Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

13-07-2020 23:37

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1John DegenkolbLotto - Soudal3.47.2960
2Erik BaskaBora - Hansgrohes.t.36
3Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.30
4Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.27
5Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.24
6Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.21
7Jordi WarlopSport Vlaanderen - Baloises.t.18
8Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.15
9Leonardo BassoTeam INEOSs.t.12
10Xavier Canellas SanchezCaja Rural - Seguros RGAs.t.9
11Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
12Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
13Romain Le RouxTeam Arkea - Samsics.t.0
14Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsics.t.0
15Jon Ander Insausti IrastorzaEkipa amatorska 2020s.t.0
16Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
17Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
18Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
19Michał GołaśTeam INEOSs.t.0
20Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
21Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
22Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
23Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbeas.t.0
24Elmar ReindersRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
25Gotzon Martin SanzFundacion - Orbeas.t.0
26Awit Andemeskel GebremedhinIsrael Cycling Academys.t.0
27Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Teams.t.0
28Ibai Salas ZorrozuaEkipa amatorska 2020s.t.0
29Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+0.040
30Nicolas Mariotto SesslerBurgos - BHs.t.0
31Dimitri PeyskensWallonie Bruxelless.t.0
32Igor Merino CortazarEkipa amatorska 2020s.t.0
33Philip DeignanEkipa amatorska 2020s.t.0
34Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
35Pim LigthartTotal Direct Energie+0.100
36Patrick KonradBora - Hansgrohe+0.120
37Gianni MosconTeam INEOS+0.160
38Boy Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.0
39Kiel ReijnenTrek - Segafredos.t.0
40Markel Irizar AranburuTrek - Segafredos.t.0
41Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.0
42Rafael Valls FerriBahrain - McLarens.t.0
43Lawrence NaesenAg2r La Mondiale+0.220
44Michael SchwarzmannBora - Hansgrohe+0.260
45Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+0.340
46Brian Van GoethemLotto - Soudals.t.0
47Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+0.380
48Jelle VanendertWallonie Bruxelles+0.400
49Frederik FrisonLotto - Soudals.t.0
50Txomin Juaristi ArrietaFundacion - Orbeas.t.0
51Eliot LietaerWallonie Bruxelless.t.0
52Bauke MollemaTrek - Segafredo+0.510
53Juraj SaganBora - Hansgrohes.t.0
54Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+0.530
55Raul ColomboWorkService - Dynatek - Vega+4.590
56Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
57Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
58Alberto AmiciBiesse - Arvedis.t.0
59Enrico SalvadorEkipa amatorska 2020s.t.0
60Grégory RastEkipa amatorska 2020s.t.0
61Ian StannardTeam INEOSs.t.0
62Sebastian Mora VedriMovistar Teams.t.0
63Peio Goikoetxea GoioganaFundacion - Orbeas.t.0
64Dennis Van WindenIsrael Cycling Academys.t.0
65Dylan Van BaarleTeam INEOSs.t.0
66Julio Alberto Amores PalaciosEkipa amatorska 2020s.t.0
67Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbeas.t.0
68Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
69Daniel Lopez ParadaBurgos - BHs.t.0
70Kenny ElissondeTrek - Segafredos.t.0
71Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
72Danilo CelanoTeam Sapura Cyclings.t.0
73Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020s.t.0
74Pierre-Luc PerichonCofidiss.t.0
75Frank BonnamourTeam Arkea - Samsics.t.0
76Benoît JarrierTeam Arkea - Samsics.t.0
77Bram WeltenTeam Arkea - Samsics.t.0
78Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
79Aaron VerwilstSport Vlaanderen - Baloises.t.0
80Luca Felix HappkeEkipa amatorska 2020+6.060
81Aaron GrosserBike Aids.t.0
82Peter SimonEkipa amatorska 2020s.t.0
83Per MünstermannTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
84Thomas DeruetteEkipa amatorska 2020s.t.0
85Adrian Gonzalez VelascoEkipa amatorska 2020s.t.0
86Ricardo Garcia AmbroaEkipa amatorska 2020s.t.0
87Jon KnolleTeam Sauerland NRW p/b SKS Germanys.t.0
88Nicolo GozziEkipa amatorska 2020s.t.0
89Maxime DanielTeam Arkea - Samsics.t.0
90Lorenzo DelcoBiesse - Arvedis.t.0
91Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020s.t.0
92Jesper AsselmanMetec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantels.t.0
93Daniel DinaEkipa amatorska 2020s.t.0
94Daniel TurekIsrael Cycling Academys.t.0
95Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
96Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
97Emiel PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
98Vicente Garcia De Mateos RubioAviludo - Louletanos.t.0
99Miguel Angel Benito DiezEkipa amatorska 2020s.t.0
100Wouter WippertEvo+7.140
101Felix IntraTeam Sauerland NRW p/b SKS Germany+11.310
102Botond HolloEkipa amatorska 2020+12.160
103Viktor FilutasGiotti - Victorias.t.0
104Miklos SzaboEkipa amatorska 2020s.t.0
105Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+13.420
106Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
107Rafael Ferreira ReisVito - Feirense - PNBs.t.0
108Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+13.440
109Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+14.460
110Illart Zuazubiskar GallastegiEkipa amatorska 2020+15.210
111Gergö OroszEkipa amatorska 2020s.t.0
112Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMC+16.110
113Mark ZathureczkyEkipa amatorska 2020+16.400

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)