Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - historia ekipy

SKARB KIBICA
szukaj kolarza


powrót do ekipy

ROKnazwaskrótliga
2001 flaga Ekipa amatorska 2001 ???AM
2002 flaga Ekipa amatorska 2002 ???AM
2003 flaga Ekipa amatorska 2003 ???AM
2004 flaga Ekipa amatorska 2004 ???AM
2005 flaga Ekipa amatorska 2005 ???AM
2006 flaga Ekipa amatorska 2006 ???AM
2007 flaga Ekipa amatorska 2007 ???AM
2008 flaga Ekipa amatorska 2008 ???AM
2009 flaga Ekipa amatorska 2009 ???AM
2010 flaga Ekipa amatorska 2010 ??? AM
2011 flaga Ekipa amatorska 2011 ???AM
2012 flaga Ekipa amatorska 2012 ???AM
2013 flaga Ekipa amatorska 2013 ???AM
2014 flaga Ekipa amatorska 2014 ???AM
2015 flaga Ekipa amatorska 2015 ???AM
2016 flaga Ekipa amatorska 2016 -AM
2017 flaga Ekipa amatorska 2017 -AM
2018 flaga Ekipa amatorska 2018 -AM
2019 Następny sezon


Wiek kolarzy podawany jest na sezon 2015.

Kolarze którzy przyszli:

kolarz wiekkiedy
Norwegia Niklas Aakvik z Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 262015-01-01
Algieria Khaled Abdenbi z Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 272015-01-01
Hiszpania Jon Aberasturi Izaga z Hiszpania Euskadi 262015-01-01
Norwegia Jonas Abrahamsen z Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 202015-01-01
Ukraina Yuriy Agarkov z Ukraina ISD Continental Team 282015-01-01
Argentyna Mauro Andres Agostini z Argentyna Buenos Aires Provincia 262015-01-01
Hiszpania Jose Aguilar Vega z Japonia C-Project 292015-01-01
Kolumbia Hernan Ricardo Aguirre Calpa z Kolumbia 4-72 Colombia 202015-01-01
Malezja Mohamed Zulhilmi Afif Ahmad Zamri z Malezja Terengganu Cycling Team 232015-01-01
Zjednoczone Marwan Airum z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 252015-01-01
Togo Abdou Raouf Akanga z Niemcy Bike Aid - Ride for Help 222015-01-01
Kazachstan Galym Akhmetov z Kazachstan Continental Team Astana 202015-01-01
Rosja Mikhail Akimov z Rosja Itera - Katusha 232015-01-01
Holandia Thijs Al z Belgia Telenet - Fidea 352015-01-01
Azerbejdżan Mahammad Alakbarov z Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 302015-01-01
Chile Pablo Andres Alarcon Cares z Chile PinoRoad 272015-01-01
Hiszpania Raul Alarcon Garcia z Portugalia Louletano - Dunas Douradas 292015-01-01
Zjednoczone Nawaf Hassan Albalooshi z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 222015-01-01
Wlochy Daniele Aldegheri z Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 252015-01-01
Belgia Nicky Allard z Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 292015-01-01
Zjednoczone Suhail Alsabbagh z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 202015-01-01
Chile Adrian Alexander Alvarado Teneb z Chile PinoRoad 242015-01-01
Portugalia Gonçalo Duarte Basilio Amado z Portugalia Radio Popular 212015-01-01
Szwecja Lars Andersson z Szwecja Firefighters Upsala CK 272015-01-01
Rosja Maksim Andreev z Rosja Russian Helicopters 202015-01-01
Brazylia Geovane Silverio Mattos Andriato z Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 232015-01-01
Singapur Kee Meng Ang z Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 292015-01-01
Grecja Dimitrios Antoniadis z Grecja SP Tableware 232015-01-01
Angola Dario Antonio z Portugalia Banco BIC - Carmim 232015-01-01
Filipiny Mark Rhome Antonio z Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 282015-01-01
Malezja Ahmad Haidar Anuawar z Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 292015-01-01
Kolumbia Juan Esteban Arango Carvajal z Kolumbia Colombia 292015-01-01
Brazylia Diego Ares z Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 292015-01-01
Hiszpania Mikel Aristi Gardoki z Hiszpania Euskadi 222015-01-01
Iran Mehdi Armoon z Iran Ayandeh Continental Team 262015-01-01
Holandia Umberto Atzori z Holandia Koga Cycling Team 272015-01-01
RPA John-Lee Augustyn z RPA MTN - Qhubeka 292015-01-01
Brazylia Lucas Henrique Freitas Azevedo z Brazylia Ironage - Colner 242015-01-01
Brunei Bin Abd Hadizid Azmi z Brunei CCN Cycling Team 242015-01-01
Francja Fabien Bacquet z Belgia Veranclassic - Doltcini 292015-01-01
Słowacja Karol Badura z Słowacja CK Banska Bystrika 252015-01-01
Brazylia Brayan Gabriel Baena z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 242015-01-01
Wlochy Filippo Baggio z Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 272015-01-01
Stany Andy Baker z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 262015-01-01
Wlochy Fortunato Baliani z Dania Christina Watches - Kuma 412015-01-01
Wlochy Alessandro Ballan z nieznany Kolarz zawieszony za doping 362015-01-01
Wlochy Alfredo Balloni z Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 262015-01-01
Chiny Pengke Bao z Chiny Malak Cycling Team 232015-01-01
Algieria Adel Barbari z Algieria Vélo Club Sovac 222015-01-01
Portugalia Marcio Fernando Santos Barbosa z Portugalia LA Aluminios - Antarte 292015-01-01
Polska Andrzej Bartkiewicz z Polska Weltour - Guerciotti 242015-01-01
Niemcy Robert Bartko z Niemcy LKT Team Brandenburg 402015-01-01
Australia Cameron Bayly z Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 252015-01-01
Argentyna Julian Rodrigo Beccaglia z Argentyna Buenos Aires Provincia 212015-01-01
Algieria Abdelaziz Bechlaghem z Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 242015-01-01
Niemcy Philipp Becker z Niemcy Team Kuota 282015-01-01
Australia Jack Beckinsale z Australia Avanti Cycling Team 222015-01-01
Belgia Steve Bekaert z Belgia Veranclassic - Doltcini 252015-01-01
Łotwa Indulis Bekmanis z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 262015-01-01
Wlochy Matteo Belli z Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 272015-01-01
Wlochy Gianni Bellini z Wlochy YellowFluo - Neri Sottoli 232015-01-01
Algieria Abdelkader Belmokhtar z Algieria Vélo Club Sovac 282015-01-01
Algieria Boualem Belmokhtar z Algieria Groupement Sportif Pétrolier Algérie 222015-01-01
Rosja Sergey Belykh z Rosja Team 21 252015-01-01
Algieria Abdalla Ben Youcef z Algieria Groupement Sportif Pétrolier Algérie 282015-01-01
Algieria Ali Benmohamed z Algieria Ville d'Alger 232015-01-01
Mołdawia Oleg Berdos z Rumunia Tusnad Cycling Team 282015-01-01
Słowenia Jure Berk z Słowenia Adria Mobil 232015-01-01
Litwa Marius Bernatonis z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 282015-01-01
Wlochy Omar Bertazzo z Wlochy Androni Giocattoli - Venezuela 262015-01-01
Szwecja Christian Bertilsson z Szwecja Development Team Giant - Shimano 242015-01-01
Francja Jérémy Bescond z Francja Cofidis Solutions Crédits 242015-01-01
Algieria Mouadh Betira z Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 232015-01-01
Wielka Ryan Bevis z Wielka Brytania NFTO 332015-01-01
Algieria Amine Bey Boumezrag z Algieria Ville d'Alger 232015-01-01
Stany Chad Beyer z Stany Zjednoczone 5-Hour Energy 292015-01-01
Francja François Bidard z Francja Ag2r La Mondiale 232015-01-01
Kanada William Blackburn z Kanada Silber Pro Cycling Team 262015-01-01
Belgia Robin Bleus z Belgia ColorCode - Biowanze 202015-01-01
Belgia Ben Boets z Belgia Telenet - Fidea 202015-01-01
Serbia Milos Bogdanovic z Serbia Keith Mobel - Partizan 202015-01-01
Wlochy Raffaello Bonusi z Wlochy Marchiol - Emisfero 232015-01-01
Filipiny Mark Bonzo z Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 262015-01-01
Filipiny Mark Julius Bordeos z Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 202015-01-01
Belgia Gianni Bossuyt z Belgia Veranclassic - Doltcini 212015-01-01
Algieria Youcef Boudjemaa z Algieria Ville d'Alger 222015-01-01
Grecja Apostolos Bouglas z Grecja SP Tableware 262015-01-01
Grecja Georgios Bouglas z Grecja SP Tableware 252015-01-01
Norwegia Thomas Nesset Brahushi z Norwegia Team Ringeriks-Kraft 222015-01-01
Austria Dominik Brändle z Austria Team Vorarlberg 262015-01-01
Chile Edison Fernando Bravo Mansilla z Chile PinoRoad 232015-01-01
Belgia Jonathan Breyne z Belgia Josan - ToWin Cycling Team 242015-01-01
Wenezuela Manuel Alberto Brice?o Barreto z Wlochy Androni Giocattoli - Venezuela 272015-01-01
Filipiny Jemico Brioso z Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 252015-01-01
Holandia Remco Broers z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 272015-01-01
Stany Thomas Brown z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 282015-01-01
Wlochy Carlo Brugnotto z Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 202015-01-01
Niemcy Fabian Bruno z Niemcy MLP Team Bergstrasse 242015-01-01
Belgia Joeri Bueken z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 242015-01-01
Chile Wolfgang Miguel Burmann Littin z Chile PinoRoad 242015-01-01
Stany Ian Burnett z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 292015-01-01
Belgia Jérémy Burton z Belgia Vérandas Willems 312015-01-01
Dania Elias Helleskov Busk z Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 212015-01-01
Wielka Thomas Bustard z Wielka Brytania Velosure - Giordana 262015-01-01
Francja Simon Buttner z Tajwan RTS - Santic Racing Team 232015-01-01
Hiszpania Antonio Cabello Baena z Ekwador Team Ecuador 252015-01-01
Urugwaj Ramiro Cabrera Gonzalez z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 272015-01-01
Chiny Yonghui Cai z Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 222015-01-01
Kolumbia Edson Arturo Calderon Erazo z Kolumbia 4-72 Colombia 312015-01-01
Stany Manuel Bello Calixto z Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 292015-01-01
Hiszpania Iker Camańo Ortuzar z Niemcy Team NetApp - Endura 362015-01-01
Brazylia Armando Reis da Costa Camargo Filho z Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 332015-01-01
Wlochy Alessio Camilli z Wlochy Vega - Hotsand 262015-01-01
Chiny Bo Cao z Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 222015-01-01
Chiny Xi Cao z Chiny Malak Cycling Team 222015-01-01
Wlochy Simone Carantoni z Wlochy Team Idea 212015-01-01
Filipiny El Joshua Cari?o z Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 222015-01-01
Stany Kirk Carlsen z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 282015-01-01
Portugalia Carlos Daniel Pereira Carneiro z Portugalia Radio Popular 212015-01-01
Belgia Jean-Albert Carnevali z Belgia Vérandas Willems 222015-01-01
Niemcy Lucas Carstensen z Niemcy Bike Aid - Ride for Help 212015-01-01
Norwegia Nicholas Henrik Caspersen Hammersland z Norwegia Team Øster Hus - Ridley 222015-01-01
Kolumbia Jaime Alberto Castañeda Ortega z Kolumbia EPM - UNE 292015-01-01
Algieria Hichem Chabane z Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 272015-01-01
Kanada Ben Chaddock z Kanada Garneau - Québecor 302015-01-01
Chiny Weipeng Chai z Chiny Malak Cycling Team 212015-01-01
Holandia Robin Chaigneau z Holandia Koga Cycling Team 272015-01-01
Grecja Vasileios Chairetakis z Grecja Kastro Team 202015-01-01
Słowacja Jan Chalupcik z Słowacja EPIC Janom Greenway 222015-01-01
Kolumbia Juan Ernesto Chamorro Chitan z Kolumbia 4-72 Colombia 242015-01-01
Hongkong Yat Wai Chan z Hongkong HKSI Pro Cycling Team 232015-01-01
Singapur Zhiming Ryan Chan z Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 212015-01-01
Brazylia Lauro Cesar Mouro Chanan z Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 282015-01-01
Puerto Jorge Luis Charon Quiles z Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 222015-01-01
Kanada Benjamin Chartrand z Kanada Silber Pro Cycling Team 212015-01-01
Stany Michael Chauner z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 292015-01-01
Chiny Siyuan Chen z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 222015-01-01
Chiny Yuanjun Chen z Chiny China 361° Cycling Team 262015-01-01
Chiny Zhi An Chen z Chiny Gan Su Sports Lottery 262015-01-01
Szwajcaria Adrien Chenaux z Austria Team Vorarlberg 242015-01-01
Rosja Ilya Chirkov z Rosja Team 21 202015-01-01
Korea Ho Sung Cho z Korea Seoul Cycling Team 412015-01-01
Korea Jung Hwan Choe z Korea Geumsan Insam - Cello 202015-01-01
Korea Kiho Choe z Korea Geumsan Insam - Cello 202015-01-01
Korea Seung Woo Choi z Korea KSPO 262015-01-01
Bułgaria Stanimir Cholakov z Bułgaria Sicot - Hemus 1896 242015-01-01
Dania Steffen Munk Christiansen z Dania Riwal Cycling Team 212015-01-01
Irlandia Marcus Christie z Irlandia An Post - Chainreaction 242015-01-01
Polska Slawomir Chrzanowski z Polska ActiveJet Team 242015-01-01
Rosja Pavel Chursin z Rosja Russian Helicopters 202015-01-01
Wlochy Andrea Ciacchini z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 252015-01-01
Wlochy Matteo Ciavatta z Wlochy Vega - Hotsand 272015-01-01
Rumunia Arpad Cilip z Rumunia Tusnad Cycling Team 212015-01-01
Wlochy Cesare Ciommi z Wlochy Vega - Hotsand 282015-01-01
Portugalia Flavio Filipe Pires Cipriano z Portugalia OFM - Quinta da Lixa 232015-01-01
Hiszpania Juan Jose Cobo Acebo z Turcja Torku Seker Spor 342015-01-01
Stany Cameron Cogburn z Stany Zjednoczone Team SmartStop 292015-01-01
Wlochy Matteo Collodel z Wlochy Team Idea 272015-01-01
Wlochy Paolo Colonna z Wlochy Bardiani - CSF 282015-01-01
Kuba Ruben Companioni Blanco z Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 252015-01-01
Francja Erwann Corbel z Francja Bretagne - Séché Environnement 242015-01-01
Wielka Alex Coutts z Tajwan RTS - Santic Racing Team 322015-01-01
Mołdawia Eugeniu Cozonac z Portugalia Louletano - Dunas Douradas 232015-01-01
Argentyna Marco Crespo z Argentyna Buenos Aires Provincia 292015-01-01
Angola José Tuto Cruz z Portugalia Banco BIC - Carmim 292015-01-01
Australia Jack Cummings z Niemcy Team Stuttgart 212015-01-01
Holandia Tjarco Cuppens z Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 392015-01-01
Argentyna Juan Ignacio Curuchet z Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 222015-01-01
Polska Mateusz Czajkowski z Polska Team Wibatech - Fuji Zory 262015-01-01
Wlochy Gianni Franco D'Intino z Wlochy Vega - Hotsand 222015-01-01
Algieria Abdesslam Dahmane z Algieria Vélo Club Sovac 232015-01-01
Wlochy Nicola Dal Santo z Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 272015-01-01
Kazachstan Ilya Davidenok z Kazachstan Continental Team Astana 232015-01-01
Wielka Scott Davies z Wielka Brytania Madison - Genesis 202015-01-01
Wielka Lee Davis z Wielka Brytania Velosure - Giordana 452015-01-01
Australia Sam Davis z Australia Avanti Cycling Team 242015-01-01
Holandia Joris De Boer z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 262015-01-01
Wlochy Donato De Ieso z Wlochy Bardiani - CSF 262015-01-01
Holandia Martijn De Jong z Holandia Koga Cycling Team 202015-01-01
Holandia Bram De Kort z Holandia Metec - TKH 242015-01-01
Erytrea Freqalsi Abrha Debesay z RPA MTN - Qhubeka 322015-01-01
Belgia Julien Dechesne z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 242015-01-01
Niemcy Sebastian Deckert z Niemcy LKT Team Brandenburg 252015-01-01
Niemcy Felix Dehmel z Niemcy Team Stölting 252015-01-01
Holandia Thomas Dekker z Stany Zjednoczone Garmin - Sharp 312015-01-01
Kanada Olivier Delaney z Kanada Silber Pro Cycling Team 222015-01-01
Chorwacja Massimo Demarin z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 362015-01-01
Austria Tobias Derler z Austria Tirol Cycling Team 212015-01-01
Niemcy Jan Deutschmann z Niemcy Team Kuota 362015-01-01
Belgia Gilles Devillers z Belgia Veranclassic - Doltcini 302015-01-01
Wlochy Antonio Di Battista z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 292015-01-01
Wlochy Danilo Di Luca z nieznany Kolarz zawieszony za doping 392015-01-01
Wlochy Sante Di Nizio z Wlochy Vega - Hotsand 332015-01-01
Wlochy Lorenzo Di Remigio z Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 232015-01-01
Wlochy Matteo Di Serafino z Wlochy Androni Giocattoli - Venezuela 292015-01-01
Brazylia Robson Carlos Ribeiro Dias z Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 322015-01-01
Wlochy Luca Dodi z Wlochy Lampre - Merida 282015-01-01
Holandia Emiel Dolfsma z Holandia Rabobank Development Team 232015-01-01
Hiszpania Ramon Domene Reyes z Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 252015-01-01
Wlochy Riccardo Donato z Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 212015-01-01
Chiny Liang Dong z Chiny China Huasen Cycling Team 262015-01-01
Chiny Xiaoyong Dong z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 272015-01-01
Bułgaria Minko Donkovski z Bułgaria Sicot - Hemus 1896 202015-01-01
Australia Aaron Donnelly z Australia Avanti Cycling Team 242015-01-01
Wielka Dean Downing z Wielka Brytania NFTO 402015-01-01
Niemcy Jan-Niklas Droste z Niemcy Team Heizomat 252015-01-01
Algieria Mustapha Droueche z Algieria Groupement Sportif Pétrolier Algérie 212015-01-01
Chiny Meng Duan z Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 242015-01-01
Hiszpania Moises Dueńas Nevado z Hiszpania Burgos - BH 342015-01-01
RPA Devan Dunn z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 252015-01-01
Kuba Josean Duprey z Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 302015-01-01
Kolumbia Daniel Durango Garro z Kolumbia 4-72 Colombia 232015-01-01
Stany Jeremy Durrin z Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 272015-01-01
Stany Ryan Eastman z Stany Zjednoczone Bissell Development Team 232015-01-01
Iran Hamed Ebadi z Iran Ayandeh Continental Team 232015-01-01
Wielka Joshua Edmondson z Wielka Brytania Team Sky 232015-01-01
Wielka Nathan Edmondson z Wielka Brytania Velosure - Giordana 252015-01-01
Filipiny Nicolas Edmundo z Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 252015-01-01
Grecja Konstantinos Efstathiou z Bułgaria Sicot - Hemus 1896 242015-01-01
Rosja Kirill Egorov z Rosja Team 21 222015-01-01
Stany Joe Eldridge z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 332015-01-01
Iran Rahim Ememi z Iran Pishgaman Yazd 342015-01-01
Angola Zeferino Epalanga z Portugalia Banco BIC - Carmim 222015-01-01
Argentyna Daniel Ricardo Escuela z Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 322015-01-01
Dominikana Daniel Estevez z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 262015-01-01
Hiszpania Victor Etxeberria Carrasco z Hiszpania Euskadi 222015-01-01
Australia Karl Evans z Australia Team Budget Forklifts 292015-01-01
Wlochy Patrick Facchini z Wlochy Androni Giocattoli - Venezuela 272015-01-01
Wlochy Francesco Failli z Wlochy YellowFluo - Neri Sottoli 322015-01-01
Norwegia Sivert Fandrem z Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 212015-01-01
Stany Adam Farabaugh z Kanada Garneau - Québecor 262015-01-01
Kazachstan Artur Fedosseyev z Kazachstan Continental Team Astana 212015-01-01
Chiny Han Feng z Chiny Malak Cycling Team 302015-01-01
Australia Luke Fetch z Australia Avanti Cycling Team 252015-01-01
Brazylia Luiz Felipe Fialho z Brazylia Funvic Brasilinvest - Sao Jose dos Campos 232015-01-01
Wlochy Marco Filisetti z Wlochy Marchiol - Emisfero 222015-01-01
Wlochy Alfonso Fiorenza z Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 242015-01-01
Indonezja Hari Fitrianto z Brunei CCN Cycling Team 302015-01-01
Francja Denis Flahaut z Belgia Veranclassic - Doltcini 372015-01-01
Kuba Agustin Font Oronoz z Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 382015-01-01
Wlochy Gianfelice Fonte z Węgry Utensilnord 302015-01-01
Wlochy Giacomo Forconi z Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 222015-01-01
Kolumbia Juan Pablo Forero Carreńo z Kolumbia Coldeportes - Claro 322015-01-01
Francja Julien Fouchard z Francja Cofidis Solutions Crédits 292015-01-01
Nowa Alex Frame z Szwecja Development Team Giant - Shimano 222015-01-01
Belgia Gregory Franckaert z Belgia Team 3M 272015-01-01
Belgia Wout Franssen z Irlandia An Post - Chainreaction 232015-01-01
Wlochy Enrico Franzoi z Wlochy Marchiol - Emisfero 332015-01-01
Wlochy Sebastiano Frassetto z Luxemburg Team Differdange - Losch 232015-01-01
Argentyna Mauricio Guillermo Frazer z Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 312015-01-01
Norwegia Sverre Skogan Fredriksen z Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 202015-01-01
Portugalia Daniel Alexandre Loureiro Silva Freitas z Portugalia LA Aluminios - Antarte 242015-01-01
Wielka Kieran Frend z Irlandia An Post - Chainreaction 262015-01-01
Chiny Zhongchen Fu z Chiny China 361° Cycling Team 232015-01-01
Japonia Katsuma Fujioka z Japonia C-Project 242015-01-01
Japonia Hidenori Funayama z Japonia Utsunomiya - Blitzen 262015-01-01
Słowenia Blaz Furdi z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 272015-01-01
Wlochy Fabio Gadda z Wlochy Team Idea 222015-01-01
Portugalia Vitor Manuel Gomes Gamito z Portugalia LA Aluminios - Antarte 452015-01-01
Hiszpania Ricardo Garcia Ambroa z Japonia Team Ukyo 272015-01-01
Rosja Aydar Gareyshin z Rosja Team 21 212015-01-01
Kanada Louis Garneau z Kanada Garneau - Québecor 572015-01-01
Filipiny Carlos Gasmen z Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 252015-01-01
Kazachstan Pavel Gatskiy z Kazachstan Continental Team Astana 242015-01-01
Austria Michael Gaubitzer z Austria Amplatz - BMC 322015-01-01
Polska Piotr Gawronski z Polska CCC Polsat - Polkowice 252015-01-01
Francja Sylvain Georges z nieznany Kolarz zawieszony za doping 312015-01-01
Grecja Nikolaos Gerolimatos z Grecja Kastro Team 342015-01-01
Belgia Arnaud Geromboux z Belgia ColorCode - Biowanze 242015-01-01
Holandia Floris Gerts z Holandia Rabobank Development Team 232015-01-01
Iran Vahid Ghafari z Iran Tabriz Petrochemical Team 272015-01-01
Belgia Paco Ghistelinck z Czechy Etixx 222015-01-01
Zjednoczone Marwan Ali Ghulam z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 362015-01-01
Wlochy Mariano Giallorenzo z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 332015-01-01
Polska Mariusz Gil z Belgia Kwadro - Stannah 322015-01-01
Wenezuela Tomas Aurelio Gil Martinez z Wlochy Androni Giocattoli - Venezuela 382015-01-01
Rosja Ruslan Giliazov z Rosja Team 21 212015-01-01
Australia Rhys Simon Gillett z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 252015-01-01
Stany Rob Gitelis z Brunei CCN Cycling Team 482015-01-01
Norwegia Adrian Gjolberg z Norwegia Team Fixit.no 262015-01-01
Niemcy Micha Glowatzki z Niemcy Team Kuota 282015-01-01
Belgia Kristof Goddaert z Szwajcaria IAM Cycling 292015-01-01
Argentyna Sergio Daniel Godoy Centeno z Argentyna San Luis - Somos Todos 272015-01-01
Brazylia Soelito Gohr z Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 422015-01-01
Kolumbia Javier Eduardo Gomez Pineda z Kolumbia Coldeportes - Claro 242015-01-01
Ekwador Jose Alberto Gonzalez Merchan z Ekwador Team Ecuador 242015-01-01
Kanada William Goodfellow z Kanada Silber Pro Cycling Team 272015-01-01
Belgia Michael Goolaerts z Belgia Vérandas Willems 212015-01-01
Ukraina Igor Gorbachyk z Polska Weltour - Guerciotti 252015-01-01
Wlochy Matteo Gozzi z Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 282015-01-01
Polska Grzegorz Grabarek z Polska Weltour - Guerciotti 262015-01-01
Polska Tomasz Grabarek z Polska Weltour - Guerciotti 212015-01-01
Polska Mateusz Grabis z Polska Weltour - Guerciotti 212015-01-01
Niemcy Alexander Grad z Niemcy Team Heizomat 252015-01-01
Szwajcaria Arnaud Grand z Stany Zjednoczone BMC Development Team 252015-01-01
Belgia Axel Gremelpont z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 252015-01-01
Rosja Alexander Grigoriev z Rosja Russian Helicopters 232015-01-01
Chorwacja Luka Grubic z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 262015-01-01
Ukraina Oleksandr Grygorenko z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 272015-01-01
Chiny Yingchuan Gu z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 212015-01-01
Algieria Khaled Guemihi z Algieria Ville d'Alger 292015-01-01
Wielka James Gullen z Wielka Brytania Velosure - Giordana 262015-01-01
Chiny Fenghong Guo z Chiny Gan Su Sports Lottery 222015-01-01
Chiny Wenkui Guo z Chiny China Huasen Cycling Team 222015-01-01
Norwegia Anders Lie Haakenrud z Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 212015-01-01
Holandia Wouter Haan z Holandia Koga Cycling Team 242015-01-01
Stany Dean Haas z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 212015-01-01
Norwegia Marius Ness Haave z Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 292015-01-01
Czechy Martin Hacecky z Czechy Team Dukla Praha 272015-01-01
Algieria Khaled Hadjabderrahmane z Algieria Ville d'Alger 272015-01-01
Stany Shane Haga z Stany Zjednoczone Team SmartStop 242015-01-01
Iran Alireza Haghi z Iran Tabriz Petrochemical Team 362015-01-01
Brunei Muhammad Syazwi Azhar Hairolrani z Brunei CCN Cycling Team 232015-01-01
Polska Wojciech Halejak z Polska Mexller 322015-01-01
Australia Stephen Hall z Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 252015-01-01
Kanada Nic Hamilton z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 292015-01-01
Algieria Mohamed Kamel Hamza z Algieria Groupement Sportif Pétrolier Algérie 232015-01-01
Chiny Xuxiang Han z Chiny Hengxiang Cycling Team 252015-01-01
Algieria Abdelbasset Hannachi z Algieria Groupement Sportif Pétrolier Algérie 302015-01-01
Niemcy Elmar Hantzsch z Niemcy Bike Aid - Ride for Help 322015-01-01
Belgia Lars Haverals z Belgia Josan - ToWin Cycling Team 212015-01-01
Irlandia Peter Hawkins z Wielka Brytania Madison - Genesis 302015-01-01
Chiny Yangyang He z Chiny Malak Cycling Team 222015-01-01
Belgia Johan Hemroulle z Stany Zjednoczone BMC Development Team 202015-01-01
Wielka Richard Hepworth z Wielka Brytania Velosure - Giordana 282015-01-01
Belgia Kristoff Heyns z Belgia Cibel 392015-01-01
Austria Alexander Hier z Austria Team Gourmetfein - Simplon Wels 202015-01-01
Japonia Yusuke Higuma z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 332015-01-01
Słowenia Tadej Hiti z Słowenia Radenska 222015-01-01
Singapur Jun Rong Ho z Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 252015-01-01
Stany Cheyne Hoag z Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 262015-01-01
Dania Morten Höberg Nielsen z Szwecja Firefighters Upsala CK 272015-01-01
Słowenia Aljaz Hocevar z Słowenia Adria Mobil 242015-01-01
Holandia Marco Hoekstra z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 262015-01-01
Belgia Joeri Hofman z Belgia Kwadro - Stannah 232015-01-01
Austria Alexander Holzinger z Austria Gebrüder Weiss - Oberndorfer 202015-01-01
Holandia Lars Horring z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 282015-01-01
Słowacja Marian Hruska z Słowacja EPIC Janom Greenway 212015-01-01
Chiny En Huang z Chiny Malak Cycling Team 272015-01-01
Chiny Nuantang Huang z Chiny China Huasen Cycling Team 232015-01-01
Tajwan Wen-Chung Huang z Tajwan RTS - Santic Racing Team 252015-01-01
Niemcy Lukas Huber z Niemcy MLP Team Bergstrasse 202015-01-01
Belgia Romain Hubert z Belgia ColorCode - Biowanze 212015-01-01
Niemcy Michael Humbert z Niemcy Bike Aid - Ride for Help 252015-01-01
Norwegia Sondre Moen Hurum z Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 272015-01-01
Kazachstan Maxim Iglinskiy z Kazachstan Astana Pro Team 342015-01-01
Kazachstan Valentin Iglinskiy z Kazachstan Astana Pro Team 312015-01-01
Rosja Mikhail Ignatiev z Rosja Team Katusha 302015-01-01
Grecja Ioannis Iliadis z Bułgaria Sicot - Hemus 1896 222015-01-01
Grecja Kostantinos Iliadis z Grecja Kastro Team 202015-01-01
Austria Christopher Imrek z Czechy SKC Tufo - Prostejov 242015-01-01
Japonia Hitoshi Inoue z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 282015-01-01
Hiszpania Unai Iparragirre Azpiazu z Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 272015-01-01
Kazachstan Abdraimzhan Ishanov z Kazachstan Continental Team Astana 252015-01-01
Hiszpania Mikel Iturria Segurola z Hiszpania Euskadi 232015-01-01
Iran Shahab Jadidoleslami z Iran Ayandeh Continental Team 222015-01-01
Belgia Jimmy Janssens z Belgia Team 3M 262015-01-01
Polska Piotr Jaromin z Polska Team Wibatech - Fuji Zory 212015-01-01
Algieria Mohamed Hafid Jenadi z Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 252015-01-01
Korea Hyeok Mo Jeong z Korea Seoul Cycling Team 222015-01-01
Dania Mathias Rask Jeppessen z Szwecja Development Team Giant - Shimano 202015-01-01
Chiny Kun Jiang z Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 262015-01-01
Chiny Xinsun Jing z Chiny China Huasen Cycling Team 222015-01-01
Korea Ju Hyeon Jo z Korea Geumsan Insam - Cello 212015-01-01
Szwecja Fredrik Johansson z Szwecja Firefighters Upsala CK 372015-01-01
Australia Benjamin Johnson z Australia Drapac Professional Cycling 322015-01-01
Australia Jarryd Jones z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 222015-01-01
Dania Kasper Linde Jorgensen z Dania Riwal Cycling Team 312015-01-01
Francja Axel Journiaux z Francja Bretagne - Séché Environnement 202015-01-01
Argentyna Daniel Omar Juarez z Brazylia Ironage - Colner 272015-01-01
Korea Ha Neul Jung z Korea Seoul Cycling Team 252015-01-01
Korea Hyun Suk Jung z Korea Seoul Cycling Team 372015-01-01
Hiszpania Marcos Jurado Rodriguez z Serbia Keith Mobel - Partizan 242015-01-01
Brazylia Tiego Gasparotto Justo z Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 272015-01-01
Algieria Hicham Kab z Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 222015-01-01
Czechy Jan Kaduch z Czechy Bauknecht - Author 232015-01-01
Belgia Olivier Kaisen z Belgia Lotto - Belisol 322015-01-01
Grecja Dimitrios Kampianis z Grecja Kastro Team 432015-01-01
Łotwa Deins Kanepejs z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 202015-01-01
Korea Ji Yong Kang z Korea Korail Cycling Team 272015-01-01
Korea Sung Joon Kang z Korea Geumsan Insam - Cello 242015-01-01
Polska Jakub Kantek z Polska Weltour - Guerciotti 212015-01-01
Austria Hannes Kapeller z Austria Tirol Cycling Team 252015-01-01
Grecja Panagiotis Karabinakis z Grecja SP Tableware 222015-01-01
Grecja Georgios Karatzios z Grecja SP Tableware 252015-01-01
Uzbekistan Ruslan Karimov z Tajwan RTS - Santic Racing Team 292015-01-01
Ukraina Denys Karnulin z Ukraina ISD Continental Team 252015-01-01
Algieria Ayoub Karrar z Algieria Groupement Sportif Pétrolier Algérie 222015-01-01
Rosja Roman Katyrin z Rosja Itera - Katusha 242015-01-01
Litwa Vytautas Kaupas z Luxemburg Team Differdange - Losch 332015-01-01
Rosja Valery Kaykov z nieznany Kolarz zawieszony za doping 272015-01-01
Kazachstan Timur Kazantsev z Kazachstan Vino 4ever 212015-01-01
Algieria Mohamed Kenanes z Algieria Ville d'Alger 282015-01-01
Niemcy Benedikt Kendler z Austria Gebrüder Weiss - Oberndorfer 232015-01-01
Węgry Abel Kenyeres z Węgry Utensilnord 212015-01-01
Stany Jake Keough z Stany Zjednoczone 5-Hour Energy 282015-01-01
Francja Christophe Kern z Francja Team Europcar 342015-01-01
Australia Jesse Kerrison z Australia Team Budget Forklifts 212015-01-01
Niemcy Karsten Keunecke z Niemcy Bike Aid - Ride for Help 352015-01-01
Uzbekistan Muradjan Khalmuratov z Malezja Terengganu Cycling Team 332015-01-01
Ukraina Andriy Khripta z Ukraina Kolss Cycling Team 292015-01-01
Korea Hong Ki Kim z Korea Korail Cycling Team 222015-01-01
Korea Jun Bin Kim z Korea Korail Cycling Team 222015-01-01
Korea Myeong Seop Kim z Korea Korail Cycling Team 232015-01-01
Australia Benjamin King z Stany Zjednoczone Garmin - Sharp 272015-01-01
Stany Jacob King z Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 202015-01-01
Polska Piotr Kirpsza z Polska BDC - Marcpol Team 262015-01-01
Niemcy Daniel Klemme z Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 242015-01-01
Polska Rafal Klepacki z Czechy Experiment 23 222015-01-01
Rosja Serguei Klimov z Rosja RusVelo 352015-01-01
Stany Wesley Kline z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 232015-01-01
Niemcy Florenz Knauer z Niemcy Team Heizomat 262015-01-01
Korea Do Hyun Ko z Korea Seoul Cycling Team 212015-01-01
Czechy Petr Kohlbeck z Czechy AC Sparta Praha 272015-01-01
Polska Sławomir Kohut z Polska Team Wibatech - Fuji Zory 382015-01-01
Czechy Pavel Kolar z Czechy Experiment 23 222015-01-01
Bułgaria Iliyan Kolev z Bułgaria Sicot - Hemus 1896 212015-01-01
Japonia Yuya Komaki z Japonia Matrix Powertag 242015-01-01
Polska Mateusz Komar z Polska BDC - Marcpol Team 302015-01-01
Bułgaria Tsvetoslav Konishev z Bułgaria Sicot - Hemus 1896 202015-01-01
Norwegia Max Emil Korner z Norwegia Team Ringeriks-Kraft 242015-01-01
Stany Max Korus z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 272015-01-01
Holandia Patrick Kos z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 292015-01-01
Bułgaria Damyan Kostadinov z Bułgaria Sicot - Hemus 1896 202015-01-01
Polska Patryk Kostecki z Polska Mexller 222015-01-01
Rosja Dmitry Kosyakov z Rosja Itera - Katusha 292015-01-01
Polska Konrad Kott z Polska Team Wibatech - Fuji Zory 222015-01-01
Słowacja Juraj Kovacik z Słowacja EPIC Janom Greenway 212015-01-01
Rosja Evgeniy Kovalev z Rosja Russian Helicopters 262015-01-01
Rosja Ivan Kovalev z Rosja Russian Helicopters 292015-01-01
Rosja Artur Kovsh z Rosja Itera - Katusha 232015-01-01
Polska Jaroslaw Kowalczyk z Polska BDC - Marcpol Team 262015-01-01
Francja Taruia Krainer z Francja Team Europcar 242015-01-01
Słowacja Matej Krajicek z Słowacja EPIC Janom Greenway 212015-01-01
Rosja Leonid Krasnov z Rosja RusVelo 272015-01-01
Czechy Jakub Kratochvila z Austria Gebrüder Weiss - Oberndorfer 272015-01-01
Dania Mathias Krigbaum z Dania Riwal Cycling Team 202015-01-01
Rosja Timofey Kritskiy z Rosja RusVelo 282015-01-01
Rosja Nikita Kugaevskiy z Rosja Team 21 222015-01-01
Kazachstan Nurbolat Kulimbetov z Kazachstan Continental Team Astana 232015-01-01
Rosja Alexey Kurbatov z Rosja Russian Helicopters 212015-01-01
Niemcy Michael Kurth z Niemcy Team Kuota 292015-01-01
Ukraina Oleksandr Kvachuk z Ukraina Kolss Cycling Team 322015-01-01
Hongkong Ho Ting Kwok z Hongkong HKSI Pro Cycling Team 272015-01-01
Korea Junoh Kwon z Korea Seoul Cycling Team 262015-01-01
Kanada Jean-Michel Lachance z Kanada Silber Pro Cycling Team 282015-01-01
Norwegia Oystein Stake Laengen z Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 262015-01-01
Algieria Azzedine Lagab z Algieria Groupement Sportif Pétrolier Algérie 292015-01-01
Ukraina Sergiy Lagkuti z Ukraina Kolss Cycling Team 302015-01-01
Kanada Simon Lambert-Lemay z Kanada Garneau - Québecor 252015-01-01
Wlochy Corrado Lampa z Luxemburg Team Differdange - Losch 252015-01-01
Kolumbia Luis Alberto Largo Quintero z Kolumbia Colombia 252015-01-01
Hiszpania Jon Larrinaga Muguruza z Hiszpania Euskadi 252015-01-01
Dania Kaspar Larsen Schjonnemann z Dania Riwal Cycling Team 282015-01-01
Hongkong Kwong Lau z Hongkong HKSI Pro Cycling Team 202015-01-01
Irlandia Philip Lavery z Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 252015-01-01
Francja Antoine Lavieu z Francja Team La Pomme Marseille 13 252015-01-01
Francja Dimitri Le Boulch z Francja BigMat - Auber 93 262015-01-01
Francja Benjamin Le Montagner z Francja Bretagne - Séché Environnement 272015-01-01
Niemcy Patrick Lechner z Niemcy Bike Aid - Ride for Help 272015-01-01
Hiszpania Pablo Lechuga Rodriguez z Hiszpania Euskadi 252015-01-01
Singapur Shern Mun Benedict Lee z Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 202015-01-01
Singapur Yun Jie Lemuel Lee z Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 242015-01-01
Stany Adam Leibovitz z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 242015-01-01
Wlochy Kabir Lenzi z Wlochy Team Idea 232015-01-01
Rosja Pavel Leonov z Rosja Russian Helicopters 202015-01-01
Chiny Chao Li z Chiny Holy Brother Cycling Team 312015-01-01
Chiny Guanghui Li z Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 202015-01-01
Chiny Jiamin Li z Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 222015-01-01
Chiny Menglong Li z Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 272015-01-01
Chiny Xiaogang Li z Chiny China 361° Cycling Team 242015-01-01
Chiny Jinlong Lian z Chiny China 361° Cycling Team 262015-01-01
Izrael Niv Libner z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 282015-01-01
Belgia Brian Ligneel z nieznany Kolarz zawieszony za doping 242015-01-01
Filipiny Rustom Lim z Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 222015-01-01
Holandia Adrie Lindeman z Holandia Koga Cycling Team 302015-01-01
Polska Tobiasz Lis z Polska Team Wibatech - Fuji Zory 202015-01-01
Chiny Biao Liu z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 272015-01-01
Chiny Dingchang Liu z Chiny China 361° Cycling Team 252015-01-01
Chiny Hao Liu z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 272015-01-01
Chiny Heng Liu z Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 232015-01-01
Chiny Jiankun Liu z Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 202015-01-01
Chiny Jie Liu z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 222015-01-01
Chiny Wei Liu z Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 482015-01-01
Chiny Xinping Liu z Chiny China 361° Cycling Team 262015-01-01
Chiny Xinyang Liu z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232015-01-01
Chiny Yilin Liu z Chiny Hengxiang Cycling Team 302015-01-01
Australia Matthew Lloyd z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 322015-01-01
Stany Logan Loader z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 262015-01-01
Filipiny Ronald Lomotos z Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 212015-01-01
Luxemburg Max Losch z Luxemburg Team Differdange - Losch 222015-01-01
Singapur Ji Wen Low z Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 262015-01-01
Dania Alexander M?rk z Dania Team Designa Køkken - Knudsgaard 232015-01-01
Chiny Ben Ma z Chiny Holy Brother Cycling Team 262015-01-01
Chiny Zicheng Ma z Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 342015-01-01
Algieria Abdelmalek Madani z Algieria Groupement Sportif Pétrolier Algérie 322015-01-01
Wlochy Gennaro Maddaluno z Węgry Utensilnord 282015-01-01
Wielka Andrew Magnier z Wielka Brytania Velosure - Giordana 272015-01-01
Brazylia Renan Izidio Malizia Doyle Maia z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 242015-01-01
Iran Behnam Maleki z Iran Tabriz Petrochemical Team 232015-01-01
Iran Ramin Maleki Mizan z Iran Tabriz Shahrdari Ranking 282015-01-01
Słowacja Robert Malik z Słowacja EPIC Janom Greenway 222015-01-01
Chiny Jianren Man z Chiny Holy Brother Cycling Team 272015-01-01
Chiny Yi Man z Chiny China 361° Cycling Team 262015-01-01
Litwa Martynas Maniusis z Belgia Cibel 262015-01-01
Ukraina Yevhenii Manko z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 242015-01-01
Czechy Josef Manousek z Czechy SKC Tufo - Prostejov 242015-01-01
Portugalia Fabio Andrade Mansilhas z Portugalia Radio Popular 202015-01-01
Chile Cristopher Javier Mansilla Almonacid z Chile PinoRoad 252015-01-01
Chile Luis Miguel Mansilla Almonacid z Chile PinoRoad 292015-01-01
Wlochy Dario Mantelli z Wlochy Bardiani - CSF 252015-01-01
Algieria Amine Maouel z Algieria Ville d'Alger 232015-01-01
Wlochy Alessio Marchetti z Słowenia Radenska 272015-01-01
Brazylia Iago Toni Marinelli z Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 232015-01-01
Norwegia Frans-Leonard Markaskard Mustaparta z Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 252015-01-01
Czechy Athanasios Markos z Czechy Experiment 23 222015-01-01
Kolumbia Luis Alfredo Martinez Gaitan z Kolumbia Coldeportes - Claro 272015-01-01
Kazachstan Vitaly Marukhin z Kazachstan Vino 4ever 212015-01-01
Brunei Mohammad Nazri Mastani z Brunei CCN Cycling Team 212015-01-01
Wlochy Alessandro Mazzi z Węgry Utensilnord 282015-01-01
Wielka James Mccallum z Wielka Brytania NFTO 362015-01-01
Brazylia Rodrigo Araujo Melo z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 282015-01-01
Brazylia Lucas Alberto Mendes z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 272015-01-01
Stany Ariel Mendez-Penate z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 312015-01-01
Wlochy Gianluca Mengardo z Wlochy Area Zero Pro Team 242015-01-01
Wlochy Antonio Merolese z Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 232015-01-01
Ukraina Yuri Metlushenko z Turcja Torku Seker Spor 392015-01-01
Dania Mads Meyer z Dania Team Designa Køkken - Knudsgaard 252015-01-01
Rosja Aleksander Mezhechev z Rosja Team 21 222015-01-01
Wlochy Luigi Miletta z Wlochy YellowFluo - Neri Sottoli 272015-01-01
Stany Barry Miller z Szwecja Firefighters Upsala CK 272015-01-01
Hiszpania Miguel Minguez Ayala z Hiszpania Euskadi 272015-01-01
Paragwaj Gustavo Adolfo Mińo Baez z Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 312015-01-01
Rosja Gleb Moiseev z Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 312015-01-01
Dania Mathias Moller Nielsen z Dania Team Tre-For - Blue Water 212015-01-01
Francja Pierre Moncorge z Szwecja Firefighters Upsala CK 232015-01-01
Argentyna Jorge Martin Montenegro z Portugalia Louletano - Dunas Douradas 322015-01-01
Wlochy Matteo Monti z Wlochy Vega - Hotsand 202015-01-01
Paragwaj Ernesto Mora Ramirez z Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 242015-01-01
Brazylia Fabricio Morandi z Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 342015-01-01
Brazylia Mauricio Morandi z Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 342015-01-01
Wielka Brad Morgan z Wielka Brytania Velosure - Giordana 242015-01-01
Australia Justin Morris z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 292015-01-01
Dania Mikkel Mortensen z Dania Riwal Cycling Team 272015-01-01
Wlochy Ignazio Moser z Stany Zjednoczone BMC Development Team 232015-01-01
Wielka James Moss z Wielka Brytania Velosure - Giordana 302015-01-01
Wlochy Daniele Mossini z Wlochy Team Idea 212015-01-01
Japonia Yu Motosuna z Japonia Matrix Powertag 242015-01-01
Portugalia Andre Miguel Galvao Mourato z Portugalia LA Aluminios - Antarte 252015-01-01
Wlochy Davide Mucelli z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 292015-01-01
Niemcy Christopher Muche z Niemcy Team Stuttgart 232015-01-01
Niemcy Nathan Müller z Niemcy Team Kuota 202015-01-01
Kazachstan Dmitriy Muravyev z Kazachstan Astana Pro Team 362015-01-01
Iran Hossein Najafi z Iran Tabriz Petrochemical Team 282015-01-01
Niemcy Fabio Nappa z Niemcy MLP Team Bergstrasse 232015-01-01
Filipiny Junrey Janjan Navarra z Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 232015-01-01
Polska Mariusz Nawrocki z Polska Weltour - Guerciotti 202015-01-01
Rumunia Andrei Nechita z Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 272015-01-01
Japonia Satoru Nei z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 212015-01-01
Australia Daniel Nelson z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 292015-01-01
Kazachstan Yevgeni Nepomnyachshiy z Kazachstan Continental Team Astana 282015-01-01
Kazachstan Yevgeni Nepomnyachshiy z Kazachstan Continental Team Astana 282015-01-01
Wlochy Simone Nespoli z Wlochy Team Idea 202015-01-01
Norwegia Sigurd Nesset z Norwegia Frøy - Bianchi 242015-01-01
Brazylia Douglas Jose Luis Neto z Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 242015-01-01
Chiny Yihui Ni z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 222015-01-01
Brazylia Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio z Brazylia Funvic Brasilinvest - Sao Jose dos Campos 342015-01-01
Chiny Yikui Niu z Chiny China Huasen Cycling Team 212015-01-01
Stany Zack Noonan z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 232015-01-01
Niemcy Kim-Simon Nottebohm z Niemcy Team Kuota 222015-01-01
Brazylia Marcos Christian Novello z Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 392015-01-01
Rosja Nikita Novikov z nieznany Kolarz zawieszony za doping 262015-01-01
Serbia Djordje Novkovic z Serbia Keith Mobel - Partizan 212015-01-01
Ekwador Leonidas Sebastian Novoa Pavon z Ekwador Team Ecuador 232015-01-01
Norwegia Vegard Nyhus z Norwegia Motiv3 Pro Cycling Team 272015-01-01
Australia Shaun O'Callaghan z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 222015-01-01
Japonia Shigeyuki Oba z Japonia Nasu Blasen 352015-01-01
Wenezuela Carlos Jose Ochoa z Wlochy Androni Giocattoli - Venezuela 352015-01-01
Kazachstan Viktor Okishev z Kazachstan Continental Team Astana 212015-01-01
Czechy Tomas Okrouhlicky z Czechy AC Sparta Praha 302015-01-01
Norwegia Martin Olsen z Norwegia Team Joker 232015-01-01
Japonia Yutaka Omura z Japonia C-Project 302015-01-01
Kanada David Onsow z Kanada Silber Pro Cycling Team 222015-01-01
Filipiny Ronald Oranza z Filipiny LBC - MVP Sports Foundation Cycling Team 232015-01-01
Kolumbia Fernando Orjuela Gutierrez z Kolumbia 4-72 Colombia 242015-01-01
Brazylia Caio Godoy Ormenese z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 202015-01-01
Norwegia Jonas Orset z Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 252015-01-01
Kolumbia Edward Stiver Ortiz Caro z Kolumbia EPM - UNE 352015-01-01
Kolumbia Juan Felipe Osorio Arboleda z Kolumbia 4-72 Colombia 202015-01-01
Kolumbia Argiro Alonso Ospina Hernandez z Kolumbia Coldeportes - Claro 242015-01-01
Japonia Kazuhiro Otani z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 412015-01-01
Francja Jean-Lou Paiani z Francja Roubaix - Lille Métropole 272015-01-01
Chile Pedro Amauri Palma Santos z Chile PinoRoad 262015-01-01
Australia Thomas Palmer z Australia Drapac Professional Cycling 252015-01-01
Tajwan Chun Liang Pan z Tajwan Team Gusto 242015-01-01
Kazachstan Nikita Panassenko z Kazachstan Continental Team Astana 232015-01-01
Serbia Slavko Panic z Serbia Keith Mobel - Partizan 212015-01-01
Brazylia Gregory Alves de Freitas Panizo z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 302015-01-01
Grecja Elefterios Pantelakis z Grecja Kastro Team 202015-01-01
Wlochy Alex Paoli z Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 222015-01-01
Wlochy Loris Paoli z Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 242015-01-01
Grecja Stavros Papadimitrakis z Grecja Kastro Team 362015-01-01
Grecja Konstantinos Papoutsas z Bułgaria Sicot - Hemus 1896 232015-01-01
Kolumbia Cesar Nicolas Paredes Avellaneda z Kolumbia 4-72 Colombia 232015-01-01
Korea Keon Woo Park z Tajwan RTS - Santic Racing Team 242015-01-01
Korea Kyoung Ho Park z Korea Seoul Cycling Team 222015-01-01
Korea Sang Hong Park z Korea Seoul Cycling Team 262015-01-01
Stany Christian Parrett z Stany Zjednoczone 5-Hour Energy 262015-01-01
Francja Aurelien Passeron z Kanada Silber Pro Cycling Team 312015-01-01
Dania Nicklas Overgaard Pedersen z Dania Team Designa Køkken - Knudsgaard 222015-01-01
Czechy Lubos Pelanek z Luxemburg Team Differdange - Losch 342015-01-01
Chiny Zhihao Peng z Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 232015-01-01
Brazylia Endrigo Rosa Pereira z Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 212015-01-01
Grecja Ilias Perikles z Grecja SP Tableware 292015-01-01
Wlochy Andrea Peron. z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 442015-01-01
Wielka Joseph Perrett z Wielka Brytania Team Raleigh 242015-01-01
Nowa Aaron Perry z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 282015-01-01
Wlochy Charly Petelin z Wlochy Area Zero Pro Team 212015-01-01
Stany Kennett Peterson z Szwecja Firefighters Upsala CK 302015-01-01
Wlochy Ricardo Pichetta z Wlochy Team Idea 282015-01-01
Hiszpania Antonio Piedra Perez z Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 302015-01-01
Polska Bartosz Pilis z Polska Mexller 232015-01-01
Stany Michael Pincus z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 222015-01-01
Kanada Hendrick Pineda z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 202015-01-01
Chiny Qin Ping z Chiny China 361° Cycling Team 312015-01-01
Wlochy Leonardo Pinizzotto z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 292015-01-01
Czechy Bartosz Piotrowski z Czechy Experiment 23 202015-01-01
Belgia Fabio Polazzi z Belgia Josan - ToWin Cycling Team 302015-01-01
Szwecja Robert Pölder z Szwecja Development Team Giant - Shimano 242015-01-01
Austria Stefan Poll z Austria Amplatz - BMC 292015-01-01
Brazylia Edson Antonio Ponciano z Brazylia Ironage - Colner 242015-01-01
Ukraina Vitaliy Popkov z Ukraina ISD Continental Team 322015-01-01
Belgia Olivier Poppe z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232015-01-01
Holandia Sebastiaan Pot z Belgia Team 3M 222015-01-01
RPA Bradley Potgieter z RPA MTN - Qhubeka 262015-01-01
Francja Stéphane Poulhi?s z Francja Cofidis Solutions Crédits 302015-01-01
Dania Jonas Poulsen z Dania Christina Watches - Kuma 202015-01-01
Brazylia Joel Candido Prado Junior z Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 232015-01-01
Kazachstan Kirill Prolubnikov z Kazachstan Vino 4ever 212015-01-01
Estonia Peeter Pruus z Łotwa Rietumu - Delfin 262015-01-01
Rosja Pavel Ptashkin z Rosja Itera - Katusha 252015-01-01
Chiny Liangyou Qi z Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 252015-01-01
Chiny Ruidong Qi z Chiny Gan Su Sports Lottery 222015-01-01
Chiny Feng Qiao z Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 242015-01-01
Chiny Chenglu Qin z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232015-01-01
Australia Zachary Quinn z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 212015-01-01
Kolumbia Duber Armando Quintero Artunduaga z Kolumbia Colombia 252015-01-01
Kolumbia Juan Diego Quintero Gil z Kolumbia 4-72 Colombia 232015-01-01
Wlochy Matteo Rabottini z Wlochy YellowFluo - Neri Sottoli 282015-01-01
Holandia Thomas Rabou z Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 322015-01-01
Polska Robert Radosz z Polska BDC - Marcpol Team 402015-01-01
Wlochy Angelo Raffaele z Wlochy Androni Giocattoli - Venezuela 242015-01-01
Iran Mohammad Rajablou z Iran Pishgaman Yazd 302015-01-01
Słowenia Andrej Rajsp z Słowenia Radenska 232015-01-01
Kanada Robert Ralph z Kanada Silber Pro Cycling Team 242015-01-01
Austria Lukas Ranacher z Austria Gebrüder Weiss - Oberndorfer 232015-01-01
Niemcy Jonas Rapp z Niemcy Team Kuota 212015-01-01
Norwegia Gabriel Rasch z Wielka Brytania Team Sky 392015-01-01
Dania Anders Egsvang Rasmussen z Dania Riwal Cycling Team 202015-01-01
Dania Nicki Rasmussen z Dania Team Designa Køkken - Knudsgaard 252015-01-01
Stany Allan Rego z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 302015-01-01
Niemcy Martin Reinert z Niemcy Team Stuttgart 232015-01-01
Austria Daniel Reiter z Austria Gebrüder Weiss - Oberndorfer 242015-01-01
Australia James Rendall z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 252015-01-01
Australia Douglas Repacholi z Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 272015-01-01
Belgia Niels Reynvoet z Belgia Josan - ToWin Cycling Team 242015-01-01
Iran Naser Rezavi z Iran Pishgaman Yazd 262015-01-01
Wlochy Alessandro Riccardi z Wlochy Vega - Hotsand 232015-01-01
Kazachstan Dmitriy Rive z Kazachstan Continental Team Astana 202015-01-01
Kolumbia Ever Alexander Rivera Guerrero z Kolumbia 4-72 Colombia 232015-01-01
Paragwaj Francisco Daniel Riveros Diarte z Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 212015-01-01
Australia Luke Roberts z Niemcy Team Stölting 382015-01-01
Wlochy Federico Rocchetti z Węgry Utensilnord 292015-01-01
Brazylia Jose Eriberto Medeiros Rodrigues Filho z Brazylia Ironage - Colner 312015-01-01
Kolumbia Yean Stefan Rodriguez Sepulveda z Kolumbia 4-72 Colombia 242015-01-01
Kolumbia Weimar Alfonso Roldan Ortiz z Kolumbia EPM - UNE 302015-01-01
Kolumbia Jeffry Johan Romero Corredor z Kolumbia Colombia 262015-01-01
Brazylia Cristian Egidio Rosa z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 282015-01-01
Hiszpania Jaime Roson Garcia z Ekwador Team Ecuador 222015-01-01
Francja Thomas Rostollan z Francja Team La Pomme Marseille 13 292015-01-01
Wielka Matthew Rowe z Wielka Brytania NFTO 272015-01-01
Polska Wojciech Rowicki z Polska Team Wibatech - Fuji Zory 202015-01-01
Chorwacja Igor Rudan z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 262015-01-01
Stany Branden Russell z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 232015-01-01
Erytrea Meron Russom z RPA MTN - Qhubeka 282015-01-01
Rosja Alexey Ryabkin z Rosja Team 21 222015-01-01
Stany Jake Rytlewski z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 332015-01-01
Portugalia Bruno Andre Carvalho Sa z Ukraina ISD Continental Team 332015-01-01
Wlochy Emanuele Sabatini z Japonia Vini Fantini - Nippo 202015-01-01
Wlochy Fabio Saccacini z Wlochy Vega - Hotsand 222015-01-01
Algieria Nassim Saidi z Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 212015-01-01
Grecja Neofytos Sakellaridis Mangouras z Grecja SP Tableware 262015-01-01
Kanada Sebastian Salas z nieznany Kolarz zawieszony za doping 282015-01-01
Niemcy Florian Salzinger z Luxemburg Leopard Development Team 322015-01-01
Dominikana Augusto Sanchez Beriguete z Luxemburg Team Differdange - Losch 322015-01-01
Portugalia Bruno Matos Sancho z Portugalia Banco BIC - Carmim 302015-01-01
Puerto Rodney Santiago z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 272015-01-01
Kolumbia Yors Anderson Santofimio Veloza z Kolumbia 4-72 Colombia 202015-01-01
Brazylia Carlos Henrique Santos z Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 212015-01-01
Brazylia Leandro Donizeti Santos z Brazylia Memorial - Prefeitura de Santos 282015-01-01
Brazylia Nilceu Aparecido Santos z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 382015-01-01
Brazylia Renato Aparecido Santos z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 322015-01-01
Japonia Shogo Sato z Japonia C-Project 212015-01-01
Rosja Ivan Savitsky z Rosja Russian Helicopters 232015-01-01
Wlochy Daniele Scampamorte z Węgry Utensilnord 292015-01-01
Stany Dakota Schaeffer z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 202015-01-01
Niemcy Stefan Schafer z Niemcy LKT Team Brandenburg 292015-01-01
Holandia Rutger Schellevis z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 252015-01-01
Holandia Jesper Schipper z Holandia Koga Cycling Team 232015-01-01
Belgia Niels Schittecatte z Belgia Cibel 232015-01-01
Niemcy Tim Schlichenmaier z Niemcy MLP Team Bergstrasse 242015-01-01
Niemcy Felix Schönbach z Niemcy Team Kuota 202015-01-01
Holandia Simon Schram z Holandia Cycling Team De Rijke - Shanks 242015-01-01
Nowa Hamish Schreurs z Belgia Veranclassic - Doltcini 212015-01-01
Belgia Jens Schuermans z Belgia Team 3M 222015-01-01
Belgia Sébastien Sciascia z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 242015-01-01
Wlochy Francesco Sedaboni z Wlochy Marchiol - Emisfero 242015-01-01
Belgia Joren Segers z Belgia Team 3M 242015-01-01
Algieria Mohamed el Mahdi Seguouini z Algieria Olympique Team Algérie - Tours Agglo 37 212015-01-01
Chile Pablo Seisdedos z Chile PinoRoad 272015-01-01
Niemcy Timur Selvi z Niemcy MLP Team Bergstrasse 252015-01-01
Kazachstan Roman Semyonov z Kazachstan Continental Team Astana 222015-01-01
Rosja Alexander Serebryakov z nieznany Kolarz zawieszony za doping 282015-01-01
Iran Seyed Milad Mohammad Seyed Ghalichi z Iran Ayandeh Continental Team 292015-01-01
Rosja Artur Shaymuratov z Rosja Team 21 222015-01-01
Stany Taylor Shelden z Stany Zjednoczone 5-Hour Energy 282015-01-01
Kazachstan Sergey Shemyakin z Kazachstan Continental Team Astana 202015-01-01
Chiny Ping An Shen z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232015-01-01
Ukraina Oleksandr Sheydyk z Ukraina ISD Continental Team 352015-01-01
Chiny Hao Shi z Chiny Hengxiang Cycling Team 212015-01-01
Chiny Tao Shi z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232015-01-01
Japonia Yoshiyuki Shimizu z Japonia Nasu Blasen 332015-01-01
Chiny Shan Shuang z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232015-01-01
Słowacja Radovan Siftar z Słowacja CK Banska Bystrika 282015-01-01
Angola Igor Alberto Silva z Portugalia Banco BIC - Carmim 312015-01-01
Brazylia Jean Marcel Silva z Brazylia Ironage - Colner 302015-01-01
Portugalia Joao Pedro Gonçalves Silva z Portugalia Efapel - Glassdrive 202015-01-01
Brazylia Maique Lourenço Silva z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 222015-01-01
Brazylia Thiago Rodrigues Silva z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 262015-01-01
Singapur Teck Kwang Calvin Sim z Singapur OCBC Singapore Continental Cycling Team 262015-01-01
Grecja Vasileios Simantirakis z Grecja SP Tableware 262015-01-01
Argentyna Edgardo Simon z Brazylia Ironage - Colner 412015-01-01
Niemcy Patrik Sinkewitz z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 352015-01-01
Belgia Floris Smeyers z Belgia Vérandas Willems 252015-01-01
Holandia Dennis Smit z Holandia Metec - TKH 342015-01-01
RPA Willie Smit z Japonia Vini Fantini - Nippo 232015-01-01
Polska Tomasz Smoleń z Polska Team Wibatech - Fuji Zory 322015-01-01
Wielka Chris Snook z Wielka Brytania Madison - Genesis 292015-01-01
Belgia Alessandro Soenens z Belgia Veranclassic - Doltcini 222015-01-01
Hiszpania Manuel Sola Arjona z Serbia Keith Mobel - Partizan 232015-01-01
Dania Nicki Sörensen z Rosja Tinkoff - Saxo 402015-01-01
Norwegia Sondre Sortveit z Norwegia Team Fixit.no 272015-01-01
Ukraina Anatoliy Sosnitskiy z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 252015-01-01
Australia Jason Spencer z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 272015-01-01
Australia Trevor Spencer z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 222015-01-01
Szwajcaria Lukas Spengler z Stany Zjednoczone BMC Development Team 212015-01-01
Norwegia Elias Angel Spikseth z Norwegia Frøy - Bianchi 252015-01-01
Francja Mathieu Sprick z Holandia Team Giant - Shimano 342015-01-01
Stany James Stemper z Stany Zjednoczone 5-Hour Energy 302015-01-01
Rosja Alexandr Stepanov z Rosja Team 21 212015-01-01
Wielka Will Stephenson z Wielka Brytania Rapha Condor JLT 212015-01-01
Serbia Ivan Stevic z Rumunia Tusnad Cycling Team 352015-01-01
Niemcy Richard Stockhausen z Niemcy Bike Aid - Ride for Help 402015-01-01
Austria Lukas Strutzenberger z Austria Amplatz - BMC 212015-01-01
Kolumbia Camilo Andres Suarez Albarracin z Kolumbia 4-72 Colombia 272015-01-01
Kolumbia Bernardo Albeiro Suaza Arango z Kolumbia 4-72 Colombia 232015-01-01
Japonia Shuhei Suenaga z Japonia C-Project 242015-01-01
Chiny Xiaolong Sun z Chiny China Huasen Cycling Team 212015-01-01
Słowenia Blaz Sustar z Słowenia Radenska 202015-01-01
Japonia Motonari Suzuki z Japonia Nasu Blasen 262015-01-01
Szwecja Johan Svensson z Szwecja Firefighters Upsala CK 362015-01-01
Czechy Jan Svorada. z Czechy Bauknecht - Author 472015-01-01
Norwegia Marius Rogns?y Sylta z Norwegia Team Fixit.no 202015-01-01
Belgia Klaas Sys z Belgia Josan - ToWin Cycling Team 292015-01-01
Rumunia Sebestyen Szabolcs z Rumunia Tusnad Cycling Team 232015-01-01
Polska Bartosz Szczepanowski z Czechy Experiment 23 212015-01-01
Japonia Noriyuki Ta z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 242015-01-01
Wlochy Fabio Taborre z Wlochy YellowFluo - Neri Sottoli 302015-01-01
Iran Saleh Tafreshi z Iran Ayandeh Continental Team 282015-01-01
Kolumbia Christian Leandro Tamayo Saavedra z Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 242015-01-01
Japonia Shun Tanioka z Japonia Matrix Powertag 232015-01-01
Stany Jonah Tannos z Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 202015-01-01
Estonia Peeter Tarvis z Łotwa Rietumu - Delfin 222015-01-01
Wlochy Luca Taschin z Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 212015-01-01
Rosja Gennadiy Tatarinov z Rosja RusVelo 242015-01-01
Chile Elias Daniel Tello Bolvaran z Chile PinoRoad 212015-01-01
Hiszpania Eloy Teruel Rovira z Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 332015-01-01
Wlochy Antonio Testa z Słowenia Radenska 312015-01-01
Wlochy Nicola Testi z Wlochy Androni Giocattoli - Venezuela 252015-01-01
Erytrea Jani Tewelde Weldegaber z RPA MTN - Qhubeka 252015-01-01
Belgia Kevin Thome z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 262015-01-01
Australia Kyle Thompson z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 202015-01-01
Wielka Jonathan Tiernan-Lock z Wielka Brytania Team Sky 312015-01-01
Holandia Bas Tietema z Stany Zjednoczone BMC Development Team 202015-01-01
Japonia Taichi Togao z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 302015-01-01
Niemcy Joachim Tolles z Niemcy Team Kuota 292015-01-01
Czechy Josef Tomek z Czechy Experiment 23 252015-01-01
Wlochy Stefano Tonin z Wlochy Area Zero Pro Team 232015-01-01
Puerto Roberto Torres-Aguilar Santiago z Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 242015-01-01
Japonia Katsunori Toyoda z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 272015-01-01
Wlochy Lorenzo Trabucco z Wlochy Ceramica Flaminia - Fondriest 212015-01-01
Polska Krzysztof Tracz z Polska Team Wibatech - Fuji Zory 252015-01-01
Holandia Bobbie Traksel z Irlandia An Post - Chainreaction 342015-01-01
Argentyna Walter Gaston Trillini z Brazylia Ironage - Colner 242015-01-01
Szwajcaria Johann Tschopp z Szwajcaria IAM Cycling 332015-01-01
Niemcy Marc-André Tzschupke z Niemcy Team Stuttgart 212015-01-01
Stany Christopher Uberti z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 282015-01-01
Kolumbia Carlos Alberto Uran Arroyave z Kolumbia 4-72 Colombia 352015-01-01
Czechy Michael Vakoc z Czechy Experiment 23 212015-01-01
Czechy Daniel Valecka z Czechy Experiment 23 212015-01-01
Czechy Adam Vales z Czechy SKC Tufo - Prostejov 212015-01-01
Belgia Toshoni Van Craen z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232015-01-01
Belgia Sean Van De Waeter z Belgia Josan - ToWin Cycling Team 242015-01-01
Holandia David Van Eerd z Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 252015-01-01
Belgia Pieter Van Herck z nieznany Kolarz zawieszony za doping 242015-01-01
Belgia Kevin Van Hoovels z Belgia Team 3M 302015-01-01
Belgia Titte Van Laer z Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 212015-01-01
RPA Dennis Van Niekerk z RPA MTN - Qhubeka 312015-01-01
Belgia Arne Van Snick z Belgia Cibel 232015-01-01
Belgia Kevin Van Staeyen z Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 232015-01-01
Belgia Niels Vanderaerden z Belgia Vérandas Willems 212015-01-01
Belgia Frederik Vandewiele z Belgia Veranclassic - Doltcini 242015-01-01
Belgia Niels Vandyck z Belgia Vérandas Willems 252015-01-01
Grecja Eftychios Vavourakis z Grecja Kastro Team 202015-01-01
Puerto Yeroni Vazquez Garcia z Puerto Rico InCycle - Predator Components Cycling Team 222015-01-01
Wlochy Gianluca Vecchio z Wlochy MG.Kvis - Trevigiani 212015-01-01
Argentyna Fabian Eduardo Velazquez z Argentyna San Luis - Somos Todos 252015-01-01
Wlochy Andrea Vendrame z Wlochy Marchiol - Emisfero 212015-01-01
Belgia Robin Venneman z Belgia Josan - ToWin Cycling Team 222015-01-01
Holandia Tom Vermeer z Holandia Cycling Team Jo Piels 302015-01-01
Belgia Kevin Verwaest z Belgia Veranclassic - Doltcini 262015-01-01
Nowa Tom Vessey z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 212015-01-01
Brazylia Alcides Flaviano Simoes Vieira z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 342015-01-01
Francja Emilien Viennet z Francja FDJ.fr 232015-01-01
Portugalia Augusto Miguel Dias Vitorino z Portugalia Louletano - Dunas Douradas 212015-01-01
Belgia Loïc Vliegen z Stany Zjednoczone BMC Development Team 222015-01-01
Czechy Vaclav Vomacko z Czechy SKC Tufo - Prostejov 202015-01-01
Słowenia Robert Vrecer z Austria Team Vorarlberg 352015-01-01
Holandia Rudy Vriend z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Cycling Team 342015-01-01
Belgia Jeroen Vrolijkx z Belgia Josan - ToWin Cycling Team 242015-01-01
Kirgistan Eugen Wacker z Paragwaj Start - Trigon Cycling Team 412015-01-01
Polska Adam Wadecki z Polska Mexller 382015-01-01
Polska Damian Walczak z Polska BDC - Marcpol Team 312015-01-01
Dania Emil Wang z Dania Christina Watches - Kuma 202015-01-01
Chiny Fengnian Wang z Chiny Holy Brother Cycling Team 232015-01-01
Chiny Xiaohang Wang z Chiny Holy Brother Cycling Team 232015-01-01
Chiny Xin Wang z Chiny Malak Cycling Team 232015-01-01
Dania Emil Wars?e z Dania Team Designa Køkken - Knudsgaard 262015-01-01
Brazylia Cleberson de Almeida Weber z Brazylia Clube DataRo de Ciclismo - Bottecchia 312015-01-01
Niemcy Marcel Weber z Niemcy Team Stuttgart 272015-01-01
Chiny Baoxin Wei z Chiny Holy Brother Cycling Team 242015-01-01
RPA Martin Wesemann z RPA MTN - Qhubeka 312015-01-01
Nowa Daniel Whitehouse z Wielka Brytania Rapha Condor JLT 202015-01-01
Holandia Stan Wijkel z Holandia Cycling Team Jo Piels 202015-01-01
Austria Johannes Windischbauer z Austria Team Gourmetfein - Simplon Wels 202015-01-01
Australia Alex Wohler z Australia Team Budget Forklifts 232015-01-01
Niemcy Justin Wolf z Niemcy Bike Aid - Ride for Help 232015-01-01
Wielka John Wood z Wielka Brytania NFTO 452015-01-01
Stany Thomas Wrona z Stany Zjednoczone Hincapie Sportswear Development Team 212015-01-01
Chiny Nan Wu z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 252015-01-01
Chiny Peilun Wu z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 252015-01-01
Tajwan Ping Han Wu z Tajwan RTS - Santic Racing Team 282015-01-01
Chiny Shengjun Wu z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 282015-01-01
Chiny Xuan Wu z Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 242015-01-01
Chiny Xuanfu Wu z Chiny China 361° Cycling Team 262015-01-01
Australia Cameron Wurf z Wlochy Cannondale 322015-01-01
Belgia Nick Wynants z Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 232015-01-01
Chiny Sheng Xhong z Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 232015-01-01
Chiny Fu Xing z Chiny Hengxiang Cycling Team 272015-01-01
Chiny Zenghui Xing z Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 222015-01-01
Chiny Junheng Xu z Chiny Holy Brother Cycling Team 232015-01-01
Chiny Yulong Xu z Chiny Holy Brother Cycling Team 252015-01-01
Chiny Zhanlin Xu z Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 312015-01-01
Chiny Chaohua Xue z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232015-01-01
Chiny Cheng Xue z Chiny Gan Su Sports Lottery 252015-01-01
Algieria Abdelaziz Yahmi z Algieria Groupement Sportif Pétrolier Algérie 232015-01-01
Algieria Abdenour Yahmi z Algieria Groupement Sportif Pétrolier Algérie 232015-01-01
Rosja Konstantin Yakimov z Rosja Team 21 242015-01-01
Chiny Faji Yang z Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 232015-01-01
Chiny Jin Yang z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232015-01-01
Chiny Jing Yang z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 252015-01-01
Chiny Siyu Yang z Chiny Malak Cycling Team 222015-01-01
Rosja Kirill Yatsevich z Rosja Itera - Katusha 232015-01-01
Tajwan Hsieh Chang Ying z Tajwan Team Gusto 222015-01-01
Japonia Soma Yonai z Japonia C-Project 242015-01-01
Korea Jung Hwan Youm z Korea KSPO 302015-01-01
Francja Yannis Yssaad z Francja BigMat - Auber 93 222015-01-01
Chiny Baolong Yu z Chiny China Huasen Cycling Team 272015-01-01
Chiny Zhong Yuan z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 272015-01-01
Chiny Hao Yue z Chiny Holy Brother Cycling Team 232015-01-01
Kolumbia Kristian Javier Yustre Rodriguez z Portugalia Louletano - Dunas Douradas 222015-01-01
Grecja Filimon Dimitrios Zachariou z Grecja Kastro Team 212015-01-01
Ukraina Volodymyr Zagorodny z Ukraina Kolss Cycling Team 342015-01-01
Malezja Mohammad Fahmi Irfan Zailani z Malezja Terengganu Cycling Team 232015-01-01
Rosja Aydar Zakarin z Rosja Itera - Katusha 212015-01-01
Kazachstan Artyom Zakharov z Kazachstan Vino 4ever 242015-01-01
Meksyk Sergio Zamudio Rocha z Szwecja Firefighters Upsala CK 242015-01-01
Wlochy Andrea Zanardini z Wlochy Marchiol - Emisfero 222015-01-01
Łotwa Arnis Zecmanis z Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com 202015-01-01
Chiny Qingyun Zeng z Chiny China Huasen Cycling Team 252015-01-01
Algieria Kamel Zeroki z Algieria Ville d'Alger 252015-01-01
Chiny Chunlong Zhang z Chiny China Hainan Yindongli Cycling Team 262015-01-01
Chiny Guofu Zhang z Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 232015-01-01
Chiny Jinde Zhang z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 222015-01-01
Chiny Liang Zhang z Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 322015-01-01
Chiny Xiaowei Zhang z Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 222015-01-01
Chiny Yuanxin Zhang z Chiny China Wuxi Jilun Cycling Team 242015-01-01
Chiny Zhaoshun Zhang z Chiny Gan Su Sports Lottery 212015-01-01
Chiny Zhishan Zhang z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 212015-01-01
Chiny Kang Zhao z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232015-01-01
Chiny Yiming Zhao z Chiny Holy Brother Cycling Team 232015-01-01
Chiny Xuedong Zheng z Chiny Ningxia Sports Lottery Cycling Team 272015-01-01
Rosja Vitalii Zhuchkov z Rosja Team 21 212015-01-01
Słowacja Roman Zrelica z Słowacja CK Banska Bystrika 302015-01-01
Hiszpania Illart Zuazubiskar Gallastegi z Hiszpania Euskadi 252015-01-01
Ukraina Maksym Zubar z Polska Weltour - Guerciotti 212015-01-01
Rosja Matvey Zubov z Rosja Russian Helicopters 242015-01-01
Rosja Evgeny Zverkov z Rosja Itera - Katusha 222015-01-01

W trakcie sezonu

Polska Kacper Gronkiewicz z Ukraina Kolss Cycling Team 222015-06-20


Kolarze którzy odeszli:

kolarz wiekkiedy
Czechy Simin Adamek do Czechy Team Dukla Praha 202015-01-01
Belgia Bart Aernouts do Belgia Corendon - Kwadro 332015-01-01
Belgia Thijs Aerts do Belgia Telenet - Fidea 192015-01-01
Białoruś Aleh Ahiyevich do Białoruś Minsk Cycling Club 222015-01-01
Stany Tim Aiken do Stany Zjednoczone Airgas - Safeway Cycling Team 202015-01-01
Turcja Ismail Aksoy do Turcja Torku Seker Spor 262015-01-01
Zjednoczone Mohammed Hasan Al. Murawwi do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 272015-01-01
Francja Bryan Alaphilippe do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 202015-01-01
Zjednoczone Ahmed Albalooshi do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 262015-01-01
Zjednoczone Khalid Ali Albalooshi Shambih do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 322015-01-01
Zjednoczone Mansoor Albalooshi Shambih do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 272015-01-01
Argentyna Demis Nahuel Aleman do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 282015-01-01
Łotwa Uldis Alitis do Łotwa Rietumu - Delfin 322015-01-01
Azerbejdżan Elgun Alizada do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 192015-01-01
Australia Adam Allen do Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 252015-01-01
Dania Rune Almindso Andersen do Dania Team ColoQuick 202015-01-01
Algieria Hichem Amari do Algieria Vélo Club Sovac 202015-01-01
Niemcy Rick Ampler do Luxemburg Team Differdange - Losch 262015-01-01
Dania Christian Juul Andreasen do Dania Team Almeborg - Bornholm 292015-01-01
Dania Jesper Juul Andreasen do Dania Team Almeborg - Bornholm 272015-01-01
Wlochy Simone Andreetta do Wlochy Bardiani - CSF 222015-01-01
Kolumbia Marvin Orlando Angarita Reyes do Kolumbia Movistar Team America 262015-01-01
Kolumbia Mauricio Alberto Ardila Cano do Kolumbia Orgullo Antioqueño 362015-01-01
Belgia Charlie Arimont do Belgia ColorCode - Aquality Protect 192015-01-01
Indonezja Chelly Aristya do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 242015-01-01
Francja Bruno Armirail do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 212015-01-01
Ukraina Dmytro Artemenko do Ukraina Kyiv Capital Racing 212015-01-01
Azerbejdżan Enver Asanov do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 212015-01-01
Dania Kasper Asgreen do Niemcy MLP Team Bergstrasse 202015-01-01
Ukraina Kostyantyn Ashurov do Ukraina Kyiv Capital Racing 192015-01-01
Iran Hossein Askari do Iran Pishgaman - Giant Team 402015-01-01
Japonia Keisuke Aso do Japonia Kinan Cycling Team 232015-01-01
Malezja Muhamad Zawawi Azman do Malezja National Sports Council of Malaysia Cycling Team 212015-01-01
Niemcy Moritz Backofen do Niemcy Team Stölting 202015-01-01
Hiszpania Aritz Bagües Kalparsoro do Hiszpania Murias Taldea 262015-01-01
Holandia Stephan Bakker do Holandia Cycling Team Jo Piels 212015-01-01
Wlochy Francesco Baldi do Wlochy D'Amico - Bottecchia 192015-01-01
Wlochy Eugenio Bani do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 242015-01-01
Francja Yoann Barbas do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 272015-01-01
Rumunia Nicola Andrei Barbu do Rumunia Tusnad Cycling Team 192015-01-01
Niemcy Jonas Barnick do Niemcy MLP Team Bergstrasse 192015-01-01
Wielka Tom Barras do Wielka Brytania NFTO 372015-01-01
Hiszpania Ander Barrenetxea Uriarte do Hiszpania Murias Taldea 232015-01-01
Polska Dariusz Batek do Polska Wibatech - Fuji Zory 292015-01-01
Niemcy Lukas Baum do Niemcy Rad-Net Rose Team 202015-01-01
Holandia Sjoerd Bax do Holandia Rabobank Development Team 192015-01-01
Wielka Tom Baylis do Wielka Brytania ONE Pro Cycling 192015-01-01
Białoruś Stanislau Bazhkou do Białoruś Minsk Cycling Club 242015-01-01
Izrael Yoav Bear do Izrael Cycling Academy Team 242015-01-01
Czechy Matej Bechyne do Czechy AWT - GreenWay 192015-01-01
Niemcy Joschka Beck do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 222015-01-01
Belgia Boris Beelen do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 222015-01-01
Łotwa Arturs Belevics do Łotwa Rietumu - Delfin 192015-01-01
RPA Calvin Beneke do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 242015-01-01
Szwecja Ludvig Bengtsson do Szwecja Team Tre Berg - Bianchi 222015-01-01
Hiszpania Miguel Angel Benito Diez do Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 222015-01-01
Belgia Tiesj Benoot do Belgia Lotto - Soudal 212015-01-01
Wlochy Giacomo Berlato do Wlochy Nippo - Vini Fantini 232015-01-01
Australia Josh Berry do Australia Team Budget Forklifts 252015-01-01
Nowa Patrick Bevin do Nowa Zelandia Avanti Racing Team 242015-01-01
Niemcy Maximilian Beyer do Niemcy Rad-Net Rose Team 222015-01-01
Dania Simon Bigum do Dania Team Almeborg - Bornholm 222015-01-01
Belgia Gilles Billen do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 192015-01-01
Wlochy Giorgio Bocchiola do Wlochy D'Amico - Bottecchia 262015-01-01
Rosja Kirill Bochkov do Rosja Lokosphinx 192015-01-01
Francja Alexis Bodiot do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 272015-01-01
Niemcy Jonas Bokeloh do Holandia SEG Racing 192015-01-01
Słowenia Grega Bole do Polska CCC Sprandi - Polkowice 302015-01-01
Australia Jonathan Bolton do Australia Navitas - Satalyst 262015-01-01
Ukraina Pavlo Bondarenko do Ukraina Kyiv Capital Racing 192015-01-01
Ekwador Jose Bone Leon do Ekwador Team Ecuador 262015-01-01
Holandia Niek Boom do Holandia BabyDump Cycling Team 232015-01-01
Serbia Milos Borisavljevic do Szwajcaria Roth - Skoda 212015-01-01
Rosja Denis Borovik do Rosja Itera - Katusha 202015-01-01
Kolumbia Hernan Dario Botero Alvarez do Kolumbia Orgullo Antioqueño 222015-01-01
Wlochy Alessio Bottura do Szwajcaria Roth - Skoda 202015-01-01
Francja Thomas Boudat do Francja Team Europcar 212015-01-01
Francja Rayane Bouhanni do Czechy AWT - GreenWay 192015-01-01
Belgia Dieter Bouvry do Francja Roubaix - Lille Métropole 232015-01-01
Algieria Mohamed Bouzidi do Algieria Vélo Club Sovac 212015-01-01
Australia Scott Bowden do Australia Charter Mason - Giant Racing Team 202015-01-01
Słowenia Jon Bozic do Słowenia Adria Mobil 192015-01-01
Wielka Edmund Bradbury do Wielka Brytania NFTO 232015-01-01
Kolumbia Ramirez Chacon Brayan Stiven do Kolumbia Colombia 232015-01-01
Dania Frederik Brendborg Rasmussen do Dania Team Almeborg - Bornholm 202015-01-01
Stany Mac Brennan do Stany Zjednoczone Hincapie Racing Team 252015-01-01
Wlochy Michael Bresciani do Szwajcaria Roth - Skoda 212015-01-01
Australia Kyle Bridgwood do Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 262015-01-01
Kanada Olivier Brisebois do Kanada Garneau - Québecor 202015-01-01
Austria Benjamin Brkic do Austria Tirol Cycling Team 192015-01-01
Portugalia Hernani Manuel Conceiçao Broco do Portugalia LA Aluminios - Antarte 342015-01-01
Wlochy Adriano Brogi do Wlochy D'Amico - Bottecchia 242015-01-01
Polska Piotr Brozyna do Polska CCC Sprandi - Polkowice 202015-01-01
Szwajcaria Nico Brüngger do Szwajcaria Roth - Skoda 272015-01-01
Stany Walton Brush do Stany Zjednoczone IRT Racing 252015-01-01
Kanada Kyle Buckosky do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 222015-01-01
Holandia Luuc Bugter do Holandia BabyDump Cycling Team 222015-01-01
Wielka Steven Burke do Wielka Brytania Team Wiggins 272015-01-01
Niemcy Holger Burkhardt do Niemcy Team Heizomat 282015-01-01
Wlochy Andrea Cacciotti do Wlochy GM Cycling Team 192015-01-01
Indonezja Aiman Cahyadi do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 222015-01-01
Australia Fabio Calabria do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 282015-01-01
Belgia Joeri Calleeuw do Belgia Vérandas Willems Cycling Team 302015-01-01
Francja Maxime Cam do Francja Bretagne - Séché Environnement 232015-01-01
Wlochy Simone Campagnaro do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 292015-01-01
Wlochy Gabriele Campello do Wlochy D'Amico - Bottecchia 212015-01-01
Czechy Pavel Camrda do Czechy Whirlpool - Author 192015-01-01
Francja Fabien Canal do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 262015-01-01
Kolumbia Alex Norberto Cano Ardila do Kolumbia Colombia 322015-01-01
Belgia Amaury Capiot do Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 222015-01-01
Wlochy Thomas Capocchi do Wlochy D'Amico - Bottecchia 222015-01-01
Wlochy Luca Cappelli do Wlochy Team Idea 2010 ASD 222015-01-01
Kolumbia Wilson Steven Cardona Garcia do Kolumbia Orgullo Antioqueño 202015-01-01
Stany Zachary Carlson do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 202015-01-01
Australia Ben Carman do Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 202015-01-01
Wielka Dante Carpenter do Wielka Brytania JLT - Condor 212015-01-01
Dania Lars Carstensen do Dania Team Almeborg - Bornholm 352015-01-01
Filipiny Denver Casayuran do Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 252015-01-01
Belgia Robbe Casier do Belgia Veranclassic - Ekoi 192015-01-01
Kolumbia Camilo Castiblanco do Kolumbia Colombia 272015-01-01
Niemcy Claudio Catania do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232015-01-01
Wlochy Daniele Cavasin do Wlochy GM Cycling Team 272015-01-01
Chorwacja Filip Cengic do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 202015-01-01
Luxemburg Ivan Centrone do Luxemburg Team Differdange - Losch 202015-01-01
Kolumbia Wilson Cepeda Cuervo do Kolumbia Movistar Team America 352015-01-01
Ekwador Jefferson Alveiro Cepeda Hernandez do Ekwador Team Ecuador 192015-01-01
Tajwan Wei Kei Chang do Tajwan RTS - Santic Racing Team 302015-01-01
Francja David Cherbonnet do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 222015-01-01
Francja Corentin Cherhal do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 212015-01-01
Wlochy Francesco Chesi do Wlochy Unieuro - Wilier 202015-01-01
Francja Loic Chetout do Francja Cofidis Solutions Crédits 232015-01-01
Japonia Ryo Chikatani do Japonia Matrix Powertag 232015-01-01
Tajwan Chao Kai Chin do Tajwan Attaque Team Gusto 222015-01-01
Hongkong Ho San Chiu do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 202015-01-01
Korea Hae Sung Cho do Korea Seoul Cycling Team 242015-01-01
Hongkong Ki Ho Choi do nieznany Koniec kariery 242015-01-01
Stany Drew Christopher do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 312015-01-01
Wlochy Maik Robert Cioni do Iran Tabriz Shahrdari Team 362015-01-01
Belgia Dimitri Claeys do Belgia Vérandas Willems Cycling Team 282015-01-01
Francja Romain Combaud do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 242015-01-01
Kolumbia Yuber Alberto Contreras Chaparro do Kolumbia Movistar Team America 212015-01-01
Australia Mitchell Cooper do Australia Navitas - Satalyst 222015-01-01
Australia Jayden Copp do Australia Charter Mason - Giant Racing Team 262015-01-01
Dania Mads Corell do Dania Team ColoQuick 192015-01-01
Meksyk Rene Guillermo Corella Braun do Stany Zjednoczone IRT Racing 242015-01-01
Holandia Mitchell Cornelisse do Holandia Rabobank Development Team 192015-01-01
Portugalia Francisco Leonel Martins Costa do Portugalia LA Aluminios - Antarte 262015-01-01
Argentyna Axel Costa Soria do Paragwaj Start - Massi Cycling Team 212015-01-01
Kanada Felix Cote-Bouvette do Kanada H&R Block Pro Cycling 222015-01-01
Portugalia Leonel Sousa Coutinho do Portugalia LA Aluminios - Antarte 232015-01-01
Stany Ricardo Creel do Szwajcaria Roth - Skoda 232015-01-01
Australia Sam Crome do Australia Charter Mason - Giant Racing Team 222015-01-01
Australia Michael Crosbie do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 232015-01-01
Dominikana Adderlyn Felix Cruz Colon do Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 242015-01-01
Dominikana Juan Jose Cueto Montero do Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 232015-01-01
Australia Michael Cupitt do Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 332015-01-01
Stany Geoffrey Curran do Stany Zjednoczone Axeon Cycling Team 202015-01-01
Wlochy Marco D'Urbano do Wlochy GM Cycling Team 242015-01-01
Norwegia Herman Dahl do Norwegia Team Sparebanken Sør 222015-01-01
Kanada Matteo Dal-Cin do Kanada Silber Pro Cycling Team 242015-01-01
Wlochy Tiziano Dall'Antonia do Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 322015-01-01
Wlochy Maurizio Damiano do Wlochy Team Idea 2010 ASD 232015-01-01
Serbia Marko Danilovic do Serbia Nankang - Fondriest 222015-01-01
Niemcy Christoph Danner do Paragwaj Start - Massi Cycling Team 222015-01-01
Stany Winston David do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 282015-01-01
Nowa Tom Davison do Nowa Zelandia Avanti Racing Team 252015-01-01
Hiszpania Angel De Julian Vazquez do Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 222015-01-01
Holandia Gerd De Keijzer do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 212015-01-01
Holandia Arvid De Kleijn do Holandia Cycling Team Jo Piels 212015-01-01
Hiszpania Jose Antonio De Segovia Botella do Portugalia Louletano - Ray Just Energy 332015-01-01
Belgia Floris De Tier do Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 232015-01-01
Kanada Adam De Vos do Kanada H&R Block Pro Cycling 222015-01-01
Holandia Hartthijs De Vries do Holandia Rabobank Development Team 192015-01-01
Belgia Hugo De Winter do Belgia ColorCode - Aquality Protect 192015-01-01
Belgia Martijn Degreve do Belgia Team 3M 222015-01-01
Belgia Guillaume Delvaux do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 192015-01-01
Belgia Jan Denuwelaere do Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 272015-01-01
Belgia David Desmecht do Belgia Veranclassic - Ekoi 232015-01-01
Francja Loďc Desriac do Japonia Kinan Cycling Team 262015-01-01
Wlochy Gianmarco Di Francesco do Wlochy MG.Kvis - Vega 262015-01-01
Wlochy Antonio Di Sante do Wlochy GM Cycling Team 222015-01-01
Kolumbia Roller Camilo Diagama Martin do Kolumbia Movistar Team America 212015-01-01
Argentyna Dario Raul Diaz do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 342015-01-01
Wielka Jonathan Dibben do Wielka Brytania Team Wiggins 212015-01-01
Holandia Bart Dielissen do Holandia BabyDump Cycling Team 212015-01-01
Szwajcaria Silvan Dieterich do Szwajcaria Roth - Skoda 222015-01-01
Dania Stefan Djurhuus do Dania Team Almeborg - Bornholm 252015-01-01
Stany Cameron Dodge do Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 242015-01-01
Hiszpania Daniel Dominguez Barragan do Ekwador Team Ecuador 302015-01-01
Belgia Jelle Donders do Belgia Superano Ham - Isorex 222015-01-01
Australia Alistair Donohoe do Australia Search2retain - Health.com.au Cycling Team 202015-01-01
Czechy Jan Dostal do Czechy Bohemia Cycling Track Team 272015-01-01
Irlandia Edward Dunbar do Wielka Brytania NFTO 192015-01-01
Belgia Jimmy Duquennoy do Belgia ColorCode - Aquality Protect 202015-01-01
Austria Felix Dyczek do Austria WSA - Greenlife 192015-01-01
Nowa James Early do Niemcy Team Stölting 302015-01-01
Stany Cullen Easter do Stany Zjednoczone Airgas - Safeway Cycling Team 282015-01-01
Stany Yannick Eckmann do Szwajcaria Roth - Skoda 222015-01-01
Meksyk Frayre Moctezuma Eder do Stany Zjednoczone IRT Racing 242015-01-01
Australia David Edwards do Australia Charter Mason - Giant Racing Team 222015-01-01
Holandia Roy Eefting do Holandia BabyDump Cycling Team 262015-01-01
Izrael Ben Einhorn do Izrael Cycling Academy Team 222015-01-01
Kanada Nigel Ellsay do Kanada Silber Pro Cycling Team 212015-01-01
Iran Rahim Emami do Iran Pishgaman - Giant Team 332015-01-01
Australia Michael England do nieznany Koniec kariery 322015-01-01
Czechy Libor Erben do Czechy Ex23 - Saroni Factory Team 322015-01-01
Szwecja Lucas Eriksson do Szwecja Team Tre Berg - Bianchi 192015-01-01
Hiszpania Sergio Escobar Roure do Hiszpania Movistar Team 412015-01-01
Hiszpania Imanol Estevez Salas do Hiszpania Murias Taldea 222015-01-01
Kolumbia Eduardo Estrada Celis do Wlochy D'Amico - Bottecchia 202015-01-01
Portugalia Andre Piedade Evangelista do Portugalia Louletano - Ray Just Energy 192015-01-01
Wielka Joe Evans do Wielka Brytania Madison - Genesis 192015-01-01
Australia Craig Evers do Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 252015-01-01
Australia Caleb Ewan do Australia Orica - GreenEDGE 212015-01-01
Szwecja Alexander Faglum Karlsson do Szwecja Team Tre Berg - Bianchi 192015-01-01
Austria Daniel Federspiel do Austria Tirol Cycling Team 282015-01-01
Algieria Abdelghanie Fellah do Algieria Vélo Club Sovac 202015-01-01
Algieria Sid Ali Fellah do Algieria Vélo Club Sovac 252015-01-01
Hiszpania Airan Fernandez Casasola do Japonia Matrix Powertag 272015-01-01
Wlochy Alessandro Ferrarotti do Wlochy GM Cycling Team 222015-01-01
Austria Gerd Fidler do Austria Amplatz - BMC 192015-01-01
Kazachstan Vladislav Filipovich do Kazachstan Vino 4ever 192015-01-01
Wlochy Iuri Filosi do Wlochy Nippo - Vini Fantini 232015-01-01
Węgry Viktor Filutas do Węgry Utensilnord 192015-01-01
Australia Daniel Fitter do Australia Charter Mason - Giant Racing Team 192015-01-01
Australia Michael Fitzgerald do Australia Navitas - Satalyst 272015-01-01
Stany Oliver Flautt do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 222015-01-01
Luxemburg Pol Flesch do Luxemburg Team Differdange - Losch 222015-01-01
Niemcy Andreas Fliessgarten do Niemcy Team Kuota - Lotto 352015-01-01
Polska Jakub Foltyn do Polska Domin Sport 222015-01-01
Puerto Agustin Franco Font Oronoz do Puerto Rico InCycle - Cannondale 382015-01-01
Norwegia Ole Forfang do Norwegia Team Ringeriks-Kraft 202015-01-01
Iran Davoad Foroughi do Iran Sepahan Pro Team 242015-01-01
Niemcy Jasper Frahm do Niemcy LKT Team Brandenburg 192015-01-01
Stany Eamon Lucas Franck do Stany Zjednoczone IRT Racing 232015-01-01
Chorwacja Mateo Frankovic do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 212015-01-01
Niemcy Marcel Franz do Niemcy LKT Team Brandenburg 192015-01-01
Szwajcaria Luca Frasa do Paragwaj Start - Massi Cycling Team 232015-01-01
Ukraina Volodymyr Fredyuk do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 232015-01-01
Austria Markus Freiberger do Austria Tirol Cycling Team 202015-01-01
Niemcy Raphael Freienstein do Australia Charter Mason - Giant Racing Team 242015-01-01
Niemcy Fabian Fritz do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 212015-01-01
Norwegia Christian Hals Frivold do Norwegia Team Fixit.no 242015-01-01
Niemcy Moritz Fussnegger do Niemcy MLP Team Bergstrasse 192015-01-01
Izrael Guy Gabay do Izrael Cycling Academy Team 222015-01-01
Dania Morten Gadgaard do Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 242015-01-01
Kanada Emmanuel Gagne do Stany Zjednoczone Airgas - Safeway Cycling Team 202015-01-01
Kanada Julien Gagne do Kanada Garneau - Québecor 212015-01-01
Kazachstan Vadim Galeyev do Kazachstan Vino 4ever 232015-01-01
Hiszpania Alberto Gallego Ruiz do Portugalia Radio Popular - Boavista 252015-01-01
Kolumbia Alvaro Galvis Becerra do Kolumbia Movistar Team America 452015-01-01
Hiszpania Ivan Garcia Cortina do Czechy AWT - GreenWay 202015-01-01
Hiszpania Vicente Garcia De Mateos Rubio do Portugalia Louletano - Ray Just Energy 272015-01-01
Wlochy Michele Gazzara do Wlochy MG.Kvis - Vega 252015-01-01
Belgia Jens Geerinck do Belgia Cibel 222015-01-01
Bułgaria Nako Georgiev do Niemcy Team Stölting 202015-01-01
Belgia Alexander Geuens do Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 212015-01-01
Kazachstan Yevgeniy Gidich do Kazachstan Vino 4ever 192015-01-01
Wenezuela Carlos Alberto Gimenez Nuñez do Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 202015-01-01
Szwecja Alexander Gingsjö do Szwecja Team Tre Berg - Bianchi 352015-01-01
RPA Dylan Girdlestone do Australia Drapac Professional Cycling 262015-01-01
Słowacja Filip Glajza do Słowacja CK Banska Bystrika 242015-01-01
Australia James Glasspool do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 242015-01-01
Belgia Jeroen Goeleven do Belgia Superano Ham - Isorex 232015-01-01
Holandia Rick Goeree do Holandia Metec - TKH p/b Mantel 202015-01-01
Izrael Roy Goldstein do Izrael Cycling Academy Team 222015-01-01
Kolumbia Bryan Steven Gomez do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 212015-01-01
Węgry Gergo Gonczy do Węgry Utensilnord 192015-01-01
Korea Hyo Suk Gong do Korea KSPO 292015-01-01
Francja Julien Gonnet do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 342015-01-01
Hiszpania Oscar Gonzalez Brea do Portugalia Efapel 232015-01-01
Hiszpania Adrian Gonzalez Velasco do Hiszpania Murias Taldea 232015-01-01
Belgia Kobe Goossens do Belgia Telenet - Fidea 192015-01-01
Rosja Ilya Gorodnichev do Tajwan RTS - Santic Racing Team 282015-01-01
Nowa Fraser Gough do Nowa Zelandia Avanti Racing Team 222015-01-01
Nowa Regan Gough do Nowa Zelandia Avanti Racing Team 192015-01-01
Austria Andreas Graf do Austria Hrinkow Advarics Cycleangteam 302015-01-01
Stany Shawn Gravois do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 292015-01-01
Wlochy Massimo Graziato do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 272015-01-01
Stany Cory Greenberg do Stany Zjednoczone IRT Racing 272015-01-01
Dania Jonas Gregaard do Dania Team Tre-For - Blue Water 192015-01-01
Ukraina Igor Gregul do Ukraina Kyiv Capital Racing 222015-01-01
Nowa Logan Griffin do Australia Search2retain - Health.com.au Cycling Team 202015-01-01
Austria Thomas Gruber do Austria Amplatz - BMC 192015-01-01
Australia Alex Grunke do Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 222015-01-01
Francja Julien Guay do Francja Auber 93 292015-01-01
Portugalia Ruben Antonio Almeida Guerreiro do Stany Zjednoczone Axeon Cycling Team 212015-01-01
Holandia Davy Gunst do Holandia SEG Racing 202015-01-01
Chiny Xinlong Guo do Chiny Hengxiang Cycling Team 192015-01-01
Australia Timothy Guy do Australia Search2retain - Health.com.au Cycling Team 262015-01-01
Francja Yann Guyot do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 292015-01-01
Dania Andreas Holm Gylling do Dania Riwal Platform Cycling Team 202015-01-01
Norwegia Carl Fredrik Hagen do Norwegia Team Sparebanken Sør 242015-01-01
Nowa Joshua Haggerty do Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 202015-01-01
Austria Marvin Hammerschmid do Austria Hrinkow Advarics Cycleangteam 192015-01-01
Austria Raphael Hammerschmid do Austria Hrinkow Advarics Cycleangteam 192015-01-01
Dania Anders Hardahl do Dania Team Tre-For - Blue Water 192015-01-01
Wielka Tao Geoghegan Hart do Stany Zjednoczone Axeon Cycling Team 202015-01-01
Stany Coulton Hartrich do Stany Zjednoczone IRT Racing 322015-01-01
Iran Sajjad Hashemi do Iran Sepahan Pro Team 232015-01-01
Japonia Kenji Hashimoto do Japonia C-Project 1152015-01-01
Wielka Andrew Hawdon do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 392015-01-01
Belgia Loïc Hennaux do Belgia ColorCode - Aquality Protect 192015-01-01
Kolumbia Jose Tito Hernandez Jaramillo do Wlochy GM Cycling Team 212015-01-01
Puerto Sebastian Hernandez Padilla do Puerto Rico InCycle - Cannondale 202015-01-01
Australia Benjamin Hill do Australia Charter Mason - Giant Racing Team 252015-01-01
Malezja Jin Cheng Hoh do Tajwan Attaque Team Gusto 222015-01-01
Dania Anders Holm do Dania Team Almeborg - Bornholm 372015-01-01
Holandia Reinier Honig do Holandia Team Roompot - Oranje Peloton 322015-01-01
Czechy Jakub Honzik do Czechy AC Sparta Praha 192015-01-01
Szwecja Gustav Höög do Szwecja Team Tre Berg - Bianchi 202015-01-01
Holandia Glenn Hool do Holandia BabyDump Cycling Team 222015-01-01
Iran Reza Hosseini do Iran Sepahan Pro Team 262015-01-01
Stany Charlie Hough do Stany Zjednoczone Hincapie Racing Team 202015-01-01
Wielka Justin Hoy do Wielka Brytania NFTO 372015-01-01
Słowacja Miroslav Hrasko do Słowacja CK Banska Bystrika 252015-01-01
Tajwan Cheng Yin Hsieh do Tajwan Action Cycling Team 222015-01-01
Tajwan Hsuan Ping Hsu do Tajwan Action Cycling Team 192015-01-01
Tajwan Shih Chang Huang do Tajwan Action Cycling Team 272015-01-01
Tajwan Sung Pu Huang do Tajwan RTS - Santic Racing Team 252015-01-01
Austria Marcel Huber do Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 192015-01-01
Niemcy Joshua Huppertz do Niemcy Team Kuota - Lotto 212015-01-01
Dania Andreas Hyldgaard Jeppesen do Dania Team Tre-For - Blue Water 192015-01-01
Japonia Shogo Ichimaru do Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 232015-01-01
Azerbejdżan Ismayil Ilyasov do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 212015-01-01
Korea Chae Bin Im do Korea Geumsan Insam - Cello 242015-01-01
Hiszpania Jon Ander Insausti Irastorza do Hiszpania Murias Taldea 232015-01-01
Hiszpania Unai Intziarte Muñoz do Hiszpania Murias Taldea 242015-01-01
Białoruś Anton Ivashkin do Białoruś Minsk Cycling Club 192015-01-01
Norwegia Andreas Skjælo Jacobsen do Norwegia Team Fixit.no 192015-01-01
Iran Hossein Jahanbanian do Iran Tabriz Shahrdari Team 322015-01-01
Holandia Fabio Jakobsen do Holandia SEG Racing 192015-01-01
Polska Slawomir Janiszewski do Polska Wibatech - Fuji Zory 192015-01-01
Polska Sylwester Janiszewski do Polska Wibatech - Fuji Zory 272015-01-01
Ekwador Luis Adrian Jaramillo do Ekwador Team Ecuador 192015-01-01
Szwajcaria Lukas Jaun do Szwajcaria Roth - Skoda 242015-01-01
Argentyna Gaston Emiliano Javier do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 222015-01-01
Stany Max Jenkins do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 302015-01-01
Korea Eun Seong Jeong do Korea Geumsan Insam - Cello 262015-01-01
Słowenia Zan Jerkic do Słowenia Radenska - Ljubljana 192015-01-01
Australia Shannon Johnson do Australia Charter Mason - Giant Racing Team 352015-01-01
Korea Dae Young Joo do Korea Seoul Cycling Team 192015-01-01
Korea Kang Eun Joo do Korea KSPO 192015-01-01
Australia Christopher Jory do Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 282015-01-01
Belgia Thomas Joseph do Belgia Sunweb - Napoleon Games 192015-01-01
Nowa Nick Jowsey do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 222015-01-01
Słowacja Kamil Juhaniak do Czechy Ex23 - Saroni Factory Team 222015-01-01
Czechy Jiri Jurecka do Czechy Ex23 - Saroni Factory Team 192015-01-01
Czechy Marcel Kachlir do Czechy Bohemia Cycling Track Team 442015-01-01
Polska Jakub Kaczmarek do Polska CCC Sprandi - Polkowice 222015-01-01
Serbia Dusan Kalaba do Serbia Nankang - Fondriest 192015-01-01
Niemcy Lennard Kamna do Niemcy Team Stölting 192015-01-01
Japonia Daisuke Kaneko do Japonia Gunma - Grifin Racing Team 242015-01-01
Japonia Masaaki Kanno do Japonia Gunma - Grifin Racing Team 272015-01-01
Szwecja Pontus Kastemyr do Luxemburg Team Differdange - Losch 202015-01-01
Australia Nicholas Katsonis do Australia Charter Mason - Giant Racing Team 212015-01-01
Australia Oliver Kent-Spark do Australia Search2retain - Health.com.au Cycling Team 232015-01-01
Holandia Koos Jeroen Kers do Holandia BabyDump Cycling Team 292015-01-01
Australia Ben Kersten do Brazylia Funvic - Sao Jose Dos Campos 342015-01-01
Korea Sang Pyo Kim do Korea Geumsan Insam - Cello 192015-01-01
Stany Ben King do Stany Zjednoczone Team Cannondale - Garmin 262015-01-01
Stany Nathan King do Stany Zjednoczone Team SmartStop 282015-01-01
Australia Elliott Kippen do Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 222015-01-01
Japonia Takahito Kishi do Japonia Gunma - Grifin Racing Team 212015-01-01
Japonia Keisuke Kitanishi do Japonia Matrix Powertag 192015-01-01
Dania Magnus Bak Klaris do Holandia SEG Racing 192015-01-01
Ukraina Iliya Klepikov do Ukraina ISD Continental Team 212015-01-01
Czechy Lukas Kobes do Czechy AC Sparta Praha 192015-01-01
Niemcy Christian Koch do Niemcy LKT Team Brandenburg 192015-01-01
Ukraina Volodymyr Kogut do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 312015-01-01
Czechy Michal Kohout do Czechy Team Dukla Praha 192015-01-01
Rosja Aleksandr Komin do Rosja RusVelo 202015-01-01
Ukraina Daniil Kondakov do Ukraina Kyiv Capital Racing 212015-01-01
Austria Markus Kopfauf do Austria WSA - Greenlife 192015-01-01
Norwegia Max Emil Korner do Norwegia Team Ringeriks-Kraft 242015-01-01
Białoruś Ilia Koshevoy do Wlochy Lampre - Merida 242015-01-01
Słowenia Mike Kovac do Słowenia Radenska - Ljubljana 192015-01-01
Czechy Jan Kovar do Czechy Whirlpool - Author 192015-01-01
Japonia Kengo Kowatari do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 312015-01-01
Ukraina Sergiy Kozachenko do Ukraina Kyiv Capital Racing 212015-01-01
Czechy Adam Kozusnik do Czechy SKC Tufo - Prostejov 222015-01-01
Dania Asbjörn Kragh Andersen do Dania Team Tre-For - Blue Water 232015-01-01
Słowenia Gregor Krajnc do Słowenia Radenska - Ljubljana 202015-01-01
Białoruś Andrei Krasilnikau do Białoruś Minsk Cycling Club 262015-01-01
Polska Artur Krasnodebski do Izrael Cycling Academy Team 192015-01-01
Holandia Stefan Kreder do Holandia Metec - TKH p/b Mantel 192015-01-01
Holandia Aron Kremer do Belgia Superano Ham - Isorex 262015-01-01
Rosja Evgeniy Krivosheev do Rosja Itera - Katusha 272015-01-01
Belgia Bastien Kroonen do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 192015-01-01
Ukraina Dmytro Kryvtsov do Ukraina ISD Continental Team 302015-01-01
Austria Michael Kucher do Austria Team Vorarlberg 222015-01-01
Japonia Takuto Kurabayashi do Japonia Gunma - Grifin Racing Team 232015-01-01
Korea Soon Woo Kwon do Korea KSPO 222015-01-01
Stany James Laberge do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 222015-01-01
Tanzania Richard Laningo Laizer do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 262015-01-01
Australia Sean Lake do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 242015-01-01
Australia Richard Lang do Wielka Brytania JLT - Condor 262015-01-01
Francja Pierre-Roger Latour do Francja Ag2r La Mondiale 222015-01-01
Wielka Christopher Lawless do Wielka Brytania Team Wiggins 202015-01-01
Łotwa Arnis Lazdins do Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 192015-01-01
Kanada Michael Le Rossignol do Kanada Silber Pro Cycling Team 252015-01-01
Francja Kévin Lebreton do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 222015-01-01
Korea Jong Hwa Lee do Korea Korail Cycling Team 202015-01-01
Belgia Rob Leemans do Holandia SEG Racing 222015-01-01
Czechy Roman Lehky do Czechy AWT - GreenWay 192015-01-01
Holandia Peter Lenderink do Holandia Rabobank Development Team 192015-01-01
Australia Matthew Leonard do Australia Navitas - Satalyst 242015-01-01
Wlochy Davide Leone do Wlochy D'Amico - Bottecchia 192015-01-01
Hongkong Ka Yu Leung do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 192015-01-01
Francja Jordan Levasseur do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 202015-01-01
Australia Bradley Linfield do Australia Navitas - Satalyst 212015-01-01
Białoruś Aliaksandr Lisouski do Białoruś Minsk Cycling Club 302015-01-01
Dania Mathias Lisson do Dania Team Almeborg - Bornholm 252015-01-01
Hiszpania Eneko Lizarralde Delgado do Hiszpania Murias Taldea 222015-01-01
Wielka Rhys Lloyd do Wielka Brytania NFTO 262015-01-01
Argentyna Franco Lopardo do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 302015-01-01
Argentyna Lucas Lopardo do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 292015-01-01
Kolumbia Miguel Angel Lopez do Kazachstan Astana Pro Team 212015-01-01
Kolumbia Vladimir Yezid Lopez Gil do Rumunia Tusnad Cycling Team 272015-01-01
Hiszpania Carlos Lorente Garcia do Serbia Keith Mobel - Partizan 232015-01-01
Francja Julien Loubet do Francja Team Marseille 13 - KTM 302015-01-01
Wielka Samuel Lowe do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 212015-01-01
Australia Jason Lowndes do Kanada Garneau - Québecor 212015-01-01
Belgia Antoine Loy do Belgia ColorCode - Aquality Protect 192015-01-01
Rosja Andrey Lukonin do Rosja Itera - Katusha 202015-01-01
Kazachstan Dmitriy Lukyanov do Kazachstan Vino 4ever 222015-01-01
Rosja Ivan Lutsenko do Rosja Itera - Katusha 202015-01-01
Belgia Brent Luyckx do Luxemburg Leopard Development Team 202015-01-01
Holandia Jan Maas do Holandia Rabobank Development Team 192015-01-01
Australia Ryan Macanally do Australia Charter Mason - Giant Racing Team 232015-01-01
Kanada Ryan Macdonald do Kanada H&R Block Pro Cycling 232015-01-01
Czechy Michal Macko do Czechy Bohemia Cycling Track Team 192015-01-01
Norwegia Kristoffer Madsen do Norwegia Team Fixit.no 192015-01-01
Dania Martin Toft Madsen do Dania Team Almeborg - Bornholm 302015-01-01
Portugalia Samuel Rodrigues Magalhaes do Portugalia Radio Popular - Boavista 232015-01-01
Australia Jake Magee do Australia Charter Mason - Giant Racing Team 282015-01-01
Francja Jérôme Mainard do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 292015-01-01
Francja Anthony Maldonado do Francja Auber 93 242015-01-01
Polska Kamil Malecki do Polska CCC Sprandi - Polkowice 192015-01-01
Ukraina Timur Maleev do Ukraina ISD Continental Team 192015-01-01
Wlochy Matteo Malucelli do Wlochy Team Idea 2010 ASD 222015-01-01
Ukraina Vasyl Malynivskyi do Ukraina Kolss - BDC Team 232015-01-01
Niemcy John Mandrysch do Niemcy MLP Team Bergstrasse 192015-01-01
Finlandia Matti Manninen do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 232015-01-01
Algieria Abderrahmane Mansouri do Algieria Vélo Club Sovac 202015-01-01
Indonezja Robin Manulang do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 282015-01-01
Francja Lorenzo Manzin do Francja FDJ 212015-01-01
Wielka Richard Mardle do Wielka Brytania NFTO 352015-01-01
Wlochy Jakub Mareczko do Wlochy Southeast 212015-01-01
Szwajcaria Tristan Marguet do Szwajcaria Roth - Skoda 282015-01-01
Wlochy Alessandro Mariani do Wlochy Team Idea 2010 ASD 192015-01-01
Wlochy Nicolas Marini do Wlochy Nippo - Vini Fantini 222015-01-01
Hiszpania Alejandro Manuel Marque Porto do Portugalia Efapel 342015-01-01
Australia Oliver Martin do Australia Search2retain - Health.com.au Cycling Team 202015-01-01
Hiszpania Juan Jesus Martinez Antolin do Serbia Keith Mobel - Partizan 232015-01-01
Kolumbia Daniel Felipe Martinez Poveda do Kolumbia Colombia 192015-01-01
Hiszpania RIGO Sebastian Mascaro do Hiszpania Burgos - BH 242015-01-01
Holandia Marco Massink do Paragwaj Start - Massi Cycling Team 272015-01-01
Niemcy Björn Mauersberger do Dania Riwal Platform Cycling Team 332015-01-01
Australia Riley Maule do Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 252015-01-01
Australia Jackson Mawby do Australia Navitas - Satalyst 202015-01-01
Wielka Zach May do Wielka Brytania NFTO 202015-01-01
Irlandia David Mccarthy do Wielka Brytania JLT - Condor 202015-01-01
Irlandia Eoin Mccarthy do Irlandia An Post - Chainreaction 222015-01-01
Australia Daniel McConnell do Stany Zjednoczone Trek Factory Racing 302015-01-01
Kanada Bailey Mcknight do Kanada H&R Block Pro Cycling 252015-01-01
Wielka James Mclaughlin do Wielka Brytania Madison - Genesis 252015-01-01
Wielka Daniel McLay do Francja Bretagne - Séché Environnement 232015-01-01
Kanada Garrett Mcleod do Kanada H&R Block Pro Cycling 262015-01-01
Meksyk Gerardo Vicente Medina Robles do Stany Zjednoczone Airgas - Safeway Cycling Team 212015-01-01
Iran Majid Abouei Mehrizi do Iran Pishgaman - Giant Team 192015-01-01
Holandia Daan Meijers do Holandia Cyclingteam Join-S - De Rijke 242015-01-01
Portugalia Nuno Serafim Pacheco Meireles do Portugalia LA Aluminios - Antarte 242015-01-01
Australia David Melville do Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 282015-01-01
Kolumbia Omar Alberto Mendoza Cardona do Kolumbia Movistar Team America 262015-01-01
Portugalia Dominic Pereira Mestre do Portugalia Louletano - Ray Just Energy 222015-01-01
Belgia Xandro Meurisse do Irlandia An Post - Chainreaction 232015-01-01
Korea Sun Ki Min do Korea Korail Cycling Team 192015-01-01
Argentyna Andres Giuliano Mini do Argentyna San Luis - Somos Todos 202015-01-01
Iran Mohammad Miri do Iran Tabriz Shahrdari Team 282015-01-01
Japonia Kyohei Mizuno do Japonia Kinan Cycling Team 272015-01-01
Czechy Zdenek Mlynar do Czechy Bohemia Cycling Track Team 392015-01-01
Algieria Hichem Mokhtari do Algieria Vélo Club Sovac 192015-01-01
Kolumbia Juan Sebastian Molano Benavides do Kolumbia Colombia 212015-01-01
Kolumbia Freddy Emir Montaña Cadena do Kolumbia Movistar Team America 332015-01-01
Kolumbia Sebastian Montes Cano do Puerto Rico InCycle - Cannondale 192015-01-01
Kolumbia Rafael Anibal Montiel Cuellar do Kolumbia Orgullo Antioqueño 342015-01-01
Kolumbia Juan David Montoya Abreu do Kolumbia Orgullo Antioqueño 242015-01-01
Kolumbia Cristhian Montoya Giraldo do Kolumbia Orgullo Antioqueño 262015-01-01
Puerto Ricky Morales Ortiz do Puerto Rico InCycle - Cannondale 212015-01-01
Austria Fabian Morianz do Austria Tirol Cycling Team 192015-01-01
Francja Julien Morice do Francja Team Europcar 242015-01-01
Węgry Daniel Moricz do Węgry Utensilnord 192015-01-01
Australia Angus Morton do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 262015-01-01
Ukraina Anton Moruha do Ukraina Kyiv Capital Racing 202015-01-01
Wielka Joseph Moses do Wielka Brytania JLT - Condor 212015-01-01
Ukraina Sergii Movchan do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 222015-01-01
Australia James Mowatt do Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 252015-01-01
Nowa Luke Mudgway do Nowa Zelandia Avanti Racing Team 192015-01-01
Wlochy Luca Muffolini do Wlochy MG.Kvis - Vega 232015-01-01
Japonia Naoki Mukaigawa do Japonia Matrix Powertag 352015-01-01
Argentyna Mauricio Muller do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 342015-01-01
Stany Evan Murphy do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 272015-01-01
Australia Conor Murtagh do Australia Charter Mason - Giant Racing Team 222015-01-01
Białoruś Anton Muzychkin do Białoruś Minsk Cycling Club 212015-01-01
Belgia Daan Myngheer do Belgia Vérandas Willems Cycling Team 222015-01-01
Belgia Lawrence Naesen do Belgia Cibel 232015-01-01
Iran Sahebali Najafi do Iran Tabriz Petrochemical Team 232015-01-01
Malezja Wan Mohamed Najmee do Dania Team ColoQuick 322015-01-01
Japonia Yoshitaka Nakahara do Japonia C-Project 222015-01-01
Japonia Yusaku Nakai do Japonia Gunma - Grifin Racing Team 212015-01-01
Japonia Masahito Nakakura do Japonia Shimano Racing Team 312015-01-01
Japonia Shigetomo Nakanisi do Japonia Kinan Cycling Team 252015-01-01
Australia Grayson Napier do Australia Navitas - Satalyst 202015-01-01
Wlochy Stefano Nardelli do Wlochy Unieuro - Wilier 222015-01-01
Wlochy Alberto Nardin do Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 252015-01-01
Iran Hossein Nateghi do Iran Sepahan Pro Team 282015-01-01
Argentyna Maximiliano Ezequiel Navarrete do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 242015-01-01
Iran Abolfazl Nazari Daghalian do Iran Tabriz Petrochemical Team 242015-01-01
Rosja Vasily Neustroev do Rosja Lokosphinx 252015-01-01
Holandia Joris Nieuwenhuis do Holandia Rabobank Development Team 192015-01-01
Holandia Kenny Nijssen do Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 252015-01-01
Albania Iltjan Nika do Wlochy D'Amico - Bottecchia 202015-01-01
Czarnogóra Milos Nikcevic do Serbia Nankang - Fondriest 212015-01-01
Czechy Vojtech Nipl do Czechy Bohemia Cycling Track Team 222015-01-01
Japonia Masafumi Nishitani do Japonia C-Project 482015-01-01
Japonia Ryota Nishizono do Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 282015-01-01
Japonia Ryota Nishizono do Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 282015-01-01
Kolumbia Jorge Humberto Noreña Sanchez do Kolumbia EPM UNE - Area Metropolitana 222015-01-01
Czechy Jakub Novak do Czechy AWT - GreenWay 252015-01-01
Polska Kacper Nowicki do Luxemburg Team Differdange - Losch 192015-01-01
Hiszpania Israel Nuño Argüelles do Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 232015-01-01
Australia Ben Alexander O'Connor do Australia Navitas - Satalyst 202015-01-01
Australia Callum O'Sullivan do Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 1152015-01-01
Wlochy Matteo Occhialini do Wlochy MG.Kvis - Vega 202015-01-01
Norwegia Anders Oddli do Norwegia Team Frøy - Oslo 212015-01-01
Stany Justin Oien do Stany Zjednoczone Axeon Cycling Team 202015-01-01
Stany Peter Olejniczak do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 252015-01-01
Kolumbia Mauricio Orozco Restrepo do Kolumbia Orgullo Antioqueño 192015-01-01
Kolumbia Mauricio Ortega Ramirez do Kolumbia Orgullo Antioqueño 352015-01-01
Paragwaj Ever Ortiz do Paragwaj Start - Massi Cycling Team 1152015-01-01
Paragwaj German Anibal Orue Cardozo do Paragwaj Start - Massi Cycling Team 212015-01-01
Malezja Afiq Husein Othmani do Malezja National Sports Council of Malaysia Cycling Team 192015-01-01
Stany Logan Owen do Stany Zjednoczone Axeon Cycling Team 202015-01-01
Francja Quentin Pacher do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 232015-01-01
Szwajcaria Dylan Page do Szwajcaria Roth - Skoda 222015-01-01
Stany Jonathan Page do Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 392015-01-01
Belgia Martin Palm do Belgia ColorCode - Aquality Protect 192015-01-01
Argentyna Guido Emanuel Palma do Argentyna Buenos Aires Provincia 282015-01-01
Polska Michał Paluta do Polska CCC Sprandi - Polkowice 202015-01-01
Belgia Kevin Panhuyzen do Belgia Team 3M 212015-01-01
Czechy Lukas Papula do Czechy Ex23 - Saroni Factory Team 202015-01-01
Korea Jun Park do Korea Korail Cycling Team 192015-01-01
Korea Sang Hoon Park do Korea Seoul Cycling Team 222015-01-01
Kolumbia Jordan Arley Parra Arias do Wlochy GM Cycling Team 212015-01-01
Iran Hamed Pasbankhajeh do Iran Tabriz Shahrdari Team 272015-01-01
Wielka Iain Paton do Wielka Brytania Team Wiggins 202015-01-01
Wlochy Francesco Pedante do Wlochy GM Cycling Team 212015-01-01
Dania Casper Phillip Pedersen do Dania Riwal Platform Cycling Team 192015-01-01
Wlochy Giovanni Pedretti do Wlochy Unieuro - Wilier 192015-01-01
Belgia Yannick Peeters do Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 192015-01-01
Węgry Janos Pelikan do Węgry Utensilnord 202015-01-01
Szwajcaria Simon Pellaud do Szwajcaria IAM Cycling 232015-01-01
Kolumbia Cristian Andres Peña Meneses do Kolumbia Orgullo Antioqueño 242015-01-01
Słowenia Izidor Penko do Słowenia Radenska - Ljubljana 192015-01-01
Francja Clément Penven do Francja Team Marseille 13 - KTM 262015-01-01
Portugalia Joao Pedro Mendonca Pereira do Portugalia Team Tavira 282015-01-01
Wlochy Giacomo Peretto do Wlochy Team Idea 2010 ASD 192015-01-01
Argentyna Elias Damian Pereyra do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 262015-01-01
Argentyna Gustavo Ignacio Perez do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 282015-01-01
Wlochy Andrea Peron do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 272015-01-01
Kanada Benjamin Perry do Kanada Silber Pro Cycling Team 212015-01-01
Australia Cameron Peterson do Australia Drapac Professional Cycling 322015-01-01
Czechy Jiri Petrus do Czechy Bohemia Cycling Track Team 192015-01-01
Belgia Dimitri Peyskens do Belgia Team 3M 242015-01-01
Białoruś Aliaksei Piashkun do Białoruś Minsk Cycling Club 192015-01-01
Stany Juan Orlando Pimentel do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 202015-01-01
Wlochy Davide Plebani do Wlochy Unieuro - Wilier 192015-01-01
Białoruś Pavel Podoliak do Białoruś Minsk Cycling Club 232015-01-01
Wlochy Nicola Poletti do Wlochy D'Amico - Bottecchia 212015-01-01
Niemcy Manuel Porzner do Niemcy Team Stölting 192015-01-01
Iran Mohammad Pour Esmaeil do Iran Tabriz Petrochemical Team 232015-01-01
Kolumbia Jeison Prada Ortiz do Paragwaj Start - Massi Cycling Team 222015-01-01
Hiszpania Benjami Prades Reverter do Japonia Matrix Powertag 322015-01-01
Brazylia Antonio Fernando Garnero Prestes do Brazylia Funvic - Sao Jose Dos Campos 322015-01-01
Rosja Andrey Prostkishin do Rosja Lokosphinx 192015-01-01
Estonia Reijo Puhm do Łotwa Rietumu - Delfin 252015-01-01
Wielka George Pym do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 212015-01-01
Niemcy Ole Quast do Niemcy Team Stölting 262015-01-01
Gwatemala Romeo Daniel Quicibal Estrada do Paragwaj Start - Massi Cycling Team 212015-01-01
Łotwa Kristofers Racenajs do Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 302015-01-01
Wlochy Raffaele Radice do Wlochy MG.Kvis - Vega 192015-01-01
Francja Jimmy Raibaud do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 242015-01-01
Białoruś Raman Ramanau do Białoruś Minsk Cycling Club 212015-01-01
Kolumbia Carlos Mario Ramirez Botero do Kolumbia Colombia 212015-01-01
Indonezja Patria Rastra do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 262015-01-01
Dania Emil Ravnsholt Olesen do Dania Team Almeborg - Bornholm 202015-01-01
Belgia Cédric Raymackers do Luxemburg Team Differdange - Losch 232015-01-01
Wlochy Francesco Reda do Wlochy Team Idea 2010 ASD 332015-01-01
Kolumbia Juan Pablo Rendon Jaimes do Kolumbia EPM UNE - Area Metropolitana 252015-01-01
Kolumbia Jaime Alberto Restrepo Diosa do Kolumbia Orgullo Antioqueño 192015-01-01
Niemcy Sven Reutter do Niemcy Team Stölting 192015-01-01
Kolumbia Miguel Angel Reyes Vergare do Tajwan RTS - Santic Racing Team 232015-01-01
Iran Ali Rezaei do Iran Sepahan Pro Team 242015-01-01
Portugalia Carlos Manuel Costa Ribeiro do Portugalia W52 - Quinta da Lixa 232015-01-01
Australia Michael Rice do Australia Search2retain - Health.com.au Cycling Team 192015-01-01
Australia Ian Richards do Holandia BabyDump Cycling Team 222015-01-01
Wielka Tristan Robbins do Wielka Brytania Madison - Genesis 192015-01-01
Kolumbia Julian Andres Rodas Ramirez do Puerto Rico InCycle - Cannondale 332015-01-01
Holandia Tim Rodenburg do Holandia Cycling Team Jo Piels 212015-01-01
Portugalia David Miguel Costa Rodrigues do Portugalia Radio Popular - Boavista 242015-01-01
Stany Matt Rodrigues do Stany Zjednoczone Airgas - Safeway Cycling Team 1152015-01-01
Portugalia Rui Emanuel Castro Rodrigues do Portugalia Louletano - Ray Just Energy 232015-01-01
Kolumbia John Anderson Rodriguez Salazar do Kolumbia EPM UNE - Area Metropolitana 192015-01-01
Norwegia Anders Norderhus Roe do Norwegia Team Frøy - Oslo 222015-01-01
Niemcy Louis Rohde do Niemcy LKT Team Brandenburg 192015-01-01
Węgry Tibor Roka do Węgry Utensilnord 492015-01-01
Hiszpania Jose Luis Roldan Carmona do Serbia Keith Mobel - Partizan 302015-01-01
Kanada Dominique Rollin do Francja Cofidis Solutions Crédits 332015-01-01
Serbia Alexander Roman do Serbia Nankang - Fondriest 192015-01-01
Francja Martial Roman do Belgia Veranclassic - Ekoi 282015-01-01
Argentyna Laureano Rosas do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 252015-01-01
Kanada Ryan Roth do Kanada Silber Pro Cycling Team 322015-01-01
Wlochy Matteo Rotondi do Wlochy GM Cycling Team 192015-01-01
Belgia Glenn Rotty do Belgia Cibel 212015-01-01
Kolumbia Jefferson Rueda Tobon do Kolumbia EPM UNE - Area Metropolitana 252015-01-01
Francja Melvin Rulliere do Belgia Veranclassic - Ekoi 262015-01-01
Słowenia Jure Rupnik do Kanada H&R Block Pro Cycling 222015-01-01
Wlochy Andrea Ruscetta do Wlochy GM Cycling Team 252015-01-01
Malezja Mohamad Fairet Rusli do Malezja National Sports Council of Malaysia Cycling Team 232015-01-01
Algieria Bilal Saada do Algieria Vélo Club Sovac 252015-01-01
Argentyna Matias Roberto Saavedra do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 242015-01-01
Białoruś Andrei Sakalou do Białoruś Minsk Cycling Club 222015-01-01
Kolumbia Jairo Alonso Salas Atehortua do Kolumbia Orgullo Antioqueño 312015-01-01
Rosja Anton Samokhvalov do Rosja Itera - Katusha 292015-01-01
Rosja Dimitry Samokhvalov do Rosja Itera - Katusha 292015-01-01
Kanada Travis Samuel do Kanada H&R Block Pro Cycling 212015-01-01
Argentyna Alejandro Emanuel Sanchez Castro do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 192015-01-01
Hiszpania Angel Lorenzo Sanchez Rebollido do Portugalia W52 - Quinta da Lixa 222015-01-01
Kolumbia Brayan Stiven Sanchez Vergara do Kolumbia Orgullo Antioqueño 212015-01-01
Norwegia Henrik Sandal do Norwegia Team Fixit.no 202015-01-01
Meksyk Diego Armando Sandoval Arellano do Puerto Rico InCycle - Cannondale 222015-01-01
Rumunia Zsolt Sarany do Rumunia Tusnad Cycling Team 192015-01-01
Francja Marc Sarreau do Francja FDJ 222015-01-01
Niemcy Johannes Schinnagel do Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 192015-01-01
Dania Kaspar Schjonnemann Larsen do Dania Riwal Platform Cycling Team 282015-01-01
Czechy Michael Schlegel do Czechy AWT - GreenWay 202015-01-01
Holandia Bob Schoonbroodt do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 242015-01-01
Austria Manuel Schreiber do Austria Team Vorarlberg 252015-01-01
Belgia Jelle Schuermans do Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 192015-01-01
Stany James Schurman do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 252015-01-01
Niemcy Til Schuster do Niemcy Team Stölting 192015-01-01
Kanada Jacob Schwingboth do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 242015-01-01
Rumunia Szabolcs Sebestyen do Rumunia Tusnad Cycling Team 232015-01-01
Japonia Hiroyuki Seimiya do Japonia C-Project 362015-01-01
Wlochy Manuel Senni do Stany Zjednoczone BMC Racing Team 232015-01-01
Korea Min Seok Seo do Korea Geumsan Insam - Cello 192015-01-01
Australia Patrick Shaw do Nowa Zelandia Avanti Racing Team 292015-01-01
Australia Stuart Shaw do Australia Search2retain - Health.com.au Cycling Team 382015-01-01
Ukraina Roman Shevchuk do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 222015-01-01
Japonia Koki Shinbo do Japonia C-Project 412015-01-01
Iran Hamid Shiri do Iran Tabriz Petrochemical Team 332015-01-01
Ukraina Iurii Shumilov do Ukraina Kyiv Capital Racing 202015-01-01
Portugalia Joaquim Ricardo Soares Silva do Portugalia W52 - Quinta da Lixa 232015-01-01
Stany Jake Silverberg do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 192015-01-01
Wlochy Paolo Simion do Wlochy Bardiani - CSF 232015-01-01
Francja Benoît Sinner do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 312015-01-01
Czechy Marek Sipos do Czechy SKC Tufo - Prostejov 192015-01-01
Rumunia Zoltan Sipos do Węgry Utensilnord 242015-01-01
Litwa Paulius Siskevicius do Irlandia An Post - Chainreaction 222015-01-01
Stany Jacob Sitler do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 262015-01-01
Argentyna Alan Fernando Sivori do Argentyna Buenos Aires Provincia 212015-01-01
Belgia Franklin Six do Belgia ColorCode - Aquality Protect 192015-01-01
Norwegia Anders Skaarseth do Norwegia Team Joker 202015-01-01
Norwegia Glenn Marius Skjolden do Norwegia Team Fixit.no 192015-01-01
Stany Erik Slack do Stany Zjednoczone IRT Racing 272015-01-01
Wielka Alistair Slater do Irlandia An Post - Chainreaction 222015-01-01
Australia Stuart Smith do Australia Search2retain - Health.com.au Cycling Team 242015-01-01
Australia Alexander Smyth do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 272015-01-01
Polska Przemyslaw Sobieraj do Polska Wibatech - Fuji Zory 242015-01-01
Hiszpania Arnau Sole Vall do Hiszpania Burgos - BH 232015-01-01
Hiszpania Marc Soler Gimenez do Hiszpania Movistar Team 222015-01-01
Boliwia Oscar Soliz Villca do Kolumbia Movistar Team America 302015-01-01
Rosja Dimitriy Sorokin do Łotwa Rietumu - Delfin 332015-01-01
Kanada Marc-Antoine Soucy do Kanada Garneau - Québecor 202015-01-01
Wielka James Spragg do Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 282015-01-01
Polska Adam Stachowiak do Ukraina Kolss - BDC Team 262015-01-01
Wlochy Sebastian Stamegna do Wlochy GM Cycling Team 262015-01-01
Australia Jordan Stannus do Irlandia An Post - Chainreaction 192015-01-01
Niemcy Sascha Starker do Niemcy Team Heizomat 262015-01-01
Słowenia Jure Stepisnik do Słowenia Radenska - Ljubljana 192015-01-01
Wlochy Luca Sterbini do Wlochy Bardiani - CSF 232015-01-01
Australia Oscar Stevenson do Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 202015-01-01
Norwegia Adrian Aas Stien do Norwegia Team Joker 232015-01-01
Szwajcaria Manuel Stocker do Luxemburg Team Differdange - Losch 242015-01-01
Stany Michael Stone do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 242015-01-01
Wlochy Simone Stortoni do Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 302015-01-01
Polska Patryk Stosz do Polska CCC Sprandi - Polkowice 212015-01-01
Australia Joel Strachan do Australia Navitas - Satalyst 342015-01-01
Rosja Dmitry Strakhov do Rosja Lokosphinx 202015-01-01
Niemcy Simon Strobel do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 292015-01-01
Szwajcaria Colin Stüssi do Szwajcaria Roth - Skoda 222015-01-01
Japonia Yosuke Suga do Japonia Gunma - Grifin Racing Team 352015-01-01
Australia Scott Sunderland do Australia Team Budget Forklifts 272015-01-01
Indonezja Bambang Suryadi do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 252015-01-01
Japonia Ryu Suzuki do Japonia Nasu Blasen 232015-01-01
Czechy Jan Svorada do Czechy Bohemia Cycling Track Team 232015-01-01
Holandia Harry Sweering do Holandia BabyDump Cycling Team 252015-01-01
Rumunia Botond Szasz do Rumunia Tusnad Cycling Team 192015-01-01
Australia James Szollosi do Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 252015-01-01
Austria Stefan Taferner do Austria WSA - Greenlife 232015-01-01
Polska Patryk Talaga do Izrael Cycling Academy Team 202015-01-01
Holandia Jordi Talen do Holandia Cyclingteam Join-S - De Rijke 192015-01-01
Kolumbia Cristian Camilo Talero Reyes do Kolumbia Movistar Team America 252015-01-01
Belgia Lionel Taminiaux do Belgia ColorCode - Aquality Protect 192015-01-01
Wielka Harry Tanfield do Wielka Brytania JLT - Condor 212015-01-01
Mołdawia Nicolai Tanovitchi do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 222015-01-01
Ukraina Valerii Taradai do Ukraina Kyiv Capital Racing 212015-01-01
Australia Joshua Taylor do Australia Charter Mason - Giant Racing Team 242015-01-01
Erytrea Temesgen Teklehaimanot do Szwajcaria Roth - Skoda 242015-01-01
Argentyna Fabian Tello do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 192015-01-01
Niemcy Jonas Tenbrock do Niemcy Team Stölting 202015-01-01
Holandia Mike Terpstra do Holandia Team Roompot - Oranje Peloton 282015-01-01
Szwajcaria Roland Thalmann do Szwajcaria Roth - Skoda 222015-01-01
Francja Guillaume Thevenot do Francja Team Europcar 222015-01-01
Francja Benjamin Thomas do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 202015-01-01
Australia Ryan Thomas do Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 202015-01-01
Wielka Michael Thompson do Wielka Brytania Team Wiggins 202015-01-01
Wlochy Marco Tizza do Wlochy Team Idea 2010 ASD 232015-01-01
Australia Angus Tobin do Australia Search2retain - Health.com.au Cycling Team 232015-01-01
Wlochy Manuel Todaro do Wlochy Team Idea 2010 ASD 192015-01-01
Japonia Suguru Tokuda do Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 212015-01-01
Japonia Tanzo Tokuda do Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 232015-01-01
Holandia Antwan Tolhoek do Holandia Rabobank Development Team 212015-01-01
Wlochy Andrea Tomassini do Wlochy MG.Kvis - Vega 192015-01-01
Wlochy Giacomo Tomio do Szwajcaria Roth - Skoda 202015-01-01
Wlochy Alessandro Tonelli do Wlochy Bardiani - CSF 232015-01-01
Argentyna Fernando Joel Torres Arrieta do Argentyna San Luis - Somos Todos 212015-01-01
Wlochy Mirko Torta do Wlochy Team Idea 2010 ASD 202015-01-01
Francja Etienne Tortelier do Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 252015-01-01
Wlochy Paolo Toto do Wlochy GM Cycling Team 242015-01-01
Dania Emil Toudal do Dania Team Almeborg - Bornholm 192015-01-01
Czechy Adam Toupalik do Belgia BKCP - Corendon 192015-01-01
Łotwa Martins Trautmanis do Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 272015-01-01
Argentyna Sebastian Martin Trillini do Wlochy Unieuro - Wilier 212015-01-01
Białoruś Hardzei Tsishchanka do Białoruś Minsk Cycling Club 202015-01-01
Białoruś Raman Tsishkou do Białoruś Minsk Cycling Club 212015-01-01
Luxemburg Luc Turchi do Luxemburg Leopard Development Team 202015-01-01
Czechy Daniel Turek do Izrael Cycling Academy Team 222015-01-01
Francja Anthony Turgis do Francja Cofidis Solutions Crédits 212015-01-01
Ukraina Rinat Udod do Ukraina ISD Continental Team 192015-01-01
Chorwacja Juraj Ugrinic do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 252015-01-01
Hiszpania Javier Valero Amat do Serbia Keith Mobel - Partizan 212015-01-01
Belgia Boris Vallée do Belgia Lotto - Soudal 222015-01-01
Belgia Elias Van Breussegem do Belgia Vérandas Willems Cycling Team 232015-01-01
Belgia Kenneth Van Compernolle do Belgia Superano Ham - Isorex 272015-01-01
Belgia Stein Van Couter do Belgia Superano Ham - Isorex 252015-01-01
Holandia Lars Van De Vall do Holandia BabyDump Cycling Team 302015-01-01
Holandia Julius Van Den Berg do Holandia SEG Racing 192015-01-01
Belgia Angelo Van Den Bossche do Belgia Sunweb - Napoleon Games 192015-01-01
Holandia Patrick Van Der Duin do Holandia Cycling Team Jo Piels 202015-01-01
Holandia Taco Van Der Hoorn do Holandia Cyclingteam Join-S - De Rijke 222015-01-01
Holandia Nick Van Der Meer do Belgia Superano Ham - Isorex 222015-01-01
Australia Paul Van Der Ploeg do Australia Charter Mason - Giant Racing Team 262015-01-01
Holandia Jurgen Van Diemen do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 242015-01-01
Belgia Jordi Van Dingenen do Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 192015-01-01
Belgia Niels Van Dorsselaer do Belgia Cibel 232015-01-01
Belgia Elias Van Hecke do Belgia Sunweb - Napoleon Games 192015-01-01
Belgia Bert Van Lerberghe do Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 232015-01-01
Holandia Sven Van Luijk do Holandia Cycling Team Jo Piels 262015-01-01
Belgia Jef Van Meirhaeghe do Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 232015-01-01
Belgia Thomas Van Opstal do Belgia Superano Ham - Isorex 202015-01-01
Holandia Timon Van Reek do Holandia Cyclingteam Join-S - De Rijke 202015-01-01
Belgia Anthony Vandrepotte do Belgia ColorCode - Aquality Protect 192015-01-01
Kanada Anton Varabei do Kanada Garneau - Québecor 302015-01-01
Kolumbia Walter Alejandro Vargas Alzate do Kolumbia Orgullo Antioqueño 232015-01-01
Kolumbia Juan David Vargas Cruz do Kolumbia Movistar Team America 252015-01-01
Portugalia Hugo José Ferreira Vaz do Portugalia LA Aluminios - Antarte 232015-01-01
Paragwaj Antero Daniel Velazquez Ramirez do Paragwaj Start - Massi Cycling Team 232015-01-01
Portugalia Ruben Bieites Veloso do Portugalia W52 - Quinta da Lixa 232015-01-01
Holandia Milan Veltman do Holandia Metec - TKH p/b Mantel 192015-01-01
Belgia Quincy Vens do Belgia Superano Ham - Isorex 292015-01-01
Holandia Jeff Vermeulen do Holandia Cycling Team Jo Piels 272015-01-01
Belgia Louis Vervaeke do Belgia Lotto - Soudal 222015-01-01
Holandia Gino Vierhouten do Holandia Cyclingteam Join-S - De Rijke 192015-01-01
Hiszpania Marc Vilanova Marsa do Paragwaj Start - Massi Cycling Team 282015-01-01
Stany Austin Vincent do Stany Zjednoczone Airgas - Safeway Cycling Team 192015-01-01
Kazachstan Alexey Voloshin do Kazachstan Vino 4ever 192015-01-01
Słowacja Simon Vozar do Słowacja CK Banska Bystrika 202015-01-01
Japonia Yoshitomo Wakasugi do Japonia Nasu Blasen 282015-01-01
Czechy Jan Wala do Czechy Ex23 - Saroni Factory Team 202015-01-01
Niemcy Gero Walbrül do Niemcy Team Heizomat 252015-01-01
Australia Kane Walker do Australia Navitas - Satalyst 262015-01-01
Belgia Jens Wallays do Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 232015-01-01
Niemcy Richard Weinzheimer do Niemcy Team Kuota - Lotto 192015-01-01
Australia Sam Welsford do Australia Navitas - Satalyst 192015-01-01
Stany Kerry Werner do Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 242015-01-01
Stany Curtis White do Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 202015-01-01
Kanada Stuart Wight do Kanada H&R Block Pro Cycling 232015-01-01
Stany Cory Williams do Puerto Rico InCycle - Cannondale 222015-01-01
Gujana Geron Oliver Williams do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 242015-01-01
Wielka Peter Williams do Wielka Brytania ONE Pro Cycling 292015-01-01
Nowa Ryan Wills do Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 272015-01-01
Stany Nathan Wilson do Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 242015-01-01
Wielka Joe Wiltshire do Wielka Brytania NFTO 192015-01-01
Dania Heine Winding Hansen do Dania Team Almeborg - Bornholm 412015-01-01
Niemcy Laurin Winter do Niemcy Team Heizomat 192015-01-01
Luxemburg Tom Wirtgen do Luxemburg Leopard Development Team 192015-01-01
Czechy Jan Wolf do Czechy Bohemia Cycling Track Team 262015-01-01
Niemcy Max Wörner do Niemcy MLP Team Bergstrasse 192015-01-01
Holandia Siebren Wouters do Holandia Rabobank Development Team 192015-01-01
Belgia Toon Wouters do Belgia BKCP - Corendon 212015-01-01
Tajwan Chi Hao Wu do Tajwan Action Cycling Team 262015-01-01
Japonia Takuya Yamagata do Japonia Utsunomiya - Blitzen 262015-01-01
Japonia Masamichi Yamamoto do Japonia Kinan Cycling Team 372015-01-01
Chiny Meng Yan do Chiny Hengxiang Cycling Team 202015-01-01
Japonia Daiki Yasuhara do Japonia Matrix Powertag 242015-01-01
Australia Theodore Yates do Australia Navitas - Satalyst 202015-01-01
Japonia Naoya Yoshioka do Japonia Nasu Blasen 242015-01-01
Czechy Matej Zahalka do Czechy SKC Tufo - Prostejov 222015-01-01
Czechy Miroslav Zakutansky do Czechy Bohemia Cycling Track Team 322015-01-01
Wlochy Marco Zamparella do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 282015-01-01
Wlochy Rino Zampilli do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 312015-01-01
Wlochy Renzo Zanelli do Słowacja Dukla Trencin - Trek 272015-01-01
Iran Aboulfazl Zarezadeh Mehrizi do Iran Pishgaman - Giant Team 212015-01-01
Nowa Matthew Zenovich do Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 212015-01-01
Chiny Zheng Zhang do Chiny Hengxiang Cycling Team 202015-01-01
Ukraina Rotyslav Zhukovskyi do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 252015-01-01
Albania Eugert Zhupa do Wlochy Southeast 252015-01-01
Izrael Ido Zilberstein do Izrael Cycling Academy Team 222015-01-01
Malezja Nik Mohamad Azwan Zulkifle do Malezja National Sports Council of Malaysia Cycling Team 252015-01-01
Kolumbia John Mateo Zuluaga Garcia do Kolumbia EPM UNE - Area Metropolitana 232015-01-01
Wlochy Federico Zurlo do Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling Team 212015-01-01
Niemcy Philipp Zwingenberger do Niemcy Team Heizomat 222015-01-01

W trakcie sezonu

Chiny Yingchuan Gu do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 212015-01-02
Malezja Sofian Nabil Mohammed Bakri do Malezja National Sports Council of Malaysia Cycling Team 222015-01-02
Chiny Hao Liu do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 272015-01-03
Malezja Ahmad Muazzam Mustafa Kamal do Malezja National Sports Council of Malaysia Cycling Team 192015-01-03
Chiny Xinyang Liu do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232015-01-04
Chiny Chenglu Qin do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232015-01-05
Malezja Mohamed Farid Razali do Malezja National Sports Council of Malaysia Cycling Team 202015-01-05
Chiny Ping An Shen do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232015-01-06
Chiny Shan Shuang do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232015-01-07
Chiny Xiaolong Sun do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 212015-01-08
Malezja Asyraf Naim Ying do Malezja National Sports Council of Malaysia Cycling Team 192015-01-08
Chiny Xin Wang do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232015-01-09
Malezja Akmal Hakim Zakaria do Malezja National Sports Council of Malaysia Cycling Team 192015-01-09
Chiny Nan Wu do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 252015-01-10
Chiny Chaohua Xue do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232015-01-11
Chiny Cheng Xue do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 252015-01-12
Chiny Lupeng Zhang do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 192015-01-13
Chiny Wenlong Zhang do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 262015-01-14
Wlochy Fabio Taborre do Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 302015-02-01
Kolumbia Edwin Andres Carvajal Jaramillo do Kolumbia EPM UNE - Area Metropolitana 322015-02-11
Kolumbia Edward Stiver Ortiz Caro do Kolumbia EPM UNE - Area Metropolitana 352015-02-11
Kolumbia Weimar Alfonso Roldan Ortiz do Kolumbia EPM UNE - Area Metropolitana 302015-02-11
Dania Jesper Morkov Christensen do Dania Riwal Platform Cycling Team 272015-03-09
Norwegia Torsten Traeen do Norwegia Team Ringeriks-Kraft 182015-03-15
Hiszpania Raul Alarcon Garcia do Portugalia W52 - Quinta da Lixa 292015-03-25
Hiszpania Juan Ignacio Perez Martin do Portugalia W52 - Quinta da Lixa 252015-03-25
Stany William Barta do Stany Zjednoczone Axeon Cycling Team 192015-04-01
Wlochy Cristiano Monguzzi do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 302015-04-01
Stany Philip O'Donnell do Stany Zjednoczone Axeon Cycling Team 192015-04-01
Kolumbia Didier Alonso Chaparro Lopez do Wlochy Nippo - Vini Fantini 282015-04-15
Albania Redi Halilaj do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 262015-04-15
Polska Patryk Kostecki do Polska Domin Sport 222015-04-15
Polska Bartosz Pilis do Polska Wibatech - Fuji Zory 232015-04-15
Polska Wojciech Skarzynski do Polska Wibatech - Fuji Zory 262015-04-15
Wielka Daniel Gardner do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 192015-04-20
Wielka Luc Hall do Wielka Brytania Team Wiggins 202015-04-20
Argentyna Walter Gaston Trillini do Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 242015-04-20
Polska Bartosz Warchoł do Izrael Cycling Academy Team 232015-04-20
Białoruś Vladzimir Harakhavik do Białoruś Minsk Cycling Club 202015-05-01
Rumunia Andrei Nechita do Rumunia Tusnad Cycling Team 272015-05-01
Polska Adrian Teklinski do Ukraina Kolss - BDC Team 262015-05-01
Czechy Michael Boros do Belgia BKCP - Corendon 232015-05-07
Hiszpania Hector Saez Benito do Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 222015-05-20
Stany Emerson Oronte do Stany Zjednoczone Team SmartStop 252015-05-24
Kazachstan Galym Akhmetov do Kazachstan Seven Rivers Cycling Team 202015-05-28
Kazachstan Pavel Gatskiy do Kazachstan Seven Rivers Cycling Team 242015-05-28
Kazachstan Nurbolat Kulimbetov do Kazachstan Seven Rivers Cycling Team 232015-05-28
Kazachstan Matvey Nikitin do Kazachstan Seven Rivers Cycling Team 232015-05-28
Kazachstan Sergey Shemyakin do Kazachstan Seven Rivers Cycling Team 202015-05-28
Stany Brad Neagos do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 262015-05-31
Stany Timothy Rugg do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 302015-05-31
Rosja Sergey Belykh do Rosja Itera - Katusha 252015-06-01
Hiszpania Moises Dueńas Nevado do Portugalia Louletano - Ray Just Energy 342015-06-01
Holandia Matthijs Eversdijk do Holandia Cyclingteam Join-S - De Rijke 232015-06-01
Hiszpania Antonio Angulo Sampedro do Izrael Cycling Academy Team 232015-06-10
Kazachstan Artyom Zakharov do Kazachstan Vino 4ever 242015-06-11
Estonia Peeter Pruus do Łotwa Rietumu - Delfin 262015-06-15
Rosja Ivan Savitsky do Rosja RusVelo 232015-06-15
Irlandia David Montgomery do Belgia Team 3M 202015-06-16
Polska Mateusz Nowaczek do Ukraina Kolss - BDC Team 242015-06-21
Polska Konrad Tomasiak do Ukraina Kolss - BDC Team 242015-06-21
Polska Bartosz Szczepanowski do Czechy Ex23 - Saroni Factory Team 212015-06-28
Belgia Loïc Vliegen do Stany Zjednoczone BMC Racing Team 222015-06-28
Kolumbia Mario Alberto Rojas Rojas do Tajwan RTS - Santic Racing Team 302015-07-01
Hiszpania Bernardo Ayuso Erastus do Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 222015-07-01
Kolumbia Stiven Calderon Porras do Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 222015-07-01
Hiszpania Jose Manuel Cayuela Lopez do Serbia Keith Mobel - Partizan 222015-07-01
Niemcy Nico Denz do Francja Ag2r La Mondiale 212015-07-01
Francja Matthieu Jeannes do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 282015-07-01
Rosja Pavel Karpenkov do Rosja Lokosphinx 232015-07-01
Hiszpania David Lopez Gomez do Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 242015-07-01
Stany Taylor Shelden do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 282015-07-01
Namibia Till Drobisch do Niemcy Team Stuttgart 222015-07-10
Belgia Jari Verstraeten do Belgia Vérandas Willems Cycling Team 262015-07-25
Hiszpania Alex Aranburu Deba do Hiszpania Murias Taldea 202015-07-31
Wlochy Massimiliano Barbero Piantino do Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 242015-08-01
Kolumbia Felix Alejandro Baron Castillo do Kolumbia Colombia 242015-08-01
Francja Romain Barroso do Belgia Wanty - Groupe Gobert 222015-08-01
Wlochy Leonardo Basso do Stany Zjednoczone Trek Factory Racing 222015-08-01
Niemcy Lars Becker do Niemcy Team Stölting 222015-08-01
Francja Julien Bernard do Stany Zjednoczone Trek Factory Racing 232015-08-01
Francja François Bidard do Francja Ag2r La Mondiale 232015-08-01
Szwajcaria Tom Bohli do Stany Zjednoczone BMC Racing Team 212015-08-01
Francja Frank Bonnamour do Francja Bretagne - Séché Environnement 202015-08-01
Francja Romain Campistrous do Francja Ag2r La Mondiale 232015-08-01
Kolumbia Rodrigo Contreras Pinzon do Belgia Etixx - Quick Step 212015-08-01
Francja Fabien Doubey do Francja FDJ 222015-08-01
Nowa Brad Evans do Australia Drapac Professional Cycling 232015-08-01
Francja Marc Fournier do Francja FDJ 212015-08-01
Szwajcaria Kilian Frankiny do Stany Zjednoczone BMC Racing Team 212015-08-01
Belgia Frederik Frison do Belgia Lotto - Soudal 232015-08-01
Wlochy Filippo Ganna do Wlochy Lampre - Merida 192015-08-01
Kolumbia Fernando Gaviria Rendon do Belgia Etixx - Quick Step 212015-08-01
Holandia Floris Gerts do Stany Zjednoczone BMC Racing Team 232015-08-01
Francja Elie Gesbert do Francja FDJ 202015-08-01
Belgia Jelle Goderis do Belgia Veranclassic - Ekoi 242015-08-01
Niemcy Aaron Grosser do Niemcy Team Stölting 192015-08-01
Francja Romain Guyot do Francja Team Europcar 232015-08-01
Francja Hugo Hofstetter do Francja Cofidis Solutions Crédits 212015-08-01
Holandia Dick Janssen do Belgia Team 3M 212015-08-01
RPA Jayde Julius do RPA MTN - Qhubeka 222015-08-01
Holandia Brian Kamstra do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 222015-08-01
Francja Taruia Krainer do Francja Team Europcar 242015-08-01
Estonia Martin Laas do Francja Team Marseille 13 - KTM 222015-08-01
Niemcy Jonas Marc Leefmann do Niemcy Bike Aid - Ride for Help 262015-08-01
Niemcy Louis Leinau do Niemcy Rad-Net Rose Team 202015-08-01
Francja Valentin Madouas do Francja Bretagne - Séché Environnement 192015-08-01
Belgia Kenny Molly do Czechy AWT - GreenWay 192015-08-01
Stany Kyle Murphy do Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 242015-08-01
Wlochy Emanuele Onesti do Wlochy Nippo - Vini Fantini 202015-08-01
Wlochy Luca Pacioni do Wlochy Lampre - Merida 222015-08-01
Francja Florent Pereira do Francja Ag2r La Mondiale 222015-08-01
Francja Félix Pouilly do Francja Roubaix - Lille Métropole 212015-08-01
Wlochy Edward Ravasi do Wlochy Lampre - Merida 212015-08-01
Polska Szymon Rekita do Stany Zjednoczone Trek Factory Racing 212015-08-01
Kolumbia Jonathan Restrepo Valencia do Rosja Team Katusha 212015-08-01
Hiszpania Jaime Roson Garcia do Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 222015-08-01
Izrael Guy Sagiv do Izrael Cycling Academy Team 212015-08-01
Hiszpania Xabier San Sebastian Lasa do Francja Cofidis Solutions Crédits 202015-08-01
Francja Simon Sellier do Francja Team Europcar 202015-08-01
Niemcy Jan Tschernoster do Niemcy Rad-Net Rose Team 192015-08-01
Luxemburg Larry Valvasori do Luxemburg Team Differdange - Losch 1152015-08-01
Belgia Ruben Van Der Haeghen do Belgia Vérandas Willems Cycling Team 222015-08-01
Belgia Dries Van Gestel do Belgia Lotto - Soudal 212015-08-01
Belgia Kenneth Van Rooy do Belgia Lotto - Soudal 222015-08-01
Francja Yoan Verardo do Francja Team Marseille 13 - KTM 222015-08-01
Francja Léo Vincent do Francja Roubaix - Lille Métropole 202015-08-01
Stany Chad Young do Stany Zjednoczone Axeon Cycling Team 202015-08-01
Stany Chad Beyer do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 292015-08-20
Stany Charles Cassin do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 242015-09-01
Stany Andrew Clemence do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 262015-09-01
Stany George Simpson do Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 222015-09-01