Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane ekipy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

24-07-2024 11:08

Valid XHTML 1.0 Strict

ROKnazwa ekipySkrDyw
2009flaga Katyusha CTKTACT
2010flaga Itera - KatushaTIKCT
2011flaga Itera - KatushaTIKCT
2012flaga Itera - KatushaTIKCT
2013flaga Itera - KatushaTIKCT
2014flaga Itera - KatushaTIKCT
2015flaga Itera - KatushaTIKCT


Kolarze którzy przedłużyli kontrakty:
kolarzdata urodzenia


Kolarze którzy przyszli:
kolarz data urodzeniakiedy


Kolarze którzy odeszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Rosja Mikhail Akimovdo Rosja Helicopters1992-04-172013-01-01
Rosja Kirill Baranovdo nieznany Ekipa amatorska 20131989-04-132013-01-01
Rosja Igor Boevdo Rosja RusVelo1989-11-222013-01-01
Rosja Sergei Chernetckiido Rosja Katusha Team1990-01-012013-01-01
Rosja Alexander Foliforovdo Rosja Helicopters1992-03-082013-01-01
Rosja Igor Frolovdo nieznany Ekipa amatorska 20131990-01-232013-01-01
Rosja Alexander Grigorievdo Rosja Helicopters1992-03-212013-01-01
Rosja Pavel Kochetkovdo Rosja RusVelo1986-03-072013-01-01
Rosja Dmitry Kosyakovdo nieznany Ekipa amatorska 20131986-02-282013-01-01
Rosja Dmitry Mokrovdo nieznany Ekipa amatorska 20131989-06-132013-01-01
Rosja Maxim Pokidovdo nieznany Ekipa amatorska 20131989-07-112013-01-01
Rosja Sergei Pomoshnikovdo Rosja RusVelo1990-07-172013-01-01
Rosja Alexander Prishpetniydo nieznany Ekipa amatorska 20131987-07-182013-01-01
Rosja Maxim Razumovdo nieznany Ekipa amatorska 20131990-12-012013-01-01
Rosja Sergey Rudaskovdo nieznany Ekipa amatorska 20131984-06-212013-01-01
Rosja Alexander Rybakovdo Rosja RusVelo1988-05-172013-01-01
Rosja Andrey Solomennikovdo Rosja RusVelo1987-06-102013-01-01


  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)