Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-07-2020 09:36

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gonzalo Joaquin NajarEkipa amatorska 202021.59.06100
2Oscar Sevilla RiberaTeam Medellin+0.5175
3Filippo GannaTeam INEOS+1.1160
4Rodolfo Andres Torres AgudeloTeam Illuminate+1.4155
5Rafał MajkaBora - Hansgrohe+1.5850
6Tiesj BenootTeam Sunweb+1.5945
7Omar Alberto Mendoza CardonaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+2.0840
8Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+2.5835
9Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020+3.1930
10Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Step+3.2625
11Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredo+3.3222
12Fausto MasnadaCCC Team+3.4419
13Anderson Samuel Maldonado SanchezEkipa amatorska 2020+3.4717
14Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Step+4.3615
15Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+4.4213
16Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+5.070
17Robigzon Leandro Oyola OyolaTeam Medellin+6.110
18Paweł PoljańskiBora - Hansgrohes.t.0
19Juan Pablo DottiSindicato de Empleados Publicos de San Juan+6.360
20Alexander CatafordIsrael Start-Up Nation+6.570
21German Enrique Chavez TorresEPM - Scott+8.310
22Marco FrapportiVini Zabù - KTM+8.550
23John Darwin Atapuma HurtadoColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+9.160
24Alejandro Antonio DuranSindicato de Empleados Publicos de San Juan+9.170
25Eduardo SepulvedaMovistar Team+9.570
26Matteo BusatoVini Zabù - KTM+10.560
27Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermec+10.580
28Cesar Nicolas Paredes AvellanedaTeam Medellin+11.130
29Peter StetinaTrek - Segafredo+11.170
30Cristian Camilo Munoz LancherosUAE Team Emirates+11.470
31Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+11.500
32Ruben Eduardo RojasEquipo Continental Municipalidad de Pocito+12.140
33Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+12.160
34Niccolò BonifazioTotal Direct Energie+12.300
35Miguel Angel Rubiano ChavezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+12.330
36German Nicolas Tivani PerezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunk+12.480
37Nikolas MaesLotto - Soudal+13.150
38Eduardo Corte CorderoCanel's Pro Cycling+13.240
39Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortagua+14.080
40Emiliano José Contreras TivaniTransporte Puertas de Cuyo+14.530
41Javier Ignacio Montoya MontoyaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+14.540
42Pedro Portuondo TorresEkipa amatorska 2020+15.170
43Daniel Eduardo ZamoraAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunk+15.380
44Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+16.580
45Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
46Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation+17.010
47Jens KeukeleireEF Pro Cycling+17.150
48Daniel Ricardo DiazTransporte Puertas de Cuyo+17.520
49Atillio Pinno FetterEkipa amatorska 2020+18.000
50Luis Felipe Laverde JimenezEkipa amatorska 2020+18.070
51Victor De La Parte GonzalezCCC Team+18.400
52Roman Villalobos SolisCanel's Pro Cycling+19.250
53Walter Alejandro Vargas AlzateTeam Medellin+20.070
54Weimar Alfonso Roldan OrtizTeam Medellin+20.280
55Iljo KeisseDeceuninck - Quick Step+21.180
56Julio Alexis Camacho BernalEkipa amatorska 2020+21.200
57Michael KolarEkipa amatorska 2020+21.330
58Jelle WallaysLotto - Soudal+21.520
59 Filippo RocchettiTeam Colpack - Ballan+22.150
60Daniel EatonEkipa amatorska 2020+22.290
61Abderrahim ZahiriGeneral Store - Essegibi - F.lli Curia+22.300
62Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+22.320
63Ryan MullenTrek - Segafredo+22.530
64Anass Ait El AbdiaBahrain Cycling Academy+23.080
65Attilio VivianiCofidis+23.170
66Marco Antonio Arriagada QuinchelEkipa amatorska 2020+23.300
67Mattia BaisAndroni Giocattoli - Sidermec+24.000
68Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step+24.550
69Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
70Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emirates+25.430
71Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academy+26.500
72Rafael de Mattos AndriatoSao Francisco Saude - SME Ribeirao Preto+27.000
73Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+27.160
74Eric MarcotteEkipa amatorska 2020+27.430
75Enzo Josue MoyanoEquipo Continental Municipalidad de Pocito+28.040
76Leonardo RodriguezMunicipalidad de Rawson+28.480
77Floryan ArnoultEkipa amatorska 2020+29.040
78Eugenio AlafaciEvo+29.110
79Alex Norberto Cano ArdilaEkipa amatorska 2020+29.400
80Jose Luis Rodriguez AguilarEkipa amatorska 2020+29.500
81Benjamin PerryIsrael Cycling Academy+30.140
82Efren Santos MorenoCanel's Pro Cycling+31.190
83Kristian SbaragliAlpecin - Fenix+31.310
84Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizane+31.320
85Antonio NibaliTrek - Segafredo+31.470
86Ignacio Raul Maldonado SanchezEkipa amatorska 2020+31.580
87Ivan Garcia CortinaBahrain - McLaren+31.590
88Alvaro Cuadros MorataCaja Rural - Seguros RGA+32.010
89Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020+32.220
90Simone VelascoGazprom - RusVelo+32.300
91Cristofer Robin Jurado LopezEkipa amatorska 2020+32.340
92Yousif Mirza BanihammadUAE Team Emirates+32.370
93Alan Valencio ManiezzoEkipa amatorska 2020+32.470
94Antonio Pedrero LopezMovistar Team+32.510
95Francisco Cesar MonteTransporte Puertas de Cuyo+33.200
96Luciano Antonio MontiveroAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunk+33.370
97Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermec+33.570
98Yannis YssaadEkipa amatorska 2020+35.540
99Felix Nodarse FernandezEkipa amatorska 2020+35.550
100Gaston Emiliano JavierEkipa amatorska 2020+35.570
101Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Team+36.130
102Tanner PuttEkipa amatorska 2020+36.290
103Gregory DanielDC Bank - Probaclac+37.110
104Sergio Javier Aguirre MaldonadoMunicipalidad de Rawson+37.190
105Emiliano David IbarraTransporte Puertas de Cuyo+37.210
106Giuseppe FonziVini Zabù - KTM+37.400
107 Sebastian Alejandro Reyes JofreEkipa amatorska 2020+38.130
108Nicolas Alejandro Cabrera FredesEkipa amatorska 2020+38.230
109Josu Zabala LopezEkipa amatorska 2020+38.380
110Leonardo FedrigoAndroni Giocattoli - Sidermec+38.430
111Duilio Alfredo RamosEquipo Continental Municipalidad de Pocito+38.530
112Carlos Eduardo Alzate EscobarEkipa amatorska 2020+40.070
113Pablo Andres Alarcon CaresCanel's Pro Cycling+40.210
114Hector Maximiliano LuceroSindicato de Empleados Publicos de San Juan+40.410
115Juan Javier MeliviloEquipo Continental Municipalidad de Pocito+40.580
116Ignacio PradoCanel's Pro Cycling+40.590
117Daniel Omar JuarezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunk+41.120
118Alex TurrinEkipa amatorska 2020+41.500
119Jeovane Garcia OliveiraEkipa amatorska 2020+42.380
120Jorge Antonio PiEkipa amatorska 2020+43.150
121Mauricio MullerSindicato de Empleados Publicos de San Juan+43.170
122Aviv YechezkelEkipa amatorska 2020+43.350
123Ignacio Antonio Moyano SalazarEkipa amatorska 2020+43.510
124Nicolas Javier Naranjo SanchezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunk+44.220
125 Victor Andres Olivares DominguezEkipa amatorska 2020+45.270
126Rodrigo NascimentoEkipa amatorska 2020+45.390
127Adrian Alexander Alvarado TenebEkipa amatorska 2020+45.470
128Oliviero TroiaUAE Team Emirates+46.030
129Franco German LopezEkipa amatorska 2020+46.160
130Mauro Abel RichezeTransporte Puertas de Cuyo+46.200
131Federico BurchioWorkService - Dynatek - Vega+46.560
132Higinio Daniel LuceroMunicipalidad de Rawson+47.030
133Richard Eustaquio Mascarañas GranadaEkipa amatorska 2020+47.060
134Marcos Omar MendezEkipa amatorska 2020+47.410
135Adrian Ezequiel Richeze AraquistainTransporte Puertas de Cuyo+49.110
136Mauricio Bielinski KnappEkipa amatorska 2020+49.150
137Leandro Marcos ViqueiroEkipa amatorska 2020+49.190
138Gerardo Matias TivaniEquipo Continental Municipalidad de Pocito+49.300
139Alan Matias Presa PirezEkipa amatorska 2020+50.100
140Roderyck Asconeguy DiazEkipa amatorska 2020+51.290
141Enzo WoutersTarteletto - Isorex+53.580
142Manuel Penalver AniorteBurgos - BH+54.490
143Jose Rodolfo AstiasaranTransporte Puertas de Cuyo+56.170
144Jose Alfredo Santoyo GonzalezCrisa - SEEI Pro Cycling Team+58.450
145Pablo Sebastian Anchieri ZuninoEkipa amatorska 2020+59.570
146Gonzalo Sabas Miranda FigueroaEkipa amatorska 2020+1.01.260
147Patricio Javier Almonacid GonzalezEkipa amatorska 2020+1.03.230
148Pedro GordilloMunicipalidad de Rawson+1.04.110
149Exequiel Edgardo Falon AvilaEkipa amatorska 2020+1.09.310
150Pedro Cristian GonzalezEkipa amatorska 2020+1.17.160
151Andres Dario PaezEkipa amatorska 2020+1.18.490

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fernando Gaviria RendonUAE Team Emirates3.15.2315
2Niccolò BonifazioTotal Direct Energies.t.7
3Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.3
4Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
5Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
6Mauro Abel RichezeTransporte Puertas de Cuyos.t.0
7Hector Maximiliano LuceroSindicato de Empleados Publicos de San Juans.t.0
8Aliaksandr RiabushenkoUAE Team Emiratess.t.0
9Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
10Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.0
11Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.0
12Yousif Mirza BanihammadUAE Team Emiratess.t.0
13Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
14Carlos Eduardo Alzate EscobarEkipa amatorska 2020s.t.0
15Miguel Angel Rubiano ChavezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
16Rafael de Mattos AndriatoSao Francisco Saude - SME Ribeirao Pretos.t.0
17Weimar Alfonso Roldan OrtizTeam Medellins.t.0
18Alex TurrinEkipa amatorska 2020s.t.0
19Ryan MullenTrek - Segafredos.t.0
20Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Roman Villalobos SolisCanel's Pro Cycling3.25.0615
2Daniel Ricardo EscuelaAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunks.t.7
3Tiesj BenootTeam Sunwebs.t.3
4Filippo GannaTeam INEOSs.t.0
5Oscar Sevilla RiberaTeam Medellins.t.0
6Rafał MajkaBora - Hansgrohes.t.0
7Gonzalo Joaquin NajarEkipa amatorska 2020s.t.0
8Alexander CatafordIsrael Start-Up Nations.t.0
9Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
10Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
11Manuel BellettiAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
12Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
13Miguel Angel Rubiano ChavezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
14Anderson Samuel Maldonado SanchezEkipa amatorska 2020s.t.0
15Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.0
16John Darwin Atapuma HurtadoColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
17Matteo BusatoVini Zabù - KTMs.t.0
18German Enrique Chavez TorresEPM - Scotts.t.0
19Omar Alberto Mendoza CardonaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
20Peter StetinaTrek - Segafredos.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Ryan MullenTrek - Segafredo17.4315
2Filippo GannaTeam INEOS+0.257
3Rafał MajkaBora - Hansgrohe+0.303
4Gregory DanielDC Bank - Probaclacs.t.0
5Oscar Sevilla RiberaTeam Medellin+0.360
6Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+0.380
7Omar Alberto Mendoza CardonaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+0.440
8Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
9Eduardo SepulvedaMovistar Team+0.500
10Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+0.520
11Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredo+0.530
12Walter Alejandro Vargas AlzateTeam Medellin+0.550
13Daniel Ricardo EscuelaAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunk+0.580
14Juan Pablo DottiSindicato de Empleados Publicos de San Juan+0.590
15Paweł PoljańskiBora - Hansgrohe+1.010
16Marco Antonio Arriagada QuinchelEkipa amatorska 2020+1.080
17Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020s.t.0
18Jelle WallaysLotto - Soudals.t.0
19Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020+1.090
20Mattia CattaneoDeceuninck - Quick Step+1.100

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emirates4.31.4815
2Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.7
3Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.3
4Mihkel RäimIsrael Start-Up Nations.t.0
5Niccolò BonifazioTotal Direct Energies.t.0
6Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academys.t.0
7Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
8Mauro Abel RichezeTransporte Puertas de Cuyos.t.0
9Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.0
10Travis MccabeIsrael Start-Up Nations.t.0
11Attilio VivianiCofidiss.t.0
12Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
13Alejandro Antonio DuranSindicato de Empleados Publicos de San Juans.t.0
14Robigzon Leandro Oyola OyolaTeam Medellins.t.0
15Rafael de Mattos AndriatoSao Francisco Saude - SME Ribeirao Pretos.t.0
16Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
17Francesco GavazziAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
18Daniel Omar JuarezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunks.t.0
19Rémi CavagnaDeceuninck - Quick Steps.t.0
20Benjamin PerryIsrael Cycling Academys.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Gonzalo Joaquin NajarEkipa amatorska 20204.16.2615
2Oscar Sevilla RiberaTeam Medellin+1.587
3Rodolfo Andres Torres AgudeloTeam Illuminate+2.053
4Ignacio PradoCanel's Pro Cycling+2.150
5Tiesj BenootTeam Sunweb+2.230
6Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
7Filippo GannaTeam INEOSs.t.0
8Cristian Camilo Munoz LancherosUAE Team Emirates+2.520
9Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+2.570
10John Darwin Atapuma HurtadoColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
11Omar Alberto Mendoza CardonaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+3.040
12Rafał MajkaBora - Hansgrohe+3.070
13Fausto MasnadaCCC Team+3.220
14Ruben Eduardo RojasEquipo Continental Municipalidad de Pocito+3.330
15Anderson Samuel Maldonado SanchezEkipa amatorska 2020+3.380
16Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermec+3.450
17Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsics.t.0
18Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredos.t.0
19Kanstantsin SiutsouEkipa amatorska 2020+3.480
20Eduardo Corte CorderoCanel's Pro Cyclings.t.0

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jelle WallaysLotto - Soudal3.15.2815
2Robigzon Leandro Oyola OyolaTeam Medellin+0.027
3Travis MccabeIsrael Start-Up Nations.t.3
4Iljo KeisseDeceuninck - Quick Steps.t.0
5Eduardo SepulvedaMovistar Teams.t.0
6Miguel Angel Rubiano ChavezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
7Gerardo Matias TivaniEquipo Continental Municipalidad de Pocitos.t.0
8Eugenio AlafaciEvos.t.0
9Fausto MasnadaCCC Teams.t.0
10Mattia BaisAndroni Giocattoli - Sidermec+0.080
11Pascal AckermannBora - Hansgrohe+0.120
12Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.0
13Nikolas MaesLotto - Soudals.t.0
14Rafael de Mattos AndriatoSao Francisco Saude - SME Ribeirao Pretos.t.0
15Ivan Garcia CortinaBahrain - McLarens.t.0
16Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
17Filippo CalderaroEkipa amatorska 2020s.t.0
18Oliviero TroiaUAE Team Emiratess.t.0
19Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredos.t.0
20Duilio Alfredo RamosEquipo Continental Municipalidad de Pocitos.t.0

Wyniki etapu 7:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Team2.55.2315
2Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.7
3Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.3
4Pascal AckermannBora - Hansgrohes.t.0
5Niccolò BonifazioTotal Direct Energies.t.0
6Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.0
7Federico BurchioWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
8Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
9Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nations.t.0
10Carlos Eduardo Alzate EscobarEkipa amatorska 2020s.t.0
11Felix Nodarse FernandezEkipa amatorska 2020s.t.0
12Attilio VivianiCofidiss.t.0
13Pablo Sebastian Anchieri ZuninoEkipa amatorska 2020s.t.0
14Weimar Alfonso Roldan OrtizTeam Medellins.t.0
15Robigzon Leandro Oyola OyolaTeam Medellins.t.0
16Leonardo FedrigoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
17Rafael de Mattos AndriatoSao Francisco Saude - SME Ribeirao Pretos.t.0
18Alex TurrinEkipa amatorska 2020s.t.0
19Miguel Angel Rubiano ChavezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
20German Nicolas Tivani PerezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunks.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratespo 1. etapie5
1Roman Villalobos SolisCanel's Pro Cyclingpo 2. etapie5
1Filippo GannaTeam INEOSpo 3. etapie5
1Filippo GannaTeam INEOSpo 4. etapie5
1Gonzalo Joaquin NajarEkipa amatorska 2020po 5. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)