Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Ag2r La Mondiale (ALM)

koszulka
nazwaAg2r La Mondiale
skrótALM
krajFrancja Francja
ligaPT
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie
wwwwww.cyclisme.ag2rlamondiale.fr


kolarzdata urodzeniawiek
flaga Gediminas Bagdonas 1985-12-2635
flaga Romain Bardet 1990-11-0930
flaga François Bidard 1992-03-1928
flaga Geoffrey Bouchard 1992-04-0128
flaga Mikael Cherel 1986-03-1734
flaga Clément Chevrier 1992-06-2928
flaga Benoit Cosnefroy 1995-10-1725
flaga Nico Denz 1994-02-1526
flaga Silvan Dillier 1990-08-0330
flaga Axel Domont 1990-08-0730
flaga Samuel Dumoulin 1980-08-2040
flaga Hubert Dupont 1980-11-1340
flaga Julien Duval 1990-05-2730
flaga Mathias Frank 1986-12-0934
flaga Tony Gallopin 1988-05-2432
flaga Ben Gastauer 1987-11-1433
flaga Alexandre Geniez 1988-04-1632
flaga Dorian Godon 1996-05-2524
flaga Alexis Gougeard 1993-03-0527
flaga Jaakko Hänninen 1997-04-1623
flaga Quentin Jauregui 1994-04-2226
flaga Pierre Latour 1993-10-1227
flaga Oliver Naesen 1990-09-1630
flaga Aurelien Paret-Peintre 1996-02-2724
flaga Nans Peters 1994-03-1226
flaga Stijn Vandenbergh 1984-04-2536
flaga Clément Venturini 1993-10-1627
flaga Alexis Vuillermoz 1988-06-0132
flaga Larry Warbasse 1990-06-2830
Rowery:
Kuota

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce w National Championships Lithuania 2019 - TT (Gediminas Bagdonas)
1. miejsce w klasyfikacji górskiej Vuelta a Espana (Geoffrey Bouchard)
1. miejsce w klasyfikacji górskiej Tour de France (Romain Bardet)
1. miejsce na etapie 7. Binck Bank Tour (Oliver Naesen)
1. miejsce na etapie 17. Giro d'Italia (Nans Peters)
1. miejsce w Tour du Limousin (Benoit Cosnefroy)
1. miejsce w La Poly Normande (Benoit Cosnefroy)
1. miejsce w Boucles de l'Aulne - Châteaulin (Alexis Gougeard)
1. miejsce w Grand Prix de Plumelec-Morbihan (Benoit Cosnefroy)
1. miejsce w Paris-Camembert (Benoit Cosnefroy)
1. miejsce w Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Alexis Gougeard)
1. miejsce w Royal Bernard Drome Classic (Alexis Vuillermoz)
1. miejsce na etapie 1. Boucles de la Mayenne (Dorian Godon)
1. miejsce na etapie 2. Tour de l'Ain (Alexandre Geniez)
1. miejsce na etapie 3. Tour du Limousin (Benoit Cosnefroy)
1. miejsce na etapie 3. Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Alexis Gougeard)

Miejsca na podium:

2. miejsce w Binck Bank Tour (Oliver Naesen)
2. miejsce w Mediolan-San Remo (Oliver Naesen)
2. miejsce na etapie 7. Giro d'Italia (Tony Gallopin)
2. miejsce na etapie 8. Paris-Nice (Oliver Naesen)
2. miejsce na etapie 18. Tour de France (Romain Bardet)
2. miejsce w Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (Oliver Naesen)
2. miejsce w Tour du Poitou Charentes (Tony Gallopin)
2. miejsce w Mont Ventoux Dénivelé Challenge (Romain Bardet)
2. miejsce w Boucles de l'Aulne - Châteaulin (Quentin Jauregui)
2. miejsce w Tour de l'Ain (Mathias Frank)
2. miejsce w Tour cycliste international du Haut Var (Romain Bardet)
2. miejsce na etapie 2. Boucles de la Mayenne (Julien Duval)
2. miejsce na etapie 2. Tour Cycliste International La Provence (Tony Gallopin)
2. miejsce na etapie 2. Etoile de Besseges (Clément Venturini)
2. miejsce na etapie 3. Tour cycliste international du Haut Var (Romain Bardet)
2. miejsce na etapie 4. Tour du Poitou Charentes (Tony Gallopin)
2. miejsce na etapie 4. 4 Jours de Dunkerque (Clément Venturini)
2. miejsce na etapie 5. 4 Jours de Dunkerque (Clément Venturini)
3. miejsce w National Championships Switzerland 2019 - RR (Mathias Frank)
3. miejsce w Gent-Wevelgem (Oliver Naesen)
3. miejsce na etapie 6. Vuelta a Espana (Dorian Godon)
3. miejsce na etapie 6. Tour de Suisse (François Bidard)
3. miejsce na etapie 13. Vuelta a Espana (Pierre Latour)
3. miejsce w Paris - Tours (Oliver Naesen)
3. miejsce w Giro del Piemonte (Nans Peters)
3. miejsce w Paris-Chauny (Nans Peters)
3. miejsce w Paris-Camembert (Quentin Jauregui)
3. miejsce w Route Adélie de Vitré (Clément Venturini)
3. miejsce w Tour Cycliste International La Provence (Tony Gallopin)
3. miejsce na etapie 1. Tour du Limousin (Benoit Cosnefroy)
3. miejsce na etapie 2. Tour du Limousin (Benoit Cosnefroy)
3. miejsce na etapie 2. Tour de l'Ain (Mathias Frank)
3. miejsce na etapie 2. Tour cycliste international du Haut Var (Romain Bardet)
3. miejsce na etapie 3. Tour Cycliste International La Provence (Tony Gallopin)
3. miejsce na etapie 4. Tour du Limousin (Benoit Cosnefroy)
3. miejsce na etapie 4. Tour of Oman (Clément Venturini)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce w National Championships United States 2019 - TT (Larry Warbasse)
4. miejsce na etapie 3. Criterium du Dauphine (Clément Venturini)
4. miejsce na etapie 4. UAE Tour (Quentin Jauregui)
4. miejsce na etapie 6. Tirreno-Adriatico (Clément Venturini)
4. miejsce na etapie 9. Tour de France (Oliver Naesen)
4. miejsce na etapie 9. Tour de Suisse (Mathias Frank)
4. miejsce w Tour de Vendée (Benoit Cosnefroy)
4. miejsce w Tour du Doubs (Jaakko Hänninen)
4. miejsce w La Route d'Occitanie (Tony Gallopin)
4. miejsce w Boucles de l'Aulne - Châteaulin (Aurelien Paret-Peintre)
4. miejsce w Classic de l'Ard`eche Rhône Crussol (Romain Bardet)
4. miejsce w Tour cycliste international du Haut Var (Alexis Vuillermoz)
4. miejsce na etapie 1. Tour de Wallonie (Julien Duval)
4. miejsce na etapie 1. Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Clément Venturini)
4. miejsce na etapie 4. Tour Cycliste International La Provence (Tony Gallopin)
4. miejsce na etapie 6. Tour of Oman (Clément Venturini)
5. miejsce w National Championships United States 2019 - RR (Larry Warbasse)
5. miejsce w National Championships Lithuania 2019 - RR (Gediminas Bagdonas)
5. miejsce w National Championships Luxemburg 2019 - TT (Ben Gastauer)
5. miejsce w Paris-Nice (Romain Bardet)
5. miejsce na etapie 4. Binck Bank Tour (Oliver Naesen)
5. miejsce na etapie 5. Tour de Pologne (Pierre Latour)
5. miejsce na etapie 5. Criterium du Dauphine (Clément Venturini)
5. miejsce na etapie 11. Vuelta a Espana (François Bidard)
5. miejsce na etapie 14. Vuelta a Espana (Clément Venturini)
5. miejsce w Tour de l'Eurométropole (Julien Duval)
5. miejsce w La Poly Normande (Aurelien Paret-Peintre)
5. miejsce w Boucles de la Mayenne (Stijn Vandenbergh)
5. miejsce w Trofeo Laigueglia (Nans Peters)
5. miejsce na etapie 1. La Route d'Occitanie (Tony Gallopin)
5. miejsce na etapie 1. Tour cycliste international du Haut Var (Alexis Vuillermoz)
5. miejsce na etapie 2. Tour de Wallonie (Dorian Godon)
5. miejsce na etapie 2. Tour de l'Ain (Aurelien Paret-Peintre)
5. miejsce na etapie 2. Tour cycliste international du Haut Var (Alexis Vuillermoz)
5. miejsce na etapie 2. Tour of Oman (Oliver Naesen)
5. miejsce na etapie 3. Tour du Poitou Charentes (Julien Duval)
5. miejsce na etapie 3. Tour de l'Ain (Mathias Frank)
5. miejsce na etapie 3. Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Quentin Jauregui)
5. miejsce na etapie 3. Tour cycliste international du Haut Var (Alexis Vuillermoz)
6. miejsce w Tour de Pologne (Pierre Latour)
6. miejsce na etapie 6. Tour de Pologne (Pierre Latour)
6. miejsce na etapie 10. Vuelta a Espana (Pierre Latour)
6. miejsce na etapie 19. Giro d'Italia (François Bidard)
6. miejsce w Giro del Piemonte (Mathias Frank)
6. miejsce w Tour du Poitou Charentes (Alexis Gougeard)
6. miejsce w Boucles de la Mayenne (Dorian Godon)
6. miejsce w Le Samyn (Stijn Vandenbergh)
6. miejsce na etapie 1. Tour du Poitou Charentes (Julien Duval)
6. miejsce na etapie 2. Boucles de la Mayenne (Stijn Vandenbergh)
6. miejsce na etapie 3. La Route d'Occitanie (Tony Gallopin)
6. miejsce na etapie 3. Etoile de Besseges (Clément Venturini)
6. miejsce na etapie 5. Tour of the Alps (Alexis Vuillermoz)
7. miejsce w Bretagne Classic - Ouest-France (Benoit Cosnefroy)
7. miejsce w Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres (Oliver Naesen)
7. miejsce w klasyfikacji punktowej Binck Bank Tour (Oliver Naesen)
7. miejsce na etapie 3. Tirreno-Adriatico (Clément Venturini)
7. miejsce na etapie 7. Criterium du Dauphine (Romain Bardet)
7. miejsce na etapie 12. Tour de France (Oliver Naesen)
7. miejsce w Giro dell'Emilia (Pierre Latour)
7. miejsce w Royal Bernard Drome Classic (Romain Bardet)
7. miejsce w Classic de l'Ard`eche Rhône Crussol (Alexis Vuillermoz)
7. miejsce w Grand Prix Cycliste la Marseillaise (Clément Venturini)
7. miejsce na etapie 3. Tour of Oman (Oliver Naesen)
7. miejsce na etapie 4. Tour of the Alps (Hubert Dupont)
8. miejsce w Prudential RideLondon & Surrey Classic (Oliver Naesen)
8. miejsce w E3 BinckBank Classic (Oliver Naesen)
8. miejsce na etapie 1. Tour de France (Oliver Naesen)
8. miejsce na etapie 2. Tour de Pologne (Clément Venturini)
8. miejsce na etapie 5. Tirreno-Adriatico (Alexis Vuillermoz)
8. miejsce na etapie 6. Giro d'Italia (Nans Peters)
8. miejsce na etapie 6. Paris-Nice (Oliver Naesen)
8. miejsce na etapie 7. Tour de Pologne (Pierre Latour)
8. miejsce na etapie 21. Vuelta a Espana (Clément Venturini)
8. miejsce w La Roue Tourangelle Région Centre Val de Loire - Trophée Harmonie Mutuelle (Samuel Dumoulin)
8. miejsce w Classic Loire Atlantique (Alexandre Geniez)
8. miejsce na etapie 1. Deutschland Tour (Nico Denz)
8. miejsce na etapie 2. La Route d'Occitanie (Julien Duval)
8. miejsce na etapie 3. Tour cycliste international du Haut Var (Alexandre Geniez)
9. miejsce w Il Lombardia (Pierre Latour)
9. miejsce w Grand Prix Cycliste de Montréal (Nans Peters)
9. miejsce w Amstel Gold Race (Romain Bardet)
9. miejsce w klasyfikacji górskiej Tour de Suisse (Mathias Frank)
9. miejsce w klasyfikacji górskiej Tour de Romandie (Alexis Gougeard)
9. miejsce na etapie 1. Criterium du Dauphine (Benoit Cosnefroy)
9. miejsce na etapie 4. Vuelta a Espana (Clément Venturini)
9. miejsce na etapie 10. Tour de France (Oliver Naesen)
9. miejsce na etapie 17. Vuelta a Espana (Silvan Dillier)
9. miejsce w Paris-Chauny (Julien Duval)
9. miejsce w Grand Prix de Wallonie (Tony Gallopin)
9. miejsce w GP de Fourmies / La Voix du Nord (Julien Duval)
9. miejsce w La Route d'Occitanie (Nans Peters)
9. miejsce w Mont Ventoux Dénivelé Challenge (Tony Gallopin)
9. miejsce w GP de Denain Porte du Hainaut (Samuel Dumoulin)
9. miejsce w Trofeo Laigueglia (François Bidard)
9. miejsce na etapie 1. Etoile de Besseges (Clément Venturini)
9. miejsce na etapie 2. Tour of Oman (Clément Venturini)
9. miejsce na etapie 3. Tour de Wallonie (Dorian Godon)
9. miejsce na etapie 3. Boucles de la Mayenne (Dorian Godon)
9. miejsce na etapie 3. Tour Cycliste International La Provence (Dorian Godon)
9. miejsce na etapie 4. Tour du Poitou Charentes (Alexis Gougeard)
9. miejsce na etapie 5. Tour of Oman (Mathias Frank)
10. miejsce w Grand Prix Cycliste de Québec (Benoit Cosnefroy)
10. miejsce w EuroEyes Cyclassics Hamburg (Oliver Naesen)
10. miejsce w Criterium du Dauphine (Romain Bardet)
10. miejsce w Omloop Het Nieuwsblad Elite (Oliver Naesen)
10. miejsce w klasyfikacji punktowej Paris-Nice (Oliver Naesen)
10. miejsce na etapie 3. Vuelta a Espana (Clément Venturini)
10. miejsce na etapie 16. Vuelta a Espana (Geoffrey Bouchard)
10. miejsce w Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais (Dorian Godon)
10. miejsce w Tour de Wallonie (Aurelien Paret-Peintre)
10. miejsce w Tour du Finistere (Dorian Godon)
10. miejsce na etapie 3. La Route d'Occitanie (Nans Peters)
10. miejsce na etapie 3. Tour cycliste international du Haut Var (Nans Peters)
11. miejsce w National Championships Germany 2019 - RR (Nico Denz)
11. miejsce w Cadel Evans Great Ocean Road Race (Benoit Cosnefroy)
11. miejsce w Tre Valli Varesine (Pierre Latour)
11. miejsce w Tour de l'Ain (Aurelien Paret-Peintre)
11. miejsce w Tro-Bro Léon (Alexis Gougeard)
12. miejsce w National Championships France 2019 - RR (Clément Venturini)
12. miejsce w Grand Prix Cycliste de Montréal (Mathias Frank)
12. miejsce w Tour de Romandie (Mathias Frank)
12. miejsce w La Fleche Wallonne (Benoit Cosnefroy)
12. miejsce w Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais (Clément Venturini)
12. miejsce w Tour of the Alps (Alexis Vuillermoz)
12. miejsce w Grand Prix Cycliste la Marseillaise (Samuel Dumoulin)
13. miejsce w National Championships France 2019 - TT (Nans Peters)
13. miejsce w La Fleche Wallonne (Romain Bardet)
13. miejsce w Paris-Roubaix (Oliver Naesen)
13. miejsce w Paris-Nice (Oliver Naesen)
13. miejsce w Paris-Bourges (Gediminas Bagdonas)
13. miejsce w Tre Valli Varesine (Larry Warbasse)
13. miejsce w Tour de l'Eurométropole (Oliver Naesen)
13. miejsce w Tour of Britain (Larry Warbasse)
13. miejsce w Route Adélie de Vitré (Quentin Jauregui)
14. miejsce w National Championships France 2019 - RR (Alexis Vuillermoz)
14. miejsce w National Championships France 2019 - TT (Pierre Latour)
14. miejsce w Strade Bianche (Silvan Dillier)
14. miejsce w Paris-Bourges (Julien Duval)
14. miejsce w Brussels Cycling Classic (Oliver Naesen)
14. miejsce w Tour de Wallonie (Dorian Godon)
14. miejsce w La Route d'Occitanie (Hubert Dupont)
14. miejsce w Paris-Camembert (Clément Venturini)
14. miejsce w La Roue Tourangelle Région Centre Val de Loire - Trophée Harmonie Mutuelle (Quentin Jauregui)
14. miejsce w Tour of Oman (Mathias Frank)
15. miejsce w Tour de France (Romain Bardet)
15. miejsce w Paris-Bourges (Clément Venturini)
15. miejsce w Tour du Doubs (Hubert Dupont)
15. miejsce w Tour de l'Ain (Alexandre Geniez)
15. miejsce w Tour du Finistere (Quentin Jauregui)
16. miejsce w Tour de Suisse (Aurelien Paret-Peintre)
16. miejsce w Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (Oliver Naesen)
16. miejsce w Brussels Cycling Classic (Julien Duval)
16. miejsce w GP du canton d'Argovie (Nico Denz)
16. miejsce w Tour of Oman (Oliver Naesen)
16. miejsce w Etoile de Besseges (Alexandre Geniez)
17. miejsce w National Championships France 2019 - RR (Mikael Cherel)
17. miejsce w Grand Prix Cycliste de Montréal (Benoit Cosnefroy)
17. miejsce w Bretagne Classic - Ouest-France (Oliver Naesen)
17. miejsce w EuroEyes Cyclassics Hamburg (Julien Duval)
17. miejsce w Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (Quentin Jauregui)
17. miejsce w Mont Ventoux Dénivelé Challenge (Alexis Vuillermoz)
18. miejsce w UCI World Championships (Yorkshire) - TT (Pierre Latour)
18. miejsce w Le Samyn (Clément Venturini)
19. miejsce w Dwars door Vlaanderen (Oliver Naesen)
19. miejsce w UAE Tour (Geoffrey Bouchard)
19. miejsce w Grand Prix de Plumelec-Morbihan (Clément Venturini)
19. miejsce w 4 Jours de Dunkerque (Quentin Jauregui)
19. miejsce w Tour of the Alps (Hubert Dupont)
20. miejsce w Grand Prix Cycliste de Québec (Oliver Naesen)
20. miejsce w Prudential RideLondon & Surrey Classic (Julien Duval)
20. miejsce w Tour de Suisse (Mathias Frank)
20. miejsce w Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres (Stijn Vandenbergh)
20. miejsce w Cadel Evans Great Ocean Road Race (Nico Denz)
20. miejsce w GP du canton d'Argovie (Larry Warbasse)
20. miejsce w 4 Jours de Dunkerque (Gediminas Bagdonas)



All photos: Ag2r La Mondiale