Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane ekipy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-07-2024 00:29

Valid XHTML 1.0 Strict

ROKnazwa ekipySkrDyw
2010flaga Kalev Chocolate - KuotaKCTCT
2014flaga Korail Cycling TeamKCTCT
2015flaga Korail Cycling TeamKCTCT
2016flaga Korail Cycling TeamKCTCT
2017flaga Korail Cycling TeamKCTCT
2018flaga Korail Cycling TeamKCTCT
2019flaga Korail Cycling TeamKCTCT
2020flaga KTX - Korail Cycling TeamKCTCT
2021flaga Korail Cycling TeamKCTCT
2022flaga Korail Cycling TeamKCTCT
2023flaga Korail Cycling TeamKCTCT
2024flaga Korail Cycling TeamKCTCONT


Kolarze którzy przedłużyli kontrakty:
kolarzdata urodzenia
Korea Sun Hwoi Bang1998-04-07
Korea Tae Woo Kang1998-04-15
Korea Jae Yeon Lim1991-09-06


Kolarze którzy przyszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Korea Dae Young Jooz KoreaSeoul Cycling Team 1996-10-102019-01-01
Korea Kang Eun Jooz nieznanyEkipa amatorska 2018 1996-03-162019-01-01
Korea Geon-jin Kimz nieznanyEkipa amatorska 2018 1999-06-302019-01-01
Korea Sang Pyo Kimz nieznanyEkipa amatorska 2018 1996-01-282019-01-01
Korea Don-gin Shinz nieznanyEkipa amatorska 2018 1994-06-212019-01-01


Kolarze którzy odeszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Korea Im Beom Cheondo nieznany Ekipa amatorska 20191998-03-022019-01-01
Korea Jiung Jangdo Korea Gapyeong Cycling Team1992-08-172019-01-01
Korea Min Hyeok Jido nieznany Ekipa amatorska 20191999-06-112019-01-01
Korea Dae Hoon Kimdo nieznany Ekipa amatorska 20191996-03-312019-01-01
Korea Jin Woo Leedo nieznany Ekipa amatorska 20191994-10-192019-01-01
Korea Min Woo Leedo nieznany Ekipa amatorska 20191994-08-032019-01-01
Korea Tae Hee Ohdo Korea Gapyeong Cycling Team1993-08-182019-01-01


  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)