Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Team Jumbo - Visma (TJV)

koszulka
nazwaTeam Jumbo - Visma
skrótTJV
krajHolandia Holandia
ligaPT
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie
wwwwww.rabosport.nl/wielrennen


kolarzdata urodzeniawiek
flaga George Bennett 1990-04-0730
flaga Koen Bouwman 1993-12-0227
flaga Laurens De Plus 1995-09-0425
flaga Floris De Tier 1992-01-2028
flaga Pascal Eenkhoorn 1997-02-0823
flaga Robert Gesink 1986-05-3134
flaga Dylan Groenewegen 1993-06-2127
flaga Amund Grøndahl Jansen 1994-02-1126
flaga Lennard Hofstede 1994-12-2926
flaga Steven Kruijswijk 1987-06-0733
flaga Sepp Kuss 1994-09-1326
flaga Tom Leezer 1985-12-2635
flaga Bert-Jan Lindeman 1989-06-1631
flaga Paul Martens 1983-10-2637
flaga Tony Martin 1985-04-2335
flaga Daan Olivier 1992-11-2428
flaga Neilson Powless 1996-09-0324
flaga Primoz Roglic 1989-10-2931
flaga Timo Roosen 1993-01-1127
flaga Mike Teunissen 1992-08-2528
flaga Antwan Tolhoek 1994-04-2926
flaga Wout Van Aert 1994-09-1526
flaga Taco Van Der Hoorn 1993-12-0427
flaga Jos Van Emden 1985-02-1835
flaga Danny Van Poppel 1993-07-2627
flaga Jonas Vingegaard 1996-12-1024
flaga Maarten Wynants 1982-05-1338
Rowery:
Giant

ekipa

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce w National Championships Norway 2019 - RR (Amund Grøndahl Jansen)
1. miejsce w National Championships Germany 2019 - TT (Tony Martin)
1. miejsce w National Championships Belgium 2019 - TT (Wout Van Aert)
1. miejsce w National Championships Nederland 2019 - TT (Jos Van Emden)
1. miejsce w Vuelta a Espana (Primoz Roglic)
1. miejsce w Binck Bank Tour (Laurens De Plus)
1. miejsce w Tour de Romandie (Primoz Roglic)
1. miejsce w Driedaagse De Panne-Koksijde (Dylan Groenewegen)
1. miejsce w Tirreno-Adriatico (Primoz Roglic)
1. miejsce w UAE Tour (Primoz Roglic)
1. miejsce w klasyfikacji punktowej Vuelta a Espana (Primoz Roglic)
1. miejsce w klasyfikacji punktowej Criterium du Dauphine (Wout Van Aert)
1. miejsce w klasyfikacji punktowej Tour de Romandie (Primoz Roglic)
1. miejsce na etapie 1. Tour de France (Mike Teunissen)
1. miejsce na etapie 1. Giro d'Italia (Primoz Roglic)
1. miejsce na etapie 1. Tour de Romandie (Primoz Roglic)
1. miejsce na etapie 1. Paris-Nice (Dylan Groenewegen)
1. miejsce na etapie 1. UAE Tour (Primoz Roglic)
1. miejsce na etapie 1. UAE Tour (Laurens De Plus)
1. miejsce na etapie 1. UAE Tour (Koen Bouwman)
1. miejsce na etapie 1. UAE Tour (Jos Van Emden)
1. miejsce na etapie 2. Tour de France (Steven Kruijswijk)
1. miejsce na etapie 2. Tour de France (Tony Martin)
1. miejsce na etapie 2. Tour de France (Wout Van Aert)
1. miejsce na etapie 2. Tour de France (George Bennett)
1. miejsce na etapie 2. Tour de France (Mike Teunissen)
1. miejsce na etapie 2. Paris-Nice (Dylan Groenewegen)
1. miejsce na etapie 4. Criterium du Dauphine (Wout Van Aert)
1. miejsce na etapie 4. Tour de Romandie (Primoz Roglic)
1. miejsce na etapie 5. Criterium du Dauphine (Wout Van Aert)
1. miejsce na etapie 5. Tour de Romandie (Primoz Roglic)
1. miejsce na etapie 6. Tour de Pologne (Jonas Vingegaard)
1. miejsce na etapie 6. Tour de Suisse (Antwan Tolhoek)
1. miejsce na etapie 6. UAE Tour (Primoz Roglic)
1. miejsce na etapie 7. Tour de France (Dylan Groenewegen)
1. miejsce na etapie 9. Giro d'Italia (Primoz Roglic)
1. miejsce na etapie 10. Vuelta a Espana (Primoz Roglic)
1. miejsce na etapie 10. Tour de France (Wout Van Aert)
1. miejsce na etapie 15. Vuelta a Espana (Sepp Kuss)
1. miejsce w Ronde van Zeeland (Dylan Groenewegen)
1. miejsce w Tre Valli Varesine (Primoz Roglic)
1. miejsce w Giro dell'Emilia (Primoz Roglic)
1. miejsce w ZLM Tour (Mike Teunissen)
1. miejsce w Hammer Stavanger (Pascal Eenkhoorn)
1. miejsce w Hammer Stavanger (Dylan Groenewegen)
1. miejsce w Hammer Stavanger (Amund Grøndahl Jansen)
1. miejsce w Hammer Stavanger (Mike Teunissen)
1. miejsce w Hammer Stavanger (Jonas Vingegaard)
1. miejsce w Hammer Stavanger (Maarten Wynants)
1. miejsce w 4 Jours de Dunkerque (Mike Teunissen)
1. miejsce na etapie 1. Tour of Britain (Dylan Groenewegen)
1. miejsce na etapie 1. ZLM Tour (Jos Van Emden)
1. miejsce na etapie 1. Hammer Stavanger (Mike Teunissen)
1. miejsce na etapie 1. Hammer Stavanger (Jonas Vingegaard)
1. miejsce na etapie 1. Hammer Stavanger (Amund Grøndahl Jansen)
1. miejsce na etapie 1. Hammer Stavanger (Maarten Wynants)
1. miejsce na etapie 1. Hammer Stavanger (Pascal Eenkhoorn)
1. miejsce na etapie 1. 4 Jours de Dunkerque (Dylan Groenewegen)
1. miejsce na etapie 2. ZLM Tour (Dylan Groenewegen)
1. miejsce na etapie 2. 4 Jours de Dunkerque (Dylan Groenewegen)
1. miejsce na etapie 3. Tour of Britain (Dylan Groenewegen)
1. miejsce na etapie 3. ZLM Tour (Dylan Groenewegen)
1. miejsce na etapie 3. 4 Jours de Dunkerque (Dylan Groenewegen)
1. miejsce na etapie 4. ZLM Tour (Amund Grøndahl Jansen)
1. miejsce na etapie 4. Volta ao Algarve (Dylan Groenewegen)
1. miejsce na etapie 5. Tour of Britain (Dylan Groenewegen)
1. miejsce na etapie 5. 4 Jours de Dunkerque (Mike Teunissen)
1. miejsce na etapie 5. Volta a la Comunitat Valenciana (Dylan Groenewegen)
1. miejsce na etapie 6. 4 Jours de Dunkerque (Mike Teunissen)

Miejsca na podium:

2. miejsce w National Championships United States 2019 - TT (Neilson Powless)
2. miejsce w E3 BinckBank Classic (Wout Van Aert)
2. miejsce w klasyfikacji górskiej Tour de Romandie (Steven Kruijswijk)
2. miejsce na .prologu Tour de Romandie (Primoz Roglic)
2. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Jos Van Emden)
2. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Primoz Roglic)
2. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Koen Bouwman)
2. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Tony Martin)
2. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Laurens De Plus)
2. miejsce na etapie 3. Binck Bank Tour (Dylan Groenewegen)
2. miejsce na etapie 3. Tour de Pologne (Danny Van Poppel)
2. miejsce na etapie 3. Criterium du Dauphine (Wout Van Aert)
2. miejsce na etapie 3. UAE Tour (Primoz Roglic)
2. miejsce na etapie 4. Tirreno-Adriatico (Primoz Roglic)
2. miejsce na etapie 5. Tour de France (Wout Van Aert)
2. miejsce na etapie 7. Vuelta a Espana (Primoz Roglic)
2. miejsce na etapie 7. Tour de Pologne (Neilson Powless)
2. miejsce na etapie 11. Tour de France (Dylan Groenewegen)
2. miejsce na etapie 13. Vuelta a Espana (Primoz Roglic)
2. miejsce na etapie 18. Vuelta a Espana (Primoz Roglic)
2. miejsce na etapie 21. Tour de France (Dylan Groenewegen)
2. miejsce w Kampioenschap van Vlaanderen (Timo Roosen)
2. miejsce w Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Jonas Vingegaard)
2. miejsce w ZLM Tour (Amund Grøndahl Jansen)
2. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Koen Bouwman)
2. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Floris De Tier)
2. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Tom Leezer)
2. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Paul Martens)
2. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Antwan Tolhoek)
2. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Taco Van Der Hoorn)
2. miejsce w Hammer Sportzone Limburg (Jos Van Emden)
2. miejsce w 4 Jours de Dunkerque (Amund Grøndahl Jansen)
2. miejsce na etapie 1. Arctic Race of Norway (Danny Van Poppel)
2. miejsce na etapie 1. ZLM Tour (Mike Teunissen)
2. miejsce na etapie 2. Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (Danny Van Poppel)
2. miejsce na etapie 3. Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Jonas Vingegaard)
2. miejsce na etapie 4. Arctic Race of Norway (Amund Grøndahl Jansen)
2. miejsce na etapie 4. ZLM Tour (Mike Teunissen)
2. miejsce na etapie 6. 4 Jours de Dunkerque (Dylan Groenewegen)
3. miejsce w National Championships United States 2019 - RR (Neilson Powless)
3. miejsce w National Championships Belgium 2019 - RR (Wout Van Aert)
3. miejsce w Tour de France (Steven Kruijswijk)
3. miejsce w Giro d'Italia (Primoz Roglic)
3. miejsce w Strade Bianche (Wout Van Aert)
3. miejsce na etapie 1. Binck Bank Tour (Mike Teunissen)
3. miejsce na etapie 1. Criterium du Dauphine (Wout Van Aert)
3. miejsce na etapie 2. Vuelta a Espana (Primoz Roglic)
3. miejsce na etapie 2. Binck Bank Tour (Dylan Groenewegen)
3. miejsce na etapie 3. Tour de Romandie (Primoz Roglic)
3. miejsce na etapie 4. Binck Bank Tour (Laurens De Plus)
3. miejsce na etapie 4. UAE Tour (Primoz Roglic)
3. miejsce na etapie 5. Tirreno-Adriatico (Primoz Roglic)
3. miejsce na etapie 6. Gree-Tour of Guangxi (Timo Roosen)
3. miejsce na etapie 6. Binck Bank Tour (Jos Van Emden)
3. miejsce na etapie 6. Amgen Tour of California (George Bennett)
3. miejsce na etapie 7. Binck Bank Tour (Laurens De Plus)
3. miejsce na etapie 7. Tirreno-Adriatico (Jos Van Emden)
3. miejsce na etapie 9. Vuelta a Espana (Primoz Roglic)
3. miejsce na etapie 14. Tour de France (Steven Kruijswijk)
3. miejsce na etapie 16. Tour de France (Dylan Groenewegen)
3. miejsce w Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (Jos Van Emden)
3. miejsce w Famenne Ardenne Classic (Timo Roosen)
3. miejsce w Omloop van het Houtland Lichtervelde (Taco Van Der Hoorn)
3. miejsce w Kampioenschap van Vlaanderen (Dylan Groenewegen)
3. miejsce w Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (Steven Kruijswijk)
3. miejsce na etapie 1. ZLM Tour (Tony Martin)
3. miejsce na etapie 1. 4 Jours de Dunkerque (Mike Teunissen)
3. miejsce na etapie 1. Volta a la Comunitat Valenciana (Tony Martin)
3. miejsce na etapie 2. Tour of Britain (Mike Teunissen)
3. miejsce na etapie 2. Hammer Sportzone Limburg (Floris De Tier)
3. miejsce na etapie 2. Hammer Sportzone Limburg (Tom Leezer)
3. miejsce na etapie 2. Hammer Sportzone Limburg (Paul Martens)
3. miejsce na etapie 2. Hammer Sportzone Limburg (Taco Van Der Hoorn)
3. miejsce na etapie 2. Hammer Sportzone Limburg (Jos Van Emden)
3. miejsce na etapie 3. ZLM Tour (Mike Teunissen)
3. miejsce na etapie 4. 4 Jours de Dunkerque (Mike Teunissen)
3. miejsce na etapie 4. Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (Steven Kruijswijk)
3. miejsce na etapie 5. ZLM Tour (Dylan Groenewegen)
3. miejsce na etapie 5. 4 Jours de Dunkerque (Amund Grøndahl Jansen)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce w National Championships Slovenia 2019 - RR (Primoz Roglic)
4. miejsce w National Championships Nederland 2019 - TT (Koen Bouwman)
4. miejsce w National Championships New Zeland 2019 - TT (George Bennett)
4. miejsce w Gree-Tour of Guangxi (Antwan Tolhoek)
4. miejsce w Amgen Tour of California (George Bennett)
4. miejsce na .prologu Tour de Romandie (Tony Martin)
4. miejsce na etapie 2. Tour de Pologne (Danny Van Poppel)
4. miejsce na etapie 4. Gree-Tour of Guangxi (Antwan Tolhoek)
4. miejsce na etapie 4. Criterium du Dauphine (Steven Kruijswijk)
4. miejsce na etapie 6. Vuelta a Espana (Robert Gesink)
4. miejsce na etapie 19. Tour de France (Laurens De Plus)
4. miejsce w Ronde van Zeeland (Mike Teunissen)
4. miejsce w Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (Timo Roosen)
4. miejsce w Primus Classic Impanis - Van Petegem (Dylan Groenewegen)
4. miejsce w Kuurne-Bruxelles-Kuurne (Dylan Groenewegen)
4. miejsce na etapie 3. Tour of Britain (Mike Teunissen)
4. miejsce na etapie 3. Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (Steven Kruijswijk)
4. miejsce na etapie 4. Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Jonas Vingegaard)
4. miejsce na etapie 8. Tour of Britain (Mike Teunissen)
5. miejsce w Bretagne Classic - Ouest-France (Amund Grøndahl Jansen)
5. miejsce w EuroEyes Cyclassics Hamburg (Mike Teunissen)
5. miejsce w Prudential RideLondon & Surrey Classic (Amund Grøndahl Jansen)
5. miejsce w Gent-Wevelgem (Danny Van Poppel)
5. miejsce w Volta Ciclista a Catalunya (Steven Kruijswijk)
5. miejsce w klasyfikacji punktowej Binck Bank Tour (Laurens De Plus)
5. miejsce na etapie 1. Tour de Pologne (Danny Van Poppel)
5. miejsce na etapie 4. Tour de France (Dylan Groenewegen)
5. miejsce na etapie 5. Tour de Romandie (Tony Martin)
5. miejsce na etapie 8. Criterium du Dauphine (Sepp Kuss)
5. miejsce na etapie 19. Tour de France (Steven Kruijswijk)
5. miejsce na etapie 20. Vuelta a Espana (Primoz Roglic)
5. miejsce w Japan Cup (Sepp Kuss)
5. miejsce na etapie 1. Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (Steven Kruijswijk)
5. miejsce na etapie 1. Volta a la Comunitat Valenciana (Jos Van Emden)
5. miejsce na etapie 3. Hammer Stavanger (Dylan Groenewegen)
5. miejsce na etapie 3. Hammer Stavanger (Pascal Eenkhoorn)
5. miejsce na etapie 3. Hammer Stavanger (Mike Teunissen)
5. miejsce na etapie 3. Hammer Stavanger (Amund Grøndahl Jansen)
5. miejsce na etapie 3. Hammer Stavanger (Jonas Vingegaard)
5. miejsce na etapie 3. Volta a la Comunitat Valenciana (Mike Teunissen)
5. miejsce na etapie 4. Tour of Britain (Amund Grøndahl Jansen)
5. miejsce na etapie 5. Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Amund Grøndahl Jansen)
6. miejsce w Binck Bank Tour (Mike Teunissen)
6. miejsce w Tour de Romandie (Steven Kruijswijk)
6. miejsce w Mediolan-San Remo (Wout Van Aert)
6. miejsce w Paris-Nice (George Bennett)
6. miejsce w klasyfikacji punktowej Binck Bank Tour (Mike Teunissen)
6. miejsce w klasyfikacji punktowej Tirreno-Adriatico (Primoz Roglic)
6. miejsce na etapie 3. Volta Ciclista a Catalunya (Steven Kruijswijk)
6. miejsce na etapie 4. Tour de France (Mike Teunissen)
6. miejsce na etapie 4. Giro d'Italia (Primoz Roglic)
6. miejsce na etapie 5. Vuelta a Espana (Primoz Roglic)
6. miejsce na etapie 7. Binck Bank Tour (Mike Teunissen)
6. miejsce na etapie 13. Tour de France (Steven Kruijswijk)
6. miejsce w Sparkassen Münsterland Giro (Mike Teunissen)
6. miejsce na etapie 1. Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Amund Grøndahl Jansen)
6. miejsce na etapie 2. Hammer Stavanger (Mike Teunissen)
6. miejsce na etapie 2. Hammer Stavanger (Dylan Groenewegen)
6. miejsce na etapie 2. Hammer Stavanger (Pascal Eenkhoorn)
6. miejsce na etapie 2. Hammer Stavanger (Jonas Vingegaard)
6. miejsce na etapie 3. Tour of Britain (Amund Grøndahl Jansen)
6. miejsce na etapie 3. Hammer Sportzone Limburg (Koen Bouwman)
6. miejsce na etapie 3. Hammer Sportzone Limburg (Tom Leezer)
6. miejsce na etapie 3. Hammer Sportzone Limburg (Paul Martens)
6. miejsce na etapie 3. Hammer Sportzone Limburg (Taco Van Der Hoorn)
6. miejsce na etapie 3. Hammer Sportzone Limburg (Jos Van Emden)
7. miejsce w UCI World Championships (Yorkshire) - RR U23 (Pascal Eenkhoorn)
7. miejsce w National Championships New Zeland 2019 - RR (George Bennett)
7. miejsce w Il Lombardia (Primoz Roglic)
7. miejsce w Paris-Roubaix (Mike Teunissen)
7. miejsce w Dwars door Vlaanderen (Danny Van Poppel)
7. miejsce w klasyfikacji górskiej Criterium du Dauphine (Lennard Hofstede)
7. miejsce w klasyfikacji górskiej Tour de Romandie (Primoz Roglic)
7. miejsce w klasyfikacji górskiej Tirreno-Adriatico (Primoz Roglic)
7. miejsce na etapie 1. Binck Bank Tour (Dylan Groenewegen)
7. miejsce na etapie 2. Tirreno-Adriatico (Primoz Roglic)
7. miejsce na etapie 4. Binck Bank Tour (Mike Teunissen)
7. miejsce na etapie 4. Volta Ciclista a Catalunya (Steven Kruijswijk)
7. miejsce na etapie 5. Binck Bank Tour (Dylan Groenewegen)
7. miejsce na etapie 13. Giro d'Italia (Primoz Roglic)
7. miejsce w Japan Cup (Neilson Powless)
7. miejsce w Famenne Ardenne Classic (Mike Teunissen)
7. miejsce w Omloop van het Houtland Lichtervelde (Danny Van Poppel)
7. miejsce w Tour of Britain (Mike Teunissen)
7. miejsce w ZLM Tour (Dylan Groenewegen)
7. miejsce w Volta ao Algarve (Neilson Powless)
7. miejsce na etapie 2. Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Jonas Vingegaard)
7. miejsce na etapie 2. 4 Jours de Dunkerque (Mike Teunissen)
8. miejsce w UEC Road European Championships (Alkmaar) - TT (Jos Van Emden)
8. miejsce w Grand Prix Cycliste de Québec (Timo Roosen)
8. miejsce w klasyfikacji górskiej Tour de Suisse (Koen Bouwman)
8. miejsce na etapie 1. Giro d'Italia (Laurens De Plus)
8. miejsce na etapie 14. Giro d'Italia (Primoz Roglic)
8. miejsce na etapie 15. Vuelta a Espana (Primoz Roglic)
8. miejsce na etapie 15. Tour de France (Steven Kruijswijk)
8. miejsce na etapie 20. Tour de France (Steven Kruijswijk)
8. miejsce w Japan Cup (Robert Gesink)
8. miejsce w Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Koen Bouwman)
8. miejsce w Arctic Race of Norway (Amund Grøndahl Jansen)
8. miejsce w ZLM Tour (Jos Van Emden)
8. miejsce na etapie 1. 4 Jours de Dunkerque (Amund Grøndahl Jansen)
8. miejsce na etapie 2. Deutschland Tour (Timo Roosen)
8. miejsce na etapie 3. Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Amund Grøndahl Jansen)
8. miejsce na etapie 6. Tour of Britain (Jos Van Emden)
9. miejsce w UCI World Championships (Yorkshire) - TT (Tony Martin)
9. miejsce w National Championships Nederland 2019 - TT (Pascal Eenkhoorn)
9. miejsce w UAE Tour (Laurens De Plus)
9. miejsce w klasyfikacji górskiej Tour de France (Steven Kruijswijk)
9. miejsce w klasyfikacji punktowej Tour de France (Dylan Groenewegen)
9. miejsce w klasyfikacji punktowej Tour de Suisse (Antwan Tolhoek)
9. miejsce w klasyfikacji punktowej Giro d'Italia (Primoz Roglic)
9. miejsce na etapie 3. Tour de France (Wout Van Aert)
9. miejsce na etapie 3. Paris-Nice (Dylan Groenewegen)
9. miejsce na etapie 4. Amgen Tour of California (Danny Van Poppel)
9. miejsce na etapie 4. Tour de Romandie (Steven Kruijswijk)
9. miejsce na etapie 5. Vuelta a Espana (Sepp Kuss)
9. miejsce na etapie 6. Binck Bank Tour (Laurens De Plus)
9. miejsce na etapie 7. Vuelta a Espana (George Bennett)
9. miejsce na etapie 7. Volta Ciclista a Catalunya (Steven Kruijswijk)
9. miejsce w Primus Classic Impanis - Van Petegem (Mike Teunissen)
9. miejsce w Deutschland Tour (Jonas Vingegaard)
9. miejsce na etapie 1. Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (Antwan Tolhoek)
9. miejsce na etapie 4. Volta ao Algarve (Mike Teunissen)
10. miejsce w Driedaagse De Panne-Koksijde (Mike Teunissen)
10. miejsce na etapie 2. Amgen Tour of California (George Bennett)
10. miejsce na etapie 2. Paris-Nice (Mike Teunissen)
10. miejsce na etapie 18. Tour de France (Steven Kruijswijk)
10. miejsce na etapie 19. Vuelta a Espana (Primoz Roglic)
10. miejsce na etapie 21. Giro d'Italia (Primoz Roglic)
10. miejsce w Tour of Britain (Amund Grøndahl Jansen)
10. miejsce na etapie 1. Volta ao Algarve (Neilson Powless)
10. miejsce na etapie 2. Post Danmark Rundt - Tour of Denmark (Koen Bouwman)
10. miejsce na etapie 5. Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (Steven Kruijswijk)
10. miejsce na etapie 7. Tour of Britain (Amund Grøndahl Jansen)
11. miejsce w National Championships Norway 2019 - TT (Amund Grøndahl Jansen)
11. miejsce w Gooikse Pijl (Amund Grøndahl Jansen)
11. miejsce w Arctic Race of Norway (Floris De Tier)
12. miejsce w UCI World Championships (Yorkshire) - TT (Primoz Roglic)
12. miejsce w UEC Road European Championships (Alkmaar) - RR (Dylan Groenewegen)
12. miejsce w Cadel Evans Great Ocean Road Race (Robert Gesink)
13. miejsce w Tour de Pologne (Antwan Tolhoek)
13. miejsce w Omloop Het Nieuwsblad Elite (Wout Van Aert)
13. miejsce w Giro dell'Emilia (Robert Gesink)
14. miejsce w Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres (Wout Van Aert)
15. miejsce w Bretagne Classic - Ouest-France (Pascal Eenkhoorn)
15. miejsce w La Fleche Wallonne (Laurens De Plus)
15. miejsce w Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol (Antwan Tolhoek)
16. miejsce w Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (Taco Van Der Hoorn)
16. miejsce w Omloop van het Houtland Lichtervelde (Timo Roosen)
17. miejsce w UCI World Championships (Yorkshire) - RR (Amund Grøndahl Jansen)
17. miejsce w Liege - Bastogne - Liege (Laurens De Plus)
17. miejsce w Tour of Norway (Floris De Tier)
18. miejsce w UEC Road European Championships (Alkmaar) - RR (Mike Teunissen)
18. miejsce w Dwars door Vlaanderen (Mike Teunissen)
18. miejsce w Mediolan-San Remo (Mike Teunissen)
19. miejsce w Sparkassen Münsterland Giro (Jos Van Emden)
19. miejsce w Deutschland Tour (Timo Roosen)
20. miejsce w Giro dell'Emilia (George Bennett)
20. miejsce w Kampioenschap van Vlaanderen (Mike Teunissen)



All photos: Team Jumbo - Visma