Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

01-04-2020 09:44

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexandre GeniezAg2r La Mondiale12.13.05100
2Tony GallopinAg2r La Mondiale+0.0575
3Rudy MolardGroupama - FDJ+0.0760
4Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+0.1155
5Lilian CalmejaneTotal Direct Energie+0.1350
6Mathias Le TurnierCofidis+0.1445
7Mathias FrankAg2r La Mondiale+0.1640
8Jonathan HivertTotal Direct Energie+0.1935
9David GauduGroupama - FDJ+0.2430
10Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+0.4125
11Maxime BouetTeam Arkea - Samsic+0.4222
12Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concepts.t.19
13Remy Di GregorioEkipa amatorska 2020+0.5217
14Anthony PerezCofidis+1.0215
15Romain SeigleGroupama - FDJ+1.0313
16Eliot LietaerWallonie Bruxelles+1.170
17Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsic+1.190
18Michel RiesTrek - Segafredo+1.210
19Yoann PaillotSt Michel - Auber 93+1.220
20Colin StüssiTeam Vorarlberg - Santics.t.0
21Camille ThominetSt Michel - Auber 93+1.230
22Arnaud CourteilleB&B Hotels - Vital Concept+1.280
23Dimitri PeyskensWallonie Bruxelles+1.300
24Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93+1.320
25Romain HardyTeam Arkea - Samsic+1.340
26Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93+1.370
27Miguel Angel Ballesteros CanovasEkipa amatorska 2020+1.380
28Flavien MaureletSt Michel - Auber 93+1.520
29Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concept+1.530
30Jérémy RoyEkipa amatorska 2020+1.540
31Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provence+1.550
32Warren BarguilTeam Arkea - Samsic+1.570
33Angel Madrazo RuizBurgos - BH+2.240
34Davide RebellinEkipa amatorska 2020+2.250
35Maxime VantommeTarteletto - Isorex+2.350
36Nicolas BaldoSt Michel - Auber 93+2.490
37Patrick MüllerB&B Hotels - Vital Concept+3.480
38Julien MortierWallonie Bruxelles+3.500
39Cyril GautierB&B Hotels - Vital Concept+4.050
40Jérémy CornuEkipa amatorska 2020+4.350
41Kevin LedanoisTeam Arkea - Samsic+5.530
42Christophe LaporteCofidis+6.110
43Dorian GodonAg2r La Mondiale+6.210
44Luca HennEkipa amatorska 2020+6.380
45Jérôme MainardEkipa amatorska 2020+6.400
46Tom DerniesNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+6.500
47Lucas De RossiNippo - Delko - Provence+6.510
48Wilson Estiben Pena MolanoBeltrami TSA - Marchiols.t.0
49Elie GesbertTeam Arkea - Samsic+7.090
50Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+10.250
51Marc SarreauGroupama - FDJ+10.260
52Aritz Bagües KalparsoroCaja Rural - Seguros RGA+10.510
53Juan Camacho Del FresnoKometa - Xstra Cycling Team+10.520
54Benoît JarrierTeam Arkea - Samsic+10.540
55Isaac Canton SerranoBurgos - BH+12.400
56Justin JulesNippo - Delko - Provence+16.070
57Laurent EvrardEkipa amatorska 2020+16.190
58Damiano CunegoEkipa amatorska 2020+17.210
59Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concept+17.450
60Alex KirschTrek - Segafredo+17.480
61Joshua HuppertzTeam Lotto - Kern Haus+17.570
62Steven LammertinkB&B Hotels - Vital Concept+18.000
63Julen Irizar LaskurainFundacion - Orbeas.t.0
64Romain FeilluSt Michel - Auber 93+18.020
65Damiano CimaGazprom - RusVelo+18.030
66Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+18.040
67Robert KesslerTeam Lotto - Kern Haus+18.070
68Yannick MartinezEkipa amatorska 2020s.t.0
69Florian NowakEkipa amatorska 2020+18.120
70Fernando Barcelo AragonCofidis+18.140
71Ludovic RobeetWallonie Bruxelles+18.160
72Jeremy CabotEkipa amatorska 2020+18.210
73Erwann CorbelEkipa amatorska 2020+18.400
74Diego Pablo SevillaKometa - Xstra Cycling Team+19.420
75Bruno ArmirailGroupama - FDJ+19.530
76Benoit CosnefroyAg2r La Mondiale+20.200
77Romain CardisTotal Direct Energie+20.230
78Samuel DumoulinAg2r La Mondiale+22.200
79Youcef ReguiguiTerengganu Inc - TSG Cycling Team+23.070
80Samuel LerouxNatura4Ever - Roubaix Lille Métropole+23.220
81Alexandre PichotTotal Direct Energie+23.320
82Pierre BarbierNippo - Delko - Provence+23.410
83Jimmy TurgisB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
84Marino KobayashiGiotti - Victoria+23.450
85Perrig QuemeneurTotal Direct Energie+23.470
86Marco BernardinettiAmore & Vita - Prodir+23.530
87Mikel Iturria SegurolaFundacion - Orbea+23.580
88Fabian SchormairTeam Felbermayr - Simplon - Wels+24.020
89Tobias KnaupEkipa amatorska 2020+24.130
90Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020+24.260
91Rudy BarbierIsrael Start-Up Nation+25.310
92Richard WeinzheimerEkipa amatorska 2020+28.320
93Geoffrey SoupeTotal Direct Energie+31.380
94Benoît VaugrenardGroupama - FDJ+31.590
95Maris BogdanovicsAmore & Vita - Prodir+32.590
96Oscar Rodriguez GaraicoecheaAstana Pro Team+33.400
97Nikolay MihaylovEfapel+33.410
98Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence+33.430
99Hiroki NishimuraUtsunomiya - Blitzen+36.390
100Abderrahmane Mehdi HamzaEkipa amatorska 2020+39.450
101Gaetan BilleEkipa amatorska 2020+45.320

Wyniki prologu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexandre GeniezAg2r La Mondiale6.4915
2Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+0.027
3Christophe LaporteCofidiss.t.3
4Tony GallopinAg2r La Mondiale+0.050
5Rudy MolardGroupama - FDJ+0.070
6Yoann PaillotSt Michel - Auber 93s.t.0
7Jeremy CabotEkipa amatorska 2020s.t.0
8Marc SarreauGroupama - FDJ+0.080
9Bruno ArmirailGroupama - FDJs.t.0
10Anthony PerezCofidis+0.100
11Romain SeigleGroupama - FDJ+0.110
12Samuel LerouxNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
13Dorian GodonAg2r La Mondiale+0.120
14Steven LammertinkB&B Hotels - Vital Concept+0.130
15Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
16Mathias FrankAg2r La Mondiales.t.0
17Julien AntomarchiNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
18Benoit CosnefroyAg2r La Mondiales.t.0
19Jérémy RoyEkipa amatorska 2020+0.140
20Benoît VaugrenardGroupama - FDJs.t.0

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Christophe LaporteCofidis4.04.4415
2Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.7
3Pierre BarbierNippo - Delko - Provences.t.3
4Rudy BarbierIsrael Start-Up Nations.t.0
5Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.0
6Julen Irizar LaskurainFundacion - Orbeas.t.0
7Dorian GodonAg2r La Mondiales.t.0
8Youcef ReguiguiTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
9Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
10Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
11Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
12Julien MortierWallonie Bruxelless.t.0
13Steven LammertinkB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
14Romain CardisTotal Direct Energies.t.0
15Maris BogdanovicsAmore & Vita - Prodirs.t.0
16Iltjan NikaAmore & Vita - Prodirs.t.0
17Colin StüssiTeam Vorarlberg - Santics.t.0
18Samuel LerouxNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
19Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
20Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Remy Di GregorioEkipa amatorska 20203.46.0515
2Lilian CalmejaneTotal Direct Energies.t.7
3Tony GallopinAg2r La Mondiales.t.3
4Jonathan HivertTotal Direct Energies.t.0
5Mathias Le TurnierCofidiss.t.0
6Rudy MolardGroupama - FDJs.t.0
7Alexandre GeniezAg2r La Mondiales.t.0
8David GauduGroupama - FDJs.t.0
9Mathias FrankAg2r La Mondiale+0.030
10Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020+0.090
11Yoann BagotB&B Hotels - Vital Concept+0.200
12Maxime BouetTeam Arkea - Samsics.t.0
13Quentin PacherB&B Hotels - Vital Concept+0.230
14Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.0
15Camille ThominetSt Michel - Auber 93+0.450
16Colin StüssiTeam Vorarlberg - Santics.t.0
17Jérémy MaisonTeam Arkea - Samsic+0.460
18Romain HardyTeam Arkea - Samsic+0.520
19Anthony PerezCofidiss.t.0
20Kévin Le CunffSt Michel - Auber 93s.t.0

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Christophe LaporteCofidis4.15.2715
2Pierre BarbierNippo - Delko - Provences.t.7
3Jonas VangenechtenB&B Hotels - Vital Concepts.t.3
4Samuel DumoulinAg2r La Mondiales.t.0
5Romain FeilluSt Michel - Auber 93s.t.0
6Jérémy LeveauNatura4Ever - Roubaix Lille Métropoles.t.0
7Damiano CimaGazprom - RusVelos.t.0
8Marc SarreauGroupama - FDJs.t.0
9Romain HardyTeam Arkea - Samsics.t.0
10Cyril BartheB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
11Anthony MaldonadoSt Michel - Auber 93s.t.0
12Youcef ReguiguiTerengganu Inc - TSG Cycling Teams.t.0
13Miguel Angel Ballesteros CanovasEkipa amatorska 2020s.t.0
14Robert KesslerTeam Lotto - Kern Hauss.t.0
15Colin StüssiTeam Vorarlberg - Santics.t.0
16Justin JulesNippo - Delko - Provences.t.0
17Mathias Le TurnierCofidiss.t.0
18Sylvain ChavanelEkipa amatorska 2020s.t.0
19Camille ThominetSt Michel - Auber 93s.t.0
20Jonathan HivertTotal Direct Energies.t.0

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Alexandre GeniezAg2r La Mondialepo .prologu5
1Alexandre GeniezAg2r La Mondialepo 1. etapie5
1Alexandre GeniezAg2r La Mondialepo 2. etapie5

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)