Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Groupama - FDJ (GFC)

nazwaGroupama - FDJ
skrótGFC
krajFrancja Francja
ligaPT
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie


kolarzdata urodzeniawiek
flaga Bruno Armirail 1994-04-1126
flaga William Bonnet 1982-06-2538
flaga Mickael Delage 1985-08-0635
flaga Arnaud Demare 1991-08-2629
flaga Antoine Duchesne 1991-09-1229
flaga Kilian Frankiny 1994-01-2626
flaga David Gaudu 1996-10-1024
flaga Jacopo Guarnieri 1987-08-1433
flaga Daniel Hoelgaard 1993-07-0127
flaga Ignatas Konovalovas 1985-12-0835
flaga Stefan Küng 1993-11-1627
flaga Matthieu Ladagnous 1984-12-1236
flaga Olivier Le Gac 1993-08-2727
flaga Tobias Ludvigsson 1991-02-2229
flaga Valentin Madouas 1996-07-1224
flaga Rudy Molard 1989-09-1731
flaga Steve Morabito 1983-01-3037
flaga Thibaut Pinot 1990-05-2930
flaga Georg Preidler 1990-06-1730
flaga Sébastien Reichenbach 1989-05-2831
flaga Anthony Roux 1987-04-1833
flaga Marc Sarreau 1993-06-1027
flaga Miles Scotson 1994-01-1826
flaga Romain Seigle 1994-10-1126
flaga Ramon Sinkeldam 1989-02-0931
flaga Benjamin Thomas 1995-09-1225
flaga Benoît Vaugrenard 1982-01-0538
flaga Léo Vincent 1995-11-0625

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce w National Championships Switzerland 2019 - RR (Sébastien Reichenbach)
1. miejsce w National Championships Switzerland 2019 - TT (Stefan Küng)
1. miejsce w National Championships France 2019 - TT (Benjamin Thomas)
1. miejsce na etapie 2. Tour de Romandie (Stefan Küng)
1. miejsce na etapie 3. Tour de Romandie (David Gaudu)
1. miejsce na etapie 10. Giro d'Italia (Arnaud Demare)
1. miejsce na etapie 14. Tour de France (Thibaut Pinot)
1. miejsce w Paris-Bourges (Marc Sarreau)
1. miejsce w Tour de Vendée (Marc Sarreau)
1. miejsce w Tour du Doubs (Stefan Küng)
1. miejsce w Tour de l'Ain (Thibaut Pinot)
1. miejsce w Route Adélie de Vitré (Marc Sarreau)
1. miejsce w GP Cholet - Pays De Loire (Marc Sarreau)
1. miejsce w Tour cycliste international du Haut Var (Thibaut Pinot)
1. miejsce na etapie 2. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Stefan Küng)
1. miejsce na etapie 2. La Route d'Occitanie (Arnaud Demare)
1. miejsce na etapie 3. Tour de l'Ain (Thibaut Pinot)
1. miejsce na etapie 3. Tour cycliste international du Haut Var (Thibaut Pinot)
1. miejsce na etapie 3. Volta ao Algarve (Stefan Küng)
1. miejsce na etapie 3. Etoile de Besseges (Marc Sarreau)
1. miejsce na etapie 4. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Arnaud Demare)
1. miejsce na etapie 4. Tour de Wallonie (Arnaud Demare)
1. miejsce na etapie 4. La Route d'Occitanie (Arnaud Demare)

Miejsca na podium:

2. miejsce w klasyfikacji punktowej Giro d'Italia (Arnaud Demare)
2. miejsce na etapie 1. Tour de Romandie (David Gaudu)
2. miejsce na etapie 3. Giro d'Italia (Arnaud Demare)
2. miejsce na etapie 6. Paris-Nice (Arnaud Demare)
2. miejsce na etapie 8. Tour de France (Thibaut Pinot)
2. miejsce na etapie 11. Giro d'Italia (Arnaud Demare)
2. miejsce na etapie 15. Tour de France (Thibaut Pinot)
2. miejsce w Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Arnaud Demare)
2. miejsce w Classic Loire Atlantique (Marc Sarreau)
2. miejsce w GP de Denain Porte du Hainaut (Marc Sarreau)
2. miejsce w Royal Bernard Drome Classic (Valentin Madouas)
2. miejsce w Classic de l'Ard`eche Rhône Crussol (Valentin Madouas)
2. miejsce w Etoile de Besseges (Tobias Ludvigsson)
2. miejsce na etapie 1. 4 Jours de Dunkerque (Marc Sarreau)
2. miejsce na etapie 1. Volta ao Algarve (Arnaud Demare)
2. miejsce na etapie 2. Tour de l'Ain (Thibaut Pinot)
2. miejsce na etapie 2. Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Marc Sarreau)
2. miejsce na etapie 2. Tour cycliste international du Haut Var (Thibaut Pinot)
2. miejsce na etapie 3. 4 Jours de Dunkerque (Marc Sarreau)
2. miejsce na etapie 4. Volta ao Algarve (Arnaud Demare)
2. miejsce na etapie 4. Etoile de Besseges (Tobias Ludvigsson)
2. miejsce na etapie 5. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Arnaud Demare)
3. miejsce w UCI World Championships (Yorkshire) - RR (Stefan Küng)
3. miejsce w UAE Tour (David Gaudu)
3. miejsce w klasyfikacji punktowej Tour de Romandie (Stefan Küng)
3. miejsce na etapie 3. UAE Tour (David Gaudu)
3. miejsce na etapie 5. Giro d'Italia (Arnaud Demare)
3. miejsce na etapie 6. UAE Tour (David Gaudu)
3. miejsce w Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Stefan Küng)
3. miejsce w La Roue Tourangelle Région Centre Val de Loire - Trophée Harmonie Mutuelle (Marc Sarreau)
3. miejsce na etapie 3. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Arnaud Demare)
3. miejsce na etapie 5. Tour du Poitou Charentes (Anthony Roux)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce w UEC Road European Championships (Alkmaar) - TT (Stefan Küng)
4. miejsce w klasyfikacji górskiej Tour de Romandie (David Gaudu)
4. miejsce w klasyfikacji punktowej Tour de Romandie (David Gaudu)
4. miejsce na etapie 2. Criterium du Dauphine (Thibaut Pinot)
4. miejsce na etapie 6. Binck Bank Tour (Stefan Küng)
4. miejsce na etapie 7. Criterium du Dauphine (Thibaut Pinot)
4. miejsce na etapie 14. Vuelta a Espana (Marc Sarreau)
4. miejsce w Paris - Tours (Arnaud Demare)
4. miejsce w Gran Premio Bruno Beghelli (David Gaudu)
4. miejsce w Tour du Poitou Charentes (Miles Scotson)
4. miejsce w Tour Cycliste International La Provence (Thibaut Pinot)
4. miejsce na etapie 1. Tour cycliste international du Haut Var (Rudy Molard)
4. miejsce na etapie 1. Etoile de Besseges (Marc Sarreau)
4. miejsce na etapie 4. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Stefan Küng)
4. miejsce na etapie 4. Tour du Poitou Charentes (Miles Scotson)
4. miejsce na etapie 6. 4 Jours de Dunkerque (Marc Sarreau)
5. miejsce w National Championships France 2019 - RR (Valentin Madouas)
5. miejsce w Criterium du Dauphine (Thibaut Pinot)
5. miejsce w Tour de Romandie (David Gaudu)
5. miejsce w Tirreno-Adriatico (Thibaut Pinot)
5. miejsce na etapie 2. Tour de Pologne (Marc Sarreau)
5. miejsce na etapie 2. Giro d'Italia (Arnaud Demare)
5. miejsce na etapie 2. Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Valentin Madouas)
5. miejsce na etapie 4. Vuelta a Espana (Marc Sarreau)
5. miejsce na etapie 4. Tour de Romandie (David Gaudu)
5. miejsce na etapie 5. Binck Bank Tour (Arnaud Demare)
5. miejsce na etapie 5. Tirreno-Adriatico (Thibaut Pinot)
5. miejsce na etapie 6. Vuelta a Espana (Bruno Armirail)
5. miejsce na etapie 6. Tour de France (Thibaut Pinot)
5. miejsce na etapie 21. Giro d'Italia (Tobias Ludvigsson)
5. miejsce w Milano-Torino (David Gaudu)
5. miejsce w Tour Cycliste International La Provence (Rudy Molard)
5. miejsce na etapie 1. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Arnaud Demare)
5. miejsce na etapie 2. Boucles de la Mayenne (Marc Sarreau)
5. miejsce na etapie 5. Tour de Wallonie (Tobias Ludvigsson)
6. miejsce w National Championships France 2019 - TT (Anthony Roux)
6. miejsce w Liege - Bastogne - Liege (David Gaudu)
6. miejsce w klasyfikacji górskiej Tour de Romandie (Benjamin Thomas)
6. miejsce w klasyfikacji punktowej Paris-Nice (Arnaud Demare)
6. miejsce na etapie 4. Paris-Nice (Valentin Madouas)
6. miejsce na etapie 5. Tour de Romandie (Stefan Küng)
6. miejsce na etapie 8. Criterium du Dauphine (Sébastien Reichenbach)
6. miejsce na etapie 8. Giro d'Italia (Arnaud Demare)
6. miejsce w Paris-Chauny (Arnaud Demare)
6. miejsce w Brussels Cycling Classic (Arnaud Demare)
6. miejsce w Tro-Bro Léon (Marc Sarreau)
6. miejsce w Tour du Finistere (Benjamin Thomas)
6. miejsce w Tour cycliste international du Haut Var (Kilian Frankiny)
6. miejsce w Tour Cycliste International La Provence (David Gaudu)
6. miejsce na etapie 1. Boucles de la Mayenne (Romain Seigle)
6. miejsce na etapie 1. Tour de l'Ain (Anthony Roux)
6. miejsce na etapie 3. Tour cycliste international du Haut Var (Kilian Frankiny)
6. miejsce na etapie 3. Volta ao Algarve (Arnaud Demare)
7. miejsce w National Championships Nederland 2019 - RR (Ramon Sinkeldam)
7. miejsce w Paris-Nice (Rudy Molard)
7. miejsce na .prologu Tour de Romandie (Stefan Küng)
7. miejsce na etapie 1. Paris-Nice (Arnaud Demare)
7. miejsce na etapie 3. Tour de Pologne (Marc Sarreau)
7. miejsce na etapie 6. Giro d'Italia (Valentin Madouas)
7. miejsce na etapie 7. Tour de Pologne (Kilian Frankiny)
7. miejsce na etapie 8. Tour de Suisse (Stefan Küng)
7. miejsce na etapie 11. Vuelta a Espana (Benjamin Thomas)
7. miejsce na etapie 13. Tour de France (Thibaut Pinot)
7. miejsce w Boucles de la Mayenne (Steve Morabito)
7. miejsce w Tro-Bro Léon (Mickael Delage)
7. miejsce w Trofeo Laigueglia (Kilian Frankiny)
7. miejsce na etapie 1. Boucles de la Mayenne (Marc Sarreau)
7. miejsce na etapie 1. Tour Cycliste International La Provence (Benjamin Thomas)
7. miejsce na etapie 2. Boucles de la Mayenne (Steve Morabito)
7. miejsce na etapie 2. Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Mickael Delage)
7. miejsce na etapie 2. Tour Cycliste International La Provence (Thibaut Pinot)
7. miejsce na etapie 3. Tour du Limousin (Sébastien Reichenbach)
7. miejsce na etapie 4. Tour du Poitou Charentes (Anthony Roux)
7. miejsce na etapie 4. Boucles de la Mayenne (Romain Seigle)
7. miejsce na etapie 4. Tour Cycliste International La Provence (Benjamin Thomas)
8. miejsce w National Championships Switzerland 2019 - RR (Stefan Küng)
8. miejsce w EuroEyes Cyclassics Hamburg (Arnaud Demare)
8. miejsce w Binck Bank Tour (Stefan Küng)
8. miejsce w Amstel Gold Race (Valentin Madouas)
8. miejsce w klasyfikacji górskiej Tour de Romandie (Stefan Küng)
8. miejsce na etapie 1. Vuelta a Espana (Benjamin Thomas)
8. miejsce na etapie 1. Vuelta a Espana (Romain Seigle)
8. miejsce na etapie 1. Vuelta a Espana (Tobias Ludvigsson)
8. miejsce na etapie 1. Vuelta a Espana (Kilian Frankiny)
8. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Benjamin Thomas)
8. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Matthieu Ladagnous)
8. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Stefan Küng)
8. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Thibaut Pinot)
8. miejsce na etapie 2. Tour de France (David Gaudu)
8. miejsce na etapie 2. Tour de France (Rudy Molard)
8. miejsce na etapie 2. Tour de France (Thibaut Pinot)
8. miejsce na etapie 2. Tour de France (Stefan Küng)
8. miejsce na etapie 2. Tour de France (Sébastien Reichenbach)
8. miejsce na etapie 2. Paris-Nice (Arnaud Demare)
8. miejsce na etapie 3. Paris-Nice (Arnaud Demare)
8. miejsce na etapie 5. Tour de Pologne (Marc Sarreau)
8. miejsce na etapie 8. Vuelta a Espana (Tobias Ludvigsson)
8. miejsce na etapie 8. Tour de Suisse (Benjamin Thomas)
8. miejsce na etapie 18. Giro d'Italia (Arnaud Demare)
8. miejsce na etapie 20. Giro d'Italia (Valentin Madouas)
8. miejsce w Tour du Limousin (Sébastien Reichenbach)
8. miejsce w Etoile de Besseges (Valentin Madouas)
8. miejsce na etapie 1. Tour du Limousin (Sébastien Reichenbach)
8. miejsce na etapie 1. Arctic Race of Norway (Daniel Hoelgaard)
8. miejsce na etapie 1. Tour cycliste international du Haut Var (Thibaut Pinot)
8. miejsce na etapie 2. Tour Cycliste International La Provence (David Gaudu)
8. miejsce na etapie 4. Boucles de la Mayenne (Marc Sarreau)
9. miejsce w National Championships Norway 2019 - RR (Daniel Hoelgaard)
9. miejsce w UEC Road European Championships (Alkmaar) - RR (Arnaud Demare)
9. miejsce na etapie 1. Tour de Suisse (Stefan Küng)
9. miejsce na etapie 2. Binck Bank Tour (Arnaud Demare)
9. miejsce na etapie 2. UAE Tour (Marc Sarreau)
9. miejsce na etapie 3. Binck Bank Tour (Arnaud Demare)
9. miejsce na etapie 4. Giro d'Italia (Arnaud Demare)
9. miejsce na etapie 4. Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Valentin Madouas)
9. miejsce na etapie 6. Vuelta Ciclista al Pais Vasco (David Gaudu)
9. miejsce na etapie 7. Giro d'Italia (Valentin Madouas)
9. miejsce na etapie 21. Vuelta a Espana (Marc Sarreau)
9. miejsce w Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (Stefan Küng)
9. miejsce w Tour de Wallonie (Tobias Ludvigsson)
9. miejsce w Tour cycliste international du Haut Var (Rudy Molard)
9. miejsce na etapie 1. Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Mickael Delage)
9. miejsce na etapie 2. Tour de Wallonie (Tobias Ludvigsson)
9. miejsce na etapie 2. Tour cycliste international du Haut Var (Kilian Frankiny)
9. miejsce na etapie 2. Tour Cycliste International La Provence (Rudy Molard)
9. miejsce na etapie 3. La Route d'Occitanie (Valentin Madouas)
9. miejsce na etapie 4. Etoile de Besseges (Valentin Madouas)
10. miejsce w UCI World Championships (Yorkshire) - TT (Stefan Küng)
10. miejsce w National Championships France 2019 - TT (Bruno Armirail)
10. miejsce w Il Lombardia (Rudy Molard)
10. miejsce na etapie 3. Tour de France (Thibaut Pinot)
10. miejsce na etapie 3. Tour de Suisse (Daniel Hoelgaard)
10. miejsce na etapie 10. Giro d'Italia (Jacopo Guarnieri)
10. miejsce na etapie 19. Giro d'Italia (Olivier Le Gac)
10. miejsce na etapie 2. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Arnaud Demare)
10. miejsce na etapie 2. Etoile de Besseges (Marc Sarreau)
10. miejsce na etapie 3. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Stefan Küng)
11. miejsce w National Championships France 2019 - RR (Arnaud Demare)
11. miejsce w Il Lombardia (David Gaudu)
11. miejsce w Paris-Roubaix (Stefan Küng)
11. miejsce w Volta Ciclista a Catalunya (Thibaut Pinot)
11. miejsce w Paris-Nice (Valentin Madouas)
11. miejsce w Giro dell'Emilia (Rudy Molard)
11. miejsce w La Route d'Occitanie (Valentin Madouas)
12. miejsce w Clasica Ciclista San Sebastian (Rudy Molard)
12. miejsce w Classic Loire Atlantique (Bruno Armirail)
12. miejsce w Classic de l'Ard`eche Rhône Crussol (Thibaut Pinot)
13. miejsce w National Championships France 2019 - RR (Anthony Roux)
13. miejsce w Bretagne Classic - Ouest-France (Rudy Molard)
13. miejsce w Tour de France (David Gaudu)
13. miejsce w Giro d'Italia (Valentin Madouas)
13. miejsce w Paris - Tours (Stefan Küng)
13. miejsce w Classic de l'Ard`eche Rhône Crussol (Kilian Frankiny)
14. miejsce w UEC Road European Championships (Alkmaar) - TT (Tobias Ludvigsson)
14. miejsce w Mont Ventoux Dénivelé Challenge (Tobias Ludvigsson)
14. miejsce w Tour du Finistere (Sébastien Reichenbach)
14. miejsce w Etoile de Besseges (Romain Seigle)
15. miejsce w Criterium du Dauphine (Sébastien Reichenbach)
15. miejsce w Strade Bianche (Stefan Küng)
15. miejsce w Giro dell'Emilia (Sébastien Reichenbach)
15. miejsce w Etoile de Besseges (Marc Sarreau)
16. miejsce w Gent-Wevelgem (Stefan Küng)
17. miejsce w Tour de France (Sébastien Reichenbach)
17. miejsce w Paris-Roubaix (Arnaud Demare)
17. miejsce w Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Valentin Madouas)
17. miejsce w Paris-Camembert (Daniel Hoelgaard)
18. miejsce w National Championships France 2019 - RR (Rudy Molard)
18. miejsce w Tour de Suisse (Kilian Frankiny)
18. miejsce w Vuelta Ciclista al Pais Vasco (David Gaudu)
18. miejsce w Omloop Het Nieuwsblad Elite (Stefan Küng)
18. miejsce w Mont Ventoux Dénivelé Challenge (Léo Vincent)
18. miejsce w Tour du Finistere (Kilian Frankiny)
18. miejsce w Volta ao Algarve (Stefan Küng)
18. miejsce w Grand Prix Cycliste la Marseillaise (Antoine Duchesne)
19. miejsce w La Fleche Wallonne (Rudy Molard)
19. miejsce w Boucles de l'Aulne - Châteaulin (Daniel Hoelgaard)



All photos: Groupama - FDJ