Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 09:46

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Daryl ImpeyMitchelton - Scott20.03.34160
2Richie PorteTrek - Segafredos.t.120
3Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concept+0.1696
4Diego UlissiUAE Team Emirates+0.2088
5Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.80
6Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.72
7Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.64
8Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team+0.2356
9Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.48
10Robert GesinkTeam Jumbo - Visma+0.2440
11George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.35
12Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.30
13Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.27
14Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.24
15Sam OomenTeam Sunwebs.t.21
16Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.19
17Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.17
18Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Team+0.2615
19Jay MccarthyBora - Hansgrohe+0.2913
20Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.11
21Nathan EarleTeam Ukyos.t.10
22Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.9
23Scott DaviesBahrain - McLaren+0.458
24Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+0.577
25Cameron MeyerMitchelton - Scott+1.016
26Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+1.125
27Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Team+1.265
28Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.5
29Eros CapecchiBahrain - McLaren+1.285
30Rohan DennisTeam INEOS+1.465
31Laurent DidierEkipa amatorska 2020+1.575
32Peter SaganBora - Hansgrohe+2.255
33Adam HansenLotto - Soudal+3.045
34Marc Soler GimenezMovistar Team+3.095
35Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+3.115
36Niklas EgTrek - Segafredo+5.245
37Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+6.165
38Simon ClarkeEF Pro Cycling+6.285
39Manuele MoriUAE Team Emirates+6.345
40Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+6.535
41Simon GerransEkipa amatorska 2020+7.065
42Timothy RoeEkipa amatorska 2020+7.425
43Yukiya ArashiroBahrain - McLaren+9.005
44Marco MarcatoUAE Team Emirates+9.575
45Owain DoullTeam INEOS+10.305
46Valerio AgnoliBahrain - McLaren+10.345
47Lachlan MortonEF Pro Cycling+11.015
48Michael StorerTeam Sunweb+11.025
49Ben GastauerAg2r La Mondiale+11.205
50Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+11.245
51Enrico BattaglinBahrain - McLaren+11.430
52Koen De KortTrek - Segafredo+12.000
53Laurens De VreeseAstana Pro Team+12.410
54Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+12.470
55Nathan HaasCofidis+13.450
56Nikias ArndtTeam Sunweb+13.460
57Danilo WyssNTT Pro Cycling Team+13.470
58Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+13.500
59Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+14.180
60Mathew HaymanMitchelton - Scott+15.300
61Daniel OssBora - Hansgrohe+15.430
62Miles ScotsonGroupama - FDJ+16.090
63Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provence+16.220
64Salvatore PuccioTeam INEOS+16.320
65William ClarkeTrek - Segafredo+16.340
66Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermec+17.020
67Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BH+17.150
68Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+17.190
69Daan OlivierTeam Jumbo - Visma+17.460
70Steele Von HoffTeam BridgeLane+18.320
71Artyom ZakharovAstana Pro Team+18.360
72Jasha SütterlinTeam Sunweb+19.550
73Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+20.180
74Tom BohliUAE Team Emirates+20.200
75Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Step+21.050
76Alexander EdmondsonMitchelton - Scott+22.550
77Caleb EwanLotto - Soudal+23.010
78Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+23.270
79Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermec+23.340
80Matthieu LadagnousGroupama - FDJ+23.460
81Tom ScullyEF Pro Cycling+24.010
82Elia VivianiCofidis+24.120
83Mitchell DockerEF Pro Cycling+24.220
84Nans PetersAg2r La Mondiale+24.450
85Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+24.580
86Jaco VenterNTT Pro Cycling Team+25.270
87Patrick BevinCCC Team+27.130
88Zakkari DempsterIsrael Cycling Academy+28.130
89Simone ConsonniCofidis+28.200
90Matteo BonoEkipa amatorska 2020+28.250
91Peter KennaughBora - Hansgrohe+28.400
92Manuele BoaroAstana Pro Team+29.060
93Pavel KochetkovCCC Team+29.240
94Chad HagaTeam Sunweb+30.350
95Mark RenshawNTT Pro Cycling Team+30.480
96Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+31.080
97Thomas De GendtLotto - Soudal+31.210
98Antoine DuchesneGroupama - FDJ+33.180
99Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Team+33.400
100Łukasz WiśniowskiCCC Team+33.550
101Alexander PorterARA - Pro Racing Sunshine Coast+34.270
102Nico DenzTeam Sunweb+35.100
103Oscar GattoBora - Hansgrohe+35.450
104Riccardo MinaliNippo - Delko - Provence+35.460
105Fabio SabatiniCofidis+36.120
106Florian SenechalDeceuninck - Quick Step+36.160
107Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharma+37.010
108Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+38.140
109Marcel SiebergBahrain - McLaren+39.070
110Truls Engen KorsaethEkipa amatorska 2020+39.090
111Damien HowsonMitchelton - Scott+39.390
112Maciej BodnarBora - Hansgrohe+39.510
113Robert WagnerTeam Arkea - Samsic+41.090
114Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nation+41.240
115Christopher LawlessTeam INEOS+41.250
116Mads PedersenTrek - Segafredo+41.330
117Logan OwenEF Pro Cycling+41.460
118Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concept+41.490
119Scott BowdenTeam BridgeLane+43.130
120Phil BauhausBahrain - McLaren+45.210
121Alex FrameTrek - Segafredo+47.290
122Sam BennettDeceuninck - Quick Step+53.090
123Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provence+55.280
124Sam WelsfordARA - Pro Racing Sunshine Coast+56.340
125Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+59.550

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andre GreipelIsrael Start-Up Nation3.50.2125
2Caleb EwanLotto - Soudals.t.15
3Peter SaganBora - Hansgrohes.t.10
4Elia VivianiCofidiss.t.5
5Simone ConsonniCofidiss.t.0
6Phil BauhausBahrain - McLarens.t.0
7Nathan HaasCofidiss.t.0
8Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
9Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
10Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
11Patrick BevinCCC Teams.t.0
12Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
13Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.0
14Christopher LawlessTeam INEOSs.t.0
15Mads PedersenTrek - Segafredos.t.0
16Sam WelsfordARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
17Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
18Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
19Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provences.t.0
20Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
21Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
22George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
23Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
24Mark RenshawNTT Pro Cycling Teams.t.0
25Steele Von HoffTeam BridgeLanes.t.0
26Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
27Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
28Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
29Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
30Robert GesinkTeam Jumbo - Vismas.t.0
31Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
32Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
33Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nations.t.0
34Fabio SabatiniCofidiss.t.0
35Steve MorabitoGroupama - FDJs.t.0
36Nico DenzTeam Sunwebs.t.0
37Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
38Logan OwenEF Pro Cyclings.t.0
39Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
40Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
41Artyom ZakharovAstana Pro Teams.t.0
42Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
43Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
44Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
45Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
46Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
47Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
48Laurens De VreeseAstana Pro Teams.t.0
49Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
50Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
51Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
52Marco MarcatoUAE Team Emiratess.t.0
53Daan OlivierTeam Jumbo - Vismas.t.0
54Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
55Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
56Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
57Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
58Nathan EarleTeam Ukyos.t.0
59Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
60Manuele BoaroAstana Pro Teams.t.0
61Manuele MoriUAE Team Emiratess.t.0
62Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
63Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
64Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
65Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
66Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
67Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
68Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0
69Valerio AgnoliBahrain - McLarens.t.0
70Scott DaviesBahrain - McLarens.t.0
71Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
72Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
73Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
74Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
75Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BHs.t.0
76Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
77Adam HansenLotto - Soudals.t.0
78Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Teams.t.0
79Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
80Lachlan MortonEF Pro Cyclings.t.0
81Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Teams.t.0
82Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
83Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.0
84Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
85Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Teams.t.0
86Laurent DidierEkipa amatorska 2020s.t.0
87Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
88Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
89Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
90Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
91William ClarkeTrek - Segafredos.t.0
92Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharmas.t.0
93Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
94Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
95Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
96Tom ScullyEF Pro Cyclings.t.0
97Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
98Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
99Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
100Alexander PorterARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
101Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.0
102Zakkari DempsterIsrael Cycling Academys.t.0
103Owain DoullTeam INEOSs.t.0
104Timothy RoeEkipa amatorska 2020s.t.0
105Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
106Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.0
107Scott BowdenTeam BridgeLanes.t.0
108Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
109Miles ScotsonGroupama - FDJs.t.0
110Jonathan DibbenLotto - Soudals.t.0
111Truls Engen KorsaethEkipa amatorska 2020s.t.0
112Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
113Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
114Jaco VenterNTT Pro Cycling Teams.t.0
115Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
116Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+0.160
117Damien HowsonMitchelton - Scott+0.180
118Mathew HaymanMitchelton - Scotts.t.0
119Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+0.240
120Łukasz WiśniowskiCCC Teams.t.0
121Daniel OssBora - Hansgrohes.t.0
122Chad HagaTeam Sunweb+0.260
123Nikias ArndtTeam Sunweb+0.280
124Alex FrameTrek - Segafredos.t.0
125Jack BauerMitchelton - Scott+0.550
126Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.0
127Michael StorerTeam Sunweb+1.480
128Maciej BodnarBora - Hansgrohe+1.570
129Robert WagnerTeam Arkea - Samsic+2.130
130Sam BennettDeceuninck - Quick Step+3.360
131Daniel HoelgaardUno-X Norwegian Development Teams.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Caleb EwanLotto - Soudal4.03.5525
2Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.15
3Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.10
4Peter SaganBora - Hansgrohes.t.5
5Nathan HaasCofidiss.t.0
6Elia VivianiCofidiss.t.0
7Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
8Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
9Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
10Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
11Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
12Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
13Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
14Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
15Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
16Timothy RoeEkipa amatorska 2020s.t.0
17Simone ConsonniCofidiss.t.0
18Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
19Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
20Robert GesinkTeam Jumbo - Vismas.t.0
21Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
22Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
23Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
24Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
25Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
26Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
27Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
28Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Teams.t.0
29Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
30Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
31Scott DaviesBahrain - McLarens.t.0
32Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.0
33George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
34Nathan EarleTeam Ukyos.t.0
35Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
36Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
37Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
38Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
39Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
40Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
41Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
42Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
43Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
44Owain DoullTeam INEOSs.t.0
45Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
46Laurent DidierEkipa amatorska 2020s.t.0
47Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Teams.t.0
48Lachlan MortonEF Pro Cyclings.t.0
49Salvatore PuccioTeam INEOS+0.110
50Laurens De VreeseAstana Pro Team+0.130
51Adam HansenLotto - Soudals.t.0
52William ClarkeTrek - Segafredos.t.0
53Artyom ZakharovAstana Pro Team+0.160
54Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+0.270
55Manuele MoriUAE Team Emirates+0.320
56Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
57Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provences.t.0
58Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
59Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
60Miles ScotsonGroupama - FDJs.t.0
61Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
62Jasha SütterlinTeam Sunweb+0.400
63Daan OlivierTeam Jumbo - Vismas.t.0
64Koen De KortTrek - Segafredo+0.500
65Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+0.540
66Patrick BevinCCC Teams.t.0
67Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+0.580
68Steele Von HoffTeam BridgeLane+1.030
69Simon ClarkeEF Pro Cycling+1.040
70Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BHs.t.0
71Enrico BattaglinBahrain - McLaren+1.130
72Nikias ArndtTeam Sunweb+1.150
73Mathew HaymanMitchelton - Scott+1.420
74Jack BauerMitchelton - Scotts.t.0
75Zakkari DempsterIsrael Cycling Academy+1.460
76Marco MarcatoUAE Team Emirates+1.490
77Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.0
78Tom ScullyEF Pro Cycling+2.090
79Danilo WyssNTT Pro Cycling Team+2.180
80Daniel OssBora - Hansgrohe+2.430
81Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
82Valerio AgnoliBahrain - McLaren+2.460
83Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0
84Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+3.030
85Damien HowsonMitchelton - Scott+3.210
86Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
87Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+3.260
88Chad HagaTeam Sunweb+3.280
89Thomas De GendtLotto - Soudal+3.460
90Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
91Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
92Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
93Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
94Jaco VenterNTT Pro Cycling Team+5.150
95Alexander PorterARA - Pro Racing Sunshine Coast+5.370
96Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
97Peter KennaughBora - Hansgrohe+5.510
98Michael StorerTeam Sunweb+6.010
99Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
100Truls Engen KorsaethEkipa amatorska 2020s.t.0
101Christopher LawlessTeam INEOS+7.210
102Łukasz WiśniowskiCCC Teams.t.0
103Fabio SabatiniCofidiss.t.0
104Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
105Mark RenshawNTT Pro Cycling Teams.t.0
106Nico DenzTeam Sunwebs.t.0
107Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nation+8.310
108Marcel SiebergBahrain - McLaren+9.550
109Robert WagnerTeam Arkea - Samsics.t.0
110Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
111Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharmas.t.0
112Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
113Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Teams.t.0
114Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.0
115Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
116Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
117Mads PedersenTrek - Segafredos.t.0
118Logan OwenEF Pro Cycling+11.090
119Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.0
120Phil BauhausBahrain - McLaren+14.490
121Alex FrameTrek - Segafredos.t.0
122Manuele BoaroAstana Pro Teams.t.0
123Steve MorabitoGroupama - FDJs.t.0
124Scott BowdenTeam BridgeLanes.t.0
125Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
126Roberto FerrariUAE Team Emirates+19.260
127Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provence+24.110
128Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
129Sam WelsfordARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
130Jonathan DibbenLotto - Soudals.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiCofidis3.04.4025
2Phil BauhausBahrain - McLarens.t.15
3Caleb EwanLotto - Soudals.t.10
4Simone ConsonniCofidiss.t.5
5Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
6Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
7Alexander EdmondsonMitchelton - Scotts.t.0
8Zakkari DempsterIsrael Cycling Academys.t.0
9Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
10Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
11Daniel OssBora - Hansgrohes.t.0
12Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
13Robert GesinkTeam Jumbo - Vismas.t.0
14Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
15Mads PedersenTrek - Segafredos.t.0
16Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
17Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
18Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
19Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.0
20Nathan HaasCofidiss.t.0
21Marco MarcatoUAE Team Emiratess.t.0
22Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
23Anthony RouxGroupama - FDJs.t.0
24Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
25Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
26Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
27George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
28Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
29Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
30Steele Von HoffTeam BridgeLanes.t.0
31Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provences.t.0
32Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
33Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
34Adam HansenLotto - Soudals.t.0
35Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
36Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
37Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
38Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
39Mark RenshawNTT Pro Cycling Teams.t.0
40Truls Engen KorsaethEkipa amatorska 2020s.t.0
41Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
42Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
43Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
44Laurent DidierEkipa amatorska 2020s.t.0
45Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
46Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
47Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
48Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
49Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Teams.t.0
50Nathan EarleTeam Ukyos.t.0
51Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
52Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
53Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
54Christopher LawlessTeam INEOSs.t.0
55Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
56Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
57Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
58Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
59Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
60Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
61Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
62Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
63Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
64Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
65Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
66Manuele MoriUAE Team Emiratess.t.0
67Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
68Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Teams.t.0
69Owain DoullTeam INEOSs.t.0
70Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0
71Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.0
72Timothy RoeEkipa amatorska 2020s.t.0
73Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
74Daan OlivierTeam Jumbo - Vismas.t.0
75Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
76Scott DaviesBahrain - McLarens.t.0
77Lachlan MortonEF Pro Cyclings.t.0
78Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
79Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
80Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
81Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
82Valerio AgnoliBahrain - McLarens.t.0
83Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
84Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
85Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BHs.t.0
86Łukasz WiśniowskiCCC Teams.t.0
87Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
88Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
89Manuele BoaroAstana Pro Team+0.240
90Nico DenzTeam Sunweb+0.260
91Alexander PorterARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
92Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Teams.t.0
93Artyom ZakharovAstana Pro Teams.t.0
94Robert WagnerTeam Arkea - Samsics.t.0
95Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
96William ClarkeTrek - Segafredos.t.0
97Tom ScullyEF Pro Cyclings.t.0
98Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.0
99Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+0.310
100Fabio SabatiniCofidiss.t.0
101Alex FrameTrek - Segafredo+0.340
102Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
103Mathew HaymanMitchelton - Scotts.t.0
104Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
105Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.0
106Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nation+0.480
107Nikias ArndtTeam Sunwebs.t.0
108Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
109Logan OwenEF Pro Cycling+0.540
110Laurens De VreeseAstana Pro Team+0.560
111Miles ScotsonGroupama - FDJ+1.020
112Maciej BodnarBora - Hansgrohe+1.040
113Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
114Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
115Jaco VenterNTT Pro Cycling Teams.t.0
116Michael StorerTeam Sunweb+1.290
117Jack BauerMitchelton - Scotts.t.0
118Chad HagaTeam Sunweb+2.000
119Sam BennettDeceuninck - Quick Step+2.170
120Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharma+2.220
121Roberto FerrariUAE Team Emiratess.t.0
122Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+2.300
123Sam WelsfordARA - Pro Racing Sunshine Coast+3.370
124Scott BowdenTeam BridgeLanes.t.0
125Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
126Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
127Damien HowsonMitchelton - Scott+4.540
128Patrick BevinCCC Team+5.200
129Jonathan DibbenLotto - Soudal+6.340

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Peter SaganBora - Hansgrohe3.21.0725
2Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.15
3Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.10
4Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.5
5Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
6Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
7Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
8Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emiratess.t.0
9Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
10Laurent DidierEkipa amatorska 2020s.t.0
11Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
12Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
13Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
14Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.0
15George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
16Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
17Robert GesinkTeam Jumbo - Vismas.t.0
18Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
19Nathan EarleTeam Ukyos.t.0
20Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
21Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
22Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
23Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Teams.t.0
24Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
25Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
26Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
27Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
28Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
29Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
30Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
31Scott DaviesBahrain - McLarens.t.0
32Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
33Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
34Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Teams.t.0
35Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
36Nathan HaasCofidis+0.540
37Adam HansenLotto - Soudals.t.0
38Timothy RoeEkipa amatorska 2020+1.210
39Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+2.190
40Marc Soler GimenezMovistar Team+2.400
41Manuele MoriUAE Team Emirates+3.510
42Simon GerransEkipa amatorska 2020+3.560
43Valerio AgnoliBahrain - McLarens.t.0
44Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provences.t.0
45Stijn VandenberghAg2r La Mondiales.t.0
46Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0
47Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BHs.t.0
48Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
49Anthony RouxGroupama - FDJ+4.050
50Marco MarcatoUAE Team Emirates+5.030
51Koen De KortTrek - Segafredo+6.210
52Nikias ArndtTeam Sunwebs.t.0
53Daan OlivierTeam Jumbo - Visma+6.380
54Artyom ZakharovAstana Pro Teams.t.0
55Laurens De VreeseAstana Pro Teams.t.0
56Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
57Miles ScotsonGroupama - FDJs.t.0
58Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
59Lachlan MortonEF Pro Cyclings.t.0
60Mathew HaymanMitchelton - Scott+8.010
61Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
62Matthieu LadagnousGroupama - FDJ+9.000
63Manuele BoaroAstana Pro Team+9.020
64Daniel OssBora - Hansgrohes.t.0
65Owain DoullTeam INEOSs.t.0
66Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
67Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
68Patrick BevinCCC Teams.t.0
69Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+10.390
70William ClarkeTrek - Segafredo+10.430
71Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
72Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
73Alexander EdmondsonMitchelton - Scott+10.460
74Mark RenshawNTT Pro Cycling Team+11.300
75Caleb EwanLotto - Soudals.t.0
76Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Teams.t.0
77Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharmas.t.0
78Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
79Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
80Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
81Tom ScullyEF Pro Cyclings.t.0
82Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
83Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
84Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
85Elia VivianiCofidiss.t.0
86Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
87Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
88Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.0
89Jaco VenterNTT Pro Cycling Teams.t.0
90Zakkari DempsterIsrael Cycling Academys.t.0
91Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.0
92Tom LeezerTeam Jumbo - Vismas.t.0
93Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
94Chad HagaTeam Sunweb+13.210
95Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provence+14.340
96Steele Von HoffTeam BridgeLanes.t.0
97Robert WagnerTeam Arkea - Samsics.t.0
98Oscar GattoBora - Hansgrohe+14.370
99Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
100Sam WelsfordARA - Pro Racing Sunshine Coast+15.180
101Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
102Scott BowdenTeam BridgeLanes.t.0
103Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
104Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+15.250
105Simone ConsonniCofidis+15.260
106Fabio SabatiniCofidiss.t.0
107Logan OwenEF Pro Cyclings.t.0
108Nico DenzTeam Sunwebs.t.0
109Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.0
110Jasha SütterlinTeam Sunweb+16.320
111Alexander PorterARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
112Łukasz WiśniowskiCCC Team+17.150
113Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
114Phil BauhausBahrain - McLarens.t.0
115Truls Engen KorsaethEkipa amatorska 2020s.t.0
116Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
117Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
118Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provences.t.0
119Andre GreipelIsrael Start-Up Nations.t.0
120Christopher LawlessTeam INEOS+18.440
121Mads PedersenTrek - Segafredos.t.0
122Alex FrameTrek - Segafredos.t.0
123Jack BauerMitchelton - Scott+19.100
124Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concept+19.130
125Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nations.t.0
126Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
127Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+19.330

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Richie PorteTrek - Segafredo3.42.2225
2Daryl ImpeyMitchelton - Scott+0.0815
3Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concept+0.1010
4Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.5
5Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
6Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
7Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
8Robert GesinkTeam Jumbo - Visma+0.140
9Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
10Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
11Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
12Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
13Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
14Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
15Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
16George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
17Mikael CherelAg2r La Mondiale+0.190
18Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
19Nathan EarleTeam Ukyos.t.0
20Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
21Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Teams.t.0
22Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
23Jay MccarthyBora - Hansgrohe+0.240
24Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbea+0.350
25Scott DaviesBahrain - McLarens.t.0
26Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+0.440
27Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020+0.470
28Cameron MeyerMitchelton - Scott+0.510
29Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+1.020
30Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Team+1.120
31Michael StorerTeam Sunweb+1.160
32Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
33Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
34Owain DoullTeam INEOS+1.180
35Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
36Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
37Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
38Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+1.240
39Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+1.450
40Adam HansenLotto - Soudal+1.470
41Laurent DidierEkipa amatorska 2020s.t.0
42Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+1.560
43Manuele MoriUAE Team Emirates+2.010
44Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+2.060
45Yukiya ArashiroBahrain - McLaren+2.080
46Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
47Simon GerransEkipa amatorska 2020+2.280
48Jasha SütterlinTeam Sunweb+2.330
49Peter SaganBora - Hansgrohes.t.0
50Steele Von HoffTeam BridgeLane+2.450
51Marco MarcatoUAE Team Emirates+2.550
52Valerio AgnoliBahrain - McLaren+3.240
53Daniel OssBora - Hansgrohes.t.0
54Enrico BattaglinBahrain - McLaren+3.420
55Lachlan MortonEF Pro Cycling+3.550
56Nikias ArndtTeam Sunweb+4.040
57Mike TeunissenTeam Jumbo - Vismas.t.0
58Laurens De VreeseAstana Pro Team+4.260
59Koen De KortTrek - Segafredo+4.390
60Mathew HaymanMitchelton - Scott+4.410
61Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
62Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
63Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
64Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
65Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
66Manuele BoaroAstana Pro Teams.t.0
67William ClarkeTrek - Segafredo+4.560
68Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
69Peter KennaughBora - Hansgrohe+5.180
70Timothy RoeEkipa amatorska 2020+5.530
71Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+6.150
72Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
73Andre GreipelIsrael Start-Up Nation+6.420
74Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
75Mitchell DockerEF Pro Cycling+7.280
76Jaco VenterNTT Pro Cycling Teams.t.0
77Miles ScotsonGroupama - FDJ+7.290
78Daan OlivierTeam Jumbo - Visma+8.080
79Scott BowdenTeam BridgeLanes.t.0
80Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
81Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
82Alexander EdmondsonMitchelton - Scott+8.260
83Łukasz WiśniowskiCCC Team+8.450
84Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.0
85Logan OwenEF Pro Cycling+9.460
86Tom ScullyEF Pro Cyclings.t.0
87Thomas De GendtLotto - Soudals.t.0
88Artyom ZakharovAstana Pro Team+9.560
89Chad HagaTeam Sunweb+10.520
90Damien HowsonMitchelton - Scotts.t.0
91Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
92Caleb EwanLotto - Soudal+11.470
93Patrick BevinCCC Teams.t.0
94Nico DenzTeam Sunwebs.t.0
95Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
96Christopher LawlessTeam INEOSs.t.0
97Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
98Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provences.t.0
99Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
100Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharmas.t.0
101Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
102Alexander PorterARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
103Sam WelsfordARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
104Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Teams.t.0
105Mark RenshawNTT Pro Cycling Teams.t.0
106Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
107Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BHs.t.0
108Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
109Robert WagnerTeam Arkea - Samsics.t.0
110Fabio SabatiniCofidis+12.440
111Simone ConsonniCofidiss.t.0
112Elia VivianiCofidiss.t.0
113Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
114Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.0
115Zakkari DempsterIsrael Cycling Academys.t.0
116Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nations.t.0
117Alex FrameTrek - Segafredos.t.0
118Nathan HaasCofidiss.t.0
119Sam BennettDeceuninck - Quick Steps.t.0
120Matteo BonoEkipa amatorska 2020s.t.0
121Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
122Mads PedersenTrek - Segafredos.t.0
123Truls Engen KorsaethEkipa amatorska 2020+13.000
124Phil BauhausBahrain - McLaren+13.130
125Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andre GreipelIsrael Start-Up Nation2.01.1925
2Caleb EwanLotto - Soudals.t.15
3Peter SaganBora - Hansgrohes.t.10
4Phil BauhausBahrain - McLarens.t.5
5Elia VivianiCofidiss.t.0
6Steele Von HoffTeam BridgeLanes.t.0
7Simone ConsonniCofidiss.t.0
8Mads PedersenTrek - Segafredos.t.0
9Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
10Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nations.t.0
11Pierre LatourAg2r La Mondiales.t.0
12Dries DevenynsDeceuninck - Quick Steps.t.0
13Mikael CherelAg2r La Mondiales.t.0
14Diego UlissiUAE Team Emiratess.t.0
15Jasha SütterlinTeam Sunwebs.t.0
16Gorka Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
17Ion Izagirre InsaustiAstana Pro Teams.t.0
18Domenico PozzovivoNTT Pro Cycling Teams.t.0
19Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
20George BennettTeam Jumbo - Vismas.t.0
21Łukasz WiśniowskiCCC Teams.t.0
22Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cyclings.t.0
23Robert GesinkTeam Jumbo - Vismas.t.0
24Nathan EarleTeam Ukyos.t.0
25Rüdiger SeligBora - Hansgrohes.t.0
26Jay MccarthyBora - Hansgrohes.t.0
27Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
28Chris HamiltonTeam Sunwebs.t.0
29Nathan HaasCofidiss.t.0
30Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
31Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
32Georg PreidlerGroupama - FDJs.t.0
33Tom Jelte SlagterB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
34Mark RenshawNTT Pro Cycling Teams.t.0
35Nico DenzTeam Sunwebs.t.0
36Daryl ImpeyMitchelton - Scotts.t.0
37Mitchell DockerEF Pro Cyclings.t.0
38Maurits LammertinkCircus - Wanty Goberts.t.0
39Salvatore PuccioTeam INEOSs.t.0
40Fabio SabatiniCofidiss.t.0
41Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
42Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
43Adam HansenLotto - Soudals.t.0
44Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Teams.t.0
45Brendan CantyEkipa amatorska 2020s.t.0
46Daniel OssBora - Hansgrohes.t.0
47Matteo MontagutiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
48Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
49Yukiya ArashiroBahrain - McLarens.t.0
50Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
51Danilo WyssNTT Pro Cycling Teams.t.0
52Manuele MoriUAE Team Emiratess.t.0
53Patrick BevinCCC Teams.t.0
54Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Teams.t.0
55Alex FrameTrek - Segafredos.t.0
56Ben Alexander O'ConnorNTT Pro Cycling Teams.t.0
57Manuele BoaroAstana Pro Teams.t.0
58Marco MarcatoUAE Team Emiratess.t.0
59Fumiyuki BeppuNippo - Delko - Provences.t.0
60Eros CapecchiBahrain - McLarens.t.0
61Pavel KochetkovCCC Teams.t.0
62Mathew HaymanMitchelton - Scotts.t.0
63Ben GastauerAg2r La Mondiales.t.0
64Niklas EgTrek - Segafredos.t.0
65Tiago Jose Pinto MachadoEfapels.t.0
66Tom ScullyEF Pro Cyclings.t.0
67Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
68Simon GerransEkipa amatorska 2020s.t.0
69Scott DaviesBahrain - McLarens.t.0
70Maarten WynantsTeam Jumbo - Vismas.t.0
71Nans PetersAg2r La Mondiales.t.0
72Owain DoullTeam INEOSs.t.0
73Cameron MeyerMitchelton - Scotts.t.0
74Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
75Ruben Fernandez AndujarFundacion - Orbeas.t.0
76Michael Morkov ChristensenDeceuninck - Quick Steps.t.0
77Matthieu LadagnousGroupama - FDJs.t.0
78Koen De KortTrek - Segafredos.t.0
79Alexander PorterARA - Pro Racing Sunshine Coasts.t.0
80Laurent DidierEkipa amatorska 2020s.t.0
81Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
82Daniel Moreno FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
83Marcel SiebergBahrain - McLarens.t.0
84Jaco VenterNTT Pro Cycling Teams.t.0
85Nicholas DlaminiNTT Pro Cycling Teams.t.0
86Alexander EdmondsonMitchelton - Scott+0.120
87Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+0.130
88Mike TeunissenTeam Jumbo - Visma+0.160
89Lachlan MortonEF Pro Cycling+0.180
90William ClarkeTrek - Segafredos.t.0
91Valerio AgnoliBahrain - McLarens.t.0
92Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BHs.t.0
93Chad HagaTeam Sunwebs.t.0
94Antoine DuchesneGroupama - FDJs.t.0
95Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.0
96Rohan DennisTeam INEOSs.t.0
97Simon ClarkeEF Pro Cyclings.t.0
98Miles ScotsonGroupama - FDJs.t.0
99Timothy RoeEkipa amatorska 2020s.t.0
100Laurens De VreeseAstana Pro Teams.t.0
101Michael StorerTeam Sunwebs.t.0
102Stijn VandenberghAg2r La Mondiale+0.300
103Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+0.370
104Nikias ArndtTeam Sunweb+0.400
105Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermec+0.420
106Rui Alberto Faria CostaUAE Team Emirates+1.050
107Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provence+1.090
108Artyom ZakharovAstana Pro Team+1.100
109Thomas De GendtLotto - Soudal+1.200
110Jaime Castrillo ZapaterEquipo Kern Pharmas.t.0
111Davide CimolaiIsrael Start-Up Nations.t.0
112Scott BowdenTeam BridgeLanes.t.0
113Maciej BodnarBora - Hansgrohes.t.0
114Sam WelsfordARA - Pro Racing Sunshine Coast+1.310
115Matteo BonoEkipa amatorska 2020+1.460
116Robert WagnerTeam Arkea - Samsic+2.040
117Daan OlivierTeam Jumbo - Visma+2.100
118Zakkari DempsterIsrael Cycling Academys.t.0
119Peter KennaughBora - Hansgrohes.t.0
120Sam BennettDeceuninck - Quick Step+2.190
121Oscar GattoBora - Hansgrohe+2.430
122Truls Engen KorsaethEkipa amatorska 2020s.t.0
123Christopher LawlessTeam INEOS+3.230
124Logan OwenEF Pro Cycling+4.260
125Damien HowsonMitchelton - Scott+4.460

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Andre GreipelIsrael Start-Up Nationpo 1. etapie8
1Caleb EwanLotto - Soudalpo 2. etapie8
1Caleb EwanLotto - Soudalpo 3. etapie8
1Peter SaganBora - Hansgrohepo 4. etapie8
1Daryl ImpeyMitchelton - Scottpo 5. etapie8

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)