Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 10:53

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Egan Arley Bernal GomezTeam INEOS20.49.03100
2Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+0.0975
3Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+0.1160
4Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emirates+0.1355
5Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+0.4350
6Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS+0.4645
7Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step+0.4840
8Aristobulo Cala CalaEkipa amatorska 2020+1.1135
9Danny Alberto Osorio CalleEkipa amatorska 2020+1.1330
10Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+1.1825
11Rafael Anibal Montiel CuellarEkipa amatorska 2020+1.2722
12Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredo+1.4619
13Juan Pablo Suarez SuarezEPM - Scotts.t.17
14Heiner Rodrigo Parra BustamenteEkipa amatorska 2020+1.5115
15Fabio Andres Duarte ArevaloTeam Medellin+1.5213
16Alexander Gil SanchezEPM - Scott+1.530
17Oscar Sevilla RiberaTeam Medellin+1.540
18Hugh CarthyEF Pro Cycling+1.550
19Diego Antonio Ochoa CamargoEPM - Scott+1.580
20Sebastian HenaoTeam INEOS+2.020
21Freddy Emir Montaña CadenaEPM - Scott+2.140
22Taylor EisenhartHincapie - Leomo p/b BMC+2.390
23Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+2.400
24Aldemar Reyes OrtegaEPM - Scott+3.140
25Felix Alejandro Baron CastilloTeam Illuminate+3.490
26John Anderson Rodriguez SalazarEPM - Scott+3.510
27Javier Ignacio Montoya MontoyaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+3.520
28Miguel Eduardo Florez LopezAndroni Giocattoli - Sidermec+3.530
29Edison Muñoz LopezEkipa amatorska 2020+3.560
30Rodrigo Contreras PinzonAstana Pro Team+4.130
31Giulio CicconeTrek - Segafredo+4.140
32Julio Alexis Camacho BernalEkipa amatorska 2020+4.170
33John Darwin Atapuma HurtadoColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
34Oscar Adalberto Quiroz AyalaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+4.580
35Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Pro Cycling+5.460
36Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+5.530
37Igor Merino CortazarEkipa amatorska 2020+6.070
38Alex Norberto Cano ArdilaEkipa amatorska 2020+6.080
39Omar Alberto Mendoza CardonaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
40Jose Rodolfo Serpa PerezEkipa amatorska 2020+6.400
41Edwin Alcibiades Avila VanegasIsrael Cycling Academy+6.420
42Jetse BolBurgos - BH+7.040
43Alessandro BisoltiAndroni Giocattoli - Sidermec+7.120
44Jonathan Canaveral VargasGiotti - Victoria+7.450
45Luis Felipe Laverde JimenezEkipa amatorska 2020+7.540
46Alejandro Serna ToroEkipa amatorska 2020+7.550
47Walter Fernando Pedraza MoralesEquipo Continental Supergiros+8.350
48Serghei TvetcovTeam Sapura Cycling+10.270
49Miguel Angel Rubiano ChavezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+10.590
50Winner Andrew Anacona GomezTeam Arkea - Samsic+11.260
51Dalivier Ospina NavarroEkipa amatorska 2020+12.070
52Tao Geoghegan HartTeam INEOS+12.190
53Beñat Txoperena MatxikoteEkipa amatorska 2020+12.380
54Nicolas Mariotto SesslerBurgos - BH+12.550
55Jairo Alonso Salas AtehortuaEPM - Scott+12.590
56Jonathan Castroviejo NicolasTeam INEOS+13.550
57Daniel Eduardo ZamoraAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunk+14.310
58Simon PellaudAndroni Giocattoli - Sidermec+15.120
59Julian Cardona TabaresAndroni Giocattoli - Sidermec+16.430
60Luis Enrique Lemus DavilaEkipa amatorska 2020+16.440
61Guillaume BoivinIsrael Start-Up Nation+16.480
62Michał PalutaCCC Team+16.490
63Cristian Camilo Talero ReyesEkipa amatorska 2020+17.050
64Giovanni CarboniBardiani - CSF - Faizanes.t.0
65Nathan BrownRally Cycling+17.100
66Daniel Alexander Jaramillo DiezEkipa amatorska 2020+17.210
67Robinson Eduardo Chalapud GomezTeam Medellin+17.380
68Eduardo Estrada CelisEPM - Scott+18.400
69Carlos Julian Quintero NorenaTerengganu Inc - TSG Cycling Team+18.420
70Leszek PlucinskiVoster - ATS Team+19.020
71Cesar Nicolas Paredes AvellanedaTeam Medellin+19.060
72Juan Pablo Rendon JaimesEkipa amatorska 2020+19.240
73Juan Felipe Osorio ArboledaBurgos - BH+19.550
74Connor BrownNTT Continental Cycling Team+20.340
75Benjamin PerryIsrael Cycling Academy+21.180
76Paweł BernasMazowsze Serce Polski+21.470
77David Lopez GarciaEkipa amatorska 2020+21.510
78Jordan Arley Parra AriasEkipa amatorska 2020+23.250
79Victor De La Parte GonzalezCCC Team+24.070
80Alessandro FedeliNippo - Delko - Provence+24.380
81Brayan Stiven Sanchez VergaraTeam Medellin+25.180
82Antonio Pedrero LopezMovistar Team+25.240
83Cameron PiperTeam Illuminate+25.450
84Raffaello BonusiEkipa amatorska 2020+25.460
85Alonso Miguel Gamero ZunigaEkipa amatorska 2020+26.380
86Janier Alexis Acevedo CalleEPM - Scott+27.080
87Michele ScartezziniBiesse - Arvedi+27.260
88Gavin MannionRally Cycling+27.310
89Alex HowesEF Pro Cycling+28.050
90Alessandro TonelliBardiani - CSF - Faizane+30.090
91John MurphyRally Cycling+30.350
92Fernando Gaviria RendonUAE Team Emirates+30.360
93Jose Tito Hernandez JaramilloTeam Medellin+31.050
94Mattia FrapportiAndroni Giocattoli - Sidermec+33.020
95Cristofer Robin Jurado LopezEkipa amatorska 2020+34.230
96Lucas Sebastian HaedoEkipa amatorska 2020+36.300
97Adrian KurekMazowsze Serce Polski+36.450
98Jonathan ClarkeTeam Skyline+37.160
99Juan Martin Mesa PerezEkipa amatorska 2020+37.370
100Floryan ArnoultEkipa amatorska 2020+37.500
101Iljo KeisseDeceuninck - Quick Step+38.280
102Victor LangellottiEkipa amatorska 2020+38.400
103Ruben Companioni BlancoEkipa amatorska 2020+38.420
104Ramirez Chacon Brayan StivenEkipa amatorska 2020+39.000
105Alessandro CoviUAE Team Emirates+39.300
106Alvaro Robredo CrespoBurgos - BH+40.000
107Weimar Alfonso Roldan OrtizTeam Medellin+40.190
108William David Munoz PerezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+40.310
109Bryan Steven GomezEquipo Continental Supergiros+40.320
110Ruben Dario Acosta OspinaEkipa amatorska 2020+40.400
111Gotzon Udondo SantamariaEkipa amatorska 2020+41.160
112Aitor Gonzalez PrietoEkipa amatorska 2020+41.440
113Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emirates+43.450
114Francesco LamonBiesse - Arvedi+44.350
115Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Step+44.400
116Juan Esteban Arango CarvajalEkipa amatorska 2020+45.250
117German Nicolas Tivani PerezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunk+46.050
118Paweł FranczakVoster - ATS Team+46.390
119Daniel Lopez ParadaBurgos - BH+48.310
120Matteo SpreaficoAndroni Giocattoli - Sidermec+48.380
121Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGA+50.180
122Davide ViganoKoniec kariery 2020+50.280
123Miguel BryonHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
124Alexey KurbatovGazprom - RusVelo+50.510
125Vladislav KulikovGazprom - RusVelo+52.050
126Mirco MaestriBardiani - CSF - Faizane+52.210
127Martin LaasBora - Hansgrohe+53.170
128Aviv YechezkelEkipa amatorska 2020+53.470
129Carloalberto GiordaniBiesse - Arvedi+54.030
130Davide PlebaniBiesse - Arvedi+54.130
131Adrian Gonzalez VelascoEkipa amatorska 2020+54.240
132Sergio Rodriguez RecheEkipa amatorska 2020+57.350
133Anton VorobyevGazprom - RusVelo+58.500
134Mateusz TaciakVoster - ATS Team+1.04.440
135Andrea GuardiniGiotti - Victoria+1.07.530
136Evgeniy KovalevEkipa amatorska 2020+1.09.220
137Ander Barrenetxea UriarteEkipa amatorska 2020+1.12.110
138Andrey SazanovEkipa amatorska 2020+1.29.260

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fernando Gaviria RendonUAE Team Emirates2.07.0515
2Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.7
3Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.3
4Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
5Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.0
6Andrea GuardiniGiotti - Victorias.t.0
7Paweł FranczakVoster - ATS Teams.t.0
8Davide ViganoKoniec kariery 2020s.t.0
9Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.0
10Miguel BryonHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
11Lucas Sebastian HaedoEkipa amatorska 2020s.t.0
12Mihkel RäimIsrael Start-Up Nations.t.0
13Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
14Alex HowesEF Pro Cyclings.t.0
15Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
16Daniel Lopez ParadaBurgos - BHs.t.0
17Martin LaasBora - Hansgrohes.t.0
18Jairo Alonso Salas AtehortuaEPM - Scotts.t.0
19Oscar Sevilla RiberaTeam Medellins.t.0
20Juan Esteban Arango CarvajalEkipa amatorska 2020s.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fernando Gaviria RendonUAE Team Emirates3.49.3015
2Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.7
3Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.3
4Andrea GuardiniGiotti - Victorias.t.0
5Mihkel RäimIsrael Start-Up Nations.t.0
6Davide ViganoKoniec kariery 2020s.t.0
7Martin LaasBora - Hansgrohes.t.0
8John MurphyRally Cyclings.t.0
9Jairo Alonso Salas AtehortuaEPM - Scotts.t.0
10Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.0
11Paweł FranczakVoster - ATS Teams.t.0
12Lucas Sebastian HaedoEkipa amatorska 2020s.t.0
13Adrian Gonzalez VelascoEkipa amatorska 2020s.t.0
14Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
15Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
16Christian Leandro Tamayo SaavedraEkipa amatorska 2020s.t.0
17Nicolas Javier Naranjo SanchezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunks.t.0
18Felix Alejandro Baron CastilloTeam Illuminates.t.0
19Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.0
20Michał PalutaCCC Teams.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fernando Gaviria RendonUAE Team Emirates3.30.0515
2Matteo MalucelliCaja Rural - Seguros RGAs.t.7
3Juan Sebastian Molano BenavidesUAE Team Emiratess.t.3
4Davide ViganoKoniec kariery 2020s.t.0
5Lucas Sebastian HaedoEkipa amatorska 2020s.t.0
6Maximiliano Ariel Richeze AraquistainUAE Team Emiratess.t.0
7Christian Leandro Tamayo SaavedraEkipa amatorska 2020s.t.0
8Manuel Penalver AniorteBurgos - BHs.t.0
9Nicolas Javier Naranjo SanchezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunks.t.0
10Adrian Gonzalez VelascoEkipa amatorska 2020s.t.0
11Weimar Alfonso Roldan OrtizTeam Medellins.t.0
12Daniel Lopez ParadaBurgos - BHs.t.0
13Jairo Alonso Salas AtehortuaEPM - Scotts.t.0
14Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
15German Nicolas Tivani PerezAgrupacion Virgen De Fatima - Saddledrunks.t.0
16Alvaro Jose Hodeg ChaguiDeceuninck - Quick Steps.t.0
17Paolo SimionTianyoude Hotel Cycling Teams.t.0
18Gavin MannionRally Cyclings.t.0
19Paweł FranczakVoster - ATS Teams.t.0
20Alex HowesEF Pro Cyclings.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Step3.17.3615
2Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.7
3Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.3
4Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+0.030
5Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOSs.t.0
6Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.0
7Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOSs.t.0
8Danny Alberto Osorio CalleEkipa amatorska 2020+0.080
9Diego Antonio Ochoa CamargoEPM - Scotts.t.0
10Aristobulo Cala CalaEkipa amatorska 2020+0.110
11Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.0
12Alex Norberto Cano ArdilaEkipa amatorska 2020s.t.0
13Taylor EisenhartHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
14Freddy Emir Montaña CadenaEPM - Scotts.t.0
15Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOSs.t.0
16Heiner Rodrigo Parra BustamenteEkipa amatorska 2020s.t.0
17Robinson Eduardo Chalapud GomezTeam Medellins.t.0
18Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredo+0.150
19Hugh CarthyEF Pro Cyclings.t.0
20Juan Pablo Suarez SuarezEPM - Scotts.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling3.42.3315
2Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsics.t.7
3Egan Arley Bernal GomezTeam INEOSs.t.3
4Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
5Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOS+0.170
6Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cyclings.t.0
7Jhonatan Manuel Narvaez PradoTeam INEOS+0.290
8Oscar Sevilla RiberaTeam Medellins.t.0
9Aristobulo Cala CalaEkipa amatorska 2020+0.340
10Richard Antonio Carapaz MontenegroTeam INEOS+0.370
11Alexander Gil SanchezEPM - Scott+0.390
12Danny Alberto Osorio CalleEkipa amatorska 2020s.t.0
13Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.0
14Fabio Andres Duarte ArevaloTeam Medellins.t.0
15Heiner Rodrigo Parra BustamenteEkipa amatorska 2020s.t.0
16Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredo+0.490
17Diego Antonio Ochoa CamargoEPM - Scotts.t.0
18Juan Pablo Suarez SuarezEPM - Scotts.t.0
19Rafael Anibal Montiel CuellarEkipa amatorska 2020s.t.0
20Oscar Adalberto Quiroz AyalaColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+0.560

Wyniki etapu 6:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dayer Uberney Quintana RojasTeam Arkea - Samsic4.22.1115
2Egan Arley Bernal GomezTeam INEOS+0.107
3Sebastian HenaoTeam INEOSs.t.3
4Alexander Gil SanchezEPM - Scott+0.140
5Daniel Felipe Martinez PovedaEF Pro Cycling+0.180
6Oscar Sevilla RiberaTeam Medellins.t.0
7Rigoberto Uran UranEF Pro Cycling+0.210
8Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsic+0.220
9Sergio Luis Henao MontoyaUAE Team Emiratess.t.0
10Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steps.t.0
11Rodrigo Contreras PinzonAstana Pro Team+0.280
12Rafael Anibal Montiel CuellarEkipa amatorska 2020+0.290
13Danny Alberto Osorio CalleEkipa amatorska 2020s.t.0
14Aristobulo Cala CalaEkipa amatorska 2020s.t.0
15Ivan Ramiro Sosa CuervoTeam INEOSs.t.0
16Hugh CarthyEF Pro Cycling+0.370
17Jarlinson Pantano GomezTrek - Segafredo+0.450
18Fabio Andres Duarte ArevaloTeam Medellins.t.0
19Juan Pablo Suarez SuarezEPM - Scotts.t.0
20Jonathan Klever Caicedo CepedaEF Pro Cycling+0.490

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratespo 1. etapie5
1Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratespo 2. etapie5
1Fernando Gaviria RendonUAE Team Emiratespo 3. etapie5
1Julian AlaphilippeDeceuninck - Quick Steppo 4. etapie5
1Nairo Alexander Quintana RojasTeam Arkea - Samsicpo 5. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)