Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane ekipy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

04-03-2024 06:28

Valid XHTML 1.0 Strict

ROKnazwa ekipySkrDyw
2017flaga Beijing XDS - Innova Cycling TeamXDSCT
2018flaga Beijing XDS - Innova Cycling TeamXDSCT
2020flaga Shenzhen Xidesheng Cycling TeamXDSCT
2021flaga Shenzhen Xidesheng Cycling TeamXDSCT
2022flaga Shenzhen Xidesheng Cycling TeamXDSCT
2023flaga Shenzhen Xidesheng Cycling TeamXDSCT


Kolarze którzy przedłużyli kontrakty:
kolarzdata urodzenia
Chiny Hao An2002-10-12
Chiny Lingzhuang Kong2000-07-25
Chiny Zheng Lv2002-02-14


Kolarze którzy przyszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Wielka Leon Atkinsz nieznanyEkipa amatorska 2022 2008-01-012023-01-01
Wlochy Roberto Capelloz nieznanyEkipa amatorska 2022 2007-09-252023-01-01
Belgia Leander De Gendtz nieznanyEkipa amatorska 2022 2007-09-042023-01-01
Chiny Zhen Liz nieznanyEkipa amatorska 2022 2002-07-172023-01-01
Francja Noé Melotz nieznanyEkipa amatorska 2022 2005-09-072023-01-01
Chiny Minghui Niuz nieznanyTianyoude Hotel Cycling Team 2002-06-122023-01-01
Szwajcaria Antoine Salaminz nieznanyEkipa amatorska 2022 2008-02-232023-01-01
Wielka Angus Stonehamz nieznanyEkipa amatorska 2022 2005-02-232023-01-01
Hiszpania Pablo Torres Ariasz nieznanyEkipa amatorska 2022 2005-11-102023-01-01
Chiny Ruibiao Zhangz nieznanyEkipa amatorska 2022 2002-06-162023-01-01


Kolarze którzy odeszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Chiny Zhen Changdo Chiny Kung Cycling Team2002-05-182023-01-01
Chiny Libin Chendo Chiny Kung Cycling Team1986-10-072023-01-01
Chiny Wenbo Huangdo nieznany Ekipa amatorska 20232000-03-092023-01-01
Chiny Luhao Lido Chiny Li Ning Star1999-10-082023-01-01
Chiny Hao Liudo nieznany Ekipa amatorska 20231988-11-072023-01-01
Chiny Shude Mengdo Chiny Kung Cycling Team2001-04-102023-01-01
Chiny Changsheng Sundo Chiny China Glory Continental Cycling Team2002-11-302023-01-01
Chiny Yan Tongdo nieznany Ekipa amatorska 20232003-03-302023-01-01
Chiny Junnan Wangdo nieznany Ekipa amatorska 20232000-06-012023-01-01
Chiny Xiaolei Yindo nieznany Ekipa amatorska 20231997-02-232023-01-01


  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)