Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

16-07-2020 01:58

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiCofidis19.05.46120
2Magnus Cort NielsenEF Pro Cycling+0.1290
3Sonny ColbrelliBahrain - McLaren+0.1472
4Nathan Van HooydonckCCC Team+0.1766
5Loïc VliegenCircus - Wanty Gobert+0.1860
6Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.54
7Timo RoosenTeam Jumbo - Visma+0.2048
8Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohe+0.2442
9Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.36
10Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.30
11Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.27
12Mark CavendishBahrain - McLarens.t.24
13Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020+0.3321
14Brandon McnultyUAE Team Emirates+0.3418
15Nicolas RocheTeam Sunweb+0.3516
16Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.14
17Marcel KittelIsrael Start-Up Nation+0.3812
18Vyacheslav KuznetsovGazprom - RusVelo+0.5010
19Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Visma+1.119
20Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+1.278
21John DegenkolbLotto - Soudal+1.300
22Mark RenshawNTT Pro Cycling Team+1.420
23Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Team+1.460
24Boy Van PoppelCircus - Wanty Gobert+2.090
25Nazaerbieke BiekenEkipa amatorska 2020+2.350
26Nils PolittIsrael Start-Up Nations.t.0
27Francisco Jose Ventoso AlberdiCCC Team+2.360
28Andrea PeronTeam Novo Nordisk+2.530
29Adam BlytheLotto - Soudal+3.030
30Julien VermoteCofidis+3.070
31Fabio SabatiniCofidis+3.110
32Tyler MagnerRally Cycling+3.170
33Vincenzo NibaliTrek - Segafredo+3.220
34Samuel JennerTeam BridgeLane+3.230
35Niki TerpstraTotal Direct Energie+3.350
36Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Step+3.390
37Filippo GannaTeam INEOS+3.410
38Jacob HennessyCanyon - dhb p/b Soreen+3.490
39Cyril LemoineCofidis+3.550
40Sven Erik BystromUAE Team Emirates+4.070
41Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma+4.100
42Tom LeezerTeam Jumbo - Visma+4.150
43Simone ConsonniCofidis+4.520
44Andrew FennEkipa amatorska 2020+5.270
45Tom BohliUAE Team Emirates+5.330
46Daniel Navarro GarciaIsrael Start-Up Nation+5.460
47Loic ChetoutCofidis+6.010
48Marco HallerBahrain - McLaren+6.250
49Mark ChristianEkipa amatorska 2020+6.350
50Kristjan KorenBahrain - McLaren+7.120
51Laurens De VreeseAstana Pro Team+7.480
52Riccardo MinaliNippo - Delko - Provence+8.010
53Brian KamstraTeam Novo Nordisks.t.0
54Mehdi BenhamoudaTeam Novo Nordisk+8.050
55Robert StannardMitchelton - Scotts.t.0
56Charles Bradley HuffEkipa amatorska 2020s.t.0
57Anass Ait El AbdiaBahrain Cycling Academys.t.0
58Borut BozicEkipa amatorska 2020s.t.0
59Mekseb Debesay AbrhaBike Aid+8.070
60Jakub MareczkoCCC Team+8.170
61Luca PacioniAndroni Giocattoli - Sidermecs.t.0
62Ruslan TleubayevEkipa amatorska 2020+8.360
63Eugert ZhupaEvo+9.010
64Nicolas EdetCofidis+9.080
65Grégory RastEkipa amatorska 2020+9.200
66Truls Engen KorsaethEkipa amatorska 2020+9.270
67Daniel TeklehaimanotEkipa amatorska 2020+9.290
68Amanuel Gebrezgabihier WerkilulNTT Pro Cycling Team+9.380
69Bram TankinkEkipa amatorska 2020+10.080
70Liam BertazzoVini Zabù - KTM+11.060
71Marco ColedanEkipa amatorska 2020+11.120
72Matteo BonoEkipa amatorska 2020+11.270
73Ivan Garcia CortinaBahrain - McLaren+11.310
74Yousif Mirza BanihammadUAE Team Emirates+12.090
75Fabio JakobsenDeceuninck - Quick Step+12.100
76Simone BevilacquaVini Zabù - KTM+12.130
77Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+12.140
78David PerAdria Mobil+12.270
79Bernhard EiselNTT Pro Cycling Team+12.360
80Alex DowsettIsrael Start-Up Nations.t.0
81Conor DunneIsrael Cycling Academy+12.390
82Jay Robert ThomsonNTT Pro Cycling Team+12.440
83Tim DeclercqDeceuninck - Quick Step+12.550
84Danny PateEkipa amatorska 2020+13.110
85Naser Al MemariEkipa amatorska 2020+13.490
86Grega BoleBahrain - McLaren+13.520
87Charles PlanetTeam Novo Nordisk+13.590
88Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+14.160
89Eric YoungElevate - Webiplex Pro Cycling+14.420
90Matthias BrändleIsrael Start-Up Nations.t.0
91Robin CarpenterRally Cycling+15.100
92Umberto PoliTeam Novo Nordisk+15.200
93Matthew BrammeierEkipa amatorska 2020+15.590
94Daniil FominykhAstana Pro Team+16.330
95Majid Mohamed AlbalooshiEkipa amatorska 2020+17.020
96Quentin ValognesEkipa amatorska 2020+18.430
97Zhandos BizhigitovAstana Pro Team+19.160
98Xiaolong SunEkipa amatorska 2020+19.250
99Toms SkujinšTrek - Segafredo+20.070
100Daniel PearsonCanyon - dhb p/b Soreen+20.400
101Eugenio AlafaciEvo+22.580
102Marco MathisCofidis+23.190
103Saif Mayoof Al KaabiEkipa amatorska 2020+24.290
104Khalid MayoufEkipa amatorska 2020+27.510
105Fuwen XueEkipa amatorska 2020+29.290

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma3.51.3520
2Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.10
3Elia VivianiCofidiss.t.5
4Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
5Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
6Jacob HennessyCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
7Eric YoungElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0
8Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
9Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0
10Loïc VliegenCircus - Wanty Goberts.t.0
11Adam BlytheLotto - Soudals.t.0
12Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
13John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
14Brian KamstraTeam Novo Nordisks.t.0
15Robert StannardMitchelton - Scotts.t.0
16Mark CavendishBahrain - McLarens.t.0
17Marcel KittelIsrael Start-Up Nations.t.0
18Fabio SabatiniCofidiss.t.0
19Simone ConsonniCofidiss.t.0
20Julien VermoteCofidiss.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiCofidis4.41.3120
2Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.10
3Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.5
4Mark CavendishBahrain - McLarens.t.0
5John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
6Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
7Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
8Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
9Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
10Adam BlytheLotto - Soudals.t.0
11Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
12Mehdi BenhamoudaTeam Novo Nordisks.t.0
13Jacob HennessyCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
14Eric YoungElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0
15Jakub MareczkoCCC Teams.t.0
16Bert Van LerbergheDeceuninck - Quick Steps.t.0
17Marcel KittelIsrael Start-Up Nations.t.0
18Truls Engen KorsaethEkipa amatorska 2020s.t.0
19Loïc VliegenCircus - Wanty Goberts.t.0
20Andrew FennEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Mark CavendishBahrain - McLaren3.53.4620
2Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.10
3Marcel KittelIsrael Start-Up Nations.t.5
4Adam BlytheLotto - Soudals.t.0
5Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
6Elia VivianiCofidiss.t.0
7Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
8Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
9Riccardo MinaliNippo - Delko - Provences.t.0
10Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismas.t.0
11Ruslan TleubayevEkipa amatorska 2020s.t.0
12Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Vismas.t.0
13Jacob HennessyCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
14John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
15Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0
16Eric YoungElevate - Webiplex Pro Cyclings.t.0
17Yousif Mirza BanihammadUAE Team Emiratess.t.0
18Charles Bradley HuffEkipa amatorska 2020s.t.0
19Laurens De VreeseAstana Pro Teams.t.0
20Yousef Muhamad AlmansuoryEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sonny ColbrelliBahrain - McLaren3.40.5020
2Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.10
3Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.5
4Alexander KristoffUAE Team Emiratess.t.0
5Giacomo NizzoloNTT Pro Cycling Teams.t.0
6Elia VivianiCofidiss.t.0
7Tom BohliUAE Team Emiratess.t.0
8Nacer BouhanniTeam Arkea - Samsics.t.0
9Loïc VliegenCircus - Wanty Goberts.t.0
10Nathan Van HooydonckCCC Teams.t.0
11Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
12Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0
13Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
14Samuel JennerTeam BridgeLane+0.090
15Filippo PozzatoEkipa amatorska 2020s.t.0
16Nicolas RocheTeam Sunweb+0.110
17Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Vismas.t.0
18Michel KrederNingxia Sports Lottery Continental Teams.t.0
19Charles PlanetTeam Novo Nordisks.t.0
20Mark CavendishBahrain - McLarens.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Elia VivianiCofidis3.05.2820
2Marco HallerBahrain - McLarens.t.10
3Adam BlytheLotto - Soudals.t.5
4Jean Pierre DruckerBora - Hansgrohes.t.0
5Rick ZabelIsrael Start-Up Nations.t.0
6Marcel KittelIsrael Start-Up Nations.t.0
7Sonny ColbrelliBahrain - McLarens.t.0
8Magnus Cort NielsenEF Pro Cyclings.t.0
9Andrea PeronTeam Novo Nordisks.t.0
10Fabio SabatiniCofidiss.t.0
11Marco ColedanEkipa amatorska 2020s.t.0
12Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Vismas.t.0
13Laurens De VreeseAstana Pro Teams.t.0
14Tyler MagnerRally Cyclings.t.0
15Brandon McnultyUAE Team Emiratess.t.0
16Cyril LemoineCofidiss.t.0
17Nicolas RocheTeam Sunwebs.t.0
18Nathan Van HooydonckCCC Teams.t.0
19Loïc VliegenCircus - Wanty Goberts.t.0
20Dylan TeunsBahrain - McLarens.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismapo 1. etapie6
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismapo 2. etapie6
1Elia VivianiCofidispo 3. etapie6
1Elia VivianiCofidispo 4. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)