Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane ekipy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

14-07-2024 15:42

Valid XHTML 1.0 Strict

ROKnazwa ekipySkrDyw
2008flaga KatyushaKATCT
2009flaga Team KatushaKATPT
2010flaga Team KatushaKATPT
2011flaga Katusha TeamKATPT
2012flaga Katusha TeamKATPT
2013flaga Katusha TeamKATPT
2014flaga Team KatushaKATPT
2015flaga Team KatushaKATPT
2016flaga Team KatushaKATPT
2017flaga Team Katusha - AlpecinKATPT
2018flaga Team Katusha - AlpecinTKAPT
2019flaga Team Katusha - AlpecinTKAPT
2020flaga Israel Start-Up NationISNPT
2021flaga Israel Start-Up NationISNPT
2022flaga Israel - Premier TechIPTPT
2023flaga Israel - Premier TechIPTPR
2024flaga Israel - Premier TechIPTPROT


Kolarze którzy przedłużyli kontrakty:
kolarzdata urodzenia
Rosja Denis Galimzyanov1987-03-07
Rosja Alexei Markov1979-05-26


Kolarze którzy przyszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Węgry Laszlo Bodrogiz FrancjaCrédit Agricole 1976-12-112009-01-01
Rosja Alexandre Botcharovz FrancjaCrédit Agricole 1975-02-262009-01-01
Rosja Pavel Bruttz WlochyTinkoff Credit Systems 1982-01-292009-01-01
Hiszpania Antonio Colom Masz LuxemburgAstana 1978-05-112009-01-01
Belgia Maxim Debusscherez nieznanyEkipa amatorska 2009 1986-06-102009-08-10
Belgia Kenny Dehaesz BelgiaTopsport Vlaanderen 1984-11-102009-01-01
Rosja Nikita Eskovz WlochyTinkoff Credit Systems 1983-01-232009-01-01
Hiszpania Joan Horrach Ripollz HiszpaniaCaisse d'Epargne 1974-03-272009-01-01
Rosja Mikhail Ignatievz WlochyTinkoff Credit Systems 1985-05-072009-01-01
Rosja Serguei Ivanovz LuxemburgAstana 1975-03-052009-01-01
Rosja Vladimir Karpetsz HiszpaniaCaisse d'Epargne 1980-09-202009-01-01
Rosja Serguei Klimovz WlochyTinkoff Credit Systems 1980-07-072009-01-01
Wlochy Luca Mazzantiz WlochyTinkoff Credit Systems 1974-02-042009-01-01
Australia Robbie Mcewenz BelgiaSilence - Lotto 1972-06-242009-01-01
Rosja Guennadi Mikhailovz EstoniaMitsubishi - Jartazi 1974-02-082009-01-01
Wlochy Danilo Napolitanoz WlochyLampre 1981-01-312009-01-01
Rosja Artem Ovechkinz RosjaMoscow 1986-07-112009-08-20
Rosja Evgeny Petrovz WlochyTinkoff Credit Systems 1978-05-252009-01-01
Austria Christian Pfannbergerz Wielka BrytaniaBarloworld 1979-12-092009-01-01
Wlochy Filippo Pozzatoz WlochyLiquigas 1981-09-102009-01-01
Rosja Ivan Rovnyz WlochyTinkoff Credit Systems 1987-09-302009-01-01
Rosja Alexander Serovz WlochyTinkoff Credit Systems 1982-11-122009-01-01
Belgia Gert Steegmansz BelgiaQuick Step 1980-09-302009-01-01
Wielka Ben Swiftz nieznanyEkipa amatorska 2008 1987-11-052009-01-01
Rosja Nikolai Trussovz WlochyTinkoff Credit Systems 1985-07-022009-01-01
Belgia Stijn Vandenberghz FrancjaAg2r - La Mondiale 1984-04-252009-01-01
Belgia Maxime Vantommez EstoniaMitsubishi - Jartazi 1986-03-082009-01-01


Kolarze którzy odeszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Rosja Mikhail Antonovdo Rosja Katyusha CT1986-01-042009-01-01
Rosja Yan Ketoevdo Rosja Katyusha CT1985-12-232009-01-01
Rosja Roman Klimovdo Rosja Katyusha CT1985-01-192009-01-01
Rosja Daniil Komkovdo Rosja Katyusha CT1985-10-312009-01-01
Rosja Dmitry Kosyakovdo Rosja Katyusha CT1986-02-282009-01-01
Rosja Ivan Kovalevdo Rosja Moscow1986-07-262009-01-01
Rosja Timofey Kritskiydo Rosja Katyusha CT1987-01-242009-01-01
Rosja Alexey Kunshindo nieznany Ekipa amatorska 20091987-10-202009-01-01
Rosja Nikita Novikovdo Rosja Katyusha CT1989-11-102009-01-01
Rosja Alexander Petrovskiydo Rosja Katyusha CT1988-03-082009-01-01
Rosja Alexander Porsevdo Rosja Katyusha CT1986-02-212009-01-01
Rosja Alexey Shmidtdo nieznany Ekipa amatorska 20091983-04-172009-01-01
Rosja Andrey Solomennikovdo Rosja Katyusha CT1987-06-102009-01-01
Rosja Valerey Valynindo Rosja Moscow1986-12-102009-01-01


  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)