Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Team DSM (DSM)

nazwaTeam DSM
skrótDSM
krajNiemcy Niemcy
ligaPT
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie


kolarzdata urodzeniawiek
flaga Søren Kragh Andersen 1994-08-1027
flaga Thymen Arensman 1999-12-0422
flaga Nikias Arndt 1991-11-1830
flaga Romain Bardet 1990-11-0931
flaga Tiesj Benoot 1994-03-1127
flaga Cees Bol 1995-07-2726
flaga Marco Brenner 2002-08-2719
flaga Romain Combaud 1991-04-0130
flaga Alberto Dainese 1998-03-2523
flaga Nico Denz 1994-02-1527
flaga Mark Donovan 1999-04-0322
flaga Nils Eekhoff 1998-01-2323
flaga Felix Gall 1998-02-2723
flaga Chad Haga 1988-08-2633
flaga Chris Hamilton 1995-05-1826
flaga Jai Hindley 1996-05-0525
flaga Max Kanter 1997-10-2224
flaga Asbjörn Kragh Andersen 1992-04-0929
flaga Andreas Leknessund 1999-05-2122
flaga Niklas Märkl 1999-03-0322
flaga Joris Nieuwenhuis 1996-02-1125
flaga Casper Phillip Pedersen 1996-03-1525
flaga Nicolas Roche 1984-07-0337
flaga Martin Salmon 1997-10-2924
flaga Michael Storer 1997-02-2824
flaga Florian Stork 1997-04-2724
flaga Jasha Sütterlin 1992-11-0429
flaga Martijn Tusveld 1993-09-0928
flaga Ilan Van Wilder 2000-05-1421
flaga Kevin Vermaerke 2000-10-1621

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce na etapie 2. Paris-Nice (Cees Bol)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce na etapie 4. Paris-Nice (Tiesj Benoot)
5. miejsce w Paris-Nice (Tiesj Benoot)
5. miejsce na etapie 3. Paris-Nice (Søren Kragh Andersen)
5. miejsce na etapie 7. UAE Tour (Cees Bol)
6. miejsce na etapie 7. Paris-Nice (Tiesj Benoot)
7. miejsce w AG Driedaagse Brugge-De Panne (Cees Bol)
7. miejsce na etapie 3. UAE Tour (Florian Stork)
7. miejsce na etapie 6. Volta Ciclista a Catalunya (Max Kanter)
7. miejsce na etapie 2. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Ilan Van Wilder)
7. miejsce na etapie 5. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Ilan Van Wilder)
8. miejsce w Tirreno-Adriatico (Romain Bardet)
8. miejsce na etapie 2. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Marco Brenner)
9. miejsce w Milano-Sanremo (Søren Kragh Andersen)
9. miejsce na etapie 6. UAE Tour (Cees Bol)
10. miejsce na etapie 6. Tirreno-Adriatico (Max Kanter)
10. miejsce na etapie 7. Paris-Nice (Jai Hindley)
10. miejsce w Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Ilan Van Wilder)
12. miejsce w Ronde van Vlaanderen (Tiesj Benoot)
13. miejsce w Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Michael Storer)
15. miejsce w E3 Saxo Bank Classic (Tiesj Benoot)
18. miejsce w Paris-Nice (Jai Hindley)
18. miejsce w Per Sempre Alfredo (Felix Gall)
20. miejsce w Strade Bianche (Romain Bardet)



All photos: Team DSM