Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Astana - Premier Tech (AST)

koszulka
nazwaAstana - Premier Tech
skrótAST
krajKazachstan Kazachstan
ligaPT
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie
wwwwww.astana.lu


kolarzdata urodzeniawiek
flaga Alex Aranburu Deba 1995-09-1926
flaga Samuele Battistella 1998-11-1423
flaga Manuele Boaro 1987-12-0334
flaga Gleb Brussenskiy 2000-04-1821
flaga Rodrigo Contreras Pinzon 1994-06-0227
flaga Stefan De Bod 1996-11-1725
flaga Yevgeniy Fedorov 2000-02-1621
flaga Fabio Felline 1990-03-2931
flaga Omar Fraile Matarranz 1990-07-1731
flaga Jakob Fuglsang 1985-03-2236
flaga Yevgeniy Gidich 1996-05-1925
flaga Dmitriy Gruzdev 1986-03-1335
flaga Hugo Houle 1990-09-2731
flaga Gorka Izagirre Insausti 1987-10-0734
flaga Ion Izagirre Insausti 1989-02-0432
flaga Merhawi Kudus 1994-01-2327
flaga Alexey Lutsenko 1992-09-0729
flaga Davide Martinelli 1993-05-3128
flaga Yuriy Natarov 1996-12-2825
flaga Andrea Piccolo 2001-03-2320
flaga Vadim Pronskiy 1998-06-0423
flaga Oscar Rodriguez Garaicoechea 1995-05-0626
flaga Javier Romo 1999-01-0622
flaga Luis Leon Sanchez Gil 1983-11-2438
flaga Matteo Sobrero 1997-05-1424
flaga Harold Alfonso Tejada Canacue 1997-04-2724
flaga Nikita Umerbekov Stalnov 1991-09-1430
flaga Alexander Vlasov 1996-04-2325
flaga Jonas Gregaard Wilsly 1996-07-3025
flaga Artyom Zakharov 1991-10-2730
Rowery:
Specialized

ekipa

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce na etapie 2. Itzulia Basque Country (Alex Aranburu Deba)
1. miejsce na etapie 4. Itzulia Basque Country (Ion Izagirre Insausti)

Miejsca na podium:

2. miejsce w Paris-Nice (Alexander Vlasov)
2. miejsce na etapie 1. Volta Ciclista a Catalunya (Luis Leon Sanchez Gil)
2. miejsce na etapie 2. Itzulia Basque Country (Omar Fraile Matarranz)
2. miejsce na etapie 1b. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Gleb Brussenskiy)
2. miejsce na etapie 1b. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Javier Romo)
2. miejsce na etapie 1b. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Fabio Felline)
2. miejsce na etapie 1b. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Manuele Boaro)
2. miejsce na etapie 1b. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Rodrigo Contreras Pinzon)
2. miejsce na etapie 1b. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Yuriy Natarov)
2. miejsce na etapie 4. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Javier Romo)
3. miejsce w Paris-Nice (Ion Izagirre Insausti)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce na etapie 5. Tirreno-Adriatico (Fabio Felline)
5. miejsce na etapie 2. Tirreno-Adriatico (Alex Aranburu Deba)
5. miejsce na etapie 2. UAE Tour (Luis Leon Sanchez Gil)
5. miejsce na etapie 4. Paris-Nice (Alexander Vlasov)
5. miejsce na etapie 7. Paris-Nice (Alexander Vlasov)
5. miejsce w Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Javier Romo)
6. miejsce w Omloop Het Nieuwsblad Elite (Alex Aranburu Deba)
6. miejsce na etapie 3. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Jakob Fuglsang)
7. miejsce w Milano-Sanremo (Alex Aranburu Deba)
7. miejsce na etapie 8. Paris-Nice (Ion Izagirre Insausti)
8. miejsce na etapie 2. UAE Tour (Stefan De Bod)
8. miejsce na etapie 7. Paris-Nice (Ion Izagirre Insausti)
8. miejsce w Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Jakob Fuglsang)
8. miejsce na etapie 5. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Javier Romo)
9. miejsce w Strade Bianche (Jakob Fuglsang)
9. miejsce na etapie 1. Itzulia Basque Country (Alex Aranburu Deba)
9. miejsce na etapie 2. Volta Ciclista a Catalunya (Stefan De Bod)
10. miejsce w Itzulia Basque Country (Ion Izagirre Insausti)
10. miejsce na etapie 4. Tirreno-Adriatico (Jakob Fuglsang)
10. miejsce na etapie 4. Paris-Nice (Ion Izagirre Insausti)
10. miejsce na etapie 7. UAE Tour (Yevgeniy Gidich)
10. miejsce na etapie 2. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Javier Romo)
12. miejsce w Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Gorka Izagirre Insausti)
13. miejsce w Tirreno-Adriatico (Hugo Houle)
13. miejsce w Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Rodrigo Contreras Pinzon)
14. miejsce w Tirreno-Adriatico (Fabio Felline)
15. miejsce w Itzulia Basque Country (Jakob Fuglsang)
17. miejsce w Paris-Nice (Luis Leon Sanchez Gil)
18. miejsce w Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Harold Alfonso Tejada Canacue)
20. miejsce w UAE Tour (Luis Leon Sanchez Gil)



All photos: Astana - Premier Tech