Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Direct Energie (TDE)

nazwaDirect Energie
skrótTDE
krajFrancja Francja
ligaPR
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie


kolarzdata urodzeniawiek
flaga Niccolò Bonifazio 1993-10-2927
flaga Thomas Boudat 1994-09-2226
flaga Mathieu Burgaudeau 1998-11-1722
flaga Lilian Calmejane 1992-12-0628
flaga Romain Cardis 1992-08-1228
flaga Jerome Cousin 1989-06-0531
flaga Damien Gaudin 1986-08-2034
flaga Yohann Gene 1981-06-2539
flaga Fabien Grellier 1994-10-3126
flaga Jonathan Hivert 1985-03-2335
flaga Axel Journiaux 1995-05-2025
flaga Pim Ligthart 1988-06-1632
flaga Bryan Nauleau 1988-03-1732
flaga Paul Ourselin 1994-04-1326
flaga Adrien Petit 1990-09-2630
flaga Alexandre Pichot 1983-01-0637
flaga Perrig Quemeneur 1984-04-2636
flaga Simon Sellier 1995-01-0425
flaga Romain Sicard 1988-01-0132
flaga Rein Taaramäe 1987-04-2433
flaga Niki Terpstra 1984-05-1836
flaga Angelo Tulik 1990-12-0230
flaga Anthony Turgis 1994-05-1626

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce w National Championships Estonia 2019 - TT (Rein Taaramäe)
1. miejsce w Paris-Chauny (Anthony Turgis)
1. miejsce w Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (Niccolò Bonifazio)
1. miejsce w Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke (Niccolò Bonifazio)
1. miejsce w Circuit de Wallonie (Thomas Boudat)
1. miejsce w Gran Premio Miguel Indurain (Jonathan Hivert)
1. miejsce w Ronde van Drenthe (Pim Ligthart)
1. miejsce w Classic de l'Ard`eche Rhône Crussol (Lilian Calmejane)
1. miejsce w Grand Prix Cycliste la Marseillaise (Anthony Turgis)
1. miejsce na etapie 1. Tour du Limousin (Lilian Calmejane)
1. miejsce na etapie 1. Vuelta a la Comunidad de Madrid (Niccolò Bonifazio)
1. miejsce na etapie 2. Vuelta Aragon (Jonathan Hivert)

Miejsca na podium:

2. miejsce w Dwars door Vlaanderen (Anthony Turgis)
2. miejsce w Paris - Tours (Niki Terpstra)
2. miejsce w Tour du Limousin (Lilian Calmejane)
2. miejsce w Dwars door het Hageland - Aarschot (Niki Terpstra)
2. miejsce na etapie 1. Vuelta Aragon (Thomas Boudat)
2. miejsce na etapie 3. Vuelta a la Comunidad de Madrid (Niccolò Bonifazio)
2. miejsce na etapie 5. Skoda-Tour de Luxembourg (Jonathan Hivert)
2. miejsce na etapie 5. Tour of Oman (Fabien Grellier)
3. miejsce na etapie 21. Tour de France (Niccolò Bonifazio)
3. miejsce w Tour du Poitou Charentes (Niki Terpstra)
3. miejsce w Mont Ventoux Dénivelé Challenge (Rein Taaramäe)
3. miejsce w Circuit de Wallonie (Niki Terpstra)
3. miejsce w Tour de l'Ain (Rein Taaramäe)
3. miejsce w Vuelta Aragon (Rein Taaramäe)
3. miejsce w Vuelta a Castilla y Leon (Jerome Cousin)
3. miejsce w GP Cholet - Pays De Loire (Thomas Boudat)
3. miejsce w Le Samyn (Niki Terpstra)
3. miejsce w Kuurne-Bruxelles-Kuurne (Niki Terpstra)
3. miejsce na etapie 1. Vuelta a Castilla y Leon (Jerome Cousin)
3. miejsce na etapie 3. Boucles de la Mayenne (Romain Cardis)
3. miejsce na etapie 4. Tour du Poitou Charentes (Niki Terpstra)
3. miejsce na etapie 4. Skoda-Tour de Luxembourg (Anthony Turgis)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce w National Championships France 2019 - RR (Angelo Tulik)
4. miejsce w Famenne Ardenne Classic (Anthony Turgis)
4. miejsce w Kampioenschap van Vlaanderen (Adrien Petit)
4. miejsce w Grand Prix de Wallonie (Jonathan Hivert)
4. miejsce w Schaal Sels Merksem (Adrien Petit)
4. miejsce w Arctic Race of Norway (Lilian Calmejane)
4. miejsce w Skoda-Tour de Luxembourg (Anthony Turgis)
4. miejsce w 4 Jours de Dunkerque (Anthony Turgis)
4. miejsce w La Roue Tourangelle Région Centre Val de Loire - Trophée Harmonie Mutuelle (Thomas Boudat)
4. miejsce na etapie 1. Skoda-Tour de Luxembourg (Damien Gaudin)
4. miejsce na etapie 2. Skoda-Tour de Luxembourg (Adrien Petit)
4. miejsce na etapie 2. Tour cycliste international du Haut Var (Lilian Calmejane)
4. miejsce na etapie 2. Etoile de Besseges (Niccolò Bonifazio)
4. miejsce na etapie 3. Arctic Race of Norway (Lilian Calmejane)
4. miejsce na etapie 3. Tour de l'Ain (Rein Taaramäe)
4. miejsce na etapie 3. Vuelta Aragon (Thomas Boudat)
4. miejsce na etapie 3. Tour cycliste international du Haut Var (Lilian Calmejane)
4. miejsce na etapie 3. Etoile de Besseges (Niccolò Bonifazio)
4. miejsce na etapie 4. Tour de Wallonie (Romain Cardis)
4. miejsce na etapie 5. Tour du Poitou Charentes (Thomas Boudat)
5. miejsce w National Championships Nederland 2019 - TT (Niki Terpstra)
5. miejsce na etapie 4. Paris-Nice (Lilian Calmejane)
5. miejsce na etapie 7. Paris-Nice (Jonathan Hivert)
5. miejsce na etapie 16. Tour de France (Niccolò Bonifazio)
5. miejsce w Grand Prix de Wallonie (Lilian Calmejane)
5. miejsce w Grand Prix Cerami (Thomas Boudat)
5. miejsce w Circuit de Wallonie (Anthony Turgis)
5. miejsce w Tro-Bro Léon (Lilian Calmejane)
5. miejsce w Classic Loire Atlantique (Jonathan Hivert)
5. miejsce na etapie 1. Tour of Oman (Niccolò Bonifazio)
5. miejsce na etapie 4. Tour du Limousin (Lilian Calmejane)
6. miejsce w Gent-Wevelgem (Adrien Petit)
6. miejsce na etapie 3. Gree-Tour of Guangxi (Lilian Calmejane)
6. miejsce na etapie 3. Paris-Nice (Niccolò Bonifazio)
6. miejsce na etapie 6. Paris-Nice (Anthony Turgis)
6. miejsce w Paris-Bourges (Anthony Turgis)
6. miejsce w GP du canton d'Argovie (Thomas Boudat)
6. miejsce w Clasica de Almeria (Thomas Boudat)
6. miejsce w Grand Prix Cycliste la Marseillaise (Lilian Calmejane)
6. miejsce na etapie 2. Tour de l'Ain (Rein Taaramäe)
6. miejsce na etapie 2. Tour Cycliste International La Provence (Lilian Calmejane)
6. miejsce na etapie 4. Arctic Race of Norway (Lilian Calmejane)
6. miejsce na etapie 5. 4 Jours de Dunkerque (Anthony Turgis)
7. miejsce w Tour du Doubs (Jonathan Hivert)
7. miejsce w Antwerp Port Epic / Sels Trophy (Niki Terpstra)
7. miejsce w La Poly Normande (Paul Ourselin)
7. miejsce w Paris-Camembert (Jerome Cousin)
7. miejsce na etapie 1. Skoda-Tour de Luxembourg (Jonathan Hivert)
7. miejsce na etapie 2. Volta a la Comunitat Valenciana (Thomas Boudat)
8. miejsce w Omloop van het Houtland Lichtervelde (Romain Cardis)
8. miejsce w Route Adélie de Vitré (Thomas Boudat)
8. miejsce na etapie 1. La Route d'Occitanie (Rein Taaramäe)
8. miejsce na etapie 1. Tour de l'Ain (Angelo Tulik)
8. miejsce na etapie 2. Tour du Limousin (Lilian Calmejane)
8. miejsce na etapie 2. Boucles de la Mayenne (Niccolò Bonifazio)
8. miejsce na etapie 3. Tour du Poitou Charentes (Thomas Boudat)
8. miejsce na etapie 4. Baloise Belgium Tour (Mathieu Burgaudeau)
9. miejsce w UCI World Championships (Yorkshire) - RR U23 (Mathieu Burgaudeau)
9. miejsce w National Championships France 2019 - RR (Paul Ourselin)
9. miejsce w National Championships France 2019 - TT (Paul Ourselin)
9. miejsce na etapie 3. Tour de Suisse (Thomas Boudat)
9. miejsce w Tour du Poitou Charentes (Damien Gaudin)
9. miejsce w Tour du Finistere (Jonathan Hivert)
9. miejsce w Bredene Koksijde Classic (Thomas Boudat)
9. miejsce na etapie 1. Tour du Limousin (Niki Terpstra)
10. miejsce w National Championships France 2019 - RR (Anthony Turgis)
10. miejsce na etapie 1. Paris-Nice (Anthony Turgis)
10. miejsce w Tour de Vendée (Niki Terpstra)
10. miejsce w Sparkassen Münsterland Giro (Niccolò Bonifazio)
10. miejsce w GP de Denain Porte du Hainaut (Romain Cardis)
10. miejsce na etapie 1. Boucles de la Mayenne (Romain Cardis)
10. miejsce na etapie 1. Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Thomas Boudat)
10. miejsce na etapie 1. Vuelta Ciclista a Murcia (Thomas Boudat)
10. miejsce na etapie 2. Tour de l'Ain (Lilian Calmejane)
10. miejsce na etapie 3. Baloise Belgium Tour (Niki Terpstra)
10. miejsce na etapie 3. Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Thomas Boudat)
10. miejsce na etapie 5. Skoda-Tour de Luxembourg (Anthony Turgis)
10. miejsce na etapie 5. Tour de lAvenir (Mathieu Burgaudeau)
11. miejsce w Grote Prijs Marcel Kint (Thomas Boudat)
11. miejsce w Tour Cycliste International La Provence (Lilian Calmejane)
11. miejsce w Etoile de Besseges (Jonathan Hivert)
12. miejsce w Gree-Tour of Guangxi (Lilian Calmejane)
12. miejsce w Tour de Vendée (Jonathan Hivert)
12. miejsce w Boucles de l'Aulne - Châteaulin (Paul Ourselin)
12. miejsce w Tour du Finistere (Lilian Calmejane)
12. miejsce w Paris-Camembert (Lilian Calmejane)
12. miejsce w Nokere-Koerse (Thomas Boudat)
12. miejsce w Tour cycliste international du Haut Var (Lilian Calmejane)
12. miejsce w Etoile de Besseges (Anthony Turgis)
13. miejsce w Dwars door Vlaanderen (Adrien Petit)
13. miejsce w Ronde van Zeeland (Romain Cardis)
13. miejsce w Tour cycliste international du Haut Var (Jonathan Hivert)
13. miejsce w Trofeo Palma (Thomas Boudat)
14. miejsce w National Championships Nederland 2019 - RR (Pim Ligthart)
14. miejsce w Gent-Wevelgem (Anthony Turgis)
14. miejsce w Schaal Sels Merksem (Romain Cardis)
14. miejsce w Skoda-Tour de Luxembourg (Jonathan Hivert)
14. miejsce w Grand Prix de Plumelec-Morbihan (Lilian Calmejane)
15. miejsce w Paris-Roubaix (Adrien Petit)
15. miejsce w E3 BinckBank Classic (Niki Terpstra)
15. miejsce w Tour de Vendée (Thomas Boudat)
15. miejsce w Tro-Bro Léon (Thomas Boudat)
15. miejsce w Trofeo Santanyi-SesSalines-Campos (Romain Sicard)
16. miejsce w Paris-Nice (Lilian Calmejane)
16. miejsce w Tour de l'Eurométropole (Adrien Petit)
16. miejsce w Trofeo Matteotti (Lilian Calmejane)
17. miejsce w Grand Prix de Wallonie (Niki Terpstra)
17. miejsce w Ronde van Drenthe (Thomas Boudat)
18. miejsce w Paris-Roubaix (Anthony Turgis)
18. miejsce w Paris-Chauny (Jonathan Hivert)
18. miejsce w Primus Classic Impanis - Van Petegem (Romain Cardis)
18. miejsce w Druivenkoers - Overijse (Adrien Petit)
18. miejsce w Kuurne-Bruxelles-Kuurne (Adrien Petit)
19. miejsce w Bretagne Classic - Ouest-France (Lilian Calmejane)
19. miejsce w Tour de Suisse (Romain Sicard)
19. miejsce w Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Jerome Cousin)
19. miejsce w Etoile de Besseges (Jerome Cousin)
20. miejsce w UCI World Championships (Yorkshire) - RR (Niki Terpstra)
20. miejsce w Omloop Het Nieuwsblad Elite (Niki Terpstra)
20. miejsce w Scheldeprijs (Romain Cardis)
20. miejsce w GP Cholet - Pays De Loire (Romain Cardis)



All photos: Direct Energie