Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 14:32

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team16.14.53120
2Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team+0.1490
3Jakob FuglsangAstana Pro Team+0.2672
4Adam YatesMitchelton - Scott+0.3766
5Jesus Herrada LopezCofidis+0.4860
6Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma+0.4954
7Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+0.5448
8Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Team+0.5742
9Kilian FrankinyGroupama - FDJ+1.0336
10Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Porto+1.0930
11Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.27
12Gianni MosconTeam INEOS+1.1324
13David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+1.1721
14Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.18
15Merhawi KudusMitchelton - Scott+1.2116
16Brent BookwalterMitchelton - Scott+1.2314
17Diego RosaTeam Arkea - Samsic+1.2812
18Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+1.4210
19Wout PoelsBahrain - McLaren+1.529
20Greg Van AvermaetCCC Teams.t.8
21Neilson PowlessEF Pro Cycling+1.550
22Matteo FabbroBora - Hansgrohe+2.040
23Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+2.590
24Simon YatesMitchelton - Scott+3.350
25Hermann PernsteinerBahrain - McLaren+4.200
26Steff CrasLotto - Soudal+4.230
27Romain SicardTotal Direct Energie+4.260
28Axel DomontAg2r La Mondiales.t.0
29Eduard Prades ReverteMovistar Team+4.540
30Alex Aranburu DebaAstana Pro Team+4.570
31Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+5.000
32Alessandro De MarchiCCC Team+5.050
33Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+5.080
34Oliver NaesenAg2r La Mondiale+5.220
35Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020+5.270
36Jose Herrada LopezCofidis+5.300
37Alexander VlasovAstana Pro Teams.t.0
38Luka PibernikBahrain - McLaren+5.360
39Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+6.110
40Clément ChevrierAg2r La Mondiales.t.0
41Angelo TulikTotal Direct Energie+6.360
42Marco TizzaAmore & Vita - Prodir+6.380
43Clément VenturiniAg2r La Mondiale+6.450
44Jan TratnikBahrain - McLaren+6.470
45Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academy+6.520
46Michael SchärCCC Team+6.550
47Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsic+7.020
48Reto HollensteinIsrael Start-Up Nation+7.110
49Enrico GasparottoNTT Pro Cycling Team+7.240
50Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+7.380
51Diego Rubio HernandezBurgos - BH+7.410
52Franco PellizottiEkipa amatorska 2020+7.470
53Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+7.570
54Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelles+9.080
55Sep VanmarckeEF Pro Cycling+9.390
56Miguel Angel Ballesteros CanovasEkipa amatorska 2020+9.560
57Willie SmitBurgos - BH+10.010
58Daniel TurekIsrael Cycling Academy+10.410
59Rein TaaramäeTotal Direct Energie+10.540
60Luka MezgecMitchelton - Scott+10.560
61Igor Anton HernandezEkipa amatorska 2020+10.580
62Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nation+10.590
63Moreno MoserEkipa amatorska 2020+11.430
64Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+11.510
65Michel RiesTrek - Segafredo+12.060
66Jürgen RoelandtsMovistar Team+12.150
67Benjamin DeclercqTeam Arkea - Samsic+12.410
68Jose Joaquin Rojas GilMovistar Team+12.440
69Jonas KochCCC Team+13.130
70Michał KwiatkowskiTeam INEOS+15.020
71Vasil KiryienkaTeam INEOS+15.430
72Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGA+16.280
73Domen NovakBahrain - McLaren+16.360
74Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert+17.130
75Michael AlbasiniMitchelton - Scott+17.140
76Gijs Van HoeckeCCC Team+17.260
77Johann Van ZylTeam Skylines.t.0
78Jorge Arcas PeñaMovistar Team+17.280
79Ibai Salas ZorrozuaEkipa amatorska 2020+17.410
80Ryan AndersonRally Cycling+17.570
81Stefan KüngGroupama - FDJs.t.0
82Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+18.030
83Serge PauwelsCCC Team+18.070
84Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloise+18.150
85Anthony PerezCofidiss.t.0
86Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+18.160
87Julen Irizar LaskurainFundacion - Orbea+18.190
88Scott ThwaitesAlpecin - Fenix+18.230
89Marco CanolaGazprom - RusVelo+19.360
90Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
91Nicola BagioliAndroni Giocattoli - Sidermec+19.390
92Ivan SantaromitaEkipa amatorska 2020s.t.0
93Hector Carretero MillanMovistar Team+19.430
94Colin JoyceRally Cycling+19.480
95Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020+20.070
96Sacha ModoloAlpecin - Fenix+20.170
97Txomin Juaristi ArrietaFundacion - Orbea+20.350
98Guy NivIsrael Start-Up Nation+21.030
99Matti BreschelEF Pro Cycling+21.110
100Yevgeniy GidichAstana Pro Team+21.210
101Paul OurselinTotal Direct Energie+21.240
102Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+21.300
103Matteo TrentinCCC Team+21.320
104Stéphane RossettoCofidis+21.330
105Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+23.270
106Artem NychGazprom - RusVelo+23.330
107Pierre RollandB&B Hotels - Vital Concept+23.510
108Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+24.080
109Jos Van EmdenTeam Jumbo - Visma+24.240
110Dorian GodonAg2r La Mondiale+25.040
111Nikolai TrussovEkipa amatorska 2020+25.110
112Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+25.160
113Egoitz Fernandez AyarzaguenaEkipa amatorska 2020+25.230
114Ian StannardTeam INEOS+25.460
115Alexander PorsevGazprom - RusVelo+26.170
116Jon Ander Insausti IrastorzaEkipa amatorska 2020+26.540
117Kamil GradekCCC Teams.t.0
118Gotzon Martin SanzFundacion - Orbea+27.000
119Jasha SütterlinTeam Sunweb+27.190
120Nicolas DougallEkipa amatorska 2020+27.200
121Bryan NauleauTotal Direct Energie+28.000
122Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Team+28.060
123Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020+28.300
124Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloise+29.290
125Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+29.360
126Sergio Samitier SamitierMovistar Team+29.480
127Christophe NoppeTeam Arkea - Samsic+31.320
128Matteo MoschettiTrek - Segafredo+31.470
129Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+32.180
130Kenneth Van RooySport Vlaanderen - Baloise+33.160
131Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provence+33.250
132Kevin InkelaarBahrain - McLaren+33.300
133Joan Bou CompanyFundacion - Orbea+33.390
134Patrick GamperBora - Hansgrohe+33.420
135Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+33.490
136Maxim BelkovEkipa amatorska 2020+33.580
137Simone PonziEkipa amatorska 2020+35.120
138Igor BoevGazprom - RusVelo+35.170
139Adrien PetitTotal Direct Energie+35.260
140Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharma+35.410
141Daniel McLayTeam Arkea - Samsic+36.120
142Hideto NakaneNippo - Delko - Provence+36.160
143Peio Goikoetxea GoioganaFundacion - Orbea+36.540
144Stepan KurianovGazprom - RusVelo+37.090
145Michele GazzoliTeam Monti+37.430
146Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nation+37.450
147Francisco Mancebo PerezMatrix Powertag+39.450
148Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+40.050
149Evan HuffmanRally Cycling+41.140
150Tom Van AsbroeckIsrael Start-Up Nation+42.090
151Albert Torres BarceloMovistar Team+42.170
152Marko KumpAdria Mobil+42.520
153Juan Camacho Del FresnoKometa - Xstra Cycling Teams.t.0
154Nuno Miguel Alves Bico MatosBurgos - BHs.t.0
155Diego Lopez FuentesFundacion - Orbea+42.560
156Damien GaudinTotal Direct Energie+43.250
157Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provence+43.500
158Jesus Alberto Rubio ArribasGios - Kiwi Atlantico+49.470
159Jose Alfredo Aguirre InfanteCrisa - SEEI Pro Cycling Team+54.020

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobert4.34.1320
2Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.10
3Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.5
4Daniel McLayTeam Arkea - Samsics.t.0
5Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.0
6Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.0
7Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
8Oliver NaesenAg2r La Mondiales.t.0
9Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
10Angelo TulikTotal Direct Energies.t.0
11Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
12Albert Torres BarceloMovistar Teams.t.0
13Ramunas NavardauskasNippo - Delko - Provences.t.0
14Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
15Matteo MoschettiTrek - Segafredos.t.0
16Scott ThwaitesAlpecin - Fenixs.t.0
17Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
18Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
19Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.0
20Alexander PorsevGazprom - RusVelos.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team3.53.5520
2Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.10
3Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.5
4Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+0.190
5Greg Van AvermaetCCC Teams.t.0
6Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
7Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLarens.t.0
8Alexis VuillermozAg2r La Mondiales.t.0
9Ben HermansIsrael Start-Up Nations.t.0
10Adam YatesMitchelton - Scotts.t.0
11Wout PoelsBahrain - McLarens.t.0
12Jesus Herrada LopezCofidiss.t.0
13François BidardAg2r La Mondiales.t.0
14Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.0
15Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
16Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
17Brent BookwalterMitchelton - Scotts.t.0
18Primoz RoglicTeam Jumbo - Vismas.t.0
19Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
20Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Greg Van AvermaetCCC Team27.255
1Jürgen RoelandtsMovistar Team27.255
1Brent BookwalterMitchelton - Scott27.255
1Stefan KüngGroupama - FDJ27.255
2Jakob FuglsangAstana Pro Team+1.083
2Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+1.083
2Moreno MoserEkipa amatorska 2020+1.083
2Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team+1.083
2Andriy GrivkoEkipa amatorska 2020+1.083
3Alexis VuillermozAg2r La Mondiale+1.121
3Clément VenturiniAg2r La Mondiale+1.121
3Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+1.121
3Oliver NaesenAg2r La Mondiale+1.121
4Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Porto+1.360
4Kamil GradekCCC Team+1.360
4Jonas KochCCC Team+1.360
4Jan TratnikBahrain - McLaren+1.360
5Sergey FirsanovEkipa amatorska 2020+1.360
5Alexander VlasovAstana Pro Team+1.360
5Alexander PorsevGazprom - RusVelo+1.360
5Artem NychGazprom - RusVelo+1.360

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Team4.48.3520
2Adam YatesMitchelton - Scott+0.0410
3Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.5
4Jesus Herrada LopezCofidis+0.090
5Primoz RoglicTeam Jumbo - Visma+0.100
6Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
7Pello Bilbao Lopez De ArmentiaBahrain - McLaren+0.150
8Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Team+0.180
9Kilian FrankinyGroupama - FDJ+0.240
10Ben HermansIsrael Start-Up Nation+0.300
11Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Porto+0.310
12Gianni MosconTeam INEOS+0.340
13Alexis VuillermozAg2r La Mondiale+0.370
14David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+0.390
15Merhawi KudusMitchelton - Scott+0.420
16Brent BookwalterMitchelton - Scott+0.440
17Simon YatesMitchelton - Scott+0.470
18Diego RosaTeam Arkea - Samsic+0.480
19Giovanni ViscontiVini Zabù - KTM+1.030
20Wout PoelsBahrain - McLaren+1.130

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Jürgen RoelandtsMovistar Team2.58.2620
2Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.10
3Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.5
4Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
5Baptiste PlanckaertWallonie Bruxelless.t.0
6Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
7Marco CanolaGazprom - RusVelos.t.0
8Yevgeniy GidichAstana Pro Teams.t.0
9Jonas KochCCC Teams.t.0
10Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.0
11Michele GazzoliTeam Montis.t.0
12Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
13Marco TizzaAmore & Vita - Prodirs.t.0
14Luka PibernikBahrain - McLarens.t.0
15Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Portos.t.0
16Kevin DeltombeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
17Diego RosaTeam Arkea - Samsics.t.0
18Merhawi KudusMitchelton - Scotts.t.0
19Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
20Sondre Holst EngerRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Danny Van PoppelCircus - Wanty Gobertpo 1. etapie6
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teampo 2. etapie6
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teampo 3. etapie6
1Alejandro Valverde BelmonteMovistar Teampo 4. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)