Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

30-03-2020 15:07

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Caleb EwanLotto - Soudal4.35.2860
2Danny Van PoppelCircus - Wanty Goberts.t.36
3Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.30
4Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.27
5Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.24
6Marko KumpAdria Mobils.t.21
7Mads Würtz SchmidtIsrael Start-Up Nations.t.18
8Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.15
9Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.12
10Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.9
11Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
12Michael SchwarzmannBora - Hansgrohes.t.0
13Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.0
14Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
15Hugo HouleAstana Pro Teams.t.0
16Aidis KruopisEkipa amatorska 2020s.t.0
17Philippe GilbertLotto - Soudals.t.0
18Jose Joaquin Rojas GilMovistar Teams.t.0
19Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
20Kamil GradekCCC Teams.t.0
21Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BHs.t.0
22Ryan AndersonRally Cyclings.t.0
23Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
24Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOSs.t.0
25Luka MezgecMitchelton - Scotts.t.0
26Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
27Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+0.070
28Yoann OffredoCircus - Wanty Goberts.t.0
29Jonas KochCCC Teams.t.0
30Guillaume Van KeirsbulckCCC Teams.t.0
31Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0
32Gijs Van HoeckeCCC Teams.t.0
33Michael GoolaertsEkipa amatorska 2020+0.180
34Rüdiger SeligBora - Hansgrohe+0.210
35Roger KlugeLotto - Soudals.t.0
36Angelo TulikTotal Direct Energie+0.250
37Stef ClementEkipa amatorska 2020+0.290
38Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+0.330
39Michael Van StaeyenTarteletto - Isorexs.t.0
40Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+0.360
41Jack BauerMitchelton - Scotts.t.0
42Matteo TrentinCCC Teams.t.0
43Adrien PetitTotal Direct Energies.t.0
44Ibai Salas ZorrozuaEkipa amatorska 2020+0.460
45Jorge Cubero GalvezBurgos - BHs.t.0
46Evgeny KobernyakGazprom - RusVelos.t.0
47Peio Goikoetxea GoioganaFundacion - Orbeas.t.0
48Senne LeysenAlpecin - Fenixs.t.0
49Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
50Milan MentenSport Vlaanderen - Baloises.t.0
51Willie SmitBurgos - BHs.t.0
52Jenthe BiermansIsrael Start-Up Nations.t.0
53Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
54Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelos.t.0
55Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloises.t.0
56Roman MaikinCambodia Cycling Academys.t.0
57Imanol Erviti OlloMovistar Teams.t.0
58Christoph PfingstenTeam Jumbo - Vismas.t.0
59Jon Ander Insausti IrastorzaEkipa amatorska 2020s.t.0
60Cesare BenedettiBora - Hansgrohes.t.0
61Sergey ShilovAviludo - Louletanos.t.0
62Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020s.t.0
63Jan TratnikBahrain - McLarens.t.0
64Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
65Josu Zabala LopezEkipa amatorska 2020s.t.0
66Enric Mas NicolauMovistar Teams.t.0
67Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
68Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020s.t.0
69Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
70Jan-Willem Van SchipBEAT Cycling Clubs.t.0
71Steven KruijswijkTeam Jumbo - Vismas.t.0
72Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
73Jerome CousinTotal Direct Energies.t.0
74Kyle MurphyRally Cyclings.t.0
75Eduardo SepulvedaMovistar Team+1.100
76Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+1.370
77Dimitri ClaeysCofidiss.t.0
78Robbert De GreefEkipa amatorska 2020+1.520
79Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMCs.t.0
80Marc Soler GimenezMovistar Teams.t.0
81Tony MartinTeam Jumbo - Visma+1.570
82Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+2.000
83Floris De TierAlpecin - Fenix+2.230
84Oscar RiesebeekAlpecin - Fenixs.t.0
85Neilson PowlessEF Pro Cyclings.t.0
86Nicolay CherkasovGazprom - RusVelos.t.0
87Rafael Valls FerriBahrain - McLarens.t.0
88Colin JoyceRally Cyclings.t.0
89Tom DevriendtCircus - Wanty Gobert+3.060
90Simon SellierTotal Direct Energies.t.0
91Ricardo Garcia AmbroaEkipa amatorska 2020+3.210
92Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbeas.t.0
93Jonas RickaertAlpecin - Fenix+3.280
94Stijn SteelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
95Yohann GeneTotal Direct Energies.t.0
96Piet AllegaertCofidis+3.400
97Christopher Juul JensenMitchelton - Scott+4.040
98Pieter VanspeybroeckCircus - Wanty Goberts.t.0
99Eduard Prades ReverteMovistar Team+4.260
100Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharmas.t.0
101James MitriVini Zabù - KTMs.t.0
102Roman KreuzigerNTT Pro Cycling Teams.t.0
103Dries De BondtAlpecin - Fenixs.t.0
104Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
105Mauricio Moreira GuarinoCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
106Matteo FabbroBora - Hansgrohes.t.0
107Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreens.t.0
108Maxim BelkovEkipa amatorska 2020s.t.0
109Jose Herrada LopezCofidiss.t.0
110Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.0
111Sergio Samitier SamitierMovistar Teams.t.0
112Egoitz Fernandez AyarzaguenaEkipa amatorska 2020s.t.0
113Emerson OronteRally Cyclings.t.0
114Nigel EllsayRally Cyclings.t.0
115Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbeas.t.0
116Marco MinnaardCircus - Wanty Goberts.t.0
117Etienne Van EmpelVini Zabù - KTMs.t.0
118Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020s.t.0
119Evgeny ShalunovGazprom - RusVelos.t.0
120Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
121Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
122Christophe NoppeTeam Arkea - Samsics.t.0
123Mathias Van GompelSport Vlaanderen - Baloise+4.490
124Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGA+5.250
125Mikel Alonso FloresFundacion - Orbeas.t.0
126Marc Buades FerriolEkipa amatorska 2020s.t.0
127Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
128Guillaume BonnafondEkipa amatorska 2020+7.350
129Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+10.420

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)