Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - historia ekipy

SKARB KIBICA
szukaj kolarza


powrót do ekipy

ROKnazwaskrótliga
2001 flaga Ekipa amatorska 2001 ???AM
2002 flaga Ekipa amatorska 2002 ???AM
2003 flaga Ekipa amatorska 2003 ???AM
2004 flaga Ekipa amatorska 2004 ???AM
2005 flaga Ekipa amatorska 2005 ???AM
2006 flaga Ekipa amatorska 2006 ???AM
2007 flaga Ekipa amatorska 2007 ???AM
2008 flaga Ekipa amatorska 2008 ???AM
2009 flaga Ekipa amatorska 2009 ???AM
2010 flaga Ekipa amatorska 2010 ??? AM
2011 flaga Ekipa amatorska 2011 ???AM
2012 flaga Ekipa amatorska 2012 ???AM
2013 flaga Ekipa amatorska 2013 ???AM
2014 flaga Ekipa amatorska 2014 ???AM
2015 flaga Ekipa amatorska 2015 ???AM
2016 flaga Ekipa amatorska 2016 -AM
2017 flaga Ekipa amatorska 2017 -AM
2018 flaga Ekipa amatorska 2018 -AM
2019 Następny sezon


Wiek kolarzy podawany jest na sezon 2016.

Kolarze którzy przyszli:

kolarz wiekkiedy
Kolumbia Mario Alberto Rojas Rojas z Tajwan RTS - Santic Racing Team 312016-01-01
Belgia Bart Aernouts z Belgia Corendon - Kwadro 342016-01-01
Dania Nikola Aistrup z Dania Riwal Platform Cycling Team 292016-01-01
Zjednoczone Khalid Ali Albalooshi Shambih z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 332016-01-01
Kolumbia Andres Faustino Alzate Escobar z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 272016-01-01
Algieria Hichem Amari z Algieria Vélo Club Sovac 212016-01-01
Serbia Nemanja Ambrus z Serbia Nankang - Fondriest 222016-01-01
Niemcy Rick Ampler z Luxemburg Team Differdange - Losch 272016-01-01
Belgia Maxime Anciaux z Belgia Wallonie - Bruxelles 262016-01-01
Norwegia Oddbj?rn Klomsten Andersen z Norwegia Team Frøy - Oslo 262016-01-01
Australia Jack Anderson z Australia Team Budget Forklifts 292016-01-01
Dania Christian Juul Andreasen z Dania Team Almeborg - Bornholm 302016-01-01
Brazylia Rafael de Mattos Andriato z Wlochy Southeast 292016-01-01
Hiszpania Antonio Angulo Sampedro z Izrael Cycling Academy Team 242016-01-01
Japonia Kazuki Aoyanagi z Japonia Utsunomiya - Blitzen 272016-01-01
Japonia Yudai Arashiro z Japonia Nasu Blasen 212016-01-01
Kolumbia Mauricio Alberto Ardila Cano z Kolumbia Orgullo Antioqueño 372016-01-01
Rosja Arkimedes Arguelyes Rodriges z Rosja Lokosphinx 282016-01-01
Iran Behnam Ariyan z Iran Tabriz Shahrdari Team 262016-01-01
Wielka Thomas Armstrong z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 222016-01-01
Hiszpania Ander Arranz Alonso z Hiszpania Burgos - BH 232016-01-01
Hiszpania Unai Arranz Alonso z Hiszpania Burgos - BH 232016-01-01
Iran Alireza Asghar Zadeh z Iran Tabriz Shahrdari Team 302016-01-01
Iran Ali Ashkbous z Iran Tabriz Shahrdari Team 252016-01-01
Ukraina Kostyantyn Ashurov z Ukraina Kyiv Capital Racing 202016-01-01
Hiszpania Bernardo Ayuso Erastus z Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 232016-01-01
Szwecja Sebastian Balck z Szwecja Team Tre Berg - Bianchi 282016-01-01
Wlochy Davide Ballerini z Wlochy Unieuro - Wilier 222016-01-01
Belgia Jonathan Baratto z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 252016-01-01
Wlochy Massimiliano Barbero Piantino z Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 252016-01-01
Niemcy Jonas Barnick z Niemcy MLP Team Bergstrasse 202016-01-01
Kolumbia Felix Alejandro Baron Castillo z Kolumbia Colombia 252016-01-01
Wielka Tom Barras z Wielka Brytania NFTO 382016-01-01
Portugalia Rui Miguel Santos Barros z Portugalia W52 - Quinta da Lixa 232016-01-01
Francja Romain Barroso z Belgia Wanty - Groupe Gobert 232016-01-01
Nowa Daniel Barry z Australia Team Budget Forklifts 282016-01-01
Stany Sam Bassetti z Stany Zjednoczone IRT Racing 252016-01-01
Wlochy Ivan Basso z Rosja Tinkoff - Saxo 392016-01-01
Wlochy Leonardo Basso z Stany Zjednoczone Trek Factory Racing 232016-01-01
Słowacja Lukas Batora z Słowacja CK Banska Bystrika 312016-01-01
Algieria Nabil Baz z Algieria Vélo Club Sovac 292016-01-01
Wlochy Alessandro Bazzana z Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling Team 322016-01-01
Izrael Yoav Bear z Izrael Cycling Academy Team 252016-01-01
Czechy Matej Bechyne z Czechy AWT - GreenWay 202016-01-01
Niemcy Lars Becker z Niemcy Team Stölting 232016-01-01
Belgia Boris Beelen z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232016-01-01
Kanada Zachary Bell z Stany Zjednoczone Team SmartStop 342016-01-01
Wielka Jonathan Bellis z Wielka Brytania ONE Pro Cycling 282016-01-01
Rosja Sergey Belykh z Rosja Itera - Katusha 262016-01-01
RPA Calvin Beneke z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 252016-01-01
Algieria Nadir Benrais z Algieria Vélo Club Sovac 222016-01-01
Francja Giovanni Bernaudeau z Francja Team Europcar 332016-01-01
Stany Josh Berry z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 262016-01-01
Belgia Gilles Billen z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 202016-01-01
Czechy Martin Bina z Belgia Corendon - Kwadro 332016-01-01
Rosja Kirill Bochkov z Rosja Lokosphinx 202016-01-01
Kolumbia Isaac Bolivar Hernandez z Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling Team 252016-01-01
Australia Jonathan Bolton z Australia Navitas - Satalyst 272016-01-01
Ukraina Pavlo Bondarenko z Ukraina Kyiv Capital Racing 202016-01-01
Ekwador Jose Bone Leon z Ekwador Team Ecuador 272016-01-01
Holandia Niek Boom z Holandia BabyDump Cycling Team 242016-01-01
Serbia Milos Borisavljevic z Szwajcaria Roth - Skoda 222016-01-01
Rosja Denis Borovik z Rosja Itera - Katusha 212016-01-01
Holandia Melvin Boskamp z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 262016-01-01
Kolumbia Hernan Dario Botero Alvarez z Kolumbia Orgullo Antioqueño 232016-01-01
Niemcy Erik Bothe z Niemcy MLP Team Bergstrasse 242016-01-01
Wlochy Alessio Bottura z Szwajcaria Roth - Skoda 212016-01-01
Algieria Mohamed Bouzidi z Algieria Vélo Club Sovac 222016-01-01
Australia Scott Bowden z Australia Charter Mason - Giant Racing Team 212016-01-01
Brazylia Jose Braga z Brazylia Funvic - Sao Jose Dos Campos 232016-01-01
Portugalia Pedro Jorge Mendes Bras z Portugalia W52 - Quinta da Lixa 222016-01-01
Wlochy Michael Bresciani z Szwajcaria Roth - Skoda 222016-01-01
Niemcy Fabian Brintrup z Niemcy Rad-Net Rose Team 212016-01-01
Dania Rolf Nyborg Broge z Dania Team ColoQuick 282016-01-01
Wlochy Adriano Brogi z Wlochy D'Amico - Bottecchia 252016-01-01
Stany Cortlan Brown z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 272016-01-01
Austria Alexander Brus z Austria WSA - Greenlife 222016-01-01
Stany Walton Brush z Stany Zjednoczone IRT Racing 262016-01-01
Polska Paweł Brylowski z Polska ActiveJet Team 262016-01-01
Kanada Kyle Buckosky z Niemcy Bike Aid - Ride for Help 232016-01-01
Ukraina Anatoliy Budyak z Ukraina ISD Continental Team 212016-01-01
Norwegia Vegard Robinson Bugge z Norwegia Team Sparebanken Sør 272016-01-01
Holandia Brian Bulgac z Holandia Team LottoNL - Jumbo 282016-01-01
Niemcy Holger Burkhardt z Niemcy Team Heizomat 292016-01-01
Australia Fabio Calabria z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 292016-01-01
Szwajcaria Enea Cambianica z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 272016-01-01
Australia Jeremy Cameron z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 232016-01-01
Wlochy Simone Campagnaro z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 302016-01-01
Wlochy Gabriele Campello z Wlochy D'Amico - Bottecchia 222016-01-01
Francja Romain Campistrous z Francja Ag2r La Mondiale 242016-01-01
Kolumbia Alex Norberto Cano Ardila z Kolumbia Colombia 332016-01-01
Australia Jonathan Cantwell z Australia Drapac Professional Cycling 342016-01-01
Wlochy Thomas Capocchi z Wlochy D'Amico - Bottecchia 232016-01-01
Wlochy Luca Cappelli z Wlochy Team Idea 2010 ASD 232016-01-01
Hiszpania Isaac Carbonell Rabat z Ekwador Team Ecuador 222016-01-01
Portugalia Manuel Antonio Leal Cardoso z Portugalia Team Tavira 332016-01-01
Francja Boris Carene z Luxemburg Team Differdange - Losch 312016-01-01
Stany Zachary Carlson z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 212016-01-01
Australia Ben Carman z Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 212016-01-01
Wielka Dante Carpenter z Wielka Brytania JLT - Condor 222016-01-01
Panama Ramon Carretero Marciaq z Wlochy Southeast 262016-01-01
Wlochy Giampaolo Caruso z Rosja Team Katusha 362016-01-01
Kolumbia Edwin Andres Carvajal Jaramillo z Kolumbia EPM UNE - Area Metropolitana 332016-01-01
Portugalia Gualter Alexandre Barbosa Carvalho z Portugalia W52 - Quinta da Lixa 232016-01-01
Filipiny Denver Casayuran z Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 262016-01-01
Belgia Arne Casier z Korea Korail Cycling Team 252016-01-01
Belgia Robbe Casier z Belgia Veranclassic - Ekoi 202016-01-01
Stany Charles Cassin z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 252016-01-01
Wlochy Daniele Cavasin z Wlochy GM Cycling Team 282016-01-01
Hiszpania Jose Manuel Cayuela Lopez z Serbia Keith Mobel - Partizan 232016-01-01
Chorwacja Filip Cengic z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 212016-01-01
Hiszpania Javier Chacon Quesada z Serbia Keith Mobel - Partizan 312016-01-01
Iran Mohammad Esmaeil Chaichi Raghimi z Iran Sepahan Pro Team 222016-01-01
Francja Steve Chainel z Francja Cofidis Solutions Crédits 332016-01-01
Kolumbia Robinson Eduardo Chalapud Gomez z Kolumbia Orgullo Antioqueño 322016-01-01
Hongkong Chun Hing Chan z Hongkong HKSI Pro Cycling Team 322016-01-01
Tajwan Wei Kei Chang z Tajwan RTS - Santic Racing Team 312016-01-01
Kolumbia Didier Alonso Chaparro Lopez z Wlochy Nippo - Vini Fantini 292016-01-01
Francja David Cherbonnet z Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 232016-01-01
Wlochy Francesco Chesi z Wlochy Unieuro - Wilier 212016-01-01
Hongkong King Wai Cheung z Hongkong HKSI Pro Cycling Team 312016-01-01
Tajwan Chao Kai Chin z Tajwan Attaque Team Gusto 232016-01-01
Dania Mads Christensen z Dania Riwal Platform Cycling Team 322016-01-01
Stany Drew Christopher z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 322016-01-01
Tajwan Hsiang Yu Chung z Tajwan RTS - Santic Racing Team 262016-01-01
Wlochy Maik Robert Cioni z Iran Tabriz Shahrdari Team 372016-01-01
Belgia Kevin Claeys z Belgia Superano Ham - Isorex 282016-01-01
Stany Andrew Clemence z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 272016-01-01
Stany Christopher Clements z Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 272016-01-01
Belgia Johan Coenen z Luxemburg Team Differdange - Losch 372016-01-01
Belgia Louis Convens z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232016-01-01
Australia Mitchell Cooper z Australia Navitas - Satalyst 232016-01-01
Belgia Dominique Cornu z Belgia Vérandas Willems Cycling Team 312016-01-01
Portugalia Francisco Leonel Martins Costa z Portugalia LA Aluminios - Antarte 272016-01-01
Stany Ian Crane z Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 272016-01-01
Stany Ricardo Creel z Szwajcaria Roth - Skoda 242016-01-01
Australia Michael Crosbie z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 242016-01-01
Dominikana Adderlyn Felix Cruz Colon z Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 252016-01-01
Hiszpania Alvaro Cuadros Morata z Czechy AWT - GreenWay 212016-01-01
Kolumbia Diego Leon Cuervo Zambrano z Hiszpania Burgos - BH 242016-01-01
Australia Michael Cupitt z Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 342016-01-01
Polska Konrad Dabkowski z Polska ActiveJet Team 272016-01-01
Wlochy Maurizio Damiano z Wlochy Team Idea 2010 ASD 242016-01-01
Francja Thomas Damuseau z Francja Roubaix - Lille Métropole 272016-01-01
Stany Tom Danielson z Stany Zjednoczone Team Cannondale - Garmin 382016-01-01
Serbia Marko Danilovic z Serbia Nankang - Fondriest 232016-01-01
Niemcy Christoph Danner z Paragwaj Start - Massi Cycling Team 232016-01-01
Stany Alexandre Darville z Stany Zjednoczone Airgas - Safeway Cycling Team 222016-01-01
Słowacja Mario Dasko z Izrael Cycling Academy Team 222016-01-01
Australia Luke Davison z Australia Team Budget Forklifts 262016-01-01
Nowa Tom Davison z Nowa Zelandia Avanti Racing Team 262016-01-01
Belgia Vincent De Boeck z Belgia Superano Ham - Isorex 232016-01-01
Belgia Francis De Greef z Belgia Wanty - Groupe Gobert 312016-01-01
Hiszpania Angel De Julian Vazquez z Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 232016-01-01
Belgia Thomas De Troch z Belgia Vérandas Willems Cycling Team 232016-01-01
Belgia Kevin De Weert z Holandia Team LottoNL - Jumbo 342016-01-01
Słowacja Jakub Debnar z Słowacja CK Banska Bystrika 282016-01-01
Słowacja Miroslav Debnar z Słowacja CK Banska Bystrika 332016-01-01
Wlochy Cristian Delle Stelle z Polska CCC Sprandi - Polkowice 272016-01-01
Belgia David Desmecht z Belgia Veranclassic - Ekoi 242016-01-01
Francja Loďc Desriac z Japonia Kinan Cycling Team 272016-01-01
Kolumbia Andres Miguel Diaz Corrales z Puerto Rico InCycle - Cannondale 322016-01-01
Szwajcaria Silvan Dieterich z Szwajcaria Roth - Skoda 232016-01-01
Stany Cameron Dodge z Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 252016-01-01
Czechy Radovan Dolezal z Czechy SKC Tufo - Prostejov 222016-01-01
Czechy Jan Dostal z Czechy Bohemia Cycling Track Team 282016-01-01
Francja Fabien Doubey z Francja FDJ 232016-01-01
Irlandia Sean Downey z Irlandia An Post - Chainreaction 262016-01-01
Czechy Jan Drbohlav z Czechy Ex23 - Saroni Factory Team 252016-01-01
Słowacja Martin Duben z Słowacja Dukla Trencin - Trek 212016-01-01
Hiszpania Moises Dueńas Nevado z Portugalia Louletano - Ray Just Energy 352016-01-01
Hiszpania Arkaitz Duran Aroca z Portugalia Efapel 302016-01-01
Kanada Geoffroy Dussault z Kanada Garneau - Québecor 302016-01-01
Czechy David Dvorsky z Czechy Whirlpool - Author 242016-01-01
Kazachstan Alexsandr Dyachenko z Kazachstan Astana Pro Team 332016-01-01
Australia Ben Dyball z Nowa Zelandia Avanti Racing Team 272016-01-01
Austria Felix Dyczek z Austria WSA - Greenlife 202016-01-01
Nowa James Early z Niemcy Team Stölting 312016-01-01
Stany Yannick Eckmann z Szwajcaria Roth - Skoda 232016-01-01
Meksyk Frayre Moctezuma Eder z Stany Zjednoczone IRT Racing 252016-01-01
Niemcy Benjamim Edmüller z Niemcy Team Heizomat 292016-01-01
Australia David Edwards z Australia Charter Mason - Giant Racing Team 232016-01-01
Holandia Roy Eefting z Holandia BabyDump Cycling Team 272016-01-01
Niemcy Mike-Aaron Egger z Niemcy MLP Team Bergstrasse 232016-01-01
Niemcy Arne Egner z Niemcy Team Stölting 222016-01-01
Norwegia Filip Eidsheim z Norwegia Team Fixit.no 262016-01-01
Izrael Ben Einhorn z Izrael Cycling Academy Team 232016-01-01
Japonia Sekiho Endo z Japonia C-Project 352016-01-01
Francja Jimmy Engoulvent z Francja Team Europcar 372016-01-01
Kanada Gavriel Epstein z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 302016-01-01
Czechy Libor Erben z Czechy Ex23 - Saroni Factory Team 332016-01-01
Hiszpania Sergio Escobar Roure z Hiszpania Movistar Team 422016-01-01
Niemcy Julien Essers z Niemcy Team Heizomat 242016-01-01
Stany Lucas Euser z Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling Team 332016-01-01
Nowa Brad Evans z Australia Drapac Professional Cycling 242016-01-01
Australia Cadel Evans z Stany Zjednoczone BMC Racing Team 392016-01-01
Norwegia Henrik Evensen z Norwegia Team Frøy - Oslo 222016-01-01
Wlochy Emiliano Faieta z Wlochy MG.Kvis - Vega 232016-01-01
Austria Daniel Federspiel z Austria Tirol Cycling Team 292016-01-01
Luxemburg Kevin Feiereisen z Luxemburg Leopard Development Team 242016-01-01
Algieria Abdelghanie Fellah z Algieria Vélo Club Sovac 212016-01-01
Algieria Sid Ali Fellah z Algieria Vélo Club Sovac 262016-01-01
Hiszpania Higinio Fernandez Suarez z Ekwador Team Ecuador 282016-01-01
Wlochy Alessandro Ferrarotti z Wlochy GM Cycling Team 232016-01-01
Czechy Petr Fiala z Czechy AC Sparta Praha 212016-01-01
Czechy Jakub Filip z Czechy SKC Tufo - Prostejov 242016-01-01
Kazachstan Vladislav Filipovich z Kazachstan Vino 4ever 202016-01-01
Niemcy Dirk Finders z Belgia Veranclassic - Ekoi 312016-01-01
Stany Steve Fisher z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 262016-01-01
Australia Michael Fitzgerald z Australia Navitas - Satalyst 282016-01-01
Australia Campbell Flakemore z Stany Zjednoczone BMC Racing Team 242016-01-01
Holandia Rick Flens z Holandia Team LottoNL - Jumbo 332016-01-01
Luxemburg Pol Flesch z Luxemburg Team Differdange - Losch 232016-01-01
Niemcy Andreas Fliessgarten z Niemcy Team Kuota - Lotto 362016-01-01
Polska Jakub Foltyn z Polska Domin Sport 232016-01-01
Puerto Agustin Franco Font Oronoz z Puerto Rico InCycle - Cannondale 392016-01-01
Norwegia Kristian Forbord z Norwegia Team Frøy - Oslo 282016-01-01
Iran Davoad Foroughi z Iran Sepahan Pro Team 252016-01-01
Niemcy Robert Förster z Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling Team 382016-01-01
Szwajcaria Kilian Frankiny z Stany Zjednoczone BMC Racing Team 222016-01-01
Słowacja Martin Frano z Słowacja CK Banska Bystrika 382016-01-01
Szwajcaria Luca Frasa z Paragwaj Start - Massi Cycling Team 242016-01-01
Wlochy Davide Frattini z Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling Team 382016-01-01
Luxemburg Sven Fritsch z Luxemburg Team Differdange - Losch 222016-01-01
Rosja Igor Frolov z Rosja Itera - Katusha 262016-01-01
Japonia Masaru Fukuhara z Japonia Gunma - Grifin Racing Team 352016-01-01
Francja John Gadret z Hiszpania Movistar Team 372016-01-01
Kanada Emmanuel Gagne z Stany Zjednoczone Airgas - Safeway Cycling Team 212016-01-01
Belgia Tom Galle z Belgia ColorCode - Aquality Protect 212016-01-01
Wenezuela Carlos Johan Galviz Garcia z Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 272016-01-01
Wlochy Filippo Ganna z Wlochy Lampre - Merida 202016-01-01
Dania Marc Christian Garby z Wlochy Team Idea 2010 ASD 252016-01-01
Hiszpania Egoitz Garcia Etxeguibel z Hiszpania Murias Taldea 302016-01-01
Wlochy Rino Gasparrini z Wlochy Unieuro - Wilier 242016-01-01
Słowenia Gregor Gazvoda z Japonia Kinan Cycling Team 352016-01-01
Niemcy Tim Gebauer z Niemcy Team Stuttgart 272016-01-01
Bułgaria Nako Georgiev z Niemcy Team Stölting 212016-01-01
Francja Anthony Geslin z Francja FDJ 362016-01-01
Argentyna Jorge Alberto Giacinti z Argentyna San Luis - Somos Todos 422016-01-01
Wlochy Moreno Giampaolo z Wlochy MG.Kvis - Vega 252016-01-01
Stany Thomas Gibbons z Belgia Cibel 272016-01-01
Belgia Jérôme Gilbert z Belgia Vérandas Willems Cycling Team 322016-01-01
Wlochy Silvio Giorni z Wlochy D'Amico - Bottecchia 242016-01-01
RPA Dylan Girdlestone z Australia Drapac Professional Cycling 272016-01-01
Słowacja Filip Glajza z Słowacja CK Banska Bystrika 252016-01-01
Belgia Jeroen Goeleven z Belgia Superano Ham - Isorex 242016-01-01
Holandia Rick Goeree z Holandia Metec - TKH p/b Mantel 212016-01-01
Izrael Roy Goldstein z Izrael Cycling Academy Team 232016-01-01
Kolumbia Bryan Steven Gomez z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 222016-01-01
Węgry Gergo Gonczy z Węgry Utensilnord 202016-01-01
Francja Julien Gonnet z Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 352016-01-01
Belgia Tom Goovaerts z Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 282016-01-01
Rosja Ilya Gorodnichev z Tajwan RTS - Santic Racing Team 292016-01-01
Stany Kevin Gottlieb z Stany Zjednoczone Airgas - Safeway Cycling Team 252016-01-01
Austria Markus Götz z Austria WSA - Greenlife 312016-01-01
Nowa Westley Gough z Australia Team Budget Forklifts 282016-01-01
Stany Shawn Gravois z Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 302016-01-01
Ukraina Igor Gregul z Ukraina Kyiv Capital Racing 232016-01-01
Ukraina Sergiy Gretchyn z Turcja Torku Seker Spor 372016-01-01
Nowa Logan Griffin z Australia Search2retain - Health.com.au Cycling Team 212016-01-01
Holandia Dex Groen z Holandia Cyclingteam Join-S - De Rijke 262016-01-01
Dania Martin Herbaek Grřn z Dania Riwal Platform Cycling Team 232016-01-01
Francja Alexis Guerin z Czechy AWT - GreenWay 242016-01-01
Francja Florian Guillou z Francja Bretagne - Séché Environnement 342016-01-01
Chiny Xinlong Guo z Chiny Hengxiang Cycling Team 202016-01-01
Rosja Vladimir Gusev z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 342016-01-01
Francja Romain Guyot z Francja Team Europcar 242016-01-01
Dania Andreas Holm Gylling z Dania Riwal Platform Cycling Team 212016-01-01
Algieria Karim Hadjbouzit z Algieria Vélo Club Sovac 252016-01-01
Nowa Joshua Haggerty z Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 212016-01-01
Algieria Abderrahmane Mehdi Hamza z Algieria Vélo Club Sovac 242016-01-01
Algieria Fayçal Hamza z Algieria Vélo Club Sovac 242016-01-01
Stany Ken Hanson z Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling Team 342016-01-01
Białoruś Vladzimir Harakhavik z Białoruś Minsk Cycling Club 212016-01-01
Stany Coulton Hartrich z Stany Zjednoczone IRT Racing 332016-01-01
Iran Sajjad Hashemi z Iran Sepahan Pro Team 242016-01-01
Japonia Kenji Hashimoto z Japonia C-Project 1162016-01-01
Norwegia Henrik Steen Haugen z Norwegia Team Frøy - Oslo 242016-01-01
Belgia Loïc Hennaux z Belgia ColorCode - Aquality Protect 202016-01-01
Stany Sergio Hernandez z Puerto Rico InCycle - Cannondale 312016-01-01
Hiszpania Dario Hernandez Illana z Hiszpania Burgos - BH 262016-01-01
Kolumbia Jose Tito Hernandez Jaramillo z Wlochy GM Cycling Team 222016-01-01
Puerto Sebastian Hernandez Padilla z Puerto Rico InCycle - Cannondale 212016-01-01
Dania Marc Hester Hansen z Wielka Brytania ONE Pro Cycling 312016-01-01
Czechy Jiri Hochmann z Czechy Team Dukla Praha 302016-01-01
Norwegia J?rgen Rydland Hodnebrog z Norwegia Team Sparebanken Sør 262016-01-01
Malezja Jin Cheng Hoh z Tajwan Attaque Team Gusto 232016-01-01
Stany Mitchell Hoke z Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 282016-01-01
Węgry Botond Hollo z Węgry Utensilnord 242016-01-01
Dania Anders Holm z Dania Team Almeborg - Bornholm 382016-01-01
Słowacja Milan Holomek z Słowacja Dukla Trencin - Trek 212016-01-01
Holandia Glenn Hool z Holandia BabyDump Cycling Team 232016-01-01
Nowa Sam Horgan z Australia Team Budget Forklifts 292016-01-01
Stany Isaac Howe z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 302016-01-01
Słowacja Miroslav Hrasko z Słowacja CK Banska Bystrika 262016-01-01
Tajwan Cheng Yin Hsieh z Tajwan Action Cycling Team 232016-01-01
Tajwan Chin Lung Huang z Tajwan RTS - Santic Racing Team 282016-01-01
Tajwan Shih Chang Huang z Tajwan Action Cycling Team 282016-01-01
Tajwan Sung Pu Huang z Tajwan RTS - Santic Racing Team 262016-01-01
Austria Marcel Huber z Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 202016-01-01
Holandia Jenning Huizinga z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 322016-01-01
Belgia Kevin Hulsmans z Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 382016-01-01
Stany Stephen Hyde z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 292016-01-01
Rosja Dimitry Ignatiev z Rosja Itera - Katusha 282016-01-01
Austria Paul Illenberger z Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 252016-01-01
Kolumbia Rafael Infantino Abreu z Kolumbia EPM UNE - Area Metropolitana 322016-01-01
Hiszpania Unai Intziarte Muñoz z Hiszpania Murias Taldea 252016-01-01
Irlandia Martyn Irvine z Wielka Brytania Madison - Genesis 312016-01-01
Azerbejdżan Tural Isgandarov z Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 242016-01-01
Azerbejdżan Agshin Ismaylov z Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 292016-01-01
Chorwacja Marko Ivancic z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 272016-01-01
Japonia Masato Izutsu z Japonia Shimano Racing Team 352016-01-01
Norwegia Tormod Hausken Jacobsen z Norwegia Team Coop - Øster Hus 232016-01-01
Stany Ben Jacques-Maynes z Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 382016-01-01
Iran Hossein Jahanbanian z Iran Tabriz Shahrdari Team 332016-01-01
Korea Chan Jae Jang z Tajwan Attaque Team Gusto 272016-01-01
Polska Slawomir Janiszewski z Polska Wibatech - Fuji Zory 202016-01-01
Iran Hamed Jannat z Iran Sepahan Pro Team 272016-01-01
Ekwador Luis Adrian Jaramillo z Ekwador Team Ecuador 202016-01-01
Irlandia Dominic Jelfs z Wielka Brytania Madison - Genesis 262016-01-01
Francja Vincent Jerome z Francja Team Europcar 322016-01-01
Australia Shannon Johnson z Australia Charter Mason - Giant Racing Team 362016-01-01
Korea Dae Young Joo z Korea Seoul Cycling Team 202016-01-01
Portugalia Iuri Andre Martins Jorge z Portugalia Louletano - Ray Just Energy 252016-01-01
Australia Christopher Jory z Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 292016-01-01
Filipiny Chris Joven z Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 302016-01-01
Nowa Nick Jowsey z Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 232016-01-01
Argentyna Gabriel Juarez Veron z Argentyna San Luis - Somos Todos 262016-01-01
Nowa James Judd z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 222016-01-01
Australia Kristian Juel z Australia Team Budget Forklifts 242016-01-01
Słowacja Kamil Juhaniak z Czechy Ex23 - Saroni Factory Team 232016-01-01
Litwa Egidijus Juodvalkis z Belgia Superano Ham - Isorex 282016-01-01
Słowacja Matej Jurco z Słowacja Dukla Trencin - Trek 322016-01-01
Czechy Marcel Kachlir z Czechy Bohemia Cycling Track Team 452016-01-01
Turcja Mirac Kal z Turcja Torku Seker Spor 292016-01-01
Japonia Masaaki Kanno z Japonia Gunma - Grifin Racing Team 282016-01-01
Rosja Pavel Karpenkov z Rosja Lokosphinx 242016-01-01
Australia Jacob Kauffmann z Australia Team Budget Forklifts 292016-01-01
Australia Ben Kersten z Brazylia Funvic - Sao Jose Dos Campos 352016-01-01
Iran Ali Khademi z Iran Tabriz Petrochemical Team 242016-01-01
Iran Behnam Khalili Khosroshahi z Iran Tabriz Petrochemical Team 272016-01-01
Korea Do Hyeong Kim z Korea Seoul Cycling Team 302016-01-01
Korea Hee Jun Kim z Korea Geumsan Insam - Cello 252016-01-01
Korea Sang Pyo Kim z Korea Geumsan Insam - Cello 202016-01-01
Stany Edward King z Stany Zjednoczone Team Cannondale - Garmin 332016-01-01
Stany Nathan King z Stany Zjednoczone Team SmartStop 292016-01-01
Australia Elliott Kippen z Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 232016-01-01
Dania Kasper Klostergaard Larsen z Dania Riwal Platform Cycling Team 332016-01-01
Czechy Lukas Kobes z Czechy AC Sparta Praha 202016-01-01
Słowenia Jure Kocjan z Stany Zjednoczone Team SmartStop 322016-01-01
Rosja Aleksandr Komin z Rosja RusVelo 212016-01-01
Ukraina Daniil Kondakov z Ukraina Kyiv Capital Racing 222016-01-01
Niemcy Marco König z Luxemburg Leopard Development Team 212016-01-01
Holandia Jaap Kooijman z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 232016-01-01
Serbia Luka Kotur z Serbia Nankang - Fondriest 212016-01-01
Słowenia Mike Kovac z Słowenia Radenska - Ljubljana 202016-01-01
Litwa Edgaras Kovaliovas z Luxemburg Team Differdange - Losch 272016-01-01
Francja Rudy Kowalski z Francja Roubaix - Lille Métropole 262016-01-01
Ukraina Sergiy Kozachenko z Ukraina Kyiv Capital Racing 222016-01-01
Chorwacja Peter Kozlovic z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 212016-01-01
Francja Taruia Krainer z Francja Team Europcar 252016-01-01
Słowenia Gregor Krajnc z Słowenia Radenska - Ljubljana 212016-01-01
Polska Artur Krasnodebski z Izrael Cycling Academy Team 202016-01-01
Holandia Aron Kremer z Belgia Superano Ham - Isorex 272016-01-01
Norwegia Anders Kristoffersen z Norwegia Team Frøy - Oslo 232016-01-01
Rosja Evgeniy Krivosheev z Rosja Itera - Katusha 282016-01-01
Austria Bernhard Kroger z Austria WSA - Greenlife 222016-01-01
Ukraina Dmytro Kryvtsov z Ukraina ISD Continental Team 312016-01-01
Słowacja Matej Kubciczky z Słowacja CK Banska Bystrika 272016-01-01
Austria Michael Kucher z Austria Team Vorarlberg 232016-01-01
Japonia Takuto Kurabayashi z Japonia Gunma - Grifin Racing Team 242016-01-01
Białoruś Aleksandr Kuschynski z Białoruś Minsk Cycling Club 372016-01-01
Korea Soon Woo Kwon z Korea KSPO 232016-01-01
Stany James Laberge z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 232016-01-01
Francja Morgan Lamoisson z Francja Team Europcar 282016-01-01
Australia Brett Lancaster z Australia Orica - GreenEDGE 372016-01-01
Australia Richard Lang z Wielka Brytania JLT - Condor 272016-01-01
Wlochy Alessio Lanzano z Wlochy MG.Kvis - Vega 212016-01-01
Australia Darren Lapthorne z Australia Drapac Professional Cycling 332016-01-01
Norwegia Thomas Larsen z Norwegia Team Sparebanken Sør 222016-01-01
Wlochy Francesco Lasca z Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 282016-01-01
Hiszpania Pablo Lastras Garcia z Hiszpania Movistar Team 402016-01-01
Hongkong Kwun Wan Law z Hongkong HKSI Pro Cycling Team 212016-01-01
Australia Scott Law z Nowa Zelandia Avanti Racing Team 252016-01-01
Rumunia Nandor Csaba Lazar z Rumunia Tusnad Cycling Team 242016-01-01
Czechy Petr Lechner z Czechy SKC Tufo - Prostejov 322016-01-01
Korea Jong Hwa Lee z Korea Korail Cycling Team 212016-01-01
Korea Ki Han Lee z Korea Geumsan Insam - Cello 272016-01-01
Korea Ki Joo Lee z Korea KSPO 242016-01-01
Tajwan Wei Cheng Lee z Tajwan Action Cycling Team 312016-01-01
Korea Won Lee z Korea Korail Cycling Team 302016-01-01
Niemcy Jonas Marc Leefmann z Niemcy Bike Aid - Ride for Help 272016-01-01
Belgia Rob Leemans z Holandia SEG Racing 232016-01-01
Australia Matthew Leonard z Australia Navitas - Satalyst 252016-01-01
Wlochy Gianluca Leonardi z Wlochy D'Amico - Bottecchia 272016-01-01
Belgia Björn Leukemans z Belgia Wanty - Groupe Gobert 392016-01-01
Hongkong Chun Wing Leung z Hongkong HKSI Pro Cycling Team 222016-01-01
Hongkong Ka Yu Leung z Hongkong HKSI Pro Cycling Team 202016-01-01
Korea Jae Yeon Lim z Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 252016-01-01
Australia Bradley Linfield z Australia Navitas - Satalyst 222016-01-01
Białoruś Aliaksandr Lisouski z Białoruś Minsk Cycling Club 312016-01-01
Tajwan Shu Ming Liu z Tajwan Attaque Team Gusto 302016-01-01
Chiny Xinyang Liu z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 242016-01-01
Belgia Klaas Lodewyck z Stany Zjednoczone BMC Racing Team 282016-01-01
Malezja Sea Keong Loh z Holandia SEG Racing 302016-01-01
Argentyna Franco Lopardo z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 312016-01-01
Argentyna Lucas Lopardo z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 302016-01-01
Kolumbia Vladimir Yezid Lopez Gil z Rumunia Tusnad Cycling Team 282016-01-01
Hiszpania David Lopez Gomez z Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 252016-01-01
Singapur Darren Low z Japonia Shimano Racing Team 282016-01-01
Argentyna Juan Ariel Lucero z Argentyna San Luis - Somos Todos 402016-01-01
Rosja Andrey Lukonin z Rosja Itera - Katusha 212016-01-01
Rosja Ivan Lutsenko z Rosja Itera - Katusha 212016-01-01
Belgia Brent Luyckx z Luxemburg Leopard Development Team 212016-01-01
Stany Matthew Lyons z Stany Zjednoczone Airgas - Safeway Cycling Team 252016-01-01
Norwegia Morten M?rland z Norwegia Team Sparebanken Sør 302016-01-01
Kanada Ryan Macdonald z Kanada H&R Block Pro Cycling 242016-01-01
Czechy Michal Macko z Czechy Bohemia Cycling Track Team 202016-01-01
Francja Valentin Madouas z Francja Bretagne - Séché Environnement 202016-01-01
Belgia Alexander Maes z Irlandia An Post - Chainreaction 232016-01-01
Australia Jake Magee z Australia Charter Mason - Giant Racing Team 292016-01-01
Wlochy Andrea Manfredi z Wlochy Bardiani - CSF 242016-01-01
Indonezja Robin Manulang z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 292016-01-01
Wlochy Alessandro Mariani z Wlochy Team Idea 2010 ASD 202016-01-01
Słowenia Matej Marin z Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 362016-01-01
Australia Oliver Martin z Szwajcaria Roth - Skoda 212016-01-01
Argentyna Cristian Andres Martinez z Argentyna San Luis - Somos Todos 252016-01-01
Holandia Marco Massink z Paragwaj Start - Massi Cycling Team 282016-01-01
Malezja Mohammad Saufi Mat Senan z Malezja Terengganu Cycling Team 262016-01-01
Portugalia Joao Carlos Araujo Matias z Portugalia W52 - Quinta da Lixa 252016-01-01
Niemcy Oliver Mattheis z Niemcy MLP Team Bergstrasse 212016-01-01
Stany Justin Mauch z Stany Zjednoczone Airgas - Safeway Cycling Team 222016-01-01
Australia Riley Maule z Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 262016-01-01
Australia Jackson Mawby z Australia Navitas - Satalyst 212016-01-01
Wielka Zach May z Wielka Brytania NFTO 212016-01-01
Stany Sean Mazich z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 302016-01-01
Irlandia Eoin Mccarthy z Irlandia An Post - Chainreaction 232016-01-01
Australia Robert-Jon Mccarthy z Holandia SEG Racing 222016-01-01
Australia Daniel McConnell z Stany Zjednoczone Trek Factory Racing 312016-01-01
Wielka James Mclaughlin z Wielka Brytania Madison - Genesis 262016-01-01
Francja Maxime Mederel z Francja Team Europcar 362016-01-01
Meksyk Gerardo Vicente Medina Robles z Stany Zjednoczone Airgas - Safeway Cycling Team 222016-01-01
Iran Ramin Mehrabani z Iran Pishgaman - Giant Team 302016-01-01
Iran Majid Abouei Mehrizi z Iran Pishgaman - Giant Team 202016-01-01
Portugalia Nuno Serafim Pacheco Meireles z Portugalia LA Aluminios - Antarte 252016-01-01
Belgia Fabrice Mels z Belgia Team 3M 242016-01-01
Hiszpania Ruben Menendez Velasco z Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 382016-01-01
Algieria Hamza Merdj z Algieria Vélo Club Sovac 232016-01-01
Argentyna Leandro Carlos Messineo z Argentyna San Luis - Somos Todos 372016-01-01
Portugalia Dominic Pereira Mestre z Portugalia Louletano - Ray Just Energy 232016-01-01
Polska Tomasz Mickiewicz z Polska ActiveJet Team 222016-01-01
Iran Mohammad Miri z Iran Tabriz Shahrdari Team 292016-01-01
Czechy Zdenek Mlynar z Czechy Bohemia Cycling Track Team 402016-01-01
Algieria Hichem Mokhtari z Algieria Vélo Club Sovac 202016-01-01
Francja Lloyd Mondory z Francja Ag2r La Mondiale 342016-01-01
Wlochy Cristiano Monguzzi z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 312016-01-01
Niemcy Florian Monreal z Niemcy Team Kuota - Lotto 302016-01-01
Wenezuela Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidis z Wlochy Southeast 272016-01-01
Kolumbia Sebastian Montes Cano z Puerto Rico InCycle - Cannondale 202016-01-01
Kolumbia Rafael Anibal Montiel Cuellar z Kolumbia Orgullo Antioqueño 352016-01-01
Kolumbia Juan David Montoya Abreu z Kolumbia Orgullo Antioqueño 252016-01-01
Kolumbia Cristhian Montoya Giraldo z Kolumbia Orgullo Antioqueño 272016-01-01
Puerto Ricky Morales Ortiz z Puerto Rico InCycle - Cannondale 222016-01-01
Wielka Bradley Morgan z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 252016-01-01
Austria Fabian Morianz z Austria Tirol Cycling Team 202016-01-01
Ukraina Anton Moruha z Ukraina Kyiv Capital Racing 212016-01-01
Wielka Joseph Moses z Wielka Brytania JLT - Condor 222016-01-01
Australia James Mowatt z Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 262016-01-01
Polska Wiktor Mrozek z Polska Wibatech - Fuji Zory 232016-01-01
Wlochy Luca Muffolini z Wlochy MG.Kvis - Vega 242016-01-01
Australia Mitchell Mulhern z Australia Team Budget Forklifts 252016-01-01
Stany Conor Mullervy z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 282016-01-01
Stany Kevin Mullervy z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 282016-01-01
Hiszpania David Muntaner Juaneda z Polska ActiveJet Team 332016-01-01
Stany Adam Myerson z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 442016-01-01
Iran Sahebali Najafi z Iran Tabriz Petrochemical Team 242016-01-01
Japonia Yoshitaka Nakahara z Japonia C-Project 232016-01-01
Japonia Yusaku Nakai z Japonia Gunma - Grifin Racing Team 222016-01-01
Japonia Masahito Nakakura z Japonia Shimano Racing Team 322016-01-01
Australia Tommy Nankervis z Australia Team Budget Forklifts 332016-01-01
Australia Grayson Napier z Australia Navitas - Satalyst 212016-01-01
Iran Hossein Nateghi z Iran Sepahan Pro Team 292016-01-01
Argentyna Maximiliano Ezequiel Navarrete z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 252016-01-01
Ekwador Segundo Mesias Navarrete Navarrete z Ekwador Team Ecuador 312016-01-01
Stany Brad Neagos z Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 272016-01-01
Holandia Lex Nederlof z Laos CCN Cycling Team 502016-01-01
Rosja Danil Nemykin z Rosja Itera - Katusha 212016-01-01
Holandia Kenny Nijssen z Filipiny Team 7 Eleven Road Bike Philippines 262016-01-01
Czarnogóra Milos Nikcevic z Serbia Nankang - Fondriest 222016-01-01
Kolumbia Victor Niño Corredor z Tajwan RTS - Santic Racing Team 432016-01-01
Czechy Vojtech Nipl z Czechy Bohemia Cycling Track Team 232016-01-01
Japonia Masafumi Nishitani z Japonia C-Project 492016-01-01
Kolumbia Jorge Humberto Noreña Sanchez z Kolumbia EPM UNE - Area Metropolitana 232016-01-01
Czechy Jakub Novak z Czechy AWT - GreenWay 262016-01-01
Polska Mateusz Nowaczek z Ukraina Kolss - BDC Team 252016-01-01
Polska Kacper Nowicki z Luxemburg Team Differdange - Losch 202016-01-01
Portugalia Diogo Miguel Afonso Nunes z Portugalia Team Tavira 272016-01-01
Szwecja Erik Nyqvist z Norwegia Team Ringeriks-Kraft 232016-01-01
Australia Callum O'Sullivan z Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 1162016-01-01
Japonia Masatoshi Oba z Japonia C-Project 282016-01-01
Szwajcaria Gianluca Ocanha z Szwajcaria Roth - Skoda 222016-01-01
Australia Luke Ockerby z Australia Search2retain - Health.com.au Cycling Team 242016-01-01
Norwegia Anders Oddli z Norwegia Team Frøy - Oslo 222016-01-01
Niemcy Jan Oelerich z Niemcy Team Stölting 282016-01-01
Portugalia Helder Jose Alves Oliveira z Portugalia W52 - Quinta da Lixa 332016-01-01
Holandia Daan Olivier z Niemcy Team Giant - Alpecin 242016-01-01
Dania Morten Ollegaard z Dania Riwal Platform Cycling Team 282016-01-01
Szwecja Michael Olsson z Dania Team Tre-For - Blue Water 302016-01-01
Wlochy Emanuele Onesti z Wlochy Nippo - Vini Fantini 212016-01-01
Belgia Matthias Ongena z Belgia Cibel 272016-01-01
Hiszpania Haritz Orbe Urrutia z Hiszpania Murias Taldea 252016-01-01
Kolumbia Mauricio Orozco Restrepo z Kolumbia Orgullo Antioqueño 202016-01-01
Kolumbia Mauricio Ortega Ramirez z Kolumbia Orgullo Antioqueño 362016-01-01
Puerto Efren Ortega Rivera z Puerto Rico InCycle - Cannondale 282016-01-01
Paragwaj Ever Ortiz z Paragwaj Start - Massi Cycling Team 1162016-01-01
Paragwaj German Anibal Orue Cardozo z Paragwaj Start - Massi Cycling Team 222016-01-01
Słowenia Martin Otonicar z Słowenia Radenska - Ljubljana 222016-01-01
Polska Arkadiusz Owsian z Polska ActiveJet Team 232016-01-01
Chile Carlos Ivan Oyarzun Gui?ez z Serbia Keith Mobel - Partizan 352016-01-01
Czechy Frantisek Padour z Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 282016-01-01
Stany Jonathan Page z Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 402016-01-01
Francja Yoann Paillot z Francja Team Marseille 13 - KTM 252016-01-01
Kazachstan Nikita Panassenko z Kazachstan Seven Rivers Cycling Team 242016-01-01
Belgia Kevin Panhuyzen z Belgia Team 3M 222016-01-01
Kolumbia Darwin Ferney Pantoja Tovar z Kolumbia Colombia 262016-01-01
Wlochy Luca Paolini z Rosja Team Katusha 392016-01-01
Czechy Lukas Papula z Czechy Ex23 - Saroni Factory Team 212016-01-01
Kolumbia Jonathan Felipe Paredes Hernandez z Kolumbia Colombia 272016-01-01
Korea Jun Park z Korea Korail Cycling Team 202016-01-01
Kolumbia Jordan Arley Parra Arias z Wlochy GM Cycling Team 222016-01-01
Iran Hamed Pasbankhajeh z Iran Tabriz Shahrdari Team 282016-01-01
Wielka Iain Paton z Wielka Brytania Team Wiggins 212016-01-01
Austria Daniel Paulus z Austria Team Vorarlberg 232016-01-01
Polska Tobiasz Pawlak z Polska Domin Sport 212016-01-01
Wlochy Francesco Pedante z Wlochy GM Cycling Team 222016-01-01
Belgia Jef Peelaers z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 242016-01-01
Belgia Kevin Peeters z Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 292016-01-01
Kolumbia Cristian Andres Peña Meneses z Kolumbia Orgullo Antioqueño 252016-01-01
Portugalia Joao Pedro Mendonca Pereira z Portugalia Team Tavira 292016-01-01
Portugalia Joao Pedro Mendonça Pereira z Portugalia Team Tavira 272016-01-01
Brazylia Lucas Pereira z Brazylia Funvic - Sao Jose Dos Campos 262016-01-01
Wlochy Giacomo Peretto z Wlochy Team Idea 2010 ASD 202016-01-01
Belgia Loďc Pestiaux z Belgia Wallonie - Bruxelles 252016-01-01
Wlochy Alessandro Petacchi z Wlochy Southeast 422016-01-01
Australia Cameron Peterson z Australia Drapac Professional Cycling 332016-01-01
Czechy Jiri Petrus z Czechy Bohemia Cycling Track Team 202016-01-01
Czechy Lubomir Petrus z Belgia BKCP - Corendon 262016-01-01
Wlochy Alessandro Pettiti z Wlochy Team Idea 2010 ASD 262016-01-01
Kanada James Piccoli z Kanada H&R Block Pro Cycling 252016-01-01
Wlochy Andrea Piechele z Wlochy Bardiani - CSF 292016-01-01
Polska Bartosz Pilis z Polska Wibatech - Fuji Zory 242016-01-01
Francja Romain Pillon z Francja Roubaix - Lille Métropole 272016-01-01
Stany Juan Orlando Pimentel z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 212016-01-01
Francja Jérôme Pineau z Szwajcaria IAM Cycling 362016-01-01
Portugalia Edgar Miguel Lemos Pinto z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team 312016-01-01
Niemcy Matthias Plarre z Luxemburg Leopard Development Team 242016-01-01
Francja Esteban Plaza Mira z Serbia Keith Mobel - Partizan 302016-01-01
Mołdawia Alexandre Pliuschin z Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 292016-01-01
Białoruś Pavel Podoliak z Białoruś Minsk Cycling Club 242016-01-01
Rosja Maxim Pokidov z Rosja Itera - Katusha 272016-01-01
Wlochy Nicola Poletti z Wlochy D'Amico - Bottecchia 222016-01-01
Rosja Sergei Pomoshnikov z Rosja Itera - Katusha 262016-01-01
Wielka Elliott Porter z Belgia Team 3M 252016-01-01
Laos Alex Ariya Pounsavath Destribois z Laos CCN Cycling Team 252016-01-01
Wlochy Mattia Pozzo z Wlochy Nippo - Vini Fantini 272016-01-01
Kolumbia Jeison Prada Ortiz z Paragwaj Start - Massi Cycling Team 232016-01-01
Austria Stefan Praxmarer z Austria Tirol Cycling Team 272016-01-01
Brazylia Antonio Fernando Garnero Prestes z Brazylia Funvic - Sao Jose Dos Campos 332016-01-01
Australia Joshua Prete z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 252016-01-01
Rumunia Lars Pria z Łotwa Rietumu - Delfin 332016-01-01
Rosja Andrey Prostkishin z Rosja Lokosphinx 202016-01-01
Estonia Reijo Puhm z Łotwa Rietumu - Delfin 262016-01-01
Niemcy Ole Quast z Niemcy Team Stölting 272016-01-01
Kolumbia Carlos Julian Quintero Norena z Kolumbia Colombia 302016-01-01
Belgia Thomas Raeymaekers z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 232016-01-01
Iran Mohsen Rahmani Beiragh z Iran Sepahan Pro Team 272016-01-01
Hiszpania Juan Carlos Ramirez Navarro z Serbia Keith Mobel - Partizan 252016-01-01
Stany Gregory Ratzell z Stany Zjednoczone Airgas - Safeway Cycling Team 212016-01-01
Wlochy Edward Ravasi z Wlochy Lampre - Merida 222016-01-01
Malezja Mohamed Farid Razali z Malezja National Sports Council of Malaysia Cycling Team 212016-01-01
Rosja Maxim Razumov z Rosja Itera - Katusha 262016-01-01
Wlochy Francesco Reda z Wlochy Team Idea 2010 ASD 342016-01-01
Austria Paul Redtenbacher z Austria Amplatz - BMC 212016-01-01
Niemcy Martin Reimer z Niemcy LKT Team Brandenburg 292016-01-01
Polska Szymon Rekita z Stany Zjednoczone Trek Factory Racing 222016-01-01
Kolumbia Juan Pablo Rendon Jaimes z Kolumbia EPM UNE - Area Metropolitana 262016-01-01
Niemcy Tim Reske z Niemcy LKT Team Brandenburg 222016-01-01
Kolumbia Jaime Alberto Restrepo Diosa z Kolumbia Orgullo Antioqueño 202016-01-01
Kolumbia Miguel Angel Reyes Vergare z Tajwan RTS - Santic Racing Team 242016-01-01
Iran Ali Rezaei z Iran Sepahan Pro Team 252016-01-01
Portugalia Carlos Manuel Costa Ribeiro z Portugalia W52 - Quinta da Lixa 242016-01-01
Australia Ian Richards z Holandia BabyDump Cycling Team 232016-01-01
Kolumbia Julian Andres Rodas Ramirez z Puerto Rico InCycle - Cannondale 342016-01-01
Stany Fred Rodriguez z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 432016-01-01
Ekwador Pedro Sebastian Rodriguez Cadena z Ekwador Team Ecuador 222016-01-01
Wenezuela Jackson Jesus Rodriguez Ortiz z Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 312016-01-01
Norwegia Anders Norderhus Roe z Norwegia Team Frøy - Oslo 232016-01-01
Niemcy Louis Rohde z Niemcy LKT Team Brandenburg 202016-01-01
Węgry Tibor Roka z Węgry Utensilnord 502016-01-01
Hiszpania Jose Luis Roldan Carmona z Serbia Keith Mobel - Partizan 312016-01-01
Kanada Dominique Rollin z Francja Cofidis Solutions Crédits 342016-01-01
Francja Martial Roman z Belgia Veranclassic - Ekoi 292016-01-01
Holandia Sjors Roosen z Holandia Cycling Team Jo Piels 252016-01-01
Belgia Sébastien Rosseler z Belgia Veranclassic - Ekoi 352016-01-01
Belgia Rudy Rouet z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 312016-01-01
Nowa Hayden Roulston z Stany Zjednoczone Trek Factory Racing 352016-01-01
Hiszpania Jaume Rovira Pous z Ekwador Team Ecuador 372016-01-01
Rosja Sergey Rozin z Rosja Itera - Katusha 212016-01-01
Kolumbia Miguel Angel Rubiano Chavez z Kolumbia Colombia 322016-01-01
Australia Malcolm Rudolph z Australia Drapac Professional Cycling 272016-01-01
Kolumbia Jefferson Rueda Tobon z Kolumbia EPM UNE - Area Metropolitana 262016-01-01
Stany Timothy Rugg z Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 312016-01-01
Francja Melvin Rulliere z Belgia Veranclassic - Ekoi 272016-01-01
Słowacja Rudolf Rusina z Słowacja CK Banska Bystrika 342016-01-01
Malezja Amir Mustafa Rusli z Malezja National Sports Council of Malaysia Cycling Team 292016-01-01
Rosja Alexander Rybakov z Rosja RusVelo 282016-01-01
Czechy Ondrej Rybin z Czechy Team Dukla Praha 232016-01-01
Algieria Bilal Saada z Algieria Vélo Club Sovac 262016-01-01
Argentyna Matias Roberto Saavedra z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 252016-01-01
Irlandia Jack Sadler z Belgia Team 3M 212016-01-01
Słowenia Matic Safaric Kolar z Słowenia Radenska - Ljubljana 212016-01-01
Francja Clément Saint-Martin z Francja Team Marseille 13 - KTM 252016-01-01
Białoruś Andrei Sakalou z Białoruś Minsk Cycling Club 232016-01-01
Kolumbia Jairo Alonso Salas Atehortua z Kolumbia Orgullo Antioqueño 322016-01-01
Wlochy Cristiano Salerno z Niemcy Bora - Argon 18 312016-01-01
Rosja Anton Samokhvalov z Rosja Itera - Katusha 302016-01-01
Rosja Dimitry Samokhvalov z Rosja Itera - Katusha 302016-01-01
Hiszpania Xabier San Sebastian Lasa z Francja Cofidis Solutions Crédits 212016-01-01
Argentyna Alejandro Emanuel Sanchez Castro z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 202016-01-01
Wlochy Mauro Santambrogio z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 322016-01-01
Brazylia Alan Santos z Brazylia Funvic - Sao Jose Dos Campos 232016-01-01
Brazylia Douglas Santos z Brazylia Funvic - Sao Jose Dos Campos 272016-01-01
Portugalia Virgilio Martins Santos z Portugalia Radio Popular - Boavista 402016-01-01
Rumunia Zsolt Sarany z Rumunia Tusnad Cycling Team 202016-01-01
Łotwa Martins Savickis z Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 232016-01-01
Niemcy Moritz Schaffner z Niemcy Team Stuttgart 232016-01-01
Stany Eric Schildge z Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 282016-01-01
Norwegia Petter Schmidt z Norwegia Team Sparebanken Sør 222016-01-01
Austria Martin Schöffmann z Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 292016-01-01
Stany James Schurman z Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 262016-01-01
Niemcy Til Schuster z Niemcy Team Stölting 202016-01-01
Niemcy Michael Schweizer z Australia African Wildlife Safaris Cycling Team 332016-01-01
Belgia Kevin Seeldraeyers z Turcja Torku Seker Spor 302016-01-01
Japonia Hiroyuki Seimiya z Japonia C-Project 372016-01-01
Wlochy Emanuele Sella z Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 352016-01-01
Francja Simon Sellier z Francja Team Europcar 212016-01-01
Korea Min Seok Seo z Korea Geumsan Insam - Cello 202016-01-01
Kolumbia Jose Rodolfo Serpa Perez z Wlochy Lampre - Merida 372016-01-01
Australia Stuart Shaw z Australia Search2retain - Health.com.au Cycling Team 392016-01-01
Kazachstan Sergey Shemyakin z Kazachstan Seven Rivers Cycling Team 212016-01-01
Australia Eric Sheppard z Tajwan Attaque Team Gusto 252016-01-01
Ukraina Roman Shevchuk z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 232016-01-01
Japonia Koki Shinbo z Japonia C-Project 422016-01-01
Iran Hamid Shiri z Iran Tabriz Petrochemical Team 342016-01-01
Japonia Yamato Shirota z Japonia Utsunomiya - Blitzen 222016-01-01
Ukraina Iurii Shumilov z Ukraina Kyiv Capital Racing 212016-01-01
Stany Hogan Sills z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 262016-01-01
Stany George Simpson z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 232016-01-01
Nowa Myron Simpson z Australia Team Budget Forklifts 262016-01-01
Rumunia Zoltan Sipos z Węgry Utensilnord 252016-01-01
Chorwacja Endi Sirol z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 242016-01-01
Stany Andrew Sjogren z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 242016-01-01
Polska Wojciech Skarzynski z Polska Wibatech - Fuji Zory 272016-01-01
Norwegia Glenn Marius Skjolden z Norwegia Team Fixit.no 202016-01-01
Stany Erik Slack z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 282016-01-01
Belgia Guy Smet z Belgia Cibel 442016-01-01
Łotwa Andris Smirnovs z Łotwa Rietumu - Delfin 262016-01-01
Australia Stuart Smith z Australia Search2retain - Health.com.au Cycling Team 252016-01-01
Rosja Dimitriy Sorokin z Łotwa Rietumu - Delfin 342016-01-01
Portugalia Celio Cristiano Alves Sousa z Portugalia Radio Popular - Boavista 392016-01-01
Wielka James Spragg z Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 292016-01-01
Niemcy Christoph Springer z Austria Team Vorarlberg 312016-01-01
Australia Tyler Spurrell z Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 242016-01-01
Kanada Derrick St-John z Kanada Silber Pro Cycling Team 392016-01-01
Wlochy Sebastian Stamegna z Wlochy GM Cycling Team 272016-01-01
Niemcy Sascha Starker z Niemcy Team Heizomat 272016-01-01
Stany Chris Stastny z Stany Zjednoczone IRT Racing 262016-01-01
Niemcy Andreas Stauff z RPA MTN - Qhubeka 292016-01-01
Belgia Gert Steegmans z Stany Zjednoczone Trek Factory Racing 362016-01-01
Słowacja Radoslav Stefanik z Słowacja CK Banska Bystrika 272016-01-01
Słowenia Jure Stepisnik z Słowenia Radenska - Ljubljana 202016-01-01
Słowenia Klemen Stimulak z Słowenia Adria Mobil 262016-01-01
Szwajcaria Manuel Stocker z Luxemburg Team Differdange - Losch 252016-01-01
Norwegia Torstein Stokkenes z Norwegia Team Fixit.no 232016-01-01
Wlochy Simone Stortoni z Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 312016-01-01
Australia Joel Strachan z Australia Navitas - Satalyst 352016-01-01
Niemcy Simon Strobel z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 302016-01-01
Indonezja Bambang Suryadi z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 262016-01-01
Niemcy Eric Sussemlich z Niemcy MLP Team Bergstrasse 212016-01-01
Australia Christopher Sutton z Wielka Brytania Team Sky 322016-01-01
Czechy Jan Svorada z Czechy Bohemia Cycling Track Team 242016-01-01
Stany Robert Sweeting z Stany Zjednoczone Team SmartStop 292016-01-01
Stany Keegan Swirbul z Stany Zjednoczone Axeon Cycling Team 212016-01-01
Rumunia Botond Szasz z Rumunia Tusnad Cycling Team 202016-01-01
Polska Bartosz Szczepanowski z Czechy Ex23 - Saroni Factory Team 222016-01-01
Australia James Szollosi z Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 262016-01-01
Austria Stefan Taferner z Austria WSA - Greenlife 242016-01-01
Polska Patryk Talaga z Izrael Cycling Academy Team 212016-01-01
Kolumbia Juan Sebastian Tamayo Martinez z Kolumbia Orgullo Antioqueño 282016-01-01
Norwegia Halvor Landmark Tandrevold z Norwegia Team Frøy - Oslo 242016-01-01
Wielka Jake Tanner z Belgia Team 3M 252016-01-01
Ukraina Valerii Taradai z Ukraina Kyiv Capital Racing 222016-01-01
Słowacja Filip Taragel z Czechy Ex23 - Saroni Factory Team 242016-01-01
Francja Grégoire Tarride z Francja Team Marseille 13 - KTM 252016-01-01
Erytrea Temesgen Teklehaimanot z Szwajcaria Roth - Skoda 252016-01-01
Argentyna Fabian Tello z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 202016-01-01
Japonia Takero Terasaki z Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 252016-01-01
Holandia Mike Terpstra z Holandia Team Roompot - Oranje Peloton 292016-01-01
Kazachstan Maidos Tilegen z Kazachstan Vino 4ever 232016-01-01
Australia Angus Tobin z Australia Search2retain - Health.com.au Cycling Team 242016-01-01
Wlochy Manuel Todaro z Wlochy Team Idea 2010 ASD 202016-01-01
Japonia Suguru Tokuda z Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 222016-01-01
Japonia Tanzo Tokuda z Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 242016-01-01
Czechy Michal Tomas z Czechy Ex23 - Saroni Factory Team 222016-01-01
Ukraina Artem Topchanyuk z Rumunia Tusnad Cycling Team 272016-01-01
Nowa Michael Torckler z Australia Team Budget Forklifts 292016-01-01
Wlochy Mirko Torta z Wlochy Team Idea 2010 ASD 212016-01-01
Francja Etienne Tortelier z Francja Equipe Cycliste de l'Armée de Terre 262016-01-01
Wlochy Paolo Toto z Wlochy GM Cycling Team 252016-01-01
Łotwa Martins Trautmanis z Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 282016-01-01
Argentyna Sebastian Martin Trillini z Wlochy Unieuro - Wilier 222016-01-01
Białoruś Hardzei Tsishchanka z Białoruś Minsk Cycling Club 212016-01-01
Białoruś Raman Tsishkou z Białoruś Minsk Cycling Club 222016-01-01
Luxemburg Luc Turchi z Luxemburg Leopard Development Team 212016-01-01
Chorwacja Juraj Ugrinic z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 262016-01-01
Czechy Jan Urbasek z Czechy Ex23 - Saroni Factory Team 222016-01-01
Kolumbia Juan Pablo Valencia Gonzalez z Kolumbia Colombia 282016-01-01
Portugalia Victor Silva Valinho z Portugalia Louletano - Ray Just Energy 252016-01-01
Wlochy Flavio Valsecchi z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 272016-01-01
Belgia Francesco Van Coppernolle z Belgia Veranclassic - Ekoi 252016-01-01
Belgia Stein Van Couter z Belgia Superano Ham - Isorex 262016-01-01
Belgia Angelo Van Den Bossche z Belgia Sunweb - Napoleon Games 202016-01-01
Belgia Ruben Van Der Haeghen z Belgia Vérandas Willems Cycling Team 232016-01-01
Holandia Nick Van Der Meer z Belgia Superano Ham - Isorex 232016-01-01
Holandia Geert Van Der Weijst z Belgia Team 3M 262016-01-01
Belgia Niels Van Dorsselaer z Belgia Cibel 242016-01-01
Belgia Sten Van Gucht z Belgia Vérandas Willems Cycling Team 242016-01-01
Holandia Bart Van Haaren z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 322016-01-01
Belgia Mathias Van Holderbeecke z Belgia Cibel 242016-01-01
Belgia Thomas Van Opstal z Belgia Superano Ham - Isorex 212016-01-01
Belgia Arthur Van Overberghe z Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 262016-01-01
Holandia Timon Van Reek z Holandia Cyclingteam Join-S - De Rijke 212016-01-01
Belgia Tim Van Speybroeck z Belgia Team 3M 252016-01-01
Nowa Roman Van Uden z Laos CCN Cycling Team 282016-01-01
Holandia Ronan Van Zandbeek z Holandia Cyclingteam Join-S - De Rijke 282016-01-01
Holandia Dylan Van Zijl z Belgia Team 3M 222016-01-01
Słowacja Jakub Vanco z Słowacja CK Banska Bystrika 222016-01-01
Belgia Jens Vandekinderen z Belgia Telenet - Fidea 232016-01-01
Belgia Glenn Vandemaele z Belgia Superano Ham - Isorex 262016-01-01
Belgia Jens Vandenbogaerde z Irlandia An Post - Chainreaction 242016-01-01
Belgia Kristof Vandewalle z Stany Zjednoczone Trek Factory Racing 312016-01-01
Belgia Anthony Vandrepotte z Belgia ColorCode - Aquality Protect 202016-01-01
Belgia Dennis Vanendert z Belgia Lotto - Soudal 282016-01-01
Belgia James Vanlandschoot z Belgia Wanty - Groupe Gobert 382016-01-01
Belgia Ian Vansumere z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 262016-01-01
Kanada Anton Varabei z Kanada Garneau - Québecor 312016-01-01
Kolumbia Walter Alejandro Vargas Alzate z Kolumbia Orgullo Antioqueño 242016-01-01
Kolumbia Juan David Vargas Cruz z Kolumbia Movistar Team America 262016-01-01
Portugalia Hugo José Ferreira Vaz z Portugalia LA Aluminios - Antarte 242016-01-01
Finlandia Jussi Veikkanen z Francja FDJ 352016-01-01
Portugalia Ruben Bieites Veloso z Portugalia W52 - Quinta da Lixa 242016-01-01
Francja Yoan Verardo z Francja Team Marseille 13 - KTM 232016-01-01
Belgia Alphonse Vermote z Belgia Vastgoedservice - Golden Palace Continental Team 262016-01-01
Holandia Gino Vierhouten z Holandia Cyclingteam Join-S - De Rijke 202016-01-01
Hiszpania Andres Vigil Vidal z Serbia Keith Mobel - Partizan 282016-01-01
Słowacja Ivan Viglasky z Słowacja CK Banska Bystrika 312016-01-01
Stany Austin Vincent z Stany Zjednoczone Airgas - Safeway Cycling Team 202016-01-01
Francja Léo Vincent z Francja Roubaix - Lille Métropole 212016-01-01
Nowa Michael Vink z Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 252016-01-01
Wlochy Gianfranco Visconti z Wlochy GM Cycling Team 332016-01-01
Słowacja Simon Vozar z Słowacja CK Banska Bystrika 212016-01-01
Czechy Viktor Vrazel z Czechy SKC Tufo - Prostejov 242016-01-01
Japonia Chikara Wada z Japonia Matrix Powertag 242016-01-01
Czechy Jan Wala z Czechy Ex23 - Saroni Factory Team 212016-01-01
Niemcy Gero Walbrül z Niemcy Team Heizomat 262016-01-01
Australia Kane Walker z Australia Navitas - Satalyst 272016-01-01
Tajwan Yin-Chih Wang z Tajwan Attaque Team Gusto 282016-01-01
Chiny Zhen Wang z Chiny Quick Cycling Team 272016-01-01
Niemcy Sascha Weber z Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 282016-01-01
Belgia Bart Wellens z Belgia Telenet - Fidea 382016-01-01
Australia Sam Welsford z Australia Navitas - Satalyst 202016-01-01
Niemcy Maximilian Werda z Niemcy Team Stölting 252016-01-01
Kanada Stuart Wight z Kanada H&R Block Pro Cycling 242016-01-01
Gujana Geron Oliver Williams z Stany Zjednoczone Champion System - Stan's NoTubes 252016-01-01
Australia Marc Williams z Australia Data#3 - Symantec Racing Team p/b Scody 322016-01-01
Nowa Ryan Wills z Nowa Zelandia CCT p/b Champion System 282016-01-01
Norwegia Frederik Wilmann z Norwegia Team Ringeriks-Kraft 312016-01-01
Wielka Hugh Wilson z Wielka Brytania NFTO 292016-01-01
Stany Nathan Wilson z Stany Zjednoczone Jamis - Hagens Berman 252016-01-01
Wielka Joe Wiltshire z Wielka Brytania NFTO 202016-01-01
Dania Heine Winding Hansen z Dania Team Almeborg - Bornholm 422016-01-01
Australia Sam Witmitz z Australia Team Budget Forklifts 312016-01-01
Austria David Wöhrer z Austria Tirol Cycling Team 262016-01-01
Czechy Jan Wolf z Czechy Bohemia Cycling Track Team 272016-01-01
Norwegia Kristoffer Sommer Wormsen z Norwegia Team Ringeriks-Kraft 252016-01-01
Niemcy Max Wörner z Niemcy MLP Team Bergstrasse 202016-01-01
Hongkong Lok Chun Wu z Hongkong HKSI Pro Cycling Team 232016-01-01
Holandia Niels Wubben z Belgia Telenet - Fidea 282016-01-01
Japonia Takuya Yamagata z Japonia Utsunomiya - Blitzen 272016-01-01
Japonia Kazuhiro Yamamoto z Japonia C-Project 342016-01-01
Japonia Akinori Yamamura z Austria Team Vorarlberg 222016-01-01
Australia Theodore Yates z Australia Navitas - Satalyst 212016-01-01
Belgia Andrew Ydens z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 272016-01-01
Hongkong Ying Hon Yeung z Tajwan Attaque Team Gusto 282016-01-01
Korea Ki Hong Yoo z Korea Geumsan Insam - Cello 282016-01-01
Japonia Takenouchi Yu z Belgia Veranclassic - Ekoi 282016-01-01
Kazachstan Artyom Zakharov z Kazachstan Vino 4ever 252016-01-01
Czechy Miroslav Zakutansky z Czechy Bohemia Cycling Track Team 332016-01-01
Wlochy Renzo Zanelli z Słowacja Dukla Trencin - Trek 282016-01-01
Iran Aliakbar Zarei z Iran Pishgaman - Giant Team 212016-01-01
Iran Aboulfazl Zarezadeh Mehrizi z Iran Pishgaman - Giant Team 222016-01-01
Czechy Thomas Zechmeister z Czechy Bohemia Cycling Track Team 232016-01-01
Ukraina Rotyslav Zhukovskyi z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 262016-01-01
Rosja Denis Zhuykov z Rosja Itera - Katusha 232016-01-01
Izrael Ido Zilberstein z Izrael Cycling Academy Team 232016-01-01
Belgia Romain Zingle z Francja Cofidis Solutions Crédits 292016-01-01
Malezja Nik Mohamad Azwan Zulkifle z Malezja National Sports Council of Malaysia Cycling Team 262016-01-01
Kolumbia John Mateo Zuluaga Garcia z Kolumbia EPM UNE - Area Metropolitana 242016-01-01
Stany Scott Zwizanski z Stany Zjednoczone Optum p/b Kelly Benefit Strategies 392016-01-01

W trakcie sezonu

Kolumbia Francisco Jarley Colorado Hernandez z Tajwan RTS - Santic Racing Team 362016-09-10


Kolarze którzy odeszli:

kolarz wiekkiedy
Zjednoczone Amer Abdullah do Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 232016-01-01
Maroko Essaïd Abelouache do Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 282016-01-01
Hiszpania Jon Aberasturi Izaga do Japonia Team Ukyo 272016-01-01
Norwegia Jonas Abrahamsen do Norwegia Team Ringeriks-Kraft 212016-01-01
Uzbekistan Yusuf Abrekov do Chiny Beijing Innova Cycling Team 312016-01-01
Kolumbia Hernan Ricardo Aguirre Calpa do Kolumbia Manzana - Postobon Team 212016-01-01
Estonia Karlo Aia do Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 262016-01-01
Nowa Liam Aitcheson do Australia Avanti - IsoWhey Sports 212016-01-01
Japonia Takuma Akita do Japonia Shimano Racing Team 222016-01-01
Uzbekistan Abdullojon Akparov do Chiny Beijing Innova Cycling Team 262016-01-01
Zjednoczone Ibrahim Al Ali do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team - Al Ahli Club 222016-01-01
Zjednoczone Naser Al Memari do Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 292016-01-01
Kuwejt Ibrahim Al. Jeraiwi do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 192016-01-01
Kuwejt Saied Jafer Alali do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 282016-01-01
Zjednoczone Abdelaziz Albalooshi do Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 262016-01-01
Zjednoczone Khaiam Mohamed Albalooshi do Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 222016-01-01
Zjednoczone Majid Mohamed Albalooshi do Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 292016-01-01
Zjednoczone Talal Soudir Albalooshi do Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 202016-01-01
Katar Ahmed Albourdainy do Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 262016-01-01
Zjednoczone Sultan Alhammadi do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team - Al Ahli Club 232016-01-01
Zjednoczone Ali Ahmad Abdallah Alhassani do Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 302016-01-01
Kuwejt Salem Ali Muslem Ali do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 222016-01-01
Litwa Jonas Alisauskas do Litwa Staki - Baltik Vairas Cycling Team 202016-01-01
Kuwejt Khaled Alkhalifah do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 212016-01-01
Stany Zachary Allison do Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 272016-01-01
Zjednoczone Ahmed Almansoori do Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 262016-01-01
Zjednoczone Jaber Almansoori do Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 252016-01-01
Portugalia Nuno Alexandre Ferreira Almeida do Portugalia Efapel 252016-01-01
Zjednoczone Waleed Alnaqbi do Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 222016-01-01
Kostaryka Josue Daniel Alpizar Navas do Kostaryka Coopenae Extralum 192016-01-01
Kolumbia Oscar Mauricio Alvarez Paniagua do Kolumbia EPM Tigo - UNE Area Metropolitana 392016-01-01
Japonia Tatsuki Amagoi do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 242016-01-01
Hiszpania Julen Amezqueta Moreno do Wlochy Wilier Triestina - Southeast 232016-01-01
Szwecja Hampus Anderberg do Dania Team ColoQuick 202016-01-01
Dania David Wederkinck Andersen do Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 322016-01-01
Słowenia Zan Andrejas do Słowenia Radenska - Ljubljana 192016-01-01
Polska Stanislaw Aniolkowski do Polska Verva - ActiveJet Pro Cycling Team 192016-01-01
Japonia Ryutaro Aoyama do Japonia Aisan Racing Team 262016-01-01
Hiszpania Rodrigo Araque Llorente do Japonia Team Ukyo 252016-01-01
Japonia Ginji Arashiro do Japonia Nasu Blasen 222016-01-01
Hiszpania Jorge Arcas Peña do Hiszpania Movistar Team 242016-01-01
Hiszpania Mikel Aristi Gardoki do Francja Delko - Marseille Provence KTM 232016-01-01
Chile Matias Arriagada do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 212016-01-01
Hiszpania Alejandro Arribas Del Valle do Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 232016-01-01
Japonia Kosuke Aso do Japonia Kinan Cycling Team 262016-01-01
Turcja Tunahan Aytekin do Niemcy Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 192016-01-01
Iran Esmaeil Bagheri do Iran Tabriz Petrochemical Team 222016-01-01
Wielka Karl Baillie do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 192016-01-01
Szwajcaria Valentin Baillifard do Szwajcaria Team Roth 232016-01-01
Wlochy Alessandro Baldoni do Wlochy Norda - MG.Kvis 192016-01-01
Wlochy Alessandro Ballan do nieznany Koniec kariery 372016-01-01
Polska Alan Banaszek do Polska CCC Sprandi - Polkowice 192016-01-01
Polska Norbert Banaszek do Polska Verva - ActiveJet Pro Cycling Team 192016-01-01
Korea Guk San Bang do Korea Geumsan Insam - Cello 192016-01-01
Zjednoczone Yousif Mirza Banihammad do Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 282016-01-01
Algieria Adel Barbari do Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 232016-01-01
Portugalia Antonio Andre Pereira Barbio do Portugalia Efapel 232016-01-01
Polska Andrzej Bartkiewicz do Polska Wibatech - Fuji 252016-01-01
Stany Stephen Bassett do Stany Zjednoczone Team Jamis 212016-01-01
Mongolia Maral-Erdene Batmunkh do Malezja Terengganu Cycling Team 222016-01-01
Belgia Didier Bats do Belgia Vérandas Willems Cycling Team 232016-01-01
Australia Cameron Bayly do Tajwan Attaque Team Gusto 262016-01-01
Wenezuela Carlos Andres Becerra Alarcon do Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 342016-01-01
Algieria Abderrahmane Bechlaghem do Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 212016-01-01
Holandia Derk Abel Beckeringh do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 242016-01-01
Serbia Ernad Beganovic do Serbia Start Vaxes - Partizan Cycling Team 202016-01-01
Słowacja Juraj Bellan do Słowacja Dukla Banska Bystrika 202016-01-01
Dania Louis Bendixen do Dania Team ColoQuick 212016-01-01
Szwecja Filip Bengtsson do Luxemburg Team Differdange - Losch 212016-01-01
Francja Mehdi Benhamouda do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 212016-01-01
Stany Sean Bennett do Irlandia An Post - Chainreaction 202016-01-01
Niemcy Andy Beran do Niemcy LKT Team Brandenburg 192016-01-01
Kolumbia Egan Arley Bernal Gomez do Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 192016-01-01
Belgia Wallace Bero do Belgia ColorCode - Arden'Beef 192016-01-01
Argentyna Cristian Guillermo Bertola do Argentyna San Luis - Somos Todos 192016-01-01
RPA Shaun Nick Bester do Portugalia Sporting Clube de Portugal - Tavira 252016-01-01
Kostaryka Paul Betancourt Agüero do Kostaryka Coopenae Extralum 272016-01-01
Kolumbia Walter Stiven Betancur Zapata do Kolumbia Manzana - Postobon Team 202016-01-01
Chiny Wenhui Bi do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232016-01-01
Chiny Nazaerbieke Bieken do Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 222016-01-01
Argentyna Lionel Biondo do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 272016-01-01
Nowa Heath Blackgrove do Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 362016-01-01
Belgia Dylan Bodchon do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 212016-01-01
Kolumbia Jonathan Bohorquez Atara do Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 222016-01-01
Kolumbia Hernando Bohórquez Sanchez do Kolumbia Manzana - Postobon Team 242016-01-01
Kanada David Boily do Kanada Garneau - Québecor 262016-01-01
Dania Nicklas Boje Pedersen do Dania Team Giant - Scatto U23 222016-01-01
Australia Daniel Bonello do Australia St. George - Merida Cycling Team 302016-01-01
Dania Marcus Bonlykke do Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 212016-01-01
Holandia Maikel Bos do Holandia Cycling Team Jo Piels 222016-01-01
Kolumbia Ivan Dario Bothia Cely do Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 262016-01-01
Czechy Martin Boubal do Czechy CK Pribram - Fany Gastro 322016-01-01
Belgia Kenny Bouvry do Belgia Veranclassic - Ago 222016-01-01
Holandia Dylan Bouwmans do Holandia Rabobank Development Team 192016-01-01
Czechy Michal Brazda do Czechy Whirlpool - Author 192016-01-01
Dania Anders Bregnhoj Jensen do Dania Team Giant - Scatto U23 212016-01-01
Belgia Jonathan Breyne do Belgia Veranclassic - Ago 252016-01-01
Stany Connor Brown do Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 202016-01-01
Belgia Joeri Bueken do Serbia Start Vaxes - Partizan Cycling Team 252016-01-01
Dania Joakim Bukdal do Dania Team Giant - Scatto U23 222016-01-01
Brazylia Otavio Didier Bulgarelli do Brazylia Funvic Soul Cycles - Carrefour 322016-01-01
Nowa Adam Bull do Australia State of Matter - MAAP 202016-01-01
Belgia Auxence Buntinx do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 202016-01-01
Wlochy Federico Burchio do Wlochy GM Europa Ovini 202016-01-01
Argentyna Leandro Andres Burgois do Argentyna Los Matanceros 202016-01-01
Kanada Jack Burke do Kanada H&R Block Pro Cycling 212016-01-01
Chile Wolfgang Miguel Burmann Littin do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 252016-01-01
Etiopia Temesgen Buru do Hiszpania Burgos - BH 222016-01-01
Dania Elias Helleskov Busk do Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 222016-01-01
Szwajcaria Dimitri Bussard do Szwajcaria Team Roth 202016-01-01
Dania Rasmus Byriel Iversen do Dania Team Giant - Scatto U23 192016-01-01
Wielka Dillon Byrne do Belgia Superano Ham - Isorex 262016-01-01
Paragwaj Geronimo Caballero Pintos do Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 212016-01-01
Chiny Yonghui Cai do Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 232016-01-01
Ekwador Jonathan Klever Caicedo Cepeda do Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 232016-01-01
Łotwa Valters Cakss do Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 202016-01-01
Kolumbia Edson Arturo Calderon Erazo do Ekwador Team Ecuador 322016-01-01
Francja Lilian Calmejane do Francja Direct Energie 242016-01-01
Belgia Stijn Caluwe do Belgia BKCP - Corendon 202016-01-01
Hiszpania Cristian Cañada Carralero do Portugalia Louletano - Hospital de Loule 252016-01-01
Kolumbia Diego Fernando Cano Malaver do Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 222016-01-01
Belgia Jelle Cant do Belgia Era - Murprotec 242016-01-01
Hiszpania Francisco Javier Cantero Gomez do Portugalia Louletano - Hospital de Loule 262016-01-01
Chiny Yewei Cao do Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 212016-01-01
Chiny Zhen Cao do Chiny Qinghai TV Cycling Team 212016-01-01
Ekwador Richard Antonio Carapaz Montenegro do Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 232016-01-01
Kostaryka Jonathan Carballo Ramirez do Kostaryka Coopenae Extralum 342016-01-01
Francja Romain Cardis do Francja Direct Energie 242016-01-01
Kolumbia Sebastian Orlando Caro Monroy do Kolumbia EPM Tigo - UNE Area Metropolitana 252016-01-01
Australia Harrison Carter do Australia St. George - Merida Cycling Team 202016-01-01
Kanada Alexis Cartier do Kanada Garneau - Québecor 252016-01-01
Kolumbia Jaime Alberto Castañeda Ortega do Kolumbia Movistar Team America 302016-01-01
Kolumbia Elkin Manuel Castaño Rios do Kolumbia EPM Tigo - UNE Area Metropolitana 192016-01-01
Meksyk Ulises Alfredo Castillo Soto do Serbia Start Vaxes - Partizan Cycling Team 242016-01-01
Serbia Elvedin Catovic do Serbia Start Vaxes - Partizan Cycling Team 192016-01-01
Francja Adrien Caulfield do Belgia Veranclassic - Ago 232016-01-01
Francja Rémi Cavagna do Czechy Klein Constantia 212016-01-01
Australia Ryan Cavanagh do Australia State of Matter - MAAP 212016-01-01
Wlochy Danilo Celano do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 272016-01-01
Bośnia Josip Cerkez do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 232016-01-01
Chiny Weipeng Chai do Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 222016-01-01
Kolumbia Yeison Andres Chaparro Rueda do Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 252016-01-01
Wielka Lloyd Chapman do Wielka Brytania Pedal Heaven 272016-01-01
Malezja Nazmi Che Ku Romli do Malezja Terengganu Cycling Team 222016-01-01
Tajwan Chien Chou Chen do Tajwan Action Cycling Team 192016-01-01
Chiny Libin Chen do Chiny Holy Brother Cycling Team 302016-01-01
Chiny Mingrun Chen do Chiny Hengxiang Cycling Team 202016-01-01
Kanada Jordan Cheyne do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 252016-01-01
Japonia Hiroyuki Chihara do Japonia Aisan Racing Team 272016-01-01
Korea Jae Woong Choi do Korea Geumsan Insam - Cello 192016-01-01
Korea Jin Yong Choi do Korea Seoul Cycling Team 332016-01-01
Korea Seung Woo Choi do Korea KSPO 272016-01-01
Korea Si Yeong Choi do Korea LX - IIBS Cycling Team 192016-01-01
Korea Tae Ho Choi do Korea Seoul Cycling Team 192016-01-01
Hongkong Hiu Fung Choy do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 202016-01-01
Dania Steffen Munk Christiansen do Dania Riwal Platform Cycling Team 222016-01-01
Kazachstan Yuriy Chsherbinin do Kazachstan Astana City 202016-01-01
Tajwan Ming Chih Chung do Tajwan Attaque Team Gusto 292016-01-01
Czechy Daniel Chytil do Czechy SKC Tufo - Prostejov 192016-01-01
Wlochy Giulio Ciccone do Wlochy Bardiani - CSF 222016-01-01
Australia Thomas Coates do Kenia Kenyan Riders - Downunder 242016-01-01
Kolumbia Francisco Jarley Colorado Hernandez do Tajwan RTS - Santic Racing Team 362016-01-01
Kuba Ruben Companioni Blanco do Stany Zjednoczone Team Jamis 262016-01-01
Argentyna Emiliano José Contreras Tivani do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 222016-01-01
Belgia Olivier Cornet do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 192016-01-01
Francja Jérémy Cornu do Francja Direct Energie 252016-01-01
Paragwaj Samuel Coronel Gonzalez do Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 262016-01-01
Wlochy Giuseppe Correale do Wlochy D'Amico - Bottecchia 192016-01-01
Meksyk Alberto Ivan Covarrubias Rocha do Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 222016-01-01
Rumunia Daniel Crista do Rumunia Tusnad Cycling Team 252016-01-01
Kolumbia Juan Carlos Cruz Muñoz do Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 222016-01-01
Hiszpania Jorge Cubero Galvez do Hiszpania Burgos - BH 242016-01-01
Kolumbia Cristian Camilo Cubides Morales do Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 202016-01-01
Belgia Benjamin D'Hondt do Belgia Vérandas Willems Cycling Team 232016-01-01
Luxemburg Tiago Da Silva do Luxemburg Team Differdange - Losch 192016-01-01
Austria Christian Dallinger do Austria WSA - Greenlife 192016-01-01
Uzbekistan Jakhongir Darmonov do Chiny Beijing Innova Cycling Team 212016-01-01
Wielka Scott Davies do Wielka Brytania Team Wiggins 212016-01-01
Francja Guillaume De Almeida do Portugalia Radio Popular - Boavista 282016-01-01
RPA Stefan De Bod do RPA Dimension Data for Qhubeka 202016-01-01
Belgia Aimé De Gendt do Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 222016-01-01
Holandia Martijn De Jong do Holandia SEG Racing Academy 212016-01-01
Belgia Jasper De Meyer do Belgia Era - Murprotec 242016-01-01
Belgia Johannes De Paepe do Belgia Cibel - Cebon 242016-01-01
Belgia Laurens De Plus do Belgia Etixx - Quick Step 212016-01-01
Belgia Louis De Rycke do Belgia Vérandas Willems Cycling Team 222016-01-01
Belgia Gordon De Winter do Belgia ColorCode - Arden'Beef 192016-01-01
Belgia Julien Dechesne do Belgia Veranclassic - Ago 252016-01-01
Belgia Jonas Degroote do Belgia Superano Ham - Isorex 212016-01-01
Holandia Sjors Dekker do Holandia BabyDump Cycling Team 222016-01-01
Ukraina Yegor Dementyev do Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 292016-01-01
Wielka Ashley Dennis do Wielka Brytania Team Wiggins 212016-01-01
Belgia Matthias Depypere do Belgia Superano Ham - Isorex 222016-01-01
Holandia Yannick Detant do Holandia SEG Racing Academy 192016-01-01
Wlochy Andrea Di Federico do Wlochy GM Europa Ovini 212016-01-01
Wlochy Pietro Di Genova do Wlochy D'Amico - Bottecchia 192016-01-01
Wlochy Andrea Di Renzo do Wlochy GM Europa Ovini 212016-01-01
Kolumbia Jose Leonel Diaz Espitia do Kolumbia Movistar Team America 272016-01-01
Stany Ansel Dickey do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 212016-01-01
Belgia Antoine Didier do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 242016-01-01
Belgia Michiel Dieleman do Belgia Cibel - Cebon 262016-01-01
Rumunia Emil Dima do Rumunia Tusnad Cycling Team 192016-01-01
Kanada Peter Disera do Kanada H&R Block Pro Cycling 212016-01-01
RPA Nicholas Dlamini do RPA Dimension Data for Qhubeka 212016-01-01
Nowa Sam Dobbs do Tajwan Attaque Team Gusto 192016-01-01
Holandia Marco Doets do Holandia BabyDump Cycling Team 212016-01-01
Hiszpania Antonio Domene Soriano do Serbia Dare - Gobik 252016-01-01
Niemcy Julius Domnick do Niemcy Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 192016-01-01
Chiny Xiaoyong Dong do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 282016-01-01
Chiny Yunxuan Dong do Chiny Beijing Innova Cycling Team 242016-01-01
Wlochy Ottavio Dotti do Wlochy Unieuro - Wilier 192016-01-01
Wlochy Matteo Draperi do Wlochy Wilier Triestina - Southeast 252016-01-01
Słowenia Matej Drinovec do Słowenia Adria Mobil 252016-01-01
Wenezuela Gilbert Ducournau do Wlochy Wilier Triestina - Southeast 242016-01-01
Australia Jay Dutton do Australia St. George - Merida Cycling Team 232016-01-01
Ukraina Volodymyr Dyudya do Chiny Team Lvshan Landscape 332016-01-01
Australia Alexander Edmondson do Australia Orica - BikeExchange 232016-01-01
Wielka Joshua Edmondson do Wielka Brytania NFTO 242016-01-01
Dania Niklas Eg do Dania Team Tre-For 212016-01-01
Norwegia Ken-Levi Eikeland do Norwegia Team Fixit.no 222016-01-01
Kenia Samwel Ekiru do Kenia Kenyan Riders - Downunder 332016-01-01
Wielka Jack Escritt do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 192016-01-01
Iran Dariush Esmaeilzade do Iran Tabriz Petrochemical Team 222016-01-01
Stany Stephen Ettinger do Stany Zjednoczone Rally Cycling 272016-01-01
Hiszpania Victor Etxeberria Carrasco do Portugalia Radio Popular - Boavista 232016-01-01
Australia Jesse Ewart do Filipiny Team 7 Eleven - Sava RBP 222016-01-01
Erytrea Metkel Eyob do RPA Dimension Data for Qhubeka 232016-01-01
Belgia Maxime Farazijn do Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 222016-01-01
Kolumbia Jefferson Alexander Feo Lozano do Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 232016-01-01
Francja Thibault Ferasse do Francja Armée de Terre 222016-01-01
Wielka Grant Ferguson do Wielka Brytania Pedal Heaven 232016-01-01
Wlochy Pierpaolo Ficara do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 252016-01-01
Słowenia Tilen Finkst do Słowenia Radenska - Ljubljana 192016-01-01
Kolumbia Miguel Eduardo Florez Lopez do Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 202016-01-01
Szwecja Hannes Forsby do Szwecja Bliz - Merida Pro Cycling 202016-01-01
Norwegia Tobias Svendsen Foss do Norwegia Team Joker - Byggtorget 192016-01-01
Wielka George Fowler do Wielka Brytania NFTO 242016-01-01
Wielka William Fox do Wielka Brytania Pedal Heaven 282016-01-01
Nowa Alex Frame do Wielka Brytania JLT - Condor 232016-01-01
Belgia Gregory Franckaert do Belgia Cibel - Cebon 282016-01-01
Portugalia Daniel Alexandre Loureiro Silva Freitas do Portugalia W52 - FC Porto 252016-01-01
Wielka Joseph Fry do Wielka Brytania Pedal Heaven 192016-01-01
Hongkong Ka Hoo Fung do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 192016-01-01
Dania Simon Gaal do Dania Team Giant - Scatto U23 222016-01-01
Azerbejdżan Kanan Gahramanli do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 192016-01-01
Hiszpania David Galarreta Ugarte do Serbia Dare - Gobik 232016-01-01
Wlochy Fabrizio Galeno do Wlochy GM Europa Ovini 192016-01-01
Serbia Andrej Galovic do Serbia Start Vaxes - Partizan Cycling Team 192016-01-01
Austria Patrick Gamper do Austria Tirol Cycling Team 192016-01-01
Chiny Peng Gao do Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 232016-01-01
Hiszpania Ricardo Garcia Ambroa do Japonia Kinan Cycling Team 282016-01-01
Kolumbia Mateo Garcia Castañeda do Kolumbia EPM Tigo - UNE Area Metropolitana 202016-01-01
Kolumbia Nestor Javier Garcia Cruz do Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 232016-01-01
Hiszpania Victor Manuel Garcia Estevez do Meksyk Canels - Specialized 352016-01-01
Dominikana Joel Jose Garcia Peña do Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 242016-01-01
Kolumbia Juan Alejandro Garcia Rivera do Kolumbia GW - Shimano 332016-01-01
Wielka Dexter Gardias do Wielka Brytania Pedal Heaven 262016-01-01
Kenia Ayub Gathurima Kinoti do Kenia Kenyan Riders - Downunder 322016-01-01
Łotwa Eriks Toms Gavars do Łotwa Rietumu - Delfin 192016-01-01
Erytrea Amanuel Gebrezgabihier Werkilul do RPA Dimension Data for Qhubeka 222016-01-01
Belgia Ruben Geerinckx do Belgia Superano Ham - Isorex 232016-01-01
Belgia Jesse Geerts do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 212016-01-01
Wlochy Andrea Genga do Wlochy Norda - MG.Kvis 192016-01-01
Wlochy Nicola Genovese do Wlochy D'Amico - Bottecchia 232016-01-01
Wlochy Loris Gentile do Wlochy Norda - MG.Kvis 192016-01-01
Iran Mohammad Gharehbaghi Pouri do Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 282016-01-01
Erytrea Amanuel Mengis Ghebreindrias do Niemcy Stradalli - Bike Aid 212016-01-01
RPA Ryan Gibbons do RPA Dimension Data for Qhubeka 222016-01-01
Kenia Joseph Gichora Kamau do Kenia Kenyan Riders - Downunder 232016-01-01
Wenezuela Tomas Aurelio Gil Martinez do Wlochy Wilier Triestina - Southeast 392016-01-01
Hiszpania Daniel Gines Martin do Wlochy D'Amico - Bottecchia 222016-01-01
Dania Rasmus Esmann Ginnerup do Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 222016-01-01
RPA Keagan Girdlestone do RPA Dimension Data for Qhubeka 192016-01-01
Wlochy Giacomo Giuliani do Wlochy Norda - MG.Kvis 202016-01-01
Hiszpania Peio Goikoetxea Goiogana do Kolumbia Manzana - Postobon Team 242016-01-01
Kolumbia Javier Eduardo Gomez Pineda do Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 252016-01-01
Portugalia Julio Renato Silva Gonçalves do Portugalia Sporting Clube de Portugal - Tavira 222016-01-01
Kostaryka Josue Gonzalez Cortes do Kostaryka Coopenae Extralum 282016-01-01
Hiszpania Aitor Gonzalez Prieto do Hiszpania Euskadi Basque Country - Murias 262016-01-01
Uzbekistan Gleb Gorbachev do Chiny Beijing Innova Cycling Team 252016-01-01
Francja Fabien Grellier do Francja Direct Energie 222016-01-01
Austria Julian Gruber do Austria Amplatz - BMC 192016-01-01
Czechy Pavel Gruber do Czechy CK Pribram - Fany Gastro 202016-01-01
Hiszpania Pablo Guerrero Bonilla do Portugalia Radio Popular - Boavista 242016-01-01
Hiszpania Adria Guerrero Marichalar do Wlochy D'Amico - Bottecchia 212016-01-01
Wielka James Gullen do Wielka Brytania Pedal Heaven 272016-01-01
Chiny Xiaopeng Guo do Chiny Qinghai TV Cycling Team 232016-01-01
Rwanda Janvier Hadi do Niemcy Stradalli - Bike Aid 252016-01-01
Belgia Bavo Haemels do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 222016-01-01
Iran Alireza Haghi do Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 372016-01-01
Niemcy Patrick Haller do Niemcy Rad-Net Rose Team 192016-01-01
Uzbekistan Muradjan Halmuratov do Chiny Beijing Innova Cycling Team 342016-01-01
Norwegia Kristoffer Halvorsen do Norwegia Team Joker - Byggtorget 202016-01-01
Japonia Kazuya Hamada do Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 272016-01-01
Malezja Hamdan Hamidun do Malezja NSC - Mycron 232016-01-01
Australia Chris Hamilton do Australia Avanti - IsoWhey Sports 212016-01-01
Polska Petr Hampl do Czechy SKC Tufo - Prostejov 232016-01-01
Japonia Kazushige Haneda do Japonia Aisan Racing Team 272016-01-01
Algieria Abdelbasset Hannachi do Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 312016-01-01
Dania Mads Frank Hansen do Austria Team Vorarlberg 252016-01-01
Japonia Hiroaki Harada do Japonia Aisan Racing Team 232016-01-01
Australia Chris Harper do Australia State of Matter - MAAP 222016-01-01
Niemcy Jonas Härtig do Niemcy Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 192016-01-01
Dania Daniel Henning Hartvig do Dania Team Giant - Scatto U23 202016-01-01
Wielka Alex Harvey do Wielka Brytania NFTO 192016-01-01
Australia Benjamin Harvey do Australia St. George - Merida Cycling Team 262016-01-01
Czechy Martin Hebik do Czechy CK Pribram - Fany Gastro 342016-01-01
Belgia Johan Hemroulle do Belgia ColorCode - Arden'Beef 212016-01-01
Niemcy Luca Henn do Niemcy Team Kuota - Lotto 192016-01-01
Finlandia Niklas Henttala do Szwecja Bliz - Merida Pro Cycling 202016-01-01
Wielka Richard Hepworth do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 292016-01-01
Chorwacja Alen Herega do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 242016-01-01
Kolumbia Sergio Andres Higuita Garcia do Kolumbia Manzana - Postobon Team 192016-01-01
Australia Liam Hill do Kenia Kenyan Riders - Downunder 232016-01-01
Wielka Philip Hindes do Wielka Brytania Team Wiggins 242016-01-01
Australia Jai Hindley do Tajwan Attaque Team Gusto 202016-01-01
Dania Morten Hoberg Nielsen do Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 282016-01-01
Dania Maximilian Hoffmann do Dania Team ColoQuick 192016-01-01
Rumunia Roland Horvath do Rumunia Tusnad Cycling Team 212016-01-01
Chiny Weijie Hou do Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 202016-01-01
Chiny Yake Hou do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 242016-01-01
Chiny En Huang do Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 282016-01-01
Tajwan Wen-Chung Huang do Tajwan Attaque Team Gusto 262016-01-01
Nowa Thomas Hubbard do Australia Data#3 - Cisco Racing Team p/b Scody 252016-01-01
Nowa Logan Hutchings do Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 322016-01-01
Dania Jannik Hyldtoft Hansen do Dania Team Almeborg - Bornholm 282016-01-01
Argentyna Emiliano David Ibarra do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 342016-01-01
Japonia Tomoyuki Iino do Japonia Utsunomiya - Blitzen 272016-01-01
Australia Saxon Irvine do Australia Data#3 - Cisco Racing Team p/b Scody 302016-01-01
Belgia Eli Iserbyt do Belgia Telenet - Fidea Cycling Team 192016-01-01
Hiszpania Mikel Iturria Segurola do Hiszpania Euskadi Basque Country - Murias 242016-01-01
Japonia Tomohiro Iwasaki do Japonia Utsunomiya - Blitzen 232016-01-01
Chorwacja David Jabuka do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 192016-01-01
Szwajcaria Johan Jacobs do Belgia Marlux - Napoleon Games Cycling Team 192016-01-01
Dania Michael Ellermann Jaeger do Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 322016-01-01
Holandia Yannick Janssen do Szwecja Bliz - Merida Pro Cycling 262016-01-01
Belgia Jimmy Janssens do Belgia Team 3M 272016-01-01
Stany Colton Jarisch do Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 292016-01-01
Kanada Emile Jean do Kanada Silber Pro Cycling Team 232016-01-01
Dania Soren Jensen do Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 382016-01-01
Czechy Jiri Jezek do Czechy Team Dukla Praha 422016-01-01
Chiny Yue Jiang do Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 202016-01-01
Hiszpania Carlos Anton Jimenez Lozano do Portugalia Radio Popular - Boavista 242016-01-01
Kostaryka Roberto Carlos Jimenez Morales do Kostaryka Coopenae Extralum 262016-01-01
Chiny Liyuan Jin do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 212016-01-01
Chiny Xinsun Jing do Chiny Team Lvshan Landscape 232016-01-01
Indie Naveen John do Australia State of Matter - MAAP 302016-01-01
Czechy Vojtech Jonas do Czechy AC Sparta Praha 272016-01-01
Wielka Harrison Jones do Wielka Brytania Pedal Heaven 192016-01-01
Serbia Stefan Jovanovic do Serbia Dare - Gobik 212016-01-01
Stany Colin Joyce do Stany Zjednoczone Axeon - Hagens Berman 222016-01-01
Argentyna Daniel Omar Juarez do Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 282016-01-01
Korea Ji Min Jung do Korea Geumsan Insam - Cello 252016-01-01
Korea Woo Ho Jung do Korea Geumsan Insam - Cello 192016-01-01
Dania Benjamin Wittrup Justesen do Dania Team Giant - Scatto U23 372016-01-01
Australia Guy Kalma do Tajwan Attaque Team Gusto 212016-01-01
Albania Xhuliano Kamberaj do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team - Al Ahli Club 222016-01-01
Japonia Sohei Kaneko do Japonia Gunma - Grifin Racing Team 192016-01-01
Łotwa Deins Kanepejs do Łotwa Rietumu - Delfin 212016-01-01
Finlandia Hiski Kanerva do Szwecja Bliz - Merida Pro Cycling 222016-01-01
Korea Suk Ho Kang do Korea Seoul Cycling Team 232016-01-01
Kenia Suleiman Kangangi do Kenia Kenyan Riders - Downunder 282016-01-01
Niemcy Max Kanter do Niemcy LKT Team Brandenburg 192016-01-01
Słowenia Gasper Katrasnik do Słowenia Adria Mobil 212016-01-01
Austria Daniel Katzmayer do Austria Tirol Cycling Team 192016-01-01
Japonia Nobuhiro Kawabata do Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 272016-01-01
Iran Ahad Kazemi Sarai do Iran Tabriz Shahrdari Team 412016-01-01
Wielka Jake Kelly do Wielka Brytania Team Wiggins 212016-01-01
Stany Ian Keough do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 192016-01-01
Australia Jesse Kerrison do Australia State of Matter - MAAP 222016-01-01
Korea Gang San Keum do Korea Geumsan Insam - Cello 192016-01-01
Iran Pouya Khatoon Abadi Azar do Iran Tabriz Petrochemical Team 222016-01-01
Ukraina Andriy Khripta do Ukraina Kolss - BDC Team 302016-01-01
Korea Dae Hoon Kim do Korea Korail Cycling Team 202016-01-01
Korea Doo Yong Kim do Korea Korail Cycling Team 202016-01-01
Korea Jung Yeol Kim do Korea LX - IIBS Cycling Team 242016-01-01
Korea Kun Soo Kim do Korea KSPO 232016-01-01
Korea Young Suk Kim do Korea Korail Cycling Team 202016-01-01
Kenia Geoffrey Kiprotich Langat do Kenia Kenyan Riders - Downunder 252016-01-01
Czechy Jakub Kleveta do Czechy Whirlpool - Author 192016-01-01
Wielka James Knox do Wielka Brytania Team Wiggins 212016-01-01
Japonia Yuri Kobashi do Japonia Shimano Racing Team 222016-01-01
Japonia Kazuki Kobayashi do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 222016-01-01
Polska Mateusz Komar do Polska Domin Sport 312016-01-01
Japonia Yudai Konishi do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 242016-01-01
Holandia Marten Kooistra do Holandia SEG Racing Academy 192016-01-01
Stany Max Korus do Izrael Cycling Academy Team 282016-01-01
Niemcy Marvin Kötting do Niemcy Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 212016-01-01
Słowacja Vladimir Kovacik do Słowacja Dukla Banska Bystrika 192016-01-01
Japonia Takahiro Koyama do Japonia Shimano Racing Team 202016-01-01
Ukraina Vladyslav Kreminskyi do Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 212016-01-01
Dania Mathias Krigbaum do Belgia Veranclassic - Ago 212016-01-01
Czechy Jakub Krikava do Czechy AC Sparta Praha 192016-01-01
Albania Igli Kuci do Wlochy D'Amico - Bottecchia 222016-01-01
Czechy Michael Kukrle do Czechy Whirlpool - Author 222016-01-01
Japonia Takahiko Kurabayashi do Japonia Gunma - Grifin Racing Team 382016-01-01
Rosja Alexey Kurbatov do Rosja Gazprom - RusVelo 222016-01-01
Polska Sebastian Kurowski do Polska Domin Sport 232016-01-01
Kazachstan Anton Kuzmin do Kazachstan Astana City 202016-01-01
Wlochy Francesco Labbrozzi do Wlochy Norda - MG.Kvis 192016-01-01
Ukraina Sergiy Lagkuti do Ukraina Kolss - BDC Team 312016-01-01
Dania Erik Lahm do Dania Team Almeborg - Bornholm 282016-01-01
Malezja Irwandie Lakasek do Malezja NSC - Mycron 212016-01-01
Niemcy Leif Lampater do Niemcy Rad-Net Rose Team 342016-01-01
Filipiny Jay Lampawong do Filipiny Team 7 Eleven - Sava RBP 192016-01-01
Dania Niklas Larsen do Dania Team Tre-For 192016-01-01
Szwecja Richard Larsen do Szwecja Team Tre Berg - Bianchi 262016-01-01
Litwa Venantas Lasinis do Litwa Staki - Baltik Vairas Cycling Team 192016-01-01
Hiszpania Jonathan Lastra Martinez do Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 232016-01-01
Wielka Christopher Latham do Wielka Brytania Team Wiggins 222016-01-01
Hongkong Wan Hei Victor Lau do Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 212016-01-01
Hongkong Wan Yau Vincent Lau do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 202016-01-01
Stany Marcos Lazzarotto do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 262016-01-01
Francja Alliaume Leblond do Luxemburg Team Differdange - Losch 242016-01-01
Niemcy Patrick Lechner do Niemcy Stradalli - Bike Aid 282016-01-01
Paragwaj Diego Ledesma do Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 342016-01-01
Korea Tae Un Lee do Korea KSPO 192016-01-01
Belgia Matthias Legley do Belgia Veranclassic - Ago 252016-01-01
Wielka Andrew Leigh do Belgia Superano Ham - Isorex 212016-01-01
Niemcy Joann Leinau do Niemcy Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 212016-01-01
Hiszpania Martin Lestido Rey do Rumunia Tusnad Cycling Team 242016-01-01
Stany Bryan Lewis do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 262016-01-01
Wielka Gruffudd Lewis do Wielka Brytania Madison - Genesis 292016-01-01
Luxemburg Pit Leyder do Luxemburg Leopard Pro Cycling 192016-01-01
Chiny Chunzhi Li do Chiny Beijing Innova Cycling Team 212016-01-01
Chiny Guanghui Li do Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 212016-01-01
Chiny Jinsong Li do Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 192016-01-01
Chiny Keyi Li do Chiny Qinghai TV Cycling Team 192016-01-01
Chiny Shan Li do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 202016-01-01
Chiny Yifan Li do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 192016-01-01
Chiny Yingjun Li do Chiny Hengxiang Cycling Team 202016-01-01
Chiny Zhangyu Li do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 282016-01-01
Chiny Zisen Li do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 192016-01-01
Chiny Guohui Liang do Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 202016-01-01
Tajwan Tzu Wei Lin do Tajwan Attaque Team Gusto 332016-01-01
Dania Mathias Lindberg Mortensen do Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 242016-01-01
Holandia Jim Lindenburg do Holandia Metec - TKH p/b Mantel 202016-01-01
Dania Christian Ingeman Lindquist do Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 192016-01-01
Chiny Chuan Liu do Chiny Team Lvshan Landscape 192016-01-01
Chiny Fulong Liu do Chiny Holy Brother Cycling Team 232016-01-01
Chiny Jiahui Liu do Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 192016-01-01
Chiny Jiankun Liu do Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 212016-01-01
Chiny Shuo Liu do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 192016-01-01
Chiny Ye Liu do Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 212016-01-01
Chiny Zhichao Liu do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 192016-01-01
Norwegia Age Ljostad Nilsen do Norwegia Team Sparebanken Sør 212016-01-01
Holandia Luuk Lohuis do Holandia Metec - TKH p/b Mantel 192016-01-01
Węgry Bence Loki do Węgry Kobanya 222016-01-01
Hiszpania Daniel Lopez Parada do Hiszpania Burgos - BH 222016-01-01
Iran Morteza Lotfi Moradian do Iran Tabriz Shahrdari Team 202016-01-01
Portugalia Rafael Neto Lourenço do Portugalia Sporting Clube de Portugal - Tavira 192016-01-01
Niemcy Dorian Lübbers do Niemcy Team Heizomat 192016-01-01
Kazachstan Sergey Luchshenko do Kazachstan Astana City 222016-01-01
Norwegia Mikkel Tefre Lunder do Szwecja Bliz - Merida Pro Cycling 202016-01-01
Szwecja Isac Lundgren do Szwecja Bliz - Merida Pro Cycling 242016-01-01
Chiny Quankuan Ma do Chiny Qinghai TV Cycling Team 262016-01-01
Stany Jack Maddux do Holandia SEG Racing Academy 192016-01-01
Wlochy Mirco Maestri do Wlochy Bardiani - CSF 252016-01-01
Brazylia Nathan Ribeiro Mahler do Brazylia Funvic Soul Cycles - Carrefour 202016-01-01
Francja Jérémy Maison do Francja FDJ 232016-01-01
Iran Behnam Maleki do Iran Tabriz Shahrdari Team 242016-01-01
Słowacja Robert Malik do Czechy CK Pribram - Fany Gastro 232016-01-01
Azerbejdżan Tarlan Mammadov do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 192016-01-01
Kolumbia Diego German Mancipe Abril do Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 232016-01-01
Litwa Martynas Maniusis do Litwa Staki - Baltik Vairas Cycling Team 272016-01-01
Ukraina Yevhenii Manko do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 252016-01-01
Chile Cristopher Javier Mansilla Almonacid do Serbia Start Vaxes - Partizan Cycling Team 262016-01-01
Belgia Gianni Marchand do Belgia Cibel - Cebon 262016-01-01
Hiszpania Rafael Marquez Raigon do Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 252016-01-01
Hiszpania Jose Alberto Marquez Romero do Wlochy GM Europa Ovini 262016-01-01
Wielka Fraser Martin do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 202016-01-01
Francja Guillaume Martin do Belgia Wanty - Groupe Gobert 232016-01-01
Filipiny Nelson Martin do Filipiny Team 7 Eleven - Sava RBP 282016-01-01
Wlochy Davide Martinelli do Belgia Etixx - Quick Step 232016-01-01
Hiszpania Ivan Martinez Jimenez do Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 312016-01-01
Hiszpania Enric Mas Nicolau do Czechy Klein Constantia 212016-01-01
Hiszpania Juan Jesus Mata Astorga do Serbia Dare - Gobik 302016-01-01
Paragwaj Oscar Adolfo Matiauda do Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 252016-01-01
Czechy Lukas Matula do Czechy SKC Tufo - Prostejov 272016-01-01
Wlochy Rossano Mauti do Wlochy GM Europa Ovini 192016-01-01
Zjednoczone Ahmed Mayouf do Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 242016-01-01
Zjednoczone Khalid Mayouf do Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 222016-01-01
Iran Mehdi Mazochian do Iran Tabriz Petrochemical Team 252016-01-01
Nowa Hayden Mccormick do Wielka Brytania ONE Pro Cycling 222016-01-01
Wielka David Mcgowan do Wielka Brytania Pedal Heaven 362016-01-01
Stany Jonah Mead-Vancort do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 202016-01-01
Kolumbia Ivan Danilo Medina Martinez do Kolumbia EPM Tigo - UNE Area Metropolitana 212016-01-01
Kolumbia Luis Anderson Mejia Sanchez do Kostaryka Coopenae Extralum 312016-01-01
Niemcy Dominik Merseburg do Niemcy Stradalli - Bike Aid 272016-01-01
Belgia Robin Mertens do Belgia Veranclassic - Ago 252016-01-01
Słowenia Matej Mesojedec do Słowenia Adria Mobil 192016-01-01
Ukraina Yuri Metlushenko do Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 402016-01-01
Wlochy Luca Milano do Wlochy GM Europa Ovini 192016-01-01
Kolumbia Jonathan Stil Millan Ayala do Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 282016-01-01
Stany Barry Miller do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 282016-01-01
Nowa Nick Miller do Kenia Kenyan Riders - Downunder 252016-01-01
Chiny Bairu Min do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 202016-01-01
Korea Kyeong Ho Min do Korea Seoul Cycling Team 202016-01-01
Hiszpania Jose Miralles Rigo do Rumunia Tusnad Cycling Team 222016-01-01
Malezja Muhsin Al Redha Misbah do Malezja NSC - Mycron 192016-01-01
Serbia Aleksandar Mitic do Serbia Dare - Gobik 212016-01-01
Japonia Kakeru Mizutani do Japonia Shimano Racing Team 192016-01-01
Czechy Vojtech Modlitba do Czechy CK Pribram - Fany Gastro 202016-01-01
Malezja Mohamed Nazri Mohamad do Malezja NSC - Mycron 292016-01-01
Malezja Eiman Firdaus Mohamad Zamri do Malezja NSC - Mycron 192016-01-01
Kuba Jose Antonio Mojica Camejo do Serbia Start Vaxes - Partizan Cycling Team 292016-01-01
Dania Mathias Moller Nielsen do Dania Team Tre-For 222016-01-01
Wlochy Marco Molteni do Wlochy Unieuro - Wilier 202016-01-01
Dania Nicolaj Moltke Steen do Dania Team Tre-For 212016-01-01
Francja Pierre Moncorge do Szwecja Bliz - Merida Pro Cycling 242016-01-01
Kolumbia Arley de Jesus Montoya Ortiz do Kolumbia GW - Shimano 302016-01-01
Wielka Oliver Moors do Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 202016-01-01
Paragwaj Ernesto Mora Ramirez do Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 252016-01-01
Wenezuela Luis Guillermo Mora Ramirez do Wlochy D'Amico - Bottecchia 222016-01-01
Hiszpania Sebastian Mora Vedri do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 282016-01-01
Iran Bahman Moradi do Iran Tabriz Shahrdari Team 242016-01-01
Dania Tobias Morch Kongstad do Dania Riwal Platform Cycling Team 202016-01-01
Hiszpania Adria Moreno Sala do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 252016-01-01
Hiszpania Jose Moreno Sanchez do Portugalia Louletano - Hospital de Loule 232016-01-01
Belgia Julien Mortier do Belgia ColorCode - Arden'Beef 192016-01-01
Wlochy Gianni Moscon do Wielka Brytania Team Sky 222016-01-01
Polska Marcin Mrozek do Polska CCC Sprandi - Polkowice 262016-01-01
Wlochy Davide Mucelli do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 302016-01-01
Niemcy Nathan Müller do Niemcy Team Heizomat 212016-01-01
Niemcy Robert Müller do Niemcy Team Heizomat 302016-01-01
Niemcy Viktor Müller do Niemcy Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 202016-01-01
Kolumbia Daniel Felipe Muñoz Giraldo do Kolumbia Manzana - Postobon Team 202016-01-01
Japonia Hiroki Murakawa do Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 242016-01-01
Japonia Yuya Murata do Japonia Gunma - Grifin Racing Team 192016-01-01
Kenia Samwel Mwangi do Kenia Kenyan Riders - Downunder 322016-01-01
Japonia Takayuki Naganuma do Japonia Gunma - Grifin Racing Team 312016-01-01
Iran Bahram Najafi do Iran Tabriz Shahrdari Team 192016-01-01
Argentyna Gonzalo Joaquin Najar do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 232016-01-01
Japonia Satoshi Nakagawa do Japonia Matrix Powertag 372016-01-01
Japonia Michimasa Nakai do Japonia Team Ukyo 222016-01-01
Japonia Tadaaki Nakai do Japonia Team Ukyo 202016-01-01
Ekwador Jhonatan Manuel Narvaez Prado do Czechy Klein Constantia 192016-01-01
Kazachstan Yuriy Natarov do Kazachstan Astana City 202016-01-01
Rwanda Valens Ndayisenga do RPA Dimension Data for Qhubeka 222016-01-01
Iran Ali Nemati Khiavi do Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 312016-01-01
Austria Marcel Neuhauser do Austria Tirol Cycling Team 192016-01-01
Australia Dylan Newbery do Australia Data#3 - Cisco Racing Team p/b Scody 222016-01-01
Brazylia Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio do Brazylia Funvic Soul Cycles - Carrefour 352016-01-01
Dania Klaus Nielsen do Dania Team Giant - Scatto U23 362016-01-01
Holandia Jelle Nieuwpoort do Holandia Rabobank Development Team 192016-01-01
Iran Reza Nikpanahsouz do Iran Tabriz Shahrdari Team 252016-01-01
Japonia Hayato Nishio do Japonia Nasu Blasen 222016-01-01
Chiny Yikui Niu do Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 222016-01-01
Estonia Aksel Nömmela do Luxemburg Leopard Pro Cycling 222016-01-01
Dania Jonas Nordkroggaard do Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 222016-01-01
Malezja Nor Imran Norin do Malezja Terengganu Cycling Team 222016-01-01
Dania Mathias Norsgaard Jorgensen do Holandia SEG Racing Academy 192016-01-01
Iran Navid Nouri do Iran Tabriz Shahrdari Team 242016-01-01
Rwanda Jean Bosco Nsengimana do Niemcy Stradalli - Bike Aid 232016-01-01
Dominikana Adrian Nuñez Quiroz do Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 252016-01-01
Irlandia Michael O'Loughlin do Wielka Brytania Team Wiggins 192016-01-01
Polska Dominik Oborski do Polska Domin Sport 242016-01-01
Japonia Shun Ogata do Japonia Utsunomiya - Blitzen 232016-01-01
Hiszpania Pello Olaberria Arruabarrena do Hiszpania Euskadi Basque Country - Murias 222016-01-01
Dania Mads Olander Hjort do Dania Team Almeborg - Bornholm 192016-01-01
Holandia Bob Olieslagers do Holandia Rabobank Development Team 192016-01-01
Wlochy Federico Orello do Wlochy GM Europa Ovini 272016-01-01
Kolumbia Robinson Armando Ortega Avila do Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 202016-01-01
Paragwaj Ever David Ortiz Delvalle do Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 202016-01-01
Kolumbia Juan Felipe Osorio Arboleda do Kolumbia Manzana - Postobon Team 212016-01-01
Kolumbia Frank Jair Osorio Carvajal do Kolumbia GW - Shimano 282016-01-01
Kolumbia Jhonatan Stiven Ospina Rivas do Kolumbia GW - Shimano 232016-01-01
Japonia Wataru Otsuka do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 302016-01-01
Norwegia Bjørnar Vevatne Overland do Norwegia Team Fixit.no 212016-01-01
Australia Freddy Ovett do Holandia SEG Racing Academy 222016-01-01
Kazachstan Alexandr Ovsiannikov do Kazachstan Vino 4ever - SKO 192016-01-01
Wlochy Davide Pacchiardo do Wlochy GM Europa Ovini 262016-01-01
Kolumbia Oscar Mauricio Pachon Melo do Kolumbia GW - Shimano 292016-01-01
Słowenia Slobodan Pajic do Serbia Dare - Gobik 272016-01-01
Kolumbia Cesar Nicolas Paredes Avellaneda do Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 242016-01-01
Kolumbia Wilmar Andres Paredes Zapata do Kolumbia Manzana - Postobon Team 202016-01-01
Korea Byung Suk Park do Korea LX - IIBS Cycling Team 202016-01-01
Korea Keon Woo Park do Korea LX - IIBS Cycling Team 252016-01-01
Korea Sang Hong Park do Korea LX - IIBS Cycling Team 272016-01-01
Australia Luke Parker do Australia State of Matter - MAAP 232016-01-01
Kolumbia Carlos Andres Parra Barrera do Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 242016-01-01
Kolumbia Hernan Dario Parra Suarez do Kolumbia Manzana - Postobon Team 252016-01-01
Szwajcaria Frank Pasche do Szwajcaria Team Roth 232016-01-01
Wielka Alex Paton do Wielka Brytania Pedal Heaven 262016-01-01
Kolumbia Mario Alejandro Paz Duque do Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 242016-01-01
Wielka Daniel Pearson do Wielka Brytania Team Wiggins 222016-01-01
Hiszpania Antonio Pedrero Lopez do Hiszpania Movistar Team 252016-01-01
Słowenia Gorazd Per do Słowenia Adria Mobil 192016-01-01
Francja Anthony Perez do Francja Cofidis, Solutions Crédits 252016-01-01
Kolumbia William Hernan Perez Muñoz do Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 322016-01-01
Kolumbia Johan Camilo Perez Sepulveda do Kolumbia GW - Shimano 232016-01-01
Luxemburg Jan Drago Petelin do Luxemburg Team Differdange - Losch 202016-01-01
Dania Nicolai Petersen do Dania Team Giant - Scatto U23 192016-01-01
Belgia Tomas Petit do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 202016-01-01
Białoruś Andrei Piashkun do Białoruś Minsk Cycling Club 242016-01-01
Hiszpania Antonio Piedra Perez do Brazylia Funvic Soul Cycles - Carrefour 312016-01-01
Kolumbia Miguel Angel Pineda Rubio do Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 212016-01-01
Brazylia Roberto Pinheiro Silva do Brazylia Funvic Soul Cycles - Carrefour 332016-01-01
Portugalia Miguel Angelo Santos Pires do Portugalia Louletano - Hospital de Loule 202016-01-01
Ekwador Christian David Pita Bolaños do Ekwador Team Ecuador 212016-01-01
Ukraina Vladyslav Pohorelov do Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 212016-01-01
Szwecja Robert Pölder do Szwecja Bliz - Merida Pro Cycling 252016-01-01
Austria Stefan Poll do Austria WSA - Greenlife 302016-01-01
Belgia Ruben Pols do Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 222016-01-01
Ukraina Dmytro Ponomarenko do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 252016-01-01
Francja Stéphane Poulhi?s do Francja Armée de Terre 312016-01-01
Australia Robert Power do Australia Orica - BikeExchange 212016-01-01
Stany Neilson Powless do Stany Zjednoczone Axeon - Hagens Berman 202016-01-01
Kanada Christopher Prendergast do Kanada H&R Block Pro Cycling 222016-01-01
Czechy Matej Prudek do Czechy Team Dukla Praha 192016-01-01
Wielka Jack Pullar do Wielka Brytania Pedal Heaven 272016-01-01
Chiny Junshan Qi do Chiny China Continental Team of Gansu Bank 202016-01-01
Chiny Kun Qin do Chiny Beijing Innova Cycling Team 212016-01-01
Brazylia Rodrigo Santos Quirino do Brazylia Funvic Soul Cycles - Carrefour 202016-01-01
Filipiny Noel Quitoy do Filipiny Team 7 Eleven - Sava RBP 252016-01-01
Litwa Mykolas Raciunas do Litwa Staki - Baltik Vairas Cycling Team 212016-01-01
Estonia Mihkel Räim do Izrael Cycling Academy Team 232016-01-01
Iran Mehdi Rajabi Kaboodcheshmeh do Iran Tabriz Petrochemical Team 222016-01-01
Iran Mohammad Rajablou do Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 312016-01-01
Niemcy Jonas Rapp do Niemcy Team Heizomat 222016-01-01
Kuwejt Abdulaziz Rashed Alrashed do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 192016-01-01
Wlochy Simone Ravanelli do Wlochy Unieuro - Wilier 212016-01-01
Niemcy Simon Redmers do Niemcy Team Heizomat 202016-01-01
Hiszpania Gabriel Reguero Corral do Luxemburg Team Differdange - Losch 232016-01-01
Kolumbia Tomas Restrepo Lujan do Kolumbia Manzana - Postobon Team 232016-01-01
Kolumbia Aldemar Reyes Ortega do Kolumbia Manzana - Postobon Team 212016-01-01
Kolumbia Yeison Sebastian Reyes Ortega do Kolumbia GW - Shimano 192016-01-01
Iran Naser Rezavi do Iran Pishgaman - Giant Team 272016-01-01
Stany Brendan Rhim do Stany Zjednoczone Holowesko - Citadel p/b Hincapie Sportswear 212016-01-01
Argentyna Mauro Abel Richeze do Argentyna San Luis - Somos Todos 312016-01-01
Chorwacja Paolo Rigo do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 222016-01-01
Kolumbia Kevin Daniel Rios Quintana do Kolumbia EPM Tigo - UNE Area Metropolitana 232016-01-01
Wielka Steven Roach do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 322016-01-01
Kolumbia Michael Rodriguez do Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 272016-01-01
Kolumbia Wilson Enrique Rodriguez Amezquita do Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 222016-01-01
Hiszpania Cristian Rodriguez Martin do Wlochy Wilier Triestina - Southeast 212016-01-01
Kolumbia Yean Stefan Rodriguez Sepulveda do Kolumbia GW - Shimano 252016-01-01
Indonezja Teten Rohendi do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 202016-01-01
Kolumbia Jeffry Johan Romero Corredor do Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 272016-01-01
Wlochy Gianmarco Rossi do Wlochy GM Europa Ovini 192016-01-01
Francja Thomas Rostollan do Francja Armée de Terre 302016-01-01
Hiszpania Jesus Alberto Rubio Arribas do Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 242016-01-01
Łotwa Aleksandrs Rublevskis do Łotwa Rietumu - Delfin 202016-01-01
Stany Joshua Ruiz do Stany Zjednoczone Cylance - Cannondale Pro Cycling p/b InCycle 212016-01-01
Węgry Zoltan Ruttkay do Węgry Kobanya 212016-01-01
Ukraina Bogdan Ryaposov do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 242016-01-01
Indonezja Agung Ali Sahbana do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 282016-01-01
Japonia Tsubasa Saito do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 242016-01-01
Kostaryka Bryan Salas Sanchez do Kostaryka Coopenae Extralum 252016-01-01
RPA Shameeg Salie do RPA Dimension Data for Qhubeka 212016-01-01
Stany Jason Saltzman do Stany Zjednoczone Team Illuminate 192016-01-01
Wlochy Enrico Salvador do Wlochy Unieuro - Wilier 222016-01-01
Wlochy Niccolo Salvietti do Wlochy Norda - MG.Kvis 232016-01-01
Rosja Artem Samolenkov do Rosja Lokosphinx 232016-01-01
Kolumbia Edwin Albeiro Sanchez Anzola do Kolumbia Movistar Team America 332016-01-01
Norwegia Andreas Sandnes Olsen do Norwegia Team Coop - Øster Hus 222016-01-01
Kolumbia Wildy Enrique Sandoval Garzon do Kolumbia GW - Shimano 212016-01-01
Kolumbia Yors Anderson Santofimio Veloza do Kolumbia Movistar Team America 212016-01-01
Meksyk Efren Santos Moreno do Meksyk Canels - Specialized 242016-01-01
Meksyk Ignacio Sarabia Díaz do Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 332016-01-01
Hiszpania Yago Sardina Carrillo do Serbia Dare - Gobik 252016-01-01
Kolumbia Didier Alexander Sastoque Pulido do Kolumbia GW - Shimano 292016-01-01
Kazachstan Maxim Satlikov do Kazachstan Astana City 192016-01-01
Niemcy Stefan Schneider do Niemcy Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 222016-01-01
Niemcy Joshua Schotten do Niemcy Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 202016-01-01
Nowa Hamish Schreurs do Czechy Klein Constantia 222016-01-01
Dania Jesper Schultz do Dania Team Almeborg - Bornholm 202016-01-01
Australia Nicholas Schultz do Holandia SEG Racing Academy 222016-01-01
Australia Callum Scotson do Stany Zjednoczone Team Illuminate 202016-01-01
Australia Miles Scotson do Stany Zjednoczone Team Illuminate 222016-01-01
Wielka Jacob Scott do Irlandia An Post - Chainreaction 212016-01-01
Ukraina Roman Seliversov do Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 202016-01-01
Słowenia Matevz Sever do Słowenia Radenska - Ljubljana 192016-01-01
Zjednoczone Omar Sulaiman Shaheen do Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 242016-01-01
Australia Patrick Sharpe do Australia St. George - Merida Cycling Team 222016-01-01
Irlandia Damien Shaw do Irlandia An Post - Chainreaction 322016-01-01
Egipt Talaat Islam Shawky do Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 212016-01-01
Ukraina Oleksii Shcherbakov do Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 192016-01-01
Stany Michael Sheehan do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 242016-01-01
Chiny Yanhui Shi do Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 192016-01-01
Japonia Masaki Shimojima do Japonia Nasu Blasen 232016-01-01
Korea Dong Hyun Shin do Korea LX - IIBS Cycling Team 262016-01-01
Kazachstan Grigoriy Shtein do Kazachstan Astana City 202016-01-01
Stany Mitchell Sides do Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 242016-01-01
Kolumbia Yecid Arturo Sierra Sanchez do Kolumbia Manzana - Postobon Team 222016-01-01
Dania Soren Siggaard do Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 192016-01-01
Portugalia Andre Filipe Oliveira Silva do Portugalia Louletano - Hospital de Loule 242016-01-01
Ukraina Mykyta Skorenko do Ukraina Kolss - BDC Team 232016-01-01
Dania Mathias Skov-Jensen do Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 272016-01-01
Norwegia Torjus Sleen do Norwegia Team Joker - Byggtorget 192016-01-01
Holandia Jordi Sloof do Holandia Cyclingteam Join-S - De Rijke 212016-01-01
Nowa Morgan Smith do Kenia Kenyan Riders - Downunder 282016-01-01
Australia Bradley Soden do Kenia Kenyan Riders - Downunder 192016-01-01
Belgia Alessandro Soenens do Belgia Superano Ham - Isorex 232016-01-01
Japonia Masamichi Sogabe do Japonia Utsunomiya - Blitzen 272016-01-01
Kostaryka Victor Solano Granados do Kostaryka Coopenae Extralum 192016-01-01
Chiny Pingan Song do Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 212016-01-01
Dania Emil Dam Sorensen do Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 322016-01-01
Czechy Jiri Sorm do Czechy Whirlpool - Author 192016-01-01
Grecja Ioannis Spanopoulos do Belgia Veranclassic - Ago 232016-01-01
Austria Michael Sprenger do Polska Wibatech - Fuji 212016-01-01
Czechy Martin Spudil do Czechy SKC Tufo - Prostejov 192016-01-01
Polska Daniel Staniszewski do Polska Verva - ActiveJet Pro Cycling Team 192016-01-01
Wielka Max Stedman do Wielka Brytania Pedal Heaven 202016-01-01
Niemcy Jannik Steimle do Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 202016-01-01
Stany William Stephens do Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 342016-01-01
Serbia Ivan Stevic do Serbia Start Vaxes - Partizan Cycling Team 362016-01-01
Irlandia Daniel Stewart do Irlandia An Post - Chainreaction 222016-01-01
Czechy Matej Stibingr do Czechy SKC Tufo - Prostejov 192016-01-01
Holandia Wayne Stijns do Luxemburg Team Differdange - Losch 232016-01-01
Niemcy Richard Stockhausen do Niemcy Team Heizomat 412016-01-01
Dania Andreas Nielsen Stokbro do Dania Riwal Platform Cycling Team 192016-01-01
Niemcy Florian Stork do Niemcy Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 192016-01-01
Słowacja Andrej Strmiska do Słowacja Dukla Banska Bystrika 202016-01-01
Czechy Matyas Strupek do Czechy Team Dukla Praha 192016-01-01
Kolumbia Bernardo Albeiro Suaza Arango do Kolumbia Manzana - Postobon Team 242016-01-01
Kolumbia Jaime Gustavo Suaza Lopez do Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 302016-01-01
Kolumbia Marco Tulio Suesca Uribe do Kolumbia Manzana - Postobon Team 222016-01-01
Japonia Genki Sugino do Japonia Gunma - Grifin Racing Team 212016-01-01
Australia Dylan Sunderland do Australia State of Matter - MAAP 202016-01-01
Uzbekistan Akramjon Sunnatov do Chiny Beijing Innova Cycling Team 202016-01-01
Czechy Miroslav Svatek do Czechy AC Sparta Praha 192016-01-01
Szwecja Johan Svensson do Szwecja Bliz - Merida Pro Cycling 372016-01-01
Litwa Gintaras Svetikas do Litwa Staki - Baltik Vairas Cycling Team 202016-01-01
Rumunia Norbert Szabo do Rumunia Tusnad Cycling Team 232016-01-01
Japonia Michinari Takagi do Japonia Nasu Blasen 232016-01-01
Stany Nolan Tankersley do Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 212016-01-01
Ukraina Oleksii Tarkovskyi do Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 212016-01-01
Belgia Marvin Tasset do Belgia ColorCode - Arden'Beef 192016-01-01
Litwa Jurgis Taucius do Litwa Staki - Baltik Vairas Cycling Team 192016-01-01
Kanada Joel Taylor do Kanada H&R Block Pro Cycling 192016-01-01
Hiszpania Eloy Teruel Rovira do Portugalia Louletano - Hospital de Loule 342016-01-01
Erytrea Meron Teshome Hagos do Niemcy Stradalli - Bike Aid 242016-01-01
Ukraina Artem Tesler do Chiny Team Lvshan Landscape 282016-01-01
Dania Marius Therkildsen do Dania Team Giant - Scatto U23 202016-01-01
Nowa Scott Thomas do Australia Data#3 - Cisco Racing Team p/b Scody 262016-01-01
Belgia Mehdi Tigrine do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 302016-01-01
Holandia Justin Timmermans do Holandia BabyDump Cycling Team 202016-01-01
Wlochy David Tintori do Luxemburg Team Differdange - Losch 272016-01-01
Wielka Jacob Tipper do Wielka Brytania Pedal Heaven 252016-01-01
Wlochy Nicola Toffali do Szwajcaria Team Roth 242016-01-01
Czechy Vojtech Toman do Czechy CK Pribram - Fany Gastro 202016-01-01
Wlochy Fabio Tommassini do Wlochy D'Amico - Bottecchia 262016-01-01
Stany Nicholas Torraca do Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 212016-01-01
Węgry Attila Toth do Węgry Kobanya 362016-01-01
Kolumbia Jonnathan Toussaint Orjuela do Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 232016-01-01
Wielka Rory Townsend do Wielka Brytania Pedal Heaven 212016-01-01
Niemcy Helmut Trettwer do Austria WSA - Greenlife 332016-01-01
Niemcy Pascal Treubel do Niemcy Team Heizomat 192016-01-01
Wlochy Mirko Trosino do Wlochy Wilier Triestina - Southeast 242016-01-01
Hiszpania Alvaro Trueba Diego do Portugalia Efapel 232016-01-01
Kazachstan Vladimir Tsoy do Kazachstan Astana City 192016-01-01
Japonia Kohei Tsukada do Japonia Kinan Cycling Team 242016-01-01
Japonia Kohei Tsusue do Japonia Kinan Cycling Team 362016-01-01
Ukraina Artur Tsvetkov do Chiny Team Lvshan Landscape 272016-01-01
Tajwan Chih Hao Sergio Tu do Dania Team Giant - Scatto U23 192016-01-01
Wlochy Alex Turrin do Wlochy Unieuro - Wilier 242016-01-01
Japonia Youhei Udagawa do Japonia Gunma - Grifin Racing Team 352016-01-01
Hiszpania Gotzon Udondo Santamaria do Hiszpania Euskadi Basque Country - Murias 232016-01-01
Kazachstan Nikita Umerbekov Stalnov do Kazachstan Astana City 252016-01-01
Rwanda Bonaventure Uwizeyimana do RPA Dimension Data for Qhubeka 232016-01-01
Kolumbia Gabriel Valbuena Quiroga do Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 212016-01-01
Belgia Matthias Van Aken do Serbia Start Vaxes - Partizan Cycling Team 242016-01-01
Holandia Robbie Van Bakel do Holandia Metec - TKH p/b Mantel 222016-01-01
Holandia Thijs Van Beusichem do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 232016-01-01
Holandia Maik Van Der Heijden do Holandia Rabobank Development Team 192016-01-01
Holandia Jordi Van Loon do Holandia Metec - TKH p/b Mantel 202016-01-01
Kanada Danick Vandale do Kanada H&R Block Pro Cycling 212016-01-01
Belgia Massimo Vanderaerden do Belgia Veranclassic - Ago 212016-01-01
Belgia Laurens Vandermeer do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 192016-01-01
Belgia Niels Vandyck do Belgia Cibel - Cebon 262016-01-01
Dania Tim Vang Cronqvist do Dania Team Giant - Scatto U23 192016-01-01
Czechy Jan Vastl do Czechy Team Dukla Praha 212016-01-01
Wlochy Simone Velasco do Wlochy Bardiani - CSF 212016-01-01
Holandia Gijs Verdick do Holandia Cycling Team Jo Piels 222016-01-01
Holandia Tom Vermeer do Holandia BabyDump Cycling Team 312016-01-01
Stany Alexey Vermeulen do Holandia Team LottoNL - Jumbo 222016-01-01
Belgia Kevin Verwaest do Belgia Superano Ham - Isorex 272016-01-01
Litwa Airidas Videika do Litwa Staki - Baltik Vairas Cycling Team 222016-01-01
Wlochy Mattia Viel do Wlochy Unieuro - Wilier 212016-01-01
Kostaryka Rodolfo Villalobos Alpizar do Kostaryka Coopenae Extralum 242016-01-01
Kostaryka Bryan Villalobos Azofeifa do Kostaryka Coopenae Extralum 242016-01-01
Kostaryka Roman Villalobos Solis do Meksyk Canels - Specialized 262016-01-01
Argentyna Eduardo Ignacio Villanueva do Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 202016-01-01
Ekwador Jonathan David Villavicencio Narvaez do Ekwador Team Ecuador 252016-01-01
Dania Jesper Vinkel Bundgaard do Dania Riwal Platform Cycling Team 202016-01-01
Wlochy Michele Viola do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 242016-01-01
Australia Samuel Volkers do Australia Data#3 - Cisco Racing Team p/b Scody 242016-01-01
Belgia Arnaud Voss do Belgia Veranclassic - Ago 242016-01-01
Norwegia Syver Westgaard Waersted do Norwegia Team Ringeriks-Kraft 202016-01-01
Wielka Craig Wallace do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 222016-01-01
Dania Rasmus Bøgh Wallin do Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 202016-01-01
Chiny Fengnian Wang do Chiny Holy Brother Cycling Team 242016-01-01
Chiny Fuan Wang do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 192016-01-01
Chiny Jiancai Wang do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 222016-01-01
Chiny Mingdong Wang do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 192016-01-01
Chiny Xiaodong Wang do Chiny Beijing Innova Cycling Team 202016-01-01
Chiny Zhipeng Wang do Chiny Beijing Innova Cycling Team 192016-01-01
Chiny Zhonghui Wang do Chiny Holy Brother Cycling Team 192016-01-01
Japonia Yuta Watanabe do Japonia Gunma - Grifin Racing Team 222016-01-01
Stany Rolly Weaver do Serbia Start Vaxes - Partizan Cycling Team 262016-01-01
Wielka Mitchell Webber do Wielka Brytania Pedal Heaven 212016-01-01
Nowa Daniel Whitehouse do Malezja Terengganu Cycling Team 212016-01-01
Australia Harrison Wiles do Australia St. George - Merida Cycling Team 212016-01-01
Belgia Kenny Willems do Belgia Team 3M 232016-01-01
Wielka Stephen Williams do Wielka Brytania JLT - Condor 202016-01-01
Stany Tyler Williams do Stany Zjednoczone Axeon - Hagens Berman 222016-01-01
Austria Johannes Windischbauer do Austria Hrinkow Advarics Cycleangteam 212016-01-01
Australia Alex Wohler do Australia State of Matter - MAAP 242016-01-01
Stany Benjamin Wolfe do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 232016-01-01
Wielka Jake Womersley do Wielka Brytania Pedal Heaven 212016-01-01
Australia Nicholas Woods do Australia St. George - Merida Cycling Team 262016-01-01
Niemcy Sebastian Wotschke do Niemcy LKT Team Brandenburg 252016-01-01
Tajwan Qi Min Wu do Tajwan Attaque Team Gusto 212016-01-01
Chiny Shengjun Wu do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 292016-01-01
Chiny Ji Xu do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 292016-01-01
Chiny Yulong Xu do Chiny Holy Brother Cycling Team 262016-01-01
Chiny Fuwen Xue do Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 202016-01-01
Japonia Naoaki Yamada do Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 262016-01-01
Japonia Kohei Yamanaka do Japonia Kinan Cycling Team 232016-01-01
Chiny Wenlong Yan do Chiny Qinghai TV Cycling Team 202016-01-01
Chiny Zhipeng Yan do Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 212016-01-01
Chiny Fugui Yang do Chiny China Continental Team of Gansu Bank 202016-01-01
Chiny Jin Yang do Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 242016-01-01
Chiny Qifeng Yang do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 232016-01-01
Chiny Siyu Yang do Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 232016-01-01
Chiny Yiming Yang do Chiny Holy Brother Cycling Team 192016-01-01
Chiny Zihao Yang do Chiny Holy Brother Cycling Team 202016-01-01
Chiny Chengwei Yao do Chiny Qinghai TV Cycling Team 202016-01-01
Chiny Gangfei Yao do Chiny China Continental Team of Gansu Bank 192016-01-01
Chiny Da Ye do Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 202016-01-01
Izrael Aviv Yechezkel do Izrael Cycling Academy Team 222016-01-01
Argentyna Santiago Yeri Mingo do Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 192016-01-01
Chiny Xiaolei Yin do Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 192016-01-01
Korea Da Hun Yoo do Korea Korail Cycling Team 222016-01-01
Japonia Kairi Yoshida do Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 242016-01-01
Francja Yannis Yssaad do Francja Armée de Terre 232016-01-01
Chiny Baolong Yu do Chiny Team Lvshan Landscape 282016-01-01
Chiny Shangguo Yuan do Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 222016-01-01
Chiny Zilin Yuan do Chiny Team Lvshan Landscape 192016-01-01
Chiny Hao Yue do Chiny Holy Brother Cycling Team 242016-01-01
Rosja Aydar Zakarin do Rosja Gazprom - RusVelo 222016-01-01
Węgry Mark Zathureczky do Węgry Kobanya 192016-01-01
Dania Frederik Zeuner do Niemcy Christina Jewelry Pro Cycling 212016-01-01
Chiny Jinde Zhang do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 232016-01-01
Chiny Linsen Zhang do Chiny Beijing Innova Cycling Team 202016-01-01
Chiny Shijin Zhang do Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 202016-01-01
Chiny Tao Zhang do Chiny Qinghai TV Cycling Team 242016-01-01
Chiny Yajun Zhang do Chiny Team Lvshan Landscape 192016-01-01
Chiny Yuanxin Zhang do Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 252016-01-01
Chiny Zhaoshun Zhang do Chiny China Continental Team of Gansu Bank 222016-01-01
Chiny Zhishan Zhang do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 222016-01-01
Chiny Kang Zhao do Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 242016-01-01
Chiny Xuan Zhao do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 242016-01-01
Chiny Rendong Zhi do Chiny Qinghai TV Cycling Team 212016-01-01
Chiny Hongfei Zhou do Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 192016-01-01
Chiny Xiuhui Zhu do Chiny Holy Brother Cycling Team 192016-01-01
Rosja Vadim Zhuravlev do Rosja Lokosphinx 232016-01-01
Słowacja Kristian Zimany do Słowacja Dukla Banska Bystrika 192016-01-01
Niemcy Georg Zimmermann do Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 192016-01-01
Ukraina Marlen Zmorka do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team - Al Ahli Club 232016-01-01
Holandia Thijs Zonneveld do Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 362016-01-01
Hiszpania Francesc Zurita Martinez do Austria Team Vorarlberg 242016-01-01
Rosja Evgeny Zverkov do Wlochy Norda - MG.Kvis 232016-01-01

W trakcie sezonu

Kazachstan Dias Omirzakov do Kazachstan Astana Pro Team 242016-02-05
Kazachstan Artyom Zakharov do Kazachstan Astana Pro Team 252016-02-05
Holandia Brian Bulgac do Austria Team Vorarlberg 282016-02-10
Wielka James Mclaughlin do Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 262016-03-15
Dominikana Leonardo Mazara Luisito do Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 232016-03-25
Norwegia Henrik Evensen do Holandia SEG Racing Academy 222016-04-01
Turcja Mustafa Sayar do Turcja Torku Seker Spor 272016-04-11
Nowa Brad Evans do Australia Drapac Professional Cycling 242016-04-15
Hiszpania Jacobo Ucha Rodriguez do Portugalia Radio Popular - Boavista 232016-04-20
Hiszpania Juan Antonio Gomez Gonzalez do Serbia Dare - Gobik 272016-04-29
Izrael Roy Goldstein do Izrael Cycling Academy Team 232016-05-01
Austria Matthias Wienerroither do Austria Hrinkow Advarics Cycleangteam 252016-05-01
Wlochy Matteo Rabottini do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 292016-05-07
Norwegia Frederik Wilmann do Dania Team ColoQuick 312016-05-18
Wlochy Carmelo Foti do Luxemburg Leopard Pro Cycling 222016-05-25
Stany Sepp Kuss do Stany Zjednoczone Rally Cycling 222016-05-25
Białoruś Yauhen Sobal do Białoruś Minsk Cycling Club 352016-05-25
Dania Jonas Vingegaard Rasmussen do Dania Team ColoQuick 202016-05-25
Norwegia Erlend Jordbrekk Blikra do Norwegia Team Coop - Øster Hus 192016-06-01
Austria Hermann Pernsteiner do Austria Amplatz - BMC 262016-06-01
Kolumbia Carlos Julian Quintero Norena do Chiny China Continental Team of Gansu Bank 302016-06-15
Kolumbia Miguel Angel Rubiano Chavez do Chiny China Continental Team of Gansu Bank 322016-06-15
Kolumbia Norberto Wilches Rodriguez do Chiny China Continental Team of Gansu Bank 332016-06-15
Mongolia Altanzul Altansukh do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 252016-06-16
Mongolia Enkhtaivan Bolor-Erdene do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 212016-06-16
Grecja Georgios Bouglas do Chiny China Continental Team of Gansu Bank 262016-06-16
Mongolia Munkhtulga Erdenesuren do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 242016-06-16
Kolumbia Vladimir Yezid Lopez Gil do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 282016-06-16
Kolumbia Wilmar Jair Perez Muñoz do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 302016-06-16
Chiny Feng Qiao do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 252016-06-16
Kolumbia Juan Sebastian Tamayo Martinez do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 282016-06-16
Kolumbia Juan Pablo Wilches Rodriguez do Chiny China Continental Team of Gansu Bank 342016-06-16
Iran Mohammad Ganjkhanlou do Iran Pishgaman - Giant Team 192016-07-01
Hiszpania Oscar Hernandez Martinez do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 242016-07-01
Kolumbia Mauricio Ortega Ramirez do Tajwan RTS - Santic Racing Team 362016-07-01
Hiszpania Alberto Fernandez Sainz do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 352016-07-05
Izrael Omer Goldstein do Izrael Cycling Academy Team 202016-07-11
Kolumbia Pedro Herrera do Tajwan RTS - Santic Racing Team 302016-07-11
Iran Vahid Ghafari do Iran Tabriz Shahrdari Team 282016-07-12
Brazylia Rafael de Mattos Andriato do Wlochy Wilier Triestina - Southeast 292016-07-14
Kolumbia Robinson Eduardo Chalapud Gomez do Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 322016-07-20
Hiszpania Aitor Escobar Milan do Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 252016-07-20
Wlochy Raffaello Bonusi do Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 242016-08-01
Belgia Jordan Bothuyne do Belgia Superano Ham - Isorex 202016-08-01
Francja Benoit Cosnefroy do Francja Ag2r La Mondiale 212016-08-01
Francja Fabien Doubey do Francja FDJ 232016-08-01
Stany Taylor Eisenhart do Stany Zjednoczone BMC Racing Team 222016-08-01
Francja Etienne Fabre do Francja Ag2r La Mondiale 202016-08-01
Wlochy Lorenzo Fortunato do Rosja Tinkoff 202016-08-01
Francja Marlon Gaillard do Francja Direct Energie 202016-08-01
Wlochy Rino Gasparrini do Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 242016-08-01
Francja Dorian Godon do Francja Cofidis, Solutions Crédits 202016-08-01
Szwajcaria Fabian Lienhard do Stany Zjednoczone BMC Racing Team 232016-08-01
Belgia Arjen Livyns do Belgia Vérandas Willems Cycling Team 222016-08-01
Francja Nicolas Moncomble do Francja Roubaix - Métropole Européenne de Lille 342016-08-01
Wlochy Andrea Montagnoli do Rosja Tinkoff 212016-08-01
Wlochy Jacopo Mosca do Stany Zjednoczone Trek - Segafredo 232016-08-01
Francja Paul Ourselin do Francja Direct Energie 222016-08-01
Mołdawia Christian Raileanu do Wlochy Wilier Triestina - Southeast 232016-08-01
Wielka James Shaw do Belgia Lotto - Soudal 202016-08-01
Francja Damien Touze do Francja HP-BTP - Auber 93 202016-08-01
Norwegia Anton Tunset do Norwegia Team Coop - Øster Hus 192016-08-01
Belgia Joachim Vanreyten do Belgia Crelan - Vastgoedservice Continental Team 222016-08-01