Udało się połączyć z bazą dancych!

FFF - dane wyścigu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
P-Ctop
Twoja wyszukiwarka

Aby uzyskać pełen dostęp do serwisu musisz się zalogować

08-04-2020 04:26

Valid XHTML 1.0 Strict



Klasyfikacja generalna:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michał KwiatkowskiTeam INEOS18.54.11120
2Geraint ThomasTeam INEOS+1.3190
3Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+2.1672
4Bauke MollemaTrek - Segafredo+2.2266
5Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+2.3360
6Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020+2.4954
7Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+2.5048
8Serge PauwelsCCC Teams.t.42
9Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+2.5136
10Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+2.5430
11Patrick KonradBora - Hansgrohe+3.1227
12Simon SpilakIsrael Start-Up Nation+3.2124
13Sam OomenTeam Sunweb+3.2421
14Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+3.2918
15Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step+3.3116
16Pieter SerryDeceuninck - Quick Step+3.3814
17Vicente Garcia De Mateos RubioAviludo - Louletano+3.4712
18Dion SmithMitchelton - Scott+3.4810
19Louis MeintjesNTT Pro Cycling Team+3.529
20Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cycling+3.548
21Valerio ContiUAE Team Emirates+3.570
22Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+3.580
23Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+4.070
24Philippe GilbertLotto - Soudal+4.180
25Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortagua+4.220
26Maurits LammertinkCircus - Wanty Gobert+4.250
27Richie PorteTrek - Segafredo+4.280
28Tony MartinTeam Jumbo - Visma+4.540
29Vasil KiryienkaTeam INEOS+4.570
30Alejandro Manuel Marque PortoAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+5.020
31Simon GeschkeCCC Team+5.040
32Cesar Andre Lima FonteEfapel+5.160
33Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+5.180
34Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
35Daniel Jose Pereira MestreW52 - FC Porto+5.300
36Gustavo Cesar VelosoW52 - FC Porto+5.510
37Henrique Madeira CasimiroKelly - InOutbuild - UDO+6.150
38Luis Carlos Nunes MendonçaEfapels.t.0
39Eduardo SepulvedaMovistar Team+6.180
40Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+6.350
41Dylan TeunsBahrain - McLaren+6.400
42Vegard Stake LaengenUAE Team Emirates+6.410
43Kenny ElissondeTrek - Segafredo+6.500
44Dimitri ClaeysCofidis+6.550
45Guillaume BonnafondEkipa amatorska 2020+7.120
46Jesus Del Pino CorrochanoAviludo - Louletano+7.330
47Scott ThwaitesAlpecin - Fenix+7.340
48Jens KeukeleireEF Pro Cycling+7.460
49Joni Silva BrandaoEfapel+8.130
50Rui Pedro Carvalho VinhasW52 - FC Porto+8.450
51Andre Rodrigues CarvalhoHagens Berman - Axeon+9.030
52Amund Grøndahl JansenTeam Jumbo - Visma+9.420
53Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Team+9.480
54Oscar Hernandez MartinezAviludo - Louletano+9.550
55Edgar Miguel Lemos PintoW52 - FC Porto+10.020
56Lennard KamnaBora - Hansgrohe+10.260
57Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+10.280
58Stefan KüngGroupama - FDJ+10.420
59Alexander GrigorievAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+10.530
60Egor SilinEkipa amatorska 2020+11.090
61Jasper StuyvenTrek - Segafredo+11.160
62Nikolas MaesLotto - Soudal+12.070
63Jasper De BuystLotto - Soudal+12.210
64Andre Filipe Roxo CrispimLA Aluminios - LA Sports.t.0
65Luis Filipe Correia AfonsoVito - Feirense - PNB+12.230
66Jonathan Restrepo ValenciaAndroni Giocattoli - Sidermec+12.380
67Michał GołaśTeam INEOS+13.380
68Rafael Jorge Magalhaes SilvaEfapel+13.490
69Xuban Errazkin PerezVito - Feirense - PNB+13.570
70Simon GerransEkipa amatorska 2020+14.040
71Hugo Rafael Andrade NunesRadio Popular - Boavistas.t.0
72Jai HindleyTeam Sunweb+14.050
73Luis Gabriel Silva GomesKelly - InOutbuild - UDO+14.300
74Joao Pedro Lourenço RodriguesW52 - FC Porto+14.400
75Timothy DupontCircus - Wanty Gobert+14.520
76Laurens Ten DamCCC Team+15.260
77Gonçalo Henrique Matos CarvalhoRadio Popular - Boavista+15.310
78Johann Van ZylTeam Skyline+15.580
79Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concept+16.010
80Łukasz WiśniowskiCCC Team+16.260
81Ignatas KonovalovasGroupama - FDJ+16.310
82Florian SenechalDeceuninck - Quick Step+16.530
83Lukas PöstlbergerBora - Hansgrohe+16.540
84Tiago Jose Pinto MachadoEfapel+17.030
85David Miguel Costa RodriguesRadio Popular - Boavista+17.360
86Mario Gonzalez SalasEkipa amatorska 2020+17.410
87Nuno Alexandre Ferreira AlmeidaEkipa amatorska 2020+18.290
88Jorge MagalhaesW52 - FC Porto+18.500
89Tom DevriendtCircus - Wanty Gobert+19.040
90Lawrence NaesenAg2r La Mondiale+19.090
91Arnaud DemareGroupama - FDJ+19.210
92Gaspar Filipe Cardoso GonçalvesMiranda - Mortagua+19.250
93Bert-Jan LindemanTeam Jumbo - Visma+19.290
94Lennard HofstedeTeam Jumbo - Visma+19.320
95Sepp KussTeam Jumbo - Visma+19.400
96Venceslau Sousa FernandesKelly - InOutbuild - UDO+19.530
97Hugo Matos SanchoMiranda - Mortagua+20.570
98Jan PolancUAE Team Emirates+21.560
99Jürgen RoelandtsMovistar Team+21.590
100Olivier Le GacGroupama - FDJ+22.110
101Jelle WallaysLotto - Soudal+23.380
102Ben KingNTT Pro Cycling Team+23.480
103Ricardo Jorge Correia MestreW52 - FC Porto+23.490
104Timo RoosenTeam Jumbo - Visma+24.040
105Davide CimolaiIsrael Start-Up Nation+24.090
106Yves LampaertDeceuninck - Quick Step+24.170
107Paul MartensTeam Jumbo - Visma+24.190
108Loïc VliegenCircus - Wanty Gobert+24.560
109Mauricio Moreira GuarinoCaja Rural - Seguros RGA+25.490
110Owain DoullTeam INEOS+26.180
111Chad HagaTeam Sunweb+26.250
112Mickael DelageGroupama - FDJ+26.430
113Josu Zabala LopezEkipa amatorska 2020+26.530
114Andreas SchillingerBora - Hansgrohe+27.050
115Rory SutherlandIsrael Start-Up Nation+27.330
116Nuno Serafim Pacheco MeirelesAviludo - Louletano+28.050
117Ryan MullenTrek - Segafredo+28.090
118John DegenkolbLotto - Soudal+28.550
119Gonçalo Rafael LeaçaLA Aluminios - LA Sport+30.270
120Rafael Ferreira ReisVito - Feirense - PNB+31.080
121Antonio Andre Pereira BarbioLA Aluminios - LA Sport+31.140
122Edward RavasiUAE Team Emirates+31.560
123David Silva LivramentoAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+32.270
124Michael Van StaeyenTarteletto - Isorex+32.500
125Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma+33.060
126Grégory RastEkipa amatorska 2020+33.080
127Francisco Joaquim Brito CamposW52 - FC Porto+33.130
128Nicola ToffaliAtum General - Tavira - Maria Nova Hotel+33.260
129Luis Filipe Silva FernandesRadio Popular - Boavista+35.260
130Yury TrofimovEkipa amatorska 2020+35.330
131Marcio Fernando Santos BarbosaAviludo - Louletano+36.000
132Fabio Andrade MansilhasEkipa amatorska 2020+36.160
133Rafael Neto LourençoKelly - InOutbuild - UDO+37.120
134Joao FernandesEkipa amatorska 2020+37.590
135Oscar Ferrandis PelegriVito - Feirense - PNB+38.380
136Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizane+38.470
137Aleksejs SaramotinsEkipa amatorska 2020+38.570
138Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+39.130
139Samuel Jose Rodrigues CaldeiraW52 - FC Porto+40.440
140Cesar Alexandre Feiteira MartingilKelly - InOutbuild - UDO+42.200
141Patrick VideiraEkipa amatorska 2020+42.510
142Bruno Duarte Ferreira SilvaLA Aluminios - LA Sport+43.190
143Marcos Jurado RodriguezEfapel+44.010
144Paulo Renato Pereira SilvaGios - Kiwi Atlantico+45.090
145Andre Piedade EvangelistaAviludo - Louletano+46.400
146Pedro Miguel Moreira PaulinhoEfapel+49.220

Wyniki etapu 1:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma4.47.5820
2Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.10
3Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.5
4Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
5Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
6John DegenkolbLotto - Soudals.t.0
7Jens KeukeleireEF Pro Cyclings.t.0
8Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.0
9Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
10Luis Carlos Nunes MendonçaEfapels.t.0
11Zdenek StybarDeceuninck - Quick Steps.t.0
12Jens DebusschereB&B Hotels - Vital Concepts.t.0
13Joao Carlos Araujo MatiasAviludo - Louletanos.t.0
14Willie SmitBurgos - BHs.t.0
15Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
16Nicola ToffaliAtum General - Tavira - Maria Nova Hotels.t.0
17Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGAs.t.0
18Jasper StuyvenTrek - Segafredos.t.0
19Oscar Ferrandis PelegriVito - Feirense - PNBs.t.0
20Samuel Jose Rodrigues CaldeiraW52 - FC Portos.t.0

Wyniki etapu 2:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michał KwiatkowskiTeam INEOS4.49.5120
2Bauke MollemaTrek - Segafredos.t.10
3Geraint ThomasTeam INEOSs.t.5
4Daniel MartinIsrael Start-Up Nations.t.0
5Jaime Roson GarciaEkipa amatorska 2020s.t.0
6Patrick KonradBora - Hansgrohe+0.030
7Bob JungelsDeceuninck - Quick Steps.t.0
8Pieter SerryDeceuninck - Quick Steps.t.0
9Vicente Garcia De Mateos RubioAviludo - Louletanos.t.0
10Richie PorteTrek - Segafredos.t.0
11Louis MeintjesNTT Pro Cycling Teams.t.0
12Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+0.060
13Sam OomenTeam Sunwebs.t.0
14Joaquim Ricardo Soares SilvaMiranda - Mortaguas.t.0
15Tejay Van GarderenEF Pro Cyclings.t.0
16Maximilian SchachmannBora - Hansgrohes.t.0
17Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Team+0.100
18Simon SpilakIsrael Start-Up Nations.t.0
19Cesar Andre Lima FonteEfapel+0.150
20Jasper De BuystLotto - Soudal+0.180

Wyniki etapu 3:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Geraint ThomasTeam INEOS24.0920
2Victor CampenaertsNTT Pro Cycling Team+0.1110
3Stefan KüngGroupama - FDJ+0.195
4Michał KwiatkowskiTeam INEOS+0.220
5Nelson Filipe Santos Simoes OliveiraMovistar Teams.t.0
6Tony MartinTeam Jumbo - Visma+0.270
7Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+0.470
8Bob JungelsDeceuninck - Quick Step+0.490
9Vasil KiryienkaTeam INEOS+0.500
10Łukasz WiśniowskiCCC Team+0.510
11Chad HagaTeam Sunwebs.t.0
12Simon GeschkeCCC Team+0.590
13Bauke MollemaTrek - Segafredo+1.010
14Arnaud DemareGroupama - FDJ+1.020
15Lennard KamnaBora - Hansgrohe+1.070
16Jose Isidro Maciel GoncalvesNippo - Delko - Provence+1.090
17Jasha SütterlinTeam Sunweb+1.120
18Maximilian SchachmannBora - Hansgrohe+1.130
19Felix GroßschartnerBora - Hansgrohe+1.140
20Owain DoullTeam INEOS+1.170

Wyniki etapu 4:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Visma4.33.4920
2Matteo PelucchiBardiani - CSF - Faizanes.t.10
3John DegenkolbLotto - Soudals.t.5
4Florian SenechalDeceuninck - Quick Steps.t.0
5Jürgen RoelandtsMovistar Teams.t.0
6Timothy DupontCircus - Wanty Goberts.t.0
7Hugo HofstetterIsrael Start-Up Nations.t.0
8Jasper De BuystLotto - Soudals.t.0
9Loïc VliegenCircus - Wanty Goberts.t.0
10Michał KwiatkowskiTeam INEOSs.t.0
11Yves LampaertDeceuninck - Quick Steps.t.0
12Arnaud DemareGroupama - FDJs.t.0
13Timo RoosenTeam Jumbo - Vismas.t.0
14Samuel Jose Rodrigues CaldeiraW52 - FC Portos.t.0
15Luis Carlos Nunes MendonçaEfapels.t.0
16Joao Carlos Araujo MatiasAviludo - Louletanos.t.0
17Francisco Joaquim Brito CamposW52 - FC Portos.t.0
18Ben SwiftTeam INEOSs.t.0
19Edvald Boasson HagenNTT Pro Cycling Teams.t.0
20Felix GroßschartnerBora - Hansgrohes.t.0

Wyniki etapu 5:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Michał KwiatkowskiTeam INEOS4.18.0220
2Ruben Antonio Almeida GuerreiroEF Pro Cycling+0.0410
3Serge PauwelsCCC Team+0.085
4Stefan KüngGroupama - FDJ+0.130
5Cesare BenedettiBora - Hansgrohe+0.150
6Dion SmithMitchelton - Scott+0.170
7Simon GeschkeCCC Teams.t.0
8Julen Amezqueta MorenoCaja Rural - Seguros RGA+0.230
9Ben SwiftTeam INEOS+0.290
10Frederik BackaertB&B Hotels - Vital Concept+0.350
11Jonathan Lastra MartinezCaja Rural - Seguros RGA+0.390
12Dimitri ClaeysCofidis+0.430
13Zdenek StybarDeceuninck - Quick Step+0.480
14Philippe GilbertLotto - Soudal+0.540
15Tony MartinTeam Jumbo - Visma+1.310
16Jürgen RoelandtsMovistar Team+1.360
17Bauke MollemaTrek - Segafredo+1.400
18Tejay Van GarderenEF Pro Cycling+1.420
19Gustavo Cesar VelosoW52 - FC Portos.t.0
20Daniel MartinIsrael Start-Up Nation+1.450

Punkty za liderowanie w wyścigu:
Lp.KolarzKrajEkipaczas/strataPunkty
1Dylan GroenewegenTeam Jumbo - Vismapo 1. etapie6
1Geraint ThomasTeam INEOSpo 2. etapie6
1Geraint ThomasTeam INEOSpo 3. etapie6
1Geraint ThomasTeam INEOSpo 4. etapie6

  • Login:
  • Haslo:


Done by BigBird (R)