Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Deceuninck - Quick Step (DQT)

koszulka
nazwaDeceuninck - Quick Step
skrótDQT
krajBelgia Belgia
ligaPT
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie
wwwwww.quickstepcycling.eu


kolarzdata urodzeniawiek
flaga Julian Alaphilippe 1992-06-1128
flaga Joao Pedro Gonçalves Almeida 1998-08-0522
flaga Shane Archbold 1989-02-0231
flaga Kasper Asgreen 1995-02-0825
flaga Andrea Bagioli 1999-03-2321
flaga Davide Ballerini 1994-09-2126
flaga Sam Bennett 1990-10-1630
flaga Mattia Cattaneo 1990-10-2530
flaga Rémi Cavagna 1995-08-1025
flaga Tim Declercq 1989-03-2131
flaga Dries Devenyns 1983-07-2237
flaga Remco Evenepoel 2000-01-2520
flaga Ian Garrison 1998-04-1422
flaga Alvaro Jose Hodeg Chagui 1996-09-1624
flaga Mikkel Frolich Honore 1997-01-2123
flaga Fabio Jakobsen 1996-08-3124
flaga Bob Jungels 1992-09-2228
flaga Iljo Keisse 1982-12-2138
flaga James Knox 1995-11-0425
flaga Yves Lampaert 1991-04-1029
flaga Michael Morkov Christensen 1985-04-3035
flaga Florian Senechal 1993-07-1027
flaga Pieter Serry 1988-11-2132
flaga Stijn Steels 1989-08-2131
flaga Jannik Steimle 1996-04-0424
flaga Zdenek Stybar 1985-12-1135
flaga Bert Van Lerberghe 1992-09-2928
Rowery:
Eddy Merckx

ekipa

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce w National Championships Denmark 2020 - RR (Kasper Asgreen)
1. miejsce w National Championships France 2020 - TT (Rémi Cavagna)
1. miejsce w National Championships New Zeland 2020 - RR (Shane Archbold)
1. miejsce w Tour de Pologne (Remco Evenepoel)
1. miejsce w Cadel Evans Great Ocean Road Race (Dries Devenyns)
1. miejsce na etapie 1. Tour de Pologne (Fabio Jakobsen)
1. miejsce na etapie 1. Santos Tour Down Under (Sam Bennett)
1. miejsce na etapie 2. Tour de France (Julian Alaphilippe)
1. miejsce na etapie 4. Tour de Pologne (Remco Evenepoel)
1. miejsce na etapie 5. Tour de Pologne (Davide Ballerini)
1. miejsce na etapie 10. Tour de France (Sam Bennett)
1. miejsce na etapie 21. Tour de France (Sam Bennett)
1. miejsce w Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Jannik Steimle)
1. miejsce w Druivenkoers - Overijse (Florian Senechal)
1. miejsce w Grote prijs Jean-Pierre Monseré (Fabio Jakobsen)
1. miejsce w Race Torquay (Sam Bennett)
1. miejsce na etapie 1. Tour de lAin (Andrea Bagioli)
1. miejsce na etapie 1b. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Jannik Steimle)
1. miejsce na etapie 2. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Andrea Bagioli)

Miejsca na podium:

2. miejsce w National Championships Belgium 2020 - RR (Iljo Keisse)
2. miejsce w National Championships Italy 2020 - RR (Davide Ballerini)
2. miejsce w National Championships Czech Republic 2020 - RR (Zdenek Stybar)
2. miejsce w UEC Road European Championships (Plouay) - TT (Rémi Cavagna)
2. miejsce w Mediolan-San Remo (Julian Alaphilippe)
2. miejsce w Omloop Het Nieuwsblad Elite (Yves Lampaert)
2. miejsce na etapie 2. UAE Tour (Sam Bennett)
2. miejsce na etapie 3. Tour de France (Sam Bennett)
2. miejsce na etapie 4. Santos Tour Down Under (Sam Bennett)
2. miejsce na etapie 11. Tour de France (Sam Bennett)
2. miejsce w Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Andrea Bagioli)
2. miejsce na etapie 1. Tour du Poitou Charentes (Alvaro Jose Hodeg Chagui)
2. miejsce na etapie 1. Tour Colombia (Julian Alaphilippe)
2. miejsce na etapie 1. Tour Colombia (Bob Jungels)
2. miejsce na etapie 1. Tour Colombia (Bert Van Lerberghe)
2. miejsce na etapie 1. Tour Colombia (Jannik Steimle)
2. miejsce na etapie 1a. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Shane Archbold)
2. miejsce na etapie 2. Tour Colombia (Alvaro Jose Hodeg Chagui)
2. miejsce na etapie 3. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Jannik Steimle)
2. miejsce na etapie 5. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Alvaro Jose Hodeg Chagui)
2. miejsce na etapie 5. Tour Colombia (Alvaro Jose Hodeg Chagui)
3. miejsce w National Championships Belgium 2020 - RR (Pieter Serry)
3. miejsce w National Championships Denmark 2020 - RR (Michael Morkov Christensen)
3. miejsce w National Championships France 2020 - RR (Julian Alaphilippe)
3. miejsce w Bretagne Classic - Ouest-France (Florian Senechal)
3. miejsce na etapie 2. Tour de Pologne (Davide Ballerini)
3. miejsce na etapie 4. Criterium du Dauphine (Julian Alaphilippe)
3. miejsce na etapie 4. Paris-Nice (Kasper Asgreen)
3. miejsce na etapie 5. Tour de France (Sam Bennett)
3. miejsce na etapie 5. Santos Tour Down Under (Sam Bennett)
3. miejsce w Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Shane Archbold)
3. miejsce w Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Joao Pedro Gonçalves Almeida)
3. miejsce na etapie 3. Tour Colombia (Alvaro Jose Hodeg Chagui)
3. miejsce na etapie 3a. Tour du Poitou Charentes (Alvaro Jose Hodeg Chagui)
3. miejsce na etapie 4. Tour Colombia (Julian Alaphilippe)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce na etapie 1. Tour de France (Sam Bennett)
4. miejsce na etapie 1. Paris-Nice (Julian Alaphilippe)
4. miejsce na etapie 2. Tirreno-Adriatico (Davide Ballerini)
4. miejsce na etapie 4. UAE Tour (Sam Bennett)
4. miejsce na etapie 5. Santos Tour Down Under (Michael Morkov Christensen)
4. miejsce na etapie 6. Paris-Nice (Bob Jungels)
4. miejsce w Druivenkoers - Overijse (Davide Ballerini)
5. miejsce w Omloop Het Nieuwsblad Elite (Tim Declercq)
5. miejsce na etapie 4. Tour de France (Julian Alaphilippe)
5. miejsce na etapie 6. Tour de France (Julian Alaphilippe)
5. miejsce na etapie 6. Paris-Nice (Julian Alaphilippe)
5. miejsce w Le Samyn (Florian Senechal)
5. miejsce w Race Torquay (Michael Morkov Christensen)
5. miejsce na etapie 3. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Shane Archbold)
5. miejsce na etapie 4. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Jannik Steimle)
6. miejsce w UEC Road European Championships (Plouay) - RR (Davide Ballerini)
6. miejsce w Strade Bianche (Zdenek Stybar)
6. miejsce na etapie 5. Tirreno-Adriatico (James Knox)
6. miejsce na etapie 6. Tirreno-Adriatico (Davide Ballerini)
6. miejsce na etapie 20. Tour de France (Rémi Cavagna)
6. miejsce na etapie 2. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Joao Pedro Gonçalves Almeida)
7. miejsce w Tirreno-Adriatico (James Knox)
7. miejsce w Tour de lAin (Joao Pedro Gonçalves Almeida)
7. miejsce w Grote prijs Jean-Pierre Monseré (Florian Senechal)
7. miejsce na etapie 3. Tour Colombia (Bert Van Lerberghe)
7. miejsce na etapie 4. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Andrea Bagioli)
8. miejsce w National Championships Italy 2020 - RR (Andrea Bagioli)
8. miejsce na etapie 19. Tour de France (Sam Bennett)
8. miejsce w Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Yves Lampaert)
8. miejsce na etapie 1. Tour de lAin (Joao Pedro Gonçalves Almeida)
8. miejsce na etapie 2. Tour de lAin (Joao Pedro Gonçalves Almeida)
9. miejsce na etapie 4. Tirreno-Adriatico (James Knox)
9. miejsce w Le Samyn (Tim Declercq)
9. miejsce na etapie 1b. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Yves Lampaert)
10. miejsce w Omloop Het Nieuwsblad Elite (Florian Senechal)
10. miejsce na etapie 1. Paris-Nice (Yves Lampaert)
10. miejsce na etapie 4. Santos Tour Down Under (Michael Morkov Christensen)
10. miejsce na etapie 16. Tour de France (Julian Alaphilippe)
10. miejsce na etapie 1b. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Shane Archbold)
10. miejsce na etapie 3. Tour de lAin (Joao Pedro Gonçalves Almeida)
10. miejsce na etapie 5. Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie (Jannik Steimle)
12. miejsce w Santos Tour Down Under (Dries Devenyns)
13. miejsce w Cadel Evans Great Ocean Road Race (Michael Morkov Christensen)
13. miejsce w Santos Tour Down Under (Mattia Cattaneo)
14. miejsce w Druivenkoers - Overijse (Mikkel Frolich Honore)
15. miejsce w Paris-Nice (Bob Jungels)
15. miejsce w Le Samyn (Davide Ballerini)
16. miejsce w Paris-Nice (Julian Alaphilippe)
18. miejsce w Druivenkoers - Overijse (Jannik Steimle)
19. miejsce w Mediolan-San Remo (Zdenek Stybar)
20. miejsce w National Championships Belgium 2020 - RR (Bert Van Lerberghe)
20. miejsce w Paris-Nice (Zdenek Stybar)



All photos: Deceuninck - Quick Step