Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Neri - Selle Italia (WIL)

nazwaNeri - Selle Italia
skrótWIL
krajWłochy Włochy
ligaPR
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie


kolarzdata urodzeniawiek
flaga Liam Bertazzo 1992-02-1728
flaga Simone Bevilacqua 1997-02-2223
flaga Francesco Manuel Bongiorno 1990-09-0130
flaga Giuseppe Fonzi 1991-08-0229
flaga Lorenzo Fortunato 1996-05-0924
flaga Davide Gabburo 1993-04-0127
flaga Moreno Marchetti 1998-04-2722
flaga Umberto Marengo 1992-07-2128
flaga Luca Pacioni 1993-08-1327
flaga Dayer Uberney Quintana Rojas 1992-08-1028
flaga Luca Raggio 1995-03-2625
flaga Massimo Rosa 1995-12-0925
flaga Sebastian Schönberger 1994-05-1426
flaga Etienne Van Empel 1994-04-1426
flaga Simone Velasco 1995-12-0225
flaga Giovanni Visconti 1983-01-1337
flaga Edoardo Zardini 1989-11-0231

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce w Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini (Giovanni Visconti)
1. miejsce w Trofeo Laigueglia (Simone Velasco)
1. miejsce na etapie 1. The Larry H.Miller Tour of Utah (Umberto Marengo)
1. miejsce na etapie 3. Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria (Giovanni Visconti)
1. miejsce na etapie 4. Tour de Slovénie (Giovanni Visconti)
1. miejsce na etapie 4. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Simone Velasco)

Miejsca na podium:

2. miejsce w Tre Valli Varesine (Giovanni Visconti)
2. miejsce w Tour de Slovénie (Giovanni Visconti)
2. miejsce na etapie 2. Adriatica Ionica Race (Dayer Uberney Quintana Rojas)
2. miejsce na etapie 6. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Davide Gabburo)
3. miejsce w Gran Premio Citta di Peccioli - Coppa Sabatini (Simone Velasco)
3. miejsce na etapie 1. Giro di Sicilia (Luca Pacioni)
3. miejsce na etapie 3. Tour de Slovénie (Giovanni Visconti)
3. miejsce na etapie 3. Giro di Sicilia (Giovanni Visconti)
3. miejsce na etapie 4. Giro di Sicilia (Dayer Uberney Quintana Rojas)
3. miejsce na etapie 5. The Larry H.Miller Tour of Utah (Simone Velasco)
3. miejsce na etapie 5. Tour of the Alps (Simone Velasco)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce w National Championships Austria 2019 - RR (Sebastian Schönberger)
4. miejsce na etapie 1. Vuelta a San Juan Internacional (Luca Pacioni)
4. miejsce na etapie 2. Tour de Slovénie (Giovanni Visconti)
5. miejsce w klasyfikacji górskiej Tirreno-Adriatico (Davide Gabburo)
5. miejsce w Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini (Davide Gabburo)
5. miejsce w Coppa Agostoni (Giovanni Visconti)
5. miejsce w Giro di Sicilia (Giovanni Visconti)
5. miejsce w Royal Bernard Drome Classic (Giovanni Visconti)
5. miejsce na etapie 4. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Giovanni Visconti)
5. miejsce na etapie 4. Vuelta a San Juan Internacional (Luca Pacioni)
5. miejsce na etapie 5. Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria (Dayer Uberney Quintana Rojas)
5. miejsce na etapie 6. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Simone Velasco)
6. miejsce w National Championships Italy 2019 - RR (Giovanni Visconti)
6. miejsce w National Championships Italy 2019 - TT (Umberto Marengo)
6. miejsce na etapie 1. Presidential Cycling Tour of Turkey (Luca Pacioni)
6. miejsce w Memorial Marco Pantani (Giovanni Visconti)
6. miejsce w Adriatica Ionica Race (Dayer Uberney Quintana Rojas)
6. miejsce w GP Industria & Artigianato (Giovanni Visconti)
6. miejsce na etapie 1. The Larry H.Miller Tour of Utah (Sebastian Schönberger)
6. miejsce na etapie 1. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Luca Pacioni)
6. miejsce na etapie 2. Colombia Oro y Paz (Luca Pacioni)
6. miejsce na etapie 4. Giro di Sicilia (Giovanni Visconti)
7. miejsce w Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (Davide Gabburo)
7. miejsce w Giro di Sicilia (Dayer Uberney Quintana Rojas)
7. miejsce na etapie 2. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Davide Gabburo)
7. miejsce na etapie 2. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Edoardo Zardini)
7. miejsce na etapie 2. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Giovanni Visconti)
7. miejsce na etapie 2. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Dayer Uberney Quintana Rojas)
7. miejsce na etapie 2. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Simone Velasco)
7. miejsce na etapie 5. Tour de Slovénie (Umberto Marengo)
8. miejsce na etapie 3. Presidential Cycling Tour of Turkey (Luca Pacioni)
8. miejsce w Giro del Piemonte (Giovanni Visconti)
8. miejsce w Gran Premio Citt`a di Lugano (Simone Velasco)
8. miejsce na etapie 1. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Davide Gabburo)
8. miejsce na etapie 4. Adriatica Ionica Race (Simone Velasco)
8. miejsce na etapie 5. Vuelta a San Juan Internacional (Dayer Uberney Quintana Rojas)
9. miejsce w klasyfikacji górskiej Tirreno-Adriatico (Sebastian Schönberger)
9. miejsce na etapie 2. Presidential Cycling Tour of Turkey (Sebastian Schönberger)
9. miejsce na etapie 5. Presidential Cycling Tour of Turkey (Etienne Van Empel)
9. miejsce w Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Davide Gabburo)
9. miejsce na etapie 5. Tour de Slovénie (Simone Velasco)
10. miejsce w National Championships Italy 2019 - TT (Davide Gabburo)
10. miejsce w klasyfikacji górskiej Tirreno-Adriatico (Giovanni Visconti)
10. miejsce na etapie 3. Tirreno-Adriatico (Luca Pacioni)
10. miejsce w Memorial Marco Pantani (Simone Velasco)
10. miejsce w Coppa Bernocchi (Umberto Marengo)
10. miejsce w Giro dell'Appennino (Simone Velasco)
10. miejsce na etapie 1. Tour de Slovénie (Umberto Marengo)
10. miejsce na etapie 1. Tour of the Alps (Dayer Uberney Quintana Rojas)
10. miejsce na etapie 3. Adriatica Ionica Race (Dayer Uberney Quintana Rojas)
10. miejsce na etapie 5. Tour de Slovénie (Giovanni Visconti)
11. miejsce w Presidential Cycling Tour of Turkey (Etienne Van Empel)
11. miejsce w Gran Premio Citta di Peccioli - Coppa Sabatini (Giovanni Visconti)
11. miejsce w Coppa Bernocchi (Luca Pacioni)
11. miejsce w Trofeo Laigueglia (Giovanni Visconti)
12. miejsce w Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (Simone Velasco)
12. miejsce w Gran Premio Citta di Peccioli - Coppa Sabatini (Davide Gabburo)
12. miejsce w GP Industria & Artigianato (Simone Velasco)
13. miejsce w Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini (Simone Velasco)
13. miejsce w Coppa Agostoni (Davide Gabburo)
13. miejsce w The Larry H.Miller Tour of Utah (Francesco Manuel Bongiorno)
13. miejsce w Giro dell'Appennino (Davide Gabburo)
13. miejsce w Giro di Sicilia (Edoardo Zardini)
14. miejsce w Trofeo Matteotti (Simone Velasco)
14. miejsce w Tour de Slovénie (Sebastian Schönberger)
14. miejsce w Classic de l'Ard`eche Rhône Crussol (Giovanni Visconti)
15. miejsce w Presidential Cycling Tour of Turkey (Sebastian Schönberger)
15. miejsce w Trofeo Matteotti (Umberto Marengo)
15. miejsce w GP de Fourmies / La Voix du Nord (Luca Pacioni)
15. miejsce w Circuit de Wallonie (Simone Velasco)
16. miejsce w National Championships Italy 2019 - RR (Davide Gabburo)
16. miejsce w Gran Premio Bruno Beghelli (Simone Velasco)
16. miejsce w Giro di Sicilia (Simone Velasco)
17. miejsce w Il Lombardia (Giovanni Visconti)
17. miejsce w GP de Fourmies / La Voix du Nord (Simone Velasco)
17. miejsce w Adriatica Ionica Race (Francesco Manuel Bongiorno)
17. miejsce w Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria (Dayer Uberney Quintana Rojas)
17. miejsce w Tour de Slovénie (Edoardo Zardini)
17. miejsce w Tour of the Alps (Simone Velasco)
17. miejsce w Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Dayer Uberney Quintana Rojas)
17. miejsce w Classic de l'Ard`eche Rhône Crussol (Simone Velasco)
18. miejsce w Trofeo Laigueglia (Davide Gabburo)
19. miejsce w Gran Premio Bruno Beghelli (Umberto Marengo)
19. miejsce w Coppa Bernocchi (Davide Gabburo)
19. miejsce w Adriatica Ionica Race (Sebastian Schönberger)
19. miejsce w Royal Bernard Drome Classic (Sebastian Schönberger)
20. miejsce w The Larry H.Miller Tour of Utah (Dayer Uberney Quintana Rojas)
20. miejsce w Royal Bernard Drome Classic (Simone Velasco)



All photos: Neri - Selle Italia