Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Cofidis, Solutions Crédits (COF)

nazwaCofidis, Solutions Crédits
skrótCOF
krajFrancja Francja
ligaPR
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie


kolarzdata urodzeniawiek
flaga John Darwin Atapuma Hurtado 1988-01-1532
flaga Natnael Teweldemedhin Berhane 1991-01-0529
flaga Nacer Bouhanni 1990-07-2530
flaga Rayane Bouhanni 1996-02-2424
flaga Loic Chetout 1992-09-2328
flaga Dimitri Claeys 1987-06-1833
flaga Nicolas Edet 1987-12-0233
flaga Filippo Fortin 1989-02-0131
flaga Jesper Hansen 1990-10-2330
flaga Jesus Herrada Lopez 1990-07-2630
flaga Jose Herrada Lopez 1985-10-0135
flaga Hugo Hofstetter 1994-02-1326
flaga Victor Lafay 1996-01-1724
flaga Christophe Laporte 1992-12-1128
flaga Mathias Le Turnier 1995-03-1425
flaga Cyril Lemoine 1983-03-0337
flaga Luis Angel Mate Mardones 1984-03-2336
flaga Marco Mathis 1994-04-0726
flaga Emmanuel Morin 1995-03-1325
flaga Anthony Perez 1991-04-2229
flaga Pierre-Luc Perichon 1987-01-0433
flaga Stéphane Rossetto 1987-04-0633
flaga Julien Simon 1985-10-0435
flaga Geoffrey Soupe 1988-03-2232
flaga Damien Touze 1996-07-0724
flaga Bert Van Lerberghe 1992-09-2928
flaga Kenneth Vanbilsen 1990-06-0130
flaga Zico Waeytens 1991-09-2929

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce na etapie 6. Vuelta a Espana (Jesus Herrada Lopez)
1. miejsce w Famenne Ardenne Classic (Dimitri Claeys)
1. miejsce w Tour du Poitou Charentes (Christophe Laporte)
1. miejsce w Dwars door het Hageland - Aarschot (Kenneth Vanbilsen)
1. miejsce w Mont Ventoux Dénivelé Challenge (Jesus Herrada Lopez)
1. miejsce w Skoda-Tour de Luxembourg (Jesus Herrada Lopez)
1. miejsce w Tour du Finistere (Julien Simon)
1. miejsce w Etoile de Besseges (Christophe Laporte)
1. miejsce w Trofeo Santanyi-SesSalines-Campos (Jesus Herrada Lopez)
1. miejsce na etapie 1. Tour du Poitou Charentes (Christophe Laporte)
1. miejsce na etapie 1. Skoda-Tour de Luxembourg (Christophe Laporte)
1. miejsce na etapie 2. Tour du Poitou Charentes (Christophe Laporte)
1. miejsce na etapie 2. Skoda-Tour de Luxembourg (Christophe Laporte)
1. miejsce na etapie 2. Etoile de Besseges (Christophe Laporte)
1. miejsce na etapie 4. Tour du Poitou Charentes (Christophe Laporte)
1. miejsce na etapie 4. Skoda-Tour de Luxembourg (Jesus Herrada Lopez)
1. miejsce na etapie 4. Etoile de Besseges (Christophe Laporte)
1. miejsce na etapie 5. Skoda-Tour de Luxembourg (Jesus Herrada Lopez)

Miejsca na podium:

2. miejsce w National Championships France 2019 - RR (Julien Simon)
2. miejsce w National Championships France 2019 - TT (Stéphane Rossetto)
2. miejsce w Tour de Vendée (Christophe Laporte)
2. miejsce w Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven (Hugo Hofstetter)
2. miejsce w Grand Prix de Plumelec-Morbihan (Jesus Herrada Lopez)
2. miejsce w Grote Prijs Marcel Kint (Nacer Bouhanni)
2. miejsce w Paris-Camembert (Pierre-Luc Perichon)
2. miejsce na etapie 1. Tour de Yorkshire (Filippo Fortin)
2. miejsce na etapie 2. Volta a la Comunitat Valenciana (Nacer Bouhanni)
2. miejsce na etapie 3. Tour du Limousin (Julien Simon)
2. miejsce na etapie 3. Boucles de la Mayenne (Hugo Hofstetter)
2. miejsce na etapie 3. Tour of Oman (Jesus Herrada Lopez)
2. miejsce na etapie 3. Etoile de Besseges (Christophe Laporte)
3. miejsce w National Championships Spain 2019 - RR (Jesus Herrada Lopez)
3. miejsce w National Championships France 2019 - RR (Damien Touze)
3. miejsce na etapie 5. Vuelta a Espana (Jose Herrada Lopez)
3. miejsce na etapie 7. Paris-Nice (Nicolas Edet)
3. miejsce w Grand Prix d'Isbergues - Pas de Calais (Christophe Laporte)
3. miejsce w La Poly Normande (Damien Touze)
3. miejsce w Tour of Oman (Jesus Herrada Lopez)
3. miejsce w Trofeo Palma (Hugo Hofstetter)
3. miejsce na etapie 1. Tour of Oman (Nacer Bouhanni)
3. miejsce na etapie 2. Arctic Race of Norway (Christophe Laporte)
3. miejsce na etapie 3. 4 Jours de Dunkerque (Christophe Laporte)
3. miejsce na etapie 4. La Route d'Occitanie (Julien Simon)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce w Driedaagse De Panne-Koksijde (Nacer Bouhanni)
4. miejsce na etapie 4. Amgen Tour of California (Nacer Bouhanni)
4. miejsce w Halle-Ingooigem (Hugo Hofstetter)
4. miejsce w Scheldeprijs (Hugo Hofstetter)
4. miejsce na etapie 2. Tour de Wallonie (Dimitri Claeys)
5. miejsce w Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (Hugo Hofstetter)
5. miejsce w La Roue Tourangelle Région Centre Val de Loire - Trophée Harmonie Mutuelle (Nacer Bouhanni)
5. miejsce w Nokere-Koerse (Hugo Hofstetter)
5. miejsce w Ronde van Drenthe (Hugo Hofstetter)
5. miejsce w Tour cycliste international du Haut Var (Nicolas Edet)
5. miejsce w Grand Prix Cycliste la Marseillaise (Zico Waeytens)
5. miejsce w Trofeo Port de Andratx (Jesus Herrada Lopez)
5. miejsce na etapie 1. Etoile de Besseges (Christophe Laporte)
5. miejsce na etapie 4. Tour Cycliste International La Provence (Damien Touze)
5. miejsce na etapie 5. Volta a la Comunitat Valenciana (Nacer Bouhanni)
6. miejsce w klasyfikacji górskiej Volta Ciclista a Catalunya (Luis Angel Mate Mardones)
6. miejsce w klasyfikacji górskiej Tirreno-Adriatico (Natnael Teweldemedhin Berhane)
6. miejsce na etapie 5. Tour de France (Julien Simon)
6. miejsce na etapie 6. Volta Ciclista a Catalunya (Hugo Hofstetter)
6. miejsce w Grand Prix de Wallonie (Christophe Laporte)
6. miejsce w Elfstedenronde (Nacer Bouhanni)
6. miejsce w Volta a la Comunitat Valenciana (Jesus Herrada Lopez)
6. miejsce na etapie 3. Baloise Belgium Tour (Christophe Laporte)
6. miejsce na etapie 4. Tour du Poitou Charentes (Anthony Perez)
6. miejsce na etapie 4. 4 Jours de Dunkerque (Dimitri Claeys)
6. miejsce na etapie 4. Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Julien Simon)
6. miejsce na etapie 5. Tour of Oman (Jesus Herrada Lopez)
7. miejsce w National Championships France 2019 - TT (Pierre-Luc Perichon)
7. miejsce w Amgen Tour of California (Jesper Hansen)
7. miejsce w Carrefour Market Heistse Pijl (Nacer Bouhanni)
7. miejsce w GP Cholet - Pays De Loire (Nacer Bouhanni)
7. miejsce na etapie 1. Tour de l'Ain (Julien Simon)
7. miejsce na etapie 2. Tour de Wallonie (Damien Touze)
7. miejsce na etapie 2. Tour cycliste international du Haut Var (Nicolas Edet)
7. miejsce na etapie 2. Vuelta Ciclista a Murcia (Jose Herrada Lopez)
7. miejsce na etapie 3. Tour de l'Ain (Nicolas Edet)
7. miejsce na etapie 3. Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Pierre-Luc Perichon)
7. miejsce na etapie 3. Tour cycliste international du Haut Var (Nicolas Edet)
7. miejsce na etapie 4. Volta a la Comunitat Valenciana (Jesus Herrada Lopez)
7. miejsce na etapie 5. 4 Jours de Dunkerque (Dimitri Claeys)
8. miejsce na etapie 5. Amgen Tour of California (Nacer Bouhanni)
8. miejsce na etapie 17. Tour de France (Pierre-Luc Perichon)
8. miejsce w Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke (Damien Touze)
8. miejsce w Tour de Vendée (Julien Simon)
8. miejsce w Tour du Doubs (Julien Simon)
8. miejsce w Elfstedenronde (Geoffrey Soupe)
8. miejsce w Tour de l'Ain (Julien Simon)
8. miejsce w 4 Jours de Dunkerque (Dimitri Claeys)
8. miejsce w Vuelta Ciclista a Murcia (Jose Herrada Lopez)
8. miejsce na etapie 1. Tour de Wallonie (Damien Touze)
8. miejsce na etapie 2. Tour de l'Ain (Julien Simon)
8. miejsce na etapie 4. Tour du Limousin (Julien Simon)
9. miejsce w Dwars door Vlaanderen (Christophe Laporte)
9. miejsce w Ronde van Zeeland (Filippo Fortin)
9. miejsce w La Poly Normande (Dimitri Claeys)
9. miejsce w Grote Prijs Marcel Kint (Hugo Hofstetter)
9. miejsce na etapie 1. Skoda-Tour de Luxembourg (Anthony Perez)
9. miejsce na etapie 1. Volta ao Algarve (Christophe Laporte)
9. miejsce na etapie 2. Volta ao Algarve (Jose Herrada Lopez)
9. miejsce na etapie 3. Skoda-Tour de Luxembourg (Christophe Laporte)
9. miejsce na etapie 4. Boucles de la Mayenne (Julien Simon)
10. miejsce na etapie 4. Tour de France (Christophe Laporte)
10. miejsce na etapie 6. Amgen Tour of California (Jesper Hansen)
10. miejsce na etapie 17. Tour de France (Jesus Herrada Lopez)
10. miejsce w Ronde van Zeeland (Zico Waeytens)
10. miejsce w Primus Classic Impanis - Van Petegem (Cyril Lemoine)
10. miejsce w GP de Fourmies / La Voix du Nord (Hugo Hofstetter)
10. miejsce w Mont Ventoux Dénivelé Challenge (John Darwin Atapuma Hurtado)
10. miejsce w Boucles de la Mayenne (Julien Simon)
10. miejsce w Tour de l'Ain (Nicolas Edet)
10. miejsce w Route Adélie de Vitré (Julien Simon)
10. miejsce w Classic de l'Ard`eche Rhône Crussol (Nicolas Edet)
10. miejsce w Tour cycliste international du Haut Var (Mathias Le Turnier)
10. miejsce na etapie 1. Tour cycliste international du Haut Var (Mathias Le Turnier)
10. miejsce na etapie 3. Tour du Limousin (Anthony Perez)
10. miejsce na etapie 4. La Route d'Occitanie (Luis Angel Mate Mardones)
10. miejsce na etapie 4. Tour of Oman (Jesus Herrada Lopez)
10. miejsce na etapie 4. Tour Cycliste International La Provence (Hugo Hofstetter)
11. miejsce w Tour du Limousin (Julien Simon)
11. miejsce w Tour de Wallonie (Dimitri Claeys)
11. miejsce w Boucles de l'Aulne - Châteaulin (Julien Simon)
11. miejsce w Royal Bernard Drome Classic (Anthony Perez)
11. miejsce w Kuurne-Bruxelles-Kuurne (Hugo Hofstetter)
11. miejsce w Clasica de Almeria (Jose Herrada Lopez)
12. miejsce w Giro del Piemonte (Nicolas Edet)
12. miejsce w Gran Premio Miguel Indurain (Jesus Herrada Lopez)
12. miejsce w Volta ao Algarve (Jose Herrada Lopez)
13. miejsce w Kampioenschap van Vlaanderen (Hugo Hofstetter)
13. miejsce w Gran Premio Citta di Peccioli - Coppa Sabatini (Julien Simon)
13. miejsce w Paris-Camembert (Damien Touze)
13. miejsce w Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire (Julien Simon)
13. miejsce w Vuelta Ciclista a Murcia (Mathias Le Turnier)
13. miejsce w Grand Prix Cycliste la Marseillaise (Julien Simon)
13. miejsce w Trofeo Serra de Tramuntana (Jose Herrada Lopez)
14. miejsce w National Championships Denmark 2019 - RR (Jesper Hansen)
14. miejsce w National Championships Belgium 2019 - RR (Bert Van Lerberghe)
14. miejsce w Baloise Belgium Tour (Pierre-Luc Perichon)
14. miejsce w GP de Denain Porte du Hainaut (Marco Mathis)
14. miejsce w Tour Cycliste International La Provence (Pierre-Luc Perichon)
15. miejsce w Tour de Pologne (Nicolas Edet)
15. miejsce w Famenne Ardenne Classic (Damien Touze)
15. miejsce w Paris-Camembert (Julien Simon)
15. miejsce w Royal Bernard Drome Classic (Julien Simon)
15. miejsce w Classic de l'Ard`eche Rhône Crussol (Natnael Teweldemedhin Berhane)
15. miejsce w Clasica de Almeria (Marco Mathis)
16. miejsce w Clasica Ciclista San Sebastian (Julien Simon)
16. miejsce w Volta Ciclista a Catalunya (John Darwin Atapuma Hurtado)
16. miejsce w Tour de Vendée (Cyril Lemoine)
16. miejsce w Paris-Chauny (Damien Touze)
16. miejsce w Boucles de l'Aulne - Châteaulin (Pierre-Luc Perichon)
16. miejsce w GP de Denain Porte du Hainaut (Damien Touze)
16. miejsce w Tour cycliste international du Haut Var (Julien Simon)
17. miejsce w Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini (Natnael Teweldemedhin Berhane)
17. miejsce w Brussels Cycling Classic (Christophe Laporte)
17. miejsce w La Poly Normande (Geoffrey Soupe)
17. miejsce w Skoda-Tour de Luxembourg (Anthony Perez)
17. miejsce w Grand Prix de Plumelec-Morbihan (Stéphane Rossetto)
17. miejsce w Tour de l'Ain (Stéphane Rossetto)
17. miejsce w Tour de Yorkshire (Anthony Perez)
17. miejsce w Trofeo Serra de Tramuntana (Jesper Hansen)
18. miejsce w Vuelta a Espana (Nicolas Edet)
18. miejsce w Volta Ciclista a Catalunya (Luis Angel Mate Mardones)
18. miejsce w Boucles de l'Aulne - Châteaulin (Jesus Herrada Lopez)
19. miejsce w National Championships France 2019 - RR (Stéphane Rossetto)
19. miejsce w Paris-Roubaix (Hugo Hofstetter)
19. miejsce w Giro del Piemonte (Jose Herrada Lopez)
19. miejsce w Tro-Bro Léon (Hugo Hofstetter)
19. miejsce w Classic Loire Atlantique (Julien Simon)
19. miejsce w Tour cycliste international du Haut Var (Anthony Perez)
19. miejsce w Tour Cycliste International La Provence (Anthony Perez)
19. miejsce w Grand Prix Cycliste la Marseillaise (Pierre-Luc Perichon)
20. miejsce w Tour de France (Jesus Herrada Lopez)
20. miejsce w Criterium du Dauphine (Nicolas Edet)
20. miejsce w Amgen Tour of California (Natnael Teweldemedhin Berhane)
20. miejsce w Paris-Bourges (Geoffrey Soupe)
20. miejsce w Tour Cycliste International La Provence (Nicolas Edet)



All photos: Cofidis, Solutions Crédits