Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 08:52

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Toms SkujinšTrek - Segafredo4.19.1460
2Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe+0.2536
3Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Team+0.3130
4Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+0.4227
5Pim LigthartTotal Direct Energies.t.24
6Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.21
7Tim WellensLotto - Soudals.t.18
8Gianni MosconTeam INEOSs.t.15
9Vicente Garcia De Mateos RubioAviludo - Louletanos.t.12
10Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.9
11Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohes.t.0
12Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Team+0.460
13Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
14Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
15Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+1.130
16Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
17Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+1.160
18Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbea+1.180
19Kenny ElissondeTrek - Segafredo+1.590
20Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+2.270
21Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+2.440
22Michael GoglNTT Pro Cycling Team+3.510
23Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+3.540
24Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
25Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provences.t.0
26Guy NivIsrael Start-Up Nation+3.590
27Jorge Arcas PeñaMovistar Team+5.320
28Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
29Alberto AmiciBiesse - Arvedis.t.0
30Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.0
31Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
32Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0
33Benoît JarrierTeam Arkea - Samsics.t.0
34Nicola ConciTrek - Segafredo+6.370
35Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloise+9.480
36Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
37Omer GoldsteinIsrael Start-Up Nations.t.0
38James ShawRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
39Julien BernardTrek - Segafredos.t.0
40Igor Merino CortazarEkipa amatorska 2020s.t.0
41Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
42Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+13.060
43Ricardo Garcia AmbroaEkipa amatorska 2020+15.210
44Aaron VerwilstSport Vlaanderen - Baloises.t.0
45Ian StannardTeam INEOS+17.030
46Leonardo BassoTeam INEOSs.t.0
47Peio Goikoetxea GoioganaFundacion - Orbeas.t.0
48Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloises.t.0
49Enrico SalvadorEkipa amatorska 2020s.t.0
50Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloises.t.0
51Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scotts.t.0
52Julien StassenEkipa amatorska 2020s.t.0
53Frank BonnamourTeam Arkea - Samsics.t.0
54Nicolas Mariotto SesslerBurgos - BHs.t.0
55Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academys.t.0
56Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
57Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
58Hector Carretero MillanMovistar Teams.t.0
59Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020s.t.0
60Lorenzo DelcoBiesse - Arvedis.t.0
61Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020s.t.0
62Marton DinaKometa - Xstra Cycling Team+23.150

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)