Udało się połączyć z bazą dancych!

SKARB KIBICA - wyścig

SKARB KIBICA
szukaj kolarza

Trofeo Palma

kraj: Hiszpania Hiszpania
klas. UCI: 1.1
data początku: 2020-02-02
data końca: 2020-02-02
powrót do wyścigu

Klasyfikacja generalna: (2020-02-02)

lp. kolarz kraj ekipa czas/strata
1 Matteo Moschetti Trek - Segafredo 3.46.29
2 Pascal Ackermann Bora - Hansgrohe s.t.
3 Andrea Pasqualon Circus - Wanty Gobert s.t.
4 Amaury Capiot Sport Vlaanderen - Baloise s.t.
5 Stefano Oldani Lotto - Soudal s.t.
6 Cédric Beullens Sport Vlaanderen - Baloise s.t.
7 Juan Jose Lobato Del Valle Fundacion - Orbea s.t.
8 Jon Aberasturi Izaga Caja Rural - Seguros RGA s.t.
9 Emils Liepins Trek - Segafredo s.t.
10 Giovanni Lonardi Bardiani - CSF - Faizane s.t.
11 Enrique Sanz Unzue Equipo Kern Pharma s.t.
12 Stefan Bissegger Team Monti s.t.
13 Tom Van Asbroeck Israel Start-Up Nation s.t.
14 Christophe Noppe Team Arkea - Samsic s.t.
15 Théry Schir Swiss Racing Academy s.t.
16 Jose Joaquin Rojas Gil Movistar Team s.t.
17 Bram Welten Team Arkea - Samsic s.t.
18 Jacob Scott Canyon - dhb p/b Soreen s.t.
19 Xavier Canellas Sanchez Caja Rural - Seguros RGA s.t.
20 Vyacheslav Kuznetsov Gazprom - RusVelo s.t.
21 Paolo Toto WorkService - Dynatek - Vega s.t.
22 Robin Froidevaux Akros - Excelsior - Thömus s.t.
23 Matis Louvel Team Arkea - Samsic s.t.
24 Fabian Paumann Swiss Racing Academy s.t.
25 Rasmus Byriel Iversen Lotto - Soudal s.t.
26 Alex Paton Canyon - dhb p/b Soreen s.t.
27 Vincenzo Albanese Bardiani - CSF - Faizane s.t.
28 Antonio Angulo Sampedro Fundacion - Orbea s.t.
29 Lukas Rüegg Swiss Racing Academy s.t.
30 Willie Smit Burgos - BH s.t.
31 Antonio Jesus Soto Guirao Fundacion - Orbea s.t.
32 Jasper Stuyven Trek - Segafredo s.t.
33 Hector Saez Benito Caja Rural - Seguros RGA s.t.
34 Giacomo Garavaglia Kometa - Xstra Cycling Team s.t.
35 Maurits Lammertink Circus - Wanty Gobert s.t.
36 Hector Carretero Millan Movistar Team s.t.
37 José Manuel Gutierrez Revuelta Gios - Kiwi Atlantico s.t.
38 Lorenzo Fortunato Vini Zabù - KTM s.t.
39 Francesco Zandri WorkService - Dynatek - Vega +0.04
40 Rüdiger Selig Bora - Hansgrohe s.t.
41 Loïc Vliegen Circus - Wanty Gobert s.t.
42 Alex Kirsch Trek - Segafredo s.t.
43 Sander Armee Lotto - Soudal +0.08
44 Francesco Manuel Bongiorno Vini Zabù - KTM s.t.
45 Jean Pierre Drucker Bora - Hansgrohe +0.11
46 Matthias Reutimann Swiss Racing Academy s.t.
47 Thomas Sprengers Sport Vlaanderen - Baloise s.t.
48 Denis Nekrasov Gazprom - RusVelo s.t.
49 Giovanni Carboni Bardiani - CSF - Faizane s.t.
50 Evgeny Shalunov Gazprom - RusVelo s.t.
51 Jenthe Biermans Israel Start-Up Nation s.t.
52 Ryan Mullen Trek - Segafredo s.t.
53 Jon Agirre Egana Equipo Kern Pharma s.t.
54 Urko Berrade Fernandez Equipo Kern Pharma s.t.
55 Brian Van Goethem Lotto - Soudal s.t.
56 Joab Schneiter Swiss Racing Academy s.t.
57 Reto Hollenstein Israel Start-Up Nation +0.15
58 Kevin Ledanois Team Arkea - Samsic s.t.
59 Matthias Brändle Israel Start-Up Nation s.t.
60 Nils Politt Israel Start-Up Nation s.t.
61 Patrick Gamper Bora - Hansgrohe s.t.
62 Enric Mas Nicolau Movistar Team s.t.
63 Harm Vanhoucke Lotto - Soudal s.t.
64 Jaume Sureda Morey Burgos - BH +0.21
65 Rémy Mertz Lotto - Soudal +0.26
66 Andreas Schillinger Bora - Hansgrohe +0.40
67 Diego Lopez Fuentes Fundacion - Orbea +0.44
68 Lennard Kamna Bora - Hansgrohe +1.02
69 Miguel Angel Fernandez Ruiz Gios - Kiwi Atlantico +2.42
70 Dario Puccioni WorkService - Dynatek - Vega s.t.
71 Per Münstermann Team Sauerland NRW p/b SKS Germany s.t.
72 Alex Molenaar Burgos - BH s.t.
73 Quinn Simmons Trek - Segafredo s.t.
74 Abram Stockman Team Sauerland NRW p/b SKS Germany s.t.
75 Isaac Canton Serrano Burgos - BH s.t.
76 Alejandro Ropero Molina Kometa - Xstra Cycling Team s.t.
77 Jerome Baugnies Canyon - dhb p/b Soreen s.t.
78 Mathias Alexander Larsen Kometa - Xstra Cycling Team s.t.
79 Yurgen Clesman Ramirez Uzcategui Gios - Kiwi Atlantico s.t.
80 Dmitry Strakhov Gazprom - RusVelo s.t.
81 Frank Bonnamour Team Arkea - Samsic s.t.
82 Guy Sagiv Israel Start-Up Nation s.t.
83 Valère Thiebaud Akros - Excelsior - Thömus s.t.
84 Oier Lazkano Caja Rural - Seguros RGA s.t.
85 Alex Vogel Swiss Racing Academy s.t.
86 Kenny De Ketele Sport Vlaanderen - Baloise s.t.
87 Jaime Castrillo Zapater Equipo Kern Pharma s.t.
88 Ivan Moreno Sanchez Equipo Kern Pharma s.t.
89 Sergio Nestor Araiz Michel Equipo Kern Pharma s.t.
90 Jose Felix Parra Cuerda Equipo Kern Pharma s.t.
91 Yves Lütolf Swiss Racing Academy s.t.
92 Alfdan De Decker Circus - Wanty Gobert s.t.
93 Simone Bevilacqua Vini Zabù - KTM s.t.
94 Alvaro Cuadros Morata Caja Rural - Seguros RGA +2.59
95 Fabio Van Den Bossche Sport Vlaanderen - Baloise +4.19
96 Gilles De Wilde Sport Vlaanderen - Baloise +4.49
97 Sergio Roman Martin Galan Caja Rural - Seguros RGA s.t.
98 Julian Braun Team Sauerland NRW p/b SKS Germany s.t.
99 Emil Andersson Memil Pro Cycling s.t.
100 Carl Ljunggren Memil Pro Cycling s.t.
101 Raul Colombo WorkService - Dynatek - Vega s.t.
102 Carmelo Urbano Caja Rural - Seguros RGA s.t.
103 Luca Covili Bardiani - CSF - Faizane s.t.
104 Artem Nych Gazprom - RusVelo s.t.
105 Antonio Puppio Kometa - Xstra Cycling Team s.t.
106 Antonio Santoro WorkService - Dynatek - Vega s.t.
107 Etienne Van Empel Vini Zabù - KTM s.t.
108 Alessandro Pessot Bardiani - CSF - Faizane s.t.
109 Jacopo Mosca Trek - Segafredo s.t.
110 Lluis Guillermo Mas Bonet Movistar Team s.t.
111 Franklin Alejandro Chacon Ortega Gios - Kiwi Atlantico +6.02
112 Fernando Lopes Gonzalez Gios - Kiwi Atlantico s.t.
113 Petr Rikunov Gazprom - RusVelo s.t.
114 David Galarreta Ugarte Gios - Kiwi Atlantico s.t.
115 Matteo Rotondi WorkService - Dynatek - Vega s.t.
116 Manuel Penalver Aniorte Burgos - BH s.t.
117 Michiel Stockman Team Sauerland NRW p/b SKS Germany s.t.
118 Dzmitry Zhyhunou Fundacion - Orbea s.t.
119 Jacob Hennessy Canyon - dhb p/b Soreen s.t.
120 Alexis Renard Israel Start-Up Nation s.t.
121 Mattia Bevilacqua Vini Zabù - KTM s.t.
122 Marton Dina Kometa - Xstra Cycling Team s.t.
123 Fabio Mazzucco Bardiani - CSF - Faizane s.t.
124 Matteo Pelucchi Bardiani - CSF - Faizane s.t.
125 Thomas Stewart Canyon - dhb p/b Soreen s.t.
126 Tomasz Marczyński Lotto - Soudal s.t.
127 Lars Kulbe Team Sauerland NRW p/b SKS Germany s.t.
128 Ricardo Augusto Afonso Vilela Burgos - BH s.t.
129 Albert Torres Barcelo Movistar Team s.t.
130 Gotzon Martin Sanz Fundacion - Orbea s.t.
131 Emiel Planckaert Sport Vlaanderen - Baloise s.t.
132 Robert Scott Canyon - dhb p/b Soreen +8.32
133 Ollie Morgan Ekipa amatorska s.t.