Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

INEOS Grenadiers (IGD)

koszulka
nazwaINEOS Grenadiers
skrótIGD
krajWielka Brytania Wielka Brytania
ligaPT
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie
wwwwww.teamsky.com


kolarzdata urodzeniawiek
flaga Andrey Amador Bikkazakova 1986-08-2935
flaga Leonardo Basso 1993-10-2528
flaga Egan Arley Bernal Gomez 1997-01-1324
flaga Richard Antonio Carapaz Montenegro 1993-05-2928
flaga Jonathan Castroviejo Nicolas 1987-04-2734
flaga Laurens De Plus 1995-09-0426
flaga Rohan Dennis 1990-05-2831
flaga Owain Doull 1993-05-0228
flaga Edward Dunbar 1996-09-0125
flaga Filippo Ganna 1996-07-2525
flaga Michał Gołaś 1984-04-2937
flaga Tao Geoghegan Hart 1995-03-3026
flaga Ethan Hayter 1998-09-1823
flaga Sebastian Henao 1993-08-0528
flaga Michał Kwiatkowski 1990-06-0231
flaga Daniel Felipe Martinez Poveda 1996-04-2525
flaga Gianni Moscon 1994-04-2027
flaga Jhonatan Manuel Narvaez Prado 1997-03-0424
flaga Thomas Pidcock 1999-07-3022
flaga Richie Porte 1985-01-3036
flaga Salvatore Puccio 1989-08-3132
flaga Brandon Smith Rivera Vargas 1996-03-2125
flaga Carlos Rodriguez Cano 2001-02-0220
flaga Luke Rowe 1990-03-1031
flaga Pavel Sivakov 1997-07-1124
flaga Ivan Ramiro Sosa Cuervo 1997-10-3124
flaga Ben Swift 1987-11-0534
flaga Geraint Thomas 1986-05-2535
flaga Dylan Van Baarle 1992-05-2129
flaga Cameron Wurf 1983-08-0338
flaga Adam Yates 1992-08-0729
Rowery:
Pinarello

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce w Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre (Dylan Van Baarle)
1. miejsce w Volta Ciclista a Catalunya (Adam Yates)
1. miejsce na etapie 2. Volta Ciclista a Catalunya (Rohan Dennis)
1. miejsce na etapie 2. UAE Tour (Filippo Ganna)
1. miejsce na etapie 3. Volta Ciclista a Catalunya (Adam Yates)
1. miejsce na etapie 3. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Ethan Hayter)
1. miejsce na etapie 4. Etoile de Besseges (Filippo Ganna)
1. miejsce na etapie 5. Etoile de Besseges (Filippo Ganna)

Miejsca na podium:

2. miejsce w Volta Ciclista a Catalunya (Richie Porte)
2. miejsce w UAE Tour (Adam Yates)
2. miejsce w klasyfikacji górskiej Volta Ciclista a Catalunya (Adam Yates)
2. miejsce na etapie 3. UAE Tour (Adam Yates)
2. miejsce w Etoile de Besseges (Michał Kwiatkowski)
2. miejsce na etapie 2. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Ivan Ramiro Sosa Cuervo)
2. miejsce na etapie 3. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Tao Geoghegan Hart)
3. miejsce w Volta Ciclista a Catalunya (Geraint Thomas)
3. miejsce w Strade Bianche (Egan Arley Bernal Gomez)
3. miejsce na etapie 4. Volta Ciclista a Catalunya (Geraint Thomas)
3. miejsce na etapie 5. UAE Tour (Adam Yates)
3. miejsce na etapie 7. Tirreno-Adriatico (Filippo Ganna)
3. miejsce na etapie 2. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Jhonatan Manuel Narvaez Prado)
3. miejsce na etapie 5. Etoile de Besseges (Ethan Hayter)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce w Itzulia Basque Country (Adam Yates)
4. miejsce w Tirreno-Adriatico (Egan Arley Bernal Gomez)
4. miejsce w klasyfikacji punktowej Volta Ciclista a Catalunya (Rohan Dennis)
4. miejsce na etapie 3. Itzulia Basque Country (Adam Yates)
4. miejsce na etapie 3. Volta Ciclista a Catalunya (Geraint Thomas)
4. miejsce na etapie 4. Volta Ciclista a Catalunya (Adam Yates)
4. miejsce na etapie 6. Itzulia Basque Country (Adam Yates)
4. miejsce w Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Ethan Hayter)
4. miejsce na etapie 4. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Ethan Hayter)
4. miejsce na etapie 5. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Ethan Hayter)
5. miejsce w Strade Bianche (Thomas Pidcock)
5. miejsce w klasyfikacji górskiej Volta Ciclista a Catalunya (Geraint Thomas)
5. miejsce w klasyfikacji punktowej Volta Ciclista a Catalunya (Adam Yates)
5. miejsce na etapie 5. Tirreno-Adriatico (Egan Arley Bernal Gomez)
5. miejsce na etapie 1. Etoile de Besseges (Michał Kwiatkowski)
5. miejsce na etapie 1a. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Ethan Hayter)
5. miejsce na etapie 2. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Ethan Hayter)
6. miejsce na etapie 1. Itzulia Basque Country (Adam Yates)
6. miejsce na etapie 2. Volta Ciclista a Catalunya (Richie Porte)
6. miejsce na etapie 3. Paris-Nice (Rohan Dennis)
6. miejsce na etapie 8. Paris-Nice (Dylan Van Baarle)
6. miejsce na etapie 5. Etoile de Besseges (Michał Kwiatkowski)
7. miejsce w E3 Saxo Bank Classic (Dylan Van Baarle)
7. miejsce na etapie 2. Volta Ciclista a Catalunya (Adam Yates)
7. miejsce na etapie 4. Volta Ciclista a Catalunya (Richie Porte)
8. miejsce w Gent-Wevelgem in Flanders Fields (Dylan Van Baarle)
8. miejsce na etapie 3. Paris-Nice (Dylan Van Baarle)
8. miejsce na etapie 5. Etoile de Besseges (Owain Doull)
9. miejsce w klasyfikacji górskiej Paris-Nice (Dylan Van Baarle)
9. miejsce na etapie 2. UAE Tour (Daniel Felipe Martinez Poveda)
9. miejsce na etapie 3. Volta Ciclista a Catalunya (Richie Porte)
9. miejsce na etapie 7. Volta Ciclista a Catalunya (Adam Yates)
10. miejsce w Ronde van Vlaanderen (Dylan Van Baarle)
10. miejsce w klasyfikacji górskiej Tirreno-Adriatico (Filippo Ganna)
10. miejsce na etapie 2. Volta Ciclista a Catalunya (Geraint Thomas)
10. miejsce w Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Tao Geoghegan Hart)
10. miejsce na etapie 2. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Pavel Sivakov)
10. miejsce na etapie 3. Etoile de Besseges (Michał Kwiatkowski)
11. miejsce w Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre (Ethan Hayter)
13. miejsce w Paris-Nice (Dylan Van Baarle)
13. miejsce w Etoile de Besseges (Filippo Ganna)
15. miejsce w Milano-Sanremo (Thomas Pidcock)
16. miejsce w Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Pavel Sivakov)
17. miejsce w Gent-Wevelgem in Flanders Fields (Owain Doull)
17. miejsce w Milano-Sanremo (Michał Kwiatkowski)
19. miejsce w Itzulia Basque Country (Richard Antonio Carapaz Montenegro)
19. miejsce w Tirreno-Adriatico (Pavel Sivakov)



All photos: INEOS Grenadiers