Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 21:47

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tony GallopinAg2r La Mondiale15.03.19100
2Christophe LaporteCofidis+0.1575
3Yoann PaillotSt Michel - Auber 93+0.2060
4Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+0.2255
5Jonathan HivertTotal Direct Energie+0.2650
6Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+0.2945
7Alexis GougeardAg2r La Mondiale+0.3440
8Sean De BieWallonie Bruxelles+0.3535
9Marc SarreauGroupama - FDJs.t.30
10Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concept+0.4425
11Anthony TurgisTotal Direct Energie+0.4622
12Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.19
13Dimitri ClaeysCofidis+0.4717
14Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.15
15Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+0.5213
16Valentin MadouasGroupama - FDJs.t.0
17Bruno ArmirailGroupama - FDJ+0.560
18Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
19Léo VincentGroupama - FDJ+1.050
20Anthony DelaplaceTeam Arkea - Samsic+1.100
21Gianni MarchandTarteletto - Isorex+1.110
22Nicholas SchultzMitchelton - Scott+1.140
23Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+1.160
24Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+1.180
25Yoann OffredoCircus - Wanty Gobert+1.220
26Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concept+1.230
27Benoit CosnefroyAg2r La Mondiale+1.240
28Kevyn IstaWallonie Bruxelles+1.250
29Nicolas BaldoSt Michel - Auber 93+1.300
30Aimé De GendtCircus - Wanty Gobert+1.310
31Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
32Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provence+1.320
33Hubert DupontAg2r La Mondiale+1.330
34Quentin JaureguiAg2r La Mondiale+1.350
35Mauro FinettoNippo - Delko - Provence+1.380
36Stijn DevolderAlpecin - Fenix+1.410
37Romain CombaudNippo - Delko - Provence+1.450
38Guillaume BonnafondEkipa amatorska 2020s.t.0
39Laurent PichonTeam Arkea - Samsic+1.460
40Brecht RuytersEkipa amatorska 2020+1.510
41Simone AndreettaEkipa amatorska 2020+1.530
42Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93+1.560
43Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloise+2.020
44Dennis CoenenEkipa amatorska 2020+2.050
45Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGA+2.080
46Michiel DielemanEkipa amatorska 2020s.t.0
47Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+2.110
48Julien El FaresNippo - Delko - Provence+2.190
49Ludwig De WinterCircus - Wanty Gobert+2.220
50Jordi WarlopSport Vlaanderen - Baloise+2.300
51Jon Irisarri RinconCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
52Mathias De WitteNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+2.310
53Luca WackermannVini Zabù - KTM+2.360
54Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020+2.440
55Milan MentenSport Vlaanderen - Baloise+2.470
56Lorenzo ManzinTotal Direct Energie+2.560
57Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Gobert+3.130
58Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreen+3.150
59Wesley KrederCircus - Wanty Gobert+3.160
60Jérôme MainardEkipa amatorska 2020+3.200
61Franklin SixWallonie Bruxelles+3.560
62Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concept+4.070
63Jimmy JanssensAlpecin - Fenix+4.370
64Damien TouzeCofidis+4.490
65Fernando Barcelo AragonCofidis+5.460
66Florian VachonTeam Arkea - Samsic+5.550
67Tom DevriendtCircus - Wanty Gobert+6.440
68Pierre BarbierNippo - Delko - Provence+7.240
69Romain FeilluSt Michel - Auber 93+7.360
70Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+8.050
71Justin OienCaja Rural - Seguros RGA+8.150
72Dries De BondtAlpecin - Fenix+8.290
73Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020+8.410
74Guillaume Van KeirsbulckCCC Team+8.450
75Jérémy RoyEkipa amatorska 2020+8.470
76Christophe MassonNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+9.060
77Maxime DanielTeam Arkea - Samsic+9.120
78Stijn SteelsDeceuninck - Quick Step+9.200
79Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concept+9.360
80Arnaud GerardEkipa amatorska 2020+9.430
81Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+10.020
82Fabricio Ferrari BarceloSsios - Miogee Cycling Team+10.080
83Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+10.290
84Jerome CousinTotal Direct Energie+10.380
85Simone SterbiniGiotti - Victoria+11.120
86Lukas SpenglerWallonie Bruxelles+11.200
87Alo JakinSt Michel - Auber 93+11.550
88Michael BrescianiArea Zero - VVF+12.030
89Alex KirschTrek - Segafredo+12.050
90Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+12.550
91Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermec+13.060
92Colin StüssiTeam Vorarlberg - Santic+14.050
93Justin MottierB&B Hotels - Vital Concept+14.150
94Marco BernardinettiAmore & Vita - Prodir+15.030
95Vincenzo AlbaneseBardiani - CSF - Faizane+15.530
96Rudy BarbierIsrael Start-Up Nation+15.580
97Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizane+16.040
98Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provence+16.210
99Fabien GrellierTotal Direct Energie+16.330
100Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+17.160
101Kenny DehaesWallonie Bruxelles+17.220
102Kenneth VanbilsenCofidis+17.240
103Bert De BackerB&B Hotels - Vital Concept+17.320
104Michael Van StaeyenTarteletto - Isorex+19.440
105Stijn De BockTarteletto - Isorex+19.560
106Yohann GeneTotal Direct Energie+20.090
107Elias Van BreussegemTarteletto - Isorex+21.090
108Mauricio Moreira GuarinoCaja Rural - Seguros RGA+21.370
109Jeremy CabotEkipa amatorska 2020+21.550
110Pierre IdjouadienneNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+23.350
111Adrien GarelB&B Hotels - Vital Concept+32.150
112Maris BogdanovicsAmore & Vita - Prodir+32.330

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marc SarreauGroupama - FDJ3.46.1015
2Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.7
3Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.3
4Christophe LaporteCofidiss.t.0
5Sean De BieWallonie Bruxelless.t.0
6Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
7Enrico BarbinBardiani - CSF - Faizanes.t.0
8Jordi WarlopSport Vlaanderen - Baloises.t.0
9Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
10Romain FeilluSt Michel - Auber 93s.t.0
11Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
12Pierre BarbierNippo - Delko - Provences.t.0
13Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
14Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
15Aimé De GendtCircus - Wanty Goberts.t.0
16Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
17Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
18Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
19Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
20Jon Irisarri RinconCaja Rural - Seguros RGAs.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Christophe LaporteCofidis3.22.0515
2Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.7
3Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.3
4Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
5Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
6Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
7Lorenzo ManzinTotal Direct Energies.t.0
8Romain FeilluSt Michel - Auber 93s.t.0
9Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
10Marco MaroneseBardiani - CSF - Faizanes.t.0
11Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
12Luca WackermannVini Zabù - KTMs.t.0
13Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020s.t.0
14Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
15Roy JansAlpecin - Fenixs.t.0
16Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
17Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.0
18Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.0
19Kenny DehaesWallonie Bruxelless.t.0
20Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marc SarreauGroupama - FDJ3.56.2915
2Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.7
3Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.3
4Sean De BieWallonie Bruxelless.t.0
5Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
6Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
7Christophe LaporteCofidiss.t.0
8Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
9Damien TouzeCofidiss.t.0
10Laurent PichonTeam Arkea - Samsics.t.0
11Jérôme MainardEkipa amatorska 2020s.t.0
12Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.0
13Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
14Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0
15Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
16Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
17Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
18Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
19Evaldas SiskeviciusNippo - Delko - Provences.t.0
20Luca WackermannVini Zabù - KTMs.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sean De BieWallonie Bruxelles3.43.1415
2Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.7
3Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.3
4Pierre BarbierNippo - Delko - Provences.t.0
5Damien TouzeCofidiss.t.0
6Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.0
7Bryan CoquardB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
8Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
9Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
10Amaury CapiotSport Vlaanderen - Baloises.t.0
11Armindo FonsecaEkipa amatorska 2020s.t.0
12Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
13Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
14Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
15Kevyn IstaWallonie Bruxelless.t.0
16Davide GabburoAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
17Emiel VermeulenNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
18Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
19Nicholas SchultzMitchelton - Scotts.t.0
20Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tony GallopinAg2r La Mondiale15.21.0115
2Yoann PaillotSt Michel - Auber 93+0.207
3Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+0.223
4Christophe LaporteCofidis+0.250
5Jonathan HivertTotal Direct Energie+0.290
6Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
7Alexis GougeardAg2r La Mondiale+0.330
8Léo VincentGroupama - FDJ+0.390
9Johan Le BonB&B Hotels - Vital Concept+0.440
10Sean De BieWallonie Bruxelles+0.450
11Jérémy RoyEkipa amatorska 2020+0.460
12Anthony TurgisTotal Direct Energies.t.0
13Benjamin ThomasGroupama - FDJs.t.0
14Dimitri ClaeysCofidis+0.470
15Valentin MadouasGroupama - FDJ+0.520
16Gianni MarchandTarteletto - Isorexs.t.0
17Jimmy JanssensAlpecin - Fenix+0.530
18Marc SarreauGroupama - FDJ+0.550
19Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+0.560
20Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Marc SarreauGroupama - FDJpo 1. etapie5
1Christophe LaporteCofidispo 2. etapie5
1Marc SarreauGroupama - FDJpo 3. etapie5
1Marc SarreauGroupama - FDJpo 4. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)