Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Lotto - Soudal (LTS)

koszulka
nazwaLotto - Soudal
skrótLTS
krajBelgia Belgia
ligaPT
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie
wwwwww.omegapharma-lotto.be


kolarzdata urodzeniawiek
flaga Sander Armee 1985-12-1035
flaga Tiesj Benoot 1994-03-1126
flaga Adam Blythe 1989-10-0131
flaga Rasmus Byriel Iversen 1997-09-1623
flaga Victor Campenaerts 1991-10-2829
flaga Jasper De Buyst 1993-11-2427
flaga Thomas De Gendt 1986-11-0634
flaga Stan Dewulf 1997-12-2023
flaga Caleb Ewan 1994-11-0726
flaga Frederik Frison 1992-07-2828
flaga Carl Fredrik Hagen 1991-09-2629
flaga Adam Hansen 1981-05-1139
flaga Jens Keukeleire 1988-11-2332
flaga Roger Kluge 1986-02-0534
flaga Bjorg Lambrecht 1997-04-0223
flaga Nikolas Maes 1986-04-0934
flaga Tomasz Marczyński 1984-03-0636
flaga Rémy Mertz 1995-07-1725
flaga Maxime Monfort 1983-01-1437
flaga Lawrence Naesen 1992-08-2828
flaga Tosh Van Der Sande 1990-11-2830
flaga Brian Van Goethem 1991-04-1629
flaga Jelle Vanendert 1985-02-1935
flaga Harm Vanhoucke 1997-06-1723
flaga Jelle Wallays 1989-05-1131
flaga Tim Wellens 1991-05-1029
flaga Enzo Wouters 1996-03-2124
Rowery:
Canyon

ekipa

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce w klasyfikacji górskiej Volta Ciclista a Catalunya (Thomas De Gendt)
1. miejsce w klasyfikacji górskiej Paris-Nice (Thomas De Gendt)
1. miejsce na etapie 1. Volta Ciclista a Catalunya (Thomas De Gendt)
1. miejsce na etapie 4. Binck Bank Tour (Tim Wellens)
1. miejsce na etapie 4. Presidential Cycling Tour of Turkey (Caleb Ewan)
1. miejsce na etapie 4. UAE Tour (Caleb Ewan)
1. miejsce na etapie 6. Presidential Cycling Tour of Turkey (Caleb Ewan)
1. miejsce na etapie 7. Tirreno-Adriatico (Victor Campenaerts)
1. miejsce na etapie 8. Tour de France (Thomas De Gendt)
1. miejsce na etapie 8. Giro d'Italia (Caleb Ewan)
1. miejsce na etapie 11. Tour de France (Caleb Ewan)
1. miejsce na etapie 11. Giro d'Italia (Caleb Ewan)
1. miejsce na etapie 16. Tour de France (Caleb Ewan)
1. miejsce na etapie 21. Tour de France (Caleb Ewan)
1. miejsce w Paris - Tours (Jelle Wallays)
1. miejsce w Brussels Cycling Classic (Caleb Ewan)
1. miejsce w Trofeo Serra de Tramuntana (Tim Wellens)
1. miejsce na etapie 1. Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Tiesj Benoot)
1. miejsce na etapie 1. Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (Tim Wellens)
1. miejsce na etapie 3. Baloise Belgium Tour (Tim Wellens)
1. miejsce na etapie 3. Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (Tim Wellens)
1. miejsce na etapie 4. Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Jasper De Buyst)
1. miejsce na etapie 4. Baloise Belgium Tour (Victor Campenaerts)
1. miejsce na etapie 5. Tour de Wallonie (Tosh Van Der Sande)
1. miejsce na etapie 5. ZLM Tour (Caleb Ewan)

Miejsca na podium:

2. miejsce w Bretagne Classic - Ouest-France (Tiesj Benoot)
2. miejsce w EuroEyes Cyclassics Hamburg (Caleb Ewan)
2. miejsce w Cadel Evans Great Ocean Road Race (Caleb Ewan)
2. miejsce w klasyfikacji punktowej Tour de France (Caleb Ewan)
2. miejsce na etapie 1. Paris-Nice (Caleb Ewan)
2. miejsce na etapie 2. Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Bjorg Lambrecht)
2. miejsce na etapie 3. Paris-Nice (Caleb Ewan)
2. miejsce na etapie 4. Giro d'Italia (Caleb Ewan)
2. miejsce na etapie 4. Paris-Nice (Thomas De Gendt)
2. miejsce na etapie 5. Tour de Romandie (Victor Campenaerts)
2. miejsce na etapie 7. Tour de France (Caleb Ewan)
2. miejsce na etapie 9. Tour de France (Tiesj Benoot)
2. miejsce na etapie 9. Giro d'Italia (Victor Campenaerts)
2. miejsce na etapie 21. Giro d'Italia (Victor Campenaerts)
2. miejsce w Tour de Wallonie (Tosh Van Der Sande)
2. miejsce w Baloise Belgium Tour (Victor Campenaerts)
2. miejsce w Trofeo Port de Andratx (Tim Wellens)
2. miejsce na etapie 1. Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Jasper De Buyst)
2. miejsce na etapie 1. Hammer Stavanger (Bjorg Lambrecht)
2. miejsce na etapie 1. Hammer Stavanger (Tim Wellens)
2. miejsce na etapie 1. Hammer Stavanger (Carl Fredrik Hagen)
2. miejsce na etapie 1. Hammer Stavanger (Sander Armee)
2. miejsce na etapie 1. Hammer Stavanger (Rémy Mertz)
2. miejsce na etapie 2. Tour of Britain (Jasper De Buyst)
2. miejsce na etapie 3. ZLM Tour (Caleb Ewan)
2. miejsce na etapie 4. Tour of Britain (Jasper De Buyst)
3. miejsce w National Championships Norway 2019 - RR (Carl Fredrik Hagen)
3. miejsce w Binck Bank Tour (Tim Wellens)
3. miejsce w Omloop Het Nieuwsblad Elite (Tim Wellens)
3. miejsce w klasyfikacji górskiej Tour de France (Tim Wellens)
3. miejsce w klasyfikacji punktowej Volta Ciclista a Catalunya (Thomas De Gendt)
3. miejsce na etapie 1. Tour de France (Caleb Ewan)
3. miejsce na etapie 1. Presidential Cycling Tour of Turkey (Caleb Ewan)
3. miejsce na etapie 2. Giro d'Italia (Caleb Ewan)
3. miejsce na etapie 2. UAE Tour (Caleb Ewan)
3. miejsce na etapie 4. Tour de France (Caleb Ewan)
3. miejsce na etapie 7. UAE Tour (Caleb Ewan)
3. miejsce na etapie 8. Vuelta a Espana (Tosh Van Der Sande)
3. miejsce na etapie 8. Criterium du Dauphine (Carl Fredrik Hagen)
3. miejsce na etapie 10. Tour de France (Caleb Ewan)
3. miejsce na etapie 13. Tour de France (Thomas De Gendt)
3. miejsce na etapie 14. Vuelta a Espana (Tosh Van Der Sande)
3. miejsce na etapie 21. Giro d'Italia (Thomas De Gendt)
3. miejsce w Primus Classic Impanis - Van Petegem (Jasper De Buyst)
3. miejsce w Grand Prix de Wallonie (Jasper De Buyst)
3. miejsce w Tour of Britain (Jasper De Buyst)
3. miejsce w Baloise Belgium Tour (Tim Wellens)
3. miejsce w 4 Jours de Dunkerque (Jens Keukeleire)
3. miejsce w De Brabantse Pijl - La Fleche Brabanconne (Tim Wellens)
3. miejsce na etapie 1. Hammer Sportzone Limburg (Frederik Frison)
3. miejsce na etapie 1. Hammer Sportzone Limburg (Lawrence Naesen)
3. miejsce na etapie 1. Hammer Sportzone Limburg (Jelle Wallays)
3. miejsce na etapie 1. Hammer Sportzone Limburg (Tim Wellens)
3. miejsce na etapie 2. ZLM Tour (Caleb Ewan)
3. miejsce na etapie 2. Etoile de Besseges (Enzo Wouters)
3. miejsce na etapie 3. Baloise Belgium Tour (Victor Campenaerts)
3. miejsce na etapie 4. Tour of Norway (Sander Armee)
3. miejsce na etapie 5. Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Jasper De Buyst)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce w National Championships Belgium 2019 - TT (Victor Campenaerts)
4. miejsce w Grand Prix Cycliste de Montréal (Tim Wellens)
4. miejsce w Tour de Suisse (Tiesj Benoot)
4. miejsce w La Fleche Wallonne (Bjorg Lambrecht)
4. miejsce na etapie 2. Tirreno-Adriatico (Tiesj Benoot)
4. miejsce na etapie 3. Presidential Cycling Tour of Turkey (Caleb Ewan)
4. miejsce na etapie 5. Giro d'Italia (Caleb Ewan)
4. miejsce na etapie 10. Giro d'Italia (Caleb Ewan)
4. miejsce na etapie 12. Tour de France (Tiesj Benoot)
4. miejsce w Milano-Torino (Tiesj Benoot)
4. miejsce w ZLM Tour (Jasper De Buyst)
4. miejsce na etapie 1. Tour of Norway (Lawrence Naesen)
4. miejsce na etapie 2. Vuelta a San Juan Internacional (Jens Keukeleire)
4. miejsce na etapie 5. 4 Jours de Dunkerque (Jens Keukeleire)
4. miejsce na etapie 5. Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (Tosh Van Der Sande)
5. miejsce w National Championships Belgium 2019 - RR (Jasper De Buyst)
5. miejsce w National Championships Belgium 2019 - TT (Frederik Frison)
5. miejsce w Dwars door Vlaanderen (Tiesj Benoot)
5. miejsce w Strade Bianche (Tiesj Benoot)
5. miejsce na etapie 3. Tirreno-Adriatico (Jens Keukeleire)
5. miejsce w Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (Jens Keukeleire)
5. miejsce w Famenne Ardenne Classic (Rémy Mertz)
5. miejsce w Omloop van het Houtland Lichtervelde (Jens Keukeleire)
5. miejsce w Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Jasper De Buyst)
5. miejsce w De Brabantse Pijl - La Fleche Brabanconne (Bjorg Lambrecht)
5. miejsce w Trofeo Santanyi-SesSalines-Campos (Tim Wellens)
5. miejsce na etapie 1. Volta ao Algarve (Jasper De Buyst)
5. miejsce na etapie 2. 4 Jours de Dunkerque (Jens Keukeleire)
5. miejsce na etapie 3. Tour de Wallonie (Tosh Van Der Sande)
5. miejsce na etapie 4. 4 Jours de Dunkerque (Jens Keukeleire)
5. miejsce na etapie 7. Tour of Britain (Tiesj Benoot)
6. miejsce w National Championships Belgium 2019 - TT (Thomas De Gendt)
6. miejsce w National Championships Nederland 2019 - TT (Brian Van Goethem)
6. miejsce w Amstel Gold Race (Bjorg Lambrecht)
6. miejsce na etapie 1. Tour de Romandie (Carl Fredrik Hagen)
6. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Victor Campenaerts)
6. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Tomasz Marczyński)
6. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Tiesj Benoot)
6. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Tim Wellens)
6. miejsce na etapie 7. Tour de Suisse (Tiesj Benoot)
6. miejsce na etapie 12. Vuelta a Espana (Tosh Van Der Sande)
6. miejsce na etapie 16. Vuelta a Espana (Thomas De Gendt)
6. miejsce na etapie 18. Vuelta a Espana (Carl Fredrik Hagen)
6. miejsce na etapie 18. Tour de France (Tiesj Benoot)
6. miejsce na etapie 19. Vuelta a Espana (Tosh Van Der Sande)
6. miejsce w Tre Valli Varesine (Tiesj Benoot)
6. miejsce w Kampioenschap van Vlaanderen (Lawrence Naesen)
6. miejsce na etapie 4. ZLM Tour (Jelle Wallays)
6. miejsce na etapie 4. Volta ao Algarve (Jasper De Buyst)
6. miejsce na etapie 5. Tour of Britain (Jasper De Buyst)
6. miejsce na etapie 6. 4 Jours de Dunkerque (Enzo Wouters)
6. miejsce na etapie 7. Tour of Britain (Jasper De Buyst)
7. miejsce w National Championships Belgium 2019 - TT (Tim Wellens)
7. miejsce w Gree-Tour of Guangxi (Carl Fredrik Hagen)
7. miejsce w Clasica Ciclista San Sebastian (Jelle Vanendert)
7. miejsce na etapie 4. Gree-Tour of Guangxi (Carl Fredrik Hagen)
7. miejsce na etapie 6. Tirreno-Adriatico (Jens Keukeleire)
7. miejsce na etapie 9. Tour de Suisse (Tiesj Benoot)
7. miejsce na etapie 10. Vuelta a Espana (Thomas De Gendt)
7. miejsce na etapie 21. Vuelta a Espana (Tosh Van Der Sande)
7. miejsce w Deutschland Tour (Jens Keukeleire)
7. miejsce w Bredene Koksijde Classic (Lawrence Naesen)
7. miejsce w Kuurne-Bruxelles-Kuurne (Jens Keukeleire)
7. miejsce na etapie 1. Tour de Wallonie (Tosh Van Der Sande)
7. miejsce na etapie 3. Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Jasper De Buyst)
8. miejsce w National Championships Germany 2019 - RR (Roger Kluge)
8. miejsce w National Championships Germany 2019 - TT (Roger Kluge)
8. miejsce w Bretagne Classic - Ouest-France (Tim Wellens)
8. miejsce w Vuelta a Espana (Carl Fredrik Hagen)
8. miejsce w Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (Lawrence Naesen)
8. miejsce na etapie 2. Binck Bank Tour (Nikolas Maes)
8. miejsce na etapie 2. Giro d'Italia (Jasper De Buyst)
8. miejsce na etapie 4. Tirreno-Adriatico (Tiesj Benoot)
8. miejsce na etapie 5. Binck Bank Tour (Stan Dewulf)
8. miejsce na etapie 5. Tour de Suisse (Stan Dewulf)
8. miejsce na etapie 6. Tour de Suisse (Tiesj Benoot)
8. miejsce na etapie 12. Giro d'Italia (Thomas De Gendt)
8. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Adam Blythe)
8. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Frederik Frison)
8. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Lawrence Naesen)
8. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Jelle Wallays)
8. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Tim Wellens)
8. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Enzo Wouters)
8. miejsce w Hammer Stavanger (Sander Armee)
8. miejsce w Hammer Stavanger (Carl Fredrik Hagen)
8. miejsce w Hammer Stavanger (Bjorg Lambrecht)
8. miejsce w Hammer Stavanger (Nikolas Maes)
8. miejsce w Hammer Stavanger (Rémy Mertz)
8. miejsce w Hammer Stavanger (Lawrence Naesen)
8. miejsce w Hammer Stavanger (Tim Wellens)
8. miejsce na etapie 1. Tour of Britain (Jasper De Buyst)
8. miejsce na etapie 1. ZLM Tour (Jasper De Buyst)
8. miejsce na etapie 3. Deutschland Tour (Jens Keukeleire)
8. miejsce na etapie 4. ZLM Tour (Jasper De Buyst)
8. miejsce na etapie 5. Tour of Norway (Lawrence Naesen)
8. miejsce na etapie 6. Vuelta a San Juan Internacional (Stan Dewulf)
8. miejsce na etapie 8. Tour of Britain (Jasper De Buyst)
9. miejsce w Grand Prix Cycliste de Québec (Tim Wellens)
9. miejsce w Prudential RideLondon & Surrey Classic (Jasper De Buyst)
9. miejsce w La Fleche Wallonne (Jelle Vanendert)
9. miejsce w Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres (Tiesj Benoot)
9. miejsce w klasyfikacji punktowej Vuelta a Espana (Tosh Van Der Sande)
9. miejsce na etapie 3. Tour de Romandie (Carl Fredrik Hagen)
9. miejsce na etapie 4. Tour de Suisse (Stan Dewulf)
9. miejsce na etapie 5. Volta Ciclista a Catalunya (Bjorg Lambrecht)
9. miejsce na etapie 5. Tirreno-Adriatico (Tiesj Benoot)
9. miejsce na etapie 10. Giro d'Italia (Jasper De Buyst)
9. miejsce w Omloop van het Houtland Lichtervelde (Lawrence Naesen)
9. miejsce w Tour of Britain (Tiesj Benoot)
9. miejsce w ZLM Tour (Jelle Wallays)
9. miejsce w Tour of Norway (Sander Armee)
9. miejsce w Kuurne-Bruxelles-Kuurne (Jasper De Buyst)
9. miejsce w Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (Tim Wellens)
9. miejsce na etapie 3. Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Tiesj Benoot)
9. miejsce na etapie 3. ZLM Tour (Jasper De Buyst)
9. miejsce na etapie 3. 4 Jours de Dunkerque (Jens Keukeleire)
9. miejsce na etapie 4. Tour de Wallonie (Tosh Van Der Sande)
9. miejsce na etapie 4. Vuelta a San Juan Internacional (Nikolas Maes)
9. miejsce na etapie 5. Vuelta a San Juan Internacional (Tiesj Benoot)
10. miejsce w Strade Bianche (Tim Wellens)
10. miejsce w klasyfikacji punktowej Binck Bank Tour (Tim Wellens)
10. miejsce na etapie 1. Vuelta a Espana (Tomasz Marczyński)
10. miejsce na etapie 1. Vuelta a Espana (Jelle Wallays)
10. miejsce na etapie 1. Vuelta a Espana (Tosh Van Der Sande)
10. miejsce na etapie 1. Vuelta a Espana (Brian Van Goethem)
10. miejsce na etapie 1. Vuelta a Espana (Harm Vanhoucke)
10. miejsce na etapie 2. Tour de Pologne (Enzo Wouters)
10. miejsce na etapie 2. Tirreno-Adriatico (Tim Wellens)
10. miejsce na etapie 3. Criterium du Dauphine (Bjorg Lambrecht)
10. miejsce na etapie 4. Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Bjorg Lambrecht)
10. miejsce na etapie 5. Gree-Tour of Guangxi (Victor Campenaerts)
10. miejsce na etapie 6. Binck Bank Tour (Tim Wellens)
10. miejsce na etapie 7. Criterium du Dauphine (Bjorg Lambrecht)
10. miejsce na etapie 15. Vuelta a Espana (Sander Armee)
10. miejsce w Tre Valli Varesine (Tim Wellens)
10. miejsce w Famenne Ardenne Classic (Lawrence Naesen)
10. miejsce w Tour of Norway (Carl Fredrik Hagen)
10. miejsce w Nokere-Koerse (Lawrence Naesen)
10. miejsce w Le Samyn (Rémy Mertz)
10. miejsce w Vuelta a San Juan Internacional (Tiesj Benoot)
10. miejsce na etapie 1. Tour of Norway (Tim Wellens)
10. miejsce na etapie 2. Deutschland Tour (Jens Keukeleire)
10. miejsce na etapie 4. Tour of Britain (Tiesj Benoot)
10. miejsce na etapie 6. Tour of Britain (Frederik Frison)
10. miejsce na etapie 6. 4 Jours de Dunkerque (Jens Keukeleire)
11. miejsce w UCI World Championships (Yorkshire) - RR U23 (Stan Dewulf)
11. miejsce w UCI World Championships (Yorkshire) - TT (Victor Campenaerts)
11. miejsce w Liege - Bastogne - Liege (Tim Wellens)
11. miejsce w Dwars door Vlaanderen (Jens Keukeleire)
11. miejsce w Omloop Het Nieuwsblad Elite (Jens Keukeleire)
11. miejsce w Paris - Tours (Nikolas Maes)
11. miejsce w Grand Prix Cerami (Enzo Wouters)
11. miejsce w Trofeo Port de Andratx (Bjorg Lambrecht)
12. miejsce w Criterium du Dauphine (Bjorg Lambrecht)
12. miejsce w Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres (Jens Keukeleire)
12. miejsce w Tirreno-Adriatico (Tiesj Benoot)
12. miejsce w Tour de l'Eurométropole (Jens Keukeleire)
12. miejsce w Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Tiesj Benoot)
13. miejsce w National Championships Denmark 2019 - RR (Rasmus Byriel Iversen)
13. miejsce w National Championships Belgium 2019 - TT (Stan Dewulf)
13. miejsce w Gent-Wevelgem (Tiesj Benoot)
13. miejsce w Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (Stan Dewulf)
13. miejsce w Carrefour Market Heistse Pijl (Lawrence Naesen)
13. miejsce w Bredene Koksijde Classic (Enzo Wouters)
13. miejsce w Nokere-Koerse (Stan Dewulf)
14. miejsce w E3 BinckBank Classic (Jens Keukeleire)
14. miejsce w Driedaagse De Panne-Koksijde (Lawrence Naesen)
14. miejsce w Elfstedenronde (Jens Keukeleire)
14. miejsce w Tour of Norway (Tim Wellens)
14. miejsce w Trofeo Palma (Jasper De Buyst)
15. miejsce w National Championships Great Britain 2019 - RR (Adam Blythe)
15. miejsce w Tour de Romandie (Carl Fredrik Hagen)
15. miejsce w Gent-Wevelgem (Jens Keukeleire)
16. miejsce w E3 BinckBank Classic (Tiesj Benoot)
16. miejsce w Scheldeprijs (Lawrence Naesen)
16. miejsce w Volta ao Algarve (Carl Fredrik Hagen)
17. miejsce w La Fleche Wallonne (Tim Wellens)
17. miejsce w Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (Victor Campenaerts)
17. miejsce w ZLM Tour (Rasmus Byriel Iversen)
18. miejsce w Grand Prix Cycliste de Québec (Jelle Vanendert)
18. miejsce w Tour de Pologne (Carl Fredrik Hagen)
18. miejsce w Tirreno-Adriatico (Tim Wellens)
18. miejsce w Tour de l'Eurométropole (Nikolas Maes)
18. miejsce w Grand Prix de Wallonie (Jelle Vanendert)
19. miejsce w National Championships Belgium 2019 - RR (Tiesj Benoot)
19. miejsce w Gree-Tour of Guangxi (Tomasz Marczyński)
19. miejsce w Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Bjorg Lambrecht)
19. miejsce w Omloop van het Houtland Lichtervelde (Nikolas Maes)
19. miejsce w Scheldeprijs (Enzo Wouters)
20. miejsce w National Championships Belgium 2019 - RR (Enzo Wouters)
20. miejsce w National Championships Australia 2019 - RR (Adam Hansen)
20. miejsce w Tour de Wallonie (Jelle Vanendert)
20. miejsce w Halle-Ingooigem (Lawrence Naesen)



All photos: Lotto - Soudal