Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 14:25

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexandre GeniezAg2r La Mondiale3.47.2160
2Odd Christian EikingCircus - Wanty Goberts.t.36
3Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.30
4Jesus Herrada LopezCofidiss.t.27
5Guillaume MartinCofidis+0.0224
6Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020s.t.21
7Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.18
8Romain BardetAg2r La Mondiales.t.15
9Tony GallopinAg2r La Mondiale+0.1312
10Dimitri ClaeysCofidis+1.529
11Aimé De GendtCircus - Wanty Goberts.t.0
12Xandro MeurisseCircus - Wanty Goberts.t.0
13Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+2.400
14Yannick MartinezEkipa amatorska 2020s.t.0
15Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
16Tom DevriendtCircus - Wanty Goberts.t.0
17Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.0
18Maxime BouetTeam Arkea - Samsics.t.0
19Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
20Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
21Anthony PerezCofidiss.t.0
22Mauro FinettoNippo - Delko - Provences.t.0
23Jonathan HivertTotal Direct Energies.t.0
24Julien El FaresNippo - Delko - Provences.t.0
25Mathias Le TurnierCofidiss.t.0
26Romain CombaudNippo - Delko - Provences.t.0
27Jérémy RoyEkipa amatorska 2020s.t.0
28Camille ThominetSt Michel - Auber 93s.t.0
29Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
30Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
31Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
32Nicolas EdetCofidis+2.530
33Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloise+3.350
34Zico WaeytensCofidiss.t.0
35Dennis CoenenEkipa amatorska 2020s.t.0
36Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
37Colin StüssiTeam Vorarlberg - Santics.t.0
38Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsics.t.0
39Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
40Maxime VantommeTarteletto - Isorexs.t.0
41Brecht RuytersEkipa amatorska 2020s.t.0
42Huub DuynEkipa amatorska 2020s.t.0
43Gianni MarchandTarteletto - Isorexs.t.0
44Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsics.t.0
45Jeremy CabotEkipa amatorska 2020s.t.0
46Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
47Yoann PaillotSt Michel - Auber 93s.t.0
48Flavien MaureletSt Michel - Auber 93s.t.0
49Michiel DielemanEkipa amatorska 2020s.t.0
50Fernando Barcelo AragonCofidis+3.390
51Hubert DupontAg2r La Mondiale+3.420
52Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+6.060
53Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93+6.130
54Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
55Stijn DevolderAlpecin - Fenixs.t.0
56Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
57Lucas De RossiNippo - Delko - Provences.t.0
58Jérôme MainardEkipa amatorska 2020s.t.0
59Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
60Amaël MoinardTeam Arkea - Samsic+9.060
61Ludwig De WinterCircus - Wanty Gobert+10.370
62Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.0
63Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
64Jimmy JanssensAlpecin - Fenixs.t.0
65Damien TouzeCofidiss.t.0
66Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020s.t.0
67Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
68Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+12.540
69Maxime FarazijnEkipa amatorska 2020s.t.0
70Arnaud GerardEkipa amatorska 2020s.t.0
71Christophe MassonNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
72Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
73Alexandre PichotTotal Direct Energies.t.0
74Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.0
75Sean De BieWallonie Bruxelless.t.0
76Lukas SpenglerWallonie Bruxelless.t.0
77Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
78Marco BernardinettiAmore & Vita - Prodirs.t.0
79Léo VincentGroupama - FDJs.t.0
80Stijn SteelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
81Julen Irizar LaskurainFundacion - Orbea+17.190
82Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
83Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
84Quentin JaureguiAg2r La Mondiale+17.520
85Justin MottierB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
86Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
87Erwann CorbelEkipa amatorska 2020s.t.0
88Guillaume LevarletEkipa amatorska 2020s.t.0
89Roy JansAlpecin - Fenixs.t.0
90Steven LammertinkB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
91Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
92Axel JourniauxTotal Direct Energies.t.0
93Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
94Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
95Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)