Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - historia ekipy

SKARB KIBICA
szukaj kolarza


powrót do ekipy

ROKnazwaskrótliga
2001 flaga Ekipa amatorska 2001 ???AM
2002 flaga Ekipa amatorska 2002 ???AM
2003 flaga Ekipa amatorska 2003 ???AM
2004 flaga Ekipa amatorska 2004 ???AM
2005 flaga Ekipa amatorska 2005 ???AM
2006 flaga Ekipa amatorska 2006 ???AM
2007 flaga Ekipa amatorska 2007 ???AM
2008 flaga Ekipa amatorska 2008 ???AM
2009 flaga Ekipa amatorska 2009 ???AM
2010 flaga Ekipa amatorska 2010 ??? AM
2011 flaga Ekipa amatorska 2011 ???AM
2012 flaga Ekipa amatorska 2012 ???AM
2013 flaga Ekipa amatorska 2013 ???AM
2014 flaga Ekipa amatorska 2014 ???AM
2015 flaga Ekipa amatorska 2015 ???AM
2016 flaga Ekipa amatorska 2016 -AM
2017 flaga Ekipa amatorska 2017 -AM
2018 flaga Ekipa amatorska 2018 -AM
2019 flaga Ekipa amatorska 2019 -AM
2020 flaga Ekipa amatorska 2020 AM
2021 flaga Ekipa Amatorska 2021 ???AM
2022 Następny sezon


Wiek kolarzy podawany jest na sezon 2014.

Kolarze którzy przyszli:

kolarz wiekkiedy
Norwegia Lorents Ola Aasvold z Norwegia Plussbank - BMC 262014-01-01
Etiopia Alem Abebe Grmay z RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 242014-01-01
Erytrea Tesfay Abrhaha Habtemariam z RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 242014-01-01
Niemcy Yannick Achterberg z Niemcy Heizomat 202014-01-01
Wlochy Stefano Agostini z Wlochy Cannondale 252014-01-01
Argentyna Demis Nahuel Aleman z Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 272014-01-01
Chile Patricio Javier Almonacid Gonzalez z Chile Clos de Pirque - Trek 352014-01-01
Kolumbia Oscar Mauricio Alvarez Paniagua z Kolumbia Aguardiente Antioqueńo - Loteria de Medellin 372014-01-01
Portugalia Antonio Filipe Oliveira Amorim z Portugalia LA Aluminios - Antarte 292014-01-01
Niemcy Rick Ampler z Niemcy Abus - Nutrixxion 252014-01-01
Szwecja Mats Andersson z Dania Concordia - Riwal 242014-01-01
Portugalia Amaro Manuel Antunes z Portugalia Ceramica Flaminia - Fondriest 242014-01-01
Austria Gernot Auer z Austria WSA - Viperbike Kärnten 252014-01-01
Nowa Clinton Avery z Chiny Champion System Pro Cycling Team 272014-01-01
Francja Romain Bacon z Francja BigMat - Auber 93 242014-01-01
Argentyna Maximiliano Badde z Argentyna San Luis - Somos Todos 312014-01-01
Kolumbia Giovanny Manuel Baez Alvarez z Kolumbia EPM - UNE 332014-01-01
Hiszpania Aritz Bagües Kalparsoro z Hiszpania Orbea Euskadi Continental 252014-01-01
Szwajcaria Valentin Baillifard z Szwajcaria BMC Racing Team u23 212014-01-01
RPA Jason Bakke z Francja La Pomme Marseille 252014-01-01
Ukraina Vladyslav Bakumenko z Ukraina ISD Continental Team 232014-01-01
Stany Christopher Baldwin z Stany Zjednoczone Bissell Cycling Team 392014-01-01
Wlochy Eugenio Bani z Ukraina Amore & Vita 232014-01-01
Portugalia Antonio Andre Pereira Barbio z Portugalia Ceramica Flaminia - Fondriest 212014-01-01
Francja Florent Barle z Francja Cofidis Solutions Crédits 282014-01-01
Rosja Maxim Bartenev z Rosja Helicopters 212014-01-01
Niemcy Marcel Barth z Niemcy Thüringer Energie Team 282014-01-01
Polska Dariusz Batek z Polska Bank BGZ 282014-01-01
Wielka Sebastian Baylis z Wielka Brytania Madison - Genesis 202014-01-01
Francja Nicolas Bazin z Francja BigMat - Auber 93 312014-01-01
RPA Calvin Beneke z RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 232014-01-01
Niemcy Hans-Joachim Benning z Niemcy Bergstrasse - Jenatec 222014-01-01
Algieria Abdelkader Ben_Mokhtar z Algieria Groupement Sportif Petrolier Algérie 272014-01-01
Norwegia Jon Einar Bergsland z Norwegia OneCo - Trek Cycling Team 332014-01-01
Francja Eric Berthou z Wielka Brytania Raleigh - GAC 342014-01-01
Niemcy Matthias Bertling z Niemcy Quantec - Indeland 272014-01-01
Kolumbia Jader Betancur Ortiz z Kolumbia Aguardiente Antioqueńo - Loteria de Medellin 222014-01-01
Nowa Patrick Bevin z Stany Zjednoczone Bissell Cycling Team 232014-01-01
Francja Alexandre Billon z Francja BigMat - Auber 93 232014-01-01
Dania Lasse Bochman Larsen z Dania J.Jensen - Ramirent 312014-01-01
Holandia Mats Boeve z Holandia De Rijke - Shanks 242014-01-01
Szwajcaria Tom Bohli z Szwajcaria BMC Racing Team u23 202014-01-01
Kanada David Boily z Ukraina Amore & Vita 242014-01-01
Dania Nicklas Boje Pedersen z Dania Tre-For 202014-01-01
Słowenia Grega Bole z Holandia Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team 292014-01-01
Francja Thomas Bonnin z Niemcy NSP - Ghost 252014-01-01
Wlochy Stefano Borchi z Wlochy Vini Fantini 272014-01-01
Belgia Quentin Borcy z Belgia AccentJobs - Wanty 232014-01-01
Niemcy Maximilian Bormann z Niemcy LKT Team Brandenburg 212014-01-01
Wlochy Gabriele Bosisio z Węgry Utensilnord 342014-01-01
Holandia Jurriën Bosters z Holandia Metec Cyclingteam 232014-01-01
Słowenia Jaka Bostner z Słowenia Radenska 242014-01-01
Holandia Wim Botman z Holandia Koga Cycling Team 292014-01-01
Holandia Kuiper Bouke z Holandia Koga Cycling Team 252014-01-01
Belgia Kenzie Boutte z Belgia Doltcini - Flanders 222014-01-01
Belgia Dieter Bouvry z Czechy Etixx - iHNed CT 222014-01-01
Stany Greg Brandt z Stany Zjednoczone 5-Hour Energy - Kenda 282014-01-01
Niemcy Jonas Brinkmann z Niemcy Bergstrasse - Jenatec 212014-01-01
Szwecja Johan Broberg z Szwecja Unaas Cycling powered by Bliz 222014-01-01
Kanada Jordan Brochu z Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 222014-01-01
Portugalia Hernani Manuel Conceiçao Broco z Portugalia Efapel - Glassdrive 332014-01-01
Belgia Garrit Broeders z Belgia ToWin - Josan Cycling Team 242014-01-01
RPA Arran Brown z RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 292014-01-01
Rosja Alexander Budaragin z Rosja Helicopters 282014-01-01
Irlandia Aaron Buggle z Wielka Brytania Rapha Condor JLT 242014-01-01
Dania Joakim Bukdal z Dania Designa Køkken - Knudsgaard 202014-01-01
Polska Mieszko Bulik z Polska Bank BGZ 242014-01-01
Niemcy Holger Burkhardt z Niemcy Abus - Nutrixxion 272014-01-01
Stany Robert Bush z Francja La Pomme Marseille 242014-01-01
Dania Niki Byrgesen z Dania J.Jensen - Ramirent 242014-01-01
Portugalia Joao Paulo Costa Cabreira z Portugalia OFM - Valongo 322014-01-01
Chile Antonio Roberto Cabrera Torres z Chile Clos de Pirque - Trek 332014-01-01
Węgry Rida Cador z Węgry Utensilnord 332014-01-01
Belgia Steven Caethoven z Belgia AccentJobs - Wanty 332014-01-01
Australia Fabio Calabria z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 272014-01-01
Belgia Joeri Calleeuw z Belgia Ventilair - Steria 292014-01-01
Kolumbia Julio Alexis Camacho Bernal z Kolumbia Colombia 242014-01-01
Wlochy Simone Campagnaro z Japonia Nippo - De Rosa 282014-01-01
Francja Vincent Canard z Japonia Bridgestone - Anchor 292014-01-01
Kolumbia Alex Norberto Cano Ardila z Kolumbia Aguardiente Antioqueńo - Loteria de Medellin 312014-01-01
Wlochy Federico Canuti z Wlochy Cannondale 292014-01-01
Hiszpania Efren Carazo Aguilera z Hiszpania Burgos BH - Castilla y Leon 232014-01-01
Belgia Henryk Cardoen z Belgia Doltcini - Flanders 272014-01-01
Hiszpania Sergio Carrasco Garcia z 292014-01-01
Kolumbia Edwin Andres Carvajal Jaramillo z Kolumbia EPM - UNE 312014-01-01
Kolumbia Jesus David Castaño Orozco z Kolumbia 4-72 Colombia 282014-01-01
Kolumbia Camilo Castiblanco z Kolumbia EPM - UNE 262014-01-01
Kolumbia Jose Nicolas Castro Laverde z Kolumbia EPM - UNE 262014-01-01
Hiszpania Vidal Celis Zabala z Tajwan RTS Cycling Team 322014-01-01
Kanada François Chabot z Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 252014-01-01
Maroko Tarik Chaoufi z Hiszpania Euskaltel - Euskadi 282014-01-01
Kolumbia Didier Alonso Chaparro Lopez z Kolumbia Colombia - Coldeportes 272014-01-01
Hongkong Fu Shiu Cheung z Chiny Champion System Pro Cycling Team 222014-01-01
Wlochy Riccardo Chiarini z Wlochy Androni Giocattoli 302014-01-01
Francja Mathieu Chiocca z Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 292014-01-01
Mołdawia Sergiu Cioban z 262014-01-01
Belgia Frans Claes z Belgia Crelan - Euphony 312014-01-01
Wielka David Clarke z Azerbejdżan Synergy Baku Cycling 352014-01-01
Argentyna Claudio Cesar Claveles z Argentyna San Luis - Somos Todos 432014-01-01
Australia Alex Clements z Australia Huon Salmon - Genesys Wealth Advisers 212014-01-01
Belgia Davy Commeyne z Belgia AccentJobs - Wanty 342014-01-01
Belgia Michael Cools z Belgia Ventilair - Steria 202014-01-01
Kanada Marsh Cooper z Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 292014-01-01
Paragwaj Pedro Coronel z Paragwaj Start Cycling Team 262014-01-01
Kanada Frederic Cossette z Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 202014-01-01
Brazylia Carlos Costa z Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 282014-01-01
Kanada Felix Cote-Bouvette z Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 212014-01-01
Stany Michael Creed z Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 332014-01-01
Portugalia Marco Alexandre Ferreira Cunha z Portugalia Efapel - Glassdrive 272014-01-01
Australia Michael Cupitt z Australia Budget Forklifts 322014-01-01
Polska Konrad Czajkowski z Polska Bank BGZ 262014-01-01
Wlochy Mauro Da Dalto z Wlochy Cannondale 332014-01-01
Polska Jaroslaw Dabrowski z Ukraina Amore & Vita 312014-01-01
Szwecja Linus Dahlberg z Szwecja Unaas Cycling powered by Bliz 272014-01-01
Stany Andrew Dahlheim z Stany Zjednoczone Bissell Cycling Team 262014-01-01
Wlochy Tiziano Dall'Antonia z Wlochy Cannondale 312014-01-01
Czechy Tomas Danacik z Czechy Bauknecht - Author 242014-01-01
Erytrea Araya Medhin Dawit Haile z RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 272014-01-01
Holandia Joop De Gans z Belgia Team 3M 302014-01-01
Belgia Erwin De Kerf z Belgia Doltcini - Flanders 352014-01-01
Belgia Giovanni De Merlier z Belgia ToWin - Josan Cycling Team 222014-01-01
Belgia Jonathan De Witte z Belgia Wallonie Bruxelles 262014-01-01
Nowa Julian Dean z Australia Orica - GreenEDGE 392014-01-01
Dania Casper Degn Larsen z Dania J.Jensen - Ramirent 222014-01-01
Belgia Christopher Deguelle z Belgia AccentJobs - Wanty 232014-01-01
Francja Mathieu Delaroziere z Francja La Pomme Marseille 292014-01-01
Francja Jean-Luc Delpech z Francja Bretagne - Séché Environnement 352014-01-01
Erytrea Nahom Desale Kalei z RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 222014-01-01
Kanada Jean-Samuel Deshaies z Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 222014-01-01
Francja Loďc Desriac z Francja Roubaix - Lille Metropole 252014-01-01
Wlochy Andrea Di Corrado z Wlochy Bardiani Valvole - CSF Inox 262014-01-01
Niemcy Benjamin Dietrich z Niemcy Thüringer Energie Team 212014-01-01
Francja Renaud Dion z Francja Bretagne - Séché Environnement 362014-01-01
Niemcy Tobias Dohlus z Niemcy Abus - Nutrixxion 262014-01-01
Rosja Vladimir Dolgov z Rosja Helicopters 202014-01-01
Hiszpania Daniel Dominguez Barragan z Belgia Doltcini - Flanders 292014-01-01
Belgia Steven Doms z Belgia ToWin - Josan Cycling Team 272014-01-01
Niemcy Felix Donath z Niemcy LKT Team Brandenburg 212014-01-01
Stany Jamey Driscoll z Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 282014-01-01
Namibia Till Drobisch z RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 212014-01-01
Francja Benoit Drujon z Francja BigMat - Auber 93 292014-01-01
Francja Mathieu Drujon z Francja BigMat - Auber 93 312014-01-01
Hiszpania Moises Dueńas Nevado z Hiszpania Burgos BH - Castilla y Leon 332014-01-01
Belgia Joaquim Durant z Belgia Ventilair - Steria 232014-01-01
Francja Sébastien Duret z Francja Bretagne - Séché Environnement 342014-01-01
Stany Maxwell Durtschi z Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 232014-01-01
Wielka Ross Edgar z Wielka Brytania IG - Sigma Sport 312014-01-01
Belgia Nico Eeckhout z Belgia An Post - Chainreaction 442014-01-01
Holandia Roy Eefting z Holandia Koga Cycling Team 252014-01-01
Stany Taylor Eisenhart z Szwajcaria BMC Racing Team u23 202014-01-01
Norwegia Eivind Ekeli z Norwegia Frøy - Bianchi 252014-01-01
Dania Christian Elbaek z Dania J.Jensen - Ramirent 212014-01-01
Belgia Elroy Elpers z Belgia ToWin - Josan Cycling Team 212014-01-01
Stany Nathaniel English z Stany Zjednoczone 5-Hour Energy - Kenda 302014-01-01
Szwajcaria Peter Erdin z Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 242014-01-01
Szwecja Patrik Ericsson z Dania J.Jensen - Ramirent 282014-01-01
Niemcy Tobias Erler z Austria Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer 352014-01-01
Wlochy Giairo Ermeti z Wlochy Androni Giocattoli 332014-01-01
Francja Guillaume Faucon z Francja BigMat - Auber 93 282014-01-01
Belgia Dimitri Fauville z Belgia AccentJobs - Wanty 262014-01-01
Wlochy Matteo Fedi z Portugalia Ceramica Flaminia - Fondriest 262014-01-01
Argentyna Juan Martin Ferrari z Argentyna Buenos Aires Provincia 412014-01-01
Belgia Sergio Ferrari z Belgia AccentJobs - Wanty 362014-01-01
Niemcy Jacob Fiedler z Niemcy NSP - Ghost 272014-01-01
Norwegia ?ystein Seth Fiska z Norwegia Ringeriks - Kraft Look 332014-01-01
Francja Victor Fobert z Belgia Colba - Dourphonie 222014-01-01
Polska Jakub Foltyn z Polska Marcpol - BDC 212014-01-01
Niemcy Sven Forberger z Niemcy NSP - Ghost 302014-01-01
Polska Damian Fornalski z Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 232014-01-01
Niemcy Markus Fothen z Niemcy NSP - Ghost 332014-01-01
Belgia Jurgen Francois z Belgia Colba - Dourphonie 292014-01-01
Szwajcaria Kilian Frankiny z Szwajcaria BMC Racing Team u23 202014-01-01
Niemcy Raphael Freienstein z Niemcy Heizomat 232014-01-01
Niemcy Matthias Friedemann z Chiny Champion System Pro Cycling Team 302014-01-01
Niemcy Marcel Fröse z Niemcy Bergstrasse - Jenatec 222014-01-01
Niemcy Sergej Fuchs z Niemcy NSP - Ghost 272014-01-01
Japonia Shinichi Fukushima z Japonia Nippo - De Rosa 432014-01-01
Wlochy Angelo Furlan z Dania Christina Watches - Onfone 372014-01-01
Wlochy Davide Gabburo z Portugalia Ceramica Flaminia - Fondriest 212014-01-01
Kanada Samuel Gagnon z Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 202014-01-01
Kolumbia Jose Maximino Galindo Ojeda z Kolumbia 4-72 Colombia 212014-01-01
Kolumbia Juan Alejandro Garcia Rivera z Kolumbia Colombia - Coldeportes 312014-01-01
Chile Gonzalo Andres Garrido Zenteno z Chile Clos de Pirque - Trek 412014-01-01
Słowacja Robert Gavenda z Słowacja Dukla Trencin - Trek 262014-01-01
Kolumbia Fernando Gaviria Rendon z Kolumbia Colombia - Coldeportes 202014-01-01
Niemcy Jannick Geisler z Niemcy Heizomat 222014-01-01
Austria Wolfgang Geisler z Austria WSA - Viperbike Kärnten 362014-01-01
Belgia Pieter Ghyllebert z Belgia An Post - Chainreaction 322014-01-01
Szwecja Alexander Gingsjö z Szwecja Unaas Cycling powered by Bliz 342014-01-01
Polska Szymon Godras z Polska Wibatech - Brzeg 232014-01-01
Ukraina Volodymyr Gomenyuk z Ukraina Kolss Cycling Team 292014-01-01
Kolumbia Camilo Andres Gomez Archila z Kolumbia Colombia - Coldeportes 302014-01-01
Kolumbia Ronald Yesid Gomez Ortiz z Kolumbia Colombia - Coldeportes 232014-01-01
Panama Yelko Marino Gomez Valdes z Hiszpania Caja Rural 252014-01-01
Kazachstan Vladislav Gorbunov z Kazachstan Astana Continental Team 232014-01-01
Słowenia Pavel Gorenc z Słowenia Adria Mobil 232014-01-01
Rosja Ilya Gorodnichev z Portugalia Ceramica Flaminia - Fondriest 272014-01-01
Niemcy Alexander Gottfried z Niemcy Abus - Nutrixxion 292014-01-01
Nowa Fraser Gough z Belgia Doltcini - Flanders 212014-01-01
Argentyna Joaquin Sebastian Grassi z Paragwaj Start Cycling Team 272014-01-01
Wlochy Massimo Graziato z Wlochy Lampre - Merida 262014-01-01
Wielka Andrew Griffiths z Wielka Brytania IG - Sigma Sport 252014-01-01
Polska Zbigniew Gucwa z Polska Wibatech - Brzeg 282014-01-01
Dania Thomas Guldhammer z Dania Tre-For 272014-01-01
Hiszpania David Gutierrez Gutierrez z Portugalia Radio Popular - Onda 322014-01-01
Rwanda Janvier Hadi z RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 232014-01-01
Holandia Luc Hagenaars z Holandia Metec Cyclingteam 272014-01-01
Stany Alex Hagman z Stany Zjednoczone Jelly Belly Cycling 312014-01-01
Wielka Jake Hales z Wielka Brytania IG - Sigma Sport 232014-01-01
Stany John Hamblen z Stany Zjednoczone Smartstop - Mountain Khakis 392014-01-01
Nowa Kieran Hambrook z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232014-01-01
Wielka Russell Hampton z Wielka Brytania Raleigh - GAC 262014-01-01
Norwegia Christian Hannestad z Norwegia OneCo - Trek Cycling Team 222014-01-01
Austria Thomas Hasibeder z Austria Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer 242014-01-01
Niemcy Julian Hellmann z Niemcy Quantec - Indeland 242014-01-01
Dania Stig Hemmingsen z Dania J.Jensen - Ramirent 312014-01-01
Dania Mathias Holm Hemmsen z Dania Tre-For 212014-01-01
Niemcy Gerold Henrichsen z Niemcy Quantec - Indeland 222014-01-01
Argentyna Gustavo Ariel Hernandez z Chile Clos de Pirque - Trek 262014-01-01
Niemcy Jonathan Herrmann z Niemcy LKT Team Brandenburg 202014-01-01
Australia Peter John Herzig z Australia Budget Forklifts 362014-01-01
Belgia Kess Heytens z Belgia Team 3M 282014-01-01
Australia Benjamin Hill z Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 242014-01-01
Szwajcaria Oliver Hofstetter z Luxemburg Leopard - Trek CT 242014-01-01
Czechy Adam Homolka z Austria Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer 352014-01-01
Holandia Reinier Honig z Belgia Crelan - Euphony 312014-01-01
Belgia Quentin Hoper z 212014-01-01
Hiszpania Joan Horrach Ripoll z Wielka Brytania Madison - Genesis 402014-01-01
Belgia Pascal Hossay z 272014-01-01
Ukraina Vladyslav Hryn z Ukraina Kolss Cycling Team 252014-01-01
Belgia Anthony Hubert z Belgia AccentJobs - Wanty 232014-01-01
Czechy Jiri Hudecek z Czechy Bauknecht - Author 282014-01-01
Czechy Dominik Hynek z Czechy SKC Tufo - Prostejov 232014-01-01
Szwajcaria Claudio Imhof z Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 242014-01-01
Dania Mathias Gade Jacobsen z Dania Concordia - Riwal 242014-01-01
Polska Sylwester Janiszewski z Polska CCC Polsat - Polkowice 262014-01-01
Norwegia Daniel Egeland Jarst? z Norwegia Øster Hus - Ridley 242014-01-01
Kanada Emile Jean z Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 212014-01-01
Stany Max Jenkins z Stany Zjednoczone 5-Hour Energy - Kenda 292014-01-01
RPA Christopher Jennings z Francja La Pomme Marseille 232014-01-01
Austria Tobias Jenny z Austria Vorarlberg 272014-01-01
Dania Christian Jersild Jensen z Dania Blue Water Cycling 222014-01-01
Niemcy Marius Jessenberger z Niemcy Bergstrasse - Jenatec 232014-01-01
Belgia Sven Jodts z Belgia Colba - Dourphonie 262014-01-01
Norwegia Sebastian Ferner Johansen z Szwecja Unaas Cycling powered by Bliz 242014-01-01
Norwegia Kristian Myrest?l Johansson z Norwegia Plussbank - BMC 202014-01-01
Dania Mathis Johansson z Dania Designa Køkken - Knudsgaard 202014-01-01
Wielka Matthew Jones z Wielka Brytania IG - Sigma Sport 252014-01-01
Francja Arnaud Jouffroy z Belgia Telenet - Fidea 242014-01-01
Kazachstan Nazar Jumabekov z Kazachstan Astana Continental Team 272014-01-01
Brazylia Oscar Junqueira z Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 272014-01-01
Polska Jakub Kaczmarek z Polska Wibatech - Brzeg 212014-01-01
Rosja Vladimir Karpets z Hiszpania Movistar Team 342014-01-01
Kazachstan Andrey Kashechkin z Kazachstan Astana Pro Team 342014-01-01
Niemcy Arne Kenzler z Niemcy Bergstrasse - Jenatec 252014-01-01
Dania Jacob Mantuz Kjeldsen z Dania Blue Water Cycling 322014-01-01
Ukraina Iliya Klepikov z Ukraina ISD Continental Team 202014-01-01
Ukraina Valery Kobzarenko z Ukraina Kolss Cycling Team 372014-01-01
Polska Patryk Komisarek z Polska Bank BGZ 212014-01-01
Czechy Pavel Kopecky z Szwajcaria BMC Racing Team u23 202014-01-01
Niemcy Sebastian Körber z Niemcy Abus - Nutrixxion 302014-01-01
Czechy Stanislav Kozubek z Czechy Bauknecht - Author 342014-01-01
Dania Asbjörn Kragh Andersen z Dania Tre-For 222014-01-01
Polska Norbert Krakowiak z Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 212014-01-01
Holandia Aron Kremer z Belgia Colba - Dourphonie 252014-01-01
RPA Christiaan Kriek z Stany Zjednoczone Jelly Belly Cycling 252014-01-01
Ukraina Dmytro Kryvtsov z Ukraina ISD Continental Team 292014-01-01
Polska Sebastian Kurowski z Polska Las Vegas Power Energy Drink 212014-01-01
Francja Arnaud Labbe z Francja Cofidis Solutions Crédits 382014-01-01
Francja Kevin Lalouette z Francja Roubaix - Lille Metropole 302014-01-01
Austria Paul Lang z Austria WSA - Viperbike Kärnten 232014-01-01
Australia Richard Lang z Wielka Brytania Raleigh - GAC 252014-01-01
Polska Damian Lasota z Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 212014-01-01
Francja Pierre Latour z Francja Ag2r - La Mondiale 212014-01-01
Dania Mike Lauge Jensen z Dania J.Jensen - Ramirent 262014-01-01
Kolumbia Luis Felipe Laverde Jimenez z Kolumbia Colombia - Coldeportes 352014-01-01
Francja David Le Lay z Francja Sojasun 352014-01-01
Francja Maxime Le Montagner z Francja Roubaix - Lille Metropole 232014-01-01
Stany Robert Lea z Stany Zjednoczone Smartstop - Mountain Khakis 312014-01-01
Singapur YI Marcus Leong Yong z Singapur OCBC Singapore 252014-01-01
Belgia Jeroen Lepla z Belgia Ventilair - Steria 242014-01-01
Francja Geoffroy Lequatre z Francja Bretagne - Séché Environnement 332014-01-01
Francja Clément Lhotellerie z Belgia Colba - Dourphonie 282014-01-01
Singapur Chang Ee Timothy Lim z Singapur OCBC Singapore 282014-01-01
Dania Martin Lind z Dania Concordia - Riwal 242014-01-01
Stany Matt Lipscomb z Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 212014-01-01
Polska Tomasz Lisowicz z Polska Las Vegas Power Energy Drink 372014-01-01
Dania Mathias Lisson z Dania J.Jensen - Ramirent 242014-01-01
Belgia Gert Lodewijks z Belgia AccentJobs - Wanty 222014-01-01
Australia Peter Loft z Australia Budget Forklifts 232014-01-01
Słowenia Tadej Logar z 202014-01-01
Wlochy Omar Lombardi z Węgry Utensilnord 252014-01-01
Holandia Luc Loozen z Niemcy Quantec - Indeland 242014-01-01
Argentyna Alberto Gustavo Lopez z Paragwaj Start Cycling Team 272014-01-01
Hiszpania Adrian Lopez Garrido z Portugalia Radio Popular - Onda 242014-01-01
Rumunia Arnold Lukacs z 212014-01-01
Szwajcaria Nicolas Lüthi z Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 272014-01-01
Belgia Jeff Luyten z Belgia Ventilair - Steria 222014-01-01
Stany Paul Lynch z Szwajcaria BMC Racing Team u23 212014-01-01
Dania Thomas Wraae Madsen z Dania J.Jensen - Ramirent 262014-01-01
Polska Adam Majorek z Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 212014-01-01
Francja Gaël Malacarne z Francja Bretagne - Séché Environnement 282014-01-01
Rosja Victor Manakov z Rosja RusVelo 222014-01-01
Wielka Greg Mansell z Wielka Brytania Team UK Youth 272014-01-01
Polska Lukasz Marcinkowski z Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 202014-01-01
Polska Tomasz Marczyński z Holandia Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team 302014-01-01
Kolumbia Wilson Alexander Marentes Torres z Kolumbia Colombia 292014-01-01
Belgia Gaëtan Marion z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 302014-01-01
Hiszpania Alejandro Manuel Marque Porto z Portugalia OFM - Valongo 332014-01-01
Norwegia Lars Lyso Marthinsen z Norwegia Frøy - Bianchi 272014-01-01
Francja Guillaume Martin z Francja Sojasun 212014-01-01
Kolumbia John Edilberto Martinez Montereo z Kolumbia Colombia - Coldeportes 312014-01-01
Ukraina Oleksandr Martynenko z Ukraina ISD Continental Team 252014-01-01
Dania Peter Mathiesen z Dania Concordia - Riwal 202014-01-01
Paragwaj Oscar Adolfo Matiauda z Paragwaj Start Cycling Team 232014-01-01
Czechy Jiri Matousek z Czechy SKC Tufo - Prostejov 222014-01-01
Kanada Antoine Matteau z Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 252014-01-01
Austria Stefan Matzner z Austria Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer 212014-01-01
Irlandia David Mccann z Azerbejdżan Synergy Baku Cycling 412014-01-01
Australia Shaun Mccarthy z Australia Budget Forklifts 282014-01-01
Stany Jason Mccartney z Stany Zjednoczone Bissell Cycling Team 412014-01-01
Stany Jonathan Patrick Mccarty z Stany Zjednoczone Bissell Cycling Team 322014-01-01
Nowa Gordon Mccauley z Australia Drapac Cycling 422014-01-01
Irlandia Ronan Mclaughlin z Belgia An Post - Chainreaction 272014-01-01
Nowa Alex Meenhorst z Luxemburg Differdange 272014-01-01
Holandia Daan Meijers z Holandia Cycling Team Jo Piels 232014-01-01
Francja Léo Menville z Niemcy NSP - Ghost 262014-01-01
Niemcy Max Merk z Niemcy Heizomat 212014-01-01
Wlochy Michele Merlo z Wlochy Vini Fantini 302014-01-01
Belgia Nick Mertens z Belgia Doltcini - Flanders 272014-01-01
Wielka Tomas Swift Metcalfe z Portugalia Carmim - Prio 312014-01-01
Belgia Killian Michiels z Belgia ToWin - Josan Cycling Team 202014-01-01
Stany Michael Midlarsky z Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 252014-01-01
Niemcy Andreas Miessen z Niemcy Quantec - Indeland 222014-01-01
Stany Shawn Milne z Stany Zjednoczone 5-Hour Energy - Kenda 332014-01-01
Rosja Alexander Mironov z Rosja RusVelo 302014-01-01
Egipt Ahmed Alaa Mohamed z RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 222014-01-01
Stany Ian Moir z Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 232014-01-01
Chile Felipe Andres Monardez Gonzalez z Chile Clos de Pirque - Trek 222014-01-01
Wlochy Cristiano Monguzzi z Wlochy Vini Fantini 292014-01-01
Stany Chris Monteleone z Stany Zjednoczone Smartstop - Mountain Khakis 262014-01-01
Kolumbia Rafael Anibal Montiel Cuellar z Kolumbia Aguardiente Antioqueńo - Loteria de Medellin 332014-01-01
Kolumbia Cristhian Montoya Giraldo z Kolumbia Colombia - Coldeportes 252014-01-01
Stany Philip Mooney z Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 292014-01-01
Kolumbia Salvador Moreno Hernandez z Kolumbia Colombia - Coldeportes 232014-01-01
Francja Julien Morice z Francja Team Europcar 232014-01-01
Dania Jesper Morkov Christensen z Dania Tre-For 262014-01-01
Australia James Mowatt z Belgia Colba - Dourphonie 242014-01-01
Czechy Michal Mracek z Czechy SKC Tufo - Prostejov 222014-01-01
Chile Vicente Muga Wegener z Chile Clos de Pirque - Trek 252014-01-01
Niemcy Dirk Müller z Niemcy Abus - Nutrixxion 412014-01-01
Azerbejdżan Ruslan Mustafayev z Azerbejdżan Synergy Baku Cycling 272014-01-01
Azerbejdżan Elvin Naghiyev z Azerbejdżan Synergy Baku Cycling 252014-01-01
Wlochy Stefano Nardelli z Belgia AccentJobs - Wanty 212014-01-01
RPA Johannes Christofel Nel z RPA MTN - Qhubeka World Cycling Centre Africa Team 232014-01-01
Belgia Maarten Neyens z Belgia Lotto - Belisol 292014-01-01
Wielka Michael Nicolson z Belgia Doltcini - Flanders 292014-01-01
Dania Jacob Nielsen z Dania Blue Water Cycling 362014-01-01
Dania Philip Nicholas Nielsen z Dania Designa Køkken - Knudsgaard 272014-01-01
Holandia Frank Niewold z Holandia Cycling Team Jo Piels 292014-01-01
Japonia Ryota Nishizono z Chiny Champion System Pro Cycling Team 272014-01-01
Norwegia Magnus Nordahl z Szwecja Unaas Cycling powered by Bliz 242014-01-01
Niemcy Alexander Nordhoff z Niemcy Quantec - Indeland 252014-01-01
Dania Jonas Nordkroggaard z Dania Designa Køkken - Knudsgaard 202014-01-01
Czechy Jakub Novak z Szwajcaria BMC Racing Team u23 242014-01-01
Polska Mateusz Nowaczek z Polska Bank BGZ 232014-01-01
Belgia Sven Nys z Belgia Crelan - Euphony 382014-01-01
Stany Connor O'Leary z Stany Zjednoczone Bontrager Cycling Team 232014-01-01
Estonia Mart Ojavee z Chiny Champion System Pro Cycling Team 332014-01-01
Belgia Thomas Op 'T Eynde z Belgia ToWin - Josan Cycling Team 252014-01-01
Stany Emerson Oronte z Stany Zjednoczone Jelly Belly Cycling 242014-01-01
Kolumbia Mauricio Ortega Ramirez z Kolumbia Aguardiente Antioqueńo - Loteria de Medellin 342014-01-01
Polska Łukasz Osiecki z Polska Wibatech - Brzeg 242014-01-01
Kolumbia Carlos Alberto Ospina Hernandez z Kolumbia Aguardiente Antioqueńo - Loteria de Medellin 322014-01-01
Kolumbia Dalivier Ospina Navarro z Kolumbia Colombia 292014-01-01
Hiszpania Román Osuna z Hiszpania Andalucia? 252014-01-01
Finlandia Paavo Paajanen z Luxemburg Differdange 262014-01-01
Argentyna Guido Emanuel Palma z Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 272014-01-01
Węgry Peter Palotai z Węgry Utensilnord 222014-01-01
Brazylia Gregolry Alves de Freitas Panizo z Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 292014-01-01
Francja Cyrille Patoux z Francja Roubaix - Lille Metropole 292014-01-01
Belgia Christian Patron z Belgia Wallonie Bruxelles 262014-01-01
Kanada Yohan Patry z Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 202014-01-01
Słowenia Simon Pavlin z Słowenia Adria Mobil 222014-01-01
Belgia Daniel Peeters z Belgia Ventilair - Steria 212014-01-01
Kolumbia Cristian Andres Peña Meneses z Kolumbia EPM - UNE 232014-01-01
Argentyna Andres Ignacio Pereyra z Argentyna Buenos Aires Provincia 272014-01-01
Hiszpania Santiago Perez Fernandez z Portugalia Louletano - Dunas Douradas 372014-01-01
Hiszpania Juan Miguel Perez Garcia z Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 272014-01-01
Hiszpania Ruben Perez Moreno z Hiszpania Euskaltel - Euskadi 332014-01-01
Szwecja Lucas Persson z Dania Concordia - Riwal 302014-01-01
Dania S?ren Petersen z Dania Designa Køkken - Knudsgaard 472014-01-01
Bułgaria Danail Andonov Petrov z Hiszpania Caja Rural 362014-01-01
Niemcy Ron Pfeifer z Niemcy Quantec - Indeland 232014-01-01
Kolumbia Freddy Orlando Piamonte Rodriguez z Kolumbia EPM - UNE 322014-01-01
Belgia Sibrecht Pieters z Belgia Team 3M 262014-01-01
Wlochy Daniele Pietropolli z Wlochy Lampre - Merida 342014-01-01
Brazylia Roberto Pinheiro Silva z Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 312014-01-01
Stany Chase Pinkham z Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 242014-01-01
Stany Frank Pipp z Stany Zjednoczone Bissell Cycling Team 372014-01-01
Belgia Antoine Pirlot z Belgia AccentJobs - Wanty 242014-01-01
Niemcy Nils Plötner z Niemcy Stölting - Ruhr Profi Radteam 252014-01-01
Australia Rhys Pollock z Australia Drapac Cycling 342014-01-01
Belgia Ruben Pols z Belgia Ventilair - Steria 202014-01-01
Grecja Dimitris Polydoropoulos z Grecja SP Tableware - Eddy Merckx 252014-01-01
Czechy Ondrej Ponikelsky z Czechy SKC Tufo - Prostejov 202014-01-01
Ukraina Illya Ponomarenko z Ukraina ISD Continental Team 212014-01-01
Chorwacja Pavel Potocki z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 212014-01-01
Francja Paul Poux z Francja Sojasun 302014-01-01
Stany Jeremy Powers z Stany Zjednoczone Jelly Belly Cycling 312014-01-01
Wlochy Federico Pozzetto z Austria Tirol Cycling Team 242014-01-01
Brazylia Antonio Fernando Garnero Prestes z Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 312014-01-01
Wlochy Alessandro Proni z Wlochy Vini Fantini 322014-01-01
Dania Soren Pugdahl Pedersen z Dania Blue Water Cycling 272014-01-01
Wielka Jack Pullar z Wielka Brytania Madison - Genesis 252014-01-01
Polska Jakub Pytka z Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 202014-01-01
Niemcy Steffen Radochla z Hiszpania Euskaltel - Euskadi 362014-01-01
Węgry Mate Radonics z Węgry Utensilnord 212014-01-01
Estonia Mihkel Räim z Ukraina Amore & Vita 212014-01-01
Estonia Riko Räim z Ukraina Amore & Vita 332014-01-01
Kolumbia Alejandro Ramirez Calderon z Kolumbia Aguardiente Antioqueńo - Loteria de Medellin 332014-01-01
Kolumbia Juan Diego Ramirez Calderon z Kolumbia Aguardiente Antioqueńo - Loteria de Medellin 432014-01-01
Belgia Guillaume Rase z Belgia AccentJobs - Wanty 232014-01-01
Stany Alister Ratcliff z Belgia Team 3M 262014-01-01
Szwajcaria Tizian Rausch z Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 212014-01-01
Wlochy Francesco Reda z Wlochy Androni Giocattoli 322014-01-01
Niemcy Thomas Reichardt z Niemcy Bergstrasse - Jenatec 222014-01-01
Kazachstan Sergey Renev z Kazachstan Astana Continental Team 292014-01-01
Słowenia Bostjan Rezman z Austria Vorarlberg 342014-01-01
Portugalia Sergio Miguel Vieira Ribeiro z Portugalia Louletano - Dunas Douradas 342014-01-01
Argentyna Mauro Abel Richeze z Japonia Nippo - De Rosa 292014-01-01
Argentyna Adrian Ezequiel Richeze Araquistain z Japonia Nippo - De Rosa 252014-01-01
Belgia Lewis Rigaux z Belgia Team 3M 242014-01-01
Kolumbia Wilson Ramiro Rincon Diaz z Kolumbia EPM - UNE 272014-01-01
Lichtenstain Daniel Rinner z Austria Vorarlberg 242014-01-01
Kolumbia Kevin Daniel Rios Quintana z Kolumbia Colombia - Coldeportes 212014-01-01
Argentyna Jose Luis Rivera z Chile Clos de Pirque - Trek 342014-01-01
Kolumbia Oscar Javier Rivera Alvarez z Kolumbia EPM - UNE 252014-01-01
Kolumbia Julian Andres Rodas Ramirez z Kolumbia Colombia - Coldeportes 322014-01-01
Nowa Shem Rodger z Wielka Brytania Node 4 - Giordana Racing 262014-01-01
Kolumbia Michael Rodriguez z Kolumbia Colombia 252014-01-01
Belgia Rutger Roelants z Belgia Ventilair - Steria 222014-01-01
Kanada Dominique Rollin z Francja FDJ 322014-01-01
Dania Andreas Rosenberg z Dania Tre-For 212014-01-01
Kanada Ryan Roth z Chiny Champion System Pro Cycling Team 312014-01-01
Austria Stefan Rucker z Austria Team Gourmetfein - Simplon 342014-01-01
Wenezuela Jose Humberto Rujano Guillen z Holandia Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team 322014-01-01
Belgia Brecht Ruyters z Belgia Ventilair - Steria 212014-01-01
Węgry Artur Sagat z Kanada Equipe Cycliste Ekoi - Devinci 272014-01-01
Tajlandia Phucong Sai-Udomsin z Singapur OCBC Singapore 262014-01-01
Japonia Kenichi Sakakibara z Japonia Nippo - De Rosa 232014-01-01
Kolumbia Jairo Alonso Salas Atehortua z Kolumbia Aguardiente Antioqueńo - Loteria de Medellin 302014-01-01
Kolumbia Hugo Sebastian Salazar Castańeda z Kolumbia 4-72 Colombia 242014-01-01
Dania Michel Sandst?d z Dania J.Jensen - Ramirent 222014-01-01
Norwegia Morten Renslo Sandvik z Norwegia Frøy - Bianchi 272014-01-01
Hiszpania Oscar Santamaria Muńoz z Hiszpania Burgos BH - Castilla y Leon 212014-01-01
Polska Marcin Sapa z Polska Marcpol - BDC 382014-01-01
Chile Andrei Sartasov z Argentyna San Luis - Somos Todos 392014-01-01
Niemcy Florian Scheit z Niemcy RadNet - Rose 232014-01-01
Holandia Peter Schep z Holandia Koga Cycling Team 372014-01-01
Belgia Steve Schets z Belgia Doltcini - Flanders 302014-01-01
Wielka Dominic Schils z Belgia ToWin - Josan Cycling Team 232014-01-01
Niemcy Jonas Schmeiser z Niemcy NSP - Ghost 272014-01-01
Francja Fabien Schmidt z Francja Sojasun 252014-01-01
Niemcy Alexander Schmitt z Niemcy Abus - Nutrixxion 252014-01-01
Stany Morgan Schmitt z Stany Zjednoczone Jelly Belly Cycling 292014-01-01
Austria Thomas Schneider z Niemcy Quantec - Indeland 372014-01-01
Holandia Bob Schoonbroodt z Holandia De Rijke - Shanks 232014-01-01
Austria Patrick Schörkmayer z Austria WSA - Viperbike Kärnten 272014-01-01
Austria Alexander Schrangl z Austria Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer 292014-01-01
Niemcy Björn Schröder z Niemcy Stölting - Ruhr Profi Radteam 342014-01-01
Rumunia Szabolcs Sebestyen z 222014-01-01
Francja Fabrice Seigneur z Francja Bretagne - Séché Environnement 242014-01-01
Rosja Alexey Semochkin z Rosja Helicopters 202014-01-01
Belgia Roy Sentjens z Holandia De Rijke - Shanks 342014-01-01
Chile Luis Fernando Sepulveda Villar z Chile Clos de Pirque - Trek 402014-01-01
Belgia Florent Serry z Belgia AccentJobs - Wanty 232014-01-01
Paragwaj Leonardo Servian Salinas z Paragwaj Start Cycling Team 202014-01-01
Australia Patrick Shaw z Australia Huon Salmon - Genesys Wealth Advisers 282014-01-01
Stany Michael Sherer z Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 282014-01-01
Ukraina Sergii Shumilov z Ukraina Kolss Cycling Team 222014-01-01
Brazylia Breno França Sidoti z Brazylia Funvic - Pindamonhangaba 312014-01-01
Angola Walter Jose Santos Silva z Portugalia Carmim - Prio 292014-01-01
Stany Jackie Simes z Stany Zjednoczone Smartstop - Mountain Khakis 262014-01-01
Belgia Kenn Simon z Belgia ToWin - Josan Cycling Team 202014-01-01
Węgry Peter Simon z Węgry Utensilnord 232014-01-01
Rumunia Zoltan Sipos z 232014-01-01
Polska Wojciech Skarzynski z Polska Las Vegas Power Energy Drink 252014-01-01
Polska Piotr Skrzeszewski z Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 202014-01-01
Dania Kristian Sobota z Dania J.Jensen - Ramirent 262014-01-01
Polska Jakub Średziński z Polska Wibatech - Brzeg 252014-01-01
Polska Adam Stachowiak z Polska Bank BGZ 252014-01-01
Holandia Bas Stamsnijder z Holandia De Rijke - Shanks 252014-01-01
Ukraina Volodymyr Starchyk z Ukraina Amore & Vita 342014-01-01
Dania Nicolai Steensen z Dania J.Jensen - Ramirent 242014-01-01
Szwecja Christopher Stevenson z Dania Concordia - Riwal 322014-01-01
Szwecja Michael Stevenson z Dania Concordia - Riwal 302014-01-01
Belgia Matti Stiens z Belgia ToWin - Josan Cycling Team 272014-01-01
Niemcy Maximilian Stier z Niemcy LKT Team Brandenburg 212014-01-01
Belgia Mikaël Stilite z Belgia Doltcini - Flanders 222014-01-01
Szwajcaria Manuel Stocker z Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 232014-01-01
Holandia Nick Stöpler z Holandia Koga Cycling Team 242014-01-01
Wlochy Simone Stortoni z Wlochy Lampre - Merida 292014-01-01
Polska Patryk Stosz z Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 202014-01-01
Australia Geoff Straub z Niemcy Heizomat 252014-01-01
Rosja Andrei Strelkov z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 202014-01-01
Polska Szymon Strzedula z Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 222014-01-01
Kolumbia Jaime Gustavo Suaza Lopez z Kolumbia Aguardiente Antioqueńo - Loteria de Medellin 282014-01-01
Holandia Wouter Sybrandy z Wielka Brytania IG - Sigma Sport 292014-01-01
Niemcy Benjamin Sydlik z Niemcy Abus - Nutrixxion 242014-01-01
Wielka Richard Tanguy z Wielka Brytania Team UK Youth 282014-01-01
Francja Quentin Tanis z Belgia Doltcini - Flanders 242014-01-01
Mołdawia Nicolai Tanovitchi z 212014-01-01
Erytrea Temesgen Teklehaimanot z Szwajcaria Atlas Personal - Jakroo 232014-01-01
Polska Adrian Teklinski z Polska Bank BGZ 252014-01-01
Rosja Sergey Temnenko z Rosja Helicopters 212014-01-01
Słowenia Marcel Ternovsek z 272014-01-01
Holandia Mike Terpstra z Belgia Team 3M 272014-01-01
Ukraina Artem Tesler z Ukraina Kolss Cycling Team 262014-01-01
Dania Frederik Thalund Jensen z Dania Blue Water Cycling 212014-01-01
Niemcy Fabian Thiel z Niemcy Thüringer Energie Team 222014-01-01
Japonia Tanzo Tokuda z Japonia Nippo - De Rosa 222014-01-01
Polska Konrad Tomasiak z Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 232014-01-01
Polska Damian Tomczak z Polska Las Vegas Power Energy Drink 232014-01-01
Francja Etienne Tortelier z Francja Sojasun 242014-01-01
Austria Harald Totschnig z Austria Tirol Cycling Team 402014-01-01
Wielka Brennan Townshend z Wielka Brytania Madison - Genesis 212014-01-01
Stany Frank Travieso z Stany Zjednoczone Smartstop - Mountain Khakis 342014-01-01
Stany Edison Blair Turner z Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 222014-01-01
Wenezuela Miguel Armando Ubeto Aponte z Wlochy Lampre - Merida 382014-01-01
Kazachstan Nikita Umerbekov Stalnov z Kazachstan Astana Continental Team 232014-01-01
Chile Isaac Eduardo Urbano Carrasco z Chile Clos de Pirque - Trek 232014-01-01
Polska Marcin Urbanowski z Polska Wibatech - Brzeg 262014-01-01
Chile Nicolas Claudio Urtado Rojas z Chile Clos de Pirque - Trek 202014-01-01
Norwegia Martin Uthus z Norwegia Ringeriks - Kraft Look 242014-01-01
Belgia Dieter Uyttersprot z Belgia ToWin - Josan Cycling Team 262014-01-01
Francja Tristan Valentin z Francja Cofidis Solutions Crédits 322014-01-01
Belgia Elias Van Breussegem z Belgia Doltcini - Flanders 222014-01-01
Belgia Brent Van De Kerkhove z Belgia Colba - Dourphonie 202014-01-01
Holandia Ricardo Van Der Velde z Stany Zjednoczone Jelly Belly Cycling 272014-01-01
Holandia Peter Van Dijk z Grecja SP Tableware - Eddy Merckx 282014-01-01
Belgia Niels Van Dorsselaer z Belgia Colba - Dourphonie 222014-01-01
Belgia Jurgen Van Goolen z Belgia AccentJobs - Wanty 342014-01-01
Holandia Arnoud Van Groen z Belgia AccentJobs - Wanty 312014-01-01
Belgia Quentin Van Heuverswijn z 222014-01-01
Belgia Justin Van Hoecke z Belgia Wallonie Bruxelles 252014-01-01
Belgia Bert Van Lerberghe z Belgia Ventilair - Steria 222014-01-01
Holandia Sven Van Luijk z Holandia Cycling Team Jo Piels 252014-01-01
Belgia Steven Van Vooren z Belgia An Post - Chainreaction 282014-01-01
Belgia Matthias Vanden Heede z Belgia Colba - Dourphonie 212014-01-01
Belgia Evert Vandromme z Belgia Ventilair - Steria 212014-01-01
Belgia Timothy Vangheel z Belgia Team 3M 282014-01-01
Belgia Thomas Vanhaecke z Belgia Team 3M 252014-01-01
Belgia Sven Vanthourenhout z Belgia Crelan - Euphony 332014-01-01
Stany Gabe Varela z Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 272014-01-01
Wielka Christian Varley z Wielka Brytania Node 4 - Giordana Racing 302014-01-01
Hiszpania Ivan Velasco Murillo z Hiszpania Caja Rural 342014-01-01
Nowa Jeremy Vennell z Stany Zjednoczone Bissell Cycling Team 342014-01-01
Hiszpania Gorka Verdugo Marcotegui z Hiszpania Euskaltel - Euskadi 362014-01-01
Belgia Frederik Verkinderen z Belgia Team 3M 262014-01-01
Stany Alexey Vermeulen z Szwajcaria BMC Racing Team u23 202014-01-01
Holandia Jeff Vermeulen z Holandia Metec Cyclingteam 262014-01-01
Belgia Thomas Vernaeckt z Belgia Doltcini - Flanders 262014-01-01
Holandia Lars Vierbergen z Holandia Koga Cycling Team 262014-01-01
Chile Lucas Ignacio Vizcaya Zuńiga z Chile Clos de Pirque - Trek 212014-01-01
Ukraina Dmytro Volovod z Ukraina ISD Continental Team 222014-01-01
Słowacja Matej Vysna z Słowacja Dukla Trencin - Trek 262014-01-01
Australia Kane Walker z Australia Huon Salmon - Genesys Wealth Advisers 252014-01-01
Niemcy Jan Walzlein z Niemcy Heizomat 212014-01-01
Belgia Laurent Wernimont z Belgia ToWin - Josan Cycling Team 202014-01-01
Holandia Raymond Werst z Niemcy Quantec - Indeland 272014-01-01
Wielka Christopher Whorrall z Wielka Brytania IG - Sigma Sport 232014-01-01
Wielka Peter Williams z Wielka Brytania IG - Sigma Sport 282014-01-01
Stany Tyler Williams z Szwajcaria BMC Racing Team u23 202014-01-01
Nowa James Williamson z Wielka Brytania Node 4 - Giordana Racing 252014-01-01
Stany Nathan Wilson z Stany Zjednoczone Bontrager Cycling Team 232014-01-01
Australia Blair Windsor z Australia Budget Forklifts 252014-01-01
Stany Curtis Winsor z Stany Zjednoczone Smartstop - Mountain Khakis 262014-01-01
Czechy Jan Wolf z Czechy SKC Tufo - Prostejov 252014-01-01
Stany Benjamin Wolfe z Stany Zjednoczone Jelly Belly Cycling 212014-01-01
Polska Marcin Wolski z Polska Wibatech - Brzeg 302014-01-01
Belgia Toon Wouters z Belgia Sunweb - Napoleon Games 202014-01-01
Hongkong Kin San Wu z Chiny Champion System Pro Cycling Team 292014-01-01
Belgia Niels Wytinck z Belgia An Post - Chainreaction 232014-01-01
Polska Bartosz Zając z Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 212014-01-01
Słowenia Blaz Zakelj z Słowenia Radenska 202014-01-01
Wlochy Marco Zamparella z Węgry Utensilnord 272014-01-01
Polska Konrad Zatorski z Polska TC Chrobry Lasocki Glogow 222014-01-01
Puerto Brandon Zavala Borges z Paragwaj Start Cycling Team 212014-01-01
Stany Benjamin Zawacki z Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 272014-01-01
Albania Eugert Zhupa z Dania Christina Watches - Onfone 242014-01-01
Rosja Nikolay Zhurkin z Rosja RusVelo 232014-01-01
Francja Boris Zimine z Francja Roubaix - Lille Metropole 242014-01-01
Hiszpania Ibon Zugasti Arrese z Paragwaj Start Cycling Team 422014-01-01

W trakcie sezonu

Rosja Denis Galimzyanov z nieznany Kolarz zawieszony za doping 272014-04-13
Wlochy Pasquale Muto z nieznany Kolarz zawieszony za doping 342014-05-02
Hongkong Steven Wong z nieznany Kolarz zawieszony za doping 262014-05-28


Kolarze którzy odeszli:

kolarz wiekkiedy
Norwegia Kristian Aasvold do Norwegia Team Sparebanken Sør 192014-01-01
Algieria Khaled Abdenbi do Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 262014-01-01
Japonia Takayuki Abe do Japonia Utsunomiya - Blitzen 282014-01-01
Norwegia Jonas Abrahamsen do Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 192014-01-01
Belgia Toon Aerts do Belgia Telenet - Fidea 212014-01-01
Argentyna Mauro Andres Agostini do Argentyna Buenos Aires Provincia 252014-01-01
Hiszpania Jose Aguilar Vega do Japonia C-Project 282014-01-01
Kolumbia Hernan Ricardo Aguirre Calpa do Kolumbia 4-72 Colombia 192014-01-01
Malezja Mohamed Zulhilmi Afif Ahmad Zamri do Malezja Terengganu Cycling Team 222014-01-01
Zjednoczone Marwan Airum do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 242014-01-01
Kanada Ryan Aitcheson do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 232014-01-01
Togo Abdou Raouf Akanga do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 212014-01-01
Turcja Ahmet Akdilek do Turcja Torku Seker Spor 262014-01-01
Kazachstan Galym Akhmetov do Kazachstan Continental Team Astana 192014-01-01
Japonia Yuya Akimaru do Japonia Vini Fantini - Nippo 232014-01-01
Turcja Bekir Baki Akirsan do Turcja Torku Seker Spor 232014-01-01
Azerbejdżan Mahammad Alakbarov do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 292014-01-01
Chile Pablo Andres Alarcon Cares do Chile PinoRoad 262014-01-01
Zjednoczone Khalid Ibrahim Albalooshi do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 192014-01-01
Zjednoczone Nawaf Hassan Albalooshi do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 212014-01-01
Belgia Nicky Allard do Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 282014-01-01
Brazylia Andre Souza Almeida do Brazylia Funvic Brasilinvest - Sao Jose dos Campos 222014-01-01
Zjednoczone Suhail Alsabbagh do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 192014-01-01
Chile Adrian Alexander Alvarado Teneb do Chile PinoRoad 232014-01-01
Kolumbia Andres Faustino Alzate Escobar do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 252014-01-01
Kolumbia Carlos Eduardo Alzate Escobar do Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling Team 312014-01-01
Serbia Nemanja Ambrus do Serbia Keith Mobel - Partizan 202014-01-01
Japonia Takeaki Amezawa do Japonia Nasu Blasen 192014-01-01
Rosja Maksim Andreev do Rosja Russian Helicopters 192014-01-01
Brazylia Geovane Silverio Mattos Andriato do Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 222014-01-01
Singapur Kee Meng Ang do Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 282014-01-01
Grecja Dimitrios Antoniadis do Grecja SP Tableware 222014-01-01
Wlochy Simone Antonini do Wlochy Marchiol - Emisfero 232014-01-01
Angola Dario Antonio do Portugalia Banco BIC - Carmim 222014-01-01
Filipiny Mark Rhome Antonio do Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 272014-01-01
Portugalia Amaro Manuel Reposo Antunes do Portugalia Banco BIC - Carmim 242014-01-01
Japonia Kazuki Aoyanagi do Japonia Utsunomiya - Blitzen 252014-01-01
Wielka Dale Appleby do Wielka Brytania NFTO 282014-01-01
Japonia Yudai Arashiro do Japonia Nasu Blasen 192014-01-01
Brazylia Diego Ares do Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 282014-01-01
Rosja Arkimedes Arguelyes Rodriges do Rosja Lokosphinx 262014-01-01
Holandia Tim Ariesen do Holandia Cycling Team Jo Piels 202014-01-01
Iran Behnam Ariyan do Iran Pishgaman Yazd 242014-01-01
Iran Mehdi Armoon do Iran Ayandeh Continental Team 252014-01-01
Hiszpania Ander Arranz Alonso do Hiszpania Burgos - BH 212014-01-01
Hiszpania Unai Arranz Alonso do Hiszpania Burgos - BH 212014-01-01
Rosja Ildar Arslanov do Rosja Itera - Katusha 202014-01-01
Iran Alireza Asghar Zadeh do Iran Tabriz Shahrdari Ranking 282014-01-01
Iran Ali Ashkbous do Iran Ayandeh Continental Team 232014-01-01
Kazachstan Stepan Astafyev do Kazachstan Vino 4ever 202014-01-01
Turcja Muhammet Atalay do Turcja Torku Seker Spor 252014-01-01
Wielka George Atkins do Wielka Brytania Team Raleigh 232014-01-01
RPA John-Lee Augustyn do RPA MTN - Qhubeka 282014-01-01
Norwegia Ole Andr? Austevoll do Norwegia Team Fixit.no 202014-01-01
Japonia Takeaki Ayabe do Japonia Aisan Racing Team 342014-01-01
Brazylia Lucas Henrique Freitas Azevedo do Brazylia Ironage - Colner 232014-01-01
Brunei Bin Abd Hadizid Azmi do Brunei CCN Cycling Team 232014-01-01
Belgia Frederik Backaert do Belgia Wanty - Groupe Gobert 242014-01-01
Słowacja Karol Badura do Słowacja CK Banska Bystrika 242014-01-01
Brazylia Brayan Gabriel Baena do Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 232014-01-01
Chiny Lijun Bai do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 262014-01-01
Słowenia Andi Bajc do Austria Amplatz - BMC 262014-01-01
Słowenia Dejan Bajt do Austria Amplatz - BMC 272014-01-01
Turcja Nazym Bakirci do Turcja Torku Seker Spor 282014-01-01
Wlochy Davide Ballerini do Wlochy Team Idea 202014-01-01
Wlochy Alfredo Balloni do Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 252014-01-01
Wlochy Ivan Balykin do Rosja RusVelo 242014-01-01
Chiny Pengke Bao do Chiny Malak Cycling Team 222014-01-01
Belgia Jonathan Baratto do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232014-01-01
Algieria Adel Barbari do Algieria Vélo Club Sovac 212014-01-01
Stany Sam Bassetti do Stany Zjednoczone 5-Hour Energy 232014-01-01
Słowacja Lukas Batora do Słowacja CK Banska Bystrika 292014-01-01
Australia Cameron Bayly do Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 242014-01-01
Algieria Nabil Baz do Algieria Vélo Club Sovac 272014-01-01
Algieria Abdelaziz Bechlaghem do Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 232014-01-01
Łotwa Armands Becis do Łotwa Rietumu - Delfin 232014-01-01
Niemcy Philipp Becker do Niemcy Team Kuota 272014-01-01
Iran Hamid Beikkhormizi do Iran Pishgaman Yazd 222014-01-01
Łotwa Indulis Bekmanis do Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 252014-01-01
Kanada Zachary Bell do Stany Zjednoczone Team SmartStop 322014-01-01
Wlochy Matteo Belli do Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 262014-01-01
Wlochy Gianni Bellini do Wlochy YellowFluo - Neri Sottoli 222014-01-01
Wielka Jonathan Bellis do Dania Christina Watches - Kuma 262014-01-01
Algieria Abdelkader Belmokhtar do Algieria Vélo Club Sovac 272014-01-01
Rosja Sergey Belykh do Rosja Team 21 242014-01-01
Algieria Ali Benmohamed do Algieria Ville d'Alger 222014-01-01
Algieria Nadir Benrais do Algieria Vélo Club Sovac 202014-01-01
Portugalia Joao Benta do Portugalia Radio Popular 282014-01-01
Mołdawia Oleg Berdos do Rumunia Tusnad Cycling Team 272014-01-01
Niemcy Leon Berger do Niemcy LKT Team Brandenburg 192014-01-01
Słowenia Jure Berk do Słowenia Adria Mobil 222014-01-01
Węgry Bendeguz Bernard do Węgry Utensilnord 262014-01-01
Wlochy Liam Bertazzo do Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 222014-01-01
Algieria Mouadh Betira do Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 222014-01-01
Wlochy Alberto Bettiol do Wlochy Cannondale 212014-01-01
Wielka Ryan Bevis do Wielka Brytania NFTO 322014-01-01
Algieria Amine Bey Boumezrag do Algieria Ville d'Alger 222014-01-01
Niemcy Daniel Bichlmann do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 262014-01-01
Belgia Jenthe Biermans do Szwecja Development Team Giant - Shimano 192014-01-01
Francja César Bihel do Luxemburg Team Differdange - Losch 262014-01-01
Czechy Martin Bina do Belgia Kwadro - Stannah 312014-01-01
Wlochy Alessandro Bisolti do Japonia Vini Fantini - Nippo 292014-01-01
Kanada William Blackburn do Kanada Silber Pro Cycling Team 252014-01-01
Czechy Martin Blaha do Czechy Team Dukla Praha 372014-01-01
Belgia Robin Bleus do Belgia ColorCode - Biowanze 192014-01-01
Holandia Joris Blokker do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 212014-01-01
Belgia Ben Boets do Belgia Telenet - Fidea 192014-01-01
Serbia Milos Bogdanovic do Serbia Keith Mobel - Partizan 192014-01-01
Łotwa Maris Bogdanovics do Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 232014-01-01
Holandia Cees Bol do Holandia Rabobank Development Team 192014-01-01
Wlochy Niccolò Bonifazio do Wlochy Lampre - Merida 212014-01-01
Wlochy Raffaello Bonusi do Wlochy Marchiol - Emisfero 222014-01-01
Filipiny Mark Bonzo do Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 252014-01-01
Filipiny Mark Julius Bordeos do Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 192014-01-01
Austria Patrick Bosman do Austria Tirol Cycling Team 202014-01-01
Niemcy Erik Bothe do Niemcy MLP Team Bergstrasse 222014-01-01
Algieria Youcef Boudjemaa do Algieria Ville d'Alger 212014-01-01
Grecja Apostolos Bouglas do Grecja SP Tableware 252014-01-01
Grecja Georgios Bouglas do Grecja SP Tableware 242014-01-01
Portugalia Pedro Jorge Mendes Bras do Portugalia OFM - Quinta da Lixa 202014-01-01
Niemcy Julian Braun do Niemcy Team Kuota 192014-01-01
Chile Edison Fernando Bravo Mansilla do Chile PinoRoad 222014-01-01
Norwegia Jon Saeveras Breivold do Norwegia Frøy - Bianchi 192014-01-01
Łotwa Ansis Bremanis do Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 202014-01-01
Kostaryka Gregory Juel Brenes Obando do Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 262014-01-01
Wenezuela Manuel Alberto Brice?o Barreto do Wlochy Androni Giocattoli - Venezuela 262014-01-01
Niemcy Fabian Brintrup do Niemcy Rad-Net Rose Team 192014-01-01
Filipiny Jemico Brioso do Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 242014-01-01
Dania Nicolai Brochner Nielsen do Stany Zjednoczone Bissell Development Team 212014-01-01
Stany Cortlan Brown do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 252014-01-01
Wlochy Carlo Brugnotto do Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 192014-01-01
Holandia Twan Brusselman do Holandia Cycling Team Jo Piels 212014-01-01
Stany Miguel Bryon do Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 192014-01-01
Holandia Martijn Budding do Holandia Rabobank Development Team 192014-01-01
Ukraina Anatoliy Budyak do Ukraina ISD Continental Team 192014-01-01
Chile Wolfgang Miguel Burmann Littin do Chile PinoRoad 232014-01-01
Wlochy Matteo Busato do Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 272014-01-01
Dania Elias Helleskov Busk do Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 202014-01-01
Wielka Thomas Bustard do Wielka Brytania Velosure - Giordana 252014-01-01
Francja Simon Buttner do Tajwan RTS - Santic Racing Team 222014-01-01
Hiszpania Antonio Cabello Baena do Ekwador Team Ecuador 242014-01-01
Chiny Yonghui Cai do Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 212014-01-01
Belgia Kevin Callebaut do Belgia Cibel 232014-01-01
Brazylia Armando Reis da Costa Camargo Filho do Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 322014-01-01
Szwajcaria Enea Cambianica do Wlochy Marchiol - Emisfero 252014-01-01
Australia Jeremy Cameron do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 212014-01-01
Belgia Victor Campenaerts do Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 232014-01-01
Słowacja Marek Canecky do Austria Amplatz - BMC 262014-01-01
Belgia Kevin Cant do Belgia Kwadro - Stannah 262014-01-01
Chiny Bo Cao do Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 212014-01-01
Chiny Xi Cao do Chiny Malak Cycling Team 212014-01-01
Belgia Sébastien Carabin do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 252014-01-01
Wlochy Simone Carantoni do Wlochy Team Idea 202014-01-01
Dania Michael Carbel Svendgaard do Dania Cult Energy Vital Water 192014-01-01
Hiszpania Isaac Carbonell Rabat do Ekwador Team Ecuador 202014-01-01
Wlochy Giovanni Carboni do Wlochy Area Zero Pro Team 192014-01-01
Filipiny El Joshua Cari?o do Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 212014-01-01
Stany Kirk Carlsen do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 272014-01-01
Portugalia Antonio Ferreira Carvalho do Portugalia LA Aluminios - Antarte 252014-01-01
Hiszpania Ruben Caseny Catala do Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 282014-01-01
Belgia Arne Casier do Korea Korail Cycling Team 232014-01-01
Holandia Twan Castelijns do Holandia Koga Cycling Team 252014-01-01
Filipiny Ryan Cayubit do Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 232014-01-01
Wlochy Giorgio Cecchinel do Wlochy YellowFluo - Neri Sottoli 252014-01-01
Czechy Marin Cerveika do Czechy AC Sparta Praha 312014-01-01
Hiszpania Gustavo Cesar Veloso do Portugalia OFM - Quinta da Lixa 342014-01-01
Algieria Hichem Chabane do Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 262014-01-01
Hiszpania Javier Chacon Quesada do Serbia Keith Mobel - Partizan 292014-01-01
Chiny Weipeng Chai do Chiny Malak Cycling Team 202014-01-01
Iran Mohammad Esmaeil Chaichi Raghimi do Iran Ayandeh Continental Team 202014-01-01
Grecja Vasileios Chairetakis do Grecja Kastro Team 192014-01-01
Słowacja Jan Chalupcik do Słowacja EPIC Janom Greenway 212014-01-01
Hongkong Chun Hing Chan do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 302014-01-01
Hongkong Yat Wai Chan do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 222014-01-01
Brazylia Lauro Cesar Mouro Chanan do Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 272014-01-01
Puerto Jorge Luis Charon Quiles do Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 212014-01-01
Kanada Benjamin Chartrand do Kanada Silber Pro Cycling Team 202014-01-01
Stany Michael Chauner do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 282014-01-01
Tajwan Chien Liang Chen do Tajwan Team Gusto 212014-01-01
Chiny Siyuan Chen do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 212014-01-01
Chiny Yuanjun Chen do Chiny China 361° Cycling Team 252014-01-01
Chiny Zhi An Chen do Chiny Gan Su Sports Lottery 252014-01-01
Hongkong King Lok Cheung do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 232014-01-01
Hongkong King Wai Cheung do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 292014-01-01
Francja Clément Chevrier do Stany Zjednoczone Bissell Development Team 222014-01-01
Wlochy Fabio Chinello do Wlochy Area Zero Pro Team 252014-01-01
Wlochy Luca Chirico do Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 222014-01-01
Rosja Ilya Chirkov do Rosja Team 21 192014-01-01
Korea Ho Sung Cho do Korea Seoul Cycling Team 402014-01-01
Korea Hyeong Min Choe do Korea Geumsan Insam - Cello 242014-01-01
Korea Jung Hwan Choe do Korea Geumsan Insam - Cello 192014-01-01
Korea Kiho Choe do Korea Geumsan Insam - Cello 192014-01-01
Korea Seung Woo Choi do Korea KSPO 252014-01-01
Bułgaria Stanimir Cholakov do Bułgaria Sicot - Hemus 1896 232014-01-01
Dania Steffen Munk Christiansen do Dania Riwal Cycling Team 202014-01-01
Irlandia Marcus Christie do Irlandia An Post - Chainreaction 232014-01-01
Polska Slawomir Chrzanowski do Polska ActiveJet Team 232014-01-01
Tunezja Rafaâ Chtioui do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 282014-01-01
Tajwan Hsiang Yu Chung do Tajwan RTS - Santic Racing Team 242014-01-01
Rosja Pavel Chursin do Rosja Russian Helicopters 192014-01-01
Wlochy Matteo Ciavatta do Wlochy Vega - Hotsand 262014-01-01
Wlochy Paolo Ciavatta do Wlochy Area Zero Pro Team 302014-01-01
Wlochy Cesare Ciommi do Wlochy Vega - Hotsand 272014-01-01
Portugalia Flavio Filipe Pires Cipriano do Portugalia OFM - Quinta da Lixa 222014-01-01
Stany Christopher Clements do Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 252014-01-01
Belgia Nicolas Cleppe do Belgia Telenet - Fidea 192014-01-01
Belgia Dennis Coenen do Luxemburg Leopard Development Team 232014-01-01
Belgia Johan Coenen do Luxemburg Team Differdange - Losch 352014-01-01
Stany Cameron Cogburn do Stany Zjednoczone Team SmartStop 282014-01-01
Wlochy Matteo Collodel do Wlochy Team Idea 262014-01-01
Wlochy Paolo Colonna do Wlochy Bardiani - CSF 272014-01-01
Wlochy Samuele Conti do Wlochy YellowFluo - Neri Sottoli 232014-01-01
Wlochy Valerio Conti do Wlochy Lampre - Merida 212014-01-01
Stany Matt Cooke do Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 352014-01-01
Belgia Alexander Cools do Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 202014-01-01
Wielka Alex Coutts do Tajwan RTS - Santic Racing Team 312014-01-01
Stany Ian Crane do Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 252014-01-01
Holandia Ruud Cremers do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 222014-01-01
Argentyna Marco Crespo do Argentyna Buenos Aires Provincia 282014-01-01
Angola José Tuto Cruz do Portugalia Banco BIC - Carmim 282014-01-01
Hiszpania Alvaro Cuadros Morata do Czechy Etixx 192014-01-01
Kolumbia Diego Leon Cuervo Zambrano do Hiszpania Burgos - BH 222014-01-01
Holandia Tjarco Cuppens do Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 382014-01-01
Argentyna Juan Ignacio Curuchet do Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 212014-01-01
Polska Mateusz Czajkowski do Polska Team Wibatech - Fuji Zory 252014-01-01
Wlochy Gianni Franco D'Intino do Wlochy Vega - Hotsand 212014-01-01
Kanada Kristofer Dahl do Stany Zjednoczone Team SmartStop 222014-01-01
Algieria Abdesslam Dahmane do Algieria Vélo Club Sovac 222014-01-01
Wlochy Andrea Dal Col do Wlochy YellowFluo - Neri Sottoli 232014-01-01
Wlochy Nicola Dal Santo do Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 262014-01-01
Wielka Scott Davies do Wielka Brytania Madison - Genesis 192014-01-01
Belgia Vincent De Boeck do Belgia Josan - ToWin Cycling Team 212014-01-01
Holandia Joris De Boer do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 252014-01-01
Belgia Dries De Bondt do Belgia Josan - ToWin Cycling Team 232014-01-01
Belgia Angelo De Clercq do Belgia Josan - ToWin Cycling Team 232014-01-01
Belgia Bjorn De Decker do Belgia Cibel 262014-01-01
Holandia Martijn De Jong do Holandia Koga Cycling Team 192014-01-01
Hiszpania David De La Fuente Rasilla do Turcja Torku Seker Spor 332014-01-01
Meksyk Flavio De Luna Davila do Stany Zjednoczone Team SmartStop 242014-01-01
Holandia Jaap De Man do Belgia Team 3M 212014-01-01
Belgia Moreno De Pauw do Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 232014-01-01
Belgia Niels De Rooze do Belgia Josan - ToWin Cycling Team 222014-01-01
Belgia Thomas De Troch do Belgia Vérandas Willems 212014-01-01
Belgia Gertjan De Vos do Belgia Team 3M 232014-01-01
Holandia Berden De Vries do Holandia Cycling Team Jo Piels 252014-01-01
Belgia Walt De Winter do Belgia Vérandas Willems 262014-01-01
Słowacja Jakub Debnar do Słowacja CK Banska Bystrika 262014-01-01
Słowacja Miroslav Debnar do Słowacja CK Banska Bystrika 312014-01-01
Kanada Olivier Delaney do Kanada Silber Pro Cycling Team 212014-01-01
Chorwacja Massimo Demarin do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 352014-01-01
Austria Tobias Derler do Austria Tirol Cycling Team 202014-01-01
Belgia Thomas Deruette do Belgia ColorCode - Biowanze 192014-01-01
Niemcy Jan Deutschmann do Niemcy Team Kuota 352014-01-01
Belgia Tom Devriendt do Belgia Team 3M 232014-01-01
Belgia Brecht Dhaene do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 262014-01-01
Wlochy Antonio Di Battista do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 282014-01-01
Francja Remy Di Gregorio do Francja Team La Pomme Marseille 13 292014-01-01
Wlochy Sante Di Nizio do Wlochy Vega - Hotsand 322014-01-01
Wlochy Lorenzo Di Remigio do Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 222014-01-01
Brazylia Robson Carlos Ribeiro Dias do Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 312014-01-01
Kolumbia Edward Fabian Diaz Cardenas do Kolumbia Colombia 202014-01-01
Kolumbia Andres Miguel Diaz Corrales do Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 302014-01-01
Stany Benjamin Dilley do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 232014-01-01
Chiny Pengbin Ding do Chiny Gan Su Sports Lottery 202014-01-01
Chiny Xinping Ding do Chiny Gan Su Sports Lottery 212014-01-01
Czechy Jindrich Dlask do Czechy Experiment 23 232014-01-01
Rumunia Vlad-Nicolae Dobre do Rumunia Tusnad Cycling Team 192014-01-01
Czechy Radovan Dolezal do Czechy Etixx 202014-01-01
Niemcy Frederik Dombrowski do Niemcy Team Stölting 222014-01-01
Hiszpania Ramon Domene Reyes do Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 242014-01-01
Wlochy Riccardo Donato do Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 202014-01-01
Chiny Liang Dong do Chiny China Huasen Cycling Team 252014-01-01
Chiny Xiaoyong Dong do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 262014-01-01
Bułgaria Minko Donkovski do Bułgaria Sicot - Hemus 1896 192014-01-01
Wielka Owain Doull do Irlandia An Post - Chainreaction 212014-01-01
Kanada Elliott Doyle do Kanada Silber Pro Cycling Team 202014-01-01
Czechy Jan Drbohlav do Czechy Experiment 23 232014-01-01
Niemcy Jan-Niklas Droste do Niemcy Team Heizomat 242014-01-01
Algieria Mustapha Droueche do Algieria Groupement Sportif Pétrolier Algérie 202014-01-01
Niemcy Felix Drumm do Niemcy MLP Team Bergstrasse 202014-01-01
Belgia Gerry Druyts do Belgia Team 3M 232014-01-01
Chiny Meng Duan do Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 232014-01-01
Kolumbia Alvaro Duarte Sandoval do Portugalia Louletano - Dunas Douradas 232014-01-01
Słowacja Martin Duben do Słowacja EPIC Janom Greenway 192014-01-01
RPA Devan Dunn do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 242014-01-01
Irlandia Conor Dunne do Irlandia An Post - Chainreaction 222014-01-01
Kuba Josean Duprey do Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 292014-01-01
Stany Griffin Easter do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 232014-01-01
Iran Hamed Ebadi do Iran Ayandeh Continental Team 222014-01-01
Filipiny Nicolas Edmundo do Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 242014-01-01
Grecja Konstantinos Efstathiou do Bułgaria Sicot - Hemus 1896 232014-01-01
Rosja Kirill Egorov do Rosja Team 21 212014-01-01
Norwegia Odd Christian Eiking do Norwegia Team Joker 202014-01-01
Iran Mohammadreza Eimani Goloujeh do Iran Tabriz Shahrdari Ranking 212014-01-01
Łotwa Ingus Eislers do Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 252014-01-01
Łotwa Sandis Eislers do Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 212014-01-01
Australia Nathan Elliott do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 242014-01-01
Iran Rahim Ememi do Iran Pishgaman Yazd 332014-01-01
Japonia Sekiho Endo do Japonia C-Project 332014-01-01
Angola Zeferino Epalanga do Portugalia Banco BIC - Carmim 212014-01-01
Kanada Gavriel Epstein do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 282014-01-01
Argentyna Daniel Ricardo Escuela do Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 312014-01-01
Niemcy Julien Essers do Niemcy Team Heizomat 222014-01-01
Dominikana Daniel Estevez do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 252014-01-01
Hiszpania Victor Etxeberria Carrasco do Hiszpania Euskadi 212014-01-01
Norwegia Henrik Evensen do Norwegia Frøy - Bianchi 202014-01-01
Szwecja Marcus Faglum Karlsson do Norwegia Team Ringeriks-Kraft 202014-01-01
Wlochy Emiliano Faieta do Wlochy Vega - Hotsand 212014-01-01
Norwegia Sivert Fandrem do Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 202014-01-01
Stany Adam Farabaugh do Kanada Garneau - Québecor 252014-01-01
Kazachstan Artur Fedosseyev do Kazachstan Continental Team Astana 202014-01-01
Stany Brandon Feehery do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 222014-01-01
Luxemburg Kevin Feiereisen do Luxemburg Leopard Development Team 222014-01-01
Filipiny Marcelo Felipe do Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 242014-01-01
Tajwan Chun Kai Feng do Tajwan Team Gusto 262014-01-01
Chiny Han Feng do Chiny Malak Cycling Team 292014-01-01
Hiszpania Higinio Fernandez Suarez do Ekwador Team Ecuador 262014-01-01
Brazylia Murilo Ferraz Affonso do Brazylia Ironage - Colner 232014-01-01
Portugalia Helder Fernandes Ferreira do Portugalia Efapel - Glassdrive 232014-01-01
Australia Luke Fetch do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 242014-01-01
Czechy Petr Fiala do Czechy AC Sparta Praha 192014-01-01
Brazylia Luiz Felipe Fialho do Brazylia Funvic Brasilinvest - Sao Jose dos Campos 222014-01-01
Portugalia Frederico Jose Oliveira Figueiredo do Portugalia Radio Popular 232014-01-01
Wlochy Marco Filisetti do Wlochy Marchiol - Emisfero 212014-01-01
Wlochy Alfonso Fiorenza do Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 232014-01-01
Stany Steve Fisher do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 242014-01-01
Indonezja Hari Fitrianto do Brunei CCN Cycling Team 292014-01-01
Francja Denis Flahaut do Belgia Veranclassic - Doltcini 362014-01-01
Kuba Agustin Font Oronoz do Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 372014-01-01
Wlochy Gianfelice Fonte do Węgry Utensilnord 292014-01-01
Wlochy Giuseppe Fonzi do Japonia Vini Fantini - Nippo 232014-01-01
Wlochy Davide Formolo do Wlochy Cannondale 222014-01-01
Belgia Gregory Franckaert do Belgia Team 3M 262014-01-01
Polska Paweł Franczak do Polska ActiveJet Team 232014-01-01
Słowacja Martin Frano do Słowacja CK Banska Bystrika 362014-01-01
Wlochy Enrico Franzoi do Wlochy Marchiol - Emisfero 322014-01-01
Wlochy Mattia Frapporti do Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 202014-01-01
Wlochy Sebastiano Frassetto do Luxemburg Team Differdange - Losch 222014-01-01
Norwegia Sverre Skogan Fredriksen do Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 192014-01-01
Portugalia Daniel Alexandre Loureiro Silva Freitas do Portugalia LA Aluminios - Antarte 232014-01-01
Stany Johnathan Freter do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 222014-01-01
Luxemburg Sven Fritsch do Luxemburg Team Differdange - Losch 202014-01-01
Rosja Igor Frolov do Rosja Itera - Katusha 242014-01-01
Chiny Zhongchen Fu do Chiny China 361° Cycling Team 222014-01-01
Japonia Katsuma Fujioka do Japonia C-Project 232014-01-01
Japonia Shinpei Fukuda do Japonia Aisan Racing Team 272014-01-01
Japonia Masaru Fukuhara do Japonia Nasu Blasen 332014-01-01
Japonia Hidenori Funayama do Japonia Utsunomiya - Blitzen 252014-01-01
Czechy Roman Furst do Czechy Team Dukla Praha 232014-01-01
Wlochy Fabio Gadda do Wlochy Team Idea 212014-01-01
Wlochy Nicola Gaffurini do Wlochy Vega - Hotsand 252014-01-01
Filipiny Mark Galedo do Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 292014-01-01
Belgia Tom Galle do Belgia ColorCode - Biowanze 192014-01-01
Wenezuela Carlos Johan Galviz Garcia do Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 252014-01-01
Portugalia Vitor Manuel Gomes Gamito do Portugalia LA Aluminios - Antarte 442014-01-01
Dania Marc Christian Garby do Dania Christina Watches - Kuma 232014-01-01
Francja Damien Garcia do Luxemburg Team Differdange - Losch 222014-01-01
Hiszpania Raul Garcia De Mateos Rubio do Portugalia Louletano - Dunas Douradas 322014-01-01
Rosja Aydar Gareyshin do Rosja Team 21 202014-01-01
Meksyk Orlando Trinidad Garibay Contreras do Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 212014-01-01
Kanada Louis Garneau do Kanada Garneau - Québecor 562014-01-01
Filipiny Carlos Gasmen do Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 242014-01-01
Brazylia Joao Marcelo Pereira Gaspar do Brazylia Ironage - Colner 222014-01-01
Wlochy Rino Gasparrini do Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 222014-01-01
Kazachstan Pavel Gatskiy do Kazachstan Continental Team Astana 232014-01-01
Austria Michael Gaubitzer do Austria Amplatz - BMC 312014-01-01
Austria Florian Gaugl do Austria WSA - Greenlife 232014-01-01
Niemcy Linus Gerdemann do RPA MTN - Qhubeka 322014-01-01
Grecja Nikolaos Gerolimatos do Grecja Kastro Team 332014-01-01
Holandia Floris Gerts do Holandia Rabobank Development Team 222014-01-01
Belgia Kurt Geysen do Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 352014-01-01
Iran Vahid Ghafari do Iran Tabriz Petrochemical Team 262014-01-01
Belgia Paco Ghistelinck do Czechy Etixx 212014-01-01
Zjednoczone Marwan Ali Ghulam do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 352014-01-01
Wlochy Mariano Giallorenzo do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 322014-01-01
Wlochy Moreno Giampaolo do Wlochy Vega - Hotsand 232014-01-01
Stany Thomas Gibbons do Belgia Cibel 252014-01-01
Polska Mariusz Gil do Belgia Kwadro - Stannah 312014-01-01
Rosja Ruslan Giliazov do Rosja Team 21 202014-01-01
Australia Rhys Simon Gillett do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 242014-01-01
Wlochy Silvio Giorni do Wlochy Area Zero Pro Team 222014-01-01
Stany Rob Gitelis do Brunei CCN Cycling Team 472014-01-01
Niemcy Micha Glowatzki do Niemcy Team Kuota 272014-01-01
Holandia Jarno Gmelich Meijling do Holandia Metec - TKH 252014-01-01
Wenezuela Yonder Godoy do Wlochy Androni Giocattoli - Venezuela 212014-01-01
Holandia Niels Goeree do Holandia Metec - TKH 192014-01-01
Brazylia Soelito Gohr do Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 412014-01-01
Kazachstan Artyom Golovachshenko do Kazachstan Vino 4ever 262014-01-01
Ekwador Jose Alberto Gonzalez Merchan do Ekwador Team Ecuador 232014-01-01
Hiszpania Mario Gonzalez Salas do Polska ActiveJet Team 222014-01-01
Kanada William Goodfellow do Kanada Silber Pro Cycling Team 262014-01-01
Belgia Kenny Goossens do Belgia Cibel 232014-01-01
Ukraina Igor Gorbachyk do Polska Weltour - Guerciotti 242014-01-01
Stany Kevin Gottlieb do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 232014-01-01
Francja Pierre Gouault do Francja BigMat - Auber 93 212014-01-01
Francja Alexis Gougeard do Francja Ag2r La Mondiale 212014-01-01
Nowa Westley Gough do Australia Team Budget Forklifts 262014-01-01
Wlochy Matteo Gozzi do Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 272014-01-01
Polska Grzegorz Grabarek do Polska Weltour - Guerciotti 252014-01-01
Polska Mateusz Grabis do Polska Weltour - Guerciotti 202014-01-01
Wielka Matt Green do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 262014-01-01
Ukraina Sergiy Gretchyn do Turcja Torku Seker Spor 352014-01-01
Hiszpania Fernando Grijalba Perez do Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 232014-01-01
Polska Kacper Gronkiewicz do Polska BDC - Marcpol Team 212014-01-01
Rumunia Eduard-Michael Grosu do Japonia Vini Fantini - Nippo 222014-01-01
Stany Samuel Grove do Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 212014-01-01
Chorwacja Luka Grubic do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 252014-01-01
Chiny Yingchuan Gu do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 202014-01-01
Ekwador Byron Patricio Guama De La Cruz do Ekwador Team Ecuador 292014-01-01
Algieria Khaled Guemihi do Algieria Ville d'Alger 282014-01-01
Francja Alexis Guerin do Czechy Etixx 222014-01-01
Francja Romain Guillemois do Francja Team Europcar 232014-01-01
Wielka James Gullen do Wielka Brytania Velosure - Giordana 252014-01-01
Nowa Taylor Gunman do Australia Avanti Cycling Team 232014-01-01
Chiny Fenghong Guo do Chiny Gan Su Sports Lottery 212014-01-01
Chiny Wenkui Guo do Chiny China Huasen Cycling Team 212014-01-01
Belgia Guillaume Haag do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 252014-01-01
Norwegia Anders Lie Haakenrud do Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 202014-01-01
Stany Dean Haas do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 202014-01-01
Norwegia Marius Ness Haave do Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 282014-01-01
Czechy Martin Hacecky do Czechy Team Dukla Praha 262014-01-01
Czechy Vojtech Hacecky do Czechy Team Dukla Praha 272014-01-01
Maroko Soufiane Haddi do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 232014-01-01
Algieria Khaled Hadjabderrahmane do Algieria Ville d'Alger 262014-01-01
Algieria Karim Hadjbouzit do Algieria Vélo Club Sovac 232014-01-01
Stany Shane Haga do Stany Zjednoczone Team SmartStop 232014-01-01
Iran Alireza Haghi do Iran Tabriz Petrochemical Team 352014-01-01
Australia Jack Haig do Australia Avanti Cycling Team 212014-01-01
Brunei Muhammad Syazwi Azhar Hairolrani do Brunei CCN Cycling Team 222014-01-01
Australia Stephen Hall do Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 242014-01-01
Dania Emil Bækhoj Halvorsen do Dania Riwal Cycling Team 202014-01-01
Korea Seok Hyun Ham do Korea Seoul Cycling Team 192014-01-01
Algieria Abderrahmane Mehdi Hamza do Algieria Vélo Club Sovac 222014-01-01
Algieria Fayçal Hamza do Algieria Vélo Club Sovac 222014-01-01
Algieria Mohamed Kamel Hamza do Algieria Groupement Sportif Pétrolier Algérie 222014-01-01
Chiny Xuxiang Han do Chiny Hengxiang Cycling Team 242014-01-01
Niemcy Elmar Hantzsch do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 312014-01-01
Słowacja Tomas Harag do Słowacja CK Banska Bystrika 192014-01-01
Słowacja Martin Haring do Słowacja CK Banska Bystrika 282014-01-01
Wielka George Harper do Wielka Brytania Velosure - Giordana 222014-01-01
Wielka Samuel Harrison do Wielka Brytania NFTO 222014-01-01
Japonia Ryosuke Hashimoto do Japonia Matrix Powertag 222014-01-01
Tunezja Maher Hasnaoui do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 252014-01-01
Japonia Yusuke Hatanaka do Japonia Shimano Racing Team 292014-01-01
Japonia Sho Hatsuyama do Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 262014-01-01
Holandia Piotr Havik do Holandia Rabobank Development Team 202014-01-01
Chiny Yangyang He do Chiny Malak Cycling Team 212014-01-01
Luxemburg Christian Helmig do Luxemburg Team Differdange - Losch 332014-01-01
Belgia Johan Hemroulle do Stany Zjednoczone BMC Development Team 192014-01-01
Holandia Kobus Hereijgers do Holandia Cycling Team De Rijke - Shanks 252014-01-01
Belgia Quinten Hermans do Belgia Telenet - Fidea 192014-01-01
Stany Sergio Hernandez do Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 292014-01-01
Belgia Kristoff Heyns do Belgia Cibel 382014-01-01
Ekwador Pablo Miguel Hidalgo Vega do Ekwador Team Ecuador 272014-01-01
Austria Alexander Hier do Austria Team Gourmetfein - Simplon Wels 192014-01-01
Japonia Yusuke Higuma do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 322014-01-01
Japonia Eiichi Hirai do Japonia Team Ukyo 242014-01-01
Japonia Yoshimitsu Hiratsuka do Japonia Aisan Racing Team 262014-01-01
Japonia Yukinori Hishinuma do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 222014-01-01
Hongkong Burr Ho do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 222014-01-01
Dania Morten Höberg Nielsen do Szwecja Firefighters Upsala CK 262014-01-01
Czechy Jiri Hochmann do Czechy Team Dukla Praha 282014-01-01
Holandia Marco Hoekstra do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 252014-01-01
Belgia Daan Hoeyberghs do Belgia BKCP - Powerplus 202014-01-01
Belgia Joeri Hofman do Belgia Kwadro - Stannah 222014-01-01
Słowacja Milan Holomek do Słowacja EPIC Janom Greenway 192014-01-01
Czechy Tomas Holub do Czechy AC Sparta Praha 242014-01-01
Austria Alexander Holzinger do Austria Gebrüder Weiss - Oberndorfer 192014-01-01
Holandia Nino Honigh do Holandia Rabobank Development Team 192014-01-01
Japonia Takaaki Hori do Japonia Utsunomiya - Blitzen 222014-01-01
Stany Jonathan Hornbeck do Stany Zjednoczone 5-Hour Energy 252014-01-01
Holandia Lars Horring do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 272014-01-01
Australia Damien Howson do Australia Orica - GreenEDGE 222014-01-01
Słowacja Marian Hruska do Słowacja EPIC Janom Greenway 202014-01-01
Tajwan Shih Hsin Hsiao do Tajwan Team Gusto 242014-01-01
Tajwan Chin Lung Huang do Tajwan Team Gusto 262014-01-01
Chiny En Huang do Chiny Malak Cycling Team 262014-01-01
Chiny Nuantang Huang do Chiny China Huasen Cycling Team 222014-01-01
Tajwan Wen-Chung Huang do Tajwan RTS - Santic Racing Team 242014-01-01
Niemcy Lukas Huber do Niemcy MLP Team Bergstrasse 192014-01-01
Holandia Jenning Huizinga do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 302014-01-01
Czechy Martin Hunal do Czechy Bauknecht - Author 252014-01-01
Stany Stephen Hyde do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 272014-01-01
Rosja Dimitry Ignatiev do Rosja Itera - Katusha 262014-01-01
Grecja Ioannis Iliadis do Bułgaria Sicot - Hemus 1896 212014-01-01
Grecja Kostantinos Iliadis do Grecja Kastro Team 192014-01-01
Japonia Hitoshi Inoue do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 272014-01-01
Japonia Kazuo Inoue do Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 332014-01-01
Niemcy Felix Intra do Niemcy Rad-Net Rose Team 192014-01-01
Hiszpania Unai Iparragirre Azpiazu do Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 262014-01-01
Japonia Shotaro Iribe do Japonia Shimano Racing Team 252014-01-01
Indonezja Arin Iswanna do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 242014-01-01
Japonia Kenji Itami do Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 262014-01-01
Japonia Masakazu Ito do Japonia Aisan Racing Team 262014-01-01
Chorwacja Marko Ivancic do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 252014-01-01
Japonia Kota Iwai do Japonia Nasu Blasen 232014-01-01
Japonia Masato Izutsu do Japonia Shimano Racing Team 332014-01-01
Iran Shahab Jadidoleslami do Iran Ayandeh Continental Team 212014-01-01
Estonia Alo Jakin do Francja BigMat - Auber 93 282014-01-01
Korea Gyung Gu Jang do Korea Korail Cycling Team 242014-01-01
Korea Sun Jae Jang do Tajwan RTS - Santic Racing Team 302014-01-01
Iran Hamed Jannat do Iran Tabriz Shahrdari Ranking 252014-01-01
Polska Piotr Jaromin do Polska Team Wibatech - Fuji Zory 202014-01-01
Maroko Adil Jelloul do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 322014-01-01
Algieria Mohamed Hafid Jenadi do Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 242014-01-01
Słowenia Robert Jenko do Austria Amplatz - BMC 242014-01-01
Dania Dennis Herforth Jensen do Dania Team Designa Køkken - Knudsgaard 322014-01-01
Norwegia Jan William Jensen do Norwegia Team Fixit.no 202014-01-01
Korea Cheung Gyo Jeong do Korea Korail Cycling Team 252014-01-01
Korea Hyeok Mo Jeong do Korea Seoul Cycling Team 212014-01-01
Dania Mathias Rask Jeppessen do Szwecja Development Team Giant - Shimano 192014-01-01
Chiny Kun Jiang do Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 252014-01-01
Chiny Zhihui Jiang do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 202014-01-01
Chiny Xinsun Jing do Chiny China Huasen Cycling Team 212014-01-01
Korea Ju Hyeon Jo do Korea Geumsan Insam - Cello 202014-01-01
Szwecja Fredrik Johansson do Szwecja Firefighters Upsala CK 362014-01-01
Australia Benjamin Johnson do Australia Drapac Professional Cycling 312014-01-01
Australia Jarryd Jones do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 212014-01-01
Serbia Stefan Jovanovic do Serbia Keith Mobel - Partizan 192014-01-01
Filipiny Chris Joven do Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 282014-01-01
Argentyna Daniel Omar Juarez do Brazylia Ironage - Colner 262014-01-01
Argentyna Gabriel Juarez Veron do Argentyna San Luis - Somos Todos 242014-01-01
Nowa James Judd do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 202014-01-01
Korea Ha Jeon Jung do Korea Seoul Cycling Team 192014-01-01
Korea Ha Neul Jung do Korea Seoul Cycling Team 242014-01-01
Korea Hyun Suk Jung do Korea Seoul Cycling Team 362014-01-01
Hiszpania Marcos Jurado Rodriguez do Serbia Keith Mobel - Partizan 232014-01-01
Brazylia Tiego Gasparotto Justo do Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 262014-01-01
Algieria Hicham Kab do Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 212014-01-01
Czechy Milan Kadlec do Czechy Team Dukla Praha 402014-01-01
Czechy Jan Kaduch do Czechy Bauknecht - Author 222014-01-01
Norwegia Christian Erwan Kaggestad do Norwegia Team Sparebanken Sør 192014-01-01
Belgia Julien Kaise do Belgia ColorCode - Biowanze 192014-01-01
Turcja Mirac Kal do Turcja Torku Seker Spor 272014-01-01
Grecja Dimitrios Kampianis do Grecja Kastro Team 422014-01-01
Łotwa Deins Kanepejs do Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 192014-01-01
Korea Sung Joon Kang do Korea Geumsan Insam - Cello 232014-01-01
Czechy Alois Kankovsky do Czechy Team Dukla Praha 312014-01-01
Japonia Tomoya Kano do Japonia Team Ukyo 412014-01-01
Austria Hannes Kapeller do Austria Tirol Cycling Team 242014-01-01
Grecja Panagiotis Karabinakis do Grecja SP Tableware 212014-01-01
Uzbekistan Ruslan Karimov do Tajwan RTS - Santic Racing Team 282014-01-01
Algieria Ayoub Karrar do Algieria Groupement Sportif Pétrolier Algérie 212014-01-01
Nowa Cameron Karwowski do Belgia Veranclassic - Doltcini 232014-01-01
Polska Przemysław Kasperkiewicz do Czechy Bauknecht - Author 202014-01-01
Rosja Roman Katyrin do Rosja Itera - Katusha 232014-01-01
Litwa Gediminas Kaupas do Luxemburg Team Differdange - Losch 262014-01-01
Litwa Vytautas Kaupas do Luxemburg Team Differdange - Losch 322014-01-01
Niemcy Kai Kautz do Niemcy Team Stuttgart 272014-01-01
Kazachstan Timur Kazantsev do Kazachstan Vino 4ever 202014-01-01
Turcja Fatih Keles do Turcja Torku Seker Spor 212014-01-01
Algieria Mohamed Kenanes do Algieria Ville d'Alger 272014-01-01
Holandia Tim Kerkhof do Czechy Etixx 212014-01-01
Niemcy Robert Kessler do Niemcy LKT Team Brandenburg 192014-01-01
Niemcy Karsten Keunecke do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 342014-01-01
Niemcy Andreas Keuser do Serbia Keith Mobel - Partizan 402014-01-01
Iran Ali Khademi do Iran Tabriz Petrochemical Team 222014-01-01
Iran Behnam Khalili Khosroshahi do Iran Tabriz Petrochemical Team 252014-01-01
Uzbekistan Muradjan Khalmuratov do Malezja Terengganu Cycling Team 322014-01-01
Iran Karim Khorrami do Iran Tabriz Petrochemical Team 232014-01-01
Iran Khalil Khorshid do Iran Tabriz Shahrdari Ranking 262014-01-01
Korea Do Hyeong Kim do Korea KSPO 282014-01-01
Korea Hee Jun Kim do Korea Geumsan Insam - Cello 232014-01-01
Korea Hong Ki Kim do Korea Korail Cycling Team 212014-01-01
Korea Hyeon Seok Kim do Korea KSPO 192014-01-01
Korea Jun Bin Kim do Korea Korail Cycling Team 212014-01-01
Korea Myeong Seop Kim do Korea Korail Cycling Team 222014-01-01
Korea Ok Cheol Kim do Korea Seoul Cycling Team 202014-01-01
Japonia Keisuke Kimura do Japonia Shimano Racing Team 232014-01-01
Stany Jacob King do Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 192014-01-01
Chorwacja Emanuel Kiserlovski do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 302014-01-01
Norwegia Njal Eivind Kleiven do Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 202014-01-01
Polska Rafal Klepacki do Czechy Experiment 23 212014-01-01
Stany Wesley Kline do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 222014-01-01
Niemcy Florenz Knauer do Niemcy Team Heizomat 252014-01-01
Korea Do Hyun Ko do Korea Seoul Cycling Team 202014-01-01
Hongkong Siu Wai Ko do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 272014-01-01
Czechy Petr Kohlbeck do Czechy AC Sparta Praha 262014-01-01
Polska Sławomir Kohut do Polska Team Wibatech - Fuji Zory 372014-01-01
Japonia Yuma Koishi do Japonia Vini Fantini - Nippo 212014-01-01
Iran Amir Kolahdouz Hagh do Iran Tabriz Petrochemical Team 212014-01-01
Czechy Pavel Kolar do Czechy Experiment 23 212014-01-01
Bułgaria Iliyan Kolev do Bułgaria Sicot - Hemus 1896 202014-01-01
Japonia Yuya Komaki do Japonia Matrix Powertag 232014-01-01
Polska Mateusz Komar do Polska BDC - Marcpol Team 292014-01-01
Japonia Ryohei Komori do Japonia Aisan Racing Team 262014-01-01
Niemcy Marco König do Luxemburg Leopard Development Team 192014-01-01
Bułgaria Tsvetoslav Konishev do Bułgaria Sicot - Hemus 1896 192014-01-01
Holandia Jaap Kooijman do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 212014-01-01
Łotwa Vitalijs Kornilovs do Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 352014-01-01
Słowenia Rok Korosec do Słowenia Radenska 212014-01-01
Stany Max Korus do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 262014-01-01
Holandia Patrick Kos do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 282014-01-01
Japonia Hikaru Kosaka do Japonia Nasu Blasen 262014-01-01
Turcja Fethullah Köse do Turcja Torku Seker Spor 192014-01-01
Bułgaria Damyan Kostadinov do Bułgaria Sicot - Hemus 1896 192014-01-01
Polska Patryk Kostecki do Polska Mexller 212014-01-01
Ukraina Denys Kostyuk do Ukraina Kolss Cycling Team 322014-01-01
Rosja Dmitry Kosyakov do Rosja Itera - Katusha 282014-01-01
Serbia Luka Kotur do Serbia Keith Mobel - Partizan 192014-01-01
Słowacja Juraj Kovacik do Słowacja EPIC Janom Greenway 202014-01-01
Litwa Edgaras Kovaliovas do Łotwa Rietumu - Delfin 252014-01-01
Rosja Artur Kovsh do Rosja Itera - Katusha 222014-01-01
Chorwacja Peter Kozlovic do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 192014-01-01
Słowacja Matej Krajicek do Słowacja EPIC Janom Greenway 202014-01-01
Czechy Jan Kraus do Czechy Team Dukla Praha 212014-01-01
Niemcy Aaron Krauss do Niemcy MLP Team Bergstrasse 192014-01-01
Dania Mathias Krigbaum do Dania Riwal Cycling Team 192014-01-01
Holandia Stef Krul do Holandia Metec - TKH 192014-01-01
Słowacja Matej Kubciczky do Słowacja CK Banska Bystrika 252014-01-01
Japonia Kazushige Kuboki do Japonia Team Ukyo 252014-01-01
Austria Maximilian Kuen do Austria Gebrüder Weiss - Oberndorfer 222014-01-01
Rosja Nikita Kugaevskiy do Rosja Team 21 212014-01-01
Japonia Shiki Kuroeda do Japonia Vini Fantini - Nippo 222014-01-01
Rosja Roman Kustadinchev do Rosja Russian Helicopters 192014-01-01
Ukraina Oleksandr Kvachuk do Ukraina Kolss Cycling Team 312014-01-01
Hongkong Ho Ting Kwok do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 262014-01-01
Korea Junoh Kwon do Korea Seoul Cycling Team 252014-01-01
Korea Soon Young Kwon do Korea KSPO 212014-01-01
Kanada Jean-Michel Lachance do Kanada Silber Pro Cycling Team 272014-01-01
Ukraina Sergiy Lagkuti do Ukraina Kolss Cycling Team 292014-01-01
Słowacja Juraj Lajcha do Słowacja EPIC Janom Greenway 202014-01-01
Wlochy Corrado Lampa do Luxemburg Team Differdange - Losch 242014-01-01
Wlochy Alessio Lanzano do Wlochy Vega - Hotsand 192014-01-01
Francja Christophe Laporte do Francja Cofidis Solutions Crédits 222014-01-01
Kolumbia Luis Alberto Largo Quintero do Kolumbia Colombia 242014-01-01
Hongkong Kwong Lau do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 192014-01-01
Irlandia Philip Lavery do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 242014-01-01
Hongkong Kwun Wan Law do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 192014-01-01
Australia Scott Law do Australia Avanti Cycling Team 232014-01-01
Francja Olivier Le Gac do Francja FDJ.fr 212014-01-01
Niemcy Patrick Lechner do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 262014-01-01
Hiszpania Pablo Lechuga Rodriguez do Hiszpania Euskadi 242014-01-01
Francja Pierre-Henri Lecuisinier do Francja FDJ.fr 212014-01-01
Korea Ki Han Lee do Korea Geumsan Insam - Cello 252014-01-01
Korea Ki Joo Lee do Korea KSPO 222014-01-01
Korea Ki Suk Lee do Korea Seoul Cycling Team 262014-01-01
Korea Seung Kwon Lee do Korea Seoul Cycling Team 212014-01-01
Singapur Shern Mun Benedict Lee do Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 192014-01-01
Tajwan Wei Cheng Lee do Tajwan Team Gusto 292014-01-01
Korea Won Lee do Korea Korail Cycling Team 282014-01-01
Stany Stephen Leece do Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 232014-01-01
Francja Nicolas Lefrancois do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 272014-01-01
Stany Adam Leibovitz do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 232014-01-01
Węgry Zoltan Lengyel do Węgry Utensilnord 192014-01-01
Belgia Sam Lennertz do Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 242014-01-01
Wlochy Kabir Lenzi do Wlochy Team Idea 222014-01-01
Wlochy Gianluca Leonardi do Wlochy Area Zero Pro Team 252014-01-01
Rosja Pavel Leonov do Rosja Russian Helicopters 192014-01-01
Indonezja Dani Lesmana do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 222014-01-01
Hongkong Chun Wing Leung do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 202014-01-01
Wielka James Lewis do Wielka Brytania NFTO 242014-01-01
Chiny Chao Li do Chiny Holy Brother Cycling Team 302014-01-01
Chiny Guanghui Li do Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 192014-01-01
Chiny Jiamin Li do Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 212014-01-01
Chiny Menglong Li do Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 262014-01-01
Chiny Xiaogang Li do Chiny China 361° Cycling Team 232014-01-01
Chiny Jinlong Lian do Chiny China 361° Cycling Team 252014-01-01
Czechy Ludek Lichnovsky do Czechy SKC Tufo - Prostejov 192014-01-01
Łotwa Emils Liepins do Łotwa Rietumu - Delfin 222014-01-01
Korea Jae Yeon Lim do Brunei CCN Cycling Team 232014-01-01
Filipiny Rustom Lim do Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 212014-01-01
Polska Tobiasz Lis do Polska Team Wibatech - Fuji Zory 192014-01-01
Dania Christoffer Lisson do Dania Team Designa Køkken - Knudsgaard 192014-01-01
Tajwan Chin Feng Liu do Tajwan Team Gusto 342014-01-01
Chiny Dingchang Liu do Chiny China 361° Cycling Team 242014-01-01
Chiny Hao Liu do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 262014-01-01
Chiny Heng Liu do Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 222014-01-01
Chiny Jiankun Liu do Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 192014-01-01
Chiny Jianpeng Liu do Chiny Hengxiang Cycling Team 212014-01-01
Chiny Jie Liu do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 212014-01-01
Tajwan Shu Ming Liu do Tajwan Team Gusto 282014-01-01
Chiny Wei Liu do Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 472014-01-01
Chiny Xinping Liu do Chiny China 361° Cycling Team 252014-01-01
Chiny Xinyang Liu do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 222014-01-01
Chiny Yilin Liu do Chiny Hengxiang Cycling Team 292014-01-01
Stany Logan Loader do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 252014-01-01
Niemcy Georg Loef do Niemcy Team Stuttgart 202014-01-01
Filipiny Ronald Lomotos do Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 202014-01-01
Holandia André Looij do Holandia Rabobank Development Team 192014-01-01
Luxemburg Max Losch do Luxemburg Team Differdange - Losch 212014-01-01
Norwegia Åsmund Romstad Lovik do Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 252014-01-01
Singapur Darren Low do Japonia Shimano Racing Team 262014-01-01
Tajwan Shao Hsuan Lu do Tajwan Team Gusto 202014-01-01
Argentyna Alfredo Orlando Lucero Sosa do Argentyna San Luis - Somos Todos 352014-01-01
Łotwa Viesturs Luksevics do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 272014-01-01
Wlochy Paolo Lunardon do Wlochy Marchiol - Emisfero 222014-01-01
Dania Christian Nyvang Lund do Dania Team Designa Køkken - Knudsgaard 202014-01-01
Stany Matthew Lyons do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 232014-01-01
Chiny Ben Ma do Chiny Holy Brother Cycling Team 252014-01-01
Chiny Guangtong Ma do Chiny Hengxiang Cycling Team 192014-01-01
Chiny Zicheng Ma do Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 332014-01-01
Wlochy Gennaro Maddaluno do Węgry Utensilnord 272014-01-01
Szwecja Kim Magnusson do Japonia Vini Fantini - Nippo 222014-01-01
Brazylia Renan Izidio Malizia Doyle Maia do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 232014-01-01
Czechy Petr Malan do Czechy Experiment 23 192014-01-01
Iran Behnam Maleki do Iran Tabriz Petrochemical Team 222014-01-01
Iran Ramin Maleki Mizan do Iran Tabriz Shahrdari Ranking 272014-01-01
Słowacja Robert Malik do Słowacja EPIC Janom Greenway 212014-01-01
Rosja Matvey Mamykin do Rosja Team 21 202014-01-01
Chiny Jianren Man do Chiny Holy Brother Cycling Team 262014-01-01
Chiny Yi Man do Chiny China 361° Cycling Team 252014-01-01
Japonia Kazuyuki Manabe do Japonia Matrix Powertag 442014-01-01
Rosja Viktor Manakov do Rosja Itera - Katusha 222014-01-01
Litwa Martynas Maniusis do Belgia Cibel 252014-01-01
Ukraina Yevhenii Manko do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 232014-01-01
Belgia Jelle Mannaerts do Belgia Vérandas Willems 232014-01-01
Portugalia Fabio Andrade Mansilhas do Portugalia Radio Popular 192014-01-01
Chile Cristopher Javier Mansilla Almonacid do Chile PinoRoad 242014-01-01
Chile Luis Miguel Mansilla Almonacid do Chile PinoRoad 282014-01-01
Algieria Amine Maouel do Algieria Ville d'Alger 222014-01-01
Wlochy Alessio Marchetti do Słowenia Radenska 262014-01-01
Brazylia Iago Toni Marinelli do Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 222014-01-01
Czechy Athanasios Markos do Czechy Experiment 23 212014-01-01
Hiszpania Victor Martin Hernandez do Hiszpania Burgos - BH 242014-01-01
Kolumbia Luis Alfredo Martinez Gaitan do Kolumbia Coldeportes - Claro 262014-01-01
Kazachstan Vitaly Marukhin do Kazachstan Vino 4ever 202014-01-01
Kanada Nicolas Masbourian do Kanada Silber Pro Cycling Team 202014-01-01
Brunei Mohammad Nazri Mastani do Brunei CCN Cycling Team 202014-01-01
Malezja AMIN Mohamed Shahrul Mat do Malezja Terengganu Cycling Team 252014-01-01
Malezja Mohammad Saufi Mat Senan do Malezja Terengganu Cycling Team 242014-01-01
Indonezja Matnur Matnur do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 332014-01-01
Niemcy Oliver Mattheis do Niemcy Team Heizomat 192014-01-01
Stany Justin Mauch do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 202014-01-01
Niemcy Yannick Mayer do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 232014-01-01
Malezja Nur Amiraul Fakhruddin Mazuki do Malezja Terengganu Cycling Team 222014-01-01
Australia Robert-Jon Mccarthy do Irlandia An Post - Chainreaction 202014-01-01
Stany Connor Mccutcheon do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 232014-01-01
Iran Ramin Mehrabani do Iran Pishgaman Yazd 282014-01-01
Niemcy Alexander Meier do Austria Gebrüder Weiss - Oberndorfer 222014-01-01
Holandia Jeroen Meijers do Holandia Rabobank Development Team 212014-01-01
Niemcy Lukas Meiler do Austria Gebrüder Weiss - Oberndorfer 192014-01-01
Chiny Wang Meiyin do Chiny Hengxiang Cycling Team 262014-01-01
Brazylia Rodrigo Araujo Melo do Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 272014-01-01
Belgia Fabrice Mels do Belgia Cibel 222014-01-01
Brazylia Lucas Alberto Mendes do Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 262014-01-01
Stany Ariel Mendez-Penate do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 302014-01-01
Wlochy Gianluca Mengardo do Wlochy Area Zero Pro Team 232014-01-01
Algieria Hamza Merdj do Algieria Vélo Club Sovac 212014-01-01
Wlochy Antonio Merolese do Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 222014-01-01
Belgia Rémy Mertz do Belgia ColorCode - Biowanze 192014-01-01
Ukraina Yuri Metlushenko do Turcja Torku Seker Spor 382014-01-01
Rosja Aleksander Mezhechev do Rosja Team 21 212014-01-01
Polska Wojciech Migdał do Polska Team Wibatech - Fuji Zory 232014-01-01
Dominikana Diego Milan Jimenez do Luxemburg Team Differdange - Losch 292014-01-01
Stany Barry Miller do Szwecja Firefighters Upsala CK 262014-01-01
Japonia Ryo Minato do Japonia Team Ukyo 222014-01-01
Serbia Aleksandar Mitic do Serbia Keith Mobel - Partizan 192014-01-01
Iran Ghader Mizbani Iranagh do Iran Tabriz Petrochemical Team 392014-01-01
Iran Arvin Moazzemi Godarzi do Iran Pishgaman Yazd 242014-01-01
Słowenia Matej Mohoric do Wlochy Cannondale 202014-01-01
Rosja Gleb Moiseev do Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 302014-01-01
Hiszpania Antonio Molina Canet do Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 232014-01-01
Francja Pierre Moncorge do Szwecja Firefighters Upsala CK 222014-01-01
Ekwador Jorge Luis Montenegro Revelo do Ekwador Team Ecuador 262014-01-01
Wlochy Matteo Monti do Wlochy Vega - Hotsand 192014-01-01
Paragwaj Ernesto Mora Ramirez do Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 232014-01-01
Luxemburg Massimo Morabito do Luxemburg Leopard Development Team 212014-01-01
Brazylia Fabricio Morandi do Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 332014-01-01
Brazylia Mauricio Morandi do Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 332014-01-01
Wielka Brad Morgan do Wielka Brytania Velosure - Giordana 232014-01-01
Japonia Kazuhiro Mori do Japonia Aisan Racing Team 322014-01-01
Wlochy Daniele Mossini do Wlochy Team Idea 202014-01-01
Japonia Yu Motosuna do Japonia Matrix Powertag 232014-01-01
Portugalia Andre Miguel Galvao Mourato do Portugalia LA Aluminios - Antarte 242014-01-01
Hongkong Ching Ying Mow do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 192014-01-01
Malezja Anwar Azis Muhammad Shaiful do Malezja Terengganu Cycling Team 282014-01-01
Australia Mitchell Mulhern do Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 232014-01-01
Niemcy Nathan Müller do Niemcy Team Kuota 192014-01-01
Stany Conor Mullervy do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 262014-01-01
Stany Kevin Mullervy do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 262014-01-01
Hiszpania David Muntaner Juaneda do Polska ActiveJet Team 312014-01-01
Belgia Oliver Naesen do Belgia Cibel 242014-01-01
Japonia Daisei Nagara do Japonia Matrix Powertag 402014-01-01
Iran Hossein Najafi do Iran Tabriz Petrochemical Team 272014-01-01
Japonia Yasuharu Nakajima do Japonia Aisan Racing Team 302014-01-01
Francja Bryan Nauleau do Francja Team Europcar 262014-01-01
Filipiny Junrey Janjan Navarra do Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 222014-01-01
Ekwador Segundo Mesias Navarrete Navarrete do Ekwador Team Ecuador 292014-01-01
Polska Mariusz Nawrocki do Polska Weltour - Guerciotti 192014-01-01
Rumunia Andrei Nechita do Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 262014-01-01
Holandia Lex Nederlof do Brunei CCN Cycling Team 482014-01-01
Japonia Satoru Nei do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 202014-01-01
Łotwa Krists Neilands do Łotwa Rietumu - Delfin 202014-01-01
Australia Daniel Nelson do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 282014-01-01
Rosja Danil Nemykin do Rosja Team 21 192014-01-01
Wlochy Simone Nespoli do Wlochy Team Idea 192014-01-01
Czechy Jiri Nesveda do Czechy AC Sparta Praha 292014-01-01
Brazylia Douglas Jose Luis Neto do Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 232014-01-01
Chiny Yihui Ni do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 212014-01-01
Wlochy Antonio Nibali do Wlochy Marchiol - Emisfero 222014-01-01
Rosja Sergey Nikolaev do Rosja Itera - Katusha 262014-01-01
Kolumbia Victor Niño Corredor do Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 412014-01-01
Japonia Taiji Nishitani do Japonia Aisan Racing Team 332014-01-01
Japonia Iyori Nishizawa do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 232014-01-01
Chiny Yikui Niu do Chiny China Huasen Cycling Team 202014-01-01
Hiszpania Edgar Nohales Nieto do Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 282014-01-01
Holandia Bram Nolten do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 232014-01-01
Japonia Ryoma Nonaka do Japonia Shimano Racing Team 252014-01-01
Stany Zack Noonan do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 222014-01-01
Słowenia Domen Novak do Słowenia Adria Mobil 192014-01-01
Indonezja Jamalidin Novardianto do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 202014-01-01
Brazylia Marcos Christian Novello do Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 382014-01-01
Serbia Djordje Novkovic do Serbia Keith Mobel - Partizan 202014-01-01
Ekwador Leonidas Sebastian Novoa Pavon do Ekwador Team Ecuador 222014-01-01
Niemcy Florian Nowak do Niemcy Team Stuttgart 192014-01-01
Rosja Artem Nych do Rosja Russian Helicopters 192014-01-01
Norwegia Vegard Nyhus do Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 262014-01-01
Australia Shaun O'Callaghan do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 212014-01-01
Japonia Masatoshi Oba do Japonia C-Project 262014-01-01
Japonia Shigeyuki Oba do Japonia Nasu Blasen 342014-01-01
Zjednoczone Murad Tarek Obaid do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 302014-01-01
Szwajcaria Gianluca Ocanha do Wlochy Marchiol - Emisfero 202014-01-01
Holandia Jasper Ockeloen do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 242014-01-01
Kazachstan Viktor Okishev do Kazachstan Continental Team Astana 202014-01-01
Czechy Tomas Okrouhlicky do Czechy AC Sparta Praha 292014-01-01
Japonia Jin Okubo do Japonia Utsunomiya - Blitzen 262014-01-01
Stany Michael Olheiser do Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 392014-01-01
Japonia Yutaka Omura do Japonia C-Project 292014-01-01
Japonia Kohki Onaka do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 232014-01-01
Belgia Matthias Ongena do Belgia Cibel 252014-01-01
Belgia Thomas Ongena do Belgia Cibel 342014-01-01
Japonia Rei Onodera do Japonia Nasu Blasen 192014-01-01
Kanada David Onsow do Kanada Silber Pro Cycling Team 212014-01-01
Holandia Sam Oomen do Holandia Rabobank Development Team 192014-01-01
Filipiny Ronald Oranza do Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 222014-01-01
Turcja Ahmet Örken do Turcja Torku Seker Spor 212014-01-01
Brazylia Caio Godoy Ormenese do Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 192014-01-01
Kolumbia Juan Felipe Osorio Arboleda do Kolumbia 4-72 Colombia 192014-01-01
Japonia Kazuhiro Otani do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 402014-01-01
Polska Arkadiusz Owsian do Polska ActiveJet Team 212014-01-01
Chile Carlos Ivan Oyarzun Gui?ez do Portugalia Efapel - Glassdrive 332014-01-01
Słowacja Jozef Palcak do Słowacja CK Banska Bystrika 272014-01-01
Chile Pedro Amauri Palma Santos do Chile PinoRoad 252014-01-01
Tajwan Chun Liang Pan do Tajwan Team Gusto 232014-01-01
Kazachstan Nikita Panassenko do Kazachstan Continental Team Astana 222014-01-01
Serbia Slavko Panic do Serbia Keith Mobel - Partizan 202014-01-01
Brazylia Gregory Alves de Freitas Panizo do Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 292014-01-01
Grecja Elefterios Pantelakis do Grecja Kastro Team 192014-01-01
Kolumbia Darwin Ferney Pantoja Tovar do Kolumbia Colombia 242014-01-01
Wlochy Alex Paoli do Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 212014-01-01
Wlochy Loris Paoli do Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 232014-01-01
Grecja Stavros Papadimitrakis do Grecja Kastro Team 352014-01-01
Białoruś Siarhei Papok do Łotwa Rietumu - Delfin 262014-01-01
Grecja Konstantinos Papoutsas do Bułgaria Sicot - Hemus 1896 222014-01-01
Kolumbia Jonathan Felipe Paredes Hernandez do Kolumbia Colombia 252014-01-01
Korea Keon Woo Park do Tajwan RTS - Santic Racing Team 232014-01-01
Korea Kyoung Ho Park do Korea Seoul Cycling Team 212014-01-01
Korea Sang Hong Park do Korea Seoul Cycling Team 252014-01-01
Korea Sung Baek Park do Korea KSPO 292014-01-01
Francja Aurelien Passeron do Kanada Silber Pro Cycling Team 302014-01-01
Wielka Daniel Patten do Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 282014-01-01
Polska Tobiasz Pawlak do Polska Mexller 192014-01-01
Dania Mads Pedersen do Dania Cult Energy Vital Water 192014-01-01
Dania Nicklas Overgaard Pedersen do Dania Team Designa Køkken - Knudsgaard 212014-01-01
Tajwan Yuan Tan Peng do Tajwan RTS - Santic Racing Team 212014-01-01
Chiny Zhihao Peng do Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 222014-01-01
Słowenia David Per do Słowenia Adria Mobil 192014-01-01
Brazylia Endrigo Rosa Pereira do Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 202014-01-01
Filipiny Dominic Perez do Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 202014-01-01
Wlochy Alessandro Petacchi do Belgia OmegaPharma - Quick Step Cycling Team 402014-01-01
Wlochy Charly Petelin do Wlochy Area Zero Pro Team 202014-01-01
Stany Kennett Peterson do Szwecja Firefighters Upsala CK 292014-01-01
Wlochy Simone Petilli do Wlochy Area Zero Pro Team 212014-01-01
Wlochy Alessandro Pettiti do Wlochy Team Idea 242014-01-01
Polska Emanuel Piaskowy do Polska ActiveJet Team 232014-01-01
Kanada James Piccoli do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 232014-01-01
Wlochy Ricardo Pichetta do Wlochy Team Idea 272014-01-01
Belgia Maximilien Picoux do Belgia ColorCode - Biowanze 192014-01-01
Czechy Nicolas Pietrula do Czechy Team Dukla Praha 192014-01-01
Polska Bartosz Pilis do Polska Mexller 222014-01-01
Francja Romain Pillon do Francja Roubaix - Lille Métropole 252014-01-01
Stany Michael Pincus do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 212014-01-01
Kanada Hendrick Pineda do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 192014-01-01
Chiny Qin Ping do Chiny China 361° Cycling Team 302014-01-01
Wlochy Leonardo Pinizzotto do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 282014-01-01
Czechy Bartosz Piotrowski do Czechy Experiment 23 192014-01-01
Francja Charles Planet do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 212014-01-01
Francja Esteban Plaza Mira do Serbia Keith Mobel - Partizan 282014-01-01
Polska Leszek Plucinski do Polska BDC - Marcpol Team 242014-01-01
Rosja Maxim Pokidov do Rosja Itera - Katusha 252014-01-01
Austria Stefan Poll do Austria Amplatz - BMC 282014-01-01
Brazylia Edson Antonio Ponciano do Brazylia Ironage - Colner 232014-01-01
Holandia Sebastiaan Pot do Belgia Team 3M 212014-01-01
Dania Jonas Poulsen do Dania Christina Watches - Kuma 192014-01-01
Laos Alex Ariya Pounsavath Destribois do Brunei CCN Cycling Team 232014-01-01
Iran Hamid Pour Hasem do Iran Tabriz Shahrdari Ranking 242014-01-01
Iran Mirsamad Pourseyedi Golakhor do Iran Tabriz Petrochemical Team 292014-01-01
Brazylia Joel Candido Prado Junior do Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 222014-01-01
Austria Stefan Praxmarer do Austria Tirol Cycling Team 252014-01-01
Australia Joshua Prete do Australia Team Budget Forklifts 232014-01-01
Rumunia Lars Pria do Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 312014-01-01
Kazachstan Kirill Prolubnikov do Kazachstan Vino 4ever 202014-01-01
Estonia Peeter Pruus do Łotwa Rietumu - Delfin 252014-01-01
Polska Wojciech Pszczolarski do Czechy SKC Tufo - Prostejov 232014-01-01
Rosja Pavel Ptashkin do Rosja Itera - Katusha 242014-01-01
Hiszpania Oscar Pujol Muñoz do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 312014-01-01
Stany Christopher Putt do Stany Zjednoczone Bissell Development Team 212014-01-01
Chiny Liangyou Qi do Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 242014-01-01
Chiny Ruidong Qi do Chiny Gan Su Sports Lottery 212014-01-01
Chiny Feng Qiao do Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 232014-01-01
Chiny Chenglu Qin do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 222014-01-01
Australia Zachary Quinn do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 202014-01-01
Kolumbia Dayer Uberney Quintana Rojas do Hiszpania Movistar Team 222014-01-01
Ekwador Carlos Eduardo Quishpe Quishpe do Ekwador Team Ecuador 232014-01-01
Ekwador Jose Ragonessi do Ekwador Team Ecuador 302014-01-01
Dania Mads Baadgaard Rahbek do Dania Team Tre-For - Blue Water 192014-01-01
Iran Mohsen Rahmani Beiragh do Iran Ayandeh Continental Team 252014-01-01
Iran Mohammad Rajablou do Iran Pishgaman Yazd 292014-01-01
Kanada Robert Ralph do Kanada Silber Pro Cycling Team 232014-01-01
Hiszpania Juan Carlos Ramirez Navarro do Serbia Keith Mobel - Partizan 232014-01-01
Brazylia Kleber Ramos Silva do Brazylia Funvic Brasilinvest - Sao Jose dos Campos 292014-01-01
Niemcy Jonas Rapp do Niemcy Team Kuota 202014-01-01
Dania Alex Rasmussen do Dania Riwal Cycling Team 302014-01-01
Dania Anders Egsvang Rasmussen do Dania Riwal Cycling Team 192014-01-01
Indonezja Patria Rastra do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 252014-01-01
Austria Robin Ratkic do Austria WSA - Greenlife 192014-01-01
Stany Gregory Ratzell do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 192014-01-01
Filipiny Baler Jonipher Ravina do Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 332014-01-01
Nowa Alexander Ray do Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 242014-01-01
Rosja Maxim Razumov do Rosja Itera - Katusha 242014-01-01
Austria Paul Redtenbacher do Austria Amplatz - BMC 192014-01-01
Norwegia Even Rege do Norwegia Team Fixit.no 202014-01-01
Stany Allan Rego do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 292014-01-01
Niemcy Martin Reinert do Niemcy Team Stuttgart 222014-01-01
Turcja Rasim Reis do Turcja Torku Seker Spor 222014-01-01
Francja Maxime Renault do Francja BigMat - Auber 93 242014-01-01
Australia James Rendall do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 242014-01-01
Australia Douglas Repacholi do Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 262014-01-01
Belgia Niels Reynvoet do Belgia Josan - ToWin Cycling Team 232014-01-01
Iran Naser Rezavi do Iran Pishgaman Yazd 252014-01-01
Wlochy Alessandro Riccardi do Wlochy Vega - Hotsand 222014-01-01
Belgia Jonas Rickaert do Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 202014-01-01
Kazachstan Dmitriy Rive do Kazachstan Continental Team Astana 192014-01-01
Paragwaj Francisco Daniel Riveros Diarte do Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 202014-01-01
Hiszpania Alvaro Robredo Crespo do Hiszpania Burgos - BH 212014-01-01
Portugalia Joao Pedro Lourenço Rodrigues do Portugalia Banco BIC - Carmim 202014-01-01
Brazylia Jose Eriberto Medeiros Rodrigues Filho do Brazylia Ironage - Colner 302014-01-01
Stany Fred Rodriguez do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 412014-01-01
Ekwador Pedro Sebastian Rodriguez Cadena do Ekwador Team Ecuador 202014-01-01
Niemcy Leon Rohde do Niemcy LKT Team Brandenburg 192014-01-01
Holandia Timo Roosen do Holandia Rabobank Development Team 212014-01-01
Brazylia Cristian Egidio Rosa do Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 272014-01-01
Malezja Mohamed Nor Umardi Rosdi do Malezja Terengganu Cycling Team 282014-01-01
Hiszpania Jaime Roson Garcia do Ekwador Team Ecuador 212014-01-01
Wlochy Enrico Rossi do Dania Christina Watches - Kuma 322014-01-01
Wlochy Lorenzo Rota do Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 192014-01-01
Belgia Rudy Rouet do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 292014-01-01
Hiszpania Jaume Rovira Pous do Ekwador Team Ecuador 352014-01-01
Wielka Matthew Rowe do Wielka Brytania NFTO 262014-01-01
Polska Wojciech Rowicki do Polska Team Wibatech - Fuji Zory 192014-01-01
Rosja Sergey Rozin do Rosja Team 21 192014-01-01
Węgry Balazs Rozsa do Węgry Utensilnord 192014-01-01
Hiszpania Diego Rubio Hernandez do Portugalia Efapel - Glassdrive 232014-01-01
Słowenia Ziga Rucigaj do Słowenia Radenska 192014-01-01
Chorwacja Igor Rudan do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 252014-01-01
Wlochy Nicola Ruffoni do Wlochy Bardiani - CSF 242014-01-01
Czechy Denis Rugovac do Czechy Team Dukla Praha 212014-01-01
Słowacja Rudolf Rusina do Słowacja CK Banska Bystrika 322014-01-01
Rosja Alexey Ryabkin do Rosja Team 21 212014-01-01
Czechy Jan Ryba do Czechy AC Sparta Praha 192014-01-01
Rosja Aleksey Rybalkin do Rosja Lokosphinx 212014-01-01
Czechy Ondrej Rybin do Czechy Team Dukla Praha 212014-01-01
Stany Jake Rytlewski do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 322014-01-01
Portugalia Bruno Andre Carvalho Sa do Ukraina ISD Continental Team 322014-01-01
Wlochy Fabio Saccacini do Wlochy Vega - Hotsand 212014-01-01
Irlandia Jack Sadler do Wielka Brytania Rapha Condor JLT 192014-01-01
Słowenia Matic Safaric Kolar do Słowenia Radenska 192014-01-01
Iran Saeid Safarzadeh do Iran Tabriz Shahrdari Ranking 292014-01-01
Szwajcaria Mirco Saggiorato do Niemcy Team Stölting 262014-01-01
Algieria Nassim Saidi do Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 202014-01-01
Francja Clément Saint-Martin do Francja Team La Pomme Marseille 13 232014-01-01
Grecja Neofytos Sakellaridis Mangouras do Grecja SP Tableware 252014-01-01
Hiszpania Ibai Salas Zorrozua do Hiszpania Burgos - BH 232014-01-01
Malezja Mohamed Harrif Salleh do Malezja Terengganu Cycling Team 262014-01-01
Malezja Mohamed Zamri Salleh do Malezja Terengganu Cycling Team 312014-01-01
Turcja Feritcam Samli do Turcja Torku Seker Spor 202014-01-01
Białoruś Branislau Samoilau do Polska CCC Polsat - Polkowice 292014-01-01
Dominikana Augusto Sanchez Beriguete do Luxemburg Team Differdange - Losch 312014-01-01
Kolumbia Oscar Eduardo Sanchez Guarin do Brazylia Funvic Brasilinvest - Sao Jose dos Campos 292014-01-01
Portugalia Bruno Matos Sancho do Portugalia Banco BIC - Carmim 292014-01-01
Puerto Rodney Santiago do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 262014-01-01
Kolumbia Yors Anderson Santofimio Veloza do Kolumbia 4-72 Colombia 192014-01-01
Brazylia Carlos Henrique Santos do Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 202014-01-01
Brazylia Leandro Donizeti Santos do Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 272014-01-01
Brazylia Renato Aparecido Santos do Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 312014-01-01
Kolumbia Johnatan Fernando Sarmiento Pacheco do Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 222014-01-01
Rosja Andrei Sartassov do Argentyna San Luis - Somos Todos 392014-01-01
Japonia Shogo Sato do Japonia C-Project 202014-01-01
Łotwa Martins Savickis do Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 212014-01-01
Rosja Andrey Sazanov do Rosja Russian Helicopters 202014-01-01
Wlochy Michele Scartezzini do Kazachstan Continental Team Astana 222014-01-01
Stany Dakota Schaeffer do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 192014-01-01
Niemcy Timo Schäfer do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 322014-01-01
Holandia Rutger Schellevis do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 242014-01-01
Austria Florian Schipflinger do Austria Tirol Cycling Team 192014-01-01
Holandia Jesper Schipper do Holandia Koga Cycling Team 222014-01-01
Austria Lukas Schlemmer do Austria WSA - Greenlife 192014-01-01
Stany Joseph Schmalz do Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 242014-01-01
Niemcy Matthias Schnapka do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 342014-01-01
Niemcy Felix Schönbach do Niemcy Team Kuota 192014-01-01
Holandia Simon Schram do Holandia Cycling Team De Rijke - Shanks 232014-01-01
Nowa Hamish Schreurs do Belgia Veranclassic - Doltcini 202014-01-01
Holandia Peter Schulting do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 272014-01-01
Niemcy Julian Schulze do Niemcy LKT Team Brandenburg 192014-01-01
Wlochy Francesco Sedaboni do Wlochy Marchiol - Emisfero 232014-01-01
Algieria Mohamed el Mahdi Seguouini do Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 202014-01-01
Chile Pablo Seisdedos do Chile PinoRoad 262014-01-01
Niemcy Timur Selvi do Niemcy MLP Team Bergstrasse 242014-01-01
Korea Joon Yong Seo do Korea KSPO 262014-01-01
Łotwa Kaspars Sergis do Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 222014-01-01
Iran Seyed Milad Mohammad Seyed Ghalichi do Iran Ayandeh Continental Team 282014-01-01
Iran Seyed Moezeddin Seyed Rezaei Khormizi do Iran Pishgaman Yazd 352014-01-01
Iran Seyed Mohammad Seyed Rezaei Khormizi do Iran Pishgaman Yazd 222014-01-01
Rosja Evgeny Shalunov do Rosja Lokosphinx 222014-01-01
Rosja Artur Shaymuratov do Rosja Team 21 212014-01-01
Kazachstan Sergey Shemyakin do Kazachstan Continental Team Astana 192014-01-01
Chiny Ping An Shen do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 222014-01-01
Australia Eric Sheppard do Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 232014-01-01
Chiny Hao Shi do Chiny Hengxiang Cycling Team 202014-01-01
Chiny Tao Shi do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 222014-01-01
Rosja Sergey Shilov do Rosja Lokosphinx 262014-01-01
Japonia Miyataka Shimizu do Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 332014-01-01
Japonia Yoshiyuki Shimizu do Japonia Nasu Blasen 322014-01-01
Japonia Yamato Shirota do Japonia Utsunomiya - Blitzen 202014-01-01
Rosja Boris Shpilevsky do Tajwan RTS - Santic Racing Team 322014-01-01
Chiny Shan Shuang do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 222014-01-01
Słowacja Radovan Siftar do Słowacja CK Banska Bystrika 272014-01-01
Stany Hogan Sills do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 242014-01-01
Portugalia Bruno Duarte Ferreira Silva do Portugalia Efapel - Glassdrive 262014-01-01
Angola Igor Alberto Silva do Portugalia Banco BIC - Carmim 302014-01-01
Brazylia Jean Marcel Silva do Brazylia Ironage - Colner 292014-01-01
Portugalia Joao Pedro Gonçalves Silva do Portugalia Efapel - Glassdrive 192014-01-01
Brazylia Maique Lourenço Silva do Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 212014-01-01
Brazylia Thiago Rodrigues Silva do Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 252014-01-01
Singapur Teck Kwang Calvin Sim do Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 252014-01-01
Argentyna Edgardo Simon do Brazylia Ironage - Colner 402014-01-01
Czechy Radomir Simunek do Belgia Kwadro - Stannah 312014-01-01
Chorwacja Endi Sirol do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 222014-01-01
Czechy Frantisek Sisr do Czechy Team Dukla Praha 212014-01-01
Argentyna Ariel Sivori do Argentyna Buenos Aires Provincia 232014-01-01
Stany Andrew Sjogren do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 222014-01-01
Łotwa Toms Skujinš do Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 232014-01-01
Belgia Christophe Sleurs do Belgia Team 3M 242014-01-01
Belgia Guy Smet do Belgia Cibel 422014-01-01
RPA Willie Smit do Japonia Vini Fantini - Nippo 222014-01-01
Iran Mahdi Sohrabi do Iran Tabriz Petrochemical Team 332014-01-01
Rosja Dmitry Sokolov do Rosja Lokosphinx 262014-01-01
Hiszpania Manuel Sola Arjona do Serbia Keith Mobel - Partizan 222014-01-01
Australia Jason Spencer do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 262014-01-01
Australia Trevor Spencer do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 212014-01-01
Łotwa Lauris Spillers do Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 402014-01-01
Wlochy Matteo Spreafico do Wlochy Team Idea 212014-01-01
Australia Tyler Spurrell do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 222014-01-01
Kanada Derrick St-John do Kanada Silber Pro Cycling Team 372014-01-01
Wlochy Riccardo Stacchiotti do Japonia Vini Fantini - Nippo 232014-01-01
Stany Chris Stastny do Szwecja Firefighters Upsala CK 242014-01-01
Belgia Robin Steenuit do Belgia Wallonie - Bruxelles 242014-01-01
Słowacja Radoslav Stefanik do Słowacja CK Banska Bystrika 252014-01-01
Rosja Alexandr Stepanov do Rosja Team 21 202014-01-01
Austria Mario Stock do Austria Tirol Cycling Team 192014-01-01
Niemcy Richard Stockhausen do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 392014-01-01
Austria Lukas Stoiber do Austria Amplatz - BMC 252014-01-01
Norwegia Torstein Stokkenes do Norwegia Team Fixit.no 212014-01-01
Wielka Liam Stones do Wielka Brytania Team Raleigh 252014-01-01
Niemcy Joshua Stritzinger do Niemcy Rad-Net Rose Team 192014-01-01
Austria Lukas Strutzenberger do Austria Amplatz - BMC 202014-01-01
Kolumbia Bernardo Albeiro Suaza Arango do Kolumbia 4-72 Colombia 222014-01-01
Japonia Shuhei Suenaga do Japonia C-Project 232014-01-01
Japonia Kota Sumiyoshi do Japonia Team Ukyo 232014-01-01
Chiny Xiaolong Sun do Chiny China Huasen Cycling Team 202014-01-01
Korea Yeon Je Sung do Korea KSPO 282014-01-01
Indonezja Bambang Suryadi do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 242014-01-01
Indonezja Dadi Suryadi do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 252014-01-01
Indonezja Tonton Susanto do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 412014-01-01
Niemcy Eric Sussemlich do Niemcy MLP Team Bergstrasse 192014-01-01
Słowenia Blaz Sustar do Słowenia Radenska 192014-01-01
Japonia Motonari Suzuki do Japonia Nasu Blasen 252014-01-01
Japonia Shinri Suzuki do Japonia Utsunomiya - Blitzen 402014-01-01
Japonia Yuzuru Suzuki do Japonia Utsunomiya - Blitzen 292014-01-01
Rosja Kirill Sveshnikov do Rosja Lokosphinx 222014-01-01
Belgia Diether Sweeck do Belgia Kwadro - Stannah 212014-01-01
Belgia Hendrik Sweeck do Belgia Kwadro - Stannah 222014-01-01
Belgia Laurens Sweeck do Belgia Kwadro - Stannah 212014-01-01
Stany Keegan Swirbul do Stany Zjednoczone Bissell Development Team 192014-01-01
Norwegia Marius Rogns?y Sylta do Norwegia Team Fixit.no 192014-01-01
Rumunia Sebestyen Szabolcs do Rumunia Tusnad Cycling Team 222014-01-01
Polska Bartosz Szczepanowski do Czechy Experiment 23 202014-01-01
Japonia Noriyuki Ta do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 232014-01-01
Iran Saleh Tafreshi do Iran Ayandeh Continental Team 272014-01-01
Japonia Kenji Takubo do Japonia Matrix Powertag 192014-01-01
Australia Brodie Talbot do Australia Team Budget Forklifts 252014-01-01
Wlochy Alessio Taliani do Wlochy Androni Giocattoli - Venezuela 242014-01-01
Kolumbia Juan Sebastian Tamayo Martinez do Brazylia Funvic Brasilinvest - Sao Jose dos Campos 262014-01-01
Kolumbia Christian Leandro Tamayo Saavedra do Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 232014-01-01
Japonia Shun Tanioka do Japonia Matrix Powertag 222014-01-01
Stany Jonah Tannos do Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 192014-01-01
Estonia Peeter Tarvis do Łotwa Rietumu - Delfin 212014-01-01
Wlochy Luca Taschin do Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 202014-01-01
Wlochy Marco Tecchio do Wlochy Area Zero Pro Team 202014-01-01
Wlochy Mirko Tedeschi do Wlochy Team Idea 252014-01-01
Norwegia Nikolai TEFRE LUNDER do Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 202014-01-01
Chile Elias Daniel Tello Bolvaran do Chile PinoRoad 202014-01-01
Japonia Takero Terasaki do Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 232014-01-01
Wlochy Antonio Testa do Słowenia Radenska 302014-01-01
Wlochy Nicola Testi do Wlochy Androni Giocattoli - Venezuela 242014-01-01
Norwegia Petter Theodorsen do Norwegia Team Ringeriks-Kraft 192014-01-01
Belgia Edward Theuns do Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 232014-01-01
Australia Kyle Thompson do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 192014-01-01
Holandia Bas Tietema do Stany Zjednoczone BMC Development Team 192014-01-01
Holandia Tristan Timmermans do Holandia Koga Cycling Team 212014-01-01
Japonia Taichi Togao do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 292014-01-01
Niemcy Joachim Tolles do Niemcy Team Kuota 282014-01-01
Czechy Michal Tomas do Czechy Experiment 23 202014-01-01
Czechy Josef Tomek do Czechy Experiment 23 242014-01-01
Wlochy Stefano Tonin do Wlochy Area Zero Pro Team 222014-01-01
Ukraina Artem Topchanyuk do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 252014-01-01
Hiszpania Jose Vicente Toribio Alcolea do Japonia Team Ukyo 292014-01-01
Kolumbia Rodolfo Andres Torres Agudelo do Kolumbia Colombia 272014-01-01
Hiszpania Albert Torres Barcelo do Ekwador Team Ecuador 242014-01-01
Puerto Roberto Torres-Aguilar Santiago do Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 232014-01-01
Belgia Joren Touquet do Belgia Vérandas Willems 212014-01-01
Japonia Katsunori Toyoda do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 262014-01-01
Wlochy Lorenzo Trabucco do Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 202014-01-01
Argentyna Walter Gaston Trillini do Brazylia Ironage - Colner 232014-01-01
Norwegia Trond Håkon Trondsen do Norwegia Frøy - Bianchi 202014-01-01
Japonia Hiroshi Tsubaki do Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 232014-01-01
Francja Jimmy Turgis do Francja Roubaix - Lille Métropole 232014-01-01
Wlochy Fabio Tuzi do Wlochy Vega - Hotsand 192014-01-01
Mołdawia Serghei Tvetcov do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 262014-01-01
Hiszpania Beñat Txoperena Matxikote do Hiszpania Euskadi 232014-01-01
Niemcy Marc-André Tzschupke do Niemcy Team Stuttgart 202014-01-01
Austria Andreas Umhaller do Austria Amplatz - BMC 222014-01-01
Austria Thomas Umhaller do Austria Team Gourmetfein - Simplon Wels 192014-01-01
Czechy Jan Urbasek do Czechy Experiment 23 202014-01-01
Wlochy Andrea Vaccher do Wlochy Marchiol - Emisfero 262014-01-01
Czechy Michael Vakoc do Czechy Experiment 23 202014-01-01
Czechy Daniel Valecka do Czechy Experiment 23 202014-01-01
Czechy Adam Vales do Czechy SKC Tufo - Prostejov 202014-01-01
Wlochy Flavio Valsecchi do Japonia Team Ukyo 252014-01-01
Holandia Thijs Van Amerongen do Belgia Telenet - Fidea 282014-01-01
Holandia Rick Van Breda do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 242014-01-01
Holandia Twan Van Den Brand do Holandia Cycling Team Jo Piels 252014-01-01
Belgia Julien Van Den Brande do Belgia Josan - ToWin Cycling Team 192014-01-01
Australia Neil Van Der Ploeg do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 272014-01-01
Holandia Mathieu Van Der Poel do Belgia BKCP - Powerplus 192014-01-01
Holandia Sjoerd Van Ginneken do Holandia Metec - TKH 222014-01-01
Belgia Titte Van Laer do Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 202014-01-01
Holandia Patrick Van Leeuwen do Holandia Cycling Team Jo Piels 292014-01-01
Holandia Jan-Willem Van Schip do Holandia Koga Cycling Team 202014-01-01
Belgia Arne Van Snick do Belgia Cibel 222014-01-01
Belgia Kevin Van Staeyen do Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 222014-01-01
Belgia Jori Van Steenberghen do Belgia Cibel 232014-01-01
Holandia Dylan Van Zijl do Belgia Team 3M 202014-01-01
Holandia Melvin Van Zijl do Belgia Team 3M 232014-01-01
Belgia Stef Van Zummeren do Belgia Team 3M 232014-01-01
Słowacja Jakub Vanco do Słowacja CK Banska Bystrika 202014-01-01
Belgia Jens Vandenbogaerde do Belgia Team 3M 222014-01-01
Belgia Niels Vanderaerden do Belgia Vérandas Willems 202014-01-01
Norwegia Andreas Vangstad do Norwegia Team Sparebanken Sør 222014-01-01
Węgry Gregely Varro do Węgry Utensilnord 192014-01-01
Grecja Eftychios Vavourakis do Grecja Kastro Team 192014-01-01
Puerto Yeroni Vazquez Garcia do Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 212014-01-01
Wlochy Gianluca Vecchio do Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 202014-01-01
Ekwador Henry Velasco do Ekwador Team Ecuador 222014-01-01
Czechy Ondrej Vendolsky do Czechy Team Dukla Praha 232014-01-01
Wlochy Andrea Vendrame do Wlochy Marchiol - Emisfero 202014-01-01
Belgia Otto Vergaerde do Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 202014-01-01
Belgia Emiel Vermeulen do Belgia Team 3M 212014-01-01
Brazylia Alcides Flaviano Simoes Vieira do Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 332014-01-01
Hiszpania Andres Vigil Vidal do Serbia Keith Mobel - Partizan 262014-01-01
Słowacja Ivan Viglasky do Słowacja CK Banska Bystrika 292014-01-01
Czechy Vaclav Viktorin do Czechy AC Sparta Praha 212014-01-01
Wlochy Davide Villella do Wlochy Cannondale 232014-01-01
Portugalia Rui Pedro Carvalho Vinhas do Portugalia Louletano - Dunas Douradas 282014-01-01
Nowa Michael Vink do Australia Team Budget Forklifts 232014-01-01
Wlochy Antonio Viola do Japonia Vini Fantini - Nippo 242014-01-01
Wlochy Gianfranco Visconti do Węgry Utensilnord 312014-01-01
Portugalia Augusto Miguel Dias Vitorino do Portugalia Louletano - Dunas Douradas 202014-01-01
Kazachstan Sergei Vlassenko do Kazachstan Vino 4ever 212014-01-01
Czechy Vaclav Vomacko do Czechy SKC Tufo - Prostejov 192014-01-01
Kazachstan Taras Voropayev do Kazachstan Vino 4ever 222014-01-01
Łotwa Andris Vosekalns do Łotwa Rietumu - Delfin 222014-01-01
Holandia Rudy Vriend do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 332014-01-01
Belgia Jeroen Vrolijkx do Belgia Josan - ToWin Cycling Team 232014-01-01
Austria Alexander Wachter do Austria Tirol Cycling Team 192014-01-01
Kirgistan Eugen Wacker do Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 402014-01-01
Japonia Chikara Wada do Japonia Matrix Powertag 222014-01-01
Japonia Keisuke Wakasugi do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 242014-01-01
Austria Andreas Walzel do Austria Team Gourmetfein - Simplon Wels 192014-01-01
Chiny Bo Wang do Chiny Hengxiang Cycling Team 212014-01-01
Dania Emil Wang do Dania Christina Watches - Kuma 192014-01-01
Chiny Fengnian Wang do Chiny Holy Brother Cycling Team 222014-01-01
Chiny Xiaohang Wang do Chiny Holy Brother Cycling Team 222014-01-01
Chiny Xin Wang do Chiny Malak Cycling Team 222014-01-01
Tajwan Yin-Chih Wang do Brunei CCN Cycling Team 262014-01-01
Chiny Zhen Wang do Chiny Gan Su Sports Lottery 252014-01-01
Australia Calvin Watson do Stany Zjednoczone Trek Factory Racing 212014-01-01
Austria Tobias Wauch do Austria Team Vorarlberg 192014-01-01
Brazylia Cleberson de Almeida Weber do Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 302014-01-01
Niemcy Marcel Weber do Niemcy Team Stuttgart 262014-01-01
Niemcy Sascha Weber do Belgia Veranclassic - Doltcini 262014-01-01
Chiny Baoxin Wei do Chiny Holy Brother Cycling Team 232014-01-01
Niemcy Maximilian Werda do Niemcy Team Stölting 232014-01-01
Holandia Stan Wijkel do Holandia Cycling Team Jo Piels 192014-01-01
Stany Justin Williams do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 252014-01-01
Wielka Samuel Williams do Wielka Brytania NFTO 202014-01-01
Wielka Hugh Wilson do Wielka Brytania NFTO 272014-01-01
Austria Johannes Windischbauer do Austria Team Gourmetfein - Simplon Wels 192014-01-01
Austria David Wöhrer do Austria Tirol Cycling Team 242014-01-01
Niemcy Justin Wolf do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 222014-01-01
Holandia Jelle Wolsink do Holandia Metec - TKH 192014-01-01
Wielka John Wood do Wielka Brytania NFTO 442014-01-01
Australia Darcy Woolley do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 212014-01-01
Hongkong Lok Chun Wu do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 212014-01-01
Chiny Nan Wu do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 242014-01-01
Chiny Peilun Wu do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 242014-01-01
Tajwan Ping Han Wu do Tajwan RTS - Santic Racing Team 272014-01-01
Chiny Shengjun Wu do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 272014-01-01
Chiny Xuan Wu do Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 232014-01-01
Chiny Xuanfu Wu do Chiny China 361° Cycling Team 252014-01-01
Belgia Nick Wynants do Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 222014-01-01
Chiny Sheng Xhong do Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 222014-01-01
Chiny Fu Xing do Chiny Hengxiang Cycling Team 262014-01-01
Chiny Zenghui Xing do Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 212014-01-01
Chiny Junheng Xu do Chiny Holy Brother Cycling Team 222014-01-01
Chiny Yulong Xu do Chiny Holy Brother Cycling Team 242014-01-01
Chiny Zhanlin Xu do Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 302014-01-01
Chiny Chaohua Xue do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 222014-01-01
Chiny Cheng Xue do Chiny Gan Su Sports Lottery 242014-01-01
Algieria Abdelaziz Yahmi do Algieria Groupement Sportif Pétrolier Algérie 222014-01-01
Algieria Abdenour Yahmi do Algieria Groupement Sportif Pétrolier Algérie 222014-01-01
Rosja Konstantin Yakimov do Rosja Team 21 232014-01-01
Japonia Genki Yamamoto do Japonia Vini Fantini - Nippo 232014-01-01
Japonia Kazuhiro Yamamoto do Japonia C-Project 322014-01-01
Japonia Shun Yamamoto do Japonia Team Ukyo 222014-01-01
Japonia Akinori Yamamura do Czechy Experiment 23 202014-01-01
Japonia Takahiro Yamashita do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 292014-01-01
Chiny Faji Yang do Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 222014-01-01
Chiny Jin Yang do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 222014-01-01
Chiny Jing Yang do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 242014-01-01
Chiny Siyu Yang do Chiny Malak Cycling Team 212014-01-01
Tajwan Wu Hsing Yang do Tajwan Team Gusto 212014-01-01
Chiny Zeng Tao Yang do Chiny Gan Su Sports Lottery 272014-01-01
Wielka Adam Yates do Australia Orica - GreenEDGE 222014-01-01
Wielka Simon Yates do Australia Orica - GreenEDGE 222014-01-01
Hongkong Ying Hon Yeung do Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 262014-01-01
Tajwan Hsieh Chang Ying do Tajwan Team Gusto 212014-01-01
Japonia Kota Yokoyama do Japonia Shimano Racing Team 192014-01-01
Japonia Soma Yonai do Japonia C-Project 232014-01-01
Korea Ki Hong Yoo do Korea Geumsan Insam - Cello 262014-01-01
Japonia Hayato Yoshida do Japonia Shimano Racing Team 252014-01-01
Korea Jung Hwan Youm do Korea KSPO 292014-01-01
Chiny Baolong Yu do Chiny China Huasen Cycling Team 262014-01-01
Chiny Zhong Yuan do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 262014-01-01
Chiny Hao Yue do Chiny Holy Brother Cycling Team 222014-01-01
Malezja Yusrizal Yusof do Malezja Terengganu Cycling Team 242014-01-01
Kolumbia Kristian Javier Yustre Rodriguez do Portugalia Louletano - Dunas Douradas 212014-01-01
Grecja Filimon Dimitrios Zachariou do Grecja Kastro Team 202014-01-01
Ukraina Volodymyr Zagorodny do Ukraina Kolss Cycling Team 332014-01-01
Malezja Mohammad Fahmi Irfan Zailani do Malezja Terengganu Cycling Team 222014-01-01
Meksyk Sergio Zamudio Rocha do Szwecja Firefighters Upsala CK 232014-01-01
Wlochy Andrea Zanardini do Wlochy Marchiol - Emisfero 212014-01-01
Iran Aliakbar Zarei do Iran Pishgaman Yazd 192014-01-01
Iran Amir Zargari do Iran Pishgaman Yazd 342014-01-01
Łotwa Arnis Zecmanis do Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 192014-01-01
Kazachstan Oleg Zemlyakov do Kazachstan Vino 4ever 212014-01-01
Chiny Qingyun Zeng do Chiny China Huasen Cycling Team 242014-01-01
Algieria Kamel Zeroki do Algieria Ville d'Alger 242014-01-01
Chiny Chunlong Zhang do Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 252014-01-01
Chiny Guofu Zhang do Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 222014-01-01
Chiny Jinde Zhang do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 212014-01-01
Chiny Liang Zhang do Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 312014-01-01
Chiny Xiaowei Zhang do Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 212014-01-01
Chiny Yuanxin Zhang do Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 232014-01-01
Chiny Zhaoshun Zhang do Chiny Gan Su Sports Lottery 202014-01-01
Chiny Zhishan Zhang do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 202014-01-01
Chiny Jingbiao Zhao do Chiny Hengxiang Cycling Team 192014-01-01
Chiny Kang Zhao do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 222014-01-01
Chiny Yiming Zhao do Chiny Holy Brother Cycling Team 222014-01-01
Chiny Xuedong Zheng do Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 262014-01-01
Rosja Vitalii Zhuchkov do Rosja Team 21 202014-01-01
Rosja Denis Zhuykov do Rosja Team 21 212014-01-01
Wlochy Gianfranco Zilioli do Wlochy Androni Giocattoli - Venezuela 242014-01-01
Wlochy Andrea Zordan do Wlochy Androni Giocattoli - Venezuela 222014-01-01
Słowacja Roman Zrelica do Słowacja CK Banska Bystrika 292014-01-01
Ukraina Maksym Zubar do Polska Weltour - Guerciotti 202014-01-01
Rosja Matvey Zubov do Rosja Russian Helicopters 232014-01-01
Kazachstan Vitaliy Zverev do Kazachstan Vino 4ever 192014-01-01
Rosja Evgeny Zverkov do Rosja Itera - Katusha 212014-01-01

W trakcie sezonu

Polska Tomasz Marczyński do Polska CCC Polsat - Polkowice 302014-02-17
Hiszpania Moises Dueńas Nevado do Hiszpania Burgos - BH 332014-07-10
Kazachstan Artyom Zakharov do Kazachstan Vino 4ever 232014-09-01