekipa amatorska 1997-12-04
Paul Esposti Ekipa amatorska 1972-11-01
Louis Evans Team Novo Nordisk Development 2001-02-24
Joe Evans Saint Piran 1996-12-02
Iwan Evans Saint Piran 2002-08-30
Andrew Fenn Ekipa amatorska 1990-07-01
Christopher Fennell Ekipa amatorska 1995-08-28
Grant Ferguson Ekipa amatorska 1993-11-15
Daniel Fleeman Ekipa amatorska 1982-10-03
David Fletcher Ekipa amatorska 1989-02-27
Sean Flynn SEG Racing Academy 2000-03-02
Martin Ford Ekipa amatorska 1974-04-26
George Fowler Ekipa amatorska 1992-09-29
William Fox Ekipa amatorska 1988-10-28
Kieran Frend Ekipa amatorska 1989-03-22
Chris Froome Israel Start-Up Nation 1985-05-20
Joseph Fry Ekipa amatorska 1997-01-25
Dexter Gardias Ekipa amatorska 1990-12-03
Daniel Gardner Ekipa amatorska 1996-03-06
Simon Gaywood Ekipa amatorska 1979-04-22
Matthew Gee Ekipa amatorska 1991-01-02
Alfred George Ekipa amatorska 2001-01-30
Etienne Georgi Ekipa amatorska 1998-09-28
Tony Gibb Ekipa amatorska 1976-07-12
Matthew Gibson Ribble - Weldtite Pro Cycling 1996-09-02
Kit Gilham Ekipa amatorska 1979-09-26
Leon Gledhill Ekipa amatorska 1996-07-11
Thomas Gloag Trinity Racing 2001-09-13
Silas Goldsworthy Ekipa amatorska 1987-01-01
Rupert Graham Ekipa amatorska 0000-00-00
Ian Grant Ekipa amatorska 1971-01-07
Simeon Green EuroCyclingTrips - CMI Pro Cycling Team 1979-06-12
Matt Green Ekipa amatorska 1988-10-02
Ben Greenwood Ekipa amatorska 1984-07-30
Andrew Griffiths Ekipa amatorska 1989-01-25
Luke Grivell-Mellor Ekipa amatorska 1993-02-09
James Gullen Ekipa amatorska 1989-10-15
Jake Hales Ekipa amatorska 1991-12-12
Luc Hall Ekipa amatorska 1995-03-26
Roger Hammond Ekipa amatorska 1974-01-30
Russell Hampton Ekipa amatorska 1988-02-23
Gary Hand Ekipa amatorska 1981-09-01
Richard Handley Ekipa amatorska 1990-09-01
Ben Hardy SwiftCarbon Pro Cycling 1998-04-20
George Harper Ekipa amatorska 1992-07-10
William Harper SwiftCarbon Pro Cycling 1990-02-27
Samuel Harrison Ekipa amatorska 1992-06-24
Tao Geoghegan Hart INEOS Grenadiers 1995-03-30
Adam Hartley Ekipa amatorska 1998-09-20
Alex Harvey Ekipa amatorska 1997-01-22
Robert Hassan Ekipa amatorska 1991-10-25
Andrew Hastings Ekipa amatorska 1980-06-11
Andrew Hawdon Ekipa amatorska 1976-05-03
Hamish Robert Haynes Ekipa amatorska 1974-03-05
Leo Hayter Development Team DSM 2001-08-10
Ethan Hayter INEOS Grenadiers 1998-09-18
Jacob Hennessy Canyon - dhb - SunGod 1996-08-10
Richard Hepworth Ekipa amatorska 1987-02-25
Ben Hetherington Meiyo - CCN Pro Cycling 1995-08-09
Matthew Higgins Ekipa amatorska 1977-02-06
Alex Higham Ekipa amatorska 1978-10-08
Philip Hindes Ekipa amatorska 1992-09-22
Ross Holland Saint Piran 1998-02-16
Mason Hollyman Israel Cycling Academy 2000-06-25
Matthew Holmes Lotto - Soudal 1993-12-08
Liam Holohan Ekipa amatorska 1988-02-22
Joseph Holt Ekipa amatorska 1997-10-13
Simon Holt Ekipa amatorska 1988-04-05
Mark Holton Ekipa amatorska 1978-05-05
Ed Hopper Ekipa amatorska 1986-04-26
Tobyn Horton Ekipa amatorska 1986-10-07
Kristian House Ekipa amatorska 1979-10-06
Rhys Howells Ekipa amatorska 1987-09-30
Justin Hoy Ekipa amatorska 1978-09-27
Joshua Hunt Ekipa amatorska 1991-04-03
Michael Hutchinson Ekipa amatorska 1973-11-20
Hamish Hutchinson Ekipa amatorska 1975-04-10
James Jackson Ekipa amatorska 1988-09-10
Tim James SwiftCarbon Pro Cycling 1999-02-02
Owen James SwiftCarbon Pro Cycling 1996-03-10
Cameron Jeffers Ribble - Weldtite Pro Cycling 1996-10-30
James Jenkins Ekipa amatorska 1998-12-27
Calum Johnston Ekipa amatorska 1998-11-01
Matthew Jones Ekipa amatorska 1989-11-23
Harrison Jones Ekipa amatorska 1997-02-18
Richard Jones Ribble - Weldtite Pro Cycling 1992-09-30
Seth Kay Ekipa amatorska 1982-01-01
Jake Kelly Ekipa amatorska 1995-01-17
Timothy Kennaugh Ekipa amatorska 1991-11-28
Peter Kennaugh Ekipa amatorska 1989-06-15
Adam Kenway Ekipa amatorska 1987-07-08
Dylan Kerfoot-Robson Ekipa amatorska 1996-03-04
Peter Kibble Ekipa amatorska 1998-03-24
Alexander King Ekipa amatorska 1991-07-01
Matthew Kipling Ekipa amatorska 1982-11-30
Jack Kirk Ekipa amatorska 1990-01-19
James Knox Deceuninck - Quick Step 1995-11-04
Zeb Kyffin Ribble - Weldtite Pro Cycling 1998-02-23
Ross Lamb SwiftCarbon Pro Cycling 1995-10-12
Steven Lampier Saint Piran 1984-03-02
Tom Last Ekipa amatorska 1988-12-22
Christopher Latham SwiftCarbon Pro Cycling 1994-02-06
Edward Laverack Ekipa amatorska 1994-07-27
Joseph Laverick Hagens Berman - Axeon 2000-12-06
Christopher Lawless Total Direct Energie 1995-11-04
Andrew Leigh Ekipa amatorska 1995-03-16
Simon Lewis Ekipa amatorska 1989-04-01
Gruffudd Lewis Ribble - Weldtite Pro Cycling 1987-11-10
James Lewis Ekipa amatorska 1990-11-01
Gruff Lewis Ekipa amatorska 1987-11-11
Adam Lewis Ekipa amatorska 1995-08-21
David Lines Ekipa amatorska 1978-02-01
Daniel Lloyd Ekipa amatorska 1980-08-11
Rhys Lloyd Ekipa amatorska 1989-01-23
Jamie Lowden Ekipa amatorska 1986-06-03
Samuel Lowe Ekipa amatorska 1994-01-20
James Lowsley-Williams Ekipa amatorska 1992-01-12
Alex Luhrs Ekipa amatorska 1994-01-04
Euan Macleod Canyon - dhb - SunGod 2002-07-29
Callum Macleod Canyon - dhb - SunGod 2000-03-08
Andrew Magnier Ekipa amatorska 1988-07-06
Paul Manning Ekipa amatorska 1974-11-06
Greg Mansell Ekipa amatorska 1987-08-11
Richard Mardle Ekipa amatorska 1980-12-09
Grant Martin Ekipa amatorska 1998-09-26
Fraser Martin Ekipa amatorska 1996-09-09
Cameron Mason Trinity Racing 2000-08-18
Oliver Maxwell Saint Piran 1996-08-19
Zach May Ekipa amatorska 1995-07-25
Leon Mazzone Ekipa amatorska 1996-12-13
Tom Mazzone Saint Piran 1993-07-09
Jonathan Mcavoy Ekipa amatorska 1985-01-01
James Mccallum Ekipa amatorska 1979-04-27
Jonathon Mcevoy Ekipa amatorska 1989-08-02
David Mcgowan Ekipa amatorska 1980-08-29
James Mclaughlin Ekipa amatorska 1990-10-02
Daniel McLay Team Arkea - Samsic 1992-01-03
David Mclean Ekipa amatorska 1984-04-27
Mark Mcnally Ekipa amatorska 1989-07-20
Scott Mcrae Ekipa amatorska 1980-06-10
Richard Meadows Ekipa amatorska 1989-11-24
Thomas Mein Canyon - dhb - SunGod 1999-01-12
Charlie Meredith Ekipa amatorska 1998-07-04
Tomas Swift Metcalfe Ekipa amatorska 1983-08-29
James Millard Ekipa amatorska 1981-04-24
George Mills-Keeling Ekipa amatorska 2002-06-11
Gareth Montgomerie Ekipa amatorska 1982-11-25
Oliver Moors Ribble - Weldtite Pro Cycling 1996-09-24
Ollie Morgan Ekipa amatorska 1999-10-15
Bradley Morgan Ekipa amatorska 1991-04-17
Brad Morgan Ekipa amatorska 1991-01-01
Luke Moseley Ekipa amatorska 1978-02-28
Joseph Moses Ekipa amatorska 1994-03-10
Thomas Moses Ekipa amatorska 1992-05-03
James Moss Ekipa amatorska 1985-02-11
Michael Mottram Ekipa amatorska 1990-06-08
Jonathan Mould Ekipa amatorska 1991-04-04
Jonathon Mozley Ekipa amatorska 1987-04-01
Isaac Mundy Ekipa amatorska 1994-07-10
Thomas Murray Ekipa amatorska 1985-12-06
Joseph Nally Ekipa amatorska 1999-07-13
Christopher Newton Ekipa amatorska 1973-09-29
Michael Nicolson Ekipa amatorska 1985-08-10
Oscar Nilsson-Julien Ekipa amatorska 2002-01-10
Matthew Nowell Ekipa amatorska 1996-07-30
Evan Oliphant Ekipa amatorska 1982-01-08
Oscar Onley Development Team DSM 2002-10-13
Chris Opie Saint Piran 1987-07-22
Robert Orr EuroCyclingTrips - CMI Pro Cycling Team 1980-10-01
Charles Page Ribble - Weldtite Pro Cycling 1999-01-08
Colin Parry Ekipa amatorska 1978-04-24
Robert Partridge Ekipa amatorska 1985-09-11
Iain Paton Ekipa amatorska 1995-02-22
Alex Paton Ekipa amatorska 1990-05-10
Daniel Patten Ekipa amatorska 1986-07-11
John Paul Ekipa amatorska 1993-04-21
Benjamin Peacock Ekipa amatorska 1981-04-24
Daniel Pearson Vini Zabu 1994-02-26
Joseph Perkins Ekipa amatorska 1994-07-05
William Perrett Ekipa amatorska 1996-08-23
Joseph Perrett Ekipa amatorska 1991-03-18
Marc Perry Ekipa amatorska 1986-10-01
Edward Perry Ekipa amatorska 1985-01-09
Ryan Perry Ekipa amatorska 1987-10-01
Alex Peters SwiftCarbon Pro Cycling 1994-03-31
Tejvan Pettinger Ekipa amatorska 1976-01-01
Finlay Pickering Ekipa amatorska 2003-01-27
Thomas Pidcock INEOS Grenadiers 1999-07-30
Joseph Pidcock Groupama - FDJ Continental Team 2002-03-20
Blake Pond Ekipa amatorska 1982-09-20
Max Poole Ekipa amatorska 2003-03-01
Elliott Porter Ekipa amatorska 1991-12-31
Benjamin Price Ekipa amatorska 1980-07-16
Jack Pullar Ekipa amatorska 1989-11-15
George Pym Ekipa amatorska 1994-05-30
Charlie Quarterman Trek - Segafredo 1998-09-06
James Ratcliffe Ekipa amatorska 1988-05-03
Jordan Reed Ekipa amatorska 1999-04-09
Oliver Rees Trinity Racing 2001-03-16
Jack Rees Ribble - Weldtite Pro Cycling 1989-05-12
Joe Reilly Ekipa amatorska 1999-10-11
Simon Richardson Ekipa amatorska 1983-06-21
Alexandar Richardson Alpecin - Fenix 1990-04-30
Steven Roach Ekipa amatorska 1984-06-16
Tristan Robbins SwiftCarbon Pro Cycling 1996-05-26
Mark Robertson Ekipa amatorska 1987-01-19
Oliver Robinson Ekipa amatorska 1999-03-30
Alistair Robinson Ekipa amatorska 1983-07-04
Dean Robson Ekipa amatorska 1987-01-01
Lee Rodgers Ekipa amatorska 1972-05-16
Jack Rootkin-Gray Ekipa amatorska 2002-11-05
Louis Rose-Davies Ekipa amatorska 1999-03-13
Oliver Rossi Ekipa amatorska 1993-11-01
Luke Rowe INEOS Grenadiers 1990-03-10
Matthew Rowe Ekipa amatorska 1988-04-28
Erick Rowsell Ekipa amatorska 1990-07-29
Mike Rudling Ekipa amatorska 1989-04-26
Alistair Rutherford Ekipa amatorska 1981-08-23
James Sampson Ekipa amatorska 1986-07-24
Jacques Sauvagnargues Maloja Pushbikers 1999-09-24
Dominic Schils Ekipa amatorska 1991-10-07
Robert Scott Canyon - dhb - SunGod 1998-07-24
Jacob Scott Canyon - dhb - SunGod 1995-06-14
Andy Shackel Ekipa amatorska 1995-07-26
Daniel Shand Ekipa amatorska 1987-07-11
Robin Sharmen Ekipa amatorska 1979-12-08
James Shaw Ribble - Weldtite Pro Cycling 1996-06-13
Chris Sherriffs Ekipa amatorska 1992-08-31
Alistair Slater Ekipa amatorska 1993-02-11
Ioan Smallwood Ekipa amatorska 1982-11-19
Nathan Smith Team Novo Nordisk Development 2000-08-27
David Smith Ekipa amatorska 1985-07-21
Tom Snape Ekipa amatorska 1989-07-13
Chris Snook Ekipa amatorska 1986-12-22
Tom Southam Ekipa amatorska 1981-05-28
James Spragg Ekipa amatorska 1987-07-19
Ian Stannard Ekipa amatorska 1987-05-25
Max Stedman Canyon - dhb - SunGod 1996-03-22
Matthew Stephens Ekipa amatorska 1970-04-01
Will Stephenson Ekipa amatorska 1994-12-27
Thomas Stewart Ekipa amatorska 1990-01-09
Mark Stewart Ribble - Weldtite Pro Cycling 1995-08-25
Jake Stewart Groupama - FDJ 1999-10-02
James Stewart Ekipa amatorska 1985-11-08
Ben Stockdale Ekipa amatorska 1989-10-04
Liam Stones Ekipa amatorska 1989-07-23
Joseph Sutton Ekipa amatorska 1999-02-09
Connor Swift Team Arkea - Samsic 1995-10-30
Ben Swift INEOS Grenadiers 1987-11-05
Bradley Symonds Saint Piran 1997-08-20
Charlie Tanfield Canyon - dhb - SunGod 1996-11-17
Harry Tanfield Team Qhubeka - Assos 1994-11-17
Richard Tanguy Ekipa amatorska 1986-12-18
Jake Tanner Ekipa amatorska 1991-11-06
Tosh Teare Trinity Racing 2001-07-18
Josh Teasdale X-Speed United Continental 1993-10-23
Andrew Tennant Canyon - dhb - SunGod 1987-03-09
Geraint Thomas INEOS Grenadiers 1986-05-25
Michael Thompson Ekipa amatorska 1995-02-08
Alan Thomson Ekipa amatorska 1981-01-01
Scott Thwaites Alpecin - Fenix 1990-02-12
William Tidball Ekipa amatorska 2000-04-22
Jonathan Tiernan-Lock Ekipa amatorska 1984-12-26
Jacob Tipper Ribble - Weldtite Pro Cycling 1991-12-02
Timothy Torrie Ekipa amatorska 1999-12-09
Brennan Townshend Ekipa amatorska 1993-08-07
John Tuckett Ekipa amatorska 1981-01-01
Ben Tulett Alpecin - Fenix 2001-08-26
Daniel Tulett Canyon - dhb - SunGod 1999-07-03
Ben Turner Trinity Racing 1999-05-28
Andrew Turner SwiftCarbon Pro Cycling 1995-02-13
Duncan Urquhart Ekipa amatorska 1973-08-01
Christian Varley Ekipa amatorska 1984-06-21
Julian Varley Ekipa amatorska 1996-06-05
Jacob Vaughan Ekipa amatorska 1999-06-30
Ethan Vernon Ekipa amatorska 2000-08-26
Joey Walker Ekipa amatorska 1997-09-15
Max Walker Trinity Racing 2001-07-12
Craig Wallace Ekipa amatorska 1994-11-21
Matthew Walls Bora - Hansgrohe 1998-04-20
Jerone Walters Ekipa amatorska 1973-09-21
Red Walters Ekipa amatorska 1999-01-19
Samuel Watson Ekipa amatorska 2001-09-24
Mitchell Webber Ekipa amatorska 1995-06-06
Daniel Whitehouse Ekipa amatorska 1995-01-12
Christopher Whorrall Ekipa amatorska 1991-06-02
Bradley Wiggins Ekipa amatorska 1980-04-28
Callum Wilkinson Ekipa amatorska 1988-08-12
Ian Wilkinson Ekipa amatorska 1979-04-14
Peter Williams SwiftCarbon Pro Cycling 1986-12-13
Josh Williams Ekipa amatorska 1992-01-22
Stephen Williams Bahrain Victorious 1996-06-09
Samuel Williams Ekipa amatorska 1994-03-18
Joe Wilson Ribble - Weldtite Pro Cycling 2003-05-01
Hugh Wilson Ekipa amatorska 1987-04-18
Simon Wilson Ribble - Weldtite Pro Cycling 1980-08-01
Joe Wiltshire Ekipa amatorska 1996-03-01
Jake Womersley Ekipa amatorska 1995-12-12
Reece Wood Canyon - dhb - SunGod 1998-05-28
Oliver Wood Canyon - dhb - SunGod 1995-11-26
John Wood Ekipa amatorska 1970-01-12
Harrison Wood SEG Racing Academy 2000-06-16
George Wood Ekipa amatorska 1995-11-10
Alfred Wright Bahrain Victorious 1999-06-13
Jesse Yates Ekipa amatorska 1996-08-01
Adam Yates INEOS Grenadiers 1992-08-07
Simon Yates Team BikeExchange 1992-08-07
Jenson Young Saint Piran 2001-06-14