Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane ekipy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

23-05-2024 12:23

Valid XHTML 1.0 Strict

ROKnazwa ekipySkrDyw
2001flaga Ekipa amatorska 2001???AM
2002flaga Ekipa amatorska 2002???AM
2003flaga Ekipa amatorska 2003???AM
2004flaga Ekipa amatorska 2004???AM
2005flaga Ekipa amatorska 2005???AM
2006flaga Ekipa amatorska 2006???AM
2007flaga Ekipa amatorska 2007???AM
2008flaga Ekipa amatorska 2008???AM
2009flaga Ekipa amatorska 2009???AM
2010flaga Ekipa amatorska 2010??? AM
2011flaga Ekipa amatorska 2011???AM
2012flaga Ekipa amatorska 2012???AM
2013flaga Ekipa amatorska 2013???AM
2014flaga Ekipa amatorska 2014???AM
2015flaga Ekipa amatorska 2015???AM
2016flaga Ekipa amatorska 2016-AM
2017flaga Ekipa amatorska 2017-AM
2018flaga Ekipa amatorska 2018-AM
2019flaga Ekipa amatorska 2019-AM
2020flaga Ekipa amatorska 2020AM
2021flaga Ekipa Amatorska 2021???AM
2022flaga Ekipa amatorska 2022???AM
2023flaga Ekipa amatorska 2023???AM
2024flaga Ekipa amatorska 2024???AM


Kolarze którzy przedłużyli kontrakty:
kolarzdata urodzenia
Francja Morgan Chedhomme1985-08-22
Iran Hossein Nateghi1987-02-08
Holandia Michael Vingerling1990-06-28


Kolarze którzy przyszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Belgia Igor Abakoumovz UkrainaISD Sport Donetsk 1981-05-302011-01-01
Wielka Stephen Adamsz Wielka BrytaniaSigma Sport - Specialized 1988-12-062011-01-01
Hiszpania Jose Aguilar Vegaz HiszpaniaAndalucia - CajaSur 1986-11-172011-01-01
Japonia Sho Aikawaz JaponiaTeam Bridgestone - Anchor 1986-05-022011-01-01
Meksyk Moises Aldape Chavezz MeksykRock Racing 1981-08-142011-01-01
Stany Marco Alediaz Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Gear Grinder 1975-03-302011-01-01
Estonia Martti Alesmaaz ŁotwaAlpha Baltic - Unitymarathons.com 1990-11-042011-05-31
RPA Travis Allenz RPADCM Chrome 1984-06-272011-01-01
Malezja Ahmad Haidar Anuawarz ChinyMarco Polo Cycling Team 1986-04-252011-01-01
Wielka Dale Applebyz Wielka BrytaniaTeam Raleigh 1986-12-192011-01-01
Armenia Gevorg Arakelyanz ArmeniaCKT tmit - Champion System 1990-06-102011-01-01
Rosja Alexander Arekeevz RosjaItera - Katusha 1982-10-122011-01-01
Ukraina Dmytro Arkhynosz WlochyAmore & Vita - McDonald's 1987-06-272011-01-01
Chile Marco Antonio Arriagada Quinchelz BrazyliaFunvic - Sundown 1975-10-302011-01-01
Austria Gernot Auerz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1989-11-212011-01-01
Hiszpania Aitor Aznar Torresz AndoraAndorra - GrandValira 1986-04-232011-01-01
Belgia Vincent Baestaensz BelgiaTelenet - Fidea Cycling Team 1989-06-182011-01-01
Stany Rahsaan Bahatiz Stany ZjednoczoneBahati Foundation Pro Cycling Team 1982-02-132011-01-01
Chorwacja Daniel Bajloz ChorwacjaTeam Meridiana - Kamen 1990-03-212011-01-01
Stany James Baldesarez Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Gear Grinder 1978-01-192011-01-01
Stany Christopher Baldwinz Stany ZjednoczoneUnitedHealthcare presented by Maxxis 1975-10-152011-01-01
RPA Jamie Ballz RPADCM Chrome 1979-09-012011-01-01
Portugalia Carlos Baltazarz PortugaliaBarbot - Siper 1988-01-012011-01-01
Wlochy Eugenio Baniz WlochyAmore & Vita - McDonald's 1991-01-132011-01-01
Francja Jocelyn Barz FrancjaRoubaix - Lille Metropole 1988-10-072011-01-01
Polska Dariusz Baranowskiz PolskaRomet - Weltour - Debica 1972-06-222011-01-01
Iran Rasoul Baratiz TajwanGiant Asia Racing Team 1987-02-042011-01-01
Brazylia Stefano Barberiz Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Gear Grinder 1984-03-272011-01-01
Wlochy Luciano Barindelliz Wielka BrytaniaCarmiooro - NGC 1986-02-222011-01-01
Niemcy Tobias Barkschatz NiemcyLKT Team Brandenburg 1991-04-292011-01-01
Wielka Tom Barrasz Wielka BrytaniaTeam Raleigh 1978-06-212011-01-01
Francja Gregory Barteauz BelgiaLandbouwkrediet 1984-08-142011-01-01
Niemcy Tim Barthz NiemcyHeizomat 1990-09-012011-01-01
Portugalia Rogério Fernando Silva Batistaz PortugaliaCentro Ciclismo de Loule - Louletano - Aquashow 1983-12-022011-01-01
Wlochy Mirko Battagliniz JaponiaTeam Nippo 1987-09-132011-01-01
Stany Ryan Baumannz Stany ZjednoczoneBahati Foundation Pro Cycling Team 1987-05-282011-01-01
Wlochy Matteo Belliz WlochyCDC - Cavaliere 1988-06-172011-01-01
Łotwa Raivis Belohvosciksz IrlandiaCeramica Flaminia - Bossini Docce 1976-01-212011-01-01
Wlochy Ivan Belottiz EstoniaKalev Chocolate - Kuota 1991-01-012011-01-01
Portugalia Joao Bentaz PortugaliaMadeinox - Boavista 1986-12-212011-01-01
Japonia Takumi Beppuz JaponiaAisan Racing Team 1979-09-192011-01-01
Niemcy Patrick Berczz NiemcySeven Stones 1989-09-112011-01-01
Belgia Ben Berdenz BelgiaQin Cycling Team 1975-09-292011-01-01
Norwegia Geir Inge Bergz NorwegiaSparebanken Vest - Ridley 1979-03-232011-01-01
Holandia Thomas Berkhoutz HolandiaVan Vliet - EBH - Elshof 1984-11-222011-01-01
Wlochy Lorenzo Bernucciz WlochyLampre - Farnese Vini 1979-09-152011-01-01
Belgia Quentin Bertholetz BelgiaBodysol - EuroMillions 1987-02-182011-01-01
Wlochy Alessandro Bertuolaz EstoniaKalev Chocolate - Kuota 1979-09-132011-01-01
Szwajcaria Laurent Beuretz Wielka BrytaniaCarmiooro - NGC 1986-03-182011-01-01
Stany Neil Bezdekz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's 1984-10-052011-01-01
Francja Freddy Bichotz FrancjaBbox - Bouygues Telecom 1979-09-092011-01-01
Słowenia Jure Bitencz SłoweniaObrazi - Delo Revije 1991-01-072011-01-01
Serbia Svetislav Blagojevicz SerbiaPartizan Srbija 1991-01-232011-01-01
Austria Thomas Blassnigz AustriaTeam Radland Tirol 1988-04-182011-01-01
Belgia Mitchel Boetz GrecjaTeam Worldofbike.gr 1990-05-272011-01-01
Holandia Mats Boevez HolandiaRabobank CT 1990-03-242011-01-01
Niemcy Thomas Bontenackelsz NiemcySeven Stones 1986-03-302011-01-01
Belgia Steffen Borremansz BelgiaPalmans - Cras 1988-06-112011-01-01
Belgia Kim Borryz BelgiaAn Post - Sean Kelly Team 1985-08-172011-01-01
Rosja Alexandre Botcharovz RosjaTeam Katusha 1975-02-262011-01-01
Holandia Rachid Bounidaz ChinyMarco Polo Cycling Team 1991-01-012011-01-01
Szwajcaria Guillaume Bourgeoisz SzwajcariaAtlas Personal - BMC 1983-06-012011-01-01
Belgia Vinnie Braetz BelgiaSunweb - Revor 1991-08-122011-01-01
Dania Morten Kruse Brinkz DaniaTeam Stenca Trading 1988-02-242011-01-01
Stany Thomas Brownz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's 1987-02-222011-01-01
Holandia Brian Bulgacz HolandiaRabobank CT 1988-04-072011-01-01
Stany Chad Burdzilauskasz Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Gear Grinder 1978-06-092011-01-01
Wielka Steven Burkez Wielka BrytaniaMotorpoint - Marshalls Pasta 1988-03-042011-01-01
Belgia Jérémy Burtonz BelgiaBodysol - EuroMillions 1984-09-132011-01-01
RPA Reynard Butlerz RPATeam Neotel 1989-04-032011-01-01
Ukraina Igor Bykovz UkrainaKolss Cycling Team 1991-01-092011-01-01
Belgia Joeri Calleeuwz BelgiaJong Vlaanderen - Bauknecht 1985-08-052011-01-01
Niemcy Maurice Callesz NiemcySeven Stones 1989-10-122011-01-01
Hiszpania Ruben Calvo Gomezz PortugaliaLA - Rota dos Moveis 1985-04-062011-01-01
Brazylia Armando Reis da Costa Camargo Filhoz 1982-08-082011-01-01
Kolumbia Luis Fernando Camargo Tenorioz KolumbiaBoyaca - Orgullo de America 1977-12-172011-01-01
Stany Cody Campbellz Stany ZjednoczoneTrek - Livestrong presented by Radioshack 1990-02-242011-01-01
Wlochy Piergiorgio Camussaz AustriaVorarlberg - Corratec 1981-09-252011-01-01
Francja Nicolas Capdepuyz FrancjaFrançaise des Jeux 1988-11-082011-01-01
Wlochy Ermanno Capelliz HiszpaniaFooton - Servetto - Fuji 1985-05-092011-01-01
Brazylia Flavio Cardoso Santosz BrazyliaFunvic - Sundown 1980-10-122011-01-01
Stany Peter Careyz Stany ZjednoczoneBahati Foundation Pro Cycling Team 1988-07-132011-01-01
Wlochy Marco Carlettiz WęgryBetonexpressz 2000 - Universal Caffe 1983-10-102011-01-01
Stany Adam Carrz Stany ZjednoczoneAdageo Energy Pro Cycling 1983-01-072011-01-01
Hiszpania Francisco Javier Carrasco Ramirezz AndoraAndorra - GrandValira 1985-03-132011-01-01
Stany Austin Carrollz Stany ZjednoczoneAdageo Energy Pro Cycling 1987-04-102011-01-01
Kolumbia Ivan Mauricio Casas Buitragoz KolumbiaBoyaca - Orgullo de America 1980-06-122011-01-01
Kolumbia Jaime Alberto Castañeda Ortegaz KolumbiaUNE - EPM 1986-10-292011-01-01
Kolumbia Camilo Castiblancoz GrecjaSP Tableware - Gatsoulis Bikes 1988-11-242011-01-01
Wlochy Marco Cattaneoz IrlandiaDe Rosa - Stac Plastic 1982-06-052011-01-01
Wlochy Luca Celliz IrlandiaCeramica Flaminia - Bossini Docce 1979-02-232011-01-01
Wlochy Paolo Centraz WlochyISD - Neri 1985-05-182011-01-01
Argentyna Francisco Ramón Chamorro Pivaz BrazyliaScott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos 1981-08-092011-01-01
Dania Morten Voss Christiansenz DaniaTeam Designa Křkken - Blue Water 1979-01-212011-01-01
Nowa Jason Christiez Wielka BrytaniaEndura Racing 1990-12-222011-01-01
Dania Pelle Clappz DaniaTeam Stenca Trading 1991-01-012011-01-01
Szwajcaria Aurélien Clercz Stany ZjednoczoneBMC Racing Team 1979-08-262011-01-01
Wlochy Sonny Colbrelliz IrlandiaColnago - CSF Inox 1990-05-172011-01-01
Stany Anthony Colbyz Stany ZjednoczoneJelly Belly Cycling presented by Kenda 1979-02-172011-01-01
Wlochy Gianluca Colettaz WęgryBetonexpressz 2000 - Universal Caffe 1981-09-152011-01-01
Belgia Stéphen Colletz BelgiaBodysol - EuroMillions 1988-11-062011-01-01
Stany Corey Collierz Stany ZjednoczoneBahati Foundation Pro Cycling Team 1981-03-062011-01-01
Wlochy Alessandro Coloz WlochyISD - Neri 1986-05-162011-01-01
Wlochy Cristiano Colomboz EstoniaKalev Chocolate - Kuota 1985-01-012011-01-01
Wlochy Salvatore Commessoz ChorwacjaTeam Meridiana - Kamen 1975-03-282011-01-01
Nowa Joseph Cooperz Nowa ZelandiaSubway - Avanti Cycling Team 1985-12-272011-01-01
Dania Kalle Corneliussenz DaniaTeam Stenca Trading 1987-07-232011-01-01
Portugalia Rui Alberto Faria Costaz HiszpaniaCaisse d'Epargne 1986-10-052011-01-01
Belgia Geoffrey Coupez BelgiaPalmans - Cras 1981-01-262011-01-01
Francja Cedric Coutoulyz FrancjaSaur - Sojasun 1980-01-262011-01-01
Wielka Ross Creberz Wielka BrytaniaEndura Racing 1988-07-082011-01-01
Belgia Wilfried Cretskensz BelgiaOmegaPharma - Lotto 1976-07-102011-01-01
Stany Antonio Cruzz MeksykRock Racing 1971-10-312011-01-01
Wlochy Claudio Cucinottaz IrlandiaDe Rosa - Stac Plastic 1982-01-222011-01-01
Hiszpania Inigo Cuesta Lopez De Castroz SzwajcariaCervélo Test Team 1969-06-032011-01-01
Słowenia Benjamin Cujnikz SłoweniaSava 1988-04-242011-01-01
Portugalia Marco Alexandre Ferreira Cunhaz PortugaliaMadeinox - Boavista 1987-02-282011-01-01
Wlochy Davide D'Angeloz WlochyCDC - Cavaliere 1982-08-202011-01-01
Polska Jaroslaw Dabrowskiz WlochyAmore & Vita - McDonald's 1983-07-202011-01-01
Czechy Jakub Danacikz CzechyPSK Whirlpool - Author 1988-09-222011-01-01
Grecja Emmanouil Daskalakisz GrecjaSP Tableware - Gatsoulis Bikes 1985-05-312011-01-01
RPA Dusty Dayz RPAHouse of Paint 1988-09-042011-01-01
Belgia Bjorn De Deckerz BelgiaJong Vlaanderen - Bauknecht 1988-10-102011-01-01
Belgia Benny De Schrooderz BelgiaAn Post - Sean Kelly Team 1980-07-232011-01-01
Hiszpania Jose Antonio De Segovia Botellaz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1982-10-232011-01-01
Francja Christopher De Souzaz JaponiaTeam Bridgestone - Anchor 1989-03-152011-01-01
Belgia Sven De Weerdtz ChinyMarco Polo Cycling Team 1978-03-292011-01-01
Belgia Tim Declercqz BelgiaJong Vlaanderen - Bauknecht 1989-03-212011-01-01
Niemcy Felix Dehmelz NiemcyLKT Team Brandenburg 1990-08-212011-01-01
Ukraina Yegor Dementyevz UkrainaISD Sport Donetsk 1987-03-122011-01-01
Australia Rohan Dennisz AustraliaTeam Jayco - Skins 1990-05-282011-01-01
Belgia Gianni Denolfz BelgiaBKCP - Powerplus 1987-05-202011-01-01
Węgry Zsolt Derz SerbiaPartizan Srbija 1983-03-252011-01-01
Francja David Derooz HolandiaSkil - Shimano 1985-03-112011-01-01
Brazylia Robson Carlos Ribeiro Diasz 1983-09-142011-01-01
Serbia Marko Dimicz WlochyCDC - Cavaliere 1991-12-252011-01-01
Kanada Charles Dionnez AustraliaFly V Australia 1979-03-152011-01-01
Czechy Petr Dlaskz BelgiaTelenet - Fidea Cycling Team 1976-10-202011-01-01
Kazachstan Valeriy Dmitriyevz KazachstanAstana 1984-10-102011-01-01
Kuba Ivan Dominguezz Stany ZjednoczoneJamis - Sutter Home presented by Colavita 1976-05-282011-01-01
Hiszpania Gustavo Dominguez Lemosz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1980-10-172011-01-01
Wlochy Fabio Donesanaz EstoniaKalev Chocolate - Kuota 1986-08-202011-01-01
Belgia Marnix Dreesenz BelgiaQin Cycling Team 1989-07-172011-01-01
Nowa Eric Drowerz Nowa ZelandiaSubway - Avanti Cycling Team 1982-10-272011-01-01
Wielka Daniel Duguidz Wielka BrytaniaSigma Sport - Specialized 1981-03-082011-01-01
Ukraina Vladimir Dumaz PolskaRomet - Weltour - Debica 1972-03-022011-01-01
Francja Aurelien Duvalz FrancjaFrançaise des Jeux 1988-06-292011-01-01
Polska Wojciech Dybelz PolskaMroz - Action 1982-06-032011-01-01
Norwegia Sivert Dybvikstrandz NorwegiaTeam Ringeriks - Kraft 1990-05-302011-01-01
Australia Nathan Earlez AustraliaGenesys Wealth Advisers 1988-06-042011-01-01
Stany Guy Eastz Stany ZjednoczoneKelly Benefit Strategies 1987-10-182011-01-01
Niemcy Dominik Eberlez LuxemburgContinental Team Differdange 1990-03-212011-01-01
Belgia Kevin Eeckhoutz BelgiaSunweb - Revor 1989-10-172011-01-01
Szwajcaria Tobias Eggliz Stany ZjednoczoneAdageo Energy Pro Cycling 1986-06-192011-01-01
Iran Rahim Emamiz TajwanGiant Asia Racing Team 1982-05-172011-01-01
Hiszpania Sergio Escobar Rourez AndoraAndorra - GrandValira 1974-09-222011-01-01
Rosja Nikita Eskovz RosjaTeam Katusha 1983-01-232011-01-01
Hiszpania Aser Estevez Cividanesz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1988-07-292011-01-01
RPA Kevin Evansz RPAMTN Energade 1978-06-062011-01-01
Wlochy Mauro Facciz BelgiaQuick Step 1982-05-112011-01-01
Wlochy Alessandro Fantiniz WlochyAcqua & Sapone 1985-10-202011-01-01
Stany Tim Farbhamz Stany ZjednoczoneAdageo Energy Pro Cycling 1982-06-242011-01-01
Portugalia Mario Jorge Faria Da Costaz PortugaliaBarbot - Siper 1985-11-152011-01-01
Węgry Gabor Fejesz WęgryBetonexpressz 2000 - Universal Caffe 1989-05-252011-01-01
Hiszpania Alberto Fernandez Sainzz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1981-11-152011-01-01
Wlochy Raffaele Ferraraz Wielka BrytaniaCarmiooro - NGC 1976-10-032011-01-01
Urugwaj Hector Fabian Figueiras Aguilarz BrazyliaFunvic - Sundown 1984-04-162011-01-01
Ukraina Ievgen Filinz UkrainaKolss Cycling Team 1990-11-062011-01-01
Stany Danny Finneranz Stany ZjednoczoneAdageo Energy Pro Cycling 1990-05-132011-01-01
Brazylia Tiago Fiorilliz BrazyliaFunvic - Sundown 1984-03-112011-01-01
Rosja Sergey Firsanovz DaniaTeam Designa Křkken - Blue Water 1982-07-032011-01-01
Francja Romain Fondardz BelgiaBodysol - EuroMillions 1984-01-252011-01-01
Kolumbia Graciano Fonseca Fuquenz KolumbiaBoyaca - Orgullo de America 1974-09-042011-01-01
Kolumbia Juan Pablo Forero Carrenoz KolumbiaColombia es Pasion - Cafe de Colombia 1983-08-022011-01-01
Niemcy Thomas Fothenz NiemcyTeam Milram 1983-04-062011-01-01
Francja Sébastien Fournet Fayardz Wielka BrytaniaCarmiooro - NGC 1985-04-252011-01-01
Hiszpania David Francisco Delgadoz HiszpaniaBurgos Monumental - Castilla y Leon 1986-05-082011-01-01
Szwajcaria Thomas Freiz Stany ZjednoczoneBMC Racing Team 1985-01-192011-01-01
Japonia Tetsuya Fujiokaz JaponiaTeam Nippo 1988-05-292011-01-01
Japonia Koji Fukushimaz KoreaGeumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team 1973-08-212011-01-01
Wlochy Michele Gaiaz IrlandiaColnago - CSF Inox 1985-08-272011-01-01
Niemcy Artur Gajekz NiemcyTeam Milram 1985-04-182011-01-01
Irlandia Stephen Gallagherz Wielka BrytaniaSigma Sport - Specialized 1980-07-092011-01-01
RPA Alex John Galvinz RPATeam Neotel 1981-03-252011-01-01
Hiszpania David Garcia Dapenaz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1979-09-302011-01-01
Hiszpania Raul Garcia De Mateos Rubioz AndoraAndorra - GrandValira 1982-07-052011-01-01
Hiszpania Vicente Garcia De Mateos Rubioz AndoraAndorra - GrandValira 1988-09-192011-01-01
Hiszpania Ruben Garcia Perezz HiszpaniaCaja Rural 1987-12-022011-01-01
Hiszpania Rodrigo García Renaz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1980-02-272011-01-01
Austria Robert Gassmayerz AustriaArbö - KTM - Junkers 1984-05-012011-01-01
Wlochy Mattia Gavazziz IrlandiaColnago - CSF Inox 1983-06-142011-01-01
Słowacja Robert Gavendaz BelgiaTelenet - Fidea Cycling Team 1988-01-152011-01-01
Niemcy Tim Gebauerz ChinyMarco Polo Cycling Team 1989-05-132011-01-01
Wlochy Diego Genovesiz Wielka BrytaniaCarmiooro - NGC 1981-04-252011-01-01
Wlochy Massimiliano Gentiliz IrlandiaCeramica Flaminia - Bossini Docce 1971-09-162011-01-01
Argentyna Jorge Alberto Giacintiz BrazyliaScott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos 1974-06-212011-01-01
Wielka Kit Gilhamz Wielka BrytaniaSigma Sport - Specialized 1979-09-262011-01-01
Albania Tyron Giorgieriz WlochyAmore & Vita - McDonald's 1988-09-042011-01-01
Wlochy Luigi Gittoz San MarinoMiche - Silver Cross - Selle Italia 1986-11-062011-01-01
Wlochy Massimo Giuntiz WenezuelaAndroni Giocattoli - Serramenti PVC Diquigiovanni 1974-07-292011-01-01
Grecja Dimitris Gkaliourisz GrecjaTeam Worldofbike.gr 1978-06-192011-01-01
Niemcy Björn Glasnerz NiemcyTeam Kuota - Indeland 1973-05-052011-01-01
Brazylia Soelito Gohrz 1973-09-142011-01-01
Słowenia Jure Golcerz IrlandiaDe Rosa - Stac Plastic 1977-07-122011-01-01
Ukraina Oleksandr Golovashz UkrainaKolss Cycling Team 1991-09-212011-01-01
Hiszpania Jose Angel Gomez Marchantez HiszpaniaAndalucia - CajaSur 1980-05-302011-01-01
Kolumbia Javier Alberto Gonzalez Barreraz KolumbiaUNE - EPM 1979-11-132011-01-01
Hiszpania Eduardo Gonzalo Ramirezz FrancjaBretagne - Schuller 1983-08-252011-01-01
Niemcy Alexander Gradz NiemcyTeam Kuota - Indeland 1990-02-032011-01-01
Austria Franz Grassmannz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1987-03-202011-01-01
RPA Rodney Jock Greenz RPADCM Chrome 1974-05-232011-01-01
Australia Ben Grendaz AustraliaGenesys Wealth Advisers 1990-04-062011-01-01
Luxemburg Patrick Gressnichz LuxemburgContinental Team Differdange 1984-11-132011-01-01
Australia Benjamin Grieve-Johnsonz AustraliaGenesys Wealth Advisers 1988-08-122011-01-01
Wlochy Paride Grilloz Wielka BrytaniaCarmiooro - NGC 1982-03-232011-01-01
Polska Bartosz Grubkaz PolskaRomet - Weltour - Debica 1988-06-252011-01-01
Norwegia Jahn Fredrik Gruez NorwegiaSparebanken Vest - Ridley 1988-04-172011-01-01
Austria Hannes Gründlingerz AustriaArbö - KTM - Junkers 1977-07-242011-01-01
Szwajcaria Bruno Guggisbergz Stany ZjednoczoneBMC Racing Team 1984-07-052011-01-01
Norwegia Jonas Gullingsrudz NorwegiaTeam Ringeriks - Kraft 1990-01-012011-01-01
Szwecja Niklas Gustavssonz SzwecjaTeam Sprocket Procycling 1989-01-282011-01-01
Hiszpania Mario Gutierrez Albaz HiszpaniaFooton - Servetto - Fuji 1988-09-172011-01-01
Hiszpania David Gutierrez Palaciosz HiszpaniaFooton - Servetto - Fuji 1987-07-282011-01-01
Stany David Guttenplanz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's 1985-10-122011-01-01
Polska Kamil Gwiazdaz PolskaRomet - Weltour - Debica 1988-12-052011-01-01
Australia Nathan Haasz AustraliaGenesys Wealth Advisers 1989-03-122011-01-01
Norwegia Ole Haavardsholmz NorwegiaJoker - Bianchi 1989-07-182011-01-01
Francja Nadir Haddouz FrancjaAuber 93 1983-10-252011-01-01
Australia Bradley Hallz ChinyMarco Polo Cycling Team 1978-06-172011-01-01
Irlandia Stephen Halpinz BelgiaAn Post - Sean Kelly Team 1988-07-162011-01-01
Francja Sebastien Harbonnierz LuxemburgContinental Team Differdange 1984-12-312011-01-01
Stany Rich Harperz Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Gear Grinder 1977-06-292011-01-01
Dania Jeppe Lykke Hartvig Nielsenz DaniaTeam Concordia - Vesthimmerland Pro Cycling 1991-01-222011-01-01
Albania Ervin Haxhiz WlochyAmore & Vita - McDonald's 1988-07-092011-01-01
Niemcy Johannes Heiderz NiemcyLKT Team Brandenburg 1987-09-042011-01-01
Stany Mark Hekmanz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's 1978-08-162011-01-01
Niemcy Andreas Henigz NiemcySeven Stones 1988-10-262011-01-01
Hiszpania Aitor Hernandez Gutierrezz HiszpaniaEuskaltel - Euskadi 1982-01-242011-01-01
Kolumbia Pedro Herreraz KolumbiaBoyaca - Orgullo de America 1986-10-072011-01-01
Niemcy Serge Herzz ArmeniaCKT tmit - Champion System 1983-12-252011-01-01
Czechy Karel Hnikz BelgiaTelenet - Fidea Cycling Team 1991-08-092011-01-01
Dania Morten Höberg Nielsenz DaniaTeam Concordia - Vesthimmerland Pro Cycling 1988-03-082011-01-01
Stany Will Hoffarthz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's 1985-09-242011-01-01
RPA Nolan Hoffmanz RPATeam Neotel 1985-04-232011-01-01
Stany Daniel Holtz Stany ZjednoczoneTeam Type 1 1981-09-252011-01-01
Wielka Simon Holtz Wielka BrytaniaTeam Raleigh 1988-04-052011-01-01
Belgia Jérémy Honorezz BelgiaBodysol - EuroMillions 1987-06-232011-01-01
Stany Joshua Horowitzz Stany ZjednoczoneAdageo Energy Pro Cycling 1975-10-112011-01-01
Dania Emil Hovmandz DaniaTeam Designa Křkken - Blue Water 1991-07-152011-01-01
Ukraina Vladyslav Hrynz UkrainaKolss Cycling Team 1989-10-082011-01-01
Chiny Yen Lin Huangz TajwanGiant Asia Racing Team 1982-11-102011-01-01
Belgia Stijn Huysz BelgiaPalmans - Cras 1986-05-062011-01-01
Estonia Eerik Idarandz 1991-07-212011-01-01
Japonia Makoto Iijimaz JaponiaTeam Bridgestone - Anchor 1971-02-122011-01-01
Japonia Yoshinori Iinoz JaponiaShimano Racing Team 1983-02-232011-01-01
Austria Paul Illenbergerz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1991-12-282011-01-01
Wlochy Raffaele Illianoz PolskaAktio - Mostostal Pulawy 1977-02-112011-01-01
Chorwacja Marko Ivancicz ChorwacjaTeam Meridiana - Kamen 1989-12-242011-01-01
Mołdawia Ruslan Ivanovz WęgryBetonexpressz 2000 - Universal Caffe 1973-12-182011-01-01
Polska Mateusz Jankowskiz PolskaLegia - Felt 1991-02-112011-01-01
Słowenia Borja Jelicz SłoweniaObrazi - Delo Revije 1974-12-052011-01-01
Austria Sandro Jeneweinz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1991-08-182011-01-01
Norwegia Ole Jorgen Jensenz NorwegiaPlussbank - Cervélo 1988-04-042011-01-01
Dania Fredrik Jernovz DaniaTeam Stenca Trading 1990-01-012011-01-01
Słowenia Rok Jersez SłoweniaObrazi - Delo Revije 1981-03-162011-01-01
Hiszpania Eladio Jimenez Sanchezz MeksykRock Racing 1976-03-102011-01-01
Chiny Long Jinz HolandiaSkil - Shimano 1983-10-242011-01-01
Szwecja Fredrik Johanssonz SzwecjaTeam Sprocket Procycling 1978-03-182011-01-01
Stany Tim Johnsonz Stany ZjednoczoneUnitedHealthcare presented by Maxxis 1977-08-052011-01-01
Dania Casper Jörgensenz DaniaTeam Designa Křkken - Blue Water 1985-08-202011-01-01
Francja Nicolas Jouannoz FrancjaBretagne - Schuller 1987-10-312011-01-01
Dania Thomas Justz DaniaTeam Concordia - Vesthimmerland Pro Cycling 1980-05-122011-01-01
Dania Fredrik Just Jernovz DaniaTeam Stenca Trading 1990-11-042011-01-01
Japonia Ryoma Kaidoz KoreaGeumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team 1990-08-292011-01-01
Czechy Petr Kaltofenz CzechyPSK Whirlpool - Author 1989-04-072011-01-01
RPA Tiaan Kannemeyerz RPAHouse of Paint 1978-12-142011-01-01
Grecja Evangelos Kastamoulasz GrecjaTeam Worldofbike.gr 1981-05-232011-01-01
Kazachstan Kiril Kazantsevz IndonezjaPolygon Sweet Nice Team 1986-04-172011-01-01
Iran Ahad Kazemi Saraiz IranTabriz Petrochemical Cycling Team 1975-05-222011-01-01
Australia Aaron Kempsz AustraliaFly V Australia 1983-09-102011-01-01
Stany Nick Keoughz Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Gear Grinder 1989-06-012011-01-01
Ukraina Mikhaylo Khalilovz RosjaTeam Katusha 1975-07-032011-01-01
Korea Jong Kwag Kimz KoreaGeumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team 1985-04-012011-01-01
Korea Yeong Uk Kimz KoreaGeumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team 1989-11-042011-01-01
Wielka Alexander Kingz Wielka BrytaniaEndura Racing 1991-07-012011-01-01
Luxemburg Kim Kirchenz RosjaTeam Katusha 1978-07-032011-01-01
Polska Piotr Kirpszaz PolskaAktio - Mostostal Pulawy 1989-05-272011-01-01
Niemcy Philipp Kleinz NiemcyThüringer Energie Team 1988-04-242011-01-01
Rosja Serguei Klimovz RosjaTeam Katusha 1980-07-072011-01-01
Czechy Lukas Kloucekz BelgiaSunweb - Revor 1987-09-272011-01-01
Dania Christian Knorrz DaniaTeam Stenca Trading 1985-08-052011-01-01
Niemcy Fritz Kochz NiemcySeven Stones 1991-01-192011-01-01
Dania Jacob Kodrupz DaniaTeam Energi Fyn 1987-01-012011-01-01
Polska Sławomir Kohutz PolskaRomet - Weltour - Debica 1977-09-182011-01-01
Dania Jacob Frederik Kollerup Jensenz DaniaTeam Designa Křkken - Blue Water 1981-03-222011-01-01
Polska Mateusz Komarz PolskaMroz - Action 1985-07-182011-01-01
Litwa Simas Kondrotasz EstoniaKalev Chocolate - Kuota 1985-02-012011-01-01
Grecja Kostas Konstantinidisz GrecjaHeraklion Kastro - Murcia 1985-02-082011-01-01
Polska Marek Konwaz PolskaAktio - Mostostal Pulawy 1990-03-112011-01-01
Armenia Tigran Korkotyanz ArmeniaCKT tmit - Champion System 1982-10-162011-01-01
Słowenia Nejc Kosirz SłoweniaZheroquadro - Ideal - Radenska 1990-07-102011-01-01
Serbia Milos Kovalacevicz WlochyCDC - Cavaliere 1990-10-052011-01-01
Polska Jaroslaw Kowalczykz PolskaAktio - Mostostal Pulawy 1989-04-232011-01-01
Polska Piotr Krajewskiz PolskaMroz - Action 1987-02-222011-01-01
Dania Daniel Kreutzfeldtz DaniaTeam Designa Křkken - Blue Water 1987-11-192011-01-01
Dania Mathias Frostholm Kristensenz DaniaGlud & Marstrand - LRŘ - Horsens 1990-08-262011-01-01
Czechy Jiri Krivanekz CzechyCK Windoor's Pribram 1985-11-052011-01-01
Austria Matthias Krizekz AustriaTeam Radland Tirol 1988-09-292011-01-01
Polska Piotr Krysmanz PolskaDHL - Author 1986-02-092011-01-01
Polska Krzysztof Krzywyz PolskaMroz - Action 1978-05-052011-01-01
Japonia Kazuya Kumasakaz KoreaGeumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team 1989-07-202011-01-01
Białoruś Andrei Kunitskiz BelgiaQuick Step 1984-07-022011-01-01
Kolumbia Gregorio Ladino Vegaz KolumbiaBoyaca - Orgullo de America 1973-01-182011-01-01
Słowenia Gregor Lahz SłoweniaObrazi - Delo Revije 1990-07-182011-01-01
Tajwan Jiun Yan Laiz TajwanGiant Asia Racing Team 1991-04-042011-01-01
Stany Matt Landenz Stany ZjednoczoneAdageo Energy Pro Cycling 1981-08-112011-01-01
Australia Darren Lapthornez Wielka BrytaniaRapha Condor - Sharp 1983-03-042011-01-01
Hiszpania Jose Carlos Lara Arjonillaz HiszpaniaBurgos Monumental - Castilla y Leon 1988-02-062011-01-01
Francja Mickael Larpez FrancjaRoubaix - Lille Metropole 1985-08-302011-01-01
Dania Morten Larsenz DaniaTeam Stenca Trading 1985-01-282011-01-01
Szwecja Richard Larsenz SzwecjaTeam Sprocket Procycling 1990-05-082011-01-01
Wielka Tom Lastz Wielka BrytaniaSigma Sport - Specialized 1988-12-222011-01-01
Stany Robert Leaz Stany ZjednoczoneBahati Foundation Pro Cycling Team 1983-10-172011-01-01
Korea Byeong Cheol Leez KoreaSeoul Cycling 1991-04-222011-01-01
Belgia Wim Leemansz BelgiaBKCP - Powerplus 1987-11-062011-01-01
Francja Laurent Lefevrez FrancjaBbox - Bouygues Telecom 1976-07-022011-01-01
Chorwacja Boris Legovicz ChorwacjaTeam Meridiana - Kamen 1991-08-072011-01-01
Dania Rasmus Fjordside Lehrmannz DaniaTeam Energi Fyn 1985-07-082011-01-01
Francja Alexandre Lemairz FrancjaRoubaix - Lille Metropole 1988-10-252011-01-01
Węgry Tamas Lengyelz WęgryBetonexpressz 2000 - Universal Caffe 1980-11-122011-01-01
Estonia Gabriel Leppikz EstoniaKalev Chocolate - Kuota 1990-02-032011-01-01
Dania Simon Lerbech Jensenz DaniaTeam Concordia - Vesthimmerland Pro Cycling 1984-10-092011-01-01
Wielka Simon Lewisz Wielka BrytaniaSigma Sport - Specialized 1989-04-012011-01-01
Francja Clément Lhotelleriez FrancjaRoubaix - Lille Metropole 1986-03-092011-01-01
Belgia Brian Ligneelz BelgiaJong Vlaanderen - Bauknecht 1991-11-222011-01-01
RPA Darren Lillz AustraliaFly V Australia 1982-08-202011-01-01
Wielka David Linesz Wielka BrytaniaEndura Racing 1978-02-012011-01-01
Wlochy Sante Marco Liquoriz IrlandiaCeramica Flaminia - Bossini Docce 1986-10-022011-01-01
Belgia Kenny Lisabethz BelgiaAn Post - Sean Kelly Team 1981-06-222011-01-01
Dania Mathias Lissonz DaniaTeam Designa Křkken - Blue Water 1990-03-102011-01-01
Chiny Yilin Liuz ChinyMarco Polo Cycling Team 1985-01-072011-01-01
Wielka Rhys Lloydz Wielka BrytaniaTeam Raleigh 1989-01-232011-01-01
Wlochy Stefano Locatelliz IrlandiaDe Rosa - Stac Plastic 1989-02-262011-01-01
Szwajcaria David Locherz SzwajcariaPrice - Custom Bikes 1983-11-072011-01-01
Malezja Sea Keong Lohz ChinyMarco Polo Cycling Team 1986-11-022011-01-01
Portugalia Pedro Miguel Lopes Goncalvesz PortugaliaCentro Ciclismo de Loule - Louletano - Aquashow 1975-06-292011-01-01
Kolumbia Jovanny Lopez Gamaz KolumbiaBoyaca - Orgullo de America 1987-07-052011-01-01
Wlochy Domenico Loriaz WlochyCDC - Cavaliere 1981-01-032011-01-01
Wlochy Eugenio Loriaz WlochyCDC - Cavaliere 1981-01-032011-01-01
Nowa Nicholas Lovegrovez Nowa ZelandiaSubway - Avanti Cycling Team 1981-10-102011-01-01
Singapur Ji Wen Lowz KoreaGeumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team 1989-10-272011-01-01
Holandia Gerben Löwikz BelgiaOmegaPharma - Lotto 1977-06-292011-01-01
Wlochy Fabrizio Lucciolaz IrlandiaCeramica Flaminia - Bossini Docce 1986-01-132011-01-01
Austria Philipp Ludescherz AustriaVorarlberg - Corratec 1987-01-032011-01-01
Łotwa Viesturs Luksevicsz EstoniaKalev Chocolate - Kuota 1987-04-162011-01-01
Szwajcaria Tobias Lussiz SzwajcariaPrice - Custom Bikes 1990-03-082011-01-01
RPA Jeremy Maartensz RPADCM Chrome 1979-08-142011-01-01
Stany Ian Macgregorz Stany ZjednoczoneKelly Benefit Strategies 1983-04-132011-01-01
Meksyk Luis Fernando Macias Hernandezz MeksykRock Racing 1982-05-142011-01-01
Węgry Zoltan Madarasz WęgryBetonexpressz 2000 - Universal Caffe 1980-04-102011-01-01
Meksyk Juan Pablo Magallanes Arandaz MeksykRock Racing 1982-02-062011-01-01
Stany Tyler Magnerz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's 1991-05-032011-01-01
Tajlandia Prajak Mahawongz TajwanGiant Asia Racing Team 1981-11-192011-01-01
Rosja Roman Maikinz RosjaItera - Katusha 1990-08-142011-01-01
RPA Stefanio Maioranaz RPADCM Chrome 1991-01-182011-01-01
Dania Kasper Elmar Malmkjaerz DaniaTeam Energi Fyn 1983-06-042011-01-01
Wlochy Salvatore Mancusoz WlochyISD - Neri 1986-02-052011-01-01
Stany Phillip Mannz Stany ZjednoczoneBahati Foundation Pro Cycling Team 1983-08-262011-01-01
RPA David Mareez RPAHouse of Paint 1989-08-312011-01-01
Czechy Martin Maresz CzechyPSK Whirlpool - Author 1982-01-232011-01-01
Izrael Ran Margaliotz HiszpaniaFooton - Servetto - Fuji 1988-07-182011-01-01
Rosja Alexei Markovz RosjaTeam Katusha 1979-05-262011-01-01
Hiszpania Florentino Marquez Canalesz MeksykRock Racing 1987-05-182011-01-01
Hiszpania Serafin Martinez Acevedoz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1984-02-142011-01-01
Kolumbia Jorge Martinez Correaz KolumbiaUNE - EPM 1975-11-052011-01-01
Hiszpania Ivan Martinez Jimenezz GrecjaHeraklion Kastro - Murcia 1985-09-082011-01-01
Stany Toby Marzotz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's 1987-06-252011-01-01
Wlochy Alessandro Maseratiz IrlandiaCeramica Flaminia - Bossini Docce 1979-09-082011-01-01
Hiszpania Enrique Mata Cabelloz HiszpaniaFooton - Servetto - Fuji 1985-06-152011-01-01
Polska Grzegorz Matlokz PolskaRomet - Weltour - Debica 1986-12-012011-01-01
Polska Krzysztof Matlokz PolskaRomet - Weltour - Debica 1985-03-022011-01-01
Japonia Mitsuhiro Matsumuraz JaponiaAisan Racing Team 1984-10-222011-01-01
Niemcy Maximilian Mayz NiemcyThüringer Energie Team 1988-10-062011-01-01
Francja Julien Mazetz FrancjaAuber 93 1981-03-162011-01-01
Nowa Gordon Mccauleyz Nowa ZelandiaSubway - Avanti Cycling Team 1972-09-032011-01-01
Irlandia Connor McConveyz BelgiaAn Post - Sean Kelly Team 1988-07-202011-01-01
Australia Robert McLachlanz BelgiaAn Post - Sean Kelly Team 1971-04-172011-01-01
Argentyna Matias Mediciz BrazyliaScott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos 1975-06-292011-01-01
Belgia Tom Meeusenz BelgiaTelenet - Fidea Cycling Team 1988-11-072011-01-01
Niemcy Tino Meierz NiemcyLKT Team Brandenburg 1987-07-032011-01-01
Łotwa Olegs Melehsz ChorwacjaTeam Meridiana - Kamen 1982-03-242011-01-01
Hiszpania Pedro Merino Criadoz HiszpaniaFooton - Servetto - Fuji 1987-07-082011-01-01
Kolumbia Huberlino Mesa Estepaz KolumbiaBoyaca - Orgullo de America 1971-06-122011-01-01
Polska Karol Michalskiz PolskaLegia - Felt 1992-08-252011-03-31
Francja Yoann Michaudz JaponiaTeam Bridgestone - Anchor 1989-03-092011-01-01
Belgia Stijn Minnez BelgiaAn Post - Sean Kelly Team 1984-05-102011-01-01
Kazachstan Andrey Mizourovz IranTabriz Petrochemical Cycling Team 1973-03-162011-01-01
Armenia David Mkrtehyanz ArmeniaCKT tmit - Champion System 1990-05-062011-01-01
Kolumbia Freddy Emir Montaña Cadenaz KolumbiaBoyaca - Orgullo de America 1982-11-232011-01-01
Wielka Gareth Montgomeriez Wielka BrytaniaSigma Sport - Specialized 1982-11-252011-01-01
Brazylia Fabricio Morandiz BrazyliaScott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos 1981-04-282011-01-01
Brazylia Mauricio Morandiz BrazyliaScott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos 1981-04-282011-01-01
Francja Florian Morizotz FrancjaAuber 93 1985-05-102011-01-01
Belgia Stijn Mortelmansz BelgiaPalmans - Cras 1989-02-182011-01-01
Australia Angus Mortonz AustraliaDrapac - Porsche Cycling 1989-07-112011-01-01
Brazylia Marcelo Moserz BrazyliaFunvic - Sundown 1977-09-012011-01-01
Niemcy Daniel Mrosekz NiemcyTeam Kuota - Indeland 1991-03-252011-01-01
Polska Mateusz Mrózz PolskaDHL - Author 1980-01-092011-01-01
Kolumbia Julian David Munoz Giraldoz KolumbiaUNE - EPM 1983-08-152011-01-01
Słowenia Uros Murnz SłoweniaAdria Mobil 1975-02-092011-01-01
Wielka Thomas Murrayz Wielka BrytaniaSigma Sport - Specialized 1985-12-062011-01-01
Słowenia Jani Musicz SłoweniaAdria Mobil 1991-01-122011-01-01
Stany Adam Myersonz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's 1972-05-092011-01-01
Ukraina Rostislav Mykhaylovz UkrainaISD Sport Donetsk 1988-04-112011-01-01
Japonia Takayuki Naganumaz JaponiaBlitzen Utsunomiya Pro Racing 1985-04-162011-01-01
Niemcy Patrick Naglerz NiemcyLKT Team Brandenburg 1991-09-302011-01-01
Japonia Makoto Nakataz JaponiaTeam Nippo 1976-09-092011-01-01
RPA Stanley Namanaynaz RPAMTN Energade 1988-04-242011-01-01
Wlochy Umberto Nardecchiaz JaponiaTeam Nippo 1981-05-112011-01-01
Brazylia Magno Prado Nazaretz BrazyliaScott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos 1986-01-172011-01-01
Wlochy Fabio Negriz IrlandiaDe Rosa - Stac Plastic 1982-12-062011-01-01
Belgia Kevin Neirynckz BelgiaLandbouwkrediet 1982-11-162011-01-01
Stany Thomas Nelsonz Stany ZjednoczoneAdageo Energy Pro Cycling 1980-11-052011-01-01
Australia Dylan Newellz AustraliaGenesys Wealth Advisers 1984-05-312011-01-01
Wielka Christopher Newtonz Wielka BrytaniaRapha Condor - Sharp 1973-09-292011-01-01
Brazylia Pedro Autran Dourado Dutra Nicacioz BrazyliaFunvic - Sundown 1981-10-132011-01-01
Polska Marcin Niedziolkaz PolskaLegia - Felt 1988-01-092011-01-01
Dania Philip Nicholas Nielsenz DaniaTeam Concordia - Vesthimmerland Pro Cycling 1987-08-312011-01-01
Szwecja Hakan Nilssonz LuxemburgContinental Team Differdange 1980-08-292011-01-01
Dania Sören Nissenz DaniaTeam Stenca Trading 1984-12-142011-01-01
Słowenia Simon Novakz SłoweniaObrazi - Delo Revije 1984-01-272011-01-01
Hiszpania Joaquin Novoa Menedezz SzwajcariaCervélo Test Team 1983-08-252011-01-01
Niemcy Patrick Nuberz NiemcyThüringer Energie Team 1988-03-142011-01-01
Irlandia Paidi O'Brienz BelgiaAn Post - Sean Kelly Team 1984-02-132011-01-01
Stany Cody O'Reillyz Stany ZjednoczoneBissell Pro Cycling Team 1988-01-242011-01-01
Hiszpania Aitor Ocampos Martinezz HiszpaniaOrbea 1989-06-042011-01-01
Kolumbia Israel Antonio Ochoa Plazasz KolumbiaBoyaca - Orgullo de America 1964-08-262011-01-01
Korea Youn Oh Seongz KoreaSeoul Cycling 1983-08-032011-01-01
Kolumbia Santiago Ojeda Sanaz KolumbiaBoyaca - Orgullo de America 1980-05-302011-01-01
Belgia Geert Omloopz BelgiaPalmans - Cras 1974-02-122011-01-01
Ukraina Oleg Opryshkoz UkrainaAmore & Vita 1986-07-162011-06-30
Dania Thomas Oredssonz DaniaTeam Concordia - Vesthimmerland Pro Cycling 1980-02-022011-01-01
Hiszpania Joaquim Ortegaz PortugaliaBarbot - Siper 1981-09-032011-01-01
Hiszpania Joaquin Ortega Gasconz PortugaliaBarbot - Siper 1981-03-192011-01-01
Hiszpania Didac Ortega Ortsz WlochyAcqua & Sapone 1982-04-052011-01-01
Wlochy Pietro Ortoz San MarinoMiche - Silver Cross - Selle Italia 1988-10-052011-01-01
Polska Łukasz Osieckiz PolskaMroz - Action 1990-04-052011-01-01
Polska Piotr Osińskiz PolskaMroz - Action 1986-12-092011-01-01
Kolumbia Robigzon Leandro Oyola Oyolaz KolumbiaUNE - EPM 1988-08-102011-01-01
Hiszpania Francisco Jose Pacheco Torresz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1982-03-272011-01-01
Kolumbia Oscar Mauricio Pachon Meloz KolumbiaUNE - EPM 1987-04-282011-01-01
Argentyna Guido Emanuel Palmaz Stany ZjednoczoneJamis - Sutter Home presented by Colavita 1987-01-092011-01-01
Wlochy Giuseppe Palumboz WlochyAcqua & Sapone 1975-09-102011-01-01
Belgia Jorg Pannekoekz BelgiaJong Vlaanderen - Bauknecht 1989-11-252011-01-01
Belgia Julien Paquetz BelgiaVerandas Willems 1990-08-092011-01-01
Kolumbia Edwin Parra Bustamantez KolumbiaBoyaca - Orgullo de America 1984-07-082011-01-01
Kolumbia Heiner Rodrigo Parra Bustamentez KolumbiaUNE - EPM 1991-10-092011-01-01
Stany Jonathan Parrishz Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Gear Grinder 1984-10-192011-01-01
Belgia Christian Patronz NiemcyTeam Kuota - Indeland 1988-09-222011-01-01
Polska Dawid Patynskiz PolskaRomet - Weltour - Debica 1989-07-222011-01-01
Australia Mitchell Pearsonz AustraliaGenesys Wealth Advisers 1987-01-162011-01-01
Belgia Rob Peetersz BelgiaTelenet - Fidea 1985-07-022011-02-28
Hiszpania Aketza Pena Izaz HiszpaniaCaja Rural 1981-03-042011-01-01
Kolumbia William Hernan Perez Muñozz KolumbiaColombia es Pasion - Cafe de Colombia 1984-04-202011-01-01
Wielka Joseph Perrettz SzwecjaTeam Sprocket Procycling 1991-03-182011-01-01
RPA James Lewis Perryz RPATeam Neotel 1979-11-192011-01-01
Wlochy Enrico Peruffoz Wielka BrytaniaCarmiooro - NGC 1985-08-012011-01-01
Czechy Lubomir Petrusz BelgiaBKCP - Powerplus 1990-07-172011-01-01
Kolumbia Freddy Orlando Piamonte Rodriguezz KolumbiaUNE - EPM 1982-06-042011-01-01
Austria Michael Pichlerz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1982-07-282011-01-01
Niemcy Eric Pidunz NiemcyLKT Team Brandenburg 1990-09-162011-01-01
Wlochy Luca Pierfeliciz WlochyAcqua & Sapone 1983-09-032011-01-01
Ukraina Konstantin Pimkinz PolskaRomet - Weltour - Debica 1972-02-142011-01-01
Brazylia Roberto Pinheiro Silvaz BrazyliaFunvic - Sundown 1983-01-092011-01-01
Portugalia Carlos Manuel Pinho Oliveiraz PortugaliaCentro Ciclismo de Loule - Louletano - Aquashow 1970-07-302011-01-01
Polska Michal Podlaskiz PolskaAktio - Mostostal Pulawy 1988-05-132011-01-01
Ukraina Maksym Polishchukz UkrainaISD Sport Donetsk 1984-06-152011-01-01
Słowenia Erik Poljanecz SłoweniaZheroquadro - Ideal - Radenska 1990-01-152011-01-01
Holandia Peter-Jan Pollingz HolandiaCycling Team Jo Piels 1990-09-262011-01-01
Grecja Dimitris Polydoropoulosz GrecjaTeam Worldofbike.gr 1989-03-312011-01-01
Ukraina Dmytro Popovz UkrainaKolss Cycling Team 1990-02-232011-01-01
Rosja Evgueni Popovz RosjaItera - Katusha 1984-09-182011-01-01
Niemcy Sebastian Prengelz AustriaArbö - KTM - Junkers 1980-12-162011-01-01
Holandia Matthé Pronkz HolandiaVacansoleil Pro Cycling Team 1974-07-012011-01-01
Polska Artur Przydziałz PolskaRomet - Weltour - Debica 1983-07-072011-01-01
Rosja Pavel Ptashkinz RosjaItera - Katusha 1990-06-232011-01-01
Estonia Martin Puuseppz EstoniaKalev Chocolate - Kuota 1988-02-082011-01-01
Wlochy Antonio Quadrantiz Wielka BrytaniaCarmiooro - NGC 1980-08-262011-01-01
Portugalia Cesar Antunes Quiterioz PortugaliaCentro Ciclismo de Loule - Louletano - Aquashow 1976-07-202011-01-01
Austria Stephan Rabitschz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1991-06-282011-01-01
Hiszpania Gonzalo Rabunal Riosz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1984-08-012011-01-01
Serbia Ivan Radicz SerbiaPartizan Srbija 1985-07-052011-01-01
Polska Robert Radoszz PolskaAktio - Mostostal Pulawy 1975-07-082011-01-01
Kazachstan Bolat Raimbekovz KazachstanAstana 1986-12-252011-01-01
Wlochy Alessandro Raisoniz Wielka BrytaniaCarmiooro - NGC 1983-10-302011-01-01
Brazylia Kleber Ramos Silvaz BrazyliaFunvic - Sundown 1985-08-242011-01-01
Holandia Tom Relouz HolandiaCycling Team Jo Piels 1970-01-222011-01-01
Francja Franck Rénierz FrancjaBbox - Bouygues Telecom 1974-04-112011-01-01
Holandia Kai Reusz HolandiaRabobank 1985-03-112011-01-01
Łotwa Janis Rezinsz ŁotwaAlpha Baltic - Unitymarathons.com 1990-02-032011-05-31
Dania Thomas Riber Sellebjergz DaniaTeam Concordia - Vesthimmerland Pro Cycling 1987-03-292011-01-01
Australia Matthew Ricez Stany ZjednoczoneBahati Foundation Pro Cycling Team 1979-04-292011-01-01
Austria Werner Riebenbauerz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1974-07-072011-01-01
Słowacja Martin Riskaz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1975-05-182011-01-01
Kolumbia Oscar Javier Rivera Alvarezz KolumbiaUNE - EPM 1989-03-052011-01-01
Australia Luke Robertsz AustraliaPegasus Sports ??? 1977-01-252011-02-25
RPA Michael Robinsonz RPADCM Chrome 1988-08-032011-01-01
Australia Thomas Robinsonz AustraliaGenesys Wealth Advisers 1989-11-302011-01-01
Stany Lanell Rockmorez Stany ZjednoczoneBahati Foundation Pro Cycling Team 1991-09-112011-01-01
Brazylia Jose Eriberto Medeiros Rodrigues Filhoz BrazyliaFunvic - Sundown 1984-04-152011-01-01
Stany Fred Rodriguezz MeksykRock Racing 1973-09-032011-01-01
Kolumbia Michael Rodriguezz KolumbiaBoyaca - Orgullo de America 1989-07-292011-01-01
Hiszpania Gustavo Rodriguez Iglesiasz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1979-09-162011-01-01
Brazylia Daniel Valter Rogelimz BrazyliaScott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos 1972-10-132011-01-01
Szwajcaria Lukas Rohnerz SzwajcariaAtlas Personal - BMC 1988-04-152011-01-01
Kolumbia Alexander Rojas Benavidasz KolumbiaColombia es Pasion - Cafe de Colombia 1983-12-232011-01-01
Australia Darren Rolfez AustraliaFly V Australia 1981-11-112011-01-01
Holandia Piet Rooijakkersz HolandiaSkil - Shimano 1980-08-162011-01-01
Belgia François Roossensz BelgiaBodysol - EuroMillions 1981-04-072011-01-01
Francja Stéphane Rossettoz HolandiaVacansoleil Pro Cycling Team 1987-04-062011-01-01
Stany Joey Rosskopfz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's 1989-09-042011-01-01
Słowacja Milan Rovnakz SłowacjaDukla Trencin - Merida 1990-05-082011-01-01
Ukraina Volodymyr Rubinz UkrainaISD Sport Donetsk 1980-09-142011-01-01
Szwecja Filip Rudenstamz SzwecjaTeam Sprocket Procycling 1987-04-232011-01-01
Polska Dariusz Rudnickiz PolskaAktio - Mostostal Pulawy 1981-06-282011-01-01
Austria Benedikt Ruetzz AustriaTeam Radland Tirol 1991-08-072011-01-01
Brazylia Renato Ruizz 1981-07-092011-01-01
Japonia Shota Saitoz JaponiaBlitzen Utsunomiya Pro Racing 1986-05-132011-01-01
Japonia Takahiro Sakainoz JaponiaTeam Bridgestone - Anchor 1983-04-062011-01-01
Portugalia Joaquim Alberto Campos Sampaioz PortugaliaMadeinox - Boavista 1970-02-172011-01-01
Kolumbia Oscar Eduardo Sanchez Guarinz KolumbiaColombia es Pasion - Cafe de Colombia 1985-05-142011-01-01
Australia Nicolas Sandersonz UkrainaAmore & Vita 1984-05-272011-06-30
Hiszpania Raul Santamarta Valbuenaz HiszpaniaBurgos Monumental - Castilla y Leon 1985-10-122011-01-01
Brazylia Nilceu Aparecido Santosz BrazyliaScott - Marcondes Cesar - Sao Jose dos Campos 1977-07-142011-01-01
Polska Marcin Sapaz WlochyLampre - Farnese Vini 1976-02-102011-01-01
Meksyk Ignacio Sarabia Díazz MeksykRock Racing 1983-07-152011-01-01
Portugalia Bruno Sandinha Saraivaz PortugaliaCentro Ciclismo de Loule - Louletano - Aquashow 1985-03-272011-01-01
Rosja Andrei Sartassovz 1975-11-102011-01-01
Niemcy Fabian Schaarz NiemcyHeizomat 1989-03-132011-01-01
Niemcy Patrick Schachtnerz NiemcyTeam Nutrixxion - Sparkasse 1990-08-142011-01-01
Belgia Pieter Schepmansz BelgiaJong Vlaanderen - Bauknecht 1991-02-112011-01-01
Niemcy Franz Schiewerz NiemcyLKT Team Brandenburg 1990-11-152011-01-01
Austria Philip Schinaglz AustriaArbö - KTM - Junkers 1991-08-092011-01-01
Niemcy Jean-Mitja Schlüterz NiemcyTeam Nutrixxion - Sparkasse 1986-07-132011-01-01
Niemcy Christopher Schmiegz NiemcySeven Stones 1989-03-032011-01-01
Austria Matthias Schrögerz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1985-10-142011-01-01
Wlochy Carlo Scognamiglioz WlochyISD - Neri 1983-05-312011-01-01
Rosja Alexander Serovz RosjaTeam Katusha 1982-11-122011-01-01
Niemcy Philipp Seubertz NiemcyTeam NetAPP 1986-08-142011-01-01
RPA Pieter Seyffertz RPADCM Chrome 1986-12-272011-01-01
Wielka Daniel Shandz Wielka BrytaniaTeam Raleigh 1987-07-112011-01-01
Stany Neil Shirleyz Stany ZjednoczoneKelly Benefit Strategies 1978-10-192011-01-01
Brazylia Breno França Sidotiz BrazyliaFunvic - Sundown 1983-03-162011-01-01
Niemcy Sebastian Siedlerz AustriaVorarlberg - Corratec 1978-01-182011-01-01
Wlochy Alessio Signegoz JaponiaTeam Nippo 1983-12-112011-01-01
Portugalia Tiago Silvaz PortugaliaCentro Ciclismo de Loule - Louletano - Aquashow 1986-10-062011-01-01
Argentyna Edgardo Simonz BrazyliaFunvic - Sundown 1974-12-162011-01-01
Austria Michael Singerz AustriaArbö - KTM - Junkers 1988-09-082011-01-01
Polska Kajetan Skrobichz PolskaAktio - Mostostal Pulawy 1988-11-172011-01-01
Australia Peter Smithz Wielka BrytaniaTeam Raleigh 1987-03-112011-01-01
Dania Michael Smith Larsenz DaniaTeam Stenca Trading 1981-06-032011-01-01
Wielka Tom Snapez Wielka BrytaniaSigma Sport - Specialized 1989-07-132011-01-01
Białoruś Yauhen Sobalz SerbiaPartizan Srbija 1981-04-072011-01-01
Dania Kristian Sobotaz DaniaTeam Concordia - Vesthimmerland Pro Cycling 1988-06-012011-01-01
Brazylia Daniel Cesar Soeiroz BrazyliaFunvic - Sundown 1978-05-162011-01-01
Portugalia Pedro Miguel Miranda Soeiroz PortugaliaCentro Ciclismo de Loule - Louletano - Aquashow 1975-09-112011-01-01
Austria Jan Sokolz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1990-09-262011-01-01
Austria Christoph Sokollz AustriaVorarlberg - Corratec 1986-05-092011-01-01
Rosja Evgeny Sokolovz RosjaMoscow 1984-06-112011-01-01
Wlochy Omar Sottocornolaz SłoweniaZheroquadro - Ideal - Radenska 1988-07-192011-01-01
Czechy Michal Soukupz CzechyCK Windoor's Pribram 1989-07-102011-01-01
RPA Siphiwe Sowellaz RPATeam Neotel 1988-02-042011-01-01
RPA Jean Spiesz RPATeam Neotel 1989-11-272011-01-01
Szwajcaria Florian Stalderz Stany ZjednoczoneBMC Racing Team 1982-09-132011-01-01
Słowenia Matej Starez SłoweniaSava 1978-02-202011-01-01
Wielka Matthew Stephensz Wielka BrytaniaSigma Sport - Specialized 1970-04-012011-01-01
Belgia Timothy Stevensz HolandiaVacansoleil Pro Cycling Team 1989-03-262011-01-01
Australia Cody Stevensonz Stany ZjednoczoneAdageo Energy Pro Cycling 1980-06-082011-01-01
Stany Jackson Stewartz Stany ZjednoczoneBMC Racing Team 1980-06-302011-01-01
Wielka James Stewartz Wielka BrytaniaTeam Raleigh 1985-11-082011-01-01
Holandia Wim Stroetingaz NiemcyTeam Milram 1985-05-232011-01-01
Czechy Pavel Stuchlikz ChinyMarco Polo Cycling Team 1991-02-172011-01-01
Słowenia Miha Svabz SłoweniaObrazi - Delo Revije 1984-04-202011-01-01
Polska Radoslaw Swiatekz PolskaDHL - Author 1991-02-132011-01-01
Holandia Wouter Sybrandyz Wielka BrytaniaSigma Sport - Specialized 1985-02-202011-01-01
Polska Krzysztof Szczawinskiz San MarinoMiche - Silver Cross - Selle Italia 1979-05-292011-01-01
Polska Kacper Szczepaniakz BelgiaTelenet - Fidea Cycling Team 1990-11-212011-01-01
Polska Adam Sznitkoz PolskaCCC - Polsat - Polkowice 1984-12-202011-01-01
Wlochy Gabriele Tassinariz IrlandiaDe Rosa - Stac Plastic 1987-10-262011-01-01
Brazylia Luiz Carlos Amorim Tavares Ferraoz 1977-08-272011-01-01
Wlochy Mirko Tedeschiz Wielka BrytaniaCarmiooro - NGC 1989-01-052011-01-01
Erytrea Daniel Teklehaimanotz SzwajcariaCervélo Test Team 1988-11-102011-01-01
Niemcy Lars Telschowz NiemcyLKT Team Brandenburg 1991-08-292011-01-01
Wlochy Fabio Terrenzioz Wielka BrytaniaCarmiooro - NGC 1985-09-122011-01-01
Wlochy Antonio Testaz WlochyAcqua & Sapone 1984-05-052011-01-01
Francja Mathieu Teychenne-Coutetz FrancjaAg2r - La Mondiale 1989-03-182011-01-01
Luxemburg Tom Thillz LuxemburgContinental Team Differdange 1990-03-312011-01-01
Stany Scott Tietzelz Stany ZjednoczoneTeam Mountain Khakis fueled by Jittery Joe's 1984-03-282011-01-01
Rosja Artem Timofeevz IndonezjaPolygon Sweet Nice Team 1986-09-092011-01-01
Węgry Zoltan Tiszaz WęgryBetonexpressz 2000 - Universal Caffe 1967-02-242011-01-01
Wlochy Francesco Tizzaz Wielka BrytaniaCarmiooro - NGC 1981-02-242011-01-01
Indonezja Andri Tjandrakusumaz IndonezjaPolygon Sweet Nice Team 1979-06-082011-01-01
Polska Konrad Tomaszewskiz PolskaDHL - Author 1991-05-252011-01-01
Polska Marcin Tomaszewskiz PolskaCCC - Polsat - Polkowice 1986-05-032011-01-01
Wlochy Andrea Tontiz Wielka BrytaniaCarmiooro - NGC 1976-02-162011-01-01
Hiszpania Carlos Torrent Tarresz AndoraAndorra - GrandValira 1974-08-292011-01-01
Hiszpania Pablo Torres Muińoz HiszpaniaXacobeo - Galicia 1987-11-272011-01-01
Austria Gerhard Trampuschz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1978-08-112011-01-01
Słowenia David Tratnikz SłoweniaZheroquadro - Ideal - Radenska 1982-08-022011-01-01
Japonia Takamitu Tsujiz JaponiaBlitzen Utsunomiya Pro Racing 1981-07-062011-01-01
Polska Piotr Typekz PolskaAktio - Mostostal Pulawy 1989-05-282011-01-01
Grecja Polychronis Tzortzakisz GrecjaHeraklion Kastro - Murcia 1989-01-032011-01-01
Dania Adrian Udesenz DaniaTeam Designa Křkken - Blue Water 1991-05-232011-01-01
Ukraina Sergiy Umnovz UkrainaKolss Cycling Team 1989-07-112011-01-01
Wlochy Stefano Usaiz ChorwacjaTeam Meridiana - Kamen 1982-10-262011-01-01
Białoruś Alexandre Usovz UkrainaISD Sport Donetsk 1977-08-272011-01-01
Estonia Ardy Utarz EstoniaKalev Chocolate - Kuota 1990-11-032011-01-01
Hiszpania Angel Vallejo Dominguezz AndoraAndorra - GrandValira 1981-04-012011-01-01
Holandia Leon Van Bonz ChinyMarco Polo Cycling Team 1972-01-282011-01-01
Belgia Kenneth Van Compernollez BelgiaSunweb - Revor 1988-03-302011-01-01
Belgia Jan Van Daelz BelgiaSunweb - Revor 1987-02-052011-01-01
Holandia Eric Van De Meentz BelgiaQin Cycling Team 1985-10-312011-01-01
Belgia Tom Van Den Hautez BelgiaLandbouwkrediet 1987-03-192011-01-01
Stany Bennet Van Der Genugtenz Stany ZjednoczoneAdageo Energy Pro Cycling 1984-11-102011-01-01
Holandia Thom Van Dulmenz HolandiaCycling Team Jo Piels 1985-03-032011-01-01
Belgia Jurgen Van Goolenz BelgiaOmegaPharma - Lotto 1980-11-282011-01-01
Holandia Bart Van Haarenz HolandiaVan Vliet - EBH - Elshof 1984-11-132011-01-01
RPA Juan Van Heerdenz RPAMTN Energade 1986-09-242011-01-01
Belgia Wim Van Huffelz GrecjaTeam Worldofbike.gr 1979-05-282011-01-01
Belgia Gert-Jan Van Immerseelz BelgiaJong Vlaanderen - Bauknecht 1990-10-102011-01-01
Holandia Corne Van Kesselz BelgiaTelenet - Fidea Cycling Team 1991-08-072011-01-01
Belgia Frank Van Kuikz BelgiaQin Cycling Team 1981-02-242011-01-01
Belgia Wouter Van Mechelenz BelgiaTelenet - Fidea Cycling Team 1981-04-082011-01-01
Belgia Ruben Van Raepenbuschz BelgiaQin Cycling Team 1991-12-082011-01-01
Kolumbia Jefferson Abacuc Vargas Pachecoz KolumbiaBoyaca - Orgullo de America 1984-10-062011-01-01
Belgia Jasper Verberckmoesz GrecjaTeam Worldofbike.gr 1989-04-172011-01-01
Wlochy Gianfranco Viscontiz WęgryBetonexpressz 2000 - Universal Caffe 1983-02-182011-01-01
Holandia Job Vissersz HolandiaSkil - Shimano 1984-11-152011-01-01
Belgia Maarten Vlasselaerz BelgiaQin Cycling Team 1989-08-262011-01-01
Uzbekistan Konstantin Volikz WlochyAmore & Vita - McDonald's 1984-05-182011-01-01
Rosja Stanislav Volkovz RosjaItera - Katusha 1988-03-052011-01-01
Belgia Kristof Vollonz WlochyAmore & Vita - McDonald's 1986-01-062011-01-01
Ukraina Yevgen Voroshynz UkrainaKolss Cycling Team 1991-05-262011-01-01
Holandia Maurice Vrijmoedz HolandiaRabobank CT 1988-12-082011-01-01
Ukraina Roman Vyshnevskyyz WlochyAmore & Vita - McDonald's 1985-01-062011-01-01
Kirgistan Eugen Wackerz TajwanGiant Asia Racing Team 1974-04-182011-01-01
Polska Adam Wadeckiz PolskaAktio - Mostostal Pulawy 1977-12-232011-01-01
Niemcy Frank Daniel Wagnerz NiemcySeven Stones 1990-03-052011-01-01
Stany Nick Waitez Stany ZjednoczoneKenda Pro Cycling presented by Gear Grinder 1983-12-222011-01-01
Australia Johnnie Walkerz HiszpaniaFooton - Servetto - Fuji 1987-03-172011-01-01
Tajwan Yin-Chih Wangz ArmeniaCKT tmit - Champion System 1988-10-122011-01-01
Niemcy Michael Weichtz NiemcyTeam Milram 1988-02-232011-01-01
Austria Matthias Wienerroitherz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1991-05-072011-01-01
Holandia Jeffrey Wiersmaz HolandiaVan Vliet - EBH - Elshof 1987-04-202011-01-01
Stany Justin Williamsz Stany ZjednoczoneTrek - Livestrong presented by Radioshack 1989-05-262011-01-01
Nowa Ryan Willsz Nowa ZelandiaSubway - Avanti Cycling Team 1988-01-192011-01-01
Szwajcaria Janick Wislerz SzwajcariaAtlas Personal - BMC 1985-10-162011-01-01
Szwajcaria Fabien Wolfz SzwajcariaPrice - Custom Bikes 1984-06-222011-01-01
Kazachstan Yevgeniy Yakovlevz IndonezjaPolygon Sweet Nice Team 1980-02-262011-01-01
Korea Ji Hun Yuz KoreaGeumsan Ginseng Asia Continental Cycling Team 1987-09-172011-01-01
Wlochy Luca Zanascaz WlochyCDC - Cavaliere 1983-08-232011-01-01
Wlochy Andrea Zanettiz WlochyAmore & Vita - McDonald's 1989-06-292011-01-01
Czechy Marek Zaoralz CzechyCK Windoor's Pribram 1989-12-072011-01-01
Wlochy Enrico Zenz IrlandiaColnago - CSF Inox 1986-02-022011-01-01
Polska Wojciech Ziolkowskiz PolskaDHL - Author 1984-10-172011-01-01
Austria Riccardo Zoidlz AustriaRC Arbö - Wels - Gourmetfein 1988-04-082011-01-01


Kolarze którzy odeszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Norwegia Lorents Ola Aasvolddo Norwegia Plussbank - Cervélo1988-08-092011-01-01
Malezja Faiz Syarifuddin Abdullah Kadirdo Malezja Terengganu Cycling Team1990-01-192011-01-01
Malezja Shobry Abdullah Muhammaddo Malezja Terengganu Cycling Team1990-08-152011-01-01
Japonia Takayuki Abedo Japonia Shimano Racing Team1986-06-122011-01-01
Japonia Yoshiyuki Abedo Japonia Team Matrix - Powertag1969-08-152011-01-01
Kolumbia Janier Alexis Acevedo Calledo Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1985-12-062011-01-01
Belgia Jens Adamsdo Belgia BKCP - Powerplus1992-06-052011-01-01
Belgia Alexander Aertsdo Belgia Donckers Koffie - Jelly Belly Cycling Team1992-01-232011-01-01
Wlochy Stefano Agostinido Wlochy Liquigas - Cannondale1989-01-032011-08-01
Hiszpania Jose Aguilar Vegado Hiszpania Andalucia - Caja Granada1986-11-172011-08-01
Szwecja Jonas Ahlstranddo Szwecja Team CykelCity1990-02-162011-01-01
Turcja Ahmet Akdilekdo Turcja Manisaspor Cycling Team1988-03-102011-01-01
Hiszpania Raul Alarcon Garciado Portugalia Barbot - Efapel1986-03-252011-01-01
Wenezuela Jose Antonio Alarcon Moralesdo Kolumbia Movistar CT1988-06-122011-01-01
Wlochy Tomas Alberiodo Hiszpania Team Geox - TMC1989-03-312011-01-01
Hiszpania Jose Maria Alcaraz Francodo Grecja KTM - Murcia1987-05-292011-01-01
Hiszpania Jose Maria Alcaraz Rancodo Grecja KTM - Murcia1987-05-292011-01-01
Estonia Martti Alesmaado Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com1990-11-042011-01-01
Iran Shahbolagh Alimohammadido Iran Suren Cycling Team1988-02-042011-01-01
Iran Hossein Alizadehdo Iran Tabriz Petrochemical Cycling Team1988-01-242011-01-01
Nowa Jason Allendo Nowa Zelandia Subway - Avanti1981-08-172011-01-01
Kolumbia Carlos Eduardo Alzate Escobardo Stany Zjednoczone Team Exergy1983-03-232011-01-01
Belgia Maxime Anciauxdo Belgia Bodysol - Lotto1990-12-282011-01-01
Wlochy Danilo Andrenaccido Wlochy D'Angelo & Antenucci - Nippo Corporation1978-02-072011-01-01
Łotwa Reinis Andrijanovsdo Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com1988-04-092011-01-01
Wlochy Adriano Angelonido Węgry Ora Hotels - Carrera1983-01-312011-01-01
Argentyna Jose Fernando Antognado Stany Zjednoczone Jamis - Sutter Home1976-12-212011-01-01
Francja Julien Antomarchido Łotwa La Pomme Marseille1984-05-162011-01-01
Portugalia Amaro Manuel Antunesdo Portugalia LA - Antarte1990-11-272011-01-01
Japonia Kazuki Aoyanagido Japonia Shimano Racing Team1989-02-212011-01-01
Stany Kai Applequistdo Stany Zjednoczone Team Exergy1982-12-132011-01-01
Kolumbia William Aranzazu Escobardo Wlochy Miche Pro Cycling Team1983-04-012011-01-01
Iran Alireza Asghar Zadehdo Iran Tabriz Petrochemical Cycling Team1986-04-122011-01-01
Hiszpania Mikel Astarloza Chaurreaudo Hiszpania Euskaltel - Euskadi1979-11-172011-08-02
Turcja Muhammet Atalaydo Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo1989-05-152011-01-01
Kolumbia Julian Dario Atehortua Bedoyado Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1983-06-192011-01-01
Nowa Josh Atkinsdo Stany Zjednoczone Trek - Livestrong1992-06-282011-01-01
Litwa Gediminas Bagdonasdo Belgia An Post - Sean Kelly1985-12-262011-01-01
Hiszpania Aritz Bagües Kalparsorodo Hiszpania Orbea1989-08-192011-01-01
Słowenia Dejan Bajtdo Słowenia Perutnina Ptuj1987-10-282011-01-01
Stany Andy Bakerdo Stany Zjednoczone Bissell Pro Cycling Team1989-09-302011-01-01
RPA Jason Bakkedo RPA Team Bonitas1989-12-112011-01-01
Szwecja Sebastian Balckdo Szwecja Team CykelCity1988-06-092011-01-01
Bułgaria Pavlin Balinskido Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo1989-02-052011-01-01
Portugalia Carlos Manuel Henriques Baltazardo Portugalia Barbot - Efapel1987-08-102011-01-01
Rosja Kirill Baranovdo Rosja Itera - Katusha1989-04-132011-01-01
Chorwacja Marko Barbirdo Chorwacja Team Meridiana - Kamen1992-08-042011-08-01
Czechy Jiri Baresdo Czechy ASC Dukla Praha1989-05-102011-01-01
Francja Warren Barguildo Francja Bretagne - Schuller1991-10-282011-08-01
Stany Andrew Barkerdo Stany Zjednoczone Chipotle Development Team1991-05-142011-01-01
Francja Florent Barledo Francja Cofidis, le Credit en Ligne1986-01-172011-01-01
Stany Colton Barrettdo Stany Zjednoczone Kelly Benefit Strategies - Optum Health1991-04-172011-01-01
Łotwa Rihards Bartusevicsdo Łotwa La Pomme Marseille1990-11-232011-01-01
Wlochy Enrico Battaglindo Irlandia Colnago - CSF Inox1989-11-172011-08-01
Kanada Mark Battydo Kanada Team SpiderTech powered by C101986-12-072011-01-01
Słowenia Tomaz Baumando Słowenia Perutnina Ptuj1990-11-052011-01-01
Francja Nicolas Bazindo Francja BigMat - Auber 931983-06-092011-01-01
Chorwacja Jasmin Becirovicdo Chorwacja Team Meridiana - Kamen1992-10-012011-01-01
Holandia Derk Abel Beckeringhdo Holandia Rabobank CT1992-09-232011-01-01
Hiszpania David Belda Garciado Hiszpania Burgos 20161983-03-182011-01-01
Francja Julien Belgydo nieznany Kolarz zawieszony za doping 20111983-05-062011-01-01
Łotwa Raivis Belohvosciksdo Austria Team Vorarlberg1976-01-212011-02-04
Hiszpania Javier Benitez Pomaresdo Grecja KTM - Murcia1979-01-032011-01-01
Nowa George Bennettdo Stany Zjednoczone Trek - Livestrong1990-04-072011-01-01
Niemcy Hans-Joachim Benningdo Niemcy Seven Stones1992-03-092011-01-01
Słowacja Stanislav Beresdo Słowacja Dukla Trencin - Merida1992-08-182011-01-01
Słowenia Jure Berkdo Słowenia Radenska1992-07-192011-01-01
Węgry Bendeguz Bernarddo Węgry Ora Hotels - Carrera1988-02-152011-01-01
Stany Josh Berrydo Stany Zjednoczone RealCyclist.com Pro Cycling Team1990-12-012011-01-01
Wlochy Omar Bertazzodo Wlochy Androni Giocattoli1989-01-072011-01-01
Szwecja Christian Bertilssondo Szwecja Team CykelCity1991-09-052011-01-01
Stany Taylor Bertrand-Barrettdo Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Pro Cycling1987-05-052011-01-01
Słowenia Nejc Besterdo Słowenia Sava1992-10-062011-01-01
Kolumbia Carlos Alberto Betancur Gomezdo Wlochy Acqua & Sapone1989-10-132011-01-01
Szwajcaria Laurent Beuretdo Szwajcaria Atlas Personal - BMC1986-03-182011-02-27
Polska Marcin Białobłockido Wielka Brytania Motorpoint1983-09-022011-01-01
Hiszpania Pello Bilbao Lopez De Armentiado Hiszpania Orbea1990-02-252011-01-01
Belgia Gaetan Billedo Belgia Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole1988-04-062011-01-01
Wlochy Emanuele Bindido Chorwacja Team Meridiana - Kamen1981-10-072011-01-01
Niemcy Florian Bissingerdo Austria Arbö - Gebrüder Weiss - Oberndorfer1988-01-302011-01-01
Etiopia Solomon Bitew Shiferawdo Chiny Marco Polo Cycling Team1987-07-132011-01-01
Hiszpania Mikel Bizkarra Etxeguibeldo Hiszpania Orbea1989-08-212011-01-01
Szwecja Jonas Bjelkmarkdo Szwecja Team CykelCity1987-04-012011-01-01
Wielka William Bjergfeltdo Wielka Brytania Motorpoint1978-12-042011-01-01
Czechy Martin Blahado Czechy ASC Dukla Praha1977-09-122011-01-01
Niemcy Florian Bodenschatzdo Niemcy Seven Stones1989-03-012011-01-01
Łotwa Maris Bogdanovicsdo Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com1991-11-192011-01-01
Wlochy Simone Boifavado Węgry Ora Hotels - Carrera1985-07-262011-01-01
Kanada David Boilydo Kanada Team SpiderTech powered by C101990-04-282011-01-01
Kanada Eric Boilydo Kanada Team SpiderTech powered by C101987-06-192011-01-01
Niemcy Yannick Bokdo Niemcy TT Raiko - Argon 181990-04-272011-01-01
Kolumbia Isaac Bolivar Hernandezdo Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1991-05-092011-01-01
Francja Nicolas Bonnetdo Francja Roubaix - Lille Metropole1988-03-212011-01-01
Norwegia Reidar Borgersendo Norwegia Joker - Merida1980-04-102011-01-01
Portugalia Bruno Manuel Sepulveda Borgesdo Portugalia Onda - Boavista1991-03-312011-01-01
Holandia Jan Bosdo Holandia Cycling Team Jo Piels1985-08-202011-01-01
Holandia Melvin Boskampdo Holandia Rabobank CT1990-10-302011-01-01
Słowenia Jaka Bostnerdo Słowenia Radenska1990-11-052011-01-01
Stany Alex Bowdendo Stany Zjednoczone Team Type 11989-12-292011-01-01
Mołdawia Alexandr Braicodo Rumunia Tusnad Cycling Team1988-03-052011-01-01
Stany Gregg Brandtdo Stany Zjednoczone Kenda presented by Gear Grinder1986-08-112011-01-01
RPA Arran Browndo RPA MTN - Qhubeka Continental Team1985-03-242011-01-01
RPA David Charles Browndo Niemcy TT Raiko - Argon 181988-06-102011-01-01
Stany Tucker Browndo Stany Zjednoczone Jamis - Sutter Home1985-03-052011-01-01
Niemcy Fabian Brunodo Niemcy Team NSP1991-04-102011-01-01
Rosja Alexander Budaragindo Rumunia Tusnad Cycling Team1986-09-242011-01-01
Brazylia Douglas Moi Buenodo Brazylia Funvic - Pindamonhangaba1981-09-092011-01-01
Brazylia Otavio Didier Bulgarellido Wielka Brytania Farnese Vini - Neri Sottoli1984-10-152011-01-01
Hiszpania Victor Cabedo Cardado Hiszpania Orbea1989-06-152011-01-01
Kolumbia Julio Alexis Camacho Bernaldo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1990-06-202011-08-01
Słowacja Marek Caneckydo Turcja Manisaspor Cycling Team1988-06-172011-01-01
Kolumbia Alex Norberto Cano Ardilado Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1983-03-132011-01-01
Portugalia Andre Fernando Santos Martins Cardosodo Portugalia CC Tavira1984-09-032011-01-01
Francja Alexis Caresmeldo Belgia Bodysol - Lotto1992-07-032011-01-01
Wlochy Ettore Carlinido Wielka Brytania Farnese Vini - Neri Sottoli1989-08-272011-08-01
Hiszpania Jose Antonio Carrasco Ramirezdo Grecja KTM - Murcia1980-09-082011-01-01
Panama Ramon Carretero Marciaqdo Kolumbia Movistar CT1990-11-262011-01-01
Turcja Mustafa Carsido Turcja Manisaspor Cycling Team1992-11-252011-01-01
Hiszpania Raul Castano Yustedo Malezja Terengganu Cycling Team1984-12-082011-01-01
Kolumbia Alexis de Jesus Castro Rodriguezdo Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1980-10-152011-01-01
Francja Yohan Cauquildo Łotwa La Pomme Marseille1985-03-042011-01-01
Łotwa Jurgis Celminsdo Łotwa La Pomme Marseille1991-09-042011-01-01
Czechy Martin Cetkovskydo Czechy AC Sparta Praha1992-06-302011-01-01
Kanada Ben Chaddockdo Stany Zjednoczone Team Exergy1985-04-092011-01-01
Nowa Glen Alan Chadwickdo Nowa Zelandia PureBlack Racing1976-10-172011-01-01
Słowacja Jaroslav Chalasdo Słowacja Dukla Trencin - Merida1992-08-192011-01-01
Polska Paweł Charuckido Polska CCC Polsat - Polkowice1988-10-142011-01-01
Hongkong Dor Ming Chaudo Hongkong Champion System1983-04-192011-01-01
Hongkong Wai Man Chaudo Hongkong Champion System1986-02-062011-01-01
Stany Michael Chaunerdo Szwecja Team CykelCity1986-09-192011-05-01
Szwajcaria Gabriel Chavannedo Szwajcaria Atlas Personal - BMC1992-01-202011-08-01
Kolumbia Jhoan Esteban Chaves Rubiodo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1990-01-172011-01-01
Tajwan Po Yu Chendo Tajwan Giant Kenda Cycling Team1992-01-092011-01-01
Korea Dong Hyun Choido Korea KSPO1988-01-282011-01-01
Dania Morten Christensendo Dania Team Energi Fyn1986-03-082011-01-01
Mołdawia Sergiu Ciobando Rumunia Tusnad Cycling Team1988-03-072011-01-01
Belgia Kevin Claeysdo Belgia An Post - Sean Kelly1988-03-262011-01-01
Dania Pelle Niklas Clappdo Dania Christina Watches - Onfone1991-07-092011-01-01
Wielka David Clarkedo Wielka Brytania Endura Racing1979-05-202011-01-01
Portugalia Marco Coelhodo Hiszpania Liberty Seguros1988-06-222011-01-01
Stany Cameron Cogburndo Stany Zjednoczone Jelly Belly presented by Kenda1986-01-242011-01-01
Wlochy Sonny Colbrellido Irlandia Colnago - CSF Inox1990-05-172011-08-01
Wielka Neil Colemando Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Pro Cycling1981-10-022011-01-01
Francja Anthony Colindo Francja Roubaix - Lille Metropole1985-03-222011-01-01
RPA Gawie Combrinckdo RPA Team Bonitas1986-04-052011-01-01
Belgia Sander Cordeeldo Belgia Colba - Mercury1987-02-132011-01-01
Portugalia Rui Alberto Faria Costado Hiszpania Movistar Team1986-10-052011-03-25
Francja Arnaud Courteilledo Francja FDJ1989-03-132011-01-01
Stany Elliot Craddockdo Stany Zjednoczone Chipotle Development Team1991-05-102011-01-01
Stany Lawson Craddockdo Stany Zjednoczone Trek - Livestrong1992-02-202011-01-01
Argentyna Marco Crespodo Brazylia Funvic - Pindamonhangaba1986-10-062011-01-01
Nowa Louis Crosbydo Nowa Zelandia PureBlack Racing1989-12-312011-01-01
Meksyk Alfredo Cruz Bernaldezdo Stany Zjednoczone Chipotle Development Team1990-08-022011-01-01
Wlochy Crescenzo D'Amoredo Wlochy Androni Giocattoli1979-04-022011-01-01
Stany Andrew Dahlheimdo Stany Zjednoczone Bissell Pro Cycling Team1988-06-092011-01-01
Francja Maxime Danieldo Francja Saur - Sojasun1991-06-052011-08-01
Francja Flavien Dassonvilledo Francja BigMat - Auber 931991-02-162011-01-01
Stany Zachary Daviesdo Australia V Australia1985-02-172011-01-01
Turcja Secaattin Dazkirlido Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo1990-03-102011-01-01
Wlochy MARIA Giuseppe Dedo Irlandia De Rosa - Ceramica Flaminia1984-08-302011-01-01
Belgia Bart De Clercqdo Belgia OmegaPharma - Lotto1986-08-262011-01-01
Holandia Joop De Gansdo Niemcy Eddy Merckx - Indeland1984-04-122011-01-04
Stany Menso De Jongdo Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Pro Cycling1989-01-272011-01-01
Hiszpania Victor De La Parte Gonzalezdo Hiszpania Caja Rural1986-06-222011-01-01
Meksyk Flavio De Luna Davilado Kanada Team SpiderTech powered by C101990-01-262011-01-01
Belgia Laurens De Vreesedo Belgia Topsport Vlaanderen - Mercator1988-09-292011-01-01
Belgia Julien Dechesnedo Belgia Bodysol - Lotto1991-04-102011-01-01
Holandia Thomas Dekkerdo nieznany Kolarz zawieszony za doping 20111984-09-062011-01-01
Brazylia Felipe Silva Delaido Brazylia Clube Dataro de Ciclismo1986-11-152011-01-01
Francja Romain Delalotdo Francja Cofidis, le Credit en Ligne1991-04-182011-08-01
Francja Mathieu Delarozieredo Łotwa La Pomme Marseille1985-06-292011-01-01
Wlochy Cristian Delle Stelledo Irlandia Colnago - CSF Inox1989-02-242011-08-01
Francja Arnaud Demaredo Francja FDJ1991-08-262011-08-01
Belgia Tom Derniesdo Belgia Bodysol - Lotto1990-12-142011-01-01
Niemcy Jan Deutschmanndo Niemcy TT Raiko - Argon 181979-05-072011-01-01
Belgia Maarten Dhaenedo Belgia Colba - Mercury1984-02-092011-01-01
Wlochy Andrea Di Corradodo Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling1988-08-132011-08-01
Wlochy Gianmarco Di Francescodo Wlochy Acqua & Sapone1989-08-022011-08-01
Wlochy Alberto Di Lorenzodo Chorwacja Team Meridiana - Kamen1982-04-222011-01-01
Wlochy Giuseppe Di Salvodo Wlochy Miche Pro Cycling Team1984-04-042011-01-01
Wlochy Matteo Di Serafinodo Wlochy Androni Giocattoli1986-08-272011-08-01
Kolumbia Andres Miguel Diaz Corralesdo Stany Zjednoczone Team Exergy1984-01-202011-01-01
Szwajcaria Silvan Dillierdo Austria Team Vorarlberg1990-08-032011-01-01
Czechy Jiri Dolezaldo Czechy AC Sparta Praha1992-12-292011-07-01
Hiszpania Ramon Domene Reyesdo Wlochy Androni Giocattoli1990-01-022011-08-01
Hiszpania Sergio Dominguez Munozdo nieznany Koniec kariery 20111986-04-122011-01-01
Francja Axel Domontdo Francja Ag2r - La Mondiale1990-08-072011-08-01
Czechy Jan Dostaldo Czechy ASC Dukla Praha1988-02-112011-01-01
Kolumbia Jorge Enrique Duarte Villamizardo Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1982-05-172011-01-01
Holandia Tom Dumoulindo Holandia Rabobank CT1990-11-112011-01-01
Stany Maxwell Durtschido Stany Zjednoczone Chipotle Development Team1991-05-262011-01-01
Węgry Miklos Duruczdo Węgry Ora Hotels - Carrera1991-03-132011-01-01
Czechy David Dvorskydo Czechy PSK Whirlpool - Author1992-06-112011-01-01
Litwa Darijus Dzervusdo Belgia An Post - Sean Kelly1990-09-202011-01-01
Stany Ryan Eastmando Stany Zjednoczone Trek - Livestrong1992-07-282011-01-01
Niemcy Robin Eckmanndo Stany Zjednoczone Trek - Livestrong1992-05-062011-01-01
Szwajcaria Joel Eglindo Szwajcaria Price Your Bike1990-03-102011-01-01
Belgia Yannick Eijssendo Stany Zjednoczone BMC Racing Team1989-06-262011-01-01
Łotwa Ingus Eislersdo Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com1989-01-282011-01-01
Francja Kenny Elissondedo Francja FDJ1991-07-222011-08-01
Iran Rahim Ememido Iran Azad University Iran1981-05-172011-01-01
Turcja Egemen Kamil Ercevikdo Turcja Manisaspor Cycling Team1992-05-142011-01-01
Turcja Mevlüt Erkando Turcja Manisaspor Cycling Team1992-02-082011-01-01
Iran Amin Eslampourdo Iran Vali Asr - Kerman Team1989-02-282011-01-01
Stany Caleb Fairlydo Stany Zjednoczone HTC - Highroad1987-02-192011-01-01
Kuba Yosvany Falcon Padrondo Stany Zjednoczone RealCyclist.com Pro Cycling Team1979-06-242011-01-01
Grecja Ioannis Stergios Faliakakisdo Grecja KTM - Murcia1992-09-172011-01-01
Wlochy Manuel Fedeledo Wlochy D'Angelo & Antenucci - Nippo Corporation1986-10-032011-03-20
Wielka Andrew Fenndo Belgia An Post - Sean Kelly1990-07-012011-01-01
Słowenia Urban Ferencakdo Słowenia Radenska1992-01-092011-01-01
Brazylia Murilo Ferraz Affonsodo Brazylia Clube Dataro de Ciclismo1991-06-192011-01-01
Niemcy Jacob Fiedlerdo Niemcy Team NSP1987-06-202011-01-01
Wlochy Luca Fiorettido Węgry Ora Hotels - Carrera1984-03-062011-01-01
Australia Campbell Flakemoredo Australia Genesys Wealth Advisers1992-08-062011-01-01
Łotwa Toms Flaksisdo Łotwa La Pomme Marseille1988-06-012011-01-01
Francja Armindo Fonsecado Francja Bretagne - Schuller1989-05-012011-01-01
Niemcy Sven Forbergerdo Niemcy Team NSP1984-05-262011-01-01
Norwegia Kristian Forborddo Ukraina Amore & Vita1988-06-302011-01-01
Kolumbia Juan Pablo Forero Carreńodo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1983-08-032011-01-01
Wlochy Filippo Fortindo Wlochy Androni Giocattoli1989-02-012011-08-01
Australia Michael Freibergdo Australia V Australia1990-10-102011-01-01
Portugalia Daniel Alexandre Loureiro Silva Freitasdo Portugalia Barbot - Efapel1991-05-102011-01-01
Niemcy Matthias Friedemanndo Hongkong Champion System1984-08-172011-01-01
Rosja Igor Frolovdo Rosja Itera - Katusha1990-01-232011-01-01
Wlochy Henry Frustodo Wlochy D'Angelo & Antenucci - Nippo Corporation1986-04-142011-01-01
Szwajcaria Jonathan Fumeauxdo Szwajcaria Atlas Personal - BMC1988-03-072011-01-01
Czechy Roman Furstdo Czechy ASC Dukla Praha1991-05-052011-01-01
Stany Spencer Gaddydo Stany Zjednoczone Kenda presented by Gear Grinder1987-03-072011-01-01
Wlochy Michele Gaiado Wlochy Miche Pro Cycling Team1985-08-272011-04-01
Wenezuela Carlos Johan Galviz Garciado Kolumbia Movistar CT1989-10-272011-01-01
Francja Cédric Gaouado Luxemburg Team Differdange - Magic-sportfood.de1989-03-072011-01-01
Wielka Matthew Geedo Wielka Brytania Team Raleigh1991-01-022011-01-01
Belgia Frederik Geertsdo Belgia Donckers Koffie - Jelly Belly Cycling Team1992-05-272011-01-01
Stany Bradley Gehrigdo Stany Zjednoczone Jamis - Sutter Home1986-09-202011-01-01
Niemcy Jannick Geislerdo Niemcy Heizomat1992-03-162011-01-01
Austria Wolfgang Geislerdo Austria Radland Kärnten - VIPERbike - WSA1978-10-012011-01-01
Francja Sylvain Georgesdo Francja BigMat - Auber 931984-05-012011-01-01
Bułgaria Evgeni Gerganov Balevdo Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo1975-10-012011-01-01
Austria Christoph Gerstlohnerdo Austria Arbö - Gebrüder Weiss - Oberndorfer1984-12-242011-01-01
Iran Vahid Ghafarido Iran Suren Cycling Team1988-10-092011-01-01
Australia Anthony Giacoppodo Australia Genesys Wealth Advisers1986-05-132011-01-01
Belgia Jerome Giauxdo Belgia Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole1986-08-252011-01-01
Francja Benjamin Girauddo Łotwa La Pomme Marseille1986-01-232011-01-01
Niemcy Jannick Gnothdo Niemcy TT Raiko - Argon 181990-04-092011-01-01
Brazylia Rauny Leonardo Silveira Goncalvesdo Brazylia Clube Dataro de Ciclismo1991-07-132011-01-01
Kanada William Goodfellowdo Belgia Bodysol - Lotto1988-01-152011-01-01
Wlochy Maurizio Goratodo Hiszpania Team Geox - TMC1987-11-102011-08-01
Belgia Rob Gorisdo Belgia Verandas Willems - Accent1982-03-152011-01-01
Austria Markus Götzdo Austria Radland Kärnten - VIPERbike - WSA1985-01-132011-01-01
Ukraina Dmytro Grabovskyydo Ukraina ISD - Lampre CT1985-09-302011-01-01
Wlochy Massimo Graziatodo Wielka Brytania Farnese Vini - Neri Sottoli1988-09-252011-01-01
Belgia Geoffrey Gremelpontdo Belgia Bodysol - Lotto1974-10-042011-01-01
Dania Matias Grevedo Dania Team Energi Fyn1992-03-012011-01-01
Australia Stuart Grimseydo Australia Drapac - Porsche Cycling1988-07-042011-01-01
Holandia Ike Groendo Holandia Cycling Team De Rijke1992-05-312011-01-01
Kazachstan Dmitriy Gruzdevdo Kazachstan Astana1986-03-132011-08-01
Ukraina Oleksandr Grygorenkodo Ukraina Kolss Cycling Team1988-07-052011-01-01
Turcja Ali Gulcando Turcja Manisaspor Cycling Team1987-08-292011-01-01
Nowa Taylor Gunmando Nowa Zelandia PureBlack Racing1991-03-142011-01-01
Norwegia Marius Andre Hafsasdo Norwegia Ringeriks - Kraft1991-03-192011-01-01
Iran Alireza Haghido Iran Azad University Iran1979-02-082011-01-01
Holandia Jasper Hamelinkdo Holandia Cycling Team Jo Piels1990-01-122011-01-01
Kanada Nic Hamiltondo Stany Zjednoczone Jelly Belly presented by Kenda1986-12-102011-01-01
Nowa Nicholas Handdo Nowa Zelandia PureBlack Racing1992-05-042011-01-01
Algieria Abdelbasset Hannachido Niemcy TT Raiko - Argon 181985-02-022011-01-01
Dania Jesper Hansendo Dania Team Energi Fyn1990-10-232011-01-01
Dania Lasse Norman Hansendo Dania Team Concordia Forsikring - Himmerland1992-02-112011-01-01
Dania Mads Hardahldo Dania Christina Watches - Onfone1992-12-242011-01-01
Turcja Fatih Harmancido Turcja Manisaspor Cycling Team1988-03-032011-01-01
Iran Shahram Hasanpour Bouroundaraghdo Iran Suren Cycling Team1979-04-182011-01-01
Holandia Arne Hassinkdo Niemcy TT Raiko - Argon 181984-08-122011-01-01
Japonia Sho Hatsuyamado Japonia Utsunomiya - Blitzen1988-08-172011-01-01
Wielka Hamish Robert Haynesdo Belgia Colba - Mercury1974-03-052011-01-01
Niemcy Julian Hellmanndo Niemcy Heizomat1990-12-202011-01-01
Finlandia Matti Helminendo Belgia Landbouwkrediet1975-08-142011-01-01
Belgia Sander Helvendo Belgia Donckers Koffie - Jelly Belly Cycling Team1990-05-302011-01-01
Kolumbia Sergio Luis Henao Montoyado Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1987-12-102011-01-01
Niemcy Adrian Hensedo Niemcy TT Raiko - Argon 181981-03-212011-01-01
Hiszpania Jesus Herrada Lopezdo Hiszpania Movistar Team1990-07-262011-01-01
Dania Marc Hester Hansendo Dania Christina Watches - Onfone1985-06-282011-01-01
Iran Mehdi Heydarido Iran Azad University Iran1992-03-132011-01-01
Belgia Kess Heytensdo Belgia An Post - Sean Kelly1986-08-192011-01-01
Czechy Jiri Hochmanndo Czechy ASC Dukla Praha1986-01-102011-01-01
Austria Matthias Höflerdo Austria Radland Kärnten - VIPERbike - WSA1980-03-212011-01-01
Belgia Dries Hollandersdo Belgia An Post - Sean Kelly1986-07-312011-01-01
Czechy Adam Homolkado Austria Radland Kärnten - VIPERbike - WSA1979-02-122011-01-01
Stany Christopher Hongdo Stany Zjednoczone Team Exergy1988-09-082011-01-01
Belgia Jeroen Hoornedo Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht1988-08-142011-01-01
Czechy Josef Hosekdo Czechy PSK Whirlpool - Author1991-12-232011-01-01
Kanada Hugo Houledo Kanada Team SpiderTech powered by C101990-09-272011-01-01
Stany Alex Howesdo Stany Zjednoczone Chipotle Development Team1988-01-012011-01-01
Australia Damien Howsondo Australia Team Jayco - Skins1992-08-132011-01-01
Tajwan Chin Lung Huangdo Tajwan Giant Kenda Cycling Team1988-12-172011-01-01
Tajwan Wen-Chung Huangdo Tajwan Giant Kenda Cycling Team1990-09-202011-01-01
Nowa Thomas Hubbarddo Nowa Zelandia Subway - Avanti1991-06-132011-01-01
Czechy Jiri Hudecekdo Czechy PSK Whirlpool - Author1986-05-192011-01-01
Holandia Mitchell Huendersdo Holandia Cycling Team Jo Piels1988-07-122011-04-01
Czechy Martin Hunaldo Czechy AC Sparta Praha1989-09-082011-01-01
Norwegia Sondre Moen Hurumdo Norwegia Plussbank - Cervélo1988-12-022011-01-01
Hiszpania Francisco Javier Iriarte Garrodo Hiszpania Movistar Team1986-11-112011-01-01
Irlandia Martyn Irvinedo Tajwan Giant Kenda Cycling Team1985-06-062011-01-01
Iran Jaeel Islamido Iran Vali Asr - Kerman Team1978-09-182011-01-01
Niemcy Dominik Ivodo Niemcy TT Raiko - Argon 181988-03-082011-01-01
Iran Omid Jahanbakhashdo Iran Azad University Iran1991-11-082011-01-01
Iran Hamid Janatido Iran Tabriz Petrochemical Cycling Team1989-10-012011-01-01
RPA Jacques Janse Van Rensburgdo Hiszpania Burgos 20161987-09-062011-01-01
Holandia Jeroen Janssendo Wielka Brytania Team Raleigh1984-05-132011-01-01
Kolumbia Daniel Alexander Jaramillo Diezdo Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1991-01-192011-01-01
Iran Ebrahim Javanido Iran Suren Cycling Team1984-04-152011-01-01
Australia Cameron Jenningsdo Hiszpania Burgos 20161979-04-272011-01-01
RPA Christopher Jenningsdo Hiszpania Burgos 20161991-02-052011-01-01
Dania Christian Jersild Jensendo Dania Team Energi Fyn1992-03-052011-01-01
Niemcy Marius Jessenbergerdo Niemcy Heizomat1991-03-122011-01-01
RPA Songezo Jimdo RPA Team Bonitas1990-09-172011-01-01
Hiszpania Ruben Jimenez Ventosado Hiszpania Burgos 20161987-08-272011-01-01
Stany Sam Johnsondo Stany Zjednoczone Team Exergy1983-07-042011-01-01
Niemcy Olivier Johrdo Niemcy Seven Stones1989-10-272011-01-01
Australia Brendan Jonesdo Australia Genesys Wealth Advisers1985-04-172011-01-01
Stany Carter Jonesdo Stany Zjednoczone Trek - Livestrong1989-02-272011-01-01
Wielka Matthew Jonesdo Wielka Brytania Team Raleigh1989-11-232011-01-01
Korea Hyun Wook Joodo Korea KSPO1986-04-172011-01-01
Niemcy Thomas Juhasdo Niemcy TT Raiko - Argon 181990-02-252011-01-01
Francja Justin Julesdo Łotwa La Pomme Marseille1986-09-202011-01-01
Kazachstan Nazar Jumabekovdo Kazachstan Astana1987-01-032011-08-01
Korea Da Sri Jungdo Korea Seoul Cycling1992-12-102011-01-01
Korea Ji Min Jungdo Korea KSPO1991-08-022011-01-01
RPA Hanco Kachelhofferdo RPA Team Bonitas1985-08-282011-01-01
Czechy Jan Kaduchdo Czechy ASC Dukla Praha1992-06-062011-01-01
RPA Luthando Kakado RPA Team Bonitas1986-01-062011-01-01
Turcja Mirac Kaldo Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo1987-07-082011-01-01
Grecja Dimitrios Kampianisdo Grecja KTM - Murcia1972-01-212011-01-01
Japonia Tomoya Kanekodo Japonia Bridgestone - Anchor1987-11-232011-01-01
Ukraina Anton Kaniukdo Ukraina Amore & Vita1986-07-162011-07-01
Czechy Alois Kankovskydo Czechy ASC Dukla Praha1983-07-192011-01-01
Grecja Evangelos Karagiannakisdo Serbia Partizan - Powermove1989-06-162011-01-01
Turcja Muhammet Eyüp Karagöbekdo Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo1989-10-062011-01-01
Serbia Gabor Kasado Turcja Manisaspor Cycling Team1989-02-032011-01-01
Grecja Charalampos Kastrantasdo Serbia Partizan - Powermove1991-03-132011-01-01
Litwa Gediminas Kaupasdo Luxemburg Team Differdange - Magic-sportfood.de1988-09-072011-01-01
Etiopia Estifanos Kebede Gebresilassiedo Chiny Marco Polo Cycling Team1988-02-182011-01-01
RPA Charles Keeydo RPA MTN - Qhubeka Continental Team1986-07-282011-01-01
Australia Aaron Kempsdo Australia V Australia1983-09-102011-05-20
Stany Quinn Keoghdo Stany Zjednoczone Team Exergy1984-10-032011-01-01
Australia Jordan Kerbydo Australia Team Jayco - Skins1992-08-152011-01-01
Holandia Olaf Kerkhofdo Stany Zjednoczone Team Type 11987-09-042011-01-01
Niemcy Andreas Keuserdo Grecja Team Worldofbike - Multisport1974-04-142011-01-01
Iran Behnam Khalilikhosroshanido Iran Tabriz Petrochemical Cycling Team1988-06-022011-01-01
Polska Piotr Kiebleszdo Polska Bank BGZ Professional Cycling Team1989-03-292011-01-01
Korea Do Hyeong Kimdo Malezja Terengganu Cycling Team1986-10-152011-01-01
Korea Dong Hun Kimdo Korea KSPO1986-09-122011-01-01
Korea Eung Min Kimdo Korea Geumsan Ginseng Asia1992-07-172011-01-01
Korea Jin Hoon Kimdo Korea Geumsan Ginseng Asia1992-05-012011-01-01
Wielka Matthew Kiplingdo Wielka Brytania Team Raleigh1982-11-302011-01-01
Słowenia Blaz Klemencicdo Słowenia Radenska1992-11-102011-01-01
Niemcy Marten Klöppingdo Niemcy TT Raiko - Argon 181990-09-192011-01-01
Rosja Andrey Klyuevdo Ukraina Amore & Vita1987-06-132011-01-01
Holandia Paul Kneppersdo Hiszpania Caja Rural1984-03-242011-08-01
Bułgaria Vladimir Koevdo Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo1979-08-312011-01-01
Rosja Sergey Kolesnikovdo Ukraina Amore & Vita1986-03-102011-01-01
Japonia Ryohei Komorido Wlochy D'Angelo & Antenucci - Nippo Corporation1988-09-262011-01-01
Niemcy Sebastian Körberdo Niemcy Team Nutrixxion - Sparkasse1984-03-012011-01-01
Łotwa Vitalijs Kornilovsdo Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com1979-07-172011-01-01
Białoruś Andrei Krasilnikaudo Stany Zjednoczone Chipotle Development Team1989-04-252011-01-01
Holandia Raymond Krederdo Stany Zjednoczone Chipotle Development Team1989-11-262011-01-01
Polska Tomasz Kudelskido Polska Legia - Felt1992-06-162011-04-01
Łotwa Kaspars Kuprissdo Łotwa La Pomme Marseille1987-11-152011-01-01
Łotwa Aleksandrs Kurbatskisdo Łotwa La Pomme Marseille1992-03-222011-01-01
Norwegia Sebastian Kvalsvoldo Norwegia Plussbank - Cervélo1990-06-162011-01-01
Francja Kevin Lalouettedo Francja Roubaix - Lille Metropole1984-02-182011-01-01
Kanada Simon Lambert-Lemaydo Kanada Team SpiderTech powered by C101990-07-162011-01-01
Holandia Maurits Lammertinkdo Holandia Cycling Team Jo Piels1990-08-312011-01-01
Francja Morgan Lamoissondo Francja Europcar1988-09-072011-08-01
Wielka Steven Lampierdo Wielka Brytania Sigma Sport - Specialized1984-03-022011-01-01
Szwecja Johan Landströmdo Szwecja Team CykelCity1982-03-302011-01-01
Szwajcaria Pirmin Langdo Szwajcaria Atlas Personal - BMC1984-11-252011-01-01
Nowa Mark Langlandsdo Nowa Zelandia PureBlack Racing1987-06-092011-01-01
Australia Darren Lapthornedo Australia Drapac - Porsche Cycling1983-03-042011-03-20
Francja Antoine Lavieudo Francja Cofidis, le Credit en Ligne1990-09-282011-08-01
Australia Scott Lawdo Australia Virgin Blue - RBS Morgans1991-03-092011-01-01
Rumunia Nandor Csaba Lazardo Rumunia Tusnad Cycling Team1992-03-252011-01-01
Francja Gaël Le Bellecdo Wielka Brytania Team Raleigh1988-04-062011-01-01
Francja Florian Le Corredo Francja Roubaix - Lille Metropole1985-05-272011-01-01
Francja Alliaume Leblonddo Francja BigMat - Auber 931992-06-022011-08-02
Korea Ki Joo Leedo Korea KSPO1992-06-092011-01-01
Korea Sang Hyup Leedo Korea Seoul Cycling1992-11-242011-01-01
Korea Won Leedo Korea Seoul Cycling1986-10-172011-01-01
Belgia Philippe Legranddo Belgia Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole1986-07-242011-01-01
Stany Pat Lemieuxdo Stany Zjednoczone Kenda presented by Gear Grinder1987-10-242011-01-01
Ukraina Yuriy Leontenkodo Ukraina Kolss Cycling Team1986-06-272011-01-01
Belgia Jeroen Leplado Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht1990-08-132011-01-01
Niemcy Tobias Lergenmüllerdo Niemcy Heizomat1991-04-232011-01-01
Francja Rudy Lesschaevedo Luxemburg Team Differdange - Magic-sportfood.de1985-09-262011-01-01
Izrael Niv Libnerdo Ukraina Amore & Vita1987-11-012011-01-01
Łotwa Emils Liepinsdo Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com1992-10-292011-01-01
Dania Guytan Lilholtdo Dania Christina Watches - Onfone1988-02-062011-01-01
Tajwan Han Yu Lindo Tajwan Fuji - Cyclingtime.com1988-07-022011-01-01
Dania Martin Linddo Dania Christina Watches - Onfone1990-07-092011-01-01
Szwecja Philip Lindaudo Szwecja Team CykelCity1991-08-182011-01-01
Szwecja Johan Lindgrendo Szwecja Team CykelCity1986-08-132011-01-01
Kanada Chris Lintamando Tajwan Fuji - Cyclingtime.com1978-07-192011-01-01
Portugalia David Silva Livramentodo Portugalia CC Tavira1983-12-182011-01-01
Wlochy Paolo Locatellido Irlandia Colnago - CSF Inox1989-11-042011-01-01
Norwegia Mats Lohnedo Norwegia Joker - Merida1990-10-232011-01-01
Wlochy Omar Lombardido Irlandia Colnago - CSF Inox1989-09-162011-01-01
Kolumbia Luis Felipe Lopez Escobardo Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1990-12-122011-01-01
Australia Alastair Loutitdo Stany Zjednoczone Jelly Belly presented by Kenda1990-02-202011-01-01
Nowa Nick Lovegrovedo Nowa Zelandia Subway - Avanti1981-10-102011-01-01
Australia Mitchell Lovelock-Faydo Australia Team Jayco - Skins1992-01-122011-01-01
Szwecja Tobias Ludvigssondo Szwecja Team CykelCity1991-02-222011-01-01
Łotwa Viesturs Luksevicsdo Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com1987-04-162011-04-28
Nowa Scott Lyttledo Nowa Zelandia PureBlack Racing1984-02-082011-01-01
RPA Neil Macdonalddo RPA Team Bonitas1977-02-282011-01-01
Rumunia Laszlo Madarasdo Rumunia Tusnad Cycling Team1986-08-092011-01-01
Niemcy Christian Magerdo Niemcy Heizomat1992-04-082011-01-01
Wlochy Gianluca Maggioredo Irlandia De Rosa - Ceramica Flaminia1985-02-212011-01-01
Stany Sterling Magnelldo Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Pro Cycling1983-04-052011-01-01
Stany Tyler Magnerdo Stany Zjednoczone Team Type 11991-05-032011-08-01
Wielka Andrew Magnierdo Wielka Brytania Motorpoint1988-07-062011-01-01
Polska Rafał Majkado Dania SaxoBank - Sungard1989-09-122011-02-25
Wlochy Alessandro Malagutido Węgry Ora Hotels - Carrera1987-09-222011-01-01
Iran Behnam Malekido Iran Azad University Iran1992-12-022011-01-01
Iran Ramin Maleki Mizando Iran Tabriz Petrochemical Cycling Team1987-03-162011-01-01
Francja Florent Mallegoldo Francja Bretagne - Schuller1990-01-302011-08-01
Dania Daniel Malmros Christiansendo Dania Christina Watches - Onfone1992-12-152011-01-01
Izrael Ran Margaliotdo Dania SaxoBank - Sungard1988-07-182011-08-01
Słowenia Matej Marindo Słowenia Perutnina Ptuj1980-07-022011-01-01
Iran Mohammadsina Marjanido Iran Suren Cycling Team1990-03-212011-01-01
Nowa Matt Marshalldo Australia Genesys Wealth Advisers1990-11-102011-01-01
Francja Yannick Martinezdo Francja Ag2r - La Mondiale1988-05-042011-08-01
Kolumbia Carlos Andres Martinez Monterodo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1988-07-072011-01-01
Malezja AMIN Mohamed Shahrul Matdo Malezja Terengganu Cycling Team1989-06-092011-01-01
Malezja Mohammad Saufi Mat Senando Malezja Terengganu Cycling Team1990-10-102011-01-01
Iran Amir Hossin Mayehdo Iran Azad University Iran1982-09-212011-01-01
Iran Amoli Maysamdo Iran Suren Cycling Team1987-04-042011-01-01
Malezja Nur Amiraul Fakhruddin Mazukido Malezja Terengganu Cycling Team1992-01-242011-01-01
Wlochy Alessandro Mazzido Wielka Brytania Farnese Vini - Neri Sottoli1987-11-162011-08-01
Australia Jay Mccarthydo Australia Team Jayco - Skins1992-09-082011-02-20
Stany Jonathan Patrick Mccartydo Kanada Team SpiderTech powered by C101982-01-242011-01-01
Nowa James Mccoydo Nowa Zelandia PureBlack Racing1990-06-142011-01-01
Wielka David Mcleando Chorwacja Team Meridiana - Kamen1984-04-272011-08-01
Stany Remi Mcmanusdo Stany Zjednoczone Team Exergy1975-05-152011-01-01
Belgia Tom Meeusendo Belgia Telenet - Fidea1988-11-072011-02-27
Holandia Brian Megensdo Holandia Cycling Team Jo Piels1990-01-262011-01-01
Iran Ramin Mehrabanido Iran Suren Cycling Team1986-10-242011-01-01
Hiszpania Ivan Melero Cocodo Stany Zjednoczone Team Type 11983-04-082011-01-01
Brazylia Daizon Jose Mendesdo Brazylia Clube Dataro de Ciclismo1981-11-202011-01-01
Francja Léo Menvilledo Niemcy Team NSP1988-10-112011-01-01
Belgia Tim Merlierdo Belgia Sunweb - Revor1992-10-302011-01-01
Wielka Tomas Swift Metcalfedo Portugalia CC Tavira1983-08-292011-01-01
Polska Karol Michalskido Polska Legia - Felt1992-08-252011-01-01
Stany Michael Midlarskydo Stany Zjednoczone RealCyclist.com Pro Cycling Team1989-11-172011-01-01
Rumunia Lorand Mihalydo Rumunia Tusnad Cycling Team1992-04-282011-01-01
Słowenia Klemen Mihelizzado Słowenia Radenska1992-02-152011-01-01
Słowenia Tim Mikeljdo Słowenia Sava1992-05-062011-01-01
Dominikana Diego Milan Jimenezdo Hiszpania Caja Rural1985-07-102011-01-01
Stany Carson Millerdo Stany Zjednoczone Jelly Belly presented by Kenda1989-01-092011-01-01
Niemcy Benjamin Minowdo Czechy AC Sparta Praha1978-05-022011-07-01
Czechy Marek Mixado Czechy ASC Dukla Praha1985-06-072011-01-01
Kazachstan Andrey Mizourovdo Kazachstan Astana1973-03-162011-05-25
Iran Arvin Moazzemi Godarzido Iran Tabriz Petrochemical Cycling Team1990-03-262011-01-01
Iran Omid Mohammadi Bazarganido Iran Vali Asr - Kerman Team1990-05-032011-01-01
Niemcy Erik Mohsdo Niemcy Team Nutrixxion - Sparkasse1986-10-122011-01-01
Iran Hossein Moinaldinido Iran Vali Asr - Kerman Team1976-07-292011-01-01
Rosja Dmitry Mokrovdo Rosja Itera - Katusha1989-06-132011-01-01
Francja Rudy Molarddo Francja Cofidis, le Credit en Ligne1989-09-172011-08-01
Wenezuela Yonathan Alejandro Monsalve Pertsinidisdo Wlochy Androni Giocattoli1989-06-282011-01-01
Wlochy Enrico Montanarido Wlochy WIT1985-02-192011-01-01
Kolumbia Rafael Anibal Montiel Cuellardo Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1981-06-282011-01-01
Kolumbia Cristhian Montoya Giraldodo Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1989-08-042011-01-01
Stany Philip Mooneydo Wielka Brytania Team Raleigh1985-01-112011-01-01
Szwecja Patrik Morendo Ukraina Amore & Vita1986-07-042011-01-01
Francja Yann Moritzdo Francja Europcar1988-09-222011-08-01
Hiszpania Alberto Morras Fernandezdo Portugalia Onda - Boavista1987-03-312011-01-01
Niemcy Matthias Mortkado Niemcy Team NSP1990-09-232011-01-01
Australia Lachlan Mortondo Stany Zjednoczone Chipotle Development Team1992-01-022011-01-01
Austria Florian Moserdo Austria Radland Kärnten - VIPERbike - WSA1985-01-212011-01-01
Wlochy Moreno Moserdo Wlochy Liquigas - Cannondale1990-12-252011-08-01
Belgia Ludovic Mottetdo Belgia Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole1985-08-082011-01-01
Słowenia Matej Mugerlido Słowenia Perutnina Ptuj1981-06-172011-01-01
Australia Casey Munrodo Wielka Brytania Rapha Condor - Sharp1985-01-242011-01-01
RPA Stanley Namanyanado RPA MTN - Qhubeka Continental Team1988-04-242011-01-01
Australia Tommy Nankervisdo Stany Zjednoczone RealCyclist.com Pro Cycling Team1983-01-212011-01-01
Belgia Nazario Nannido Belgia Bodysol - Lotto1990-10-252011-01-01
Wlochy Michele Napolido Chorwacja Team Meridiana - Kamen1987-05-042011-01-01
Brazylia Antonio Roberto Xavier Nascimentodo Brazylia Funvic - Pindamonhangaba1977-08-192011-01-01
Iran Saeed Nateghido Iran Vali Asr - Kerman Team1987-09-172011-01-01
Francja Bryan Nauleaudo Francja Europcar1988-03-172011-08-01
Litwa Ramunas Navardauskasdo Stany Zjednoczone Team Garmin - Cervélo1988-01-302011-01-01
Iran Abolfazl Nazari Daghaliando Iran Suren Cycling Team1991-05-042011-01-01
RPA Johannes Christofel Neldo RPA MTN - Qhubeka Continental Team1991-11-282011-01-05
Iran Ali Nematido Iran Tabriz Petrochemical Cycling Team1985-02-252011-01-01
Stany Anders Newburydo Stany Zjednoczone Chipotle Development Team1992-07-262011-01-01
Norwegia Bjorn Tore Nilsen Hoemdo Norwegia Plussbank - Cervélo1991-04-122011-01-01
Kolumbia Libardo Nino Corredordo Malezja Letua Cycling Team1968-09-262011-01-01
Japonia Ryota Nishizonodo Japonia Shimano Racing Team1987-09-012011-01-01
Wlochy Giacomo Nizzolodo Luxemburg Team Leopard - Trek1989-01-302011-01-01
Wlochy Michele Nodarido Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling1985-07-262011-08-01
Nowa Michael Northeydo Nowa Zelandia PureBlack Racing1987-03-242011-01-01
Rumunia Carol Eduard Novakdo Rumunia Tusnad Cycling Team1976-07-282011-01-01
Niemcy Simon Nuberdo Niemcy Thüringer Energie Team1991-03-282011-01-01
Portugalia Diogo Miguel Afonso Nunesdo Portugalia CC Tavira1989-04-032011-01-01
Polska Dominik Oborskido Grecja Team Worldofbike - Multisport1992-04-172011-01-01
Polska Jakub Oborskido Grecja Team Worldofbike - Multisport1985-07-202011-01-01
Australia Mark Obriendo Grecja SP Tableware1987-09-162011-01-01
Nowa Paul Odlindo Nowa Zelandia Subway - Avanti1978-09-192011-01-01
Niemcy Patrick Oebendo Niemcy TT Raiko - Argon 181991-12-272011-01-01
Niemcy Jan Oelerichdo Niemcy TT Raiko - Argon 181988-03-302011-01-01
Rumunia Attila Olahdo Rumunia Tusnad Cycling Team1989-05-162011-01-01
Holandia Daan Olivierdo Holandia Rabobank CT1992-11-242011-01-01
Szwecja Michael Olssondo Szwecja Team CykelCity1986-03-042011-01-01
Stany Emerson Orontedo Stany Zjednoczone Jelly Belly presented by Kenda1990-01-292011-01-01
Wlochy Davide Orricodo Stany Zjednoczone UnitedHealthcare Pro Cycling1990-02-172011-08-01
Kolumbia Carlos Alberto Ospina Hernandezdo Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1982-09-102011-01-01
Hiszpania Román Osunado Hiszpania Andalucia - Caja Granada1989-09-152011-08-01
Holandia Rick Ottemado Holandia Cycling Team De Rijke1992-06-252011-01-01
Chile Carlos Ivan Oyarzun Gui?ezdo Hiszpania Movistar Team1981-10-262011-01-01
Turcja Hüseyin Özcando Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo1988-01-202011-01-01
Turcja Bunyamin Ozdemirdo Turcja Manisaspor Cycling Team1987-09-112011-01-01
Łotwa Uldis Ozolinsdo Łotwa La Pomme Marseille1988-02-162011-01-01
Kolumbia Hector Leonardo Paez Leondo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1982-07-102011-01-01
Wlochy Angelo Paganido Irlandia Colnago - CSF Inox1988-08-042011-01-01
Francja Jean-Lou Paianido Francja Saur - Sojasun1988-12-232011-01-01
Hiszpania Adrian Palomares Villaplanado Hiszpania Andalucia - Caja Granada1976-02-182011-01-01
Węgry Peter Palotaido Austria Tyrol Team1992-02-042011-01-01
Brazylia Gregory Alves de Freitas Panizodo Brazylia Clube Dataro de Ciclismo1985-05-122011-01-01
Kolumbia Darwin Ferney Pantoja Tovardo Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1990-09-252011-01-01
Grecja Dimitrios Papaderosdo Serbia Partizan - Powermove1989-05-192011-01-01
Belgia Olivier Pardinido Belgia Wallonie Bruxelles - Crédit Agricole1985-07-302011-01-01
Hiszpania Jon Pardo Abarzuzado Portugalia Onda - Boavista1988-01-022011-01-01
Korea Geon Bi Parkdo Korea KSPO1987-02-252011-01-01
Korea Joon Yeong Parkdo Korea Geumsan Ginseng Asia1992-04-182011-01-01
Korea Sung Baek Parkdo Korea KSPO1985-02-272011-01-01
Australia Dale Parkerdo Stany Zjednoczone Team RadioShack1992-05-122011-08-01
Stany Ryan Parnesdo Wielka Brytania Team Raleigh1984-08-142011-01-01
Kolumbia John Fredy Parra Caladado Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1974-11-092011-01-01
Kolumbia Ivan Ramiro Parra Pintodo Kolumbia EPM - UNE1975-10-142011-01-01
Iran Mehdi Partovido Iran Suren Cycling Team1983-01-042011-01-01
Serbia Filip Pavlovicdo Serbia Partizan - Powermove1992-07-092011-01-01
Wlochy Matteo Pelucchido Hiszpania Team Geox - TMC1989-01-212011-01-01
Hiszpania Jonathan Perdiguero Lozanodo Hiszpania Caja Rural1988-05-232011-08-01
Portugalia Joao Pedro Mendonca Pereirado Portugalia CC Tavira1987-03-122011-01-01
Kolumbia Wilmar Jair Perez Muñozdo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1986-11-082011-01-01
Kolumbia Jairo Perez Suarezdo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1973-03-242011-01-01
Grecja Ilias Periklesdo Grecja SP Tableware1986-06-262011-01-01
Wlochy Enrico Peruffodo Austria Team Vorarlberg1985-08-012011-02-04
Australia Cameron Petersondo Australia Virgin Blue - RBS Morgans1983-12-042011-01-01
Bułgaria Daniel Bogomilov Petrovdo Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo1982-10-312011-01-01
Niemcy Ron Pfeiferdo Niemcy Seven Stones1991-07-232011-01-01
Australia Adam Phelando Australia Drapac - Porsche Cycling1991-08-232011-02-17
Wlochy Fabio Piscopiellodo Irlandia De Rosa - Ceramica Flaminia1985-02-162011-01-01
Polska Lukasz Piwowskido Polska Legia - Felt1992-02-032011-01-01
Niemcy Matthias Plarredo Niemcy LKT Team Brandenburg1992-02-272011-01-01
Słowenia Jan Polancdo Słowenia Radenska1992-05-062011-01-01
Szwecja Robert Pölderdo Szwecja Team CykelCity1991-06-212011-01-01
Francja Lilian Pommierdo Szwajcaria Atlas Personal - BMC1983-11-302011-01-01
Australia Liam Pooledo Austria Radland Kärnten - VIPERbike - WSA1990-10-262011-01-01
Iran Karim Pourgholibelvirdido Iran Suren Cycling Team1985-06-222011-01-01
Niemcy Kevin Predatschdo Niemcy Thüringer Energie Team1992-08-262011-01-01
Australia Joshua Pretedo Czechy PSK Whirlpool - Author1991-08-172011-01-01
Rosja Alexander Prishpetniydo Rosja Itera - Katusha1987-07-182011-01-01
Austria Rupert Probstdo Austria Arbö - Gebrüder Weiss - Oberndorfer1981-07-302011-01-01
Węgry David Puskasdo Węgry Ora Hotels - Carrera1988-10-282011-01-01
Estonia Erki Pütsepdo Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com1976-05-252011-01-01
Łotwa Kristofers Racenajsdo Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com1985-12-132011-01-01
Słowenia Andrej Rajspdo Słowenia Radenska1992-07-262011-01-01
Austria Lukas Ranacherdo Austria Arbö - Gebrüder Weiss - Oberndorfer1992-08-252011-01-01
Wlochy Gianluca Randazzodo Wlochy Miche Pro Cycling Team1985-11-042011-01-01
Kanada Andrew Randelldo Kanada Team SpiderTech powered by C101974-07-042011-01-01
Norwegia Alexander Randindo Norwegia Ringeriks - Kraft1991-08-192011-01-01
Polska Rafal Ratajczykdo Polska CCC Polsat - Polkowice1983-04-052011-01-01
Nowa Alexander Raydo Nowa Zelandia PureBlack Racing1990-10-032011-01-01
Stany Thacker Reevesdo Stany Zjednoczone Chipotle Development Team1989-09-152011-01-01
Niemcy Martin Reinertdo Niemcy Heizomat1992-02-252011-01-01
Francja Maxime Renaultdo Francja Saur - Sojasun1990-01-022011-08-01
Łotwa Janis Rezinsdo Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com1990-02-032011-01-01
Argentyna Maximiliano Ariel Richeze Araquistaindo Wlochy D'Angelo & Antenucci - Nippo Corporation1983-03-072011-01-01
Holandia Oscar Riesebeekdo Holandia Rabobank CT1992-12-232011-01-01
Australia Jason Riggdo Australia Genesys Wealth Advisers1969-07-172011-01-01
Stany Victor Riquelmedo Stany Zjednoczone Wonderful Pistachios Pro Cycling1986-12-232011-01-01
Wlochy Emanuele Rizzado Węgry Ora Hotels - Carrera1984-02-082011-01-01
Kolumbia Julian Andres Rodas Ramirezdo Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1982-01-022011-01-01
Nowa Shem Rodgerdo Nowa Zelandia PureBlack Racing1988-12-042011-01-01
Wielka Lee Rodgersdo Tajwan Fuji - Cyclingtime.com1972-05-162011-01-01
Kolumbia Michael Rodriguezdo Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1989-07-292011-08-01
Hiszpania Alexis Rodriguez Hernandezdo Malezja Terengganu Cycling Team1977-04-272011-01-01
Nowa Rico Rogersdo Tajwan Giant Kenda Cycling Team1978-04-252011-01-01
Australia Darren Rolfedo Australia V Australia1981-11-112011-05-20
Francja Martial Romando Szwajcaria Atlas Personal - BMC1987-11-132011-01-01
Hiszpania Igor Romero Etxebarriado Hiszpania Caja Rural1986-07-112011-01-01
Szwecja Jimmy Rönndo Szwecja Team CykelCity1979-07-052011-01-01
Brazylia Cristian Egidio Rosado Brazylia Clube Dataro de Ciclismo1987-09-042011-01-01
Malezja Mohamed Nor Umardi Rosdido Malezja Terengganu Cycling Team1986-08-112011-01-01
Stany Joey Rosskopfdo Stany Zjednoczone Team Type 11989-09-042011-08-01
Kanada Ryan Rothdo Kanada Team SpiderTech powered by C101983-01-102011-01-01
Czechy Michal Rubasdo Czechy AC Sparta Praha1992-04-112011-01-01
Łotwa Janis Rubiksdo Łotwa La Pomme Marseille1989-06-302011-01-01
Austria Stefan Ruckerdo Austria Radland Kärnten - VIPERbike - WSA1980-01-202011-01-01
Hiszpania Eloy Ruiz Pintodo Hiszpania Andalucia - Caja Granada1989-01-072011-01-01
Wenezuela Jose Humberto Rujano Guillendo Wlochy Androni Giocattoli1982-02-182011-01-01
Malezja Amir Mustafa Ruslido Australia Drapac - Porsche Cycling1987-02-052011-02-18
Rosja Alexander Ryabkindo Hiszpania Caja Rural1989-05-012011-01-01
Iran Abbass Saeidi Tanhado Iran Azad University Iran1981-01-042011-01-01
Białoruś Siarhei Safonaudo Polska Legia - Felt1990-07-032011-04-01
Szwajcaria Mirco Saggioratodo Szwajcaria Atlas Personal - BMC1988-04-162011-01-01
Malezja Mohd Harrif Salehdo Malezja Terengganu Cycling Team1988-09-152011-01-01
Iran Farshad Salehiando Iran Azad University Iran1987-05-092011-01-01
Brazylia Eduardo Salesdo Brazylia Clube Dataro de Ciclismo1989-05-132011-01-01
Belgia Jarl Salomeindo Belgia Topsport Vlaanderen - Mercator1989-01-272011-01-01
Hiszpania Julian Sanchez Pimientado Hiszpania Caja Rural1980-02-262011-01-01
Portugalia Hugo Matos Sanchodo Portugalia LA - Antarte1982-02-042011-01-01
Wlochy Antonio Santorodo Wlochy Androni Giocattoli1989-09-132011-01-01
Brazylia Renato Aparecido Santosdo Brazylia Clube Dataro de Ciclismo1983-01-312011-01-01
Hiszpania Enrique Sanz Unzuedo Hiszpania Movistar Team1989-09-112011-01-01
Turcja Mustafa Sayardo Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo1989-04-222011-01-01
Holandia Jesper Schipperdo Holandia Cycling Team De Rijke1992-09-172011-01-01
Francja Fabien Schmidtdo Francja FDJ1989-03-232011-08-01
Szwajcaria Christian Schneebergerdo Szwajcaria Atlas Personal - BMC1989-02-282011-01-01
Austria Mario Schoibldo Austria Tyrol Team1990-06-252011-01-01
Austria Patrick Schörkmayerdo Austria Radland Kärnten - VIPERbike - WSA1987-10-172011-01-01
Norwegia Michael Schoudo Norwegia Ringeriks - Kraft1988-09-062011-01-01
Niemcy Philip Schulzdo Belgia Colba - Mercury1979-10-032011-01-01
Austria Michael Schwaigerdo Austria Radland Kärnten - VIPERbike - WSA1983-01-282011-01-01
Wlochy Carlo Scognamigliodo Austria Team Vorarlberg1983-05-312011-04-02
Nowa Thomas Scullydo Stany Zjednoczone Chipotle Development Team1990-01-142011-01-01
Brazylia Renato Martins Seabrado Brazylia Clube Dataro de Ciclismo1978-04-252011-01-01
Rumunia Szabolcs Sebestyendo Rumunia Tusnad Cycling Team1992-03-232011-01-01
Niemcy Rüdiger Seligdo Luxemburg Team Leopard - Trek1989-02-192011-08-01
Australia Adam Sempledo Australia Drapac - Porsche Cycling1989-11-182011-01-01
Belgia Florent Serrydo Belgia Bodysol - Lotto1991-01-042011-01-01
Turcja Serhat Sertdo Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo1987-01-012011-01-01
Iran Seyed Moezeddin Seyed Rezaei Khormizido Iran Vali Asr - Kerman Team1979-06-272011-01-01
Iran Seyed Mostafa Seyed Rezaei Khormizido Iran Vali Asr - Kerman Team1984-08-062011-01-01
Rosja Evgeny Shalunovdo Stany Zjednoczone Team RadioShack1992-01-082011-08-01
Australia Patrick Shawdo Australia Genesys Wealth Advisers1986-02-192011-01-01
Stany Taylor Sheldendo Australia V Australia1987-03-312011-01-01
Irlandia Ryan Sherlockdo Tajwan Giant Kenda Cycling Team1982-01-202011-01-01
Korea Dong Hyun Shindo Korea KSPO1990-02-252011-01-01
Iran Hamid Shirido Iran Suren Cycling Team1982-03-212011-01-01
Rosja Boris Shpilevskydo Iran Tabriz Petrochemical Cycling Team1982-08-202011-01-01
Kazachstan Alexandre Shushemoindo Kazachstan Astana1987-02-262011-08-01
Nowa Matthew Sillarsdo Tajwan Giant Kenda Cycling Team1987-08-022011-01-01
Portugalia Bruno Duarte Ferreira Silvado Portugalia LA - Antarte1988-05-172011-01-01
Brazylia Juliano Elisio Pereira Silvado Brazylia Clube Dataro de Ciclismo1981-07-052011-01-01
Portugalia Luis Filipe Albino Silvado Portugalia CC Tavira1984-10-222011-01-01
Portugalia Fabio Silvestredo Hiszpania Liberty Seguros1990-01-252011-01-01
Hiszpania Jordi Simon Casullerasdo Hiszpania Caja Rural1990-09-062011-08-01
Chorwacja Endi Siroldo Chorwacja Loborika - Favorit Team1992-06-202011-01-01
Litwa Evaldas Siskeviciusdo Łotwa La Pomme Marseille1988-12-302011-01-01
Polska Jakub Skrzeszewskido Polska Legia - Felt1992-01-032011-04-01
Łotwa Toms Skujinšdo Łotwa La Pomme Marseille1991-06-152011-01-01
Stany Erik Slackdo Stany Zjednoczone Team Exergy1988-02-092011-01-01
Węgry Marton Solymosido Węgry Ora Hotels - Carrera1990-04-242011-01-01
Francja Geoffrey Soupedo Francja FDJ1988-03-222011-01-01
Kanada Jamie Sparlingdo Wielka Brytania Team Raleigh1984-12-282011-01-01
Łotwa Lauris Spillersdo Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com1974-02-192011-01-01
Stany Robbie Squiredo Stany Zjednoczone Chipotle Development Team1990-04-012011-01-01
Austria Stefan Stadlerdo Austria Arbö - Gebrüder Weiss - Oberndorfer1986-10-152011-01-01
Dania Mads Steendo Dania Christina Watches - Onfone1990-06-212011-01-01
Wlochy Marco Stefanido Wlochy WIT1984-10-022011-01-01
Austria Benedikt Steinerdo Austria Radland Kärnten - VIPERbike - WSA1987-11-292011-01-01
Szwecja Patrik Stenbergdo Szwecja Team CykelCity1990-11-132011-01-01
Wlochy Alessandro Stoccodo Irlandia De Rosa - Ceramica Flaminia1989-03-172011-01-01
Norwegia Bersvenn Stöendo Ukraina Amore & Vita1983-12-082011-01-01
Łotwa Janis Stonisdo Łotwa La Pomme Marseille1992-01-242011-01-01
Węgry Ferenc Stubando Węgry Ora Hotels - Carrera1992-08-112011-01-01
Australia Sean Sullivando Australia V Australia1978-08-182011-01-01
Stany Daniel Summerhilldo Stany Zjednoczone Chipotle Development Team1989-01-282011-01-01
Niemcy Jasha Sütterlindo Niemcy Thüringer Energie Team1992-11-042011-01-01
Stany Robert Sweetingdo Stany Zjednoczone Kenda presented by Gear Grinder1987-06-052011-01-01
Węgry Balint Szeghalmido Wlochy Lampre - ISD1980-09-162011-01-01
Polska Piotr Sztobryndo Polska Bank BGZ Professional Cycling Team1989-03-312011-01-01
Niemcy Brian Takacsdo Niemcy Team NSP1992-09-112011-01-01
Stany Andrew Talanskydo Stany Zjednoczone Team Garmin - Cervélo1988-11-232011-01-01
Kolumbia Juan Sebastian Tamayo Martinezdo Wlochy WIT1988-05-232011-01-01
Hongkong Wang Yip Tangdo Hongkong Champion System1984-06-052011-01-01
Francja Grégoire Tarridedo Łotwa La Pomme Marseille1991-07-102011-01-01
Turcja Timur Tascando Turcja Manisaspor Cycling Team1992-04-142011-01-01
Austria Christoph Täubeldo Austria Arbö - Gebrüder Weiss - Oberndorfer1991-12-112011-01-01
Austria Georg Tazreiterdo Hongkong Champion System1986-03-042011-01-01
Bułgaria Svetoslav Kirilov Tchanlievdo Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo1973-08-032011-01-01
Holandia Rens Te Stroetdo Holandia Cycling Team Jo Piels1989-09-232011-01-01
Wlochy Mirko Tedeschido Wlochy Lampre - ISD1989-01-052011-08-01
RPA James Tennentdo RPA MTN - Qhubeka Continental Team1989-03-042011-01-01
Słowenia Marcel Ternovsekdo Rumunia Tusnad Cycling Team1987-02-182011-01-01
Belgia Dylan Teunsdo Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht1992-03-012011-01-01
Francja Mathieu Teychenne-Coutetdo Francja Ag2r - La Mondiale1989-03-182011-08-01
Niemcy Fabian Thieldo Niemcy Thüringer Energie Team1992-01-062011-01-01
Niemcy Kersten Thieledo Niemcy Thüringer Energie Team1992-09-292011-01-01
Niemcy Tino Thömeldo Niemcy Team NSP1988-06-062011-01-01
Niemcy Björn Thuraudo Niemcy Team NSP1988-07-232011-01-01
Wlochy David Tintorido Wlochy Acqua & Sapone1989-11-062011-08-01
Wlochy Thomas Tiozzodo Wlochy Lampre - ISD1987-06-192011-08-01
Indonezja Antonius Christopher Tjondrokusumodo Indonezja Polygon Sweet Nice Team1987-11-292011-01-01
Kazachstan Ruslan Tleubayevdo Kazachstan Astana1987-03-072011-08-01
Niemcy Joachim Tollesdo Niemcy TT Raiko - Argon 181986-04-172011-01-01
Polska Pawel Tomkiewiczdo Polska Legia - Felt1992-08-172011-01-01
Nowa Michael Torcklerdo Nowa Zelandia PureBlack Racing1987-04-122011-01-01
Hiszpania Albert Torres Barcelodo Hiszpania Team Geox - TMC1990-04-262011-08-01
Wlochy Matteo Trentindo Belgia Quick Step1989-08-022011-08-02
Argentyna Walter Gaston Trillinido Węgry Ora Hotels - Carrera1991-01-252011-01-01
Rosja Alexei Tsatevichdo Rosja Itera - Katusha1989-07-052011-01-01
Turcja Selcuk Turkcetindo Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo1987-07-252011-01-01
Grecja Kimon Tzannisdo Grecja Team Worldofbike - Multisport1982-01-042011-01-01
Japonia Kouhei Uchimado Wlochy D'Angelo & Antenucci - Nippo Corporation1988-11-082011-01-01
Turcja Recep Unalando Turcja Manisaspor Cycling Team1990-04-092011-01-01
Czechy Petr Vakocdo Czechy ASC Dukla Praha1992-07-112011-01-01
Kolumbia William Andres Valencia Ocampodo Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1989-11-062011-01-01
Dania Michael Valgren Andersendo Dania Glud & Marstrand - LRŘ1992-02-072011-01-01
Holandia Dylan Van Baarledo Holandia Rabobank CT1992-05-212011-01-01
Belgia Jeffry Van Den Bulckdo Belgia Colba - Mercury1990-01-292011-01-01
Belgia Kevin Van Den Noortgatedo Belgia Verandas Willems - Accent1989-07-072011-08-01
Holandia David Van Der Poeldo Belgia BKCP - Powerplus1992-06-152011-01-01
Belgia Tosh Van Der Sandedo Belgia OmegaPharma - Lotto1990-11-282011-08-01
Belgia Kevin Van Dyckdo Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht1988-06-232011-01-01
Belgia Dieter Van Lanckerdo Belgia Colba - Mercury1988-09-062011-01-01
Belgia Arthur Van Overberghedo Belgia Topsport Vlaanderen - Mercator1990-02-072011-08-01
Belgia Jan Van Puyveldedo Niemcy TT Raiko - Argon 181982-05-042011-01-01
Belgia Arne Van Snickdo Belgia Donckers Koffie - Jelly Belly Cycling Team1992-02-152011-01-01
Nowa Roman Van Udendo Nowa Zelandia PureBlack Racing1988-10-292011-01-01
Belgia Kenneth Vanbilsendo Belgia Donckers Koffie - Jelly Belly Cycling Team1990-06-012011-01-01
Belgia Philip Vandaeledo Belgia Colba - Mercury1985-08-032011-01-01
Francja Thomas Vaubourzeixdo Łotwa La Pomme Marseille1989-06-162011-01-01
Czechy Jakub Vecerado Czechy PSK Whirlpool - Author1992-09-262011-01-01
Rumunia Hunor Veghdo Rumunia Tusnad Cycling Team1979-07-162011-01-01
Czechy Ondrej Vendolskydo Czechy ASC Dukla Praha1991-07-122011-01-01
Belgia Wout Verbeekdo Belgia Donckers Koffie - Jelly Belly Cycling Team1992-07-242011-01-01
Belgia Evert Verbistdo Belgia Verandas Willems - Accent1984-06-272011-01-01
Belgia Jim Vercruycedo Belgia Colba - Mercury1988-12-062011-01-01
Kolumbia Jaime Vergara Carodo Kolumbia EPM - UNE1987-06-122011-01-01
Holandia Tom Vermeerdo Belgia Colba - Mercury1985-12-282011-01-01
Belgia Gianni Vermeerschdo Belgia BKCP - Powerplus1992-11-192011-01-01
Holandia Jeff Vermeulendo Holandia Cycling Team De Rijke1988-10-072011-01-01
Belgia Julien Vermotedo Belgia Quick Step1989-07-262011-01-01
Hiszpania Carlos Verona Quintanillado Hiszpania Burgos 20161992-11-042011-01-01
Hiszpania Francisco Javier Vila Errandoneado Irlandia De Rosa - Ceramica Flaminia1975-10-112011-01-01
Kolumbia Juan Pablo Villegas Cardonado Kolumbia Colombia es Pasion - Cafe de Colombia1987-10-152011-01-01
Kolumbia Cesar Augusto Villegas Duquedo Kolumbia Gobernacion de Antioquia - Indeportes Antioquia1992-12-122011-01-01
Łotwa Henrijs Vimbado Łotwa La Pomme Marseille1992-09-252011-01-01
Portugalia Rui Pedro Carvalho Vinhasdo Portugalia LA - Antarte1986-12-062011-01-01
Portugalia Nelson Nuno Sequeira Vitorinodo Portugalia CC Tavira1975-08-172011-01-01
Niemcy Mario Vogtdo Niemcy Heizomat1992-01-172011-01-01
Łotwa Andris Vosekalnsdo Łotwa Alpha Baltic - Unitymarathons.com1992-06-262011-01-01
Słowenia Robert Vrecerdo Słowenia Perutnina Ptuj1980-10-082011-01-01
Belgia Zico Waeytensdo Belgia Topsport Vlaanderen - Mercator1991-09-292011-08-01
Australia Johnnie Walkerdo Australia V Australia1987-03-172011-05-20
Australia Kane Walkerdo Australia Genesys Wealth Advisers1989-01-012011-01-01
Australia Nicholas Walkerdo Australia V Australia1988-09-132011-01-01
Australia Tim Walkerdo Australia Genesys Wealth Advisers1986-12-272011-01-01
Belgia Emiel Wastyndo Belgia Jong Vlaanderen - Bauknecht1992-01-012011-01-01
Belgia Willem Wautersdo Holandia Vacansoleil - DCM1989-11-102011-08-01
Niemcy Sascha Weberdo Luxemburg Team Differdange - Magic-sportfood.de1988-02-232011-01-01
Belgia Maik Wensinkdo Belgia Colba - Mercury1990-09-142011-01-01
RPA Martin Wesemanndo RPA MTN - Qhubeka Continental Team1984-03-192011-01-01
Stany Robert Whitedo Stany Zjednoczone Kenda presented by Gear Grinder1977-03-102011-01-01
Kolumbia Juan Pablo Wilches Rodriguezdo Chorwacja Team Meridiana - Kamen1982-01-222011-01-01
Kolumbia Norberto Wilches Rodriguezdo Chorwacja Team Meridiana - Kamen1983-08-292011-01-01
Australia Christopher Williamsdo Hongkong Champion System1981-11-102011-01-01
Australia Chris Winndo Australia V Australia1984-03-122011-01-01
RPA Waylon Woolcockdo RPA Team Bonitas1982-07-082011-01-01
Polska Dariusz Wozniakdo Polska Legia - Felt1974-09-122011-01-01
Hongkong Kin San Wudo Hongkong Champion System1985-05-042011-01-01
Szwajcaria Lionel Wustdo Szwajcaria Price Your Bike1989-12-182011-01-01
Belgia Niels Wytinckdo Belgia Colba - Mercury1991-07-162011-01-01
Japonia Takahiro Yamashitado Japonia Team Matrix - Powertag1985-11-202011-01-01
Korea Sung Yeon Jedo Korea KSPO1986-10-012011-01-01
Japonia Kuranosuke Yonemurado Japonia Bridgestone - Anchor1987-01-132011-01-01
Korea Ki Hong Yoodo Korea Geumsan Ginseng Asia1988-03-242011-01-01
Stany Eric Youngdo Stany Zjednoczone Bissell Pro Cycling Team1989-02-262011-04-20
Malezja Yusrizal Yusofdo Malezja Terengganu Cycling Team1990-08-272011-01-01
Luxemburg Joel Zangerledo Luxemburg Team Differdange - Magic-sportfood.de1988-10-112011-01-01
Iran Mohammad Zangi Abadido Iran Vali Asr - Kerman Team1990-06-142011-01-01
Iran Sajjad Zangi Abadido Iran Vali Asr - Kerman Team1992-11-182011-01-01
Wlochy Stefano Zanichellido Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo1986-03-252011-01-01
Chorwacja Vinko Zaninovicdo Chorwacja Loborika - Favorit Team1987-11-062011-01-01
Bułgaria Stanislav Zaralievdo Turcja Konya - Torku Seker Spor - Vivelo1988-02-102011-01-01
Iran Amir Zargarido Iran Azad University Iran1980-07-312011-01-01
Słowenia David Zupancicdo Słowenia Radenska1992-06-132011-01-01


  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)