Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

10-04-2020 19:59

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim WellensLotto - Soudal17.41.50120
2Wout PoelsBahrain - McLaren+0.0890
3Marc Soler GimenezMovistar Team+0.2772
4Jakob FuglsangAstana Pro Team+0.3066
5Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.60
6Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren+0.4254
7Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma+1.1948
8Simon ClarkeEF Pro Cycling+1.4142
9Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+1.5136
10Chris FroomeTeam INEOS+1.5730
11Floris De TierAlpecin - Fenix+2.3027
12Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+2.3324
13Nans PetersAg2r La Mondiale+2.4721
14Ben HermansIsrael Start-Up Nation+2.5418
15Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloise+3.0416
16Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+3.0514
17Jelle VanendertWallonie Bruxelles+3.0712
18Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+3.1010
19Philip DeignanEkipa amatorska 2020+3.119
20Stef ClementEkipa amatorska 2020+3.348
21Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+3.380
22Eduard Prades ReverteMovistar Team+3.430
23Cristian Rodriguez MartinCaja Rural - Seguros RGA+3.530
24Guillaume MartinCofidis+3.550
25Thomas DegandCircus - Wanty Gobert+3.590
26Maxime MonfortLotto - Soudal+4.500
27Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Team+5.000
28Garikoitz Bravo OiarbideFundacion - Orbea+5.360
29Diego Rubio HernandezBurgos - BH+5.410
30Nick Van Der LijkeRiwal - Readynez Cycling Team+5.540
31Ibai Azurmendi SagastibelFundacion - Orbea+6.000
32Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020+6.050
33Ryan AndersonRally Cycling+6.130
34Nicolay CherkasovGazprom - RusVelo+6.160
35Alexis GougeardAg2r La Mondiale+6.180
36Romain SicardTotal Direct Energie+7.160
37Marco MinnaardCircus - Wanty Gobert+7.230
38David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates+7.320
39Łukasz OwsianTeam Arkea - Samsics.t.0
40Sep VanmarckeEF Pro Cycling+7.490
41Huub DuynEkipa amatorska 2020+7.550
42Silvan DillierAg2r La Mondiale+8.120
43Gotzon Martin SanzFundacion - Orbea+8.310
44Tosh Van Der SandeLotto - Soudal+8.390
45Jorge Arcas PeñaMovistar Team+8.440
46Jan TratnikBahrain - McLaren+9.540
47Clément VenturiniAg2r La Mondiale+10.030
48Enrico BattaglinBahrain - McLaren+10.050
49Alexander FoliforovEkipa amatorska 2020+10.210
50Delio Fernandez CruzNippo - Delko - Provence+10.240
51Jerome CousinTotal Direct Energie+11.280
52Hector Saez BenitoCaja Rural - Seguros RGA+11.410
53Sergei ChernetckiiGazprom - RusVelo+11.560
54Ruben Plaza MolinaIsrael Cycling Academy+11.590
55Imanol Erviti OlloMovistar Team+12.040
56Pablo Torres MuińoHincapie - Leomo p/b BMC+12.160
57Lars Ytting BakNTT Pro Cycling Team+12.170
58James ShawRiwal - Readynez Cycling Team+13.180
59Daniel TurekIsrael Cycling Academy+15.170
60Dylan Van BaarleTeam INEOS+16.050
61Salvatore PuccioTeam INEOS+16.220
62Michael Valgren AndersenNTT Pro Cycling Team+17.350
63Hector Carretero MillanMovistar Team+17.580
64Stijn DevolderAlpecin - Fenix+18.080
65Jesus Ezquerra MuelaBurgos - BH+18.120
66Maarten WynantsTeam Jumbo - Visma+18.590
67Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provence+19.190
68Sergey LagutinEkipa amatorska 2020+19.430
69Andrea PasqualonCircus - Wanty Gobert+20.100
70Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic+20.310
71Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Team+20.420
72Gonzalo Serrano RodriguezCaja Rural - Seguros RGA+20.480
73Nigel EllsayRally Cycling+21.130
74Moreno MoserEkipa amatorska 2020+21.140
75Sean De BieWallonie Bruxelles+21.380
76Dries Van GestelTotal Direct Energie+22.030
77Joan Bou CompanyFundacion - Orbea+23.040
78Antonio Molina CanetCaja Rural - Seguros RGA+23.080
79Oliver NaesenAg2r La Mondiale+23.470
80Oscar GattoBora - Hansgrohe+24.360
81Alvaro Cuadros MorataCaja Rural - Seguros RGA+24.450
82Jorge Cubero GalvezBurgos - BH+24.550
83Colin JoyceRally Cycling+26.170
84Rein TaaramäeTotal Direct Energie+26.560
85Jonas KochCCC Team+28.060
86Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+30.080
87Gediminas BagdonasAg2r La Mondiale+30.300
88Txomin Juaristi ArrietaFundacion - Orbea+31.270
89Moreno HoflandEF Pro Cycling+32.540
90Oscar Cabedo CardaBurgos - BH+33.550
91Przemysław KasperkiewiczNippo - Delko - Provences.t.0
92Oscar RiesebeekAlpecin - Fenix+34.010
93Guy NivIsrael Start-Up Nation+34.310
94Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Team+34.530
95Juan Antonio Lopez-Cozar JaimezEkipa amatorska 2020+35.000
96Preben Van HeckeSport Vlaanderen - Baloise+35.160
97Matti BreschelEF Pro Cycling+35.550
98Kamil GradekCCC Teams.t.0
99Sacha ModoloAlpecin - Fenix+35.560
100Kristian SbaragliAlpecin - Fenix+37.020
101Damien GaudinTotal Direct Energie+37.400
102Enrique Sanz UnzueEquipo Kern Pharma+38.130
103Senne LeysenAlpecin - Fenix+40.260
104Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletas+40.560
105Kevin Van MelsenCircus - Wanty Gobert+41.030
106Bakhtiyar KozhatayevEkipa amatorska 2020+41.090
107Julien DuvalAg2r La Mondiale+41.240
108Filippo ZaccantiBardiani - CSF - Faizane+41.330
109Michael GoolaertsEkipa amatorska 2020+41.400
110Brenton JonesCanyon - dhb p/b Soreen+41.460
111Dennis Van WindenIsrael Cycling Academy+41.520
112Christophe NoppeTeam Arkea - Samsic+41.580
113Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGA+41.590
114Jonas RickaertAlpecin - Fenix+42.090
115Kyle MurphyRally Cycling+42.170
116Aidis KruopisEkipa amatorska 2020+42.450
117Dmitriy KozontchukEkipa amatorska 2020+43.080
118Patryk StoszVoster - ATS Team+43.100
119Romain CardisTotal Direct Energie+43.140
120Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloise+43.240
121Robbert De GreefEkipa amatorska 2020+43.250
122Damiano CimaGazprom - RusVelo+43.490
123Evgeny KobernyakGazprom - RusVelo+44.010
124Marko KumpAdria Mobil+44.270
125Aaron VerwilstSport Vlaanderen - Baloise+44.560
126Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.0
127Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provence+45.120
128Nikolay MihaylovEfapel+45.510
129Jerome BaugniesCanyon - dhb p/b Soreen+46.440
130Joseph Lloyd DombrowskiUAE Team Emirates+47.420
131Christian KneesTeam INEOS+47.510
132Marino KobayashiGiotti - Victoria+48.160
133Egoitz Fernandez AyarzaguenaEkipa amatorska 2020+53.470
134Sergio Samitier SamitierMovistar Team+54.010
135Sho HatsuyamaEkipa amatorska 2020+55.220

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thomas BoudatTeam Arkea - Samsic5.21.3920
2Sacha ModoloAlpecin - Fenixs.t.10
3Clément VenturiniAg2r La Mondiales.t.5
4Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.0
5Tosh Van Der SandeLotto - Soudals.t.0
6Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.0
7Jonas KochCCC Teams.t.0
8Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.0
9Enrico BattaglinBahrain - McLarens.t.0
10Jan TratnikBahrain - McLarens.t.0
11Sean De BieWallonie Bruxelless.t.0
12Dries Van GestelTotal Direct Energies.t.0
13Jordi Simon CasullerasEkipa amatorska 2020s.t.0
14Kristian SbaragliAlpecin - Fenixs.t.0
15Diego Rubio HernandezBurgos - BHs.t.0
16Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
17Kamil GradekCCC Teams.t.0
18Wout PoelsBahrain - McLarens.t.0
19Jose Manuel Diaz GallegoNippo - Delko - Provences.t.0
20Sep VanmarckeEF Pro Cyclings.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Wout PoelsBahrain - McLaren3.38.0420
2Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Team+0.0210
3Tim WellensLotto - Soudals.t.5
4Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren+0.040
5Jakob FuglsangAstana Pro Teams.t.0
6Marc Soler GimenezMovistar Team+0.170
7Chris FroomeTeam INEOS+0.270
8Mikel Bizkarra EtxeguibelFundacion - Orbea+0.340
9Amaro Manuel Reposo AntunesW52 - FC Porto+0.380
10Jelle VanendertWallonie Bruxelless.t.0
11Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma+0.400
12Simon ClarkeEF Pro Cycling+0.460
13Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+0.480
14David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emiratess.t.0
15Javier Moreno BazanNippo - Delko - Provence+0.510
16Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGA+0.530
17Koen BouwmanTeam Jumbo - Visma+0.560
18Eduard Prades ReverteMovistar Team+1.020
19Ben HermansIsrael Start-Up Nation+1.040
20Philip DeignanEkipa amatorska 2020+1.050

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Sacha ModoloAlpecin - Fenix3.48.1720
2Carlos Barbero CuestaNTT Pro Cycling Teams.t.10
3Nelson Andres Soto MartinezColombia Tierra de Atletas - GW Bicicletass.t.5
4Oscar GattoBora - Hansgrohes.t.0
5Moreno HoflandEF Pro Cyclings.t.0
6Jon Aberasturi IzagaCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
7Eduard-Michael GrosuNippo - Delko - Provences.t.0
8Coen VermeltfoortVolkerWessels - Merckxs.t.0
9Andrea PasqualonCircus - Wanty Goberts.t.0
10Colin JoyceRally Cyclings.t.0
11Thomas BoudatTeam Arkea - Samsics.t.0
12Aidis KruopisEkipa amatorska 2020s.t.0
13Eduard Prades ReverteMovistar Teams.t.0
14Michael GoolaertsEkipa amatorska 2020s.t.0
15Wout PoelsBahrain - McLarens.t.0
16Jonas KochCCC Teams.t.0
17Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
18Edward PlanckaertSport Vlaanderen - Baloises.t.0
19Lluis Guillermo Mas BonetMovistar Teams.t.0
20Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Teams.t.0

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Tim WellensLotto - Soudal4.36.2320
2Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren+0.0510
3Jakob FuglsangAstana Pro Team+0.125
4Wout PoelsBahrain - McLaren+0.130
5Floris De TierAlpecin - Fenixs.t.0
6Marc Soler GimenezMovistar Team+0.170
7Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma+0.200
8Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
9Simon ClarkeEF Pro Cycling+0.210
10Andrea PasqualonCircus - Wanty Gobert+0.240
11Thomas SprengersSport Vlaanderen - Baloises.t.0
12Eduard Prades ReverteMovistar Team+0.270
13Clément VenturiniAg2r La Mondiale+0.300
14Ben HermansIsrael Start-Up Nation+0.330
15Sergio Pardilla BellonCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
16Enrico BattaglinBahrain - McLaren+0.350
17Jose Joao Pimenta Costa MendesAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
18Nans PetersAg2r La Mondiale+0.370
19Martijn BuddingRiwal - Readynez Cycling Team+0.380
20Guillaume MartinCofidis+0.390

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1David De La Cruz MelgarejoUAE Team Emirates17.1120
2Andrey Amador BikkazakovaTeam INEOS+0.0610
3Stef ClementEkipa amatorska 2020+0.075
4Alexis GougeardAg2r La Mondiale+0.080
5Marc Soler GimenezMovistar Team+0.090
6Wout PoelsBahrain - McLaren+0.110
7Dylan Van BaarleTeam INEOS+0.120
8Tim WellensLotto - Soudal+0.140
9Jan TratnikBahrain - McLaren+0.240
10Luis Leon Sanchez GilAstana Pro Teams.t.0
11Chris FroomeTeam INEOS+0.270
12Jakob FuglsangAstana Pro Team+0.300
13Steven KruijswijkTeam Jumbo - Visma+0.350
14Kamil GradekCCC Team+0.370
15Gediminas BagdonasAg2r La Mondiale+0.410
16Imanol Erviti OlloMovistar Team+0.420
17Sebastian LangeveldEF Pro Cycling+0.470
18Mikel Landa MeanaBahrain - McLaren+0.490
19Simon ClarkeEF Pro Cycling+0.500
20Philip DeignanEkipa amatorska 2020+0.560

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Thomas BoudatTeam Arkea - Samsicpo 1. etapie6
1Wout PoelsBahrain - McLarenpo 2. etapie6
1Wout PoelsBahrain - McLarenpo 3. etapie6
1Tim WellensLotto - Soudalpo 4. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)