Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

UAE Team Emirates (UAD)

koszulka
nazwaUAE Team Emirates
skrótUAD
krajZjednoczone Emiraty Arabskie Zjednoczone Emiraty Arabskie
ligaPT
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie
wwwwww.lampre-farnese.com


kolarzdata urodzeniawiek
flaga Fabio Aru 1990-07-0330
flaga Yousif Mirza Banihammad 1988-10-0832
flaga Tom Bohli 1994-01-1726
flaga Sven Erik Bystrom 1992-01-2128
flaga Simone Consonni 1994-09-1226
flaga Valerio Conti 1993-03-3027
flaga Rui Alberto Faria Costa 1986-10-0534
flaga Kristijan Durasek 1987-07-2633
flaga Roberto Ferrari 1983-03-0937
flaga Fernando Gaviria Rendon 1994-08-1926
flaga Sergio Luis Henao Montoya 1987-12-1033
flaga Alexander Kristoff 1987-07-0533
flaga Vegard Stake Laengen 1989-02-0731
flaga Marco Marcato 1984-02-1136
flaga Daniel Martin 1986-08-2034
flaga Juan Sebastian Molano Benavides 1994-11-0426
flaga Manuele Mori 1980-08-0940
flaga Cristian Camilo Munoz Lancheros 1996-03-2024
flaga Ivo Emanuel Alves Oliveira 1996-09-0524
flaga Rui Filipe Alves Oliveira 1996-09-0524
flaga Simone Petilli 1993-05-0427
flaga Jasper Philipsen 1998-03-0222
flaga Tadej Pogacar 1998-09-2122
flaga Jan Polanc 1992-05-0628
flaga Edward Ravasi 1994-06-0526
flaga Aliaksandr Riabushenko 1995-10-1225
flaga Rory Sutherland 1982-02-0838
flaga Oliviero Troia 1994-09-0126
flaga Diego Ulissi 1989-07-1531

ekipa

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce w National Championships Slovenia 2019 - TT (Tadej Pogacar)
1. miejsce w Amgen Tour of California (Tadej Pogacar)
1. miejsce w Gent-Wevelgem (Alexander Kristoff)
1. miejsce na etapie 1. Gree-Tour of Guangxi (Fernando Gaviria Rendon)
1. miejsce na etapie 2. UAE Tour (Fernando Gaviria Rendon)
1. miejsce na etapie 3. Giro d'Italia (Fernando Gaviria Rendon)
1. miejsce na etapie 5. Gree-Tour of Guangxi (Fernando Gaviria Rendon)
1. miejsce na etapie 6. Amgen Tour of California (Tadej Pogacar)
1. miejsce na etapie 9. Vuelta a Espana (Tadej Pogacar)
1. miejsce na etapie 13. Vuelta a Espana (Tadej Pogacar)
1. miejsce na etapie 20. Vuelta a Espana (Tadej Pogacar)
1. miejsce w Coppa Agostoni (Aliaksandr Riabushenko)
1. miejsce w Tour de Slovénie (Diego Ulissi)
1. miejsce w GP du canton d'Argovie (Alexander Kristoff)
1. miejsce w Gran Premio Citt`a di Lugano (Diego Ulissi)
1. miejsce w Tour of Norway (Alexander Kristoff)
1. miejsce w Volta ao Algarve (Tadej Pogacar)
1. miejsce na etapie 1. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Alexander Kristoff)
1. miejsce na etapie 1. Tour of Oman (Alexander Kristoff)
1. miejsce na etapie 1. Vuelta a San Juan Internacional (Fernando Gaviria Rendon)
1. miejsce na etapie 2. Deutschland Tour (Alexander Kristoff)
1. miejsce na etapie 2. Volta ao Algarve (Tadej Pogacar)
1. miejsce na etapie 3. Tour de Slovénie (Diego Ulissi)
1. miejsce na etapie 3. Colombia Oro y Paz (Juan Sebastian Molano Benavides)
1. miejsce na etapie 4. Vuelta a San Juan Internacional (Fernando Gaviria Rendon)
1. miejsce na etapie 5. Tour of Norway (Alexander Kristoff)

Miejsca na podium:

2. miejsce w Grand Prix Cycliste de Montréal (Diego Ulissi)
2. miejsce w Tour de Romandie (Rui Alberto Faria Costa)
2. miejsce w Presidential Cycling Tour of Turkey (Valerio Conti)
2. miejsce w Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Daniel Martin)
2. miejsce w Driedaagse De Panne-Koksijde (Fernando Gaviria Rendon)
2. miejsce w klasyfikacji punktowej Vuelta a Espana (Tadej Pogacar)
2. miejsce w klasyfikacji punktowej Binck Bank Tour (Jasper Philipsen)
2. miejsce w klasyfikacji punktowej Tour de Romandie (Rui Alberto Faria Costa)
2. miejsce na etapie 1. Tour de Pologne (Fernando Gaviria Rendon)
2. miejsce na etapie 2. Binck Bank Tour (Jasper Philipsen)
2. miejsce na etapie 2. Tour de Pologne (Fernando Gaviria Rendon)
2. miejsce na etapie 3. Gree-Tour of Guangxi (Aliaksandr Riabushenko)
2. miejsce na etapie 3. Tour de Romandie (Rui Alberto Faria Costa)
2. miejsce na etapie 3. Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Diego Ulissi)
2. miejsce na etapie 4. Tour de France (Alexander Kristoff)
2. miejsce na etapie 4. Amgen Tour of California (Jasper Philipsen)
2. miejsce na etapie 4. Tour de Romandie (Rui Alberto Faria Costa)
2. miejsce na etapie 4. Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Tadej Pogacar)
2. miejsce na etapie 5. Giro d'Italia (Fernando Gaviria Rendon)
2. miejsce na etapie 5. Presidential Cycling Tour of Turkey (Valerio Conti)
2. miejsce na etapie 5. UAE Tour (Fernando Gaviria Rendon)
2. miejsce na etapie 6. Gree-Tour of Guangxi (Juan Sebastian Molano Benavides)
2. miejsce na etapie 6. Giro d'Italia (Valerio Conti)
2. miejsce na etapie 6. Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Daniel Martin)
2. miejsce na etapie 7. UAE Tour (Fernando Gaviria Rendon)
2. miejsce w Coppa Bernocchi (Simone Consonni)
2. miejsce w GP de Fourmies / La Voix du Nord (Jasper Philipsen)
2. miejsce w Carrefour Market Heistse Pijl (Jasper Philipsen)
2. miejsce w Ronde van Limburg (Simone Consonni)
2. miejsce w Gran Premio Citt`a di Lugano (Aliaksandr Riabushenko)
2. miejsce na etapie 1. Deutschland Tour (Alexander Kristoff)
2. miejsce na etapie 2. Tour of Oman (Alexander Kristoff)
2. miejsce na etapie 2. Vuelta a San Juan Internacional (Simone Consonni)
2. miejsce na etapie 3. Vuelta a San Juan Internacional (Valerio Conti)
2. miejsce na etapie 4. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Aliaksandr Riabushenko)
2. miejsce na etapie 4. Vuelta a Burgos (Aliaksandr Riabushenko)
2. miejsce na etapie 4. Tour de Slovénie (Diego Ulissi)
2. miejsce na etapie 5. Vuelta a Burgos (Rui Alberto Faria Costa)
2. miejsce na etapie 5. Volta a la Comunitat Valenciana (Alexander Kristoff)
3. miejsce w Vuelta a Espana (Tadej Pogacar)
3. miejsce w Tour de Pologne (Diego Ulissi)
3. miejsce w Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (Alexander Kristoff)
3. miejsce w La Fleche Wallonne (Diego Ulissi)
3. miejsce w Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres (Alexander Kristoff)
3. miejsce na .prologu Tour de Romandie (Tom Bohli)
3. miejsce na etapie 1. Tour de Romandie (Rui Alberto Faria Costa)
3. miejsce na etapie 3. Binck Bank Tour (Jasper Philipsen)
3. miejsce na etapie 3. Volta Ciclista a Catalunya (Daniel Martin)
3. miejsce na etapie 3. Tirreno-Adriatico (Fernando Gaviria Rendon)
3. miejsce na etapie 4. Vuelta a Espana (Fernando Gaviria Rendon)
3. miejsce na etapie 4. Giro d'Italia (Diego Ulissi)
3. miejsce na etapie 7. Amgen Tour of California (Jasper Philipsen)
3. miejsce na etapie 18. Giro d'Italia (Simone Consonni)
3. miejsce w Brussels Cycling Classic (Jasper Philipsen)
3. miejsce w Elfstedenronde (Jasper Philipsen)
3. miejsce w Nokere-Koerse (Jasper Philipsen)
3. miejsce na etapie 1. Deutschland Tour (Simone Consonni)
3. miejsce na etapie 1. Tour de Slovénie (Simone Consonni)
3. miejsce na etapie 1. Tour of Norway (Alexander Kristoff)
3. miejsce na etapie 2. Giro di Sicilia (Juan Sebastian Molano Benavides)
3. miejsce na etapie 2. Colombia Oro y Paz (Juan Sebastian Molano Benavides)
3. miejsce na etapie 3. Tour of Norway (Alexander Kristoff)
3. miejsce na etapie 4. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Alexander Kristoff)
3. miejsce na etapie 4. Deutschland Tour (Alexander Kristoff)
3. miejsce na etapie 4. Vuelta a Burgos (Rui Alberto Faria Costa)
3. miejsce na etapie 4. Tour de Slovénie (Tadej Pogacar)
3. miejsce na etapie 4. Volta ao Algarve (Jasper Philipsen)
3. miejsce na etapie 5. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Alexander Kristoff)
3. miejsce na etapie 6. Tour of Norway (Alexander Kristoff)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce w National Championships Italy 2019 - RR (Diego Ulissi)
4. miejsce w UEC Road European Championships (Alkmaar) - RR (Alexander Kristoff)
4. miejsce w Grand Prix Cycliste de Québec (Diego Ulissi)
4. miejsce w EuroEyes Cyclassics Hamburg (Alexander Kristoff)
4. miejsce w klasyfikacji górskiej Vuelta a Espana (Tadej Pogacar)
4. miejsce w klasyfikacji punktowej Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Tadej Pogacar)
4. miejsce na etapie 1. Binck Bank Tour (Jasper Philipsen)
4. miejsce na etapie 2. Amgen Tour of California (Tadej Pogacar)
4. miejsce na etapie 2. Giro d'Italia (Fernando Gaviria Rendon)
4. miejsce na etapie 2. Tour de Romandie (Simone Consonni)
4. miejsce na etapie 4. Presidential Cycling Tour of Turkey (Simone Consonni)
4. miejsce na etapie 6. Presidential Cycling Tour of Turkey (Simone Consonni)
4. miejsce na etapie 6. UAE Tour (Daniel Martin)
4. miejsce na etapie 7. UAE Tour (Alexander Kristoff)
4. miejsce w Sparkassen Münsterland Giro (Fernando Gaviria Rendon)
4. miejsce w Memorial Marco Pantani (Simone Consonni)
4. miejsce w Tour de Slovénie (Tadej Pogacar)
4. miejsce w Tour of Oman (Rui Alberto Faria Costa)
4. miejsce w Volta a la Comunitat Valenciana (Daniel Martin)
4. miejsce w Vuelta a San Juan Internacional (Valerio Conti)
4. miejsce na etapie 1. Vuelta a Burgos (Rui Alberto Faria Costa)
4. miejsce na etapie 1. Volta ao Algarve (Simone Consonni)
4. miejsce na etapie 2. Tour of Norway (Alexander Kristoff)
4. miejsce na etapie 3. Tour de Slovénie (Tadej Pogacar)
4. miejsce na etapie 3. Tour of Oman (Rui Alberto Faria Costa)
4. miejsce na etapie 4. Vuelta a San Juan Internacional (Simone Consonni)
4. miejsce na etapie 5. Tour of Oman (Rui Alberto Faria Costa)
5. miejsce na etapie 1. Presidential Cycling Tour of Turkey (Simone Consonni)
5. miejsce na etapie 2. Vuelta a Espana (Fabio Aru)
5. miejsce na etapie 2. Presidential Cycling Tour of Turkey (Jan Polanc)
5. miejsce na etapie 3. Amgen Tour of California (Jasper Philipsen)
5. miejsce na etapie 3. UAE Tour (Daniel Martin)
5. miejsce na etapie 5. Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Tadej Pogacar)
5. miejsce na etapie 6. Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Tadej Pogacar)
5. miejsce na etapie 7. Tour de France (Jasper Philipsen)
5. miejsce na etapie 7. Criterium du Dauphine (Daniel Martin)
5. miejsce w Giro del Piemonte (Daniel Martin)
5. miejsce w Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Tom Bohli)
5. miejsce w Deutschland Tour (Diego Ulissi)
5. miejsce w Dwars door het Hageland - Aarschot (Jasper Philipsen)
5. miejsce na etapie 1. Giro di Sicilia (Juan Sebastian Molano Benavides)
5. miejsce na etapie 1. Colombia Oro y Paz (Juan Sebastian Molano Benavides)
5. miejsce na etapie 1. Colombia Oro y Paz (Tom Bohli)
5. miejsce na etapie 1. Colombia Oro y Paz (Cristian Camilo Munoz Lancheros)
5. miejsce na etapie 1. Colombia Oro y Paz (Sergio Luis Henao Montoya)
5. miejsce na etapie 2. Tour de Slovénie (Diego Ulissi)
5. miejsce na etapie 2. Volta a la Comunitat Valenciana (Alexander Kristoff)
5. miejsce na etapie 3. Volta ao Algarve (Tadej Pogacar)
5. miejsce na etapie 4. Baloise Belgium Tour (Jasper Philipsen)
5. miejsce na etapie 4. Volta ao Algarve (Simone Consonni)
5. miejsce na etapie 4. Tour of Oman (Alexander Kristoff)
5. miejsce na etapie 4. Volta a la Comunitat Valenciana (Daniel Martin)
5. miejsce na etapie 6. Vuelta a San Juan Internacional (Fernando Gaviria Rendon)
6. miejsce w Presidential Cycling Tour of Turkey (Jan Polanc)
6. miejsce w Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Tadej Pogacar)
6. miejsce w klasyfikacji górskiej Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Tadej Pogacar)
6. miejsce na etapie 2. Tirreno-Adriatico (Valerio Conti)
6. miejsce na etapie 4. Presidential Cycling Tour of Turkey (Juan Sebastian Molano Benavides)
6. miejsce na etapie 5. Tour de Suisse (Alexander Kristoff)
6. miejsce na etapie 5. Presidential Cycling Tour of Turkey (Jan Polanc)
6. miejsce na etapie 5. Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Daniel Martin)
6. miejsce na etapie 10. Tour de France (Jasper Philipsen)
6. miejsce na etapie 11. Giro d'Italia (Simone Consonni)
6. miejsce na etapie 12. Giro d'Italia (Jan Polanc)
6. miejsce w Giro dell'Emilia (Diego Ulissi)
6. miejsce w Baloise Belgium Tour (Jasper Philipsen)
6. miejsce w Gran Premio Miguel Indurain (Tadej Pogacar)
6. miejsce w Giro di Sicilia (Jan Polanc)
6. miejsce w Tour of Oman (Jan Polanc)
6. miejsce na etapie 1. Tour de Slovénie (Rui Filipe Alves Oliveira)
6. miejsce na etapie 1. Baloise Belgium Tour (Jasper Philipsen)
6. miejsce na etapie 2. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Tom Bohli)
6. miejsce na etapie 2. Baloise Belgium Tour (Jasper Philipsen)
6. miejsce na etapie 3. Tour de Slovénie (Jan Polanc)
6. miejsce na etapie 3. Vuelta a San Juan Internacional (Fernando Gaviria Rendon)
6. miejsce na etapie 4. Deutschland Tour (Diego Ulissi)
6. miejsce na etapie 4. Tour of Norway (Alexander Kristoff)
6. miejsce na etapie 5. Volta ao Algarve (Tadej Pogacar)
7. miejsce w UCI World Championships (Yorkshire) - RR (Alexander Kristoff)
7. miejsce w National Championships Slovenia 2019 - RR (Tadej Pogacar)
7. miejsce w National Championships Norway 2019 - RR (Alexander Kristoff)
7. miejsce w Grand Prix Cycliste de Montréal (Rui Alberto Faria Costa)
7. miejsce w Prudential RideLondon & Surrey Classic (Alexander Kristoff)
7. miejsce w UAE Tour (Daniel Martin)
7. miejsce w klasyfikacji punktowej Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Daniel Martin)
7. miejsce na etapie 2. Presidential Cycling Tour of Turkey (Valerio Conti)
7. miejsce na etapie 3. Paris-Nice (Alexander Kristoff)
7. miejsce na etapie 4. Giro d'Italia (Valerio Conti)
7. miejsce na etapie 4. UAE Tour (Diego Ulissi)
7. miejsce na etapie 5. Vuelta a Espana (Tadej Pogacar)
7. miejsce na etapie 5. Tour de Romandie (Rui Alberto Faria Costa)
7. miejsce na etapie 6. Tour de Suisse (Rui Alberto Faria Costa)
7. miejsce na etapie 7. Vuelta a Espana (Tadej Pogacar)
7. miejsce na etapie 11. Tour de France (Jasper Philipsen)
7. miejsce na etapie 17. Giro d'Italia (Valerio Conti)
7. miejsce w Brussels Cycling Classic (Alexander Kristoff)
7. miejsce w Adriatica Ionica Race (Jan Polanc)
7. miejsce w Gran Premio Citt`a di Lugano (Tadej Pogacar)
7. miejsce na etapie 3. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Aliaksandr Riabushenko)
7. miejsce na etapie 3. Giro di Sicilia (Jan Polanc)
7. miejsce na etapie 4. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Tom Bohli)
7. miejsce na etapie 4. Giro di Sicilia (Jan Polanc)
7. miejsce na etapie 5. Tour of Oman (Jan Polanc)
7. miejsce na etapie 6. Vuelta a San Juan Internacional (Simone Consonni)
8. miejsce w Criterium du Dauphine (Daniel Martin)
8. miejsce na etapie 2. Gree-Tour of Guangxi (Fernando Gaviria Rendon)
8. miejsce na etapie 2. Vuelta a Espana (Tadej Pogacar)
8. miejsce na etapie 2. Tour de Suisse (Sven Erik Bystrom)
8. miejsce na etapie 7. Vuelta a Espana (Fabio Aru)
8. miejsce na etapie 7. Paris-Nice (Sergio Luis Henao Montoya)
8. miejsce na etapie 12. Tour de France (Rui Alberto Faria Costa)
8. miejsce na etapie 19. Vuelta a Espana (Tadej Pogacar)
8. miejsce w Bredene Koksijde Classic (Simone Consonni)
8. miejsce w Colombia Oro y Paz (Sergio Luis Henao Montoya)
8. miejsce w Trofeo Santanyi-SesSalines-Campos (Fabio Aru)
8. miejsce na etapie 1. Adriatica Ionica Race (Rui Filipe Alves Oliveira)
8. miejsce na etapie 2. Adriatica Ionica Race (Jan Polanc)
8. miejsce na etapie 2. Volta ao Algarve (Simone Petilli)
8. miejsce na etapie 3. Adriatica Ionica Race (Jan Polanc)
8. miejsce na etapie 3. Giro di Sicilia (Simone Petilli)
8. miejsce na etapie 3. Vuelta a San Juan Internacional (Tom Bohli)
8. miejsce na etapie 5. Tour de Slovénie (Tadej Pogacar)
9. miejsce w National Championships Belgium 2019 - RR (Jasper Philipsen)
9. miejsce na etapie 2. Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Tadej Pogacar)
9. miejsce na etapie 3. Tour de Pologne (Fernando Gaviria Rendon)
9. miejsce na etapie 5. Amgen Tour of California (Tadej Pogacar)
9. miejsce na etapie 6. Paris-Nice (Alexander Kristoff)
9. miejsce na etapie 6. UAE Tour (Rui Alberto Faria Costa)
9. miejsce na etapie 11. Tour de France (Alexander Kristoff)
9. miejsce na etapie 16. Tour de France (Alexander Kristoff)
9. miejsce na etapie 18. Vuelta a Espana (Tadej Pogacar)
9. miejsce w Tour de Slovénie (Jan Polanc)
9. miejsce w Scheldeprijs (Jasper Philipsen)
9. miejsce na etapie 2. Tour de Slovénie (Tadej Pogacar)
9. miejsce na etapie 3. Deutschland Tour (Diego Ulissi)
9. miejsce na etapie 6. Colombia Oro y Paz (Sergio Luis Henao Montoya)
10. miejsce w UCI World Championships (Yorkshire) - RR (Rui Alberto Faria Costa)
10. miejsce w Tirreno-Adriatico (Rui Alberto Faria Costa)
10. miejsce na .prologu Tour de Romandie (Rui Alberto Faria Costa)
10. miejsce na etapie 1. Amgen Tour of California (Jasper Philipsen)
10. miejsce na etapie 2. Volta Ciclista a Catalunya (Daniel Martin)
10. miejsce na etapie 3. Amgen Tour of California (Tadej Pogacar)
10. miejsce na etapie 6. Tour de Pologne (Diego Ulissi)
10. miejsce na etapie 6. Tirreno-Adriatico (Simone Consonni)
10. miejsce na etapie 7. Tour de Pologne (Diego Ulissi)
10. miejsce na etapie 7. Tour de France (Alexander Kristoff)
10. miejsce na etapie 7. Tour de Suisse (Fabio Aru)
10. miejsce na etapie 8. Vuelta a Espana (Sergio Luis Henao Montoya)
10. miejsce na etapie 12. Vuelta a Espana (Valerio Conti)
10. miejsce w Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Aliaksandr Riabushenko)
10. miejsce w Vuelta a Burgos (Rui Alberto Faria Costa)
10. miejsce w Giro di Sicilia (Simone Petilli)
10. miejsce w Volta a la Comunitat Valenciana (Rui Alberto Faria Costa)
10. miejsce na etapie 1. Vuelta a Burgos (Aliaksandr Riabushenko)
10. miejsce na etapie 1. Volta a la Comunitat Valenciana (Daniel Martin)
10. miejsce na etapie 6. Tour of Oman (Sven Erik Bystrom)
10. miejsce na etapie 7. Vuelta a San Juan Internacional (Fernando Gaviria Rendon)
11. miejsce w National Championships Italy 2019 - RR (Fabio Aru)
11. miejsce w National Championships Bielarus 2019 - RR (Aliaksandr Riabushenko)
11. miejsce w UEC Road European Championships (Alkmaar) - RR (Jasper Philipsen)
11. miejsce w GP de Fourmies / La Voix du Nord (Alexander Kristoff)
11. miejsce w Hammer Stavanger (Sven Erik Bystrom)
11. miejsce w Hammer Stavanger (Roberto Ferrari)
11. miejsce w Hammer Stavanger (Alexander Kristoff)
11. miejsce w Hammer Stavanger (Yousif Mirza Banihammad)
11. miejsce w Hammer Stavanger (Manuele Mori)
11. miejsce w Hammer Stavanger (Aliaksandr Riabushenko)
11. miejsce w Trofeo Palma (Alexander Kristoff)
12. miejsce w Dwars door Vlaanderen (Alexander Kristoff)
12. miejsce w Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini (Manuele Mori)
12. miejsce w Elfstedenronde (Roberto Ferrari)
12. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Roberto Ferrari)
12. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Yousif Mirza Banihammad)
12. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Manuele Mori)
12. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Rui Filipe Alves Oliveira)
12. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Jasper Philipsen)
13. miejsce w Tour de Suisse (Sergio Luis Henao Montoya)
13. miejsce w Amstel Gold Race (Rui Alberto Faria Costa)
13. miejsce w Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Diego Ulissi)
13. miejsce w Cadel Evans Great Ocean Road Race (Diego Ulissi)
13. miejsce w Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Alexander Kristoff)
13. miejsce w Dwars door het Hageland - Aarschot (Oliviero Troia)
13. miejsce w GP Industria & Artigianato (Simone Petilli)
13. miejsce w Trofeo Port de Andratx (Daniel Martin)
14. miejsce w UEC Road European Championships (Alkmaar) - RR (Simone Consonni)
14. miejsce w Tour de France (Fabio Aru)
14. miejsce w Vuelta Ciclista al Pais Vasco (Sergio Luis Henao Montoya)
14. miejsce w Mediolan-San Remo (Alexander Kristoff)
14. miejsce w Tirreno-Adriatico (Jan Polanc)
14. miejsce w Sparkassen Münsterland Giro (Rui Filipe Alves Oliveira)
14. miejsce w Gran Premio Citta di Peccioli - Coppa Sabatini (Simone Consonni)
14. miejsce w Volta ao Algarve (Simone Petilli)
14. miejsce w Trofeo Serra de Tramuntana (Simone Petilli)
15. miejsce w Giro d'Italia (Jan Polanc)
15. miejsce w UAE Tour (Diego Ulissi)
15. miejsce w Gran Premio Bruno Beghelli (Fernando Gaviria Rendon)
15. miejsce w Ronde van Limburg (Rui Filipe Alves Oliveira)
15. miejsce w Trofeo Serra de Tramuntana (Fabio Aru)
16. miejsce w UEC Road European Championships (Alkmaar) - RR (Rui Filipe Alves Oliveira)
16. miejsce w Mediolan-San Remo (Fernando Gaviria Rendon)
16. miejsce w GP Industria & Artigianato (Aliaksandr Riabushenko)
17. miejsce w UAE Tour (Rui Alberto Faria Costa)
17. miejsce w Deutschland Tour (Alexander Kristoff)
17. miejsce w GP du canton d'Argovie (Sven Erik Bystrom)
18. miejsce w UCI World Championships (Yorkshire) - RR (Tadej Pogacar)
18. miejsce w Il Lombardia (Daniel Martin)
18. miejsce w Tour de France (Daniel Martin)
18. miejsce w Liege - Bastogne - Liege (Tadej Pogacar)
18. miejsce w Cadel Evans Great Ocean Road Race (Sven Erik Bystrom)
18. miejsce w Giro dell'Emilia (Daniel Martin)
20. miejsce w Gree-Tour of Guangxi (Aliaksandr Riabushenko)
20. miejsce w Binck Bank Tour (Marco Marcato)
20. miejsce w La Fleche Wallonne (Sergio Luis Henao Montoya)
20. miejsce w Trofeo Port de Andratx (Simone Petilli)



All photos: UAE Team Emirates