Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - historia ekipy

SKARB KIBICA
szukaj kolarza


powrót do ekipy

ROKnazwaskrótliga
2001 flaga Ekipa amatorska 2001 ???AM
2002 flaga Ekipa amatorska 2002 ???AM
2003 flaga Ekipa amatorska 2003 ???AM
2004 flaga Ekipa amatorska 2004 ???AM
2005 flaga Ekipa amatorska 2005 ???AM
2006 flaga Ekipa amatorska 2006 ???AM
2007 flaga Ekipa amatorska 2007 ???AM
2008 flaga Ekipa amatorska 2008 ???AM
2009 flaga Ekipa amatorska 2009 ???AM
2010 flaga Ekipa amatorska 2010 ??? AM
2011 flaga Ekipa amatorska 2011 ???AM
2012 flaga Ekipa amatorska 2012 ???AM
2013 flaga Ekipa amatorska 2013 ???AM
2014 flaga Ekipa amatorska 2014 ???AM
2015 flaga Ekipa amatorska 2015 ???AM
2016 flaga Ekipa amatorska 2016 -AM
2017 flaga Ekipa amatorska 2017 -AM
2018 flaga Ekipa amatorska 2018 -AM
2019 flaga Ekipa amatorska 2019 -AM
2020 flaga Ekipa amatorska 2020 AM
2021 Ekipa rozwiązana


Wiek kolarzy podawany jest na sezon 2013.

Kolarze którzy przyszli:

kolarz wiekkiedy
Dania Mathias ?llegaard z Dania J.Jensen - Sandstřd Salg Og Event 212013-01-01
Algieria Khaled Abdenbi z Algieria Geofco - Ville d'Alger 252013-01-01
Malezja Faiz Syarifuddin Abdullah Kadir z Malezja Terengganu Cycling Team 232013-01-01
Malezja Shobry Abdullah Muhammad z Malezja Terengganu Cycling Team 232013-01-01
Szwecja Henrik Abom z Szwecja Team CykelCity 332013-01-01
Erytrea Daniel Abraham z Etiopia Marco Polo Cycling Team 282013-01-01
Szwajcaria Raphael Addy z Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 232013-01-01
Hiszpania Jose Aguilar Vega z Hiszpania Andalucia 272013-01-01
Iran Alireza Ahmadi z Iran Azad University Iran 232013-01-01
Australia Nick Aitken z Australia Team Jayco - AIS 232013-01-01
Kazachstan Tynys Akanov z Kazachstan Continental Team Astana 212013-01-01
Turcja Bekir Baki Akirsan z Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo 222013-01-01
Wenezuela Jose Antonio Alarcon Morales z Kolumbia Movistar Team CT 252013-01-01
Portugalia Alcides Manuel Coelho Almeida z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Foz do Iguacu 262013-01-01
Kolumbia Andres Faustino Alzate Escobar z Stany Zjednoczone Team Exergy 242013-01-01
Kolumbia Carlos Eduardo Alzate Escobar z Stany Zjednoczone Team Exergy 302013-01-01
Dania Peter Riis Andersen z nieznany Kolarz zawieszony za doping 332013-01-01
Łotwa Reinis Andrijanovs z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 252013-01-01
Kolumbia Marvin Orlando Angarita Reyes z Hiszpania Movistar Team 242013-01-01
Argentyna Jose Fernando Antogna z Stany Zjednoczone Jamis - Sutter Home 372013-01-01
Hiszpania Francisco Manuel Anton Marin z Hiszpania Burgos BH - Castilla y Leon 252013-01-01
Rosja Mikhail Antonov z Rosja Lokosphinx 272013-01-01
Stany Kai Applequist z Stany Zjednoczone Team Exergy 312013-01-01
Kolumbia Mauricio Alberto Ardila Cano z Kolumbia Colombia - Comcel 342013-01-01
Rosja Arkimedes Arguelyes Rodriges z Rosja RusVelo 252013-01-01
Brazylia Alex David Mayer Arseno z Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 302013-01-01
Wlochy Luca Ascani z Wielka Brytania Farnese Vini - Selle Italia 302013-01-01
Holandia Jelmer Asjes z Holandia Koga Cycling Team 262013-01-01
Turcja Muhammet Atalay z Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo 242013-01-01
Nowa Josh Atkins z Stany Zjednoczone Bontrager - Livestrong u23 212013-01-01
RPA John-Lee Augustyn z Irlandia Utensilnord - Named 272013-01-01
Belgia Frederik Backaert z Belgia Landbouwkrediet 232013-01-01
Szwecja Magnus Backstedt z Wielka Brytania Team UK Youth 382013-01-01
Wlochy Paolo Bailetti z Irlandia Utensilnord - Named 332013-01-01
Stany Andrew Bajadali z Stany Zjednoczone Team Optum p/b Kelly Benefit Strategies 402013-01-01
Dania Glenn Bak z Dania BlueWater Cycling 322013-01-01
Wlochy Alfredo Balloni z Wielka Brytania Farnese Vini - Selle Italia 242013-01-01
Szwajcaria Michaël Bär z Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 252013-01-01
Rosja Kirill Baranov z Rosja Itera - Katusha 242013-01-01
Czechy Jiri Bares z Czechy ASC Dukla Praha 242013-01-01
Wlochy Luca Barla z Wlochy Team Idea 262013-01-01
Kolumbia Felix Alejandro Baron Castillo z Kolumbia Colombia - Comcel 222013-01-01
Hiszpania Carlos Barredo Llamazales z Holandia Rabobank 322013-01-01
Stany Colton Barrett z Stany Zjednoczone Team Optum p/b Kelly Benefit Strategies 222013-01-01
Polska Dorian Bartkiewicz z Polska Wibatech - LMGK Ziemia Brzeska 222013-01-01
Niemcy David Bartl z Niemcy LKT Team Brandenburg 222013-01-01
Stany Chris Barton z Stany Zjednoczone Bissell Cycling Team 252013-01-01
Austria Rene Bauer z Austria KTM - Gebrüder Weiss 322013-01-01
Algieria Nabil Baz z Algieria Geofco - Ville d'Alger 262013-01-01
Łotwa Armands Becis z Łotwa Rietumu - Delfin 222013-01-01
Kanada Yannick Bedard z Kanada Ekoi.com - Gaspesien - DeVinci 232013-01-01
Kazachstan Miras Bederbekov z Kazachstan Continental Team Astana 242013-01-01
Australia Chris Beeck z Australia Plan B Racing Team 422013-01-01
Belgia Sven Beelen z Belgia Sunweb - Revor 232013-01-01
Turcja Usta Behcet z Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo 282013-01-01
Etiopia Binyam Fitsum Bekele z Etiopia Marco Polo Cycling Team 262013-01-01
Łotwa Indulis Bekmanis z Łotwa Rietumu - Delfin 242013-01-01
Francja Julien Belgy z nieznany Kolarz zawieszony za doping 302013-01-01
Niemcy Mathias Belka z Niemcy Raiko - Stolting 272013-01-01
Kanada Zachary Bell z Kanada Team SpiderTech powered by C10 312013-01-01
Wielka Jonathan Bellis z Belgia An Post - Sean Kelly 252013-01-01
Hiszpania Manuel Beltran Martinez z nieznany Kolarz zawieszony za doping 422013-01-01
Rosja Sergey Belykh z Rosja Lokosphinx 232013-01-01
Czechy Petr Bencik z Czechy Whirlpool - Author 372013-01-01
Wlochy Cristian Benenati z Wielka Brytania Farnese Vini - Selle Italia 312013-01-01
Łotwa Ernests Benhens z Łotwa Rietumu - Delfin 232013-01-01
Nowa Dillon Bennett z Nowa Zelandia Subway Cycling Team 212013-01-01
Stany Eric Bennett z Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Cycling 272013-01-01
Niemcy Patrick Bercz z Niemcy Team Eddy Merckx - Indeland 242013-01-01
Mołdawia Oleg Berdos z Irlandia Utensilnord - Named 262013-01-01
Słowacja Stanislav Beres z Słowacja Dukla Trencin - Trek 212013-01-01
Francja Sébastien Bergeret z Francja FDJ - BigMat 212013-01-01
Węgry Bendeguz Bernard z Węgry Ora Hotels 252013-01-01
Wlochy Leonardo Bertagnolli z Wlochy Lampre - ISD 352013-01-01
Wlochy Thomas Bertolini z Wielka Brytania Farnese Vini - Selle Italia 252013-01-01
Stany Taylor Bertrand-Barrett z Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Cycling 262013-01-01
Słowenia Nejc Bester z Słowenia Sava 212013-01-01
Algieria Mouadh Betira z Algieria Geofco - Ville d'Alger 212013-01-01
Stany Neil Bezdek z Stany Zjednoczone Team Mountain Khakis 292013-01-01
Francja César Bihel z Luxemburg Team Differdange 252013-01-01
Ukraina Volodymyr Bileka z Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo 342013-01-01
Wlochy Emanuele Bindi z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 322013-01-01
Nowa Simon Binney z Nowa Zelandia Subway Cycling Team 222013-01-01
Wlochy Maurizio Biondo z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 322013-01-01
Wlochy Alessandro Bisolti z Wlochy Team Idea 282013-01-01
Słowenia Jure Bitenc z Słowenia Sava 222013-01-01
Etiopia Solomon Bitew Shiferaw z Etiopia Marco Polo Cycling Team 262013-01-01
Szwecja Jonas Bjelkmark z Szwecja Team CykelCity 262013-01-01
Czechy Martin Blaha z Czechy ASC Dukla Praha 362013-01-01
Hiszpania David Blanco Rodriguez z Portugalia Efapel - Glassdrive 382013-01-01
Francja Guillaume Blot z Francja Bretagne - Schuller 282013-01-01
Belgia Stef Boden z Belgia Sunweb - Revor 232013-01-01
Węgry Laszlo Bodrogi z Stany Zjednoczone Team Type 1 - Sanofi 372013-01-01
Holandia Jeroen Boelen z Holandia Cyclingteam De Rijke 352013-01-01
Słowenia Blaz Bogataj z Słowenia Radenska 212013-01-01
Łotwa Maris Bogdanovics z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 222013-01-01
Wlochy Simone Boifava z Wlochy Team Idea 282013-01-01
Szwajcaria Joris Boillat z Hongkong Team Champion System 302013-01-01
Kanada David Boily z Kanada Team SpiderTech powered by C10 232013-01-01
Niemcy Yannick Bok z Niemcy Raiko - Stolting 232013-01-01
Holandia Niek Boom z Holandia Cyclingteam De Rijke 212013-01-01
Rosja Vladislav Borisov z Ukraina Amore & Vita 352013-01-01
Argentyna Alejandro Alberto Borrajo z Stany Zjednoczone Jamis - Sutter Home 332013-01-01
Argentyna Anibal Andres Borrajo z Stany Zjednoczone Jamis - Sutter Home 312013-01-01
Wlochy Paolo Bossoni z nieznany Kolarz zawieszony za doping 372013-01-01
Belgia Matthias Bossuyt z Belgia Sunweb - Revor 222013-01-01
Grecja Apostolos Bouglas z Grecja Gios - Deyser 242013-01-01
Grecja Georgios Bouglas z Grecja Gios - Deyser 232013-01-01
Belgia Jonathan Boverie z Belgia Forem - Actiris 252013-01-01
Stany Alex Bowden z Stany Zjednoczone Team Type 1 - Sanofi 242013-01-01
Dania Nicolai Br?chner z Dania Designa Křkken - Knudsgaard 202013-01-01
Francja Damien Branaa z Hiszpania Burgos BH - Castilla y Leon 272013-01-01
Kostaryka Gregory Juel Brenes Obando z Kolumbia Movistar Team CT 252013-01-01
Stany Mac Brennan z Stany Zjednoczone Bissell Cycling Team 232013-01-01
Wlochy Marzio Bruseghin z Hiszpania Movistar Team 392013-01-01
Kanada Charles Bryer z Kanada Ekoi.com - Gaspesien - DeVinci 252013-01-01
Brazylia Douglas Moi Bueno z Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 322013-01-01
Brazylia Otavio Didier Bulgarelli z Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 292013-01-01
Niemcy Bastian Bürgel z Niemcy Thüringer Energie Team 232013-01-01
Słowenia Nik Burjek z Słowenia Sava 262013-01-01
Niemcy Achim Burkart z Niemcy Team Specialized Concept Store 212013-01-01
Wielka Steven Burke z Wielka Brytania Team IG - Sigma Sport 252013-01-01
Hiszpania Antonio Cabello Baena z Hiszpania Andalucia 232013-01-01
Wlochy Diego Caccia z Wielka Brytania Farnese Vini - Selle Italia 322013-01-01
Australia Logan Calder z Australia Plan B Racing Team 282013-01-01
Kolumbia Diego Mauricio Calderon z Kolumbia Colombia - Comcel 302013-01-01
Wlochy Daniele Callegarin z Stany Zjednoczone Team Type 1 - Sanofi 312013-01-01
Hiszpania Jose Luis Cano Losa z Hiszpania Andalucia 252013-01-01
Francja Nicolas Capdepuy z Hiszpania Burgos BH - Castilla y Leon 252013-01-01
Kolumbia Felix Rafael Cardenas Ravalo z Kolumbia GW - Shimano 412013-01-01
Portugalia Pedro Cardoso z nieznany Kolarz zawieszony za doping 392013-01-01
Stany Kirk Carlsen z Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Cycling 262013-01-01
Stany Adam Carr z Kanada Ekoi.com - Gaspesien - DeVinci 302013-01-01
Belgia Laurent Carton z Belgia Colba - Superano Ham 242013-01-01
Portugalia Fernando Alberto Almeida Carvalho z Grecja Gios - Deyser 262013-01-01
Australia Alex Carver z Australia Genesys Wealth Advisers 222013-01-01
Kolumbia Ivan Mauricio Casas Buitrago z Kolumbia Colombia - Comcel 332013-01-01
Holandia Didier Caspers z Holandia Koga Cycling Team 212013-01-01
Irlandia Mark Cassidy z Belgia An Post - Sean Kelly 282013-01-01
Wlochy Pietro Caucchioli z nieznany Kolarz zawieszony za doping 382013-01-01
Francja Yohan Cauquil z Francja La Pomme Marseille 282013-01-01
Francja Pierre Cazaux z Hiszpania Euskaltel - Euskadi 292013-01-01
Turcja Ilhan Celik z Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo 202013-01-01
Hiszpania Gustavo Cesar Veloso z Hiszpania Andalucia 332013-01-01
Wlochy Roberto Cesaro z Wlochy Miche - Guerciotti 272013-01-01
Hiszpania Javier Chacon Quesada z Hiszpania Andalucia 282013-01-01
Kolumbia Fidel Jeobani Chacon Skiner z Kolumbia GW - Shimano 332013-01-01
Słowacja Jaroslav Chalas z Słowacja Dukla Trencin - Trek 212013-01-01
Francja Dimitri Champion z Francja Bretagne - Schuller 302013-01-01
Tajwan Ting Chuan Chang z Tajwan Action Cycling Team 212013-01-01
Tajwan Wei Kei Chang z Tajwan RTS Racing Team 282013-01-01
Szwajcaria Gabriel Chavanne z Francja Ag2r - La Mondiale 212013-01-01
Tajwan Cheng Yen Chen z Tajwan Team Senter - Merida 242013-01-01
Tajwan Chia Chun Chen z Tajwan Action Cycling Team 222013-01-01
Tajwan Po Yu Chen z Tajwan RTS Racing Team 212013-01-01
Tajwan Ssu Han Chiang z Tajwan Action Cycling Team 242013-01-01
Tajwan Pei Tsun Chien z Tajwan RTS Racing Team 252013-01-01
Tajwan Wen Lung Chien z Tajwan Action Cycling Team 242013-01-01
Stany Jonathan Chodroff z nieznany Kolarz zawieszony za doping 282013-01-01
Tajwan Po Chu Chou z Tajwan Team Senter - Merida 382013-01-01
Dania Morten Christensen z Dania Designa Křkken - Knudsgaard 272013-01-01
Dania Troels Christensen z Dania J.Jensen - Sandstřd Salg Og Event 212013-01-01
Dania Jacob Juul Christiansen z Dania J.Jensen - Sandstřd Salg Og Event 282013-01-01
Tunezja Rafaâ Chtioui z Francja Europcar 272013-01-01
Ukraina Oleg Chuzhda z Belgia Accent.jobs - Willems Verandas 282013-01-01
Wlochy Paolo Ciavatta z Wlochy Acqua & Sapone 292013-01-01
Wlochy Andrea Cismondi z Niemcy Team Specialized Concept Store 202013-01-01
Belgia Dimitri Claeys z Algieria Geofco - Ville d'Alger 262013-01-01
Argentyna Claudio Claveles z Argentyna San Luis - Somos Todos 422013-01-01
Hiszpania Francisco Clavijo Garcia z Hiszpania Andalucia 242013-01-01
Wlochy Massimo Codol z Wlochy Acqua & Sapone 402013-01-01
Belgia Johan Coenen z Luxemburg Team Differdange 342013-01-01
Holandia Stefan Cohnen z Belgia Landbouwkrediet 312013-01-01
Meksyk Bernardo Colex Tepoz z Ukraina Amore & Vita 302013-01-01
Francja Anthony Colin z Francja Roubaix - Lille Metropole 282013-01-01
Wlochy Daniele Colli z Stany Zjednoczone Team Type 1 - Sanofi 312013-01-01
Kolumbia Francisco Jarley Colorado Hernandez z Kolumbia EPM - UNE 332013-01-01
Wlochy Cristian Cominelli z Wlochy Team Idea 252013-01-01
Wlochy Alberto Contoli z Irlandia Colnago - CSF Inox 262013-01-01
Stany Matt Cooke z Stany Zjednoczone Team Exergy 342013-01-01
Kolumbia Jose Alberto Cordero Santacruz z Kolumbia Colombia - Comcel 282013-01-01
Wlochy Claudio Corioni z Wlochy Acqua & Sapone 312013-01-01
Belgia Joris Cornet z Belgia Lotto - Pôle Continental Wallon 222013-01-01
Portugalia Joao Alexandre Lima Correia z Portugalia LA - Antarte 232013-01-01
Brazylia Gustavo Erivan Costa z Brazylia Padaria Real - Caloi 232013-01-01
Wielka Alex Coutts z Tajwan RTS Racing Team 302013-01-01
Francja Arnaud Coyot z Francja Saur - Sojasun 332013-01-01
Nowa Scott Creighton z Nowa Zelandia Subway Cycling Team 202013-01-01
Rumunia Tamas Csicsaky z Rumunia Tusnad Cycling Team 332013-01-01
Francja Gaylord Cumont z Francja Véranda Rideau U 322013-01-01
Holandia Tjarco Cuppens z Singapur Fuji Singapore 372013-01-01
Polska Daniel Czajkowski z nieznany Kolarz zawieszony za doping 352013-01-01
Węgry Istvan Cziraki z Węgry Ora Hotels 272013-01-01
Wlochy Gianni Da Ros z nieznany Kolarz zawieszony za doping 272013-01-01
Szwecja Jesper Dahlström z Szwecja Team CykelCity 232013-01-01
Wlochy Luca Damiani z Stany Zjednoczone Kenda - 5 Hour Energy p/b Gear Grinder 292013-01-01
Czechy Jakub Danacik z Czechy Whirlpool - Author 252013-01-01
Nowa Tom David z Belgia Lotto - Pôle Continental Wallon 232013-01-01
Stany Zachary Davies z Stany Zjednoczone Team Exergy 282013-01-01
RPA Tyler Day z RPA Team Bonitas 242013-01-01
Turcja Secaattin Dazkirli z Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo 232013-01-01
Wlochy MARIA Giuseppe De z Wlochy Team Idea 292013-01-01
Holandia Pim De Beer z Holandia Cycling Team Jo Piels 262013-01-01
Wlochy Francesco De Bonis z nieznany Kolarz zawieszony za doping 312013-01-01
Holandia Sierk-Jan De Haan z Holandia Cycling Team Jo Piels 322013-01-01
Stany Menso De Jong z Stany Zjednoczone Jelly Belly Cycling 242013-01-01
Hiszpania David De La Fuente Rasilla z Hiszpania Caja Rural 322013-01-01
Meksyk Flavio De Luna Davila z Kanada Team SpiderTech powered by C10 232013-01-01
Belgia Sjef De Wilde z Belgia Accent.jobs - Willems Verandas 322013-01-01
Belgia Walt De Winter z Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht 252013-01-01
Francja Kevin Denis z Francja Véranda Rideau U 262013-01-01
Wlochy Stefano Di Carlo z Wlochy Acqua & Sapone 262013-01-01
Francja Remy Di Gregorio z Francja Cofidis, le Credit en Ligne 282013-01-01
Wlochy Alberto Di Lorenzo z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 312013-01-01
Wlochy Danilo Di Luca z Wlochy Acqua & Sapone 372013-01-01
Wlochy Francesco Di Paolo z Wlochy Acqua & Sapone 312013-01-01
Kolumbia Andres Miguel Diaz Corrales z Stany Zjednoczone Team Exergy 292013-01-01
Czechy Jiri Dolezal z Czechy AC Sparta Praha 212013-01-01
Hiszpania Ramon Domene Reyes z Hiszpania Caja Rural 232013-01-01
Wlochy Alessandro Donati z Wlochy Acqua & Sapone 342013-01-01
Czechy Jan Dostal z Czechy ASC Dukla Praha 252013-01-01
Francja Pierre Drancourt z Francja Roubaix - Lille Metropole 312013-01-01
Niemcy Frank Dressler z Luxemburg Team Differdange 372013-01-01
Norwegia Ola Inge Dropping z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 262013-01-01
Francja Mathieu Drouilly z Francja Roubaix - Lille Metropole 272013-01-01
Kolumbia Alvaro Duarte Sandoval z Kolumbia Colombia - Comcel 222013-01-01
Stany William Dugan z Stany Zjednoczone Team Type 1 - Sanofi 262013-01-01
Austria Alexander Dürager z Austria KTM - Gebrüder Weiss 292013-01-01
Austria Norbert Dürauer z Austria Tirol Cycling Team 272013-01-01
Węgry Miklos Durucz z Węgry Ora Hotels 222013-01-01
Słowenia Mark Dzamastagic z Słowenia Sava 222013-01-01
Rosja Alexander Efimkin z Stany Zjednoczone Team Type 1 - Sanofi 322013-01-01
Grecja Konstantinos Efstathiou z Grecja Gios - Deyser 222013-01-01
Łotwa Ingus Eislers z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 242013-01-01
Łotwa Sandis Eislers z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 202013-01-01
Austria Markus Eisner z Austria WSA - Viperbike - Kärnten 202013-01-01
Norwegia Ola Elfmark z Norwegia Argon 18 - Unaas Cycling 222013-01-01
Stany Isaac Enderline z Stany Zjednoczone BMC - Hincapie Sportswear Development Team 232013-01-01
Belgia Stijn Ennekens z Belgia An Post - Sean Kelly 292013-01-01
Rosja Nikita Eskov z Rosja RusVelo 302013-01-01
Kuba Yosvany Falcon Padron z Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Cycling 342013-01-01
Wlochy Stiven Fanelli z Irlandia Utensilnord - Named 262013-01-01
Stany Adam Farabaugh z Kanada Ekoi.com - Gaspesien - DeVinci 242013-01-01
Tajwan Chun Kai Feng z Tajwan Action Cycling Team 252013-01-01
Brazylia Murilo Ferraz Affonso z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Foz do Iguacu 222013-01-01
Wlochy Marco Fertonani z nieznany Kolarz zawieszony za doping 372013-01-01
Urugwaj Hector Fabian Figueiras Aguilar z Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 292013-01-01
Rosja Alexander Filippov z nieznany Kolarz zawieszony za doping 292013-01-01
Brazylia Tiago Fiorilli z Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 292013-01-01
Francja Denis Flahaut z Francja Roubaix - Lille Metropole 352013-01-01
Szwajcaria Mathias Flückiger z Stany Zjednoczone BMC Racing Team 252013-01-01
Wlochy Fausto Fognini z Wlochy WIT 282013-01-01
Norwegia Arnt Ove Fordal z Norwegia Frřy-Trek 282013-01-01
Niemcy Thomas Fothen z Niemcy Team NSP - Ghost 302013-01-01
RPA Herman Fouche z RPA Team Bonitas 262013-01-01
Wlochy Nicolas Francesconi z Ukraina Amore & Vita 242013-01-01
Wlochy Enrico Franzoi z Wlochy Miche - Guerciotti 312013-01-01
Szwajcaria Thomas Frei z Dania Christina Watches - Onfone 282013-01-01
Australia Michael Freiberg z Australia Team Jayco - AIS 232013-01-01
Portugalia Daniel Alexandre Loureiro Silva Freitas z Portugalia Efapel - Glassdrive 222013-01-01
Norwegia Christian Hals Frivold z Norwegia Plussbank - BMC 222013-01-01
Rosja Igor Frolov z Rosja Itera - Katusha 232013-01-01
Wlochy Henry Frusto z Wlochy Team Nippo 272013-01-01
Japonia Masaru Fukuhara z Japonia Utsunomiya - Blitzen 322013-01-01
Australia Daniel Furmston z Australia Plan B Racing Team 292013-01-01
Czechy Roman Furst z Czechy ASC Dukla Praha 222013-01-01
Bułgaria Ivailo Gabrovski z Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo 352013-01-01
Hiszpania Aitor Galdos Alonso z Hiszpania Caja Rural 342013-01-01
Wenezuela Carlos Johan Galviz Garcia z Kolumbia Movistar Team CT 242013-01-01
Niemcy Stefan Ganser z Niemcy Team Eddy Merckx - Indeland 352013-01-01
Wlochy Vincenzo Garofalo z Wlochy Team Nippo 312013-01-01
Austria Florian Gaugl z Austria Team Vorarlberg 222013-01-01
Wielka Simon Gaywood z Wielka Brytania Team IG - Sigma Sport 342013-01-01
Stany Bradley Gehrig z Stany Zjednoczone Jamis - Sutter Home 272013-01-01
Niemcy Linus Gerdemann z Luxemburg Radioshack - Nissan 312013-01-01
Bułgaria Evgeni Gerganov Balev z Rumunia Tusnad Cycling Team 382013-01-01
Iran Vahid Ghafari z Iran Azad University Iran 252013-01-01
Iran Mohammad Gharehbaghi Pouri z Iran Suren Cycling Team 252013-01-01
Wlochy Roberto Giacobazzi z Irlandia Colnago - CSF Inox 222013-01-01
Wlochy Mariano Giallorenzo z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 312013-01-01
Argentyna Tomas Enrique Gil z Paragwaj Start Cycling Team - Atacama Flowery Desert 232013-01-01
Kanada Martin Gilbert z Kanada Team SpiderTech powered by C10 312013-01-01
Wlochy Francesco Ginanni z Wlochy Acqua & Sapone 282013-01-01
Albania Tyron Giorgieri z Wlochy WIT 252013-01-01
Słowenia Matej Gnezda z Słowenia Adria Mobil 342013-01-01
Norwegia Daniel Slatto Gomnes z Norwegia Joker - Merida 222013-01-01
Kolumbia Javier Alberto Gonzalez Barrera z Kolumbia Colombia - Coldeportes 342013-01-01
Hiszpania Jonathan Gonzalez Gonzalez z Grecja Gios - Deyser 262013-01-01
Kolumbia Fredy Excelino Gonzalez Martinez z Iran Azad University Iran 382013-01-01
Kanada William Goodfellow z Belgia Lotto - Pôle Continental Wallon 252013-01-01
Nowa Matthew Gorter z Nowa Zelandia Subway Cycling Team 282013-01-01
Francja Alexis Gougeard z Francja Véranda Rideau U 202013-01-01
Nowa Westley Gough z Nowa Zelandia Subway Cycling Team 252013-01-01
Belgia Benjamin Gourgue z Belgia Lotto - Pôle Continental Wallon 272013-01-01
Austria Andreas Graf z Austria Team Gourmetfein - Wels 282013-01-01
Kolumbia Cesar Augusto Grajales Calle z Stany Zjednoczone CompetitiveCyclist.com 402013-01-01
Dania Mads Gregersen z Dania Designa Křkken - Knudsgaard 202013-01-01
Australia Ben Grenda z Wielka Brytania Rapha Condor - Sharp 232013-01-01
Australia Phil Grenfell z Australia GPM - Wilson Racing 242013-01-01
Ukraina Sergiy Gretchyn z Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo 342013-01-01
Australia Stuart Grimsey z Australia Drapac Cycling 252013-01-01
Austria Philipp Gromer z Austria KTM - Gebrüder Weiss 222013-01-01
Norwegia Jon Anders Grondahl z Norwegia Plussbank - BMC 252013-01-01
Polska Kacper Gronkiewicz z Polska Team BDC Marcpol Jamis 202013-01-01
Słowenia Ziga Groselj z Słowenia Sava 202013-01-01
Chorwacja Luka Grubic z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 242013-01-01
Ekwador Byron Patricio Guama De La Cruz z Kolumbia Movistar Team CT 282013-01-01
Francja Julien Guay z Francja Roubaix - Lille Metropole 272013-01-01
Francja Frédéric Guesdon z Francja FDJ - BigMat 422013-01-01
Francja Romain Guillemois z Francja Europcar 222013-01-01
Norwegia Esben Sorensen Gullingsrud z Norwegia Ringeriks - Kraft Look 212013-01-01
Ukraina Volodymir Gustov z Dania SaxoBank 362013-01-01
Słowacja Michal Habera z Słowacja Dukla Trencin - Trek 202013-01-01
Czechy Martin Hacecky z Czechy ASC Dukla Praha 252013-01-01
Czechy Vojtech Hacecky z Czechy ASC Dukla Praha 262013-01-01
Francja Sa?d Haddou z Francja Europcar 312013-01-01
Słowenia Domen Hafner z Słowenia Sava 202013-01-01
Iran Alireza Haghi z Iran Azad University Iran 342013-01-01
Australia Bradley Hall z Australia Plan B Racing Team 352013-01-01
Francja Matthieu Halleguen z Francja Bretagne - Schuller 252013-01-01
Australia Julian Hamill z Australia GPM - Wilson Racing 212013-01-01
Niemcy Elmar Hantzsch z Austria KTM - Gebrüder Weiss 302013-01-01
Stany Chad Hartley z Stany Zjednoczone Kenda - 5 Hour Energy p/b Gear Grinder 322013-01-01
Niemcy Andreas Hartmann z Niemcy Team Heizomat 202013-01-01
Singapur Junaidi Bin Hashim z Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 312013-01-01
Holandia Arne Hassink z Niemcy Raiko - Stolting 292013-01-01
Japonia Sho Hatsuyama z Japonia Utsunomiya - Blitzen 252013-01-01
Norwegia Ola Haug z Norwegia Oneco - Mesterhus Cycling Team 222013-01-01
Wielka Hamish Robert Haynes z Belgia Colba - Superano Ham 392013-01-01
Niemcy René Heinze z Niemcy Team NSP - Ghost 262013-01-01
Słowenia Doron Hekic z Słowenia Radenska 202013-01-01
Finlandia Matti Helminen z Belgia Landbouwkrediet 382013-01-01
Szwajcaria Daniel Henggeler z Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 252013-01-01
Stany Sergio Hernandez z Stany Zjednoczone Jelly Belly Cycling 282013-01-01
Niemcy Nico Hesslich z Niemcy LKT Team Brandenburg 232013-01-01
Iran Ali Heydari z Iran Azad University Iran 202013-01-01
Wielka Matthew Higgins z Wielka Brytania Node 4 - Giordana Racing Team 362013-01-01
Japonia Yusuke Higuma z Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Cycling 312013-01-01
Norwegia Asbjorn Hillmann z Norwegia Frřy-Trek 202013-01-01
Japonia Yoshimasa Hirose z Japonia Utsunomiya - Blitzen 362013-01-01
Dania Morten Hoberg Nielsen z Dania Team Concordia Forsikring - Himmerland 252013-01-01
Czechy Jiri Hochmann z Czechy ASC Dukla Praha 272013-01-01
Stany Daniel Holloway z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 262013-01-01
Dania Claus Michael Holm z Dania J.Jensen - Sandstřd Salg Og Event 432013-01-01
Wielka Simon Holt z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 252013-01-01
Czechy Tomas Holub z Czechy AC Sparta Praha 232013-01-01
Belgia Jeroen Hoorne z Belgia OmegaPharma - Quick Step 252013-01-01
Japonia Takaaki Hori z Japonia Utsunomiya - Blitzen 212013-01-01
Australia Blake Hose z Australia Genesys Wealth Advisers 212013-01-01
Francja Steve Houanard z Francja Ag2r - La Mondiale 272013-01-01
Stany Cole House z Stany Zjednoczone CompetitiveCyclist.com 252013-01-01
Stany Stephen Housley z Stany Zjednoczone Kenda - 5 Hour Energy p/b Gear Grinder 242013-01-01
Australia Damien Howson z Australia Team Jayco - AIS 212013-01-01
Tajwan Shih Hsin Hsiao z Tajwan Action Cycling Team 232013-01-01
Tajwan Wen Chan Hsieh z Tajwan Team Senter - Merida 212013-01-01
Tajwan Che Wei Hu z Tajwan Team Senter - Merida 232013-01-01
Tajwan Chin Lung Huang z Tajwan RTS Racing Team 252013-01-01
Tajwan Hsin Hua Huang z Tajwan Team Senter - Merida 282013-01-01
Tajwan Wen-Chung Huang z Tajwan RTS Racing Team 232013-01-01
Holandia Jenning Huizinga z Holandia Rabobank Continental Team 292013-01-01
Czechy Martin Hunal z Czechy AC Sparta Praha 242013-01-01
Norwegia Elias R?d Hus?y z Norwegia Argon 18 - Unaas Cycling 202013-01-01
Stany Evan Hyde z Stany Zjednoczone Chipotle Development Team 292013-01-01
Dania Jannik Hyldtoft Hansen z Dania Team Tre-For 252013-01-01
Hiszpania Antton Ibarguren Telletxea z Hiszpania Caja Rural 242013-01-01
Egipt James Yousef Ibrahim z Australia Plan B Racing Team 262013-01-01
Japonia Takeshi Igarashi z Singapur Fuji Singapore 332013-01-01
RPA Stefan Ihlenfeldt z RPA Team Bonitas 242013-01-01
Japonia Tomoyuki Iino z Japonia Utsunomiya - Blitzen 242013-01-01
Japonia Kazuo Inoue z Japonia Bridgestone - Anchor 322013-01-01
Grecja Nikolaos Ioannidis z Grecja Team Worldofbike.gr 202013-01-01
Japonia Kenji Itami z Japonia Bridgestone - Anchor 252013-01-01
Dania Stefan Linné J?rgensen z Dania J.Jensen - Sandstřd Salg Og Event 212013-01-01
Stany Andy Jacques-Maynes z Stany Zjednoczone Kenda - 5 Hour Energy p/b Gear Grinder 352013-01-01
Dania Michael Ellermann Jaeger z Dania J.Jensen - Sandstřd Salg Og Event 292013-01-01
Norwegia Morten Bjerke Jaegersborg z Norwegia Ringeriks - Kraft Look 202013-01-01
Korea Gyung Gu Jang z Austria KTM - Gebrüder Weiss 232013-01-01
Holandia Jeroen Janssen z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 292013-01-01
Norwegia Eirik Kasa Jarlseth z Norwegia Joker - Merida 232013-01-01
Stany Michael Jasinski z Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Cycling 262013-01-01
Słowenia Robert Jenko z Słowenia Radenska 232013-01-01
Polska Krzysztof Jeżowski z Polska Bank BGZ 382013-01-01
Chiny Kun Jiang z Hongkong Team Champion System 242013-01-01
Hiszpania Ruben Jimenez Ventosa z Hiszpania Burgos BH - Castilla y Leon 262013-01-01
Szwecja Fredrik Johansson z Wielka Brytania Team UK Youth 352013-01-01
Stany Sam Johnson z Stany Zjednoczone Team Exergy 302013-01-01
Australia Caleb Jones z Australia GPM - Wilson Racing 252013-01-01
Holandia Geert-Jan Jonkman z Holandia Koga Cycling Team 292013-01-01
Dania Ricky Eno Jorgensen z Dania Designa Křkken - Knudsgaard 242013-01-01
Australia Christopher Jory z Australia GPM - Wilson Racing 262013-01-01
Australia Luke Joyce z Australia Plan B Racing Team 212013-01-01
RPA Hanco Kachelhoffer z RPA Team Bonitas 282013-01-01
Czechy Milan Kadlec z Czechy ASC Dukla Praha 392013-01-01
Czechy Jan Kaduch z Czechy ASC Dukla Praha 212013-01-01
Niemcy Johannes Kahra z Niemcy Thüringer Energie Team 232013-01-01
RPA Luthando Kaka z RPA Team Bonitas 272013-01-01
Turcja Mirac Kal z Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo 262013-01-01
Ukraina Anton Kaniuk z Ukraina Amore & Vita 272013-01-01
Czechy Alois Kankovsky z Czechy ASC Dukla Praha 302013-01-01
Austria Hannes Kapeller z Austria Tirol Cycling Team 232013-01-01
Uzbekistan Ruslan Karimov z Wlochy Team Idea 272013-01-01
Stany Tyler Karnes z Stany Zjednoczone BMC - Hincapie Sportswear Development Team 222013-01-01
Rosja Pavel Karpenkov z Rosja Lokosphinx 212013-01-01
Nowa Cameron Karwowski z Etiopia Marco Polo Cycling Team 222013-01-01
Grecja Christos Katrakis z Grecja Team Worldofbike.gr 292013-01-01
Litwa Gediminas Kaupas z Luxemburg Team Differdange 252013-01-01
Litwa Vytautas Kaupas z Luxemburg Team Differdange 312013-01-01
Etiopia Estifanos Kebede Gebresilassie z Etiopia Marco Polo Cycling Team 252013-01-01
Turcja Fatih Keles z Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo 202013-01-01
Szwajcaria Jan Keller z Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 222013-01-01
Australia Aaron Kemps z Hongkong Team Champion System 302013-01-01
Wielka Timothy Kennaugh z Wielka Brytania Rapha Condor - Sharp 222013-01-01
Francja Emmanuel Keo z Francja Saur - Sojasun 222013-01-01
Stany Quinn Keogh z Stany Zjednoczone Team Exergy 292013-01-01
Słowenia Vladimir Kerkez z Słowenia Sava 292013-01-01
Niemcy Matthias Kessler z nieznany Kolarz zawieszony za doping 342013-01-01
Uzbekistan Muradjan Khalmuratov z Iran Suren Cycling Team 312013-01-01
Rosja Alexander Khatuntsev z Rosja RusVelo 282013-01-01
Stany Roman Kilun z Stany Zjednoczone Kenda - 5 Hour Energy p/b Gear Grinder 322013-01-01
Australia Benjamin King z Australia Plan B Racing Team 252013-01-01
Stany Nathan King z Stany Zjednoczone CompetitiveCyclist.com 262013-01-01
Austria Stefan Kirchmair z Austria Tirol Cycling Team 252013-01-01
Czechy Jan Klabouch z Czechy AC Sparta Praha 232013-01-01
Niemcy Marten Klöpping z Niemcy Raiko - Stolting 232013-01-01
Niemcy Nico Knab z Niemcy Team Specialized Concept Store 212013-01-01
Ukraina Volodymyr Kogut z Ukraina Amore & Vita 292013-01-01
Austria Bernhard Kohl z nieznany Kolarz zawieszony za doping 312013-01-01
Luxemburg Kevin Kohlvelter z Luxemburg Team Differdange 232013-01-01
Luxemburg Tom Kohn z Luxemburg Leopard - Trek 242013-01-01
Polska Mateusz Komar z Polska Team BDC Marcpol Jamis 282013-01-01
Japonia Ryohei Komori z Wlochy Team Nippo 252013-01-01
Ukraina Vitaly Kondrut z Ukraina Kolss Cycling Team 292013-01-01
Grecja Kostas Konstantinidis z Grecja Team Worldofbike.gr 282013-01-01
Łotwa Vitalijs Kornilovs z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 342013-01-01
Stany Max Korus z Stany Zjednoczone Kenda - 5 Hour Energy p/b Gear Grinder 252013-01-01
Rosja Dmitry Kosyakov z Rosja Itera - Katusha 272013-01-01
Rosja Maxim Kozyrev z Rosja Lokosphinx 222013-01-01
Białoruś Andrei Krasilnikau z Stany Zjednoczone Chipotle Development Team 242013-01-01
Czechy Jan Kraus z Czechy ASC Dukla Praha 202013-01-01
Estonia Kalle Kriit z Francja Cofidis, le Credit en Ligne 302013-01-01
Dania Otto Holmgaard Kristensen z Dania Designa Křkken - Knudsgaard 202013-01-01
Dania Rasmus Kristensen z Dania Team Tre-For 232013-01-01
Polska Rafal Krol z Polska Wibatech - LMGK Ziemia Brzeska 202013-01-01
Czechy Rostislav Krotky z Czechy AC Sparta Praha 372013-01-01
RPA Hendrik Kruger z RPA Team Bonitas 222013-01-01
Rosja Serguei Kudentsov z Tajwan RTS Racing Team 352013-01-01
Austria Maximilian Kuen z Austria Tirol Cycling Team 212013-01-01
Rosja Alexey Kunshin z Rosja Lokosphinx 262013-01-01
Szwajcaria Raymond Künzli z Kanada Team SpiderTech powered by C10 292013-01-01
Belgia Jan Kuyckx z Etiopia Marco Polo Cycling Team 342013-01-01
Ukraina Oleksandr Kvachuk z Wlochy Lampre - ISD 302013-01-01
Norwegia Sebastian Kvalsvol z Norwegia Plussbank - BMC 232013-01-01
Stany Parker Kyzer z Stany Zjednoczone BMC - Hincapie Sportswear Development Team 212013-01-01
Norwegia Knut Landa z Norwegia Frřy-Trek 232013-01-01
Szwecja Johan Landström z Szwecja Team CykelCity 312013-01-01
Francja Christophe Laporte z Francja La Pomme Marseille 212013-01-01
Dania Morten Larsen z Dania BlueWater Cycling 282013-01-01
Wielka Tom Last z Wielka Brytania Team IG - Sigma Sport 252013-01-01
Nowa Peter Latham z Nowa Zelandia Subway Cycling Team 292013-01-01
Irlandia Philip Lavery z Wielka Brytania Node 4 - Giordana Racing Team 232013-01-01
Australia Scott Law z Belgia An Post - Sean Kelly 222013-01-01
Francja Florian Le Corre z Francja Roubaix - Lille Metropole 282013-01-01
Hiszpania Pablo Lechuga Rodriguez z Hiszpania Andalucia 232013-01-01
Francja Pierre-Henri Lecuisinier z Francja Europcar 202013-01-01
Belgia Philippe Legrand z Belgia Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole 272013-01-01
Stany Adam Leibovitz z Stany Zjednoczone Chipotle Development Team 222013-01-01
Stany Levi Leipheimer z Belgia OmegaPharma - Quick Step 402013-01-01
Francja Alexandre Lemair z Japonia Bridgestone - Anchor 252013-01-01
Algieria Eddy Lembo z Algieria Geofco - Ville d'Alger 332013-01-01
Stany Pat Lemieux z Stany Zjednoczone Kenda - 5 Hour Energy p/b Gear Grinder 262013-01-01
Stany Kayle Leo Grande z nieznany Kolarz zawieszony za doping 362013-01-01
Wielka Gruff Lewis z Wielka Brytania Team UK Youth 262013-01-01
Chiny Fuyu Li z nieznany Kolarz zawieszony za doping 352013-01-01
Tajwan Min Chun Li z Tajwan Team Senter - Merida 212013-01-01
Tajwan Min Yang Li z Tajwan Team Senter - Merida 212013-01-01
Tajwan Kuo Lung Liao z Tajwan Team Senter - Merida 282013-01-01
Łotwa Emils Liepins z Łotwa Rietumu - Delfin 212013-01-01
RPA Darren Lill z RPA Team Bonitas 312013-01-01
Portugalia Bruno Antero Moreira Lima z Portugalia Onda - Boavista 282013-01-01
Tajwan Chao Yi Lin z Tajwan Team Senter - Merida 212013-01-01
Tajwan Han Yu Lin z Tajwan RTS Racing Team 252013-01-01
Austria Christoph Lindlbauer z Austria Team Gourmetfein - Wels 212013-01-01
Kanada Chris Lintaman z Singapur Fuji Singapore 352013-01-01
Szwecja Jonas Ljungblad z Luxemburg Team Differdange 342013-01-01
Stany Logan Loader z Stany Zjednoczone Team Exergy 242013-01-01
Hiszpania Rubén Lobato Elvira z nieznany Kolarz zawieszony za doping 352013-01-01
Wlochy Paolo Locatelli z Irlandia Colnago - CSF Inox 242013-01-01
Norwegia Mats Lohne z Norwegia Joker - Merida 232013-01-01
Kolumbia Luis Felipe Lopez Escobar z Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia 232013-01-01
Luxemburg Max Losch z Luxemburg Team Differdange 202013-01-01
Australia Alastair Loutit z Australia GPM - Wilson Racing 232013-01-01
Nowa Nick Lovegrove z Nowa Zelandia Subway Cycling Team 322013-01-01
Singapur Darren Low z Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 252013-01-01
Łotwa Viesturs Luksevics z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 262013-01-01
Dania Rasmus Hestbek Lund z Dania Team Tre-For 202013-01-01
Stany Weston Luzadder z Stany Zjednoczone Bissell Cycling Team 232013-01-01
Australia Ryan Macanally z Australia Team Budget Forklifts 212013-01-01
RPA Neil Macdonald z RPA Team Bonitas 362013-01-01
Stany Paul Mach z Stany Zjednoczone Kenda - 5 Hour Energy p/b Gear Grinder 312013-01-01
Meksyk Luis Fernando Macias Hernandez z Kolumbia Movistar Team CT 312013-01-01
Dania Jens Erik Madsen z Dania Team Tre-For 322013-01-01
Wlochy Gianluca Maggiore z Irlandia Utensilnord - Named 282013-01-01
Stany Sterling Magnell z Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Cycling 302013-01-01
Francja Guillaume Malle z Francja Véranda Rideau U 282013-01-01
Australia Alex Malone z Australia Plan B Racing Team 292013-01-01
Niemcy Philipp Mamos z Ukraina Amore & Vita 312013-01-01
Wlochy Salvatore Mancuso z Wlochy Androni Giocattoli - CIPI 272013-01-01
Estonia René Mandri z Wielka Brytania Endura Racing 292013-01-01
Izrael Ran Margaliot z Dania SaxoBank 252013-01-01
Wlochy Damiano Margutti z Wlochy WIT 272013-01-01
Norwegia Frans-Leonard Markaskard z Norwegia Team Oster Hus - Ridley 232013-01-01
Czechy Athanasios Markos z Czechy AC Sparta Praha 202013-01-01
Rosja Alexei Markov z Rosja RusVelo 342013-01-01
Słowenia Ziga Marolt z Słowenia Sava 202013-01-01
Niemcy Thorsten Marth z Niemcy Team Specialized Concept Store 212013-01-01
Wlochy Davide Martinelli z Wielka Brytania Sky Professional Cycling Team 202013-01-01
Kolumbia Carlos Andres Martinez Montero z Kolumbia Colombia - Comcel 252013-01-01
Brazylia Adriano Martins Santos z Brazylia Padaria Real - Caloi 332013-01-01
Australia Kyle Marwood z Australia Genesys Wealth Advisers 272013-01-01
Wlochy Marco Marzano z Wlochy Lampre - ISD 332013-01-01
Wlochy Ruggero Marzoli z Wlochy Acqua & Sapone 372013-01-01
Wlochy Andrea Masciarelli z Wlochy Acqua & Sapone 312013-01-01
Wlochy Francesco Masciarelli z Kazachstan Astana 272013-01-01
Wlochy Simone Masciarelli z Wlochy Acqua & Sapone 332013-01-01
Malezja AMIN Mohamed Shahrul Mat z Malezja Terengganu Cycling Team 242013-01-01
Malezja Mohammad Saufi Mat Senan z Malezja Terengganu Cycling Team 232013-01-01
Francja Romain Matheou z Francja Véranda Rideau U 252013-01-01
Japonia Shusaku Matsuo z Singapur Fuji Singapore 242013-01-01
Kanada Charles Matte z Kanada Ekoi.com - Gaspesien - DeVinci 202013-01-01
Niemcy Yannick Mayer z Niemcy Team NSP - Ghost 222013-01-01
Hiszpania Iban Mayo z nieznany Kolarz zawieszony za doping 362013-01-01
Malezja Nur Amiraul Fakhruddin Mazuki z Malezja Terengganu Cycling Team 212013-01-01
Wlochy Eddy Mazzoleni z nieznany Kolarz zawieszony za doping 402013-01-01
Australia Peter Mcdonald z Australia Plan B Racing Team 352013-01-01
Wielka David Mcgowan z Wielka Brytania Team UK Youth 332013-01-01
Australia Brian Mcleod z Australia Team Budget Forklifts 232013-01-01
RPA Ian Mcleod z RPA Team Bonitas 332013-01-01
Holandia Brian Megens z Holandia Rabobank Continental Team 232013-01-01
Kolumbia Omar Alberto Mendoza Cardona z Kolumbia Movistar Team CT 242013-01-01
Niemcy Bastian Menzel z Niemcy LKT Team Brandenburg 202013-01-01
Hiszpania Pedro Merino Criado z Grecja Gios - Deyser 262013-01-01
Ukraina Yuri Metlushenko z Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo 372013-01-01
Stany Andrew Joseph Meyer z Stany Zjednoczone BMC - Hincapie Sportswear Development Team 222013-01-01
Polska Kamil Migdoł z Polska Wibatech - LMGK Ziemia Brzeska 232013-01-01
Chorwacja Vladimir Miholjevic z Wlochy Acqua & Sapone 392013-01-01
Słowenia Tim Mikelj z Słowenia Sava 212013-01-01
Kolumbia Jonathan Stil Millan Ayala z Kolumbia GW - Shimano 252013-01-01
Paragwaj Gustavo Mino Baez z Paragwaj Start Cycling Team - Atacama Flowery Desert 292013-01-01
Czechy Marek Mixa z Czechy ASC Dukla Praha 282013-01-01
Iran Arvin Moazzemi Godarzi z Iran Azad University Iran 232013-01-01
Holandia Paul Moerland z Holandia Metec Cyclingteam 202013-01-01
Rosja Dmitry Mokrov z Rosja Itera - Katusha 242013-01-01
Francja Arnaud Molmy z Francja Véranda Rideau U 252013-01-01
Francja Johan Mombaerts z Francja BigMat - Auber 93 292013-01-01
Wlochy Enrico Montanari z Wlochy WIT 282013-01-01
Kolumbia Arley de Jesus Montoya Ortiz z Kolumbia GW - Shimano 272013-01-01
Kolumbia Juan Carlos Montoya Ortiz z Kolumbia EPM - UNE 292013-01-01
Szwecja Patrik Moren z Ukraina Amore & Vita 272013-01-01
Wlochy Cristian Moreni z nieznany Kolarz zawieszony za doping 412013-01-01
Brazylia Marcelo Moser z Brazylia Padaria Real - Caloi 362013-01-01
Stany Conor Mullervy z Stany Zjednoczone Team Exergy 252013-01-01
Stany Kevin Mullervy z Stany Zjednoczone Team Exergy 252013-01-01
Stany Jonathan Reid Mumford z Stany Zjednoczone Team Optum p/b Kelly Benefit Strategies 372013-01-01
Wielka Thomas Murray z Wielka Brytania Team IG - Sigma Sport 282013-01-01
Wlochy Christian Murro z nieznany Kolarz zawieszony za doping 352013-01-01
Japonia Makoto Nakamura z Japonia Utsunomiya - Blitzen 302013-01-01
Wlochy Umberto Nardecchia z Wielka Brytania Farnese Vini - Selle Italia 322013-01-01
Brazylia Antonio Roberto Xavier Nascimento z Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 362013-01-01
Francja Bryan Nauleau z Francja Europcar 252013-01-01
Kolumbia Mauricio Neisa Alvarado z Kolumbia Colombia - Comcel 322013-01-01
Czechy Jiri Nesveda z Czechy AC Sparta Praha 282013-01-01
Stany Anders Newbury z Stany Zjednoczone Chipotle Development Team 212013-01-01
Malezja Yong Li Ng z Iran Azad University Iran 282013-01-01
Kolumbia Miguel Angel Ni?o Corredor z Iran Azad University Iran 422013-01-01
Algieria Abderahmane Nichani z Algieria Geofco - Ville d'Alger 212013-01-01
Kolumbia Victor Niño Corredor z Iran Azad University Iran 402013-01-01
Holandia Bram Nolten z Holandia Cycling Team Jo Piels 222013-01-01
Japonia Ryoma Nonaka z 242013-01-01
Belgia Ronny Normand z Belgia Colba - Superano Ham 252013-01-01
Norwegia Vegard Nyhus z Norwegia Oneco - Mesterhus Cycling Team 252013-01-01
Stany Cody O'Reilly z Stany Zjednoczone Team Optum p/b Kelly Benefit Strategies 252013-01-01
Szwajcaria Bernhard Oberholzer z Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 282013-01-01
Austria Marc Obkircher z Austria Tirol Cycling Team 222013-01-01
Nowa Paul Odlin z Nowa Zelandia Subway Cycling Team 352013-01-01
Polska Michal Olejnik z Francja Véranda Rideau U 332013-01-01
Polska Tomasz Olejnik z Francja Véranda Rideau U 282013-01-01
Dania Nicolaj Foulum Olesen z Dania Designa Křkken - Knudsgaard 252013-01-01
Stany Michael Olheiser z Stany Zjednoczone CompetitiveCyclist.com 382013-01-01
Norwegia Ole Martin Olmheim z Norwegia Team Oster Hus - Ridley 232013-01-01
Holandia Sander Oostlander z Holandia Cycling Team Jo Piels 292013-01-01
Hiszpania Pascual Orengo Lopez z Hiszpania Burgos BH - Castilla y Leon 242013-01-01
Turcja Ahmet Örken z Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo 202013-01-01
Kolumbia Frank Jair Osorio Carvajal z Kolumbia Colombia - Coldeportes 252013-01-01
Chile Carlos Ivan Oyarzun Gui?ez z Dania J.Jensen - Sandstřd Salg Og Event 322013-01-01
Turcja Hüseyin Özcan z Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo 252013-01-01
Polska Pawel Pac z Polska Wibatech - LMGK Ziemia Brzeska 242013-01-01
Hiszpania Francisco Jose Pacheco Torres z Grecja Gios - Deyser 312013-01-01
Paragwaj Alejandro Padulo Lenguaza z Paragwaj Start Cycling Team - Atacama Flowery Desert 212013-01-01
Wlochy Marino Palandri z Ukraina Amore & Vita 282013-01-01
Chile Pedro Amauri Palma Santos z Paragwaj Start Cycling Team - Atacama Flowery Desert 242013-01-01
Hiszpania Adrian Palomares Villaplana z Hiszpania Andalucia 372013-01-01
Tajwan Chun Liang Pan z Tajwan Action Cycling Team 222013-01-01
Kolumbia Darwin Ferney Pantoja Tovar z Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia 232013-01-01
Grecja Alexandros Papaderos z Grecja Gios - Deyser 222013-01-01
Grecja Stavros Papadimitrakis z Grecja Gios - Deyser 342013-01-01
Korea Seon Ho Park z Austria KTM - Gebrüder Weiss 292013-01-01
Kolumbia Ivan Ramiro Parra Pinto z Kolumbia EPM - UNE 382013-01-01
Stany Christopher Parrish z Stany Zjednoczone Team Optum p/b Kelly Benefit Strategies 272013-01-01
Hiszpania Luis Pasamontes Rodriguez z Kolumbia Movistar Team CT 342013-01-01
Holandia Flavio Pasquino z Holandia Metec Cyclingteam 402013-01-01
Wlochy Marcello Pavarin z Holandia Vacansoleil - DCM 272013-01-01
Czechy Ondrej Pavek z Czechy AC Sparta Praha 332013-01-01
Austria Christian Pavitschitz z Austria KTM - Gebrüder Weiss 282013-01-01
Australia Joel Pearson z Australia Genesys Wealth Advisers 302013-01-01
Dania Martin Pedersen z Dania Christina Watches - Onfone 302013-01-01
Australia David Pell z Australia Drapac Cycling 332013-01-01
Szwajcaria Simon Pellaud z Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 212013-01-01
Hiszpania Jonathan Perdiguero Lozano z Wlochy Androni Giocattoli - CIPI 252013-01-01
Brazylia Eduardo de Sales Pereira z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Foz do Iguacu 242013-01-01
Portugalia Joao Pedro Mendonca Pereira z Portugalia Carmim - Prio 262013-01-01
Norwegia Aleksander Einarson Perez z Norwegia Argon 18 - Unaas Cycling 222013-01-01
Kolumbia Marlon Alirio Perez Arango z Kolumbia Colombia - Comcel 372013-01-01
Francja Mathieu Perget z Francja Ag2r - La Mondiale 292013-01-01
Wlochy Enrico Peruffo z Wlochy Miche - Guerciotti 282013-01-01
Dania Mark Petersen z Dania J.Jensen - Sandstřd Salg Og Event 302013-01-01
Dania Soren Petersen z Dania J.Jensen - Sandstřd Salg Og Event 462013-01-01
Bułgaria Daniel Bogomilov Petrov z Rumunia Tusnad Cycling Team 312013-01-01
Namibia Lotto Petrus z RPA MTN - Qhubeka 262013-01-01
Wlochy Andrea Piechele z Irlandia Colnago - CSF Inox 262013-01-01
Wlochy Leonardo Piepoli z nieznany Kolarz zawieszony za doping 422013-01-01
Wlochy Leonardo Pinizzotto z Wlochy Miche - Guerciotti 272013-01-01
Wlochy Fabio Piscopiello z Irlandia Utensilnord - Named 282013-01-01
Wlochy Gabriele Pizzaballa z Wlochy WIT 232013-01-01
Polska Leszek Plucinski z Polska Wibatech - LMGK Ziemia Brzeska 232013-01-01
Rosja Maxim Pokidov z Rosja Itera - Katusha 242013-01-01
Australia Liam Poole z Austria WSA - Viperbike - Kärnten 232013-01-01
Luxemburg Christian Poos z Luxemburg Team Differdange 362013-01-01
Wlochy Morris Possoni z Wlochy Lampre - ISD 292013-01-01
Holandia Sebastiaan Pot z Holandia Cyclingteam De Rijke 202013-01-01
Austria Stefan Praxmarer z Austria Tirol Cycling Team 242013-01-01
Niemcy Kevin Predatsch z Niemcy Thüringer Energie Team 212013-01-01
Łotwa Matiss Preimanis z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 222013-01-01
Australia Joshua Prete z Czechy Whirlpool - Author 222013-01-01
Rumunia Lars Pria z Austria KTM - Gebrüder Weiss 302013-01-01
Rosja Alexander Prishpetniy z Rosja Itera - Katusha 262013-01-01
Łotwa Ivars Prokofjevs z Łotwa Rietumu - Delfin 222013-01-01
Holandia Matthé Pronk z Etiopia Marco Polo Cycling Team 392013-01-01
Belgia Stijn Provost z Belgia Colba - Superano Ham 222013-01-01
Estonia Carl Heinrich Pruun z Algieria Geofco - Ville d'Alger 212013-01-01
Estonia Reijo Puhm z Łotwa Rietumu - Delfin 232013-01-01
Łotwa Artis Pujats z Łotwa Rietumu - Delfin 222013-01-01
Estonia Erki Pütsep z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 372013-01-01
Wlochy Domenico Quagliarella z nieznany Kolarz zawieszony za doping 342013-01-01
Kolumbia Diego Fernando Quintero Ocampo z Kolumbia GW - Shimano 282013-01-01
Norwegia Martin R?eggen z Norwegia Frřy-Trek 312013-01-01
RPA Johann Rabie z RPA Team Bonitas 262013-01-01
Francja Ronan Racault z Francja BigMat - Auber 93 252013-01-01
Łotwa Kristofers Racenajs z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 282013-01-01
Francja Jimmy Raibaud z Francja Ag2r - La Mondiale 222013-01-01
Hiszpania Javier Ramirez Abeja z Hiszpania Andalucia 352013-01-01
Brazylia Kleber Ramos Silva z Brazylia Padaria Real - Caloi 282013-01-01
Norwegia Alexander Randin z Norwegia Ringeriks - Kraft Look 222013-01-01
Dania Alex Rasmussen z nieznany Kolarz zawieszony za doping 292013-01-01
Polska Rafal Ratajczyk z Polska CCC - Polkowice 302013-01-01
Wlochy Aristide Ratti z Wlochy Team Idea 312013-01-01
Wlochy Eddy Ratti z nieznany Kolarz zawieszony za doping 362013-01-01
Rosja Maxim Razumov z Rosja Itera - Katusha 232013-01-01
Rosja Anton Rechetnikov z nieznany Kolarz zawieszony za doping 272013-01-01
Turcja Rasim Reis z Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo 212013-01-01
Francja Maxime Renault z Francja Saur - Sojasun 232013-01-01
Hiszpania Marc Reynes Mimo z Niemcy Nutrixxion - Abus 252013-01-01
Brazylia Walter Miguel Ribeiro Junior z Brazylia Padaria Real - Caloi 292013-01-01
Wlochy Davide Ricci Bitti z Wielka Brytania Farnese Vini - Selle Italia 292013-01-01
Wielka Simon Richardson z Wielka Brytania Team IG - Sigma Sport 302013-01-01
Austria Mathias Riebenbauer z Austria Team Gourmetfein - Wels 202013-01-01
Australia Jason Rigg z Australia Genesys Wealth Advisers 442013-01-01
Kolumbia Daniel Rincon Quintana z Kolumbia GW - Shimano 382013-01-01
Stany Victor Riquelme z Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Cycling 272013-01-01
Wielka Lee Rodgers z Tajwan RTS Racing Team 412013-01-01
Stany Fred Rodriguez z Stany Zjednoczone Team Exergy 402013-01-01
Hiszpania Jose Luis Roldan Carmona z Hiszpania Andalucia 282013-01-01
Hiszpania Igor Romero Etxebarria z Hiszpania Caja Rural 272013-01-01
Niemcy David Rosch z Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 252013-01-01
Malezja Mohamed Nor Umardi Rosdi z Malezja Terengganu Cycling Team 272013-01-01
Hiszpania Jesus Rosendo Prado z Hiszpania Andalucia 312013-01-01
Wlochy Cristian Rossi z nieznany Kolarz zawieszony za doping 222013-01-01
Wlochy Enrico Rossi z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 312013-01-01
Wielka Oliver Rossi z Wielka Brytania Rapha Condor - Sharp 202013-01-01
Belgia Rudy Rouet z Belgia Lotto - Pôle Continental Wallon 282013-01-01
Francja Nicolas Rousseau z Francja BigMat - Auber 93 302013-01-01
Hiszpania Jaume Rovira Pous z Grecja Gios - Deyser 342013-01-01
Kanada Mathieu Roy z Kanada Ekoi.com - Gaspesien - DeVinci 302013-01-01
Hiszpania Jesus Alberto Rubio Arribas z Hiszpania Andalucia 212013-01-01
Rosja Sergey Rudaskov z Rosja Itera - Katusha 292013-01-01
Polska Dariusz Rudnicki z Polska Team BDC Marcpol Jamis 322013-01-01
Wlochy Giuseppe Rufo z Wielka Brytania Farnese Vini - Selle Italia 262013-01-01
Czechy Denis Rugovac z Czechy ASC Dukla Praha 202013-01-01
Brazylia Renato Ruiz z Brazylia Padaria Real - Caloi 322013-01-01
Hiszpania Eloy Ruiz Pinto z Hiszpania Andalucia 242013-01-01
Erytrea Meran Russan z RPA MTN - Qhubeka 312013-01-01
Australia Sam Rutherford z Australia GPM - Wilson Racing 312013-01-01
Rosja Alexander Ryabkin z Hiszpania Caja Rural 242013-01-01
Rosja Aleksey Rybalkin z Rosja Lokosphinx 202013-01-01
Czechy Ondrej Rybin z Czechy ASC Dukla Praha 202013-01-01
Dania Nicolaj S?rensen z Dania Designa Křkken - Knudsgaard 282013-01-01
Austria Richard Sackl z Austria WSA - Viperbike - Kärnten 202013-01-01
Iran Abbass Saeidi Tanha z Iran Azad University Iran 322013-01-01
Białoruś Siarhei Safonau z Polska Wibatech - LMGK Ziemia Brzeska 232013-01-01
Grecja Neofytos Sakellaridis Mangouras z Grecja SP Tableware 242013-01-01
Iran Farshad Salehian z Iran Azad University Iran 262013-01-01
Hiszpania Enrique Salgueiro Alonso z Portugalia LA - Antarte 322013-01-01
Malezja Mohamed Harrif Salleh z Malezja Terengganu Cycling Team 252013-01-01
Stany Collin Samaan z Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Cycling 242013-01-01
Białoruś Branislau Samoilau z Hiszpania Movistar Team 282013-01-01
Rosja Anton Samokhvalov z Rosja RusVelo 272013-01-01
Wielka James Sampson z Wielka Brytania Node 4 - Giordana Racing Team 272013-01-01
Kolumbia Oscar Eduardo Sanchez Guarin z Kolumbia GW - Shimano 282013-01-01
Portugalia Bruno Matos Sancho z Portugalia LA - Antarte 282013-01-01
Australia Nicolas Sanderson z Australia Genesys Wealth Advisers 292013-01-01
Brazylia Renato Aparecido Santos z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Foz do Iguacu 302013-01-01
Meksyk Ignacio Sarabia Díaz z Kolumbia Movistar Team CT 302013-01-01
Rosja Andrei Sartassov z Argentyna San Luis - Somos Todos 382013-01-01
Łotwa Martins Savickis z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 202013-01-01
Wlochy Filippo Savini z Irlandia Colnago - CSF Inox 282013-01-01
Turcja Mustafa Sayar z Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo 242013-01-01
Australia Dale Scarfe z Australia GPM - Wilson Racing 242013-01-01
Belgia Bert Scheirlinckx z Algieria Geofco - Ville d'Alger 392013-01-01
Austria Philip Schinagl z Austria KTM - Gebrüder Weiss 222013-01-01
Holandia Jesper Schipper z Holandia Cyclingteam De Rijke 212013-01-01
Stany Joseph Schmalz z Stany Zjednoczone Bissell Cycling Team 232013-01-01
Norwegia Michael Schou z Norwegia Ringeriks - Kraft Look 252013-01-01
Holandia Mark Schreurs z Holandia Cycling Team Jo Piels 242013-01-01
Szwajcaria Remo Schuler z Austria Team Vorarlberg 232013-01-01
Holandia Peter Schulting z Holandia Cycling Team Jo Piels 262013-01-01
Niemcy Philip Schulz z Grecja Team Worldofbike.gr 342013-01-01
Austria Michael Schwaiger z Austria WSA - Viperbike - Kärnten 302013-01-01
Australia Adam Semple z Australia Drapac Cycling 242013-01-01
Łotwa Kaspars Sergis z Łotwa Rietumu - Delfin 212013-01-01
Kolumbia Alejandro Serna Toro z Kolumbia Movistar Team CT 292013-01-01
Algieria Walid Serrai z Algieria Geofco - Ville d'Alger 222013-01-01
Hiszpania Ricardo Serrano Gonzalez z nieznany Kolarz zawieszony za doping 352013-01-01
Niemcy Timon Seubert z Niemcy Team NetApp 262013-01-01
Rosja Evgeny Shalunov z Rosja Lokosphinx 212013-01-01
Australia Stuart Shaw z Australia Drapac Cycling 362013-01-01
Australia Eric Sheppard z Australia Plan B Racing Team 222013-01-01
Rosja Sergey Shilov z Rosja Lokosphinx 252013-01-01
Japonia Miyataka Shimizu z Japonia Bridgestone - Anchor 322013-01-01
Iran Hamid Shiri z Iran Suren Cycling Team 312013-01-01
Rosja Boris Shpilevsky z Francja Ag2r - La Mondiale 312013-01-01
Brazylia Adelio Paulo Silva z Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 282013-01-01
Portugalia Bruno Duarte Ferreira Silva z Portugalia LA - Antarte 252013-01-01
Stany Iggy Silva z Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Cycling 232013-01-01
Portugalia Luis Filipe Albino Silva z Portugalia Carmim - Prio 292013-01-01
Brazylia Sidnei Rodrigues Silva z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Foz do Iguacu 312013-01-01
Argentyna Edgardo Simon z Brazylia Padaria Real - Caloi 392013-01-01
Czechy Radomir Simunek z Belgia BKCP - Powerplus 302013-01-01
Czechy Frantisek Sisr z Czechy ASC Dukla Praha 202013-01-01
Łotwa Toms Skujinš z Francja La Pomme Marseille 222013-01-01
Stany Erik Slack z Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Cycling 252013-01-01
Australia Aaron Slavik z Australia Plan B Racing Team 312013-01-01
Nowa Ian Smallman z Nowa Zelandia Subway Cycling Team 392013-01-01
Australia Alexander Smyth z Australia Plan B Racing Team 252013-01-01
Iran Mahdi Sohrabi z Belgia Lotto - Belisol 322013-01-01
Austria Christoph Sokoll z Austria Tirol Cycling Team 272013-01-01
Rosja Dmitry Sokolov z Rosja Lokosphinx 252013-01-01
Boliwia Oscar Soliz Villca z Kolumbia Movistar Team CT 282013-01-01
Węgry Marton Solymosi z Węgry Ora Hotels 232013-01-01
Francja Blaise Sonnery z Japonia Bridgestone - Anchor 282013-01-01
Dania Jimmi Sorensen z Dania Christina Watches - Onfone 232013-01-01
Łotwa Dimitrijs Sorokins z Łotwa Rietumu - Delfin 312013-01-01
Słowacja Jurai Spanik z Słowacja Dukla Trencin - Trek 202013-01-01
Grecja Ioannis Spanopoulos z Grecja Team Worldofbike.gr 202013-01-01
Kanada Jamie Sparling z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 292013-01-01
Australia Jason Spencer z Australia Team Budget Forklifts 252013-01-01
Wlochy Alessandro Spezialetti z Wlochy Lampre - ISD 382013-01-01
Łotwa Lauris Spillers z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 392013-01-01
Australia Nicholas Squillari z Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 312013-01-01
Austria Stefan Stadler z Austria KTM - Gebrüder Weiss 272013-01-01
Niemcy Max Stahr z Niemcy Nutrixxion - Abus 222013-01-01
Wlochy Sebastian Stamegna z Wielka Brytania Farnese Vini - Selle Italia 242013-01-01
Belgia Robin Steenuit z Belgia Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole 232013-01-01
Niemcy Jakob Steigmiller z Niemcy Thüringer Energie Team 232013-01-01
Austria Benedikt Steiner z Austria WSA - Viperbike - Kärnten 262013-01-01
Norwegia Martin Stendahl z Norwegia Oneco - Mesterhus Cycling Team 222013-01-01
Dania Klaus Hieronymus Stenger z Dania Team Tre-For 272013-01-01
Wielka Matthew Stephens z Brazylia Padaria Real - Caloi 432013-01-01
Wielka James Stewart z Wielka Brytania Team UK Youth 282013-01-01
Stany Scott Stewart z Stany Zjednoczone Jelly Belly Cycling 262013-01-01
Austria Lukas Stoiber z Austria Team Gourmetfein - Wels 242013-01-01
Stany Michael Stone z Stany Zjednoczone BMC - Hincapie Sportswear Development Team 222013-01-01
Ukraina Anton Storchous z Ukraina Amore & Vita 212013-01-01
Norwegia Torgeir Strandberg z Norwegia Plussbank - BMC 232013-01-01
Niemcy Manuel Straub z Niemcy Team Heizomat 202013-01-01
Estonia Ivo Suur z Algieria Geofco - Ville d'Alger 242013-01-01
Japonia Shinri Suzuki z Japonia Team Cannondale Zero Point Space 392013-01-01
Słowenia Gasper Svab z Słowenia Sava 272013-01-01
Rosja Kirill Sveshnikov z Rosja Lokosphinx 212013-01-01
Węgry Balazs Szoradi z Węgry Ora Hotels 372013-01-01
Polska Piotr Sztobryn z Polska Bank BGZ 242013-01-01
Wlochy Amedeo Tabini z Ukraina Amore & Vita 232013-01-01
Stany Brett Tack z Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Cycling 292013-01-01
Kolumbia Diego Alejandro Tamayo Martinez z Wlochy WIT 302013-01-01
Kolumbia Juan Sebastian Tamayo Martinez z Wlochy WIT 252013-01-01
Węgry Kolos Tamer z Węgry Ora Hotels 222013-01-01
Brazylia Luiz Carlos Amorim Tavares Ferrao z Brazylia Padaria Real - Caloi 362013-01-01
Australia Josh Taylor z Australia GPM - Wilson Racing 222013-01-01
Wlochy Antonio Testa z Wlochy Team Nippo 292013-01-01
Francja Mathieu Teychenne-Coutet z Francja Ag2r - La Mondiale 242013-01-01
Dania Fredrik Thalund Jensen z Dania BlueWater Cycling 202013-01-01
Francja Jonathan Thire z Francja BigMat - Auber 93 272013-01-01
Australia Peter Thompson z Australia Drapac Cycling 272013-01-01
Rosja Mikhail Timochine z Iran Suren Cycling Team 332013-01-01
Niemcy Joachim Tolles z Grecja Team Worldofbike.gr 272013-01-01
Estonia Janek Tombak z Algieria Geofco - Ville d'Alger 372013-01-01
Norwegia Magnus Tonsager z Norwegia Argon 18 - Unaas Cycling 202013-01-01
Ukraina Artem Topchanyuk z Grecja SP Tableware 242013-01-01
Hiszpania Jose Vicente Toribio Alcolea z Hiszpania Andalucia 282013-01-01
Hiszpania Albert Torres Barcelo z Wlochy Androni Giocattoli - CIPI 232013-01-01
Stany Jerome Townsend z Stany Zjednoczone Team Mountain Khakis 242013-01-01
Dania Michael Tronborg Kristensen z Dania Team Tre-For 302013-01-01
Tajwan Yi Hao Tseng z Tajwan Team Senter - Merida 212013-01-01
Grecja Vassilis Tsopouroglou z Grecja Team Worldofbike.gr 202013-01-01
Francja Jimmy Turgis z Francja Cofidis, le Credit en Ligne 222013-01-01
Mołdawia Serghei Tvetcov z Stany Zjednoczone Team Exergy 252013-01-01
Dania Adrian Udesen z Dania J.Jensen - Sandstřd Salg Og Event 222013-01-01
Norwegia Emil Martin Unaas z Norwegia Argon 18 - Unaas Cycling 252013-01-01
Kolumbia William Andres Valencia Ocampo z Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia 242013-01-01
Rosja Valerey Valynin z Rosja RusVelo 272013-01-01
Holandia Leon Van Bon z Etiopia Marco Polo Cycling Team 412013-01-01
Holandia Rick Van Caldenborgh z Belgia Colba - Superano Ham 202013-01-01
Belgia Arnaud Van Den Abeele z Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht 232013-01-01
Holandia Bob Van Den Hengel z Holandia Metec Cyclingteam 202013-01-01
Belgia Sven Van Den Houte z Belgia Colba - Superano Ham 292013-01-01
Holandia Rune Van Der Meijden z Holandia Cyclingteam De Rijke 222013-01-01
Belgia Kenny Van Der Schueren z Grecja Team Worldofbike.gr 312013-01-01
Belgia Kjell Van Driessche z Belgia Landbouwkrediet 242013-01-01
Holandia Micki Van Empel z Belgia Telenet - Fidea 232013-01-01
Belgia Gert-Jan Van Immerseel z Niemcy Raiko - Stolting 232013-01-01
Belgia Kevin Van Impe z Holandia Vacansoleil - DCM 322013-01-01
Belgia Michaël Van Poucke z nieznany Kolarz zawieszony za doping 302013-01-01
Belgia Jan Van Puyvelde z Niemcy Raiko - Stolting 312013-01-01
Holandia Manman Van Ruitenbeek z Holandia Koga Cycling Team 262013-01-01
Belgia Tom Vanbecelaere z Belgia Colba - Superano Ham 312013-01-01
Belgia Philip Vandaele z Belgia Colba - Superano Ham 282013-01-01
Brazylia Verinaldo Pereira Vandeira z Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 362013-01-01
Belgia Jens Vandenbogaerde z Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht 212013-01-01
Stany Alex Vanias z Stany Zjednoczone Bissell Cycling Team 232013-01-01
Słowacja Lukas Varhanik z Słowacja Dukla Trencin - Trek 202013-01-01
Czechy Jakub Vecera z Czechy Whirlpool - Author 212013-01-01
Czechy Daniel Vejmelka z Czechy AC Sparta Praha 272013-01-01
Serbia Aleksa Velickovic z Stany Zjednoczone BMC - Hincapie Sportswear Development Team 202013-01-01
Czechy Ondrej Vendolsky z Czechy ASC Dukla Praha 222013-01-01
Belgia Evert Verbist z Belgia Accent.jobs - Willems Verandas 292013-01-01
Belgia Jim Vercruyce z Belgia Colba - Superano Ham 252013-01-01
Belgia Louis Vervaeke z Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht 202013-01-01
Hiszpania Andres Vigil Vidal z Hiszpania Andalucia 252013-01-01
Czechy Vaclav Viktorin z Czechy AC Sparta Praha 202013-01-01
Paragwaj Juan Pablo Villamayor Romero z Paragwaj Start Cycling Team - Atacama Flowery Desert 242013-01-01
Wlochy Antonio Viola z Wielka Brytania Farnese Vini - Selle Italia 232013-01-01
Wlochy Michele Viola z Wlochy Lampre - ISD 212013-01-01
Wlochy Gianfranco Visconti z Irlandia Utensilnord - Named 302013-01-01
Kanada Charly Vives z Kanada Team SpiderTech powered by C10 272013-01-01
Norwegia Svein Erik Vold z Norwegia Joker - Merida 282013-01-01
Dania Rasmus Louring Vorre z Dania Team Tre-For 232013-01-01
Łotwa Andris Vosekalns z Łotwa Rietumu - Delfin 212013-01-01
Belgia Ludovic Vuegen z Belgia Lotto - Pôle Continental Wallon 242013-01-01
Japonia Atsuhito Wakasugi z Japonia Utsunomiya - Blitzen 242013-01-01
Stany Kyle Wamsley z Stany Zjednoczone Jamis - Sutter Home 332013-01-01
Australia Calvin Watson z Australia Team Jayco - AIS 202013-01-01
Brazylia Cleberson de Almeida Weber z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Foz do Iguacu 292013-01-01
Niemcy Sascha Weber z Luxemburg Team Differdange 252013-01-01
Niemcy René Weissinger z Austria Team Vorarlberg 352013-01-01
Holandia Robin Wennekes z Holandia Metec Cyclingteam 212013-01-01
Belgia Maik Wensink z Niemcy Raiko - Stolting 232013-01-01
Niemcy Maximilian Werda z Niemcy Thüringer Energie Team 222013-01-01
Węgry Adam Werderits z Węgry Ora Hotels 372013-01-01
Austria Matthias Wienerroither z Austria KTM - Gebrüder Weiss 222013-01-01
Holandia Jeffrey Wiersma z Holandia Metec Cyclingteam 262013-01-01
Holandia Henk Wildeman z Niemcy Raiko - Stolting 232013-01-01
Australia Dean Windsor z Wielka Brytania Endura Racing 272013-01-01
Austria David Wöhrer z Austria Tirol Cycling Team 232013-01-01
RPA Waylon Woolcock z RPA Team Bonitas 312013-01-01
Algieria Abdelaziz Yahmi z Algieria Geofco - Ville d'Alger 212013-01-01
Algieria Abdenour Yahmi z Algieria Geofco - Ville d'Alger 212013-01-01
Tajwan Chia Hong Yang z Tajwan RTS Racing Team 292013-01-01
Tajwan Hsieh Chang Ying z Tajwan Action Cycling Team 202013-01-01
Japonia Hayato Yoshida z Japonia Bridgestone - Anchor 242013-01-01
Bułgaria Yoycho Yovchev z Ukraina Amore & Vita 222013-01-01
Malezja Yusrizal Yusof z Malezja Terengganu Cycling Team 232013-01-01
Ukraina Volodymyr Zagorodny z Iran Suren Cycling Team 322013-01-01
Wlochy Luca Zanasca z Wlochy WIT 302013-01-01
Iran Amir Zargari z Francja Ag2r - La Mondiale 332013-01-01
Iran Mohsen Zargari z Iran Azad University Iran 202013-01-01
Rosja Alexander Zdanov z Wlochy Team Nippo 282013-01-01
Serbia Jovan Zekavica z Stany Zjednoczone BMC - Hincapie Sportswear Development Team 222013-01-01
Polska Lukasz Ziemka z Polska Team BDC Marcpol Jamis 242013-01-01
Norwegia Johan Fredrik Ziesler z Norwegia Team Oster Hus - Ridley 232013-01-01
Polska Wojciech Ziolkowski z Polska Team BDC Marcpol Jamis 292013-01-01
Słowenia Jure Zrimsek z Słowenia Sava 312013-01-01
Rosja Matvey Zubov z Rosja RusVelo 222013-01-01

W trakcie sezonu

Polska Sławomir Kohut z 362013-04-05
Wlochy Alessandro Petacchi z Wlochy Lampre - ISD 392013-04-23


Kolarze którzy odeszli:

kolarz wiekkiedy
Erytrea Tesfay Abrhaha Habtemariam do RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 232013-01-01
Niemcy Yannick Achterberg do Niemcy Heizomat 192013-01-01
Niemcy Pascal Ackermann do Niemcy RadNet - Rose 192013-01-01
Portugalia Luis Filipe Correia Afonso do Portugalia LA Aluminios - Antarte 232013-01-01
Holandia Thijs Al do Belgia Telenet - Fidea 332013-01-01
Francja Julian Alaphilippe do Czechy Etixx - iHNed CT 212013-01-01
Argentyna Demis Nahuel Aleman do Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 262013-01-01
Iran Hossein Alizadeh do Ukraina Amore & Vita 252013-01-01
Chile Patricio Javier Almonacid Gonzalez do Chile Clos de Pirque - Trek 342013-01-01
Portugalia Gonçalo Duarte Basilio Amado do Portugalia Radio Popular - Onda 192013-01-01
Erytrea Meron Amanuel Mengstab do RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 232013-01-01
Niemcy Rick Ampler do Niemcy Abus - Nutrixxion 242013-01-01
Norwegia Oddbj?rn Klomsten Andersen do Norwegia Frøy - Bianchi 232013-01-01
Dania Søren Kragh Andersen do Dania Tre-For 192013-01-01
Malezja Ahmad Haidar Anuawar do Singapur OCBC Singapore 272013-01-01
Kolumbia Juan Esteban Arango Carvajal do Kolumbia Colombia 272013-01-01
Nowa Shane Archbold do Belgia An Post - Chainreaction 242013-01-01
Hiszpania Mikel Aristi Gardoki do Hiszpania Orbea Euskadi Continental 202013-01-01
Argentyna Claudio Marcelo Arone do Argentyna Buenos Aires Provincia 332013-01-01
Kolumbia Julian David Arredondo Moreno do Japonia Nippo - De Rosa 252013-01-01
Austria Daniel Auer do Austria WSA - Viperbike Kärnten 192013-01-01
Ukraina Maksym Averin do Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 282013-01-01
Kolumbia Edwin Alcibiades Avila Vanegas do Kolumbia Colombia 242013-01-01
Argentyna Maximiliano Badde do Argentyna San Luis - Somos Todos 302013-01-01
Szwajcaria Valentin Baillifard do Szwajcaria BMC Racing Team u23 202013-01-01
Holandia Dennis Bakker do Holandia Metec Cyclingteam 202013-01-01
Niemcy Sébastien Baldauf do Niemcy NSP - Ghost 242013-01-01
Francja Nicolas Baldo do Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 292013-01-01
Portugalia Antonio Andre Pereira Barbio do Portugalia Ceramica Flaminia - Fondriest 202013-01-01
Portugalia Rui Miguel Santos Barros do Portugalia OFM - Valongo 202013-01-01
Nowa Daniel Barry do Wielka Brytania Node 4 - Giordana Racing 252013-01-01
Rosja Maxim Bartenev do Rosja Helicopters 202013-01-01
Słowacja Erik Baska do Słowacja Dukla Trencin - Trek 192013-01-01
Niemcy Phil Bauhaus do Niemcy Stölting - Ruhr Profi Radteam 192013-01-01
Szwajcaria Felix Baur do Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 212013-01-01
Wielka Sebastian Baylis do Wielka Brytania Madison - Genesis 192013-01-01
Argentyna Julian Rodrigo Beccaglia do Argentyna Buenos Aires Provincia 192013-01-01
Australia Jack Beckinsale do Australia Huon Salmon - Genesys Wealth Advisers 202013-01-01
Algieria Boualem Belmokhtar do Algieria Groupement Sportif Petrolier Algérie 202013-01-01
Algieria Abdalla Ben Youcef do Algieria Groupement Sportif Petrolier Algérie 262013-01-01
Niemcy Hans-Joachim Benning do Niemcy Bergstrasse - Jenatec 212013-01-01
Algieria Abdelkader Ben_Mokhtar do Algieria Groupement Sportif Petrolier Algérie 262013-01-01
Erytrea Natnael Teweldemedhin Berhane do Francja Team Europcar 222013-01-01
Polska Paweł Bernas do Polska Marcpol - BDC 232013-01-01
Wlochy Alessandro Bertolini do nieznany Koniec kariery 422013-01-01
Portugalia Nuno Miguel Alves Bico Matos do Portugalia Radio Popular - Onda 192013-01-01
Kazachstan Zhandos Bizhigitov do Kazachstan Astana Continental Team 222013-01-01
Hiszpania Andoni Blazquez Berasarte do nieznany Koniec kariery 262013-01-01
Szwajcaria Tom Bohli do 192013-01-01
Dania Nicklas Boje Pedersen do Dania Tre-For 192013-01-01
Wlochy Francesco Manuel Bongiorno do Wlochy Bardiani Valvole - CSF Inox 232013-01-01
Belgia Quentin Borcy do Belgia AccentJobs - Wanty 222013-01-01
Holandia Gert-Jan Bosman do Holandia Rabobank Development Team 212013-01-01
Belgia Kenzie Boutte do Belgia Doltcini - Flanders 212013-01-01
Belgia Dieter Bouvry do Czechy Etixx - iHNed CT 212013-01-01
Holandia Koen Bouwman do Holandia Cycling Team Jo Piels 202013-01-01
Brazylia Jose Braga do Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 202013-01-01
Austria Dominik Brändle do Austria Vorarlberg 242013-01-01
Ukraina Andrii Bratashchuk do Ukraina Kolss Cycling Team 212013-01-01
Niemcy Jonas Brinkmann do Niemcy Bergstrasse - Jenatec 202013-01-01
Kanada Rob Britton do Wielka Brytania Raleigh - GAC 292013-01-01
Niemcy Jan Brockhoff do Niemcy Thüringer Energie Team 192013-01-01
Austria Alexander Brus do Austria WSA - Viperbike Kärnten 192013-01-01
Irlandia Aaron Buggle do Wielka Brytania Rapha Condor JLT 232013-01-01
Dania Joakim Bukdal do Dania Designa Køkken - Knudsgaard 192013-01-01
Polska Mieszko Bulik do Polska Bank BGZ 232013-01-01
Wlochy Federico Butto do Hiszpania Burgos BH - Castilla y Leon 272013-01-01
Chile Antonio Roberto Cabrera Torres do Chile Clos de Pirque - Trek 322013-01-01
Kolumbia Edson Arturo Calderon Erazo do Kolumbia 4-72 Colombia 292013-01-01
Stany Manuel Bello Calixto do Paragwaj Start Cycling Team 272013-01-01
Belgia Joeri Calleeuw do Belgia Ventilair - Steria 282013-01-01
Hiszpania Iker Camańo Ortuzar do Niemcy Team NetApp - Endura 342013-01-01
Wlochy Alessio Camilli do Japonia Nippo - De Rosa 242013-01-01
Francja Vincent Canard do Japonia Bridgestone - Anchor 282013-01-01
Portugalia Carlos Daniel Pereira Carneiro do Portugalia Radio Popular - Onda 192013-01-01
Belgia Jean-Albert Carnevali do Belgia AccentJobs - Wanty 202013-01-01
Wielka Hugh Carthy do Wielka Brytania Rapha Condor JLT 192013-01-01
Portugalia Gualter Alexandre Barbosa Carvalho do Portugalia OFM - Valongo 202013-01-01
Norwegia Nicholas Henrik Caspersen Hammersland do Norwegia Øster Hus - Ridley 202013-01-01
Kolumbia Jaime Alberto Castañeda Ortega do Kolumbia EPM - UNE 272013-01-01
Kolumbia Jesus David Castaño Orozco do Kolumbia 4-72 Colombia 272013-01-01
Kolumbia Jose Nicolas Castro Laverde do Kolumbia EPM - UNE 252013-01-01
Kanada Alexander Cataford do Kanada Equipe Garneau - Quebecor 202013-01-01
Azerbejdżan Samir Cebrayilov do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling 192013-01-01
Wlochy Alberto Cecchin do Japonia Nippo - De Rosa 242013-01-01
Hiszpania Vidal Celis Zabala do Tajwan RTS Cycling Team 312013-01-01
Kolumbia Juan Ernesto Chamorro Chitan do Kolumbia 4-72 Colombia 222013-01-01
Singapur Zhiming Ryan Chan do Singapur OCBC Singapore 192013-01-01
Maroko Tarik Chaoufi do Hiszpania Euskaltel - Euskadi 272013-01-01
Szwajcaria Adrien Chenaux do Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 222013-01-01
Francja Mathieu Chiocca do Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 282013-01-01
Nowa Jason Christie do Luxemburg Differdange 232013-01-01
Wlochy Andrea Ciacchini do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 232013-01-01
Rumunia Arpad Cilip do 192013-01-01
Irlandia Stephen Clancy do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 212013-01-01
Stany Oscar Clark do Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 242013-01-01
Argentyna Claudio Cesar Claveles do Argentyna San Luis - Somos Todos 422013-01-01
Australia Alex Clements do Australia Huon Salmon - Genesys Wealth Advisers 202013-01-01
Kuba Ruben Companioni Blanco do Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 232013-01-01
Belgia Louis Convens do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 202013-01-01
Belgia Michael Cools do Belgia Ventilair - Steria 192013-01-01
Nowa Joseph Cooper do Australia Huon Salmon - Genesys Wealth Advisers 282013-01-01
Francja Bryan Coquard do Francja Team Europcar 212013-01-01
Paragwaj Pedro Coronel do Paragwaj Start Cycling Team 252013-01-01
Kanada Frederic Cossette do Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 192013-01-01
Brazylia Carlos Costa do Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 272013-01-01
Kanada Felix Cote-Bouvette do Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 202013-01-01
Mołdawia Eugeniu Cozonac do Portugalia Louletano - Dunas Douradas 212013-01-01
Wlochy Paolo Cravanzola do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 272013-01-01
Australia Jack Cummings do Niemcy Thüringer Energie Team 192013-01-01
Portugalia Marco Alexandre Ferreira Cunha do Portugalia Efapel - Glassdrive 262013-01-01
Czechy Tomas Danacik do Czechy Bauknecht - Author 232013-01-01
Stany Gregory Daniel do Stany Zjednoczone Bontrager Cycling Team 192013-01-01
Francja Maxime Daniel do Francja Sojasun 222013-01-01
Stany Alexandre Darville do Stany Zjednoczone Bontrager Cycling Team 192013-01-01
Słowacja Mario Dasko do Słowacja Dukla Trencin - Trek 192013-01-01
Erytrea Araya Medhin Dawit Haile do RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 262013-01-01
Belgia Sean De Bie do Luxemburg Leopard - Trek CT 222013-01-01
Wlochy Donato De Ieso do Wlochy Bardiani Valvole - CSF Inox 242013-01-01
Belgia Erwin De Kerf do Belgia Doltcini - Flanders 342013-01-01
Belgia Giovanni De Merlier do Belgia ToWin - Josan Cycling Team 212013-01-01
Belgia Kevin De Mesmaeker do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 222013-01-01
Belgia Ludwig De Winter do 212013-01-01
Erytrea Freqalsi Abrha Debesay do RPA MTN - Qhubeka 302013-01-01
Niemcy Sebastian Deckert do Niemcy LKT Team Brandenburg 232013-01-01
Belgia Christopher Deguelle do Belgia AccentJobs - Wanty 222013-01-01
Belgia Florent Delfosse do 202013-01-01
Węgry Zsolt Der do Węgry Utensilnord 302013-01-01
Erytrea Nahom Desale Kalei do RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 212013-01-01
Polska Artur Detko do Polska Las Vegas Power Energy Drink 302013-01-01
Wlochy Matteo Di Serafino do Wlochy Androni Giocattoli 272013-01-01
Holandia Rikke Dijkxhoorn do nieznany Koniec kariery 272013-01-01
Szwajcaria Silvan Dillier do Szwajcaria BMC Racing Team u23 232013-01-01
Brazylia Alex Correia Diniz do Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 282013-01-01
Niemcy Tobias Dohlus do Niemcy Abus - Nutrixxion 252013-01-01
Holandia Emiel Dolfsma do Holandia Rabobank Development Team 212013-01-01
Rosja Vladimir Dolgov do Rosja Helicopters 192013-01-01
Francja Axel Domont do Francja Ag2r - La Mondiale 232013-01-01
Belgia Steven Doms do Belgia ToWin - Josan Cycling Team 262013-01-01
Namibia Till Drobisch do RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 202013-01-01
Hiszpania Arkaitz Duran Aroca do Portugalia Efapel - Glassdrive 272013-01-01
Kolumbia Daniel Durango Garro do Kolumbia 4-72 Colombia 212013-01-01
Stany Jeremy Durrin do Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 252013-01-01
Stany Maxwell Durtschi do Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 222013-01-01
Kanada Geoffroy Dussault do Kanada Equipe Garneau - Quebecor 272013-01-01
Litwa Darijus Dzervus do Belgia Doltcini - Flanders 232013-01-01
Dania John Kronborg Ebsen do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling 252013-01-01
Wielka Ross Edgar do Wielka Brytania IG - Sigma Sport 302013-01-01
Wielka Joshua Edmondson do Wielka Brytania Sky Procycling 212013-01-01
Wielka Nathan Edmondson do Wielka Brytania Node 4 - Giordana Racing 232013-01-01
Niemcy Benjamim Edmüller do Austria Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer 262013-01-01
Niemcy Arne Egner do Niemcy Stölting - Ruhr Profi Radteam 192013-01-01
Stany Taylor Eisenhart do Szwajcaria BMC Racing Team u23 192013-01-01
Dania Christian Elbaek do Dania J.Jensen - Ramirent 202013-01-01
Belgia Elroy Elpers do Belgia ToWin - Josan Cycling Team 202013-01-01
Szwecja Patrik Ericsson do Dania J.Jensen - Ramirent 272013-01-01
Norwegia Andreas Erland do Norwegia Plussbank - BMC 212013-01-01
Argentyna Santiago Alejandro Espindola do Argentyna Buenos Aires Provincia 192013-01-01
Australia Karl Evans do Australia Budget Forklifts 272013-01-01
Rosja Alexander Evtushenko do Rosja Helicopters 202013-01-01
Wlochy Patrick Facchini do Wlochy Androni Giocattoli 252013-01-01
Portugalia Mario Jorge Faria Da Costa do Portugalia OFM - Valongo 282013-01-01
Belgia Dimitri Fauville do Belgia AccentJobs - Wanty 252013-01-01
Wlochy Andrea Fedi do Portugalia Ceramica Flaminia - Fondriest 222013-01-01
Portugalia Luis Filipe Silva Fernandes do Portugalia OFM - Valongo 262013-01-01
Hiszpania Ruben Fernandez Andujar do Hiszpania Caja Rural 222013-01-01
Argentyna Juan Martin Ferrari do Argentyna Buenos Aires Provincia 402013-01-01
Belgia Sergio Ferrari do Belgia AccentJobs - Wanty 352013-01-01
Portugalia Ricardo Fernando Vale Ferreira do Portugalia Radio Popular - Onda 212013-01-01
Czechy Jakub Filip do Czechy SKC Tufo - Prostejov 212013-01-01
Niemcy Dirk Finders do Belgia ToWin - Josan Cycling Team 282013-01-01
Wlochy Mauro Finetto do Wlochy Vini Fantini 282013-01-01
Norwegia ?ystein Seth Fiska do Norwegia Ringeriks - Kraft Look 322013-01-01
Francja Victor Fobert do Belgia Colba - Dourphonie 212013-01-01
Polska Damian Fornalski do Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 222013-01-01
Nowa Alex Frame do Niemcy Thüringer Energie Team 202013-01-01
Szwajcaria Kilian Frankiny do Szwajcaria BMC Racing Team u23 192013-01-01
Belgia Wout Franssen do Belgia An Post - Chainreaction 212013-01-01
Niemcy Marcel Fröse do Niemcy Bergstrasse - Jenatec 212013-01-01
Japonia Shinichi Fukushima do Japonia Nippo - De Rosa 422013-01-01
Argentyna Julian Paulo Gaday Orozco do Argentyna Buenos Aires Provincia 232013-01-01
Argentyna Lucas Manuel Gaday Orozco do Argentyna Buenos Aires Provincia 202013-01-01
Kanada Samuel Gagnon do Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 192013-01-01
Kolumbia Jose Maximino Galindo Ojeda do Kolumbia 4-72 Colombia 202013-01-01
Kolumbia Juan Alejandro Garcia Rivera do Kolumbia Colombia - Coldeportes 302013-01-01
Nowa Aaron Gate do Belgia An Post - Chainreaction 232013-01-01
Kanada Simon-Pierre Gauthier do Kanada Equipe Garneau - Quebecor 202013-01-01
Wlochy Mattia Gavazzi do Wlochy Androni Giocattoli 302013-01-01
Słowacja Robert Gavenda do Słowacja Dukla Trencin - Trek 252013-01-01
Kolumbia Fernando Gaviria Rendon do Kolumbia Colombia - Coldeportes 192013-01-01
Szwecja Alexander Gingsjö do Szwecja Unaas Cycling powered by Bliz 332013-01-01
Argentyna Sergio Daniel Godoy Centeno do Argentyna San Luis - Somos Todos 252013-01-01
Argentyna Sergio Daniel Godoy Centeno do Argentyna San Luis - Somos Todos 252013-01-01
Polska Szymon Godras do Polska Wibatech - Brzeg 222013-01-01
Holandia Stan Godrie do Holandia Rabobank Development Team 202013-01-01
Austria Michael Gogl do Austria Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer 202013-01-01
Ukraina Oleksandr Golovash do Ukraina Kolss Cycling Team 222013-01-01
Rosja Ilya Gorodnichev do Portugalia Ceramica Flaminia - Fondriest 262013-01-01
Polska Tomasz Grabarek do Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 192013-01-01
Niemcy Alexander Grad do Niemcy Heizomat 232013-01-01
Polska Kamil Gradek do Polska Marcpol - BDC 232013-01-01
Argentyna Joaquin Sebastian Grassi do Paragwaj Start Cycling Team 262013-01-01
Dania Martin Herbaek Grřn do Dania Concordia - Riwal 202013-01-01
Norwegia Amund Grøndahl Jansen do Norwegia Plussbank - BMC 192013-01-01
Polska Zbigniew Gucwa do Polska Wibatech - Brzeg 272013-01-01
Hiszpania David Gutierrez Gutierrez do Portugalia Radio Popular - Onda 312013-01-01
Rwanda Janvier Hadi do RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 222013-01-01
Norwegia Krister Hagen do Norwegia OneCo - Trek Cycling Team 242013-01-01
Niemcy Christopher Hatz do Niemcy Bergstrasse - Jenatec 222013-01-01
Belgia Lars Haverals do Belgia ToWin - Josan Cycling Team 192013-01-01
Belgia Sander Helven do Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 232013-01-01
Niemcy Gerold Henrichsen do Niemcy Quantec - Indeland 212013-01-01
Finlandia Joonas Henttala do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 222013-01-01
Wielka Richard Hepworth do Wielka Brytania Node 4 - Giordana Racing 262013-01-01
Niemcy Silvio Herklotz do Niemcy Stölting - Ruhr Profi Radteam 192013-01-01
Argentyna Gustavo Ariel Hernandez do Chile Clos de Pirque - Trek 252013-01-01
Hiszpania Dario Hernandez Illana do Hiszpania Burgos BH - Castilla y Leon 232013-01-01
Niemcy Jonathan Herrmann do Niemcy LKT Team Brandenburg 192013-01-01
Belgia Kess Heytens do Belgia Team 3M 272013-01-01
Australia Benjamin Hill do Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 232013-01-01
Czechy Jan Hirt do Luxemburg Leopard - Trek CT 222013-01-01
Słowenia Tadej Hiti do Słowenia Radenska 202013-01-01
Norwegia J?rgen Rydland Hodnebrog do Norwegia Plussbank - BMC 232013-01-01
Norwegia Daniel Hoelgaard do Czechy Etixx - iHNed CT 202013-01-01
Norwegia Markus Hoelgaard do Czechy Etixx - iHNed CT 192013-01-01
Holandia Lennard Hofstede do Holandia Rabobank Development Team 192013-01-01
Stany Mitchell Hoke do Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 252013-01-01
Węgry Botond Hollo do Węgry Utensilnord 212013-01-01
Belgia Anthony Hubert do Belgia AccentJobs - Wanty 222013-01-01
Belgia Romain Hubert do 192013-01-01
Australia Robbie Hucker do Australia Drapac Cycling 232013-01-01
Stany Evan Huffman do Kazachstan Astana Pro Team 232013-01-01
Niemcy Michael Humbert do Niemcy Bergstrasse - Jenatec 232013-01-01
Wielka Joshua Hunt do Wielka Brytania Team UK Youth 222013-01-01
Czechy Dominik Hynek do Czechy SKC Tufo - Prostejov 222013-01-01
Szwajcaria Claudio Imhof do Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 232013-01-01
Austria Christopher Imrek do Czechy SKC Tufo - Prostejov 222013-01-01
Japonia Manabu Ishibashi do Japonia Nippo - De Rosa 212013-01-01
Portugalia Micael Isidoro do Portugalia Louletano - Dunas Douradas 312013-01-01
Azerbejdżan Agshin Ismaylov do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling 262013-01-01
Hiszpania Mikel Iturria Segurola do Hiszpania Orbea Euskadi Continental 212013-01-01
Norwegia Tormod Hausken Jacobsen do Norwegia Øster Hus - Ridley 202013-01-01
Austria Patrick Jäger do Austria Vorarlberg 192013-01-01
Korea Chan Jae Jang do Chiny Champion System Pro Cycling Team 242013-01-01
Belgia Jimmy Janssens do Belgia Team 3M 242013-01-01
Francja Quentin Jauregui do Belgia BKCP - Powerplus 192013-01-01
Irlandia Dominic Jelfs do Wielka Brytania Madison - Genesis 232013-01-01
Norwegia August Jensen do Norwegia Øster Hus - Ridley 222013-01-01
Estonia Gert Joeaar do Francja Cofidis Solutions Crédits 262013-01-01
Norwegia Kristian Myrest?l Johansson do Norwegia Plussbank - BMC 192013-01-01
Dania Mathis Johansson do Dania Designa Køkken - Knudsgaard 192013-01-01
Australia Brenton Jones do Australia Huon Salmon - Genesys Wealth Advisers 222013-01-01
Wielka Matthew Jones do Wielka Brytania IG - Sigma Sport 242013-01-01
Portugalia Iuri Andre Martins Jorge do Portugalia Louletano - Dunas Douradas 222013-01-01
Dania René Jörgensen do nieznany Koniec kariery 382013-01-01
Australia Kristian Juel do Australia Budget Forklifts 212013-01-01
Brazylia Oscar Junqueira do Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 262013-01-01
Polska Jakub Kaczmarek do Polska Wibatech - Brzeg 202013-01-01
Czechy Tomas Kalojiros do Czechy Bauknecht - Author 192013-01-01
Polska Jakub Kantek do Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 192013-01-01
Australia Jacob Kauffmann do Australia Budget Forklifts 262013-01-01
Niemcy Benedikt Kendler do Austria Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer 212013-01-01
Niemcy Arne Kenzler do Niemcy Bergstrasse - Jenatec 242013-01-01
Australia Jordan Kerby do Dania Christina Watches - Onfone 212013-01-01
Australia Jesse Kerrison do Australia Budget Forklifts 192013-01-01
Ukraina Andriy Khripta do Ukraina Kolss Cycling Team 272013-01-01
Dania Jacob Mantuz Kjeldsen do Dania Blue Water Cycling 312013-01-01
Niemcy Daniel Klemme do Luxemburg Leopard - Trek CT 222013-01-01
Ukraina Iliya Klepikov do Ukraina ISD Continental Team 192013-01-01
Polska Sławomir Kohut do Polska Las Vegas Power Energy Drink 362013-01-01
Kazachstan Alexey Kolessov do nieznany Koniec kariery 292013-01-01
Polska Patryk Komisarek do Polska Bank BGZ 202013-01-01
Holandia Merijn Korevaar do Holandia Rabobank Development Team 192013-01-01
Norwegia Truls Engen Korsaeth do Norwegia Joker - Merida 202013-01-01
Ukraina Denys Kostyuk do Ukraina Kolss Cycling Team 312013-01-01
Czechy Tomas Koudela do Czechy Etixx - iHNed CT 212013-01-01
Francja Rudy Kowalski do Francja Roubaix - Lille Metropole 232013-01-01
Kazachstan Bakhtiyar Kozhatayev do Kazachstan Astana Continental Team 212013-01-01
Polska Norbert Krakowiak do Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 202013-01-01
Holandia Aron Kremer do Belgia Colba - Dourphonie 242013-01-01
Norwegia Anders Kristoffersen do Norwegia Ringeriks - Kraft Look 202013-01-01
Austria Bernhard Kroger do Austria WSA - Viperbike Kärnten 192013-01-01
Ukraina Dmytro Kryvtsov do Ukraina ISD Continental Team 282013-01-01
Erytrea Merhawi Kudus do RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 192013-01-01
Stany Joseph Kukolla do Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 242013-01-01
Ukraina Andriy Kulyk do Ukraina Kolss Cycling Team 242013-01-01
Szwajcaria Stefan Küng do Szwajcaria BMC Racing Team u23 202013-01-01
Rosja Alexey Kurbatov do Rosja Helicopters 192013-01-01
Polska Sebastian Kurowski do Polska Las Vegas Power Energy Drink 202013-01-01
Chorwacja Matija Kvasina do Austria Team Gourmetfein - Simplon 322013-01-01
Stany Julian Kyer do Stany Zjednoczone Bissell Cycling Team 252013-01-01
Algieria Azzedine Lagab do Algieria Groupement Sportif Petrolier Algérie 272013-01-01
Francja Morgan Lamoisson do Francja Team Europcar 252013-01-01
Belgia Yves Lampaert do Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 222013-01-01
Norwegia Oscar Emil Landa do Norwegia Øster Hus - Ridley 202013-01-01
Kanada Bruno Langlois do Kanada Equipe Garneau - Quebecor 342013-01-01
Hiszpania Jon Larrinaga Muguruza do Hiszpania Orbea Euskadi Continental 232013-01-01
Norwegia Thomas Larsen do Norwegia Plussbank - BMC 192013-01-01
Polska Damian Lasota do Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 202013-01-01
Dania Mike Lauge Jensen do Dania J.Jensen - Ramirent 252013-01-01
Wielka Edward Laverack do Wielka Brytania Rapha Condor JLT 192013-01-01
Francja Antoine Lavieu do Francja La Pomme Marseille 232013-01-01
Francja Benjamin Le Montagner do Francja Bretagne - Séché Environnement 252013-01-01
Stany Robert Lea do Stany Zjednoczone Smartstop - Mountain Khakis 302013-01-01
Austria Daniel Lehner do Austria Team Gourmetfein - Simplon 192013-01-01
Australia Joseph Lewis do Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 242013-01-01
Belgia Brian Ligneel do nieznany Kolarz zawieszony za doping 222013-01-01
Polska Tomasz Lisowicz do Polska Las Vegas Power Energy Drink 362013-01-01
Niemcy Lucas Liss do Niemcy RadNet - Rose 212013-01-01
Belgia Gert Lodewijks do Belgia AccentJobs - Wanty 212013-01-01
Słowenia Tadej Logar do 192013-01-01
Malezja Sea Keong Loh do Singapur OCBC Singapore 272013-01-01
Holandia Luc Loozen do Niemcy Quantec - Indeland 232013-01-01
Argentyna Alberto Gustavo Lopez do Paragwaj Start Cycling Team 262013-01-01
Hiszpania Adrian Lopez Garrido do Portugalia Radio Popular - Onda 232013-01-01
Australia Mitchell Lovelock-Fay do Dania Christina Watches - Onfone 212013-01-01
Szwecja Fredrik Ludvigsson do Szwecja Unaas Cycling powered by Bliz 192013-01-01
Rumunia Arnold Lukacs do 202013-01-01
Norwegia Sindre Skjostad Lunke do Norwegia Plussbank - BMC 202013-01-01
Szwajcaria Nicolas Lüthi do Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 262013-01-01
Belgia Jeff Luyten do Belgia Ventilair - Steria 212013-01-01
Stany Paul Lynch do Szwajcaria BMC Racing Team u23 202013-01-01
Polska Adam Majorek do Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 202013-01-01
Wlochy Alessandro Malaguti do Wlochy Androni Giocattoli 262013-01-01
Słowacja Lubos Malovec do Słowacja Dukla Trencin - Trek 192013-01-01
Chorwacja Bruno Maltar do Słowenia Adria Mobil 192013-01-01
Brazylia Carlos Alexandre Manarelli do Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 242013-01-01
Wlochy Andrea Manfredi do Portugalia Ceramica Flaminia - Fondriest 212013-01-01
Czechy Josef Manousek do Czechy Bauknecht - Author 222013-01-01
Polska Lukasz Marcinkowski do Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 192013-01-01
Belgia Gaëtan Marion do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 292013-01-01
Dania Peter Mathiesen do Dania Concordia - Riwal 192013-01-01
Niemcy Marco Mathis do Niemcy RadNet - Rose 192013-01-01
Portugalia Joao Carlos Araujo Matias do Portugalia OFM - Valongo 222013-01-01
Czechy Jiri Matousek do Czechy SKC Tufo - Prostejov 212013-01-01
Austria Stefan Matzner do Austria Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer 202013-01-01
Wlochy Alessandro Mazzi do Węgry Utensilnord 262013-01-01
Nowa Gordon Mccauley do Australia Drapac Cycling 412013-01-01
Holandia Daan Meijers do Holandia Cycling Team Jo Piels 222013-01-01
RPA Louis Meintjes do RPA MTN - Qhubeka 212013-01-01
Niemcy Max Merk do Niemcy Heizomat 202013-01-01
Belgia Nick Mertens do Belgia Doltcini - Flanders 262013-01-01
Belgia Nicolas Mertz do Belgia AccentJobs - Wanty 202013-01-01
Belgia Killian Michiels do Belgia ToWin - Josan Cycling Team 192013-01-01
Polska Tomasz Mickiewicz do Polska Wibatech - Brzeg 192013-01-01
Niemcy Andreas Miessen do Niemcy Quantec - Indeland 212013-01-01
Wlochy Luigi Miletta do Wlochy Vini Fantini 252013-01-01
Paragwaj Gustavo Adolfo Mińo Baez do Paragwaj Start Cycling Team 292013-01-01
Słowenia Jure Miskulin do Słowenia Radenska 192013-01-01
Egipt Ahmed Alaa Mohamed do RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 212013-01-01
Dania Mathias Moller Nielsen do Dania Blue Water Cycling 192013-01-01
Chile Felipe Andres Monardez Gonzalez do Chile Clos de Pirque - Trek 212013-01-01
Argentyna Jorge Martin Montenegro do Portugalia Louletano - Dunas Douradas 302013-01-01
Kolumbia Salvador Moreno Hernandez do Kolumbia Colombia - Coldeportes 222013-01-01
Australia Justin Morris do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 272013-01-01
Wlochy Ignazio Moser do Szwajcaria BMC Racing Team u23 212013-01-01
Wielka Thomas Moses do Wielka Brytania Raleigh - GAC 212013-01-01
Belgia Florent Mottet do 222013-01-01
Czechy Michal Mracek do Czechy SKC Tufo - Prostejov 212013-01-01
Polska Wiktor Mrozek do Polska Wibatech - Brzeg 202013-01-01
Chile Vicente Muga Wegener do Chile Clos de Pirque - Trek 242013-01-01
Austria Gregor Mühlberger do Austria Tirol Cycling Team 192013-01-01
Irlandia Ryan Mullen do Wielka Brytania IG - Sigma Sport 192013-01-01
Austria Andreas Müller do Austria Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer 342013-01-01
Stany Adam Myerson do Stany Zjednoczone Smartstop - Mountain Khakis 412013-01-01
Azerbejdżan Elvin Naghiyev do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling 242013-01-01
Wielka Michael Nicolson do Belgia Doltcini - Flanders 282013-01-01
Holandia Frank Niewold do Holandia Cycling Team Jo Piels 282013-01-01
Norwegia Bjorn Tore Nilsen Hoem do Norwegia Plussbank - BMC 222013-01-01
Dania Jonas Nordkroggaard do Dania Designa Køkken - Knudsgaard 192013-01-01
Nowa Michael Northey do Wielka Brytania Node 4 - Giordana Racing 262013-01-01
Czechy Jakub Novak do Szwajcaria BMC Racing Team u23 232013-01-01
Polska Mateusz Nowaczek do Polska Bank BGZ 222013-01-01
Polska Mateusz Nowak do Polska CCC Polsat - Polkowice 212013-01-01
Szwecja Erik Nyqvist do Norwegia Ringeriks - Kraft Look 202013-01-01
Australia Glenn O'Shea do Belgia An Post - Chainreaction 242013-01-01
Kolumbia Diego Antonio Ochoa Camargo do Kolumbia 4-72 Colombia 202013-01-01
Dania Patrick Olesen do Dania Tre-For 192013-01-01
Norwegia Martin Olsen do Norwegia Joker - Merida 212013-01-01
Belgia Thomas Op 'T Eynde do Belgia ToWin - Josan Cycling Team 242013-01-01
Kolumbia Fernando Orjuela Gutierrez do Kolumbia 4-72 Colombia 222013-01-01
Słowenia Martin Otonicar do Słowenia Radenska 192013-01-01
Finlandia Paavo Paajanen do Luxemburg Differdange 252013-01-01
Argentyna Federico Luis Pagani do Argentyna Buenos Aires Provincia 282013-01-01
Francja Yoann Paillot do Francja La Pomme Marseille 222013-01-01
Argentyna Guido Emanuel Palma do Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 262013-01-01
Kolumbia Cesar Nicolas Paredes Avellaneda do Kolumbia 4-72 Colombia 212013-01-01
Kolumbia Heiner Rodrigo Parra Bustamente do Kolumbia 4-72 Colombia 222013-01-01
Stany Christian Parrett do Stany Zjednoczone 5-Hour Energy - Kenda 242013-01-01
Francja Cyrille Patoux do Francja Roubaix - Lille Metropole 282013-01-01
Kanada Yohan Patry do Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 192013-01-01
Portugalia Pedro Miguel Moreira Paulinho do Portugalia Ceramica Flaminia - Fondriest 232013-01-01
Austria Dennis Paulus do Austria Team Gourmetfein - Simplon 192013-01-01
Czechy Lubos Pelanek do Austria Vorarlberg 322013-01-01
Kanada Rémi Pelletier-Roy do Kanada Equipe Garneau - Quebecor 232013-01-01
Wlochy Franco Pellizotti do Wlochy Androni Giocattoli 352013-01-01
Kolumbia Cristian Andres Peña Meneses do Kolumbia EPM - UNE 222013-01-01
Portugalia Joao Pedro Mendonça Pereira do Portugalia Carmim - Prio 242013-01-01
Brazylia Lucas Pereira do Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 232013-01-01
Argentyna Andres Ignacio Pereyra do Argentyna Buenos Aires Provincia 262013-01-01
Argentyna Walter Fernando Perez do Argentyna Buenos Aires Provincia 392013-01-01
Hiszpania Santiago Perez Fernandez do Portugalia Louletano - Dunas Douradas 362013-01-01
Hiszpania Juan Miguel Perez Garcia do Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 262013-01-01
Wielka Joseph Perrett do Wielka Brytania IG - Sigma Sport 222013-01-01
Nowa Aaron Perry do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 262013-01-01
Wielka Alex Peters do Wielka Brytania Madison - Genesis 192013-01-01
Dania S?ren Petersen do Dania Designa Køkken - Knudsgaard 462013-01-01
Czechy Lubomir Petrus do Belgia BKCP - Powerplus 232013-01-01
Niemcy Ron Pfeifer do Niemcy Quantec - Indeland 222013-01-01
Belgia Sibrecht Pieters do Belgia Team 3M 252013-01-01
Belgia Antoine Pirlot do Belgia AccentJobs - Wanty 232013-01-01
Dania Frederik Lind Plesner do Dania Tre-For 192013-01-01
Niemcy Nils Politt do Niemcy Stölting - Ruhr Profi Radteam 192013-01-01
Ukraina Oleksandr Polivoda do Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 262013-01-01
Polska Paweł Poljański do Wlochy Vini Fantini 232013-01-01
Belgia Ruben Pols do Belgia Ventilair - Steria 192013-01-01
Czechy Ondrej Ponikelsky do Czechy SKC Tufo - Prostejov 192013-01-01
Ukraina Illya Ponomarenko do Ukraina ISD Continental Team 202013-01-01
Wielka Elliott Porter do Wielka Brytania Rapha Condor JLT 222013-01-01
Rosja Kirill Pozdnyakov do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling 242013-01-01
Wlochy Mattia Pozzo do Wlochy Vini Fantini 242013-01-01
Hiszpania Eduard Prades Reverte do Portugalia OFM - Valongo 262013-01-01
Wielka Jack Pullar do Wielka Brytania Madison - Genesis 242013-01-01
Polska Jakub Pytka do Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 192013-01-01
Kolumbia Juan Diego Quintero Gil do Kolumbia 4-72 Colombia 212013-01-01
Norwegia Fridtjof R?inas do Norwegia Plussbank - BMC 192013-01-01
Belgia Thomas Raeymaekers do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 202013-01-01
Estonia Mihkel Räim do Ukraina Amore & Vita 202013-01-01
Estonia Riko Räim do Ukraina Amore & Vita 322013-01-01
Kolumbia Juan Diego Ramirez Calderon do Kolumbia Aguardiente Antioqueńo - Loteria de Medellin 422013-01-01
Niemcy Dario Rapps do Niemcy Heizomat 192013-01-01
Belgia Guillaume Rase do Belgia AccentJobs - Wanty 222013-01-01
Szwajcaria Tizian Rausch do Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 202013-01-01
Polska Jaroslaw Rębiewski do Polska Las Vegas Power Energy Drink 392013-01-01
Niemcy Thomas Reichardt do Niemcy Bergstrasse - Jenatec 212013-01-01
Szwajcaria Sébastien Reichenbach do Szwajcaria IAM Cycling 242013-01-01
Niemcy Martin Reimer do RPA MTN - Qhubeka 262013-01-01
Niemcy Theo Reinhart do Niemcy RadNet - Rose 232013-01-01
Portugalia Rafael Ferreira Reis do Portugalia Ceramica Flaminia - Fondriest 212013-01-01
Słowenia Uros Repse do Słowenia Radenska 202013-01-01
Niemcy Tim Reske do Niemcy Bergstrasse - Jenatec 192013-01-01
Słowenia Bostjan Rezman do Austria Vorarlberg 332013-01-01
Argentyna Adrian Ezequiel Richeze Araquistain do Japonia Nippo - De Rosa 242013-01-01
Kolumbia Kevin Daniel Rios Quintana do Kolumbia Colombia - Coldeportes 202013-01-01
Hiszpania Juan Carlos Riutort Martinez do Hiszpania Burgos BH - Castilla y Leon 222013-01-01
Argentyna Jose Luis Rivera do Chile Clos de Pirque - Trek 332013-01-01
Kolumbia Ever Alexander Rivera Guerrero do Kolumbia 4-72 Colombia 212013-01-01
Belgia Ludovic Robeet do 192013-01-01
Nowa Shem Rodger do Wielka Brytania Node 4 - Giordana Racing 252013-01-01
Słowenia Primoz Roglic do Słowenia Adria Mobil 242013-01-01
Wlochy Diego Rosa do Wlochy Androni Giocattoli 242013-01-01
Dania Andreas Rosenberg do Dania Tre-For 202013-01-01
Francja Stéphane Rossetto do Francja BigMat - Auber 93 262013-01-01
Francja Thomas Rostollan do Francja La Pomme Marseille 272013-01-01
Chorwacja Josip Rumac do Czechy Etixx - iHNed CT 192013-01-01
Stany Branden Russell do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 212013-01-01
Erytrea Meron Russom do RPA MTN - Qhubeka 262013-01-01
Węgry Artur Sagat do Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 262013-01-01
Tajlandia Phucong Sai-Udomsin do Singapur OCBC Singapore 252013-01-01
Kolumbia Hugo Sebastian Salazar Castańeda do Kolumbia 4-72 Colombia 232013-01-01
Brazylia Alan Santos do Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 202013-01-01
Brazylia Douglas Santos do Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 242013-01-01
Chile Andrei Sartasov do Argentyna San Luis - Somos Todos 382013-01-01
Wlochy Kristian Sbaragli do RPA MTN - Qhubeka 232013-01-01
Niemcy Maximilian Schachmann do Niemcy Thüringer Energie Team 192013-01-01
Niemcy Florian Scheit do Niemcy RadNet - Rose 222013-01-01
Wielka Dominic Schils do Belgia ToWin - Josan Cycling Team 222013-01-01
Belgia Niels Schittecatte do Belgia Colba - Dourphonie 212013-01-01
Niemcy Tim Schlichenmaier do Niemcy Bergstrasse - Jenatec 222013-01-01
Norwegia Petter Schmidt do Norwegia Plussbank - BMC 192013-01-01
Niemcy Nils Schomber do Niemcy RadNet - Rose 192013-01-01
Austria Sebastian Schönberger do Austria Team Gourmetfein - Simplon 192013-01-01
Niemcy Fabian Schormair do Niemcy Heizomat 192013-01-01
Niemcy Björn Schröder do Niemcy Stölting - Ruhr Profi Radteam 332013-01-01
Belgia Jens Schuermans do Belgia Team 3M 202013-01-01
Austria Patric Schultus do Austria Tirol Cycling Team 192013-01-01
Belgia Sébastien Sciascia do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 222013-01-01
Rosja Alexey Semochkin do Rosja Helicopters 192013-01-01
Kazachstan Roman Semyonov do Kazachstan Astana Continental Team 202013-01-01
Francja Florian Senechal do Czechy Etixx - iHNed CT 202013-01-01
Belgia Alexandre Seny do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 192013-01-01
Chile Luis Fernando Sepulveda Villar do Chile Clos de Pirque - Trek 392013-01-01
Paragwaj Leonardo Servian Salinas do Paragwaj Start Cycling Team 192013-01-01
Hiszpania Oscar Sevilla Ribera do Kolumbia EPM - UNE 372013-01-01
Ukraina Oleksandr Sheydyk do Ukraina ISD Continental Team 332013-01-01
Ukraina Sergii Shumilov do Ukraina Kolss Cycling Team 212013-01-01
Portugalia Rafael Jorge Magalhaes Silva do Portugalia LA Aluminios - Antarte 232013-01-01
Belgia Kenn Simon do Belgia ToWin - Josan Cycling Team 192013-01-01
Nowa Myron Simpson do Luxemburg Differdange 232013-01-01
Polska Wojciech Skarzynski do Polska Las Vegas Power Energy Drink 242013-01-01
Polska Piotr Skrzeszewski do Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 192013-01-01
Belgia Floris Smeyers do Belgia AccentJobs - Wanty 232013-01-01
Wielka Chris Snook do Wielka Brytania Madison - Genesis 272013-01-01
Niemcy Carl Soballa do Niemcy LKT Team Brandenburg 192013-01-01
Belgia Daan Soete do Belgia Telenet - Fidea 192013-01-01
Polska Kornel Sójka do Polska Las Vegas Power Energy Drink 232013-01-01
Argentyna Leonardo Gaston Sosa Lucero do Argentyna San Luis - Somos Todos 212013-01-01
Ukraina Anatoliy Sosnitskiy do Ukraina Kolss Cycling Team 232013-01-01
Szwajcaria Lukas Spengler do Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 192013-01-01
Australia Sam Spokes do Czechy Etixx - iHNed CT 212013-01-01
Polska Jakub Średziński do Polska Wibatech - Brzeg 242013-01-01
Rosja Mamyr Stash do Rosja Helicopters 202013-01-01
Niemcy Andreas Stauff do RPA MTN - Qhubeka 262013-01-01
Belgia Stijn Steels do Belgia Crelan - Euphony 242013-01-01
Dania Nicolai Steensen do Dania J.Jensen - Ramirent 232013-01-01
Wielka Will Stephenson do Wielka Brytania Rapha Condor JLT 192013-01-01
Serbia Ivan Stevic do 332013-01-01
Wielka Thomas Stewart do Wielka Brytania Raleigh - GAC 232013-01-01
Belgia Matti Stiens do Belgia ToWin - Josan Cycling Team 262013-01-01
Szwajcaria Manuel Stocker do Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 222013-01-01
Czechy Jan Stöhr do Czechy SKC Tufo - Prostejov 222013-01-01
Czechy Pavel Stöhr do Czechy SKC Tufo - Prostejov 222013-01-01
Polska Patryk Stosz do Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 192013-01-01
Australia Geoff Straub do Niemcy Heizomat 242013-01-01
Rosja Andrei Strelkov do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 192013-01-01
Polska Szymon Strzedula do Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 212013-01-01
Norwegia Oskar Svendsen do Norwegia Joker - Merida 192013-01-01
Szwecja Johan Svensson do Dania J.Jensen - Ramirent 342013-01-01
Norwegia Halvor Landmark Tandrevold do Norwegia Frøy - Bianchi 212013-01-01
Wielka Jake Tanner do Belgia Doltcini - Flanders 222013-01-01
Mołdawia Nicolai Tanovitchi do 202013-01-01
Rosja Gennadiy Tatarinov do Rosja RusVelo 222013-01-01
Erytrea Temesgen Teklehaimanot do Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 222013-01-01
Polska Adrian Teklinski do Polska Bank BGZ 242013-01-01
Rosja Sergey Temnenko do Rosja Helicopters 202013-01-01
Holandia Mike Terpstra do Belgia Team 3M 262013-01-01
Hiszpania Eloy Teruel Rovira do Hiszpania Movistar Team 312013-01-01
Holandia Mike Teunissen do Holandia Rabobank Development Team 212013-01-01
Luxemburg Tom Thill do Luxemburg Leopard - Trek CT 232013-01-01
Japonia Tanzo Tokuda do Japonia Nippo - De Rosa 212013-01-01
Argentyna Sebastian Jose Tolosa do Argentyna Buenos Aires Provincia 252013-01-01
Polska Konrad Tomasiak do Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 222013-01-01
Polska Damian Tomczak do Polska Las Vegas Power Energy Drink 222013-01-01
Nowa Michael Torckler do Stany Zjednoczone Bissell Cycling Team 262013-01-01
Polska Krzysztof Tracz do Polska Wibatech - Brzeg 232013-01-01
Stany Frank Travieso do Stany Zjednoczone Smartstop - Mountain Khakis 332013-01-01
Stany Christopher Uberti do Stany Zjednoczone Smartstop - Mountain Khakis 262013-01-01
Kolumbia Carlos Alberto Uran Arroyave do Kolumbia 4-72 Colombia 332013-01-01
Chile Isaac Eduardo Urbano Carrasco do Chile Clos de Pirque - Trek 222013-01-01
Polska Marcin Urbanowski do Polska Wibatech - Brzeg 252013-01-01
Chile Nicolas Claudio Urtado Rojas do Chile Clos de Pirque - Trek 192013-01-01
Belgia Dieter Uyttersprot do Belgia ToWin - Josan Cycling Team 252013-01-01
Czechy Petr Vakoc do Czechy Etixx - iHNed CT 212013-01-01
Portugalia Victor Silva Valinho do Portugalia Louletano - Dunas Douradas 222013-01-01
Holandia Trijp Maarten Van do Holandia Rabobank Development Team 202013-01-01
Belgia Wout Van Aert do Belgia Telenet - Fidea 192013-01-01
Belgia Elias Van Breussegem do Belgia Doltcini - Flanders 212013-01-01
Belgia Toshoni Van Craen do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 212013-01-01
Belgia Brent Van De Kerkhove do Belgia Colba - Dourphonie 192013-01-01
Belgia Laurent Van Den Bak do Belgia An Post - Chainreaction 242013-01-01
Holandia Ricardo Van Dongen do Holandia Rabobank Development Team 192013-01-01
Belgia Niels Van Dorsselaer do Belgia Colba - Dourphonie 212013-01-01
Holandia David Van Eerd do Paragwaj Start Cycling Team 232013-01-01
Holandia Etienne Van Empel do Holandia Rabobank Development Team 192013-01-01
Holandia Brian Van Goethem do Holandia Metec Cyclingteam 222013-01-01
Belgia Tim Van Speybroeck do Belgia Ventilair - Steria 222013-01-01
Belgia Yorben Van Tichelt do Belgia Sunweb - Napoleon Games 192013-01-01
Nowa Roman Van Uden do Wielka Brytania Node 4 - Giordana Racing 252013-01-01
RPA Johann Van Zyl do RPA MTN - Qhubeka 222013-01-01
Belgia Matthias Vanden Heede do Belgia Colba - Dourphonie 202013-01-01
Belgia Frederik Vandewiele do Belgia Ventilair - Steria 222013-01-01
Belgia Evert Vandromme do Belgia Ventilair - Steria 202013-01-01
Belgia Thomas Vanhaecke do Belgia Team 3M 242013-01-01
Stany Gabe Varela do Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 262013-01-01
Wielka Christian Varley do Wielka Brytania Node 4 - Giordana Racing 292013-01-01
Belgia Robin Venneman do Belgia ToWin - Josan Cycling Team 202013-01-01
Belgia Nicolas Vereecken do Belgia An Post - Chainreaction 232013-01-01
Belgia Louis Verhelst do Czechy Etixx - iHNed CT 232013-01-01
Belgia Frederik Verkinderen do Belgia Team 3M 252013-01-01
Stany Alexey Vermeulen do Szwajcaria BMC Racing Team u23 192013-01-01
Belgia Alphonse Vermote do Belgia An Post - Chainreaction 232013-01-01
Nowa Tom Vessey do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 192013-01-01
Kolumbia Juan Pablo Villegas Cardona do Kolumbia 4-72 Colombia 262013-01-01
Dania Emil Nygaard Vinjebo do Dania Tre-For 192013-01-01
Chile Lucas Ignacio Vizcaya Zuńiga do Chile Clos de Pirque - Trek 202013-01-01
Czechy Viktor Vrazel do Czechy SKC Tufo - Prostejov 212013-01-01
Australia William Walker do Australia Drapac Cycling 282013-01-01
Niemcy Max Walsleben do Niemcy Abus - Nutrixxion 232013-01-01
Niemcy Jan Walzlein do Niemcy Heizomat 202013-01-01
Belgia Antoine Warnier do 202013-01-01
Dania Emil Wars?e do Dania Designa Køkken - Knudsgaard 242013-01-01
Niemcy Johannes Weber do Niemcy Heizomat 192013-01-01
Niemcy Domenic Weinstein do Niemcy RadNet - Rose 192013-01-01
Belgia Tim Wellens do Belgia Lotto - Belisol 222013-01-01
Belgia Laurent Wernimont do Belgia ToWin - Josan Cycling Team 192013-01-01
Holandia Raymond Werst do Niemcy Quantec - Indeland 262013-01-01
Dania Mathias Dam Westergaard do Dania Designa Køkken - Knudsgaard 192013-01-01
Wielka Christopher Whorrall do Wielka Brytania IG - Sigma Sport 222013-01-01
Australia Christopher Williams do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 322013-01-01
Stany Tyler Williams do 192013-01-01
Nowa James Williamson do Wielka Brytania Node 4 - Giordana Racing 242013-01-01
Niemcy Willy Willwohl do Niemcy LKT Team Brandenburg 192013-01-01
Irlandia Jack Wilson do Belgia An Post - Chainreaction 202013-01-01
Stany Nathan Wilson do Stany Zjednoczone Bontrager Cycling Team 222013-01-01
Polska Łukasz Wiśniowski do Czechy Etixx - iHNed CT 222013-01-01
Australia Alex Wohler do Australia Budget Forklifts 212013-01-01
Polska Piotr Wojciechowski do Polska Las Vegas Power Energy Drink 212013-01-01
Czechy Jan Wolf do Czechy SKC Tufo - Prostejov 242013-01-01
Stany Benjamin Wolfe do Stany Zjednoczone Jelly Belly Cycling 202013-01-01
Kanada Michael Woods do Kanada Equipe Garneau - Quebecor 272013-01-01
Belgia Toon Wouters do Belgia Sunweb - Napoleon Games 192013-01-01
Stany Thomas Wrona do Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 192013-01-01
Holandia Niels Wubben do Holandia Rabobank Development Team 252013-01-01
Australia Cameron Wurf do Wlochy Cannondale 302013-01-01
Dania Mads Würtz Schmidt do Dania Cult Energy 192013-01-01
Rosja Kirill Yatsevich do Rosja Helicopters 212013-01-01
Japonia Takenouchi Yu do Belgia Colba - Dourphonie 252013-01-01
Hiszpania Constantino Zaballa Gutierrez do Dania Christina Watches - Onfone 352013-01-01
Polska Bartosz Zając do Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 202013-01-01
Rosja Aydar Zakarin do Rosja Helicopters 192013-01-01
Słowenia Blaz Zakelj do Słowenia Radenska 192013-01-01
Wlochy Marco Zamparella do Węgry Utensilnord 262013-01-01
Wlochy Edoardo Zardini do Wlochy Bardiani Valvole - CSF Inox 242013-01-01
Polska Konrad Zatorski do Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 212013-01-01
Czechy Thomas Zechmeister do Czechy Bauknecht - Author 202013-01-01
Austria Lukas Zeller do Austria Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer 192013-01-01
Albania Eugert Zhupa do Dania Christina Watches - Onfone 232013-01-01

W trakcie sezonu

Japonia Hiroki Nishimura do 192013-01-03
Wlochy Federico Pozzetto do Austria Tirol Cycling Team 232013-01-05
Czechy Pavel Kopecky do 192013-01-06
Czechy Tomas Medek do 202013-01-07
Kazachstan Maidos Tilegen do Kazachstan Astana Continental Team 202013-01-09
Kazachstan Yevgeni Nepomnyachshiy do Kazachstan Astana Continental Team 262013-01-10
Rumunia Zoltan Sipos do 222013-04-01
Polska Wojciech Halejak do Polska Las Vegas Power Energy Drink 302013-04-15
Wlochy Danilo Di Luca do Wlochy Vini Fantini 372013-04-27
Kanada David Boily do Ukraina Amore & Vita 232013-05-14
Wlochy Andrea Piechele do Portugalia Ceramica Flaminia - Fondriest 262013-06-22
Francja Rudy Barbier do Francja Roubaix - Lille Metropole 212013-07-30
Francja Alexandre Billon do Francja BigMat - Auber 93 222013-07-30
Belgia Stig Broeckx do Belgia Lotto - Belisol 232013-07-30
Francja Frédéric Brun do Francja Ag2r - La Mondiale 252013-07-30
Hongkong Fu Shiu Cheung do Chiny Champion System Pro Cycling Team 212013-07-30
Belgia Frans Claes do Belgia Crelan - Euphony 302013-07-30
Wlochy Daniele Colli do Wlochy Vini Fantini 312013-07-30
Wlochy Giacomo Forconi do Portugalia Ceramica Flaminia - Fondriest 202013-07-30
Wlochy Davide Gabburo do Portugalia Ceramica Flaminia - Fondriest 202013-07-30
Belgia Michael Goolaerts do Belgia AccentJobs - Wanty 192013-07-30
Nowa Fraser Gough do Belgia Doltcini - Flanders 202013-07-30
Korea Ji Yong Kang do Australia Orica - GreenEDGE 252013-07-30
Węgry Abel Kenyeres do Węgry Utensilnord 192013-07-30
Francja Pierre Latour do Francja Ag2r - La Mondiale 202013-07-30
Norwegia ?ivind Lukkedal do Norwegia Ringeriks - Kraft Look 192013-07-30
Stany Eric Marcotte do Stany Zjednoczone Smartstop - Mountain Khakis 332013-07-30
Francja Guillaume Martin do Francja Sojasun 202013-07-30
Stany Travis Mccabe do Stany Zjednoczone Smartstop - Mountain Khakis 242013-07-30
Francja Julien Morice do Francja Team Europcar 222013-07-30
Wlochy Stefano Nardelli do Belgia AccentJobs - Wanty 202013-07-30
Puerto Efren Ortega Rivera do Paragwaj Start Cycling Team 252013-07-30
Chorwacja Pavel Potocki do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 202013-07-30
Brazylia Antonio Fernando Garnero Prestes do Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 302013-07-30
Wlochy Daniele Scampamorte do Węgry Utensilnord 272013-07-30
Francja Fabrice Seigneur do Francja Bretagne - Séché Environnement 232013-07-30
Angola Walter Jose Santos Silva do Portugalia Carmim - Prio 282013-07-30
Szwajcaria Julien Taramarcaz do Stany Zjednoczone BMC Racing Team 262013-07-30
Rosja Alexander Vdovin do 202013-07-30
Rosja Sergey Vdovin do 202013-07-30
Francja Clément Venturini do Francja Cofidis Solutions Crédits 202013-07-30
Francja Yannis Yssaad do Francja BigMat - Auber 93 202013-07-30
Puerto Brandon Zavala Borges do Paragwaj Start Cycling Team 202013-07-30
Nowa Scott Ambrose do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 182013-08-01
Wielka Thomas Armstrong do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 192013-08-01
Francja François Bidard do Francja Ag2r - La Mondiale 212013-08-01
Belgia Gianni Bossuyt do Belgia Doltcini - Flanders 192013-08-01
Australia Brendan Canty do Australia Drapac Cycling 212013-08-01
Francja Boris Carene do Luxemburg Differdange 282013-08-01
Niemcy Lucas Carstensen do 192013-08-01
Erytrea Mekseb Debesay Abrha do 222013-08-01
RPA Nicolas Dougall do RPA MTN - Qhubeka 212013-08-01
Stany Daniel Eaton do Stany Zjednoczone Bontrager Cycling Team 202013-08-01
Niemcy Arnold Fiek do 202013-08-01
Dominikana William de Jesus Guzman Rosario do Luxemburg Differdange 212013-08-01
Holandia Adriaan Janssen do 182013-08-01
Francja Axel Journiaux do Francja Bretagne - Séché Environnement 182013-08-01
Francja Taruia Krainer do Francja Team Europcar 222013-08-01
Francja Romain Le Roux do Francja Roubaix - Lille Metropole 212013-08-01
Francja Kevin Ledanois do Francja Bretagne - Séché Environnement 202013-08-01
Belgia Wouter Leten do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 192013-08-01
Francja Jérémy Leveau do Francja Roubaix - Lille Metropole 212013-08-01
Niemcy Lukas Löer do 182013-08-01
Belgia Alexander Maes do Belgia AccentJobs - Wanty 202013-08-01
Wlochy Dario Mantelli do Wlochy Bardiani Valvole - CSF Inox 232013-08-01
Francja David Menut do Francja BigMat - Auber 93 212013-08-01
Wielka Bradley Morgan do Wielka Brytania Node 4 - Giordana Racing 222013-08-01
Belgia Jef Peelaers do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 212013-08-01
Wlochy Angelo Raffaele do Wlochy Androni Giocattoli 222013-08-01
Wlochy Emanuele Sabatini do Japonia Nippo - De Rosa 182013-08-01
Belgia Lander Seynaeve do Belgia AccentJobs - Wanty 212013-08-01
Nowa Dion Smith do Chiny Champion System Pro Cycling Team 202013-08-01
Belgia Alessandro Soenens do Belgia Doltcini - Flanders 202013-08-01
Wlochy Simone Sterbini do Wlochy Bardiani Valvole - CSF Inox 202013-08-01
Belgia Sten Van Gucht do Belgia AccentJobs - Wanty 212013-08-01
Nowa Daniel Whitehouse do Wielka Brytania Rapha Condor JLT 182013-08-01