Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane ekipy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

26-05-2024 07:14

Valid XHTML 1.0 Strict

ROKnazwa ekipySkrDyw
2001flaga Ekipa amatorska 2001???AM
2002flaga Ekipa amatorska 2002???AM
2003flaga Ekipa amatorska 2003???AM
2004flaga Ekipa amatorska 2004???AM
2005flaga Ekipa amatorska 2005???AM
2006flaga Ekipa amatorska 2006???AM
2007flaga Ekipa amatorska 2007???AM
2008flaga Ekipa amatorska 2008???AM
2009flaga Ekipa amatorska 2009???AM
2010flaga Ekipa amatorska 2010??? AM
2011flaga Ekipa amatorska 2011???AM
2012flaga Ekipa amatorska 2012???AM
2013flaga Ekipa amatorska 2013???AM
2014flaga Ekipa amatorska 2014???AM
2015flaga Ekipa amatorska 2015???AM
2016flaga Ekipa amatorska 2016-AM
2017flaga Ekipa amatorska 2017-AM
2018flaga Ekipa amatorska 2018-AM
2019flaga Ekipa amatorska 2019-AM
2020flaga Ekipa amatorska 2020AM
2021flaga Ekipa Amatorska 2021???AM
2022flaga Ekipa amatorska 2022???AM
2023flaga Ekipa amatorska 2023???AM
2024flaga Ekipa amatorska 2024???AM


Kolarze którzy przedłużyli kontrakty:
kolarzdata urodzenia


Kolarze którzy przyszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Katar Khaleel Abduljananz KatarDoha Team 1983-04-102010-01-01
Malezja Mohamed Faris Abdullah Razakz MalezjaMNCF Cycling Team 1988-02-292010-01-01
Japonia Yoshiyuki Abez JaponiaShimano Racing Team 1969-08-152010-01-01
Rosja Danil Abkhadeevz RosjaCycling Team Kuban 1986-02-252010-01-01
Belgia Sebbe Abtsz BelgiaProfel - Prorace Continental Team 1986-04-252010-01-01
Szwajcaria Silvere Ackermannz AustriaVorarlberg - Corratec 1984-12-302010-06-30
Belgia Joeri Adamsz HolandiaRabobank CT 1989-10-152010-08-25
Belgia Bart Aernoutsz HolandiaRabobank CT 1982-06-232010-01-01
Hiszpania Josu Agirre Aseginolazaz HiszpaniaEuskaltel - Euskadi 1981-05-232010-01-01
Japonia Hideya Akiyamaz JaponiaAisan Racing Team 1984-07-192010-01-01
Katar Radhwan Al. Moraqabz KatarDoha Team 1977-01-012010-01-01
Bahrajn Taha Sayed Alawi Adnan Alawiz KatarDoha Team 1986-12-312010-01-01
Niemcy Timo Albiezz RPATeam Neotel - StegComputer 1985-11-222010-01-01
Niemcy Henrik Albinusz NiemcySeven Stones 1987-04-092010-01-01
Katar Ahmed Albourdainyz KatarDoha Team 1990-04-042010-01-01
Meksyk Antonio Aldape Chavezz MeksykTecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara 1978-11-202010-01-01
Stany Martz Alderz Stany ZjednoczoneDLP Racing 1990-11-092010-01-01
Iran Hossein Alizadehz IranAzad University Iran 1988-01-242010-01-01
Nowa Jason Allenz Nowa ZelandiaSubway - Avanti Cycling Team 1981-08-172010-01-01
Dania Jan Almbladz DaniaBlueWater - Cycling for Health 1985-09-042010-01-01
Andora Luis Felipe Alves De Oliveiraz AndoraAndorra - GrandValira 1982-05-012010-01-01
Wlochy Fabrizio Amerighiz PolskaTeam Utensilnord 1982-11-062010-01-01
Malezja Mohammad Akmal Amrunz MalezjaMNCF Cycling Team 1987-12-312010-01-01
Grecja Vasilis Anastopoulosz GrecjaSP Tableware - Gatsoulis Bikes 1975-12-202010-01-01
Dania Mads Bugge Andersenz DaniaTeam Energi Fyn 1971-08-162010-01-01
Szwecja Lars Anderssonz NorwegiaTeam Trek - Adecco 1988-02-182010-01-01
Wlochy Danilo Andrenacciz WlochyCDC - Cavaliere 1978-02-072010-07-31
Wlochy Adriano Angeloniz IrlandiaCeramica Flaminia - Bossini Docce 1983-01-312010-01-01
Bułgaria Hristomir Angelovz BułgariaCycling Club Bourgas 1987-09-052010-01-01
Austria Fabian Angermairz AustriaTyrol - Team Radland Tirol 1989-12-072010-01-01
Francja Julien Antomarchiz HolandiaSkil - Shimano 1984-05-162010-01-01
Malezja Ahmad Nawawi Anuawarz MalezjaLetua Cycling Team 1989-06-082010-01-01
Węgry Gabor Aranyz WęgryBetonexpressz 2000 - Limonta 1976-06-282010-01-01
Kolumbia William Aranzazu Escobarz KolumbiaBoyaca es para Vivirla 1983-04-012010-01-01
Indonezja Ryan Hillmant Ariehaanz MalezjaLetua Cycling Team 1979-03-042010-01-01
Hiszpania Igor Astarloa Ascasibarz San MarinoAmica Chips - Knauf 1976-03-292010-01-01
Hiszpania Mikel Astarloza Chaurreauz HiszpaniaEuskaltel - Euskadi 1979-11-172010-01-01
Szwajcaria Giuseppe Atzeniz SzwajcariaNazionale Elettronica - New Slot - Hadimec 1978-04-182010-01-01
Francja Alexandre Aulasz WlochyCarmioOro - A-Style 1986-04-072010-01-01
Szwecja Niklas Axelssonz PolskaTeam Utensilnord 1972-05-152010-01-01
Malezja Muhammad Hafiz Azemanz MalezjaLetua Cycling Team 1990-11-022010-01-01
Niemcy Christian Bachz NiemcyContinental Team Milram 1979-03-222010-01-01
Australia Sam Bachz AustraliaTeam Rush Racing 1981-07-032010-01-01
Szwecja Magnus Backstedtz SzwecjaCyclesport.se - MagnusMaximusCoffee.com 1975-01-302010-01-01
Francja Romain Baconz FrancjaAuber 93 1990-03-082010-01-01
Litwa Gediminas Bagdonasz LitwaTeam Piemonte 1985-12-262010-01-01
Iran Reza Baheriz IranTabriz Petrochemical Cycling Team 1985-05-302010-01-01
Belgia Nicolas Baioletz BelgiaVeranda Willems 1983-11-082010-01-01
Słowenia Dejan Bajtz SłoweniaSava 1987-10-282010-01-01
Stany Andy Bakerz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis 1989-09-302010-01-01
RPA Jason Bakkez RPAHouse of Paint 1989-12-112010-01-01
Zjednoczone Badr Mohamed Mirza Banihammadz KatarDoha Team 1984-01-072010-01-01
Grecja Vasileios Banousisz GrecjaHeraklion - Nessebar 1990-05-072010-01-01
Portugalia Ludovic Baptistaz PortugaliaCentro Ciclismo de Loulé - Louletano 1984-02-122010-01-01
Litwa Aivaras Baranauskasz GrecjaTeam Worldofbike.gr 1980-04-062010-05-01
Rosja Kirill Baranovz RosjaMoscow 1989-04-132010-01-01
Rosja Vitaliy Barbasz RosjaMoscow 1990-03-232010-01-01
Portugalia Bruno Jose Pereira Barbosaz PortugaliaParedes Rota dos Moveis 1983-03-192010-01-01
Portugalia Candido Joaquim Venda Moreira Barbosaz PortugaliaPalmeiras Resort - Tavira 1974-12-312010-01-01
Wielka Kevin Barclayz Wielka BrytaniaEndura Racing 1988-06-262010-01-01
Stany Josh Bartlettz Stany ZjednoczoneLand Rover - Orbea 1984-07-052010-01-01
Polska Aleksander Bartłomiejz PolskaDHL - Author 1988-10-022010-01-01
Wielka Sebastian Batchelorz Wielka BrytaniaTeam Halfords 1990-06-302010-01-01
Belgia Karel Batenz BelgiaJosan - Isorex - Mercedes Benz Aalst 1985-11-062010-01-01
Australia Gene Michael Batesz AustraliaDrapac - Porsche Cycling 1981-07-042010-01-01
Kanada Mark Battyz KanadaPlanet Energy 1986-12-072010-01-01
Rosja Alexey Bauerz Stany ZjednoczoneAmore & Vita - McDonald's 1986-05-252010-01-01
RPA Richard Baxterz RPAHouse of Paint 1985-09-292010-01-01
Francja Nicolas Bazinz LuxemburgContinental Team Differdange 1983-06-092010-01-01
Stany Spencer Beamerz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis 1987-09-292010-01-01
Holandia Marcel Beimaz HolandiaKrolStonE Continental Team 1983-10-252010-01-01
Hiszpania David Belda Garciaz KolumbiaBoyaca es para Vivirla 1983-03-182010-01-01
Francja Julien Belgyz FrancjaBBox Bouygues Telecom 1983-05-062010-01-01
Algieria Farid Belhaniz KatarDoha Team 1984-03-122010-01-01
Tunezja Aymen Ben Hassinez KatarDoha Team 1980-11-082010-01-01
Szwajcaria Maxime Beneyz SzwajcariaAtlas - Romer's Hausbäckerei 1984-02-202010-01-01
Hiszpania Javier Benitez Pomaresz HiszpaniaContentpolis - Ampo 1979-01-032010-01-01
Norwegia Magnus Friestad Bergsethz NorwegiaSparebanken Vest - Ridley 1984-02-132010-01-01
Norwegia Jon Einar Bergslandz NorwegiaTeam Trek - Adecco 1981-08-242010-01-01
Holandia Maint Berkenboschz HolandiaCycling Team Jo Piels 1977-04-172010-01-01
Wlochy Denis Bertoliniz WenezuelaSerramenti PVC Diquigiovanni - Androni Giocattoli 1977-12-132010-01-01
Belgia Gaetan Billez BelgiaVeranda Willems 1988-04-062010-01-01
Wlochy Emanuele Bindiz WlochyLampre - NGC 1981-10-072010-01-01
Belgia Michael Blanchyz BelgiaRevor - Jartazi Cyclingteam 1981-09-242010-01-01
Belgia Kristof Blanckez BelgiaRevor - Jartazi Cyclingteam 1988-08-262010-01-01
Niemcy Hannes Blankz LuxemburgContinental Team Differdange 1983-04-302010-01-01
Litwa Mantas Bliakeviciusz LitwaTeam Piemonte 1989-10-172010-01-01
Holandia Hans Bloksz HolandiaCycling Team Jo Piels 1982-12-072010-06-30
Belgia Jan Bluekensz BelgiaProfel - Prorace Continental Team 1981-10-062010-01-01
Kanada Eric Boilyz KanadaPlanet Energy 1987-06-192010-01-01
Niemcy Thomas Bontenackelsz NiemcyTeam Kuota - Indeland 1986-03-302010-01-01
Wlochy Gabriele Bosisioz IrlandiaLPR Brakes - Farnese Vini 1980-08-062010-01-01
Belgia Gatien Bossaerz BelgiaJosan - Isorex - Mercedes Benz Aalst 1990-06-122010-01-01
Argentyna Leandro Bottassoz Stany ZjednoczoneColavita - Sutter Home presented by Cooking light 1986-04-232010-01-01
Czechy Martin Boubalz CzechyCK Windoor's Pribram 1984-03-152010-01-01
Szwajcaria Steve Bovayz Stany ZjednoczoneBMC Racing Team 1984-11-252010-01-01
Czechy Jiri Bozakz CzechyCK Windoor's Pribram 1990-09-142010-01-01
Słowacja Marek Bozikz SłowacjaDukla Trencin - Merida 1989-09-162010-01-01
Austria Andrew Bradleyz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1982-07-142010-01-01
Stany Benjamin Bradshawz Stany ZjednoczoneTrek - Livestrong 1988-09-252010-01-01
Stany Matt Brandtz Stany ZjednoczoneAmore & Vita - McDonald's 1988-01-012010-01-01
Australia Daniel Braunsteinsz AustraliaDrapac - Porsche Cycling 1988-04-102010-01-01
Niemcy Benjamin Brautz NiemcyContinental Team Milram 1989-07-222010-01-01
Holandia Bart Brentjensz ChinyTrek - Marco Polo Cycling Team 1968-10-102010-01-01
Andora Sergio Brito Da Costa Sousaz AndoraAndorra - GrandValira 1983-11-252010-01-01
Niemcy Jonas Brödelz NiemcyFC Rheinland-Pfalz/Saar Mainz 1990-01-092010-01-01
Francja Paul Broussez WlochyCarmioOro - A-Style 1983-12-282010-01-01
Holandia Ivor Bruinz HolandiaKrolStonE Continental Team 1980-11-032010-01-01
Holandia Marco Brusz HolandiaCycling Team Jo Piels 1987-06-062010-01-01
Wlochy Simone Brusonz LitwaTeam Piemonte 1983-04-152010-01-01
Litwa Andris Buividasz SzwajcariaAtlas - Romer's Hausbäckerei 1985-08-112010-01-01
Wlochy Simone Cadamuroz San MarinoAmica Chips - Knauf 1976-06-282010-01-01
Hiszpania David Calatayud Asensioz HiszpaniaContentpolis - Ampo 1983-10-102010-01-01
Stany Blake Caldwellz Stany ZjednoczoneGarmin - Slipstream 1984-03-272010-01-01
Hiszpania Iker Camańo Ortuzarz HiszpaniaFuji - Servetto 1979-03-142010-01-01
Wlochy Armando Cameloz SzwajcariaNazionale Elettronica - New Slot - Hadimec 1981-01-062010-01-01
Stany James Camutz Stany ZjednoczoneLand Rover - Orbea 1986-04-302010-01-01
Hiszpania David Canada Graciaz HiszpaniaFuji - Servetto 1975-03-112010-01-01
Belgia Ludovic Capellez LuxemburgContinental Team Differdange 1976-02-272010-01-01
Wlochy Andrea Capelliz AustriaVorarlberg - Corratec 1981-04-082010-06-30
Kolumbia Felix Rafael Cardenas Ravaloz Wielka BrytaniaBarloworld - Bianchi 1972-11-242010-01-01
Portugalia Andre Fernando Santos Martins Cardosoz PortugaliaPalmeiras Resort - Tavira 1984-09-032010-01-01
Hiszpania Jose Antonio Carrasco Ramirezz HiszpaniaAndalucia - Cajasur 1980-09-082010-01-01
Belgia Laurent Cartonz BelgiaLotto - Bodysol 1989-03-132010-01-01
Hiszpania Claudio Jose Casas Gallegoz HiszpaniaContentpolis - Ampo 1982-02-252010-01-01
Portugalia Bruno Miguel Castanheira Gomesz PortugaliaBarbot - Siper 1977-02-042010-01-01
Australia Robert Caterz AustraliaRide Sport Racing 1986-04-022010-01-01
Francja Yohan Cauquilz BułgariaCycling Club Bourgas 1985-03-042010-01-01
Wlochy Gianluca Cavalliz LitwaTeam Piemonte 1978-03-122010-01-01
Kolumbia Wilson Cepeda Cuervoz KolumbiaBoyaca es para Vivirla 1980-09-022010-01-01
Meksyk Omar Cervantes Diazz MeksykTecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara 1985-01-182010-01-01
Algieria Hichem Chabanez RPAMTN Cycling 1988-08-102010-01-01
Nowa Glen Alan Chadwickz Stany ZjednoczoneRock Racing 1976-10-172010-01-01
Grecja Pavlos Chalkiopoulosz GrecjaSP Tableware - Gatsoulis Bikes 1978-07-062010-01-01
Polska Paweł Charuckiz PolskaLegia - Felt 1988-10-142010-01-01
Francja Morgan Chedhommez FrancjaAuber 93 1985-08-222010-01-01
Tajwan Li Yao Chiangz TajwanGiant Asia Racing Team 1985-04-152010-06-20
Korea Jin Yong Choiz KoreaSeoul Cycling 1983-01-192010-01-01
Ukraina Roman Chuchulinz UkrainaISD Sport Donetsk 1989-11-102010-01-01
Australia Joshua Chuggz AustraliaPraties 1982-06-112010-01-01
Ukraina Vadym Chumachenkoz UkrainaISD Sport Donetsk 1989-08-052010-01-01
Ukraina Dimitri Chuzhdaz AndoraAndorra - GrandValira 1987-08-242010-01-01
Australia Nathan Clarkez AustraliaPraties 1978-02-182010-01-01
Portugalia Samuel Dias Coelhoz PortugaliaBarbot - Siper 1986-12-182010-01-01
Wlochy Gianluca Colettaz WlochyCentri della Calzatura 1981-09-152010-01-01
Hiszpania Antonio Colom Masz RosjaTeam Katusha 1978-05-112010-01-01
Belgia Bjorn Coomansz BelgiaPalmans - Cras 1985-08-022010-01-01
Wlochy Carlo Corraz PolskaTeam Utensilnord 1984-01-132010-01-01
Wlochy Marco Corsiniz PolskaTeam Utensilnord 1981-02-042010-01-01
Kanada Phil Cortesz Stany ZjednoczoneAmore & Vita - McDonald's 1982-04-212010-01-01
Francja Arnaud Courteillez FrancjaFrançaise des Jeux 1989-03-132010-01-01
Francja Jerome Cousinz FrancjaBBox Bouygues Telecom 1989-06-052010-01-01
Portugalia Ruben Emanuel Gomes Coutoz PortugaliaMadeinox - Boavista 1983-06-132010-01-01
Australia Luke Cridlandz AustraliaRide Sport Racing 1987-03-292010-01-01
Belgia Tom Crielz BelgiaTopsport Vlaanderen - Mercator 1983-06-062010-01-01
Belgia Mathieu Criquielionz BelgiaVeranda Willems 1981-04-272010-01-01
Nowa Louis Crosbyz Nowa ZelandiaSubway - Avanti Cycling Team 1989-12-312010-01-01
Rumunia Tamas Csicsakyz RumuniaTusnad Cycling Team 1980-06-042010-01-01
Słowenia Benjamin Cujnikz SłoweniaAdria Mobil 1988-04-242010-01-01
Australia Christopher James D'Amelioz AustraliaCinelli - Down Under 1983-12-302010-01-01
Wlochy Antonio D'Anielloz IrlandiaCeramica Flaminia - Bossini Docce 1979-11-102010-01-01
Szwecja Linus Dahlbergz NorwegiaTeam Trek - Adecco 1987-10-102010-01-01
Francja Mickaël Damiensz JaponiaEQA - Meitan Hompo - Graphite Design 1986-05-262010-01-01
Dania Rasmus Dammz DaniaTeam Stenca Trading 1988-09-182010-01-01
Niemcy Ingmar Dasslerz NiemcyLKT Team Brandenburg 1985-04-122010-01-01
Malezja Mohamed Firdaus Bin Daudz MalezjaMNCF Cycling Team 1988-02-232010-01-01
Francja Vincent Daugaz FrancjaFrançaise des Jeux 1988-12-112010-01-01
Austria Christian Daumz AustriaTyrol - Team Radland Tirol 1989-07-022010-01-01
RPA Shaun Davelz RPATeam Konica Minolta - Bizhub 1985-07-252010-01-01
Australia Luke Davisonz AustraliaTeam AIS 1990-05-082010-01-01
Wlochy MARIA Giuseppe Dez San MarinoAmica Chips - Knauf 1984-08-302010-01-01
Belgia Kjell De Baerdemaekerz BelgiaJosan - Isorex - Mercedes Benz Aalst 1988-06-282010-01-01
Holandia Maurice De Bekkerz HolandiaCycling Team Jo Piels 1989-05-272010-01-01
Holandia Bram De Grootz HolandiaRabobank 1974-12-182010-01-01
Belgia Reno De Keulenaerz BelgiaJong Vlaanderen - Bauknecht 1988-09-232010-01-01
Holandia Gerben De Knegtz HolandiaRabobank CT 1975-12-112010-01-01
Belgia Jens De Langhez BelgiaRevor - Jartazi Cyclingteam 1989-03-092010-01-01
Belgia Jaryd De Mooijz BelgiaJong Vlaanderen - Bauknecht 1986-03-102010-01-01
Brazylia Tiago De Paulaz Stany ZjednoczoneDLP Racing 1980-04-232010-01-01
Hiszpania Pablo De Pedro Garciaz PortugaliaCentro Ciclismo de Loulé - Louletano 1980-11-092010-01-01
Belgia Bart De Roeckz BelgiaJosan - Isorex - Mercedes Benz Aalst 1984-11-162010-01-01
Belgia Davy De Scheemaekerz BelgiaLandbouwkrediet - Colnago 1987-06-262010-01-01
Belgia Laurens De Vreesez BelgiaProfel - Prorace Continental Team 1988-09-292010-01-01
Belgia Sven De Weerdtz AustraliaCinelli - Down Under 1978-03-292010-01-01
Belgia Jens Debusscherez BelgiaTopsport Vlaanderen - Mercator 1989-08-282010-01-01
Stany Sheldon Deenyz Stany ZjednoczoneBissell Pro Cycling Team 1984-10-142010-01-01
Holandia Thomas Dekkerz BelgiaSilence - Lotto 1984-09-062010-01-01
Hiszpania Jesus Del Nero Montesz HiszpaniaFuji - Servetto 1982-03-162010-01-01
Chorwacja David Demanuelez ChorwacjaLoborika 1981-09-272010-01-01
Belgia Ken Devaerez BelgiaJong Vlaanderen - Bauknecht 1983-07-012010-01-01
Belgia Jérémy Devauxz BelgiaLotto - Bodysol 1986-06-112010-01-01
Wlochy Sante Di Nizioz SzwajcariaNazionale Elettronica - New Slot - Hadimec 1982-07-032010-01-01
Wlochy Daniele Di Nucciz WlochyCentri della Calzatura 1981-05-222010-01-01
Australia James Dickeyz AustraliaTeam Rush Racing 1983-12-242010-01-01
Belgia Jeroen Dingemansz BelgiaProfel - Prorace Continental Team 1986-05-212010-01-01
Kanada Joel Dion-Poitrasz KanadaPlanet Energy 1987-02-282010-01-01
Hiszpania Daniel Dominguez Barraganz UkrainaISD Sport Donetsk 1985-06-162010-01-01
Hiszpania Sergio Dominguez Munozz HiszpaniaContentpolis - Ampo 1986-04-122010-01-01
Wlochy Emiliano Donadelloz PolskaTeam Utensilnord 1983-04-192010-01-01
Chiny Xiaoyong Dongz ChinyQinghai Tianyoude Cycling Team 1988-10-262010-01-01
Australia Damion Drapacz AustraliaDrapac - Porsche Cycling 1988-11-292010-01-01
Francja Hervé Duclos-Lassallez FrancjaCofidis, le Crédit en Ligne 1979-12-242010-01-01
Stany David Duncanz Stany ZjednoczoneDLP Racing 1985-05-062010-01-01
Szwajcaria Christopher Duperrutz SzwajcariaNazionale Elettronica - New Slot - Hadimec 1988-09-182010-01-01
Kazachstan Vyacheslav Dyadichkinz IndonezjaPolygon Sweet Nice Team 1982-01-292010-01-01
Hiszpania Javier Echarri Marinz HiszpaniaContentpolis - Ampo 1986-08-162010-01-01
Hiszpania Eneko Echeverz Cartez HiszpaniaOrbea 1987-06-292010-01-01
Australia Brad Edmundsz AustraliaSavings & Loans Cycling Team 1982-08-222010-01-01
RPA Dean Edwardsz RPAHouse of Paint 1982-09-142010-01-01
Austria Alexander Eggerz AustriaVorarlberg - Corratec 1987-01-032010-01-01
Belgia Yannick Eijssenz BelgiaSilence - Lotto 1989-06-262010-01-01
Norwegia Otto Eikesetz NorwegiaSparebanken Vest - Ridley 1984-05-212010-01-01
Łotwa Ingus Eislersz EstoniaMeridiana - Kalev Chocolate Team 1989-01-282010-01-01
Andora Moloud El Allaoui Arabiz AndoraAndorra - GrandValira 1977-02-282010-01-01
Stany Evan Elkenz Stany ZjednoczoneLand Rover - Orbea 1977-02-192010-01-01
Nowa Joshua Englandz Nowa ZelandiaSubway - Avanti Cycling Team 1986-10-092010-01-01
Australia Michael Englandz AustraliaTeam Budget Forklifts 1983-05-272010-01-01
Australia Richard Englandz Stany ZjednoczoneAmore & Vita - McDonald's 1981-07-092010-01-01
Argentyna Daniel Ricardo Escuelaz Stany ZjednoczoneTeam Type 1 1983-05-232010-01-01
Katar Tareq Esmaeiliz KatarDoha Team 1977-03-032010-01-01
Hiszpania Hector Espasandin Ramaz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1985-03-112010-01-01
Norwegia Magnus Espelandz NorwegiaJoker - Bianchi 1983-08-012010-01-01
Kanada Cameron Evansz Stany ZjednoczoneOUCH presented by Maxxis 1984-01-102010-01-01
Bułgaria Petar Evstatievz BułgariaCycling Club Bourgas 1987-02-262010-01-01
Grecja Panagiotis Exarchopoulosz GrecjaTeam Worldofbike.gr 1975-03-282010-01-01
RPA Mauritz Faberz RPATeam Konica Minolta - Bizhub 1989-04-142010-01-01
Austria Werner Faltheinerz SłoweniaSava 1975-04-272010-01-01
Czechy Richard Faltusz CzechyAC Sparta Praha 1977-01-132010-01-01
Cypr George Fattasz GrecjaTeam Worldofbike.gr 1985-12-112010-01-01
Malezja Mohamed Fadhli Fauziz MalezjaMNCF Cycling Team 1989-11-032010-01-01
Wlochy Elia Favilliz WlochyISD Cycling Team 1989-01-312010-01-01
Rosja Vladimir Feldsherovz Stany ZjednoczoneDLP Racing 1989-02-102010-01-01
Stany Peter Femalz Stany ZjednoczoneAmore & Vita - McDonald's 1982-02-012010-01-01
Australia Mark Fennerz AustraliaTeam Rush Racing 1970-10-102010-01-01
Hiszpania Alberto Fernandez De La Puebla Ramosz HiszpaniaFuji - Servetto 1984-09-172010-01-01
Hiszpania Pedro Fernandez Hermidaz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1976-03-252010-01-01
Hiszpania Luis Fernandez Oliveiraz PortugaliaBarbot - Siper 1980-01-192010-01-01
Niemcy Dirk Findersz BelgiaJosan - Isorex - Mercedes Benz Aalst 1985-07-292010-01-01
Wlochy Luca Fiorettiz WlochyCentri della Calzatura 1984-03-062010-01-01
Niemcy Marcel Fischerz NiemcyTeam Nutrixxion - Sparkasse 1987-10-172010-01-01
Australia Michael Fitzgeraldz AustraliaCinelli - Down Under 1988-10-312010-01-01
Wielka David Fletcherz Wielka BrytaniaTeam Halfords 1989-02-272010-01-01
RPA Herman Fouchez RPATeam Neotel - StegComputer 1987-03-302010-01-01
Niemcy Michael Franzlz NiemcyHeizomat - Mapei 1986-11-022010-01-01
Australia Michael Freibergz AustraliaTeam AIS 1990-10-102010-01-01
Niemcy Sebastian Freyz NiemcyContinental Team Milram 1984-10-022010-01-01
Niemcy Matthias Friedemannz CzechyPSK Whirlpool - Author 1984-08-172010-01-01
Japonia Kazutaka Fukaoz JaponiaShimano Racing Team 1981-05-082010-01-01
Australia Daniel Furmstonz AustraliaCinelli - Down Under 1984-02-022010-01-01
Wlochy Massimo Gabrielleschiz San MarinoAmica Chips - Knauf 1977-11-232010-01-01
Bułgaria Ivailo Gabrovskiz GrecjaHeraklion - Nessebar 1978-01-312010-01-01
Niemcy Georg Gallz NiemcyContinental Team Milram 1986-10-312010-01-01
Irlandia Stephen Gallagherz IrlandiaAn Post - Sean Kelly Team 1980-07-092010-01-01
Hiszpania Dionisio Galparsoro Martinezz HiszpaniaContentpolis - Ampo 1978-08-132010-01-01
Stany Jaime Gandaraz Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Spinergy 1982-06-292010-01-01
Meksyk Antonio De Jesus Garciaz MeksykTecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara 1987-12-032010-01-01
Stany Jonathan Garciaz Stany ZjednoczoneBMC Racing Team 1981-08-102010-01-01
Hiszpania Oscar Garcia Casarrubios Pintorz HiszpaniaContentpolis - Ampo 1984-06-072010-01-01
Hiszpania Mario Garcia Sanchezz GrecjaSP Tableware - Gatsoulis Bikes 1985-03-122010-01-01
Argentyna Martin Garrido Mayorgaz PortugaliaPalmeiras Resort - Tavira 1974-11-092010-01-01
Wlochy Graziano Gasparrez Stany ZjednoczoneAmore & Vita - McDonald's 1978-06-272010-01-01
Hiszpania Mikel Gaztanaga Echeverriaz HiszpaniaContentpolis - Ampo 1979-12-052010-01-01
Słowenia Gregor Gazvodaz JaponiaEQA - Meitan Hompo - Graphite Design 1981-10-152010-01-01
RPA David Georgez RPAMTN Cycling 1976-02-232010-01-01
Australia Steven Georgez AustraliaFly V Australia 1983-06-252010-01-01
Bułgaria Georgi Petrov Georgievz GrecjaHeraklion - Nessebar 1985-08-032010-01-01
Belgia Hophra Gerardz BelgiaLotto - Bodysol 1989-02-012010-01-01
Stany Chad Gerlachz Stany ZjednoczoneAmore & Vita - McDonald's 1973-07-132010-01-01
Iran Vahid Ghafariz IranTabriz Petrochemical Cycling Team 1988-10-092010-01-01
Wlochy Sergio Ghisalbertiz NiemcyTeam Milram 1979-12-102010-01-01
Wlochy Marco Ghiselliz SzwajcariaNazionale Elettronica - New Slot - Hadimec 1982-05-192010-01-01
San Dario Giancecchiz San MarinoMiche - Silver Cross - Selle Italia 1983-10-192010-01-01
Belgia Jerome Giauxz BelgiaProfel - Prorace Continental Team 1986-08-252010-01-01
Wielka Tony Gibbz Wielka BrytaniaPlowman Craven - Madison 1976-07-122010-01-01
Holandia Bastiaan Gilingz DaniaTeam Designa Křkken 1982-11-042010-01-01
Wlochy Fabio Gilioliz Stany ZjednoczoneAmore & Vita - McDonald's 1979-12-022010-01-01
Francja Benjamin Giraudz FrancjaCofidis, le Crédit en Ligne 1986-01-232010-01-01
Niemcy Micha Glowatzkiz NiemcySeven Stones 1987-01-142010-01-01
Ukraina Iurii Golovchenkoz UkrainaISD Sport Donetsk 1988-11-012010-01-01
Hiszpania Angel Gomez Gomezz HiszpaniaFuji - Servetto 1981-05-132010-01-01
Portugalia Vitor Manuel Moreira Goncalvesz PortugaliaLiberty Seguros 1982-08-262010-01-01
Hiszpania Hector Gonzalez Baezaz HiszpaniaFuji - Servetto 1986-05-162010-01-01
Kolumbia Fredy Excelino Gonzalez Martinezz nieznanyKolarz zawieszony za doping 2009 1975-06-182010-01-01
Kolumbia Fabio Heriberto Gordillo Mahechaz KolumbiaColombia es Pasion - Coldeportes 1981-04-172010-01-01
Stany Steven Gordonz Stany ZjednoczoneDLP Racing 1987-06-112010-01-01
Rosja Andrey Gorlovz NiemcyFC Rheinland-Pfalz/Saar Mainz 1988-04-142010-01-01
Polska Grzegorz Grabarekz PolskaTeam Utensilnord 1989-11-262010-01-01
Stany Michael Grabingerz AustraliaFly V Australia 1977-05-082010-01-01
Ukraina Dmytro Grabovskyyz WlochyISD Cycling Team 1985-09-302010-01-01
Austria Andreas Grafz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1985-08-072010-01-01
Bułgaria Martin Grashevz GrecjaHeraklion - Nessebar 1987-01-142010-01-01
Wlochy Gabriele Grazianiz LitwaTeam Piemonte 1984-11-082010-01-01
Wielka Matt Greenz AustraliaCinelli - Down Under 1988-10-022010-01-01
Belgia Kevin Grietenz BelgiaJosan - Isorex - Mercedes Benz Aalst 1982-01-212010-01-01
Australia Pip Grinterz AustraliaDrapac - Porsche Cycling 1988-02-292010-01-01
Stany Jered Gruberz Stany ZjednoczoneDLP Racing 1983-03-162010-01-01
Austria Lawrence Gruenz AustriaKTM - Junkers 1990-11-152010-01-01
Niemcy Martin Grunderz NiemcyLKT Team Brandenburg 1988-03-022010-01-01
Hiszpania Salvador Guardiola Toraz HiszpaniaContentpolis - Ampo 1988-09-052010-01-01
Hiszpania Hector Guerra Garciaz PortugaliaLiberty Seguros 1978-08-032010-01-01
Wlochy Alexander Guflerz AustriaVorarlberg - Corratec 1983-02-092010-06-30
Stany Curtis Gunnz AustraliaFly V Australia 1971-08-312010-01-01
Meksyk Luis Alfredo Gutierrez Colungaz MeksykTecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara 1981-10-092010-01-01
Bułgaria Spas Gyurovz GrecjaHeraklion - Nessebar 1986-07-022010-01-01
Stany John Hamblenz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis 1975-11-262010-01-01
Iran Pasban Hamedz IranTabriz Petrochemical Cycling Team 1989-10-062010-01-01
Stany Tyler Hamiltonz Stany ZjednoczoneRock Racing 1971-03-012010-01-01
Wielka Gary Handz Wielka BrytaniaEndura Racing 1981-09-012010-07-11
Algieria Abdelbasset Hannachiz KatarDoha Team 1985-02-022010-01-01
Niemcy Sebastian Hansz NiemcyHeizomat - Mapei 1987-01-012010-01-01
Dania Martin Hansenz DaniaTeam Energi Fyn 1981-06-092010-01-01
Niemcy Florian Harbigz NiemcyThüringer Energie Team 1989-07-072010-07-31
Japonia Daijiro Harigaiz JaponiaBlitzen Utsonomiya Pro Racing 1987-05-012010-01-01
Francja Nicolas Hartmannz FrancjaBretagne - Schuller 1985-03-032010-01-01
Francja Maryan Haryz FrancjaCofidis, le Crédit en Ligne 1980-05-272010-01-01
Syria Omar Hasaninz KatarDoha Team 1978-11-092010-01-01
Austria René Haselbacherz AustriaVorarlberg - Corratec 1977-09-152010-06-30
Malezja Suhardi Hassanz MalezjaMNCF Cycling Team 1982-04-072010-01-01
Australia Dean Heathcotez AustraliaTeam Rush Racing 1969-08-202010-01-01
Niemcy David Heimpelz NiemcyFC Rheinland-Pfalz/Saar Mainz 1989-01-072010-01-01
Holandia Adriaan Helmantelz HolandiaCycling Team Jo Piels 1981-04-152010-01-01
Finlandia Matti Helminenz BułgariaCycling Club Bourgas 1975-08-142010-01-01
Kolumbia Sergio Luis Henao Montoyaz KolumbiaColombia es Pasion - Coldeportes 1987-12-102010-01-01
Stany Timothy Henryz Stany ZjednoczoneDLP Racing 1982-08-162010-01-01
Stany Sergio Hernandezz Stany ZjednoczoneRock Racing 1985-01-082010-01-01
Hiszpania David Herrero Llorentez HiszpaniaXacobeo - Galicia 1979-10-182010-01-01
Australia Peter John Herzigz AustraliaRide Sport Racing 1978-06-092010-01-01
Dania Marc Hester Hansenz DaniaTeam Designa Křkken 1985-06-282010-01-01
Dania Anders Hillingsoez DaniaBlueWater - Cycling for Health 1987-06-052010-01-01
Japonia Daisuke Hiokiz JaponiaMatrix Powertag 1974-02-182010-01-01
Dania Martin Wang Hjorngaardz DaniaTeam Stenca Trading 1980-12-312010-01-01
Ukraina Serhiy Honcharz PolskaTeam Utensilnord 1970-07-032010-01-01
Niemcy Timo Honsteinz SzwajcariaAtlas - Romer's Hausbäckerei 1983-04-102010-01-01
Belgia Stijn Hoornaertz BelgiaPalmans - Cras 1984-11-052010-01-01
Holandia Jan Hopmanz GrecjaTeam Worldofbike.gr 1987-08-282010-06-10
Hiszpania Pedro Horrillo Munozz HolandiaRabobank 1974-09-272010-01-01
Stany Cole Housez Stany ZjednoczoneBMC Racing Team 1988-02-052010-01-01
Stany Graham Howardz Stany ZjednoczoneBissell Pro Cycling Team 1985-02-212010-01-01
Słowenia Domen Hribarz SłoweniaMotomat - Delo Revije 1983-08-292010-01-01
Bułgaria Stefan Koychev Hristovz BułgariaCycling Club Bourgas 1985-07-122010-01-01
Tajwan Chen Yu Hsiehz TajwanGiant Asia Racing Team 1985-01-072010-01-01
Australia Cameron Hughesz AustraliaTeam Budget Forklifts 1972-07-222010-01-01
Chiny Guo Huiz ChinyTrek - Marco Polo Cycling Team 1982-08-012010-01-01
Australia Ashley Humbertz AustraliaDrapac - Porsche Cycling 1982-02-192010-01-01
Nowa Logan Hunnz Stany ZjednoczoneLand Rover - Orbea 1987-07-132010-01-01
Kanada Andrew Huntz KanadaPlanet Energy 1988-05-102010-01-01
Nowa Logan Hutchingsz AustraliaCinelli - Down Under 1984-01-282010-01-01
Belgia Aron Huysmansz BelgiaJosan - Isorex - Mercedes Benz Aalst 1980-07-112010-01-01
Dania Jannik Hyldtoft Hansenz DaniaTeam Concordia - Vesthimmerland Pro Cycling 1988-09-192010-01-01
Wlochy Pasquale Iachiniz WęgryBetonexpressz 2000 - Limonta 1984-07-082010-01-01
Wlochy Luca Iatticiz IrlandiaCeramica Flaminia - Bossini Docce 1983-03-162010-01-01
Kolumbia Carlos Andres Iba?ez Gonzalezz KolumbiaColombia es Pasion - Cafe de Colombia 1981-10-302010-06-30
Belgia Mario Ickxz BelgiaJosan - Isorex - Mercedes Benz Aalst 1984-02-142010-01-01
Australia Grant Irwinz AustraliaTeam Budget Forklifts 1984-08-222010-01-01
Austria Christian Isakz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1973-01-022010-01-01
Węgry Gergely Ivanicsz WęgryBetonexpressz 2000 - Limonta 1978-04-082010-01-01
Francja Sebastien Ivarsz JaponiaEQA - Meitan Hompo - Graphite Design 1987-04-192010-01-01
Stany Scott Jacksonz Stany ZjednoczoneDLP Racing 1986-09-302010-01-01
Kanada Josh Jamesz Wielka BrytaniaEndura Racing 1986-12-252010-01-01
Australia Mark Jamiesonz AustraliaCinelli - Down Under 1984-05-042010-01-01
Korea Chan Jae Jangz RPATeam Neotel - StegComputer 1989-01-062010-01-01
Korea Gyung Gu Jangz KoreaSeoul Cycling 1990-05-292010-01-01
Korea Sun Jae Jangz RPATeam Neotel - StegComputer 1984-12-142010-01-01
RPA Jacques Janse Van Rensburgz ChinyTrek - Marco Polo Cycling Team 1987-09-062010-01-01
Holandia Jeroen Janssenz Wielka BrytaniaPlowman Craven - Madison 1984-05-132010-01-01
Niemcy Mathias Jelittoz NiemcyTeam Kuota - Indeland 1980-12-122010-01-01
Australia Cameron Jenningsz AustraliaTeam Budget Forklifts 1979-04-272010-01-01
Australia Matt Jensenz AustraliaTeam Rush Racing 1984-01-212010-01-01
Portugalia Antonio Manuel Campos Jesusz PortugaliaLiberty Seguros 1984-01-202010-01-01
Chiny Pengda Jiaoz ChinyQinghai Tianyoude Cycling Team 1986-02-132010-01-01
Estonia Gert Joeaarz EstoniaMeridiana - Kalev Chocolate Team 1987-07-092010-01-01
Dania Michael Johansenz DaniaBlueWater - Cycling for Health 1974-01-262010-01-01
Szwecja Lars Fredrik Johanssonz SzwecjaCyclesport.se - MagnusMaximusCoffee.com 1983-03-172010-01-01
Szwecja Marcus Johanssonz SzwecjaCyclesport.se - MagnusMaximusCoffee.com 1988-05-272010-01-01
Niemcy Matthias Johnz NiemcyContinental Team Milram 1978-12-112010-01-01
Stany Boyd Johnsonz Stany ZjednoczoneDLP Racing 1981-06-142010-01-01
Niemcy Olivier Johrz NiemcyTeam Kuota - Indeland 1989-10-272010-01-01
Dania Dennis Jonssonz DaniaTeam Stenca Trading 1988-12-022010-01-01
Niemcy Robin Josez NiemcyFC Rheinland-Pfalz/Saar Mainz 1990-06-302010-01-01
Holandia Lars Junz HolandiaVan Vliet - EBH - Elshof 1987-06-102010-01-01
Dania Benjamin Wittrup Justesenz DaniaBlueWater - Cycling for Health 1979-11-012010-01-01
Litwa Dainius Kairelisz IrlandiaCeramica Flaminia - Bossini Docce 1979-09-252010-01-01
Dania Michael Kaiserz DaniaTeam Concordia - Vesthimmerland Pro Cycling 1987-04-292010-01-01
RPA Luthando Kakaz DaniaGlud & Marstrand - Horsens 1986-01-062010-01-01
Rosja Mikhail Kalinovz RosjaMoscow 1988-06-112010-01-01
Grecja Nikolaos Kaloudakisz GrecjaSP Tableware - Gatsoulis Bikes 1984-03-182010-01-01
Estonia Allar Karuz EstoniaMeridiana - Kalev Chocolate Team 1987-04-102010-01-01
Litwa Gediminas Kaupasz LitwaTeam Piemonte 1988-09-072010-01-01
Holandia Rik Kavsekz HolandiaCycling Team Jo Piels 1985-05-202010-01-01
Rosja Valery Kaykovz RosjaLokomotiv 1988-05-072010-01-01
Niemcy Nico Keinathz NiemcyTeam NetAPP 1987-01-142010-06-25
Niemcy Patrick Kellerz NiemcyContinental Team Milram 1985-10-252010-01-01
Irlandia Nigel Kellyz IrlandiaAn Post - Sean Kelly Team 1990-02-232010-01-01
Stany Omer Kemz Stany ZjednoczoneBissell Pro Cycling Team 1982-10-042010-01-01
Austria Christoph Kerschbaumz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1976-09-242010-01-01
Rosja Yan Ketoevz RosjaKatyusha CT 1985-12-232010-01-01
Niemcy Andreas Keuserz EstoniaMeridiana - Kalev Chocolate Team 1974-04-142010-01-01
Iran Behnam Khalilikhosroshaniz IranTabriz Petrochemical Cycling Team 1988-06-022010-01-01
Rosja Alexander Khatuntsevz RosjaMoscow 1985-02-112010-01-01
Korea Gu Hyeon Kimz KoreaSeoul Cycling 1989-01-282010-01-01
Węgry Gergely Kissz RumuniaTusnad Cycling Team 1981-03-062010-01-01
Niemcy Tim Klessaz NiemcyTeam Kuota - Indeland 1987-01-032010-01-01
Rosja Roman Klimovz RosjaKatyusha CT 1985-01-192010-01-01
Rosja Andrey Klyuevz RosjaMoscow 1987-06-132010-01-01
Niemcy Florenz Knauerz NiemcyTeam Kuota - Indeland 1989-01-082010-01-01
Australia Luke Knoxz AustraliaSavings & Loans Cycling Team 1989-10-092010-01-01
Australia Kris Kokez AustraliaRide Sport Racing 1979-09-102010-01-01
Grecja Marios Kokolakisz GrecjaTeam Worldofbike.gr 1982-08-152010-01-01
Rosja Sergey Kolesnikovz RosjaMoscow 1986-03-102010-01-01
Rosja Daniil Komkovz RosjaKatyusha CT 1985-10-312010-01-01
Japonia Ryohei Komoriz Stany ZjednoczoneTrek - Livestrong 1988-09-262010-01-01
Litwa Simas Kondrotasz LitwaTeam Piemonte 1985-02-012010-01-01
Rosja Pavel Korolevz 1988-11-162010-01-01
Rosja Pavel Korzhz RosjaKatyusha CT 1987-07-152010-01-01
Rosja Evgeniy Kovalevz RosjaMoscow 1989-03-062010-01-01
Rosja Ivan Kovalevz RosjaMoscow 1986-07-262010-01-01
Rosja Leonid Krasnovz RosjaLokomotiv 1988-01-242010-01-01
Holandia Dennis Krederz HolandiaVan Vliet - EBH - Elshof 1987-02-202010-01-01
Słowacja Pavol Krizanz SłowacjaDukla Trencin - Merida 1973-05-312010-01-01
Czechy Zdenek Krizekz CzechyAC Sparta Praha 1987-02-152010-01-01
Norwegia Frederik Krogh-Larsenz NorwegiaTeam Trek - Adecco 1987-06-252010-01-01
Polska Artur Królz WlochyCentri della Calzatura 1983-06-272010-01-01
Polska Tomasz Krupinskiz PolskaLegia - Felt 1987-03-222010-01-01
Czechy Petr Kubiasz CzechyPSK Whirlpool - Author 1988-12-282010-01-01
Litwa Marius Kuktaz LitwaTeam Piemonte 1988-08-232010-01-01
Kazachstan Berik Kupeshovz KazachstanAstana 1987-01-302010-01-01
Stany Taylor Kuphaldtz Stany ZjednoczoneTrek - Livestrong 1990-02-092010-01-01
Niemcy Christian Kuxz NiemcyTeam Milram 1985-05-032010-01-01
Belgia Jan Kuyckxz BelgiaVeranda Willems 1979-05-202010-01-01
Francja Arnaud Labbez FrancjaBBox Bouygues Telecom 1976-11-032010-01-01
Australia Peter Laddz AustraliaTeam Budget Forklifts 1985-03-152010-01-01
Austria Patrick Ladnerz AustriaTyrol - Team Radland Tirol 1990-09-202010-01-01
Hiszpania Andoni Lafuentez HiszpaniaEuskaltel - Euskadi 1985-09-062010-01-01
Algieria Azzedine Lagabz KatarDoha Team 1986-09-182010-01-01
Chiny Kuan Hua Laiz TajwanGiant Asia Racing Team 1981-07-232010-01-01
Meksyk Arquimedes Lam Zamoraz MeksykTecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara 1978-09-022010-01-01
Hiszpania Inigo Landaluze Intxaurragaz HiszpaniaEuskaltel - Euskadi 1977-05-092010-01-01
Stany Floyd Landisz Stany ZjednoczoneUnitedHealthcare presented by Maxxis 1975-10-142010-05-31
Szwajcaria Pirmin Langz SzwajcariaAtlas - Romer's Hausbäckerei 1984-11-252010-01-01
Łotwa Normunds Lasisz BułgariaCycling Club Bourgas 1985-02-252010-01-01
Szwajcaria Alain Lauenerz SzwajcariaAtlas - Romer's Hausbäckerei 1986-12-082010-01-01
Szwajcaria Janusch Laulez RPATeam Neotel - StegComputer 1981-07-252010-01-01
Francja Christophe Laurentz FrancjaAgritubel 1977-07-262010-01-01
Austria Georg Lauschaz AustriaELK Haus 1987-09-012010-01-01
Dania Jesper Laustsenz DaniaTeam Stenca Trading 1984-04-232010-01-01
Hiszpania Ibon Lavin Martinezz HiszpaniaOrbea 1987-07-072010-01-01
Francja Romain Lebretonz FrancjaBretagne - Schuller 1984-01-232010-01-01
Tajwan Chuan Yu Leez TajwanGiant Asia Racing Team 1984-12-152010-01-01
Holandia Jasper Lenferinkz HolandiaKrolStonE Continental Team 1982-12-022010-01-01
Hongkong Chiyin Leungz BelgiaProfel - Prorace Continental Team 1981-11-272010-01-01
Rosja Vladimir Likhachevz RosjaMoscow 1986-09-082010-01-01
Tajwan Wen Chin Linz TajwanGiant Asia Racing Team 1968-01-032010-01-01
Czechy Antonin Lindaz CzechyPSK Whirlpool - Author 1988-04-082010-01-01
Szwecja Andreas Lindenz DaniaTeam Capinordic 1989-09-142010-01-01
Rosja Alexander Lisitsynz Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Spinergy 1988-03-072010-01-01
Chiny Biao Liuz ChinyQinghai Tianyoude Cycling Team 1988-03-152010-01-01
Chiny Hao Liuz ChinyMax Success Sports 1988-11-072010-01-01
Portugalia David Silva Livramentoz PortugaliaPalmeiras Resort - Tavira 1983-12-182010-01-01
Stany Logan Loaderz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis 1989-07-252010-01-01
Dania Martin Frost Lollesgaardz DaniaTeam Energi Fyn 1987-01-152010-01-01
Andora Xavier Lopez Caleroz AndoraAndorra - GrandValira 1981-06-162010-01-01
Hiszpania Jose Antonio Lopez Gilz HiszpaniaAndalucia - Cajasur 1976-07-112010-01-01
Andora Helder Lopez Ribeiroz AndoraAndorra - GrandValira 1986-12-112010-01-01
RPA Kosie Loubserz RPATeam Konica Minolta - Bizhub 1977-01-032010-01-01
Rosja Denis Lozinskiyz RosjaMoscow 1990-01-012010-01-01
Chiny Yi Luz ChinyQinghai Tianyoude Cycling Team 1989-04-172010-01-01
Dania Mikkel Grunsted Lundz DaniaTeam Energi Fyn 1989-03-122010-01-01
Malezja Mohamed Fauzan Ahmad Lutfiz MalezjaMNCF Cycling Team 1986-01-092010-01-01
Malezja Mohamed Yusoff Lutfiz MalezjaLetua Cycling Team 1990-02-152010-01-01
Australia Chris Luxtonz AustraliaSavings & Loans Cycling Team 1975-05-082010-01-01
Nowa Scott Lyttlez AustraliaRide Sport Racing 1984-02-082010-01-01
Chiny Haijun Maz ChinyQinghai Tianyoude Cycling Team 1985-01-012010-01-01
Czechy Zdenek Machz CzechyCK Windoor's Pribram 1984-03-222010-01-01
Czechy Zdenek Machacz CzechyCK Windoor's Pribram 1987-11-182010-01-01
Wenezuela Honorio Machado Perezz WęgryBetonexpressz 2000 - Limonta 1982-07-262010-01-01
Algieria Abdelmalek Madaniz KatarDoha Team 1983-02-282010-01-01
Rumunia Attila Madarasz RumuniaTusnad Cycling Team 1985-02-072010-01-01
Belgia Olivier Maesz BelgiaJong Vlaanderen - Bauknecht 1987-08-052010-01-01
Stany Sterling Magnellz Stany ZjednoczoneRock Racing 1983-04-052010-01-01
Słowacja Martin Mahdarz SłowacjaDukla Trencin - Merida 1989-07-312010-01-01
Iran Faridi Koviy Mahdiz IranTabriz Petrochemical Cycling Team 1977-03-282010-01-01
Polska Rafał Majkaz San MarinoMiche - Silver Cross - Selle Italia 1989-09-122010-01-01
Iran Ramin Maleki Mizanz IranTabriz Petrochemical Cycling Team 1987-03-162010-01-01
Hiszpania Francisco Mancebo Perezz Stany ZjednoczoneRock Racing 1976-03-092010-01-01
Australia Abram Manionz AustraliaTeam Budget Forklifts 1984-09-302010-01-01
Kolumbia Wilson Alexander Marentes Torresz KolumbiaColombia es Pasion - Coldeportes 1985-08-082010-01-01
Wlochy Sergio Marinangeliz IrlandiaLPR Brakes - Farnese Vini 1980-07-022010-01-01
Portugalia Nuno Duarte Silva Martaz PortugaliaCentro Ciclismo de Loulé - Louletano 1976-11-282010-01-01
Finlandia Tommi Martikainenz EstoniaMeridiana - Kalev Chocolate Team 1982-01-132010-01-01
Hiszpania David Martin Velascoz Stany ZjednoczoneRock Racing 1983-11-082010-01-01
Hiszpania Ivan Martinez Jimenezz HiszpaniaContentpolis - Ampo 1985-09-082010-01-01
Kolumbia Carlos Andres Martinez Monteroz KolumbiaColombia es Pasion - Cafe de Colombia 1988-07-072010-06-30
Hiszpania Francisco Jose Martinez Perezz HiszpaniaAndalucia - Cajasur 1983-05-142010-01-01
Niemcy Jakob Massenz NiemcyTeam Kuota - Indeland 1989-07-092010-01-01
Nowa George Mastersz Stany ZjednoczoneBissell Pro Cycling Team 1983-08-022010-01-01
Meksyk Francisco Matamoros Navarroz MeksykTecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara 1980-09-042010-01-01
Australia Ben Matherz AustraliaPraties 1981-07-022010-01-01
Ukraina Sergiy Matveyevz WlochyISD Cycling Team 1975-01-292010-01-01
Grecja Alexandros Mavridisz GrecjaSP Tableware - Gatsoulis Bikes 1983-06-152010-01-01
Grecja Markos Mavroudisz GrecjaHeraklion - Nessebar 1990-06-072010-01-01
Niemcy Sebastian Mayz NiemcyThüringer Energie Team 1988-10-062010-01-01
Australia Shaun Mccarthyz AustraliaRide Sport Racing 1986-04-112010-01-01
Australia Craig Mccartneyz AustraliaTeam Budget Forklifts 1980-09-302010-01-01
Stany Jonathan Patrick Mccartyz Stany ZjednoczoneOUCH presented by Maxxis 1982-01-242010-01-01
Stany Ian Mckissickz Stany ZjednoczoneBMC Racing Team 1980-08-202010-01-01
Stany Remi Mcmanusz Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Spinergy 1975-05-152010-01-01
Wielka Scott Mcraez Wielka BrytaniaEndura Racing 1980-06-102010-01-01
Stany Bryce Meadz Stany ZjednoczoneJelly Belly Cycling Team 1980-09-022010-01-01
Chiny Wang Meiyinz ChinyTrek - Marco Polo Cycling Team 1988-12-262010-01-01
Hiszpania Ivan Melero Cocoz HiszpaniaBurgos Monumental - Castilla y Leon 1983-04-082010-01-01
Niemcy Marc Mertensz NiemcyContinental Team Milram 1986-09-062010-01-01
Belgia Pieter Mertensz BelgiaSilence - Lotto 1980-08-282010-01-01
Wielka Tomas Swift Metcalfez PortugaliaPalmeiras Resort - Tavira 1983-08-292010-01-01
Litwa Tomas Micez LitwaTeam Piemonte 1986-12-222010-01-01
Rumunia Attila Mihokz RumuniaTusnad Cycling Team 1989-05-022010-01-01
Dania Morten Mikkelsenz DaniaTeam Stenca Trading 1969-11-172010-01-01
Dominikana Diego Milan Jimenezz WlochyAcqua & Sapone - Caffč Mokambo 1985-07-102010-01-01
Wielka James Millardz Wielka BrytaniaPlowman Craven - Madison 1981-04-242010-01-01
Kanada Kevin Buck Millerz KanadaPlanet Energy 1982-10-072010-01-01
Malezja Nicklos Minolz MalezjaLetua Cycling Team 1989-04-052010-01-01
Zjednoczone Yousif Mirza Al Hammadiz KatarDoha Team 1988-10-082010-01-01
Australia Nicholas Mitchellz AustraliaCinelli - Down Under 1985-07-202010-01-01
Malezja Sarham B. Mlswanz MalezjaMNCF Cycling Team 1988-02-232010-01-01
Andora Julio Moa Sanchezz AndoraAndorra - GrandValira 1986-04-042010-01-01
Iran Arvin Moazzemi Godarziz IranTabriz Petrochemical Cycling Team 1990-03-262010-01-01
Litwa Algirdas Mockusz LitwaTeam Piemonte 1988-03-132010-01-01
Malezja Sayuti Mohamed Zahitz MalezjaLetua Cycling Team 1984-04-062010-01-01
Holandia Peter Möhlmannz HolandiaCycling Team Jo Piels 1982-09-292010-01-01
Niemcy Erik Mohsz NiemcyTeam Nutrixxion - Sparkasse 1986-10-122010-01-01
Wlochy Andrea Molettaz San MarinoMiche - Silver Cross - Selle Italia 1979-02-232010-01-01
Francja Cyrille Monneraisz FrancjaBretagne - Schuller 1983-08-242010-01-01
Katar Said Moosaz KatarDoha Team 1986-04-112010-01-01
Szwecja Patrik Morenz NorwegiaTeam Trek - Adecco 1986-07-042010-01-01
Wlochy Massimiliano Moriz WlochyLampre - NGC 1974-01-082010-01-01
Francja Florian Morizotz FrancjaBesson Chaussures - Sojasun 1985-05-102010-01-01
Dania Jesper Morkov Christensenz DaniaTeam Energi Fyn 1988-03-112010-01-01
Austria Harald Morscherz AustriaVorarlberg - Corratec 1972-06-222010-01-01
Wlochy Leonardo Moserz WenezuelaSerramenti PVC Diquigiovanni - Androni Giocattoli 1984-09-252010-01-01
Francja Paul Moucheraudz FrancjaRoubaix - Lille Metropole 1980-09-142010-01-01
Hiszpania Juan Francisco Mouron Doldanz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1984-02-062010-01-01
Wielka Jonathon Mozleyz Wielka BrytaniaPlowman Craven - Madison 1987-04-012010-01-01
Malezja Anwar Azis Muhammad Shaifulz MalezjaMNCF Cycling Team 1986-07-192010-01-01
Japonia Naoki Mukaigawaz JaponiaMatrix Powertag 1980-12-272010-01-01
Japonia Satoshi Mukaigawaz JaponiaMatrix Powertag 1984-02-272010-01-01
Słowenia Gasper Mulejz SłoweniaRadenska - KD Financial Point 1989-07-112010-01-01
Niemcy Christian Müllerz Stany ZjednoczoneAmore & Vita - McDonald's 1982-03-012010-01-01
Niemcy Jan-Moritz Mullerz NiemcyFC Rheinland-Pfalz/Saar Mainz 1988-01-282010-01-01
Australia Casey Munroz RPATeam Konica Minolta - Bizhub 1985-01-242010-01-01
Austria Wolfgang Murerz AustriaELK Haus 1979-12-222010-01-01
Australia Clay Murfertz Stany ZjednoczoneKelly Benefit Strategies 1989-02-222010-01-01
Malta Roderick Muscatz BelgiaVeranda Willems 1986-07-092010-01-01
Niemcy Daniel Musiolz AustriaVorarlberg - Corratec 1983-03-272010-01-01
Japonia Masahito Nakakuraz JaponiaShimano Racing Team 1984-07-082010-01-01
Japonia Genta Nakamuraz ChinyTrek - Marco Polo Cycling Team 1987-06-282010-01-01
Japonia Satoshi Nakazatoz JaponiaBlitzen Utsonomiya Pro Racing 1978-11-142010-01-01
Zambia Jupiter Nameemboz RPAMTN Cycling 1983-01-232010-01-01
Australia Tommy Nankervisz AustraliaCinelli - Down Under 1983-01-212010-01-01
Iran Hossein Nateghiz IranAzad University Iran 1987-02-082010-01-01
Litwa Ramunas Navardauskasz LitwaTeam Piemonte 1988-01-302010-01-01
Portugalia Marcio Nevesz PortugaliaCentro Ciclismo de Loulé - Louletano 1985-11-052010-01-01
Portugalia Virgilio Filipe Magalhaes Nevesz PortugaliaCentro Ciclismo de Loulé - Louletano 1984-09-262010-01-01
Dania Kim Marius Nielsenz DaniaTeam Designa Křkken 1986-01-162010-01-01
Dania Kristoffer Gudmund Nielsenz DaniaTeam Capinordic 1985-05-202010-01-01
Rosja Dmitri Nikandrovz WlochyCentri della Calzatura 1979-05-252010-01-01
Grecja Panagiotis Nikolopoulosz GrecjaTeam Worldofbike.gr 1980-11-302010-01-01
Austria Werner Nindlz AustriaKTM - Junkers 1981-08-152010-01-01
Japonia Hidenori Noderaz JaponiaShimano Racing Team 1975-06-072010-06-30
Polska Piotr Nogaz PolskaTeam Utensilnord 1990-01-042010-01-01
Nowa Michael Northeyz Stany ZjednoczoneLand Rover - Orbea 1987-03-242010-01-01
Australia Bradley Nortonz AustraliaPraties 1984-05-142010-01-01
Wlochy Diego Nosottiz IrlandiaCeramica Flaminia - Bossini Docce 1982-07-262010-01-01
Rumunia Carol Eduard Novakz RumuniaTusnad Cycling Team 1976-07-282010-01-01
Wlochy Americo Novembriniz SzwajcariaNazionale Elettronica - New Slot - Hadimec 1986-08-082010-01-01
Hiszpania Carlos Nozal Vegaz PortugaliaLiberty Seguros 1981-05-152010-01-01
Hiszpania Isidro Nozal Vegaz PortugaliaLiberty Seguros 1977-10-182010-01-01
Szwecja Johan Nystrandz SzwecjaCyclesport.se - MagnusMaximusCoffee.com 1990-03-302010-01-01
Australia Mark Obrienz AustraliaDrapac - Porsche Cycling 1987-09-162010-01-01
Słowenia Vid Ogrisz ChorwacjaLoborika 1985-01-032010-01-01
Japonia Toyohiro Okaz ChinyTrek - Marco Polo Cycling Team 1987-01-062010-01-01
Japonia Kazuya Okazakiz JaponiaEQA - Meitan Hompo - Graphite Design 1972-05-102010-01-01
Hiszpania Aitor Olano Orbegozoz HiszpaniaOrbea 1986-07-062010-01-01
Portugalia Alexandre Candido Oliveiraz PortugaliaCentro Ciclismo de Loulé - Louletano 1982-12-282010-01-01
Hiszpania Antonio Olmo Menachoz KolumbiaBoyaca es para Vivirla 1982-08-192010-01-01
Stany Aaron Olsonz Stany ZjednoczoneColavita - Sutter Home presented by Cooking light 1978-01-112010-01-01
Belgia Matthias Ongenaz BelgiaProfel - Prorace Continental Team 1989-05-222010-01-01
Belgia Thomas Ongenaz BelgiaProfel - Prorace Continental Team 1980-10-222010-01-01
Chorwacja Antonio Osipz ChorwacjaLoborika 1986-11-042010-01-01
Szwecja Max Öste Macdonaldz SzwecjaCyclesport.se - MagnusMaximusCoffee.com 1987-01-222010-01-01
Czechy Frantisek Padourz CzechyPSK Whirlpool - Author 1988-01-192010-01-01
Wlochy Andrea Pagotoz PolskaTeam Utensilnord 1985-07-112010-01-01
Wlochy Marino Palandriz San MarinoMiche - Silver Cross - Selle Italia 1985-11-302010-01-01
Hiszpania Alejandro Paleo Mosqueraz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1981-10-102010-01-01
Hiszpania Adrian Palomares Villaplanaz HiszpaniaContentpolis - Ampo 1976-02-182010-01-01
Bułgaria Evgeni Panayotovz BułgariaCycling Club Bourgas 1989-01-102010-01-01
Kolumbia Darwin Ferney Pantoja Tovarz KolumbiaColombia es Pasion - Cafe de Colombia 1990-09-252010-06-30
Iran Mahmoud Parashz IranAzad University Iran 1982-09-042010-01-01
Iran Mohammad Parashz IranAzad University Iran 1987-09-172010-01-01
Belgia Olivier Pardiniz BelgiaVeranda Willems 1985-07-302010-01-01
Niemcy Stefan Parinussaz NiemcyTeam Nutrixxion - Sparkasse 1974-07-212010-01-01
Korea Jung In Parkz KoreaSeoul Cycling 1990-04-202010-01-01
Korea Sung Baek Parkz JaponiaEQA - Meitan Hompo - Graphite Design 1985-02-272010-01-01
Rosja Anton Parkhomenkoz Stany ZjednoczoneLand Rover - Orbea 1990-02-202010-01-01
Kolumbia John Fredy Parra Caladaz MeksykTecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara 1974-11-092010-01-01
Polska Dawid Paskoz PolskaLegia - Felt 1988-07-082010-01-01
Francja Aurelien Passeronz ChorwacjaTeam Meridiana - Kamen 1984-01-192010-05-31
Francja Kilian Patourz Stany ZjednoczoneGarmin - Slipstream 1982-09-202010-01-01
Wielka Daniel Pattenz SzwecjaCyclesport.se - MagnusMaximusCoffee.com 1986-07-112010-01-01
Czechy Ondrej Pavekz CzechyAC Sparta Praha 1980-09-232010-01-01
Wlochy Gianmario Pedrazziniz LitwaTeam Piemonte 1984-02-292010-01-01
Belgia Jef Peetersz IrlandiaAn Post - Sean Kelly Team 1978-12-202010-01-01
RPA Michael Pepperz RPAHouse of Paint 1984-02-262010-01-01
Kolumbia Marlon Alirio Perez Arangoz HiszpaniaCaisse d'Epargne 1976-01-102010-01-01
Kolumbia William Hernan Perez Muñozz KolumbiaColombia es Pasion - Coldeportes 1984-04-202010-01-01
Andora Indaleci Perez Tapiesz AndoraAndorra - GrandValira 1990-01-272010-01-01
Grecja Andreas Perrakisz GrecjaSP Tableware - Gatsoulis Bikes 1980-08-022010-01-01
Wielka Marc Perryz Wielka BrytaniaPlowman Craven - Madison 1986-10-012010-01-01
Szwecja Lucas Perssonz DaniaTeam Capinordic 1984-03-162010-01-01
Chorwacja Robert Peruskoz ChorwacjaLoborika 1989-08-192010-01-01
Grecja Georgios Petalasz GrecjaTeam Worldofbike.gr 1982-02-102010-01-01
Dania Soren Petersenz DaniaTeam Stenca Trading 1967-10-072010-01-01
Rosja Alexander Petrovskiyz RosjaKatyusha CT 1988-03-082010-01-01
Australia Brett Phelanz AustraliaTeam Rush Racing 1983-09-162010-01-01
Holandia Jelmer Pietersmaz ChinyTrek - Marco Polo Cycling Team 1982-05-152010-01-01
Portugalia Ricardo Manuel Santos Pintoz PortugaliaBarbot - Siper 1987-08-262010-01-01
Portugalia Tiago Andres Santos Pintoz PortugaliaBarbot - Siper 1989-12-042010-01-01
Belgia David Pivaz BelgiaLotto - Bodysol 1988-05-102010-01-01
Francja Yann Pivoisz FrancjaBretagne - Schuller 1976-01-202010-01-01
Kanada Keir Plaicez KanadaPlanet Energy 1988-12-292010-01-01
Francja Esteban Plaza Miraz HiszpaniaAndalucia - Cajasur 1986-05-092010-01-01
Niemcy Dennis Pohlz TajwanGiant Asia Racing Team 1986-11-112010-06-20
Chorwacja Zvonimir Pokupecz ChorwacjaLoborika 1982-03-182010-01-01
Francja Guillaume Pontz JaponiaEQA - Meitan Hompo - Graphite Design 1979-11-152010-01-01
Francja Sébastien Portalz FrancjaCofidis, le Crédit en Ligne 1982-06-042010-01-01
Wlochy Mattia Pozzoz IrlandiaCeramica Flaminia - Bossini Docce 1989-01-262010-01-01
Hiszpania Eduard Prades Revertez AndoraAndorra - GrandValira 1987-08-092010-01-01
Belgia Philippe Prattez BelgiaVeranda Willems 1986-03-082010-01-01
Słowacja Martin Prazdnovskyz BułgariaCycling Club Bourgas 1975-10-222010-01-01
Niemcy Sebastien Pristlz NiemcyContinental Team Milram 1987-09-152010-01-01
Austria Rupert Probstz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1981-07-302010-01-01
Słowacja Michal Procnerz SłowacjaDukla Trencin - Merida 1990-12-192010-01-01
Słowacja Predrag Prokicz SerbiaPartizan Srbija 1982-11-022010-04-30
Wlochy Alessandro Proniz WlochyISD Cycling Team 1982-12-282010-01-01
Holandia Jos Pronkz HolandiaKrolStonE Continental Team 1983-01-132010-01-01
Estonia Priit Prousz EstoniaMeridiana - Kalev Chocolate Team 1984-03-122010-01-01
Andora Aitor Punzano Martinezz AndoraAndorra - GrandValira 1987-12-032010-01-01
Estonia Erki Pütsepz EstoniaKalev Chocolate - Kuota 1976-05-252010-04-28
Rosja Dmitri Puzanovz AndoraAndorra - GrandValira 1982-10-232010-01-01
Słowenia Nejc Rakusz SłoweniaSava 1989-06-102010-01-01
Niemcy Julian Rammlerz Wielka BrytaniaTeam Raleigh 1987-08-232010-05-01
Andora Jose Luis Ramos Gutierrezz AndoraAndorra - GrandValira 1983-03-112010-01-01
Meksyk Florencio Ramos Torresz MeksykTecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara 1977-11-242010-01-01
Stany Daniel Ramseyz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis 1978-08-202010-01-01
Hiszpania Ivan Rana Fuentesz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1979-06-102010-01-01
Kanada Andrew Randellz KanadaPlanet Energy 1974-07-042010-01-01
Francja Yann Raultz FrancjaBretagne - Schuller 1986-09-012010-01-01
Rosja Maksim Razumovz RosjaMoscow 1990-01-122010-01-01
Stany Tim Reinhartz Stany ZjednoczoneColavita - Sutter Home presented by Cooking light 1982-12-222010-01-01
Stany Nick Reistadz Stany ZjednoczoneJelly Belly Cycling Team 1983-03-142010-01-01
Stany Ben Renkemaz Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Spinergy 1987-03-162010-01-01
Rosja Evgeny Reshetkoz RosjaKatyusha CT 1985-04-072010-01-01
Belgia David Reyniersz BelgiaProfel - Prorace Continental Team 1988-01-022010-01-01
Portugalia Nuno Jorge Gaspar Ribeiroz PortugaliaLiberty Seguros 1977-09-092010-01-01
Niemcy Benjamin Riemerz NiemcyLKT Team Brandenburg 1988-07-082010-01-01
Australia Jason Riggz AustraliaPraties 1969-07-172010-01-01
Kolumbia Wilson Ramiro Rincon Diazz KolumbiaBoyaca es para Vivirla 1987-03-172010-01-01
Łotwa Raivis Ritumsz EstoniaMeridiana - Kalev Chocolate Team 1986-02-182010-01-01
Wybrzeże Francesco Riveraz San MarinoAmica Chips - Knauf 1983-07-062010-01-01
Wlochy Emanuele Rizzaz WęgryBetonexpressz 2000 - Limonta 1984-02-082010-01-01
Wlochy Bruno Rizziz PolskaTeam Utensilnord 1983-11-032010-01-01
Australia Steven Robbz AustraliaSavings & Loans Cycling Team 1986-08-032010-01-01
Belgia Frederique Robertz BelgiaQuick Step 1989-01-252010-01-01
Wielka Alistair Robinsonz Wielka BrytaniaEndura Racing 1983-07-042010-01-01
Grecja Thomas Rodiosz GrecjaHeraklion - Nessebar 1983-10-042010-01-01
Australia Andrew Roez AustraliaSavings & Loans Cycling Team 1987-05-052010-01-01
Belgia Bert Roesemsz AustraliaCinelli - Down Under 1972-10-142010-01-01
Rosja Anton Romanovz RosjaKatyusha CT 1990-02-032010-01-01
Kolumbia Jeffry Johan Romero Corredorz KolumbiaBoyaca es para Vivirla 1989-10-042010-01-01
Hiszpania Pedro Romero Ocampoz PortugaliaCentro Ciclismo de Loulé - Louletano 1982-06-042010-01-01
Belgia Peter Ronssez AustraliaCinelli - Down Under 1980-02-092010-01-01
Australia Darcy Roselundz AustraliaTeam Budget Forklifts 1988-11-252010-01-01
Szwajcaria Nazareno Rossiz WenezuelaSerramenti PVC Diquigiovanni - Androni Giocattoli 1985-04-032010-01-01
Kanada Ryan Rothz KanadaPlanet Energy 1983-01-102010-01-01
Wielka Matthew Rowez Wielka BrytaniaCandiTV - Pinarello Racing Team 1988-04-282010-01-01
Słowenia Jean Erik Rozicz RumuniaTusnad Cycling Team 1990-10-192010-01-01
Rosja Igor Rozovikz RosjaKatyusha CT 1988-05-132010-01-01
Kolumbia Miguel Angel Rubiano Chavezz WlochyCentri della Calzatura 1984-10-032010-01-01
Austria Stefan Ruckerz AustriaELK Haus 1980-01-202010-01-01
Wielka Mike Rudlingz Wielka BrytaniaRapha - Condor 1989-04-262010-01-01
Polska Daniel Rudnickiz PolskaDHL - Author 1983-05-192010-01-01
Hiszpania Eritz Ruiz De Erentxun Antetaraz HiszpaniaOrbea 1984-11-162010-01-01
Hiszpania Jose Ruiz Sanchezz HiszpaniaAndalucia - Cajasur 1980-10-192010-01-01
Wenezuela Jose Humberto Rujano Guillenz WlochyISD - Neri 1982-02-182010-06-05
Australia Gill Russellz AustraliaSavings & Loans Cycling Team 1987-05-132010-01-01
Rosja Alexander Ryabkinz RosjaLokomotiv 1989-05-012010-01-01
Rosja Alexander Rybakovz RosjaLokomotiv 1988-05-172010-01-01
Dania Mads Strange Rydicherz DaniaBlueWater - Cycling for Health 1987-05-302010-01-01
Iran Abbass Saeidi Tanhaz IranAzad University Iran 1981-01-042010-01-01
Słowacja Juraj Saganz SłowacjaDukla Trencin - Merida 1988-12-232010-01-01
Kolumbia Jairo Alonso Salas Atehortuaz KolumbiaColombia es Pasion - Coldeportes 1984-06-022010-01-01
Malezja Mohamed Zamri Sallehz MalezjaMNCF Cycling Team 1983-12-102010-01-01
Indonezja Samai Samaiz MalezjaLetua Cycling Team 1980-07-262010-01-01
Hiszpania Julian Sanchez Pimientaz HiszpaniaContentpolis - Ampo 1980-02-262010-01-01
Norwegia Even Sangnesz NorwegiaTeam Trek - Adecco 1983-06-072010-01-01
San Simone Saraciniz San MarinoMiche - Silver Cross - Selle Italia 1983-07-122010-01-01
Indonezja Amin Saryanaz MalezjaLetua Cycling Team 1977-06-132010-01-01
Japonia Yuya Sasakiz ChinyTrek - Marco Polo Cycling Team 1986-04-302010-01-01
Japonia Kensyo Sawadaz JaponiaMatrix Powertag 1989-05-022010-01-01
Australia Dale Scarfez AustraliaRide Sport Racing 1989-09-162010-01-01
San Filippo Scarponiz San MarinoMiche - Silver Cross - Selle Italia 1982-05-112010-01-01
San Giacomo Scarponiz San MarinoMiche - Silver Cross - Selle Italia 1988-09-202010-01-01
San Paolo Scarponiz San MarinoMiche - Silver Cross - Selle Italia 1989-11-252010-01-01
Belgia Steven Scevenelsz BelgiaFidea Cycling Team 1983-02-102010-01-01
Niemcy Tim Oliver Schlichtingz RPATeam Konica Minolta - Bizhub 1990-06-242010-01-01
Austria David Schögglz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1985-05-212010-01-01
Austria Mario Schoiblz AustriaTeam Radland Tirol 1990-06-252010-06-25
Belgia Jehudi Schoonackerz BelgiaSunweb - Pro Job Cycling Team 1978-11-072010-01-01
Australia Adam Semplez AustraliaTeam AIS 1989-11-182010-01-01
Rumunia Albert Filon Serbanz RumuniaTusnad Cycling Team 1988-01-252010-01-01
Kolumbia Alejandro Serna Toroz KolumbiaBoyaca es para Vivirla 1984-02-052010-01-01
Wlochy Luigi Sestiliz IrlandiaCeramica Flaminia - Bossini Docce 1983-07-092010-01-01
Rosja Alexei Shchebelinz GrecjaSP Tableware - Gatsoulis Bikes 1981-07-132010-01-01
Rosja Vladimir Shchekunovz RosjaLokomotiv 1987-01-082010-01-01
Rosja Sergey Shcherbakovz RosjaMoscow 1987-07-212010-01-01
Syria Fadi Khan Shekhoniz KatarDoha Team 1985-05-032010-01-01
Rosja Sergey Shilovz RosjaMoscow 1988-02-062010-01-01
Japonia Yoshiaki Shimadaz JaponiaTeam Bridgestone - Anchor 1989-01-202010-01-01
Iran Hamid Shiriz IranAzad University Iran 1982-03-212010-01-01
Rosja Viktor Shmalkoz RosjaKatyusha CT 1990-07-092010-01-01
Czechy Jiri Siblz CzechyCK Windoor's Pribram 1987-02-032010-01-01
Portugalia Luis Filipe Albino Silvaz PortugaliaPalmeiras Resort - Tavira 1984-10-222010-01-01
Wlochy Filippo Simeoniz IrlandiaCeramica Flaminia - Bossini Docce 1971-08-172010-01-01
Belgia Jean-Paul Simonz UkrainaISD Sport Donetsk 1982-03-262010-01-01
Słowenia Stritof Simonz RumuniaTusnad Cycling Team 1983-12-242010-01-01
Francja Benoît Sinnerz FrancjaBesson Chaussures - Sojasun 1984-08-072010-01-01
Wielka David Smithz Wielka BrytaniaEndura Racing 1985-07-212010-01-01
Białoruś Yauhen Sobalz WlochyCDC - Cavaliere 1981-04-072010-03-01
Rosja Maxim Sobolevz ChorwacjaLoborika 1989-04-072010-01-01
Hiszpania Joaquin Sobrino Martinezz HiszpaniaBurgos Monumental - Castilla y Leon 1982-06-222010-01-01
Holandia Gerrit-Jan Soepenbergz HolandiaKrolStonE Continental Team 1983-05-012010-01-01
Belgia Jan Soetensz BelgiaRevor - Jartazi Cyclingteam 1984-01-072010-01-01
Belgia Jefferson Soissonsz BelgiaRevor - Jartazi Cyclingteam 1984-05-212010-01-01
Rosja Artem Solukovz RosjaLokomotiv 1989-02-102010-01-01
Francja Blaise Sonneryz FrancjaAg2r - La Mondiale 1985-03-212010-01-01
Stany Justin Spinelliz Stany ZjednoczoneDLP Racing 1979-08-312010-01-01
Czechy Lukas Stanekz CzechyCK Windoor's Pribram 1984-06-232010-01-01
Stany Tyler Stanfieldz Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Spinergy 1982-10-172010-01-01
Szwajcaria Dominique Starkz SzwajcariaAtlas - Romer's Hausbäckerei 1988-11-202010-01-01
Rosja Stanislav Starodubtsevz RosjaItera - Katusha 1987-04-232010-07-31
Austria Harald Starzengruberz AustriaELK Haus 1981-04-112010-01-01
Niemcy Benjamin Stauderz RPATeam Neotel - StegComputer 1987-10-302010-01-01
Austria Georg Steidlz AustriaTeam Radland Tirol 1989-01-152010-06-25
Szwecja Christopher Stevensonz DaniaTeam Capinordic 1982-04-252010-01-01
Stany Russell Stevensonz Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Spinergy 1976-02-012010-01-01
Holandia Sander Stiegelisz BelgiaJosan - Isorex - Mercedes Benz Aalst 1989-08-292010-01-01
Stany Michael Stoopz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis 1984-11-172010-01-01
Bułgaria Bogdan Stoytchevz GrecjaHeraklion - Nessebar 1985-04-082010-01-01
Litwa Mindaugas Striskaz BelgiaRevor - Jartazi Cyclingteam 1984-05-072010-01-01
Austria Jochen Summerz AustriaELK Haus 1977-05-282010-01-01
Chiny Lei Sunz ChinyMax Success Sports 1988-10-082010-01-01
Indonezja Tonton Susantoz MalezjaLetua Cycling Team 1973-09-242010-01-01
Australia Jacob Sutherlandz AustraliaTeam Rush Racing 1982-02-032010-01-01
Czechy Filip Svestkaz CzechyCK Windoor's Pribram 1990-11-152010-01-01
Stany Tim Swainz Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Spinergy 1982-11-032010-01-01
RPA Tiaan Swartz RPATeam Konica Minolta - Bizhub 1990-03-142010-01-01
Stany Robert Sweetingz Stany ZjednoczoneLand Rover - Orbea 1987-06-052010-01-01
Stany Burke Swindlehurstz Stany ZjednoczoneBissell Pro Cycling Team 1973-10-032010-01-01
Polska Radoslaw Syrojcz PolskaLegia - Felt 1989-02-262010-01-01
Rosja Ilya Syrtsevz RosjaMoscow 1987-11-162010-01-01
Polska Krzysztof Szczawinskiz San MarinoMiche - Silver Cross - Selle Italia 1979-05-292010-01-01
Polska Paweł Szczepaniakz PolskaTeam Utensilnord 1989-03-222010-01-01
Węgry Balint Szeghalmiz RumuniaTusnad Cycling Team 1980-09-162010-01-01
Francja Fabien Tailleferz FrancjaRoubaix - Lille Metropole 1989-08-212010-01-01
Japonia Daishi Tajiriz JaponiaAisan Racing Team 1984-10-162010-01-01
Stany Andrew Talanskyz Stany ZjednoczoneAmore & Vita - McDonald's 1988-11-232010-01-01
Kolumbia Juan Sebastian Tamayo Martinezz WlochyCarmioOro - A-Style 1988-05-232010-01-01
Kanada Ryan Taylorz Stany ZjednoczoneLand Rover - Orbea 1986-08-232010-01-01
Słowenia Rok Tehovnikz SłoweniaMotomat - Delo Revije 1972-09-162010-01-01
Słowenia Marcel Ternovsekz RumuniaTusnad Cycling Team 1987-02-182010-01-01
Hiszpania Eloy Teruel Roviraz HiszpaniaContentpolis - Ampo 1982-11-202010-01-01
Niemcy Sven Teutenbergz RPAMTN Cycling 1972-08-182010-01-01
Norwegia Jorn Henrik Thoresenz NorwegiaTeam Trek - Adecco 1977-12-272010-01-01
Norwegia Lars-Ove Thoresenz NorwegiaTeam Trek - Adecco 1981-07-102010-01-01
Indonezja Antonius Christopher Tjondrokusumoz IndonezjaPolygon Sweet Nice Team 1987-11-292010-01-01
Niemcy Joachim Tollesz NiemcyTeam Kuota - Indeland 1986-04-172010-01-01
Stany Taylor Tollesonz Stany ZjednoczoneBMC Racing Team 1985-07-132010-01-01
Wlochy Paolo Tomaselliz San MarinoAmica Chips - Knauf 1983-09-112010-01-01
Estonia Janek Tombakz BułgariaCycling Club Bourgas 1976-07-222010-01-01
Wlochy Francesco Tomeiz WlochyLampre - NGC 1985-05-192010-01-01
Wlochy Pierpaolo Tondoz San MarinoMiche - Silver Cross - Selle Italia 1984-06-252010-01-01
Rosja Maxim Toporishchevz CzechyCK Windoor's Pribram 1990-07-092010-01-01
Węgry Daniel Tothz WęgryBetonexpressz 2000 - Limonta 1989-08-152010-01-01
Stany Dean Tracyz Stany ZjednoczoneLand Rover - Orbea 1985-01-142010-01-01
Belgia Anthony Tricarioz GrecjaTeam Worldofbike.gr 1978-01-212010-06-10
Nowa Aaron Tuckermanz Stany ZjednoczoneLand Rover - Orbea 1983-09-072010-01-01
Australia Damien Turnerz AustraliaTeam Rush Racing 1977-05-152010-01-01
Belgia Davy Tuytensz BelgiaRevor - Jartazi Cyclingteam 1986-07-142010-01-01
Grecja Georgos Tzortzakisz GrecjaSP Tableware - Gatsoulis Bikes 1985-10-312010-01-01
Mongolia Jamsran Ulziibaatarz KoreaSeoul Cycling 1988-05-152010-01-01
Wielka Duncan Urquhartz Wielka BrytaniaEndura Racing 1973-08-012010-01-01
Białoruś Alexandre Usovz FrancjaCofidis, le Crédit en Ligne 1977-08-272010-01-01
Estonia Urmo Utarz EstoniaKalev Chocolate - Kuota 1989-12-022010-05-07
Stany Daniel Vaillancourtz Stany ZjednoczoneColavita - Sutter Home presented by Cooking light 1982-04-102010-01-01
Słowacja Jan Valachz SłowacjaDukla Trencin - Merida 1973-08-192010-06-20
Meksyk Jose Carlos Valdez Calvaz HiszpaniaBurgos Monumental - Castilla y Leon 1986-09-022010-01-01
San Federico Alessandro Valentiniz San MarinoMiche - Silver Cross - Selle Italia 1982-01-222010-01-01
Rosja Sergey Valyninz RosjaMoscow 1988-03-102010-01-01
Rosja Valerey Valyninz RosjaMoscow 1986-12-102010-01-01
Holandia Thijs Van Amerongenz HolandiaVacansoleil Pro Cycling Team 1986-07-182010-01-01
Holandia Mart Van Blankenz HolandiaCycling Team Jo Piels 1988-05-162010-01-01
Belgia Kenny Van Braeckelz BelgiaRevor - Jartazi Cyclingteam 1983-11-122010-01-01
Belgia Willem Van Den Eyndez Stany ZjednoczoneTeam Type 1 1990-01-242010-01-01
Holandia Geert Van Der Sandenz HolandiaCycling Team Jo Piels 1988-08-202010-01-01
Belgia Kenny Van Der Schuerenz BelgiaPalmans - Cras 1982-07-202010-01-01
RPA Ab Van Der Waltz RPATeam Konica Minolta - Bizhub 1989-07-042010-01-01
Holandia Niek Van Geffenz HolandiaRabobank CT 1990-06-282010-05-10
Belgia Kendric Van Grembergenz BelgiaProfel - Prorace Continental Team 1985-04-152010-01-01
Holandia Fulco Van Gulikz HolandiaKrolStonE Continental Team 1979-08-012010-01-01
Belgia Jarno Van Guysez BelgiaJong Vlaanderen - Bauknecht 1987-02-172010-01-01
Australia Russell Van Houtz AustraliaSavings & Loans Cycling Team 1976-06-152010-01-01
Belgia Nic Van Huffelz BelgiaRevor - Jartazi Cyclingteam 1987-08-162010-01-01
Belgia Wim Van Huffelz AustriaVorarlberg - Corratec 1979-05-282010-01-01
Belgia Lode Van Impez BelgiaJosan - Isorex - Mercedes Benz Aalst 1986-08-142010-01-01
Belgia Wim Van Moerz BelgiaJosan - Isorex - Mercedes Benz Aalst 1983-01-252010-01-01
Nowa Roman Van Udenz Stany ZjednoczoneLand Rover - Orbea 1988-10-292010-01-01
RPA Paul Van Zweelz RPATeam Konica Minolta - Bizhub 1990-04-052010-01-01
Belgia Matthias Vanheez BelgiaProfel - Prorace Continental Team 1987-02-152010-01-01
Belgia Bart Vanheulez BelgiaTopsport Vlaanderen - Mercator 1983-11-102010-01-01
Belgia Ken Vanmarckez BelgiaJong Vlaanderen - Bauknecht 1982-09-112010-01-01
Bułgaria Krassimir Koev Vassilievz PortugaliaPalmeiras Resort - Tavira 1974-04-062010-01-01
Finlandia Jukka Vastaranaz GrecjaSP Tableware - Gatsoulis Bikes 1984-03-292010-05-12
Portugalia David Vaz De Matosz PortugaliaParedes Rota dos Moveis 1982-04-222010-01-01
Meksyk Elliott Everardo Vazquez Cervantesz MeksykTecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara 1989-10-292010-01-01
Hiszpania Manuel Vazquez Huescoz HiszpaniaAndalucia - CajaSur 1981-03-312010-05-10
Belgia Quincy Vensz BelgiaRevor - Jartazi Cyclingteam 1986-04-292010-01-01
Hiszpania Pedro Jose Vera Alcarazz HiszpaniaContentpolis - Ampo 1984-02-282010-01-01
Belgia Frederik Verkinderenz BelgiaJong Vlaanderen - Bauknecht 1988-04-072010-01-01
Belgia Bart Verschuerenz BelgiaRevor - Jartazi Cyclingteam 1986-09-082010-01-01
Belgia Erwin Verveckenz BelgiaRevor - Jartazi Cyclingteam 1972-03-232010-01-01
Holandia Lars Vierbergenz HolandiaVan Vliet - EBH - Elshof 1988-03-212010-01-01
Francja Romain Villaz FrancjaCofidis, le Crédit en Ligne 1985-04-272010-01-01
Chorwacja Vedran Vitasovicz ChorwacjaLoborika 1987-05-272010-01-01
Portugalia Hugo Manuel Vitor Isidoroz PortugaliaCentro Ciclismo de Loulé - Louletano 1977-01-082010-01-01
Portugalia Nelson Nuno Sequeira Vitorinoz PortugaliaPalmeiras Resort - Tavira 1975-08-172010-01-01
Kanada Charly Vivesz KanadaPlanet Energy 1986-10-092010-01-01
Czechy Ondrej Voboraz CzechyAC Sparta Praha 1988-08-282010-01-01
Niemcy Florian Volkz NiemcyHeizomat - Mapei 1988-10-292010-01-01
Rosja Aleksandr Volkovz RosjaMoscow 1990-11-082010-01-01
Grecja Ioannis Vorriasz GrecjaTeam Worldofbike.gr 1985-05-222010-01-01
Słowenia Robert Vrecerz SłoweniaObrazi - Delo Revije 1980-10-082010-03-01
Japonia Masaki Wakumotoz JaponiaMatrix Powertag 1988-08-142010-01-01
Polska Damian Walczakz PolskaDHL - Author 1984-07-292010-01-01
Australia Nicholas Walkerz AustraliaCinelli - Down Under 1988-09-132010-01-01
Australia Tim Walkerz AustraliaPraties 1986-12-272010-01-01
Chiny Yong Tai Wangz ChinyMax Success Sports 1987-09-072010-01-01
Nowa Miles Watsonz AustraliaTeam Rush Racing 1986-04-022010-01-01
Niemcy Marcel Weberz RPATeam Neotel - StegComputer 1988-09-202010-01-01
Niemcy Pascal Weertsz NiemcyFC Rheinland-Pfalz/Saar Mainz 1989-03-262010-01-01
Chiny Kui Weiz ChinyQinghai Tianyoude Cycling Team 1987-09-272010-01-01
Chiny Yuan Weiz ChinyQinghai Tianyoude Cycling Team 1989-01-022010-01-01
Belgia Maik Wensinkz BelgiaRevor - Jartazi Cyclingteam 1990-09-142010-01-01
Polska Maciej Weremczukz PolskaRomet - Weltour - Debica 1990-02-022010-04-12
Niemcy Carlo Westphalz RPATeam Neotel - StegComputer 1985-11-252010-01-01
RPA Hendri Whiteheadz RPATeam Neotel - StegComputer 1989-02-022010-01-01
Belgia Sven Wielandtz BelgiaJosan - Isorex - Mercedes Benz Aalst 1986-10-252010-01-01
Australia Robbie Williamsz AustraliaDrapac - Porsche Cycling 1985-06-252010-01-01
Australia Joshua Wilsonz AustraliaPraties 1984-08-232010-01-01
Australia Blair Windsorz AustraliaTeam Budget Forklifts 1989-05-292010-01-01
Stany Matt Winsteadz Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Spinergy 1981-08-192010-01-01
Austria Lukas Winterz AustriaKTM - Junkers 1986-11-022010-01-01
Belgia Rob Woestenborghsz BułgariaCycling Club Bourgas 1976-08-302010-01-01
Polska Paweł Wojczałz PolskaTeam Utensilnord 1990-02-202010-01-01
Czechy Jan Wolfz CzechyCK Windoor's Pribram 1989-05-022010-01-01
Stany Wade Wolfenbargerz AustraliaCinelli - Down Under 1987-09-082010-01-01
Luxemburg Claude Wolterz LuxemburgContinental Team Differdange 1983-02-062010-01-01
Niemcy Henrik Wolterz GrecjaHeraklion - Nessebar 1984-11-132010-01-01
Chiny Peilun Wuz ChinyQinghai Tianyoude Cycling Team 1990-07-162010-01-01
Chiny Shengjun Wuz ChinyQinghai Tianyoude Cycling Team 1987-06-182010-01-01
Australia Cameron Wurfz HiszpaniaFuji - Servetto 1983-08-032010-01-01
Chiny Fu Xingz ChinyTrek - Marco Polo Cycling Team 1988-01-262010-01-01
Chiny Yan Dong Xingz ChinyTrek - Marco Polo Cycling Team 1985-03-202010-01-01
Chiny Gang Xuz ChinyMax Success Sports 1984-01-282010-01-01
Chiny Ming Xing Xuez ChinyMax Success Sports 1981-02-202010-01-01
Chiny Yong Sheng Yanz ChinyMax Success Sports 1987-07-222010-01-01
Belgia Andrew Ydensz BelgiaJosan - Isorex - Mercedes Benz Aalst 1989-06-232010-01-01
Korea Ki Hong Yooz KoreaSeoul Cycling 1988-03-242010-01-01
Bułgaria Radostin Yordanovz BułgariaCycling Club Bourgas 1990-11-012010-01-01
Japonia Takenouchi Yuz ChinyTrek - Marco Polo Cycling Team 1988-09-012010-01-01
Słowacja Jozef Zabkaz SłowacjaDukla Trencin - Merida 1975-01-282010-01-01
Słowacja Branislav Zacharz SłowacjaDukla Trencin - Merida 1986-01-062010-01-01
Ukraina Volodymyr Zagorodnyz WlochyLampre - NGC 1981-06-272010-01-01
Malezja Mohamed Ridzuan Zainalz MalezjaMNCF Cycling Team 1986-06-202010-01-01
Rosja Ildar Zakirovz RosjaMoscow 1987-05-152010-01-01
Bułgaria Stanislav Zaralievz GrecjaHeraklion - Nessebar 1988-02-102010-01-01
Meksyk Jesus Zarate Estradaz MeksykTecos de la Universidad Autonoma de Guadalajara 1974-09-052010-01-01
Iran Amir Zargariz IranAzad University Iran 1980-07-312010-01-01
Słowenia Simon Zecz SłoweniaMotomat - Delo Revije 1990-02-252010-01-01
Czechy Ondrej Zelinkaz CzechyAC Sparta Praha 1987-03-292010-01-01
Chiny Hui Zhangz ChinyMax Success Sports 1989-05-282010-01-01
Chiny Ruisong Zhangz ChinyMax Success Sports 1989-07-012010-01-01
Chiny Yu Jian Zhaoz ChinyMax Success Sports 1987-11-012010-01-01
Polska Piotr Zielińskiz PolskaCCC - Polsat - Polkowice 1984-05-042010-01-01
Czechy Pavel Zittaz CzechyPSK Whirlpool - Author 1985-04-222010-01-01
Słowenia Blaz Zunz SłoweniaRadenska - KD Financial Point 1989-06-122010-01-01


Kolarze którzy odeszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Norwegia Niklas Aakvikdo Norwegia Plussbank - Cervélo1989-03-312010-01-01
Malezja Shahrom Abdullahdo Malezja Letua Cycling Team1979-07-202010-01-01
Hiszpania Jon Aberasturi Izagado Hiszpania Orbea1989-03-282010-01-01
Erytrea Daniel Abrahamdo Chiny Marco Polo Cycling Team1985-02-112010-05-18
Szwajcaria Raphael Addydo Szwajcaria Atlas Personal - BMC1990-03-162010-01-01
Hiszpania Jose Aguilar Vegado Hiszpania Andalucia - CajaSur1986-11-172010-08-01
Australia Nick Aitkendo Australia Team Jayco - Skins1990-01-012010-01-01
Stany Marco Alediado Stany Zjednoczone Kenda Pro Cycling presented by Gear Grinder1975-03-302010-01-01
Kolumbia Oscar Mauricio Alvarez Paniaguado Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1977-12-092010-01-01
Chorwacja Marin Andelinido Chorwacja Team Meridiana - Kamen1991-02-252010-01-01
Polska Piotr Antkowiakdo Polska Legia - Felt1989-11-282010-06-18
Hiszpania Francisco Manuel Anton Marindo Hiszpania Burgos Monumental - Castilla y Leon1988-11-052010-01-01
Wlochy Davide Appolloniodo Szwajcaria Cervélo Test Team1989-06-022010-01-01
Armenia Gevorg Arakelyando Armenia CKT tmit - Champion System1990-06-102010-01-01
Szwajcaria Marcel Areggerdo Szwajcaria Price - Custom Bikes1990-08-262010-01-01
Rosja Alexander Arekeevdo Rosja Itera - Katusha1982-10-122010-03-22
Rosja Arkimedes Arguelyes Rodrigesdo Rosja Itera - Katusha1988-07-092010-01-01
Ukraina Dmytro Arkhynosdo Wlochy Amore & Vita - McDonald's1987-06-272010-01-01
Belgia Sander Armeedo Belgia Topsport Vlaanderen - Mercator1985-12-102010-01-01
Niemcy Nikias Arndtdo Niemcy LKT Team Brandenburg1991-11-182010-01-01
Chile Marco Antonio Arriagada Quincheldo Brazylia Funvic - Sundown1975-10-302010-06-01
Szwajcaria Loic Aubertdo Szwajcaria Price - Custom Bikes1990-01-192010-01-01
Austria Gernot Auerdo Austria RC Arbö - Wels - Gourmetfein1989-11-212010-01-01
Nowa Clinton Averydo Stany Zjednoczone Team RadioShack1987-12-032010-07-29
Stany Charlie Avisdo Stany Zjednoczone Trek - Livestrong presented by Radioshack1991-02-122010-01-01
Słowacja Tomas Azaltovicdo Słowacja Dukla Trencin - Merida1991-02-052010-01-01
Francja Romain Bacondo Francja Auber 931990-03-082010-08-01
Wlochy Filippo Baggiodo Irlandia Ceramica Flaminia - Bossini Docce1988-06-052010-01-01
Francja Yoann Bagotdo Francja Cofidis, le Credit en Ligne1987-09-062010-08-01
Stany Rahsaan Bahatido Stany Zjednoczone Bahati Foundation Pro Cycling Team1982-02-132010-01-01
Chorwacja Daniel Bajlodo Chorwacja Team Meridiana - Kamen1990-03-212010-01-01
Stany James Baldesaredo Stany Zjednoczone Kenda Pro Cycling presented by Gear Grinder1978-01-192010-01-01
Wlochy Alfredo Ballonido Wlochy Lampre - Farnese Vini1989-09-202010-01-01
Portugalia Carlos Baltazardo Portugalia Barbot - Siper1988-01-012010-01-01
Polska Bartosz Banachdo Polska Mroz - Action1986-07-012010-01-01
Polska Robert Banachdo Polska Mroz - Action1978-09-132010-01-01
Wlochy Eugenio Banido Wlochy Amore & Vita - McDonald's1991-01-132010-01-02
Chorwacja Deni Banicekdo Chorwacja Loborika1990-02-272010-01-01
Litwa Aivaras Baranauskasdo Grecja Team Worldofbike.gr1980-04-062010-01-30
Iran Rasoul Baratido Tajwan Giant Asia Racing Team1987-02-042010-01-01
Brazylia Stefano Barberido Stany Zjednoczone Kenda Pro Cycling presented by Gear Grinder1984-03-272010-01-01
Wlochy Luciano Barindellido Wielka Brytania Carmiooro - NGC1986-02-222010-08-01
Niemcy Tobias Barkschatdo Niemcy LKT Team Brandenburg1991-04-292010-01-01
Francja Gregory Barteaudo Belgia Landbouwkrediet1984-08-142010-08-01
Niemcy Tim Barthdo Niemcy Heizomat1990-09-012010-01-01
Polska Dariusz Batekdo Polska CCC - Polsat - Polkowice1986-04-272010-01-01
Portugalia Rogério Fernando Silva Batistado Portugalia Centro Ciclismo de Loule - Louletano - Aquashow1983-12-022010-01-01
Nowa Jack Bauerdo Wielka Brytania Endura Racing1985-04-072010-01-01
Wlochy Matteo Bellido Wlochy CDC - Cavaliere1988-06-172010-08-01
Wlochy Ivan Belottido Estonia Kalev Chocolate - Kuota1991-01-012010-01-01
Kolumbia Eduard Alexander Beltran Suarezdo Kolumbia UNE - EPM1990-01-182010-01-01
Stany Eric Bennettdo Stany Zjednoczone Adageo Energy Pro Cycling1986-11-192010-01-01
Irlandia Sam Bennettdo Francja Française des Jeux1990-10-162010-08-01
Francja Julien Berarddo Francja Ag2r - La Mondiale1987-07-272010-01-01
Mołdawia Oleg Berdosdo Irlandia De Rosa - Stac Plastic1987-06-092010-01-01
Wlochy Alessandro Bertuolado Estonia Kalev Chocolate - Kuota1979-09-132010-05-08
Nowa Patrick Bevindo Stany Zjednoczone Bissell Pro Cycling Team1991-05-022010-05-14
Stany Neil Bezdekdo Stany Zjednoczone Team Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's1984-10-052010-01-01
Słowenia Jure Bitencdo Słowenia Obrazi - Delo Revije1991-01-072010-01-01
Serbia Svetislav Blagojevicdo Serbia Partizan Srbija1991-01-232010-01-01
Norwegia Haavard Blikrado Norwegia Sparebanken Vest - Ridley1991-11-022010-08-01
Wlochy Manuele Boarodo Wielka Brytania Carmiooro - NGC1987-12-032010-08-01
Belgia Stef Bodendo Belgia Sunweb - Revor1990-07-312010-04-15
Belgia Mitchel Boetdo Grecja Team Worldofbike.gr1990-05-272010-01-01
Szwajcaria Joris Boillatdo Armenia CKT tmit - Champion System1983-01-232010-04-15
Kanada Guillaume Boivindo Kanada Team SpiderTech Presented by Planet Energy1989-09-252010-01-01
Francja Thomas Bonnindo Francja Ag2r - La Mondiale1989-05-102010-08-01
Niemcy Thomas Bontenackelsdo Niemcy Seven Stones1986-03-302010-04-01
Wlochy Stefano Borchido Irlandia De Rosa - Stac Plastic1987-03-092010-01-01
Belgia Steffen Borremansdo Belgia Palmans - Cras1988-06-112010-01-01
Belgia Kim Borrydo Belgia An Post - Sean Kelly Team1985-08-172010-01-01
Wlochy Gabriele Bosisiodo nieznany Kolarz zawieszony za doping 20101980-08-062010-04-27
Belgia Wietse Bosmansdo Belgia BKCP - Powerplus1991-12-302010-01-01
Belgia Matthias Bossuytdo Belgia Sunweb - Revor1991-01-192010-01-01
Stany Ian Boswelldo Stany Zjednoczone Bissell Pro Cycling Team1991-02-072010-01-01
Francja Nacer Bouhannido Francja Française des Jeux1990-07-252010-08-01
Francja Matthieu Boulodo Francja Roubaix - Lille Metropole1989-05-112010-01-01
Holandia Rachid Bounidado Chiny Marco Polo Cycling Team1991-01-012010-01-01
Holandia Jasper Bovenhuisdo Holandia Rabobank CT1991-07-272010-01-01
Belgia Vinnie Braetdo Belgia Sunweb - Revor1991-08-122010-01-01
Wlochy Gianluca Brambillado Irlandia Colnago - CSF Inox1987-08-222010-01-01
Wlochy Giorgio Brambillado Irlandia De Rosa - Stac Plastic1988-09-192010-01-01
Hiszpania Garikoitz Bravo Oiarbidedo Hiszpania Caja Rural1989-07-312010-01-01
Norwegia Vegard Breendo Norwegia Joker - Bianchi1990-02-082010-01-01
Belgia Bjorn Bremsdo Belgia An Post - Sean Kelly Team1986-02-122010-01-01
Belgia Jonathan Breynedo Belgia Qin Cycling Team1991-01-042010-01-01
Kanada Rob Brittondo Stany Zjednoczone Bissell Pro Cycling Team1984-09-222010-01-01
Belgia Garrit Broedersdo Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht1990-08-202010-01-01
Holandia Remco Broersdo Holandia Rabobank CT1988-05-152010-01-01
Stany Nathan Browndo Stany Zjednoczone Trek - Livestrong presented by Radioshack1991-07-072010-01-01
Stany Thomas Browndo Stany Zjednoczone Team Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's1987-02-222010-01-01
Norwegia Vegard Robinson Buggedo Norwegia Joker - Bianchi1989-12-072010-01-01
Holandia Brian Bulgacdo Holandia Rabobank CT1988-04-072010-01-01
Wielka Steven Burkedo Wielka Brytania Motorpoint - Marshalls Pasta1988-03-042010-01-01
Stany Ian Burnettdo Stany Zjednoczone Bahati Foundation Pro Cycling Team1986-12-092010-01-01
Stany Matthew Buschedo Stany Zjednoczone Team RadioShack1985-05-092010-01-01
Stany Robert Bushdo Stany Zjednoczone Kenda Pro Cycling presented by Gear Grinder1990-03-132010-01-01
Stany Christopher Butlerdo Stany Zjednoczone BMC Racing Team1988-02-162010-04-16
RPA Reynard Butlerdo RPA Team Neotel1989-04-032010-01-01
Ukraina Igor Bykovdo Ukraina Kolss Cycling Team1991-01-092010-06-18
Hiszpania Antonio Cabello Baenado Hiszpania Andalucia - CajaSur1990-01-052010-01-01
Wlochy Manuele Caddeodo Słowenia Zheroquadro - Ideal - Radenska1986-03-022010-01-01
Hiszpania Iker Camańo Ortuzardo Wielka Brytania Endura Racing1979-03-142010-07-12
Brazylia Armando Reis da Costa Camargo Filhodo 1982-08-082010-01-01
Kolumbia Luis Fernando Camargo Tenoriodo Kolumbia Boyaca - Orgullo de America1977-12-172010-01-01
Wlochy Simone Campagnarodo San Marino Miche - Silver Cross - Selle Italia1986-05-312010-01-01
Hiszpania Jose Luis Cano Losado Hiszpania Andalucia - CajaSur1988-04-282010-08-01
Francja Nicolas Capdepuydo Francja Française des Jeux1988-11-082010-08-01
Brazylia Flavio Cardoso Santosdo Brazylia Funvic - Sundown1980-10-122010-01-01
Stany Peter Careydo Stany Zjednoczone Bahati Foundation Pro Cycling Team1988-07-132010-01-01
Stany Kirk Carlsendo Stany Zjednoczone Garmin - Transitions1987-05-252010-01-01
Stany Adam Carrdo Stany Zjednoczone Adageo Energy Pro Cycling1983-01-072010-08-01
Hiszpania Francisco Javier Carrasco Ramirezdo Andora Andorra - GrandValira1985-03-132010-01-01
Stany Austin Carrolldo Stany Zjednoczone Adageo Energy Pro Cycling1987-04-102010-04-09
Australia Alex Carverdo Australia Team Jayco - Skins1991-11-252010-01-01
Kolumbia Ivan Mauricio Casas Buitragodo Kolumbia Boyaca - Orgullo de America1980-06-122010-01-01
Kolumbia Jaime Alberto Castañeda Ortegado Kolumbia UNE - EPM1986-10-292010-01-01
Kolumbia Camilo Castiblancodo Grecja SP Tableware - Gatsoulis Bikes1988-11-242010-01-01
Wlochy Paolo Centrado Wlochy ISD - Neri1985-05-182010-08-01
Wlochy Roberto Cesarodo San Marino Miche - Silver Cross - Selle Italia1986-12-042010-01-01
Hiszpania Javier Chacon Quesadado Grecja Heraklion Kastro - Murcia1985-07-292010-03-29
Argentyna Francisco Ramón Chamorro Pivado Brazylia Scott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos1981-08-092010-01-01
Belgia Olivier Chevalierdo Belgia Bodysol - EuroMillions1990-02-272010-06-25
Tajwan Li Yao Chiangdo Tajwan Giant Asia Racing Team1985-04-152010-01-01
Korea Hyeong Min Choedo Korea Geumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team1990-04-152010-01-01
Nowa Jason Christiedo Wielka Brytania Endura Racing1990-12-222010-01-01
Chiny Fan Hsin Chudo Tajwan Giant Asia Racing Team1987-07-082010-06-21
Korea Jeong Seok Chungdo Korea Seoul Cycling1981-11-152010-01-01
Wlochy Davide Cimolaido Wlochy Liquigas - Doimo1989-08-132010-01-01
Dania Pelle Clappdo Dania Team Stenca Trading1991-01-012010-01-01
Stany Oscar Clarkdo Stany Zjednoczone Team Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's1989-02-202010-01-01
Belgia Nicky Cocquytdo Belgia Qin Cycling Team1984-10-142010-01-01
Wlochy Sonny Colbrellido Irlandia Colnago - CSF Inox1990-05-172010-08-01
Wlochy Gianluca Colettado Węgry Betonexpressz 2000 - Universal Caffe1981-09-152010-01-25
Stany Corey Collierdo Stany Zjednoczone Bahati Foundation Pro Cycling Team1981-03-062010-01-01
Wlochy Cristiano Colombodo Estonia Kalev Chocolate - Kuota1985-01-012010-01-01
Kolumbia Francisco Jarley Colorado Hernandezdo Kolumbia UNE - EPM1980-05-132010-01-01
Belgia Davy Commeynedo Belgia Landbouwkrediet1980-05-142010-01-01
Wlochy Alberto Contolido Irlandia Colnago - CSF Inox1987-12-212010-01-01
Stany Matt Cookedo Stany Zjednoczone Team Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's1979-05-082010-01-01
Kanada Marsh Cooperdo Stany Zjednoczone Kelly Benefit Strategies1985-08-222010-08-01
Belgia Joris Cornetdo Belgia Qin Cycling Team1991-09-012010-01-01
Francja Jerome Cousindo Francja Bbox - Bouygues Telecom1989-06-052010-07-01
Stany Michael Creeddo Stany Zjednoczone Team Type 11981-01-082010-01-01
Słowenia Benjamin Cujnikdo Słowenia Sava1988-04-242010-06-26
Wielka Michael Cumingsdo Wielka Brytania Team Raleigh1990-01-012010-01-01
Portugalia Marco Alexandre Ferreira Cunhado Portugalia Madeinox - Boavista1987-02-282010-01-01
Holandia Tjarco Cuppensdo Luxemburg Continental Team Differdange1976-05-202010-01-01
Polska Konrad Czajkowskido Polska DHL - Author1988-02-112010-01-01
Francja Benoît Daeninckdo Francja Roubaix - Lille Metropole1981-12-272010-01-01
Francja Thomas Damuseaudo Holandia Skil - Shimano1989-03-182010-08-01
RPA Dusty Daydo RPA House of Paint1988-09-042010-01-01
RPA Tyler Daydo RPA Team Neotel1989-11-202010-01-01
Holandia Pim De Beerdo Holandia Cycling Team Jo Piels1987-07-042010-01-01
Belgia Angelo De Clercqdo Belgia Sunweb - Revor1991-12-102010-01-01
Holandia Joop De Gansdo Belgia Palmans - Cras1984-04-122010-01-01
Holandia Sierk-Jan De Haando Holandia Cycling Team Jo Piels1981-06-202010-01-01
Hiszpania David De La Cruz Melgarejodo Hiszpania Caja Rural1989-05-062010-01-01
Wlochy Alessandro De Marchido Wenezuela Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni1986-05-192010-01-01
Hiszpania Jose Antonio De Segovia Botellado Hiszpania Xacobeo - Galicia1982-10-232010-01-01
Francja Christopher De Souzado Japonia Team Bridgestone - Anchor1989-03-152010-08-01
Belgia Sven De Weerdtdo Chiny Marco Polo Cycling Team1978-03-292010-05-18
Belgia Walt De Winterdo Belgia OmegaPharma - Lotto1988-11-242010-08-01
Belgia Jonathan De Wittedo Belgia Bodysol - EuroMillions1988-08-242010-01-01
Belgia Jens Debusscheredo Belgia OmegaPharma - Lotto1989-08-282010-08-01
Belgia Tim Declercqdo Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht1989-03-212010-08-01
Hiszpania Jesus Del Nero Montesdo Portugalia Centro Ciclismo de Loule - Louletano - Aquashow1982-03-162010-06-26
Belgia Antoine Demoitiedo Belgia Bodysol - EuroMillions1990-10-162010-08-01
Belgia Gilles Devillersdo Belgia Bodysol - EuroMillions1985-02-122010-01-01
Belgia Jochen Deweerdo Belgia Qin Cycling Team1991-02-202010-01-01
Brazylia Robson Carlos Ribeiro Diasdo 1983-09-142010-01-01
Argentyna Daniel Ricardo Diazdo Hiszpania Footon - Servetto - Fuji1989-07-072010-08-01
Serbia Marko Dimicdo Wlochy CDC - Cavaliere1991-12-252010-01-01
Stany Joseph Lloyd Dombrowskido Stany Zjednoczone Trek - Livestrong presented by Radioshack1991-05-122010-08-01
Wlochy Fabio Donesanado Estonia Kalev Chocolate - Kuota1986-08-202010-01-01
Belgia Laurent Donnaydo Belgia Bodysol - EuroMillions1988-05-232010-08-01
Australia Aaron Donnellydo Australia Team Jayco - Skins1991-02-272010-01-01
Polska Aleksander Dorozalado Polska CCC - Polsat - Polkowice1985-09-142010-01-01
Wielka Alex Dowsettdo Stany Zjednoczone Trek - Livestrong presented by Radioshack1988-10-032010-01-01
Australia Patrick Drapacdo Australia Drapac - Porsche Cycling1991-04-152010-01-01
Belgia Marnix Dreesendo Belgia Qin Cycling Team1989-07-172010-01-01
Polska Adam Dudziakdo Polska Legia - Felt1991-07-162010-01-01
Belgia Jonathan Dufrasnedo Belgia Qin Cycling Team1987-08-022010-01-01
Stany William Dugando Stany Zjednoczone Team Type 11987-01-152010-01-01
Wielka Daniel Duguiddo Wielka Brytania Sigma Sport - Specialized1981-03-082010-01-01
Belgia Joaquim Durantdo Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht1991-01-292010-01-01
Chorwacja Kristijan Durasekdo Chorwacja Loborika1987-07-262010-01-01
Australia Luke Durbridgedo Australia Team Jayco - Skins1991-04-092010-01-01
Norwegia Sivert Dybvikstranddo Norwegia Team Ringeriks - Kraft1990-05-302010-01-01
Francja Nicolas Edetdo Francja Cofidis, le Credit en Ligne1987-12-022010-08-01
Grecja Konstantinos Efstathioudo Grecja Heraklion Kastro - Murcia1991-01-242010-01-01
Norwegia Filip Eidsheimdo Norwegia Sparebanken Vest - Ridley1990-02-162010-01-01
Holandia Tijmen Eisingdo Belgia Sunweb - Revor1991-03-272010-01-01
Iran Rahim Emamido Tajwan Giant Asia Racing Team1982-05-172010-07-01
Szwajcaria Peter Erdindo Stany Zjednoczone BMC Racing Team1990-01-232010-01-01
Niemcy Tobias Erlerdo Iran Tabriz Petrochemical Cycling Team1979-05-172010-01-01
Hiszpania Aser Estevez Cividanesdo Hiszpania Xacobeo - Galicia1988-07-292010-08-01
Hiszpania Aritz Etxebarria Etxebarriado Hiszpania Orbea1988-11-032010-01-01
Wielka Thomas Faiersdo Hiszpania Footon - Servetto - Fuji1987-05-192010-01-01
Stany Tim Farnhamdo Stany Zjednoczone Adageo Energy Pro Cycling1982-06-242010-01-01
Francja Guillaume Faucondo Francja Auber 931986-12-132010-01-01
Wlochy Elia Favillido Wlochy ISD - Neri1989-01-312010-08-01
Wlochy Matteo Fedido Irlandia Colnago - CSF Inox1988-11-112010-08-01
Węgry Gabor Fejesdo Węgry Betonexpressz 2000 - Universal Caffe1989-05-252010-01-01
Wlochy Fabio Fellinedo Hiszpania Footon - Servetto - Fuji1990-03-292010-01-01
Hiszpania Higinio Fernandez Suarezdo Hiszpania Caja Rural1988-10-062010-01-01
Wlochy Raffaele Ferrarado Wielka Brytania Carmiooro - NGC1976-10-032010-01-01
Urugwaj Fabricio Ferrari Barcelodo Hiszpania Caja Rural1985-06-032010-01-01
Niemcy Dirk Findersdo Grecja Team Worldofbike.gr1985-07-292010-06-17
Stany Danny Finnerando Stany Zjednoczone Adageo Energy Pro Cycling1990-05-132010-01-01
Norwegia Audun Brekke Fl?ttendo Norwegia Team Ringeriks - Kraft1990-08-202010-01-01
Kolumbia Graciano Fonseca Fuquendo Kolumbia Boyaca - Orgullo de America1974-09-042010-01-01
Portugalia Cesar Andre Lima Fontedo Portugalia Barbot - Siper1986-12-102010-01-01
Kolumbia Juan Pablo Forero Carrenodo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1983-08-022010-01-01
Stany Nick Freydo Stany Zjednoczone Jamis - Sutter Home presented by Colavita1987-03-112010-01-01
Niemcy Tassilo Frickedo Niemcy Team NetAPP1991-07-162010-01-01
Norwegia Christian Hals Frivolddo Norwegia Plussbank - Cervélo1991-04-052010-01-01
Japonia Tetsuya Fujiokado Japonia Team Nippo1988-05-292010-01-01
Irlandia Stephen Gallagherdo Wielka Brytania Sigma Sport - Specialized1980-07-092010-04-15
RPA Alex John Galvindo RPA Team Neotel1981-03-252010-01-01
Hiszpania Oscar Garcia Casarrubios Pintordo Grecja Heraklion Kastro - Murcia1984-06-072010-03-29
Hiszpania Egoitz Garcia Etxeguibeldo Hiszpania Caja Rural1986-03-312010-01-01
Hiszpania Ruben Garcia Perezdo Hiszpania Caja Rural1987-12-022010-01-01
Austria Florian Gaugldo Austria Team Radland Tirol1991-01-082010-01-01
Słowenia Gregor Gazvodado Austria Arbö - KTM - Junkers1981-10-152010-06-10
Niemcy Tim Gebauerdo Chiny Marco Polo Cycling Team1989-05-132010-08-01
Francja Alexandre Geniezdo Holandia Skil - Shimano1988-04-162010-01-01
Belgia Jan Ghyselinckdo Stany Zjednoczone Team Columbia - HTC1988-02-242010-01-01
Argentyna Jorge Alberto Giacintido Brazylia Scott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos1974-06-212010-01-01
Szwajcaria Noe Gianettido Hiszpania Footon - Servetto - Fuji1989-10-062010-01-01
Wielka Kit Gilhamdo Wielka Brytania Sigma Sport - Specialized1979-09-262010-01-01
Australia Brett Gillespiedo Indonezja Polygon Sweet Nice Team1986-04-222010-05-27
Albania Tyron Giorgierido Wlochy Amore & Vita - McDonald's1988-09-042010-08-01
RPA Dylan Girdlestonedo RPA MTN Energade1989-10-112010-01-01
Wlochy Luigi Gittodo San Marino Miche - Silver Cross - Selle Italia1986-11-062010-01-01
Norwegia Adrian Gjolbergdo Norwegia Plussbank - Cervélo1989-02-232010-01-01
Brazylia Soelito Gohrdo 1973-09-142010-01-01
Austria Daniel Gollmanndo Austria RC Arbö - Wels - Gourmetfein1991-11-022010-01-01
Ukraina Volodymyr Gomenyukdo Ukraina Kolss Cycling Team1985-01-032010-06-18
Norwegia Daniel Slatto Gomnesdo Norwegia Team Ringeriks - Kraft1991-06-212010-01-01
Hiszpania Hector Gonzalez Baezado Grecja Heraklion Kastro - Murcia1986-05-162010-03-29
Kolumbia Javier Alberto Gonzalez Barrerado Kolumbia UNE - EPM1979-11-132010-01-01
Holandia Marc Goosdo Holandia Cycling Team Jo Piels1990-11-302010-01-01
Słowenia Pavel Gorencdo Słowenia Adria Mobil1991-07-152010-01-01
Belgia Rob Gorisdo Belgia Palmans - Cras1982-03-152010-01-01
Ukraina Andrii Gorkushado Ukraina Kolss Cycling Team1990-01-272010-01-01
Nowa Matthew Gorterdo Nowa Zelandia Subway - Avanti Cycling Team1985-07-222010-01-01
Nowa Westley Goughdo Szwecja Team Sprocket Procycling1988-05-042010-08-01
Szwajcaria Arnaud Granddo Belgia Telenet - Fidea Cycling Team1990-08-282010-08-01
Hiszpania Oscar Vicente Grau Jordado Hiszpania Burgos Monumental - Castilla y Leon1979-06-222010-01-01
Luxemburg Patrick Gressnichdo Luxemburg Continental Team Differdange1984-11-132010-01-01
Austria Philipp Gromerdo Austria Arbö - KTM - Junkers1991-01-292010-01-01
Norwegia Jon Anders Grondahldo Norwegia Plussbank - Cervélo1988-01-042010-01-01
Wlochy Andrea Guardinido Wlochy ISD - Neri1989-06-122010-08-01
Hiszpania Salvador Guardiola Torado Grecja Heraklion Kastro - Murcia1988-09-052010-03-29
Szwajcaria Bruno Guggisbergdo Stany Zjednoczone BMC Racing Team1984-07-052010-01-01
Norwegia Jonas Gullingsruddo Norwegia Team Ringeriks - Kraft1990-01-012010-01-01
Rosja Vladimir Gusevdo Rosja Team Katusha1982-07-042010-01-01
Hiszpania Mario Gutierrez Albado Hiszpania Footon - Servetto - Fuji1988-09-172010-08-01
Hiszpania David Gutierrez Gutierrezdo Hiszpania Footon - Servetto - Fuji1982-04-022010-01-01
Hiszpania David Gutierrez Palaciosdo Hiszpania Footon - Servetto - Fuji1987-07-282010-01-01
Australia Nathan Haasdo Australia Genesys Wealth Advisers1989-03-122010-01-01
Czechy Martin Haceckydo Szwajcaria Atlas Personal - BMC1988-07-242010-01-01
Czechy Vojtech Haceckydo Szwajcaria Atlas Personal - BMC1987-03-292010-01-01
Stany Alex Hagmando Stany Zjednoczone Bahati Foundation Pro Cycling Team1983-12-152010-01-01
Australia Bradley Halldo Chiny Marco Polo Cycling Team1978-06-172010-01-01
Austria Marco Hallerdo Austria Team Radland Tirol1991-04-012010-01-01
Irlandia Stephen Halpindo Belgia An Post - Sean Kelly Team1988-07-162010-08-01
Wielka Russell Hamptondo Szwecja Team Sprocket Procycling1988-02-232010-01-01
Wielka Richard Handleydo Wielka Brytania Team Raleigh1990-09-012010-01-01
Francja Romain Hardydo Francja Bretagne - Schuller1988-08-242010-01-01
Stany Rich Harperdo Stany Zjednoczone Kenda Pro Cycling presented by Gear Grinder1977-06-292010-01-01
Stany Chad Hartleydo Stany Zjednoczone Kenda Pro Cycling presented by Gear Grinder1981-06-202010-01-01
Dania Jeppe Lykke Hartvig Nielsendo Dania Team Concordia - Vesthimmerland Pro Cycling1991-01-222010-01-01
Dania Kristian Haugaard Jensendo Dania Team Energi Fyn1991-02-272010-01-01
Holandia Yoeri Havikdo Holandia Van Vliet - EBH - Elshof1991-02-192010-01-01
Albania Ervin Haxhido Wlochy Amore & Vita - McDonald's1988-07-092010-06-01
Węgry Adrian Hegyvarido Stany Zjednoczone UnitedHealthcare presented by Maxxis1984-01-052010-01-01
Australia Michael Hepburndo Australia Team Jayco - Skins1991-09-172010-01-01
Stany Sergio Hernandezdo Stany Zjednoczone Jelly Belly Cycling presented by Kenda1985-01-082010-07-01
Kolumbia Pedro Herrerado Kolumbia Boyaca - Orgullo de America1986-10-072010-01-01
Niemcy Serge Herzdo Armenia CKT tmit - Champion System1983-12-252010-01-01
Kanada Mark Hinnendo Stany Zjednoczone Kelly Benefit Strategies1988-05-242010-01-01
Japonia Yoshimitsu Hiratsukado Japonia Shimano Racing Team1988-11-132010-01-01
Czechy Vaclav Hlavacdo Czechy AC Sparta Praha1985-12-042010-01-01
Czechy Karel Hnikdo Belgia Telenet - Fidea Cycling Team1991-08-092010-01-01
Słowenia Aljaz Hocevardo Słowenia Adria Mobil1991-08-202010-01-01
Austria Andreas Hoferdo Austria Team Radland Tirol1991-02-082010-01-01
Holandia Moreno Hoflanddo Holandia Rabobank CT1991-08-312010-01-01
Stany Daniel Hollowaydo Stany Zjednoczone Bissell Pro Cycling Team1987-05-212010-01-01
Wielka Simon Holtdo Wielka Brytania Team Raleigh1988-04-052010-01-01
Holandia Jan Hopmando Grecja Team Worldofbike.gr1987-08-282010-01-01
Stany Joshua Horowitzdo Stany Zjednoczone Adageo Energy Pro Cycling1975-10-112010-01-01
Szwajcaria Samuel Horstmanndo Szwajcaria Price - Custom Bikes1990-12-272010-01-01
Wielka Tobyn Hortondo Szwecja Team Sprocket Procycling1986-10-072010-01-01
Stany Cole Housedo Stany Zjednoczone BMC Racing Team1988-02-052010-08-01
Dania Emil Hovmanddo Dania Team Designa Křkken - Blue Water1991-07-152010-01-01
Chorwacja Mauro Hrastnikdo Chorwacja Team Meridiana - Kamen1991-02-192010-01-01
Słowacja Miroslav Hrbacekdo Słowacja Dukla Trencin - Merida1990-12-062010-01-01
Ukraina Vladyslav Hryndo Ukraina Kolss Cycling Team1989-10-082010-01-01
Korea In Hyeok Hwangdo Korea Geumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team1988-01-202010-01-01
Stany Evan Hydedo Stany Zjednoczone Bahati Foundation Pro Cycling Team1984-02-102010-01-01
Kolumbia Carlos Andres Iba?ez Gonzalezdo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1981-10-302010-01-01
Egipt James Yousef Ibrahimdo Malezja Letua Cycling Team1987-10-142010-01-01
Estonia Eerik Idaranddo 1991-07-212010-08-01
Japonia Takeshi Igarashido Korea Geumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team1980-10-022010-01-01
Kazachstan Valentin Iglinskiydo Kazachstan Astana1984-05-122010-01-01
Austria Paul Illenbergerdo Austria RC Arbö - Wels - Gourmetfein1991-12-282010-01-01
Wlochy Raffaele Illianodo Polska Aktio - Mostostal Pulawy1977-02-112010-01-01
Japonia Kazuo Inouedo Japonia Team Nippo1981-02-172010-01-01
Japonia Masakazu Itodo Japonia Aisan Racing Team1988-06-122010-08-01
Chorwacja Marko Ivancicdo Chorwacja Team Meridiana - Kamen1989-12-242010-01-01
Polska Mateusz Jankowskido Polska Legia - Felt1991-02-112010-01-01
RPA Reinardt Janse Van Rensburgdo RPA MTN Energade1989-02-032010-01-01
Norwegia Eirik Kasa Jarlsethdo Norwegia Team Ringeriks - Kraft1990-08-172010-01-01
Norwegia Daniel Egeland Jarst?do Norwegia Sparebanken Vest - Ridley1990-05-182010-07-01
Austria Sandro Jeneweindo Austria RC Arbö - Wels - Gourmetfein1991-08-182010-01-01
Norwegia Christer Jensendo Norwegia Team Ringeriks - Kraft1990-02-192010-01-01
Norwegia Ole Jorgen Jensendo Norwegia Plussbank - Cervélo1988-04-042010-01-01
Belgia Sven Jodtsdo Belgia Landbouwkrediet1988-10-142010-08-01
Francja Arnaud Jouffroydo Belgia BKCP - Powerplus1990-02-212010-01-01
Korea Hyun Suk Jungdo Korea Seoul Cycling1978-04-162010-01-01
Słowacja Matej Jurcodo Słowacja Dukla Trencin - Merida1984-08-082010-01-01
Dania Fredrik Just Jernovdo Dania Team Stenca Trading1990-11-042010-01-01
Brazylia Tiego Gasparotto Justodo 1988-04-232010-01-01
Polska Wojciech Kaczmarskido Polska Legia - Felt1986-05-032010-01-01
Japonia Ryoma Kaidodo Korea Geumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team1990-08-292010-08-01
Kazachstan Andrey Kashechkindo Wlochy Lampre - Farnese Vini1980-03-212010-07-01
Japonia Mitsunobu Kawanodo Japonia Team Bridgestone - Anchor1984-07-292010-01-01
Belgia Iljo Keissedo Belgia Quick Step1982-12-212010-01-01
Holandia Wilco Keldermando Holandia Rabobank CT1991-03-252010-01-01
Szwajcaria Jan Kellerdo Szwajcaria Price - Custom Bikes1991-05-182010-08-01
Wielka Peter Kennaughdo Wielka Brytania Sky Professional Cycling Team1989-06-152010-01-01
Stany Nick Keoughdo Stany Zjednoczone Kenda Pro Cycling presented by Gear Grinder1989-06-012010-01-01
Australia Ben Kerstendo Australia Fly V Australia1981-09-212010-01-01
Belgia Jens Keukeleiredo Francja Cofidis, le Credit en Ligne1988-11-232010-01-01
Rosja Alexander Kholodovdo Rosja Itera - Katusha1988-08-012010-01-01
Korea Jong Kwag Kimdo Korea Geumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team1985-04-012010-01-01
Korea Yeong Uk Kimdo Korea Geumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team1989-11-042010-01-01
Japonia Nozomu Kimorido Japonia Aisan Racing Team1989-02-012010-08-01
Wielka Alexander Kingdo Wielka Brytania Endura Racing1991-07-012010-01-01
Polska Piotr Kirpszado Polska Aktio - Mostostal Pulawy1989-05-272010-01-01
Francja Morgan Kneiskydo Francja Roubaix - Lille Metropole1987-08-312010-01-01
Chorwacja Jurica Knezevicdo Chorwacja Loborika1991-09-182010-01-01
Dania Christian Knorrdo Dania Team Stenca Trading1985-08-052010-01-01
Niemcy Fritz Kochdo Niemcy Seven Stones1991-01-192010-08-01
Niemcy Michel Kochdo Niemcy LKT Team Brandenburg1991-10-152010-01-01
Rosja Pavel Kochetkovdo Słowenia Zheroquadro - Ideal - Radenska1986-03-072010-01-01
Polska Sławomir Kohutdo Polska Romet - Weltour - Debica1977-09-182010-01-01
Polska Jakub Komardo Polska Legia - Felt1985-07-182010-06-15
Litwa Simas Kondrotasdo Estonia Kalev Chocolate - Kuota1985-02-012010-04-29
Ukraina Mykhaylo Kononenkodo Ukraina Kolss Cycling Team1987-10-302010-01-01
Austria Patrick Konraddo Austria Team Radland Tirol1991-10-132010-01-01
Grecja Kostas Konstantinidisdo Grecja Heraklion Kastro - Murcia1985-02-082010-01-01
Wybrzeże Bassirou Kontedo Grecja Team Worldofbike.gr1988-07-182010-08-01
Słowenia Kristjan Korendo Wlochy Liquigas - Doimo1986-11-252010-01-01
Serbia Milos Kovalacevicdo Wlochy CDC - Cavaliere1990-10-052010-01-01
Polska Jaroslaw Kowalczykdo Polska Aktio - Mostostal Pulawy1989-04-232010-01-01
Serbia Nikola Kozomarado Serbia Partizan Srbija1991-12-162010-01-01
Holandia Bas Krauweldo Holandia Van Vliet - EBH - Elshof1991-01-282010-01-01
Dania Christian Kreutzfeldtdo Dania Team Energi Fyn1991-01-052010-01-01
Niemcy Alexander Kriegerdo Niemcy Heizomat1991-11-282010-01-01
Estonia Kalle Kriitdo Francja Cofidis, le Credit en Ligne1983-11-132010-01-01
Czechy Jiri Krivanekdo Czechy CK Windoor's Pribram1985-11-052010-01-01
Polska Krzysztof Krzywydo Polska Mroz - Action1978-05-052010-01-01
Japonia Kazuya Kumasakado Korea Geumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team1989-07-202010-08-01
Rosja Vyacheslav Kuznetsovdo Rosja Itera - Katusha1989-06-242010-01-01
Polska Michał Kwiatkowskido Hiszpania Caja Rural1990-06-022010-01-01
Korea Junoh Kwondo Korea Geumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team1989-10-282010-01-01
Belgia Alexander Labbedo Grecja Team Worldofbike.gr1989-02-252010-01-01
Francja Arnaud Labbedo Francja Cofidis, le Credit en Ligne1976-11-032010-04-15
Francja Christophe Laboriedo Francja Saur - Sojasun1986-08-052010-08-01
Norwegia Oystein Stake Laengendo Norwegia Plussbank - Cervélo1989-02-072010-01-01
Tajwan Jiun Yan Laido Tajwan Giant Asia Racing Team1991-04-042010-01-01
Hiszpania Guillermo Lana Baquedanodo Hiszpania Caja Rural1984-08-012010-01-01
Stany Matt Landendo Stany Zjednoczone Adageo Energy Pro Cycling1981-08-112010-01-01
Dania Sebastian Landerdo Dania Team Concordia - Vesthimmerland Pro Cycling1991-03-112010-01-01
Australia Patrick Lanedo Australia Team Jayco - Skins1991-08-292010-01-01
Australia Richard Langdo Australia Team Jayco - Skins1989-02-232010-01-01
Hiszpania Jose Carlos Lara Arjonillado Hiszpania Burgos Monumental - Castilla y Leon1988-02-062010-01-01
Dania Morten Larsendo Dania Team Stenca Trading1985-01-282010-01-01
Szwecja Richard Larsendo Szwecja Team Sprocket Procycling1990-05-082010-01-01
Wielka Tom Lastdo Wielka Brytania Sigma Sport - Specialized1988-12-222010-01-01
Irlandia Philip Laverydo Belgia An Post - Sean Kelly Team1990-08-172010-08-01
Hiszpania Pablo Lechuga Rodriguezdo Hiszpania Andalucia - CajaSur1990-08-162010-01-01
Korea Byeong Cheol Leedo Korea Seoul Cycling1991-04-222010-01-01
Chorwacja Boris Legovicdo Chorwacja Team Meridiana - Kamen1991-08-072010-01-01
Dania Rasmus Fjordside Lehrmanndo Dania Team Energi Fyn1985-07-082010-01-01
Wielka Simon Lewisdo Wielka Brytania Sigma Sport - Specialized1989-04-012010-08-01
Belgia Brian Ligneeldo Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht1991-11-222010-01-01
Holandia Pim Ligthartdo Holandia Vacansoleil Pro Cycling Team1988-06-162010-08-01
Wielka David Linesdo Wielka Brytania Endura Racing1978-02-012010-01-01
Wlochy Sante Marco Liquorido Irlandia Ceramica Flaminia - Bossini Docce1986-10-022010-08-01
Dania Mathias Lissondo Dania Team Designa Křkken - Blue Water1990-03-102010-01-01
Hiszpania Juan Jose Lobato Del Valledo Hiszpania Andalucia - CajaSur1988-12-292010-08-01
Hiszpania Rubén Lobato Elvirado nieznany Kolarz zawieszony za doping 20101978-09-012010-01-01
Wlochy Stefano Locatellido Irlandia De Rosa - Stac Plastic1989-02-262010-01-17
Szwajcaria David Locherdo Szwajcaria Price - Custom Bikes1983-11-072010-01-01
Nowa Nicholas Lovegrovedo Nowa Zelandia Subway - Avanti Cycling Team1981-10-102010-01-01
Australia Jonathan Lovelockdo Chiny Marco Polo Cycling Team1989-10-232010-01-01
Łotwa Viesturs Luksevicsdo Estonia Kalev Chocolate - Kuota1987-04-162010-01-01
Szwajcaria Tobias Lussido Szwajcaria Price - Custom Bikes1990-03-082010-01-01
Norwegia Morten M?rlanddo Norwegia Plussbank - Cervélo1986-12-052010-01-01
Japonia Kyousuke Machidado Japonia Team Bridgestone - Anchor1985-03-112010-01-01
Dania Jakob Gye Madsendo Dania Team Stenca Trading1989-11-232010-01-01
Stany Tyler Magnerdo Stany Zjednoczone Team Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's1991-05-032010-08-01
Tajlandia Prajak Mahawongdo Tajwan Giant Asia Racing Team1981-11-192010-04-12
Słowacja Martin Mahdardo Słowacja Dukla Trencin - Merida1989-07-312010-06-21
Rosja Roman Maikindo Rosja Itera - Katusha1990-08-142010-01-01
RPA Stefanio Maioranado RPA DCM Chrome1991-01-182010-01-01
Dania Kasper Elmar Malmkjaerdo Dania Team Energi Fyn1983-06-042010-01-01
Hiszpania Francisco Mancebo Perezdo Grecja Heraklion Kastro - Murcia1976-03-092010-06-01
Wlochy Salvatore Mancusodo Wlochy ISD - Neri1986-02-052010-01-01
Stany Phillip Manndo Stany Zjednoczone Bahati Foundation Pro Cycling Team1983-08-262010-01-01
Stany Gavin Manniondo Stany Zjednoczone Trek - Livestrong presented by Radioshack1991-08-242010-01-01
Słowacja Boris Marekdo Słowacja Dukla Trencin - Merida1991-01-172010-01-01
Izrael Ran Margaliotdo Hiszpania Footon - Servetto - Fuji1988-07-182010-08-01
Wlochy Damiano Marguttido Wenezuela Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni1986-03-072010-01-01
Norwegia Frans-Leonard Markaskarddo Norwegia Joker - Bianchi1990-10-272010-08-01
Holandia Barry Markusdo Holandia Rabobank CT1991-07-172010-01-01
Hiszpania Florentino Marquez Canalesdo Meksyk Rock Racing1987-05-182010-01-01
Hiszpania Noel Martin Infantedo Hiszpania Orbea1989-11-202010-01-01
Stany Alexi Martinezdo Stany Zjednoczone Adageo Energy Pro Cycling1986-05-302010-01-01
Kolumbia Jorge Martinez Correado Kolumbia UNE - EPM1975-11-052010-01-01
Hiszpania Ruben Martinez Hernandezdo Hiszpania Caja Rural1985-02-192010-01-01
Hiszpania Ivan Martinez Jimenezdo Grecja Heraklion Kastro - Murcia1985-09-082010-03-29
Kolumbia John Edilberto Martinez Montereodo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1983-05-132010-01-01
Kolumbia Carlos Andres Martinez Monterodo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1988-07-072010-01-01
Polska Jarosław Maryczdo Dania Team Saxo Bank1987-04-172010-01-01
Indonezja Matnur Matnurdo Indonezja Polygon Sweet Nice Team1981-08-022010-04-15
Japonia Mitsuhiro Matsumurado Japonia Aisan Racing Team1984-10-222010-01-01
Niemcy Ralf Matzkado Niemcy Heizomat1989-08-242010-01-01
Niemcy Yannick Mayerdo Niemcy Heizomat1991-02-152010-01-01
Stany Sean Mazichdo Stany Zjednoczone Jelly Belly Cycling presented by Kenda1986-05-112010-01-01
Irlandia David Mccanndo Tajwan Giant Asia Racing Team1973-03-172010-01-01
Irlandia Connor McConveydo Belgia An Post - Sean Kelly Team1988-07-202010-01-01
Australia Robert McLachlando Belgia An Post - Sean Kelly Team1971-04-172010-01-01
Argentyna Matias Medicido Brazylia Scott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos1975-06-292010-01-01
Kolumbia Huberlino Mesa Estepado Kolumbia Boyaca - Orgullo de America1971-06-122010-01-01
Dania Mads Meyerdo Dania Team Energi Fyn1990-01-102010-01-01
Słowenia Luka Mezgecdo Słowenia Zheroquadro - Ideal - Radenska1988-06-272010-01-01
Francja Yoann Michauddo Japonia Team Bridgestone - Anchor1989-03-092010-08-01
Belgia Stijn Minnedo Belgia An Post - Sean Kelly Team1984-05-102010-01-01
Japonia Takashi Miyazawado Japonia Team Nippo1978-02-272010-01-01
Armenia David Mkrtehyando Armenia CKT tmit - Champion System1990-05-062010-01-01
Wlochy Sacha Modolodo Irlandia Colnago - CSF Inox1987-06-192010-01-01
Niemcy Florian Monrealdo Niemcy Team Kuota - Indeland1986-05-232010-01-01
Wielka Gareth Montgomeriedo Wielka Brytania Sigma Sport - Specialized1982-11-252010-01-01
Hiszpania Arturo Mora Ortizdo Hiszpania Caja Rural1987-03-242010-01-01
Brazylia Fabricio Morandido Brazylia Scott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos1981-04-282010-01-01
Brazylia Mauricio Morandido Brazylia Scott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos1981-04-282010-01-01
Francja Florian Morizotdo Francja Auber 931985-05-102010-04-13
Brazylia Marcelo Moserdo Brazylia Funvic - Sundown1977-09-012010-06-01
Wielka James Mossdo Wielka Brytania Endura Racing1985-02-112010-01-01
Japonia Nara Motoido Korea Geumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team1982-04-282010-01-01
Niemcy Daniel Mrosekdo Niemcy Team Kuota - Indeland1991-03-252010-01-01
Japonia Junpei Murakamido Japonia Shimano Racing Team1985-08-282010-01-01
Słowenia Jani Musicdo Słowenia Adria Mobil1991-01-122010-01-01
Belgia Benoit Naertdo Belgia Bodysol - EuroMillions1988-04-012010-08-01
Niemcy Patrick Naglerdo Niemcy LKT Team Brandenburg1991-09-302010-01-01
Japonia Makoto Nakatado Japonia Team Nippo1976-09-092010-01-01
RPA Stanley Namanaynado RPA MTN Energade1988-04-242010-01-01
Brazylia Magno Prado Nazaretdo Brazylia Scott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos1986-01-172010-01-01
Stany Thomas Nelsondo Stany Zjednoczone Adageo Energy Pro Cycling1980-11-052010-01-01
Kazachstan Yevgeni Nepomnyachshiydo Kazachstan Astana1987-03-122010-01-01
Brazylia Pedro Autran Dourado Dutra Nicaciodo Brazylia Funvic - Sundown1981-10-132010-01-01
Polska Marcin Niedziolkado Polska Legia - Felt1988-01-092010-01-01
Australia Lachlan Norrisdo Australia Drapac - Porsche Cycling1987-01-212010-01-01
Niemcy Patrick Nuberdo Niemcy Thüringer Energie Team1988-03-142010-01-01
Australia Nathan O'Neilldo Stany Zjednoczone Bahati Foundation Pro Cycling Team1974-11-232010-01-01
Austria Marc Obkircherdo Austria Team Radland Tirol1991-06-232010-01-01
Hiszpania Aitor Ocampos Martinezdo Hiszpania Orbea1989-06-042010-08-01
Kolumbia Israel Antonio Ochoa Plazasdo Kolumbia Boyaca - Orgullo de America1964-08-262010-01-01
Korea Se Yong Ohdo Korea Seoul Cycling1981-08-302010-01-01
Japonia Hiroyuki Okadado Japonia Team Bridgestone - Anchor1984-01-012010-01-01
Portugalia Nelson Filipe Santos Simoes Oliveirado Hiszpania Xacobeo - Galicia1989-03-062010-01-01
Dania Morten Ollegaarddo Dania Team Stenca Trading1988-02-062010-01-01
Norwegia Ole Martin Olmheimdo Norwegia Sparebanken Vest - Ridley1990-07-212010-08-01
Słowenia Andrej Omulecdo Słowenia Obrazi - Delo Revije1982-11-192010-01-01
Holandia Sander Oostlanderdo Holandia Van Vliet - EBH - Elshof1984-11-252010-01-01
Ukraina Oleg Opryshkodo Wlochy Amore & Vita - McDonald's1986-07-162010-01-03
Hiszpania Pascual Orengo Lopezdo Hiszpania Burgos Monumental - Castilla y Leon1989-03-232010-01-01
Hiszpania Joaquim Ortegado Portugalia Barbot - Siper1981-09-032010-01-01
Hiszpania Joaquin Ortega Gascondo Portugalia Barbot - Siper1981-03-192010-01-01
Kolumbia Mauricio Ortega Ramirezdo Kolumbia UNE - EPM1980-10-222010-01-01
Kolumbia Edward Stiver Ortiz Carodo Kolumbia UNE - EPM1980-12-082010-01-01
Wlochy Pietro Ortodo San Marino Miche - Silver Cross - Selle Italia1988-10-052010-08-01
Polska Łukasz Osieckido Polska Mroz - Action1990-04-052010-01-01
Kolumbia Dalivier Ospina Navarrodo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1985-10-092010-01-01
Malezja Muhamad Adiq Husainie Othmando Australia Drapac - Porsche Cycling1991-04-292010-01-01
Kolumbia Robigzon Leandro Oyola Oyolado Kolumbia UNE - EPM1988-08-102010-01-01
Kolumbia Oscar Mauricio Pachon Melodo Kolumbia UNE - EPM1987-04-282010-01-01
Brazylia Luciano Andre Mendonça Pagliarinido Brazylia Scott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos1978-04-182010-01-01
Indonezja Reza Pahlevydo Indonezja Polygon Sweet Nice Team1982-04-272010-01-01
Kolumbia Darwin Ferney Pantoja Tovardo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1990-09-252010-01-01
Grecja Alexandros Papaderosdo Grecja Heraklion Kastro - Murcia1991-10-312010-01-01
Kolumbia Heiner Rodrigo Parra Bustamentedo Kolumbia UNE - EPM1991-10-092010-01-01
Wlochy Andrea Pasqualondo Wlochy Lampre - Farnese Vini1988-01-022010-08-01
Francja Aurelien Passerondo Chorwacja Team Meridiana - Kamen1984-01-192010-01-01
Belgia Christian Patrondo Niemcy Team Kuota - Indeland1988-09-222010-08-01
Australia Mitchell Pearsondo Australia Genesys Wealth Advisers1987-01-162010-01-01
Kolumbia Walter Fernando Pedraza Moralesdo Grecja SP Tableware - Gatsoulis Bikes1981-11-272010-01-01
Wlochy Franco Pellizottido nieznany Kolarz zawieszony za doping 20101978-01-152010-05-02
Hiszpania Aketza Pena Izado Hiszpania Caja Rural1981-03-042010-01-01
Francja Jean-Christophe Perauddo Belgia OmegaPharma - Lotto1977-05-222010-01-01
Argentyna Andres Ignacio Pereyrado Stany Zjednoczone Jamis - Sutter Home presented by Colavita1987-01-202010-04-01
Kolumbia William Hernan Perez Muñozdo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1984-04-202010-07-01
Chorwacja Marijan Perkovicdo Chorwacja Loborika1989-06-282010-01-01
Wielka Joseph Perrettdo Szwecja Team Sprocket Procycling1991-03-182010-01-01
Wlochy Enrico Peruffodo Wielka Brytania Carmiooro - NGC1985-08-012010-01-01
Francja Adrien Petitdo Francja Cofidis, le Credit en Ligne1990-09-262010-08-01
Niemcy Christoph Pfingstendo Holandia Van Vliet - EBH - Elshof1987-11-202010-01-01
Australia Michael Phelando Australia Drapac - Porsche Cycling1991-08-232010-01-01
Kolumbia Freddy Orlando Piamonte Rodriguezdo Kolumbia UNE - EPM1982-06-042010-01-01
Francja Laurent Pichondo Francja Bretagne - Schuller1986-07-192010-01-01
Wlochy Andrea Piecheledo Wielka Brytania Carmiooro - NGC1987-06-292010-01-01
Brazylia Roberto Pinheiro Silvado Brazylia Funvic - Sundown1983-01-092010-01-01
Wlochy Leonardo Pinizzottodo San Marino Miche - Silver Cross - Selle Italia1986-08-142010-01-01
Stany Chase Pinkhamdo Stany Zjednoczone Trek - Livestrong presented by Radioshack1990-10-292010-01-01
Francja Thibaut Pinotdo Francja Française des Jeux1990-05-292010-01-01
Wlochy Stefano Pirazzido Irlandia Colnago - CSF Inox1987-03-112010-01-01
Polska Michal Podlaskido Polska Aktio - Mostostal Pulawy1988-05-132010-01-01
Holandia Peter-Jan Pollingdo Holandia Cycling Team Jo Piels1990-09-262010-01-01
Czechy Jiri Polnickydo Belgia Sunweb - Revor1989-12-162010-01-01
Grecja Ioannis Polyzosdo Grecja Team Worldofbike.gr1991-09-092010-01-01
Francja Guillaume Pontdo Grecja SP Tableware - Gatsoulis Bikes1979-11-152010-06-05
Ukraina Dmytro Popovdo Ukraina Kolss Cycling Team1990-02-232010-01-01
Francja Paul Pouxdo Francja Saur - Sojasun1984-09-072010-08-01
Austria Georg Preidlerdo Austria RC Arbö - Wels - Gourmetfein1990-06-172010-01-01
Niemcy Sebastian Prengeldo Austria Arbö - KTM - Junkers1980-12-162010-05-31
Rumunia Lars Priado Austria Arbö - KTM - Junkers1983-01-312010-01-01
Słowacja Predrag Prokicdo Serbia Partizan Srbija1982-11-022010-01-01
Wlochy Alessandro Pronido Wlochy Acqua & Sapone1982-12-282010-08-14
Chorwacja Aleksandar Prsodo Chorwacja Loborika1989-01-172010-01-01
Polska Artur Przydziałdo Polska Romet - Weltour - Debica1983-07-072010-01-01
Rosja Pavel Ptashkindo Rosja Itera - Katusha1990-06-232010-08-01
Estonia Martin Puuseppdo Estonia Kalev Chocolate - Kuota1988-02-082010-01-01
Austria Stephan Rabitschdo Austria RC Arbö - Wels - Gourmetfein1991-06-282010-01-01
Wlochy Matteo Rabottinido Wlochy Lampre - Farnese Vini1987-08-142010-08-01
Francja Ronan Racaultdo Francja Auber 931988-11-022010-08-01
Serbia Ivan Radicdo Serbia Partizan Srbija1985-07-052010-01-01
Chorwacja Bruno Radoticdo Chorwacja Team Meridiana - Kamen1983-06-282010-01-01
Niemcy Julian Rammlerdo Wielka Brytania Team Raleigh1987-08-232010-01-01
Brazylia Kleber Ramos Silvado Brazylia Funvic - Sundown1985-08-242010-01-01
Stany Jakob Rathedo Stany Zjednoczone Jelly Belly Cycling presented by Kenda1991-03-132010-01-01
Wlochy Daniele Rattodo Wielka Brytania Carmiooro - NGC1989-10-052010-01-01
Szwajcaria Sébastien Reichenbachdo Stany Zjednoczone BMC Racing Team1989-05-282010-01-01
Austria Daniel Reiterdo Austria Arbö - KTM - Junkers1991-07-132010-01-01
Hiszpania Marc Reynes Mimodo Czechy PSK Whirlpool - Author1988-10-202010-01-01
Francja Kevin Rezado Francja Bbox - Bouygues Telecom1988-05-182010-08-01
Kolumbia Oscar Javier Rivera Alvarezdo Kolumbia UNE - EPM1989-03-052010-01-01
Belgia Frederique Robertdo Belgia Quick Step1989-01-252010-08-01
Australia Thomas Robinsondo Australia Genesys Wealth Advisers1989-11-302010-01-01
Wlochy Federico Rocchettido Wlochy Lampre - Farnese Vini1986-01-142010-08-01
Wlochy Leopoldo Rocchettido San Marino Miche - Silver Cross - Selle Italia1985-01-192010-01-01
Stany Lanell Rockmoredo Stany Zjednoczone Bahati Foundation Pro Cycling Team1991-09-112010-01-01
Brazylia Jose Eriberto Medeiros Rodrigues Filhodo Brazylia Funvic - Sundown1984-04-152010-01-01
Hiszpania Gustavo Rodriguez Iglesiasdo Hiszpania Xacobeo - Galicia1979-09-162010-01-01
Brazylia Daniel Valter Rogelimdo Brazylia Scott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos1972-10-132010-01-01
Kolumbia Alexander Rojas Benavidasdo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1983-12-232010-07-01
Australia Darren Rolfedo Australia Fly V Australia1981-11-112010-01-01
Malezja Mohamed Hafiz Roslido Malezja Letua Cycling Team1988-05-252010-01-01
Francja Stéphane Rossettodo Holandia Vacansoleil Pro Cycling Team1987-04-062010-01-01
Stany Joey Rosskopfdo Stany Zjednoczone Team Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's1989-09-042010-01-01
Kolumbia Miguel Angel Rubiano Chavezdo Chorwacja Team Meridiana - Kamen1984-10-032010-04-01
Rosja Sergey Rudaskovdo Rosja Itera - Katusha1984-06-212010-01-01
Polska Dariusz Rudnickido Polska Aktio - Mostostal Pulawy1981-06-282010-01-01
Austria Benedikt Ruetzdo Austria Team Radland Tirol1991-08-072010-01-01
Brazylia Renato Ruizdo 1981-07-092010-01-01
Wenezuela Jose Humberto Rujano Guillendo Wlochy ISD - Neri1982-02-182010-01-01
Szwajcaria Andreas Rutishauserdo Szwajcaria Price - Custom Bikes1967-09-282010-01-01
Hiszpania Adrian Saez De Arregi Egurrolado Hiszpania Orbea1986-03-172010-01-01
Słowacja Juraj Sagando Wlochy Liquigas - Doimo1988-12-232010-08-01
Słowacja Peter Sagando Wlochy Liquigas - Doimo1990-01-262010-01-01
Tajlandia Phucong Sai-Udomsindo Korea Geumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team1988-03-232010-01-01
Grecja Neofytos Sakellaridis Mangourasdo Grecja SP Tableware - Gatsoulis Bikes1989-01-312010-01-01
Kolumbia Hugo Sebastian Salazar Castańedado Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1990-01-232010-01-01
Kolumbia Oscar Eduardo Sanchez Guarindo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1985-05-142010-01-01
Portugalia Bruno Matos Sanchodo Portugalia LA - Rota dos Moveis1985-12-132010-01-01
Australia Nicolas Sandersondo Wlochy Amore & Vita - McDonald's1984-05-272010-01-01
Japonia Junya Sanodo Japonia Team Nippo1982-01-092010-01-01
Brazylia Nilceu Aparecido Santosdo Brazylia Scott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos1977-07-142010-01-01
Portugalia Bruno Sandinha Saraivado Portugalia Centro Ciclismo de Loule - Louletano - Aquashow1985-03-272010-01-01
Kolumbia Cayetano Jose Sarmiento Tunarrosado Wlochy Acqua & Sapone1987-03-282010-01-01
Rosja Andrei Sartassovdo 1975-11-102010-01-01
Norwegia Stian Saugstaddo Norwegia Team Ringeriks - Kraft1991-03-242010-01-01
Niemcy Fabian Schaardo Niemcy Heizomat1989-03-132010-01-01
Szwajcaria Patrick Schellingdo Szwajcaria Price - Custom Bikes1990-05-012010-08-01
Belgia Pieter Schepmansdo Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht1991-02-112010-01-01
Stany Eric Schildgedo Stany Zjednoczone Team Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's1988-04-292010-01-01
Austria Philip Schinagldo Austria Arbö - KTM - Junkers1991-08-092010-01-01
Luxemburg Pit Schlechterdo Luxemburg Continental Team Differdange1990-10-262010-01-01
Szwajcaria Nicolas Schnyderdo Szwajcaria Price - Custom Bikes1987-06-092010-01-01
Holandia Bob Schoonbroodtdo Holandia Van Vliet - EBH - Elshof1991-02-122010-01-01
Niemcy Patrick Schubertdo Polska DHL - Author1984-03-102010-01-01
Holandia Peter Schultingdo Holandia Cycling Team Jo Piels1987-08-192010-01-01
Niemcy Michael Schwarzmanndo Niemcy Team NetAPP1991-01-072010-01-01
Niemcy Michael Schweizerdo Luxemburg Continental Team Differdange1983-12-162010-01-01
Belgia Pieter Serrydo Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht1988-11-212010-01-01
Niemcy Philipp Seubertdo Niemcy Team NetAPP1986-08-142010-01-01
Niemcy Timon Seubertdo Niemcy Team NetAPP1987-04-232010-01-01
Malezja Mohamed Shawal Shafeedo Malezja Letua Cycling Team1991-05-012010-01-01
Wielka Daniel Shanddo Wielka Brytania Team Raleigh1987-07-112010-01-01
Rosja Alexey Shmidtdo Stany Zjednoczone Team Type 11983-04-172010-01-01
Brazylia Breno França Sidotido Brazylia Funvic - Sundown1983-03-162010-01-01
Rosja Egor Silindo Rosja Team Katusha1988-06-252010-01-01
Portugalia Tiago Silvado Portugalia Centro Ciclismo de Loule - Louletano - Aquashow1986-10-062010-01-01
Grecja Vasileios Simantirakisdo Grecja SP Tableware - Gatsoulis Bikes1989-03-012010-01-01
Argentyna Edgardo Simondo Brazylia Funvic - Sundown1974-12-162010-01-01
Węgry Peter Simondo Węgry Betonexpressz 2000 - Universal Caffe1991-10-142010-01-01
Norwegia Asmund Sivertsendo Norwegia Plussbank - Cervélo1988-04-212010-01-01
Polska Kajetan Skrobichdo Polska Aktio - Mostostal Pulawy1988-11-172010-01-01
Holandia Tom Jelte Slagterdo Holandia Rabobank CT1989-07-012010-01-01
Nowa Ian Smallmando Nowa Zelandia Subway - Avanti Cycling Team1974-12-282010-08-01
Australia Peter Smithdo Wielka Brytania Team Raleigh1987-03-112010-01-01
Białoruś Yauhen Sobaldo Serbia Partizan Srbija1981-04-072010-05-01
Hiszpania Joaquin Sobrino Martinezdo Hiszpania Caja Rural1982-06-222010-06-18
Brazylia Daniel Cesar Soeirodo Brazylia Funvic - Sundown1978-05-162010-01-01
Austria Jan Sokoldo Austria RC Arbö - Wels - Gourmetfein1990-09-262010-01-01
Norwegia Frode Birke Solbergdo Norwegia Sparebanken Vest - Ridley1987-11-262010-01-01
Norwegia Aslak Sorensen Vaernesdo Norwegia Team Ringeriks - Kraft1991-01-172010-01-01
Ukraina Anatoliy Sosnitskiydo Ukraina Kolss Cycling Team1990-09-042010-01-01
Wlochy Omar Sottocornolado Słowenia Zheroquadro - Ideal - Radenska1988-07-192010-01-01
RPA Jean Spiesdo RPA Team Neotel1989-11-272010-01-01
Niemcy Max Stahrdo Niemcy Team Nutrixxion - Sparkasse1991-02-062010-01-01
Belgia Joeri Stallaertdo Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht1991-01-252010-08-01
Belgia Stijn Steelsdo Belgia Qin Cycling Team1989-08-212010-01-01
Serbia Nikola Stefanovicdo Serbia Partizan Srbija1991-08-182010-01-01
Niemcy Jakob Steigmillerdo Niemcy Thüringer Energie Team1990-01-012010-01-01
Stany James Stemperdo Stany Zjednoczone Kenda Pro Cycling presented by Gear Grinder1985-08-212010-01-01
Wielka Matthew Stephensdo Wielka Brytania Sigma Sport - Specialized1970-04-012010-01-01
Dania Rasmus Brandstrup Sterobodo Dania Team Energi Fyn1991-08-112010-01-01
Stany Peter Stetinado Stany Zjednoczone Garmin - Transitions1987-08-082010-01-01
Belgia Timothy Stevensdo Holandia Vacansoleil Pro Cycling Team1989-03-262010-08-01
Szwecja Christopher Stevensondo Norwegia Sparebanken Vest - Ridley1982-04-252010-07-01
Serbia Ivan Stevicdo Serbia Partizan Srbija1980-03-122010-01-01
Wielka James Stewartdo Wielka Brytania Team Raleigh1985-11-082010-01-01
Stany Scott Stewartdo Stany Zjednoczone Team Type 11987-02-022010-01-01
Norwegia Torgeir Strandbergdo Norwegia Plussbank - Cervélo1990-06-062010-01-01
Czechy Pavel Stuchlikdo Chiny Marco Polo Cycling Team1991-02-172010-08-01
Kolumbia Juan Pablo Suarez Suarezdo Kolumbia UNE - EPM1985-05-302010-01-01
Polska Radoslaw Swiatekdo Polska DHL - Author1991-02-132010-01-01
Holandia Wouter Sybrandydo Wielka Brytania Sigma Sport - Specialized1985-02-202010-01-01
Polska Krzysztof Szczawinskido San Marino Miche - Silver Cross - Selle Italia1979-05-292010-04-15
Polska Paweł Sztobryndo Polska Aktio - Mostostal Pulawy1989-03-312010-01-01
Wlochy Gabriele Tassinarido Irlandia De Rosa - Stac Plastic1987-10-262010-01-01
Brazylia Luiz Carlos Amorim Tavares Ferraodo 1977-08-272010-01-01
Holandia Remco Te Brakedo Holandia Van Vliet - EBH - Elshof1988-11-292010-01-01
Wlochy Mirko Tedeschido Wielka Brytania Carmiooro - NGC1989-01-052010-08-01
Erytrea Daniel Teklehaimanotdo Szwajcaria Cervélo Test Team1988-11-102010-08-01
Niemcy Lars Telschowdo Niemcy LKT Team Brandenburg1991-08-292010-01-01
Wlochy Antonio Testado Wlochy Acqua & Sapone1984-05-052010-08-01
Francja Mathieu Teychenne-Coutetdo Francja Ag2r - La Mondiale1989-03-182010-08-01
Belgia Kevin Thomedo Belgia Bodysol - EuroMillions1989-06-152010-06-25
Wielka Scott Thwaitesdo Wielka Brytania Endura Racing1990-02-122010-01-01
Stany Scott Tietzeldo Stany Zjednoczone Team Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's1984-03-282010-01-01
Polska Konrad Tomaszewskido Polska DHL - Author1991-05-252010-01-01
Polska Marcin Tomaszewskido Polska CCC - Polsat - Polkowice1986-05-032010-01-01
Polska Jakub Tomkiewiczdo Polska Legia - Felt1990-01-012010-01-01
Hiszpania Pablo Torres Muińodo Hiszpania Xacobeo - Galicia1987-11-272010-08-01
Francja Etienne Tortelierdo Francja Saur - Sojasun1990-04-142010-08-01
Stany Frank Traviesodo Stany Zjednoczone Jamis - Sutter Home presented by Colavita1980-03-212010-01-01
Belgia Anthony Tricariodo Grecja Team Worldofbike.gr1978-01-212010-01-01
Polska Piotr Typekdo Polska Aktio - Mostostal Pulawy1989-05-282010-01-01
Grecja Kimon Elefterios Tzannisdo Grecja Team Worldofbike.gr1982-01-042010-01-01
Grecja Polychronis Tzortzakisdo Grecja Heraklion Kastro - Murcia1989-01-032010-06-01
Dania Adrian Udesendo Dania Team Designa Křkken - Blue Water1991-05-232010-01-01
Chorwacja Juraj Ugrinicdo Chorwacja Team Meridiana - Kamen1990-10-122010-01-01
Wlochy Diego Ulissido Wlochy Lampre - Farnese Vini1989-07-152010-01-01
Ukraina Sergiy Umnovdo Ukraina Kolss Cycling Team1989-07-112010-01-01
Wlochy Stefano Usaido Chorwacja Team Meridiana - Kamen1982-10-262010-01-01
Białoruś Alexandre Usovdo Ukraina ISD Sport Donetsk1977-08-272010-03-18
Norwegia Martin Uthusdo Norwegia Team Ringeriks - Kraft1990-03-082010-01-01
Chorwacja Silvano Valcicdo Chorwacja Loborika1988-12-042010-01-01
Belgia Francesco Van Coppernolledo Belgia Qin Cycling Team1991-04-162010-01-01
Belgia Hendrik Van Den Bosschedo Belgia Verandas Willems1990-04-132010-01-01
Holandia Nick Van Der Lijkedo Holandia Rabobank CT1991-09-232010-01-01
Holandia Rune Van Der Meijdendo Holandia Van Vliet - EBH - Elshof1991-03-232010-01-01
Holandia Bob Van Der Tholendo Holandia Cycling Team Jo Piels1990-10-092010-08-01
Holandia Micki Van Empeldo Belgia Telenet - Fidea Cycling Team1990-07-242010-08-01
Holandia Bart Van Haarendo Holandia Van Vliet - EBH - Elshof1984-11-132010-01-01
Belgia Wim Van Huffeldo Grecja Team Worldofbike.gr1979-05-282010-01-30
Belgia Guillaume Van Keirsbulckdo Belgia Quick Step1991-02-142010-08-01
Holandia Corne Van Kesseldo Belgia Telenet - Fidea Cycling Team1991-08-072010-01-01
Belgia Ruben Van Raepenbuschdo Belgia Qin Cycling Team1991-12-082010-01-01
Holandia Stefan Van Windendo Holandia Cycling Team Jo Piels1989-10-122010-01-01
Belgia Glenn Vandemaeledo Grecja Team Worldofbike.gr1990-09-062010-08-20
Belgia Kenny Vandenheededo Grecja Team Worldofbike.gr1990-10-082010-08-01
Finlandia Jukka Vastaranado Grecja SP Tableware - Gatsoulis Bikes1984-03-292010-01-01
Ukraina Andriy Vasylyukdo Ukraina Kolss Cycling Team1987-08-292010-01-01
Belgia Jasper Verberckmoesdo Grecja Team Worldofbike.gr1989-04-172010-01-01
Belgia Benjamin Verraesdo Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht1987-02-212010-01-01
Holandia Martijn Verschoordo Stany Zjednoczone Team Type 11985-05-042010-01-01
Belgia Kevin Verwaestdo Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht1989-01-062010-01-01
Francja Arthur Vichotdo Francja Française des Jeux1988-11-262010-01-01
Nowa Michael Vinkdo Nowa Zelandia Subway - Avanti Cycling Team1991-11-222010-01-01
Wlochy Elia Vivianido Wlochy Liquigas - Doimo1989-02-072010-01-01
Belgia Maarten Vlasselaerdo Belgia Qin Cycling Team1989-08-262010-01-01
Uzbekistan Konstantin Volikdo Wlochy Amore & Vita - McDonald's1984-05-182010-01-01
Belgia Kristof Vollondo Wlochy Amore & Vita - McDonald's1986-01-062010-01-01
Rosja Anton Vorobyevdo Rosja Itera - Katusha1990-10-122010-08-01
Ukraina Roman Vyshnevskyydo Wlochy Amore & Vita - McDonald's1985-01-062010-01-01
Stany Nick Waitedo Stany Zjednoczone Kenda Pro Cycling presented by Gear Grinder1983-12-222010-01-01
Japonia Atsuhito Wakasugido Japonia Blitzen Utsunomiya Pro Racing1989-10-142010-01-01
Australia Johnnie Walkerdo Hiszpania Footon - Servetto - Fuji1987-03-172010-01-01
Belgia Jelle Wallaysdo Belgia Topsport Vlaanderen - Mercator1989-05-112010-08-01
Tajwan Yin-Chih Wangdo Armenia CKT tmit - Champion System1988-10-122010-01-01
Austria Martin Weissdo Austria Team Radland Tirol1991-04-152010-01-01
Austria Matthias Wienerroitherdo Austria RC Arbö - Wels - Gourmetfein1991-05-072010-01-01
Polska Mariusz Wiesiakdo Japonia Team Nippo1981-04-012010-01-01
Stany David Williamsdo Stany Zjednoczone Bissell Pro Cycling Team1988-06-192010-01-01
Stany Justin Williamsdo Stany Zjednoczone Trek - Livestrong presented by Radioshack1989-05-262010-01-01
Szwajcaria Nicolas Winterdo Japonia Team Nippo1989-02-152010-01-01
Australia Sam Witmitzdo Malezja Letua Cycling Team1985-03-172010-01-01
Polska Marcin Wolskido Polska Romet - Weltour - Debica1984-06-082010-01-01
Australia Cameron Wurfdo Wenezuela Androni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni1983-08-032010-02-28
Tajwan Chia Hong Yangdo Tajwan Giant Asia Racing Team1984-04-062010-08-01
Korea Jung Hwan Youmdo Korea Seoul Cycling1985-12-012010-01-01
Korea Ji Hun Yudo Korea Geumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team1987-09-172010-01-01
Hiszpania Xabier Zabalo Imazdo Hiszpania Orbea1987-09-022010-01-01
Ukraina Volodymyr Zagorodnydo San Marino Miche - Silver Cross - Selle Italia1981-06-272010-04-15
Szwajcaria Simon Zahnerdo Stany Zjednoczone BMC Racing Team1983-03-062010-01-01
Wlochy Andrea Zanettido Wlochy Amore & Vita - McDonald's1989-06-292010-08-01
Czechy Marek Zaoraldo Czechy CK Windoor's Pribram1989-12-072010-01-01
Serbia Jovan Zekavicado Serbia Partizan Srbija1991-01-202010-01-01
Polska Wojciech Ziolkowskido Polska DHL - Author1984-10-172010-01-01
Czechy Martin Zlamalikdo Belgia Sunweb - Revor1982-04-192010-03-01


  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)