Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Groupama - FDJ (GFC)

nazwaGroupama - FDJ
skrótGFC
krajFrancja Francja
ligaPT
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie


kolarzdata urodzeniawiek
flaga Bruno Armirail 1994-04-1127
flaga Matteo Badilatti 1992-07-3029
flaga William Bonnet 1982-06-2539
flaga Alexys Brunel 1998-10-1023
flaga Clément Davy 1998-07-1723
flaga Mickael Delage 1985-08-0636
flaga Arnaud Demare 1991-08-2630
flaga Antoine Duchesne 1991-09-1230
flaga David Gaudu 1996-10-1025
flaga Kevin Geniets 1997-01-0924
flaga Jacopo Guarnieri 1987-08-1434
flaga Simon Guglielmi 1997-07-0124
flaga Ignatas Konovalovas 1985-12-0836
flaga Stefan Küng 1993-11-1628
flaga Matthieu Ladagnous 1984-12-1237
flaga Olivier Le Gac 1993-08-2728
flaga Fabian Lienhard 1993-09-0328
flaga Tobias Ludvigsson 1991-02-2230
flaga Valentin Madouas 1996-07-1225
flaga Rudy Molard 1989-09-1732
flaga Thibaut Pinot 1990-05-2931
flaga Sébastien Reichenbach 1989-05-2832
flaga Anthony Roux 1987-04-1834
flaga Miles Scotson 1994-01-1827
flaga Romain Seigle 1994-10-1127
flaga Ramon Sinkeldam 1989-02-0932
flaga Jake Stewart 1999-10-0222
flaga Benjamin Thomas 1995-09-1226
flaga Attila Valter 1998-06-1223
flaga Lars Van Den Berg 1998-07-0723

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce na etapie 6. Itzulia Basque Country (David Gaudu)
1. miejsce w La Roue Tourangelle Centre Val de Loire (Arnaud Demare)

Miejsca na podium:

2. miejsce w Omloop Het Nieuwsblad Elite (Jake Stewart)
2. miejsce na etapie 1. Paris-Nice (Arnaud Demare)
2. miejsce na etapie 7. Tirreno-Adriatico (Stefan Küng)
2. miejsce na etapie 5. Etoile de Besseges (Benjamin Thomas)
3. miejsce na etapie 7. Volta Ciclista a Catalunya (Attila Valter)
3. miejsce na etapie 1. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Valentin Madouas)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce na etapie 2. Itzulia Basque Country (David Gaudu)
4. miejsce na etapie 7. Volta Ciclista a Catalunya (Sébastien Reichenbach)
4. miejsce w Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Rudy Molard)
4. miejsce w Etoile de Besseges (Jake Stewart)
4. miejsce na etapie 2. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (David Gaudu)
4. miejsce na etapie 3. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Rudy Molard)
5. miejsce w Itzulia Basque Country (David Gaudu)
5. miejsce na etapie 7. Tirreno-Adriatico (Benjamin Thomas)
5. miejsce na etapie 3. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Valentin Madouas)
6. miejsce w Gent-Wevelgem in Flanders Fields (Stefan Küng)
6. miejsce na etapie 3. Itzulia Basque Country (David Gaudu)
6. miejsce w Tour des Alpes Maritiimes et du Var (David Gaudu)
6. miejsce na etapie 2. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Rudy Molard)
7. miejsce na etapie 1. UAE Tour (Anthony Roux)
7. miejsce na etapie 4. Paris-Nice (David Gaudu)
7. miejsce w Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Valentin Madouas)
7. miejsce na etapie 1. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Rudy Molard)
7. miejsce na etapie 3. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (David Gaudu)
7. miejsce na etapie 3. Etoile de Besseges (Jake Stewart)
8. miejsce na etapie 5. Volta Ciclista a Catalunya (Attila Valter)
9. miejsce w Omloop Het Nieuwsblad Elite (Kevin Geniets)
9. miejsce na etapie 1. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Thibaut Pinot)
9. miejsce na etapie 1. Etoile de Besseges (Jake Stewart)
10. miejsce na etapie 7. Tirreno-Adriatico (Tobias Ludvigsson)
10. miejsce na etapie 1. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (David Gaudu)
10. miejsce na etapie 5. Etoile de Besseges (Jake Stewart)
14. miejsce w Grand Prix Cycliste la Marseillaise (Benjamin Thomas)
16. miejsce w Tirreno-Adriatico (Rudy Molard)
16. miejsce w Strade Bianche (Kevin Geniets)
17. miejsce w Etoile de Besseges (Benjamin Thomas)
20. miejsce w E3 Saxo Bank Classic (Stefan Küng)



All photos: Groupama - FDJ