Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane ekipy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

16-07-2024 10:41

Valid XHTML 1.0 Strict

ROKnazwa ekipySkrDyw
2004flaga Team L.P.R. - Piacenza Management SRLLPRPR
2005flaga Team L.P.R.LPRPR
2006flaga Team L.P.R.LPRPR
2007flaga Team L.P.R.LPRPR
2008flaga LPR Brakes - BallanLPRPR
2009flaga LPR Brakes - Farnese ViniLPRPR
2010flaga De Rosa - Stac PlasticDERPR
2011flaga De Rosa - Ceramica FlaminiaDERPR
2012flaga Utensilnord - NamedUNAPR
2013flaga UtensilnordUNACT
2014flaga UtensilnordUNACT
2015flaga UtensilnordUNACT
2016flaga KobanyaKOBCT


Kolarze którzy przedłużyli kontrakty:
kolarzdata urodzenia
Wlochy Luca Celli1979-02-23
Wlochy Riccardo Chiarini1984-02-20
Wlochy Alessandro Maserati1979-09-08
Wlochy Walter Proch1984-02-17


Kolarze którzy przyszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Wlochy Gabriele Bosisioz IrlandiaTenax 1980-08-062008-01-01
Wlochy Claudio Cucinottaz IrlandiaTenax 1982-01-222008-01-01
Wlochy Danilo Di Lucaz WlochyLiquigas 1976-01-022008-01-01
Wlochy Giairo Ermetiz IrlandiaTenax 1981-04-072008-01-01
Wlochy Roberto Ferrariz IrlandiaTenax 1983-03-092008-01-01
Słowenia Jure Golcerz IrlandiaTenax 1977-07-122008-01-01
Wlochy Sergio Laganaz IrlandiaTenax 1982-11-042008-01-01
Wlochy Sergio Marinangeliz WlochyAurum Hotels 1980-07-022008-01-01
Wlochy Matteo Montagutiz nieznanyEkipa amatorska 2007 1984-01-062008-01-01
Wlochy Fabio Negriz nieznanyEkipa amatorska 2008 1982-12-062008-08-01
Wlochy Alessandro Petacchiz NiemcyTeam Milram 1974-01-032008-09-01
Ukraina Ruslan Pidgornyyz IrlandiaTenax 1977-07-252008-01-01
Wlochy Daniele Pietropolliz IrlandiaTenax 1980-07-112008-01-01
Wlochy Cristiano Salernoz IrlandiaTenax 1985-02-182008-01-01
Wlochy Paolo Savoldelliz SzwajcariaAstana 1973-05-072008-01-01
Wlochy Alessandro Spezialettiz WlochyLiquigas 1975-01-142008-01-01


Kolarze którzy odeszli:
kolarz data urodzeniakiedy
Szwajcaria Roger Beuchatdo Wenezuela Serramenti PVC Diquigiovanni - Androni Giocattoli1972-01-022008-01-01
Słowenia Borut Bozicdo Holandia Cycle Collstrop1980-08-082008-01-01
Wlochy Daniele Callegarindo nieznany Ekipa amatorska 20081982-09-212008-01-01
Szwajcaria Andreas Dietzikerdo Austria Volksbank - Corratec1982-10-152008-01-01
Wlochy Marco Marcatodo Holandia Cycle Collstrop1984-02-112008-01-01
Wlochy Daniele Nardellodo Wenezuela Serramenti PVC Diquigiovanni - Androni Giocattoli1972-08-022008-01-01
Szwajcaria Nazareno Rossido Wenezuela Serramenti PVC Diquigiovanni - Androni Giocattoli1985-04-032008-01-01
Wlochy Luca Solarido nieznany Ekipa amatorska 20081979-10-022008-01-01


  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)