Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane ekipy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

12-07-2024 22:49

Valid XHTML 1.0 Strict

ROKnazwa ekipySkrDyw
2009flaga Max Success SportsMSSCT
2014flaga Giant - Champion System Pro CyclingMSSCT
2015flaga Giant - Champion System Pro CyclingMSSCT
2016flaga Giant - Champion System Pro CyclingMSSCT
2017flaga Giant Cycling TeamMSSCT
2018flaga Giant Cycling TeamMSSCT
2019flaga Giant Cycling TeamMSSCT
2020flaga Giant Cycling TeamMSSCT
2021flaga Giant Cycling TeamMSSCT
2022flaga Giant Cycling TeamMSSCT
2023flaga Giant Cycling TeamMSSCT
2024flaga Giant Cycling TeamMSSCONT


Kolarze którzy przedłużyli kontrakty:
kolarzdata urodzenia
Chiny Lijun Bai1988-11-19


Kolarze którzy przyszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Chiny Yingchuan Guz nieznanyEkipa amatorska 2015 1994-01-192015-01-02
Chiny Hao Liuz nieznanyEkipa amatorska 2015 1988-11-072015-01-03
Chiny Xinyang Liuz nieznanyEkipa amatorska 2015 1992-06-142015-01-04
Chiny Chenglu Qinz nieznanyEkipa amatorska 2015 1992-10-242015-01-05
Chiny Ping An Shenz nieznanyEkipa amatorska 2015 1992-04-202015-01-06
Chiny Shan Shuangz nieznanyEkipa amatorska 2015 1992-04-152015-01-07
Chiny Xiaolong Sunz nieznanyEkipa amatorska 2015 1994-05-182015-01-08
Chiny Xin Wangz nieznanyEkipa amatorska 2015 1992-10-262015-01-09
Chiny Nan Wuz nieznanyEkipa amatorska 2015 1990-11-202015-01-10
Chiny Chaohua Xuez nieznanyEkipa amatorska 2015 1992-03-312015-01-11
Chiny Cheng Xuez nieznanyEkipa amatorska 2015 1990-06-052015-01-12
Chiny Lupeng Zhangz nieznanyEkipa amatorska 2015 1996-04-152015-01-13
Chiny Wenlong Zhangz nieznanyEkipa amatorska 2015 1989-07-152015-01-14


Kolarze którzy odeszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Chiny Yingchuan Gudo nieznany Ekipa amatorska 20151994-01-192015-01-01
Chiny Zhihui Jiangdo Holandia SEG Racing1994-03-032015-01-01
Chiny Hao Liudo nieznany Ekipa amatorska 20151988-11-072015-01-01
Chiny Xinyang Liudo nieznany Ekipa amatorska 20151992-06-142015-01-01
Chiny Yihui Nido nieznany Ekipa amatorska 20151993-03-092015-01-01
Chiny Chenglu Qindo nieznany Ekipa amatorska 20151992-10-242015-01-01
Chiny Ping An Shendo nieznany Ekipa amatorska 20151992-04-202015-01-01
Chiny Tao Shido nieznany Ekipa amatorska 20151992-04-012015-01-01
Chiny Shan Shuangdo nieznany Ekipa amatorska 20151992-04-152015-01-01
Chiny Nan Wudo nieznany Ekipa amatorska 20151990-11-202015-01-01
Chiny Chaohua Xuedo nieznany Ekipa amatorska 20151992-03-312015-01-01
Chiny Jin Yangdo nieznany Ekipa amatorska 20151992-05-212015-01-01
Chiny Jing Yangdo nieznany Ekipa amatorska 20151990-10-252015-01-01
Chiny Zhong Yuando nieznany Ekipa amatorska 20151988-12-072015-01-01
Chiny Kang Zhaodo nieznany Ekipa amatorska 20151992-08-242015-01-01


  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)