Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane ekipy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

16-06-2024 13:09

Valid XHTML 1.0 Strict

ROKnazwa ekipySkrDyw
2001flaga Ekipa amatorska 2001???AM
2002flaga Ekipa amatorska 2002???AM
2003flaga Ekipa amatorska 2003???AM
2004flaga Ekipa amatorska 2004???AM
2005flaga Ekipa amatorska 2005???AM
2006flaga Ekipa amatorska 2006???AM
2007flaga Ekipa amatorska 2007???AM
2008flaga Ekipa amatorska 2008???AM
2009flaga Ekipa amatorska 2009???AM
2010flaga Ekipa amatorska 2010??? AM
2011flaga Ekipa amatorska 2011???AM
2012flaga Ekipa amatorska 2012???AM
2013flaga Ekipa amatorska 2013???AM
2014flaga Ekipa amatorska 2014???AM
2015flaga Ekipa amatorska 2015???AM
2016flaga Ekipa amatorska 2016-AM
2017flaga Ekipa amatorska 2017-AM
2018flaga Ekipa amatorska 2018-AM
2019flaga Ekipa amatorska 2019-AM
2020flaga Ekipa amatorska 2020AM
2021flaga Ekipa Amatorska 2021???AM
2022flaga Ekipa amatorska 2022???AM
2023flaga Ekipa amatorska 2023???AM
2024flaga Ekipa amatorska 2024???AM


Kolarze którzy przedłużyli kontrakty:
kolarzdata urodzenia


Kolarze którzy przyszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Francja Florent Brardz FrancjaCrédit Agricole 1976-02-072002-09-18
Francja Niels Brouzesz FrancjaBigMat - Auber 93 1981-02-032002-01-01
Francja Sylvain Calzatiz FrancjaJean Delatour 1979-07-012002-01-01
Nowa Glen Alan Chadwickz BelgiaLandbouwkrediet - Colnago 1976-10-172002-01-01
Australia Ben Dayz PolskaAmbra - Obuwie - SNC Odziez 1978-12-112002-04-15
Australia Ben Dayz PortugaliaMatesica - Abodoba 1978-12-112002-10-31
Rosja Viatcheslav Ekimovz Stany ZjednoczoneUS Postal Service 1966-02-042002-01-01
Wlochy Stefano Garzelliz WlochyMapei - Quick Step 1973-07-162002-05-21
Hiszpania Mikel Gaztanaga Echeverriaz PortugaliaMatesica - Abodoba 1979-12-052002-10-31
RPA David Georgez WlochyTacconi Sport - Vini Caldirola 1976-02-232002-01-01
Francja Maryan Haryz FrancjaBonjour 1980-05-272002-01-01
Ukraina Valery Kobzarenkoz WlochyCantina Tollo - Acqua e Sapone 1977-02-052002-01-01
Hiszpania Ivan Melero Cocoz PortugaliaMatesica - Abodoba 1983-04-082002-10-31
Kazachstan Andrey Mizourovz WlochyMercatone Uno 1973-03-162002-06-02
Niemcy Dirk Müllerz NiemcyTeam Cologne 1973-08-042002-05-15
Słowenia Tomasz Nosez SłoweniaKrka - Telekom Slovenije 1982-04-212002-01-01
Stany Kirk O'Beez Stany ZjednoczoneNavigators Insurance Cycling Team 1977-04-092002-07-24
Stany Aaron Olsonz AustraliaiTeamNova.com 1978-01-112002-05-31
Szwajcaria Grégory Rastz SzwajcariaPost Swiss Team 1980-01-172002-01-01
Polska Marcin Sapaz PolskaAtlas - Ambra - Lukullus 1976-02-102002-01-01
Luxemburg Fränk Schleckz FrancjaFestina - Lotus 1980-04-152002-01-01
Wlochy Filippo Simeoniz WlochyCantina Tollo - Acqua e Sapone 1971-08-172002-01-01
Belgia Gert Vanderaerdenz BelgiaVlaanderen - T-Interim 1973-01-232002-01-01
Niemcy Marc Weisshauptz BelgiaFlanders - Prefetex 1969-07-072002-01-01
Słowenia Jure Zrimsekz SłoweniaKrka - Telekom Slovenije 1982-01-202002-01-01


Kolarze którzy odeszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Belgia Igor Abakoumovdo Holandia Van Hemert Groep Cycling Team1981-05-302002-01-01
Belgia Bart Aernoutsdo Holandia Rabobank TT31982-06-232002-01-01
Grecja Vasilis Anastopoulosdo Austria Volksbank - Ideal Bikes1975-12-202002-01-01
Portugalia Joaquim Adrego Andradedo Portugalia Cantanhede - Marques da Marialva1969-08-162002-01-01
Wlochy Santo Anzado Belgia Landbouwkrediet - Colnago1980-11-172002-09-01
Kolumbia Mauricio Alberto Ardila Canodo Belgia Marlux - Ville de Charleroi1979-05-212002-01-01
Hiszpania Pedro Arreitunandia Quinterodo Portugalia Carvalhelhos - Boavista1974-07-242002-01-01
Hiszpania Mikel Astarloza Chaurreaudo Francja Ag2r Prévoyance1979-11-172002-01-01
Wlochy Sergio Barberodo Wlochy Lampre - Daikin1969-01-172002-01-01
Polska Piotr Barczykdo Polska Weltour - Radio Katowice1982-01-132002-01-01
Wlochy Francesco Bellottido Wlochy Tacconi Sport - Emmegi1979-08-062002-09-01
Wlochy Daniele Bennatido Wlochy Acqua e Sapone - Cantina Tollo1980-09-242002-01-01
Japonia Takumi Beppudo Szwajcaria Team Jura Suisse - Nippon Hodo1979-09-192002-08-01
Wlochy Lorenzo Bernuccido Belgia Landbouwkrediet - Colnago1979-09-152002-01-01
Wlochy Leonardo Bertagnollido Wlochy Saeco - Longoni Sport1978-01-082002-01-01
Wlochy Denis Bertolinido Szwajcaria Phonak1977-12-132002-01-01
Francja Freddy Bichotdo Francja La Française des Jeux1979-09-092002-09-01
Ukraina Volodymyr Bilekado Belgia Landbouwkrediet - Colnago1979-02-062002-01-01
Czechy Radek Blahutdo 1973-09-152002-01-01
Hiszpania David Blanco Rodriguezdo Portugalia ASC - Vila do Conde1975-03-032002-06-12
Holandia Jeroen Boelendo Holandia Van Hemert Groep Cycling Team1978-01-272002-01-01
Belgia Tom Boonendo Stany Zjednoczone US Postal Service1980-10-152002-01-01
Francja Camille Bouquetdo Francja BigMat - Auber 931979-09-232002-09-01
Francja Niels Brouzesdo Francja BigMat - Auber 931981-02-032002-07-26
Australia Graeme Browndo Wlochy Panaria - Fiordo1979-04-092002-01-01
Czechy Tomas Buchacekdo Wlochy Alessio1978-03-072002-01-01
Wlochy Simone Cadamurodo Słowacja De Nardi - Pasta Montegrappa1976-06-282002-01-01
Belgia Steven Caethovendo Belgia Lotto - Adecco1981-05-092002-09-01
Hiszpania Manuel Calvente Gorbasdo Dania Team CSC - Tiscali1976-08-142002-03-13
Francja Sylvain Calzatido Francja Cofidis1979-07-012002-09-01
Hiszpania Iker Camańo Ortuzardo Szwajcaria Phonak1979-03-142002-01-01
Stany Alex Candelariodo Stany Zjednoczone Prime Alliance Cycling Team1975-02-262002-01-01
Finlandia Kjell Carlströmdo Polska Amore & Vita - Beretta1976-10-182002-01-01
Wlochy Giampaolo Carusodo Hiszpania ONCE - Eroski1980-08-152002-01-01
Nowa Glen Alan Chadwickdo Belgia Landbouwkrediet - Colnago1976-10-172002-09-01
Dania Morten Voss Christiansendo Dania Glud & Marstrand - Horsens1979-01-212002-01-01
Polska Krzysztof Ciesielskido Polska Servisco - Koop1974-06-122002-01-01
Australia Hilton Clarkedo Stany Zjednoczone Schroeder Iron Pro Cycling1979-07-112002-01-01
Belgia Johan Coenendo Belgia Marlux - Ville de Charleroi1979-02-042002-01-01
Belgia Davy Commeynedo 1980-05-142002-01-01
Hiszpania Alberto Contador Velascodo Hiszpania ONCE - Eroski1982-12-062002-09-01
Francja Cedric Coutoulydo Francja Crédit Agricole Espoirs1980-01-262002-01-01
Francja Arnaud Coyotdo Francja Cofidis1980-10-062002-09-01
Belgia Mathieu Criquieliondo Belgia Marlux - Ville de Charleroi1981-04-272002-09-01
Wlochy Damiano Cunegodo Wlochy Saeco - Longoni Sport1981-09-192002-01-01
Polska Daniel Czajkowskido Polska Servisco - Koop1978-02-112002-01-01
Wlochy Antonio D'Aniellodo Polska Amore & Vita - Beretta1979-11-102002-09-01
Stany Tom Danielsondo Stany Zjednoczone Mercury Cycling Team1978-03-132002-05-23
Australia Ben Daydo Polska Ambra - Obuwie - SNC Odziez1978-12-112002-01-01
Australia Ben Daydo Portugalia Matesica - Abodoba1978-12-112002-04-23
Holandia Koen De Kortdo Holandia Rabobank TT31982-09-082002-01-01
Belgia Kevin De Weertdo Holandia Rabobank TT31982-05-272002-01-01
Holandia Hans Dekkersdo Holandia Rabobank TT31981-08-072002-01-01
Wlochy Lorenzo Di Silvestrodo Wlochy Tacconi Sport - Emmegi1970-01-162002-01-01
Kanada Charles Dionnedo Stany Zjednoczone 7Up - NutraFig1979-03-152002-01-01
Hiszpania Gustavo Dominguez Lemosdo Portugalia Carvalhelhos - Boavista1980-10-172002-01-01
Wielka Russell Downingdo 1978-08-232002-01-01
Holandia Michiel Elijzendo Holandia Rabobank TT31982-08-312002-01-01
Holandia Theo Eltinkdo Holandia Rabobank TT31981-11-272002-01-01
Francja Jimmy Engoulventdo Francja Bonjour1979-12-072002-01-01
Kanada Jacob Erkerdo Stany Zjednoczone Schroeder Iron Pro Cycling1975-12-222002-01-01
Rosja Nikita Eskovdo Rosja Itera1983-01-232002-09-01
Wlochy Mauro Faccido Wlochy Fassa Bortolo1982-05-112002-09-01
Austria Werner Faltheinerdo Austria Arbö - Merida - Graz1975-04-272002-01-01
Czechy Richard Faltusdo Czechy AC Sparta Praha1977-01-132002-01-01
Czechy Jan Faltynekdo 1974-07-042002-01-01
Hiszpania Pedro Fernandez Hermidado Portugalia Pepolim & Irmaos - Ovarense1976-03-252002-01-01
Wlochy Marco Fertonanido Szwajcaria Phonak1976-07-082002-01-01
Wlochy Davide Frattinido Wlochy Alessio1978-08-062002-01-01
Wlochy Dario Frigodo Wlochy Tacconi Sport - Emmegi1973-09-182002-01-01
Hiszpania Juan Manuel Fuentes Angullodo Wlochy Saeco - Longoni Sport1977-04-072002-01-01
Japonia Shinichi Fukushimado Belgia Marlux - Ville de Charleroi1971-09-132002-06-08
Polska Marek Galińskido Polska CCC - Polsat1974-08-012002-01-01
Niemcy Stefan Ganserdo Niemcy Team ComNet - Senges1978-12-102002-01-01
Hiszpania David Garcia Dapenado Portugalia Cantanhede - Marques da Marialva1979-09-302002-01-01
Australia Nick Gatesdo Niemcy Team Wiesenhof - SC DHfK Leipzig1972-03-102002-01-01
Hiszpania Mikel Gaztanaga Echeverriado Portugalia Matesica - Abodoba1979-12-052002-07-31
RPA David Georgedo Polska CCC - Polsat1976-02-232002-07-17
Stany Chad Gerlachdo Stany Zjednoczone Sierra Nevada - Cannondale Cycling Team1973-07-132002-01-01
Belgia Philippe Gilbertdo Francja La Française des Jeux1982-07-052002-09-01
Holandia Bastiaan Gilingdo Holandia Rabobank TT31982-11-042002-01-01
Wlochy Fabio Giliolido Wlochy Panaria - Fiordo1979-12-022002-09-01
Nowa Hayden Godfreydo Stany Zjednoczone 7Up - NutraFig1978-12-152002-01-01
Słowenia Jure Golcerdo Słowenia Perutnina Ptuj - Krka - Telekom Slovenije1977-07-122002-01-01
Portugalia Vitor Manuel Moreira Goncalvesdo Portugalia ASC - Vila do Conde1982-08-262002-01-01
Hiszpania Jonathan Gonzalez Riosdo Hiszpania ONCE - Eroski1981-02-132002-01-01
RPA Rodney Jock Greendo RPA Team HSBC1974-05-232002-01-01
Francja Maryan Harydo Francja Bonjour1980-05-272002-09-01
Niemcy Dennis Haueisendo Niemcy Team LTA - Quattro Logistics1978-09-132002-01-01
Czechy Martin Hebikdo Czechy AC Sparta Praha1982-11-112002-01-01
Nowa Gregory Hendersondo Stany Zjednoczone 7Up - NutraFig1976-09-102002-01-01
Hiszpania Jesus Hernandez Blazquezdo Hiszpania ONCE - Eroski1981-09-282002-09-01
Hiszpania David Herrero Llorentedo Hiszpania Euskaltel - Euskadi1979-10-182002-01-01
Kanada Ryder Hesjedaldo Holandia Rabobank TT31980-12-092002-01-01
Holandia Reinier Honigdo Holandia Cycling Team Bert Story - Piels1983-10-282002-01-01
Australia Cameron Hughesdo Tajwan Giant Asia Racing Team1972-07-222002-10-01
Szwajcaria Pascal Hungerbühlerdo Niemcy Team LTA - Quattro Logistics1977-02-222002-01-01
Polska Bartosz Huzarskido Polska Mroz - Supradyn Witaminy1980-10-272002-01-01
Stany Andy Jacques-Maynesdo Stany Zjednoczone Sierra Nevada - Cannondale Cycling Team1978-09-222002-09-13
Stany Ben Jacques-Maynesdo Stany Zjednoczone Sierra Nevada - Cannondale Cycling Team1978-09-222002-01-01
Francja Lilian Jegoudo Francja Crédit Agricole1976-01-202002-09-01
Polska Sebastian Jezierskido Polska Legia Bazyliszek1981-02-202002-01-01
Polska Krzysztof Jeżowskido Polska Mikomax - Browar Staropolski1975-08-302002-01-01
Szwecja Fredrik Johanssondo Szwecja Team Mälarenergi - Sime1978-03-182002-01-01
Japonia Akira Kakinumado Tajwan Giant Asia Racing Team1972-04-242002-10-01
Polska Wojciech Kalembado Polska Weltour - Radio Katowice1969-02-152002-01-01
Iran Ahad Kazemi Saraido Tajwan Giant Asia Racing Team1975-05-222002-08-09
Szwecja Fredrik Kessiakoffdo Szwecja Team Crescent1980-05-172002-01-01
Polska Tomasz Kiendyśdo Polska Mikomax - Browar Staropolski1977-06-232002-01-01
Dania Kasper Klostergaard Larsendo Dania Glud & Marstrand - Horsens1983-05-222002-03-06
Ukraina Oleksandr Klymenkodo Polska Mroz - Supradyn Witaminy1975-12-192002-01-01
Austria Bernhard Kohldo Austria Elk Haus Radteam - Sportunion Schrems1982-01-042002-01-01
Rosja Alexandr Kolobnevdo Wlochy Acqua e Sapone - Cantina Tollo1981-05-042002-01-01
Francja Yuriy Krivtsovdo Francja Jean Delatour1979-02-072002-01-01
Chiny Kuan Hua Laido Tajwan Giant Asia Racing Team1981-07-232002-01-01
Australia Brett Lancasterdo Australia iTeamNova.com1979-11-152002-01-01
Niemcy Sebastian Langdo Niemcy Gerolsteiner1979-09-152002-01-01
Szwecja Gustav Erik Larssondo Szwecja Team Crescent1980-09-202002-01-01
Kolumbia Luis Felipe Laverde Jimenezdo Wlochy Formaggi Trentini1979-07-062002-01-01
Francja Christophe Le Meveldo Francja Crédit Agricole1980-09-112002-01-01
Francja Geoffroy Lequatredo Francja Crédit Agricole Espoirs1981-06-302002-01-01
Polska Tomasz Lesniakdo Polska Ambra - Obuwie - SNC Odziez1979-10-032002-01-01
Stany John Lieswyndo Stany Zjednoczone 7Up - NutraFig1968-08-182002-01-01
Szwecja Jonas Ljungbladdo Polska Amore & Vita - Beretta1979-01-152002-01-01
Wlochy Alberto Loddodo Wlochy Lampre - Daikin1979-01-052002-01-01
Ukraina Roman Luhovyydo Wlochy Team Colpack - Astro1979-08-042002-09-01
RPA Jeremy Maartensdo RPA Team HSBC1979-08-142002-01-01
Wlochy Michele Maccantido Wlochy Saeco - Longoni Sport1979-12-122002-09-01
Słowenia Mitja Mahoricdo Słowenia Perutnina Ptuj - Krka - Telekom Slovenije1976-05-122002-01-01
Czechy Martin Maresdo Czechy PSK - Remerx1982-01-232002-01-01
Francja Rony Martiasdo Francja Bonjour1980-08-042002-09-01
Hiszpania Egoi Martinez De Estebando Hiszpania Euskaltel - Euskadi1978-05-152002-01-01
Francja Julien Mazetdo Francja Crédit Agricole Espoirs1981-03-162002-01-01
Stany Jason Mccartneydo Stany Zjednoczone Jelly Belly - Carlsbad Clothing Company Cycling Team1973-09-032002-01-01
RPA Ian Mcleoddo RPA Team HSBC1980-10-032002-01-01
Stany Remi Mcmanusdo Stany Zjednoczone Jelly Belly - Carlsbad Clothing Company Cycling Team1975-05-152002-01-01
Hiszpania Ivan Melero Cocodo Portugalia Matesica - Abodoba1983-04-082002-01-01
Ukraina Yuri Metlushenkodo Belgia Landbouwkrediet - Colnago1976-01-042002-01-01
Kanada Kevin Buck Millerdo Kanada Sympatico - Jet Fuel Coffee1982-10-072002-01-01
Holandia Peter Möhlmanndo Holandia Rabobank TT31982-09-292002-01-01
Francja Lloyd Mondorydo Francja Ag2r Prévoyance1982-04-262002-09-01
Wlochy Manuele Morido Słowenia Perutnina Ptuj - Krka - Telekom Slovenije1980-08-092002-08-13
Hiszpania Ezequiel Mosquera Miguezdo Portugalia Paredes Rota dos Moveis - Antares VIP1975-11-192002-01-01
Holandia Jens Mourisdo Holandia Rabobank TT31980-03-122002-01-01
Niemcy Dirk Müllerdo Niemcy Team Cologne1973-08-042002-01-01
Holandia Ronald Mutsaarsdo Holandia Rabobank1979-04-192002-01-01
Polska Przemysław Niemiecdo Polska Amore & Vita - Beretta1980-04-112002-01-01
Słowenia Tomasz Nosedo Słowenia Perutnina Ptuj - Krka - Telekom Slovenije1982-04-212002-09-01
Polska Hubert Nowakdo Polska Legia Bazyliszek1980-04-152002-01-01
Belgia Nick Nuyensdo Belgia Domo - Farm Frites1980-05-052002-09-01
Irlandia David O'Loughlindo Stany Zjednoczone Ofoto - Lombardi Sports1978-04-292002-01-01
Niemcy René Obstdo Niemcy Team Wiesenhof - SC DHfK Leipzig1977-06-212002-09-01
Japonia Kazuya Okazakido Szwajcaria Team Jura Suisse - Nippon Hodo1972-05-102002-08-01
Stany Aaron Olsondo Australia iTeamNova.com1978-01-112002-03-01
Niemcy Stefan Parinussado Niemcy Team Lamonta1974-07-212002-01-01
Stany Danny Patedo Stany Zjednoczone Prime Alliance Cycling Team1979-03-242002-01-01
Francja Kilian Patourdo Francja Crédit Agricole Espoirs1982-09-202002-01-01
Portugalia Sergio Miguel Moreira Paulinhodo Portugalia ASC - Vila do Conde1980-03-262002-01-01
Chiny Kuei Hsiang Pengdo Tajwan Giant Asia Racing Team1983-12-312002-01-01
Hiszpania Santiago Perez Fernandezdo Hiszpania Kelme - Costa Blanca1977-08-052002-01-01
Hiszpania Francisco Perez Sanchezdo Portugalia Porta da Ravessa - Zurich1978-07-292002-01-01
Kanada Dominique Perrasdo Australia iTeamNova.com1974-02-112002-01-01
RPA James Lewis Perrydo Polska Amore & Vita - Beretta1979-11-192002-01-01
Bułgaria Danail Andonov Petrovdo Portugalia Porta da Ravessa - Zurich1978-02-052002-01-01
Austria Christian Pfannbergerdo Niemcy Team Nürnberger Versicherung1979-12-092002-01-01
Austria Michael Pichlerdo Austria Arbö - Merida - Graz1982-07-282002-01-01
Austria Peter Pichlerdo Austria Volksbank - Ideal Bikes1969-01-122002-01-01
Ukraina Ruslan Pidgornyydo Słowacja De Nardi - Pasta Montegrappa1977-07-252002-01-01
Francja Jérôme Pineaudo Francja Bonjour1980-01-022002-01-01
Portugalia Carlos Manuel Pinho Oliveirado Portugalia Barbot - Torrié Cafés1970-07-302002-08-01
Portugalia Bruno Manuel Silva Piresdo Portugalia ASC - Vila do Conde1981-05-152002-01-01
Polska Lukasz Podolskido Polska CCC - Polsat1980-05-212002-07-24
Niemcy Enrico Poitschkedo Niemcy Team Wiesenhof - SC DHfK Leipzig1969-08-252002-01-01
Ukraina Yaroslav Popovychdo Belgia Landbouwkrediet - Colnago1980-01-042002-01-01
Holandia Joost Posthumado Holandia Rabobank TT31981-03-082002-01-01
Polska Grzegorz Putekdo Polska Weltour - Radio Katowice1982-12-162002-01-01
Estonia Erki Pütsepdo Francja Ag2r Prévoyance1976-05-252002-09-01
Wlochy Manuel Quinziatodo Wlochy Lampre - Daikin1979-10-302002-01-01
Portugalia Cesar Antunes Quiteriodo Portugalia Paredes Rota dos Moveis - Antares VIP1976-07-202002-01-01
Czechy Frantisek Rabondo Czechy PSK - Remerx1983-09-262002-01-01
Hiszpania Javier Ramirez Abejado Dania Team CSC - Tiscali1978-03-142002-09-01
Kanada Andrew Randelldo Kanada Sympatico - Jet Fuel Coffee1974-07-042002-01-01
Białoruś Wiktor Rapinskido Stany Zjednoczone Saturn Cycling Team1981-06-172002-01-01
Norwegia Gabriel Raschdo Norwegia Team Krone1976-04-082002-01-01
Szwajcaria Grégory Rastdo Szwajcaria Phonak1980-01-172002-09-01
Niemcy Robert Retschkedo Niemcy Team Wiesenhof - SC DHfK Leipzig1980-12-172002-09-01
Portugalia Nuno Jorge Gaspar Ribeirodo Portugalia Barbot - Torrié Cafés1977-09-092002-08-01
Portugalia Sergio Miguel Vieira Ribeirodo Portugalia ASC - Vila do Conde1980-11-282002-01-01
Australia Luke Robertsdo Niemcy Team ComNet - Senges1977-01-252002-04-03
Chorwacja Radoslav Roginado Słowenia Perutnina Ptuj - Krka - Telekom Slovenije1979-03-032002-01-01
Kanada Dominique Rollindo Kanada Sympatico - Jet Fuel Coffee1982-10-292002-01-01
Belgia Sébastien Rosselerdo Belgia Domo - Farm Frites1981-07-152002-09-01
Kanada Ryan Rothdo Kanada Sympatico - Jet Fuel Coffee1983-01-102002-01-01
Austria Stefan Ruckerdo Austria Elk Haus Radteam - Sportunion Schrems1980-01-202002-01-01
Portugalia Hugo Manuel Madeira Sabidodo Portugalia Porta da Ravessa - Zurich1979-12-142002-01-01
Portugalia Virgilio Martins Santosdo Portugalia Paredes Rota dos Moveis - Antares VIP1976-05-292002-01-01
Polska Marcin Sapado Polska Ambra - Obuwie - SNC Odziez1976-02-102002-04-01
Irlandia Mark Scanlondo Francja Ag2r Prévoyance1980-10-102002-09-01
Wlochy Michele Scarponido Wlochy Acqua e Sapone - Cantina Tollo1979-09-252002-01-01
Holandia Niels Scheunemando Holandia Rabobank TT31983-12-212002-01-01
Luxemburg Fränk Schleckdo Dania Team CSC - Tiscali1980-04-152002-09-01
Niemcy André Schulzedo Niemcy Team Wiesenhof - SC DHfK Leipzig1974-11-212002-01-01
Niemcy Stefan Schumacherdo Niemcy Team Telekom1981-07-212002-01-01
Belgia Roy Sentjensdo Holandia Rabobank1980-12-152002-01-01
Wlochy Filippo Simeonido Wlochy Acqua e Sapone - Cantina Tollo1971-08-172002-06-25
Polska Sebastian Skibado Polska Legia Bazyliszek1978-07-292002-01-01
Słowenia Matej Staredo Słowenia Perutnina Ptuj - Krka - Telekom Slovenije1978-02-202002-01-01
Słowenia Matej Staredo Słowenia Perutnina Ptuj - Krka - Telekom Slovenije1978-02-202002-04-15
Belgia Christophe Stevensdo Belgia Marlux - Ville de Charleroi1974-08-102002-01-01
Stany Jackson Stewartdo Stany Zjednoczone Ofoto - Lombardi Sports1980-06-302002-01-01
Austria Jochen Summerdo Austria Volksbank - Ideal Bikes1977-05-282002-01-01
Indonezja Tonton Susantodo Tajwan Giant Asia Racing Team1973-09-242002-08-09
Australia Rory Sutherlanddo Holandia Rabobank TT31982-02-082002-01-01
Francja Yannick Talabardondo Francja BigMat - Auber 931981-07-062002-07-26
Holandia Laurens Ten Damdo Holandia Rabobank TT31980-11-132002-01-01
Francja Tristan Valentindo Francja BigMat - Auber 931982-02-232002-09-01
Hiszpania Alejandro Valverde Belmontedo Hiszpania Kelme - Costa Blanca1980-04-252002-01-01
Belgia Kevin Van Der Slagmolendo Belgia Lotto - Adecco1980-05-112002-09-01
Belgia Jurgen Van Goolendo Belgia Domo - Farm Frites1980-11-282002-01-01
Holandia Kenny Van Hummeldo Holandia Rabobank TT31982-09-302002-01-01
Holandia Alain Van Katwijkdo Holandia Van Hemert Groep Cycling Team1979-02-282002-01-01
Holandia Paul Van Schalendo Holandia Axa - VVZ Professional Cycling Team1972-02-252002-06-12
Czechy Jindrich Vanado Czechy Wüstenrot - ZVVZ1975-07-122002-01-01
Belgia Gert Vanderaerdendo Belgia Palmans - Collstrop1973-01-232002-03-26
Wlochy Alessandro Vanottido Wlochy Team Colpack - Astro1980-09-162002-09-01
Belgia Johan Vansummerendo Belgia Domo - Farm Frites1981-02-042002-09-01
Bułgaria Krassimir Koev Vassilievdo Portugalia Porta da Ravessa - Zurich1974-04-062002-01-01
Francja Benoît Vaugrenarddo Francja La Française des Jeux1982-01-052002-09-01
Finlandia Jussi Veikkanendo Szwecja Team Mälarenergi - Sime1981-03-292002-01-01
Portugalia Hugo Manuel Vitor Isidorodo Portugalia Cantanhede - Marques da Marialva1977-01-082002-01-01
Portugalia Nelson Nuno Sequeira Vitorinodo Portugalia Cantanhede - Marques da Marialva1975-08-172002-01-01
Niemcy Lars Wackernageldo Niemcy Team LTA - Quattro Logistics1975-09-082002-01-01
Holandia Pieter Weeningdo Holandia Rabobank TT31981-04-052002-01-01
Niemcy Fabian Wegmanndo Niemcy Gerolsteiner1980-06-202002-01-01
Niemcy Marc Weisshauptdo Polska Ambra - Obuwie - SNC Odziez1969-07-072002-08-20
Niemcy René Weissingerdo Niemcy Team Rothaus1978-12-112002-01-01
Polska Jarosław Welniakdo Polska Legia Bazyliszek1978-02-022002-01-01
Niemcy Wolfram Wiesedo Niemcy Team ComNet - Senges1976-08-202002-01-01
Wielka Bradley Wigginsdo Francja La Française des Jeux1980-04-282002-01-01
Stany Tyler Wrendo Stany Zjednoczone Mercury Cycling Team1981-03-042002-01-01
Hiszpania Unai Yus Kerejetado Portugalia Cantanhede - Marques da Marialva1974-02-132002-01-01
Meksyk Jesus Zarate Estradado Stany Zjednoczone Mercury Cycling Team1974-09-052002-01-01
Polska Gregorz Zoledziowskido Polska Legia Bazyliszek1980-01-072002-01-01
Słowenia Jure Zrimsekdo Słowenia Perutnina Ptuj - Krka - Telekom Slovenije1982-01-202002-09-01
Polska Pawel Zugajdo Polska Mroz - Supradyn Witaminy1979-10-012002-01-01


  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)