Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - historia ekipy

SKARB KIBICA
szukaj kolarza


powrót do ekipy

ROKnazwaskrótliga
2001 flaga Ekipa amatorska 2001 ???AM
2002 flaga Ekipa amatorska 2002 ???AM
2003 flaga Ekipa amatorska 2003 ???AM
2004 flaga Ekipa amatorska 2004 ???AM
2005 flaga Ekipa amatorska 2005 ???AM
2006 flaga Ekipa amatorska 2006 ???AM
2007 flaga Ekipa amatorska 2007 ???AM
2008 flaga Ekipa amatorska 2008 ???AM
2009 flaga Ekipa amatorska 2009 ???AM
2010 flaga Ekipa amatorska 2010 ??? AM
2011 flaga Ekipa amatorska 2011 ???AM
2012 flaga Ekipa amatorska 2012 ???AM
2013 flaga Ekipa amatorska 2013 ???AM
2014 flaga Ekipa amatorska 2014 ???AM
2015 flaga Ekipa amatorska 2015 ???AM
2016 flaga Ekipa amatorska 2016 -AM
2017 flaga Ekipa amatorska 2017 -AM
2018 flaga Ekipa amatorska 2018 -AM
2019 flaga Ekipa amatorska 2019 -AM
2020 flaga Ekipa amatorska 2020 AM
2021 Ekipa rozwiązana


Wiek kolarzy podawany jest na sezon 2018.

Kolarze którzy przyszli:

kolarz wiekkiedy
Boliwia Jose Ulises Aguirre z Boliwia Start Vaxes Cycling Team 242018-01-01
Argentyna Juan Manuel Aguirre z Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 432018-01-01
Białoruś Aleh Ahiyevich z Białoruś Minsk Cycling Club 252018-01-01
Estonia Karlo Aia z Chiny Hainan Jilun Cycling Team 282018-01-01
Białoruś Yauheni Akhremenka z Białoruś Minsk Cycling Club 232018-01-01
Japonia Yuya Akimaru z Japonia Shimano Racing Team 272018-01-01
Zjednoczone Ibrahim Al Ali z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai - Al Ahli Pro Cycling Team 242018-01-01
Irak Yaser Al Khafaji z Bahrajn VIB Bikes 352018-01-01
Irak Saad Ali Yaseen Al Sammirraie z Bahrajn VIB Bikes 252018-01-01
Kuwejt Ibrahim Al. Jeraiwi z Kuwejt Nice Cycling Team 212018-01-01
Kuwejt Mubarak Alajmi z Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 152018-01-01
Francja Bryan Alaphilippe z Francja Armée de Terre 232018-01-01
Bahrajn Taha Sayed Alawi Adnan Alawi z Bahrajn VIB Bikes 322018-01-01
Zjednoczone Khalid Ibrahim Albalooshi z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai - Al Ahli Pro Cycling Team 232018-01-01
Argentyna Tomas Alcacer z Argentyna Italomat - Dogo 202018-01-01
Meksyk Rene Alcazar Gonzalez z Niemcy 0711 Cycling 282018-01-01
Irak Ahmed Aldiwani z Bahrajn VIB Bikes 292018-01-01
Hiszpania Eric Alfaro Dufour z Niemcy 0711 Cycling 222018-01-01
Zjednoczone Sultan Alhammadi z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai - Al Ahli Pro Cycling Team 252018-01-01
Kuwejt Hamad Alhattab z Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 262018-01-01
Łotwa Uldis Alitis z Łotwa Rietumu Banka - Riga 352018-01-01
Brazylia Andre Souza Almeida z Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 262018-01-01
Syria Abdulrazzak Almsetif z Bahrajn VIB Bikes 342018-01-01
Zjednoczone Mohammad Humaid Mehrab Alsabbagh z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai - Al Ahli Pro Cycling Team 202018-01-01
Kuwejt Hussain Alsaffar z Kuwejt Nice Cycling Team 212018-01-01
Kuwejt Yaqoub Alsaffar z Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 342018-01-01
Kuwejt Mansoor Alsubaiei z Kuwejt Cyclesport.se - Memil Pro Cycling 212018-01-01
Argentyna Alberto Dario Alvarez z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 282018-01-01
Niemcy Carlos Ambrosius z Niemcy LKT Team Brandenburg 202018-01-01
Boliwia Carlos Ludwing Amurrio Barrientos z Boliwia Equipo Bolivia 252018-01-01
Stany Joshua Anderson z Stany Zjednoczone CCB Velotooler 202018-01-01
Bułgaria Yordan Andreev z Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 242018-01-01
Słowenia Zan Andrejas z Słowenia Rog - Ljubljana 212018-01-01
Brazylia Rafael de Mattos Andriato z Wlochy Wilier Triestina - Selle Italia 312018-01-01
Belgia Ciske Aneca z Belgia Tarteletto - Isorex 242018-01-01
Singapur Chin Yong Vincent Ang z Singapur Infinite - AIS Cycling Team 412018-01-01
Kolumbia Marvin Orlando Angarita Reyes z Boliwia Equipo Bolivia 292018-01-01
Hiszpania Antonio Angulo Sampedro z Portugalia LA Metalusa - BlackJack 262018-01-01
Argentyna Nicolas Gabriel Antorena z Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 222018-01-01
Japonia Ryutaro Aoyama z Japonia Aisan Racing Team 282018-01-01
Wlochy Davide Appollonio z nieznany Kolarz zawieszony za doping 292018-01-01
Boliwia Javier Arando Ramos z Boliwia Equipo Bolivia 242018-01-01
Kolumbia Juan Esteban Arango Carvajal z Kolumbia Medellin - Inder 322018-01-01
Japonia Ginji Arashiro z Japonia Nasu Blasen 242018-01-01
Indonezja Muh Imam Arifin z Indonezja KFC Cycling Team 232018-01-01
Kolumbia Julian David Arredondo Moreno z Wlochy Nippo - Vini Fantini 302018-01-01
Etiopia Getachew Yohanes Atsbha z RPA Dimension Data for Qhubeka 222018-01-01
Norwegia Ole Andr? Austevoll z Norwegia Team Coop 242018-01-01
Ukraina Maksym Averin z Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 332018-01-01
Hiszpania Bernardo Ayuso Erastus z Dominikana Inteja Dominican Cycling Team 252018-01-01
Argentyna Omar Azzem z Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 262018-01-01
Niemcy Moritz Backofen z Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 232018-01-01
Szwajcaria Valentin Baillifard z Szwajcaria Roth - Akros 252018-01-01
Holandia Dennis Bakker z Holandia Delta Cycling Rotterdam 252018-01-01
Wlochy Alessandro Baldoni z Wlochy Sangemini - MG.Kvis 212018-01-01
Szwajcaria Alexandre Ballet z Niemcy 0711 Cycling 232018-01-01
Chiny Wenqiang Bao z Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 252018-01-01
Argentyna Juan Carlos Baron z Argentyna Asociacion Civil Mardan 312018-01-01
Argentyna Daniel Alejandro Bauer z Argentyna Asociacion Civil Mardan 272018-01-01
Wenezuela Carlos Andres Becerra Alarcon z Kolumbia Bicicletas Strongman 362018-01-01
Łotwa Armands Becis z Łotwa Rietumu Banka - Riga 272018-01-01
Niemcy Joschka Beck z Niemcy Bike Aid 252018-01-01
Australia Jack Beckinsale z Australia IsoWhey Sports - SwissWellness 252018-01-01
Hiszpania David Belda Garcia z Hiszpania Burgos - BH 352018-01-01
Łotwa Arturs Belevics z Łotwa Rietumu Banka - Riga 222018-01-01
Szwecja Filip Bengtsson z Dania Copenhagen Pro Cycling 232018-01-01
Szwecja Ludvig Bengtsson z Szwecja Team Tre Berg - PostNord 252018-01-01
Francja Julien Berard z Francja Ag2r La Mondiale 312018-01-01
Wlochy Simone Bernardini z Wlochy Sangemini - MG.Kvis 272018-01-01
Stany Josh Berry z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 282018-01-01
Australia Josh Berry z Filipiny 7 Eleven Roadbike Philippines 282018-01-01
Francja Jérémy Bescond z Francja HP-BTP - Auber 93 272018-01-01
RPA Shaun Nick Bester z Portugalia Sporting - Tavira 272018-01-01
Francja Clément Betouigt-Suire z Niemcy Development Team Sunweb 202018-01-01
Stany Chad Beyer z Stany Zjednoczone Hangar 15 Bicycles 322018-01-01
Polska Marcin Białobłocki z Polska CCC Sprandi - Polkowice 352018-01-01
Dania Simon Bigum z Dania BHS - Almeborg Bornholm 252018-01-01
Argentyna Lionel Biondo z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 292018-01-01
Niemcy Florian Bissinger z Austria WSA - Greenlife 302018-01-01
Norwegia Marius Blaalid z Norwegia Team FixIT.no 252018-01-01
Francja Alexandre Blain z Wielka Brytania Madison - Genesis 372018-01-01
Hiszpania Samuel Blanco Prol z Portugalia LA Metalusa - BlackJack 242018-01-01
Norwegia Haavard Blikra z Norwegia Team Coop 272018-01-01
Holandia Joris Blokker z Holandia Monkey Town Continental Team 252018-01-01
Belgia Lorenzo Blomme z Belgia Tarteletto - Isorex 242018-01-01
Wlochy Nicola Boem z Wlochy Bardiani - CSF 292018-01-01
Dania Nicklas Boje Pedersen z Dania Team Giant - Castelli 242018-01-01
Argentyna Juan Martin Boldu z Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 232018-01-01
Niemcy Henning Bommel z Niemcy Rad-Net Rose Team 352018-01-01
Wlochy Francesco Manuel Bongiorno z Wlochy Sangemini - MG.Kvis 282018-01-01
Dania Marcus Bonlykke z Dania Copenhagen Pro Cycling 232018-01-01
Belgia Tom Boonen z Belgia Quick Step Floors 382018-01-01
Tajlandia Thurakit Boonratanathanakorn z Tajlandia Thailand Continental Cycling Team 292018-01-01
Wlochy Andrea Borso z Słowenia Adria Mobil 242018-01-01
Holandia Gert-Jan Bosman z Holandia Destil - Jo Piels Cycling Team 262018-01-01
Belgia Tom Bosmans z Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 242018-01-01
Belgia Wietse Bosmans z Belgia Beobank - Corendon 272018-01-01
Francja Tom Bossis z Japonia Interpro Cycling Academy 242018-01-01
Belgia Gianni Bossuyt z Belgia Tarteletto - Isorex 242018-01-01
Australia Matt Boys z Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 292018-01-01
Słowenia Janez Brajkovic z Bahrajn Bahrain - Merida 352018-01-01
Ukraina Andrii Bratashchuk z Ukraina Kolss Cycling Team 262018-01-01
Kolumbia Ramirez Chacon Brayan Stiven z Kolumbia Medellin - Inder 262018-01-01
Czechy Michal Brazda z Czechy Elkov - Author Cycling Team 212018-01-01
Norwegia Vegard Breen z Norwegia Joker - Icopal 282018-01-01
Norwegia Jon Saeveras Breivold z Norwegia Team FixIT.no 232018-01-01
Kostaryka Gregory Juel Brenes Obando z Dominikana Inteja Dominican Cycling Team 302018-01-01
Stany Mac Brennan z Stany Zjednoczone Holowesko - Citadel p/b Hincapie Sportswear 282018-01-01
Niemcy Nico Brenner z Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 222018-01-01
Holandia Chiel Breukelman z Holandia Destil - Jo Piels Cycling Team 212018-01-01
Belgia Jonathan Breyne z Belgia Tarteletto - Isorex 272018-01-01
Wlochy Adriano Brogi z Wlochy GM Europa Ovini 272018-01-01
Stany Cortlan Brown z Stany Zjednoczone Hangar 15 Bicycles 292018-01-01
Norwegia Eirik Bruland z Norwegia Team Sparebanken Sør 232018-01-01
Rosja Pavel Brutt z Rosja Gazprom - RusVelo 362018-01-01
Ukraina Anatoliy Budyak z Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 232018-01-01
Dania Joakim Bukdal z Dania Team Giant - Castelli 242018-01-01
Belgia Auxence Buntinx z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 222018-01-01
Francja Mathieu Burgaudeau z Francja Direct Energie 202018-01-01
Stany Michael Burleigh z Stany Zjednoczone Hangar 15 Bicycles 362018-01-01
Stany Christopher Butler z Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 302018-01-01
Białoruś Kanstantsin Byaliauski z Białoruś Minsk Cycling Club 202018-01-01
Dania Rasmus Byriel Iversen z Dania Team Giant - Castelli 212018-01-01
Andora Oscar Cabanas Quintela z Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 272018-01-01
Francja Jeremy Cabot z Francja Roubaix - Lille Métropole 272018-01-01
Wlochy Andrea Cacciotti z Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 222018-01-01
Hiszpania Miguel Calatayud Feo z Serbia Dare - Viator Partizan 222018-01-01
Kolumbia Edson Arturo Calderon Erazo z Ekwador Team Ecuador 342018-01-01
Belgia Joeri Calleeuw z Francja Roubaix - Lille Métropole 332018-01-01
Australia Jeremy Cameron z Australia IsoWhey Sports - SwissWellness 252018-01-01
Boliwia Piter Campero Villarroel z Boliwia Equipo Bolivia 272018-01-01
Francja Romain Campistrous z Francja Armée de Terre 262018-01-01
Czechy Pavel Camrda z Czechy Elkov - Author Cycling Team 222018-01-01
Hiszpania Cristian Cañada Carralero z Portugalia Louletano - Hospital de Loule 272018-01-01
Francja Fabien Canal z Francja Armée de Terre 292018-01-01
Wlochy Francesco Canepa z Wlochy GM Europa Ovini 212018-01-01
Wlochy Leonardo Canepa z Wlochy GM Europa Ovini 212018-01-01
Belgia Kevin Cant z Belgia Beobank - Corendon 302018-01-01
Wlochy Federico Canuti z Wlochy D'Amico - Bottecchia 332018-01-01
Wlochy Piergiorgio Cardarilli z Wlochy GM Europa Ovini 202018-01-01
Portugalia Andre Fernando Santos Martins Cardoso z Stany Zjednoczone Trek - Segafredo 342018-01-01
Brazylia Flavio Cardoso Santos z Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 382018-01-01
Kolumbia Juan Jose Carrero Acosta z Chiny Hainan Jilun Cycling Team 222018-01-01
Hiszpania Ruben Caseny Catala z Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 322018-01-01
Kolumbia Jaime Alberto Castañeda Ortega z Kolumbia Movistar Team America 322018-01-01
Kolumbia Sebastian Alexander Castano Munoz z Kolumbia EPM 212018-01-01
Kolumbia Elkin Manuel Castaño Rios z Kolumbia EPM 212018-01-01
Holandia Twan Castelijns z Holandia Team LottoNL - Jumbo 292018-01-01
Hiszpania Francisco Jose Castello Dobon z Serbia Dare - Viator Partizan 222018-01-01
Hiszpania Raul Castrillo Sedano z Hiszpania Burgos - BH 222018-01-01
Kolumbia Wilmar Andres Castro Arismendi z Kolumbia Bicicletas Strongman 242018-01-01
Argentyna Fernando Gabriel Castro Carrizo z Argentyna Municipalidad de Rawson - Somos Todos 232018-01-01
Wlochy Alberto Cecchin z Wlochy Wilier Triestina - Selle Italia 292018-01-01
Wlochy Riccardo Cenghialta z Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 212018-01-01
Ekwador Jefferson Cepeda z Ekwador Team Ecuador 202018-01-01
Kolumbia Wilson Cepeda Cuervo z Kolumbia Movistar Team America 382018-01-01
Ekwador Jefferson Alveiro Cepeda Hernandez z Boliwia Equipo Bolivia 222018-01-01
Czechy Marin Cerveika z Czechy AC Sparta Praha 352018-01-01
Chiny Weipeng Chai z Chiny Keyi - Look Cycling Team 242018-01-01
Iran Mohammad Esmaeil Chaichi Raghimi z Iran Tabriz Shahrdari Team 242018-01-01
Argentyna Francisco Ramón Chamorro Piva z Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 372018-01-01
Singapur Lai Kit Leon Chan z Singapur Infinite - AIS Cycling Team 262018-01-01
Brazylia Lauro Cesar Mouro Chanan z Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 312018-01-01
Tajlandia Kritsada Changpad z Singapur Infinite - AIS Cycling Team 272018-01-01
Kolumbia Yeison Andres Chaparro Rueda z Kolumbia Movistar Team America 272018-01-01
Dania Anthon Charmig z Dania Team VeloConcept 202018-01-01
Polska Paweł Charucki z Polska Domin Sport 302018-01-01
Malezja Syamil Che Ku Romli z Malezja Terengganu Cycling Team 232018-01-01
Chiny Libin Chen z Chiny Holy Brother Cycling Team 322018-01-01
Chiny Zhuo Chen z Chiny Hainan Jilun Cycling Team 202018-01-01
Francja Corentin Cherhal z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 242018-01-01
Hongkong King Lok Cheung z Australia Orica - Scott 272018-01-01
Kolumbia Luis Carlos Chia Bermudez z Kolumbia Manzana - Postobon Team 212018-01-01
Korea Hae Sung Cho z Korea KSPO - Bianchi Asia Procycling 272018-01-01
Korea Tae Ho Choi z Korea Seoul Cycling Team 212018-01-01
Korea Young In Choi z Korea Geumsan Insam - Cello 202018-01-01
Nowa Jason Christie z Malezja Team Sapura Cycling 282018-01-01
Tunezja Rafaâ Chtioui z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai - Al Ahli Pro Cycling Team 322018-01-01
Tajwan Wen Yen Chuang z Tajwan RTS - Monton Racing Team 242018-01-01
Tajwan Hsiang Yu Chung z Tajwan RTS - Monton Racing Team 282018-01-01
Czechy Ondrej Cink z Bahrajn Bahrain - Merida 282018-01-01
Stany Oscar Clark z Stany Zjednoczone Holowesko - Citadel p/b Hincapie Sportswear 292018-01-01
Australia Hilton Clarke z Stany Zjednoczone Cylance Pro Cycling 392018-01-01
Stany Ian Clarke z Stany Zjednoczone CCB Velotooler 202018-01-01
Wlochy Yuri Colonna z Wlochy Wilier Triestina - Selle Italia 222018-01-01
Hiszpania Alberto Contador Velasco z Stany Zjednoczone Trek - Segafredo 362018-01-01
Kolumbia Yuber Alberto Contreras Chaparro z Kolumbia Movistar Team America 242018-01-01
Belgia Sander Cordeel z Belgia Vérandas Willems - Crelan 312018-01-01
Holandia Mitchell Cornelisse z Holandia Delta Cycling Rotterdam 222018-01-01
Belgia Olivier Cornet z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 212018-01-01
Paragwaj Samuel Coronel Gonzalez z Paragwaj Vivo Team - Grupo Ore Sy 282018-01-01
Kanada Felix Cote-Bouvette z Kanada Garneau - Québecor 252018-01-01
Francja Jonathan Couanon z Francja Delko - Marseille Provence KTM 212018-01-01
Wlochy Luca Covili z Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 212018-01-01
Namibia Dan Craven z Izrael Israel Cycling Academy 352018-01-01
Rumunia Daniel Crista z Dania Copenhagen Pro Cycling 272018-01-01
Wielka Matt Cronshaw z Wielka Brytania Madison - Genesis 302018-01-01
Kolumbia Steven Manuel Cuesta Zamora z Chiny Hainan Jilun Cycling Team 232018-01-01
Stany Geoffrey Curran z Stany Zjednoczone Axeon Hagens Berman 232018-01-01
Kanada Jean-Simon D'Anjou z Kanada Garneau - Québecor 222018-01-01
Kanada Kristofer Dahl z Kanada Silber Pro Cycling 262018-01-01
Austria Christian Dallinger z Austria WSA - Greenlife 212018-01-01
Kuwejt Ali Dashti z Kuwejt Nice Cycling Team 302018-01-01
Francja Flavien Dassonville z Francja HP-BTP - Auber 93 272018-01-01
Australia Jordan Davies z Australia St. George Continental Cycling Team 262018-01-01
Kostaryka Donovan Alonso Davila Cespedes z Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 202018-01-01
Australia Sam Davis z Australia IsoWhey Sports - SwissWellness 272018-01-01
Francja Guillaume De Almeida z Portugalia LA Metalusa - BlackJack 302018-01-01
Holandia Martijn De Jong z Holandia SEG Racing Academy 232018-01-01
Holandia Gerd De Keijzer z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 242018-01-01
Wlochy Mattia De Marchi z Austria Hrinkow Advarics Cycleang 272018-01-01
Belgia Thomas De Troch z Belgia Tarteletto - Isorex 252018-01-01
Argentyna Hector Wilson De Udaeta z Argentyna Municipalidad de Rawson - Somos Todos 272018-01-01
Holandia Berden De Vries z Holandia Roompot - Nederlandse Loterij 292018-01-01
Holandia Hartthijs De Vries z Holandia SEG Racing Academy 222018-01-01
Belgia Hugo De Winter z Belgia AGO - Aqua Service 222018-01-01
Belgia Jonas Degroote z Belgia Tarteletto - Isorex 232018-01-01
Niemcy Robert Deike z Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 202018-01-01
Belgia Guillaume Delvaux z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 222018-01-01
Ukraina Yegor Dementyev z Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 312018-01-01
Wielka Ashley Dennis z Wielka Brytania Team Wiggins 232018-01-01
Zjednoczone Saeed Desmal z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai - Al Ahli Pro Cycling Team 202018-01-01
Holandia Yannick Detant z Holandia Monkey Town Continental Team 212018-01-01
Polska Artur Detko z Polska Domin Sport 352018-01-01
Belgia Brecht Dhaene z Belgia Wanty - Groupe Gobert 302018-01-01
Wlochy Andrea Di Federico z Wlochy GM Europa Ovini 232018-01-01
Wlochy Pietro Di Genova z Wlochy D'Amico - Bottecchia 212018-01-01
Wlochy Antonio Di Sante z Wlochy GM Europa Ovini 252018-01-01
Kolumbia Edward Fabian Diaz Cardenas z Kolumbia EPM 242018-01-01
Kolumbia Andres Miguel Diaz Corrales z Stany Zjednoczone Cylance Pro Cycling 342018-01-01
Kolumbia Jose Leonel Diaz Espitia z Kolumbia EPM 292018-01-01
Stany Ansel Dickey z Stany Zjednoczone CCB Velotooler 232018-01-01
Belgia Antoine Didier z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 262018-01-01
Luxemburg Mike Diener z Luxemburg Team Differdange - Losch 272018-01-01
Kanada Peter Disera z Kanada H&R Block Pro Cycling Team 232018-01-01
Kanada Quinton Disera z Kanada H&R Block Pro Cycling Team 202018-01-01
Francja Aurélien Doleatto z Francja Ag2r La Mondiale 212018-01-01
Argentyna Matias Emanuel Dominguez z Paragwaj Vivo Team - Grupo Ore Sy 312018-01-01
Chiny Xiaoyong Dong z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 302018-01-01
Argentyna Juan Pablo Dotti z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 342018-01-01
Kanada Elliott Doyle z Kanada Garneau - Québecor 242018-01-01
Namibia Till Drobisch z Niemcy 0711 Cycling 252018-01-01
Kanada David Drouin z Kanada Silber Pro Cycling 232018-01-01
Belgia Gerry Druyts z Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 272018-01-01
Kolumbia Alvaro Duarte Sandoval z Kolumbia Movistar Team America 272018-01-01
Wenezuela Gilbert Ducournau z Wlochy Wilier Triestina - Selle Italia 262018-01-01
Francja Bastien Duculty z Francja Armée de Terre 262018-01-01
Ukraina Volodymyr Dzhus z Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 252018-01-01
Dania John Kronborg Ebsen z Singapur Infinite - AIS Cycling Team 302018-01-01
Izrael Itmar Einhorn z Izrael Israel Cycling Academy 212018-01-01
Nowa Darcy Ellerm-Norton z Australia St. George Continental Cycling Team 262018-01-01
Szwajcaria Martin Elmiger z Stany Zjednoczone BMC Racing Team 402018-01-01
Hiszpania Mikel Elorza Pagaldai z Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 272018-01-01
Niemcy Jonas Engel z Niemcy 0711 Cycling 242018-01-01
Szwecja Lucas Eriksson z Holandia SEG Racing Academy 222018-01-01
Norwegia Andreas Erland z Norwegia Team Sparebanken Sør 262018-01-01
Rosja Artur Ershov z Rosja Gazprom - RusVelo 282018-01-01
Hiszpania Aitor Escobar Milan z Argentyna Italomat - Dogo 272018-01-01
Wielka Jack Escritt z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 212018-01-01
Argentyna Santiago Alejandro Espindola z Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 242018-01-01
Hiszpania Imanol Estevez Salas z Hiszpania Euskadi Basque Country - Murias 252018-01-01
Hiszpania Victor Etxeberria Carrasco z Portugalia RP - Boavista 252018-01-01
Wielka Joe Evans z Wielka Brytania Madison - Genesis 222018-01-01
Francja Killian Evenot z Francja HP-BTP - Auber 93 232018-01-01
Australia Craig Evers z Filipiny 7 Eleven Roadbike Philippines 282018-01-01
Szwecja Marcus Faglum Karlsson z Szwecja Team Tre Berg - PostNord 242018-01-01
Austria Clemens Fankhauser z Austria Tirol Cycling Team 332018-01-01
Stany Tyler Farrar z RPA Team Dimension Data 342018-01-01
Rosja Konstantin Fast z Singapur Infinite - AIS Cycling Team 422018-01-01
Indonezja Dwi Saputro Dimas Febri z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 222018-01-01
Wlochy Andrea Fedi z Wlochy Wilier Triestina - Selle Italia 272018-01-01
Uzbekistan Ruslan Fedorov z Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 252018-01-01
Wlochy Leonardo Fedrigo z Wielka Brytania Team Wiggins 222018-01-01
Francja Thibault Ferasse z Francja Armée de Terre 242018-01-01
Hiszpania Egoitz Fernandez Ayarzaguena z Japonia Team Ukyo 262018-01-01
Brazylia Murilo Ferraz Affonso z Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 272018-01-01
Portugalia Helder Fernandes Ferreira z Portugalia Louletano - Hospital de Loule 272018-01-01
Australia Luke Fetch z Australia IsoWhey Sports - SwissWellness 282018-01-01
Niemcy Lorenz Fiege z Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 262018-01-01
Niemcy Arnold Fiek z Niemcy 0711 Cycling 252018-01-01
Niemcy Bastian Flicke z Niemcy Rad-Net Rose Team 202018-01-01
Iran Davoad Foroughi z Iran Sepahan Cycling Team 272018-01-01
Wlochy Lorenzo Fortunato z Wlochy Bardiani - CSF 222018-01-01
Wlochy Carmelo Foti z Luxemburg Leopard Pro Cycling 242018-01-01
Polska Wojciech Franczak z Polska Team Hurom 252018-01-01
Niemcy Raphael Freienstein z Niemcy Team Lotto - Kern Haus 272018-01-01
Szwajcaria Maxime Froidevaux z Szwajcaria Roth - Akros 242018-01-01
Szwajcaria Jonathan Fumeaux z Szwajcaria Roth - Akros 302018-01-01
Niemcy Moritz Fussnegger z Niemcy 0711 Cycling 222018-01-01
Wlochy Francesco Gabriele z Wlochy GM Europa Ovini 202018-01-01
Argentyna Julian Paulo Gaday Orozco z Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 282018-01-01
Argentyna Lucas Manuel Gaday Orozco z Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 252018-01-01
Hiszpania David Galarreta Ugarte z Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 252018-01-01
Belgia Tom Galle z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232018-01-01
Norwegia Fredrik Strand Galta z Norwegia Team Coop 262018-01-01
Iran Mohammad Ganjkhanlou z Iran Pishgaman Cycling Team 212018-01-01
Francja Damien Garcia z Japonia Interpro Cycling Academy 262018-01-01
Kolumbia Mateo Garcia Castañeda z Portugalia Efapel 222018-01-01
Hiszpania Raul Garcia De Mateos Rubio z Portugalia Louletano - Hospital de Loule 362018-01-01
Hiszpania Egoitz Garcia Etxeguibel z Boliwia Equipo Bolivia 322018-01-01
Dominikana Joel Jose Garcia Peña z Dominikana Inteja Dominican Cycling Team 262018-01-01
Kolumbia Juan Alejandro Garcia Rivera z Kolumbia GW - Shimano 352018-01-01
Wielka Daniel Gardner z Irlandia An Post - Chainreaction 222018-01-01
Meksyk Orlando Trinidad Garibay Contreras z Stany Zjednoczone Cylance Pro Cycling 252018-01-01
Wlochy Andrea Garosio z Bahrajn Bahrain - Merida 252018-01-01
Austria Florian Gaugl z Austria Hrinkow Advarics Cycleang 272018-01-01
Kanada Simon-Pierre Gauthier z Kanada Garneau - Québecor 252018-01-01
Kolumbia Wbeimar Andres Gaviria Ruiz z Kolumbia GW - Shimano 222018-01-01
Wlochy Andrea Genga z Wlochy Sangemini - MG.Kvis 212018-01-01
Luxemburg Kevin Geniets z Francja Ag2r La Mondiale 212018-01-01
Wlochy Nicola Genovese z Wlochy D'Amico - Bottecchia 252018-01-01
Iran Vahid Ghafari z Iran Tabriz Shahrdari Team 302018-01-01
Erytrea Amanuel Mengis Ghebreindrias z Niemcy Bike Aid 232018-01-01
Wenezuela Carlos Alberto Gimenez Nuñez z Wlochy Androni - Sidermec Bottecchia 232018-01-01
Francja Benjamin Giraud z Francja Delko - Marseille Provence KTM 322018-01-01
Wenezuela Yonder Godoy z Wlochy Wilier Triestina - Selle Italia 252018-01-01
Belgia Jonas Goeman z Belgia Tarteletto - Isorex 252018-01-01
Ukraina Oleksandr Golovash z Białoruś Minsk Cycling Club 272018-01-01
Ukraina Volodymyr Gomenyuk z Chiny Yunnan - Lvshan Landscape 332018-01-01
Hiszpania Antonio Gomez De La Torre z Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 232018-01-01
Argentyna Leandro Agustin Gonzalez z Argentyna Municipalidad de Rawson - Somos Todos 202018-01-01
Argentyna Sergio German Gonzalez z Argentyna Italomat - Dogo 382018-01-01
Hiszpania Oscar Gonzalez Brea z Portugalia Sporting - Tavira 262018-01-01
Panama Roberto Carlos Gonzalez Castillero z Kolumbia Bicicletas Strongman 242018-01-01
Holandia Marc Goos z Niemcy Development Team Sunweb 282018-01-01
Belgia Kobe Goossens z Belgia Marlux - Napoleon Games 222018-01-01
Argentyna German Miguel Gordillo Argüello z Argentyna Municipalidad de Rawson - Somos Todos 252018-01-01
Nowa Regan Gough z Irlandia An Post - Chainreaction 222018-01-01
Stany Cory Greenberg z Stany Zjednoczone Hangar 15 Bicycles 302018-01-01
Hiszpania Pedro Gregori Martinez z Boliwia Equipo Bolivia 312018-01-01
Francja Maxime Gressier z Niemcy Development Team Sunweb 202018-01-01
Austria Matthias Grick z Austria WSA - Greenlife 282018-01-01
Hiszpania Fernando Grijalba Perez z Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 272018-01-01
Polska Kacper Gronkiewicz z Polska Domin Sport 252018-01-01
Stany Samuel Grove z Stany Zjednoczone Cylance Pro Cycling 252018-01-01
Chiny Gefa Gu z Chiny Hainan Jilun Cycling Team 262018-01-01
Francja Thibault Guernalec z Francja Fortuneo - Oscaro 212018-01-01
Hiszpania Pablo Guerrero Bonilla z Portugalia RP - Boavista 262018-01-01
Argentyna Emanuel Domingo Guevara Arguello z Argentyna Municipalidad de Rawson - Somos Todos 292018-01-01
Wlochy Diego Guglielmetti z Wlochy GM Europa Ovini 202018-01-01
Francja Romain Guillemois z Francja Direct Energie 272018-01-01
Holandia Davy Gunst z Irlandia An Post - Chainreaction 232018-01-01
Szwecja Niklas Gustavsson z Szwecja Team Tre Berg - PostNord 292018-01-01
Hiszpania José Manuel Gutierrez Revuelta z Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 302018-01-01
Francja Yann Guyot z Francja Armée de Terre 322018-01-01
Izrael Shlomi Haimy z Izrael Israel Cycling Academy 292018-01-01
Albania Redi Halilaj z Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 292018-01-01
Wielka Luc Hall z Wielka Brytania Team Wiggins 232018-01-01
Uzbekistan Muradjan Halmuratov z Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 362018-01-01
Niemcy Hendrik Hamm z Niemcy 0711 Cycling 212018-01-01
Polska Petr Hampl z Czechy SKC Tufo - Prostejov 252018-01-01
Ekwador Wilson Steven Haro z Ekwador Team Ecuador 202018-01-01
Wielka George Harper z Wielka Brytania ONE Pro Cycling 262018-01-01
Wielka William Harper z Wielka Brytania ONE Pro Cycling 282018-01-01
Wielka Samuel Harrison z Wielka Brytania Team Wiggins 262018-01-01
Iran Sajjad Hashemi z Iran Sepahan Cycling Team 262018-01-01
Tunezja Maher Hasnaoui z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai - Al Ahli Pro Cycling Team 292018-01-01
Niemcy Christopher Hatz z Niemcy Team Lotto - Kern Haus 272018-01-01
Belgia Robin Haubruge z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 252018-01-01
Argentyna Rodrigo Gaston Hausen Salinas z Argentyna Municipalidad de Rawson - Somos Todos 242018-01-01
Nowa Gregory Henderson z Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling Team 422018-01-01
Irlandia Conor Hennebry z Irlandia An Post - Chainreaction 252018-01-01
Wielka Richard Hepworth z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 312018-01-01
Norwegia Sindre Eid Hermansen z Norwegia Team FixIT.no 252018-01-01
Argentyna Martin Hernandez z Argentyna Italomat - Dogo 392018-01-01
Hiszpania Jesus Hernandez Blazquez z Stany Zjednoczone Trek - Segafredo 372018-01-01
Dania Marc Hester Hansen z Wielka Brytania Team Wiggins 332018-01-01
Ekwador Pablo Miguel Hidalgo Vega z Ekwador Team Ecuador 312018-01-01
Indonezja Andriyan Hidayat z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 202018-01-01
Dania Morten Hoberg Nielsen z Dania Copenhagen Pro Cycling 302018-01-01
Holandia Jochem Hoekstra z Holandia Destil - Jo Piels Cycling Team 262018-01-01
Belgia Daan Hoeyberghs z Belgia Beobank - Corendon 242018-01-01
Dania Maximilian Hoffmann z Dania Copenhagen Pro Cycling 212018-01-01
Norwegia Ludvik Aspelund Holstad z Norwegia Team Sparebanken Sør 202018-01-01
Holandia Reinier Honig z Austria Team Vorarlberg 352018-01-01
Holandia Nino Honigh z Holandia Monkey Town Continental Team 232018-01-01
Iran Reza Hosseini z Iran Pishgaman Cycling Team 292018-01-01
Chiny Weijie Hou z Chiny Keyi - Look Cycling Team 222018-01-01
Wielka Kristian House z Wielka Brytania ONE Pro Cycling 392018-01-01
Wielka Rhys Howells z Wielka Brytania Team Wiggins 312018-01-01
Chiny En Huang z Chiny Keyi - Look Cycling Team 302018-01-01
Tajwan Sung Pu Huang z Tajwan RTS - Monton Racing Team 282018-01-01
Niemcy Jan Hugger z Niemcy 0711 Cycling 202018-01-01
Czechy Martin Hunal z Czechy Elkov - Author Cycling Team 292018-01-01
Francja Thierry Hupond z Francja Delko - Marseille Provence KTM 342018-01-01
Francja Tony Hurel z Francja Direct Energie 312018-01-01
Wlochy Mirko Iafrati z Wlochy GM Europa Ovini 202018-01-01
Argentyna Emiliano David Ibarra z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 362018-01-01
Rosja Petr Ignatenko z nieznany Kolarz zawieszony za doping 312018-01-01
Azerbejdżan Ismayil Ilyasov z Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 242018-01-01
Austria Moritz Irendorfer z Austria WSA - Greenlife 202018-01-01
Irlandia Martyn Irvine z Irlandia Aqua Blue Sport 332018-01-01
Indonezja Arin Iswanna z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 282018-01-01
Rosja Vitalii Ivshin z Rosja Lokosphinx 212018-01-01
Norwegia Andreas Skjælo Jacobsen z Norwegia Team FixIT.no 222018-01-01
Iran Shahab Jadidoleslami z Iran Sepahan Cycling Team 252018-01-01
Polska Slawomir Janiszewski z Polska Wibatech - 7R Fuji 222018-01-01
Holandia Yannick Janssen z Kuwejt Cyclesport.se - Memil Pro Cycling 282018-01-01
Szwajcaria Lukas Jaun z Szwajcaria Roth - Akros 272018-01-01
Argentyna Gaston Emiliano Javier z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 252018-01-01
Bahrajn Ali Hassan Mansoor Jawad z Bahrajn VIB Bikes 312018-01-01
Francja Fabrice Jeandesboz z Francja Direct Energie 342018-01-01
Francja Arnold Jeannesson z Francja Fortuneo - Oscaro 322018-01-01
Chorwacja Zvonimir Jelinic z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 232018-01-01
Maroko Adil Jelloul z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai - Al Ahli Pro Cycling Team 362018-01-01
Dania Dennis Herforth Jensen z Dania ColoQuick - Cult 362018-01-01
Norwegia Jan William Jensen z Norwegia Team FixIT.no 242018-01-01
Dania Thomas Jensen z Dania Team Giant - Castelli 232018-01-01
RPA Songezo Jim z Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 282018-01-01
Hiszpania Carlos Anton Jimenez Lozano z Hiszpania Burgos - BH 262018-01-01
Chiny Liyuan Jin z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 232018-01-01
Chiny Xinsun Jing z Chiny Yunnan - Lvshan Landscape 252018-01-01
Szwajcaria Cédric Jolidon z Kuwejt Nice Cycling Team 202018-01-01
Czechy Vojtech Jonas z Czechy AC Sparta Praha 292018-01-01
Stany Christopher Jones z Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling Team 392018-01-01
Argentyna Gabriel Juarez Veron z Argentyna Equipo Continental Municipalidad de Pocito 282018-01-01
Argentyna Ricardo Daniel Julio z Argentyna Equipo Continental Municipalidad de Pocito 422018-01-01
Belgia Julien Kaise z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232018-01-01
Serbia Dusan Kalaba z Serbia Dare - Viator Partizan 222018-01-01
Australia Guy Kalma z Słowenia Attaque Team Gusto 232018-01-01
Łotwa Deins Kanepejs z Łotwa Rietumu Banka - Riga 232018-01-01
Tajlandia Worayut Kapunya z Tajlandia Thailand Continental Cycling Team 252018-01-01
Indonezja Asep Karyani z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 232018-01-01
Szwecja Pontus Kastemyr z Szwecja Team Tre Berg - PostNord 232018-01-01
Australia Nicholas Katsonis z Australia Drapac - Pat's Veg Holistic Development Team 242018-01-01
Austria Daniel Katzmayer z Austria Tirol Cycling Team 212018-01-01
Australia Jacob Kauffmann z Australia NSW Institute of Sport 312018-01-01
Litwa Gediminas Kaupas z Litwa Staki - Technorama 302018-01-01
Holandia Martijn Keizer z Holandia Team LottoNL - Jumbo 302018-01-01
Turcja Fatih Keles z Turcja Torku Seker Spor 252018-01-01
Słowenia Vladimir Kerkez z Słowenia Attaque Team Gusto 342018-01-01
Australia Jesse Kerrison z Australia IsoWhey Sports - SwissWellness 242018-01-01
Holandia Koos Jeroen Kers z Holandia BabyDump Cycling Team 322018-01-01
Australia Ben Kersten z Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 372018-01-01
Korea Gang San Keum z Korea Korail Cycling Team 212018-01-01
Iran Behnam Khalili Khosroshahi z Iran Tabriz Shahrdari Team 292018-01-01
Korea Doo Yong Kim z Korea Korail Cycling Team 222018-01-01
Korea Hong Il Kim z Korea Korail Cycling Team 212018-01-01
Japonia Takahito Kishi z Japonia Nasu Blasen 242018-01-01
Ukraina Iliya Klepikov z Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 242018-01-01
Stany Shane Kline z Stany Zjednoczone Rally Cycling 292018-01-01
Francja Morgan Kneisky z Francja Armée de Terre 312018-01-01
Ukraina Volodymyr Kogut z Ukraina Kolss Cycling Team 342018-01-01
Iran Amir Kolahdouz Hagh z Iran Pishgaman Cycling Team 252018-01-01
Bułgaria Teodor Kolev z Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 202018-01-01
Niemcy Marco König z Niemcy 0711 Cycling 232018-01-01
Ukraina Mykhaylo Kononenko z Ukraina Kolss Cycling Team 312018-01-01
Holandia Merijn Korevaar z Holandia BabyDump Cycling Team 242018-01-01
Polska Patryk Kostecki z Polska Domin Sport 252018-01-01
Niemcy Marvin Kötting z Niemcy Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 232018-01-01
Holandia Sjoerd Kouwenhoven z Holandia Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 282018-01-01
Słowacja Maros Kovac z Słowacja Dukla Banska Bystrica 412018-01-01
Czechy Jan Kovar z Czechy Elkov - Author Cycling Team 222018-01-01
Francja Dylan Kowalski z Francja Roubaix - Lille Métropole 242018-01-01
Japonia Takahiro Koyama z Japonia Shimano Racing Team 222018-01-01
Serbia Nikola Kozomara z Serbia Dare - Viator Partizan 272018-01-01
Słowenia Nik Kranjec z Słowenia Attaque Team Gusto 202018-01-01
Polska Artur Krasnodebski z Polska Voster - Uniwheels Team 222018-01-01
Rosja Leonid Krasnov z Rumunia Tusnad Cycling Team 302018-01-01
Holandia Stefan Kreder z Holandia Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 222018-01-01
Ukraina Vladyslav Kreminskyi z Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 232018-01-01
Czechy Jakub Krikava z Czechy AC Sparta Praha 212018-01-01
Belgia Bastien Kroonen z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 222018-01-01
Kazachstan Timur Kuat z Kazachstan Vino - Astana Motors 202018-01-01
Polska Adrian Kucharek z Polska Domin Sport 242018-01-01
Austria Michael Kucher z Austria Team Vorarlberg 252018-01-01
Kazachstan Nurbolat Kulimbetov z Kazachstan Astana City 262018-01-01
Ukraina Andriy Kulyk z Ukraina Kolss Cycling Team 292018-01-01
Chorwacja Matija Kvasina z Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 372018-01-01
Ukraina Sergiy Lagkuti z Ukraina Kolss Cycling Team 332018-01-01
Argentyna Ismael Fernando Laguna z Argentyna Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 242018-01-01
Niemcy Simon Laib z Niemcy Team Lotto - Kern Haus 232018-01-01
Wielka Steven Lampier z Wielka Brytania JLT - Condor 342018-01-01
Australia Patrick Lane z Australia IsoWhey Sports - SwissWellness 272018-01-01
Szwajcaria Pirmin Lang z Szwajcaria Roth - Akros 342018-01-01
Kanada Bruno Langlois z Kanada Garneau - Québecor 392018-01-01
Szwecja Richard Larsen z Szwecja Team Tre Berg - PostNord 282018-01-01
Estonia Karl Patrick Lauk z Kazachstan Astana Pro Team 212018-01-01
Słowenia Martin Lavric z Słowenia Attaque Team Gusto 202018-01-01
Hongkong Kwun Wan Law z Hongkong HKSI Pro Cycling Team 232018-01-01
Francja Kévin Lebreton z Francja Armée de Terre 252018-01-01
Korea Tae Un Lee z Korea KSPO - Bianchi Asia Procycling 212018-01-01
Belgia Rob Leemans z Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 252018-01-01
Francja Romain Lemarchand z Francja Delko - Marseille Provence KTM 312018-01-01
Portugalia Joao Gonçalo Ferreira Letras z Portugalia Louletano - Hospital de Loule 272018-01-01
Hongkong Ka Yu Leung z Hongkong HKSI Pro Cycling Team 222018-01-01
Francja Jordan Levasseur z Francja Armée de Terre 232018-01-01
Stany Bryan Lewis z Stany Zjednoczone Cylance Pro Cycling 282018-01-01
Wielka Gruffudd Lewis z Wielka Brytania Madison - Genesis 312018-01-01
Chiny Di Li z Chiny Hainan Jilun Cycling Team 232018-01-01
Chiny Hu Li z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 202018-01-01
Chiny Yifan Li z Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 212018-01-01
Chiny Yingjun Li z Chiny Hengxiang Cycling Team 222018-01-01
Chiny Zisen Li z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 212018-01-01
Chiny Guohui Liang z Chiny Keyi - Look Cycling Team 222018-01-01
Singapur Wei Jie Lim z Singapur Infinite - AIS Cycling Team 222018-01-01
Hiszpania Oscar Linares Misioner z Hiszpania Burgos - BH 232018-01-01
Szwecja Philip Lindau z Norwegia Team Coop 272018-01-01
Dania Mathias Lindberg Mortensen z Dania Copenhagen Pro Cycling 262018-01-01
Dania Christian Ingeman Lindquist z Dania Copenhagen Pro Cycling 212018-01-01
Tajlandia Nawuti Liphongyu z Tajlandia Thailand Continental Cycling Team 272018-01-01
Chiny Chuan Liu z Chiny Yunnan - Lvshan Landscape 212018-01-01
Chiny Hao Liu z Chiny Mitchelton - Scott 302018-01-01
Tajwan Jia Liang Liu z Tajwan RTS - Monton Racing Team 242018-01-01
Chiny Shuo Liu z Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 212018-01-01
Chiny Xinyang Liu z Chiny Keyi - Look Cycling Team 262018-01-01
Hiszpania Eneko Lizarralde Delgado z Hiszpania Euskadi Basque Country - Murias 252018-01-01
Hiszpania Juan Jose Lobato Del Valle z Holandia Team LottoNL - Jumbo 302018-01-01
Stany Cory Lockwood z Stany Zjednoczone Elevate - KHS Pro Cycling 302018-01-01
Niemcy Georg Loef z Niemcy Team Heizomat 242018-01-01
Hiszpania Carlos Lorente Garcia z Serbia Dare - Viator Partizan 262018-01-01
Hiszpania Alberto Losada Alguacil z Szwajcaria Team Katusha - Alpecin 362018-01-01
Węgry Krisztian Lovassy z Luxemburg Team Differdange - Losch 302018-01-01
Norwegia Åsmund Romstad Lovik z Norwegia Team FixIT.no 292018-01-01
Singapur Hong De Low z Singapur Infinite - AIS Cycling Team 252018-01-01
Australia Jason Lowndes z Izrael Israel Cycling Academy 242018-01-01
Belgia Antoine Loy z Belgia AGO - Aqua Service 222018-01-01
Niemcy Raven Lübbers z Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 242018-01-01
Łotwa Viesturs Luksevics z Łotwa Rietumu Banka - Riga 312018-01-01
Boliwia Alejandro Luna z Boliwia Start Vaxes Cycling Team 212018-01-01
Norwegia Mikkel Tefre Lunder z Kuwejt Cyclesport.se - Memil Pro Cycling 222018-01-01
Szwecja Isac Lundgren z Szwecja Team Tre Berg - PostNord 262018-01-01
Szwajcaria Damian Lüscher z Szwajcaria Roth - Akros 212018-01-01
Australia Ryan Macanally z Kuwejt Nice Cycling Team 262018-01-01
Kanada Sean Mackinnon z Irlandia An Post - Chainreaction 232018-01-01
Litwa Evaldas Maculevicius z Litwa Staki - Technorama 242018-01-01
Norwegia Kristoffer Madsen z Norwegia Team FixIT.no 222018-01-01
Portugalia Zulmiro Manuel Silva Magalhaes z Portugalia LA Metalusa - BlackJack 242018-01-01
Niemcy Christian Mager z Austria Hrinkow Advarics Cycleang 262018-01-01
Francja Florian Maitre z Francja Direct Energie 222018-01-01
Czechy Petr Malan z Czechy AC Sparta Praha 232018-01-01
Hiszpania Oskar Malatsetxebarria Ibaibarriaga z Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 232018-01-01
Wlochy Adriano Malori z Hiszpania Movistar Team 302018-01-01
Słowacja Lubos Malovec z Słowacja Dukla Banska Bystrica 242018-01-01
Chorwacja Bruno Maltar z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 242018-01-01
Ukraina Vasyl Malynivskyi z Ukraina Kolss Cycling Team 262018-01-01
Azerbejdżan Orkhan Mammadov z Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 302018-01-01
Malezja Anuar Manam z Malezja Terengganu Cycling Team 322018-01-01
Brazylia Carlos Alexandre Manarelli z Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 292018-01-01
Wlochy Francesco Mancini z Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 232018-01-01
Finlandia Matti Manninen z Norwegia Team FixIT.no 262018-01-01
Chile Cristopher Javier Mansilla Almonacid z Boliwia Start Vaxes Cycling Team 282018-01-01
Argentyna Alexis Said Mansur z Argentyna Italomat - Dogo 232018-01-01
Holandia Barry Markus z Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 272018-01-01
Brazylia Felipe Cristiano Paixao Marques z Brazylia Equipe UFF 282018-01-01
Hiszpania Rafael Marquez Raigon z Dominikana Inteja Dominican Cycling Team 272018-01-01
Stany Kaler Marshall z Stany Zjednoczone Hangar 15 Bicycles 322018-01-01
Wielka Fraser Martin z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 222018-01-01
Hiszpania Ivan Martinez Jimenez z Boliwia Equipo Bolivia 332018-01-01
Kolumbia John Edilberto Martinez Montereo z Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 352018-01-01
Meksyk Uri Martins Sandoval z Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 282018-01-01
Stany Alder Martz z Słowenia Attaque Team Gusto 282018-01-01
Hiszpania Gaspar Mas Nicolau z Kuwejt Nice Cycling Team 242018-01-01
Paragwaj Oscar Adolfo Matiauda z Paragwaj Vivo Team - Grupo Ore Sy 272018-01-01
Brazylia Antonio Luan Nascimento Matta z Argentyna Italomat - Dogo 262018-01-01
Polska Bartłomiej Matysiak z Polska Team Hurom 342018-01-01
Wlochy Rossano Mauti z Wlochy GM Europa Ovini 212018-01-01
Niemcy Yannick Mayer z Niemcy 0711 Cycling 272018-01-01
Dominikana Leonardo Mazara Luisito z Dominikana Inteja Dominican Cycling Team 252018-01-01
Australia Robert-Jon Mccarthy z Wielka Brytania JLT - Condor 242018-01-01
Wielka James Mclaughlin z Austria Hrinkow Advarics Cycleang 282018-01-01
Uzbekistan Sergey Medvedev z Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 232018-01-01
Hiszpania Javier Megias Leal z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 352018-01-01
Holandia Daan Meijers z Holandia Delta Cycling Rotterdam 272018-01-01
Francja David Menut z Francja HP-BTP - Auber 93 262018-01-01
Australia Karl Menzies z Stany Zjednoczone Cylance Pro Cycling 412018-01-01
Słowenia Matej Mercun z Słowenia Rog - Ljubljana 202018-01-01
Kolumbia Juan Martin Mesa Perez z Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 262018-01-01
Ukraina Yuri Metlushenko z Chiny Hainan Jilun Cycling Team 422018-01-01
Polska Wojciech Migdał z Polska Team Hurom 272018-01-01
Kolumbia Jonathan Stil Millan Ayala z Kolumbia Bicicletas Strongman 302018-01-01
Chiny Bairu Min z Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 222018-01-01
Paragwaj Gustavo Adolfo Mińo Baez z Paragwaj Vivo Team - Grupo Ore Sy 342018-01-01
Hiszpania Jose Miralles Rigo z Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 242018-01-01
Hongkong Maximilian Mitchelmore z Hongkong HKSI Pro Cycling Team 212018-01-01
Bułgaria Kristiyan Mitev z Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 202018-01-01
Iran Arvin Moazzemi Godarzi z Iran Pishgaman Cycling Team 282018-01-01
Malezja Sofian Nabil Mohammed Bakri z Malezja Team Sapura Cycling 252018-01-01
Kuba Jose Antonio Mojica Camejo z Boliwia Start Vaxes Cycling Team 312018-01-01
Kolumbia Julian David Molano Benavides z Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 212018-01-01
Dania Nicolaj Moltke Steen z Dania Team VeloConcept 232018-01-01
Francja Maxence Moncassin z Belgia AGO - Aqua Service 212018-01-01
Brazylia Gideoni Rodrigues Monteiro z Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 292018-01-01
Ekwador Jimmy Santiago Montenegro Narvaez z Ekwador Team Ecuador 202018-01-01
Argentyna Miguel Angel Montes z Argentyna Italomat - Dogo 312018-01-01
Paragwaj Ernesto Mora Ramirez z Paragwaj Vivo Team - Grupo Ore Sy 272018-01-01
Hiszpania Sebastian Mora Vedri z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 302018-01-01
Luxemburg Massimo Morabito z Luxemburg Leopard Pro Cycling 252018-01-01
Hiszpania Adria Moreno Sala z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 272018-01-01
Stany Nathaniel Morse z Stany Zjednoczone CCB Velotooler 232018-01-01
Australia Angus Morton z Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 292018-01-01
Francja Francis Mourey z Francja Fortuneo - Oscaro 382018-01-01
Holandia Jens Mouris z Holandia Roompot - Nederlandse Loterij 382018-01-01
Maroko Salah Eddine Mraouni z Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 262018-01-01
Polska Marcin Mrozek z Polska CCC Sprandi - Polkowice 282018-01-01
Wlochy Davide Mucelli z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 322018-01-01
Albania Donald Mukaj z Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 292018-01-01
Australia Mitchell Mulhern z Holandia Delta Cycling Rotterdam 272018-01-01
Indonezja Maruli Fajar Mulia z Indonezja KFC Cycling Team 302018-01-01
Argentyna Mauricio Muller z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 372018-01-01
Niemcy Nathan Müller z Niemcy Team Heizomat 232018-01-01
Niemcy Marco Müller-Sciacca z Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 352018-01-01
Chile Matias Alejandro Muñoz Tapia z Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 232018-01-01
Dania Rasmus Mygind z Dania Riwal Platform Cycling Team 292018-01-01
Argentyna Gonzalo Joaquin Najar z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 252018-01-01
Polska Jakub Najs z Polska Voster - Uniwheels Team 242018-01-01
Japonia Satoshi Nakagawa z Japonia Matrix Powertag 392018-01-01
Wlochy Danilo Napolitano z Belgia Wanty - Groupe Gobert 372018-01-01
Kuwejt Othman Nassar z Kuwejt Cyclesport.se - Memil Pro Cycling 342018-01-01
Iran Hossein Nateghi z Iran Sepahan Cycling Team 312018-01-01
Kanada Pierrick Naud z Stany Zjednoczone Rally Cycling 272018-01-01
Filipiny Junrey Janjan Navarra z RPA Dimension Data for Qhubeka 262018-01-01
Brazylia Magno Prado Nazaret z Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 322018-01-01
Brazylia Pedro Autran Dourado Dutra Nicacio z Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 372018-01-01
Rosja Sergey Nikolaev z Rosja Gazprom - RusVelo 302018-01-01
Japonia Ryota Nishizono z Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 312018-01-01
Rwanda Adrien Niyonshuti z RPA Team Dimension Data 312018-01-01
Hiszpania Edgar Nohales Nieto z Filipiny 7 Eleven Roadbike Philippines 322018-01-01
Japonia Ryoma Nonaka z Japonia Kinan Cycling Team 292018-01-01
Tajlandia Khunakon Nonthichan z Singapur Infinite - AIS Cycling Team 252018-01-01
Dania Jonas Nordkroggaard z Dania Copenhagen Pro Cycling 242018-01-01
Dominikana Adrian Nuñez Quiroz z Dominikana Inteja Dominican Cycling Team 272018-01-01
Hiszpania Jose Carlos Nunez Sanchez z Serbia Dare - Viator Partizan 362018-01-01
Zjednoczone Murad Tarek Obaid z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai - Al Ahli Pro Cycling Team 342018-01-01
Polska Dominik Oborski z Polska Wibatech - 7R Fuji 262018-01-01
Australia Mark Obrien z Australia IsoWhey Sports - SwissWellness 312018-01-01
Wlochy Matteo Occhialini z Wlochy Sangemini - MG.Kvis 232018-01-01
Holandia Jasper Ockeloen z Holandia Monkey Town Continental Team 282018-01-01
Dania Jesper Odgaard Nielsen z Dania ColoQuick - Cult 342018-01-01
Hiszpania Pello Olaberria Arruabarrena z Hiszpania Euskadi Basque Country - Murias 242018-01-01
Holandia Lars Olde Meierink z Holandia Destil - Jo Piels Cycling Team 202018-01-01
Holandia Bob Olieslagers z Holandia Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 212018-01-01
Dania Morten Ollegaard z Dania BHS - Almeborg Bornholm 302018-01-01
Argentyna Franklin Leonel Olmos z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 202018-01-01
Szwecja Jesper Olsson z Kuwejt Cyclesport.se - Memil Pro Cycling 202018-01-01
Japonia Toshiki Omote z Japonia Bridgestone - Anchor Cycling Team 252018-01-01
Francja Clément Orceau z Francja Direct Energie 232018-01-01
Turcja Ahmet Örken z Turcja Torku Seker Spor 252018-01-01
Kolumbia Robinson Armando Ortega Avila z Kolumbia Medellin - Inder 222018-01-01
Kolumbia Mauricio Ortega Ramirez z Tajwan RTS - Monton Racing Team 382018-01-01
Kolumbia Edward Stiver Ortiz Caro z Kolumbia Movistar Team America 382018-01-01
Kolumbia Frank Jair Osorio Carvajal z Kolumbia GW - Shimano 302018-01-01
Kolumbia Carlos Alberto Ospina Hernandez z Tajwan RTS - Monton Racing Team 362018-01-01
Kolumbia Dalivier Ospina Navarro z Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 332018-01-01
Rosja Artem Ovechkin z Rosja Gazprom - RusVelo 322018-01-01
Norwegia Bjørnar Vevatne Overland z Norwegia Team FixIT.no 232018-01-01
Wlochy Davide Pacchiardo z Wlochy GM Europa Ovini 282018-01-01
Wlochy Niccolo Pacinotti z Wlochy Bardiani - CSF 232018-01-01
Słowacja Jozef Palcak z Słowacja Dukla Banska Bystrica 312018-01-01
Wlochy Andrea Palini z Wlochy Androni - Sidermec Bottecchia 292018-01-01
Belgia Martin Palm z Belgia AGO - Aqua Service 222018-01-01
Kazachstan Nikita Panassenko z Kazachstan Astana City 262018-01-01
Korea Kyoung Ho Park z Korea Geumsan Insam - Cello 252018-01-01
Indonezja Parno Parno z Indonezja KFC Cycling Team 342018-01-01
Wlochy Antonino Casimiro Parrinello z Wlochy GM Europa Ovini 302018-01-01
Wielka Robert Partridge z Wielka Brytania Bike Channel - Canyon 332018-01-01
Słowenia Jaka Paulic z Słowenia Attaque Team Gusto 202018-01-01
Austria Dennis Paulus z Austria Hrinkow Advarics Cycleang 242018-01-01
Dania Mark Sehested Pedersen z Dania Team VeloConcept 272018-01-01
Belgia Rob Peeters z Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 332018-01-01
Brazylia Maicke Rene Monteiro Pereira z Brazylia Equipe UFF 302018-01-01
Argentyna Gustavo Ignacio Perez z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 312018-01-01
Kolumbia Johan Camilo Perez Sepulveda z Kolumbia GW - Shimano 252018-01-01
Wielka Ryan Perry z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 312018-01-01
Wielka Alex Peters z Holandia SEG Racing Academy 242018-01-01
Wlochy Francesco Petrini z Wlochy D'Amico - Bottecchia 212018-01-01
Belgia Maximilien Picoux z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232018-01-01
Hiszpania Antonio Piedra Perez z Kolumbia Manzana - Postobon Team 332018-01-01
Belgia Laurent Pieters z Belgia Tarteletto - Isorex 242018-01-01
Francja Louis Pijourlet z Francja Roubaix - Lille Métropole 232018-01-01
Francja Cédric Pineau z Francja FDJ 332018-01-01
Andora Julio Alfredo Pintado Madrigal z Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 352018-01-01
Portugalia Sandro Filipe Silva Pinto z Portugalia Louletano - Hospital de Loule 302018-01-01
Wlochy Stefano Pirazzi z nieznany Kolarz zawieszony za doping 312018-01-01
Ekwador Christian David Pita Bolaños z Boliwia Start Vaxes Cycling Team 232018-01-01
Ekwador Marco Dario Pita Bolanos z Ekwador Team Ecuador 252018-01-01
Belgia Ruben Pols z Belgia Sport Vlaanderen - Baloise 242018-01-01
Brazylia Edson Antonio Ponciano z Brazylia Equipe UFF 272018-01-01
Ukraina Vitaliy Popkov z Chiny Yunnan - Lvshan Landscape 352018-01-01
Francja Félix Pouilly z Francja Roubaix - Lille Métropole 242018-01-01
Francja Stéphane Poulhi?s z Francja Armée de Terre 332018-01-01
Francja Peter Pouly z Singapur Infinite - AIS Cycling Team 412018-01-01
Iran Mirsamad Pourseyedi Golakhor z Iran Tabriz Shahrdari Team 332018-01-01
Wlochy Paolo Prandini z Wlochy Sangemini - MG.Kvis 222018-01-01
Belgia Christophe Premont z Belgia Vérandas Willems - Crelan 292018-01-01
Kanada Christopher Prendergast z Kanada H&R Block Pro Cycling Team 242018-01-01
Ukraina Oleksandr Prevar z Ukraina Kolss Cycling Team 282018-01-01
Francja Nicolas Prodhomme z Francja HP-BTP - Auber 93 212018-01-01
Estonia Peeter Pruus z Łotwa Rietumu Banka - Riga 292018-01-01
Francja Jérôme Pulidori z Kuwejt Nice Cycling Team 322018-01-01
Litwa Kasparas Punkrys z Litwa Staki - Technorama 202018-01-01
Chiny Feng Qiao z Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 272018-01-01
Chiny Yulei Qiao z Chiny Holy Brother Cycling Team 202018-01-01
Chiny Chenglu Qin z Chiny Mitchelton - Scott 262018-01-01
Gwatemala Romeo Daniel Quicibal Estrada z Boliwia Start Vaxes Cycling Team 242018-01-01
Ekwador Alexis Benjamin Quinteros Moya z Ekwador Team Ecuador 212018-01-01
Wlochy Manuel Quinziato z Stany Zjednoczone BMC Racing Team 392018-01-01
Argentyna Mauricio Ezequiel Quiroga z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 262018-01-01
Holandia Thomas Rabou z Chiny Hengxiang Cycling Team 352018-01-01
Egipt Islam Nasser Ragaey z Bahrajn VIB Bikes 242018-01-01
Ekwador Jose Ragonessi z Ekwador Team Ecuador 342018-01-01
Dania Mads Baadgaard Rahbek z Dania Team VeloConcept 232018-01-01
Iran Mohsen Rahmani Beiragh z Iran Sepahan Cycling Team 292018-01-01
Francja Jimmy Raibaud z Francja Armée de Terre 272018-01-01
Iran Mehdi Rajabi Kaboodcheshmeh z Iran Pishgaman Cycling Team 242018-01-01
Iran Mohammad Rajablou z Iran Pishgaman Cycling Team 332018-01-01
Kolumbia Jame Ramirez Bernal z Argentyna Italomat - Dogo 292018-01-01
Kolumbia Alejandro Ramirez Calderon z Kolumbia Equipo de Ciclismo Coldeportes - Zenu 372018-01-01
Argentyna Duilio Alfredo Ramos z Argentyna Asociacion Civil Mardan 222018-01-01
Argentyna Ruben Gabriel Ramos z Rumunia Tusnad Cycling Team 262018-01-01
Boliwia Basilio Ramos Ticona z Boliwia Equipo Bolivia 292018-01-01
Szwajcaria Anthony Rappo z Szwajcaria Roth - Akros 232018-01-01
Kuwejt Abdulaziz Rashed Alrashed z Kuwejt Cyclesport.se - Memil Pro Cycling 212018-01-01
Polska Jaroslaw Rębiewski z Polska Domin Sport 442018-01-01
Niemcy Simon Redmers z Niemcy Team Heizomat 222018-01-01
Austria Paul Redtenbacher z Austria Hrinkow Advarics Cycleang 232018-01-01
Norwegia Even Rege z Norwegia Team Coop 242018-01-01
Dania Michael Reihs z Dania Team VeloConcept 392018-01-01
Turcja Rasim Reis z Turcja Torku Seker Spor 262018-01-01
Słowenia Uros Repse z Chorwacja Meridiana - Kamen Team 252018-01-01
Szwajcaria Matthias Reutimann z Szwajcaria Roth - Akros 242018-01-01
Francja Christophe Riblon z Francja Ag2r La Mondiale 372018-01-01
Dania Thomas Nybo Riis z Dania Team VeloConcept 262018-01-01
Francja Alan Riou z Francja Fortuneo - Oscaro 212018-01-01
Argentyna Jose Luis Rivera z Argentyna Equipo Continental Municipalidad de Pocito 382018-01-01
Kolumbia Ever Alexander Rivera Guerrero z Kolumbia Manzana - Postobon Team 262018-01-01
Indonezja Elan Sutomo Riyadi z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 292018-01-01
Indonezja Jeri Riyadi z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 222018-01-01
Wielka Tristan Robbins z Wielka Brytania Team Raleigh - GAC 222018-01-01
Argentyna Gonzalo Ezequiel Robledo Chagas z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 202018-01-01
Holandia Tim Rodenburg z Holandia Destil - Jo Piels Cycling Team 242018-01-01
Indonezja Teten Rohendi z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 222018-01-01
Hiszpania Marcos Rojo Martin z Hiszpania Burgos - BH 252018-01-01
Wlochy Francesco Romano z Zjednoczone Emiraty Arabskie UAE Team Emirates 212018-01-01
Argentyna Laureano Rosas z Rumunia Tusnad Cycling Team 282018-01-01
Stany Sam Rosenholtz z Stany Zjednoczone CCB Velotooler 342018-01-01
Australia Mathew Ross z Australia Drapac - Pat's Veg Holistic Development Team 222018-01-01
Francja Thomas Rostollan z Francja Armée de Terre 322018-01-01
Kanada Ryan Roth z Kanada Silber Pro Cycling 352018-01-01
Wlochy Matteo Rotondi z Wlochy GM Europa Ovini 222018-01-01
Kolumbia Daniel Andres Rozo Velez z Kolumbia Bicicletas Strongman 262018-01-01
Łotwa Klavs Rubenis z Łotwa Rietumu Banka - Riga 212018-01-01
Szwajcaria Manuel Rudaz z Szwajcaria Roth - Akros 242018-01-01
Wlochy Nicola Ruffoni z Wlochy Bardiani - CSF 282018-01-01
Stany Timothy Rugg z Niemcy Bike Aid 332018-01-01
Kolumbia Cristian Stiven Ruiz Pelaez z Kolumbia Manzana - Postobon Team 212018-01-01
Hiszpania Joan Ruiz Vicens z Hiszpania Burgos - BH 212018-01-01
Wlochy Andrea Ruscetta z Wlochy GM Europa Ovini 282018-01-01
Bułgaria Vladimir Rusenov z Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 232018-01-01
Argentyna Juan Eduardo Salas Robledo z Paragwaj Vivo Team - Grupo Ore Sy 212018-01-01
Argentyna Leandro Exequiel Saldano Pujado z Argentyna Asociacion Civil Mardan 232018-01-01
Belgia Jarl Salomein z Belgia Sport Vlaanderen - Baloise 292018-01-01
Kolumbia Edwin Albeiro Sanchez Anzola z Kolumbia Movistar Team America 352018-01-01
Hiszpania Oscar Sanchez Caballero z Serbia Dare - Viator Partizan 302018-01-01
Hiszpania Daniel Sanchez Cidoncha z Portugalia RP - Boavista 262018-01-01
Hiszpania Samuel Sanchez Gonzalez z Stany Zjednoczone BMC Racing Team 402018-01-01
Norwegia Henrik Sandal z Norwegia Team FixIT.no 232018-01-01
Szwecja Erik Sandersson z Szwecja Team Tre Berg - PostNord 202018-01-01
Norwegia Andreas Sandnes Olsen z Norwegia Team Coop 242018-01-01
Brazylia Emerson Silva Santos z Brazylia Equipe UFF 272018-01-01
Brazylia Luan Vieira Moreira Santos z Brazylia Equipe UFF 212018-01-01
Kolumbia Johnatan Fernando Sarmiento Pacheco z Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 262018-01-01
Rosja Andrei Sartassov z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 432018-01-01
Kolumbia Didier Alexander Sastoque Pulido z Kolumbia Bicicletas Strongman 312018-01-01
Kazachstan Maxim Satlikov z Kazachstan Astana City 212018-01-01
Rosja Ivan Savitsky z Rosja Gazprom - RusVelo 262018-01-01
Turcja Mustafa Sayar z Turcja Torku Seker Spor 292018-01-01
Wlochy Cristian Scaroni z Wlochy Sangemini - MG.Kvis 212018-01-01
Wlochy Michele Scarponi z Kazachstan Astana Pro Team 392018-01-01
Szwajcaria Théry Schir z Austria Team Vorarlberg 252018-01-01
Stany Joseph Schmalz z Stany Zjednoczone Elevate - KHS Pro Cycling 282018-01-01
Niemcy Stefan Schneider z Niemcy Team Sauerland NRW p/b Henley & Partners 242018-01-01
Niemcy Stefan Schumacher z Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 372018-01-01
Austria Lucas Schwarz z Austria Tirol Cycling Team 262018-01-01
Tajlandia Tanaphon Seanaumnuayphon z Singapur Infinite - AIS Cycling Team 222018-01-01
Hiszpania Llibert Sendros Juve z Ukraina Kolss Cycling Team 272018-01-01
Kolumbia Kevin Sebastian Sepulveda Hernandez z Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 252018-01-01
Indonezja Andreas Setiawan z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 222018-01-01
Iran Seyed Milad Mohammad Seyed Ghalichi z Iran Sepahan Cycling Team 322018-01-01
Chiny Sheng Sha z Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 202018-01-01
Australia Patrick Sharpe z Australia St. George Continental Cycling Team 242018-01-01
Ukraina Oleksii Shcherbakov z Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 212018-01-01
Iran Masoud Sheikhi z Iran Sepahan Cycling Team 272018-01-01
Chiny Yanhui Shi z Chiny Keyi - Look Cycling Team 212018-01-01
Ukraina Iurii Shumilov z Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 232018-01-01
Kazachstan Alexandre Shushemoin z Słowenia Attaque Team Gusto 312018-01-01
Argentyna Cesar Dario Sigura z Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 372018-01-01
Brazylia Tiago Waiandt Silva z Brazylia Equipe UFF 342018-01-01
Wlochy Samuele Simoncini z Wlochy D'Amico - Bottecchia 202018-01-01
Czechy Marek Sipos z Czechy SKC Tufo - Prostejov 222018-01-01
Francja Kévin Sireau z Francja Armée de Terre 312018-01-01
Argentyna Alan Fernando Sivori z Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 242018-01-01
Argentyna Ariel Sivori z Boliwia Start Vaxes Cycling Team 272018-01-01
Polska Piotr Skarżynski z Polska Domin Sport 282018-01-01
Norwegia Mathias Skjold z Norwegia Team Sparebanken Sør 222018-01-01
Ukraina Mykyta Skorenko z Ukraina Kolss Cycling Team 252018-01-01
Stany Erik Slack z Stany Zjednoczone Hangar 15 Bicycles 302018-01-01
Holandia Jordi Sloof z Holandia Delta Cycling Rotterdam 232018-01-01
Stany Cory Small z Stany Zjednoczone CCB Velotooler 242018-01-01
Belgia Gert Smets z Belgia Era - Circus 212018-01-01
Niemcy Carl Soballa z Niemcy LKT Team Brandenburg 242018-01-01
Stany Thomas Soladay z Stany Zjednoczone Rally Cycling 352018-01-01
Boliwia Oscar Soliz Villca z Kolumbia Movistar Team America 332018-01-01
Rosja Andrey Solomennikov z Rosja Gazprom - RusVelo 312018-01-01
Iran Mohammadmehdi Soltani z Iran Sepahan Cycling Team 292018-01-01
Ukraina Vladyslav Soltasiuk z Ukraina Kolss Cycling Team 212018-01-01
Korea Jae Woo Son z Korea KSPO - Bianchi Asia Procycling 262018-01-01
Czechy Jiri Sorm z Czechy Elkov - Author Cycling Team 212018-01-01
Rosja Dimitriy Sorokin z Łotwa Rietumu Banka - Riga 362018-01-01
Argentyna Mario Jose Sosa Lucero z Argentyna Los Cascos Esco - Agroplan 232018-01-01
Kanada Jean-François Soucy z Kanada Garneau - Québecor 212018-01-01
Portugalia Rui Miguel Barbosa Sousa z Portugalia RP - Boavista 422018-01-01
Norwegia Elias Angel Spikseth z Norwegia Team FixIT.no 282018-01-01
Stany Robbie Squire z Stany Zjednoczone Hangar 15 Bicycles 282018-01-01
Wielka Mark Stewart z Irlandia An Post - Chainreaction 232018-01-01
Norwegia Adrian Aas Stien z Norwegia Joker - Icopal 262018-01-01
Holandia Wayne Stijns z Luxemburg Team Differdange - Losch 252018-01-01
Stany Daniel Summerhill z Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling Team 292018-01-01
Chiny Xiaolong Sun z Chiny Mitchelton - Scott 242018-01-01
Indonezja Dadi Suryadi z Malezja Terengganu Cycling Team 292018-01-01
Japonia Shinri Suzuki z Japonia Utsunomiya - Blitzen 442018-01-01
Czechy Miroslav Svatek z Czechy AC Sparta Praha 212018-01-01
Litwa Gintaras Svetikas z Litwa Staki - Technorama 222018-01-01
Czechy Jiri Svoboda z Czechy AC Sparta Praha 262018-01-01
Belgia Diether Sweeck z Belgia Era - Circus 252018-01-01
Belgia Hendrik Sweeck z Belgia Era - Circus 262018-01-01
Belgia Laurens Sweeck z Belgia Era - Circus 252018-01-01
Holandia Harry Sweering z Holandia BabyDump Cycling Team 282018-01-01
Polska Jan Sypytkowski z Polska Team Hurom 272018-01-01
Polska Damian Sławek z Polska Team Hurom 212018-01-01
Wlochy Fabio Taborre z nieznany Kolarz zawieszony za doping 332018-01-01
Stany Andrew Talansky z Stany Zjednoczone Cannondale - Drapac Pro Cycling Team 302018-01-01
Australia Brodie Talbot z Australia St. George Continental Cycling Team 292018-01-01
Holandia Jordi Talen z Holandia Delta Cycling Rotterdam 222018-01-01
Wlochy Alessio Taliani z Wlochy Androni - Sidermec Bottecchia 282018-01-01
Kolumbia Juan Sebastian Tamayo Martinez z Kolumbia Bicicletas Strongman 302018-01-01
Tajlandia Pongthep Tapimay z Tajlandia Thailand Continental Cycling Team 302018-01-01
Szwajcaria Julien Taramarcaz z Belgia Era - Circus 312018-01-01
Singapur Chin Loong Tay z Singapur Infinite - AIS Cycling Team 222018-01-01
Australia Joshua Taylor z Australia NSW Institute of Sport 272018-01-01
Holandia Remco Te Brake z Holandia Monkey Town Continental Team 302018-01-01
Holandia Rens Te Stroet z Holandia Destil - Jo Piels Cycling Team 292018-01-01
Norwegia Nikolai TEFRE LUNDER z Kuwejt Cyclesport.se - Memil Pro Cycling 242018-01-01
Erytrea Daniel Teklehaimanot z RPA Team Dimension Data 302018-01-01
Polska Adrian Teklinski z Czechy SKC Tufo - Prostejov 292018-01-01
Niemcy Jonas Tenbrock z Niemcy Team Lotto - Kern Haus 232018-01-01
Hiszpania Eloy Teruel Rovira z Malezja Team Sapura Cycling 362018-01-01
Ukraina Artem Tesler z Chiny Yunnan - Lvshan Landscape 302018-01-01
Norwegia Petter Theodorsen z Norwegia Team Sparebanken Sør 232018-01-01
Dania Marius Therkildsen z Dania Team Giant - Castelli 222018-01-01
Niemcy Kersten Thiele z Niemcy Rad-Net Rose Team 262018-01-01
Wielka Michael Thompson z Wielka Brytania Team Wiggins 232018-01-01
Holandia Albert Timmer z Niemcy Team Sunweb 332018-01-01
Wlochy Paolo Tiralongo z Kazachstan Astana Pro Team 412018-01-01
Malezja Muhammad Izat Tolha z Malezja Team Sapura Cycling 212018-01-01
Argentyna Efrain Toloza z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 232018-01-01
Polska Konrad Tomasiak z Polska Team Hurom 272018-01-01
Wlochy Fabio Tommassini z Wlochy D'Amico - Bottecchia 282018-01-01
Wlochy Andrea Toniatti z Bahrajn Bahrain - Merida 262018-01-01
Kazachstan Miras Torekhanov z Chiny Keyi - Look Cycling Team 222018-01-01
Argentyna Fernando Joel Torres Arrieta z Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 242018-01-01
Wenezuela Edwin Yair Torres Castellanos z Kuwejt Kuwait - Cartucho.es 212018-01-01
Czechy Adam Toupalik z Belgia Beobank - Corendon 222018-01-01
Norwegia Torsten Traeen z Norwegia Uno-X Hydrogen Development Team 212018-01-01
Argentyna Sebastian Martin Trillini z Argentyna Italomat - Dogo 242018-01-01
Francja Steven Tronet z Francja Armée de Terre 322018-01-01
Rosja Alexei Tsatevich z Rosja Gazprom - RusVelo 292018-01-01
Ukraina Artur Tsvetkov z Chiny Yunnan - Lvshan Landscape 292018-01-01
Luxemburg Luc Turchi z Niemcy Team Lotto - Kern Haus 232018-01-01
Indonezja Kevin Tutuarima z Indonezja Pegasus Continental Cycling Team 222018-01-01
Wlochy Fabio Tuzi z Wlochy Sangemini - MG.Kvis 232018-01-01
Hiszpania Jacobo Ucha Rodriguez z Portugalia W52 - FC Porto 252018-01-01
Ukraina Rinat Udod z Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 222018-01-01
Kolumbia Wilmer Ulloa Rodriguez z Argentyna Italomat - Dogo 272018-01-01
Belgia Ingmar Uytdewilligen z Belgia Tarteletto - Isorex 272018-01-01
Estonia Norman Vahtra z Belgia AGO - Aqua Service 222018-01-01
Hiszpania Javier Valero Amat z Serbia Dare - Viator Partizan 242018-01-01
Belgia MOL Caine Van z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232018-01-01
Holandia Trijp Maarten Van z Holandia Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 252018-01-01
Indonezja Bernard Benyamin Van Aert z Kuwejt Nice Cycling Team 212018-01-01
Belgia Matthias Van Aken z Boliwia Start Vaxes Cycling Team 262018-01-01
Belgia Victor Van Bost z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 222018-01-01
Holandia Rob Van Broekhoven z Holandia Destil - Jo Piels Cycling Team 232018-01-01
Belgia Brent Van De Kerkhove z Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 242018-01-01
Belgia Laurent Van Den Bak z Luxemburg Leopard Pro Cycling 292018-01-01
Holandia Twan Van Den Brand z Holandia Destil - Jo Piels Cycling Team 292018-01-01
Belgia Jurgen Van Den Broeck z Holandia Team LottoNL - Jumbo 352018-01-01
Belgia Jordi Van Dingenen z Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 222018-01-01
Holandia Wout Van Elzakker z Holandia Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 202018-01-01
RPA Morne Van Niekerk z RPA Dimension Data for Qhubeka 232018-01-01
Belgia Jan Van Puyvelde z Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 362018-01-01
Belgia Yorben Van Tichelt z Belgia Era - Circus 242018-01-01
Belgia Massimo Vanderaerden z Irlandia An Post - Chainreaction 232018-01-01
Belgia Laurens Vandermeer z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 212018-01-01
Belgia Matthias Vandewalle z Belgia Tarteletto - Isorex 242018-01-01
Belgia Anthony Vandrepotte z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 222018-01-01
Belgia Joachim Vanreyten z Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 242018-01-01
Ukraina Maksym Vasilyev z Chiny Yunnan - Lvshan Landscape 282018-01-01
Francja Thomas Vaubourzeix z Kuwejt Nice Cycling Team 292018-01-01
Hiszpania Sergio Vega Merodio z Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 232018-01-01
Belgia Maxime Vekeman z Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 252018-01-01
Słowacja Martin Velits z Belgia Quick Step Floors 332018-01-01
Holandia Milan Veltman z Holandia Monkey Town Continental Team 222018-01-01
Belgia Nicolas Vereecken z Francja Roubaix - Lille Métropole 282018-01-01
Belgia Otto Vergaerde z Belgia Vérandas Willems - Crelan 242018-01-01
Kolumbia Jaime Vergara Caro z Kuwejt Nice Cycling Team 312018-01-01
Stany Alexey Vermeulen z Holandia Team LottoNL - Jumbo 242018-01-01
Holandia Jeff Vermeulen z Holandia Destil - Jo Piels Cycling Team 302018-01-01
Holandia Martijn Verschoor z Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 332018-01-01
Belgia Seppe Verschuere z Belgia Cibel - Cebon 242018-01-01
Belgia Frederik Veuchelen z Belgia Wanty - Groupe Gobert 402018-01-01
Hiszpania Angel Vicioso Arcos z Szwajcaria Team Katusha - Alpecin 412018-01-01
Hiszpania Jose Daniel Viejo z Bułgaria Unieuro Trevigiani - Hemus 1896 212018-01-01
Czechy Vaclav Viktorin z Czechy AC Sparta Praha 252018-01-01
Dania Jesper Vinkel Bundgaard z Dania Riwal Platform Cycling Team 222018-01-01
Wlochy Angelo Vitiello z Wlochy D'Amico - Bottecchia 202018-01-01
Kazachstan Sergei Vlassenko z Kazachstan Vino - Astana Motors 252018-01-01
Francja Thomas Voeckler z Francja Direct Energie 392018-01-01
Rosja Anton Vorobyev z Rosja Gazprom - RusVelo 282018-01-01
Kazachstan Taras Voropayev z Kazachstan Vino - Astana Motors 262018-01-01
Dania Aske Louring Vorre z Dania Team Giant - Castelli 252018-01-01
Austria Alexander Wachter z Austria Tirol Cycling Team 232018-01-01
Kirgistan Eugen Wacker z Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 442018-01-01
Japonia Yoshitomo Wakasugi z Japonia Nasu Blasen 312018-01-01
Belgia Jens Wallays z Belgia Sport Vlaanderen - Baloise 262018-01-01
Niemcy Philipp Walsleben z Belgia Beobank - Corendon 312018-01-01
Austria Andreas Walzel z Austria Hrinkow Advarics Cycleang 232018-01-01
Chiny Fengnian Wang z Chiny Holy Brother Cycling Team 262018-01-01
Chiny Hanpeng Wang z Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 262018-01-01
Chiny Hazhou Wang z Chiny Hainan Jilun Cycling Team 202018-01-01
Chiny Jiancai Wang z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 242018-01-01
Chiny Mingdong Wang z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 212018-01-01
Chiny Wenzhi Wang z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 202018-01-01
Chiny Xin Wang z Chiny Keyi - Look Cycling Team 262018-01-01
Chiny Yuesong Wang z Chiny Yunnan - Lvshan Landscape 202018-01-01
Chiny Zhonghui Wang z Chiny Holy Brother Cycling Team 212018-01-01
Wielka Mitchell Webber z Wielka Brytania Bike Channel - Canyon 232018-01-01
Szwajcaria Diego Wendelspiess z Szwajcaria Roth - Akros 232018-01-01
Dania Mathias Dam Westergaard z Dania Riwal Platform Cycling Team 242018-01-01
Szwecja Alexander Wetterhall z Szwecja Team Tre Berg - PostNord 322018-01-01
Nowa Daniel Whitehouse z Malezja Terengganu Cycling Team 232018-01-01
Stany Justin Williams z Stany Zjednoczone Cylance Pro Cycling 292018-01-01
Wielka Samuel Williams z Wielka Brytania ONE Pro Cycling 242018-01-01
Norwegia Frederik Wilmann z Dania Copenhagen Pro Cycling 332018-01-01
Australia Alex Wohler z Australia NSW Institute of Sport 262018-01-01
Polska Piotr Wojciechowski z Polska Domin Sport 262018-01-01
Niemcy Max Wörner z Niemcy 0711 Cycling 222018-01-01
Niemcy Sebastian Wotschke z Niemcy LKT Team Brandenburg 272018-01-01
Belgia Toon Wouters z Belgia Era - Circus 242018-01-01
Tajwan Ping Han Wu z Tajwan RTS - Monton Racing Team 312018-01-01
Chiny Shengjun Wu z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 312018-01-01
Chiny Yongjian Wu z Chiny Hainan Jilun Cycling Team 262018-01-01
Australia Cameron Wurf z Stany Zjednoczone Cylance Pro Cycling 352018-01-01
Dania Kasper Würtz Schmidt z Dania Riwal Platform Cycling Team 232018-01-01
Chiny Yulong Xu z Chiny Holy Brother Cycling Team 282018-01-01
Chiny Chaohua Xue z Chiny Mitchelton - Scott 262018-01-01
Chiny Haoran Yang z Chiny Holy Brother Cycling Team 202018-01-01
Chiny Jin Yang z Chiny Giant Cycling Team 262018-01-01
Chiny Siyu Yang z Chiny Keyi - Look Cycling Team 252018-01-01
Chiny Tao Yang z Chiny Hainan Jilun Cycling Team 212018-01-01
Chiny Yiming Yang z Chiny Holy Brother Cycling Team 212018-01-01
Chiny Zeng Tao Yang z Chiny China Continental Team of Gansu Bank 312018-01-01
Argentyna Santiago Yeri Mingo z Paragwaj Vivo Team - Grupo Ore Sy 212018-01-01
Korea Bum Jin Yoo z Korea LX Cycling Team 312018-01-01
Korea Seung Kyu Yoon z Korea Geumsan Insam - Cello 212018-01-01
Stany Chad Young z Stany Zjednoczone Axeon Hagens Berman 232018-01-01
Bułgaria Yoycho Yovchev z Albania Amore & Vita - Selle SMP p/b Fondriest 272018-01-01
Chiny Baolong Yu z Chiny Yunnan - Lvshan Landscape 302018-01-01
Chiny Shangguo Yuan z Chiny Keyi - Look Cycling Team 242018-01-01
Chiny Zilin Yuan z Chiny Yunnan - Lvshan Landscape 212018-01-01
Chiny Hao Yue z Chiny Holy Brother Cycling Team 262018-01-01
Rosja Aydar Zakarin z Rosja Gazprom - RusVelo 242018-01-01
Stany Innokenty Zavyalov z Stany Zjednoczone Elevate - KHS Pro Cycling 272018-01-01
Niemcy Ruben Zepuntke z Niemcy Development Team Sunweb 252018-01-01
Chiny Jinde Zhang z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 252018-01-01
Chiny Shijin Zhang z Chiny Keyi - Look Cycling Team 222018-01-01
Chiny Wenlong Zhang z Chiny Giant Cycling Team 292018-01-01
Chiny Yajun Zhang z Chiny Yunnan - Lvshan Landscape 212018-01-01
Chiny Zhishan Zhang z Chiny Qinghai Tianyoude Cycling Team 242018-01-01
Chiny Kang Zhao z Chiny Giant Cycling Team 262018-01-01
Chiny Xuan Zhao z Korea LX Cycling Team 262018-01-01
Chiny Lucheng Zhou z Chiny Hainan Jilun Cycling Team 222018-01-01
Ukraina Rotyslav Zhukovskyi z Ukraina ISD - Jorbi Continental Team 282018-01-01
Polska Kamil Zieliński z Polska Domin Sport 302018-01-01
Słowacja Kristian Zimany z Słowacja Dukla Banska Bystrica 212018-01-01
Ukraina Marlen Zmorka z Zjednoczone Emiraty Arabskie SkyDive Dubai - Al Ahli Pro Cycling Team 252018-01-01
Hiszpania Haimar Zubeldia Agirre z Stany Zjednoczone Trek - Segafredo 412018-01-01
Boliwia Gilber Zurita Ferrufino z Boliwia Equipo Bolivia 322018-01-01
Hiszpania Francesc Zurita Martinez z Austria Team Vorarlberg 262018-01-01


Kolarze którzy odeszli:

kolarz wiekkiedy
Norwegia Hakon Aalrust do Norwegia Team Coop 202018-01-01
Norwegia Aksel Fischer Aasheim do Norwegia Joker - Icopal 212018-01-01
Uzbekistan Shomansur Abdumannabov do Uzbekistan Tashkent Cycling Team 222018-01-01
Maroko Essaïd Abelouache do Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 302018-01-01
Erytrea Daniel Abraham do Holandia BEAT Cycling Club 332018-01-01
Turcja Fethi Acar do Turcja Torku Sekerspor 222018-01-01
Zjednoczone Mohamed Adil do Zjednoczone Emiraty Arabskie Sharjah Team 212018-01-01
Kazachstan Shakir Adilov do Kazachstan Apple Team 232018-01-01
Szwajcaria Antoine Aebi do Szwajcaria Akros - Renfer SA 202018-01-01
Erytrea Elias Afewerki do Boliwia Start - Team Gusto 262018-01-01
Iran Shahin Homay Aghdam do Iran DFT Team 322018-01-01
Meksyk Jose Alfredo Aguirre Infante do Dominikana Inteja Dominican Cycling Team 242018-01-01
Argentyna Sergio Javier Aguirre Maldonado do Argentyna Municipalidad de Rawson 422018-01-01
Kuwejt Saied Jafer Alali do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 302018-01-01
Chile Pablo Andres Alarcon Cares do Meksyk Canel's - Specialized 302018-01-01
Indonezja SYAH Toni Alfian do Serbia Java - Partizan 242018-01-01
Indonezja Mahrus Ali do Indonezja KFC Cycling Team 192018-01-01
Iran Aziz Alizadeh do Iran DFT Team 282018-01-01
Kuwejt Anas Alkandari do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 322018-01-01
Hiszpania Mikel Alonso Flores do Hiszpania Team Euskadi 222018-01-01
Austria Dominik Amann do Austria Team Vorarlberg - Santic 192018-01-01
Wlochy Alberto Amici do Wlochy Biesse Carrera Gavardo 252018-01-01
Szwecja Andreas Andersson do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 192018-01-01
Rumunia Andrei Ionut Andrei do Rumunia Team MsTina - Focus 192018-01-01
Australia Benjamin Andrews do Australia Oliver's Real Food Racing 212018-01-01
Litwa Matas Antanavicius do Litwa Staki - Technorama 192018-01-01
Portugalia Rafael Jose Henriques Apolinario do Portugalia LA Aluminios 232018-01-01
Niemcy Leo Appelt do Niemcy LKT Team Brandenburg 212018-01-01
Kolumbia Edwin Leandro Arango Carvajal do Kolumbia EPM 232018-01-01
Japonia Yudai Arashiro do Japonia Kinan Cycling Team 232018-01-01
Holandia Thymen Arensman do Holandia SEG Racing Academy 192018-01-01
Indonezja Muhammad Imam Arifin do Indonezja KFC Cycling Team 232018-01-01
Iran Behnam Ariyan do Iran Pishgaman Cycling Team 282018-01-01
Francja Floryan Arnoult do Bułgaria Trevigiani Phonix - Hemus 1896 222018-01-01
Chile Marco Antonio Arriagada Quinchel do Argentyna Equipo Continental Municipalidad de Pocito 432018-01-01
Iran Majid Asgharibehrouz do Iran Gun Ay Tabriz Team 222018-01-01
Argentyna Jose Rodolfo Astiasaran do Argentyna Asociacion Civil Mardan 302018-01-01
Wenezuela Orluis Aular do Boliwia Start - Team Gusto 222018-01-01
Bahrajn Salman Ayyad do Bahrajn VIB Sports 222018-01-01
Hiszpania Ibai Azurmendi Sagastibel do Hiszpania Team Euskadi 222018-01-01
Czechy Daniel Babor do Czechy Pardus - Tufo Prostejov 192018-01-01
Meksyk Antonio Baca Soto do Stany Zjednoczone 303 Project 272018-01-01
Szwajcaria Matteo Badilatti do Austria Team Vorarlberg - Santic 262018-01-01
Iran Esmaeil Bagheri do Iran Gun Ay Tabriz Team 242018-01-01
Iran Mahdi Bahari do Iran DFT Team 382018-01-01
Rumunia Lorant Balazsi do Rumunia Team Novak 192018-01-01
Hiszpania Miguel Angel Ballesteros Canovas do Hiszpania Polartec - Kometa 222018-01-01
Polska Norbert Banaszek do Polska Wibatech - 7R Fuji 212018-01-01
Szwajcaria Gordian Banzer do Szwajcaria Akros - Renfer SA 222018-01-01
Francja Pierre Barbier do Francja Roubaix - Lille Métropole 212018-01-01
Portugalia Marcio Fernando Santos Barbosa do Portugalia Aviludo - Louletano 322018-01-01
Czechy Tomas Barta do Czechy Pardus - Tufo Prostejov 192018-01-01
Stany Sam Bassetti do Stany Zjednoczone Elevate - KHS Pro Cycling 272018-01-01
Wlochy Leonardo Basso do Wielka Brytania Team Sky 252018-01-01
Brazylia Luiz Guilherme Morosini Basso do Brazylia Soul Brasil Pro Cycling Team 192018-01-01
Nowa Ethan Batt do Australia Mobius - BridgeLane 202018-01-01
Niemcy Hannes Baumgarten do Austria WSA Pushbikers 322018-01-01
Stany Ian Baun do Stany Zjednoczone Cyclus Sports 212018-01-01
Holandia Sjoerd Bax do Holandia Delta Cycling Rotterdam 222018-01-01
Kazachstan Olzhas Bayembayev do Kazachstan Astana City 192018-01-01
Austria Tobias Bayer do Austria Tirol Cycling Team 192018-01-01
Argentyna Oscar Bazan Claveles do Boliwia Start - Team Gusto 192018-01-01
Kanada Edouard Beaudoin do Kanada Probaclac - Devinci 192018-01-01
Bułgaria Aleks Bechkov do Bułgaria Trevigiani Phonix - Hemus 1896 192018-01-01
Australia Joshua Beikoff do Australia Brisbane Continental Cycling Team 202018-01-01
Belgia Yentl Bekaert do Belgia Telenet - Fidea Lions 192018-01-01
Algieria Boualem Belmokhtar do Algieria Sovac - Natura4ever 252018-01-01
Australia Ethan Berends do Australia Mobius - BridgeLane 202018-01-01
Erytrea Meron Abraham Berhane do Niemcy Bike Aid 232018-01-01
Wlochy Stefano Bertoletti do Wlochy Biesse Carrera Gavardo 202018-01-01
Wlochy Francesco Bettini do Wlochy D'Amico - Utensilnord 232018-01-01
Wlochy Simone Bevilacqua do Wlochy Wilier Triestina - Selle Italia 212018-01-01
Holandia Robin Blummel do Holandia Destil - Parkhotel Valkenburg 192018-01-01
Polska Marceli Bogusławski do Polska Wibatech - 7R Fuji 212018-01-01
Australia Thomas Bolton do Australia Oliver's Real Food Racing 202018-01-01
Australia Sascha Bondarenko-Edwards do Australia Drapac - EF p/b Cannondale Holistic Development Team 252018-01-01
Filipiny Warren Bordeos do Filipiny 7 Eleven - Cliqq Roadbike Philippines 212018-01-01
Belgia Bryan Boussaer do Belgia Tarteletto - Isorex 222018-01-01
Algieria Mohamed Bouzidi do Algieria Sovac - Natura4ever 242018-01-01
Holandia Jasper Bovenhuis do Holandia Vlasman CT 272018-01-01
Holandia Robert Bovenhuis do Holandia Vlasman CT 312018-01-01
Dania Thomas Brayan-Lund do Belgia Tarteletto - Isorex 212018-01-01
Wlochy Michael Bresciani do Wlochy Bardiani - CSF 242018-01-01
Nowa Connor Brown do Australia Mobius - BridgeLane 202018-01-01
Szwajcaria Simon Brühlmann do Szwajcaria Akros - Renfer SA 232018-01-01
Hiszpania Marc Buades Ferriol do Hiszpania Team Euskadi 222018-01-01
Chorwacja Kristijan Budimir do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 192018-01-01
Australia Patrick Burt do Australia Drapac - EF p/b Cannondale Holistic Development Team 222018-01-01
Wielka Germain Burton do Wielka Brytania JLT - Condor 232018-01-01
Holandia Jordy Buskermolen do Holandia Monkey Town Continental Team 272018-01-01
Australia Jonathan Butler do Australia Brisbane Continental Cycling Team 242018-01-01
Stany Evan Bybee do Stany Zjednoczone Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources 292018-01-01
Hiszpania Oscar Cabedo Carda do Hiszpania Burgos - BH 242018-01-01
Indonezja Aiman Cahyadi do Malezja Team Sapura Cycling 252018-01-01
Chiny Xin Cai do Chiny China Continental Team of Gansu Bank 192018-01-01
Hiszpania Juan Camacho Del Fresno do Hiszpania Polartec - Kometa 232018-01-01
Portugalia Francisco Joaquim Brito Campos do Portugalia Mortagua - Miranda 212018-01-01
Belgia Jelle Camps do Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 192018-01-01
Kolumbia Jonathan Canaveral Vargas do Kolumbia Bicicletas Strongman - Colombia Coldeportes 222018-01-01
Kolumbia Diego Fernando Cano Malaver do Kolumbia Bicicletas Strongman - Colombia Coldeportes 242018-01-01
Hiszpania Isaac Canton Serrano do Hiszpania Polartec - Kometa 222018-01-01
Chiny Bo Cao do Chiny Yunnan Lvshan Landscape - Taishan Pardus 252018-01-01
Wlochy Giovanni Carboni do Wlochy Bardiani - CSF 232018-01-01
Filipiny Daniel Ver Carino do Filipiny 7 Eleven - Cliqq Roadbike Philippines 202018-01-01
Australia Ben Carman do Australia Mobius - BridgeLane 232018-01-01
Portugalia Joao Carneiro do Portugalia Liberty Seguros - Carglass 192018-01-01
Niemcy Lucas Carstensen do Niemcy Bike Aid 242018-01-01
Portugalia Andre Rodrigues Carvalho do Portugalia Liberty Seguros - Carglass 212018-01-01
Portugalia Gonçalo Henrique Matos Carvalho do Portugalia Mortagua - Miranda 212018-01-01
Meksyk Jhonatan Casillas Carmona do Meksyk Canel's - Specialized 232018-01-01
Stany Charles Cassin do Stany Zjednoczone 303 Project 272018-01-01
Kolumbia Camilo Castiblanco do Stany Zjednoczone Team Illuminate 302018-01-01
Hiszpania Jaime Castrillo Zapater do Hiszpania Movistar Team 222018-01-01
Argentyna Kevin Alejandro Castro Carbajal do Argentyna Municipalidad de Rawson 192018-01-01
Litwa Artur Ceremisinov do Litwa Staki - Technorama 192018-01-01
Stany Maxx Chance do Stany Zjednoczone 303 Project 222018-01-01
Australia Carsten Chapman do Australia Oliver's Real Food Racing 222018-01-01
Australia Kai Chapman do Australia Oliver's Real Food Racing 192018-01-01
Portugalia Artur Alexandre Conceiçao Chaves do Portugalia Mortagua - Miranda 192018-01-01
Kolumbia Brayan Chaves Rubio do Chiny Mitchelton - BikeExchange 212018-01-01
Tajlandia Peerapol Chawchiangkuang do Tajlandia Thailand Continental Cycling Team 322018-01-01
Chiny Yujian Chen do Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 252018-01-01
Iran Gholamreza Cheraghi do Iran DFT Team 282018-01-01
Wlochy Luca Chirico do Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 262018-01-01
Białoruś Aliaksei Chnyrko do Tajwan RTS - Monton Racing Team 242018-01-01
Kanada Charles-Etienne Chretien do Kanada Silber Pro Cycling 192018-01-01
Nowa Ryan Christensen do Australia Oliver's Real Food Racing 222018-01-01
Australia Alastair Christie-Johnson do Australia Bennelong - SwissWellness Cycling Team 202018-01-01
Rosja Pavel Chursin do Holandia Destil - Parkhotel Valkenburg 232018-01-01
Wlochy Imerio Cima do Wlochy Nippo Vini Fantini - Europa Ovini 212018-01-01
Słowenia Pavel Cizelj do Słowenia Ljubljana - Gusto Xaurum 192018-01-01
Niemcy Marc Clauss do Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 202018-01-01
Stany Andrew Clemence do Stany Zjednoczone 303 Project 292018-01-01
Rumunia Andrei Cojanu do Rumunia Team MsTina - Focus 192018-01-01
Wlochy Kevin Colleoni do Wlochy Biesse Carrera Gavardo 192018-01-01
Wlochy Luca Colnaghi do Wlochy Sangemini - MG.Kvis Vega 192018-01-01
Wlochy Raul Colombo do Wlochy Biesse Carrera Gavardo 222018-01-01
Kolumbia Francisco Jarley Colorado Hernandez do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 382018-01-01
Argentyna Emiliano José Contreras Tivani do Argentyna Asociacion Civil Mardan 242018-01-01
Australia Fintan Conway do Australia Oliver's Real Food Racing 192018-01-01
Francja Damien Cordeiro Marques do Portugalia Mortagua - Miranda 212018-01-01
Wlochy Edoardo Corridori do Wlochy D'Amico - Utensilnord 202018-01-01
Meksyk Eduardo Corte Cordero do Meksyk Canel's - Specialized 262018-01-01
Portugalia Fabio Costa do Portugalia Liberty Seguros - Carglass 192018-01-01
Portugalia Leonel Sousa Coutinho do Portugalia Vito Feirense - Blackjack 262018-01-01
Wielka Jake Coward do Boliwia Start - Team Gusto 222018-01-01
Australia Jesse Coyle do Australia Mobius - BridgeLane 242018-01-01
Belgia Steff Cras do Szwajcaria Team Katusha - Alpecin 222018-01-01
Portugalia Andre Filipe Roxo Crispim do Portugalia Liberty Seguros - Carglass 222018-01-01
Hiszpania Alvaro Cuadros Morata do Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 232018-01-01
Australia Marcus Culey do Australia St. George Continental Cycling Team 252018-01-01
Wielka Michael Cuming do Wielka Brytania Madison - Genesis 282018-01-01
Belgia Ugo D'Angelo do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 202018-01-01
Wlochy Marco D'Urbano do Wlochy Androni Giocattoli - Sidermec 272018-01-01
Stany Andrew Dahlheim do Stany Zjednoczone Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources 302018-01-01
Uzbekistan Jakhongir Darmonov do Uzbekistan Tashkent Cycling Team 232018-01-01
Stany Winston David do Stany Zjednoczone Cyclus Sports 312018-01-01
RPA Brendon Davids do Australia Bennelong - SwissWellness Cycling Team 252018-01-01
Wielka Liam Davies do Wielka Brytania Vitus Pro Cycling Team 192018-01-01
Stany Cole Davis do Stany Zjednoczone Hagens Berman - Axeon 192018-01-01
Stany Corey Davis do Stany Zjednoczone Cyclus Sports 262018-01-01
Holandia JONG Timo De do Holandia Destil - Parkhotel Valkenburg 192018-01-01
Belgia Arne De Groote do Belgia Tarteletto - Isorex 212018-01-01
Holandia Jaap De Jong do Holandia Alecto Cycling Team 232018-01-01
Holandia Thijs De Lange do Holandia Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 242018-01-01
Meksyk Flavio De Luna Davila do Stany Zjednoczone 303 Project 282018-01-01
Francja Lucas De Rossi do Francja Delko - Marseille Provence KTM 232018-01-01
Belgia Thibaut De Smet do Belgia Tarteletto - Isorex 192018-01-01
Belgia Vincent De Sy do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232018-01-01
Belgia Jelle De Ville do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232018-01-01
Belgia Arno Debeir do Belgia Marlux - Bingoal 192018-01-01
Słowenia Blaz Debevec do Słowenia Ljubljana - Gusto Xaurum 192018-01-01
Stany Franklin Deese do Stany Zjednoczone Cyclus Sports 272018-01-01
Belgia Louis Deguide do Algieria Sovac - Natura4ever 242018-01-01
Holandia David Dekker do Holandia Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 202018-01-01
Szwajcaria Lorenzo Delco do Wlochy Biesse Carrera Gavardo 232018-01-01
Francja Florian Deriaux do Algieria Sovac - Natura4ever 282018-01-01
Erytrea Nahom Kalei Desale do Holandia BEAT Cycling Club 262018-01-01
Australia Rowan Dever do Australia Oliver's Real Food Racing 362018-01-01
Wlochy Emanuele Di Giovanni do Wlochy D'Amico - Utensilnord 202018-01-01
Rumunia Emil Dima do Rumunia Team MsTina - Focus 212018-01-01
Węgry Daniel Dina do Węgry Pannon Cycling Team 212018-01-01
Węgry Marton Dina do Węgry Pannon Cycling Team 222018-01-01
Portugalia Joao Traila Dinis do Portugalia Liberty Seguros - Carglass 192018-01-01
Nowa Sam Dobbs do Austria Tirol Cycling Team 212018-01-01
Rumunia Vlad-Nicolae Dobre do Rumunia Team MsTina - Focus 232018-01-01
Kanada Felix Dolbec do Kanada Probaclac - Devinci 212018-01-01
Czechy Marek Dolnicek do Czechy Pardus - Tufo Prostejov 192018-01-01
Wielka Mark Donovan do Wielka Brytania Team Wiggins 192018-01-01
Belgia Félix Dopchie do Belgia AGO - Aqua Service 192018-01-01
Szwajcaria Jonas Döring do Szwajcaria Akros - Renfer SA 202018-01-01
Irlandia Mark Downey do Wielka Brytania Team Wiggins 222018-01-01
Australia Amarni Drake do Australia Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast 192018-01-01
Szwajcaria Lois Dufaux do Szwajcaria Akros - Renfer SA 202018-01-01
Holandia Beau Duvigneau do Holandia Vlasman CT 232018-01-01
Australia Clinton Edwards do Australia Oliver's Real Food Racing 342018-01-01
Australia David Edwards do Australia Brisbane Continental Cycling Team 252018-01-01
Holandia Roy Eefting do Finlandia Memil Pro Cycling 292018-01-01
Holandia Pascal Eenkhoorn do Holandia Team LottoNL - Jumbo 212018-01-01
Kanada William Elliott do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232018-01-01
Stany Grant Ellwood do Stany Zjednoczone 303 Project 222018-01-01
Iran Sina Emati Khiavi do Iran DFT Team 202018-01-01
Szwecja Jacob Eriksson do Holandia Destil - Parkhotel Valkenburg 192018-01-01
Australia Alexander Evans do Australia Mobius - BridgeLane 212018-01-01
Stany Rob Evans do Stany Zjednoczone Team Illuminate 402018-01-01
Belgia Laurent Evrard do Algieria Sovac - Natura4ever 282018-01-01
Wlochy Matteo Fabbro do Szwajcaria Team Katusha - Alpecin 232018-01-01
Chiny Xiaojun Fan do Chiny Yunnan Lvshan Landscape - Taishan Pardus 222018-01-01
Kazachstan Artur Fedosseyev do Kazachstan Apple Team 242018-01-01
Portugalia Joao Fernandes do Portugalia LA Aluminios 232018-01-01
Portugalia Jose Carlos Prates Neves Fernandes do Portugalia W52 - FC Porto 232018-01-01
Portugalia Venceslau Sousa Fernandes do Portugalia Liberty Seguros - Carglass 222018-01-01
Portugalia Jose Tiago Carneiro Ferreira do Portugalia W52 - FC Porto 242018-01-01
Hiszpania BUENO Jorge Ferrer do Kuwejt Massi - Kuwait Cycling Project 342018-01-01
Australia Rylee Field do Australia St. George Continental Cycling Team 242018-01-01
Węgry Viktor Filutas do Węgry Pannon Cycling Team 222018-01-01
Indonezja Hari Fitrianto do Laos CCN Cycling Team 332018-01-01
Stany Oliver Flautt do Stany Zjednoczone Cyclus Sports 252018-01-01
Nowa James Fouche do Wielka Brytania Team Wiggins 202018-01-01
Stany Eamon Lucas Franck do Holandia Delta Cycling Rotterdam 262018-01-01
Belgia Jeremy Frehen do Belgia AGO - Aqua Service 192018-01-01
Australia Michael Freiberg do Australia Bennelong - SwissWellness Cycling Team 282018-01-01
Szwajcaria Jan André Freuler do Albania Amore & Vita - Prodir 262018-01-01
Szwajcaria Robin Froidevaux do Szwajcaria Akros - Renfer SA 202018-01-01
Wlochy Davide Gabburo do Albania Amore & Vita - Prodir 252018-01-01
Peru Alonso Miguel Gamero Zuniga do Argentyna Asociacion Civil Agrupacion Virgen De Fatima 262018-01-01
Austria Florian Gamper do Austria Tirol Cycling Team 192018-01-01
Austria Mario Gamper do Austria Tirol Cycling Team 192018-01-01
Chiny Peng Gao do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 252018-01-01
Hiszpania SAUBI Guillem Garcia do Holandia Destil - Parkhotel Valkenburg 192018-01-01
Francja Adrien Garel do Francja Vital Concept Cycling Club 222018-01-01
Kazachstan Pavel Gatskiy do Kazachstan Apple Team 272018-01-01
Słowenia Gregor Gazvoda do Słowenia Adria Mobil 372018-01-01
Wlochy Michele Gazzoli do Hiszpania Polartec - Kometa 192018-01-01
Stany Michael Gearren do Stany Zjednoczone Cyclus Sports 312018-01-01
Litwa Tomas Gembeckas do Litwa Staki - Technorama 222018-01-01
Belgia Robbe Ghys do Belgia Sport Vlaanderen - Baloise 212018-01-01
Niemcy Michel Giesselmann do Niemcy Team Sauerland NRW p/b SKS Germany 192018-01-01
Niemcy Florian Gindhart do Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 212018-01-01
Stany Andrew Giniat do Stany Zjednoczone Cyclus Sports 272018-01-01
Stany Kevin Girkins do Stany Zjednoczone Elevate - KHS Pro Cycling 292018-01-01
Kazachstan Alexandr Gladilin do Kazachstan Apple Team 192018-01-01
Australia Lachlan Glasspool do Australia Oliver's Real Food Racing 252018-01-01
Wielka Leon Gledhill do Wielka Brytania Vitus Pro Cycling Team 222018-01-01
Belgia Andreas Goeman do Belgia Telenet - Fidea Lions 192018-01-01
Wlochy Geremia Goffi do Wlochy Sangemini - MG.Kvis Vega 192018-01-01
Hiszpania Peio Goikoetxea Goiogana do Hiszpania Team Euskadi 262018-01-01
Izrael Omer Goldstein do Izrael Israel Cycling Academy 222018-01-01
Kolumbia Bryan Steven Gomez do Stany Zjednoczone Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources 242018-01-01
Portugalia Gaspar Filipe Cardoso Gonçalves do Portugalia Liberty Seguros - Carglass 232018-01-01
Portugalia Julio Renato Silva Gonçalves do Portugalia LA Aluminios 242018-01-01
Korea Hyo Suk Gong do Korea Uijeongbu Cycling Team 322018-01-01
Peru Andre Alexander Gonzales Zenteno do Boliwia Start - Team Gusto 202018-01-01
Kostaryka Rolando Gonzalez Fernandez do Stany Zjednoczone 303 Project 382018-01-01
Kolumbia Javier Steven Gonzalez Giron do Kolumbia Bicicletas Strongman - Colombia Coldeportes 232018-01-01
Argentyna Pedro Gordillo do Argentyna Municipalidad de Rawson 342018-01-01
Wlochy Nicolo Gozzi do Wlochy Biesse Carrera Gavardo 202018-01-01
Niemcy Christian Grasmann do Austria WSA Pushbikers 372018-01-01
Nowa Logan Griffin do Laos CCN Cycling Team 232018-01-01
Rosja Alexander Grigoriev do Portugalia Sporting - Tavira 262018-01-01
Rosja Stepan Grigoryan do Holandia Destil - Parkhotel Valkenburg 242018-01-01
Nowa Carne Groube do Australia Mobius - BridgeLane 202018-01-01
Chiny Bingcheng Gu do Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 222018-01-01
Chiny Tengda Gui do Chiny Hengxiang Cycling Team 202018-01-01
Korea Jae Min Ha do Korea Seoul Cycling Team 192018-01-01
Erytrea Awet Habtom do Hiszpania Polartec - Kometa 202018-01-01
Erytrea Yonatan Hailu Hadege do Boliwia Start - Team Gusto 242018-01-01
Algieria Abderrahmane Mehdi Hamza do Algieria Sovac - Natura4ever 262018-01-01
Iran Mohammad Hashemi do Iran Gun Ay Tabriz Team 242018-01-01
Japonia Eiya Hashimoto do Japonia Team Bridgestone Cycling 252018-01-01
Dania Peter Haslund do Dania Riwal CeramicSpeed Cycling Team 192018-01-01
Iran Mahdi Heidari do Iran Omidnia Mashhad Team 402018-01-01
Niemcy Christopher Heider do Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 222018-01-01
Luxemburg Colin Heiderscheid do Niemcy Team Dauner D&DQ - Akkon 202018-01-01
Niemcy Leon Heinschke do Niemcy Development Team Sunweb 192018-01-01
Wielka Jacob Hennessy do Chiny Mitchelton - BikeExchange 222018-01-01
Kolumbia Brayan Hernandez Gomez do Kolumbia Bicicletas Strongman - Colombia Coldeportes 212018-01-01
Austria David Herzele do Austria WSA Pushbikers 192018-01-01
Australia Jai Hindley do Niemcy Team Sunweb 222018-01-01
Austria Johannes Hirschbichler do Austria Team Vorarlberg - Santic 252018-01-01
Szwajcaria Marc Hirschi do Niemcy Development Team Sunweb 202018-01-01
Norwegia Olav Hjemsaeter do Norwegia Team Coop 192018-01-01
Norwegia Jonas Hjorth do Japonia Interpro - Stradalli Cycling 252018-01-01
Czechy Karel Hnik do Czechy Pardus - Tufo Prostejov 272018-01-01
Czechy Jiri Hochmann do Czechy Team Dukla Praha 322018-01-01
Niemcy Johannes Hodapp do Niemcy Team Sauerland NRW p/b SKS Germany 192018-01-01
Niemcy Juri Hollmann do Niemcy Heizomat - Rad-Net.de 192018-01-01
Węgry Botond Hollo do Węgry Pannon Cycling Team 262018-01-01
Dania Mikkel Frolich Honore do Dania Team Virtu Cycling 212018-01-01
Holandia Daan Hoole do Holandia SEG Racing Academy 192018-01-01
Holandia Vincent Hoppezak do Holandia Delta Cycling Rotterdam 192018-01-01
Francja Pierre Idjouadienne do Francja Roubaix - Lille Métropole 222018-01-01
Japonia Shunsuke Imamura do Japonia Team Bridgestone Cycling 202018-01-01
Holandia Kevin Inkelaar do Hiszpania Polartec - Kometa 212018-01-01
Wlochy Simone Innocenti do RPA Dimension Data for Qhubeka 192018-01-01
Japonia Yuki Ishihara do Japonia Interpro - Stradalli Cycling 212018-01-01
Norwegia Jonas Iversby Hvideberg do Norwegia Uno-X Hydrogen Development Team 192018-01-01
Kanada Francis Izquierdo Bernier do Kanada Probaclac - Devinci 202018-01-01
Szwajcaria Johan Jacobs do Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 212018-01-01
Iran Morteza Jafarzadeh do Iran DFT Team 212018-01-01
Czechy Tomas Jakoubek do Czechy CK Pribram - Fany Gastro 192018-01-01
Litwa Matas Jankauskas do Litwa Staki - Technorama 202018-01-01
Słowenia Aljaz Jarc do Słowenia Adria Mobil 192018-01-01
Australia Samuel Jenner do Chiny Mitchelton - BikeExchange 212018-01-01
Dania Jeppe Klein Jensen do Dania BHS - Almeborg Bornholm 192018-01-01
Korea Min Hyeok Ji do Korea Korail Cycling Team 192018-01-01
Chiny Li Jiabao do Chiny Giant Cycling Team 202018-01-01
Chiny Zhihui Jiang do Chiny Mitchelton - BikeExchange 242018-01-01
Dania Julius Johansen do Dania Team ColoQuick 192018-01-01
Australia Campbell Jones do Australia Oliver's Real Food Racing 192018-01-01
Wielka Harrison Jones do Wielka Brytania Vitus Pro Cycling Team 212018-01-01
Nowa Ollie Jones do RPA Dimension Data for Qhubeka 222018-01-01
Korea Mi Deum Joo do Korea Seoul Cycling Team 192018-01-01
Stany Matteo Jorgenson do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 192018-01-01
Francja Axel Journiaux do Francja Direct Energie 232018-01-01
Korea Hoon Min Jun do Korea Seoul Cycling Team 192018-01-01
Panama Cristofer Robin Jurado Lopez do Bułgaria Trevigiani Phonix - Hemus 1896 232018-01-01
Czechy Milan Kabrhel do Czechy Team Dukla Praha 192018-01-01
Guam Charles Kagimu do Niemcy Bike Aid 202018-01-01
Czechy Tomas Kalojiros do Czechy AC Sparta Praha 242018-01-01
Australia Aidan Kampers do Australia Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast 212018-01-01
Finlandia Joni Kanerva do Finlandia Memil Pro Cycling 232018-01-01
Kenia Suleiman Kangangi do Niemcy Bike Aid 302018-01-01
Algieria Ayoub Karrar do Algieria Sovac - Natura4ever 252018-01-01
Grecja Charalampos Kastrantas do Serbia Java - Partizan 272018-01-01
Kanada Stephen Keeping do Kanada Probaclac - Devinci 322018-01-01
Australia Jordan Kerby do Australia Brisbane Continental Cycling Team 262018-01-01
Nowa Nicholas Kergozou De La Boessiere do Australia Mobius - BridgeLane 222018-01-01
Iran Morteza Khalilzadeh Alibad do Iran Omidnia Mashhad Team 312018-01-01
Kazachstan Anton Kharchenko do Kazachstan Vino - Astana Motors 192018-01-01
Iran Khalil Khorshid do Iran Tabriz Shahrdari Team 302018-01-01
Austria Florian Kierner do Austria Team Felbermayr - Simplon Wels 192018-01-01
Korea Eu Ro Kim do Korea LX Cycling Team 192018-01-01
Korea Jong Hyuk Kim do Korea KSPO - Bianchi Asia Procycling 192018-01-01
Korea Kookhyun Kim do Korea Geumsan Insam - Cello 192018-01-01
Korea Yongkyun Kim do Korea Geumsan Insam - Cello 192018-01-01
Korea Yoobin Kim do Korea Geumsan Insam - Cello 192018-01-01
Stany Nathan King do Stany Zjednoczone Team Illuminate 312018-01-01
Kenia Salim Kipkemboi do Niemcy Bike Aid 202018-01-01
Kenia Geoffrey Kiprotich Langat do Niemcy Bike Aid 272018-01-01
Polska Kacper Kistowski do Polska Wibatech - 7R Fuji 252018-01-01
Norwegia Joakim Kjemhus do Norwegia Team Coop 202018-01-01
Holandia Wim Kleiman do Holandia Monkey Town Continental Team 252018-01-01
Serbia Stevan Klisuric do Serbia Java - Partizan 292018-01-01
Polska Dawid Kloc do Polska Team Hurom 202018-01-01
Austria Daniel Knapp do Austria Tirol Cycling Team 222018-01-01
Niemcy Jon Knolle do Niemcy Team Sauerland NRW p/b SKS Germany 192018-01-01
Luxemburg Raphaël Kockelmann do Luxemburg Team Differdange - Losch 192018-01-01
Czechy Michal Kohout do Czechy Team Dukla Praha 222018-01-01
Iran Navad Kolahi do Iran Omidnia Mashhad Team 292018-01-01
Bułgaria Yoan Kolev do Bułgaria Trevigiani Phonix - Hemus 1896 192018-01-01
Polska Piotr Konwa do Czechy Elkov - Author 232018-01-01
Holandia Jaap Kooijman do Holandia Vlasman CT 252018-01-01
Stany Grant Koontz do Stany Zjednoczone Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources 242018-01-01
Węgry Mate Kovacs do Węgry Pannon Cycling Team 222018-01-01
Czechy Jan Kraus do Czechy Team Dukla Praha 252018-01-01
Węgry Andras Krivan do Węgry Pannon Cycling Team 252018-01-01
Czechy Karel Kuba do Czechy CK Pribram - Fany Gastro 192018-01-01
Norwegia Sindre Kulset do Norwegia Uno-X Hydrogen Development Team 202018-01-01
Japonia Saya Kuroeda do Japonia Shimano Racing Team 232018-01-01
Hongkong Chun Kin Lai do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 202018-01-01
Malezja Irwandie Lakasek do Malezja Terengganu Cycling Team 232018-01-01
Francja Sony Lamarre do Japonia Interpro - Stradalli Cycling 252018-01-01
Wielka Ross Lamb do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232018-01-01
Belgia Bjorg Lambrecht do Belgia Lotto - Soudal 212018-01-01
Dania Johan Langballe do Dania Team Virtu Cycling 192018-01-01
Gwinea Victor Langellotti do Hiszpania Burgos - BH 232018-01-01
Dania Mathias Alexander Larsen do Dania Team ColoQuick 192018-01-01
Hongkong Wan Hei Victor Lau do Hongkong HKSI Pro Cycling Team 232018-01-01
Kazachstan Anton Lavrentyev do Kazachstan Apple Team 232018-01-01
Australia Cameron Layton do Australia Team McDonalds - Downunder 272018-01-01
Portugalia Gonçalo Rafael Leaça do Portugalia LA Aluminios 212018-01-01
Portugalia Joao Leal do Portugalia LA Aluminios 252018-01-01
Korea Ki Suk Lee do Korea Uijeongbu Cycling Team 302018-01-01
Korea Min Woo Lee do Korea Korail Cycling Team 242018-01-01
Korea Sunghyun Lee do Korea Geumsan Insam - Cello 202018-01-01
Korea Yong Chan Lee do Korea KSPO - Bianchi Asia Procycling 192018-01-01
Belgia Matthias Legley do Algieria Sovac - Natura4ever 272018-01-01
Francja Samuel Leroux do Francja Roubaix - Lille Métropole 242018-01-01
Kazachstan Dmitriy Lessechko do Kazachstan Vino - Astana Motors 192018-01-01
Wielka Adam Lewis do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232018-01-01
Chiny Daihou Li do Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 222018-01-01
Chiny Jiamin Li do Chiny Yunnan Lvshan Landscape - Taishan Pardus 252018-01-01
Chiny Jinsong Li do Chiny Giant Cycling Team 212018-01-01
Chiny Shuai Li do Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 222018-01-01
Chiny Wenjie Li do Chiny Yunnan Lvshan Landscape - Taishan Pardus 202018-01-01
Chiny Xiangyuan Li do Chiny Giant Cycling Team 232018-01-01
Dania Joakim Lisson do Dania BHS - Almeborg Bornholm 202018-01-01
Chiny Haiwang Liu do Chiny Giant Cycling Team 232018-01-01
Chiny Jiankun Liu do Chiny Mitchelton - BikeExchange 232018-01-01
Australia Peter Livingstone do Australia Mobius - BridgeLane 212018-01-01
Wlochy Enrico Logica do Wlochy Biesse Carrera Gavardo 232018-01-01
Portugalia Pedro Jose Ramos Lopes do Portugalia Liberty Seguros - Carglass 192018-01-01
Portugalia Pedro Miguel Lopes do Portugalia Liberty Seguros - Carglass 192018-01-01
Hiszpania Diego Lopez Fuentes do Hiszpania Team Euskadi 212018-01-01
Hiszpania Juan Antonio Lopez-Cozar Jaimez do Hiszpania Team Euskadi 242018-01-01
Australia Jordan Louis do Australia St. George Continental Cycling Team 202018-01-01
Portugalia Rafael Neto Lourenço do Portugalia Liberty Seguros - Carglass 212018-01-01
Australia Angus Lyons do Australia Mobius - BridgeLane 222018-01-01
Chiny Xianjing Lyu do Chiny Hengxiang Cycling Team 202018-01-01
Holandia Danny Maas do Holandia BEAT Cycling Club 192018-01-01
Polska Filip Maciejuk do Luxemburg Leopard Pro Cycling 192018-01-01
Australia Ashley Mackay do Australia Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast 222018-01-01
Belgia Alexander Maes do Belgia Tarteletto - Isorex 252018-01-01
Portugalia Jorge Magalhaes do Portugalia Mortagua - Miranda 212018-01-01
RPA Kent Main do RPA Dimension Data for Qhubeka 222018-01-01
Chiny Liu Manduo do Chiny Giant Cycling Team 202018-01-01
Polska Mateusz Manowski do Polska Team Hurom 192018-01-01
Portugalia Fabio Andrade Mansilhas do Portugalia LA Aluminios 232018-01-01
Algieria Hamza Mansouri do Algieria Sovac - Natura4ever 192018-01-01
Algieria Islam Mansouri do Algieria Sovac - Natura4ever 212018-01-01
Chorwacja Lorenzo Marenzi do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 202018-01-01
Niemcy Niklas Märkl do Niemcy Development Team Sunweb 192018-01-01
Australia Ben Marshall do Australia Oliver's Real Food Racing 252018-01-01
Australia Oliver Martin do Australia Brisbane Continental Cycling Team 232018-01-01
Hiszpania Gotzon Martin Sanz do Hiszpania Team Euskadi 222018-01-01
Meksyk Daniel Martinez Constante do Meksyk Canel's - Specialized 242018-01-01
Kolumbia Luis Miguel Martinez Gomez do Kolumbia EPM 252018-01-01
Kolumbia Sergio Andres Martinez Rueda do Kolumbia GW - Shimano 232018-01-01
Portugalia Cesar Alexandre Feiteira Martingil do Portugalia Liberty Seguros - Carglass 232018-01-01
Kazachstan Daniil Marukhin do Kazachstan Astana City 192018-01-01
Austria Stefan Mastaller do Austria MyBike Stevens 232018-01-01
Francja Flavien Maurelet do Francja St. Michel - Auber 93 272018-01-01
Wielka Leon Mazzone do Wielka Brytania Holdsworth 222018-01-01
Wielka Tom Mazzone do Wielka Brytania Holdsworth 252018-01-01
Wlochy Fabio Mazzucco do Bułgaria Trevigiani Phonix - Hemus 1896 192018-01-01
Irlandia Robert-Jon Mccarthy do Wielka Brytania JLT - Condor 242018-01-01
Stany Brendan Mccormack do Stany Zjednoczone CCB Foundation - Sicleri 242018-01-01
Irlandia Cormac Mcgeough do Stany Zjednoczone Jelly Belly p/b Maxxis 222018-01-01
Niemcy Alexander Meier do Austria WSA Pushbikers 262018-01-01
Słowacja Matus Melis do Słowacja Dukla Banska Bystrica 192018-01-01
Stany Gabriel Mendez do Stany Zjednoczone CCB Foundation - Sicleri 192018-01-01
Chiny Juntao Meng do Chiny Yunnan Lvshan Landscape - Taishan Pardus 212018-01-01
Holandia Alex Mengoulas do Holandia BEAT Cycling Club 212018-01-01
Belgia Milan Menten do Belgia Sport Vlaanderen - Baloise 222018-01-01
Australia Cameron Meyer do Australia Mitchelton - Scott 302018-01-01
Australia Karl Michelin-Beard do Australia Oliver's Real Food Racing 242018-01-01
Argentyna Emanuel Mini do Stany Zjednoczone Team Novo Nordisk 322018-01-01
Chile Gonzalo Sabas Miranda Figueroa do Argentyna Equipo Continental Municipalidad de Pocito 392018-01-01
Japonia Koki Mitsuda do Japonia Interpro - Stradalli Cycling 192018-01-01
Iran Mohammadreza Mohammadiha do Iran DFT Team 302018-01-01
Iran Farhad Mokhtari Memar do Iran Gun Ay Tabriz Team 302018-01-01
Holandia Alex Molenaar do Holandia Destil - Parkhotel Valkenburg 192018-01-01
Wlochy Federico Molini do RPA Dimension Data for Qhubeka 192018-01-01
Boliwia Carlos Montellano do Boliwia Start - Team Gusto 252018-01-01
Chile Alejandro Arturo Morales Alvarez do Argentyna Asociacion Civil Mardan 242018-01-01
Urugwaj Mauricio Moreira Guarino do Hiszpania Caja Rural - Seguros RGA 232018-01-01
Wlochy Stefano Moro do Wlochy Biesse Carrera Gavardo 212018-01-01
Francja Justin Mottier do Francja Vital Concept Cycling Club 252018-01-01
Wlochy Luca Mozzato do RPA Dimension Data for Qhubeka 202018-01-01
Nowa Luke Mudgway do Kanada H&R Block Pro Cycling Team 222018-01-01
Wielka Isaac Mundy do Wielka Brytania Madison - Genesis 242018-01-01
Kolumbia Daniel Felipe Muñoz Giraldo do Kolumbia EPM 222018-01-01
Niemcy Per Münstermann do Niemcy Team Sauerland NRW p/b SKS Germany 192018-01-01
Australia Conor Murtagh do Australia Mobius - BridgeLane 252018-01-01
Erytrea Saymon Mehari Musie do Boliwia Start - Team Gusto 202018-01-01
Japonia Atsuya Nagayoshi do Japonia Nasu Blasen 232018-01-01
Iran Sahebali Najafi do Iran Tabriz Shahrdari Team 262018-01-01
Francja Corentin Navarro do Wielka Brytania Team Wiggins 212018-01-01
Iran Ali Nemati Khiavi do Iran DFT Team 332018-01-01
Kazachstan Yevgeni Nepomnyachshiy do Kazachstan Vino - Astana Motors 312018-01-01
Australia Mitchell Neumann do Australia Brisbane Continental Cycling Team 252018-01-01
Australia Dylan Newbery do Australia Mobius - BridgeLane 242018-01-01
Stany Isaiah Newkirk do Stany Zjednoczone 303 Project 282018-01-01
Dania Eigil Nicolajsen do Dania BHS - Almeborg Bornholm 202018-01-01
Chiny Sicheng Nie do Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 222018-01-01
Albania Iltjan Nika do Albania Amore & Vita - Prodir 232018-01-01
Bułgaria Konstantin Nikolov do Bułgaria Trevigiani Phonix - Hemus 1896 192018-01-01
Chiny Yikui Niu do Chiny Mitchelton - BikeExchange 242018-01-01
Australia Jonathon Noble do Australia Brisbane Continental Cycling Team 222018-01-01
Australia Liam Nolan do Australia Mobius - BridgeLane 192018-01-01
Japonia Sora Nomoto do Japonia Aisan Racing Team 222018-01-01
Iran Ahmad Noormohammadi Baygi do Iran Omidnia Mashhad Team 452018-01-01
Niemcy Florian Nowak do Niemcy Team Lotto - Kern Haus 232018-01-01
Portugalia Hugo Rafael Andrade Nunes do Portugalia Mortagua - Miranda 222018-01-01
Dominikana Adrian Santiago Nunez Hernandez do Dominikana Inteja Dominican Cycling Team 272018-01-01
Australia Kelland O'Brien do Australia Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast 202018-01-01
Kolumbia Victor Alejandro Ocampo Giraldo do Kolumbia Bicicletas Strongman - Colombia Coldeportes 192018-01-01
Portugalia Fabio Marcelo Pinto Oliveira do Portugalia LA Aluminios 242018-01-01
Wlochy Emanuele Onesti do Wlochy D'Amico - Utensilnord 232018-01-01
Malezja Phun Hong Stephen Ong do Laos CCN Cycling Team 432018-01-01
Australia Toby Orchard do Australia Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast 222018-01-01
Holandia Lars Oreel do Holandia Destil - Parkhotel Valkenburg 192018-01-01
Turcja Ahmet Örencik do Turcja Torku Sekerspor 192018-01-01
Wlochy Federico Orlandi do Wlochy Biesse Carrera Gavardo 212018-01-01
Argentyna Franco Orocito do Wlochy D'Amico - Utensilnord 192018-01-01
Węgry Gergö Orosz do Węgry Pannon Cycling Team 192018-01-01
Wielka Robert Orr do Finlandia Memil Pro Cycling 382018-01-01
Malezja Afiq Husein Othmani do Malezja Terengganu Cycling Team 222018-01-01
Holandia Bas Ottevanger do Holandia Vlasman CT 202018-01-01
Australia Freddy Ovett do Australia Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast 242018-01-01
Turcja Batuhan Özgür do Turcja Torku Sekerspor 202018-01-01
Wielka Charles Page do Wielka Brytania Canyon - Eisberg 192018-01-01
Belgia Arthur Pagnaer do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232018-01-01
Francja Yoann Paillot do Francja St. Michel - Auber 93 272018-01-01
Meksyk Leonel Palama Dajui do Meksyk Canel's - Specialized 202018-01-01
Belgia Tom Paquot do Belgia AGO - Aqua Service 192018-01-01
Korea Byung Suk Park do Korea Uijeongbu Cycling Team 222018-01-01
Szwajcaria Justin Paroz do Szwajcaria Akros - Renfer SA 222018-01-01
Kolumbia Edwin Parra Bustamante do Chiny Ningxia Sports Lottery - Livall Cycling Team 342018-01-01
Kolumbia Heiner Rodrigo Parra Bustamente do Kolumbia GW - Shimano 272018-01-01
Holandia Gerco Pastoor do Holandia Delta Cycling Rotterdam 202018-01-01
Iran Sajjad Paydar Shirvanehdeh do Iran Gun Ay Tabriz Team 292018-01-01
Australia Callum Pearce do Australia Oliver's Real Food Racing 202018-01-01
Kolumbia Andres Camilo Pedroza Caceres do Kolumbia Bicicletas Strongman - Colombia Coldeportes 222018-01-01
Litwa Arnas Pelaitis do Litwa Staki - Technorama 242018-01-01
Kanada Olivier Péloquin do Kanada Probaclac - Devinci 222018-01-01
Kolumbia Wilson Estiben Pena Molano do Hiszpania Polartec - Kometa 202018-01-01
Hiszpania Manuel Penalver Aniorte do Bułgaria Trevigiani Phonix - Hemus 1896 202018-01-01
Portugalia Luis Pereira do Portugalia Liberty Seguros - Carglass 202018-01-01
Belgia Jasper Philipsen do Stany Zjednoczone Hagens Berman - Axeon 202018-01-01
Argentyna Jorge Antonio Pi do Argentyna Asociacion Civil Mardan 342018-01-01
Wlochy Michel Piccot do Wlochy Biesse Carrera Gavardo 212018-01-01
Wielka Thomas Pidcock do Wielka Brytania Team Wiggins 192018-01-01
Czechy Nicolas Pietrula do Czechy Team Dukla Praha 232018-01-01
Łotwa Martins Pluto do Holandia Monkey Town Continental Team 202018-01-01
Australia Alexander Porter do Australia Bennelong - SwissWellness Cycling Team 222018-01-01
Chorwacja Viktor Potocki do Słowenia Ljubljana - Gusto Xaurum 192018-01-01
Australia Michael Potter do Australia Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast 212018-01-01
Iran Mohammad Pour Esmaeil do Iran DFT Team 262018-01-01
Iran Karim Pourgholibelvirdi do Iran Gun Ay Tabriz Team 332018-01-01
Dania Johan Price-Pejtersen do Dania Team ColoQuick 192018-01-01
Wlochy Antonino Schillaci Pugliese do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 282018-01-01
Wielka George Pym do Wielka Brytania Madison - Genesis 242018-01-01
Wenezuela Leonel Quintero do Boliwia Start - Team Gusto 212018-01-01
Czechy Jan Rajchart do Czechy Elkov - Author 222018-01-01
Hiszpania Iker Ramirez Azkarate do Hiszpania Team Euskadi 242018-01-01
Stany Ricky Randall do Stany Zjednoczone Cyclus Sports 262018-01-01
Wlochy Luca Rastelli do Wlochy Biesse Carrera Gavardo 192018-01-01
Kolumbia Cristhian David Ravelo Avila do Stany Zjednoczone 303 Project 262018-01-01
Iran Kamal Razi do Iran Omidnia Mashhad Team 402018-01-01
Nowa Nicholas Reddish do Australia Oliver's Real Food Racing 222018-01-01
Wielka Joe Reilly do Wielka Brytania Vitus Pro Cycling Team 192018-01-01
Stany Ben Renkema do Stany Zjednoczone Cyclus Sports 312018-01-01
Stany Thomas Revard do Stany Zjednoczone Hagens Berman - Axeon 212018-01-01
Australia Aden Reynolds do Australia Mobius - BridgeLane 252018-01-01
Portugalia David Barbosa Ribeiro do Portugalia LA Aluminios 232018-01-01
Australia Kane Richards do Australia Team McDonalds - Downunder 222018-01-01
Luxemburg Michel Ries do Hiszpania Polartec - Kometa 202018-01-01
Litwa Domantas Rimkus do Litwa Staki - Technorama 192018-01-01
Kanada Vivien Rindisbacher do Kanada H&R Block Pro Cycling Team 192018-01-01
Wielka Oliver Robinson do Wielka Brytania Team Wiggins 192018-01-01
Australia Reece Robinson do Australia Oliver's Real Food Racing 242018-01-01
Portugalia Felipe Jose Parente Rocha do Portugalia Liberty Seguros - Carglass 212018-01-01
Portugalia Joao Pedro Ribeiro Rocha do Portugalia Mortagua - Miranda 202018-01-01
Kolumbia Michael Rodriguez do Meksyk Canel's - Specialized 292018-01-01
Chile Jose Luis Rodriguez Aguilar do Argentyna Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 242018-01-01
Hiszpania Sergio Rodriguez Reche do Hiszpania Euskadi Basque Country - Murias 262018-01-01
Iran Keyvan Rokani do Iran Omidnia Mashhad Team 222018-01-01
Serbia Alexander Roman do Serbia Java - Partizan 222018-01-01
Belgia Seppe Rombouts do Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 202018-01-01
Wlochy Massimo Rosa do Wlochy Wilier Triestina - Selle Italia 232018-01-01
Wielka Louis Rose-Davies do Wielka Brytania Canyon - Eisberg 192018-01-01
Francja Jayson Rousseau do Japonia Interpro - Stradalli Cycling 242018-01-01
Iran Mahdi Rouzbahaneh do Iran Omidnia Mashhad Team 442018-01-01
Czechy Jan Rozehnal do Czechy Team Dukla Praha 192018-01-01
Kanada Max Rubarth do Kanada Probaclac - Devinci 222018-01-01
Hiszpania Jesus Alberto Rubio Arribas do Dominikana Inteja Dominican Cycling Team 262018-01-01
Szwajcaria Lukas Rüegg do Austria Team Vorarlberg - Santic 222018-01-01
Australia Gill Russell do Australia Oliver's Real Food Racing 312018-01-01
Szwajcaria Jan Rüttimann do Szwajcaria Akros - Renfer SA 232018-01-01
Węgry Zoltan Ruttkay do Węgry Pannon Cycling Team 232018-01-01
Portugalia Joao Bernardo Pereira Saavedra Leite do Portugalia Vito Feirense - Blackjack 202018-01-01
Azerbejdżan Mikayil Safarli do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 192018-01-01
Iran Tohid Sahraei Bonab do Iran Gun Ay Tabriz Team 282018-01-01
Iran Seyed Mohammadmoein Salimi do Iran Omidnia Mashhad Team 202018-01-01
Hiszpania Sergio Samitier Samitier do Hiszpania Euskadi Basque Country - Murias 232018-01-01
Kolumbia Wildy Enrique Sandoval Garzon do Kolumbia Bicicletas Strongman - Colombia Coldeportes 232018-01-01
Meksyk Jonathan Sandoval Ulloa do Stany Zjednoczone CCB Foundation - Sicleri 252018-01-01
Portugalia André Gonçalo Duarte Santos do Portugalia Vito Feirense - Blackjack 232018-01-01
Meksyk Efren Santos Moreno do Meksyk Canel's - Specialized 262018-01-01
Meksyk Jose Alfredo Santoyo Gonzalez do Meksyk Canel's - Specialized 232018-01-01
Hiszpania Enrique Sanz Unzue do Hiszpania Euskadi Basque Country - Murias 292018-01-01
Wielka Jacques Sauvagnargues do Wielka Brytania Team Wiggins 192018-01-01
Wlochy Daniel Savini do Wlochy Bardiani - CSF 212018-01-01
Japonia Keitaro Sawada do Japonia Team Bridgestone Cycling 202018-01-01
Iran Mirarash Sayedi do Iran Gun Ay Tabriz Team 282018-01-01
Belgia Ruben Scheire do Belgia Tarteletto - Isorex 272018-01-01
Wielka Dominic Schils do Serbia Java - Partizan 272018-01-01
Stany Morgan Schmitt do Stany Zjednoczone Holowesko - Citadel p/b Arapahoe Resources 332018-01-01
Holandia Jasper Schouten do Holandia Alecto Cycling Team 252018-01-01
Stany Conor Schunk do Stany Zjednoczone CCB Foundation - Sicleri 192018-01-01
Holandia Rien Schuurhuis do Australia Oliver's Real Food Racing 362018-01-01
Australia Callum Scotson do Chiny Mitchelton - BikeExchange 222018-01-01
Australia Cameron Scott do Australia Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast 202018-01-01
Rumunia Ionut-Adrian Sdraila do Rumunia Team MsTina - Focus 252018-01-01
Albania Ylber Sefa do Belgia Tarteletto - Isorex 272018-01-01
Szwajcaria Nico Selenati do Szwajcaria Akros - Renfer SA 222018-01-01
Francja Simon Sellier do Francja Direct Energie 232018-01-01
Kazachstan Alexandr Semenov do Kazachstan Vino - Astana Motors 192018-01-01
Korea Yeong Ho Seo do Korea Seoul Cycling Team 192018-01-01
Kolumbia Jose Rodolfo Serpa Perez do Kolumbia GW - Shimano 392018-01-01
Uzbekistan Semyon Sevastyanov do Uzbekistan Tashkent Cycling Team 202018-01-01
Hiszpania Diego Pablo Sevilla do Hiszpania Polartec - Kometa 222018-01-01
Wielka Andy Shackel do Wielka Brytania Vitus Pro Cycling Team 232018-01-01
Iran Mohammad Amin Shafaghi Yazdi do Iran Pishgaman Cycling Team 202018-01-01
Japonia Koki Shinoda do Japonia Interpro - Stradalli Cycling 192018-01-01
Azerbejdżan Karim Shiraliyev do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 192018-01-01
Uzbekistan Roman Shukurov do Uzbekistan Tashkent Cycling Team 222018-01-01
Białoruś Nikolay Shumou do Białoruś Minsk Cycling Club 242018-01-01
Portugalia Paulo Renato Pereira Silva do Portugalia LA Aluminios 232018-01-01
Węgry Peter Simon do Węgry Pannon Cycling Team 272018-01-01
Stany George Simpson do Stany Zjednoczone Elevate - KHS Pro Cycling 252018-01-01
Rumunia Raul-Antonio Sinza do Rumunia Team MsTina - Focus 192018-01-01
Rosja Pavel Sivakov do Wielka Brytania Team Sky 212018-01-01
Norwegia Iver Skaarseth do Norwegia Uno-X Hydrogen Development Team 202018-01-01
Belgia Yorick Slagmulders do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 232018-01-01
Czechy Martin Smida do Czechy Team Dukla Praha 202018-01-01
RPA Willie Smit do Szwajcaria Team Katusha - Alpecin 262018-01-01
Australia Oliver Smith do Australia Brisbane Continental Cycling Team 222018-01-01
Wlochy Matteo Sobrero do RPA Dimension Data for Qhubeka 212018-01-01
Korea Jeyong Son do Korea Geumsan Insam - Cello 242018-01-01
Portugalia Jose Miguel Teles Sousa do Portugalia Mortagua - Miranda 192018-01-01
Szwajcaria Mario Spengler do Luxemburg Leopard Pro Cycling 212018-01-01
Rumunia Emanuel Stan do Rumunia Team MsTina - Focus 192018-01-01
Kanada Graydon Staples do Kanada Silber Pro Cycling 192018-01-01
Grecja Georgios Stavrakakis do Holandia SEG Racing Academy 202018-01-01
Luxemburg Rick Stemper do Luxemburg Team Differdange - Losch 192018-01-01
Stany Austin Stephens do Stany Zjednoczone 303 Project 252018-01-01
Nowa Campbell Stewart do Wielka Brytania Team Wiggins 202018-01-01
Australia Michael Storer do Niemcy Team Sunweb 212018-01-01
Holandia Wim Stroetinga do Holandia Vlasman CT 332018-01-01
Białoruś Vasili Strokav do Białoruś Minsk Cycling Club 232018-01-01
Czechy Matyas Strupek do Czechy Team Dukla Praha 212018-01-01
Albania Arjan Sufa do Albania Amore & Vita - Prodir 222018-01-01
Uzbekistan Rustem Sultanov do Uzbekistan Tashkent Cycling Team 212018-01-01
Korea Yeon Je Sung do Korea Uijeongbu Cycling Team 322018-01-01
Szwajcaria Joel Suter do Szwajcaria Akros - Renfer SA 202018-01-01
Australia Jack Sutton do Australia Oliver's Real Food Racing 252018-01-01
Czechy Matej Syrovatka do Czechy AC Sparta Praha 192018-01-01
Słowacja Miklos Szabo do Węgry Pannon Cycling Team 202018-01-01
Węgry Andras Szatmary do Węgry Pannon Cycling Team 282018-01-01
Rumunia Robert Szilagyi do Rumunia Team Novak 292018-01-01
Węgry Ferenc Szöllösi do Węgry Pannon Cycling Team 202018-01-01
Iran Seyed Sajjad Tabatabaei do Iran Pishgaman Cycling Team 192018-01-01
Niemcy Paul Taebling do Niemcy LKT Team Brandenburg 192018-01-01
Wlochy Stefano Taglietti do Wlochy Biesse Carrera Gavardo 192018-01-01
Wlochy Antonio Taglioli do Wlochy D'Amico - Utensilnord 192018-01-01
Kolumbia Christian Leandro Tamayo Saavedra do Kolumbia GW - Shimano 272018-01-01
Australia David Tanner do Belgia Veranda's Willems - Crelan 342018-01-01
Mołdawia Nicolai Tanovitchi do Rumunia Team Novak 252018-01-01
Słowacja Filip Taragel do Słowacja Dukla Banska Bystrica 262018-01-01
Francja Pierre Tartie do Portugalia LA Aluminios 232018-01-01
Portugalia Pedro Gabriel Dias Teixeira do Portugalia Mortagua - Miranda 192018-01-01
Wielka Andrew Tennant do Wielka Brytania Canyon - Eisberg 312018-01-01
Laos Photnasa Thavorne do Laos CCN Cycling Team 242018-01-01
Australia Ryan Thomas do Australia Brisbane Continental Cycling Team 232018-01-01
Francja Camille Thominet do Francja St. Michel - Auber 93 282018-01-01
Belgia Mehdi Tigrine do Serbia Java - Partizan 322018-01-01
Wielka Jacob Tipper do Finlandia Memil Pro Cycling 272018-01-01
Kanada Connor Toppings do Kanada Probaclac - Devinci 222018-01-01
Hiszpania Sergio Torres Jorro do Belgia Tarteletto - Isorex 272018-01-01
Wielka Timothy Torrie do Wielka Brytania Vitus Pro Cycling Team 192018-01-01
Norwegia Torstein Traeen do Norwegia Uno-X Hydrogen Development Team 232018-01-01
Austria Elias Tranninger do Austria MyBike Stevens 232018-01-01
Francja Julien Trarieux do Francja Delko - Marseille Provence KTM 262018-01-01
Irlandia Dermot Trulock do Wielka Brytania Holdsworth 212018-01-01
Białoruś Raman Tsishkou do Białoruś Minsk Cycling Club 242018-01-01
Tajwan Chih Hao Sergio Tu do Niemcy Development Team Sunweb 212018-01-01
Holandia Rens Tulner do Holandia Delta Cycling Rotterdam 222018-01-01
Norwegia Anton Tunset do Norwegia Team Coop 212018-01-01
Wielka Ben Turner do Belgia Corendon - Circus 192018-01-01
Czechy Karel Tyrpekl do Czechy Pardus - Tufo Prostejov 192018-01-01
Grecja Polychronis Tzortzakis do Belgia Tarteletto - Isorex 292018-01-01
Kazachstan Dmitriy Vaint do Kazachstan Vino - Astana Motors 192018-01-01
Francja Jayson Valade do Kanada H&R Block Pro Cycling Team 272018-01-01
Hiszpania Eric Valiente Bonafe do Bahrajn VIB Sports 262018-01-01
Litwa Paulius Valiukas do Litwa Staki - Technorama 192018-01-01
Węgry Attila Valter do Węgry Pannon Cycling Team 202018-01-01
Holandia WIJK Oscar Van do Holandia Destil - Parkhotel Valkenburg 212018-01-01
Holandia Marijn Van Den Berg do Holandia Delta Cycling Rotterdam 192018-01-01
Holandia Kelvin Van Den Dool do Holandia Vlasman CT 232018-01-01
Holandia Joost Van Der Burg do Holandia Vlasman CT 252018-01-01
Holandia Danny Van Der Tuuk do Holandia Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel 192018-01-01
Belgia Wesley Van Dyck do Holandia BEAT Cycling Club 242018-01-01
Holandia Adne Van Engelen do Niemcy Bike Aid 252018-01-01
Belgia Mathias Van Gompel do Belgia Sport Vlaanderen - Baloise 232018-01-01
Belgia Tom Van Vuchelen do Belgia AGO - Aqua Service 192018-01-01
Holandia Melvin Van Zijl do Holandia Vlasman CT 272018-01-01
Belgia Toon Vandebosch do Belgia Corendon - Circus 192018-01-01
Belgia Jens Vanoverberghe do Niemcy Development Team Sunweb 192018-01-01
Słowacja Jakub Varhanovsky do Słowacja Dukla Banska Bystrica 192018-01-01
Czechy Dusan Vavrek do Czechy Team Dukla Praha 192018-01-01
Azerbejdżan Telman Veliyev do Azerbejdżan Synergy Baku Cycling Project 192018-01-01
Holandia Minnie Verboom do Holandia SEG Racing Academy 192018-01-01
Belgia Florian Vermeersch do Belgia Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team 192018-01-01
Austria Mika Vermeulen do Austria WSA Pushbikers 192018-01-01
Austria Moran Vermeulen do Austria Tirol Cycling Team 212018-01-01
Belgia Aaron Verwilst do Belgia Sport Vlaanderen - Baloise 212018-01-01
Serbia Dusan Veselinovic do Serbia Java - Partizan 192018-01-01
Kostaryka Roman Villalobos Solis do Meksyk Canel's - Specialized 282018-01-01
Argentyna Eduardo Ignacio Villanueva do Boliwia Start - Team Gusto 222018-01-01
Nowa Michael Vink do Australia Brisbane Continental Cycling Team 272018-01-01
Wlochy Attilio Viviani do Wlochy Sangemini - MG.Kvis Vega 222018-01-01
Rosja Alexander Vlasov do Rosja Gazprom - RusVelo 222018-01-01
Stany Camden Vodicka do Holandia Destil - Parkhotel Valkenburg 192018-01-01
Szwajcaria Yannis Voisard do Szwajcaria Akros - Renfer SA 202018-01-01
Chorwacja Ivan Vojskovic do Chorwacja Meridiana - Kamen Team 382018-01-01
Australia Samuel Volkers do Finlandia Memil Pro Cycling 262018-01-01
Kanada Edward Walsh do Belgia T.Palm - Pôle Continental Wallon 222018-01-01
Chiny Lizhen Wang do Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 192018-01-01
Australia Tristan Ward do Australia Bennelong - SwissWellness Cycling Team 232018-01-01
Belgia Jordi Warlop do Belgia Sport Vlaanderen - Baloise 222018-01-01
Stany Taylor Warren do Stany Zjednoczone 303 Project 262018-01-01
Indonezja Projo Waseso do Laos CCN Cycling Team 312018-01-01
Australia Sam Welsford do Australia Australian Cycling Academy - Ride Sunshine Coast 222018-01-01
Holandia Robin Wennekes do Holandia Vlasman CT 262018-01-01
Australia Calan White do Australia Brisbane Continental Cycling Team 192018-01-01
Australia Nicholas White do Australia Oliver's Real Food Racing 212018-01-01
Wielka Daniel Whitehouse do Japonia Interpro - Stradalli Cycling 232018-01-01
Australia Sean Whitfield do Australia Oliver's Real Food Racing 232018-01-01
Australia Craig Wiggins do Australia Mobius - BridgeLane 192018-01-01
Australia Rohan Wight do Austria Tirol Cycling Team 212018-01-01
Luxemburg Luc Wirtgen do Luxemburg Leopard Pro Cycling 202018-01-01
Wielka Oliver Wood do Wielka Brytania JLT - Condor 232018-01-01
Wielka Reece Wood do Wielka Brytania Team Wiggins 202018-01-01
Meksyk Jose Esteban Xopa Maria do Meksyk Canel's - Specialized 262018-01-01
Chiny Zhaoliang Xu do Chiny Giant Cycling Team 202018-01-01
Australia Nicholas Yallouris do Australia Brisbane Continental Cycling Team 242018-01-01
Japonia Masaki Yamamoto do Japonia Kinan Cycling Team 222018-01-01
Wielka Jesse Yates do Wielka Brytania Team Wiggins 222018-01-01
Kamerun Phyuth Yoeun do Laos CCN Cycling Team 222018-01-01
Japonia Kohei Yokotsuka do Japonia Team Ukyo 242018-01-01
Chiny Benneng Yu do Chiny Yunnan Lvshan Landscape - Taishan Pardus 202018-01-01
Kolumbia Kristian Javier Yustre Rodriguez do Albania Amore & Vita - Prodir 252018-01-01
Wlochy Filippo Zaccanti do Wlochy Nippo Vini Fantini - Europa Ovini 232018-01-01
Kazachstan Ivan Zaitsev do Kazachstan Astana City 192018-01-01
Kazachstan Nikolay Zaitsev do Kazachstan Apple Team 272018-01-01
Wlochy Filippo Zana do Bułgaria Trevigiani Phonix - Hemus 1896 192018-01-01
Wlochy Andrea Zanardini do Wlochy Biesse Carrera Gavardo 252018-01-01
Iran Mohammadhossein Zare Bidoki do Iran Pishgaman Cycling Team 192018-01-01
Iran Aboulfazl Zarezadeh Mehrizi do Iran Pishgaman Cycling Team 242018-01-01
Malezja Nur Aiman Zariff do Malezja Team Sapura Cycling 212018-01-01
Węgry Mark Zathureczky do Węgry Pannon Cycling Team 212018-01-01
Nowa Matthew Zenovich do Australia St. George Continental Cycling Team 242018-01-01
Chiny Lianshan Zhang do Chiny Yunnan Lvshan Landscape - Taishan Pardus 202018-01-01
Chiny Tianxiang Zhi do Chiny Giant Cycling Team 192018-01-01
Chiny Zhirong Zhong do Chiny Yunnan Lvshan Landscape - Taishan Pardus 212018-01-01
Holandia Maikel Zijlaard do Stany Zjednoczone Hagens Berman - Axeon 192018-01-01
Rosja Evgeny Zotov do Chiny Beijing XDS - Innova Cycling Team 242018-01-01
Ukraina Mykyta Zubenko do Czechy Pardus - Tufo Prostejov 232018-01-01
Malezja Zuladri Amin Zulkurnain do Malezja Terengganu Cycling Team 202018-01-01
Wlochy Antonio Zullo do Albania Amore & Vita - Prodir 252018-01-01

W trakcie sezonu

Erytrea Daniel Teklehaimanot do Francja Cofidis Solutions Crédits 302018-02-02
Polska Kamil Zieliński do Polska Team Hurom 302018-03-27