Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 15:10

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1John DegenkolbLotto - Soudal4.02.1860
2Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.36
3Jasper De BuystLotto - Soudals.t.30
4Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.27
5Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.24
6Xavier Canellas SanchezCaja Rural - Seguros RGAs.t.21
7Daniele BennatiMovistar Teams.t.18
8Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.15
9Leonardo BassoTeam INEOSs.t.12
10Aaron GrosserBike Aids.t.9
11Daniel Lopez ParadaBurgos - BHs.t.0
12Jordi WarlopSport Vlaanderen - Baloises.t.0
13Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
14Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
15Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
16Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
17Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
18Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
19Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
20Wouter WippertEvos.t.0
21Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
22Egoitz Fernandez AyarzaguenaEkipa amatorska 2020s.t.0
23Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
24Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
25Ian StannardTeam INEOSs.t.0
26Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
27Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
28Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.0
29Per MünstermannTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+0.060
30Kenny ElissondeTrek - Segafredos.t.0
31Raul ColomboWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
32Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
33Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
34Adrian Gonzalez VelascoEkipa amatorska 2020s.t.0
35Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
36Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
37Eloy Teruel RoviraEkipa amatorska 2020+0.080
38Ibai Salas ZorrozuaEkipa amatorska 2020s.t.0
39Emiel PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
40Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teams.t.0
41Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
42Gotzon Martin SanzFundacion - Orbeas.t.0
43Enrico SalvadorEkipa amatorska 2020s.t.0
44Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
45Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
46Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloises.t.0
47Gianni MosconTeam INEOSs.t.0
48Ricardo Garcia AmbroaEkipa amatorska 2020s.t.0
49Maxime DanielTeam Arkea - Samsics.t.0
50Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
51Michael Carbel SvendgaardNTT Pro Cycling Teams.t.0
52Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
53Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.0
54Daniel DinaEkipa amatorska 2020s.t.0
55Guy NivIsrael Start-Up Nations.t.0
56Sebastian Mora VedriMovistar Teams.t.0
57Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
58Felix IntraTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
59Pim LigthartTotal Direct Energies.t.0
60Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
61Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
62Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
63Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
64Marton DinaKometa - Xstra Cycling Teams.t.0
65Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
66Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
67Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
68Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
69Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsics.t.0
70Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
71Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
72Frederik FrisonLotto - Soudals.t.0
73Julio Alberto Amores PalaciosEkipa amatorska 2020+0.180
74Peter SimonEkipa amatorska 2020+0.200
75Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
76Louis LeinauTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
77Lawrence NaesenAg2r La Mondiales.t.0
78Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020s.t.0
79Andrea ZanardiniEkipa amatorska 2020s.t.0
80Moreno HoflandEF Pro Cycling+0.290
81Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+0.320
82Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+0.390
83Viktor FilutasGiotti - Victorias.t.0
84Philip DeignanEkipa amatorska 2020s.t.0
85Ludovic RobeetWallonie Bruxelles+0.400
86Benoît JarrierTeam Arkea - Samsic+0.500
87Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
88Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
89Tim WellensLotto - Soudal+0.530
90Unai Iribar JauregiEkipa amatorska 2020+0.540
91Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
92Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
93Diego Lopez FuentesFundacion - Orbeas.t.0
94Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020+0.560
95Gotzon Udondo SantamariaEkipa amatorska 2020s.t.0
96Juraj SaganBora - Hansgrohe+1.230
97Julien StassenEkipa amatorska 2020+1.300
98Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+1.550
99James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
100Matthias BrändleIsrael Start-Up Nation+2.210
101Luis Enrique Lemus DavilaEkipa amatorska 2020+2.380
102Lorenzo DelcoBiesse - Arvedis.t.0
103Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Club+3.160
104Peio Goikoetxea GoioganaFundacion - Orbeas.t.0
105Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020s.t.0
106Alvaro Robredo CrespoBurgos - BHs.t.0
107Jon KnolleTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
108Jon Ander Insausti IrastorzaEkipa amatorska 2020s.t.0
109Illart Zuazubiskar GallastegiEkipa amatorska 2020s.t.0
110Miklos SzaboEkipa amatorska 2020s.t.0
111Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
112Rafael Ferreira ReisVito - Feirense - PNBs.t.0
113Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020s.t.0
114Leopold KönigBora - Hansgrohes.t.0
115Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+4.570
116Luca Felix HappkeEkipa amatorska 2020s.t.0
117Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGA+5.170
118Gergö OroszEkipa amatorska 2020s.t.0
119Botond HolloEkipa amatorska 2020+6.030
120Alberto AmiciBiesse - Arvedi+6.070
121Enrico LogicaEkipa amatorska 2020+8.050
122Nicolo GozziEkipa amatorska 2020s.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)