Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Team BikeExchange (BEX)

nazwaTeam BikeExchange
skrótBEX
krajAustralia Australia
ligaPT
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie


kolarzdata urodzeniawiek
flaga Jack Bauer 1985-04-0736
flaga Sam Bewley 1987-07-2234
flaga Brent Bookwalter 1984-02-1637
flaga Jhoan Esteban Chaves Rubio 1990-01-1731
flaga Kevin Colleoni 1999-11-1122
flaga Luke Durbridge 1991-04-0930
flaga Alexander Edmondson 1993-12-2228
flaga Tsgabu Gebremaryam Grmay 1991-08-2530
flaga Kaden Groves 1998-12-2323
flaga Amund Grøndahl Jansen 1994-02-1127
flaga Lucas Hamilton 1996-02-1225
flaga Michael Hepburn 1991-09-1730
flaga Damien Howson 1992-08-1329
flaga Christopher Juul Jensen 1989-07-0632
flaga Tanel Kangert 1987-03-1134
flaga Alexander Konychev 1998-07-2523
flaga Michael Matthews 1990-09-2631
flaga Cameron Meyer 1988-01-1133
flaga Luka Mezgec 1988-06-2733
flaga Mikel Nieve Iturralde 1984-05-2637
flaga Barnabas Peak 1998-11-2923
flaga Nicholas Schultz 1994-09-1327
flaga Callum Scotson 1996-08-1025
flaga Dion Smith 1993-03-0328
flaga Robert Stannard 1998-09-1623
flaga Simon Yates 1992-08-0729
flaga Andrey Zeits 1986-12-1435

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce w klasyfikacji górskiej Volta Ciclista a Catalunya (Jhoan Esteban Chaves Rubio)
1. miejsce w klasyfikacji punktowej Volta Ciclista a Catalunya (Jhoan Esteban Chaves Rubio)
1. miejsce na etapie 4. Volta Ciclista a Catalunya (Jhoan Esteban Chaves Rubio)

Miejsca na podium:

2. miejsce na etapie 3. Volta Ciclista a Catalunya (Jhoan Esteban Chaves Rubio)
2. miejsce na etapie 4. Tirreno-Adriatico (Simon Yates)
3. miejsce na etapie 2. Paris-Nice (Michael Matthews)
3. miejsce na etapie 6. Paris-Nice (Michael Matthews)
3. miejsce w Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Nicholas Schultz)
3. miejsce na etapie 2. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Nicholas Schultz)
3. miejsce na etapie 3. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Nicholas Schultz)
3. miejsce na etapie 4. Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Nicholas Schultz)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce w Paris-Nice (Lucas Hamilton)
4. miejsce w klasyfikacji punktowej Paris-Nice (Michael Matthews)
4. miejsce na etapie 5. Volta Ciclista a Catalunya (Dion Smith)
4. miejsce na etapie 7. Paris-Nice (Lucas Hamilton)
5. miejsce w Gent-Wevelgem in Flanders Fields (Michael Matthews)
5. miejsce w klasyfikacji górskiej Tirreno-Adriatico (Simon Yates)
5. miejsce na etapie 1. Volta Ciclista a Catalunya (Dion Smith)
5. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Luka Mezgec)
6. miejsce w Volta Ciclista a Catalunya (Jhoan Esteban Chaves Rubio)
6. miejsce w Milano-Sanremo (Michael Matthews)
6. miejsce w klasyfikacji punktowej Paris-Nice (Lucas Hamilton)
6. miejsce na etapie 2. Tirreno-Adriatico (Robert Stannard)
6. miejsce na etapie 4. Itzulia Basque Country (Jhoan Esteban Chaves Rubio)
6. miejsce na etapie 4. Paris-Nice (Lucas Hamilton)
6. miejsce na etapie 5. UAE Tour (Nicholas Schultz)
6. miejsce na etapie 6. Paris-Nice (Lucas Hamilton)
7. miejsce na etapie 6. UAE Tour (Kaden Groves)
8. miejsce na etapie 6. Itzulia Basque Country (Jhoan Esteban Chaves Rubio)
8. miejsce na etapie 7. UAE Tour (Luka Mezgec)
9. miejsce w Itzulia Basque Country (Jhoan Esteban Chaves Rubio)
9. miejsce w Volta Ciclista a Catalunya (Simon Yates)
9. miejsce w klasyfikacji punktowej Tirreno-Adriatico (Simon Yates)
9. miejsce na etapie 7. Tirreno-Adriatico (Michael Hepburn)
10. miejsce w Volta Ciclista a Catalunya (Lucas Hamilton)
10. miejsce w Tirreno-Adriatico (Simon Yates)
10. miejsce na etapie 4. Volta Ciclista a Catalunya (Lucas Hamilton)
10. miejsce na etapie 4. UAE Tour (Kaden Groves)
11. miejsce w Settimana Internazionale Coppi e Bartali (Kevin Colleoni)
13. miejsce w Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre (Luke Durbridge)
14. miejsce w UAE Tour (Nicholas Schultz)
15. miejsce w Gent-Wevelgem in Flanders Fields (Jack Bauer)



All photos: Team BikeExchange