Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Israel Start-Up Nation (ISN)

koszulka
nazwaIsrael Start-Up Nation
skrótISN
krajIzrael Izrael
ligaPT
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie
wwwwww.katushateam.com


kolarzdata urodzeniawiek
flaga Matteo Badilatti 1992-07-3028
flaga Rudy Barbier 1992-12-1828
flaga Jenthe Biermans 1995-10-3025
flaga Guillaume Boivin 1989-09-2531
flaga Ian Boswell 1991-02-0729
flaga Matthias Brändle 1989-12-0731
flaga Alexander Cataford 1993-09-0127
flaga Davide Cimolai 1989-08-1331
flaga Alex Dowsett 1988-10-0332
flaga Itmar Einhorn 1997-09-2023
flaga Omer Goldstein 1996-08-1324
flaga Andre Greipel 1982-07-1638
flaga Ben Hermans 1986-06-0834
flaga Hugo Hofstetter 1994-02-1326
flaga Reto Hollenstein 1985-08-2235
flaga Marcel Kittel 1988-05-1132
flaga Daniel Martin 1986-08-2034
flaga Travis Mccabe 1989-05-1231
flaga Daniel Navarro Garcia 1983-07-0837
flaga Krists Neilands 1994-08-1826
flaga Guy Niv 1994-03-0826
flaga James Piccoli 1991-09-0529
flaga Nils Politt 1994-03-0626
flaga Mihkel Räim 1993-07-0327
flaga Alexis Renard 1999-06-0121
flaga Guy Sagiv 1994-12-0526
flaga Patrick Schelling 1990-05-0130
flaga Simon Spilak 1986-06-2334
flaga Rory Sutherland 1982-02-0838
flaga Norman Vahtra 1996-11-2324
flaga Tom Van Asbroeck 1990-04-1930
flaga Mads Würtz Schmidt 1994-03-3126
flaga Rick Zabel 1993-12-0727
Rowery:
Focus

ekipa

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce w National Championships Austria 2020 - TT (Matthias Brändle)
1. miejsce w Le Samyn (Hugo Hofstetter)
1. miejsce na etapie 5. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Rudy Barbier)

Miejsca na podium:

3. miejsce na etapie 1. UAE Tour (Rudy Barbier)
3. miejsce na etapie 2. Tirreno-Adriatico (Rick Zabel)
3. miejsce na etapie 2. Tour Colombia (Itmar Einhorn)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce w UEC Road European Championships (Plouay) - TT (Alex Dowsett)
4. miejsce na etapie 2. Tour de Pologne (Rudy Barbier)
4. miejsce na etapie 2. Paris-Nice (Nils Politt)
4. miejsce na etapie 3. Tour de France (Hugo Hofstetter)
4. miejsce na etapie 4. Santos Tour Down Under (Andre Greipel)
4. miejsce w Tour de Hongrie (Matteo Badilatti)
4. miejsce na etapie 3. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Mihkel Räim)
4. miejsce na etapie 5. Tour de Hongrie (Matteo Badilatti)
4. miejsce na etapie 5. Tour Colombia (Travis Mccabe)
5. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Davide Cimolai)
5. miejsce na etapie 1. Santos Tour Down Under (Andre Greipel)
5. miejsce na etapie 2. UAE Tour (Rick Zabel)
5. miejsce na etapie 5. Paris-Nice (Hugo Hofstetter)
5. miejsce na etapie 1a. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Rudy Barbier)
5. miejsce na etapie 2. Tour de Hongrie (Itmar Einhorn)
6. miejsce na etapie 1. Paris-Nice (Nils Politt)
6. miejsce na etapie 2. Tirreno-Adriatico (Davide Cimolai)
6. miejsce na etapie 2. Paris-Nice (Mads Würtz Schmidt)
6. miejsce na etapie 3. Paris-Nice (Rudy Barbier)
6. miejsce na etapie 5. Tour de Pologne (Rudy Barbier)
6. miejsce na etapie 5. Santos Tour Down Under (Andre Greipel)
6. miejsce na etapie 8. Tour de France (Ben Hermans)
6. miejsce na etapie 10. Tour de France (Andre Greipel)
6. miejsce na etapie 1. Tour de Hongrie (Itmar Einhorn)
6. miejsce na etapie 3. Tour de Hongrie (Itmar Einhorn)
7. miejsce na etapie 7. Tour de France (Hugo Hofstetter)
7. miejsce w Trofeo Santanyi-SesSalines-Campos (Tom Van Asbroeck)
7. miejsce na etapie 2. Etoile de Besseges (Rudy Barbier)
7. miejsce na etapie 3. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Jenthe Biermans)
7. miejsce na etapie 4. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Guillaume Boivin)
8. miejsce na etapie 11. Tour de France (Hugo Hofstetter)
8. miejsce na etapie 21. Tour de France (Hugo Hofstetter)
8. miejsce na etapie 3. Tour de Hongrie (Rudy Barbier)
8. miejsce na etapie 3. Tour Colombia (Travis Mccabe)
9. miejsce w Il Lombardia (Ben Hermans)
9. miejsce na etapie 3. Paris-Nice (Mads Würtz Schmidt)
9. miejsce na etapie 4. UAE Tour (Rudy Barbier)
9. miejsce na etapie 2. Tour de Hongrie (Rudy Barbier)
9. miejsce na etapie 3. Tour de lAin (Daniel Martin)
10. miejsce na etapie 2. Paris-Nice (Krists Neilands)
10. miejsce na etapie 5. Tour de France (Hugo Hofstetter)
10. miejsce w Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Jenthe Biermans)
10. miejsce w Tour de Hongrie (James Piccoli)
10. miejsce na etapie 5. Tour de Hongrie (James Piccoli)
12. miejsce w Le Samyn (Tom Van Asbroeck)
13. miejsce w Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Alexis Renard)
13. miejsce w Tour Colombia (Matteo Badilatti)
13. miejsce w Trofeo Palma (Tom Van Asbroeck)
17. miejsce w UAE Tour (Daniel Navarro Garcia)
17. miejsce w Tour de lAin (Daniel Martin)
20. miejsce w Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini (Omer Goldstein)
20. miejsce w Le Samyn (Jenthe Biermans)



All photos: Israel Start-Up Nation