Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 04:31

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim WellensLotto - Soudal3.45.5260
2Gianni MosconTeam INEOSs.t.36
3Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team+0.2430
4Gianluca BrambillaTrek - Segafredo+0.2727
5Gregor MühlbergerBora - Hansgrohe+0.3724
6Patrick KonradBora - Hansgrohe+5.0621
7Michael GoglNTT Pro Cycling Teams.t.18
8Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.15
9Pim LigthartTotal Direct Energies.t.12
10Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.9
11Tsgabu Gebremaryam GrmayMitchelton - Scotts.t.0
12Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Team+5.470
13Frank BonnamourTeam Arkea - Samsics.t.0
14Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
15Jordi WarlopSport Vlaanderen - Baloises.t.0
16Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.0
17Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
18Michał GołaśTeam INEOS+6.370
19Philip DeignanEkipa amatorska 2020s.t.0
20Maxime MonfortLotto - Soudals.t.0
21Tomasz MarczyńskiLotto - Soudal+8.010
22Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+9.210
23Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+10.530
24Alex Aranburu DebaAstana Pro Teams.t.0
25Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
26Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
27Jesus Alberto Rubio ArribasGios - Kiwi Atlanticos.t.0
28Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbeas.t.0
29Raul ColomboWorkService - Dynatek - Vegas.t.0
30Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020s.t.0
31Gotzon Martin SanzFundacion - Orbeas.t.0
32Txomin Juaristi ArrietaFundacion - Orbeas.t.0
33Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
34Toms SkujinšTrek - Segafredos.t.0
35Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
36Nicola ConciTrek - Segafredos.t.0
37Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
38Sindre Skjostad LunkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
39Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
40Alberto AmiciBiesse - Arvedis.t.0
41Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
42Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provences.t.0
43Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
44Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academys.t.0
45Jorge Arcas PeñaMovistar Teams.t.0
46Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.0
47Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
48Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
49Leonardo BassoTeam INEOSs.t.0
50Guy NivIsrael Start-Up Nations.t.0
51Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
52Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020s.t.0
53Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academys.t.0
54Ian StannardTeam INEOS+12.020
55Albert Torres BarceloMovistar Team+16.450

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)