Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - historia ekipy

SKARB KIBICA
szukaj kolarza


powrót do ekipy

ROKnazwaskrótliga
2001 flaga Ekipa amatorska 2001 ???AM
2002 flaga Ekipa amatorska 2002 ???AM
2003 flaga Ekipa amatorska 2003 ???AM
2004 flaga Ekipa amatorska 2004 ???AM
2005 flaga Ekipa amatorska 2005 ???AM
2006 flaga Ekipa amatorska 2006 ???AM
2007 flaga Ekipa amatorska 2007 ???AM
2008 flaga Ekipa amatorska 2008 ???AM
2009 flaga Ekipa amatorska 2009 ???AM
2010 flaga Ekipa amatorska 2010 ??? AM
2011 flaga Ekipa amatorska 2011 ???AM
2012 flaga Ekipa amatorska 2012 ???AM
2013 flaga Ekipa amatorska 2013 ???AM
2014 flaga Ekipa amatorska 2014 ???AM
2015 flaga Ekipa amatorska 2015 ???AM
2016 flaga Ekipa amatorska 2016 -AM
2017 flaga Ekipa amatorska 2017 -AM
2018 flaga Ekipa amatorska 2018 -AM
2019 flaga Ekipa amatorska 2019 -AM
2020 flaga Ekipa amatorska 2020 AM
2021 Ekipa rozwiązana


Wiek kolarzy podawany jest na sezon 2017.

Kolarze którzy przyszli:

kolarz wiekkiedy
Zjednoczone Amer Abdullah z Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 242017-01-01
Maroko Essaïd Abelouache z Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 292017-01-01
Uzbekistan Yusuf Abrekov z Chiny Beijing Innova Cycling Team 322017-01-01
Czechy Simin Adamek z Czechy Team Dukla Praha 222017-01-01
Belgia Joeri Adams z Belgia Crelan - Vastgoedservice Continental Team 282017-01-01
Szwecja Jonas Ahlstrand z Francja Cofidis, Solutions Crédits 272017-01-01
Stany Tim Aiken z Stany Zjednoczone Team Illuminate 222017-01-01
Nowa Liam Aitcheson z Australia Avanti - IsoWhey Sports 222017-01-01
Kanada Ryan Aitcheson z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 262017-01-01
Turcja Bekir Baki Akirsan z Turcja Torku Seker Spor 262017-01-01
Turcja Ismail Aksoy z Turcja Torku Seker Spor 282017-01-01
Zjednoczone Naser Al Memari z Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 302017-01-01
Zjednoczone Mohammed Hasan Al. Murawwi z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team - Al Ahli Club 292017-01-01
Kuwejt Saied Jafer Alali z Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 292017-01-01
Zjednoczone Abdelaziz Albalooshi z Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 272017-01-01
Zjednoczone Ahmed Albalooshi z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team - Al Ahli Club 282017-01-01
Zjednoczone Khaiam Mohamed Albalooshi z Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 232017-01-01
Zjednoczone Majid Mohamed Albalooshi z Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 302017-01-01
Zjednoczone Talal Soudir Albalooshi z Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 212017-01-01
Zjednoczone Mansoor Albalooshi Shambih z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team - Al Ahli Club 292017-01-01
Katar Ahmed Albourdainy z Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 272017-01-01
Argentyna Demis Nahuel Aleman z Argentyna Los Matanceros 302017-01-01
Zjednoczone Ali Ahmad Abdallah Alhassani z Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 312017-01-01
Litwa Jonas Alisauskas z Litwa Staki - Baltik Vairas Cycling Team 212017-01-01
Iran Hossein Alizadeh z Tajwan RTS - Santic Racing Team 292017-01-01
Australia Adam Allen z Australia Data#3 - Cisco Racing Team p/b Scody 272017-01-01
Stany Zachary Allison z Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 282017-01-01
Zjednoczone Ahmed Almansoori z Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 272017-01-01
Zjednoczone Jaber Almansoori z Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 262017-01-01
Zjednoczone Waleed Alnaqbi z Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 232017-01-01
Kostaryka Josue Daniel Alpizar Navas z Kostaryka Coopenae Extralum 202017-01-01
Kolumbia Oscar Mauricio Alvarez Paniagua z Kolumbia EPM Tigo - UNE Area Metropolitana 402017-01-01
Erytrea Meron Amanuel Mengstab z Niemcy Stradalli - Bike Aid 272017-01-01
Nowa Scott Ambrose z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 222017-01-01
Dania David Wederkinck Andersen z Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 332017-01-01
Polska Stanislaw Aniolkowski z Polska Verva - ActiveJet Pro Cycling Team 202017-01-01
Wielka Dale Appleby z Wielka Brytania NFTO 312017-01-01
Hiszpania Francisco Javier Aramendia Llorente z Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 312017-01-01
Szwajcaria Marcel Aregger z Szwajcaria IAM Cycling 272017-01-01
Indonezja Chelly Aristya z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 262017-01-01
Francja Bruno Armirail z Francja Armée de Terre 232017-01-01
Argentyna Claudio Marcelo Arone z Argentyna Los Matanceros 372017-01-01
Chile Matias Arriagada z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 222017-01-01
Hiszpania Alejandro Arribas Del Valle z Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 242017-01-01
Ukraina Dmytro Artemenko z Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 232017-01-01
Iran Hossein Askari z Iran Pishgaman - Giant Team 422017-01-01
Japonia Kosuke Aso z Japonia Kinan Cycling Team 272017-01-01
Japonia Takeaki Ayabe z Japonia Aisan Racing Team 372017-01-01
Turcja Tunahan Aytekin z Niemcy Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 202017-01-01
Norwegia Magnus B?rresen z Norwegia Team Coop - Øster Hus 292017-01-01
Belgia Vincent Baestaens z Belgia BKCP - Corendon 282017-01-01
Iran Esmaeil Bagheri z Iran Tabriz Petrochemical Team 232017-01-01
Wielka Karl Baillie z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 202017-01-01
Słowenia Dejan Bajt z Austria Amplatz - BMC 302017-01-01
Wlochy Francesco Baldi z Wlochy D'Amico - Bottecchia 212017-01-01
Polska Adrian Banaszek z Polska Verva - ActiveJet Pro Cycling Team 242017-01-01
Polska Norbert Banaszek z Polska Verva - ActiveJet Pro Cycling Team 202017-01-01
Wlochy Marco Bandiera z Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 332017-01-01
Korea Guk San Bang z Korea Geumsan Insam - Cello 202017-01-01
Wlochy Eugenio Bani z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 262017-01-01
Algieria Adel Barbari z Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 242017-01-01
Francja Yoann Barbas z Francja Armée de Terre 292017-01-01
Rumunia Nicola Andrei Barbu z Rumunia Tusnad Cycling Team 212017-01-01
Wielka Yanto Barker z Wielka Brytania ONE Pro Cycling 372017-01-01
Polska Dariusz Batek z Polska Wibatech - Fuji 312017-01-01
Belgia Didier Bats z Belgia Vérandas Willems Cycling Team 242017-01-01
Niemcy Lukas Baum z Niemcy Rad-Net Rose Team 222017-01-01
Holandia Sjoerd Bax z Holandia Rabobank Development Team 212017-01-01
Algieria Abderrahmane Bechlaghem z Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 222017-01-01
Holandia Derk Abel Beckeringh z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 252017-01-01
Austria Josef Benetseder z Austria Hrinkow Advarics Cycleangteam 342017-01-01
Niemcy André Benoit z Niemcy Team Kuota - Lotto 282017-01-01
Niemcy Andy Beran z Niemcy LKT Team Brandenburg 202017-01-01
Norwegia Hakon Frengstad Berger z Norwegia Team Coop - Øster Hus 252017-01-01
Niemcy Leon Berger z Niemcy LKT Team Brandenburg 222017-01-01
Polska Paweł Bernas z Polska Verva - ActiveJet Pro Cycling Team 272017-01-01
Belgia Wallace Bero z Belgia ColorCode - Arden'Beef 202017-01-01
Argentyna Cristian Guillermo Bertola z Argentyna San Luis - Somos Todos 202017-01-01
Kostaryka Paul Betancourt Agüero z Kostaryka Coopenae Extralum 282017-01-01
Kolumbia Walter Stiven Betancur Zapata z Kolumbia Manzana - Postobon Team 212017-01-01
Francja Jean-Marc Bideau z Francja Fortuneo - Vital Concept 332017-01-01
Austria Daniel Biedermann z Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 242017-01-01
Francja César Bihel z Francja HP-BTP - Auber 93 292017-01-01
Nowa Heath Blackgrove z Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 372017-01-01
Czechy Martin Blaha z Czechy Team Dukla Praha 402017-01-01
Australia Jack Bobridge z Stany Zjednoczone Trek - Segafredo 282017-01-01
Wlochy Giorgio Bocchiola z Wlochy D'Amico - Bottecchia 282017-01-01
Belgia Dylan Bodchon z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 222017-01-01
Francja Alexis Bodiot z Francja Armée de Terre 292017-01-01
Polska Łukasz Bodnar z Polska Verva - ActiveJet Pro Cycling Team 352017-01-01
Kolumbia Jonathan Bohorquez Atara z Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 232017-01-01
Kanada David Boily z Kanada Garneau - Québecor 272017-01-01
Wlochy Francesco Manuel Bongiorno z Wlochy Bardiani - CSF 272017-01-01
Norwegia Reidar Borgersen z Norwegia Team Joker - Byggtorget 372017-01-01
Holandia Maikel Bos z Holandia Cycling Team Jo Piels 232017-01-01
Holandia Theo Bos z RPA Dimension Data 342017-01-01
Kolumbia Ivan Dario Bothia Cely z Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 272017-01-01
Belgia Jordan Bothuyne z Belgia Superano Ham - Isorex 212017-01-01
Grecja Georgios Bouglas z Chiny China Continental Team of Gansu Bank 272017-01-01
Francja Matthieu Boulo z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 282017-01-01
Belgia Kenny Bouvry z Belgia Veranclassic - Ago 232017-01-01
Holandia Jasper Bovenhuis z Irlandia An Post - Chainreaction 262017-01-01
Belgia Vinnie Braet z Belgia Superano Ham - Isorex 262017-01-01
Mołdawia Alexandr Braico z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 292017-01-01
Dania Anders Bregnhoj Jensen z Dania Team Giant - Scatto U23 222017-01-01
Łotwa Ansis Bremanis z Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 232017-01-01
Dania Frederik Brendborg Rasmussen z Dania Team Almeborg - Bornholm 222017-01-01
Australia Kyle Bridgwood z Australia Data#3 - Cisco Racing Team p/b Scody 282017-01-01
Portugalia Hernani Manuel Conceiçao Broco z Portugalia LA Aluminios - Antarte 362017-01-01
Belgia Stig Broeckx z Belgia Lotto - Soudal 272017-01-01
Słowacja Roman Bronis z Czechy CK Pribram - Fany Gastro 412017-01-01
Australia Graeme Brown z Australia Drapac Professional Cycling 382017-01-01
Francja Frédéric Brun z Francja Fortuneo - Vital Concept 292017-01-01
Szwajcaria Nico Brüngger z Szwajcaria Team Roth 292017-01-01
Belgia Joeri Bueken z Serbia Start Vaxes - Partizan Cycling Team 262017-01-01
Holandia Brian Bulgac z Austria Team Vorarlberg 292017-01-01
Brazylia Otavio Didier Bulgarelli z Brazylia Funvic Soul Cycles - Carrefour 332017-01-01
Nowa Adam Bull z Australia State of Matter - MAAP 212017-01-01
Wlochy Federico Burchio z Wlochy GM Europa Ovini 212017-01-01
Argentyna Leandro Andres Burgois z Argentyna Los Matanceros 212017-01-01
Wielka Steven Burke z Wielka Brytania Team Wiggins 292017-01-01
Chile Wolfgang Miguel Burmann Littin z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 262017-01-01
Etiopia Temesgen Buru z Hiszpania Burgos - BH 232017-01-01
Stany Matthew Busche z Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling Team 322017-01-01
Dania Elias Helleskov Busk z Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 232017-01-01
Szwajcaria Dimitri Bussard z Szwajcaria Team Roth 212017-01-01
Wielka Dillon Byrne z Belgia Superano Ham - Isorex 272017-01-01
Paragwaj Geronimo Caballero Pintos z Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 222017-01-01
Indonezja Aiman Cahyadi z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 242017-01-01
Chiny Yonghui Cai z Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 242017-01-01
Łotwa Valters Cakss z Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 212017-01-01
Belgia Kevin Callebaut z Belgia Cibel - Cebon 262017-01-01
Francja Maxime Cam z Francja Fortuneo - Vital Concept 252017-01-01
Belgia Edwig Cammaerts z Belgia Team 3M 302017-01-01
Szwajcaria Fabian Cancellara z Stany Zjednoczone Trek - Segafredo 362017-01-01
Kolumbia Diego Fernando Cano Malaver z Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 232017-01-01
Hiszpania Francisco Javier Cantero Gomez z Portugalia Louletano - Hospital de Loule 272017-01-01
Chiny Yewei Cao z Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 222017-01-01
Chiny Zhen Cao z Chiny Qinghai TV Cycling Team 222017-01-01
Kostaryka Jonathan Carballo Ramirez z Kostaryka Coopenae Extralum 352017-01-01
Wlochy Giovanni Carboni z Wlochy Unieuro - Wilier 222017-01-01
Kolumbia Sebastian Orlando Caro Monroy z Kolumbia EPM Tigo - UNE Area Metropolitana 262017-01-01
Dania Lars Carstensen z Dania Team Almeborg - Bornholm 372017-01-01
Australia Harrison Carter z Australia St. George - Merida Cycling Team 212017-01-01
Kolumbia Camilo Castiblanco z Kolumbia GW - Shimano 292017-01-01
Serbia Elvedin Catovic z Serbia Start Vaxes - Partizan Cycling Team 202017-01-01
Francja Adrien Caulfield z Belgia Veranclassic - Ago 242017-01-01
Filipiny Ryan Cayubit z Filipiny Team 7 Eleven - Sava RBP 262017-01-01
Wlochy Giorgio Cecchinel z Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 282017-01-01
Bośnia Josip Cerkez z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 242017-01-01
Wielka Lloyd Chapman z Wielka Brytania Pedal Heaven 282017-01-01
Francja Sébastien Chavanel z Francja FDJ 362017-01-01
Tajwan Chien Chou Chen z Tajwan Action Cycling Team 202017-01-01
Tajwan Chien Liang Chen z Tajwan Action Cycling Team 242017-01-01
Belgia Olivier Chevalier z Belgia Wallonie Bruxelles - Group Protect 272017-01-01
Wlochy Francesco Chicchi z Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 372017-01-01
Japonia Hiroyuki Chihara z Japonia Aisan Racing Team 282017-01-01
Wlochy Fabio Chinello z Wlochy D'Amico - Bottecchia 282017-01-01
Wlochy Luca Chirico z Wlochy Bardiani - CSF 252017-01-01
Korea Jin Yong Choi z Korea Seoul Cycling Team 342017-01-01
Korea Si Yeong Choi z Korea LX - IIBS Cycling Team 202017-01-01
Tajwan Ming Chih Chung z Tajwan Attaque Team Gusto 302017-01-01
Czechy Daniel Chytil z Czechy SKC Tufo - Prostejov 202017-01-01
Wlochy Paolo Ciavatta z Wlochy D'Amico - Bottecchia 332017-01-01
Niemcy Gerald Ciolek z Niemcy Stölting Service Group 312017-01-01
Australia Thomas Coates z Kenia Kenyan Riders - Downunder 252017-01-01
Wlochy Daniele Colli z Wlochy Nippo - Vini Fantini 352017-01-01
Wlochy Samuele Conti z Wlochy Wilier Triestina - Southeast 262017-01-01
Argentyna Emiliano José Contreras Tivani z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 232017-01-01
Australia Jayden Copp z Australia State of Matter - MAAP 282017-01-01
Dania Mads Corell z Dania Team Giant - Scatto U23 212017-01-01
Wlochy Giuseppe Correale z Wlochy D'Amico - Bottecchia 202017-01-01
Portugalia Leonel Sousa Coutinho z Portugalia LA Aluminios - Antarte 252017-01-01
Meksyk Alberto Ivan Covarrubias Rocha z Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 232017-01-01
Holandia Ruud Cremers z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 252017-01-01
Kolumbia Juan Carlos Cruz Muñoz z Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 232017-01-01
Kolumbia Cristian Camilo Cubides Morales z Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 212017-01-01
Wielka Michael Cuming z Australia State of Matter - MAAP 272017-01-01
Belgia Benjamin D'Hondt z Belgia Vérandas Willems Cycling Team 242017-01-01
Wlochy Marco D'Urbano z Szwajcaria Team Roth 262017-01-01
Łotwa Janis Dakteris z Luxemburg Team Differdange - Losch 262017-01-01
Wlochy Andrea Dal Col z Wlochy Wilier Triestina - Southeast 262017-01-01
Wlochy Tiziano Dall'Antonia z Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 342017-01-01
Uzbekistan Jakhongir Darmonov z Chiny Beijing Innova Cycling Team 222017-01-01
Stany Winston David z Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 302017-01-01
Francja Guillaume De Almeida z Portugalia Radio Popular - Boavista 292017-01-01
Belgia Angelo De Clercq z Belgia Marlux - Napoleon Games Cycling Team 262017-01-01
Belgia Bjorn De Decker z Belgia Cibel - Cebon 292017-01-01
Meksyk Flavio De Luna Davila z Stany Zjednoczone Team Illuminate 272017-01-01
Holandia Jaap De Man z Belgia Team 3M 242017-01-01
Belgia Kevin De Mesmaeker z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 262017-01-01
Belgia Jasper De Meyer z Belgia Era - Murprotec 252017-01-01
Belgia Louis De Rycke z Belgia Vérandas Willems Cycling Team 232017-01-01
Hiszpania Jose Antonio De Segovia Botella z Portugalia Louletano - Hospital de Loule 352017-01-01
Belgia Tim De Troyer z Belgia Vérandas Willems Cycling Team 272017-01-01
Belgia Gertjan De Vos z Belgia Team 3M 262017-01-01
Belgia Julien Dechesne z Belgia Veranclassic - Ago 262017-01-01
Belgia Martijn Degreve z Belgia Team 3M 242017-01-01
Holandia Sjors Dekker z Holandia BabyDump Cycling Team 232017-01-01
Belgia Florent Delfosse z Belgia Wallonie Bruxelles - Group Protect 242017-01-01
Belgia Jan Denuwelaere z Belgia Crelan - Vastgoedservice Continental Team 292017-01-01
Belgia Matthias Depypere z Belgia Superano Ham - Isorex 232017-01-01
Belgia Serge Dewortelaer z Luxemburg Team Differdange - Losch 262017-01-01
Wlochy Gianmarco Di Francesco z Wlochy Norda - MG.Kvis 282017-01-01
Wlochy Andrea Di Renzo z Wlochy GM Europa Ovini 222017-01-01
Kolumbia Roller Camilo Diagama Martin z Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 232017-01-01
Argentyna Dario Raul Diaz z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 362017-01-01
Holandia Bart Dielissen z Holandia BabyDump Cycling Team 232017-01-01
Stany Benjamin Dilley z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 262017-01-01
Rumunia Emil Dima z Rumunia Tusnad Cycling Team 202017-01-01
Chiny Pengbin Ding z Chiny China Continental Team of Gansu Bank 232017-01-01
Brazylia Alex Correia Diniz z Brazylia Funvic Soul Cycles - Carrefour 322017-01-01
Czechy Jindrich Dlask z Czechy AC Sparta Praha 262017-01-01
Nowa Sam Dobbs z Tajwan Attaque Team Gusto 202017-01-01
Rumunia Vlad-Nicolae Dobre z Rumunia Tusnad Cycling Team 222017-01-01
Belgia Gert Dockx z Belgia Lotto - Soudal 292017-01-01
Hiszpania Antonio Domene Soriano z Serbia Dare - Gobik 262017-01-01
Hiszpania Daniel Dominguez Barragan z Ekwador Team Ecuador 322017-01-01
Chiny Yunxuan Dong z Chiny Beijing Innova Cycling Team 252017-01-01
Wlochy Ottavio Dotti z Wlochy Unieuro - Wilier 202017-01-01
Słowenia Matej Drinovec z Słowenia Adria Mobil 262017-01-01
Belgia Boris Dron z Belgia Wanty - Groupe Gobert 292017-01-01
Niemcy Felix Drumm z Niemcy Team Kuota - Lotto 232017-01-01
Belgia Jonathan Dufrasne z Belgia Wallonie Bruxelles - Group Protect 302017-01-01
Kolumbia Leonardo Fabio Duque z Francja Delko - Marseille Provence KTM 372017-01-01
Norwegia Kristian Dyrnes z Norwegia Team Coop - Øster Hus 252017-01-01
Ukraina Volodymyr Dyudya z Chiny Team Lvshan Landscape 342017-01-01
Litwa Darijus Dzervus z Litwa Staki - Baltik Vairas Cycling Team 272017-01-01
Wielka Joshua Edmondson z Wielka Brytania NFTO 252017-01-01
Belgia Yannick Eijssen z Belgia Crelan - Vastgoedservice Continental Team 282017-01-01
Iran Mohammadreza Eimani Goloujeh z Iran Tabriz Petrochemical Team 242017-01-01
Łotwa Ingus Eislers z Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 282017-01-01
Łotwa Sandis Eislers z Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 242017-01-01
Kenia Samwel Ekiru z Kenia Kenyan Riders - Downunder 342017-01-01
Iran Rahim Emami z Iran Pishgaman - Giant Team 352017-01-01
Irlandia Felix English z Wielka Brytania Madison - Genesis 252017-01-01
Iran Dariush Esmaeilzade z Iran Tabriz Petrochemical Team 232017-01-01
Stany Stephen Ettinger z Stany Zjednoczone Rally Cycling 282017-01-01
Holandia Matthijs Eversdijk z Holandia Cyclingteam Join-S - De Rijke 252017-01-01
Belgia Laurent Evrard z Belgia Team 3M 272017-01-01
Francja Etienne Fabre z Francja Ag2r La Mondiale 212017-01-01
Szwecja Alexander Faglum Karlsson z Norwegia Team Ringeriks-Kraft 212017-01-01
Stany Caleb Fairly z Niemcy Team Giant - Alpecin 302017-01-01
Słowenia Kristjan Fajt z Słowenia Adria Mobil 352017-01-01
Portugalia Mario Jorge Faria Da Costa z Wlochy Lampre - Merida 322017-01-01
Wlochy Elia Favilli z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 282017-01-01
Francja Pierrick Fedrigo z Francja Fortuneo - Vital Concept 392017-01-01
Stany Brandon Feehery z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 252017-01-01
Kolumbia Jefferson Alexander Feo Lozano z Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 242017-01-01
Wielka Grant Ferguson z Wielka Brytania Pedal Heaven 242017-01-01
Hiszpania Alberto Fernandez Sainz z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 362017-01-01
Węgry Viktor Filutas z Węgry Kobanya 212017-01-01
Brazylia Murilo Antonio Fischer z Francja FDJ 382017-01-01
Stany Oliver Flautt z Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 242017-01-01
Dania Daniel Holm Foder z Dania Team Tre-For 342017-01-01
Szwecja Hannes Forsby z Szwecja Bliz - Merida Pro Cycling 212017-01-01
Wlochy Lorenzo Fortunato z Rosja Tinkoff 212017-01-01
Wielka George Fowler z Wielka Brytania NFTO 252017-01-01
Wielka William Fox z Wielka Brytania Pedal Heaven 292017-01-01
Stany Eamon Lucas Franck z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 252017-01-01
Belgia Gregory Franckaert z Belgia Cibel - Cebon 292017-01-01
Polska Paweł Franczak z Polska Verva - ActiveJet Pro Cycling Team 262017-01-01
Niemcy Marcel Franz z Niemcy LKT Team Brandenburg 212017-01-01
Ukraina Volodymyr Fredyuk z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 252017-01-01
Stany Johnathan Freter z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 252017-01-01
Niemcy Fabian Fritz z Niemcy Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 232017-01-01
Norwegia Christian Hals Frivold z Norwegia Team Fixit.no 262017-01-01
Japonia Shinpei Fukuda z Japonia Aisan Racing Team 302017-01-01
Czechy Roman Furst z Czechy Team Dukla Praha 262017-01-01
Dania Simon Gaal z Dania Team Giant - Scatto U23 232017-01-01
Izrael Guy Gabay z Izrael Cycling Academy Team 242017-01-01
Dania Morten Gadgaard z Niemcy Christina Jewelry Pro Cycling 262017-01-01
Francja Marlon Gaillard z Francja Direct Energie 212017-01-01
Stany Phillip Gaimon z Stany Zjednoczone Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 312017-01-01
Wlochy Fabrizio Galeno z Wlochy GM Europa Ovini 202017-01-01
Hiszpania Alberto Gallego Ruiz z Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 272017-01-01
Kolumbia Alvaro Galvis Becerra z Kolumbia Movistar Team America 472017-01-01
Chiny Peng Gao z Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 242017-01-01
Kolumbia Nestor Javier Garcia Cruz z Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 242017-01-01
Hiszpania Victor Manuel Garcia Estevez z Meksyk Canels - Specialized 362017-01-01
Belgia Gorik Gardeyn z Belgia Superano Ham - Isorex 372017-01-01
Brazylia Joao Marcelo Pereira Gaspar z Brazylia Funvic Soul Cycles - Carrefour 252017-01-01
Wlochy Rino Gasparrini z Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 252017-01-01
Kenia Ayub Gathurima Kinoti z Kenia Kenyan Riders - Downunder 332017-01-01
Kazachstan Pavel Gatskiy z Kazachstan Astana City 262017-01-01
Łotwa Eriks Toms Gavars z Łotwa Rietumu - Delfin 202017-01-01
Wlochy Mattia Gavazzi z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 342017-01-01
Belgia Jens Geerinck z Belgia Cibel - Cebon 242017-01-01
Belgia Ruben Geerinckx z Belgia Superano Ham - Isorex 242017-01-01
Belgia Jesse Geerts z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 222017-01-01
Wlochy Loris Gentile z Wlochy Norda - MG.Kvis 202017-01-01
Niemcy Linus Gerdemann z Niemcy Stölting Service Group 352017-01-01
Belgia Kurt Geysen z Belgia Crelan - Vastgoedservice Continental Team 382017-01-01
Belgia Jan Ghyselinck z Belgia Vérandas Willems Cycling Team 292017-01-01
Kenia Joseph Gichora Kamau z Kenia Kenyan Riders - Downunder 242017-01-01
Wenezuela Tomas Aurelio Gil Martinez z Wlochy Wilier Triestina - Southeast 402017-01-01
Hiszpania Daniel Gines Martin z Wlochy D'Amico - Bottecchia 232017-01-01
Szwecja Alexander Gingsjö z Szwecja Team Tre Berg - Bianchi 372017-01-01
Dania Rasmus Esmann Ginnerup z Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 232017-01-01
RPA Keagan Girdlestone z RPA Dimension Data for Qhubeka 202017-01-01
Wlochy Giacomo Giuliani z Wlochy Norda - MG.Kvis 212017-01-01
Australia James Glasspool z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 262017-01-01
Belgia Jelle Goderis z Belgia Team 3M 262017-01-01
Argentyna Sergio Daniel Godoy Centeno z Argentyna San Luis - Somos Todos 292017-01-01
Holandia Niels Goeree z Holandia Metec - TKH p/b Mantel 222017-01-01
Hiszpania Peio Goikoetxea Goiogana z Kolumbia Manzana - Postobon Team 252017-01-01
Izrael Omer Goldstein z Izrael Cycling Academy Team 212017-01-01
Kazachstan Artyom Golovachshenko z Kazachstan Vino 4ever - SKO 292017-01-01
Hiszpania Juan Antonio Gomez Gonzalez z Serbia Dare - Gobik 282017-01-01
Kolumbia Javier Eduardo Gomez Pineda z Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 262017-01-01
Portugalia Julio Renato Silva Gonçalves z Portugalia Sporting Clube de Portugal - Tavira 232017-01-01
Korea Hyo Suk Gong z Korea KSPO 312017-01-01
Kostaryka Josue Gonzalez Cortes z Kostaryka Coopenae Extralum 292017-01-01
Belgia Kenny Goossens z Belgia Cibel - Cebon 262017-01-01
Uzbekistan Gleb Gorbachev z Chiny Beijing Innova Cycling Team 262017-01-01
Australia Matthew Goss z Wielka Brytania ONE Pro Cycling 312017-01-01
Nowa Fraser Gough z Australia Avanti - IsoWhey Sports 242017-01-01
Polska Kamil Gradek z Polska Verva - ActiveJet Pro Cycling Team 272017-01-01
Wlochy Massimo Graziato z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 292017-01-01
Wielka Matt Green z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 292017-01-01
Niemcy Patrick Gretsch z Francja Ag2r La Mondiale 302017-01-01
Wielka Luke Grivell-Mellor z Wielka Brytania JLT - Condor 242017-01-01
Austria Thomas Gruber z Austria Amplatz - BMC 212017-01-01
Australia Alex Grunke z Australia Data#3 - Cisco Racing Team p/b Scody 242017-01-01
Chiny Yingchuan Gu z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 232017-01-01
Ekwador Byron Patricio Guama De La Cruz z Ekwador Team Ecuador 322017-01-01
Francja Julien Guay z Francja HP-BTP - Auber 93 312017-01-01
Hiszpania Adria Guerrero Marichalar z Wlochy D'Amico - Bottecchia 222017-01-01
Chiny Xiaopeng Guo z Chiny Qinghai TV Cycling Team 242017-01-01
Rwanda Janvier Hadi z Niemcy Stradalli - Bike Aid 262017-01-01
Belgia Bavo Haemels z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232017-01-01
Norwegia Marius Andre Hafsas z Norwegia Team Ringeriks-Kraft 262017-01-01
Iran Alireza Haghi z Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 382017-01-01
Dania Emil Bækhoj Halvorsen z Dania Riwal Platform Cycling Team 232017-01-01
Japonia Kazuya Hamada z Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 282017-01-01
Malezja Hamdan Hamidun z Malezja NSC - Mycron 242017-01-01
Austria Marvin Hammerschmid z Austria Hrinkow Advarics Cycleangteam 212017-01-01
Austria Raphael Hammerschmid z Austria Hrinkow Advarics Cycleangteam 212017-01-01
Japonia Kazushige Haneda z Japonia Aisan Racing Team 282017-01-01
Algieria Abdelbasset Hannachi z Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 322017-01-01
Dania Mads Frank Hansen z Austria Team Vorarlberg 262017-01-01
Słowacja Tomas Harag z Słowacja Dukla Banska Bystrika 222017-01-01
Dania Daniel Henning Hartvig z Dania Team Giant - Scatto U23 212017-01-01
Wielka Alex Harvey z Wielka Brytania NFTO 202017-01-01
Australia Benjamin Harvey z Australia St. George - Merida Cycling Team 272017-01-01
Dania Kristian Haugaard Jensen z Dania Team ColoQuick 262017-01-01
Holandia Piotr Havik z Belgia Team 3M 232017-01-01
Wielka Andrew Hawdon z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 412017-01-01
Węgry Adrian Hegyvari z Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling Team 332017-01-01
Luxemburg Christian Helmig z Luxemburg Team Differdange - Losch 362017-01-01
Belgia Sander Helven z Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 272017-01-01
Belgia Johan Hemroulle z Belgia ColorCode - Arden'Beef 222017-01-01
Finlandia Niklas Henttala z Szwecja Bliz - Merida Pro Cycling 212017-01-01
Chorwacja Alen Herega z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 252017-01-01
Holandia Kobus Hereijgers z Holandia Cyclingteam Join-S - De Rijke 282017-01-01
Kolumbia Pedro Herrera z Tajwan RTS - Santic Racing Team 312017-01-01
Kanada Ryder Hesjedal z Stany Zjednoczone Trek - Segafredo 372017-01-01
Australia Liam Hill z Kenia Kenyan Riders - Downunder 242017-01-01
Wielka Philip Hindes z Wielka Brytania Team Wiggins 252017-01-01
Australia Jai Hindley z Tajwan Attaque Team Gusto 212017-01-01
Czechy Karel Hnik z Polska Verva - ActiveJet Pro Cycling Team 262017-01-01
Belgia Dries Hollanders z Holandia Metec - TKH p/b Mantel 312017-01-01
Wielka Liam Holohan z Wielka Brytania Team Wiggins 292017-01-01
Czechy Tomas Holub z Czechy AC Sparta Praha 272017-01-01
Polska Adrian Honkisz z Polska CCC Sprandi - Polkowice 292017-01-01
Czechy Jakub Honzik z Czechy AC Sparta Praha 212017-01-01
Holandia Johnny Hoogerland z Holandia Roompot - Oranje Peloton 342017-01-01
Stany Jonathan Hornbeck z Stany Zjednoczone Holowesko - Citadel p/b Hincapie Sportswear 282017-01-01
Rumunia Roland Horvath z Rumunia Tusnad Cycling Team 222017-01-01
Czechy Josef Hosek z Czechy Whirlpool - Author 262017-01-01
Chiny Yake Hou z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 252017-01-01
Stany Charlie Hough z Stany Zjednoczone Holowesko - Citadel p/b Hincapie Sportswear 222017-01-01
Wielka Justin Hoy z Wielka Brytania NFTO 392017-01-01
Tajwan Shih Hsin Hsiao z Tajwan Action Cycling Team 272017-01-01
Tajwan Hsuan Ping Hsu z Tajwan Action Cycling Team 212017-01-01
Białoruś Yauheni Hutarovich z Francja Fortuneo - Vital Concept 342017-01-01
Nowa Logan Hutchings z Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 332017-01-01
Słowenia Aldo Ino Ilesic z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 332017-01-01
Japonia Kazuo Inoue z Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 362017-01-01
Australia Saxon Irvine z Australia Data#3 - Cisco Racing Team p/b Scody 312017-01-01
Rosja Vladimir Isaychev z Rosja Team Katusha 312017-01-01
Portugalia Micael Isidoro z Portugalia Louletano - Hospital de Loule 352017-01-01
Japonia Kenji Itami z Japonia Kinan Cycling Team 292017-01-01
Japonia Kota Iwai z Japonia Nasu Blasen 262017-01-01
Japonia Tomohiro Iwasaki z Japonia Utsunomiya - Blitzen 242017-01-01
Szwajcaria Johan Jacobs z Belgia Marlux - Napoleon Games Cycling Team 202017-01-01
Belgia Pieter Jacobs z Belgia Crelan - Vastgoedservice Continental Team 312017-01-01
Dania Michael Ellermann Jaeger z Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 332017-01-01
Korea Gyung Gu Jang z Korea Korail Cycling Team 272017-01-01
Korea Sun Jae Jang z Korea LX - IIBS Cycling Team 332017-01-01
Polska Błażej Janiaczyk z Polska Wibatech - Fuji 342017-01-01
Niemcy Grischa Janorschke z Szwajcaria Team Roth 302017-01-01
Holandia Dick Janssen z Belgia Team 3M 232017-01-01
Stany Colton Jarisch z Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 302017-01-01
Francja Matthieu Jeannes z Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 302017-01-01
Stany Max Jenkins z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 322017-01-01
Słowenia Robert Jenko z Słowenia Radenska - Ljubljana 272017-01-01
Norwegia Christer Jensen z Norwegia Team Ringeriks-Kraft 272017-01-01
Dania Soren Jensen z Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 392017-01-01
Korea Cheung Gyo Jeong z Korea Korail Cycling Team 282017-01-01
Słowenia Zan Jerkic z Słowenia Radenska - Ljubljana 212017-01-01
Czechy Jiri Jezek z Czechy Team Dukla Praha 432017-01-01
Chiny Cheng Ji z Niemcy Team Giant - Alpecin 302017-01-01
Chiny Yue Jiang z Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 212017-01-01
Chiny Zhihui Jiang z Holandia SEG Racing Academy 232017-01-01
Chiny Pengda Jiao z Chiny China Continental Team of Gansu Bank 312017-01-01
Kostaryka Roberto Carlos Jimenez Morales z Kostaryka Coopenae Extralum 272017-01-01
Estonia Gert Joeaar z Francja Cofidis, Solutions Crédits 302017-01-01
Indie Naveen John z Australia State of Matter - MAAP 312017-01-01
Stany Carter Jones z Niemcy Team Giant - Alpecin 282017-01-01
Wielka Harrison Jones z Wielka Brytania Pedal Heaven 202017-01-01
Korea Kang Eun Joo z Korea KSPO 212017-01-01
RPA Jayde Julius z RPA Dimension Data for Qhubeka 242017-01-01
Czechy Jiri Jurecka z Czechy CK Pribram - Fany Gastro 212017-01-01
Dania Benjamin Wittrup Justesen z Dania Team Giant - Scatto U23 382017-01-01
Francja Blel Kadri z Francja Ag2r La Mondiale 312017-01-01
Norwegia Christian Erwan Kaggestad z Norwegia Team Sparebanken Sør 222017-01-01
Czechy Tomas Kalojiros z Czechy AC Sparta Praha 232017-01-01
Albania Xhuliano Kamberaj z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai Pro Cycling Team - Al Ahli Club 232017-01-01
Japonia Sohei Kaneko z Japonia Gunma - Grifin Racing Team 202017-01-01
Kenia Suleiman Kangangi z Kenia Kenyan Riders - Downunder 292017-01-01
Japonia Tomoya Kano z Japonia Gunma - Grifin Racing Team 442017-01-01
Nowa Cameron Karwowski z Australia Avanti - IsoWhey Sports 262017-01-01
Niemcy Kai Kautz z Niemcy Christina Jewelry Pro Cycling 302017-01-01
Japonia Nobuhiro Kawabata z Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 282017-01-01
Iran Ahad Kazemi Sarai z Iran Tabriz Shahrdari Team 422017-01-01
Stany Ian Keough z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 202017-01-01
Australia Jordan Kerby z Australia Drapac Professional Cycling 252017-01-01
Belgia Jérôme Kerf z Belgia Team 3M 242017-01-01
Iran Pouya Khatoon Abadi Azar z Iran Tabriz Petrochemical Team 232017-01-01
Iran Karim Khorrami z Iran Tabriz Petrochemical Team 262017-01-01
Iran Khalil Khorshid z Tajwan RTS - Santic Racing Team 292017-01-01
Ukraina Andriy Khripta z Ukraina Kolss - BDC Team 312017-01-01
Polska Tomasz Kiendyś z Polska CCC Sprandi - Polkowice 402017-01-01
Korea Hyeon Seok Kim z Korea KSPO 222017-01-01
Korea Jung Yeol Kim z Korea LX - IIBS Cycling Team 252017-01-01
Korea Young Suk Kim z Korea Korail Cycling Team 212017-01-01
Kenia Geoffrey Kiprotich Langat z Kenia Kenyan Riders - Downunder 262017-01-01
Japonia Keisuke Kitanishi z Japonia Matrix Powertag 212017-01-01
Norwegia Njal Eivind Kleiven z Norwegia Team Ringeriks-Kraft 232017-01-01
Czechy Jakub Kleveta z Czechy Whirlpool - Author 202017-01-01
Japonia Yuri Kobashi z Japonia Shimano Racing Team 232017-01-01
Japonia Kazuki Kobayashi z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 232017-01-01
Niemcy Jonas Koch z Polska Verva - ActiveJet Pro Cycling Team 242017-01-01
Niemcy Michel Koch z Niemcy Rad-Net Rose Team 262017-01-01
Niemcy Thomas Koep z Niemcy Stölting Service Group 272017-01-01
Szwajcaria Martin Kohler z Szwajcaria Team Roth 322017-01-01
Czechy Michal Kohout z Czechy Team Dukla Praha 212017-01-01
Rosja Alexandr Kolobnev z Rosja Gazprom - RusVelo 362017-01-01
Japonia Yudai Konishi z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 252017-01-01
Francja Clément Koretzky z Austria Team Vorarlberg 272017-01-01
Łotwa Vitalijs Kornilovs z Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 382017-01-01
Stany Max Korus z Izrael Cycling Academy Team 292017-01-01
Japonia Hikaru Kosaka z Japonia Nasu Blasen 292017-01-01
Turcja Fethullah Köse z Turcja Torku Seker Spor 222017-01-01
Ukraina Denys Kostyuk z Ukraina Kolss - BDC Team 352017-01-01
Czechy Tomas Koudela z Czechy SKC Tufo - Prostejov 252017-01-01
Słowacja Vladimir Kovacik z Słowacja Dukla Banska Bystrika 202017-01-01
Japonia Kengo Kowatari z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 332017-01-01
Czechy Adam Kozusnik z Czechy SKC Tufo - Prostejov 242017-01-01
Czechy Jan Kraus z Czechy Team Dukla Praha 242017-01-01
Niemcy Aaron Krauss z Niemcy Team Heizomat 222017-01-01
Albania Igli Kuci z Wlochy D'Amico - Bottecchia 232017-01-01
Stany Joseph Kukolla z Stany Zjednoczone Rally Cycling 282017-01-01
Japonia Takahiko Kurabayashi z Japonia Gunma - Grifin Racing Team 392017-01-01
Rosja Alexey Kurbatov z Rosja Gazprom - RusVelo 232017-01-01
Polska Sebastian Kurowski z Polska Domin Sport 242017-01-01
Rosja Roman Kustadinchev z Rosja Gazprom - RusVelo 222017-01-01
Stany Julian Kyer z Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 292017-01-01
Wlochy Francesco Labbrozzi z Wlochy Norda - MG.Kvis 202017-01-01
Francja Christophe Laborie z Francja Delko - Marseille Provence KTM 312017-01-01
Dania Erik Lahm z Dania Team Almeborg - Bornholm 292017-01-01
Tanzania Richard Laningo Laizer z Niemcy Stradalli - Bike Aid 282017-01-01
Słowacja Juraj Lajcha z Słowacja Dukla Banska Bystrika 232017-01-01
Malezja Irwandie Lakasek z Malezja NSC - Mycron 222017-01-01
Filipiny Jay Lampawong z Filipiny Team 7 Eleven - Sava RBP 202017-01-01
Norwegia Oscar Emil Landa z Norwegia Team Coop - Øster Hus 242017-01-01
Szwecja Gustav Erik Larsson z Dania Team ColoQuick 372017-01-01
Hongkong Wan Hei Victor Lau z Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 222017-01-01
Łotwa Arnis Lazdins z Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 212017-01-01
Stany Marcos Lazzarotto z Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 272017-01-01
Kanada Michael Le Rossignol z Kanada Silber Pro Cycling Team 272017-01-01
Francja Alliaume Leblond z Luxemburg Team Differdange - Losch 252017-01-01
Francja Pierre-Henri Lecuisinier z Francja FDJ 242017-01-01
Paragwaj Diego Ledesma z Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 352017-01-01
Korea Ki Suk Lee z Korea Korail Cycling Team 292017-01-01
Korea Seung Kwon Lee z Korea Korail Cycling Team 242017-01-01
Stany Stephen Leece z Stany Zjednoczone Team Jamis 262017-01-01
Francja Nicolas Lefrancois z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 302017-01-01
Belgia Matthias Legley z Belgia Veranclassic - Ago 262017-01-01
Czechy Roman Lehky z Czechy Klein Constantia 212017-01-01
Belgia Antoine Leleu z Belgia Veranclassic - Ago 242017-01-01
Węgry Zoltan Lengyel z Węgry Kobanya 222017-01-01
Belgia Sam Lennertz z Belgia Veranclassic - Ago 272017-01-01
Wlochy Davide Leone z Wlochy D'Amico - Bottecchia 212017-01-01
Indonezja Dani Lesmana z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 252017-01-01
Hiszpania Martin Lestido Rey z Rumunia Tusnad Cycling Team 252017-01-01
Belgia Wouter Leten z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232017-01-01
Wielka James Lewis z Wielka Brytania NFTO 272017-01-01
Chiny Chunzhi Li z Chiny Beijing Innova Cycling Team 222017-01-01
Chiny Guanghui Li z Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 222017-01-01
Chiny Jinsong Li z Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 202017-01-01
Chiny Keyi Li z Chiny Qinghai TV Cycling Team 202017-01-01
Chiny Zhangyu Li z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 292017-01-01
Tajwan Tzu Wei Lin z Tajwan Attaque Team Gusto 342017-01-01
Dania Mathias Lisson z Dania Team Almeborg - Bornholm 272017-01-01
Tajwan Chin Feng Liu z Tajwan Action Cycling Team 372017-01-01
Chiny Fulong Liu z Chiny Holy Brother Cycling Team 242017-01-01
Chiny Jiahui Liu z Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 202017-01-01
Chiny Jiankun Liu z Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 222017-01-01
Chiny Ye Liu z Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 222017-01-01
Stany Travis Livermon z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 292017-01-01
Norwegia Age Ljostad Nilsen z Norwegia Team Sparebanken Sør 222017-01-01
Wielka Rhys Lloyd z Wielka Brytania NFTO 282017-01-01
Holandia Luuk Lohuis z Holandia Metec - TKH p/b Mantel 202017-01-01
Węgry Bence Loki z Węgry Kobanya 232017-01-01
Portugalia Rafael Neto Lourenço z Portugalia Sporting Clube de Portugal - Tavira 202017-01-01
Australia Mitchell Lovelock-Fay z Australia Avanti - IsoWhey Sports 252017-01-01
Argentyna Alfredo Orlando Lucero Sosa z Argentyna San Luis - Somos Todos 382017-01-01
Łotwa Viesturs Luksevics z Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 302017-01-01
Wlochy Paolo Lunardon z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 252017-01-01
Dania Christian Nyvang Lund z Dania Team ColoQuick 232017-01-01
Chiny Quankuan Ma z Chiny Qinghai TV Cycling Team 272017-01-01
Stany Jack Maddux z Holandia SEG Racing Academy 202017-01-01
Dania Jakob Gye Madsen z Dania Riwal Platform Cycling Team 282017-01-01
Portugalia Samuel Rodrigues Magalhaes z Portugalia Louletano - Hospital de Loule 252017-01-01
Brazylia Nathan Ribeiro Mahler z Brazylia Funvic Soul Cycles - Carrefour 212017-01-01
Wlochy Davide Malacarne z Kazachstan Astana Pro Team 302017-01-01
Wlochy Alessandro Malaguti z Wlochy Unieuro - Wilier 302017-01-01
Ukraina Timur Maleev z Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 212017-01-01
Iran Behnam Maleki z Iran Tabriz Shahrdari Team 252017-01-01
Azerbejdżan Tarlan Mammadov z Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 202017-01-01
Rosja Viktor Manakov z Rosja Gazprom - RusVelo 252017-01-01
Kolumbia Diego German Mancipe Abril z Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 242017-01-01
Litwa Martynas Maniusis z Litwa Staki - Baltik Vairas Cycling Team 282017-01-01
Ukraina Yevhenii Manko z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 262017-01-01
Algieria Abderrahmane Mansouri z Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 222017-01-01
Wielka Richard Mardle z Wielka Brytania NFTO 372017-01-01
Szwajcaria Tristan Marguet z Szwajcaria Team Roth 302017-01-01
Hiszpania Jose Alberto Marquez Romero z Wlochy GM Europa Ovini 272017-01-01
Hiszpania Victor Martin Hernandez z Hiszpania Burgos - BH 272017-01-01
Hiszpania Juan Jesus Martinez Antolin z Serbia Dare - Gobik 252017-01-01
Polska Jarosław Marycz z Polska CCC Sprandi - Polkowice 302017-01-01
Hiszpania RIGO Sebastian Mascaro z Rumunia Tusnad Cycling Team 262017-01-01
Hiszpania Juan Jesus Mata Astorga z Serbia Dare - Gobik 312017-01-01
Czechy Lukas Matula z Czechy SKC Tufo - Prostejov 282017-01-01
Niemcy Ralf Matzka z Niemcy Bora - Argon 18 282017-01-01
Niemcy Björn Mauersberger z Dania Riwal Platform Cycling Team 352017-01-01
Zjednoczone Ahmed Mayouf z Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 252017-01-01
Zjednoczone Khalid Mayouf z Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 232017-01-01
Iran Mehdi Mazochian z Iran Tabriz Petrochemical Team 262017-01-01
Irlandia David Mccarthy z Wielka Brytania JLT - Condor 222017-01-01
Irlandia Connor McConvey z Irlandia An Post - Chainreaction 292017-01-01
Wielka David Mcgowan z Wielka Brytania Pedal Heaven 372017-01-01
Kanada Bailey Mcknight z Kanada H&R Block Pro Cycling 272017-01-01
Kanada Garrett Mcleod z Kanada H&R Block Pro Cycling 282017-01-01
Czechy Tomas Medek z Czechy SKC Tufo - Prostejov 242017-01-01
Kolumbia Ivan Danilo Medina Martinez z Kolumbia EPM Tigo - UNE Area Metropolitana 222017-01-01
Niemcy Alexander Meier z Austria Hrinkow Advarics Cycleangteam 252017-01-01
Kanada Christian Meier z Australia Orica - BikeExchange 322017-01-01
Niemcy Marcel Meisen z Niemcy Team Kuota - Lotto 282017-01-01
Kolumbia Luis Anderson Mejia Sanchez z Kostaryka Coopenae Extralum 322017-01-01
Australia David Melville z Australia Data#3 - Cisco Racing Team p/b Scody 302017-01-01
Niemcy Dominik Merseburg z Niemcy Stradalli - Bike Aid 282017-01-01
Belgia Robin Mertens z Belgia Veranclassic - Ago 262017-01-01
Belgia Nicolas Mertz z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 242017-01-01
Słowenia Matej Mesojedec z Słowenia Adria Mobil 202017-01-01
Australia Cameron Meyer z RPA Dimension Data 292017-01-01
Australia Travis Meyer z Australia Drapac Professional Cycling 282017-01-01
Wlochy Luca Milano z Wlochy GM Europa Ovini 202017-01-01
Stany Barry Miller z Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 292017-01-01
Stany Carson Miller z Stany Zjednoczone Team Jamis 282017-01-01
Nowa Nick Miller z Kenia Kenyan Riders - Downunder 262017-01-01
Korea Sun Ki Min z Korea Korail Cycling Team 212017-01-01
Francja Sébastien Minard z Francja Ag2r La Mondiale 352017-01-01
Argentyna Andres Giuliano Mini z Argentyna San Luis - Somos Todos 222017-01-01
Słowenia Jure Miskulin z Słowenia Radenska - Ljubljana 232017-01-01
Serbia Aleksandar Mitic z Serbia Dare - Gobik 222017-01-01
Malezja Mohamed Nazri Mohamad z Malezja NSC - Mycron 302017-01-01
Malezja Eiman Firdaus Mohamad Zamri z Malezja NSC - Mycron 202017-01-01
Holandia Wouter Mol z Holandia Cyclingteam Join-S - De Rijke 352017-01-01
Dania Mathias Moller Nielsen z Dania Team Tre-For 232017-01-01
Francja Nicolas Moncomble z Francja Roubaix - Métropole Européenne de Lille 352017-01-01
Wlochy Andrea Montagnoli z Rosja Tinkoff 222017-01-01
Ekwador Jorge Luis Montenegro Revelo z Ekwador Team Ecuador 292017-01-01
Irlandia David Montgomery z Irlandia An Post - Chainreaction 222017-01-01
Kolumbia Arley de Jesus Montoya Ortiz z Kolumbia GW - Shimano 312017-01-01
Wielka Oliver Moors z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 212017-01-01
Wenezuela Luis Guillermo Mora Ramirez z Wlochy D'Amico - Bottecchia 232017-01-01
Iran Bahman Moradi z Iran Tabriz Shahrdari Team 252017-01-01
Hiszpania Jose Moreno Sanchez z Portugalia Louletano - Hospital de Loule 242017-01-01
Węgry Daniel Moricz z Węgry Kobanya 212017-01-01
Ukraina Sergii Movchan z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 242017-01-01
Nowa Luke Mudgway z Australia Avanti - IsoWhey Sports 212017-01-01
Malezja Anwar Azis Muhammad Shaiful z Malezja Terengganu Cycling Team 312017-01-01
Austria Andreas Müller z Austria Hrinkow Advarics Cycleangteam 382017-01-01
Niemcy Robert Müller z Niemcy Team Heizomat 312017-01-01
Kolumbia Daniel Felipe Muñoz Giraldo z Kolumbia Manzana - Postobon Team 212017-01-01
Japonia Hiroki Murakawa z Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 252017-01-01
Japonia Yuya Murata z Japonia Gunma - Grifin Racing Team 202017-01-01
Australia Clay Murfert z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 282017-01-01
Argentyna Fernando Gabriel Murgo z Argentyna San Luis - Somos Todos 302017-01-01
Stany Evan Murphy z Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 292017-01-01
Australia Conor Murtagh z Australia State of Matter - MAAP 242017-01-01
Malezja Ahmad Muazzam Mustafa Kamal z Malezja NSC - Mycron 212017-01-01
Kenia Samwel Mwangi z Kenia Kenyan Riders - Downunder 332017-01-01
Japonia Takayuki Naganuma z Japonia Gunma - Grifin Racing Team 322017-01-01
Malezja Wan Mohamed Najmee z Dania Team ColoQuick 342017-01-01
Japonia Tadaaki Nakai z Japonia Team Ukyo 212017-01-01
Japonia Shigetomo Nakanisi z Japonia Kinan Cycling Team 272017-01-01
Wlochy Stefano Nardelli z Wlochy Norda - MG.Kvis 242017-01-01
Wlochy Alberto Nardin z Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 272017-01-01
Iran Abolfazl Nazari Daghalian z Iran Tabriz Petrochemical Team 262017-01-01
Rwanda Valens Ndayisenga z RPA Dimension Data for Qhubeka 232017-01-01
Rumunia Andrei Nechita z Rumunia Tusnad Cycling Team 292017-01-01
Iran Ali Nemati Khiavi z Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 322017-01-01
Niemcy Dominik Nerz z Niemcy Bora - Argon 18 282017-01-01
Rosja Vasily Neustroev z Rosja Lokosphinx 272017-01-01
Australia Dylan Newbery z Australia Data#3 - Cisco Racing Team p/b Scody 232017-01-01
Dania Klaus Nielsen z Dania Team Giant - Scatto U23 372017-01-01
Albania Iltjan Nika z Wlochy D'Amico - Bottecchia 222017-01-01
Iran Reza Nikpanahsouz z Iran Tabriz Shahrdari Team 262017-01-01
Japonia Iyori Nishizawa z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 262017-01-01
Chiny Yikui Niu z Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 232017-01-01
Holandia Bram Nolten z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 262017-01-01
Malezja Nor Imran Norin z Malezja Terengganu Cycling Team 232017-01-01
Nowa Michael Northey z Wielka Brytania Madison - Genesis 302017-01-01
Iran Navid Nouri z Iran Tabriz Shahrdari Team 252017-01-01
Indonezja Jamalidin Novardianto z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 232017-01-01
Niemcy Florian Nowak z Niemcy Christina Jewelry Pro Cycling 222017-01-01
Polska Mateusz Nowak z Polska Domin Sport 252017-01-01
Rwanda Jean Bosco Nsengimana z Niemcy Stradalli - Bike Aid 242017-01-01
Hiszpania Israel Nuño Argüelles z Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 252017-01-01
Stany Philip O'Donnell z Stany Zjednoczone Axeon - Hagens Berman 212017-01-01
Australia Glenn O'Shea z Wielka Brytania ONE Pro Cycling 282017-01-01
Australia Mark Obrien z Australia Avanti - IsoWhey Sports 302017-01-01
Japonia Shun Ogata z Japonia Utsunomiya - Blitzen 242017-01-01
Stany Peter Olejniczak z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 272017-01-01
Dania Patrick Olesen z Luxemburg Leopard Pro Cycling 232017-01-01
Stany Michael Olheiser z Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 422017-01-01
Wielka Evan Oliphant z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 352017-01-01
Kazachstan Dias Omirzakov z Kazachstan Astana Pro Team 252017-01-01
Japonia Kohki Onaka z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 262017-01-01
Belgia Thomas Ongena z Belgia Cibel - Cebon 372017-01-01
Wlochy Federico Orello z Wlochy GM Europa Ovini 282017-01-01
Paragwaj Ever David Ortiz Delvalle z Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 212017-01-01
Malezja Afiq Husein Othmani z Malezja NSC - Mycron 212017-01-01
Japonia Wataru Otsuka z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 312017-01-01
Australia Freddy Ovett z Holandia SEG Racing Academy 232017-01-01
Kolumbia Oscar Mauricio Pachon Melo z Kolumbia GW - Shimano 302017-01-01
Argentyna Federico Luis Pagani z Argentyna Los Matanceros 322017-01-01
Słowenia Slobodan Pajic z Serbia Dare - Gobik 282017-01-01
Ukraina Anatoliy Pakthusov z Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 322017-01-01
Argentyna Guido Emanuel Palma z Argentyna Los Matanceros 302017-01-01
Korea Byung Suk Park z Korea LX - IIBS Cycling Team 212017-01-01
Australia Luke Parker z Australia State of Matter - MAAP 242017-01-01
Kolumbia Carlos Andres Parra Barrera z Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 252017-01-01
Kolumbia Heiner Rodrigo Parra Bustamente z Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 262017-01-01
Kolumbia Hernan Dario Parra Suarez z Kolumbia Manzana - Postobon Team 262017-01-01
Szwajcaria Frank Pasche z Szwajcaria Team Roth 242017-01-01
Wielka Daniel Patten z Wielka Brytania Team Wiggins 312017-01-01
Słowenia Marko Pavlic z Izrael Cycling Academy Team 242017-01-01
Kolumbia Mario Alejandro Paz Duque z Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 252017-01-01
Wlochy Giovanni Pedretti z Wlochy Unieuro - Wilier 212017-01-01
Kanada Rémi Pelletier-Roy z Kanada Garneau - Québecor 272017-01-01
Tajwan Yuan Tan Peng z Tajwan Action Cycling Team 242017-01-01
Francja Clément Penven z Francja Armée de Terre 282017-01-01
Francja Jean-Christophe Peraud z Francja Ag2r La Mondiale 402017-01-01
Francja Florent Pereira z Francja Roubaix - Métropole Européenne de Lille 242017-01-01
Argentyna Elias Damian Pereyra z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 282017-01-01
Argentyna Walter Fernando Perez z Argentyna Los Matanceros 432017-01-01
Kolumbia William Hernan Perez Muñoz z Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 332017-01-01
Dania Nicolai Petersen z Dania Team Giant - Scatto U23 202017-01-01
Rosja Evgeny Petrov z Rosja Tinkoff 392017-01-01
Australia Adam Phelan z Australia Drapac Professional Cycling 262017-01-01
Białoruś Aliaksei Piashkun z Białoruś Minsk Cycling Club 212017-01-01
Białoruś Andrei Piashkun z Białoruś Minsk Cycling Club 252017-01-01
Czechy Nicolas Pietrula z Czechy Team Dukla Praha 222017-01-01
Kolumbia Miguel Angel Pineda Rubio z Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 222017-01-01
Brazylia Roberto Pinheiro Silva z Brazylia Funvic Soul Cycles - Carrefour 342017-01-01
Portugalia Bruno Manuel Silva Pires z Szwajcaria Team Roth 362017-01-01
Portugalia Miguel Angelo Santos Pires z Portugalia Louletano - Hospital de Loule 212017-01-01
Wlochy Davide Plebani z Wlochy Unieuro - Wilier 212017-01-01
Polska Michal Podlaski z Polska Verva - ActiveJet Pro Cycling Team 292017-01-01
Ukraina Vladyslav Pohorelov z Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 222017-01-01
Szwecja Robert Pölder z Szwecja Bliz - Merida Pro Cycling 262017-01-01
Ukraina Dmytro Ponomarenko z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 262017-01-01
Ukraina Yaroslav Popovych z Stany Zjednoczone Trek - Segafredo 372017-01-01
Iran Mohammad Pour Esmaeil z Iran Tabriz Petrochemical Team 252017-01-01
Holandia Stefan Poutsma z Holandia Cycling Team Jo Piels 262017-01-01
Czechy Matej Prudek z Czechy Team Dukla Praha 202017-01-01
Stany Christopher Putt z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 242017-01-01
Wielka George Pym z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 232017-01-01
Chiny Kun Qin z Chiny Beijing Innova Cycling Team 222017-01-01
Kolumbia Carlos Julian Quintero Norena z Chiny China Continental Team of Gansu Bank 312017-01-01
Brazylia Rodrigo Santos Quirino z Brazylia Funvic Soul Cycles - Carrefour 212017-01-01
Ekwador Carlos Eduardo Quishpe Quishpe z Ekwador Team Ecuador 262017-01-01
Filipiny Noel Quitoy z Filipiny Team 7 Eleven - Sava RBP 262017-01-01
Łotwa Kristofers Racenajs z Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 322017-01-01
Wlochy Raffaele Radice z Wlochy Norda - MG.Kvis 212017-01-01
Brazylia Kleber Ramos Silva z Brazylia Funvic Soul Cycles - Carrefour 322017-01-01
Niemcy Dario Rapps z Niemcy Team Kuota - Lotto 232017-01-01
Dania Alex Rasmussen z Dania Team ColoQuick 332017-01-01
Indonezja Patria Rastra z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 282017-01-01
Austria Robin Ratkic z Austria WSA - Greenlife 222017-01-01
Wlochy Daniele Ratto z Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 282017-01-01
Filipiny Baler Jonipher Ravina z Filipiny Team 7 Eleven - Sava RBP 362017-01-01
Dania Emil Ravnsholt Olesen z Dania Team Almeborg - Bornholm 222017-01-01
Nowa Alexander Ray z Stany Zjednoczone Team Illuminate 272017-01-01
Francja Maxime Renault z Francja HP-BTP - Auber 93 272017-01-01
Kolumbia Tomas Restrepo Lujan z Kolumbia Manzana - Postobon Team 242017-01-01
Holandia Kai Reus z Belgia Vérandas Willems Cycling Team 322017-01-01
Hiszpania Vicente Reynes Mimo z Szwajcaria IAM Cycling 362017-01-01
Iran Naser Rezavi z Iran Pishgaman - Giant Team 282017-01-01
Kolumbia Kevin Daniel Rios Quintana z Kolumbia EPM Tigo - UNE Area Metropolitana 242017-01-01
Hiszpania Juan Carlos Riutort Martinez z Hiszpania Burgos - BH 262017-01-01
Wielka Steven Roach z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 332017-01-01
Belgia Frederique Robert z Belgia Crelan - Vastgoedservice Continental Team 282017-01-01
Stany Matt Rodrigues z Stany Zjednoczone Team Illuminate 342017-01-01
Kolumbia Michael Rodriguez z Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 282017-01-01
Kolumbia Wilson Enrique Rodriguez Amezquita z Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 232017-01-01
Hiszpania Joaquin Rodriguez Oliver z Rosja Team Katusha 382017-01-01
Kolumbia Yean Stefan Rodriguez Sepulveda z Kolumbia GW - Shimano 262017-01-01
Nowa Rico Rogers z Tajwan Attaque Team Gusto 392017-01-01
Serbia Alexander Roman z Serbia Start Vaxes - Partizan Cycling Team 212017-01-01
Kuba Luis Alberto Romero Amaran z Stany Zjednoczone Team Jamis 382017-01-01
Kolumbia Jeffry Johan Romero Corredor z Kolumbia Boyaca Raza de Campeones 282017-01-01
Wlochy Gianmarco Rossi z Wlochy GM Europa Ovini 202017-01-01
Belgia Glenn Rotty z Belgia Cibel - Cebon 232017-01-01
Kanada Will Routley z Stany Zjednoczone Rally Cycling 342017-01-01
Hiszpania Jesus Alberto Rubio Arribas z Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 252017-01-01
Łotwa Aleksandrs Rublevskis z Łotwa Rietumu - Delfin 212017-01-01
Czechy Denis Rugovac z Czechy AC Sparta Praha 242017-01-01
Stany Joshua Ruiz z Stany Zjednoczone Cylance - Cannondale Pro Cycling p/b InCycle 222017-01-01
Malezja Mohamad Fairet Rusli z Malezja NSC - Mycron 252017-01-01
Węgry Zoltan Ruttkay z Węgry Kobanya 222017-01-01
Ukraina Bogdan Ryaposov z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 252017-01-01
Portugalia Hugo Manuel Madeira Sabido z Portugalia Sporting Clube de Portugal - Tavira 382017-01-01
Japonia Tsubasa Saito z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 252017-01-01
Kostaryka Bryan Salas Sanchez z Kostaryka Coopenae Extralum 262017-01-01
RPA Shameeg Salie z RPA Dimension Data for Qhubeka 222017-01-01
Meksyk Diego Armando Sandoval Arellano z Stany Zjednoczone Cylance - Cannondale Pro Cycling p/b InCycle 242017-01-01
Kolumbia Wildy Enrique Sandoval Garzon z Kolumbia GW - Shimano 222017-01-01
Kolumbia Yors Anderson Santofimio Veloza z Kolumbia Movistar Team America 222017-01-01
Meksyk Efren Santos Moreno z Meksyk Canels - Specialized 252017-01-01
Hiszpania Enrique Sanz Unzue z Wlochy Wilier Triestina - Southeast 282017-01-01
Hiszpania Yago Sardina Carrillo z Serbia Dare - Gobik 262017-01-01
Kolumbia Cayetano Jose Sarmiento Tunarrosa z Kolumbia EPM Tigo - UNE Area Metropolitana 302017-01-01
Rosja Andrey Sazanov z Wlochy GM Europa Ovini 232017-01-01
Niemcy Franz Schiewer z Niemcy LKT Team Brandenburg 272017-01-01
Austria Florian Schipflinger z Austria Tirol Cycling Team 222017-01-01
Dania Kaspar Schjonnemann Larsen z Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 302017-01-01
Luxemburg Fränk Schleck z Stany Zjednoczone Trek - Segafredo 372017-01-01
Austria Mario Schoibl z Austria Amplatz - BMC 272017-01-01
Holandia Bob Schoonbroodt z Belgia Team 3M 262017-01-01
Austria Daniel Schorn z Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 292017-01-01
Niemcy Joshua Schotten z Niemcy Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 212017-01-01
Austria Manuel Schreiber z Austria Team Vorarlberg 272017-01-01
Austria Patric Schultus z Austria Team Vorarlberg 232017-01-01
Niemcy Julian Schulze z Niemcy Christina Jewelry Pro Cycling 222017-01-01
Kanada Jacob Schwingboth z Kanada H&R Block Pro Cycling 262017-01-01
Australia Callum Scotson z Stany Zjednoczone Team Illuminate 212017-01-01
Stany Bjorn Selander z Stany Zjednoczone Rally Cycling 292017-01-01
Ukraina Roman Seliversov z Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 212017-01-01
Wlochy Mirko Selvaggi z Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 322017-01-01
Belgia Alexandre Seny z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232017-01-01
Nowa Jesse Sergent z Francja Ag2r La Mondiale 292017-01-01
Łotwa Kaspars Sergis z Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 252017-01-01
Rosja Alexander Serov z Rosja Gazprom - RusVelo 352017-01-01
Słowenia Matevz Sever z Słowenia Radenska - Ljubljana 202017-01-01
Zjednoczone Omar Sulaiman Shaheen z Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 252017-01-01
Australia Patrick Shaw z Australia Avanti - IsoWhey Sports 312017-01-01
Egipt Talaat Islam Shawky z Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 222017-01-01
Chiny Ping An Shen z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 252017-01-01
Korea Dong Hyun Shin z Korea LX - IIBS Cycling Team 272017-01-01
Rosja Boris Shpilevsky z Tajwan RTS - Santic Racing Team 352017-01-01
Chiny Shan Shuang z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 252017-01-01
Stany Mitchell Sides z Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 252017-01-01
Portugalia Andre Filipe Oliveira Silva z Portugalia Louletano - Hospital de Loule 252017-01-01
Czechy Radomir Simunek z Belgia Era - Murprotec 342017-01-01
Francja Benoît Sinner z Francja Armée de Terre 332017-01-01
Belgia Christophe Sleurs z Belgia Team 3M 272017-01-01
Hiszpania Joaquin Sobrino Martinez z Dominikana Inteja - MMR Dominican Cycling Team 352017-01-01
Australia Bradley Soden z Kenia Kenyan Riders - Downunder 202017-01-01
Belgia Alessandro Soenens z Belgia Superano Ham - Isorex 242017-01-01
Japonia Masamichi Sogabe z Japonia Utsunomiya - Blitzen 282017-01-01
Iran Mahdi Sohrabi z Iran Tabriz Shahrdari Team 362017-01-01
Polska Kornel Sójka z Polska Domin Sport 272017-01-01
Austria Jan Sokol z Austria WSA - Greenlife 272017-01-01
Kostaryka Victor Solano Granados z Kostaryka Coopenae Extralum 202017-01-01
Hiszpania Arnau Sole Vall z Hiszpania Burgos - BH 252017-01-01
Chiny Pingan Song z Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 222017-01-01
Dania Emil Dam Sorensen z Dania Team Soigneur - Copenhagen Pro Cycling 332017-01-01
Argentyna Leonardo Gaston Sosa Lucero z Argentyna San Luis - Somos Todos 252017-01-01
Portugalia Sergio Ferreira Sousa z Austria Team Vorarlberg 342017-01-01
Grecja Ioannis Spanopoulos z Belgia Veranclassic - Ago 242017-01-01
Łotwa Lauris Spillers z Łotwa Alpha Baltic - Maratoni.lv 432017-01-01
Australia Sam Spokes z Australia Drapac Professional Cycling 252017-01-01
Austria Michael Sprenger z Polska Wibatech - Fuji 222017-01-01
Polska Daniel Staniszewski z Polska Verva - ActiveJet Pro Cycling Team 202017-01-01
Australia Jordan Stannus z Irlandia An Post - Chainreaction 212017-01-01
Stany William Stephens z Stany Zjednoczone Elevate Pro Cycling p/b Bicycle World 352017-01-01
Wlochy Luca Sterbini z Wlochy Bardiani - CSF 252017-01-01
Australia Oscar Stevenson z Australia Avanti - IsoWhey Sports 222017-01-01
Serbia Ivan Stevic z Serbia Start Vaxes - Partizan Cycling Team 372017-01-01
Irlandia Daniel Stewart z Irlandia An Post - Chainreaction 232017-01-01
Austria Mario Stock z Austria Tirol Cycling Team 222017-01-01
Niemcy Richard Stockhausen z Niemcy Team Heizomat 422017-01-01
Austria Lukas Stoiber z Austria Amplatz - BMC 282017-01-01
Stany Michael Stone z Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 262017-01-01
Wielka Liam Stones z Wielka Brytania NFTO 282017-01-01
Słowacja Andrej Strmiska z Słowacja Dukla Banska Bystrika 212017-01-01
Holandia Wim Stroetinga z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 322017-01-01
Czechy Matyas Strupek z Czechy Team Dukla Praha 202017-01-01
Belgia Kévin Suarez z Belgia Superano Ham - Isorex 282017-01-01
Kolumbia Jaime Gustavo Suaza Lopez z Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 312017-01-01
Kolumbia Marco Tulio Suesca Uribe z Kolumbia Manzana - Postobon Team 232017-01-01
Japonia Yosuke Suga z Japonia Gunma - Grifin Racing Team 372017-01-01
Japonia Genki Sugino z Japonia Gunma - Grifin Racing Team 222017-01-01
Australia Bernard Sulzberger z Australia Drapac Professional Cycling 342017-01-01
Australia Wesley Sulzberger z Japonia Kinan Cycling Team 312017-01-01
Korea Yeon Je Sung z Korea LX - IIBS Cycling Team 312017-01-01
Ukraina Oleksandr Surutkovych z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 332017-01-01
Szwecja Johan Svensson z Szwecja Bliz - Merida Pro Cycling 382017-01-01
Polska Sylwester Szmyd z Polska CCC Sprandi - Polkowice 392017-01-01
Austria Michael Taferner z Austria WSA - Greenlife 242017-01-01
Japonia Michinari Takagi z Japonia Nasu Blasen 242017-01-01
Grecja Ioannis Tamouridis z Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 372017-01-01
Stany Nolan Tankersley z Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 222017-01-01
Australia David Tanner z Szwajcaria IAM Cycling 332017-01-01
Mołdawia Nicolai Tanovitchi z Stany Zjednoczone Lupus Racing Team 242017-01-01
Ukraina Oleksii Tarkovskyi z Ukraina Amore & Vita - Selle SMP 222017-01-01
Litwa Jurgis Taucius z Litwa Staki - Baltik Vairas Cycling Team 202017-01-01
Kanada Joel Taylor z Kanada H&R Block Pro Cycling 202017-01-01
Wlochy Marco Tecchio z Wlochy Unieuro - Wilier 232017-01-01
Wlochy Mirko Tedeschi z Wlochy Wilier Triestina - Southeast 282017-01-01
Wielka Andrew Tennant z Wielka Brytania Team Wiggins 302017-01-01
Niemcy Lars Teutenberg z nieznany Koniec kariery 472017-01-01
Francja Guillaume Thevenot z Francja Direct Energie 242017-01-01
Australia Ryan Thomas z Australia Data#3 - Cisco Racing Team p/b Scody 222017-01-01
Nowa Scott Thomas z Australia Data#3 - Cisco Racing Team p/b Scody 272017-01-01
Belgia Mehdi Tigrine z Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 312017-01-01
Holandia Tristan Timmermans z Holandia BabyDump Cycling Team 242017-01-01
Wlochy David Tintori z Luxemburg Team Differdange - Losch 282017-01-01
Wielka Jacob Tipper z Wielka Brytania Pedal Heaven 262017-01-01
Holandia Maarten Tjallingii z Holandia Team LottoNL - Jumbo 402017-01-01
Wlochy Nicola Toffali z Szwajcaria Team Roth 252017-01-01
Argentyna Sebastian Jose Tolosa z Argentyna Los Matanceros 292017-01-01
Czechy Vojtech Toman z Czechy CK Pribram - Fany Gastro 212017-01-01
Wlochy Giacomo Tomio z Szwajcaria Team Roth 222017-01-01
Wlochy Matteo Tosatto z Rosja Tinkoff 432017-01-01
Węgry Attila Toth z Węgry Kobanya 372017-01-01
Belgia Joren Touquet z Belgia Superano Ham - Isorex 242017-01-01
Kolumbia Jonnathan Toussaint Orjuela z Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 242017-01-01
Argentyna Walter Gaston Trillini z Argentyna Los Matanceros 262017-01-01
Japonia Kohei Tsukada z Japonia Kinan Cycling Team 252017-01-01
Japonia Kohei Tsusue z Japonia Kinan Cycling Team 372017-01-01
Tajwan Chih Hao Sergio Tu z Dania Team Giant - Scatto U23 202017-01-01
Norwegia Anton Tunset z Norwegia Team Coop - Øster Hus 202017-01-01
Francja Sébastien Turgot z Francja Ag2r La Mondiale 332017-01-01
Hiszpania Amets Txurruka Ansola z Australia Orica - BikeExchange 352017-01-01
Japonia Youhei Udagawa z Japonia Gunma - Grifin Racing Team 362017-01-01
Hiszpania Pablo Urtasun Perez z Brazylia Funvic Soul Cycles - Carrefour 372017-01-01
Rwanda Bonaventure Uwizeyimana z RPA Dimension Data for Qhubeka 242017-01-01
Wlochy Andrea Vaccher z Szwajcaria Team Roth 292017-01-01
Litwa Tomas Vaitkus z Zjednoczone Emiraty Arabskie Al Nasr Pro Cycling Team - Dubai 352017-01-01
Kolumbia Gabriel Valbuena Quiroga z Kolumbia Strongman - Campagnolo Wilier 222017-01-01
Holandia Thijs Van Amerongen z Belgia Telenet - Fidea Cycling Team 312017-01-01
Holandia Thijs Van Beusichem z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 242017-01-01
Belgia Kenneth Van Compernolle z Belgia Superano Ham - Isorex 292017-01-01
Holandia Lars Van De Vall z Holandia BabyDump Cycling Team 322017-01-01
Holandia Jim Van Den Berg z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 322017-01-01
Belgia Julien Van Den Brande z Belgia Veranclassic - Ago 222017-01-01
Australia Paul Van Der Ploeg z Australia State of Matter - MAAP 282017-01-01
Holandia Arno Van Der Zwet z Holandia Metec - TKH p/b Mantel 312017-01-01
Holandia Jurgen Van Diemen z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 262017-01-01
Holandia Ricardo Van Dongen z Belgia Team 3M 232017-01-01
Belgia Elias Van Hecke z Belgia Marlux - Napoleon Games Cycling Team 212017-01-01
Holandia Patrick Van Leeuwen z Holandia Cycling Team Jo Piels 322017-01-01
Belgia Jef Van Meirhaeghe z Belgia Topsport Vlaanderen - Baloise 252017-01-01
Belgia Jori Van Steenberghen z Belgia Cibel - Cebon 262017-01-01
Holandia Melvin Van Zijl z Belgia Team 3M 262017-01-01
Belgia Niels Vandyck z Belgia Cibel - Cebon 272017-01-01
Dania Tim Vang Cronqvist z Dania Team Giant - Scatto U23 202017-01-01
Wlochy Alessandro Vanotti z Kazachstan Astana Pro Team 372017-01-01
Belgia Johan Vansummeren z Francja Ag2r La Mondiale 362017-01-01
Czechy Jan Vastl z Czechy Team Dukla Praha 222017-01-01
Holandia Tom Veelers z Niemcy Team Giant - Alpecin 332017-01-01
Ekwador Henry Velasco z Ekwador Team Ecuador 252017-01-01
Paragwaj Antero Daniel Velazquez Ramirez z Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 252017-01-01
Czechy Ondrej Vendolsky z Czechy Team Dukla Praha 262017-01-01
Belgia Quincy Vens z Belgia Superano Ham - Isorex 312017-01-01
Holandia Gijs Verdick z Holandia Cycling Team Jo Piels 232017-01-01
Belgia Gianni Vermeersch z Belgia Vérandas Willems Cycling Team 252017-01-01
Belgia Benjamin Verraes z Belgia Cibel - Cebon 302017-01-01
Belgia Jari Verstraeten z Belgia Vérandas Willems Cycling Team 282017-01-01
Litwa Airidas Videika z Litwa Staki - Baltik Vairas Cycling Team 232017-01-01
Hiszpania Marc Vilanova Marsa z Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 302017-01-01
Kostaryka Rodolfo Villalobos Alpizar z Kostaryka Coopenae Extralum 252017-01-01
Kostaryka Bryan Villalobos Azofeifa z Kostaryka Coopenae Extralum 252017-01-01
Kostaryka Roman Villalobos Solis z Meksyk Canels - Specialized 272017-01-01
Argentyna Eduardo Ignacio Villanueva z Paragwaj Vivo Team - Grupo Oresy 212017-01-01
Ekwador Jonathan David Villavicencio Narvaez z Ekwador Team Ecuador 262017-01-01
Francja Théo Vimpere z Francja HP-BTP - Auber 93 272017-01-01
Holandia Michael Vingerling z Belgia Team 3M 272017-01-01
Wlochy Antonio Viola z Wlochy Nippo - Vini Fantini 272017-01-01
Wlochy Michele Viola z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 252017-01-01
Australia Samuel Volkers z Australia Data#3 - Cisco Racing Team p/b Scody 252017-01-01
Belgia Arnaud Voss z Belgia Veranclassic - Ago 252017-01-01
Niemcy Paul Voss z Niemcy Bora - Argon 18 312017-01-01
Japonia Keisuke Wakasugi z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 272017-01-01
Wielka Craig Wallace z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 232017-01-01
Niemcy Max Walsleben z Tajwan RTS - Santic Racing Team 272017-01-01
Chiny Fuan Wang z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 202017-01-01
Chiny Xiaodong Wang z Chiny Beijing Innova Cycling Team 212017-01-01
Chiny Zhipeng Wang z Chiny Beijing Innova Cycling Team 202017-01-01
Belgia Emiel Wastyn z Irlandia An Post - Chainreaction 252017-01-01
Japonia Yuta Watanabe z Japonia Gunma - Grifin Racing Team 232017-01-01
Austria Dennis Wauch z Polska Wibatech - Fuji 242017-01-01
Austria Tobias Wauch z Polska Wibatech - Fuji 222017-01-01
Stany Rolly Weaver z Serbia Start Vaxes - Partizan Cycling Team 272017-01-01
Niemcy Johannes Weber z Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 232017-01-01
Niemcy Fabian Wegmann z Niemcy Stölting Service Group 372017-01-01
Austria Martin Weiss z Austria Tirol Cycling Team 262017-01-01
Stany Kerry Werner z Stany Zjednoczone Rally Cycling 262017-01-01
Belgia Thomas Wertz z Belgia Wallonie Bruxelles - Group Protect 252017-01-01
Holandia Lieuwe Westra z Kazachstan Astana Pro Team 352017-01-01
Stany Bradley White z Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling Team 352017-01-01
Austria Matthias Wienerroither z Austria Hrinkow Advarics Cycleangteam 262017-01-01
Wielka Bradley Wiggins z Wielka Brytania Team Wiggins 372017-01-01
Kolumbia Juan Pablo Wilches Rodriguez z Chiny China Continental Team of Gansu Bank 352017-01-01
Kolumbia Norberto Wilches Rodriguez z Chiny China Continental Team of Gansu Bank 342017-01-01
Australia Harrison Wiles z Australia St. George - Merida Cycling Team 222017-01-01
Wielka Ian Wilkinson z Wielka Brytania Pedal Heaven 382017-01-01
Belgia Kenny Willems z Belgia Team 3M 242017-01-01
Stany David Williams z Stany Zjednoczone Astellas Cycling Team 292017-01-01
Niemcy Willy Willwohl z Niemcy LKT Team Brandenburg 232017-01-01
Szwecja Edvin Wilson z Norwegia Team Joker - Byggtorget 282017-01-01
Irlandia Jack Wilson z Irlandia An Post - Chainreaction 242017-01-01
Austria Johannes Windischbauer z Austria Hrinkow Advarics Cycleangteam 222017-01-01
Szwajcaria Nicolas Winter z Austria Team Vorarlberg 282017-01-01
Polska Mariusz Witecki z Polska Domin Sport 362017-01-01
Holandia Jelle Wolsink z Holandia Cycling Team Jo Piels 222017-01-01
Australia Nicholas Woods z Australia St. George - Merida Cycling Team 272017-01-01
Australia Darcy Woolley z Kanada Garneau - Québecor 242017-01-01
Tajwan Chi Hao Wu z Tajwan Action Cycling Team 282017-01-01
Tajwan Qi Min Wu z Tajwan Attaque Team Gusto 222017-01-01
Szwajcaria Marcel Wyss z Szwajcaria IAM Cycling 312017-01-01
Chiny Gang Xu z Wlochy Lampre - Merida 332017-01-01
Chiny Ji Xu z Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 302017-01-01
Chiny Cheng Xue z Chiny Giant - Champion System Pro Cycling 272017-01-01
Japonia Naoaki Yamada z Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 272017-01-01
Japonia Masamichi Yamamoto z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 392017-01-01
Japonia Shun Yamamoto z Japonia Team Ukyo 252017-01-01
Japonia Kohei Yamanaka z Japonia Kinan Cycling Team 242017-01-01
Japonia Takahiro Yamashita z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 322017-01-01
Chiny Wenlong Yan z Chiny Qinghai TV Cycling Team 212017-01-01
Chiny Zhipeng Yan z Chiny China Hainan Sports Lottery - Yindongli Cycling Team 222017-01-01
Chiny Qifeng Yang z Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 242017-01-01
Tajwan Wu Hsing Yang z Tajwan Action Cycling Team 242017-01-01
Chiny Zihao Yang z Chiny Holy Brother Cycling Team 212017-01-01
Chiny Chengwei Yao z Chiny Qinghai TV Cycling Team 212017-01-01
Chiny Gangfei Yao z Chiny China Continental Team of Gansu Bank 202017-01-01
Chiny Da Ye z Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 212017-01-01
Chiny Xiaolei Yin z Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 202017-01-01
Malezja Asyraf Naim Ying z Malezja NSC - Mycron 212017-01-01
Korea Da Hun Yoo z Korea Korail Cycling Team 232017-01-01
Japonia Kairi Yoshida z Japonia Ciervo Nara - Merida Cycling Team 252017-01-01
Malezja Yusrizal Yusof z Malezja Terengganu Cycling Team 272017-01-01
Wlochy Rino Zampilli z Szwajcaria Team Roth 332017-01-01
Hiszpania Xabier Zandio Echaide z Wielka Brytania Team Sky 402017-01-01
Luxemburg Joel Zangerle z Luxemburg Leopard Pro Cycling 292017-01-01
Iran Amir Zargari z Iran Pishgaman - Giant Team 372017-01-01
Węgry Mark Zathureczky z Węgry Kobanya 202017-01-01
Szwajcaria Oliver Zaugg z Szwajcaria IAM Cycling 362017-01-01
Austria Lukas Zeller z Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 232017-01-01
Nowa Matthew Zenovich z Australia Avanti - IsoWhey Sports 232017-01-01
Dania Frederik Zeuner z Niemcy Christina Jewelry Pro Cycling 222017-01-01
Chiny Linsen Zhang z Chiny Beijing Innova Cycling Team 212017-01-01
Chiny Lupeng Zhang z Chiny Beijing Innova Cycling Team 212017-01-01
Chiny Tao Zhang z Chiny Qinghai TV Cycling Team 252017-01-01
Chiny Yuanxin Zhang z Chiny Jilun - Shakeland Cycling Team 262017-01-01
Chiny Zhaoshun Zhang z Chiny China Continental Team of Gansu Bank 232017-01-01
Chiny Rendong Zhi z Chiny Qinghai TV Cycling Team 222017-01-01
Chiny Hongfei Zhou z Chiny Hy Sport - Look Continental Cycling 202017-01-01
Chiny Xiuhui Zhu z Chiny Holy Brother Cycling Team 202017-01-01
Rosja Vadim Zhuravlev z Rosja Lokosphinx 242017-01-01
Wlochy Gianfranco Zilioli z Wlochy Nippo - Vini Fantini 272017-01-01
Stany Tom Zirbel z Stany Zjednoczone Rally Cycling 392017-01-01
Holandia Thijs Zonneveld z Holandia Parkhotel Valkenburg Continental Team 372017-01-01
Wlochy Andrea Zordan z Szwajcaria Team Roth 252017-01-01
Kazachstan Vitaliy Zverev z Kazachstan Vino 4ever - SKO 222017-01-01
Rosja Evgeny Zverkov z Wlochy Norda - MG.Kvis 242017-01-01
Niemcy Philipp Zwingenberger z Niemcy Team Heizomat 242017-01-01

W trakcie sezonu

Hiszpania Sergio Rodriguez Reche z 252017-04-30
Hiszpania INaki Gozalbez Nadal z 262017-05-15
Niemcy Justin Wolf z 252017-06-15


Kolarze którzy odeszli:

kolarz wiekkiedy
Malezja Izzat Hilmi Abdel Halil do Malezja Team Sapura Cycling 222017-01-01
Indonezja Muhammad Abdurrohman do Indonezja KFC Cycling Team 202017-01-01
Kolumbia Ruben Dario Acosta Ospina do Kolumbia Bicicletas Strongman 212017-01-01
Niemcy Johannes Adamietz do Niemcy Team Heizomat 192017-01-01
Wlochy Edoardo Affini do Holandia SEG Racing Academy 212017-01-01
Boliwia Jose Ulises Aguirre do Boliwia Start Vaxes Cycling Team 232017-01-01
Argentyna Juan Manuel Aguirre do Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 422017-01-01
Malezja Mohamed Zulhilmi Afif Ahmad Zamri do Malezja Terengganu Cycling Team 252017-01-01
Maroko Anass Ait El Abdia do Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Team Emirates 282017-01-01
Irak Yaser Al Khafaji do Bahrajn VIB Bikes 342017-01-01
Irak Saad Ali Yaseen Al Sammirraie do Bahrajn VIB Bikes 242017-01-01
Kuwejt Abdulhadi Alajmi do Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 222017-01-01
Kuwejt Mubarak Alajmi do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 142017-01-01
Kuwejt Othman Alakari do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 282017-01-01
Bahrajn Sayed Ahmed Khalil Alawi do Bahrajn VIB Bikes 302017-01-01
Bahrajn Taha Sayed Alawi Adnan Alawi do Bahrajn VIB Bikes 312017-01-01
Wlochy Vincenzo Albanese do Wlochy Bardiani - CSF 212017-01-01
Argentyna Tomas Alcacer do Argentyna Italomat - Dogo 192017-01-01
Meksyk Rene Alcazar Gonzalez do Niemcy 0711 Cycling 272017-01-01
Irak Ahmed Aldiwani do Bahrajn VIB Bikes 282017-01-01
Hiszpania Eric Alfaro Dufour do Niemcy 0711 Cycling 212017-01-01
Kuwejt Hamad Alhattab do Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 252017-01-01
Iran Jafar Alizadeh Chakhlou do Iran Tabriz Shahrdari Team 192017-01-01
Belgia Piet Allegaert do Belgia Sport Vlaanderen - Baloise 222017-01-01
Portugalia Joao Pedro Gonçalves Almeida do Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 192017-01-01
Syria Abdulrazzak Almsetif do Bahrajn VIB Bikes 332017-01-01
Kuwejt Jarrah Almutairi do Kuwejt Cyclesport.se - Memil Pro Cycling 342017-01-01
Bahrajn Saad Alsaadi do Bahrajn VIB Bikes 192017-01-01
Zjednoczone Mohammad Humaid Mehrab Alsabbagh do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai - Al Ahli Pro Cycling Team 192017-01-01
Kuwejt Hussain Alsaffar do Kuwejt Nice Cycling Team 202017-01-01
Kuwejt Salman Hasan Alsaffar do Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 282017-01-01
Kuwejt Yaqoub Alsaffar do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 332017-01-01
Kuwejt Mansoor Alsubaiei do Kuwejt Cyclesport.se - Memil Pro Cycling 202017-01-01
Argentyna Alberto Dario Alvarez do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 272017-01-01
Kolumbia Juan Jose Amador Castano do Kolumbia Manzana - Postobon Team 192017-01-01
Francja Julien Amadori do Japonia Interpro Cycling Academy 242017-01-01
Niemcy Carlos Ambrosius do Niemcy LKT Team Brandenburg 192017-01-01
Hiszpania Julio Alberto Amores Palacios do Dominikana Inteja Dominican Cycling Team 242017-01-01
Boliwia Carlos Ludwing Amurrio Barrientos do Boliwia Equipo Bolivia 242017-01-01
Stany Edward Anderson do Stany Zjednoczone Axeon Hagens Berman 192017-01-01
Stany Joshua Anderson do Stany Zjednoczone CCB Velotooler 192017-01-01
Bułgaria Yordan Andreev do Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 232017-01-01
Belgia Ciske Aneca do Belgia Tarteletto - Isorex 232017-01-01
Singapur Chin Yong Vincent Ang do Singapur Infinite - AIS Cycling Team 402017-01-01
Hiszpania Antonio Angulo Sampedro do Portugalia LA Metalusa - BlackJack 252017-01-01
Argentyna Nicolas Gabriel Antorena do Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 212017-01-01
Boliwia Javier Arando Ramos do Boliwia Equipo Bolivia 232017-01-01
Kolumbia Juan Esteban Arango Carvajal do Kolumbia Medellin - Inder 312017-01-01
Rwanda Joseph Areruya do RPA Dimension Data for Qhubeka 222017-01-01
Indonezja Muh Imam Arifin do Indonezja KFC Cycling Team 222017-01-01
Kolumbia Heimarhanz Ariza Jaramillo do Kolumbia Bicicletas Strongman 202017-01-01
Argentyna Victor Humberto Arroyo do Argentyna Asociacion Civil Mardan 292017-01-01
Argentyna Gerardo Exequiel Atencio do Argentyna Equipo Continental Municipalidad de Pocito 212017-01-01
Etiopia Getachew Yohanes Atsbha do RPA Dimension Data for Qhubeka 212017-01-01
Hiszpania Bernardo Ayuso Erastus do Dominikana Inteja Dominican Cycling Team 242017-01-01
Argentyna Omar Azzem do Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 252017-01-01
Korea Dae Hyeon Bae do Korea LX Cycling Team 192017-01-01
Wlochy Nicola Bagioli do Wlochy Nippo - Vini Fantini 222017-01-01
Turcja Serkan Balkan do Turcja Torku Seker Spor 232017-01-01
Wlochy Davide Ballerini do Wlochy Androni - Sidermec Bottecchia 232017-01-01
Korea Sun Hwoi Bang do Korea Korail Cycling Team 192017-01-01
Niemcy Richard Banusch do Niemcy LKT Team Brandenburg 192017-01-01
Albania Besmir Banushi do Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 292017-01-01
Chiny Wenqiang Bao do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 242017-01-01
Argentyna Juan Carlos Baron do Argentyna Asociacion Civil Mardan 302017-01-01
Argentyna Julian Barrientos do Boliwia Equipo Bolivia 232017-01-01
Rumunia Csaba Bartha do Rumunia Tusnad Cycling Team 272017-01-01
Belgia Arthur Baude do Belgia AGO - Aqua Service 192017-01-01
Argentyna Daniel Alejandro Bauer do Argentyna Asociacion Civil Mardan 262017-01-01
Niemcy Dominik Bauer do Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 202017-01-01
Stany Cameron Beard do Stany Zjednoczone CCB Velotooler 192017-01-01
Chorwacja Jasmin Becirovic do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 252017-01-01
Hiszpania Manuel Beltran Martinez do nieznany Koniec kariery 462017-01-01
Wlochy Marco Bernardinetti do Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 262017-01-01
Wlochy Simone Bernardini do Wlochy Sangemini - MG.Kvis 262017-01-01
Stany Josh Berry do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 272017-01-01
Francja Jérémy Bescond do Francja HP-BTP - Auber 93 262017-01-01
Francja Clément Betouigt-Suire do Niemcy Development Team Sunweb 192017-01-01
Szwajcaria Stefan Bissegger do Szwajcaria Roth - Akros 192017-01-01
Dania Mikkel Bjerg do Dania Team Giant - Castelli 192017-01-01
Norwegia Marius Blaalid do Norwegia Team FixIT.no 242017-01-01
Hiszpania Samuel Blanco Prol do Portugalia LA Metalusa - BlackJack 232017-01-01
Stany Christopher Blevins do Stany Zjednoczone Axeon Hagens Berman 192017-01-01
Belgia Lorenzo Blomme do Belgia Tarteletto - Isorex 232017-01-01
Argentyna Juan Martin Boldu do Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 222017-01-01
Tajlandia Thurakit Boonratanathanakorn do Tajlandia Thailand Continental Cycling Team 282017-01-01
Wlochy Andrea Borso do Słowenia Adria Mobil 232017-01-01
Austria Manuel Bosch do Austria Team Vorarlberg 282017-01-01
Belgia Tom Bosmans do Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 232017-01-01
Francja Tom Bossis do Japonia Interpro Cycling Academy 232017-01-01
Belgia Gianni Bossuyt do Belgia Tarteletto - Isorex 232017-01-01
Australia Scott Bowden do Australia IsoWhey Sports - SwissWellness 222017-01-01
Australia Matt Boys do Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 282017-01-01
Dania Mathias Bregnhoj do Dania BHS - Almeborg Bornholm 222017-01-01
Holandia Chiel Breukelman do Holandia Destil - Jo Piels Cycling Team 202017-01-01
Wlochy Adriano Brogi do Wlochy GM Europa Ovini 262017-01-01
Stany Cortlan Brown do Stany Zjednoczone Hangar 15 Bicycles 282017-01-01
Stany Jonny Brown do Stany Zjednoczone Axeon Hagens Berman 202017-01-01
Norwegia Eirik Bruland do Norwegia Team Sparebanken Sør 222017-01-01
Stany Michael Burleigh do Stany Zjednoczone Hangar 15 Bicycles 352017-01-01
Andora Oscar Cabanas Quintela do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 262017-01-01
Francja Jérémy Cabot do Francja Roubaix - Lille Métropole 262017-01-01
Francja Jeremy Cabot do Francja Roubaix - Lille Métropole 262017-01-01
Kolumbia Aristobulo Cala Cala do Kolumbia Bicicletas Strongman 272017-01-01
Australia Fabio Calabria do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 302017-01-01
Hiszpania Miguel Calatayud Feo do Serbia Dare - Viator Partizan 212017-01-01
Kolumbia Julio Alexis Camacho Bernal do Kolumbia GW - Shimano 272017-01-01
Australia Jeremy Cameron do Australia IsoWhey Sports - SwissWellness 242017-01-01
Australia Timothy Cameron do Australia St. George Continental Cycling Team 262017-01-01
Boliwia Piter Campero Villarroel do Boliwia Equipo Bolivia 262017-01-01
Francja Romain Campistrous do Francja Armée de Terre 252017-01-01
Wlochy Francesco Canepa do Wlochy GM Europa Ovini 202017-01-01
Wlochy Leonardo Canepa do Wlochy GM Europa Ovini 202017-01-01
Kolumbia Alex Norberto Cano Ardila do Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 342017-01-01
Wlochy Piergiorgio Cardarilli do Wlochy GM Europa Ovini 192017-01-01
Kolumbia Julian Cardona Tabares do Kolumbia Medellin - Inder 202017-01-01
Wlochy Ettore Carlini do Wlochy D'Amico - Bottecchia 282017-01-01
Hiszpania Hector Carretero Millan do Hiszpania Movistar Team 222017-01-01
Kolumbia Edwin Andres Carvajal Jaramillo do Kolumbia EPM 342017-01-01
Kolumbia Sebastian Alexander Castano Munoz do Kolumbia EPM 202017-01-01
Hiszpania Francisco Jose Castello Dobon do Serbia Dare - Viator Partizan 212017-01-01
Hiszpania Raul Castrillo Sedano do Hiszpania Burgos - BH 212017-01-01
Kolumbia Wilmar Andres Castro Arismendi do Kolumbia Bicicletas Strongman 232017-01-01
Argentyna Fernando Gabriel Castro Carrizo do Argentyna Municipalidad de Rawson - Somos Todos 222017-01-01
Kolumbia Jose Nicolas Castro Laverde do Kolumbia EPM 292017-01-01
Argentyna Facundo Matias Cattapan Carrion do Argentyna Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 192017-01-01
Wlochy Manuel Cazzaro do Stany Zjednoczone Team Illuminate 262017-01-01
Holandia Abe Celi do Holandia BabyDump Cycling Team 212017-01-01
Wlochy Riccardo Cenghialta do Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 202017-01-01
Ekwador Jefferson Cepeda do Ekwador Team Ecuador 192017-01-01
Korea Dong Hyeon Cha do Korea LX Cycling Team 222017-01-01
Iran Mohammad Esmaeil Chaichi Raghimi do Iran Tabriz Shahrdari Team 232017-01-01
Singapur Lai Kit Leon Chan do Singapur Infinite - AIS Cycling Team 252017-01-01
Brazylia Lauro Cesar Mouro Chanan do Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 302017-01-01
Tajlandia Kritsada Changpad do Singapur Infinite - AIS Cycling Team 262017-01-01
Dania Anthon Charmig do Dania Team VeloConcept 192017-01-01
Kolumbia German Enrique Chavez Torres do Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 222017-01-01
Malezja Syamil Che Ku Romli do Malezja Terengganu Cycling Team 222017-01-01
Chiny Zhiwen Chen do Chiny Giant Cycling Team 192017-01-01
Chiny Zhuo Chen do Chiny Hainan Jilun Cycling Team 192017-01-01
Korea Im Beom Cheon do Korea Korail Cycling Team 192017-01-01
Korea Young In Choi do Korea Geumsan Insam - Cello 192017-01-01
Bułgaria Stanimir Cholakov do Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 262017-01-01
Tajwan Wen Yen Chuang do Tajwan RTS - Monton Racing Team 232017-01-01
Tajwan Hsiang Yu Chung do Tajwan RTS - Monton Racing Team 272017-01-01
Wlochy Elia Ciabocco do Wlochy Sangemini - MG.Kvis 192017-01-01
Czechy Ondrej Cink do Bahrajn Bahrain - Merida 272017-01-01
Stany Ian Clarke do Stany Zjednoczone CCB Velotooler 192017-01-01
Argentyna Leonardo Franco Cobarrubia do Argentyna Asociacion Civil Mardan 192017-01-01
Belgia Robby Cobbaert do Belgia Cibel - Cebon 272017-01-01
Stany Patrick Collins do Stany Zjednoczone CCB Velotooler 222017-01-01
Wlochy Simone Consonni do Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Team Emirates 232017-01-01
Belgia Michael Cools do Belgia Tarteletto - Isorex 232017-01-01
Francja Erwann Corbel do Francja Fortuneo - Oscaro 262017-01-01
Stany Adrien Costa do Stany Zjednoczone Axeon Hagens Berman 202017-01-01
Kanada Pier-André Cote do Kanada Silber Pro Cycling 202017-01-01
Kanada Alexander Cowan do Kanada Silber Pro Cycling 212017-01-01
Hiszpania Inigo Cuesta Lopez De Castro do nieznany Koniec kariery 482017-01-01
Wielka Gabriel Cullaigh do Holandia SEG Racing Academy 212017-01-01
Słowacja Jan Andrej Cully do Słowacja Dukla Banska Bystrica 222017-01-01
Polska Dawid Czubak do Polska Voster - Uniwheels Team 192017-01-01
Kanada Jean-Simon D'Anjou do Kanada Garneau - Québecor 212017-01-01
Kuwejt Ali Dashti do Kuwejt Nice Cycling Team 292017-01-01
Kazachstan Ilya Davidenok do Iran Tabriz Shahrdari Team 252017-01-01
Australia Jordan Davies do Australia St. George Continental Cycling Team 252017-01-01
Belgia Stijn De Bock do Belgia Cibel - Cebon 242017-01-01
Holandia Jasper De Laat do Holandia Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 232017-01-01
Wlochy Mattia De Marchi do Austria Hrinkow Advarics Cycleang 262017-01-01
Belgia Thomas De Troch do Belgia Tarteletto - Isorex 242017-01-01
Argentyna Hector Wilson De Udaeta do Argentyna Municipalidad de Rawson - Somos Todos 262017-01-01
Belgia Lindsay De Vylder do Belgia Sport Vlaanderen - Baloise 222017-01-01
Belgia Mathias De Witte do Belgia Cibel - Cebon 242017-01-01
Belgia Anthony Debuy do Belgia AGO - Aqua Service 212017-01-01
Belgia Benjamin Declercq do Belgia Sport Vlaanderen - Baloise 232017-01-01
Belgia Merlijn Decoster do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232017-01-01
Niemcy Robert Deike do Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 192017-01-01
Holandia Jens Dekker do Belgia Beobank - Corendon 192017-01-01
Belgia Kevin Deltombe do Belgia Sport Vlaanderen - Baloise 232017-01-01
Chiny Penghai Deng do Chiny Giant Cycling Team 192017-01-01
Zjednoczone Saeed Desmal do Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai - Al Ahli Pro Cycling Team 192017-01-01
Wlochy Lorenzo Di Silvestro do nieznany Koniec kariery 472017-01-01
Kolumbia Andres Miguel Diaz Corrales do Stany Zjednoczone Cylance Pro Cycling 332017-01-01
Hiszpania Jose Manuel Diaz Gallego do Izrael Israel Cycling Academy 222017-01-01
Luxemburg Mike Diener do Luxemburg Team Differdange - Losch 262017-01-01
Turcja Halil Ibrahim Dilek do Turcja Torku Seker Spor 192017-01-01
Kanada Quinton Disera do Kanada H&R Block Pro Cycling Team 192017-01-01
Argentyna Matias Emanuel Dominguez do Paragwaj Vivo Team - Grupo Ore Sy 302017-01-01
Argentyna Juan Pablo Dotti do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 332017-01-01
Wielka Nathan Draper do Wielka Brytania Team Wiggins 202017-01-01
Belgia Jarne Driesen do Belgia Marlux - Napoleon Games 192017-01-01
Kanada David Drouin do Kanada Silber Pro Cycling 222017-01-01
Francja Bastien Duculty do Francja Armée de Terre 252017-01-01
Australia Ben Dyball do Australia St. George Continental Cycling Team 282017-01-01
Austria Tobias Edelbauer do Austria Amplatz - BMC 192017-01-01
Meksyk Frayre Moctezuma Eder do Stany Zjednoczone Elevate - KHS Pro Cycling 262017-01-01
Holandia Nils Eekhoff do Niemcy Development Team Sunweb 192017-01-01
Dania Jakob Egholm do Dania Team Giant - Castelli 192017-01-01
Austria Daniel Eichinger do Austria Hrinkow Advarics Cycleang 222017-01-01
Niemcy Frederik Einhaus do Niemcy Team Lotto - Kern Haus 192017-01-01
Maroko Mehdi El Chokri do RPA Dimension Data for Qhubeka 202017-01-01
Nowa Darcy Ellerm-Norton do Australia St. George Continental Cycling Team 252017-01-01
Wielka Malcolm Elliott do nieznany Koniec kariery 562017-01-01
Hiszpania Mikel Elorza Pagaldai do Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 262017-01-01
Niemcy Jonas Engel do Niemcy 0711 Cycling 232017-01-01
Francja Corentin Ermenault do Wielka Brytania Team Wiggins 212017-01-01
Hiszpania Xuban Errazkin Perez do Portugalia RP - Boavista 212017-01-01
Argentyna Daniel Ricardo Escuela do Argentyna Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 342017-01-01
Hiszpania Jokin Etxabe Leturia do Stany Zjednoczone Aevolo 232017-01-01
Kanada Oliver Evans do Kanada H&R Block Pro Cycling Team 192017-01-01
Argentyna Exequiel Edgardo Falon Avila do Argentyna Municipalidad de Rawson - Somos Todos 272017-01-01
Rosja Konstantin Fast do Singapur Infinite - AIS Cycling Team 412017-01-01
Australia Jesse Featonby do Australia Drapac - Pat's Veg Holistic Development Team 302017-01-01
Indonezja Dwi Saputro Dimas Febri do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 212017-01-01
Uzbekistan Ruslan Fedorov do Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 242017-01-01
Wlochy Leonardo Fedrigo do Wielka Brytania Team Wiggins 212017-01-01
Argentyna Emiliano Jesus Fernandez Aguilera do Argentyna Asociacion Civil Mardan 282017-01-01
Hiszpania Egoitz Fernandez Ayarzaguena do Japonia Team Ukyo 252017-01-01
Czechy Petr Fiala do Czechy AC Sparta Praha 222017-01-01
Kanada Darko Ficko do nieznany Koniec kariery 512017-01-01
Niemcy Lorenz Fiege do Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 252017-01-01
Stany Steve Fisher do Stany Zjednoczone Hangar 15 Bicycles 272017-01-01
Niemcy Bastian Flicke do Niemcy Rad-Net Rose Team 192017-01-01
Słowacja Adrian Foltan do Słowacja Dukla Banska Bystrica 192017-01-01
Iran Davoad Foroughi do Iran Sepahan Cycling Team 262017-01-01
Polska Wojciech Franczak do Polska Team Hurom 242017-01-01
Szwajcaria Kilian Frankiny do Stany Zjednoczone BMC Racing Team 232017-01-01
Austria Nils Friedl do Austria Hrinkow Advarics Cycleang 202017-01-01
Austria Marco Friedrich do Austria WSA - Greenlife 192017-01-01
Szwajcaria Gian Friesecke do Austria Team Vorarlberg 232017-01-01
Szwajcaria Maxime Froidevaux do Szwajcaria Roth - Akros 232017-01-01
Wlochy Francesco Gabriele do Wlochy GM Europa Ovini 192017-01-01
Austria Felix Gall do Niemcy Development Team Sunweb 192017-01-01
Belgia Tom Galle do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 222017-01-01
Indonezja Abdul Gani do Indonezja KFC Cycling Team 252017-01-01
Wlochy Filippo Ganna do Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Team Emirates 212017-01-01
Hiszpania Egoitz Garcia Etxeguibel do Boliwia Equipo Bolivia 312017-01-01
Kolumbia Jhojan Orlando Garcia Sosa do Kolumbia Manzana - Postobon Team 192017-01-01
Kanada Louis Garneau do nieznany Koniec kariery 592017-01-01
Stany Ian Garrison do Stany Zjednoczone Axeon Hagens Berman 192017-01-01
Francja David Gaudu do Francja FDJ 212017-01-01
Kolumbia Wbeimar Andres Gaviria Ruiz do Kolumbia GW - Shimano 212017-01-01
Austria Daniel Geismayr do Austria Team Vorarlberg 282017-01-01
Wielka Etienne Georgi do Wielka Brytania Team Wiggins 192017-01-01
Kanada Laurent Gervais do Stany Zjednoczone Aevolo 202017-01-01
Niemcy Konrad Gessner do Niemcy Rad-Net Rose Team 222017-01-01
Wielka Matthew Gibson do Wielka Brytania JLT - Condor 212017-01-01
Kolumbia Alexander Gil Sanchez do Kolumbia Movistar Team America 252017-01-01
Francja Romain Gioux do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 312017-01-01
Belgia Pierre Goebeert do Belgia AGO - Aqua Service 202017-01-01
Belgia Jonas Goeman do Belgia Tarteletto - Isorex 242017-01-01
Brazylia Andre Eduardo Gohr do Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 212017-01-01
Ukraina Volodymyr Gomenyuk do Chiny Yunnan - Lvshan Landscape 322017-01-01
Portugalia Luis Gabriel Silva Gomes do Portugalia RP - Boavista 232017-01-01
Kolumbia Camilo Andres Gomez Archila do Kolumbia Bicicletas Strongman 332017-01-01
Korea Tae Min Gong do Tajwan RTS - Monton Racing Team 282017-01-01
Boliwia Freddy Gonzales Soto do Boliwia Equipo Bolivia 232017-01-01
Argentyna Leandro Agustin Gonzalez do Argentyna Municipalidad de Rawson - Somos Todos 192017-01-01
Argentyna Pedro Cristian Gonzalez do Argentyna Equipo Continental Municipalidad de Pocito 342017-01-01
Argentyna Sergio German Gonzalez do Argentyna Italomat - Dogo 372017-01-01
Belgia Michael Goolaerts do Belgia Vérandas Willems - Crelan 232017-01-01
Stany Wyatt Goral do Stany Zjednoczone CCB Velotooler 192017-01-01
Kazachstan Ilya Gorbushin do Kazachstan Astana City 192017-01-01
Argentyna German Miguel Gordillo Argüello do Argentyna Municipalidad de Rawson - Somos Todos 242017-01-01
Hiszpania INaki Gozalbez Nadal do Argentyna Italomat - Dogo 262017-01-01
Polska Mateusz Grabis do Polska Voster - Uniwheels Team 232017-01-01
Stany Noah Granigan do Stany Zjednoczone CCB Velotooler 212017-01-01
Hiszpania Pedro Gregori Martinez do Boliwia Equipo Bolivia 302017-01-01
Albania Klinti Grembi do Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 232017-01-01
Francja Maxime Gressier do Niemcy Development Team Sunweb 192017-01-01
Austria Matthias Grick do Austria WSA - Greenlife 272017-01-01
Polska Kacper Gronkiewicz do Polska Domin Sport 242017-01-01
Słowenia Matic Groselj do Słowenia Rog - Ljubljana 212017-01-01
Słowenia Ziga Groselj do Słowenia Adria Mobil 242017-01-01
Niemcy Felix Gross do Niemcy Rad-Net Rose Team 192017-01-01
Australia Kaden Groves do Australia St. George Continental Cycling Team 192017-01-01
Chiny Gefa Gu do Chiny Hainan Jilun Cycling Team 252017-01-01
Chiny Tianhao Gu do Chiny Giant Cycling Team 212017-01-01
Wlochy Diego Guglielmetti do Wlochy GM Europa Ovini 192017-01-01
Polska Mikolaj Gutek do Polska Team Hurom 212017-01-01
Hiszpania José Manuel Gutierrez Revuelta do Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 292017-01-01
Niemcy Frederik Hähnel do Niemcy LKT Team Brandenburg 212017-01-01
Stany Lance Haidet do Stany Zjednoczone Aevolo 202017-01-01
Izrael Shlomi Haimy do Izrael Israel Cycling Academy 282017-01-01
Australia Lucas Hamilton do Chiny Mitchelton - Scott 212017-01-01
Niemcy Hendrik Hamm do Niemcy 0711 Cycling 202017-01-01
Austria Maximilian Hammerle do Austria Team Vorarlberg 242017-01-01
Niemcy Luca Felix Happke do Niemcy Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 192017-01-01
Ekwador Wilson Steven Haro do Ekwador Team Ecuador 192017-01-01
Wielka William Harper do Wielka Brytania ONE Pro Cycling 272017-01-01
Stany John Harris do Stany Zjednoczone CCB Velotooler 242017-01-01
Iran Sajjad Hashemi do Iran Sepahan Cycling Team 252017-01-01
Japonia Kenji Hashimoto do nieznany Koniec kariery 362017-01-01
Argentyna Rodrigo Gaston Hausen Salinas do Argentyna Municipalidad de Rawson - Somos Todos 232017-01-01
Stany Gage Hecht do Stany Zjednoczone Aevolo 192017-01-01
Stany Adrian Hegyvary do Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling Team 332017-01-01
Irlandia Conor Hennebry do Irlandia An Post - Chainreaction 242017-01-01
Argentyna Martin Hernandez do Argentyna Italomat - Dogo 382017-01-01
Stany Michael Hernandez do Stany Zjednoczone Aevolo 202017-01-01
Dania Marc Hester Hansen do Wielka Brytania Team Wiggins 322017-01-01
Wielka Ben Hetherington do Kuwejt Cyclesport.se - Memil Pro Cycling 222017-01-01
Indonezja Jamal Hibatullah do Indonezja KFC Cycling Team 202017-01-01
Indonezja Andriyan Hidayat do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 192017-01-01
Japonia Takaaki Higuchi do Japonia Team Ukyo 222017-01-01
Kolumbia Alvaro Jose Hodeg Chagui do Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 212017-01-01
Stany Alex Hoehn do Stany Zjednoczone Elevate - KHS Pro Cycling 202017-01-01
Norwegia Ludvik Aspelund Holstad do Norwegia Team Sparebanken Sør 192017-01-01
Ukraina Serhiy Honchar do nieznany Koniec kariery 472017-01-01
Czechy Josef Horejsi do Czechy AC Sparta Praha 222017-01-01
Słowenia Ziga Horvat do Słowenia Adria Mobil 192017-01-01
Wielka Rhys Howells do Wielka Brytania Team Wiggins 302017-01-01
Tajwan Sung Pu Huang do Tajwan RTS - Monton Racing Team 272017-01-01
Francja Florian Hudry do Japonia Interpro Cycling Academy 232017-01-01
Dania Morten Hulgaard do Dania BHS - Almeborg Bornholm 192017-01-01
Wlochy Mirko Iafrati do Wlochy GM Europa Ovini 192017-01-01
Serbia Ognjen Ilic do Serbia Dare - Viator Partizan 192017-01-01
Austria Moritz Irendorfer do Austria WSA - Greenlife 192017-01-01
Hiszpania Jon Irisarri Rincon do Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 222017-01-01
Hiszpania Julen Irizar Laskurain do Hiszpania Euskadi Basque Country - Murias 222017-01-01
Irlandia Martyn Irvine do Irlandia Aqua Blue Sport 322017-01-01
Erytrea Tesfom Issak Okbamariam do Japonia Interpro Cycling Academy 262017-01-01
Rosja Vitalii Ivshin do Rosja Lokosphinx 202017-01-01
Iran Shahab Jadidoleslami do Iran Sepahan Cycling Team 242017-01-01
Kanada Adam Jamieson do Irlandia An Post - Chainreaction 212017-01-01
Korea Jiung Jang do Korea Korail Cycling Team 252017-01-01
Polska Slawomir Janiszewski do Polska Wibatech - 7R Fuji 212017-01-01
Belgia Jappe Jaspers do Belgia Vérandas Willems - Crelan 192017-01-01
Bahrajn Ali Hassan Mansoor Jawad do Bahrajn VIB Bikes 302017-01-01
Bahrajn Mansoor Mohammed Jawad do Bahrajn VIB Bikes 302017-01-01
Chorwacja Zvonimir Jelinic do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 222017-01-01
Dania Thomas Jensen do Dania Team Giant - Castelli 222017-01-01
Słowenia Ziga Jerman do Słowenia Rog - Ljubljana 192017-01-01
Szwajcaria Cédric Jolidon do Kuwejt Nice Cycling Team 192017-01-01
Korea Dae Young Joo do Korea Seoul Cycling Team 212017-01-01
Serbia Nebojsa Jovanovic do Serbia Dare - Viator Partizan 342017-01-01
Indonezja Selamat Juangga do Indonezja KFC Cycling Team 252017-01-01
Argentyna Gabriel Juarez Veron do Argentyna Equipo Continental Municipalidad de Pocito 272017-01-01
Argentyna Ricardo Daniel Julio do Argentyna Equipo Continental Municipalidad de Pocito 412017-01-01
Hiszpania Marcos Jurado Rodriguez do Hiszpania Burgos - BH 262017-01-01
Niemcy Malte Jürss do Niemcy LKT Team Brandenburg 212017-01-01
Australia Tom Kaesler do Australia Drapac - Pat's Veg Holistic Development Team 222017-01-01
Czechy Jiri Kala do Czechy CK Pribram - Fany Gastro 302017-01-01
Korea Tae Woo Kang do Korea Seoul Cycling Team 192017-01-01
Tajlandia Worayut Kapunya do Tajlandia Thailand Continental Cycling Team 242017-01-01
Indonezja Asep Karyani do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 222017-01-01
Australia Jacob Kauffmann do Australia NSW Institute of Sport 302017-01-01
Wielka Adam Kenway do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 302017-01-01
Wielka Dylan Kerfoot-Robson do Wielka Brytania Team Wiggins 212017-01-01
Słowenia Vladimir Kerkez do Słowenia Attaque Team Gusto 332017-01-01
Australia Ben Kersten do Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 362017-01-01
Kazachstan Kairat Khadylbek do Kazachstan Vino - Astana Motors 192017-01-01
Bahrajn Yahiaaldien Dhiab Khalefa do Bahrajn VIB Bikes 222017-01-01
Iran Behnam Khalili Khosroshahi do Iran Tabriz Shahrdari Team 282017-01-01
Korea Dae Yeon Kim do Korea KSPO - Bianchi Asia Procycling 232017-01-01
Korea Dong Wook Kim do Korea Seoul Cycling Team 192017-01-01
Korea Hong Il Kim do Korea Korail Cycling Team 202017-01-01
Korea Hwang Hee Kim do Korea Gapyeong Cycling Team 212017-01-01
Korea Ji Hoon Kim do Korea Gapyeong Cycling Team 232017-01-01
Korea Joo Suk Kim do Korea Gapyeong Cycling Team 242017-01-01
Korea Woong Gyeom Kim do Korea Geumsan Insam - Cello 212017-01-01
Norwegia Iver Knotten do Norwegia Joker - Icopal 192017-01-01
Japonia Marino Kobayashi do Wlochy Nippo - Vini Fantini 232017-01-01
Austria Stefan Kolb do Austria WSA - Greenlife 202017-01-01
Bułgaria Teodor Kolev do Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 192017-01-01
Niemcy Marco König do Niemcy 0711 Cycling 222017-01-01
Francja Dylan Kowalski do Francja Roubaix - Lille Métropole 232017-01-01
Serbia Nikola Kozomara do Serbia Dare - Viator Partizan 262017-01-01
Słowenia Nik Kranjec do Słowenia Attaque Team Gusto 192017-01-01
Polska Artur Krasnodebski do Polska Voster - Uniwheels Team 212017-01-01
Rosja Leonid Krasnov do Rumunia Tusnad Cycling Team 292017-01-01
Polska Szymon Krawczyk do Polska Voster - Uniwheels Team 192017-01-01
Norwegia Sondre Kristiansen do Norwegia Uno-X Hydrogen Development Team 242017-01-01
Dania Andreas Lorentz Kron do Dania Riwal Platform Cycling Team 192017-01-01
Kazachstan Timur Kuat do Kazachstan Vino - Astana Motors 192017-01-01
Polska Adrian Kucharek do Polska Domin Sport 232017-01-01
Austria Michael Kucher do Austria Team Vorarlberg 242017-01-01
Niemcy Alexander Kuesters do Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 222017-01-01
Norwegia Kristian Kulset do Norwegia Uno-X Hydrogen Development Team 222017-01-01
Argentyna Ismael Fernando Laguna do Argentyna Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 232017-01-01
Rumunia Peter Laszlo do Rumunia Tusnad Cycling Team 192017-01-01
Kolumbia Luis Felipe Laverde Jimenez do Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 382017-01-01
Słowenia Martin Lavric do Słowenia Attaque Team Gusto 192017-01-01
Hongkong Kwun Wan Law do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 222017-01-01
Australia Scott Law do Stany Zjednoczone Cylance Pro Cycling 262017-01-01
Francja Kévin Le Cunff do Francja HP-BTP - Auber 93 292017-01-01
Francja Mathias Le Turnier do Francja Cofidis, Solutions Crédits 222017-01-01
Australia Jason Lea do Australia IsoWhey Sports - SwissWellness 212017-01-01
Francja Jérémy LECROQ do Francja Roubaix - Lille Métropole 222017-01-01
Korea Jae Ha Lee do Korea Gapyeong Cycling Team 212017-01-01
Korea Jin Woo Lee do Korea Korail Cycling Team 232017-01-01
Korea Joon Hee Lee do Korea Gapyeong Cycling Team 192017-01-01
Belgia Rob Leemans do Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 242017-01-01
Boliwia Bernardo Leon Navarro do Boliwia Start Vaxes Cycling Team 242017-01-01
Portugalia Joao Gonçalo Ferreira Letras do Portugalia Louletano - Hospital de Loule 262017-01-01
Hongkong Chun Wing Leung do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 232017-01-01
Hongkong Ka Yu Leung do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 212017-01-01
Chiny Bo Li do Chiny China Continental Team of Gansu Bank 202017-01-01
Chiny Di Li do Chiny Hainan Jilun Cycling Team 222017-01-01
Chiny Hu Li do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 192017-01-01
Korea Jae Yeon Lim do Korea Korail Cycling Team 262017-01-01
Filipiny Rustom Lim do Filipiny 7 Eleven Roadbike Philippines 242017-01-01
Singapur Wei Jie Lim do Singapur Infinite - AIS Cycling Team 212017-01-01
Hiszpania Oscar Linares Misioner do Hiszpania Burgos - BH 222017-01-01
Tajlandia Nawuti Liphongyu do Tajlandia Thailand Continental Cycling Team 262017-01-01
Tajwan Jia Liang Liu do Tajwan RTS - Monton Racing Team 232017-01-01
Chiny Xinyang Liu do Chiny Keyi - Look Cycling Team 252017-01-01
Stany Cory Lockwood do Stany Zjednoczone Elevate - KHS Pro Cycling 292017-01-01
Malezja Sea Keong Loh do Tajlandia Thailand Continental Cycling Team 312017-01-01
Argentyna Franco German Lopez do Argentyna Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 292017-01-01
Singapur Hong De Low do Singapur Infinite - AIS Cycling Team 242017-01-01
Niemcy Raven Lübbers do Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 232017-01-01
Argentyna Hector Maximiliano Lucero do Argentyna Equipo Continental Municipalidad de Pocito 352017-01-01
Argentyna Higinio Daniel Lucero do Argentyna Municipalidad de Rawson - Somos Todos 272017-01-01
Boliwia Alejandro Luna do Boliwia Start Vaxes Cycling Team 202017-01-01
Szwajcaria Damian Lüscher do Szwajcaria Roth - Akros 202017-01-01
Dania Daniel Bligaard Lyhne do Dania ColoQuick - Cult 212017-01-01
Kanada Sean Mackinnon do Irlandia An Post - Chainreaction 222017-01-01
Litwa Evaldas Maculevicius do Litwa Staki - Technorama 232017-01-01
Portugalia Zulmiro Manuel Silva Magalhaes do Portugalia LA Metalusa - BlackJack 232017-01-01
Australia Liam Magennis do Australia NSW Institute of Sport 202017-01-01
Maroko Mounir Makhchoun do Bahrajn VIB Bikes 232017-01-01
Niemcy Moritz Malcharek do Niemcy LKT Team Brandenburg 202017-01-01
Azerbejdżan Orkhan Mammadov do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 292017-01-01
Niemcy Philipp Mamos do Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 352017-01-01
Niemcy Matthias Mangertseder do Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 192017-01-01
Argentyna Alexis Said Mansur do Argentyna Italomat - Dogo 222017-01-01
Wlochy Alessandro Marinozzi do Wlochy Sangemini - MG.Kvis 192017-01-01
Wlochy Marco Maronese do Wlochy Bardiani - CSF 232017-01-01
Brazylia Felipe Cristiano Paixao Marques do Brazylia Equipe UFF 272017-01-01
Stany Kaler Marshall do Stany Zjednoczone Hangar 15 Bicycles 312017-01-01
Dominikana Junior Antonio Marte Aguilera do Dominikana Inteja Dominican Cycling Team 212017-01-01
Filipiny Bonijoe Martin do Filipiny 7 Eleven Roadbike Philippines 252017-01-01
Wielka Grant Martin do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 192017-01-01
Kolumbia John Edilberto Martinez Montereo do Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 342017-01-01
Hiszpania Gaspar Mas Nicolau do Kuwejt Nice Cycling Team 232017-01-01
Japonia Yuki Mase do Japonia Matrix Powertag 232017-01-01
Wlochy Fausto Masnada do Wlochy Androni - Sidermec Bottecchia 242017-01-01
Francja Christophe Masson do Belgia WB Veranclassic - Aqua Protect 322017-01-01
Portugalia Joao Carlos Araujo Matias do Portugalia LA Metalusa - BlackJack 262017-01-01
Brazylia Antonio Luan Nascimento Matta do Argentyna Italomat - Dogo 252017-01-01
Japonia Shinya Mawatari do Japonia Utsunomiya - Blitzen 232017-01-01
Australia Robert-Jon Mccarthy do Wielka Brytania JLT - Condor 232017-01-01
Kanada Reid Mcclure do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 222017-01-01
Stany Brian Mcculloch do Stany Zjednoczone Elevate - KHS Pro Cycling 352017-01-01
Wielka Charles Mccullough do nieznany Koniec kariery 542017-01-01
Irlandia Sean Mckenna do Irlandia An Post - Chainreaction 232017-01-01
Stany Brandon Mcnulty do Stany Zjednoczone Rally Cycling 192017-01-01
Uzbekistan Sergey Medvedev do Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 222017-01-01
Belgia Jordi Meeus do Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 192017-01-01
Iran Majid Abouei Mehrizi do Iran Pishgaman Cycling Team 212017-01-01
Holandia Gijs Meijer do Holandia Monkey Town Continental Team 192017-01-01
Niemcy Martin Meiler do Austria Team Vorarlberg 192017-01-01
Portugalia Nuno Serafim Pacheco Meireles do Boliwia Equipo Bolivia 262017-01-01
Argentyna Juan Javier Melivilo do Argentyna Italomat - Dogo 282017-01-01
Portugalia Luis Carlos Nunes Mendonça do Portugalia Louletano - Hospital de Loule 312017-01-01
Kolumbia Andres Camilo Mendoza Ramirez do Paragwaj Vivo Team - Grupo Ore Sy 262017-01-01
Słowenia Matej Mercun do Słowenia Rog - Ljubljana 192017-01-01
Wlochy Marcello Merlino do Wlochy D'Amico - Bottecchia 202017-01-01
Kolumbia Juan Martin Mesa Perez do Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 252017-01-01
Bułgaria Mihail Mihailov do Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 202017-01-01
Azerbejdżan Musa Mikayilzade do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 192017-01-01
Wlochy Riccardo Minali do Kazachstan Astana Pro Team 222017-01-01
Paragwaj Gustavo Adolfo Mińo Baez do Paragwaj Vivo Team - Grupo Ore Sy 332017-01-01
Japonia Shota Minowa do Japonia Nasu Blasen 232017-01-01
Stany Tim Mitchell do Stany Zjednoczone CCB Velotooler 392017-01-01
Hongkong Maximilian Mitchelmore do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 202017-01-01
Bułgaria Kristiyan Mitev do Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 192017-01-01
Japonia Takayuki Mizuno do Japonia Interpro Cycling Academy 272017-01-01
Holandia Jarno Mobach do Niemcy Development Team Sunweb 192017-01-01
Kolumbia Julian David Molano Benavides do Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 202017-01-01
Belgia Sylvain Moniquet do Belgia AGO - Aqua Service 192017-01-01
Australia Cyrus Monk do Australia Drapac - Pat's Veg Holistic Development Team 212017-01-01
Argentyna Francisco Cesar Monte do Argentyna Asociacion Civil Mardan 292017-01-01
Brazylia Gideoni Rodrigues Monteiro do Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 282017-01-01
Ekwador Jimmy Santiago Montenegro Narvaez do Ekwador Team Ecuador 192017-01-01
Argentyna Miguel Angel Montes do Argentyna Italomat - Dogo 302017-01-01
Argentyna Luciano Antonio Montivero do Argentyna Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 392017-01-01
Kolumbia Cristhian Montoya Giraldo do Kolumbia Medellin - Inder 282017-01-01
Kolumbia Javier Ignacio Montoya Montoya do Kolumbia Medellin - Inder 202017-01-01
Australia Drew Morey do Australia Drapac - Pat's Veg Holistic Development Team 212017-01-01
Stany Nathaniel Morse do Stany Zjednoczone CCB Velotooler 222017-01-01
Stany Zeke Mostov do Stany Zjednoczone Aevolo 212017-01-01
Maroko Salah Eddine Mraouni do Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 252017-01-01
Rwanda Samuel Mugisha do RPA Dimension Data for Qhubeka 202017-01-01
Albania Donald Mukaj do Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 282017-01-01
Australia Mitchell Mulhern do Holandia Delta Cycling Rotterdam 262017-01-01
Indonezja Maruli Fajar Mulia do Indonezja KFC Cycling Team 292017-01-01
Niemcy Marco Müller-Sciacca do Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 342017-01-01
Kolumbia Cristian Camilo Munoz Lancheros do Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 212017-01-01
Kolumbia William David Munoz Perez do Kolumbia Bicicletas Strongman 232017-01-01
Kanada Marc-Antoine Nadon do Kanada H&R Block Pro Cycling Team 232017-01-01
Polska Jakub Najs do Polska Voster - Uniwheels Team 232017-01-01
Japonia Kenji Nakanishi do Japonia Kinan Cycling Team 222017-01-01
Japonia Yakuya Nakata do Japonia Interpro Cycling Academy 212017-01-01
Argentyna Nicolas Javier Naranjo Sanchez do Argentyna Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 272017-01-01
Kuwejt Othman Nassar do Kuwejt Cyclesport.se - Memil Pro Cycling 332017-01-01
Iran Hossein Nateghi do Iran Sepahan Cycling Team 302017-01-01
Filipiny Junrey Janjan Navarra do RPA Dimension Data for Qhubeka 252017-01-01
Stany Brad Neagos do Stany Zjednoczone Team Illuminate 282017-01-01
Holandia Lex Nederlof do nieznany Koniec kariery 512017-01-01
Japonia Torataro Nishi do Japonia Interpro Cycling Academy 212017-01-01
Niemcy Tobias Nolde do Niemcy Rad-Net Rose Team 192017-01-01
Tajlandia Khunakon Nonthichan do Singapur Infinite - AIS Cycling Team 242017-01-01
Belgia Christophe Noppe do Belgia Sport Vlaanderen - Baloise 232017-01-01
Polska Mateusz Nowaczek do Polska Voster - Uniwheels Team 262017-01-01
Wielka Matthew Nowell do Wielka Brytania Bike Channel - Canyon 212017-01-01
Hiszpania Jose Carlos Nunez Sanchez do Serbia Dare - Viator Partizan 352017-01-01
Australia Callum O'Sullivan do nieznany Koniec kariery 302017-01-01
Kolumbia Israel Antonio Ochoa Plazas do nieznany Koniec kariery 532017-01-01
Korea Tae Hee Oh do Korea Korail Cycling Team 242017-01-01
Japonia Atsushi Oka do Japonia Utsunomiya - Blitzen 222017-01-01
Japonia Hayato Okamoto do Japonia Aisan Racing Team 222017-01-01
Kazachstan Viktor Okishev do Chiny Keyi - Look Cycling Team 232017-01-01
Holandia Lars Olde Meierink do Holandia Destil - Jo Piels Cycling Team 192017-01-01
Portugalia Ivo Emanuel Alves Oliveira do Stany Zjednoczone Axeon Hagens Berman 212017-01-01
Portugalia Rui Filipe Alves Oliveira do Stany Zjednoczone Axeon Hagens Berman 212017-01-01
Holandia Daan Olivier do Holandia Team LottoNL - Jumbo 252017-01-01
Uzbekistan Dostonbek Ollamov do Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 202017-01-01
Dania Morten Ollegaard do Dania BHS - Almeborg Bornholm 292017-01-01
Argentyna Franklin Leonel Olmos do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 192017-01-01
Szwecja Jesper Olsson do Kuwejt Cyclesport.se - Memil Pro Cycling 192017-01-01
Japonia Toshiki Omote do Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 242017-01-01
Holandia Folkert Oostra do Holandia BabyDump Cycling Team 282017-01-01
Kolumbia Fernando Orjuela Gutierrez do Kolumbia Manzana - Postobon Team 262017-01-01
Brazylia Caio Godoy Ormenese do Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 222017-01-01
Słowacja Samuel Oros do Słowacja Dukla Banska Bystrica 192017-01-01
Wlochy Davide Orrico do Wlochy Sangemini - MG.Kvis 272017-01-01
Paragwaj Ever Ortiz do nieznany Koniec kariery 212017-01-01
Kolumbia Alejandro Osorio Carvajal do Kolumbia GW - Shimano 192017-01-01
Kolumbia Carlos Alberto Ospina Hernandez do Tajwan RTS - Monton Racing Team 352017-01-01
Kolumbia Dalivier Ospina Navarro do Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 322017-01-01
Norwegia Bjørn Overland do nieznany Koniec kariery 532017-01-01
Wlochy Niccolo Pacinotti do Wlochy Bardiani - CSF 222017-01-01
Argentyna Andres Dario Paez do Argentyna Municipalidad de Rawson - Somos Todos 222017-01-01
Kazachstan Nikita Panassenko do Kazachstan Astana City 252017-01-01
Australia James Pane do Australia Drapac - Pat's Veg Holistic Development Team 212017-01-01
Korea Kyoung Ho Park do Korea Geumsan Insam - Cello 242017-01-01
Polska Krzyzstof Parma do Polska Voster - Uniwheels Team 302017-01-01
Indonezja Parno Parno do Indonezja KFC Cycling Team 332017-01-01
Kolumbia Jordan Arley Parra Arias do Kolumbia EPM 232017-01-01
Słowenia Jaka Paulic do Słowenia Attaque Team Gusto 192017-01-01
Belgia Tijl Pauwels do Belgia Marlux - Napoleon Games 192017-01-01
Dania Nicklas Overgaard Pedersen do Dania Team Giant - Castelli 242017-01-01
Filipiny Arjay Peralta do Filipiny 7 Eleven Roadbike Philippines 242017-01-01
Brazylia Maicke Rene Monteiro Pereira do Brazylia Equipe UFF 292017-01-01
Argentyna Angel Leonardo Pereyra do Argentyna Equipo Continental Municipalidad de Pocito 212017-01-01
Wielka Ryan Perry do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 302017-01-01
Belgia Yann Pestiaux do Belgia AGO - Aqua Service 192017-01-01
Francja Nans Peters do Francja Ag2r La Mondiale 232017-01-01
Wlochy Francesco Petrini do Wlochy D'Amico - Bottecchia 202017-01-01
Stany Spencer Petrov do Stany Zjednoczone CCB Velotooler 192017-01-01
Belgia Laurent Pieters do Belgia Tarteletto - Isorex 232017-01-01
Andora Julio Alfredo Pintado Madrigal do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 342017-01-01
Portugalia Edgar Miguel Lemos Pinto do Portugalia LA Metalusa - BlackJack 322017-01-01
Stany Cameron Piper do Stany Zjednoczone Team Illuminate 262017-01-01
Brazylia Raphael Henrique Pires do Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 202017-01-01
Ekwador Marco Dario Pita Bolanos do Ekwador Team Ecuador 242017-01-01
Belgia Edward Planckaert do Belgia Sport Vlaanderen - Baloise 222017-01-01
Czechy Jan Pleva do Czechy CK Pribram - Fany Gastro 192017-01-01
Słowenia Tadej Pogacar do Słowenia Rog - Ljubljana 192017-01-01
Wlochy Umberto Poli do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 212017-01-01
Brazylia Edson Antonio Ponciano do Brazylia Equipe UFF 262017-01-01
Ukraina Vitaliy Popkov do Chiny Yunnan - Lvshan Landscape 342017-01-01
Francja Peter Pouly do Singapur Infinite - AIS Cycling Team 402017-01-01
Laos Alex Ariya Pounsavath Destribois do Kuwejt Nice Cycling Team 262017-01-01
Meksyk Ignacio Prado do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 242017-01-01
Słowenia Aljaz Prah do Słowenia Rog - Ljubljana 192017-01-01
Wlochy Paolo Prandini do Wlochy Sangemini - MG.Kvis 212017-01-01
Kazachstan Vadim Pronskiy do Kazachstan Astana City 192017-01-01
Francja Jérôme Pulidori do Kuwejt Nice Cycling Team 312017-01-01
Litwa Kasparas Punkrys do Litwa Staki - Technorama 192017-01-01
Chiny Yulei Qiao do Chiny Holy Brother Cycling Team 192017-01-01
Wielka Charlie Quarterman do Luxemburg Leopard Pro Cycling 192017-01-01
Ekwador Alexis Benjamin Quinteros Moya do Ekwador Team Ecuador 202017-01-01
Kolumbia Oscar Adalberto Quiroz Ayala do Kolumbia GW - Shimano 232017-01-01
Holandia Thomas Rabou do Chiny Hengxiang Cycling Team 342017-01-01
Wlochy Angelo Raffaele do Wlochy D'Amico - Bottecchia 262017-01-01
Egipt Islam Nasser Ragaey do Bahrajn VIB Bikes 232017-01-01
Iran Mohsen Rahmani Beiragh do Iran Sepahan Cycling Team 282017-01-01
Serbia Dusan Rajovic do Słowenia Adria Mobil 202017-01-01
Kolumbia Jame Ramirez Bernal do Argentyna Italomat - Dogo 282017-01-01
Kolumbia Alejandro Ramirez Calderon do Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 362017-01-01
Argentyna Alan Giannino Ramirez Sambrano do Argentyna Municipalidad de Rawson - Somos Todos 272017-01-01
Argentyna Duilio Alfredo Ramos do Argentyna Asociacion Civil Mardan 212017-01-01
Argentyna Ruben Gabriel Ramos do Rumunia Tusnad Cycling Team 252017-01-01
Boliwia Basilio Ramos Ticona do Boliwia Equipo Bolivia 282017-01-01
Brazylia Victor Cesar Ranghetti do Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 192017-01-01
Wlochy Edward Ravasi do Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Team Emirates 232017-01-01
Austria Paul Redtenbacher do Austria Hrinkow Advarics Cycleang 222017-01-01
Polska Szymon Rekita do Luxemburg Leopard Pro Cycling 232017-01-01
Kolumbia Juan Pablo Rendon Jaimes do Kolumbia GW - Shimano 272017-01-01
Norwegia Erik Nordsaeter Resell do Norwegia Uno-X Hydrogen Development Team 212017-01-01
Szwajcaria Matthias Reutimann do Szwajcaria Roth - Akros 232017-01-01
Belgia Jan Reynaerts do Belgia Cibel - Cebon 202017-01-01
Belgia Wim Reynaerts do Belgia Cibel - Cebon 222017-01-01
Belgia Jens Reynders do Luxemburg Leopard Pro Cycling 192017-01-01
Wlochy Ernesto Riboldi do nieznany Koniec kariery 622017-01-01
Wielka Alexandar Richardson do Wielka Brytania Bike Channel - Canyon 272017-01-01
Argentyna Adrian Ezequiel Richeze Araquistain do Argentyna Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 282017-01-01
Kazachstan Dmitriy Rive do Chiny Keyi - Look Cycling Team 222017-01-01
Argentyna Jose Luis Rivera do Argentyna Equipo Continental Municipalidad de Pocito 372017-01-01
Kostaryka Kevin Rivera Serrano do Wlochy Androni - Sidermec Bottecchia 192017-01-01
Indonezja Elan Sutomo Riyadi do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 282017-01-01
Indonezja Jeri Riyadi do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 212017-01-01
Kanada Adam Roberge do Kanada Silber Pro Cycling 202017-01-01
Argentyna Gonzalo Ezequiel Robledo Chagas do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 192017-01-01
Dania Frederik Rodenberg Madsen do Dania Team Giant - Castelli 192017-01-01
Argentyna Leonardo Rodriguez do Argentyna Asociacion Civil Mardan 192017-01-01
Hiszpania Oscar Rodriguez Garaicoechea do Hiszpania Euskadi Basque Country - Murias 222017-01-01
Hiszpania Sergio Rodriguez Reche do Boliwia Equipo Bolivia 252017-01-01
Meksyk Jose Alfredo Rodriguez Victoria do Stany Zjednoczone Elevate - KHS Pro Cycling 202017-01-01
Niemcy Jakob Roithmeier do Polska Wibatech - 7R Fuji 262017-01-01
Hiszpania Marcos Rojo Martin do Hiszpania Burgos - BH 242017-01-01
Węgry Tibor Roka do nieznany Koniec kariery 512017-01-01
Polska Radosław Romanik do nieznany Koniec kariery 502017-01-01
Stany Sam Rosenholtz do Stany Zjednoczone CCB Velotooler 332017-01-01
Australia Mathew Ross do Australia Drapac - Pat's Veg Holistic Development Team 212017-01-01
Kolumbia Daniel Andres Rozo Velez do Kolumbia Bicicletas Strongman 252017-01-01
Szwajcaria Manuel Rudaz do Szwajcaria Roth - Akros 232017-01-01
Norwegia Hans Kristian Rudland do Norwegia Uno-X Hydrogen Development Team 202017-01-01
Niemcy Paul Rudys do Niemcy LKT Team Brandenburg 192017-01-01
Stany Timothy Rugg do Niemcy Bike Aid 322017-01-01
Hiszpania Joan Ruiz Vicens do Hiszpania Burgos - BH 202017-01-01
Bułgaria Vladimir Rusenov do Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 222017-01-01
Mołdawia Maxim Rusnac do Luxemburg Team Differdange - Losch 252017-01-01
Niemcy Jonas Rutsch do Niemcy Team Lotto - Kern Haus 192017-01-01
Belgia Brecht Ruyters do Belgia Cibel - Cebon 242017-01-01
Malezja Muhammad Fitri Saharil do Malezja Team Sapura Cycling 192017-01-01
Maroko Soufiane Sahbaoui do Bahrajn VIB Bikes 222017-01-01
Tajlandia Phucong Sai-Udomsin do Tajlandia Thailand Continental Cycling Team 292017-01-01
Polska Szymon Sajnok do Słowenia Attaque Team Gusto 202017-01-01
Kolumbia Jairo Alonso Salas Atehortua do Kolumbia EPM 332017-01-01
Argentyna Juan Eduardo Salas Robledo do Paragwaj Vivo Team - Grupo Ore Sy 202017-01-01
Dania Alexander Salby do Dania BHS - Almeborg Bornholm 192017-01-01
Argentyna Leandro Exequiel Saldano Pujado do Argentyna Asociacion Civil Mardan 222017-01-01
Niemcy Martin Salmon do Niemcy Development Team Sunweb 202017-01-01
Austria Jodok Salzmann do Austria WSA - Greenlife 222017-01-01
Wlochy Nicolas Samparisi do Wlochy D'Amico - Bottecchia 252017-01-01
Hiszpania Oscar Sanchez Caballero do Serbia Dare - Viator Partizan 292017-01-01
Hiszpania Daniel Sanchez Cidoncha do Portugalia RP - Boavista 252017-01-01
Szwecja Erik Sandersson do Szwecja Team Tre Berg - PostNord 192017-01-01
Tajlandia Thanawut Sanikwathi do Tajlandia Thailand Continental Cycling Team 242017-01-01
Brazylia Breno Morais Santos do Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 202017-01-01
Brazylia Emerson Silva Santos do Brazylia Equipe UFF 262017-01-01
Brazylia Luan Vieira Moreira Santos do Brazylia Equipe UFF 202017-01-01
Argentyna Alejandro Saquilan do Argentyna Asociacion Civil Mardan 262017-01-01
Norwegia Lars Saugstad do Norwegia Uno-X Hydrogen Development Team 202017-01-01
Holandia Ide Schelling do Holandia SEG Racing Academy 192017-01-01
Szwajcaria Théry Schir do Austria Team Vorarlberg 242017-01-01
Czechy Tomas Schühler do Czechy AC Sparta Praha 232017-01-01
Czechy Michal Schuran do Czechy AC Sparta Praha 212017-01-01
Austria Lucas Schwarz do Austria Tirol Cycling Team 252017-01-01
Wielka Robert Scott do Wielka Brytania Team Wiggins 192017-01-01
Tajlandia Tanaphon Seanaumnuayphon do Singapur Infinite - AIS Cycling Team 212017-01-01
Hiszpania Llibert Sendros Juve do Ukraina Kolss Cycling Team 262017-01-01
Kolumbia Kevin Sebastian Sepulveda Hernandez do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 242017-01-01
Indonezja Andreas Setiawan do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 212017-01-01
Indonezja Iwan Setiawan do Indonezja KFC Cycling Team 322017-01-01
Iran Seyed Milad Mohammad Seyed Ghalichi do Iran Sepahan Cycling Team 312017-01-01
Chiny Sheng Sha do Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 192017-01-01
Australia Stuart Shaw do Australia NSW Institute of Sport 402017-01-01
Iran Masoud Sheikhi do Iran Sepahan Cycling Team 262017-01-01
Białoruś Mikhail Shemetau do Białoruś Minsk Cycling Club 232017-01-01
Chiny Hang Shi do Chiny Giant Cycling Team 192017-01-01
Ukraina Iurii Shumilov do Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 222017-01-01
Japonia Masayuki Sibata do Japonia Nasu Blasen 232017-01-01
Uzbekistan Dilmurdjon Siddikov do Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 202017-01-01
Belgia Gianni Siebens do Belgia Marlux - Napoleon Games 192017-01-01
Argentyna Cesar Dario Sigura do Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 362017-01-01
Brazylia Gabriel Machado Silva do Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 202017-01-01
Brazylia Lincoln do Vale Silva do Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 202017-01-01
Brazylia Tiago Waiandt Silva do Brazylia Equipe UFF 332017-01-01
Wlochy Filippo Simeoni do nieznany Koniec kariery 462017-01-01
Wlochy Samuele Simoncini do Wlochy D'Amico - Bottecchia 192017-01-01
Francja Kévin Sireau do Francja Armée de Terre 302017-01-01
Tajlandia Sarawut Sirironnachai do Tajlandia Thailand Continental Cycling Team 252017-01-01
Finlandia Antti Sizko do Stany Zjednoczone CCB Velotooler 352017-01-01
Polska Piotr Skarżynski do Polska Domin Sport 272017-01-01
Norwegia Mathias Skjold do Norwegia Team Sparebanken Sør 212017-01-01
Stany Erik Slack do Stany Zjednoczone Hangar 15 Bicycles 292017-01-01
Stany Cory Small do Stany Zjednoczone CCB Velotooler 232017-01-01
Belgia Gert Smets do Belgia Era - Circus 202017-01-01
Korea In Soo So do Korea LX Cycling Team 192017-01-01
Kazachstan Nikita Sokolov do Kazachstan Vino - Astana Motors 192017-01-01
Hiszpania Manuel Sola Arjona do Hiszpania Burgos - BH 252017-01-01
Iran Mohammadmehdi Soltani do Iran Sepahan Cycling Team 282017-01-01
Korea Jae Woo Son do Korea KSPO - Bianchi Asia Procycling 252017-01-01
Chiny Mingliang Song do Chiny China Continental Team of Gansu Bank 212017-01-01
Rosja Dimitriy Sorokin do Łotwa Rietumu Banka - Riga 352017-01-01
Kolumbia Ivan Ramiro Sosa Cuervo do Wlochy Androni - Sidermec Bottecchia 202017-01-01
Argentyna Mario Jose Sosa Lucero do Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 222017-01-01
Kolumbia Nelson Andres Soto Martinez do Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 232017-01-01
Kanada Jean-François Soucy do Kanada Garneau - Québecor 202017-01-01
Szwajcaria Lukas Spengler do Belgia WB Veranclassic - Aqua Protect 232017-01-01
Norwegia Elias Angel Spikseth do Norwegia Team FixIT.no 272017-01-01
Słowacja Dominik Spilak do nieznany Koniec kariery 252017-01-01
Australia Robert Stannard do Chiny Mitchelton - Scott 192017-01-01
Kanada Matthew Staples do Kanada H&R Block Pro Cycling Team 192017-01-01
Dania Nikolaj Steen do nieznany Koniec kariery 222017-01-01
Wielka Mark Stewart do Irlandia An Post - Chainreaction 222017-01-01
Stany Tyler Stites do Stany Zjednoczone Aevolo 192017-01-01
Belgia Abram Stockman do Belgia Tarteletto - Isorex 212017-01-01
Belgia Michiel Stockman do Belgia Tarteletto - Isorex 212017-01-01
Albania Altin Sufaj do Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 292017-01-01
Chiny Yupeng Sun do Chiny China Continental Team of Gansu Bank 192017-01-01
Chiny Zhengshuai Sun do Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 212017-01-01
Czechy Jiri Svoboda do Czechy AC Sparta Praha 252017-01-01
Australia Harrison Sweeny do Chiny Mitchelton - Scott 192017-01-01
Wielka Connor Swift do Wielka Brytania Madison - Genesis 222017-01-01
Stany Keegan Swirbul do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 222017-01-01
Polska Wojciech Sykała do Polska Wibatech - 7R Fuji 232017-01-01
Polska Jan Sypytkowski do Polska Team Hurom 262017-01-01
Tajlandia Pongthep Tapimay do Tajlandia Thailand Continental Cycling Team 292017-01-01
Singapur Chin Loong Tay do Singapur Infinite - AIS Cycling Team 212017-01-01
Wielka Josh Teasdale do Luxemburg Team Differdange - Losch 242017-01-01
Irlandia Matthew Teggart do Irlandia An Post - Chainreaction 212017-01-01
Kolumbia Harold Alfonso Tejada Canacue do Kolumbia EPM 202017-01-01
Kanada Jean-Denis Thibault do Kanada H&R Block Pro Cycling Team 192017-01-01
Holandia Bas Tietema do Irlandia An Post - Chainreaction 222017-01-01
Norwegia Rasmus Tiller do Norwegia Joker - Icopal 212017-01-01
Argentyna Gerardo Matias Tivani do Argentyna Equipo Continental Municipalidad de Pocito 262017-01-01
Argentyna German Nicolas Tivani Perez do Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 222017-01-01
Argentyna Diego Emanuel Tivani Saavedra do Argentyna Equipo Continental Municipalidad de Pocito 252017-01-01
Japonia Suguru Tokuda do Japonia Team Ukyo 232017-01-01
Japonia Tanzo Tokuda do Japonia Team Ukyo 252017-01-01
Malezja Muhammad Izat Tolha do Malezja Team Sapura Cycling 202017-01-01
Argentyna Efrain Toloza do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 222017-01-01
Australia Ayden Toovey do Australia NSW Institute of Sport 222017-01-01
Kazachstan Miras Torekhanov do Chiny Keyi - Look Cycling Team 212017-01-01
Wenezuela Edwin Yair Torres Castellanos do Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 202017-01-01
Wlochy Paolo Toto do Wlochy Sangemini - MG.Kvis 262017-01-01
Argentyna Sebastian Martin Trillini do Argentyna Italomat - Dogo 232017-01-01
Wlochy Oliviero Troia do Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Team Emirates 232017-01-01
Luxemburg Luc Turchi do Niemcy Team Lotto - Kern Haus 222017-01-01
Indonezja Kevin Tutuarima do Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 212017-01-01
Norwegia Sedrik EngebO Ullebo do Norwegia Uno-X Hydrogen Development Team 192017-01-01
Kolumbia Wilmer Ulloa Rodriguez do Argentyna Italomat - Dogo 262017-01-01
Kazachstan Dinmukhammed Ulysbayev do Kazachstan Astana City 192017-01-01
Kazachstan Islam Usmanov do Chiny Keyi - Look Cycling Team 202017-01-01
Belgia Ingmar Uytdewilligen do Belgia Tarteletto - Isorex 262017-01-01
Francja Quentin Valognes do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 212017-01-01
Belgia MOL Caine Van do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 222017-01-01
Indonezja Bernard Benyamin Van Aert do Kuwejt Nice Cycling Team 202017-01-01
Belgia Victor Van Bost do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 212017-01-01
Holandia Rob Van Broekhoven do Holandia Destil - Jo Piels Cycling Team 222017-01-01
Holandia Jason Van Dalen do Holandia Delta Cycling Rotterdam 232017-01-01
Belgia Brent Van De Kerkhove do Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 232017-01-01
Holandia Lars Van Den Berg do Holandia Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 192017-01-01
Holandia Jens Van Den Dool do Holandia Delta Cycling Rotterdam 192017-01-01
Holandia Dennis Van Der Horst do Holandia Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 192017-01-01
Holandia Bas Van Der Kooij do Holandia Destil - Jo Piels Cycling Team 222017-01-01
Holandia Gosse Van Der Meer do Belgia Tarteletto - Isorex 222017-01-01
Holandia Mel Van Der Veekens do Holandia Monkey Town Continental Team 192017-01-01
Belgia Nathan Van Hooydonck do Stany Zjednoczone BMC Racing Team 222017-01-01
Holandia Rik Van Ijzendoorn do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 302017-01-01
Belgia Jan Van Puyvelde do Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 352017-01-01
Belgia Matthias Vandewalle do Belgia Tarteletto - Isorex 232017-01-01
Belgia Anthony Vandrepotte do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 212017-01-01
Kolumbia Walter Alejandro Vargas Alzate do Kolumbia Medellin - Inder 252017-01-01
Hiszpania Sergio Vega Merodio do Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 222017-01-01
Argentyna Leonardo Javier Velardez do Argentyna Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 232017-01-01
Argentyna Hugo Angel Velazquez do Rumunia Tusnad Cycling Team 252017-01-01
Albania Olsian Velia do Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 232017-01-01
Wlochy Andrea Vendrame do Wlochy Androni - Sidermec Bottecchia 232017-01-01
Kolumbia Jaime Vergara Caro do Kuwejt Nice Cycling Team 302017-01-01
Belgia Seppe Verschuere do Belgia Cibel - Cebon 232017-01-01
Wyspy Torkil Veyhe do Dania ColoQuick - Cult 272017-01-01
Hiszpania Jose Daniel Viejo do Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 202017-01-01
Meksyk Luis Villalobos do Stany Zjednoczone Aevolo 192017-01-01
Francja Léo Vincent do Francja FDJ 222017-01-01
RPA Louis Visser do RPA Dimension Data for Qhubeka 192017-01-01
Wlochy Angelo Vitiello do Wlochy D'Amico - Bottecchia 192017-01-01
Słowacja Martin Vlcak do Słowacja Dukla Banska Bystrica 192017-01-01
Kirgistan Eugen Wacker do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 432017-01-01
Wielka Joey Walker do Wielka Brytania Team Wiggins 202017-01-01
Chiny Hanpeng Wang do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 252017-01-01
Chiny Hazhou Wang do Chiny Hainan Jilun Cycling Team 192017-01-01
Chiny Wenzhi Wang do Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 192017-01-01
Chiny Yadong Wang do Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 232017-01-01
Chiny Yuesong Wang do Chiny Yunnan - Lvshan Landscape 192017-01-01
Chiny Zhen Wang do Chiny China Continental Team of Gansu Bank 282017-01-01
Japonia Shotaro Watanabe do Japonia Aisan Racing Team 232017-01-01
Korea Seok Hyeon We do Korea Seoul Cycling Team 192017-01-01
Niemcy Philip Weber do Niemcy LKT Team Brandenburg 192017-01-01
Etiopia Hafetab Weldegebreal Weldu do RPA Dimension Data for Qhubeka 212017-01-01
Szwajcaria Diego Wendelspiess do Szwajcaria Roth - Akros 222017-01-01
Australia Liam White do Australia Drapac - Pat's Veg Holistic Development Team 232017-01-01
Austria Markus Wildauer do Austria Tirol Cycling Team 192017-01-01
Stany Cooper Willsey do Stany Zjednoczone CCB Velotooler 202017-01-01
Australia Chris Winn do Stany Zjednoczone Hangar 15 Bicycles 332017-01-01
Niemcy Justin Wolf do Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 252017-01-01
Niemcy Max Wörner do Niemcy 0711 Cycling 212017-01-01
Belgia Enzo Wouters do Belgia Lotto - Soudal 212017-01-01
Tajwan Ping Han Wu do Tajwan RTS - Monton Racing Team 302017-01-01
Chiny Yongjian Wu do Chiny Hainan Jilun Cycling Team 252017-01-01
Australia Cameron Wurf do Stany Zjednoczone Cylance Pro Cycling 342017-01-01
Dania Kasper Würtz Schmidt do Dania Riwal Platform Cycling Team 222017-01-01
Chiny Haoran Yang do Chiny Holy Brother Cycling Team 192017-01-01
Chiny Tao Yang do Chiny Hainan Jilun Cycling Team 202017-01-01
Australia Theodore Yates do Australia Drapac - Pat's Veg Holistic Development Team 222017-01-01
Korea Bum Jin Yoo do Korea LX Cycling Team 302017-01-01
Korea Seung Kyu Yoon do Korea Geumsan Insam - Cello 202017-01-01
Bułgaria Yoycho Yovchev do Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 262017-01-01
Japonia Yoshida Yuto do Japonia Interpro Cycling Academy 232017-01-01
Hiszpania Josu Zabala Lopez do Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 242017-01-01
Maroko Abderrahim Zahiri do Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 212017-01-01
Argentyna Daniel Eduardo Zamora do Argentyna Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 302017-01-01
Wlochy Stefano Zanini do nieznany Koniec kariery 482017-01-01
Stany Innokenty Zavyalov do Stany Zjednoczone Elevate - KHS Pro Cycling 262017-01-01
Chiny Chunlong Zhang do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 282017-01-01
Chiny Lucheng Zhou do Chiny Hainan Jilun Cycling Team 212017-01-01
Kazachstan Aspan Zhukenov do Kazachstan Vino - Astana Motors 212017-01-01
Ukraina Rotyslav Zhukovskyi do Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 272017-01-01
Kanada Nickolas Zukowsky do Kanada Silber Pro Cycling 192017-01-01
Hiszpania Francesc Zurita do nieznany Koniec kariery 252017-01-01
Boliwia Gilber Zurita Ferrufino do Boliwia Equipo Bolivia 312017-01-01

W trakcie sezonu

Erytrea Awit Andemeskel Gebremedhin do Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 252017-02-10
Niemcy Jonas Koch do Polska CCC Sprandi - Polkowice 242017-03-01
Wlochy Nicola Toffali do Niemcy 0711 Cycling 252017-03-01
Wlochy Francesco Manuel Bongiorno do Wlochy Sangemini - MG.Kvis 272017-03-03
Ukraina Vladyslav Soltasiuk do Ukraina Kolss Cycling Team 202017-03-03
Polska Kamil Gradek do Wielka Brytania ONE Pro Cycling 272017-03-08
Ukraina Anatoliy Budyak do Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 222017-03-10
Wlochy Federico Canuti do Wlochy D'Amico - Bottecchia 322017-03-15
Niemcy Timon Loderer do Austria WSA - Greenlife 262017-03-15
Belgia Gianni Vermeersch do Belgia Beobank - Corendon 252017-03-15
Panama Roberto Carlos Gonzalez Castillero do Kolumbia Bicicletas Strongman 232017-03-16
Polska Paweł Bernas do Polska Domin Sport 272017-03-20
Polska Jarosław Marycz do Polska Domin Sport 302017-03-20
Kanada Conor O'Brien do Kanada H&R Block Pro Cycling Team 252017-03-20
Polska Adrian Banaszek do Ukraina Kolss Cycling Team 242017-03-24
Łotwa Viesturs Luksevics do Łotwa Rietumu Banka - Riga 302017-03-29
Łotwa Klavs Rubenis do Łotwa Rietumu Banka - Riga 202017-03-29
Polska Stanislaw Aniolkowski do Polska Team Hurom 202017-04-04
Polska Paweł Franczak do Polska Team Hurom 262017-04-04
Polska Adrian Honkisz do Polska Wibatech - 7R Fuji 292017-04-04
Czechy Jakub Otruba do Czechy SKC Tufo - Prostejov 192017-04-04
Polska Szymon Tracz do Polska Wibatech - 7R Fuji 192017-04-26
Francja Guillaume De Almeida do Portugalia LA Metalusa - BlackJack 292017-04-28
Polska Michal Podlaski do Polska Voster - Uniwheels Team 292017-05-12
Białoruś Yauheni Karaliok do Białoruś Minsk Cycling Club 212017-05-23
Belgia Robin Haubruge do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 242017-06-06
Irlandia Conn McDunphy do Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 202017-06-09
Niemcy Jan Hugger do Niemcy 0711 Cycling 192017-06-21
Kanada James Piccoli do Stany Zjednoczone Elevate - KHS Pro Cycling 262017-07-10
Białoruś Yauheni Akhremenka do Białoruś Minsk Cycling Club 222017-08-01
Francja Bruno Armirail do Francja FDJ 232017-08-01
Szwajcaria Alexandre Ballet do Niemcy 0711 Cycling 222017-08-01
Hiszpania Fernando Barcelo Aragon do Francja Cofidis, Solutions Crédits 212017-08-01
Francja Cyril Barthe do Hiszpania Euskadi Basque Country - Murias 212017-08-01
Norwegia Jon-Anders Bekken do Norwegia Team FixIT.no 192017-08-01
Hiszpania Joan Bou Company do Wlochy Nippo - Vini Fantini 202017-08-01
Wielka Samuel Brand do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 262017-08-01
Niemcy Nico Brenner do Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 212017-08-01
Francja Mathieu Burgaudeau do Francja Direct Energie 192017-08-01
Białoruś Kanstantsin Byaliauski do Białoruś Minsk Cycling Club 192017-08-01
Kolumbia Juan Jose Carrero Acosta do Chiny Hainan Jilun Cycling Team 212017-08-01
Rosja Nicolay Cherkasov do Rosja Gazprom - RusVelo 212017-08-01
Kolumbia Luis Carlos Chia Bermudez do Kolumbia Manzana - Postobon Team 202017-08-01
Wlochy Damiano Cima do Wlochy Nippo - Vini Fantini 242017-08-01
Wlochy Yuri Colonna do Wlochy Wilier Triestina - Selle Italia 212017-08-01
Wlochy Nicola Conci do Stany Zjednoczone Trek - Segafredo 202017-08-01
Francja Jonathan Couanon do Francja Delko - Marseille Provence KTM 202017-08-01
Wlochy Luca Covili do Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 202017-08-01
Kolumbia Steven Manuel Cuesta Zamora do Chiny Hainan Jilun Cycling Team 222017-08-01
Kostaryka Donovan Alonso Davila Cespedes do Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 192017-08-01
Niemcy Marc Doerrie do Niemcy Team Lotto - Kern Haus 202017-08-01
Francja Aurélien Doleatto do Francja Ag2r La Mondiale 202017-08-01
Izrael Itmar Einhorn do Izrael Israel Cycling Academy 202017-08-01
Francja Killian Evenot do Francja HP-BTP - Auber 93 222017-08-01
Hiszpania Oscar Ferrandis Pelegri do Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 232017-08-01
Wlochy Lorenzo Fortunato do Wlochy Bardiani - CSF 212017-08-01
Wlochy Andrea Garosio do Bahrajn Bahrain - Merida 242017-08-01
Luxemburg Kevin Geniets do Francja Ag2r La Mondiale 202017-08-01
Hiszpania Antonio Gomez De La Torre do Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 222017-08-01
Francja Thibault Guernalec do Francja Fortuneo - Oscaro 202017-08-01
Holandia Piotr Havik do Szwajcaria Team Katusha - Alpecin 232017-08-01
Dania Thomas Humphreys do Stany Zjednoczone CCB Velotooler 192017-08-01
Francja Thomas Joly do Francja Roubaix - Lille Métropole 222017-08-01
Hiszpania Txomin Juaristi Arrieta do Hiszpania Euskadi Basque Country - Murias 222017-08-01
Rosja Evgeny Kobernyak do Rosja Gazprom - RusVelo 222017-08-01
Rosja Stepan Kurianov do Rosja Gazprom - RusVelo 212017-08-01
Francja Victor Lafay do Francja Cofidis, Solutions Crédits 212017-08-01
Niemcy Simon Laib do Niemcy Team Lotto - Kern Haus 222017-08-01
Estonia Karl Patrick Lauk do Kazachstan Astana Pro Team 202017-08-01
Belgia Senne Leysen do Belgia Lotto - Soudal 212017-08-01
Wlochy Seid Lizde do Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Team Emirates 222017-08-01
Francja Valentin Madouas do Francja FDJ 212017-08-01
Francja Florian Maitre do Francja Direct Energie 212017-08-01
Hiszpania Oskar Malatsetxebarria Ibaibarriaga do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 222017-08-01
Wlochy Francesco Mancini do Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 222017-08-01
Wlochy Mattia Marcelli do Wlochy Wilier Triestina - Selle Italia 262017-08-01
Francja Maxence Moncassin do Belgia AGO - Aqua Service 202017-08-01
Wlochy Matteo Moschetti do Stany Zjednoczone Trek - Segafredo 212017-08-01
Szwajcaria Patrick Müller do Stany Zjednoczone BMC Racing Team 212017-08-01
Chile Matias Alejandro Muñoz Tapia do Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 222017-08-01
Izrael Guy Niv do Izrael Israel Cycling Academy 232017-08-01
Francja Clément Orceau do Francja Direct Energie 222017-08-01
Wlochy Umberto Orsini do Wlochy Bardiani - CSF 232017-08-01
Ukraina Mark Padun do Bahrajn Bahrain - Merida 212017-08-01
Francja Louis Pijourlet do Francja Roubaix - Lille Métropole 222017-08-01
Belgia Emiel Planckaert do Belgia Lotto - Soudal 212017-08-01
Francja Nicolas Prodhomme do Francja HP-BTP - Auber 93 202017-08-01
Wlochy Dario Puccioni do Wlochy Sangemini - MG.Kvis 212017-08-01
Wlochy Luca Raggio do Wlochy Wilier Triestina - Selle Italia 222017-08-01
Szwajcaria Anthony Rappo do Szwajcaria Roth - Akros 222017-08-01
Białoruś Aliaksandr Riabushenko do Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Team Emirates 222017-08-01
Francja Alan Riou do Francja Fortuneo - Oscaro 202017-08-01
Kolumbia Ever Alexander Rivera Guerrero do Kolumbia Manzana - Postobon Team 252017-08-01
Wlochy Francesco Romano do Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Team Emirates 202017-08-01
Kolumbia Cristian Stiven Ruiz Pelaez do Kolumbia Manzana - Postobon Team 202017-08-01
Francja Clément Russo do Francja Ag2r La Mondiale 222017-08-01
Wlochy Cristian Scaroni do Wlochy Sangemini - MG.Kvis 202017-08-01
Francja Romain Seigle do Francja FDJ 232017-08-01
Hiszpania Gonzalo Serrano Rodriguez do Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 232017-08-01
Brazylia Nicolas Mariotto Sessler do Izrael Israel Cycling Academy 232017-08-01
Polska Damian Sławek do Polska Team Hurom 202017-08-01
Wielka Charlie Tanfield do Wielka Brytania Bike Channel - Canyon 212017-08-01
Belgia Lennert Teugels do Belgia Vérandas Willems - Crelan 242017-08-01
Niemcy Sven Thurau do Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 212017-08-01
Wlochy Andrea Toniatti do Bahrajn Bahrain - Merida 252017-08-01
Francja Tanguy Turgis do Francja Cofidis, Solutions Crédits 192017-08-01
Estonia Norman Vahtra do Belgia AGO - Aqua Service 212017-08-01
Holandia Wout Van Elzakker do Holandia Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 192017-08-01
RPA Morne Van Niekerk do RPA Dimension Data for Qhubeka 222017-08-01
Holandia Daan Van Sintmaartensdijk do Holandia BabyDump Cycling Team 192017-08-01
Holandia Bram Welten do Stany Zjednoczone BMC Racing Team 202017-08-01