Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - ekipa

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Ag2r - Citroën Team (ACT)

nazwaAg2r - Citroën Team
skrótACT
krajFrancja Francja
ligaPT
transferyw tym sezonie
transferyw przyszłym sezonie


kolarzdata urodzeniawiek
flaga François Bidard 1992-03-1929
flaga Geoffrey Bouchard 1992-04-0129
flaga Lilian Calmejane 1992-12-0629
flaga Clément Champoussin 1998-05-2923
flaga Mikael Cherel 1986-03-1735
flaga Benoit Cosnefroy 1995-10-1726
flaga Stan Dewulf 1997-12-2024
flaga Julien Duval 1990-05-2731
flaga Mathias Frank 1986-12-0935
flaga Tony Gallopin 1988-05-2433
flaga Ben Gastauer 1987-11-1434
flaga Dorian Godon 1996-05-2525
flaga Alexis Gougeard 1993-03-0528
flaga Jaakko Hänninen 1997-04-1624
flaga Anthony Jullien 1998-03-0523
flaga Bob Jungels 1992-09-2229
flaga Lawrence Naesen 1992-08-2829
flaga Oliver Naesen 1990-09-1631
flaga Ben Alexander O'Connor 1995-11-2526
flaga Aurelien Paret-Peintre 1996-02-2725
flaga Nans Peters 1994-03-1227
flaga Nicolas Prodhomme 1997-02-0124
flaga Marc Sarreau 1993-06-1028
flaga Michael Schär 1986-09-2935
flaga Damien Touze 1996-07-0725
flaga Greg Van Avermaet 1985-05-1736
flaga Gijs Van Hoecke 1991-11-1230
flaga Andrea Vendrame 1994-07-2027
flaga Clément Venturini 1993-10-1628
flaga Larry Warbasse 1990-06-2831

Wyniki kolarzy z ekipy:

Zwycięstwa:

1. miejsce w Grand Prix Cycliste la Marseillaise (Aurelien Paret-Peintre)

Miejsca na podium:

2. miejsce na etapie 1. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Greg Van Avermaet)
3. miejsce w Ronde van Vlaanderen (Greg Van Avermaet)
3. miejsce w La Roue Tourangelle Centre Val de Loire (Marc Sarreau)
3. miejsce na etapie 3. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Ben Alexander O'Connor)

Pozostałe wyniki:

4. miejsce w E3 Saxo Bank Classic (Oliver Naesen)
4. miejsce na etapie 1. Tirreno-Adriatico (Andrea Vendrame)
4. miejsce w Cholet - Pays de la Loire (Dorian Godon)
4. miejsce na etapie 3. Etoile de Besseges (Greg Van Avermaet)
4. miejsce na etapie 4. Etoile de Besseges (Greg Van Avermaet)
5. miejsce na etapie 3. Tirreno-Adriatico (Greg Van Avermaet)
5. miejsce na etapie 6. Paris-Nice (Aurelien Paret-Peintre)
5. miejsce w Cholet - Pays de la Loire (Marc Sarreau)
5. miejsce w Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Ben Alexander O'Connor)
6. miejsce w E3 Saxo Bank Classic (Greg Van Avermaet)
6. miejsce na etapie 6. Volta Ciclista a Catalunya (Clément Venturini)
6. miejsce na etapie 1. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Dorian Godon)
7. miejsce w Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre (Greg Van Avermaet)
7. miejsce w klasyfikacji górskiej Paris-Nice (Oliver Naesen)
7. miejsce na etapie 7. UAE Tour (Andrea Vendrame)
7. miejsce w Etoile de Besseges (Greg Van Avermaet)
7. miejsce na etapie 2. Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Ben Alexander O'Connor)
7. miejsce na etapie 2. Etoile de Besseges (Marc Sarreau)
8. miejsce na etapie 2. Tirreno-Adriatico (Greg Van Avermaet)
8. miejsce w Grand Prix Cycliste la Marseillaise (Lilian Calmejane)
9. miejsce w Paris-Nice (Aurelien Paret-Peintre)
10. miejsce na etapie 3. UAE Tour (Geoffrey Bouchard)
10. miejsce na etapie 5. UAE Tour (Geoffrey Bouchard)
10. miejsce na etapie 7. Volta Ciclista a Catalunya (Clément Champoussin)
11. miejsce w Tour des Alpes Maritiimes et du Var (Clément Champoussin)
12. miejsce w Gent-Wevelgem in Flanders Fields (Greg Van Avermaet)
12. miejsce w Paris-Nice (Ben Alexander O'Connor)
12. miejsce w Le Samyn (Damien Touze)
13. miejsce w Milano-Sanremo (Greg Van Avermaet)
13. miejsce w Grand Prix Cycliste la Marseillaise (Tony Gallopin)
15. miejsce w UAE Tour (Geoffrey Bouchard)
16. miejsce w Gent-Wevelgem in Flanders Fields (Oliver Naesen)
17. miejsce w Strade Bianche (Clément Venturini)
19. miejsce w Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre (Oliver Naesen)
19. miejsce w Strade Bianche (Greg Van Avermaet)
19. miejsce w Omloop Het Nieuwsblad Elite (Oliver Naesen)
20. miejsce w AG Driedaagse Brugge-De Panne (Gijs Van Hoecke)
20. miejsce w La Roue Tourangelle Centre Val de Loire (Anthony Jullien)



All photos: Ag2r - Citroën Team